Speedo 3
Boxtel (NED),    25.1.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 4 en later    Nr. 2. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 200m wisselslag, Minioren 5    Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag, Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 100m rugslag, Minioren 6    Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag, Minioren 5
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag, Junioren 1 en 2    Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 4 en later    Nr. 10. Meisjes, 100m rugslag, Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 5    Nr. 12. Meisjes, 100m rugslag, Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 400m vrije slag, Minioren 6    Nr. 14. Meisjes, 100m vlinderslag, Minioren 5
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag, Junioren 1 en 2    Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag, Junioren 1 en 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Jongens, 100m schoolslag                  minioren 2, 3 en 4
25-01-2009 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Matthijs KOOIJMAN             Arethusa               1:42.91 9900537    1:42.94           
          1:42.94
  2. Lars van TUYL                 De Treffers            2:16.50 9900425    1:56.60           
            56.39  1:56.60
  3. Stef van BOXTEL               Zegenwerp                   NT 0000323    1:57.03           
            54.72  1:57.03
  4. Daan TERBURG                  Tritium (SG)           2:07.26 9900637    2:03.93           
            58.19  2:03.93
  5. Pepijn SIX                    Zegenwerp              2:36.96 9902281    2:05.93           
          2:05.93
  6. Tygo van EMPEL                Zegenwerp              2:10.34 0100541    2:06.04           
            59.46  2:06.04
 DIS Rik CILLISSEN                 Tritium (SG)                NT 0000599    2:11.06 SK        
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:00.62  2:11.06



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m vrije slag                     minioren 2 en 3
25-01-2009 - 14:07                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon KAMPMAN                 Zegenwerp              1:43.76 0000614    1:33.66           
          1:33.66
  2. Flo BOSMANS                   Tritium (SG)                NT 0000104    1:35.28           
            44.30  1:35.28
  3. Lonneke KAMPMAN               Zegenwerp              2:14.29 0100146    1:46.70           
            49.41  1:46.70
  4. Maartje LANGSTRAAT            Arethusa               1:57.45 0000446    1:50.06           
            46.79  1:50.06
  5. Lotte TERBURG                 Tritium (SG)           1:52.12 0000344    1:50.72           
            50.34  1:50.72
  6. Noa IEPEREN                   Arethusa               1:56.16 0001612    2:00.27           
            53.17  2:00.27
  7. Eline SLABBERS                Arethusa                    NT 0001614    2:00.53           
            55.41  2:00.53
  8. Isabelle FLINTROP             Tritium (SG)           2:07.45 0000372    2:01.94           
          2:01.94
  9. Fleur van der HEIJDEN         Arethusa                    NT 0001610    2:05.28           
          2:05.28



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 200m wisselslag                          minioren 5
25-01-2009 - 14:12                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tobias GEURTS                 Z&PV Nuenen                 NT 9801185    3:16.39           
            45.70  3:16.39
  2. Jelle de WIND                 Z&PV Nuenen                 NT 9801183    3:35.87           
            54.00  3:35.87
  3. Julian HUIJBERS               ZV Hydra                    NT 9803175    3:38.73           
            55.11  3:38.73
  4. Koen van MELIS                ZV Hydra                    NT 9803177    3:44.69           
            51.09  3:44.69
  5. Niels LOOMANS                 Z&PV Nuenen                 NT 9803245    3:51.89           
            54.14  3:51.89
  6. Elias SEMUNOVIC               Zegenwerp                   NT 9801447    3:54.12           
          1:00.88  3:54.12
  7. Geworg GALSTJAN               Arethusa                    NT 9802445    4:10.32           
          1:07.09  4:10.32
 DIS Sieb WESSELING                Tritium (SG)                NT 9800489    3:23.58 RC        
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            45.99  3:23.58



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 100m schoolslag                          minioren 4
