Nr. 1. Dames, 800m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 2. Heren, 800m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 3. Dames, 400m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 4. Heren, 400m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 5. Dames, 1500m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 6. Heren, 1500m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 7. Meisjes, 800m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 8. Jongens, 800m vrije slag  Minioren 6 en later


Limietwedstrijd
Barneveld, 24.1.2009


Programmanr. 1
24-1-2009 - 14:30
Dames, 800m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nikki van der HoornOceanus9:57.1693072249:44.45
50m:
100m:
33.54
1:10.29
200m:
300m:
2:23.70
3:37.70
400m:
500m:
4:51.32
6:05.64
600m:
700m:
7:19.73
8:33.29
800m:9:44.45
2.Lisa NijlandGZ en PC de Whee10:05.4491022729:47.51
50m:
100m:
34.60
1:11.32
200m:
300m:
2:25.13
3:39.36
400m:
500m:
4:53.48
6:07.80
600m:
700m:
7:21.57
8:35.39
800m:9:47.51
3.Isabelle GrootesOceanus10:03.1293030309:56.59
50m:
100m:
34.12
1:10.64
200m:
300m:
2:25.75
3:41.31
400m:
500m:
4:57.41
6:13.58
600m:
700m:
7:28.48
8:43.71
800m:9:56.59
4.Natasha BosmaDWK10:04.26930011210:03.08
50m:
100m:
35.12
1:12.50
200m:
300m:
2:27.59
3:42.53
400m:
500m:
4:58.37
6:15.25
600m:
700m:
7:33.05
8:49.97
800m:10:03.08
5.Marloes ErkensDWK10:05.00930023410:03.14
50m:
100m:
32.92
1:09.95
200m:
300m:
2:26.26
3:42.19
400m:
500m:
4:59.33
6:15.85
600m:
700m:
7:32.90
8:49.15
800m:10:03.14
6.Milou ten HeggelerGZ en PC de Whee10:15.00930030610:11.45
50m:
100m:
36.45
1:15.48
200m:
300m:
2:33.57
3:50.86
400m:
500m:
5:06.92
6:23.48
600m:
700m:
7:40.73
8:57.57
800m:10:11.45
7.Rianne ZeegersDWKNT910363410:30.94
50m:
100m:
34.93
1:13.58
200m:
300m:
2:32.96
3:51.97
400m:
500m:
5:12.48
6:33.17
600m:
700m:
7:54.61
9:14.94
800m:10:30.94
8.Tessa van der AaDWK10:39.73930211010:40.59
50m:
100m:
33.24
1:12.25
200m:
300m:
2:31.30
3:52.00
400m:
500m:
5:14.95
6:39.06
600m:
700m:
8:01.85
9:24.00
800m:10:40.59
9.Michelle HoogendoornGZ en PC de Whee10:40.00950371810:45.26
50m:
100m:
36.70
1:17.07
200m:
300m:
2:38.76
4:00.07
400m:
500m:
5:21.80
6:44.20
600m:
700m:
8:06.89
9:28.00
800m:10:45.26
10.Mieke JansenNDDNT920672010:55.59
50m:
100m:
34.91
1:14.04
200m:
300m:
2:33.81
3:53.95
400m:
500m:
5:15.28
6:38.00
600m:
700m:
8:02.37
9:29.33
800m:10:55.59
11.Esther WagelaarDWKNT930341811:05.81
50m:
100m:
35.85
1:15.74
200m:
300m:
2:38.53
4:02.57
400m:
500m:
5:27.32
6:52.32
600m:
700m:
8:17.44
9:43.58
800m:11:05.81
12.Iris KoolDWK10:50.83930042811:07.18
50m:
100m:
35.36
1:15.75
200m:
300m:
2:39.56
4:04.36
400m:
500m:
5:29.74
6:54.68
600m:
700m:
8:26.31
9:44.81
800m:11:07.18
13.Kimberley KranenbergGZ en PC de Whee10:41.00940029211:14.29
50m:
100m:
38.26
1:20.67
200m:
300m:
2:46.73
4:12.92
400m:
500m:
5:38.51
7:03.29
600m:
700m:
8:28.67
9:53.89
800m:11:14.29
14.Carlijn MartensArethusa11:15.50910203211:22.71
50m:
100m:
36.98
1:18.50
200m:
300m:
2:45.27
4:12.56
400m:
500m:
5:39.34
7:05.84
600m:
700m:
8:32.56
9:58.30
800m:11:22.71
15.Soraya van VeenEZC11:35.07950392411:43.68
50m:
100m:
36.79
1:17.81
200m:
300m:
2:43.90
4:12.84
400m:
500m:
5:43.65
7:14.02
600m:
700m:
8:45.57
10:16.95
800m:11:43.68
16.Marloes RuisArethusa11:50.00950322011:57.10
50m:
100m:
39.26
1:22.29
200m:
300m:
2:50.89
4:21.42
400m:
500m:
5:53.92
7:26.39
600m:
700m:
8:57.80
10:29.54
800m:11:57.10
17.Liesbeth van MillDWK12:23.94870278612:05.16
50m:
100m:
39.54
1:22.95
200m:
300m:
2:52.54
4:23.23
400m:
500m:
5:54.02
7:26.64
600m:
700m:
8:59.57
10:33.86
800m:12:05.16
18.Esther de RollerDWK13:19.25970255812:16.50
50m:
100m:
40.97
1:26.17
200m:
300m:
2:58.84
4:33.32
400m:
500m:
6:08.06
7:43.81
600m:
700m:
9:17.32
10:49.60
800m:12:16.50
19.Dimphy VissersArethusa12:45.00950563612:44.11
50m:
100m:
39.67
1:24.99
200m:
300m:
3:00.11
4:37.57
400m:
500m:
6:16.17
7:55.67
600m:
700m:
9:36.26
11:13.79
800m:12:44.11
20.Mariska HazelegerDWK13:45.20970256012:45.51
50m:
100m:
44.16
1:34.02
200m:
300m:
3:12.86
4:51.82
400m:
500m:
6:26.70
8:03.23
600m:
700m:
9:40.92
11:18.00
800m:12:45.51
21.Jolijn KeegstraDWK13:01.64960228412:53.61
50m:
100m:
42.50
1:31.06
200m:
300m:
3:11.03
4:51.07
400m:
500m:
6:28.03
8:04.32
600m:
700m:
9:42.85
11:20.89
800m:12:53.61
22.Tamara van de WeteringDWK14:33.51970335013:44.76
50m:
100m:
42.54
1:32.29
200m:
300m:
3:15.67
4:59.32
400m:
500m:
6:46.86
8:34.10
600m:
700m:
10:21.82
12:05.36
800m:13:44.76
AFGEMJeanine BurgersDWK10:25.009401862
NGKelsey GielenOceanus10:35.209401934


