Nr. 1. Jongens, 100m schoolslag  7 - 9 jaar
Nr. 2. Meisjes, 100m vrije slag  7 - 8 jaar
Nr. 3. Jongens, 200m wisselslag  10 jaar
Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag  9 jaar
Nr. 5. Jongens, 100m rugslag  11 jaar
Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag  10 jaar
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag  12 - 13 jaar
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  11 - 12 jaar
Nr. 9. Jongens, 50m vlinderslag  7 - 9 jaar
Nr. 10. Meisjes, 100m rugslag  7 - 8 jaar
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag  10 jaar
Nr. 12. Meisjes, 100m rugslag  9 jaar
Nr. 13. Jongens, 400m vrije slag  11 jaar
Nr. 14. Meisjes, 100m vlinderslag  10 jaar
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  12 - 13 jaar
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  11 - 12 jaar


Speedo deel 3
Amersfoort, 31.1.2009


Programmanr. 1
31-1-2009 - 14:00
Jongens, 100m schoolslag7 - 9 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Martijn van ZeelandZC Zeist1:52.7899003291:50.12
2.Justin HannewijkGoSwim1:46.6999014451:50.14
3.Milan ten BroekDe HaaienNT00002291:50.54
4.Skip de MönninkAZ&PC1:55.9299010351:51.84
5.Tim JongAZ&PC1:53.5099020411:58.23
6.Niels de Groot,UzscNT99023671:58.55
7.Job HendriksenDe HaaienNT99001252:00.37
8.Sem VoormolenDe HaaienNT00004972:02.64
9.Alex RazzakAZ&PC1:58.1599004932:02.72
10.Lars van den BurgGoSwim2:15.3600005652:08.35
11.Mart NiehoffDe ZwoerNT01007592:11.35
12.Kobus KuipersDe HaaienNT00005112:16.54
13.Sander van DitmarschGoSwimNT99006692:16.67
DISJarmo ten BroekDe HaaienNT0100085
AA Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start regel) of 2e start (geen tijd noteren)
DISSjoerd VeldhuizenDe Haaien1:56.0799000151:49.23
SL  Met een hand keer- en/of eindpunt aangetikt
DISKarl van den BurgGoSwim2:09.1600005532:17.20
SD  De beweging van de benen niet ten alle tijden in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd
NGJasper van EngenDe Haaien2:25.069900127


<< TOP >>
Programmanr. 2
31-1-2009 - 14:08
Meisjes, 100m vrije slag7 - 8 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Florien de LangeAZ&PC1:49.0900001901:45.30
2.Ellen BootAZ&PCNT01001541:51.92
AFGEMFemke KwadijkZC Zeist2:17.160100162
AFGEMMargot AlAZ&PC1:42.460000188


<< TOP >>
Programmanr. 3
31-1-2009 - 14:11
Jongens, 200m wisselslag10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michiel FloorDe HaaienNT98005753:10.57
50m:48.66200m:3:10.57
2.Djamal van der HoevenDe HaaienNT98001273:11.80
50m:48.94200m:3:11.80
3.Wout de BruinIjzpc3:27.0498005553:19.33
50m:46.66200m:3:19.33
4.Jeffrey HahnZC ZeistNT98024893:26.80
50m:48.67200m:3:26.80
5.Camiel BootAZ&PCNT98016473:33.26
50m:51.12200m:3:33.26
6.Erik AmbergenDe DuinkikkersNT98012333:35.38
50m:49.62200m:3:35.38
7.Derk van der SluisDe DuinkikkersNT98009334:10.89
50m:1:13.64200m:4:10.89
DISMitchell FennemaDe DuinkikkersNT98015853:37.88
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISHaye de GrootAZ&PCNT98020993:55.29
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., VC  Armen  niet over het water naar voren gebracht
DISJesper Holm,UzscNT98023434:09.08
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., SJ  Na start en/of keerpunt een verkeerde arm en/of beenslag gemaakt
50m:1:09.08200m:4:09.08
AFGEMGino KraanGoSwimNT9802451
AFGEMRenzo StrangDe DuinkikkersNT9801151
NGBernard LieversDe HaaienNT9800729