25-01-2009 - 14:18                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Frederique JANSSEN            Arethusa               1:49.16 9901554    1:45.72           
            48.95  1:45.72
  2. Anouk GERRITS                 Zegenwerp              1:52.45 9900992    1:56.12           
            54.05  1:56.12
  3. Pleun HUIGENS                 De Treffers            2:08.10 9900364    2:08.50           
          1:00.86  2:08.50
  4. Maartje KESSELS               Zegenwerp                   NT 9901832    2:16.44           
          1:05.09  2:16.44
  5. Saartje VERMEULEN             BZV                    2:34.54 9900934    2:18.91           
          1:02.85  2:18.91
 DIS Janneke van HULTEN            Zegenwerp                   NT 9902124            AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Eline HARTOGS                 Z&PV Nuenen            1:56.82 9901388    1:59.71 SA        
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
            56.55  1:59.71
 DIS Janneke WOUTERS               BZV                    1:56.06 9900932    2:00.21 SL        
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            54.88  2:00.21
 DIS Helena HAVEKES                Tritium (SG)                NT 9902968    2:06.07 SL        
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:00.62  2:06.07
AFGE Lette ALSEMGEEST              Zegenwerp                   NT 9903332                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Jongens, 100m rugslag                           minioren 6
25-01-2009 - 14:24                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniel van DIJK               Tritium (SG)           1:30.87 9701577    1:26.06           
            41.86  1:26.06
  2. Alain VOGELS                  Z&PV Nuenen            1:34.20 9701835    1:28.22           
            43.79  1:28.22
  3. Jeroen SCHELLING              Z&PV Nuenen            1:35.10 9701837    1:29.00           
            44.09  1:29.00
  4. Joeri PHAFF                   Z&PV Nuenen            1:30.89 9701099    1:30.09 FJ 2      
            43.61  1:30.09
  4. Guus VERMEULEN                BZV                    1:33.60 9701593    1:30.09 FJ 1      
            43.20  1:30.09
  6. Thijs VERRECK                 De Treffers            1:45.04 9701915    1:39.44           
            50.09  1:39.44
  7. Gijs van WEELIE               Zegenwerp              1:46.60 9701253    1:42.59           
            48.28  1:42.59
  8. Simon CORNELISSEN             ZV Hydra                    NT 9704039    1:44.20           
          1:44.20
  9. Dewin JANSEN                  Tritium (SG)           1:56.92 9703881    1:44.46           
            49.80  1:44.46
 10. Teun MAURIX                   Zegenwerp              1:47.89 9702203    1:47.14           
            51.39  1:47.14
 11. Lasse van GRINSVEN            Zegenwerp              1:53.38 9702627    1:49.49           
            48.64  1:49.49
 12. Paul FLINTROP                 Tritium (SG)                NT 9701305    1:49.60           
            52.25  1:49.60
 13. Perry EMONS                   Arethusa                    NT 9703759    1:55.29           
            54.68  1:55.29
 DIS Roberto STELSTRA              De Treffers                 NT 9703031    1:54.15 RF        
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            54.39  1:54.15



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 100m schoolslag                          minioren 5
25-01-2009 - 14:31                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrle SCHOONES                Z&PV Nuenen            1:36.20 9800206    1:37.21           
            45.05  1:37.21
  2. Bo van AALST                  Arethusa               1:52.58 9800630    1:46.59           
            50.71  1:46.59
  3. Bo van IEPEREN                Arethusa               1:52.71 9802720    1:47.27           
            50.71  1:47.27
  4. Minka van CREIJ               De Treffers                 NT 9802218    1:52.23           
            53.26  1:52.23
  5. Indra NEIJS                   Arethusa               2:00.75 9801636    1:54.75           
            54.77  1:54.75
  6. Vera DAMAN                    Tritium (SG)                NT 9803040    1:55.71           
            54.15  1:55.71
  7. Lotte van den BROEK           Arethusa                    NT 9803976    1:57.22           
            54.96  1:57.22
  8. Evelien BEENHAKKERS           De Treffers            2:20.08 9802728    2:06.55           
