LAC Periode 3, deel 1
Dordrecht (NED),    25.1.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 2. Jongens, 800m vrije slag, Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 3 en 4    Nr. 4. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 5. Jongens, 1500m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 6. Jongens, 2000m vrije slag, 14 - 17 jaar
Nr. 7. Jongens, 2000m vrije slag, Jongens Jeugd 1 en 2    Nr. 8. Heren, 2000m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 400m wisselslag, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 10. Meisjes, 400m wisselslag, Meisjes Jeugd 1 en 2
Nr. 11. Dames, 400m wisselslag, Dames Senioren Open    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Jongens, 400m vrije slag             Jongens Minioren 3 en 4
25.1.09 - 13:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Lecomte                 KZV de Lansingh        7:01.34 9900711    6:04.18           
            37.89  1:22.06  2:07.28  2:53.49  3:41.18  4:28.36  5:17.89  6:04.18
  2. Ryan van den Ouden            Poseidon'56                 NT 9900377    6:55.00           
            41.39  1:31.54  2:22.82  3:15.82  4:11.57  5:06.57  6:03.00  6:55.00
  3. Sybe de Waard                 de Devel               7:59.76 9900139    7:03.18           
            46.15  1:39.14  3:28.65  7:03.18



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 800m vrije slag             Jongens Minioren 5 en 6
25.1.09 - 13:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roberto Hogerwerf             de Devel                    NT 9701183   11:59.41           
            40.09  1:25.59  2:56.53  5:58.77 11:59.41
  2. Sven Hubregtse                De Kempvis            12:16.00 9702057   12:01.22           
            40.69  1:26.55  2:59.83  6:02.72 12:01.22
  3. Bas van Hees                  Poseidon'56                 NT 9700307   12:23.26           
            40.48  1:26.95  3:00.98  6:10.22 12:23.26
  4. Gabriel Danckaarts            de Devel                    NT 9702267   12:31.97           
            41.94  1:28.00  3:02.75  6:15.75 12:31.97
  5. Yaro Roodenburg               De Geul                     NT 9700335   12:32.64           
            42.17  1:28.17  3:03.11  6:16.31 12:32.64
  6. Rainier Voll                  de Devel                    NT 9800365   13:13.04           
            41.20  1:29.26  3:56.64  7:19.57 13:13.04
  7. Mitchell van der Tak          KZV de Lansingh             NT 9801373   13:28.25           
            41.11  1:29.29  3:07.19  6:34.26 13:28.25
  8. Max Muller                    De Geul                     NT 9800347   13:51.22           
            43.58  1:34.02  3:19.37  6:53.76 13:51.22
  9. Ben Muller                    De Geul                     NT 9801281   13:57.07           
            41.28  1:30.29  2:16.01  6:53.38 13:57.07



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 200m wisselslag             Meisjes Minioren 3 en 4
25.1.09 - 13:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Isabel van der Boor           MNC Dordrecht               NT 9900916    3:14.02           
            44.02  3:14.02
  2. Katja Kuijlaars               MNC Dordrecht          3:45.38 9900016    3:14.15           
            46.11  3:14.15
  3. Rowena van de Moosdijk        MNC Dordrecht               NT 9901436    3:35.21           
            53.24  3:35.21
  4. Esra Reehorst                 de Devel                    NT 0000156    3:43.96           
            49.46  3:43.96
  5. Naomi Knetemann               de Devel                    NT 0000594    3:47.36           
            51.45  3:47.36
  6. Laura Tromp                   de Devel                    NT 0000276    3:50.49           
            48.81  3:50.49
  7. Chantalle Zijderveld          de Devel                    NT 0000702    3:51.83           
            57.37  3:51.83
  8. Layla Middelkoop              de Devel                    NT 0000596    3:58.38           
            57.07  3:58.38
  9. Iva den Haan                  KZV de Lansingh             NT 9900882    4:02.22           
            56.39  4:02.22
 10. Giovanna Bartelings           de Devel                    NT 9902180    4:03.91           
            51.25  4:03.91
 11. Lotte van Iperen              de Devel                    NT 0000332    4:07.61           
          1:00.15  4:07.61
 12. Elaine Kruit                  KZV de Lansingh             NT 0000326    4:20.70           
          1:09.36  4:20.70
 DIS Senna Lindenberg              MNC Dordrecht               NT 9900738    3:27.58           
        SL - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            49.83  3:27.58
