Nr. 1. Heren, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 2. Dames, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 3. Jongens, 200m wisselslag  Minioren 5 en later
Nr. 4. Meisjes, 200m wisselslag  Minioren 5 en later
Nr. 5. Heren, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 6. Dames, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 7. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 8. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 9. Heren, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 10. Dames, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 12. Meisjes, 100m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 13. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 14. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 15. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 5 en later
Nr. 16. Meisjes, 50m schoolslag  Minioren 5 en later
Nr. 17. Heren, 4 x 50m wisselslag  Senioren Open
Nr. 18. Dames, 4 x 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 19. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 20. Meisjes, 4 x 25m schoolslag  Minioren 5 en later


4-kampwedstrijd dl 3
Brunssum, 1.2.2009


Programmanr. 1
01.02.2009 - 14:00
Heren, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mark, van ENCKEVORTHzpc2:27.8490007972:26.38
50m:32.1232.12200m:2:26.381:54.26
2.Jory, NIEMARKZon/S&s2:29.7192044092:28.02
50m:31.5131.51200m:2:28.021:56.51
3.Sander, SLAGHUISNimo2:31.1488053052:28.30
50m:32.9932.99200m:2:28.301:55.31
4.Math, SMEETSNimo2:27.9687041532:28.71
50m:32.5032.50200m:2:28.711:56.21
5.Robin, BORGERBrunssum2:34.1393051832:34.81
50m:32.9732.97200m:2:34.812:01.84
6.Thijs, VILLEVOIJENimo2:37.2691065892:37.00
50m:33.5233.52200m:2:37.002:03.48
7.Sven, BAMSZwemclub Eijsden2:43.2694058532:38.32
50m:33.4233.42200m:2:38.322:04.90
8.Ivo, BAKKERZwemclub Eijsden3:18.4692045612:40.46
50m:33.1533.15200m:2:40.462:07.31
9.Yoeri, CUIJPERSNimo2:45.7694039692:42.69
50m:33.6633.66200m:2:42.692:09.03
10.Max, HERMANSHzpc2:44.5097008792:42.95
50m:36.4236.42200m:2:42.952:06.53
11.Karl, SCHUTTZwemclub EijsdenNT95041473:03.51
50m:40.8940.89200m:3:03.512:22.62
12.Killian, von den HOFFBrunssum3:13.5097000133:10.36
50m:42.5142.51200m:3:10.362:27.85
13.Kay, THIJSSENHzpc3:12.4396017993:17.87
50m:49.7749.77200m:3:17.872:28.10
DISAndreas, WALDUSNimo3:02.0295035812:54.90
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:38.2738.27200m:2:54.902:16.63
DISBjörn, PIKETHzpc3:09.1196021333:11.09
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
50m:45.0345.03200m:3:11.092:26.06
DISEddie, SORUVSKISHzpc3:53.9997020813:50.40
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:53.6553.65200m:3:50.402:56.75
AFGEMDylan, BOSHzpc3:22.939600717
AFGEMKiowa, KAMAANSINGNimoNT9506352