            58.35  2:06.55
  9. Puk de ROIJ                   Zegenwerp                   NT 9802020    2:06.84           
            57.80  2:06.84
 DIS Lotte ARTS                    Arethusa                    NT 9803978    1:53.65 SL        
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            54.48  1:53.65
AFGE Nan van der EERDEN            Zegenwerp                   NT 9803858                      
AFGE Anne van de LOO               Arethusa               1:56.07 9800628                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 200m vrije slag                     junioren 1 en 2
25-01-2009 - 14:37                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joep van GRUNSVEN             Arethusa               2:27.55 9500469    2:19.59           
            30.00  1:05.09  1:42.31  2:19.59
  2. Diederick GROENEVELD          BZV                    2:36.73 9502123    2:24.80           
            31.63  1:08.40  1:46.97  2:24.80
  3. Joris WILLEMS                 Z&PV Nuenen            2:31.40 9502293    2:30.19           
            33.40  1:11.90  1:52.00  2:30.19
  4. Teun STRIJBOSCH               Tritium (SG)                NT 9603041    2:35.43           
            35.24  1:15.02  1:55.80  2:35.43
  5. Freek VERHAGEN                ZV Hydra               2:40.13 9503311    2:36.72           
            35.08  1:14.50  1:56.69  2:36.72
  6. Marco HOOGENRAAD              BZV                    2:42.47 9503051    2:40.80           
            35.70  1:16.64  2:00.80  2:40.80
  7. Richie van EMPEL              Zegenwerp              2:40.93 9603631    2:41.36           
            34.55  1:14.67  1:58.74  2:41.36
  8. Jeroen WILLEMSEN              Tritium (SG)                NT 9600413    2:42.05           
            35.54  1:16.52  1:59.74  2:42.05
  9. Willem KLEINENDORST           BZV                    2:51.23 9602443    2:48.87           
            36.30  1:19.26  2:03.92  2:48.87
 10. Robin van MELIS               ZV Hydra               3:01.71 9603333    2:56.84           
            38.73  1:25.81  2:13.99  2:56.84
 11. Dave WEIJERS                  ZV Hydra               3:04.50 9603335    2:57.29           
            41.54  1:27.76  2:15.26  2:57.29
 12. Thijs TOONEN                  De Treffers            2:52.10 9600615    2:57.38           
            38.09  1:21.77  2:05.97  2:57.38
 13. Robin van ZIJL                BZV                    3:18.51 9601869    3:04.81           
            41.34  1:28.45  2:18.78  3:04.81
 14. Thijs van den CORPUT          ZV Hydra               3:12.18 9505343    3:05.29           
            42.77  1:30.08  2:19.23  3:05.29
 15. Erwin van LIESHOUT            ZV Hydra               3:06.68 9501723    3:06.67           
            42.86  1:32.70  2:23.27  3:06.67
 16. Jens van LIEROP               Z&PV Nuenen                 NT 9604663    3:22.23           
            43.76  1:35.20  2:30.54  3:22.23
 17. Remco van KILSDONK            ZV Hydra               3:28.83 9603331    3:25.06           
            43.26  1:36.81  2:32.02  3:25.06
 18. Joren den BOER                BZV                    3:36.17 9601463    3:29.92           
            46.71  1:41.70  2:38.88  3:29.92



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m vrije slag                     junioren 1 en 2
25-01-2009 - 14:49                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jessica MANDERS               Z&PV Nuenen            2:40.78 9604004    2:38.29           
            35.74  1:16.74  1:59.30  2:38.29
  2. Evy ULIJN                     Arethusa               2:38.86 9604100    2:39.58           
            33.92  1:14.50  1:57.80  2:39.58
  3. Jo-Eny POLSBROEK              Arethusa               2:56.82 9702238    2:41.00           
            39.71  1:20.16  2:01.00  2:41.00
  4. Julia MARASABESSY             BZV                    3:03.10 9601820    2:44.40           
            35.99  1:16.35  1:59.85  2:44.40
  5. Louise van HOUTEN             Arethusa               2:56.64 9703320    2:45.11           
            37.41  1:19.93  2:02.93  2:45.11
  6. Simone van den ELZEN          BZV                    2:46.55 9701980    2:47.01           
            36.46  1:19.20  2:04.53  2:47.01
  7. Christa SCHUIVENS             Tritium (SG)                NT 9603730    2:48.64           
            39.57  1:23.29  2:07.50  2:48.64
  8. Jill GREVEN                   Arethusa               2:59.00 9704398    2:52.38           
            40.11  1:25.53  2:11.91  2:52.38
