Speedowedstrijd deel 3
Veenendaal (NED),    31.1.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 4 en later    Nr. 2. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 200m wisselslag, Minioren 5    Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag, Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 100m rugslag, Minioren 6    Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag, Minioren 5
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag, Junioren 1 en 2    Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 4 en later    Nr. 10. Meisjes, 100m rugslag, Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 5    Nr. 12. Meisjes, 100m rugslag, Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 400m vrije slag, Minioren 6    Nr. 14. Meisjes, 100m vlinderslag, Minioren 5
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag, Junioren 1 en 2    Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag, Junioren 1 en 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Jongens, 100m schoolslag                 Minioren 4 en later
31.01.2009 - 13:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Justus Ykema                  VZC E&P                1:37.55 9900029    1:39.83           
            47.59  1:39.83
  2. Tyrese Wilson                 De Fuut                1:53.88 0000223    1:51.00           
            52.50  1:51.00
  3. Max Bond                      Zwemlust/Utrecht(SG)   1:53.41 9900605    1:56.39           
            54.80  1:56.39
  4. Thymen van Hattum             SG Vecht&Rijn          2:01.21 9901101    2:02.89           
          1:00.51  2:02.89
  5. Santino Grittner              One Team Swimming           NT 9902361    2:06.09           
            58.77  2:06.09
  6. Alex Algra                    de Vuursche            2:15.10 9901047    2:11.17           
          1:01.51  2:11.17
  7. Joost Paardekooper            VZC E&P                     NT 9900197    2:19.79           
          1:05.97  2:19.79
  8. Carlos Philipsen              SG Vecht&Rijn          2:25.49 0100053    2:28.10           
          1:11.64  2:28.10



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m vrije slag                     Minioren 2 en 3
31.01.2009 - 13:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe Bakker                 Aquarijn               1:33.11 0000804    1:26.66           
            42.07  1:26.66
  2. Renske Bijeman                Aquarijn               1:34.95 0000806    1:29.60           
            42.70  1:29.60
  3. Claudia Schouten              Aquarijn               1:43.16 0000812    1:33.39           
            43.59  1:33.39
  4. Quinty Jansen                 Aquarijn               1:43.16 0000810    1:37.48           
            47.26  1:37.48
  5. Michelle Miltenburg           SG Vecht&Rijn          1:40.65 0000224    1:38.04           
            46.68  1:38.04
  6. Ilse van der Zon              SG Vecht&Rijn               NT 0100770    1:57.76           
            51.02  1:57.76
AFGE Maisy Baas                    SG Vecht&Rijn               NT 0100080                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 200m wisselslag                          Minioren 5
31.01.2009 - 13:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Seser Yas                     Zwemlust/Utrecht(SG)   3:14.40 9800909    2:57.18           
            37.56  2:57.18
  2. Reinier Mathot                De Fuut                     NT 9801419    3:18.36           
            46.11  3:18.36
  3. Leroy van Ooijik              VZC E&P                     NT 9800361    3:19.10           
            47.82  3:19.10
  4. Martijn de Leeuw              One Team Swimming      3:29.14 9800707    3:22.60           
            45.48  3:22.60
  5. Ruben Nap                     VZC E&P                     NT 9800213    3:22.94           
            49.34  3:22.94
  6. Friso Stolk                   De Fuut                     NT 9801417    3:23.56           
            47.66  3:23.56
  7. Niels van Beek                VZC E&P                     NT 9800409    3:27.05           
            50.65  3:27.05
  8. Koen van Heertum              Zwemlust/Utrecht(SG)   3:50.17 9801507    3:38.43           
            49.71  3:38.43
AFGE Pieter Stalenhoef             de Vuursche                 NT 9802117                      
AFGE Frank van de Scheur           De Albatros                 NT 9802723                      
AFGE Nassim Laari                  Zwemlust/Utrecht(SG)        NT 9801375                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 100m schoolslag                          Minioren 4
31.01.2009 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sam Nouwens                   De Fuut                2:02.39 9901634    1:59.30           