<< TOP >>
Programmanr. 2
01.02.2009 - 14:15
Dames, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lydia, COLIJNNimo2:33.7086007182:33.55
50m:32.6532.65200m:2:33.552:00.90
2.Ingrid, van HORENHzpc2:34.7992040602:36.85
50m:32.1232.12200m:2:36.852:04.73
3.Alice, JANSSENHzpc2:42.7589020122:42.10
50m:36.0236.02200m:2:42.102:06.08
4.Sophie, CLEURENHzpc2:47.9393001582:46.65
50m:35.8735.87200m:2:46.652:10.78
5.Rinske, BECKSHzpc2:45.2594030982:49.45
50m:38.2038.20200m:2:49.452:11.25
6.Danique, UBAGSZon/S&s2:44.0590037802:49.82
50m:36.2236.22200m:2:49.822:13.60
7.Floor, WEIJMANSHzpc2:48.7895025222:50.42
50m:37.3237.32200m:2:50.422:13.10
8.Bo, KERKHOFFNimo2:51.8995023762:51.39
50m:37.5937.59200m:2:51.392:13.80
9.Sharon, SCHROYENBrunssum2:50.6095025362:51.44
50m:38.3038.30200m:2:51.442:13.14
10.Astrid, van den BRANDTZwemclub Eijsden3:02.2695052262:53.92
50m:38.2638.26200m:2:53.922:15.66
11.Amber, VIEHMANNBrunssum3:02.8195044002:54.50
50m:38.5638.56200m:2:54.502:15.94
12.Lisa, BORGERBrunssum2:55.6895031942:55.28
50m:37.3737.37200m:2:55.282:17.91
13.Maud, GEERSSENBrunssumNT95019282:56.86
50m:37.6037.60200m:2:56.862:19.26
14.Beau, WARNIERZwemclub Eijsden3:12.5596001182:58.00
50m:41.4641.46200m:2:58.002:16.54
15.Merel, JASPERSNimo2:59.4696025442:58.44
50m:36.5636.56200m:2:58.442:21.88
16.Denise, van der KLIJHzpc3:03.4196004822:58.60
50m:41.5141.51200m:2:58.602:17.09
17.Ilse, LITJENSHzpc3:04.6696026402:58.83
50m:42.2042.20200m:2:58.832:16.63
18.Mandy, WETZELSZon/S&s3:06.2594010123:00.32
50m:41.0341.03200m:3:00.322:19.29
19.Inge, SNIJKERSNimo3:05.2490081123:00.82
50m:40.2540.25200m:3:00.822:20.57
20.Céline, JENNESZon/S&s3:04.3796021543:01.57
50m:40.4740.47200m:3:01.572:21.10
21.Vicky, SIMONSHzpc2:59.5294049323:03.37
50m:42.6242.62200m:3:03.372:20.75
22.Mignon, PEETERSNimo3:07.7597010483:03.50
50m:38.1338.13200m:3:03.502:25.37
23.Irma, van den BRANDTZwemclub Eijsden3:34.5197026763:04.26
50m:40.5440.54200m:3:04.262:23.72
24.Lieke, JANSSENNimo3:10.2593059543:05.82
50m:40.2240.22200m:3:05.822:25.60
25.Ellen, BORGERBrunssum3:11.7996007863:05.96
50m:40.0940.09200m:3:05.962:25.87
26.Nieske, JANSSENNimo3:16.5496013283:11.35
50m:45.2145.21200m:3:11.352:26.14
27.Clara, WILLIGERSZwemclub EijsdenNT96040883:11.48
50m:45.7145.71200m:3:11.482:25.77
28.Carlijn, JASPERSNimo3:07.9494057983:14.67
50m:41.3041.30200m:3:14.672:33.37
29.Mariska, CRAEMERSBrunssumNT97006503:15.93
50m:46.4446.44200m:3:15.932:29.49
30.Kathleen, de BEERZon/S&s3:38.7197026383:19.71
50m:50.8750.87200m:3:19.712:28.84
31.Emmy, LINSSENZon/S&s3:20.2396005903:20.20
50m:47.4347.43200m:3:20.202:32.77
32.Julie, THEUNISSENZwemclub Eijsden3:48.0297002483:20.99
50m:47.0347.03200m:3:20.992:33.96
33.Nikki, VIEHMANNBrunssumNT95056063:23.91
50m:44.3744.37200m:3:23.912:39.54
34.Lisette, RAMAEKERSZon/S&s3:13.1794039843:24.31
50m:46.5146.51200m:3:24.312:37.80
DISNatalie, WARNIERZwemclub Eijsden2:45.3691034322:46.84
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:34.7134.71200m:2:46.842:12.13
DISSanne, KERKHOFFNimo2:58.1693055302:52.23
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:36.0736.07200m:2:52.232:16.16
DISKarin, van der AALSTZon/S&s2:57.4595013562:56.45
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:37.7537.75200m:2:56.452:18.70
DISKendra, VIEHMANNBrunssumNT97021283:27.16
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:49.8049.80200m:3:27.162:37.36
AFGEMChantal, VELDMANNimo3:26.519703000
AFGEMNina, van SOESTNimo3:18.679502510


<< TOP >>
Programmanr. 3
01.02.2009 - 14:45
Jongens, 200m wisselslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Vincent, de MUNTERBrunssumNT00001813:14.86
50m:45.2345.23200m:3:14.862:29.63
2.Toine, WILLIGERSZwemclub EijsdenNT99021553:27.96
50m:46.0346.03200m:3:27.962:41.93
3.Max, PEUTENHzpc3:35.2398004313:38.09
50m:54.6454.64200m:3:38.092:43.45
4.Lars, van der HAIJDENBrunssumNT99002253:39.00
50m:51.7451.74200m:3:39.002:47.26
DISFinn, TIMMERMANSHzpc3:23.9498019613:35.28
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VE
50m:49.4249.42200m:3:35.282:45.86
DISStefan, WILLIGERSZwemclub EijsdenNT98032133:50.74
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:57.2057.20200m:3:50.742:53.54
DISJhamiro, HABETSBrunssum4:13.3698008033:54.33
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:57.8657.86200m:3:54.332:56.47
DISPieter, OTTENHzpc3:55.2098009373:57.95
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:58.3658.36200m:3:57.952:59.59
DISJesper, LEMMENHzpc4:13.1398023194:08.39
VD - Schoolslagbenen gezwommen.
50m:1:01.911:01.91200m:4:08.393:06.48
DISSander, AERTSHzpcNT99020454:15.20
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., RH
50m:1:06.901:06.90200m:4:15.203:08.30
AFGEMKoen, KOSTERHzpcNT9900517