  9. Elke van den HURK             Z&PV Nuenen            2:48.02 9601814    2:52.63           
            37.78  1:21.15  2:06.93  2:52.63
 10. Maud JANSEN                   ZV Hydra               3:00.13 9703484    2:52.89           
            38.86  1:24.77  2:07.83  2:52.89
 11. Maayke VOETS                  Z&PV Nuenen            2:52.56 9702982    2:55.87           
            40.83  1:27.18  2:13.21  2:55.87
 12. Marlies WILKENS               Arethusa               2:56.92 9702240    2:56.39 FJ 1      
            40.48  1:26.14  2:12.86  2:56.39
 12. Lenny van TUYL                De Treffers            2:56.78 9702636    2:56.39 FJ 2      
            41.57  1:27.81  2:13.62  2:56.39
 14. Manon BARTEN                  Tritium (SG)                NT 9701452    2:59.14           
            40.74  1:26.32  2:14.61  2:59.14
 15. Lotte WIJNEN                  Tritium (SG)                NT 9705104    3:01.93           
            40.38  1:26.31  2:16.09  3:01.93
 16. Lisanne van GENNIP            ZV Hydra               3:07.81 9701444    3:03.97           
            41.98  1:31.48  2:20.44  3:03.97
 17. Daphne van LEUR               Arethusa               3:09.73 9605772    3:05.64           
            41.04  1:28.04  2:18.96  3:05.64
 18. Nienke LANGERAK               Z&PV Nuenen                 NT 9605830    3:09.59           
            40.84  1:28.30  2:19.84  3:09.59
 19. Renske RIETRAE                E.O.Z.C.                    NT 9700488    3:10.32           
            38.70  1:27.74  2:20.16  3:10.32
 20. Marjolein WIJNEN              Z&PV Nuenen            3:13.32 9702556    3:10.63           
            45.62  1:34.67  2:24.02  3:10.63
 21. Wilke WESSELS                 ZV Hydra               3:22.75 9701440    3:22.48           
            44.67  1:37.04  2:29.89  3:22.48
 22. Bahar TOKBAY                  Arethusa               3:38.33 9704922    3:25.35           
            46.85  1:40.68  2:35.26  3:25.35
 23. Eva GEURTS                    Arethusa               3:26.55 9703538    3:26.05           
            48.02  1:39.86  2:34.89  3:26.05
 24. Jaimy VENNIX                  Zegenwerp              3:29.89 9703026    3:26.83           
            43.26  1:37.02  2:32.49  3:26.83
 25. Julia JANSSEN                 ZV Hydra               3:32.08 9603762    3:30.40           
            44.66  1:39.01  2:35.68  3:30.40
 26. Iris de ROIJ                  Zegenwerp              3:56.29 9604722    3:37.20           
            43.28  1:37.38  2:37.09  3:37.20
 27. Isa van DARTEL                De Treffers            3:46.40 9704034    3:40.66           
            45.27  1:42.43  2:41.37  3:40.66
 28. Anouk VERBERNE                BZV                         NT 9704638    3:52.52           
            49.86  1:51.71  2:54.68  3:52.52
AFGE Willeke PAS                   Tritium (SG)                NT 9603702                      
AFGE Isa van HELVOIRT              De Treffers                 NT 9704148                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 50m vlinderslag                  minioren 2, 3 en 4
25-01-2009 - 15:19                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Matthijs KOOIJMAN             Arethusa               1:08.36 9900537      49.34           
  2. Lars van TUYL                 De Treffers                 NT 9900425      59.87           
  3. Daan TERBURG                  Tritium (SG)                NT 9900637    1:01.56           
  4. Stef van BOXTEL               Zegenwerp                59.83 0000323    1:01.98           
  5. Rik CILLISSEN                 Tritium (SG)                NT 0000599    1:11.83           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Meisjes, 100m rugslag                      minioren 2 en 3
25-01-2009 - 15:21                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon KAMPMAN                 Zegenwerp              1:51.18 0000614    1:41.95           
            50.75  1:41.95
  2. Flo BOSMANS                   Tritium (SG)           1:43.09 0000104    1:48.01           
          1:48.01
  3. Maartje LANGSTRAAT            Arethusa               2:02.64 0000446    1:58.28           
            58.21  1:58.28
  4. Fleur van der HEIJDEN         Arethusa                    NT 0001610    2:00.60           
            58.73  2:00.60
  5. Noa IEPEREN                   Arethusa                    NT 0001612    2:00.74           
          1:00.00  2:00.74
  6. Eline SLABBERS                Arethusa                    NT 0001614    2:02.66           
          1:00.36  2:02.66
