Districtscompetitie 1e klasse deel 3
Vlissingen (NED),    18.1.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 3. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 4. Alle, 25m vlinderslag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 5. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 12. Jongens, 50m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 13. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 15. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 16. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 17. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 19. Alle, 50m rugslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 20. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 22. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 25. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 26. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 27. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 28. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 29. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 30. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 31. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 32. Jongens, 200m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 33. Jongens, 100m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 34. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 36. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 38. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 39. Alle, 4 x 25m schoolslag, Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 100m wisselslag                Heren Senioren Open
18.01.2009 - 13:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Bevelanders 1              De Bevelanders         4:30.64            4:40.99           
        Nathan Tramper, 90                         Dennis Boonman, 89
        Tim Tramper, 94                            Michael Rutze, 89
            32.49  1:06.30  1:43.05  2:26.77  2:57.69  3:34.41  4:04.98  4:40.99

  2. De Schelde 1                  De Schelde             4:52.95            4:51.21           
        Jeroen de Putter, 92                       Ivar Jansen v Rosendaal, 92
        Nico Huijssen, 93                          Dennis Wolfert, 92
            38.28  1:18.71  1:54.83  2:38.43  3:10.52  3:51.76  4:19.87  4:51.21

  3. De Stormvogel 1               De Stormvogel          4:53.03            4:51.67           
        Robin Breel, 92                            Ron van Vliet, 61
        Andrew van Vliet, 91                       Rowan Leijnse, 93
            36.53  1:16.91  1:56.48  2:39.30  3:10.72  3:49.50  4:18.51  4:51.67

  4. De Bevelanders 2              De Bevelanders         5:27.32            5:28.47           
        Angelo Priester, 92                        Jordy de Kok, 94
        Tibor Jansen, 94                           Siegert van Dieren, 95
            38.11  1:18.64  1:58.31  2:48.17  3:25.16  4:11.36  4:46.99  5:28.47





TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Dames, 4 x 100m vrije slag          Dames Senioren 2 en later
18.01.2009 - 13:06                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Bevelanders 1              De Bevelanders         4:23.05            4:30.51           
        Larissa Jansen, 95                         Rieke Vermue, 95
        Ilse van Noorden, 94                       Miriam van Noorden, 91
            30.47  1:04.35  1:36.95  2:13.31  2:46.56  3:23.59  3:55.29  4:30.51

  2. De Stormvogel 1               De Stormvogel          4:39.33            4:43.51           
        Iris Dingemanse, 92                        Chelsea Schild, 95
        Vivienne van Vliet, 94                     Sanne Klompe, 92
            31.50  1:06.29  1:41.72  2:19.33  2:54.75  3:34.27  4:06.34  4:43.51

  3. De Schelde 1                  De Schelde             5:01.36            5:03.94           
        Eline van der Werf, 94                     Manon van Geersdaele, 92
        Yentl Geelhoedt, 95                        Stephany de Gruijter, 94
            32.54  1:10.88  1:46.84  2:27.69  3:05.63  3:46.34  4:22.21  5:03.94