            56.34  1:59.30
  2. Amber van de Kraats           VZC E&P                1:59.44 9900236    2:00.99           
            58.09  2:00.99
  3. Lisa Korving                  VZC E&P                1:59.74 9900382    2:01.02           
            56.92  2:01.02
  4. Nicole Kleinveld              One Team Swimming      2:10.31 9900114    2:04.36           
            58.09  2:04.36
  5. Laura Cronau                  Aquarijn               2:09.98 9900742    2:10.02           
          1:02.00  2:10.02
AFGE Manon Stalenhoef              de Vuursche            2:19.30 9902894                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Jongens, 100m rugslag                           Minioren 6
31.01.2009 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stijn Avezaat                 De Fuut                1:23.29 9700729    1:20.70           
            39.64  1:20.70
  2. Mohammed el Bakkali           Zwemlust/Utrecht(SG)   1:22.97 9700971    1:21.53           
            39.37  1:21.53
  3. Brian vd Bovenkamp            VZC E&P                1:35.92 9701223    1:29.08           
            44.73  1:29.08
  4. Michael den Oudsten           Aquarijn               1:33.35 9703181    1:32.86           
            44.54  1:32.86
  5. Joey Agema                    Zwemlust/Utrecht(SG)   1:29.36 9700937    1:34.89           
            46.76  1:34.89
  6. Colin van der Bijl            Aquarijn               1:35.76 9700631    1:38.39           
            47.88  1:38.39
  7. Thijn de France               De Fuut                1:41.96 9702443    1:40.28 FJ 1      
            48.18  1:40.28
  8. Mike van de Bovenkamp         VZC E&P                1:40.07 9703351    1:40.28 FJ 2      
            47.82  1:40.28
  9. Yannick Meyer                 VZC E&P                1:51.97 9701469    1:41.80           
            48.60  1:41.80
 10. Joshua Verkuil                Aquarijn               1:33.55 9700859    1:42.27           
            47.86  1:42.27
 11. Jelle Schouten                Aquarijn               1:56.32 9703969    1:44.30           
            50.58  1:44.30
 12. Duncan de Vos                 Zwemlust/Utrecht(SG)        NT 9703177    1:48.18           
            51.54  1:48.18
 13. Steven Pauw                   De Albatros            1:55.29 9701817    1:52.36           
            53.46  1:52.36
 14. Marouane Amraoui              Zwemlust/Utrecht(SG)   2:14.39 9703091    1:59.89           
            56.36  1:59.89
 DIS Quinten Dekker                De Albatros            2:06.05 9703333    2:09.78           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            59.21  2:09.78
AFGE Sem Boog                      Aquarijn                    NT 9703487                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 100m schoolslag                          Minioren 5
31.01.2009 - 14:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lobke Schoonderbeek           VZC E&P                1:43.36 9802070    1:38.07           
            46.23  1:38.07
  2. Lieke Remmits                 One Team Swimming      1:44.45 9801880    1:39.30           
            45.60  1:39.30
  3. Lotte Stoiber                 De Fuut                1:47.53 9803650    1:42.61           
            49.61  1:42.61
  4. Demi Molenaar                 De Fuut                1:50.25 9803156    1:48.50           
            51.63  1:48.50
  5. Sybel Helm van                De Fuut                1:50.13 9803270    1:48.90           
            52.45  1:48.90
  6. Beau Monné                    SG Vecht&Rijn          1:43.32 9801886    1:53.55           
            51.54  1:53.55
  7. Nena Brouwer                  De Fuut                1:54.79 9802824    1:53.70           
            54.60  1:53.70
 DIS Kim Vastenburg                de Vuursche                 NT 9801506    1:56.26           
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
            56.60  1:56.26
 DIS Roos Geerars                  One Team Swimming      2:11.75 9802380    2:12.24           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:02.10  2:12.24
AFGE Rony Honkoop                  De Fuut                2:00.63 9802888                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 200m vrije slag                     Junioren 1 en 2
31.01.2009 - 14:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daan Roordink                 De Fuut                2:22.86 9503979    2:20.73           
            31.58  1:07.42  2:20.73
  2. Indi Joore                    Zwemlust/Utrecht(SG)   2:41.11 9503761    2:30.70           
            34.37  1:13.18  2:30.70
  3. Rick Smit                     De Fuut                2:35.07 9601521    2:35.08           