<< TOP >>
Programmanr. 2
24-1-2009 - 15:35
Heren, 800m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tim van DeutekomDWK9:17.5891004598:49.80
50m:
100m:
28.50
1:00.78
200m:
300m:
2:08.07
3:16.06
400m:
500m:
4:24.57
5:32.89
600m:
700m:
6:39.98
7:43.89
800m:8:49.80
2.Richard HuiskenGZ en PC de Whee9:02.8685011418:55.32
50m:
100m:
30.00
1:02.95
200m:
300m:
2:09.36
3:16.54
400m:
500m:
4:23.95
5:32.00
600m:
700m:
6:40.00
7:48.29
800m:8:55.32
3.Jos de GraafDWK9:26.6491060958:57.82
50m:
100m:
29.67
1:03.67
200m:
300m:
2:13.54
3:22.39
400m:
500m:
4:32.10
5:38.45
600m:
700m:
6:45.20
7:51.92
800m:8:57.82
4.Emiel HuiskenGZ en PC de Whee9:05.2485011399:05.32
50m:
100m:
29.69
1:02.53
200m:
300m:
2:08.88
3:16.68
400m:
500m:
4:25.08
5:34.30
600m:
700m:
6:45.21
7:55.99
800m:9:05.32
5.Nick van GemertDWK9:20.00890094310:01.21
50m:
100m:
32.54
1:07.96
200m:
300m:
2:21.49
3:36.86
400m:
500m:
4:52.29
6:08.71
600m:
700m:
7:25.63
8:42.52
800m:10:01.21
6.Quinn MasseeDWK10:30.59950152111:22.14
50m:
100m:
34.34
1:15.50
200m:
300m:
2:41.21
4:07.33
400m:
500m:
5:35.37
7:03.84
600m:
700m:
8:33.07
10:00.55
800m:11:22.14
7.Willem de RollerDWKNT960282312:51.34
50m:
100m:
41.18
1:27.94
200m:
300m:
3:05.39
4:44.53
400m:
500m:
6:23.28
8:02.10
600m:
700m:
9:39.47
11:16.95
800m:12:51.34


<< TOP >>
Programmanr. 3
24-1-2009 - 15:55
Dames, 400m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sanne WillemsenDWK6:15.0095020806:07.81
50m:41.11100m:1:31.71400m:6:07.81
2.Michelle de GrootEZC6:26.8994029466:11.48
50m:38.26100m:1:26.32400m:6:11.48
3.Evy BokkersArethusa5:50.0092054146:12.84
50m:37.29100m:1:25.81400m:6:12.84
4.Nina BijenArethusa6:20.0095032227:06.20
50m:46.16100m:1:42.77400m:7:06.20
NGKelly ter DoestGZ en PC de Whee5:10.069100750


<< TOP >>
Programmanr. 4
24-1-2009 - 16:05
Heren, 400m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Johan VeenstraDWK5:06.1392013334:55.95
50m:29.70100m:1:05.36400m:4:55.95
2.Tom van de KampDWK5:10.2191011535:11.66
50m:32.16100m:1:11.81400m:5:11.66


