Nr. 1. Meisjes, 25m schoolslag  minioren 2 en later
Nr. 2. Jongens, 25m schoolslag  minioren 2 en later
Nr. 3. Meisjes, 25m vrije slag  minioren 4 en later
Nr. 4. Jongens, 25m vrije slag  minioren 4 en later
Nr. 5. Meisjes, 50m rugslag  junioren 1 en later
Nr. 6. Jongens, 50m rugslag  minioren 6 en later
Nr. 7. Meisjes, 50m schoolslag  junioren 3 en later
Nr. 8. Jongens, 50m schoolslag  junioren 2 en later
Nr. 9. Meisjes, 50m vrije slag  jeugd 2 en later
Nr. 10. Jongens, 50m vrije slag  junioren 4 en later
Nr. 11. Dames, 50m rugslag  dames open
Nr. 12. Heren, 50m rugslag  heren open
Nr. 13. Meisjes, 25m vrije slag  minioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 25m vrije slag  minioren 2 en later
Nr. 15. Meisjes, 50m schoolslag  minioren 4 en later
Nr. 16. Jongens, 50m schoolslag  minioren 4 en later
Nr. 17. Meisjes, 50m vrije slag  junioren 1 en later
Nr. 18. Jongens, 50m vrije slag  minioren 6 en later
Nr. 19. Meisjes, 50m vrije slag  junioren 3 en later
Nr. 20. Jongens, 50m vrije slag  junioren 2 en later
Nr. 21. Meisjes, 50m rugslag  jeugd 2 en later
Nr. 22. Jongens, 50m rugslag  junioren 4 en later
Nr. 23. Dames, 50m vrije slag  dames open
Nr. 24. Heren, 50m vrije slag  heren open
Nr. 25. Gemengd, 4 x 50m vrije slag  est. meisjes jun 1, jongens min 6 e.l., m/j/m/j


LAMPERS-BOKAAL
Bergum, 7.2.2009


Programmanr. 1
7.2.09 - 16:00
Meisjes, 25m schoolslagminioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ingrid de Vriesde Granaet28.96010050028.11
2.Sterre Holdingade Granaet28.34010049828.20
3.Janneke WeilandWetterwille29.41010012828.68
4.Evelien van HarskampZpd32.68010101834.33
5.Marloes GatsonidesZpd37.21010101635.34


<< TOP >>
Programmanr. 2
7.2.09 - 16:02
Jongens, 25m schoolslagminioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Justin VisserHZ&PC Heerenveen24.77010033725.95
2.Quentin RuizHZ&PC Heerenveen24.71010018726.13
3.Marcel Delfstrade Granaet24.80010003726.25
4.Olaf Jan BosscherWetterwilleNT020003733.14


<< TOP >>
Programmanr. 3
7.2.09 - 16:04
Meisjes, 25m vrije slagminioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Genna VisserZpd18.59990096817.36
2.Silke RinsmaHZ&PC Heerenveen19.92990073218.31
3.Eva KosterWetterwille18.84000072818.64
4.Fardau van der MeulenWetterwille20.05000040819.79
5.Douwina WoudwijkWetterwille20.21990118419.99
6.Jamilah Loualade Granaet21.41000140221.76
7.Elriecke BuurlageZcnf'34NT010052423.03
8.Irith-gitte BuursmaHZ&PC Heerenveen21.85000164823.37
9.Marthe LubbertsHZ&PC Heerenveen22.63000084624.26
10.Demi EleveldZcnf'34NT000100424.89
11.Anita VenemaZpd32.13000126032.54
12.Mirjam LindenbergZcnf'34NT000233633.29
AFGEMAmerens HeidstraZpd23.020001026
AFGEMNynke Anjemade Granaet20.509901476
AFGEMMarrit de Jongde Granaet21.429902606