            33.67  1:14.00  2:35.08
  4. Denny Vastenburg              de Vuursche            2:46.38 9500927    2:47.13           
            36.95  1:19.10  2:47.13
  5. Jeroen Essink                 De Fuut                2:59.64 9503801    2:50.48           
            40.92  1:25.32  2:50.48
  6. Zakaria el Mansori            Zwemlust/Utrecht(SG)   2:52.94 9503281    2:50.80           
            36.90  1:19.75  2:50.80
  7. Damiën de Groot               SG Vecht&Rijn          2:58.95 9603365    2:50.95           
            40.57  1:24.94  2:50.95
  8. Paul Kastelein                One Team Swimming      2:53.00 9602103    2:51.89           
            40.04  1:29.54  2:51.89
  9. Hein van Vliet                Zwemlust/Utrecht(SG)   3:00.12 9503213    2:57.08           
            39.98  1:27.27  2:57.08
 10. Bas Andela                    Zwemlust/Utrecht(SG)   3:04.99 9603099    2:57.57           
            40.14  1:28.19  2:57.57
 11. Rens Klok                     One Team Swimming      3:07.07 9602045    3:05.42           
            42.63  1:31.18  3:05.42
 12. Nigel Ploeg                   De Fuut                3:09.26 9603413    3:05.73           
            43.34  1:33.19  3:05.73
 13. Jelle Baron                   de Vuursche                 NT 9601699    3:06.00           
            43.00  1:31.42  3:06.00
 14. Willem Priem                  VZC E&P                3:27.65 9603619    3:07.57           
            42.78  1:31.68  3:07.57
 15. Jules Vermei                  de Vuursche            3:13.76 9602469    3:09.16           
            43.70  1:33.16  3:09.16
 16. Shi Shi Jie                   Zwemlust/Utrecht(SG)   3:25.43 9604007    3:11.82           
            41.29  1:30.57  3:11.82
 17. Robert Geels                  de Vuursche                 NT 9604603    3:17.26           
            44.20  1:34.20  3:17.26
 18. Wesley Groenestein            De Fuut                3:19.22 9602565    3:26.20           
            46.73  1:41.80  3:26.20
 19. Bart de Ruiter                SG Vecht&Rijn               NT 9603865    3:31.54           
            46.07  1:39.92  3:31.54
AFGE Loris Misic                   VZC E&P                3:00.24 9602101                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m vrije slag                     Junioren 1 en 2
31.01.2009 - 14:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anja Daalhuizen               De Fuut                2:49.79 9602418    2:39.06 FJ 1      
            39.07  1:19.79  2:39.06
  2. Esmee In der Maur             One Team Swimming      2:40.72 9601912    2:39.06 FJ 2      
            34.20  1:14.70  2:39.06
  3. Marloes Langerveld            De Fuut                2:44.76 9701240    2:40.83           
            37.92  1:20.36  2:40.83
  4. Marije Verhofstadt            SG Vecht&Rijn          2:47.80 9701036    2:43.95           
            36.02  1:17.95  2:43.95
  5. Jessica van de Geer           Aquarijn               3:34.74 9605338    2:53.04           
            38.69  1:23.04  2:53.04
  6. Jacqueline van Rossum         Zwemlust/Utrecht(SG)   2:55.30 9601400    2:54.52           
            40.40  1:23.99  2:54.52
  7. Vera Willers                  Aquarijn               2:54.50 9602076    2:55.86           
            38.46  1:23.56  2:55.86
  8. Michelle Muller               VZC E&P                3:09.42 9603484    2:59.82           
            38.10  1:22.76  2:59.82
  9. Inge Booij                    De Fuut                3:09.82 96-03774   3:01.17           
            40.54  1:25.84  3:01.17
 10. Marielle Nieuwenhuizen        De Fuut                3:07.23 9701242    3:01.86           
            42.17  1:28.67  3:01.86
 11. Sanne Bolander                De Fuut                3:11.62 9704152    3:02.95           
            41.62  1:28.50  3:02.95
 12. Gislaine Beek van             SG Vecht&Rijn          3:11.84 9703246    3:04.99           
            41.10  1:29.07  3:04.99
 13. Laura Kievit                  De Fuut                3:13.80 9603544    3:05.16           
            42.70  1:30.13  3:05.16
 14. Nynke Breeuwsma               One Team Swimming      3:23.73 9704476    3:09.82           
            39.73  1:28.57  3:09.82
 15. Nadjieba Dilmohamed           SG Vecht&Rijn          3:08.02 9703266    3:11.50           
            40.25  1:28.30  3:11.50
 16. Eva Werkman                   Zwemlust/Utrecht(SG)        NT 9703458    3:16.14           
            45.36  1:35.70  3:16.14
 17. Tamara van Kooten             VZC E&P                3:42.29 9601352    3:18.23           
            41.52  1:33.32  3:18.23
 18. Yleine Aerts                  One Team Swimming           NT 9700852    3:25.98           
            42.65  1:35.65  3:25.98