<< TOP >>
Programmanr. 4
31-1-2009 - 14:19
Meisjes, 100m schoolslag9 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lisette van EsZC ZeistNT99023441:48.26
2.Mendy KooDe Haaien1:56.7699000651:57.39
3.Merve ÖzdemirGoSwimNT99033802:02.17
4.Meike KwadijkZC Zeist2:02.5899006242:03.12
5.Majlen TolboomDe HaaienNT99011982:03.15
6.Jonne van IngenDe HaaienNT99012002:19.70
7.Djura KnolIjzpcNT99014902:20.51
DISMijke BergkotteDe ZwoerNT99034342:00.46
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISMerel EikensGoSwim2:22.7299011282:23.52
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGEMRiemke BosmaAZ&PC1:53.459902202
NGKathleen de BoerDe Haaien2:04.649900848


<< TOP >>
Programmanr. 5
31-1-2009 - 14:24
Jongens, 100m rugslag11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joep KuipersDe Haaien1:34.8297006331:31.97
2.Tjeerd SmidAZ&PC1:46.6497037231:33.44
3.Martijn KornetGoSwim1:33.9597002311:33.54
4.Thom HansenDe Zwoer1:34.5397012051:34.35
5.Theo ArpAZ&PC1:41.9697018691:34.95
6.Bas GiezemanZC Zeist1:37.9397022851:36.47
7.Tim de ZoeteDe Duinkikkers1:37.8897018751:36.94
8.Jasper van ZeelandZC Zeist1:45.6197020411:38.78
9.Jan-Willem KoensAZ&PC1:42.1797012471:41.91
10.Niels KwadijkZC Zeist1:44.5297016171:42.13
11.Lucas NijstadAZ&PC1:58.1297018291:45.50
12.Florian KorzeliusAZ&PC1:53.9497007311:48.21
13.Mark BeekhuisDe DuinkikkersNT97018771:51.47
14.Boris SeinenAZ&PC2:08.2897016611:55.38
15.Mark van DitmarschGoSwim1:59.9197019431:55.69
16.Niek JanssenAZ&PC2:00.2097022231:58.92
17.Dylano Mella InoaDe Zwoer2:39.6997038152:01.29
AFGEMLennart KruizingaAZ&PC1:39.259702633


<< TOP >>
Programmanr. 6
31-1-2009 - 14:33
Meisjes, 100m schoolslag10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Chiara van WinsumAZ&PC1:53.6098003641:48.02
2.Demi BunteZC Zeist1:49.6398017941:48.46
3.Rebecca HietinkDe ZwoerNT98034121:49.32
4.Danique van den BoschIjzpc1:50.8998011221:49.66
5.Marlene BezemAZ&PC1:50.9898017041:52.90
6.Vivian de KokDe HaaienNT98018522:01.24
7.Isabelle Abbink SpainkDe ZwoerNT98034142:03.89
8.Samantha ValkenZC Zeist2:19.0498023062:11.18
9.Elena LamingZC Zeist2:04.2098023042:12.02
10.Femke van der WoerdAZ&PCNT98035802:23.37
DISEsmee MorelAZ&PC2:02.1298023561:53.32
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISSophie BrouwerAZ&PC1:51.0498021341:57.44
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISRenske BassantAZ&PC2:06.2298039401:59.59
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISEeke NijlandAZ&PCNT98022342:01.38
SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.


