D1 Verenigingscompetitie 3e ronde
Boxtel (NED),    18.1.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 100m wisselslag, Senioren Open    Nr. 3. Dames, 4 x 100m vrije slag, 11 - 18 jaar
Nr. 4. Alle, 25m vlinderslag, Minioren 5 en later    Nr. 401. Alle, 50m vlinderslag, Minioren 5 en later
Nr. 5. Meisjes, 50m schoolslag, 9 - 12 jaar    Nr. 6. Jongens, 50m schoolslag, 9 - 12 jaar
Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag, Jeugd 1 en later    Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 3 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, Senioren 1 en later    Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jeugd 1 en later
Nr. 13. Dames, 50m vrije slag, 11 - 18 jaar    Nr. 14. Jongens, 50m vrije slag, 12 - 18 jaar
Nr. 15. Dames, 200m schoolslag, Senioren Open    Nr. 17. Heren, 200m schoolslag, 12 jaar en ouder
Nr. 19. Alle, 50m rugslag, Minioren 5 en later    Nr. 20. Meisjes, 100m rugslag, 9 - 12 jaar
Nr. 22. Jongens, 100m rugslag, 9 - 12 jaar    Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag, Jeugd 1 en later
Nr. 25. Jongens, 50m vrije slag, Junioren 3 en later    Nr. 26. Meisjes, 200m wisselslag, 12 - 16 jaar
Nr. 28. Jongens, 200m wisselslag, 12 - 16 jaar    Nr. 30. Dames, 200m rugslag, 12 - 18 jaar
Nr. 32. Jongens, 200m rugslag, 12 - 18 jaar    Nr. 34. Dames, 100m vrije slag, Senioren Open
Nr. 36. Heren, 100m vrije slag, 12 jaar en ouder    Nr. 38. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Senioren 1 en later
Nr. 39. Gemengd, 4 x 25m schoolslag, 9 - 12 jaar    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 100m wisselslag                     Heren senioren
18-01-2009 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. BZV 1                         BZV                    4:02.13            4:07.37           
        Hermie MINKELS, 87                         Raga FLORES, 89
        Bart van der AAR, 89                       Kenny van KRIEKEN, 90
          1:02.59  4:07.37

  2. Zegenwerp 1                   Zegenwerp              4:33.94            4:34.62           
        Bern HOEVEN, 93                            Leon HUIJSMANS, 69
        Stef HOEVEN, 90                            Stevin van LEEUWEN, 84
          1:10.83  4:34.62

  3. Argo 1                        Argo                   4:37.14            4:38.31           
        Lex HABRAKEN, 90                           Tom van WANROOIJ, 86
        Martijn de JONG, 91                        Bart van KAATHOVEN, 89
          1:08.53  4:38.31

  4. Neptunus'58 1                 Neptunus'58            4:36.16            4:44.17           
        Mark SCHELLEKENS, 92                       Roel v.d. KLEIJ, 90
        Frank HOVENIER, 85                         Mark v. DINTHER, 94
          1:12.85  4:44.17

  5. Zegenwerp 2                   Zegenwerp              5:08.94            5:06.10           
        Luuk LEERING, 87                           Stefan ENGELS, 92
        Martijn HAMERS, 83                         Haiko SLEUMER, 93
          1:16.73  5:06.10

  6. Argo 2                        Argo                   5:05.94            5:13.10           
        Rens van HEESCH, 94                        Stefan van VUGHT, 92
        Marc van der VLEUTEN, 92                   Jop SMIT, 94
          1:19.00  5:13.10




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Dames, 4 x 100m vrije slag          Dames senioren 2 en later
18-01-2009 - 14:06                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Argo 1                        Argo                   4:24.48            4:28.15           
        Sophie van den AKKER, 91                   Elise PENNINGS, 95
        Sanne BONEKAMP, 91                         Lotte van SCHIJNDEL, 91
          1:08.79  4:28.15

  2. Zegenwerp 1                   Zegenwerp              4:30.52            4:31.25           
        Jolijn van der SCHOOT, 93                  Robin HILGERDENAAR, 96
        Hanneke van der STEEN, 93                  Emma VERHOEVEN, 93
          1:08.43  4:31.25

  3. BZV 1                         BZV                    4:31.96            4:36.80           
        Julie KLEIJZEN, 95                         Arja den BOER, 94
        Linda COELINGH, 91                         Margit TIBOSCH, 91
          1:14.10  4:36.80