<< TOP >>
Programmanr. 4
7.2.09 - 16:08
Jongens, 25m vrije slagminioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pieter RoemelingZpd18.20990025317.70
2.Erwin HeinsiusHZ&PC Heerenveen21.07990069518.35FJ 1
3.Almar KleefstraWetterwille20.98990055518.35FJ 2
4.Rob van WierHZ&PC Heerenveen23.28990069718.40
5.Bas KosterWetterwille22.46000041520.32
6.Folkert AlgraWetterwille21.54990147121.07FJ 1
7.Hugo Jan BooscherWetterwilleNT000018521.07FJ 2
8.Thijs HoekstraHZ&PC Heerenveen20.81000049521.51
9.Noah Vincent StavorinusZpd23.97000035923.38
10.Tomar ButZcnf'34NT000098923.72
11.Gerwin de Jagerde Granaet22.9599agvgdj23.75
AFGEMJeroen de Boerde Granaet21.719901827


<< TOP >>
Programmanr. 5
7.2.09 - 16:12
Meisjes, 50m rugslagjunioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke de MeerZpd43.25970308040.86
2.Swanet van der WalZpd42.89970193041.84
3.Paulien PetersonZpd43.03970090642.42
4.Ilse Marije SijpersmaNeptunia '2443.45990101442.98
5.Brigitte van de Veende Granaet45.82980260043.45
6.Iris de JongHZ&PC Heerenveen51.38980170844.13
7.Brecht BuisNeptunia '2446.99980385444.55FJ 1
8.Marike de Boerde Granaet45.61970530244.55FJ 2
9.Silke Bilde Granaet45.37970394244.79
10.Fagmar WilpstraWetterwille47.23970359445.06
11.Myran KleefstraWetterwille45.80970165845.21
11.Meike Holdingade Granaet44.59980260245.21
13.Nelie vd KooiSG Middelse-Skelp49.00980265246.08
14.Niesjen IpemaHZ&PC HeerenveenNT980173846.12
15.Rixt-Nynke Zijlstrade Granaet48.07980145648.09
16.Sonja HommelSG Middelse-Skelp52.54970319650.00
17.Siebrina van der MeulenZpd49.47970090450.11
18.Arianne JonkmanZcnf'3451.22980159051.39
19.Anasha HancoxZcnf'34NT98044681:00.70
20.Marissa WagtZcnf'34NT98044701:00.76
AFGEMLokke DijkstraZcnf'34NT9902686
AFGEMElise KunnenWetterwille50.779701878
AFGEMIlse WeggemansZcnf'3453.589902150


<< TOP >>
Programmanr. 6
7.2.09 - 16:18
Jongens, 50m rugslagminioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Koen van der EemsWetterwille42.33970080739.66
2.Patrick de RoosZpd41.22970267140.34
3.Mirko van LigtenbergWetterwille41.56980073540.54
4.Hotze van der WerfSG Middelse-Skelp42.53970132941.18
5.Derk WiggersWetterwille43.19970042541.21
6.Luuk VeldmanNeptunia '2441.84990098141.66
7.Bart WeilandWetterwille44.54970077742.53
8.Jacko KorporaalZpd42.91980224742.98
9.Mika ButZcnf'3447.62980139343.13
10.Jorn LampersWetterwille45.57970080144.41
11.Thomas van BreemenZpd43.95970129944.51
12.Hoaran OvereemSG Middelse-Skelp45.47970233545.65
13.Mark BarteldsNeptunia '2449.03980145946.97
14.Jorrit MulderWetterwille48.00980139147.51
15.Rutger Brugmande GranaetNT97rbagv47.70
16.Daylam DagZpd47.32970130147.96
17.Guido de Graafde GranaetNT970358948.45
18.Wiebe Auke PostmaWetterwille52.45970265749.19
19.Daan ZwertbroekHZ&PC Heerenveen49.53990046349.46
20.Wietze WoudwijkWetterwille52.09980047950.15
21.Sander BrinkZcnf'34NT980213150.89
22.Dimitri van de Galiënde Granaet55.29970378951.56
23.Lars DeinumWetterwille1:05.32970378359.53
DISRico TjepkemaWetterwille52.909702303
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
DISCarlo RuizHZ&PC Heerenveen45.16980254945.65
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