<< TOP >>
Programmanr. 4
01.02.2009 - 14:55
Meisjes, 200m wisselslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Audrey, BAMSZwemclub Eijsden3:04.9298037003:01.67
50m:41.2541.25200m:3:01.672:20.42
2.Renee, ROOSENZwemclub EijsdenNT99000743:12.21
50m:45.2745.27200m:3:12.212:26.94
3.Melanie, LEUNISSENNimo3:23.9698006723:14.12
50m:45.9745.97200m:3:14.122:28.15
4.Celine, KERKHOFSZwemclub Eijsden3:30.2098005483:25.32
50m:54.3254.32200m:3:25.322:31.00
5.Daphne, ERKENSNimo4:00.8998023723:25.60
50m:46.7946.79200m:3:25.602:38.81
6.Mariecke, de BEERZon/S&sNT99005243:42.34
50m:53.7153.71200m:3:42.342:48.63
DISMyrthe, van der HAIJDENBrunssum3:40.0098011743:44.12
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
50m:53.0453.04200m:3:44.122:51.08
AFGEMEva, HIETKAMPHzpcNT9803990


<< TOP >>
Programmanr. 5
01.02.2009 - 15:05
Heren, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sander, van den BERGNimo31.48870021131.16
2.Ralph, van MEGENHzpc30.68920161331.57
3.Silvan, VIEHMANNBrunssum31.82940376331.75
4.Patrick, LEMMENSBrunssum31.94910610131.99
5.Willem, DRISSENHzpc32.44880087132.90
6.Pedro, NEMETHBrunssum36.41940157534.32
7.Ivo, BAKKERZwemclub Eijsden32.55920456134.64FJ 1
8.Tim, JACOBSHzpc33.21920182534.64FJ 2
9.Bjorn, van de KUITZon/S&s35.40930669334.90
10.Ronald, WALDUSNimo33.85920627534.99
11.Mark, SNIJDERSZon/S&s34.74880318735.12
12.Camiel, SMEETSNimo34.90940091135.25
13.Jochim, HERBENZwemclub Eijsden38.45950340736.42
14.Joeri, KERKHOFFNimo37.95950168937.05
15.Karl, SCHUTTZwemclub Eijsden42.04950414738.76
16.Tim, RAMAEKERSZon/S&s41.88960062941.66
17.Teun, van RENSHzpc41.76950394942.64
18.Yannic, van de KUITZon/S&s43.80950482542.72
19.Martijn, WEINBERGNimo43.11960095543.46
20.Victor, KNIBBELERBrunssum47.28970079545.12
21.Mike, DRIESSENBrunssum46.50960117546.29FJ 1
22.Wouter, KNIBBELERBrunssumNT960161746.29FJ 2
AFGEMBas, GEURTSHzpc47.299505307
AFGEMImre, DEHNERZon/S&s31.079006195
AFGEMMick, KOUTERSZon/S&sNT9703447


<< TOP >>
Programmanr. 6
01.02.2009 - 15:10
Dames, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maureen, MUYENZon/S&s31.84910287433.37
2.Melissa, GEILENZon/S&s33.71900112834.52
3.Melissa, MEIJERNimo33.52930437434.56
4.Mara, PFEFFERNimo33.59910547835.32
5.Chidi, HENNIGFELDZon/S&s34.53930333235.43
6.Maud, RUTJENSHzpc36.89930563236.44
7.Bo, PEETERSNimo36.22930656437.12
8.Rylana, SLAGHUISNimo37.67940128637.18
9.Kimberley, BROUWER DENimo36.56950539238.11
10.Ingrid, JANSENNimo37.13870559238.18
11.Irma, van den BRANDTZwemclub Eijsden44.95970267638.43
12.Michelle, HACKINGNimo38.94910764638.72
13.Jamilla, FRANSSENZon/S&s38.83940487238.95
14.Janelle, van den HEUVELBrunssum42.52970084239.16
15.Astrid, van den BRANDTZwemclub Eijsden38.91950522639.41
16.Beau, WARNIERZwemclub Eijsden43.24960011840.93FJ 1
17.Jannie, JANSSENHzpc40.00890202240.93FJ 2
18.Fabienne, JEUKENSZwemclub Eijsden39.37840115641.90
19.Susan, STAPPERSZwemclub Eijsden42.57820159442.50
20.Sabine, WETSELSZwemclub Eijsden47.54970499642.56
21.Kris, PEUTENHzpc48.71950628044.68
22.Anke, SNIJKERSNimo34.95920163845.34
23.Shannon, ODENHOVENNimo47.05970360845.38
24.Julie, THEUNISSENZwemclub Eijsden49.02970024845.48
25.Dominique, CRAEMERSBrunssum46.85950319646.80
26.Emma, WILLEMSNimo37.10930103647.40
27.Myrthe, SIMONSZon/S&sNT970433047.81
28.Sela, de WOLFFBrunssum51.37970426647.84
29.Jane, NIEUWKAMERZon/S&sNT970471849.40
30.Lisa, SNIJKERSNimo49.99970011249.74
31.Katrien, KURVERSNimo48.23950340850.47
32.Denise, WETSELSZwemclub EijsdenNT950631651.33
AFGEMLena, WIJNENZon/S&s46.239108354
AFGEMGeertje, de MUGZon/S&sNT9703986