  4. Neptunus'58 1                 Neptunus'58            4:38.63            4:40.20           
        Lisa SMITS, 93                             Bente v. BERGEN, 96
        Elke SCHELLEKENS, 93                       Anouk v. HELVOIRT, 94
          1:08.90  4:40.20

  5. Argo 2                        Argo                   4:44.43            4:44.82           
        Anne GIBBELS, 96                           Reina van der VELDEN, 92
        Hilde GRONDHOUT, 96                        Iris De JUNCKER, 91
          1:17.28  4:44.82

  6. Zegenwerp 2                   Zegenwerp              4:56.69            5:04.93           
        Melissa van der SCHOOT, 92                 Tessa VISSER, 93
        Desiree PELTENBURG, 94                     Mandy HUIJSMANS, 96
          1:16.30  5:04.93




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 25m vlinderslag         Gemengd minioren 4 en later
18-01-2009 - 14:12                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kyra JONGMAN                  Neptunus'58              24.79 9902688      22.68           
  2. Dempsey van LIESHOUT          BZV                      28.42 0000462      23.71           
 DIS Kiki SLUIJPERS                Neptunus'58              36.62 9900564      32.10 VC        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Anouk EICKMANS                Neptunus'58              32.46 9900930      32.40 VC        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 25m vlinderslag         Gemengd minioren 4 en later
18-01-2009 - 14:12                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pim d. CROM                   Neptunus'58              30.57 9900361      25.13           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 401                   Meisjes, 50m vlinderslag         Gemengd minioren 4 en later
18-01-2009 - 14:14                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loes van EINDHOVEN            Argo                     58.59 9901522      56.57           
  2. Manon KAMPMAN                 Zegenwerp                52.23 0000614      57.31           
  3. Femke van ECK                 Argo                     56.45 9901526    1:00.50           
  4. Colette van HAPPEN            Argo                   1:02.59 9901524    1:00.69           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 401                   Jongens, 50m vlinderslag         Gemengd minioren 4 en later
18-01-2009 - 14:14                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wessel BRANDS                 Argo                     51.40 9901563      50.17           
  2. Sander SOMERS                 Argo                     53.43 9900951      50.72           
  3. Luuk SANTEGOEDS               Argo                     56.76 9902027      57.92           
 DIS Rens van OOST                 Argo                   1:05.38 9902025    1:06.68 VC        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGE Luuk KAMPERS                  Argo                        NT 9901995                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes junioren 1 en later
18-01-2009 - 14:17                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simone van den ELZEN          BZV                      46.28 9701980      43.63           
  2. Bo SLUIJPERS                  Neptunus'58              44.95 9702692      43.89           
  3. Marijke van der HEIJDEN       Argo                     46.89 9704898      47.19           
  4. Jaimy VENNIX                  Zegenwerp                47.89 9703026      49.12           
  5. Anouk GERRITS                 Zegenwerp                50.37 9900992      50.51           
  6. Anouk VERBERNE                BZV                         NT 9704638      51.13           
  7. Isa v.d. VEN                  Neptunus'58              51.73 9801956      51.40           
  8. Anouk v. OS                   Neptunus'58              51.48 9900322      51.54           
  9. Joyce van GRINSVEN            Argo                     53.38 9703918      52.07           
 10. Eva BRANDS                    Argo                     55.40 9803266      52.49 F2        
 11. Ardian PEIJNENBURG            Argo                     54.57 9802654      53.68           
 12. Kayleigh van BREUGHEL         BZV                    1:01.31 9901284      57.93 F2        
 12. Renske HORNMAN                BZV                    1:00.12 9803562      57.93 F1        
 14. Tessa van HELVOIRT            BZV                    1:02.33 9702978      59.57           
 DIS Puk de ROIJ                   Zegenwerp                56.54 9802020            AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Rachel BRUNNEN                Neptunus'58              52.60 9704848      52.49 SJ-F1     
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
AFGE Janneke WOUTERS               BZV                      54.97 9900932                      