BMJacob de RoosZpd39.14990055337.86


<< TOP >>
Programmanr. 7
7.2.09 - 16:28
Meisjes, 50m schoolslagjunioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Simone MusSG Middelse-SkelpNT960193242.45
2.José SnoekSG Middelse-Skelp46.56960605043.91
3.Reina DijkstraHZ&PC Heerenveen44.15960034243.93
4.Maaike BrattingaWetterwille47.13950131644.60
5.Hester Anjemade Granaet46.52960415244.67
6.Sigrid Koolstrade Granaet45.22950424045.23
7.Simone ter SchuurHZ&PC Heerenveen45.92960265845.25
8.Kira Savannah StavorinusZpd47.18970412245.46
9.Nynke YtsmaWetterwille46.20970165445.83
10.Marjet de BoerHZ&PC Heerenveen45.22950581046.13
11.Roelie de BoerWetterwille49.86960050846.23
12.Eline Dammerde Granaet46.10950424246.25
13.Renate Sijensde Granaet48.45960303847.69
14.Priscilla PietersZpd48.74950462848.11
15.Anke KoopmansNeptunia '2450.73970270248.88
16.Klaske PraamstraZpd51.82960473450.53
17.Vera Hemmende Granaet54.70960303453.91
AFGEMRianne WeggemansZcnf'3446.199703306
AFGEMRixt MeijerHZ&PC Heerenveen44.419700202


<< TOP >>
Programmanr. 8
7.2.09 - 16:36
Jongens, 50m schoolslagjunioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wilco HeikensHZ&PC Heerenveen47.03960443740.60
2.Hendrik RozemaNeptunia '2444.77960028142.85
3.Jens Holdingade Granaet48.02950533746.06
4.Lennart van LigtenbergWetterwille47.08950195146.13
5.Martin van KammenZpd46.86950268746.92
6.Matthijs JansenWetterwille50.13960237947.21
7.Chris Groeneveldde Granaet51.08960459948.30
8.Niels VisserHZ&PC Heerenveen50.14970225148.53
9.Jurriën WerminkZcnf'3452.80970004151.51
10.Niek JonkerHZ&PC Heerenveen57.29960443554.38
11.Jos SpoelstraZcnf'34NT97034831:01.38


<< TOP >>
Programmanr. 9
7.2.09 - 16:40
Meisjes, 50m vrije slagjeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rosanne BaardaNeptunia '2439.10960302633.80
2.Elske Slotde Granaet35.98940572835.02
3.Nynke ReinemanSG Middelse-Skelp36.92940686235.66
4.Jeltsje IpemaHZ&PC Heerenveen35.99960094236.39
5.Kristy ZuydervlietZcnf'34NT950096236.41
6.Ilse de JongZcnf'34NT940616436.51
7.Jeldau Andringade Granaet38.22940572237.02
8.Afke LuikHZ&PC Heerenveen36.66930162437.23
9.Marije WillemsZcnf'34NT960465837.33
10.Winnie de VriesZcnf'34NT960145637.44
11.Heleen VisserNeptunia '2438.07970341438.84
12.Miloe Rosan StavorinusZpd38.63940621839.67
13.Thiandra BultZcnf'34NT960145841.98
AFGEMSynthia PostmaZpd38.139405356


<< TOP >>
Programmanr. 10
7.2.09 - 16:44
Jongens, 50m vrije slagjunioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben BonnemaHZ&PC Heerenveen31.06950438929.80
2.Robert WesterdijkNeptunia '2433.01940213930.50
3.Dirk van der EemsWetterwille31.86950156530.99
4.Thomas de BoerZcnf'34NT960312731.53
5.Harmen JellemaNeptunia '2432.42930262332.02
6.Jacob SikkesHZ&PC Heerenveen32.80940188332.07