<< TOP >>
Programmanr. 7
31-1-2009 - 14:39
Jongens, 200m vrije slag12 - 13 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sven DoggerDe Zwoer2:25.1696006172:24.22
100m:1:09.89200m:2:24.22
2.Martijn VugtsDe Haaien2:38.0795023092:33.80
100m:1:12.29200m:2:33.80
3.Marijn KruitIjzpc2:34.5495014832:34.82
100m:1:13.21200m:2:34.82
4.Matthijs WilschutGoSwim2:48.1895016792:39.29
100m:1:14.13200m:2:39.29
5.Sven Kuin,UzscNT95044512:39.37
100m:1:14.87200m:2:39.37
6.André van KleefAZ&PC2:36.3396021952:40.35
100m:1:16.67200m:2:40.35
7.Matthijs MulderDe Zwoer3:05.1095025972:40.38
100m:1:20.14200m:2:40.38
8.Ramon SunterDe Duinkikkers2:43.4295039292:41.63
100m:1:16.58200m:2:41.63
9.Tijn VoormolenDe Haaien2:58.6496011292:44.26
100m:1:17.74200m:2:44.26
10.Martijn BartelsAZ&PC2:44.9996034932:47.48
100m:1:23.32200m:2:47.48
11.Merijn HuibertsGoSwim3:04.6096002352:50.51
100m:1:21.93200m:2:50.51
12.Vincent GijsbertseAZ&PC3:15.4796023452:50.76FJ 1
100m:1:20.68200m:2:50.76
13.George BuijsDe Haaien3:03.4396029632:50.76FJ 2
100m:1:22.28200m:2:50.76
14.Floris TilsIjzpc2:59.0596033472:54.22
100m:1:23.74200m:2:54.22
15.David SmalbruggeDe ZwoerNT96026652:58.62
100m:1:22.89200m:2:58.62
16.Sean van der SteegIjzpc3:11.2896024033:00.62
100m:1:26.11200m:3:00.62
17.Wouter NolsenDe Haaien3:13.0696011313:00.95
100m:1:25.42200m:3:00.95
18.Ysbrand van WingerdenAZ&PC3:16.0396039773:03.42
100m:1:29.62200m:3:03.42
19.Maurits van LeeuwenIjzpc3:20.4896038173:11.11
100m:1:30.39200m:3:11.11
20.Martin WolswinkelDe Haaien3:12.0695039593:12.34
100m:1:29.36200m:3:12.34
21.Ryan van ReenenAZ&PC3:27.5496028053:18.78
100m:1:35.33200m:3:18.78
22.Bryan AdvocaatZC Zeist3:35.0496025973:26.75
100m:1:36.90200m:3:26.75
23.Mats WassinkDe HaaienNT96033233:35.92
100m:1:38.73200m:3:35.92
24.Ruben VerboonGoSwimNT96040953:44.88
100m:1:46.34200m:3:44.88
AFGEMRené de KluisIjzpcNT9603807
NGVincent van RoomenDe HaaienNT9504359


<< TOP >>
Programmanr. 8
31-1-2009 - 14:54
Meisjes, 200m vrije slag11 - 12 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sedona de KeijzerAZ&PC2:35.9996031642:30.42
100m:1:12.39200m:2:30.42
2.Melanie van SomerenZC Zeist2:41.4096001222:38.08
100m:1:16.85200m:2:38.08
3.Belle van DiermenIjzpc2:42.8797004582:39.13
100m:1:19.07200m:2:39.13
4.Alyssa van KilsdonkIjzpc2:45.3996003242:39.34
100m:1:20.78200m:2:39.34
5.Elles BeckerZC Zeist2:47.3296006282:39.54
100m:1:18.36200m:2:39.54
6.Lotte VeldhuizenDe Haaien2:44.4596001902:43.10
100m:1:17.32200m:2:43.10
7.Merel RademakersDe Haaien2:49.8596005842:43.98
100m:1:19.42200m:2:43.98
8.Marlies NoteboomDe Haaien3:05.0697008022:44.16
100m:1:19.80200m:2:44.16
9.Karlijn VeldhuizenDe Haaien3:18.4597002242:57.42
100m:1:26.44200m:2:57.42
10.Wynnona GroenewoudDe Haaien3:04.7096018262:59.24
100m:1:29.99200m:2:59.24
11.Lisa RoofZC Zeist3:27.8296049463:03.47
100m:1:27.77200m:3:03.47
12.Amy WeijburgDe Zwoer3:03.3197003703:03.51
100m:1:26.72200m:3:03.51
13.Amy KooDe Haaien3:02.0796027203:05.12
100m:1:26.29200m:3:05.12
14.Esmee DekkingDe Duinkikkers3:07.8497017803:08.85
100m:1:31.62200m:3:08.85
15.Lotte ArpAZ&PC3:24.8096032703:09.86
100m:1:28.25200m:3:09.86
16.Stefanie van den HoedDe Duinkikkers3:22.4597062123:11.48
100m:1:32.89200m:3:11.48
17.Jasmin LotfolahianAZ&PC3:44.5897031483:25.46
100m:1:38.88200m:3:25.46
18.Lisette ScholtusDe HaaienNT97036683:27.76
100m:1:39.88200m:3:27.76
19.Judith MurkIjzpc3:24.7097037003:29.69
100m:1:39.04200m:3:29.69
20.Charlotte van der MolenDe DuinkikkersNT97045463:29.95
100m:1:40.45200m:3:29.95
21.Merel MonquilDe Duinkikkers3:38.0897040883:30.26
100m:1:42.65200m:3:30.26
22.Zoë MeinenAZ&PC3:28.6097001103:33.80
100m:1:43.62200m:3:33.80
23.Quinty van den BedemDe Duinkikkers3:26.1697022443:33.93
100m:1:44.62200m:3:33.93
24.Sanne ValkenZC Zeist3:48.1696049123:36.10
100m:1:41.66200m:3:36.10
25.Esmeralda StekelenburgZC Zeist3:46.1397036803:42.05
100m:1:40.22200m:3:42.05
26.Annika DoesAZ&PC3:46.0596047763:44.67
100m:1:49.17200m:3:44.67
27.Anke van der GriftDe ZwoerNT97049664:10.23
100m:1:59.39200m:4:10.23
28.Sarah AdliAZ&PCNT97042764:33.23
100m:2:05.58200m:4:33.23
AFGEMManon BroezeAZ&PC2:59.779703468
NGDemi HulsebosGoSwimNT9702710
NGMerel de GoedeDe ZwoerNT9704214