<< TOP >>
Programmanr. 7
01.02.2009 - 15:20
Jongens, 50m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Toine, WILLIGERSZwemclub Eijsden36.58990215535.43
2.Vincent, de MUNTERBrunssum36.13000018135.59
3.Lars, van der HAIJDENBrunssum38.23990022539.26
4.Jhamiro, HABETSBrunssum39.26980080340.43
5.Timo, WARNIERZwemclub Eijsden41.16990014540.74
6.Joshua, SINKIEWICZZon/S&s44.22990043141.37
7.Giel, van MEGENHzpc45.79000026543.29
8.Stefan, WILLIGERSZwemclub Eijsden42.94980321344.40
9.Rowan, STEENGRAVERZon/S&sNT000013544.67
10.Jonathan, BENJAMINSBrunssum48.28990056544.90
11.Milo, SIMONSZon/S&s46.51000051345.93
12.Quint, JACOBSNimo48.23980167146.22
13.Luc, ARNOLDUSSENBrunssum49.25990054346.67
14.Leroy, BROUWER DENimo48.96990073949.55


<< TOP >>
Programmanr. 8
01.02.2009 - 15:20
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Audrey, BAMSZwemclub Eijsden31.70980370032.15
2.Daphne, ERKENSNimo36.98980237234.95
3.Melanie, LEUNISSENNimo36.29980067235.19
4.Renee, ROOSENZwemclub Eijsden37.98990007436.65
5.Celine, KERKHOFSZwemclub Eijsden37.47980054838.85
6.Dahnee, DE LA CROIXZwemclub Eijsden42.54980306439.48
7.Amber, KERKHOFSZwemclub Eijsden41.20000007440.65
8.Myrthe, van der HAIJDENBrunssum40.33980117441.51
9.Loes, WILLIGERSZwemclub Eijsden44.18000123241.90
10.Erin-Lisa, DALMBrunssum43.70990039842.50
11.Demi, KIEVITZon/S&s46.09990097842.61
12.Kirsten, THEUNISSENZwemclub Eijsden44.64000007242.95FJ 1
13.Leonie, PACHENZwemclub Eijsden46.94980306242.95FJ 2
14.Fleur, GEERSSENBrunssumNT990005843.07
15.Manon, HERBENZwemclub Eijsden49.24990311645.28
16.Chayenne, ODENHOVENNimo52.75000046847.60
AFGEMLaura, KOUTERSZon/S&sNT9902714
AFGEMLotte, OFFERMANSZon/S&s54.049804126


<< TOP >>
Programmanr. 9
01.02.2009 - 15:30
Heren, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Freddie, GEERLINGSNimo2:33.8179003792:37.39
100m:1:16.601:16.60200m:2:37.391:20.79
2.Sander, SLAGHUISNimo2:43.2988053052:46.48
100m:1:19.451:19.45200m:2:46.481:27.03
3.Martyn, SLAGHUISNimo2:48.8691030352:49.03
100m:1:19.211:19.21200m:2:49.031:29.82
4.Math, SMEETSNimo2:44.9687041532:49.37
100m:1:22.001:22.00200m:2:49.371:27.37
5.Rick, HELLENBRANDNimo3:04.3689011733:05.04
100m:1:29.391:29.39200m:3:05.041:35.65
6.Max, HERMANSHzpc3:13.5397008793:10.57
100m:1:33.101:33.10200m:3:10.571:37.47
7.Killian, von den HOFFBrunssumNT97000133:29.76
100m:1:46.501:46.50200m:3:29.761:43.26
8.Kay, THIJSSENHzpc3:21.8296017993:30.31
100m:1:42.871:42.87200m:3:30.311:47.44
DISMark, LINSSENHzpc3:18.0495005353:21.70
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
100m:1:37.861:37.86200m:3:21.701:43.84
DISJoey, GEELENZwemclub EijsdenNT96024974:26.10
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
100m:2:10.482:10.48200m:4:26.102:15.62
AFGEMTristan, EISANKZon/S&s2:30.019000773