AFGE Saartje VERMEULEN             BZV                    1:08.12 9900934                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Jongens, 50m schoolslag         Jongens minioren 6 en later
18-01-2009 - 14:22                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen v. DINTHER             Neptunus'58              49.76 9701569      47.50           
  2. Bart van EINDHOVEN            Argo                     50.04 9701093      48.24           
  3. Guus VERMEULEN                BZV                      52.50 9701593      48.67           
  4. Gijs van WEELIE               Zegenwerp                48.45 9701253      49.34           
  5. Niels van den OETELAAR        Zegenwerp                50.89 9700911      49.72           
  6. Ted HUIJSMANS                 Zegenwerp                51.95 9801231      49.87           
  7. Fabian van BEEK               Zegenwerp                51.66 9800635      50.28           
  8. Macs van der DOELEN           Neptunus'58              52.03 9802359      52.00           
  9. Bas GIBBELS                   Argo                     55.02 9801973      52.97 F1        
 10. Elias SEMUNOVIC               Zegenwerp                53.20 9801447      53.33           
 11. Lasse van GRINSVEN            Zegenwerp                55.34 9702627      53.79           
 12. Jannus van DINTHER            Argo                     55.10 9801971      54.15           
 13. Gijs MULDER                   BZV                      57.11 9900747      55.71           
 14. Teun MAURIX                   Zegenwerp                55.81 9702203      56.19           
 DIS Pascal van BAKEL              Argo                     51.49 9803059      51.45 SD        
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 DIS Sven BAIJENS                  Neptunus'58              56.73 9802697      52.97 SD-F2     
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGE Martijn EICKMANS              Neptunus'58              52.86 9701941                      
AFGE Noud v. BOVEN                 Neptunus'58              51.60 9800333                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 50m vlinderslag         Meisjes junioren 3 en later
18-01-2009 - 14:27                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elise PENNINGS                Argo                     33.59 9503608      33.23           
  2. Bente v. BERGEN               Neptunus'58              33.02 9600336      34.54           
  3. Julie KLEIJZEN                BZV                      36.60 9502958      36.11           
  4. Shirley VOETS                 Neptunus'58              37.43 9504862      36.64           
  5. Robin HILGERDENAAR            Zegenwerp                36.65 9605190      37.53           
  6. Aniek PENNINGS                Neptunus'58              39.12 9600114      39.60           
  7. Manouschka van BEEK           Zegenwerp                38.42 9603628      39.68           
  8. Lara v.d. VEN                 Neptunus'58              39.12 9602892      39.89           
  9. Bo SLUIJPERS                  Neptunus'58              43.62 9702692      40.24           
 10. Meike SCHOONEN                Argo                     40.61 9605414      40.53           
 11. Julia MARASABESSY             BZV                      39.57 9601820      40.79           
 12. Lotte van GRINSVEN            Zegenwerp                42.10 9601544      41.20           
 13. Anne GIBBELS                  Argo                     41.61 9602298      41.65           
 14. ZoŽ HELLINGS                  Neptunus'58              41.31 9600338      41.76           
 15. Manon van LITH                Zegenwerp                46.06 9605544      43.39           
 16. Mandy HUIJSMANS               Zegenwerp                47.05 9601546      44.64           
 17. Daphne VOETS                  Neptunus'58              49.07 9604098      45.40           
 17. Monica ASSHAUER               Argo                     54.51 9605110      45.40           
 19. Iris de ROIJ                  Zegenwerp                54.48 9604722      50.15           
 20. Femke KUIPERS                 Zegenwerp                50.42 9601548      51.13           
 21. Demi v. OS                    Neptunus'58              50.76 9603696      53.14           
AFGE Daniela RIITANO               Zegenwerp                41.47 9506092                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 50m vlinderslag         Jongens junioren 2 en later
18-01-2009 - 14:32                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Diederick GROENEVELD          BZV                      36.06 9502123      33.67           
  2. Fime NAMWANSA                 Argo                     36.54 9603827      35.72           
  3. Richie van EMPEL              Zegenwerp                36.22 9603631      36.44           
  4. Marco HOOGENRAAD              BZV                      42.41 9503051      40.02           