<< TOP >>
Programmanr. 11
7.2.09 - 16:46
Dames, 50m rugslagdames open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Johanna de BoerZpd37.77940394436.04
2.Anja MusSG Middelse-SkelpNT940392836.26
3.Irene DotingaNeptunia '2439.36960351636.66
4.Simone MusSG Middelse-Skelp37.86960193237.79FJ 1
5.Anna RegnerusWetterwille38.08970165637.79FJ 2
6.Janna PostNeptunia '2441.96960206138.05
7.Femke Koopmansde Granaet38.77950448838.13
8.Jannie de BoerWetterwille37.59920266238.18FJ 1
9.Charlotte Bergsmade Granaet38.69920405838.18FJ 2
10.Anouk YtsmaWetterwille39.93950385839.33
11.Lisa HottingaHZ&PC Heerenveen38.17880954639.50
12.Iris WoltersZpd41.45930712642.20
13.Amarins Zijlstrade Granaet42.09940656642.51


<< TOP >>
Programmanr. 12
7.2.09 - 16:52
Heren, 50m rugslagheren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sietse WijbengaZpd34.13930196731.66
2.Ramon FredrikWetterwille32.81940393331.96
3.Bauke YtsmaWetterwille33.59930113132.80
4.Hendrik Ben v/d BoonZpd33.79880476133.20
5.Harry BarteldsNeptunia '2436.42920004736.15
6.Wijbe Bauke WoudaZpd36.23920649536.44
7.Marnick Bloemde Granaet36.40940462736.49
8.Peter SteginkZcnf'34NT850248736.87
9.Wiebe WijbengaZpd38.72910326337.13
10.Jelte de JongHZ&PC Heerenveen39.00900727937.93
11.Sander Verkaikde Granaet40.13940405738.50
12.Jacob VisserZpd37.60830223539.09


<< TOP >>
Programmanr. 13
7.2.09 - 17:10
Meisjes, 25m vrije slagminioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ingrid de Vriesde Granaet21.44010050020.76
2.Janneke WeilandWetterwille22.56010012822.59
3.Sterre Holdingade Granaet25.75010049824.68
4.Marloes GatsonidesZpd29.43010101626.51
5.Evelien van HarskampZpd31.12010101831.73


<< TOP >>
Programmanr. 14
7.2.09 - 17:12
Jongens, 25m vrije slagminioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marcel Delfstrade Granaet19.86010003720.34
2.Justin VisserHZ&PC Heerenveen22.66010033720.81
3.Olaf Jan BosscherWetterwilleNT020003731.64
4.Quentin RuizHZ&PC Heerenveen31.75010018732.20


<< TOP >>
Programmanr. 15
7.2.09 - 17:14
Meisjes, 50m schoolslagminioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Eva KosterWetterwille53.79000072850.49
2.Genna VisserZpd52.73990096850.98
3.Fardau van der MeulenWetterwilleNT000040854.29
4.Silke RinsmaHZ&PC Heerenveen57.73990073254.60
5.Irith-gitte BuursmaHZ&PC Heerenveen55.26000164854.82
6.Douwina WoudwijkWetterwille54.89990118455.56
7.Demi EleveldZcnf'34NT000100456.26
8.Elriecke BuurlageZcnf'34NT010052459.65
9.Jamilah Loualade Granaet1:08.4500014021:06.31
10.Anita VenemaZpd1:09.9800012601:09.39
11.Mirjam LindenbergZcnf'34NT00023361:11.43
DISMarthe LubbertsHZ&PC Heerenveen56.28000084657.51
SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
AFGEMAmerens HeidstraZpd1:07.280001026
AFGEMNynke Anjemade Granaet1:05.729901476
AFGEMMarrit de Jongde Granaet1:01.229902606