<< TOP >>
Programmanr. 10
01.02.2009 - 15:40
Dames, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Suzanne, DUIJKERSZon/S&s3:05.4587010242:59.04
100m:1:25.571:25.57200m:2:59.041:33.47
2.Vera, WEINBERGNimoNT93021443:00.54
100m:1:25.021:25.02200m:3:00.541:35.52
3.Rinske, BECKSHzpc2:56.6294030983:02.32
100m:1:28.301:28.30200m:3:02.321:34.02
4.Céline, JENNESZon/S&s3:23.0796021543:15.18
100m:1:32.351:32.35200m:3:15.181:42.83
5.Bo, KERKHOFFNimo3:37.0795023763:17.00
100m:1:34.841:34.84200m:3:17.001:42.16
6.Michelle, HACKINGNimoNT91076463:17.73
100m:1:35.781:35.78200m:3:17.731:41.95
7.Inge, SNIJKERSNimo3:21.6290081123:19.71
100m:1:36.081:36.08200m:3:19.711:43.63
8.Floor, WEIJMANSHzpc3:18.0595025223:21.33
100m:1:37.841:37.84200m:3:21.331:43.49
9.Vicky, SIMONSHzpc3:19.6094049323:22.67
100m:1:38.561:38.56200m:3:22.671:44.11
10.Denise, van der KLIJHzpc3:25.0696004823:27.02
100m:1:41.131:41.13200m:3:27.021:45.89
11.Celine, SMEETSBrunssum3:38.8797033663:32.09
100m:1:43.361:43.36200m:3:32.091:48.73
12.Lotte, van MEGENHzpc3:36.2697013763:32.53
100m:1:41.951:41.95200m:3:32.531:50.58
13.Kendra, VIEHMANNBrunssum3:38.4597021283:34.74
100m:1:45.001:45.00200m:3:34.741:49.74
14.Nieske, JANSSENNimo3:51.3396013283:39.65
100m:1:47.181:47.18200m:3:39.651:52.47
15.Ilse, LITJENSHzpc3:26.2996026403:40.42
100m:1:47.291:47.29200m:3:40.421:53.13
16.Kelly, GEELENZwemclub EijsdenNT97034083:44.02
100m:1:47.491:47.49200m:3:44.021:56.53
17.Katrien, KURVERSNimo3:49.7495034083:45.83
100m:1:48.941:48.94200m:3:45.831:56.89
18.Verena, di BARTOLOMEONimo3:49.9196024383:48.10
100m:1:47.871:47.87200m:3:48.102:00.23
DISNikki, VIEHMANNBrunssumNT9505606
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISLieke, JANSSENNimo3:27.2893059543:27.12
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
100m:1:38.791:38.79200m:3:27.121:48.33
AFGEMChloé, RUTZERVELDNimo2:59.959203450
AFGEMNina, van SOESTNimo3:55.039502510


<< TOP >>
Programmanr. 11
01.02.2009 - 16:00
Jongens, 100m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Vincent, de MUNTERBrunssum1:30.8500001811:28.76
2.Toine, WILLIGERSZwemclub Eijsden1:32.9899021551:31.95
3.Max, PEUTENHzpc1:40.2298004311:39.76
4.Lars, van der HAIJDENBrunssum1:42.2699002251:41.65
5.Finn, TIMMERMANSHzpc1:57.2998019611:46.38
6.Timo, WARNIERZwemclub Eijsden1:45.6199001451:48.04
7.Luc, ARNOLDUSSENBrunssum2:02.2899005431:51.68
8.Jesper, LEMMENHzpc2:06.7798023191:52.20
9.Leroy, BROUWER DENimo1:57.7299007391:52.23
10.Sander, AERTSHzpc2:00.7299020451:55.26
11.Pieter, OTTENHzpc1:55.0398009372:04.51
AFGEMKoen, KOSTERHzpc1:27.249900517


<< TOP >>
Programmanr. 12
01.02.2009 - 16:10
Meisjes, 100m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Audrey, BAMSZwemclub Eijsden1:22.0698037001:23.95
2.Renee, ROOSENZwemclub Eijsden1:29.6699000741:31.80
3.Celine, KERKHOFSZwemclub Eijsden1:35.0998005481:39.27
4.Leonie, PACHENZwemclub Eijsden1:51.4298030621:45.80
5.Dahnee, DE LA CROIXZwemclub EijsdenNT98030641:47.95
6.Mariecke, de BEERZon/S&s1:39.5799005241:48.33
7.Loes, WILLIGERSZwemclub EijsdenNT00012321:53.47
8.Chayenne, ODENHOVENNimo2:05.9600004682:00.97
DISAmber, KERKHOFSZwemclub Eijsden1:40.0700000741:48.64
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMEva, HIETKAMPHzpc1:51.469803990