  5. Eric van der VLEUTEN          Argo                     40.66 9502169      43.35           
  6. Camiel MASELAND               Neptunus'58              44.13 9504151      43.42           
  7. Joren den BOER                BZV                      49.12 9601463      43.82           
  8. Willem KLEINENDORST           BZV                      45.24 9602443      44.10           
  9. Luuk v. HELVOIRT              Neptunus'58              45.71 9601877      44.64           
 10. Robin van ZIJL                BZV                      49.02 9601869      46.89           
 11. Sebastiaan BRANDS             Argo                     47.06 9604175      47.48           
 12. Jorg van HEESCH               Argo                     48.69 9601429      47.83           
 13. Alex d. LAAT                  Neptunus'58              52.71 9601879      50.93           
 14. Bram van HULTEN               Zegenwerp                54.82 9603453      52.60           
NG.Z Sofian RECHCHAD               BZV                      46.02 9502793                      
NG.Z Boy RAAIJMAKERS               Zegenwerp                46.99 9503597                      
AFGE Sam MIR                       BZV                      53.36 9504341                      
AFGE Martijn EICKMANS              Neptunus'58              48.02 9701941                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 100m rugslag             Meisjes jeugd 2 en later
18-01-2009 - 14:37                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hilde GRONDHOUT               Argo                   1:19.60 9602300    1:15.78           
          1:15.78
  2. Jolijn van der SCHOOT         Zegenwerp              1:16.38 9302278    1:16.44           
          1:16.44
  3. Arja den BOER                 BZV                    1:17.29 9405634    1:16.91           
          1:16.91
  4. Emma VERHOEVEN                Zegenwerp              1:19.20 9303326    1:19.27           
          1:19.27
  5. Elke SCHELLEKENS              Neptunus'58            1:20.02 9301550    1:19.60           
          1:19.60
  6. Lisa SMITS                    Neptunus'58            1:22.20 9307080    1:23.21           
          1:23.21
  7. Hanneke van der STEEN         Zegenwerp              1:20.81 9302280    1:24.85           
          1:24.85
  8. Myrte De JUNCKER              Argo                   1:27.45 9304060    1:26.17           
          1:26.17
  9. Tessa VISSER                  Zegenwerp              1:27.58 9306452    1:27.20           
          1:27.20
 10. Simone van den ELZEN          BZV                    1:28.16 9701980    1:28.16           
          1:28.16
 11. Sietske van ZIJL              BZV                    1:28.91 9403232    1:28.39           
          1:28.39
 12. Anika KUIPERS                 Zegenwerp              1:37.40 9403452    1:34.37           
          1:34.37
 13. Sophie van BAKEL              Argo                   1:36.83 9406946    1:34.54           
          1:34.54
 14. Lies v.d. BERSSELAAR          Neptunus'58            1:46.60 9402176    1:40.80           
          1:40.80
NG.Z Djuna JOSEPA                  BZV                    1:25.94 9304600                      
NG.Z Roos de LAAT                  BZV                    1:32.70 9406246                      
AFGE Vera d. LAAT                  Neptunus'58            1:30.26 9403576                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 100m rugslag          Jongens junioren 4 en later
18-01-2009 - 14:44                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roberto VISSER                BZV                    1:13.13 9406151    1:07.15           
          1:07.15
  2. Bern HOEVEN                   Zegenwerp              1:13.24 9301773    1:12.94           
          1:12.94
  3. Jeffrey DUIF                  BZV                    1:20.07 9401365    1:16.20           
          1:16.20
  4. Jop SMIT                      Argo                   1:19.59 9404151    1:16.54           
          1:16.54
  5. Mark v. DINTHER               Neptunus'58            1:25.41 9401471    1:19.38           
          1:19.38
  6. Rens van HEESCH               Argo                   1:18.28 9402683    1:20.73           
          1:20.73
  7. Haiko SLEUMER                 Zegenwerp              1:22.13 9304251    1:23.14           
          1:23.14
  8. Jeroen TRIMBACH               Neptunus'58            1:31.14 9402629    1:26.46           
          1:26.46
  9. Camiel MASELAND               Neptunus'58            1:28.85 9504151    1:28.03           
          1:28.03
 10. Pim van HELVOIRT              BZV                    1:51.20 9404327    1:39.41           
          1:39.41
 DIS Bart SCHOONEN                 Argo                   1:24.01 9405907    1:28.13 RD        
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:28.13