<< TOP >>
Programmanr. 16
7.2.09 - 17:20
Jongens, 50m schoolslagminioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Almar KleefstraWetterwille58.60990055552.51
2.Erwin HeinsiusHZ&PC Heerenveen52.81990069553.36
3.Hugo Jan BooscherWetterwilleNT000018554.69
4.Bas KosterWetterwille57.43000041556.02
5.Pieter RoemelingZpd53.38990025356.46
6.Noah Vincent StavorinusZpd1:00.10000035958.75
7.Thijs HoekstraHZ&PC Heerenveen57.83000049559.97
8.Rob van WierHZ&PC Heerenveen58.1499006971:00.64
9.Folkert AlgraWetterwille57.8499014711:00.98
10.Tomar ButZcnf'34NT00009891:05.29
DISGerwin de Jagerde GranaetNT99agvgdj1:01.67
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
AFGEMJeroen de Boerde Granaet57.969901827


<< TOP >>
Programmanr. 17
7.2.09 - 17:24
Meisjes, 50m vrije slagjunioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Paulien PetersonZpd38.96970090637.22
2.Iris de JongHZ&PC Heerenveen38.46980170837.23
3.Nelie vd KooiSG Middelse-Skelp40.44980265238.06
4.Brigitte van de Veende Granaet40.66980260038.09
5.Ilse Marije SijpersmaNeptunia '2439.84990101438.73FJ 1
6.Rixt-Nynke Zijlstrade Granaet39.13980145638.73FJ 2
7.Swanet van der WalZpd38.89970193039.45FJ 1
8.Meike Holdingade Granaet39.65980260239.45FJ 2
9.Fagmar WilpstraWetterwille41.78970359439.67
10.Siebrina van der MeulenZpd40.09970090440.02
11.Kira Savannah StavorinusZpd41.80970412240.54
12.Brecht BuisNeptunia '2443.07980385441.21
13.Niesjen IpemaHZ&PC Heerenveen45.63980173841.57
14.Sonja HommelSG Middelse-Skelp41.25970319641.95
15.Arianne JonkmanZcnf'3444.67980159042.94
16.Marissa WagtZcnf'34NT980447053.70
17.Anasha HancoxZcnf'34NT980446855.69
AFGEMIlse WeggemansZcnf'3445.399902150
AFGEMLokke DijkstraZcnf'34NT9902686
AFGEMElise KunnenWetterwille40.229701878


<< TOP >>
Programmanr. 18
7.2.09 - 17:30
Jongens, 50m vrije slagminioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bart WeilandWetterwille36.74970077735.13
2.Jorn LampersWetterwille37.22970080135.57
3.Mika ButZcnf'34NT980139335.60
4.Luuk VeldmanNeptunia '2438.07990098136.45
5.Carlo RuizHZ&PC Heerenveen38.60980254936.94
6.Hoaran OvereemSG Middelse-Skelp36.32970233538.03
7.Rutger Brugmande GranaetNT97rbagv38.80
8.Guido de Graafde Granaet39.04970358939.05
9.Mark BarteldsNeptunia '2440.66980145939.39
10.Daan ZwertbroekHZ&PC Heerenveen41.38990046339.64
11.Daylam DagZpd39.16970130139.91
12.Rico TjepkemaWetterwille40.16970230340.13
13.Jorrit MulderWetterwille42.63980139140.90
14.Sander BrinkZcnf'34NT980213142.45
15.Dimitri van de Galiënde Granaet42.51970378942.67
16.Wiebe Auke PostmaWetterwille43.33970265742.81
17.Wietze WoudwijkWetterwille43.94980047943.45
18.Lars DeinumWetterwille47.73970378344.80

BMJacob de RoosZpd33.43990055333.73
BMMirko van LigtenbergWetterwille35.10980073535.13
BMJacko KorporaalZpd34.94980224736.82