 19. Fosiya Hur Abdi               de Vuursche            3:46.99 9605784    3:41.32           
            46.45  1:43.02  3:41.32
 20. Daphne Doornenbal             VZC E&P                3:39.80 9701516    3:42.56           
            50.52  1:48.99  3:42.56
 21. Melinda Maassen               De Albatros            3:50.32 9603830    3:45.13           
            50.93  1:51.50  3:45.13
 22. Kim Zijderveld                De Albatros            4:26.26 9704484    4:34.38           
          1:00.31  2:15.97  4:34.38
 DIS Chaymae Aaloul                VZC E&P                3:40.76 9702304                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
AFGE Mandy van de Bilt             SG Vecht&Rijn          3:19.58 9703396                      
AFGE Stella Rijks                  De Fuut                3:28.95 96-03776                     
AFGE Melissa Smienk                De Fuut                2:37.41 9603004                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 50m vlinderslag                 Minioren 4 en later
31.01.2009 - 14:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Justus Ykema                  VZC E&P                  39.23 9900029      39.98           
  2. Max Bond                      Zwemlust/Utrecht(SG)     56.13 9900605      49.19           
  3. Tyrese Wilson                 De Fuut                1:05.70 0000223      50.30           
  4. Thymen van Hattum             SG Vecht&Rijn          1:09.90 9901101    1:07.16           
  5. Alex Algra                    de Vuursche                 NT 9901047    1:13.01           
 DIS Joost Paardekooper            VZC E&P                     NT 9900197    1:33.64           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Meisjes, 100m rugslag                      Minioren 2 en 3
31.01.2009 - 14:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe Bakker                 Aquarijn               1:40.66 0000804    1:36.31           
            46.76  1:36.31
  2. Michelle Miltenburg           SG Vecht&Rijn          1:48.15 0000224    1:48.16           
            39.28  1:48.16
  3. Claudia Schouten              Aquarijn               2:09.82 0000812    1:48.19           
            54.39  1:48.19
  4. Quinty Jansen                 Aquarijn               1:54.26 0000810    1:48.92           
            55.02  1:48.92
  5. Renske Bijeman                Aquarijn               1:53.56 0000806    1:49.76           
            52.32  1:49.76
  6. Ilse van der Zon              SG Vecht&Rijn               NT 0100770    2:01.80           
            57.70  2:01.80
AFGE Maisy Baas                    SG Vecht&Rijn               NT 0100080                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 100m vrije slag                          Minioren 5
31.01.2009 - 14:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Seser Yas                     Zwemlust/Utrecht(SG)   1:12.43 9800909    1:12.83           
            35.34  1:12.83
  2. Reinier Mathot                De Fuut                1:19.92 9801419    1:20.70           
            39.48  1:20.70
  3. Leroy van Ooijik              VZC E&P                1:17.94 9800361    1:20.82           
            39.20  1:20.82
  4. Ruben Nap                     VZC E&P                1:23.94 9800213    1:23.43           
            40.21  1:23.43
  5. Niels van Beek                VZC E&P                1:16.50 9800409    1:24.61           
            39.28  1:24.61
  6. Martijn de Leeuw              One Team Swimming      1:23.76 9800707    1:25.14           
          1:25.14
  7. Friso Stolk                   De Fuut                1:24.90 9801417    1:25.17           
            39.96  1:25.17
  8. Koen van Heertum              Zwemlust/Utrecht(SG)   1:38.56 9801507    1:35.02           
            45.07  1:35.02
AFGE Nassim Laari                  Zwemlust/Utrecht(SG)   1:27.02 9801375                      
AFGE Pieter Stalenhoef             de Vuursche            2:00.85 9802117                      
AFGE Frank van de Scheur           De Albatros            2:03.26 9802723                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Meisjes, 100m rugslag                           Minioren 4
31.01.2009 - 14:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sam Nouwens                   De Fuut                1:52.98 9901634    1:50.34           
            53.62  1:50.34
  2. Lisa Korving                  VZC E&P                2:00.54 9900382    1:57.92           
            57.13  1:57.92
  3. Amber van de Kraats           VZC E&P                1:58.81 9900236    2:01.83           
          1:01.14  2:01.83
  4. Laura Cronau                  Aquarijn               1:56.27 9900742    2:09.72           