 DIS Bobbi Smidt                   de Devel                    NT 0000782    4:08.23           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            57.57  4:08.23
AFGE Fabienne IJsselstein          MNC Dordrecht               NT 9902108                      
AFGE Merel Punt                    Poseidon'56            4:03.14 9905350                      
AFGE Rianne Bresser                Poseidon'56            4:11.09 9900690                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 200m wisselslag    Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
25.1.09 - 13:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joelle Geerts                 Poseidon'56            2:52.93 9700206    2:50.15           
            38.78  2:50.15
  2. Tess van Pelt                 Poseidon'56            3:33.67 9701214    3:04.31           
            39.08  3:04.31
  3. Sanne Boelhouwer              de Devel               3:19.08 9700432    3:05.86           
            41.70  3:05.86
  4. Cindy Rkman                   Poseidon'56                 NT 9800858    3:08.29           
            39.34  3:08.29
  5. Latona Baart                  De Geul                3:20.36 9700378    3:08.41           
            40.46  3:08.41
  6. Sabrina de Graaf              De Geul                3:15.56 9801082    3:12.19           
            41.83  3:12.19
  7. Laetitia Bosveld              Poseidon'56            3:16.57 9700252    3:17.42           
            41.80  3:17.42
  8. Daphne van Antwerpen          de Devel               3:41.88 9700492    3:18.51           
            47.15  3:18.51
  9. Charlotte Eykelenboom         Poseidon'56            3:22.86 9800956    3:18.72           
            43.86  3:18.72
 10. Gwendoline Kruit              KZV de Lansingh        3:27.37 9802084    3:21.56           
            46.10  3:21.56
 11. Cilia van Dam                 de Devel               3:40.34 9700276    3:22.31           
            52.22  3:22.31
 12. Aimee de Werk                 Poseidon'56            3:50.76 9701212    3:24.18           
            44.63  3:24.18
 13. Kelsey Tukker                 Poseidon'56            3:32.01 9801148    3:24.43           
            49.39  3:24.43
 14. Miranda van Valen             de Devel               3:39.33 9800346    3:33.70           
            51.00  3:33.70
 15. Demi Vis                      de Devel                    NT 9702796    3:36.15           
            50.39  3:36.15
 16. Vanity Wolff                  KZV de Lansingh        3:51.13 9702484    3:48.32           
            51.45  3:48.32
 17. Amy 't Mannetje               KZV de Lansingh             NT 9803260    4:27.42           
          1:01.36  4:27.42
AFGE Laura de Jager                MNC Dordrecht               NT 9702018                      
AFGE Kelly de Jonge                Poseidon'56            3:23.19 9701210                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 1500m vrije slag            Jongens Junioren 1 en 2
25.1.09 - 13:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Duane Wemmers                 MNC Dordrecht               NT 9501397   19:21.57           
          1:14.23  2:33.19  5:06.11 10:15.34 19:21.57
  2. Jelmar Hillebrink             MNC Dordrecht               NT 9500401   19:24.52           
          1:11.60  2:29.86  5:07.00 10:22.97 19:24.52
  3. Melvin Prins                  MNC Dordrecht         19:51.54 9500201   19:34.44           
          1:14.42  2:32.55  5:09.01 10:27.39 19:34.44
  4. Pim van Milt                  de Devel                    NT 9600663   20:14.31           
          1:12.82  2:31.71  5:15.56 10:46.32 20:14.31
  5. Jordi Mannetje 't             De Kempvis            21:15.87 9502775   20:28.10           
          1:15.43  2:37.44  5:24.37 10:58.38 20:28.10
  6. Tim Muller                    De Geul               22:42.23 9501019   20:29.07           
          1:13.90  2:34.48  5:22.24 11:02.50 20:29.07
  7. Jesse de Win                  De Geul                     NT 9600191   20:37.84           
          1:12.61  2:32.51  5:16.64 10:54.99 20:37.84
  8. Roy Bos                       de Devel              21:20.40 9500241   20:43.89           
          1:16.02  2:39.45  5:27.29 11:03.67 20:43.89
  9. Michael Hoek                  de Devel              22:02.52 9502097   20:44.11           
          1:15.26  2:36.59  5:21.14 10:55.17 20:44.11
 10. Wimar Lindenberg              MNC Dordrecht               NT 9601857   21:12.29           
          1:15.52  2:39.48  5:32.61 11:14.86 21:12.29
 11. Aron Broekhuizen              Poseidon'56                 NT 9600553   21:45.76           