  7. Lonneke KAMPMAN               Zegenwerp                   NT 0100146    2:07.16           
          2:07.16
  8. Isabelle FLINTROP             Tritium (SG)           2:10.26 0000372    2:12.64           
          2:12.64
  9. Lotte TERBURG                 Tritium (SG)           2:10.54 0000344    2:15.37           
          1:04.37  2:15.37



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 100m vrije slag                          minioren 5
25-01-2009 - 15:26                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tobias GEURTS                 Z&PV Nuenen            1:22.94 9801185    1:17.85           
            37.25  1:17.85
  2. Sieb WESSELING                Tritium (SG)           1:19.11 9800489    1:18.41           
            37.92  1:18.41
  3. Jelle de WIND                 Z&PV Nuenen            1:22.59 9801183    1:23.52           
            39.64  1:23.52
  4. Elias SEMUNOVIC               Zegenwerp              1:41.45 9801447    1:33.04           
            43.86  1:33.04
  5. Julian HUIJBERS               ZV Hydra               1:34.07 9803175    1:33.68           
            45.77  1:33.68
  6. Ruben HERMSEN                 Tritium (SG)                NT 9803169    1:35.38           
            44.91  1:35.38
  7. Niels LOOMANS                 Z&PV Nuenen                 NT 9803245    1:37.42           
            45.62  1:37.42
  8. Koen van MELIS                ZV Hydra               1:46.21 9803177    1:40.05           
            46.14  1:40.05
  9. Geworg GALSTJAN               Arethusa               1:40.92 9802445    1:47.62           
            50.31  1:47.62



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Meisjes, 100m rugslag                           minioren 4
25-01-2009 - 15:31                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erica SCHOENMAKERS            Z&PV Nuenen            1:23.17 9900856    1:23.21           
            40.21  1:23.21
  2. Eline HARTOGS                 Z&PV Nuenen            1:35.25 9901388    1:36.78           
            46.48  1:36.78
  3. Anouk GERRITS                 Zegenwerp              1:44.23 9900992    1:47.25           
          1:47.25
  4. Pleun HUIGENS                 De Treffers            2:05.57 9900364    1:48.81           
            52.98  1:48.81
  5. Helena HAVEKES                Tritium (SG)           2:03.19 9902968    2:04.73           
          1:00.64  2:04.73
  6. Maartje KESSELS               Zegenwerp              2:06.02 9901832    2:13.15           
          1:03.21  2:13.15
  7. Janneke van HULTEN            Zegenwerp                   NT 9902124    2:23.06           
          1:06.88  2:23.06
 DIS Frederique JANSSEN            Arethusa               1:31.79 9901554    1:31.66 RC        
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            46.25  1:31.66
 DIS Saartje VERMEULEN             BZV                    1:42.95 9900934    1:38.08 RC        
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            47.75  1:38.08
 DIS Janneke WOUTERS               BZV                    1:45.51 9900932    1:50.61 RC        
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            53.20  1:50.61
AFGE Lette ALSEMGEEST              Zegenwerp              2:06.88 9903332                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 400m vrije slag                          minioren 6
25-01-2009 - 15:37                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen SCHELLING              Z&PV Nuenen            6:14.76 9701837    6:01.22           
            39.41  1:25.04  2:11.82  2:59.25  3:46.53  4:33.28  5:20.07  6:01.22
  2. Alain VOGELS                  Z&PV Nuenen            6:32.32 9701835    6:01.47           
            40.70  1:27.07  2:14.54  3:01.97  3:48.47  4:34.59  5:20.05  6:01.47
  3. Daniel van DIJK               Tritium (SG)           6:22.30 9701577    6:07.31           
            40.44  1:27.10  2:15.03  3:01.52  3:49.66  4:36.46  5:23.93  6:07.31
  4. Joeri PHAFF                   Z&PV Nuenen            6:20.97 9701099    6:13.24           
            39.04  1:25.24  2:13.58  3:01.83  3:50.18  4:37.74  5:26.24  6:13.24
  5. Guus VERMEULEN                BZV                         NT 9701593    6:38.16           
            42.16  1:31.73  2:23.04  3:14.13  4:06.48  4:58.23  5:49.51  6:38.16
  6. Roberto STELSTRA              De Treffers                 NT 9703031    6:55.94           
            48.53  1:41.14  2:36.39  3:32.74  4:27.34  5:21.82  6:07.81  6:55.94