          1:02.73  2:09.72
  5. Nicole Kleinveld              One Team Swimming      2:06.32 9900114    2:09.91           
          2:09.91
AFGE Manon Stalenhoef              de Vuursche                 NT 9902894                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 400m vrije slag                          Minioren 6
31.01.2009 - 14:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stijn Avezaat                 De Fuut                5:23.92 9700729    5:30.11           
            35.64  1:17.04  2:43.68  5:30.11
  2. Mohammed el Bakkali           Zwemlust/Utrecht(SG)   5:40.55 9700971    5:34.15           
            37.66  1:19.74  2:45.74  5:34.15
  3. Michael den Oudsten           Aquarijn               6:37.63 9703181    6:07.60           
            38.51  1:22.59  2:55.90  6:07.60
  4. Colin van der Bijl            Aquarijn                    NT 9700631    6:08.00           
            41.03  1:29.41  3:06.11  6:08.00
  5. Brian vd Bovenkamp            VZC E&P                6:03.60 9701223    6:08.96           
            42.32  1:29.00  3:03.54  6:08.96
  6. Joey Agema                    Zwemlust/Utrecht(SG)        NT 9700937    6:14.78           
            41.40  1:27.53  3:03.02  6:14.78
  7. Thijn de France               De Fuut                6:38.83 9702443    6:25.87           
            40.49  1:28.21  3:07.24  6:25.87
  8. Duncan de Vos                 Zwemlust/Utrecht(SG)        NT 9703177    6:37.75           
            40.24  1:28.77  3:14.24  6:37.75
  9. Joshua Verkuil                Aquarijn               6:02.90 9700859    6:38.89           
            42.10  1:33.67  3:16.32  6:38.89
 10. Steven Pauw                   De Albatros                 NT 9701817    6:46.76           
            42.51  1:33.48  3:18.23  6:46.76
 11. Mike van de Bovenkamp         VZC E&P                     NT 9703351    7:05.17           
            45.36  1:38.89  3:28.67  7:05.17
 12. Yannick Meyer                 VZC E&P                     NT 9701469    7:08.15           
            44.78  1:37.08  3:28.40  7:08.15
 13. Quinten Dekker                De Albatros                 NT 9703333    8:41.80           
            48.95  2:00.16  4:18.02  8:41.80



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Meisjes, 100m vlinderslag                         Minioren 5
31.01.2009 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lobke Schoonderbeek           VZC E&P                1:40.90 9802070    1:37.92           
            43.87  1:37.92
  2. Lieke Remmits                 One Team Swimming      1:32.61 9801880    1:39.08           
            42.66  1:39.08
  3. Lotte Stoiber                 De Fuut                     NT 9803650    1:52.39           
            53.26  1:52.39
  4. Sybel Helm van                De Fuut                     NT 9803270    1:55.71           
            54.80  1:55.71
  5. Kim Vastenburg                de Vuursche                 NT 9801506    2:01.90           
            55.00  2:01.90
  6. Demi Molenaar                 De Fuut                     NT 9803156    2:03.61           
            54.38  2:03.61
AFGE Rony Honkoop                  De Fuut                     NT 9802888                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Jongens, 200m schoolslag                     Junioren 1 en 2
31.01.2009 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daan Roordink                 De Fuut                2:55.33 9503979    2:59.22           
            39.44  1:25.94  2:59.22
  2. Indi Joore                    Zwemlust/Utrecht(SG)   3:13.75 9503761    3:17.74           
            45.81  1:37.09  3:17.74
  3. Denny Vastenburg              de Vuursche                 NT 9500927    3:22.12           
            44.73  1:36.19  3:22.12
  4. Damiën de Groot               SG Vecht&Rijn          3:28.63 9603365    3:32.42           
            47.73  1:42.16  3:32.42
  5. Paul Kastelein                One Team Swimming      3:40.99 9602103    3:41.83           
            50.52  1:48.71  3:41.83
  6. Jelle Baron                   de Vuursche                 NT 9601699    3:44.84           
            53.22  1:51.54  3:44.84
  7. Hein van Vliet                Zwemlust/Utrecht(SG)   3:49.19 9503213    3:45.52           
            51.63  1:50.91  3:45.52
  8. Shi Shi Jie                   Zwemlust/Utrecht(SG)   3:35.98 9604007    3:45.70           
            49.46  1:48.27  3:45.70
  9. Nigel Ploeg                   De Fuut                3:56.25 9603413    3:46.41           
            52.10  1:51.88  3:46.41
 10. Bas Andela                    Zwemlust/Utrecht(SG)   3:55.33 9603099    3:46.60           
            51.60  1:51.00  3:46.60
 11. Zakaria el Mansori            Zwemlust/Utrecht(SG)   3:51.57 9503281    3:48.16           