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 25m vlinderslag         Jongens Minioren 4 en later
18.01.2009 - 13:12                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim Valentijn                 De Bevelanders              NT 0000987      22.66           
  2. Jacek Lemieszka               De Schelde                  NT 9901377      23.39           
 DIS Jozua Leenheer                De Stormvogel               NT 9902257      20.98           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Pablo Mol                     De Stormvogel            27.10 9900969      24.48           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 25m vlinderslag         Meisjes Minioren 4 en later
18.01.2009 - 13:12                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eline Bekkers                 De Stormvogel            26.43 9900740      20.36           
  2. Anouk van Haaren              De Stormvogel               NT 9901548      21.32           
  3. Charlotte Allonsius           De Schelde                  NT 9901361      24.15           
  4. Amber Rose Heijdens           De Stormvogel               NT 0000610      25.40           
 DIS Silvi de Weert                De Stormvogel            30.42 9901550      24.69           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Eva van Elsen                 De Stormvogel               NT 9903026      25.59           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Iverna Meerman                De Stormvogel            28.24 9903020      28.36           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Junioren 1 en later
18.01.2009 - 13:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Kloosterman             De Bevelanders           42.59 9702082      41.86           
  2. Jessie Eulink                 De Schelde               46.65 9703247      45.68           
  3. Maja Sevic                    De Schelde               46.77 9702628      46.03           
  4. Felicia Groenewold            De Schelde               48.37 9802399      46.47           
  5. Lisa Pieters                  De Bevelanders           47.03 9703364      46.74           
  6. Iris Klapwijk                 De Stormvogel            48.22 9700854      47.15           
  7. Manon Molewijk                De Schelde               47.01 9801812      47.83           
  8. Fleur Wijdeveld               De Bevelanders           51.52 9802592      47.97           
  9. Claudia de Buck               De Schelde               47.93 9801810      48.57           
 10. Demi van Campenhout           De Schelde               49.68 9703728      49.09           
 11. Julia de Jager                De Bevelanders           52.78 9702084      49.54           
 12. Sanne van Rooij               De Stormvogel            50.92 9704004      50.64           
 13. Merel Kuijs                   De Stormvogel            52.06 9704002      50.85           
 14. Jasmijn van den Berge         De Stormvogel            51.45 9703994      51.00           
 15. Lisa de Bruijne               De Schelde               51.92 9802280      51.88           
 16. Quinty de Ritter              De Schelde               54.69 9802368      52.31           
 17. Elise de Kwaadsteniet         De Schelde               53.96 9802366      52.55           
 18. Jolien Vinke                  De Schelde               53.82 9802856      53.09           
 19. Loes Janssen                  De Bevelanders           56.00 9702078      53.11           
 20. Bapke de Meulmeester          De Bevelanders           56.32 9803294      53.15           
 21. Cynthia van Gils              De Bevelanders           53.50 9705086      53.53           
 22. Esmee Koeman                  De Bevelanders           56.06 9902682      53.84           
 23. Ylva Wolterman                De Stormvogel            54.21 9801718      53.93           
 24. Chloë Veenstra                De Schelde               57.11 9801838      54.31           
 25. Natasja Böseler               De Bevelanders           54.82 9803870      54.32           
 26. Daphne de Jonge               De Stormvogel            57.71 9802690      54.37           
 27. Ylonka Pronk                  De Schelde               56.80 9703654      54.50           
 28. Laura Alewijnse               De Stormvogel          1:00.54 9703780      54.69           
 29. Elvira de Nood                De Bevelanders           54.32 9703362      54.82           
 30. Indra Reijnhout               De Bevelanders           57.48 9802638      54.90           
 31. Lieke Donze                   De Schelde               58.20 9703628      54.97           
 32. Imke Kruppa                   De Schelde                  NT 9802854      55.06           
 33. Anouk van Kaam                De Stormvogel            56.55 9802684      55.11           
 34. Sylvana Vogel                 De Stormvogel            55.39 9802688      55.44           
 35. Irene de Buck                 De Stormvogel            54.09 9704000      55.52           
 36. Ilona de Groote               De Stormvogel            53.60 9802682      55.69           
 37. Aniek Valentijn               De Bevelanders           55.82 9902678      55.96           
 38. Veronique Kamerling           De Schelde               58.67 9802852      56.30           
 39. Esmée van Campenhout          De Schelde               58.70 9902728      57.79           
 40. Femke van Tatenhove           De Schelde               57.75 9802401      58.32           
 41. Melanie Franssens             De Schelde             1:00.35 9902242      58.74           
 42. Kim Lamper                    De Bevelanders           59.39 9803868      59.25           
 DIS Romy Eversdijk                De Bevelanders           52.54 9902680      52.34           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Daphne Louws                  De Stormvogel            53.82 9802686                      
AFGE Janine van den Driest         De Stormvogel            52.83 9704046                      
AFGE Dominique Wessel              De Stormvogel            55.18 9802680                      
AFGE Heleen de Lange               De Bevelanders           57.92 9902048                      
AFGE Vera de Regt                  De Bevelanders           46.82 9702080                      
AFGE Kabi Schouwenaar              De Bevelanders           47.58 9702086                      
AFGE Myrthe van der leden          De Bevelanders           56.63 9702634                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Jongens, 50m schoolslag         Jongens Minioren 6 en later
18.01.2009 - 13:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alex Breel                    De Stormvogel            46.13 9700945      46.07           
  2. Tom van Elsen                 De Stormvogel            49.10 9703009      48.07           
  3. Vincent de Vos                De Schelde               51.91 9703051      48.98           
  4. Quinten de Putter             De Schelde               51.69 9702675      49.78           
  5. Ruben Hamelink                De Bevelanders           52.61 9703003      50.54           
  6. Dennis Machielsen             De Schelde               51.81 9802405      50.78           
  7. Jochem Neels                  De Stormvogel            53.06 9800999      51.33           
  8. Arco Nahon                    De Bevelanders           53.65 9701483      52.91           
  9. Cas van der Peijl             De Schelde               53.60 9802143      54.01           
 10. Jason de Visser               De Stormvogel            54.66 9801739      54.15           
 11. Nick Soetmulder               De Schelde               55.13 9802403      54.19           
 12. Jan Vermue                    De Bevelanders              NT 9703635      54.46           
 13. Jason van Boom                De Schelde               53.69 9801695      55.06           
 14. Joey Sinke                    De Bevelanders         1:02.23 9901945      59.96           
 15. Thijs Mallekote               De Bevelanders         1:09.33 9703301    1:04.48           
 DIS Nander Meerman                De Stormvogel            50.31 9801261      50.19           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Romano de Bruijne             De Schelde               55.31 9802417                      
AFGE Sven Stokx                    De Bevelanders         1:02.02 9902207                      
AFGE Jeffrey Cats                  De Bevelanders           55.46 9801937                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 50m vlinderslag         Meisjes Junioren 3 en later
18.01.2009 - 13:36                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Larissa Jansen                De Bevelanders           32.93 9500660      33.14           
  2. Rieke Vermue                  De Bevelanders           39.48 9504820      36.64           
  3. Paula Zulfah                  De Stormvogel            39.65 9604488      38.33           
  4. Chelsea Schild                De Stormvogel            40.19 9502584      38.71           
  5. Lois van den Berg             De Stormvogel            40.82 9502874      40.33           
  6. Lindsay van der Meer          De Bevelanders           41.29 9605106      40.81           
  7. Rowena de Kok                 De Stormvogel            39.81 9602908      40.85           
  8. Jamie van Driel               De Schelde               40.99 9601332      40.97           
  9. Sanne Koopmanschap            De Stormvogel            41.33 9602526      41.28           
 10. Charissa Loof                 De Schelde               42.03 9603550      41.41           
 11. Joelle Siewe                  De Stormvogel            46.34 9605120      44.43           
 12. Liza Koole                    De Stormvogel            46.42 9505670      45.30           
 13. Esmée Siben                   De Schelde               47.78 9603782      45.53           
 14. Sophie Hamelink               De Bevelanders           49.42 9504778      45.99           
