Nr. 1. Dames, 800m vrije slag  Senioren Open
Nr. 2. Heren, 800m vrije slag  Senioren Open
Nr. 3. Alle, 100m wisselslag  Minioren 5 en later
Nr. 4. Dames, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 5. Heren, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 6. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 7. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 8. Alle, 50m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 9. Dames, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 10. Heren, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 11. Dames, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 12. Heren, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 13. Dames, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 14. Heren, 200m wisselslag  Senioren Open


Limietwedstrijd
Wapenveld, 24.1.2009


Programmanr. 1
24.1.09 - 14:30
Dames, 800m vrije slagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Nikki HOOGEBOOM93SC Salland10:22.26508
100m:
200m:
1:10.43
2:28.43
1:10.43
1:18.00
300m:
400m:

5:06.73
500m:
600m:
700m:
800m:

10:22.26
2.Marjolein TISSINGH89Hz&pc10:48.23449
100m:
200m:
1:14.54
2:35.00
1:14.54
1:20.46
300m:
400m:

5:20.80
500m:
600m:
700m:
800m:

10:48.23
3.Romy WORST95Octopus11:04.32417
100m:
200m:
1:18.60
2:44.92
1:18.60
1:26.32
300m:
400m:

5:31.54
500m:
600m:
700m:
800m:

11:04.32
4.Tara van BOTTENBURG93Octopus11:06.13414
100m:
200m:
1:13.80
2:37.42
1:13.80
1:23.62
300m:
400m:

5:27.29
500m:
600m:
700m:
800m:

11:06.13
5.Annebeth van ARK88Octopus12:01.09326
100m:
200m:
1:19.08
2:49.16
1:19.08
1:30.08
300m:
400m:

5:52.88
500m:
600m:
700m:
800m:

12:01.09
6.Renate ZWEERUS95Swol 189412:20.32302
100m:
200m:
1:22.10
2:55.23
1:22.10
1:33.13
300m:
400m:

6:04.10
500m:
600m:
700m:
800m:

12:20.32
7.Veronique ZWEERUS96Swol 189412:47.59271
100m:
200m:
1:29.76
3:07.21
1:29.76
1:37.45
300m:
400m:

6:25.55
500m:
600m:
700m:
800m:

12:47.59
8.Denise van ZETTEN96Octopus12:50.02268
100m:
200m:
1:29.00
3:04.82
1:29.00
1:35.82
300m:
400m:

6:24.82
500m:
600m:
700m:
800m:

12:50.02


<< TOP >>
Programmanr. 2
24.1.09 - 14:54
Heren, 800m vrije slagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Casper HUT78Hz&pc9:40.51495
100m:
200m:
1:07.45
2:20.20
1:07.45
1:12.75
300m:
400m:

4:50.00
500m:
600m:
700m:
800m:

9:40.51
2.Jeffry van ZETTEN95Octopus9:59.67449
100m:
200m:
1:11.51
2:25.23
1:11.51
1:13.72
300m:
400m:

4:57.20
500m:
600m:
700m:
800m:

9:59.67
3.Sjors BOVERHOFF95Octopus10:23.28400
100m:
200m:
1:10.00
2:28.40
1:10.00
1:18.40
300m:
400m:

5:06.58
500m:
600m:
700m:
800m:

10:23.28
4.Jurry DUTE86SC Salland10:51.47350
100m:
200m:
1:11.77
2:31.36
1:11.77
1:19.59
300m:
400m:

5:18.36
500m:
600m:
700m:
800m:

10:51.47


<< TOP >>
Programmanr. 3
24.1.09 - 15:05
100m wisselslagMinioren 5 en later
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Carmen ter WEELE98Octopus1:29.37306
2.Dagmar KRUIK98Zuiderzeezwemmers1:36.07246
3.Jarco van OMMEN98Octopus1:37.82162
4.Sybren BOOTSMA98Octopus1:38.39159
5.Merel HUISKAMP98Octopus1:40.28216
6.Anoek HUISKAMP98Octopus1:41.02212
7.Latoya VAN LAAR98Octopus1:41.70207
8.Danielle BIJSTERBOSCH99Octopus1:45.16188
9.Julia KEIJZER98Zuiderzeezwemmers1:46.94178
10.Erinn WAANDERS98Octopus1:49.11168
11.Jochem HALLIE00Octopus1:52.10108
12.Iris OUD98Zuiderzeezwemmers1:56.13139
13.Ted RUITER00Zuiderzeezwemmers2:01.0685
14.Merel BIJSTERBOSCH00Octopus2:02.16120
15.Niels RUITER98Zuiderzeezwemmers2:04.4579
16.Merijn KENDZIORRA99Zuiderzeezwemmers2:12.8365
DISRobin MEIMA99Octopus1:48.23VC
DISDemi van den BELD98Octopus1:50.72VC
DISGino van der MATEN00Octopus2:12.62VC
DISGinger van LAAR00Octopus2:16.73VC


<< TOP >>
Programmanr. 4
24.1.09 - 15:17
Dames, 200m vlinderslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Sharon GELMERS94Octopus2:39.95484
2.Laura van den BERG91SC Salland2:50.75398
3.Nanda de VRIES92Hz&pc2:52.26387
4.Suzanne BRUMMEL94Octopus2:52.70384
5.Lysbeth WIERSMA92Hz&pc3:01.89329
6.Mirthe OORTWIJN88SC Salland3:08.66295
7.Mare OORTWIJN88SC Salland3:10.00289
8.Esmee HOOGEBOOM94SC Salland3:10.20288
9.Madelon VOS93Swol 18943:16.41261
10.Karin KUIPER95SC Salland3:17.16258
DISJolijn WILDEBOER94Swol 18943:46.26VC


<< TOP >>
Programmanr. 5
24.1.09 - 15:24
Heren, 200m vlinderslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Emile MANNI90Octopus2:22.69489
2.Jort WICHINK KRUIT93SC Salland2:57.09256
3.Bart HAMELINK92SC Salland2:58.04252
4.Casper MUSELAERS96Octopus3:00.59241
5.Marc de VRIES95Hz&pc3:28.54157
DISBart GORTER92SC Salland3:12.13VH


<< TOP >>
Programmanr. 6
24.1.09 - 15:27
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Manon van ESSEN91Octopus1:03.41577
2.Iris HAMELINK95SC Salland1:06.56499
3.Denise OPHOFF92SC Salland1:07.57477
4.Desiree VEDDER96Hz&pc1:08.23463
5.Sifra van BOTTENBURG95Octopus1:08.74453
6.Leandra VEDDER96Hz&pc1:08.80452
7.Henny de VRIES95Hz&pc1:10.86414
8.Lieke van ESSEN95Swol 18941:11.25407
9.Geralde STEENBERGEN92Octopus1:11.39405
10.Imre BORGER93Swol 18941:11.50403
11.Erika AAN HET ROT90Octopus1:11.57402
12.Moniek WISSE89Zuiderzeezwemmers1:11.88396
13.Rolien WISSE92Zuiderzeezwemmers1:13.70368
14.Eva VISSCHER94Swol 18941:14.40357
15.Vivian RENSHOFF96Octopus1:15.45343
16.Britt SCHOONHOVEN97Octopus1:16.42330
17.Jacky OOMEN94Zuiderzeezwemmers1:16.56328
18.Aniek BERGSMA96Hz&pc1:16.80325
19.Leoni VOS93Zuiderzeezwemmers1:17.39318
20.Marijke van de BEEK96Octopus1:17.53316
21.Vera ARDESCH97SC Salland1:21.82269
22.Rixt MEIJER97Hz&pc1:23.09257
23.Joelle EILANDER97Octopus1:23.61252
24.Chardonnee van LAAR95Octopus1:26.71226
25.Pernille KRUIK95Zuiderzeezwemmers1:27.16222
26.Anne-Lotte FEIL96Zuiderzeezwemmers1:28.14215
27.Laura MANSIER97Swol 18941:30.73197
28.Maudy RUITER96Zuiderzeezwemmers1:31.36193
29.Liesbeth BRUINEKOOL90Zuiderzeezwemmers1:56.0294