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Dames, 50m vrije slag          Meisjes senioren 2 en later
18-01-2009 - 14:48                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Linda COELINGH                BZV                      31.23 9104986      30.77           
  2. Sophie van den AKKER          Argo                     30.12 9104186      31.34 F2        
  2. Sanne BONEKAMP                Argo                     31.80 9104188      31.34 F1        
  4. Anouk v. HELVOIRT             Neptunus'58              31.77 9405606      32.10           
  5. Reina van der VELDEN          Argo                     32.37 9206000      32.71           
  6. Melissa van der SCHOOT        Zegenwerp                30.82 9203120      32.88           
  7. Esra PENNINGS                 Neptunus'58              31.69 9402180      33.14           
  8. Manissa v.d. BRAND            Neptunus'58              33.98 9205098      34.03           
  9. Marijke van der HEIJDEN       Argo                     35.00 9704898      34.87           
 10. Jet v.d. BERSSELAAR           Neptunus'58              36.29 9205096      36.12           
 11. Cindy DUIF                    BZV                      36.92 9205960      38.61           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Jongens, 50m vrije slag            Jongens jeugd 2 en later
18-01-2009 - 14:51                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mehmet DEMIRCI                BZV                      26.37 9100451      26.17           
  2. Stefan ENGELS                 Zegenwerp                28.00 9201985      27.92           
  3. Mark v. DINTHER               Neptunus'58              27.82 9401471      28.18           
  4. Stefan van VUGHT              Argo                     29.53 9204345      28.70           
  5. Martijn de JONG               Argo                     27.53 9103139      29.48           
  6. Mike VAES                     BZV                      31.25 9106821      31.32           
  7. Guus VERHOEVEN                Zegenwerp                30.78 9104629      31.49           
  8. Kevin de BEER                 Argo                     32.74 9205059      32.27           
  9. Marc van der VLEUTEN          Argo                     32.56 9204003      32.40           
NG.Z Jeroen STRAATMAN              Zegenwerp                31.80 9207041                      
AFGE Alex v. BOVEN                 Neptunus'58              34.57 9207029                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 200m schoolslag                       Dames senioren
18-01-2009 - 14:53                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Linda SCHELLEKENS             Neptunus'58            2:58.42 8803854    2:59.75           
            39.61  1:24.77  2:59.75
  2. Margit TIBOSCH                BZV                    3:01.92 9104696    3:04.05           
            41.43  1:27.62  3:04.05
  3. Desiree PELTENBURG            Zegenwerp              3:14.93 9403304    3:10.02           
            42.90  1:31.34  3:10.02
  4. Iris De JUNCKER               Argo                   3:21.68 9104274    3:10.35           
            44.45  1:32.82  3:10.35
  5. Yolande STUPERS               BZV                    3:14.84 9007978    3:16.78           
            42.85  1:30.90  3:16.78
  6. Lotte van SCHIJNDEL           Argo                   3:23.78 9104192    3:16.83           
            45.29  1:35.92  3:16.83
  7. Patricia BECKS                Zegenwerp              3:28.62 8705946    3:17.60           
            45.16  1:35.68  3:17.60
  8. Marjan de JONG                Argo                   3:19.51 8902090    3:20.12           
            46.03  1:35.77  3:20.12
  9. Anne JANSEN                   Zegenwerp              3:20.13 8802054    3:20.69           
            44.52  1:35.62  3:20.69
 10. Anouk v. LOKVEN               Neptunus'58            3:16.80 9402680    3:21.92           
            44.64  1:36.10  3:21.92
 11. Sandra SCHELLEKENS            Neptunus'58            3:28.03 8503416    3:30.85           
            46.91  1:40.47  3:30.85
 12. Laura van HASSEL              BZV                    3:16.40 8302552    3:35.51           
            47.20  1:42.57  3:35.51
 13. Joke MINKELS                  Zegenwerp              3:45.82 9002592    3:37.55           
            47.54  1:42.75  3:37.55
AFGE Nina HAVERKAMP                Argo                   3:32.32 8806646                      
AFGE Vera van BAKEL                Argo                   3:32.68 9007348                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Heren, 200m schoolslag                       Heren senioren
18-01-2009 - 15:06                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Raga FLORES                   BZV                    2:38.20 8900903    2:40.58           
            36.41  1:17.58  2:40.58
  2. Bart van der AAR              BZV                    2:37.47 8900005    2:41.08           
            35.23  1:16.80  2:41.08
  3. Remco DRIESSEN                BZV                    2:42.76 8302627    2:44.30           
            36.45  1:17.45  2:44.30
  4. Mark SCHELLEKENS              Neptunus'58            2:37.89 9201153    2:47.33           
            36.46  1:17.99  2:47.33