 15. Esmee de Kok                  De Bevelanders           43.25 9602886      46.21           
 16. Eva de Weert                  De Stormvogel            52.66 9605122      46.75           
 17. Emma Pool                     De Schelde               59.66 9604886      52.06           
AFGE Céline den Engelsman          De Stormvogel            45.10 9505294                      
AFGE Corline Meulmeester           De Stormvogel            40.44 9502244                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 50m vlinderslag         Jongens Junioren 2 en later
18.01.2009 - 13:42                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ozzie Hoogesteger             De Stormvogel            34.58 9503413      31.92           
  2. Joost Gevaert                 De Bevelanders           34.10 9501029      34.33           
  3. Siegert van Dieren            De Bevelanders           37.44 9500849      36.58           
  4. Jeroen Reijnhout              De Bevelanders           43.29 9602451      42.51           
  5. Bram van Bolderik             De Schelde               44.73 9503019      42.71           
  6. Marijn Donze                  De Schelde               51.97 9503673      43.39           
  7. Kevin van Haaren              De Stormvogel            48.80 9603031      46.39           
  8. Menno van Kaam                De Stormvogel            49.39 9504401      46.82           
  9. Sander de Ridder              De Schelde               50.26 9604139      49.04           
 10. Jean-Paul de Pooter           De Stormvogel            46.66 9601693      50.28           
 DIS Jeroen Wezeman                De Schelde               47.66 9504437                      
        AB - Veroorzaakte valse start (uitgesloten voor prog.nr.).
 DIS Dion Priester                 De Bevelanders              NT 9600295      53.84           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Koen Legters                  De Schelde             1:00.23 9603193      56.13           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGE Alexander Wessel              De Stormvogel            56.58 9603241                      
AFGE Ismir Obarcanin               De Stormvogel            49.91 9504399                      
AFGE Davor Bradara                 De Stormvogel            58.83 9504763                      
AFGE Laurens van der Leden         De Bevelanders              NT 9504131                      
AFGE Sebastiaan Tromper            De Bevelanders              NT 9501221                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
18.01.2009 - 13:47                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vivian Koopmanschap           De Stormvogel          1:23.45 9404010    1:21.50           
            40.31  1:21.50
  2. Ilse van Noorden              De Bevelanders         1:23.58 9404104    1:21.65           
            39.54  1:21.65
  3. Vivienne van Vliet            De Stormvogel          1:34.21 9404956    1:24.54           
            41.46  1:24.54
  4. Britt Wolterman               De Stormvogel          1:33.63 9503840    1:27.40           
            42.82  1:27.40
  5. Marianne Bhugwandass          De Stormvogel          1:44.11 9307322    1:31.88           
            44.38  1:31.88
  6. Sylvia Crielaard              De Stormvogel          1:36.88 9405742    1:32.82           
            45.08  1:32.82
  7. Ilse Hamelink                 De Bevelanders         1:40.08 9405604    1:36.45           
          1:36.45
  8. Joann Griep                   De Bevelanders         1:33.40 9305588    1:43.18           
            47.32  1:43.18
  9. Alisa van der Werf            De Stormvogel          1:45.58 9402338    1:44.25           
            48.96  1:44.25
 10. Samantha Lamper               De Bevelanders         1:47.60 9406122    1:46.21           
            50.91  1:46.21
AFGE Demi Dingemanse               De Stormvogel          1:44.57 9404236                      
AFGE Annelotte van Dieren          De Bevelanders         1:22.72 9302322                      
AFGE Kimberley Jansen              De Stormvogel          2:04.40 9406696                      
AFGE Josephien Jansen              De Bevelanders         1:21.20 9302324                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Meisjes, 50m rugslag              Meisjes Jeugd 2 en later
18.01.2009 - 13:53                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stephany de Gruijter          De Schelde               39.87 9406106      40.58           
  2. Nadine van Geersdaele         De Schelde               42.23 9406366      40.92           
  3. Kirsti Sletten                De Schelde               47.89 9603784      45.38           
 DIS Roxan Pieters                 De Schelde               50.47 9406108      44.87           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
18.01.2009 - 13:54                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Nahon                   De Bevelanders         1:21.33 9403733    1:18.72           
            38.68  1:18.72
  2. Jordy de Kok                  De Bevelanders         1:26.06 9403731    1:19.06           
            38.33  1:19.06
  3. Tibor Jansen                  De Bevelanders         1:35.05 9401243    1:25.83           
            41.88  1:25.83
  4. Julian Aertssen               De Stormvogel          1:34.76 9405591    1:26.96           
            42.24  1:26.96
  5. Mees Leijnse                  De Stormvogel          1:26.36 9503415    1:31.18           
            44.55  1:31.18
AFGE Sjakko Bekkers                De Stormvogel          1:27.57 9501591                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Junioren 4 en later
18.01.2009 - 13:57                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Dickie                  De Schelde               34.96 9402071      35.20           
  2. Jasper van Riet               De Schelde               47.97 9604137      41.27           
  3. Casper Hermans                De Schelde               35.33 9404871      41.45           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Dames, 50m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
18.01.2009 - 13:58                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Miriam van Noorden            De Bevelanders           29.42 9102290      30.42           
  2. Sanne Klompe                  De Stormvogel            31.80 9202138      31.13           
  3. Lianda Vervloed               De Stormvogel            33.94 9402336      34.11           
  4. Yentl Geelhoedt               De Schelde               33.88 9502660      34.34           
  5. Kirsten Kramer                De Stormvogel            37.78 9303996      37.73           
  6. Merel Beemster                De Schelde               38.65 9505069      39.51           
  7. Nienke Dekker                 De Bevelanders           42.22 9204754      40.77           
AFGE Eline Vermue                  De Bevelanders           32.77 9203710                      
AFGE Cynthia Lamper                De Bevelanders           40.86 9206822                      
AFGE Joy Tramper                   De Bevelanders           29.94 9201780                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Jongens, 50m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
18.01.2009 - 14:01                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis Wolfert                De Schelde               27.35 9202509      26.99           
  2. Tim Tramper                   De Bevelanders           28.15 9400397      27.21           
  3. Rowan Leijnse                 De Stormvogel            29.35 9302897      27.60           
  4. Robin Breel                   De Stormvogel            28.81 9206111      28.77           
  5. Angelo Priester               De Bevelanders           35.52 9202981      29.87           
  6. Andrew van Vliet              De Stormvogel            30.78 9107373      30.86           
  7. Jordy de Nood                 De Stormvogel               NT 9205657      30.97           
  8. Jeroen de Putter              De Schelde               30.68 9204149      31.10           
  9. Bram van Bolderik             De Schelde               34.10 9503019      34.45           
AFGE Sjakko Bekkers                De Stormvogel            34.09 9501591                      
AFGE Stephan Tromper               De Bevelanders           33.96 9102689                      
AFGE Bas Mechielsen                De Stormvogel            29.71 9205233                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 200m schoolslag                  Dames Senioren Open
18.01.2009 - 14:04                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Monique Lindenberg            De Bevelanders         3:07.86 9002360    3:08.14           
          1:28.03  3:08.14
  2. Iris Dingemanse               De Stormvogel          3:07.08 9205056    3:09.37           
          1:29.21  3:09.37
  3. Lois van den Berg             De Stormvogel          3:23.69 9502874    3:22.56           
          1:34.60  3:22.56
  4. Marianne Langendijk           De Bevelanders         3:36.79 8705934    3:34.70           
          1:40.67  3:34.70
  5. Vivian Koopmanschap           De Stormvogel          3:39.32 9404010    3:39.31           
          1:43.44  3:39.31
AFGE Amanda Lindenberg             De Bevelanders         3:32.51 8702562                      
AFGE Demi Dingemanse               De Stormvogel          3:17.32 9404236                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Dames, 100m schoolslag                  Dames Senioren Open
18.01.2009 - 14:13                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eline van der Werf            De Schelde             1:31.00 9404260    1:31.59           
            42.33  1:31.59
  2. Manon van Geersdaele          De Schelde             1:42.60 9206908    1:44.42           
            49.80  1:44.42
  3. Ane Sletten                   De Schelde             1:42.03 9307050    1:44.62           
            49.52  1:44.62