<< TOP >>
Programmanr. 7
24.1.09 - 15:39
Heren, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Bram KOPPENAAL91Swol 189457.80530
2.George HARBERS89SC Salland1:00.82455
3.Robert VOOGD93Swol 18941:01.21447
4.Thomas JONKMAN93SC Salland1:02.32423
5.Stefan van der GRIFT87Octopus1:03.99391
6.Sander AKKERMAN95Hz&pc1:05.29368
7.Sven GROOTHUIS93Zuiderzeezwemmers1:07.00341
8.Max van der STEEG94Swol 18941:07.82328
9.Johan SMIT92Octopus1:07.92327
10.Thomas van DONGEN92Zuiderzeezwemmers1:09.80301
11.Farid BARYALAI93Zuiderzeezwemmers1:11.47281
12.Jos SWAGEMAKERS87Zuiderzeezwemmers1:13.52258
13.Jerry VELDMAN93SC Salland1:17.95216
14.Jay VERHULSDONCK93Zuiderzeezwemmers1:18.58211
15.Bas VOS97Zuiderzeezwemmers1:23.23178
16.Ferdinand STRUIS97SC Salland1:28.13150
17.Delano MULDER95Swol 18941:28.51148


<< TOP >>
Programmanr. 8
24.1.09 - 15:47
50m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Carmen ter WEELE98Octopus36.22298
2.Sybren BOOTSMA98Octopus36.77194
3.Dagmar KRUIK98Zuiderzeezwemmers38.43249
4.Jarco van OMMEN98Octopus39.27159
5.Latoya VAN LAAR98Octopus40.86207
6.Anoek HUISKAMP98Octopus41.12204
7.Danielle BIJSTERBOSCH99Octopus41.15203
8.Merel HUISKAMP98Octopus42.53184
9.Julia KEIJZER98Zuiderzeezwemmers44.54160
10.Robin MEIMA99Octopus44.83107
11.Niels RUITER98Zuiderzeezwemmers45.45103
12.Erinn WAANDERS98Octopus46.54140
13.Iris OUD98Zuiderzeezwemmers46.90137
14.Merijn KENDZIORRA99Zuiderzeezwemmers47.0792
15.Jochem HALLIE00Octopus48.4885
16.Merel BIJSTERBOSCH00Octopus48.50124
17.Demi van den BELD98Octopus48.53124
18.Ted RUITER00Zuiderzeezwemmers51.7070
19.Gino van der MATEN00Octopus54.9058
20.Ginger van LAAR00Octopus59.6467


<< TOP >>
Programmanr. 9
24.1.09 - 15:54
Dames, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Danielle de BOER94Hz&pc2:33.29541
2.Denise OPHOFF92SC Salland2:47.08418
3.Marjolein TISSINGH89Hz&pc2:54.28368
4.Sifra van BOTTENBURG95Octopus2:55.60360
5.Madelon VOS93Swol 18942:57.74347
6.Rixt MEIJER97Hz&pc3:09.42287


<< TOP >>
Programmanr. 10
24.1.09 - 15:58
Heren, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Casper HUT78Hz&pc2:26.23449
2.Jort WICHINK KRUIT93SC Salland2:35.36374
3.Jurry DUTE86SC Salland2:48.51293
4.Johan SMIT92Octopus2:53.63268