<< TOP >>
Programmanr. 5
24-1-2009 - 16:40
Dames, 1500m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Danique GielenOceanus18:16.48910592218:00.32
50m:
100m:
200m:
33.11
1:09.91
2:23.65
300m:
400m:
500m:
3:36.39
4:49.69
6:02.22
600m:
700m:
800m:
7:14.32
8:26.73
9:39.17
900m:
1000m:
1100m:
10:51.56
12:03.65
13:15.64
1200m:
1300m:
1400m:
14:28.14
15:40.06
16:51.39
1500m:18:00.32
AFGEMDiane SchoenmakerDWK22:14.669502920


<< TOP >>
Programmanr. 6
24-1-2009 - 17:00
Heren, 1500m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ivor MollemaOceanus17:23.81900713717:03.60
50m:
100m:
200m:
29.62
1:03.81
2:12.00
300m:
400m:
500m:
3:20.81
4:29.60
5:39.22
600m:
700m:
800m:
6:48.00
7:55.78
9:04.47
900m:
1000m:
1100m:
10:12.40
11:20.90
12:29.81
1200m:
1300m:
1400m:
13:39.36
14:49.00
15:58.13
1500m:17:03.60
2.Donald HillebregtOceanus18:01.79920262917:38.76
50m:
100m:
200m:
30.41
1:04.32
2:13.13
300m:
400m:
500m:
3:22.79
4:32.41
5:43.02
600m:
700m:
800m:
6:54.00
8:05.13
9:16.16
900m:
1000m:
1100m:
10:27.57
11:39.35
12:51.79
1200m:
1300m:
1400m:
14:04.19
15:17.38
16:29.67
1500m:17:38.76
3.Simon VeenstraDWK18:45.00900437719:11.26
50m:
100m:
200m:
34.00
1:11.04
2:26.29
300m:
400m:
500m:
3:42.36
4:59.95
6:17.42
600m:
700m:
800m:
7:35.67
8:53.92
10:11.57
900m:
1000m:
1100m:
11:28.64
12:46.51
14:04.36
1200m:
1300m:
1400m:
15:21.70
16:38.62
17:55.39
1500m:19:11.26
4.Stefan van ThielDe Waalstroom19:02.21850334919:57.80
50m:
100m:
200m:
36.67
1:15.23
2:34.86
300m:
400m:
500m:
3:52.42
5:11.23
6:28.51
600m:
700m:
800m:
7:48.10
9:08.10
10:29.70
900m:
1000m:
1100m:
11:50.26
13:11.60
14:32.54
1200m:
1300m:
1400m:
15:54.29
17:14.82
18:36.64
1500m:19:57.80


<< TOP >>
Programmanr. 7
24-1-2009 - 17:20
Meisjes, 800m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anouk van NellestijnDWK11:44.00980036611:31.15
50m:
100m:
36.66
1:17.82
200m:
300m:
2:44.32
4:12.70
400m:
500m:
5:41.25
7:09.19
600m:
700m:
8:38.06
10:05.98
800m:11:31.15
2.Lisette GroeneveldDWKNT980197213:51.86
50m:
100m:
42.13
1:31.51
200m:
300m:
3:16.51
5:04.13
400m:
500m:
6:51.45
8:41.02
600m:
700m:
10:26.82
12:13.60
800m:13:51.86
3.Celine SchoenmakerDWKNT980197614:15.80
50m:
100m:
43.51
1:35.76
200m:
300m:
3:23.86
5:12.10
400m:
500m:
7:01.42
8:51.80
600m:
700m:
10:43.60
12:33.39
800m:14:15.80


<< TOP >>
Programmanr. 8
24-1-2009 - 17:35
Jongens, 800m vrije slagMinioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sook WillemsenDWKNT980091711:28.89
50m:
100m:
39.07
1:21.95
200m:
300m:
2:50.02
4:18.10
400m:
500m:
5:45.36
7:13.16
600m:
700m:
8:40.51
10:08.23
800m:11:28.89
2.Nino SielingDWK12:04.83970184511:59.63
50m:
100m:
38.83
1:23.17
200m:
300m:
2:52.83
4:23.96
400m:
500m:
5:26.20
7:28.04
600m:
700m:
9:02.26
10:33.70
800m:11:59.63
3.Mike FraanjeDWKNT970184712:01.10
50m:
100m:
40.45
1:25.73
200m:
300m:
2:57.70
4:30.67
400m:
500m:
6:03.07
7:34.48
600m:
700m:
9:06.07
10:36.86
800m:12:01.10
4.Jurre StammesDWKNT970184313:29.67
50m:
100m:
42.23
1:29.07
200m:
300m:
3:11.36
4:53.76
400m:
500m:
6:38.36
8:22.54
600m:
700m:
10:08.26
11:53.57
800m:13:29.67