<< TOP >>
Programmanr. 9
31-1-2009 - 15:15
Jongens, 50m vlinderslag7 - 9 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Martijn van ZeelandZC Zeist1:06.52990032952.63
2.Skip de MönninkAZ&PC58.31990103553.86
3.Job HendriksenDe HaaienNT990012556.50
4.Milan ten BroekDe HaaienNT000022958.80
5.Lars van den BurgGoSwim1:12.7500005651:00.43
6.Alex RazzakAZ&PC1:11.8999004931:02.29
7.Tim JongAZ&PCNT99020411:02.95
8.Kobus KuipersDe HaaienNT00005111:16.98
DISJustin HannewijkGoSwim1:21.56990144553.86
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISSjoerd VeldhuizenDe Haaien54.90990001554.54
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VC  Armen  niet over het water naar voren gebracht.
DISKarl van den BurgGoSwim1:06.3200005531:05.09
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VD  Schoolslag benen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak
DISSem VoormolenDe HaaienNT00004971:10.55
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISSander van DitmarschGoSwimNT99006691:15.80
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VH  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISJarmo ten BroekDe HaaienNT01000851:20.73
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
NGJasper van EngenDe Haaien1:22.519900127


<< TOP >>
Programmanr. 10
31-1-2009 - 15:18
Meisjes, 100m rugslag7 - 8 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Florien de LangeAZ&PC2:18.5400001901:59.72
2.Ellen BootAZ&PCNT01001542:16.81
AFGEMMargot AlAZ&PC2:06.100000188
AFGEMFemke KwadijkZC Zeist2:35.730100162


<< TOP >>
Programmanr. 11
31-1-2009 - 15:21
Jongens, 100m vrije slag10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Djamal van der HoevenDe Haaien1:16.8998001271:15.90
2.Wout de BruinIjzpc1:17.6898005551:16.45
3.Michiel FloorDe Haaien1:20.6298005751:17.55
4.Camiel BootAZ&PC1:26.6098016471:25.42
5.Mitchell FennemaDe Duinkikkers1:32.3298015851:28.18
6.Erik AmbergenDe Duinkikkers1:25.9598012331:28.54
7.Jeffrey HahnZC Zeist1:29.3798024891:30.45
8.Derk van der SluisDe Duinkikkers1:37.2598009331:31.42
9.Jesper Holm,UzscNT98023431:36.68
10.Haye de GrootAZ&PC1:36.1198020991:38.51
11.Balder HazeGoSwimNT98024491:48.64
AFGEMBernard LieversDe Haaien1:39.209800729
AFGEMRenzo StrangDe Duinkikkers1:33.029801151
AFGEMGino KraanGoSwim2:08.319802451
NGRuben MethorstDe ZwoerNT9803665


<< TOP >>
Programmanr. 12
31-1-2009 - 15:27
Meisjes, 100m rugslag9 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lisette van EsZC Zeist1:38.3099023441:39.94
2.Mijke BergkotteDe ZwoerNT99034341:52.88
3.Mendy KooDe Haaien2:12.4099000652:00.54
4.Djura KnolIjzpc2:07.6499014902:13.55
5.Merel EikensGoSwim2:15.2999011282:21.52
DISMajlen TolboomDe HaaienNT9901198
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
DISMerve ÖzdemirGoSwimNT99033802:02.18
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISMeike KwadijkZC Zeist1:59.5199006242:03.95
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISJonne van IngenDe HaaienNT99012002:09.62
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGEMRiemke BosmaAZ&PC1:47.539902202
NGKathleen de BoerDe HaaienNT9900848