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Heren, 200m schoolslag                  Heren Senioren Open
18.01.2009 - 14:16                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nathan Tramper                De Bevelanders         2:35.39 9002943    2:37.42           
          1:12.59  2:37.42
  2. Pim Bekkers                   De Stormvogel          3:01.32 6700049    3:00.73           
          1:23.65  3:00.73
  3. Michael Rutze                 De Bevelanders         3:02.37 8902717    3:03.64           
          1:27.68  3:03.64
  4. Ron van Vliet                 De Stormvogel               NT 6100849    3:04.49           
          1:25.76  3:04.49
  5. Dennis Boonman                De Bevelanders         3:14.95 8900349    3:06.07           
          1:28.66  3:06.07
  6. Remy van de Guchte            De Bevelanders         3:06.26 8300797    3:16.42           
          1:31.06  3:16.42
  7. Patrick van Haaren            De Stormvogel          3:24.11 6701485    3:22.80           
          1:32.69  3:22.80
  8. Jan Boonman                   De Bevelanders         3:15.38 6100801    3:25.40           
          1:36.46  3:25.40
AFGE Michiel Vermue                De Bevelanders         3:18.64 8703525                      
AFGE André Schutte                 De Stormvogel          3:22.64 6000521                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 100m schoolslag                  Heren Senioren Open
18.01.2009 - 14:24                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nico Huijssen                 De Schelde             1:19.39 9303653    1:18.84           
            36.00  1:18.84
  2. Mark Legters                  De Schelde             1:28.10 9303361    1:23.13           
            39.94  1:23.13
  3. Ivar Jansen v Rosendaal       De Schelde             1:24.04 9203335    1:23.69           
            40.02  1:23.69