            49.92  1:47.54  3:48.16
 12. Willem Priem                  VZC E&P                4:29.60 9603619    3:55.10           
            54.82  1:55.51  3:55.10
 13. Rens Klok                     One Team Swimming      3:57.14 9602045    3:57.86           
            55.02  1:56.08  3:57.86
 14. Jules Vermei                  de Vuursche            4:01.95 9602469    3:58.88           
            56.43  1:57.84  3:58.88
 15. Jeroen Essink                 De Fuut                4:12.64 9503801    3:59.45           
            56.40  1:59.08  3:59.45
 16. Wesley Groenestein            De Fuut                4:17.12 9602565    4:06.08           
            56.74  2:01.11  4:06.08
 17. Robert Geels                  de Vuursche                 NT 9604603    4:12.26           
            56.42  2:01.23  4:12.26
 18. Bart de Ruiter                SG Vecht&Rijn               NT 9603865    4:34.04           
            59.39  2:10.00  4:34.04
 DIS Rick Smit                     De Fuut                3:17.02 9601521    3:17.57           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            43.86  1:35.29  3:17.57
AFGE Loris Misic                   VZC E&P                3:47.54 9602101                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 200m schoolslag                     Junioren 1 en 2
31.01.2009 - 15:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Esmee In der Maur             One Team Swimming      3:19.68 9601912    3:20.55           
            45.32  1:37.27  3:20.55
  2. Anja Daalhuizen               De Fuut                3:31.80 9602418    3:20.87           
            47.64  1:40.42  3:20.87
  3. Vera Willers                  Aquarijn               3:27.44 9602076    3:27.76           
            47.54  1:41.26  3:27.76
  4. Marloes Langerveld            De Fuut                3:25.97 9701240    3:29.04           
            47.70  1:42.67  3:29.04
  5. Marije Verhofstadt            SG Vecht&Rijn          3:33.63 9701036    3:37.58           
            47.95  1:43.33  3:37.58
  6. Michelle Muller               VZC E&P                3:35.42 9603484    3:40.46           
            49.44  1:45.69  3:40.46
  7. Nadjieba Dilmohamed           SG Vecht&Rijn          3:46.73 9703266    3:40.60           
            51.67  1:48.13  3:40.60
  8. Laura Kievit                  De Fuut                3:38.08 9603544    3:41.76           
            49.77  1:47.23  3:41.76
  9. Jessica van de Geer           Aquarijn               3:46.64 9605338    3:43.10           
            49.29  1:46.70  3:43.10
 10. Tamara van Kooten             VZC E&P                3:50.54 9601352    3:46.92           
            52.57  3:46.92
 11. Inge Booij                    De Fuut                4:11.11 96-03774   3:47.14           
            51.10  1:49.60  3:47.14
 12. Sanne Bolander                De Fuut                3:49.13 9704152    3:50.27           
            53.27  1:51.89  3:50.27
 13. Marielle Nieuwenhuizen        De Fuut                3:48.96 9701242    3:51.37           
            53.45  1:52.33  3:51.37
 14. Eva Werkman                   Zwemlust/Utrecht(SG)        NT 9703458    3:52.77           
            54.18  1:53.78  3:52.77
 15. Nynke Breeuwsma               One Team Swimming      4:02.90 9704476    3:57.64           
            52.36  1:54.23  3:57.64
 16. Gislaine Beek van             SG Vecht&Rijn          4:09.09 9703246    4:01.36           
            53.86  1:54.99  4:01.36
 17. Daphne Doornenbal             VZC E&P                4:22.07 9701516    4:13.33           
            58.88  2:05.12  4:13.33
 18. Chaymae Aaloul                VZC E&P                4:05.71 9702304    4:16.07           
            56.42  2:01.16  4:16.07
 19. Melinda Maassen               De Albatros            4:27.66 9603830    4:21.98           
          1:01.92  2:09.33  4:21.98
 20. Kim Zijderveld                De Albatros            5:20.43 9704484    5:16.07           
          1:15.04  2:38.38  5:16.07
 DIS Yleine Aerts                  One Team Swimming           NT 9700852    4:08.76           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            59.80  2:05.20  4:08.76
 DIS Fosiya Hur Abdi               de Vuursche            4:38.38 9605784    4:40.82           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:00.48  2:13.67  4:40.82
AFGE Mandy van de Bilt             SG Vecht&Rijn          3:54.39 9703396                      
AFGE Melissa Smienk                De Fuut                3:11.82 9603004                      
AFGE Stella Rijks                  De Fuut                4:06.65 96-03776                     



SPLASH Meet Manager 2007Registered to VZC Veenendaal