          1:18.95  2:43.20  5:36.09 11:26.41 21:45.76
 12. Mitchel Bom                   KZV de Lansingh       23:43.86 9501945   23:02.86           
          1:19.73  2:48.29  5:51.59 12:09.04 23:02.86
 13. Evert Zijllstra               Poseidon'56                 NT 9696047   25:03.64           
          1:28.91  6:31.52 13:24.12 25:03.64
 14. Joll Sadal                   KZV de Lansingh             NT 9601379   25:25.93           
          1:25.80  3:05.55  6:32.69 13:31.75 25:25.93
 15. Bob Bosklopper                de Devel                    NT 9600815   26:17.67           
          1:29.58  3:12.70  6:46.70 13:54.06 26:17.67
AFGE Matej Skelo                   de Devel                    NT 9603535                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 2000m vrije slag            Jongens Junioren 3 en 4
25.1.09 - 14:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Giovanni den Ouden            de Devel              25:00.53 9300877   24:00.68           
          1:02.80  2:10.85  4:31.74  9:20.11 17:52.66 24:00.68
  2. Joeri Prins                   MNC Dordrecht         25:12.61 9302037   24:35.06           
          1:05.79  2:18.59  4:47.46  9:46.96 18:28.79 24:35.06
  3. Renco Sloof                   Poseidon'56                 NT 9400171   26:50.30           
          1:12.85  2:32.46  5:13.20 10:40.93 20:12.97 26:50.30
  4. Jeroen Durinck                de Devel              27:08.87 9300127   27:02.54           
          1:12.35  2:31.86  5:13.59 10:39.83 20:15.15 27:02.54
  5. Jeroen Taal                   de Devel                    NT 9400383   29:24.47           
          1:18.02  2:44.13  5:41.44 11:38.10 22:04.82 29:24.47



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 2000m vrije slag               Jongens Jeugd 1 en 2
25.1.09 - 15:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alwin Hillebrink              MNC Dordrecht         25:40.32 9201661   24:20.73           
          1:06.48  2:18.10  4:45.16  9:41.64 18:58.95 24:20.73
  2. Jasper Smits                  De Kempvis            29:50.25 9107201   27:53.24           
          1:13.15  2:33.60  5:20.25 11:04.47 21:03.59 27:53.24
  3. Yordi Oetringer               De Geul               26:44.31 9102823   27:53.57           
          1:11.46  2:33.60  5:23.16 11:07.11 21:03.52 27:53.57



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 2000m vrije slag                 Heren Senioren Open
25.1.09 - 15:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alex Schelvis                 MNC Dordrecht         21:03.26 8702927   20:58.39           
            59.12  2:00.96  4:03.67  8:13.39 15:39.33 20:58.39
  2. Koen Florijn                  MNC Dordrecht         22:33.75 8600851   23:08.07           
          1:05.05  2:13.80  4:32.29  9:09.41 17:19.15 23:08.07
  3. Jory Sloof                    De Kempvis            24:11.13 9003561   25:17.36           
          1:06.08  2:18.76  4:48.73  9:54.00 18:53.36 25:17.36
  4. Ivo Boon                      KZV de Lansingh       25:18.36 9003873   26:35.33           
          1:12.27  2:32.10  5:11.06 10:32.51 20:01.38 26:35.33
  5. Rutger Dalm                   KZV de Lansingh       27:35.69 9005561   26:50.30           
          1:12.28  2:32.15  5:13.28 10:38.09 20:12.70 26:50.30
  6. Jens van Us                   KZV de Lansingh       26:52.19 8201765   28:38.23           
          1:13.69  2:35.19  5:22.54 11:07.10 21:19.78 28:38.23
  7. Mark Lomax                    KZV de Lansingh       24:28.54 8201095   29:26.30           
          1:10.77  2:32.37  5:22.76 11:27.69 21:58.22 29:26.30
AFGE Stefan Groeneweg              KZV de Lansingh       24:00.00 8901039                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 400m wisselslag             Meisjes Junioren 2 en 3
25.1.09 - 16:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stephanie van Dam             de Devel               6:13.07 9500216    5:52.13           
            35.96  1:17.34  5:52.13
  2. Rosanne Ligtvoet              de Devel               6:04.43 9501212    5:55.42           
            36.57  1:20.22  5:55.42
  3. Djamari Oetringer             De Geul                     NT 9600546    6:21.36           
            46.46  1:40.74  6:21.36
  4. Naomi van Gool                MNC Dordrecht          7:04.30 9505166    6:24.30           
            41.87  1:33.13  6:24.30
  5. Rilinda Gela                  KZV de Lansingh        6:41.73 9501394    6:33.90           
            44.72  1:40.63  6:33.90
  6. Carmen Muilwijk               De Geul                6:37.86 9502700    6:38.16           
          1:41.82  6:38.16
  7. Sanne de Roo                  de Devel                    NT 9505164    6:41.65           