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Minioren 4 en later
18.01.2009 - 14:31                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pablo Mol                     De Stormvogel            48.23 9900969      48.39           
  2. Jacek Lemieszka               De Schelde               50.32 9901377      49.90           
  3. Jozua Leenheer                De Stormvogel            57.89 9902257      50.58           
  4. Tim Valentijn                 De Bevelanders         1:00.28 0000987      55.57           
AFGE Giano van den Berg            De Stormvogel            59.54 9900971                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Minioren 4 en later
18.01.2009 - 14:31                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eline Bekkers                 De Stormvogel            47.43 9900740      48.37           
  2. Charlotte Allonsius           De Schelde               54.14 9901361      49.92           
  3. Eva van Elsen                 De Stormvogel            54.77 9903026      51.39           
  4. Anouk van Haaren              De Stormvogel            51.16 9901548      52.75           
  5. Fabiënne Michielsen           De Schelde               57.16 0001302      52.87           
  6. Laura Nieuwland               De Stormvogel            53.88 0001834      53.27           
  7. Silvi de Weert                De Stormvogel            54.74 9901550      53.91           
  8. Esmée van Campenhout          De Schelde               57.89 9902728      57.27           
  9. Iverna Meerman                De Stormvogel          1:01.96 9903020    1:00.88           
 10. Melissa Pijpelink             De Schelde             1:03.53 0001532    1:01.26           
 DIS Amber Rose Heijdens           De Stormvogel          1:03.10 0000610    1:00.87           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Melanie Franssens             De Schelde             1:01.73 9902242    1:08.92           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Junioren 1 en later
18.01.2009 - 14:37                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Kloosterman             De Bevelanders         1:28.74 9702082    1:25.66           
            41.15  1:25.66
  2. Lisa Pieters                  De Bevelanders         1:34.38 9703364    1:29.99           
            44.88  1:29.99
  3. Manon Molewijk                De Schelde             1:36.14 9801812    1:33.10           
            45.22  1:33.10
  4. Fleur Wijdeveld               De Bevelanders              NT 9802592    1:34.22           
            46.29  1:34.22
  5. Iris Klapwijk                 De Stormvogel          1:34.06 9700854    1:34.80           
            47.44  1:34.80
  6. Claudia de Buck               De Schelde             1:38.29 9801810    1:36.94           
            48.76  1:36.94
  7. Ylva Wolterman                De Stormvogel          1:43.71 9801718    1:37.18           
            48.61  1:37.18
  8. Chloë Veenstra                De Schelde             1:41.03 9801838    1:40.39           
            48.19  1:40.39
  9. Indra Reijnhout               De Bevelanders         1:49.55 9802638    1:41.99           
            49.30  1:41.99
 10. Sylvana Vogel                 De Stormvogel               NT 9802688    1:42.72           
            50.03  1:42.72
 11. Elise de Kwaadsteniet         De Schelde             1:50.58 9802366    1:42.96           
            50.79  1:42.96
 12. Maja Sevic                    De Schelde             1:40.38 9702628    1:44.59           
            50.19  1:44.59
 13. Demi van Campenhout           De Schelde             1:48.44 9703728    1:45.25           
            51.96  1:45.25
 14. Elvira de Nood                De Bevelanders         1:50.65 9703362    1:46.73           
            53.33  1:46.73
 15. Loes Janssen                  De Bevelanders         1:51.95 9702078    1:47.20           
            53.32  1:47.20
 16. Julia de Jager                De Bevelanders         1:53.65 9702084    1:49.86           
            55.26  1:49.86
 17. Jasmijn van den Berge         De Stormvogel               NT 9703994    1:51.92           
            50.70  1:51.92
 18. Ilona de Groote               De Stormvogel               NT 9802682    1:52.31           
            55.20  1:52.31
 19. Jolien Vinke                  De Schelde                  NT 9802856    1:52.36           
            54.87  1:52.36
 20. Lisa de Bruijne               De Schelde                  NT 9802280    1:53.41           
            56.47  1:53.41
 21. Anouk van Kaam                De Stormvogel               NT 9802684    1:53.77           
            56.02  1:53.77
 22. Laura Alewijnse               De Stormvogel               NT 9703780    1:54.08           
            55.94  1:54.08
 23. Femke van Tatenhove           De Schelde                  NT 9802401    1:54.66           
            57.40  1:54.66
 24. Merel Kuijs                   De Stormvogel          1:48.86 9704002    1:56.19           
            50.92  1:56.19
 25. Sanne van Rooij               De Stormvogel               NT 9704004    1:59.48           
            58.77  1:59.48
 26. Romy Eversdijk                De Bevelanders         1:50.49 9902680    2:00.25           
            57.91  2:00.25
 27. Veronique Kamerling           De Schelde                  NT 9802852    2:02.57           
          1:02.40  2:02.57
 28. Ylonka Pronk                  De Schelde                  NT 9703654    2:02.94           
            58.86  2:02.94
 29. Cynthia van Gils              De Bevelanders              NT 9705086    2:03.29           
            56.59  2:03.29
 30. Imke Kruppa                   De Schelde                  NT 9802854    2:03.71           
          1:00.70  2:03.71
 31. Natasja Böseler               De Bevelanders              NT 9803870    2:07.77           
            59.41  2:07.77
 32. Aniek Valentijn               De Bevelanders         2:03.49 9902678    2:08.36           
          1:01.77  2:08.36
 DIS Lieke Donze                   De Schelde             1:53.92 9703628                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel., RH
            59.93
 DIS Felicia Groenewold            De Schelde                  NT 9802399    1:31.88           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            43.62  1:31.88
 DIS Irene de Buck                 De Stormvogel          1:51.06 9704000    1:53.12           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            53.65  1:53.12
 DIS Bapke de Meulmeester          De Bevelanders              NT 9803294    1:59.76           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            57.50  1:59.76
 DIS Kim Lamper                    De Bevelanders              NT 9803868    2:00.15           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            57.71  2:00.15
 DIS Daphne de Jonge               De Stormvogel               NT 9802690    2:00.29           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            58.68  2:00.29
 DIS Quinty de Ritter              De Schelde             1:59.47 9802368    2:05.09           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:02.13  2:05.09
 DIS Esmee Koeman                  De Bevelanders         2:16.80 9902682    2:25.32           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          1:06.22  2:25.32
AFGE Daphne Louws                  De Stormvogel               NT 9802686                      
AFGE Vera de Regt                  De Bevelanders         1:36.15 9702080                      
AFGE Heleen de Lange               De Bevelanders         2:01.77 9902048                      
AFGE Myrthe van der leden          De Bevelanders         2:00.76 9702634                      
AFGE Dominique Wessel              De Stormvogel               NT 9802680                      
AFGE Janine van den Driest         De Stormvogel               NT 9704046                      
AFGE Kabi Schouwenaar              De Bevelanders         1:37.32 9702086                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Minioren 6 en later
18.01.2009 - 14:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alex Breel                    De Stormvogel          1:30.39 9700945    1:29.68           
            43.86  1:29.68
  2. Tom van Elsen                 De Stormvogel               NT 9703009    1:33.98           
            46.89  1:33.98
  3. Vincent de Vos                De Schelde                  NT 9703051    1:35.57           
            46.21  1:35.57