  7. Thijs VERRECK                 De Treffers                 NT 9701915    6:56.83           
            47.36  1:37.84  2:29.40  3:24.56  4:18.97  5:11.98  6:05.83  6:56.83
  8. Paul FLINTROP                 Tritium (SG)                NT 9701305    7:10.83           
            46.00  1:40.31  3:31.83  5:24.19  7:10.83
  9. Dewin JANSEN                  Tritium (SG)                NT 9703881    7:13.53           
            45.19  1:39.20  2:35.69  3:32.53  4:30.57  5:26.88  6:22.53  7:13.53
 10. Gijs van WEELIE               Zegenwerp                   NT 9701253    7:45.07           
            46.04  1:41.26  2:41.32  3:40.39  4:41.80  5:44.76  6:46.76  7:45.07
 11. Teun MAURIX                   Zegenwerp                   NT 9702203    7:45.99           
            48.43  1:48.23  2:44.83  3:45.18  4:46.01  5:47.38  6:48.18  7:45.99
 12. Lasse van GRINSVEN            Zegenwerp                   NT 9702627    8:34.83           
            50.94  1:56.19  4:10.25  6:23.62  8:34.83



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Meisjes, 100m vlinderslag                         minioren 5
25-01-2009 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrle SCHOONES                Z&PV Nuenen            1:32.82 9800206    1:31.94           
            43.06  1:31.94
  2. Bo van AALST                  Arethusa                    NT 9800630    1:47.09           
            53.20  1:47.09
  3. Evelien BEENHAKKERS           De Treffers                 NT 9802728    1:49.17           
            46.36  1:49.17
  4. Bo van IEPEREN                Arethusa                    NT 9802720    1:51.44           
            50.94  1:51.44
  5. Indra NEIJS                   Arethusa                    NT 9801636    2:11.27           
            58.61  2:11.27
  6. Minka van CREIJ               De Treffers                 NT 9802218    2:13.20           
            59.68  2:13.20
 DIS Vera DAMAN                    Tritium (SG)                NT 9803040            AF        
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
AFGE Anne van de LOO               Arethusa                    NT 9800628                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Jongens, 200m schoolslag                     junioren 1 en 2
25-01-2009 - 15:54                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joep van GRUNSVEN             Arethusa               2:48.37 9500469    2:50.90           
            36.38  1:20.18  2:05.96  2:50.90
  2. Diederick GROENEVELD          BZV                    3:10.95 9502123    3:04.82           
            42.40  1:29.91  2:17.06  3:04.82
  3. Freek VERHAGEN                ZV Hydra               3:08.51 9503311    3:10.00           
            41.51  1:29.82  2:20.39  3:10.00
  4. Richie van EMPEL              Zegenwerp              3:24.26 9603631    3:13.69           
            45.25  1:35.25  3:13.69
  5. Teun STRIJBOSCH               Tritium (SG)                NT 9603041    3:16.20           
            45.04  1:35.35  2:26.38  3:16.20
  6. Thijs TOONEN                  De Treffers            3:38.89 9600615    3:27.91           
            48.37  1:41.22  2:35.00  3:27.91
  7. Robin van ZIJL                BZV                    3:38.14 9601869    3:31.36           
            48.54  1:42.29  2:37.07  3:31.36
  8. Jeroen WILLEMSEN              Tritium (SG)                NT 9600413    3:31.50           
            47.06  1:41.12  3:31.50
  9. Marco HOOGENRAAD              BZV                    3:40.39 9503051    3:32.40           
            49.89  1:43.63  2:38.15  3:32.40
 10. Robin van MELIS               ZV Hydra               3:40.28 9603333    3:34.09           
            48.56  1:44.70  2:39.61  3:34.09
 11. Thijs van den CORPUT          ZV Hydra               3:41.59 9505343    3:40.30           
            52.41  1:50.86  2:47.46  3:40.30
 12. Willem KLEINENDORST           BZV                         NT 9602443    3:41.60           
            48.51  1:44.76  2:44.82  3:41.60
 13. Remco van KILSDONK            ZV Hydra               3:47.27 9603331    3:41.92           
            50.20  1:47.14  2:45.92  3:41.92
 14. Erwin van LIESHOUT            ZV Hydra               3:43.63 9501723    3:46.44           
            53.19  1:52.37  3:46.44
 15. Jens van LIEROP               Z&PV Nuenen                 NT 9604663    3:48.19           
            52.38  1:51.82  2:52.35  3:48.19
 16. Dave WEIJERS                  ZV Hydra               3:48.16 9603335    3:49.18           
            54.60  1:54.34  2:54.83  3:49.18