<< TOP >>
Programmanr. 13
31-1-2009 - 15:32
Jongens, 400m vrije slag11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joep KuipersDe HaaienNT97006335:55.69
100m:1:28.03200m:3:00.27400m:5:55.69
2.Martijn KornetGoSwim7:00.3997002316:06.34
100m:1:25.29200m:2:59.02400m:6:06.34
3.Thom HansenDe ZwoerNT97012056:21.42
100m:1:27.67200m:3:03.20400m:6:21.42
4.Theo ArpAZ&PCNT97018696:35.24
100m:1:33.93200m:3:17.82400m:6:35.24
5.Tjeerd SmidAZ&PCNT97037236:38.84
100m:1:30.55200m:3:13.90400m:6:38.84
6.Bas GiezemanZC Zeist6:57.2897022856:44.88
100m:1:32.95200m:3:19.36400m:6:44.88
7.Tim de ZoeteDe DuinkikkersNT97018756:47.41
100m:1:37.46200m:3:26.94400m:6:47.41
8.Niels KwadijkZC Zeist7:28.7497016177:09.35
100m:1:39.03200m:3:29.34400m:7:09.35
9.Jasper van ZeelandZC ZeistNT97020417:11.93
100m:1:37.04200m:3:28.53400m:7:11.93
10.Jan-Willem KoensAZ&PCNT97012477:24.56
100m:1:43.63200m:3:39.50400m:7:24.56
11.Florian KorzeliusAZ&PCNT97007317:29.75
100m:1:45.38200m:3:43.18400m:7:29.75
12.Lucas NijstadAZ&PCNT97018297:50.53
100m:1:46.32200m:3:50.52400m:7:50.53
13.Niek JanssenAZ&PCNT97022238:04.48
100m:1:49.57200m:3:53.16400m:8:04.48
14.Mark BeekhuisDe DuinkikkersNT97018778:14.73
100m:1:47.48200m:3:58.35400m:8:14.73
AFGEMLennart KruizingaAZ&PCNT9702633


<< TOP >>
Programmanr. 14
31-1-2009 - 15:46
Meisjes, 100m vlinderslag10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rebecca HietinkDe ZwoerNT98034121:48.58
2.Danique van den BoschIjzpc2:08.1598011221:55.79FJ 1
3.Sophie BrouwerAZ&PCNT98021341:55.79FJ 2
4.Chiara van WinsumAZ&PCNT98003641:56.95
5.Elena LamingZC ZeistNT98023042:05.42
6.Vivian de KokDe HaaienNT98018522:11.50
7.Kirsten BeckerZC ZeistNT98010802:20.16
DISDemi BunteZC Zeist2:09.4198017941:57.41
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 15
31-1-2009 - 15:51
Jongens, 200m schoolslag12 - 13 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.André van KleefAZ&PC3:04.1996021953:12.42
100m:1:33.23200m:3:12.42
2.Sven DoggerDe Zwoer3:17.0496006173:12.78
100m:1:32.28200m:3:12.78
3.George BuijsDe Haaien3:25.2896029633:18.00
100m:1:40.12200m:3:18.00
4.Wouter NolsenDe Haaien3:33.5796011313:24.14
100m:1:37.90200m:3:24.14
5.Martijn VugtsDe Haaien3:24.2095023093:24.31
100m:1:35.93200m:3:24.31
6.Marijn KruitIjzpc3:27.4095014833:25.06
100m:1:40.35200m:3:25.06
7.Martijn BartelsAZ&PC3:27.3396034933:27.92
100m:1:42.57200m:3:27.92
8.Tijn VoormolenDe Haaien3:41.2696011293:29.62
100m:1:42.56200m:3:29.62
9.Matthijs MulderDe Zwoer3:42.0795025973:31.69
100m:1:41.24200m:3:31.69
10.Vincent GijsbertseAZ&PCNT96023453:36.54
100m:1:44.13200m:3:36.54
11.Ysbrand van WingerdenAZ&PC3:40.8096039773:37.90
100m:1:45.43200m:3:37.90
12.Merijn HuibertsGoSwim3:49.2096002353:40.74
100m:1:45.96200m:3:40.74
13.Ramon SunterDe DuinkikkersNT95039293:40.90
100m:1:46.61200m:3:40.90
14.Maurits van LeeuwenIjzpc4:06.4596038173:41.08
100m:1:46.70200m:3:41.08
15.Martin WolswinkelDe Haaien3:43.6495039593:41.67
100m:1:45.86200m:3:41.67
16.David SmalbruggeDe ZwoerNT96026653:42.11
100m:1:46.47200m:3:42.11
17.Mats WassinkDe HaaienNT96033233:46.01
100m:1:48.02200m:3:46.01
18.Ryan van ReenenAZ&PC3:50.0696028053:52.53
100m:1:50.96200m:3:52.53
19.Bryan AdvocaatZC Zeist4:03.8696025974:08.54
100m:1:58.56200m:4:08.54
DISSean van der SteegIjzpc3:58.389602403
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISFloris TilsIjzpc3:38.8696033473:31.18
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
100m:1:44.39200m:3:31.18
DISMatthijs WilschutGoSwim3:33.1395016793:35.24
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
100m:1:43.11200m:3:35.24
DISSven Kuin,UzscNT95044513:36.06
SP - De eerste slag na start/keerpunt een dolfijnbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.
100m:1:43.60200m:3:36.06
DISRuben VerboonGoSwimNT96040953:57.15
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
100m:1:53.78200m:3:57.15
AFGEMRené de KluisIjzpcNT96038073:41.08
100m:1:46.70200m:3:41.08
NGVincent van RoomenDe HaaienNT9504359