<< TOP >>
Programmanr. 19
7.2.09 - 17:38
Meisjes, 50m vrije slagjunioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maaike BrattingaWetterwille36.16950131633.64
2.Anke KoopmansNeptunia '2437.49970270234.44
3.Femke de MeerZpd37.43970308035.02
4.Nynke YtsmaWetterwille36.50970165435.53
5.Priscilla PietersZpd36.28950462835.96
6.Jeltsje IpemaHZ&PC Heerenveen35.99960094236.54
7.Renate Sijensde Granaet37.90960303836.95
8.Marike de Boerde Granaet37.42970530237.02
9.Silke Bilde Granaet37.75970394237.66
10.Simone ter SchuurHZ&PC Heerenveen38.77960265837.98
11.Sigrid Koolstrade Granaet38.29950424038.92
12.José SnoekSG Middelse-Skelp40.58960605039.64
13.Myran KleefstraWetterwille37.98970165840.48
14.Vera Hemmende GranaetNT960303441.67
15.Klaske PraamstraZpd47.63960473447.03
AFGEMRixt MeijerHZ&PC Heerenveen36.969700202
AFGEMRianne WeggemansZcnf'3437.639703306


<< TOP >>
Programmanr. 20
7.2.09 - 17:44
Jongens, 50m vrije slagjunioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hendrik RozemaNeptunia '2434.62960028132.19
2.Koen van der EemsWetterwille34.07970080732.86
3.Lennart van LigtenbergWetterwille34.72950195133.06
4.Patrick de RoosZpd35.08970267134.60
5.Thomas van BreemenZpd35.31970129934.72FJ 1
6.Hotze van der WerfSG Middelse-Skelp36.09970132934.72FJ 2
7.Wilco HeikensHZ&PC Heerenveen41.97960443735.02
8.Derk WiggersWetterwille35.09970042535.48
9.Niels VisserHZ&PC Heerenveen37.98970225135.60
10.Jens Holdingade Granaet37.75950533736.42FJ 1
11.Matthijs JansenWetterwille37.03960237936.42FJ 2
12.Chris Groeneveldde Granaet38.30960459937.13
13.Jurriën WerminkZcnf'3442.17970004140.92
14.Niek JonkerHZ&PC Heerenveen47.10960443545.05
15.Jos SpoelstraZcnf'34NT970348359.84
AFGEMMartin van KammenZpd34.649502687


<< TOP >>
Programmanr. 21
7.2.09 - 17:48
Meisjes, 50m rugslagjeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anja MusSG Middelse-SkelpNT940392836.33
2.Johanna de BoerZpd37.77940394436.40
3.Anouk YtsmaWetterwille39.93950385838.53
4.Roelie de BoerWetterwille40.38960050839.97
5.Marjet de BoerHZ&PC Heerenveen43.19950581040.12
6.Afke LuikHZ&PC Heerenveen41.01930162440.23
7.Hester Anjemade Granaet40.10960415240.34
8.Ilse de JongZcnf'34NT940616441.38
9.Iris WoltersZpd41.45930712641.39
10.Rosanne BaardaNeptunia '2441.95960302641.64
11.Elske Slotde Granaet42.40940572842.75
12.Eline Dammerde Granaet43.92950424243.20
13.Jeldau Andringade Granaet42.60940572243.68
14.Kristy ZuydervlietZcnf'34NT950096243.83
15.Marije WillemsZcnf'34NT960465845.04
16.Miloe Rosan StavorinusZpd43.22940621845.13
17.Winnie de VriesZcnf'34NT960145646.31
18.Heleen VisserNeptunia '2447.41970341446.84
19.Thiandra BultZcnf'34NT960145847.48
AFGEMSynthia PostmaZpd44.989405356


<< TOP >>
Programmanr. 22
7.2.09 - 17:56
Jongens, 50m rugslagjunioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sietse WijbengaZpd34.13930196732.02
2.Robert WesterdijkNeptunia '2438.59940213935.04
3.Harmen JellemaNeptunia '2436.60930262335.92
4.Dirk van der EemsWetterwille37.84950156537.41
5.Jacob SikkesHZ&PC Heerenveen37.88940188337.50
6.Ruben BonnemaHZ&PC Heerenveen39.03950438938.49
7.Thomas de BoerZcnf'34NT960312739.83