 17. Joren den BOER                BZV                    4:01.39 9601463    3:54.14           
            53.83  1:54.70  2:55.26  3:54.14
  NG Joris WILLEMS                 Z&PV Nuenen            3:01.20 9502293                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 200m schoolslag                     junioren 1 en 2
25-01-2009 - 16:08                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jo-Eny POLSBROEK              Arethusa                    NT 9702238    3:11.32           
            43.53  1:33.18  2:23.18  3:11.32
  2. Elke van den HURK             Z&PV Nuenen            3:19.18 9601814    3:16.25           
            44.25  1:34.69  2:26.06  3:16.25
  3. Louise van HOUTEN             Arethusa                    NT 9703320    3:21.94           
            45.56  1:37.12  3:21.94
  4. Simone van den ELZEN          BZV                    3:25.00 9701980    3:22.59           
            45.90  1:38.43  2:31.47  3:22.59
  5. Maud JANSEN                   ZV Hydra               3:34.54 9703484    3:26.37           
            48.88  1:43.25  3:26.37
  6. Jessica MANDERS               Z&PV Nuenen            3:26.81 9604004    3:26.74           
            46.87  1:40.27  2:34.67  3:26.74
  7. Maayke VOETS                  Z&PV Nuenen            3:42.36 9702982    3:27.73           
            47.95  1:42.59  2:37.12  3:27.73
  8. Jill GREVEN                   Arethusa               3:40.73 9704398    3:28.76           
            46.95  1:39.51  2:34.39  3:28.76
  9. Julia MARASABESSY             BZV                    3:32.67 9601820    3:30.69           
            46.65  1:39.22  2:35.32  3:30.69
 10. Christa SCHUIVENS             Tritium (SG)                NT 9603730    3:34.22           
            49.91  1:43.21  2:36.01  3:34.22
 11. Nienke LANGERAK               Z&PV Nuenen                 NT 9605830    3:36.54           
            46.36  1:42.51  2:39.33  3:36.54
 12. Manon BARTEN                  Tritium (SG)                NT 9701452    3:37.58           
            50.43  1:46.21  2:43.60  3:37.58
 13. Jaimy VENNIX                  Zegenwerp              3:41.73 9703026    3:38.18           
            49.91  1:47.40  2:43.18  3:38.18
 14. Evy ULIJN                     Arethusa               3:46.40 9604100    3:40.54           
            47.61  1:43.87  2:43.22  3:40.54
 15. Marlies WILKENS               Arethusa                    NT 9702240    3:44.51           
            51.73  1:48.89  2:46.39  3:44.51
 16. Lotte WIJNEN                  Tritium (SG)                NT 9705104    3:45.06           
            51.44  1:49.69  3:45.06
 17. Iris de ROIJ                  Zegenwerp              4:07.92 9604722    3:46.20           
            50.29  1:47.53  2:47.82  3:46.20
 18. Lenny van TUYL                De Treffers            3:59.56 9702636    3:46.98           
            52.97  1:51.88  2:51.50  3:46.98
 19. Isa van DARTEL                De Treffers            3:53.64 9704034    3:47.00           
            52.25  1:51.44  3:47.00
 20. Marjolein WIJNEN              Z&PV Nuenen            3:53.18 9702556    3:47.86           
            52.20  1:50.90  2:49.52  3:47.86
 21. Julia JANSSEN                 ZV Hydra               4:01.06 9603762    3:49.71           
            52.55  1:51.24  2:51.01  3:49.71
 22. Lisanne van GENNIP            ZV Hydra               3:55.58 9701444    3:52.32           
            52.76  1:53.57  2:53.95  3:52.32
 23. Daphne van LEUR               Arethusa                    NT 9605772    3:54.99           
            53.51  1:53.29  2:54.58  3:54.99
 24. Anouk VERBERNE                BZV                         NT 9704638    4:00.30           
            55.40  1:56.44  2:59.69  4:00.30
 25. Eva GEURTS                    Arethusa               4:17.95 9703538    4:05.62           
            57.00  1:59.06  4:05.62
 26. Renske RIETRAE                E.O.Z.C.                    NT 9700488    4:05.68           
            53.41  1:55.89  3:00.51  4:05.68
 27. Wilke WESSELS                 ZV Hydra               3:58.89 9701440    4:06.50           
            53.83  1:55.41  3:00.12  4:06.50
 28. Bahar TOKBAY                  Arethusa               4:32.40 9704922    4:29.80           
          1:02.08  2:12.11  3:21.51  4:29.80
AFGE Willeke PAS                   Tritium (SG)                NT 9603702                      
AFGE Isa van HELVOIRT              De Treffers                 NT 9704148                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to zegenwerp