<< TOP >>
Programmanr. 13
01.02.2009 - 16:15
Heren, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ralph, van MEGENHzpc55.34920161357.82
2.Patrick, LEMMENSBrunssum57.66910610157.87
3.Freddie, GEERLINGSNimo58.31790037958.95
4.Willem, DRISSENHzpc59.5088008711:00.22
5.Sander, van den BERGNimo58.7887002111:00.44
6.Silvan, VIEHMANNBrunssum1:01.0794037631:00.67
7.Jory, NIEMARKZon/S&s1:00.3492044091:01.28
8.Tim, JACOBSHzpc1:00.5792018251:01.89
9.Robin, BORGERBrunssum1:02.6193051831:02.37
10.Thijs, VILLEVOIJENimo59.9291065891:02.86
11.Sven, BAMSZwemclub Eijsden1:04.3694058531:02.87
12.Yoeri, CUIJPERSNimo1:02.4394039691:03.27
13.Bjorn, van de KUITZon/S&s1:05.1993066931:03.39
14.Ivo, BAKKERZwemclub Eijsden1:01.3892045611:03.57
15.Mark, SNIJDERSZon/S&s1:00.8188031871:03.59
16.Ronald, WALDUSNimo1:02.5992062751:03.76
17.Camiel, SMEETSNimo1:03.9494009111:03.95
18.Rick, HELLENBRANDNimo1:03.6289011731:03.97
19.Jochim, HERBENZwemclub Eijsden1:14.8695034071:09.73
20.Andreas, WALDUSNimo1:07.6495035811:09.99FJ 1
21.Pedro, NEMETHBrunssum1:10.6594015751:09.99FJ 2
22.Joeri, KERKHOFFNimo1:11.6895016891:10.76
23.Karl, SCHUTTZwemclub Eijsden1:14.7395041471:10.89
24.Martijn, WEINBERGNimo1:16.1496009551:14.54
25.Yannic, van de KUITZon/S&s1:18.4895048251:15.73
26.Mike, DRIESSENBrunssum1:17.3396011751:17.10
27.Ivo, NEMETHBrunssum1:15.9197000751:17.56FJ 1
28.Tim, RAMAEKERSZon/S&s1:17.2496006291:17.56FJ 2
29.Björn, PIKETHzpc1:17.3496021331:18.15
30.Teun, van RENSHzpc1:23.0895039491:23.20
31.Mark, LINSSENHzpc1:22.0395005351:25.67
32.Wouter, KNIBBELERBrunssum1:32.5496016171:32.47
33.Eddie, SORUVSKISHzpc1:35.5497020811:35.09
34.Joey, GEELENZwemclub Eijsden1:38.1296024971:35.95
35.Victor, KNIBBELERBrunssum1:49.6097007951:45.51
DISMark, van ENCKEVORTHzpc57.049000797
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
AFGEMTristan, EISANKZon/S&s56.209000773
AFGEMDylan, BOSHzpc1:21.609600717
AFGEMMick, KOUTERSZon/S&s1:29.929703447
AFGEMImre, DEHNERZon/S&s57.599006195
AFGEMKiowa, KAMAANSINGNimo1:12.299506352
AFGEMBas, GEURTSHzpc1:30.929505307


<< TOP >>
Programmanr. 14
01.02.2009 - 16:30
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ingrid, van HORENHzpc1:01.1892040601:01.89
2.Lydia, COLIJNNimo1:01.6086007181:02.40
3.Mara, PFEFFERNimo1:01.2891054781:02.55
4.Vera, WEINBERGNimo1:02.2993021441:03.33
5.Melissa, MEIJERNimo1:01.8993043741:03.54
6.Alice, JANSSENHzpc1:04.6089020121:04.18
7.Natalie, WARNIERZwemclub Eijsden1:04.4991034321:06.10
8.Melissa, GEILENZon/S&s1:04.8990011281:06.21
9.Astrid, van den BRANDTZwemclub Eijsden1:08.4895052261:07.45
10.Bo, PEETERSNimo1:06.5793065641:07.54
11.Rylana, SLAGHUISNimo1:06.5094012861:07.85
12.Chidi, HENNIGFELDZon/S&s1:07.4693033321:07.97
13.Sophie, CLEURENHzpc1:07.3393001581:08.16
14.Danique, UBAGSZon/S&s1:06.7190037801:08.31
15.Anke, SNIJKERSNimo1:08.5192016381:08.87
16.Merel, JASPERSNimo1:10.9696025441:09.59
17.Sharon, SCHROYENBrunssum1:10.2195025361:09.71
18.Sanne, KERKHOFFNimo1:08.1893055301:09.98
19.Maud, RUTJENSHzpc1:08.9193056321:10.92
20.Ingrid, JANSENNimo1:11.6487055921:11.02
21.Maureen, MUYENZon/S&s1:07.1691028741:11.50
22.Mandy, WETZELSZon/S&s1:12.0394010121:11.58
23.Amber, VIEHMANNBrunssum1:10.8995044001:11.91
24.Maud, GEERSSENBrunssum1:12.8695019281:12.03
25.Lisa, BORGERBrunssum1:12.0595031941:12.10
26.Mignon, PEETERSNimo1:10.7697010481:12.13
27.Emma, WILLEMSNimo1:12.0993010361:12.76
28.Clara, WILLIGERSZwemclub Eijsden1:16.8396040881:13.70
29.Jannie, JANSSENHzpc1:12.8989020221:14.00FJ 1
30.Beau, WARNIERZwemclub Eijsden1:13.1396001181:14.00FJ 2
31.Kimberley, BROUWER DENimo1:13.5095053921:14.39
32.Karin, van der AALSTZon/S&s1:13.8595013561:14.55
33.Irma, van den BRANDTZwemclub Eijsden1:14.6097026761:14.59
34.Fabienne, JEUKENSZwemclub Eijsden1:19.5784011561:15.76
35.Ellen, BORGERBrunssum1:23.6796007861:16.77
36.Kathleen, de BEERZon/S&s1:21.6297026381:17.13
37.Mariska, CRAEMERSBrunssum1:27.2397006501:17.98
38.Jamilla, FRANSSENZon/S&s1:16.5494048721:18.73
39.Carlijn, JASPERSNimo1:18.3594057981:19.24
40.Sabine, WETSELSZwemclub Eijsden1:26.5997049961:19.34
41.Janelle, van den HEUVELBrunssum1:25.3997008421:19.45
42.Celine, SMEETSBrunssum1:24.8797033661:19.91
43.Nikki, VIEHMANNBrunssum1:25.1695056061:21.61
44.Susan, STAPPERSZwemclub Eijsden1:18.8982015941:21.70
45.Lisette, RAMAEKERSZon/S&s1:17.9894039841:22.20
46.Lotte, van MEGENHzpc1:24.9897013761:23.80
47.Verena, di BARTOLOMEONimo1:26.6396024381:24.05
48.Emmy, LINSSENZon/S&s1:27.4196005901:24.92
49.Julie, THEUNISSENZwemclub Eijsden1:27.2297002481:25.76
50.Shannon, ODENHOVENNimo1:34.6497036081:28.14
51.Kris, PEUTENHzpcNT95062801:28.25
52.Sela, de WOLFFBrunssum1:41.9597042661:32.34
53.Kelly, GEELENZwemclub Eijsden1:46.4397034081:32.56
54.Myrthe, SIMONSZon/S&s1:36.3497043301:32.67
55.Jane, NIEUWKAMERZon/S&s1:38.4497047181:37.22
56.Denise, WETSELSZwemclub EijsdenNT95063161:40.32
57.Lisa, SNIJKERSNimo1:41.3597001121:40.76
AFGEMChantal, VELDMANNimo1:20.599703000
AFGEMLena, WIJNENZon/S&s1:32.509108354
AFGEMChloé, RUTZERVELDNimo1:06.129203450
AFGEMGeertje, de MUGZon/S&s1:52.409703986