  4. Nander Meerman                De Stormvogel          1:39.20 9801261    1:36.66           
            48.21  1:36.66
  5. Quinten de Putter             De Schelde             1:41.73 9702675    1:36.84           
            47.75  1:36.84
  6. Ruben Hamelink                De Bevelanders         1:50.14 9703003    1:42.33           
            50.34  1:42.33
  7. Jason van Boom                De Schelde             1:51.15 9801695    1:42.44           
            49.67  1:42.44
  8. Arco Nahon                    De Bevelanders         1:44.43 9701483    1:43.00           
            50.53  1:43.00
  9. Jan Vermue                    De Bevelanders              NT 9703635    1:46.30           
            51.30  1:46.30
 10. Nick Soetmulder               De Schelde                  NT 9802403    1:49.73           
            53.19  1:49.73
 11. Joey Sinke                    De Bevelanders         1:58.34 9901945    1:52.39           
            56.98  1:52.39
 12. Jason de Visser               De Stormvogel               NT 9801739    1:53.26           
            54.04  1:53.26
 13. Thijs Mallekote               De Bevelanders         2:09.42 9703301    1:54.26           
            57.11  1:54.26
 14. Cas van der Peijl             De Schelde                  NT 9802143    2:10.15           
          1:02.08  2:10.15
 DIS Jochem Neels                  De Stormvogel          1:52.34 9800999    1:47.06           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., RD
            52.94  1:47.06
 DIS Dennis Machielsen             De Schelde                  NT 9802405    2:26.79           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:07.83  2:26.79
AFGE Romano de Bruijne             De Schelde                  NT 9802417                      
AFGE Sven Stokx                    De Bevelanders         2:20.56 9902207                      
AFGE Jeffrey Cats                  De Bevelanders         1:41.02 9801937                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
18.01.2009 - 15:03                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Larissa Jansen                De Bevelanders           29.42 9500660      29.34           
  2. Rieke Vermue                  De Bevelanders           33.53 9504820      31.65           
  3. Corline Meulmeester           De Stormvogel            33.12 9502244      32.13           
  4. Chelsea Schild                De Stormvogel            32.87 9502584      33.38           
  5. Paula Zulfah                  De Stormvogel            34.80 9604488      35.30           
  6. Emma Pool                     De Schelde               38.82 9604886      35.35           
  7. Liza Koole                    De Stormvogel            35.91 9505670      35.60           
  8. Lindsay van der Meer          De Bevelanders           38.38 9605106      36.43           
  9. Esmee de Kok                  De Bevelanders           36.85 9602886      37.01           
 10. Sanne Koopmanschap            De Stormvogel            37.62 9602526      37.09           
 11. Sophie Hamelink               De Bevelanders           38.22 9504778      38.55           
 12. Eva de Weert                  De Stormvogel            40.07 9605122      38.77           
 13. Esmée Siben                   De Schelde               41.06 9603782      40.09           
 14. Joelle Siewe                  De Stormvogel            41.12 9605120      41.52           
 15. Jessie Eulink                 De Schelde               40.92 9703247      41.92           
AFGE Rowena de Kok                 De Stormvogel            34.52 9602908                      
AFGE Céline den Engelsman          De Stormvogel            38.32 9505294                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
18.01.2009 - 15:07                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joost Gevaert                 De Bevelanders           31.10 9501029      30.42           
  2. Ozzie Hoogesteger             De Stormvogel            31.84 9503413      30.71           
  3. Jeroen Wezeman                De Schelde               33.68 9504437      32.40           
  4. Siegert van Dieren            De Bevelanders           33.86 9500849      33.74           
  5. Mees Leijnse                  De Stormvogel            33.45 9503415      34.54           
  6. Bram van Bolderik             De Schelde               34.10 9503019      35.69           
  7. Jeroen Reijnhout              De Bevelanders           36.22 9602451      35.83           
  8. Kevin van Haaren              De Stormvogel            36.12 9603031      36.01           
  9. Menno van Kaam                De Stormvogel            40.16 9504401      36.38           
 10. Marijn Donze                  De Schelde               38.65 9503673      36.42           
 11. Jean-Paul de Pooter           De Stormvogel            37.42 9601693      38.19           
 12. Koen Legters                  De Schelde               41.03 9603193      38.97           
 13. Dion Priester                 De Bevelanders           40.81 9600295      40.30           
AFGE Alexander Wessel              De Stormvogel            41.09 9603241                      
AFGE Ismir Obarcanin               De Stormvogel            34.15 9504399                      
AFGE Sebastiaan Tromper            De Bevelanders           39.41 9501221                      
AFGE Davor Bradara                 De Stormvogel            40.06 9504763                      
AFGE Laurens van der Leden         De Bevelanders           43.92 9504131                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Meisjes, 200m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
18.01.2009 - 15:12                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lois van den Berg             De Stormvogel          3:10.69 9502874    3:03.51           
          1:28.77  3:03.51
  2. Britt Wolterman               De Stormvogel          3:17.59 9503840    3:11.33           
          1:33.50  3:11.33
  3. Lianda Vervloed               De Stormvogel          3:10.66 9402336    3:16.20           
          1:29.48  3:16.20
  4. Ilse Hamelink                 De Bevelanders         3:13.57 9405604    3:16.76           
          1:31.44  3:16.76
  5. Sylvia Crielaard              De Stormvogel          3:28.82 9405742    3:19.39           
          1:38.74  3:19.39
  6. Kirsten Kramer                De Stormvogel          3:33.60 9303996    3:31.09           
          1:43.52  3:31.09
  7. Marianne Bhugwandass          De Stormvogel          3:43.69 9307322    3:32.19           
          1:43.02  3:32.19
  8. Joann Griep                   De Bevelanders         3:23.32 9305588    3:41.41           
          1:45.27  3:41.41
 DIS Ilse van Noorden              De Bevelanders         2:53.70 9404104    2:54.30           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:23.63  2:54.30
 DIS Vivienne van Vliet            De Stormvogel          3:14.27 9404956    3:01.45           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:25.80  3:01.45
 DIS Vivian Koopmanschap           De Stormvogel          3:18.42 9404010    3:09.81           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:27.57  3:09.81
 DIS Alisa van der Werf            De Stormvogel               NT 9402338    3:39.37           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:49.10  3:39.37
AFGE Kimberley Jansen              De Stormvogel               NT 9406696                      
AFGE Demi Dingemanse               De Stormvogel          3:12.37 9404236                      
AFGE Josephien Jansen              De Bevelanders         2:50.05 9302324                      
AFGE Annelotte van Dieren          De Bevelanders         2:57.54 9302322                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Meisjes, 100m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
18.01.2009 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nadine van Geersdaele         De Schelde             1:27.94 9406366    1:29.69           
            42.47  1:29.69
  2. Charissa Loof                 De Schelde             1:30.72 9603550    1:31.43           
            44.73  1:31.43
  3. Jamie van Driel               De Schelde             1:33.15 9601332    1:33.18           
            42.73  1:33.18
  4. Kirsti Sletten                De Schelde             1:32.58 9603784    1:33.65           
            48.39  1:33.65
  5. Roxan Pieters                 De Schelde             1:34.12 9406108    1:35.32           
            44.54  1:35.32