<< TOP >>
Programmanr. 16
31-1-2009 - 16:08
Meisjes, 200m schoolslag11 - 12 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Merel RademakersDe Haaien3:12.4596005843:10.08
100m:1:32.30200m:3:10.08
2.Lotte VeldhuizenDe Haaien3:17.5596001903:17.07
100m:1:35.91200m:3:17.07
3.Sedona de KeijzerAZ&PC3:19.2896031643:18.99
100m:1:36.14200m:3:18.99
4.Alyssa van KilsdonkIjzpc3:21.8096003243:21.50
100m:1:37.48200m:3:21.50
5.Marlies NoteboomDe HaaienNT97008023:25.76
100m:1:40.37200m:3:25.76
6.Elles BeckerZC Zeist3:26.5796006283:26.07
100m:1:39.54200m:3:26.07
7.Belle van DiermenIjzpc3:35.1297004583:34.53
100m:1:45.12200m:3:34.53
8.Amy KooDe Haaien3:33.5196027203:38.25
100m:1:45.31200m:3:38.25
9.Melanie van SomerenZC Zeist3:37.7996001223:38.63
100m:1:45.07200m:3:38.63
10.Lotte ArpAZ&PC3:53.6496032703:39.96
100m:1:46.24200m:3:39.96
11.Karlijn VeldhuizenDe HaaienNT97002243:41.21
100m:1:49.13200m:3:41.21
12.Lisa RoofZC Zeist3:54.6796049463:41.23
100m:1:47.23200m:3:41.23
13.Amy WeijburgDe Zwoer3:46.2897003703:42.15
100m:1:47.87200m:3:42.15
14.Esmee DekkingDe Duinkikkers4:00.4497017803:53.75
100m:1:52.05200m:3:53.75
15.Merel MonquilDe Duinkikkers4:02.0797040883:54.14
100m:1:56.98200m:3:54.14
16.Quinty van den BedemDe Duinkikkers3:52.0097022443:57.75
100m:1:56.93200m:3:57.75
17.Lisette ScholtusDe HaaienNT97036684:01.36
100m:1:57.54200m:4:01.36
18.Stefanie van den HoedDe Duinkikkers4:06.1497062124:01.45
100m:1:58.20200m:4:01.45
19.Annika DoesAZ&PC4:16.9996047764:04.48
100m:1:59.02200m:4:04.48
20.Zoë MeinenAZ&PC4:08.7097001104:10.52
100m:2:02.66200m:4:10.52
21.Judith MurkIjzpc4:07.9597037004:13.68
100m:2:03.63200m:4:13.68
22.Sanne ValkenZC Zeist4:17.0096049124:16.20
100m:2:03.53200m:4:16.20
23.Jasmin LotfolahianAZ&PC4:27.3497031484:18.10
100m:2:04.75200m:4:18.10
24.Charlotte van der MolenDe DuinkikkersNT97045464:21.59
100m:2:06.12200m:4:21.59
25.Sarah AdliAZ&PCNT97042764:46.27
100m:2:17.45200m:4:46.27
DISWynnona GroenewoudDe Haaien4:01.389601826
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
DISEsmeralda StekelenburgZC Zeist4:03.7597036803:55.11
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., SK  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
100m:1:55.13200m:3:55.11
AFGEMManon BroezeAZ&PC3:41.459703468
AFGEMAnke van der GriftDe ZwoerNT9704966
NGMerel de GoedeDe ZwoerNT9704214
NGDemi HulsebosGoSwimNT9702710