<< TOP >>
Programmanr. 11
24.1.09 - 16:02
Dames, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Suzanne BRUMMEL94Octopus1:20.33541
2.Sharon GELMERS94Octopus1:21.60516
3.Manon van ESSEN91Octopus1:25.54448
4.Nanda de VRIES92Hz&pc1:26.36435
5.Nikki HOOGEBOOM93SC Salland1:26.99426
6.Rolien WISSE92Zuiderzeezwemmers1:27.81414
7.Lysbeth WIERSMA92Hz&pc1:29.01397
8.Imre BORGER93Swol 18941:30.69376
9.Moniek WISSE89Zuiderzeezwemmers1:31.20369
10.Laura van den BERG91SC Salland1:31.70363
11.Aniek BERGSMA96Hz&pc1:32.13358
12.Mare OORTWIJN88SC Salland1:32.62353
13.Mirthe OORTWIJN88SC Salland1:33.26345
14.Marijke van de BEEK96Octopus1:33.92338
15.Jacky OOMEN94Zuiderzeezwemmers1:34.39333
16.Karin KUIPER95SC Salland1:35.67320
17.Henny de VRIES95Hz&pc1:38.26295
18.Esmee HOOGEBOOM94SC Salland1:38.30295
19.Leoni VOS93Zuiderzeezwemmers1:39.04288
20.Vivian RENSHOFF96Octopus1:40.50276
21.Pernille KRUIK95Zuiderzeezwemmers1:41.57267
22.Chardonnee van LAAR95Octopus1:41.97264
23.Joelle EILANDER97Octopus1:43.00256
24.Anne-Lotte FEIL96Zuiderzeezwemmers1:45.59238
25.Laura MANSIER97Swol 18941:47.48226
26.Liesbeth BRUINEKOOL90Zuiderzeezwemmers2:22.6597
DISMaudy RUITER96ZuiderzeezwemmersAA


<< TOP >>
Programmanr. 12
24.1.09 - 16:12
Heren, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Emile MANNI90Octopus1:11.97529
2.Stefan van der GRIFT87Octopus1:15.72454
3.Robert VOOGD93Swol 18941:17.18429
4.Bart GORTER92SC Salland1:23.46339
5.Max van der STEEG94Swol 18941:24.00333
6.Jerry VELDMAN93SC Salland1:24.80323
7.Jay VERHULSDONCK93Zuiderzeezwemmers1:29.80272
8.Farid BARYALAI93Zuiderzeezwemmers1:30.35267
9.Casper MUSELAERS96Octopus1:30.76264
10.Thomas van DONGEN92Zuiderzeezwemmers1:32.11252
11.Jos SWAGEMAKERS87Zuiderzeezwemmers1:32.75247
12.Marc de VRIES95Hz&pc1:38.85204
13.Ferdinand STRUIS97SC Salland1:47.92157
14.Delano MULDER95Swol 18941:49.93148
DISSven GROOTHUIS93Zuiderzeezwemmers1:21.92SR
DISBas VOS97Zuiderzeezwemmers2:07.93SL


<< TOP >>
Programmanr. 13
24.1.09 - 16:19
Dames, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Danielle de BOER94Hz&pc2:40.22520
2.Erika AAN HET ROT90Octopus2:46.36464
3.Desiree VEDDER96Hz&pc2:48.50447
4.Leandra VEDDER96Hz&pc2:49.42439
5.Iris HAMELINK95SC Salland2:50.93428
6.Denise OPHOFF92SC Salland2:53.25411
7.Romy WORST95Octopus2:58.48376
8.Annebeth van ARK88Octopus3:00.48363
9.Lieke van ESSEN95Swol 18943:05.48335
10.Jolijn WILDEBOER94Swol 18943:05.59334
11.Geralde STEENBERGEN92Octopus3:06.08332
12.Eva VISSCHER94Swol 18943:09.70313
13.Britt SCHOONHOVEN97Octopus3:13.57295
14.Denise van ZETTEN96Octopus3:14.42291
15.Rixt MEIJER97Hz&pc3:20.12267
16.Vera ARDESCH97SC Salland3:20.26266


<< TOP >>
Programmanr. 14
24.1.09 - 16:35
Heren, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Bart HAMELINK92SC Salland2:27.55476
2.Sjors BOVERHOFF95Octopus2:39.44377
3.Jeffry van ZETTEN95Octopus2:39.98373
4.Sander AKKERMAN95Hz&pc2:44.12346
5.Thomas JONKMAN93SC Salland2:44.67342
6.George HARBERS89SC Salland2:45.22339