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
18.01.2009 - 15:27                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy de Kok                  De Bevelanders         2:55.11 9403731    2:47.27           
          1:19.35  2:47.27
  2. Ozzie Hoogesteger             De Stormvogel               NT 9503413    2:49.15           
          1:20.71  2:49.15
  4. Robin Nahon                   De Bevelanders              NT 9403733    2:53.95           
          1:24.05  2:53.95
  5. Tibor Jansen                  De Bevelanders         3:06.00 9401243    2:54.09           
          1:25.83  2:54.09
  6. Julian Aertssen               De Stormvogel          3:26.73 9405591    3:13.62           
          1:28.78  3:13.62



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Jongens, 100m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
18.01.2009 - 15:32                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nico Huijssen                 De Schelde             1:14.52 9303653    1:16.29           
            35.17  1:16.29
  2. Mark Legters                  De Schelde             1:18.99 9303361    1:18.71           
            38.28  1:18.71
  3. Casper Hermans                De Schelde             1:24.10 9404871    1:25.02           
            41.46  1:25.02



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                       Dames, 200m rugslag             Dames Senioren 2 en later
18.01.2009 - 15:34                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Miriam van Noorden            De Bevelanders         2:40.72 9102290    2:44.48           
          1:18.27  2:44.48
  2. Sanne Klompe                  De Stormvogel          2:45.32 9202138    2:50.66           
          1:21.55  2:50.66
  3. Corline Meulmeester           De Stormvogel          3:06.06 9502244    3:10.17           
          1:31.80  3:10.17
  4. Sylvia Crielaard              De Stormvogel               NT 9405742    3:27.70           
          1:43.14  3:27.70
  5. Lianda Vervloed               De Stormvogel          3:14.47 9402336    3:27.92           
          1:42.58  3:27.92
  6. Kirsten Kramer                De Stormvogel          3:39.32 9303996    3:31.68           
          1:44.35  3:31.68
 DIS Nienke Dekker                 De Bevelanders              NT 9204754    3:49.18           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:49.42  3:49.18
AFGE Eline Vermue                  De Bevelanders         3:11.51 9203710                      
AFGE Cynthia Lamper                De Bevelanders              NT 9206822                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                       Dames, 100m rugslag             Dames Senioren 2 en later
18.01.2009 - 15:42                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yentl Geelhoedt               De Schelde             1:26.80 9502660    1:28.12           
            42.43  1:28.12
  2. Merel Beemster                De Schelde                  NT 9505069    1:58.14           
            54.11  1:58.14
 DIS Stephany de Gruijter          De Schelde             1:27.50 9406106    1:29.87           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            43.57  1:29.87



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                      Jongens, 200m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
18.01.2009 - 15:44                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim Tramper                   De Bevelanders         2:50.25 9400397    2:39.00           
          1:15.29  2:39.00
  2. Rowan Leijnse                 De Stormvogel          2:46.28 9302897    2:44.93           
          1:18.88  2:44.93
  3. Jordy de Nood                 De Stormvogel               NT 9205657    2:45.62           
          1:19.42  2:45.62
  4. Robin Breel                   De Stormvogel               NT 9206111    2:49.55           
          1:21.88  2:49.55
  5. Angelo Priester               De Bevelanders         3:04.54 9202981    2:54.28           
          1:22.85  2:54.28
  6. Andrew van Vliet              De Stormvogel               NT 9107373    3:19.78           
          1:38.53  3:19.78
  7. Julian Aertssen               De Stormvogel               NT 9405591    3:28.35           
          1:40.39  3:28.35
 DIS Mees Leijnse                  De Stormvogel               NT 9503415    3:26.26           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:42.22  3:26.26
AFGE Bas Mechielsen                De Stormvogel               NT 9205233                      
AFGE Ozzie Hoogesteger             De Stormvogel          2:59.17 9503413                      
AFGE Stephan Tromper               De Bevelanders              NT 9102689                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                      Jongens, 100m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
18.01.2009 - 15:51                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Dickie                  De Schelde             1:16.51 9402071    1:16.42           
            37.32  1:16.42
  2. Jeroen de Putter              De Schelde             1:15.83 9204149    1:17.35           
            37.37  1:17.35
  3. Ivar Jansen v Rosendaal       De Schelde             1:17.26 9203335    1:17.77           
            38.07  1:17.77
  4. Jasper van Riet               De Schelde             1:35.88 9604137    1:34.48           
            46.06  1:34.48
  5. Sander de Ridder              De Schelde             1:46.07 9604139    1:45.65           
            52.38  1:45.65