<< TOP >>
Programmanr. 23
7.2.09 - 18:00
Dames, 50m vrije slagdames open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Charlotte Bergsmade Granaet33.47920405832.38
2.Anna RegnerusWetterwille34.20970165633.34
3.Femke Koopmansde Granaet34.25950448833.62
4.Janna PostNeptunia '2433.11960206133.70
5.Jannie de BoerWetterwille33.60920266233.82FJ 1
6.Irene DotingaNeptunia '2434.06960351633.82FJ 2
7.Reina DijkstraHZ&PC Heerenveen34.19960034233.86
8.Lisa HottingaHZ&PC Heerenveen33.88880954634.59
9.Amarins Zijlstrade Granaet33.92940656635.67
10.Nynke ReinemanSG Middelse-Skelp36.92940686236.85


<< TOP >>
Programmanr. 24
7.2.09 - 18:02
Heren, 50m vrije slagheren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Peter SteginkZcnf'34NT850248727.57
2.Marnick Bloemde Granaet29.84940462729.81
3.Harry BarteldsNeptunia '2430.86920004729.92
4.Jelte de JongHZ&PC Heerenveen30.73900727930.51
5.Wiebe WijbengaZpd30.41910326330.64
6.Sander Verkaikde Granaet32.52940405731.57
7.Jacob VisserZpd31.48830223531.93
8.Wijbe Bauke WoudaZpd32.32920649533.82

BMHendrik Ben v/d BoonZpd26.90880476127.02
BMRamon FredrikWetterwille29.20940393327.05
BMBauke YtsmaWetterwille28.35930113128.15


<< TOP >>
Programmanr. 25
7.2.09 - 18:06
Gemengd, 4 x 50m vrije slagest. meisjes jun 1, jongens min 6 e.l., m/j/m/j
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wetterwille 2Wetterwille2:23.522:17.29
Bart Weiland
Anna Regnerus
97
97
35.07Jorn Lampers
Nynke Ytsma
97
97
2.Zpd 1Zpd2:26.952:25.68
Paulien Peterson
Jacko Korporaal
97
98
39.32Femke de Meer
Patrick de Roos
97
97
3.Neptunia '24 1Neptunia '242:34.292:28.60
Mark Bartelds
Heleen Visser
98
97
40.39Luuk Veldman
Anke Koopmans
99
97
4.HZ&PC Heerenveen 1HZ&PC Heerenveen2:35.882:32.48
Carlo Ruiz
Iris de Jong
98
98
37.95Niels Visser
Silke Rinsma
97
99
5.SG Middelse-Skelp 1SG Middelse-Skelp2:41.722:34.45
Hotze van der Werf
Nelie vd Kooi
97
98
35.11Sonja Hommel
Hoaran Overeem
97
97
6.Zpd 2Zpd2:33.452:35.86
Swanet van der Wal
Daylam Dag
97
97
41.26Siebrina van der Meulen
Thomas van Breemen
97
97
7.de Granaet 1de Granaet1:56.442:37.29
Silke Bil
Guido de Graaf
97
97
38.16Meike Holdinga
Rutger Brugman
98
97
8.Wetterwille 3Wetterwille2:57.612:58.18
Jorrit Mulder
Douwina Woudwijk
98
99
40.23Wietze Woudwijk
Fagmar Wilpstra
98
97
9.Zcnf'34 1Zcnf'34NT3:03.92
Anasha Hancox
Sander Brink
98
98
51.02Marissa Wagt
Mika But
98
98
AFGEMHZ&PC Heerenveen 2HZ&PC Heerenveen2:54.57
Niesjen Ipema, Daan Zwertbroek, Silke Rinsma, Erwin Heinsius

BMWetterwille 1Wetterwille2:27.372:24.12
Mirko van Ligtenberg
Rico Tjepkema
98
97
33.52Koen van der Eems
Myran Kleefstra
97
97