<< TOP >>
Programmanr. 15
01.02.2009 - 16:55
Jongens, 50m schoolslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Timo, WARNIERZwemclub Eijsden47.99990014548.58
2.Joshua, SINKIEWICZZon/S&s49.29990043150.33
3.Milo, SIMONSZon/S&s57.28000051355.18
4.Jhamiro, HABETSBrunssum56.74980080355.70
5.Stefan, WILLIGERSZwemclub Eijsden53.13980321356.34
6.Quint, JACOBSNimo54.06980167157.29
7.Giel, van MEGENHzpc56.85000026557.92
7.Rowan, STEENGRAVERZon/S&s54.64000013557.92
9.Jonathan, BENJAMINSBrunssum58.36990056559.61
10.Luc, ARNOLDUSSENBrunssum1:01.5899005431:01.16


<< TOP >>
Programmanr. 16
01.02.2009 - 16:55
Meisjes, 50m schoolslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melanie, LEUNISSENNimo47.99980067247.17
2.Daphne, ERKENSNimo49.70980237251.31FJ 1
3.Myrthe, van der HAIJDENBrunssum50.37980117451.31FJ 2
4.Dahnee, DE LA CROIXZwemclub Eijsden51.36980306451.56
5.Erin-Lisa, DALMBrunssum49.38990039851.66
6.Amber, KERKHOFSZwemclub Eijsden52.31000007454.76
7.Leonie, PACHENZwemclub Eijsden56.33980306255.42
8.Kirsten, THEUNISSENZwemclub Eijsden55.75000007255.47
9.Demi, KIEVITZon/S&s55.42990097855.67
10.Loes, WILLIGERSZwemclub Eijsden1:00.26000123257.98
11.Fleur, GEERSSENBrunssumNT99000581:00.51
12.Manon, HERBENZwemclub Eijsden1:03.4299031161:00.93
AFGEMLaura, KOUTERSZon/S&s1:02.019902714
AFGEMLotte, OFFERMANSZon/S&s1:04.029804126


<< TOP >>
Programmanr. 17
01.02.2009 - 17:00
Heren, 4 x 50m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nimo 1Nimo2:00.552:01.29
Math, SMEETS
Freddie, GEERLINGS
87
79
32.16Sander, van den BERG
Sander, SLAGHUIS
87
88
2.Hzpc 1Hzpc2:06.292:08.70
Mark, van ENCKEVORT
Ralph, van MEGEN
90
92
32.98Willem, DRISSEN
Tim, JACOBS
88
92
3.Nimo 3Nimo2:07.562:13.86
Ronald, WALDUS
Martyn, SLAGHUIS
92
91
35.29Rick, HELLENBRAND
Thijs, VILLEVOIJE
89
91
4.Brunssum 1Brunssum2:14.322:15.12
Pedro, NEMETH
Patrick, LEMMENS
94
91
35.82Robin, BORGER
Killian, von den HOFF
93
97
5.Zwemclub Eijsden 1Zwemclub Eijsden2:18.512:19.38
Ivo, BAKKER
Karl, SCHUTT
92
95
34.67Sven, BAMS
Jochim, HERBEN
94
95
6.Nimo 2Nimo2:17.782:23.02
Andreas, WALDUS
Joeri, KERKHOFF
95
95
37.02Yoeri, CUIJPERS
Camiel, SMEETS
94
94
7.Hzpc 2Hzpc2:44.032:46.16
Björn, PIKET
Kay, THIJSSEN
96
96
43.41Max, HERMANS
Eddie, SORUVSKIS
97
97
DISBrunssum 2Brunssum2:57.67
EA - Te vroeg overgenomen.
Victor, KNIBBELER, Wouter, KNIBBELER, Mike, DRIESSEN, Ivo, NEMETH
AFGEMHzpc 3Hzpc2:57.75
Bas, GEURTS, Mark, LINSSEN, Dylan, BOS, Teun, van RENS
AFGEMZon/S&s 1Zon/S&s1:59.67
Imre, DEHNER, Tristan, EISANK, Jory, NIEMARK, Mark, SNIJDERS