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
18.01.2009 - 15:53                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Monique Lindenberg            De Bevelanders         1:04.60 9002360    1:06.68           
            32.23  1:06.68
  2. Sanne Klompe                  De Stormvogel          1:07.04 9202138    1:10.08           
            33.00  1:10.08
  3. Eline van der Werf            De Schelde             1:11.74 9404260    1:11.29           
            34.18  1:11.29
  4. Vivienne van Vliet            De Stormvogel          1:10.59 9404956    1:12.00           
            34.51  1:12.00
  5. Marianne Langendijk           De Bevelanders         1:14.77 8705934    1:13.96           
            34.52  1:13.96
  6. Chelsea Schild                De Stormvogel          1:14.87 9502584    1:16.15           
            35.86  1:16.15
  7. Britt Wolterman               De Stormvogel          1:17.48 9503840    1:16.17           
            36.98  1:16.17
  8. Manon van Geersdaele          De Schelde             1:18.07 9206908    1:22.22           
            39.30  1:22.22
  9. Samantha Lamper               De Bevelanders         1:26.07 9406122    1:31.09           
            41.82  1:31.09
 10. Ane Sletten                   De Schelde             1:29.77 9307050    1:32.02           
            43.75  1:32.02
AFGE Joy Tramper                   De Bevelanders         1:05.08 9201780                      
AFGE Rowena de Kok                 De Stormvogel          1:16.42 9602908                      
AFGE Amanda Lindenberg             De Bevelanders         1:10.72 8702562                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
18.01.2009 - 15:58                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nathan Tramper                De Bevelanders           57.01 9002943      59.26           
            28.70    59.26
  2. Dennis Boonman                De Bevelanders           57.20 8900349      59.47           
            28.65    59.47
  3. Dennis Wolfert                De Schelde             1:00.00 9202509    1:00.90           
            28.89  1:00.90
  4. Pim Bekkers                   De Stormvogel          1:02.53 6700049    1:02.15           
            29.92  1:02.15
  5. Ron van Vliet                 De Stormvogel          1:02.52 6100849    1:03.87           
            31.35  1:03.87
  6. Michael Rutze                 De Bevelanders         1:04.05 8902717    1:05.55           
            32.29  1:05.55
  7. Robin Breel                   De Stormvogel          1:03.88 9206111    1:05.80           
            31.26  1:05.80
  8. Mark Legters                  De Schelde             1:05.99 9303361    1:06.29           
            31.64  1:06.29
  9. Patrick van Haaren            De Stormvogel          1:09.49 6701485    1:08.79           
            32.90  1:08.79
 10. Remy van de Guchte            De Bevelanders         1:06.78 8300797    1:11.00           
            33.63  1:11.00
 11. Casper Hermans                De Schelde             1:11.51 9404871    1:12.38           
            34.61  1:12.38
 12. Jan Boonman                   De Bevelanders         1:20.07 6100801    1:25.30           
            39.16  1:25.30
AFGE Michiel Vermue                De Bevelanders         1:12.38 8703525                      
AFGE André Schutte                 De Stormvogel          1:06.87 6000521                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                   Meisjes, 4 x 50m wisselslag          Meisjes Jeugd 2 en later
18.01.2009 - 16:04                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Bevelanders 1              De Bevelanders         2:23.17            2:28.24           
        Rieke Vermue, 95                           Larissa Jansen, 95
        Manon Kloosterman, 97                      Ilse van Noorden, 94
            39.82  1:22.02  1:55.95  2:28.24

  2. De Stormvogel 1               De Stormvogel          2:28.23            2:34.99           
        Vivian Koopmanschap, 94                    Vivienne van Vliet, 94
        Lois van den Berg, 95                      Chelsea Schild, 95
            38.94  1:21.81  2:01.17  2:34.99

  3. De Schelde 1                  De Schelde             2:36.72            2:39.73           
        Stephany de Gruijter, 94                   Manon van Geersdaele, 92
        Eline van der Werf, 94                     Charissa Loof, 96
            40.66  1:21.75  2:03.11  2:39.73

  4. De Bevelanders 2              De Bevelanders         2:48.76            2:54.20           
        Joann Griep, 93                            Ilse Hamelink, 94
        Sophie Hamelink, 95                        Samantha Lamper, 94
            45.15  1:35.78  2:14.66  2:54.20




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                    Alle, 4 x 25m schoolslag Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el
18.01.2009 - 16:07                     (1j, 1m, 1j, 1m)                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Stormvogel 1               De Stormvogel          1:34.87            1:31.58           
        Alex Breel, 97                             Nander Meerman, 98
        Iris Klapwijk, 97                          Eline Bekkers, 99
            43.31  1:31.58

  2. De Schelde 1                  De Schelde                  NT            1:31.81           
        Quinten de Putter, 97                      Jacek Lemieszka, 99
        Jessie Eulink, 97                          Manon Molewijk, 98
            45.85  1:31.81

  3. De Schelde 2                  De Schelde                  NT            1:32.18           
        Dennis Machielsen, 98                      Vincent de Vos, 97
        Maja Sevic, 97                             Claudia de Buck, 98
            46.23  1:32.18

  4. De Bevelanders 1              De Bevelanders              NT            1:33.54           
        Arco Nahon, 97                             Jan Vermue, 97
        Lisa Pieters, 97                           Fleur Wijdeveld, 98
            46.53  1:33.54

  5. De Stormvogel 2               De Stormvogel          1:40.28            1:41.67           
        Jochem Neels, 98                           Jason de Visser, 98
        Anouk van Kaam, 98                         Silvi de Weert, 99
            50.95  1:41.67

  6. De Stormvogel 4               De Stormvogel          1:45.81            1:41.77           
        Jozua Leenheer, 99                         Pablo Mol, 99
        Ilona de Groote, 98                        Sylvana Vogel, 98
            51.88  1:41.77

  7. De Bevelanders 2              De Bevelanders              NT            1:43.73           
        Ruben Hamelink, 97                         Thijs Mallekote, 97
        Elvira de Nood, 97                         Loes Janssen, 97
            50.05  1:43.73

  8. De Schelde 3                  De Schelde                  NT            1:43.82           
        Jason van Boom, 98                         Nick Soetmulder, 98
        Melanie Franssens, 99                      Esmée van Campenhout, 99
            52.89  1:43.82

AFGE De Stormvogel 3               De Stormvogel          1:44.36                              
        Tom van Elsen, 97                          Giano van den Berg, 99
        Eva van Elsen, 99                          Anouk van Haaren, 99




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Stormvogel