            40.72  1:33.86  6:41.65
  8. Chadassa Mannee               De Geul                6:44.04 9501044    6:42.07           
            42.47  1:35.92  6:42.07
  9. Janine Elsebos                MNC Dordrecht          6:52.04 9603184    6:51.98           
            42.15  1:34.96  6:51.98
 10. Debby van Steenderen          De Geul                6:53.62 9501040    6:53.66           
            45.62  1:46.08  6:53.66
 11. Sanne Smidt                   de Devel                    NT 9600572    7:03.07           
            48.57  1:00.52  7:03.07
 12. Erika Kostwinder              De Kempvis             7:01.00 9600772    7:06.28           
            47.89  1:48.61  7:06.28
 DIS Jill van Seventer             de Devel                    NT 9501936    6:52.60           
        SL - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt., SK-EINDPUNT SCHOOLSLAG ONGELIJKTIJDIG AANGETIKT
            40.89  1:32.21  6:52.60
NG.Z Linda Punt                    Poseidon'56                 NT 9604842                      
AFGE Birgit Adriaansen             MNC Dordrecht               NT 9503342                      
AFGE Martine Kuijlaars             MNC Dordrecht          6:01.00 9500554                      
        ZIE VOORBLAD



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Meisjes, 400m wisselslag                Meisjes Jeugd 1 en 2
25.1.09 - 16:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Leonie Taal                   de Devel               5:36.10 9300758    5:43.10           
            34.26  1:15.88  5:43.10
  2. Alinda Damsteegt              Poseidon'56            6:01.32 9400222    5:46.68           
            35.71  1:19.87  5:46.68
  3. Femke van der Linde           MNC Dordrecht          5:48.14 9403068    5:52.08           
            36.08  1:20.29  5:52.08
  4. Krista Kostwinder             De Kempvis             5:54.07 9401058    5:54.62           
            36.93  1:22.54  5:54.62
  5. Floortje de Waard             de Devel               5:38.11 9400158    5:57.71           
            36.65  1:21.05  5:57.71
  6. Mariette v.d Sman             de Devel               6:06.22 9301214    5:58.06           
            36.45  1:25.06  5:58.06
  7. Francesca van Dongen          MNC Dordrecht          6:01.45 9402982    6:04.10           
            39.33  1:28.11  6:04.10
  8. Michelle Heijnemans           de Devel               6:17.88 9303854    6:09.50           
            38.36  1:26.08  6:09.50
  9. Aure Lampe                    de Devel               6:35.72 9400072    6:35.07           
            39.10  1:28.26  6:35.07
 10. Eva van Hees                  Poseidon'56                 NT 9404488    7:39.91           
            50.97  1:54.46  7:39.91
 DIS Eva van Etten                 Poseidon'56            5:49.82 9403044    5:59.37           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            36.07  1:19.48  5:59.37
AFGE Brenda Mets                   KZV de Lansingh        6:58.42 9402218                      
AFGE Rachel Muller                 De Geul                6:22.59 9304412                      
AFGE Anouk de Vaal                 MNC Dordrecht          6:16.39 9306062                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 400m wisselslag                  Dames Senioren Open
25.1.09 - 17:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tonia Ruybroek                Poseidon'56            5:34.02 8101290    5:19.51           
            33.96  1:12.88  5:19.51
  2. Maryse Lampe                  de Devel               5:11.22 8702458    5:20.99           
            33.71  1:12.85  5:20.99
  3. Lisa van Milt                 de Devel               5:28.71 9201228    5:32.04           
            34.24  1:14.42  5:32.04
  4. Aniek Huijsman                KZV de Lansingh        6:34.67 8801932    6:08.48           
            36.55  1:23.30  6:08.48
  5. Zarife Gela                   KZV de Lansingh        6:04.36 9200584    6:13.05           
            37.05  1:26.51  6:13.05
  6. Lisette van den Bos           Poseidon'56            6:39.70 8700468    6:34.53           
            40.68  1:30.96  6:34.53
  7. Pauline Tieleman              De Geul                     NT 8403348    6:36.94           
            40.92  1:30.70  6:36.94
NG.Z Larissa van der Kuyp          Poseidon'56            6:25.55 9206366                      
AFGE Eline Roobol                  KZV de Lansingh        6:02.92 9106414                      
AFGE Wendy Mets                    KZV de Lansingh        6:25.52 9105176                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Kempvis