<< TOP >>
Programmanr. 18
01.02.2009 - 17:10
Dames, 4 x 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nimo 1Nimo1:54.081:57.02
Vera, WEINBERG
Melissa, MEIJER
93
93
29.51Mara, PFEFFER
Lydia, COLIJN
91
86
2.Hzpc 1Hzpc2:00.432:03.98
Sophie, CLEUREN
Rinske, BECKS
93
94
31.25Alice, JANSSEN
Ingrid, van HOREN
89
92
3.Zon/S&s 1Zon/S&s2:01.262:05.42
Melissa, GEILEN
Danique, UBAGS
90
90
30.99Maureen, MUYEN
Suzanne, DUIJKERS
91
87
4.Nimo 2Nimo2:02.802:07.57
Bo, PEETERS
Michelle, HACKING
93
91
31.73Rylana, SLAGHUIS
Anke, SNIJKERS
94
92
5.Nimo 4Nimo2:08.352:08.46
Bo, KERKHOFF
Merel, JASPERS
95
96
32.23Sanne, KERKHOFF
Mignon, PEETERS
93
97
6.Zwemclub Eijsden 1Zwemclub Eijsden2:09.292:09.02
Natalie, WARNIER
Clara, WILLIGERS
91
96
30.17Irma, van den BRANDT
Astrid, van den BRANDT
97
95
7.Brunssum 1Brunssum2:15.382:12.36
Lisa, BORGER
Amber, VIEHMANN
95
95
33.42Sharon, SCHROYEN
Maud, GEERSSEN
95
95
8.Hzpc 2Hzpc2:13.932:14.71
Ilse, LITJENS
Lotte, van MEGEN
96
97
32.24Floor, WEIJMANS
Maud, RUTJENS
95
93
9.Zon/S&s 2Zon/S&s2:14.332:15.39
Mandy, WETZELS
Chidi, HENNIGFELD
94
93
33.26Karin, van der AALST
Céline, JENNES
95
96
10.Nimo 3Nimo2:09.922:16.35
Ingrid, JANSEN
Inge, SNIJKERS
87
90
31.50Kimberley, BROUWER DE
Nieske, JANSSEN
95
96
11.Hzpc 3Hzpc2:14.592:17.55
Jannie, JANSSEN
Kris, PEUTEN
89
95
34.09Denise, van der KLIJ
Vicky, SIMONS
96
94
12.Zwemclub Eijsden 2Zwemclub Eijsden2:17.302:20.70
Sabine, WETSELS
Fabienne, JEUKENS
97
84
35.84Susan, STAPPERS
Beau, WARNIER
82
96
13.Nimo 5Nimo2:21.832:21.23
Emma, WILLEMS
Carlijn, JASPERS
93
94
33.23Lieke, JANSSEN
Katrien, KURVERS
93
95
14.Brunssum 2Brunssum2:27.322:28.16
Ellen, BORGER
Kendra, VIEHMANN
96
97
36.54Janelle, van den HEUVEL
Celine, SMEETS
97
97
15.Zon/S&s 3Zon/S&s2:54.342:34.19
Jane, NIEUWKAMER
Kathleen, de BEER
97
97
43.35Myrthe, SIMONS
Jamilla, FRANSSEN
97
94
AFGEMZon/S&s 4Zon/S&s2:30.30
Jamilla, FRANSSEN, Emmy, LINSSEN, Lena, WIJNEN, Lisette, RAMAEKERS
AFGEMNimo 6Nimo2:25.45
Nieske, JANSSEN, Verena, di BARTOLOMEO, Chantal, VELDMAN, Nina, van SOEST


<< TOP >>
Programmanr. 19
01.02.2009 - 17:20
Jongens, 4 x 50m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Brunssum 1Brunssum2:42.872:42.60
Jhamiro, HABETS
Luc, ARNOLDUSSEN
98
99
40.02Lars, van der HAIJDEN
Vincent, de MUNTER
99
00
2.Hzpc 1Hzpc3:01.382:59.08
Jesper, LEMMEN
Sander, AERTS
98
99
42.63Giel, van MEGEN
Pieter, OTTEN
00
98


<< TOP >>
Programmanr. 20
01.02.2009 - 17:25
Meisjes, 4 x 25m schoolslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zwemclub Eijsden 2Zwemclub Eijsden1:49.031:44.85
Loes, WILLIGERS
Leonie, PACHEN
00
98
Kirsten, THEUNISSEN
Celine, KERKHOFS
00
98
DISZwemclub Eijsden 1Zwemclub Eijsden1:36.201:44.07
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
Amber, KERKHOFS
Audrey, BAMS
00
98
Dahnee, DE LA CROIX
Renee, ROOSEN
98
99