  5. Leon HUIJSMANS                Zegenwerp              2:49.28 6900441    2:48.40           
            37.90  1:22.72  2:48.40
  6. Stef HOEVEN                   Zegenwerp              2:49.30 9001223    2:49.66           
            38.02  1:22.60  2:49.66
  7. Roel v.d. KLEIJ               Neptunus'58            2:49.04 9001571    2:51.49           
            37.93  1:22.23  2:51.49
  8. Stevin van LEEUWEN            Zegenwerp              2:45.22 8401397    2:53.52           
            37.81  1:21.41  2:53.52
  9. Luuk LEERING                  Zegenwerp              2:55.34 8702021    2:58.02           
            39.64  1:24.51  2:58.02
 10. Wilm CORNELISSEN              Argo                   2:59.07 7801571    3:02.44           
            39.13  1:24.69  3:02.44
 11. Tom van WANROOIJ              Argo                   3:01.45 8603445    3:07.22           
            42.93  1:30.74  3:07.22
 12. Frank HOVENIER                Neptunus'58            3:00.02 8503239    3:07.57           
            41.35  1:28.00  3:07.57
 13. Martijn HAMERS                Zegenwerp              3:08.40 8300833    3:13.72           
            44.24  1:33.69  3:13.72
 14. Bart van KAATHOVEN            Argo                   3:07.57 8906579    3:24.95           
            44.02  1:35.42  3:24.95
 DIS Kenny van KRIEKEN             BZV                    2:39.43 9001675    2:34.28 SP        
        SP - Tijdens de eerste slag onder water na een dolfijnbeenslag geen schoolslag beenslag gemaakt.
            34.41  1:13.32  2:34.28
 DIS Lex HABRAKEN                  Argo                   2:56.30 9004107    2:47.65 SA        
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
            38.29  1:21.86  2:47.65
NG.Z Fons TERSTAPPEN               BZV                    3:16.97 8905815                      
AFGE Joost van DONGEN              Argo                   3:16.57 8900743                      
AFGE Hermie MINKELS                BZV                    2:50.29 8702249                      
AFGE Anthony van HOUT              Argo                   3:03.59 7501155                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Meisjes, 50m rugslag           Gemengd minioren 4 en later
18-01-2009 - 15:21                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loes van EINDHOVEN            Argo                     49.56 9901522      48.78           
  2. Manon KAMPMAN                 Zegenwerp                46.27 0000614      50.37           
  3. Kyra JONGMAN                  Neptunus'58              53.10 9902688      50.85           
  4. Femke van ECK                 Argo                     52.99 9901526      52.42           
  5. Colette van HAPPEN            Argo                     53.66 9901524      53.05           
  6. Anouk EICKMANS                Neptunus'58            1:03.39 9900930    1:02.61           
  7. Kiki SLUIJPERS                Neptunus'58            1:24.37 9900564    1:12.29           
 DIS Dempsey van LIESHOUT          BZV                      57.70 0000462      50.95 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Jongens, 50m rugslag           Gemengd minioren 4 en later
18-01-2009 - 15:21                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wessel BRANDS                 Argo                     47.21 9901563      45.97           
  2. Sander SOMERS                 Argo                     49.57 9900951      46.99           
  3. Rens van OOST                 Argo                     51.12 9902025      50.29           
  4. Luuk SANTEGOEDS               Argo                     50.66 9902027      50.74           
  5. Pim d. CROM                   Neptunus'58              58.69 9900361      58.58           
AFGE Luuk KAMPERS                  Argo                     53.38 9901995                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Meisjes, 100m rugslag          Meisjes junioren 1 en later
18-01-2009 - 15:26                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simone van den ELZEN          BZV                    1:28.16 9701980    1:28.65           
            43.03  1:28.65
  2. Joyce van GRINSVEN            Argo                   1:35.74 9703918    1:32.30           
            45.27  1:32.30
  3. Bo SLUIJPERS                  Neptunus'58            1:41.57 9702692    1:35.02           
            47.42  1:35.02
  4. Marijke van der HEIJDEN       Argo                   1:37.39 9704898    1:36.54           
            47.62  1:36.54
  5. Eva BRANDS                    Argo                   1:51.21 9803266    1:38.75           
            49.62  1:38.75
  6. Jaimy VENNIX                  Zegenwerp              1:46.32 9703026    1:40.83           
            50.11  1:40.83
  7. Anouk GERRITS                 Zegenwerp              1:44.23 9900992    1:47.46           
            52.71  1:47.46
  8. Anouk v. OS                   Neptunus'58                 NT 9900322    1:51.51           
            51.70  1:51.51
  9. Isa v.d. VEN                  Neptunus'58                 NT 9801956    1:51.55           
            54.83  1:51.55
 10. Renske HORNMAN                BZV                         NT 9803562    1:54.64           
            56.08  1:54.64
 11. Ardian PEIJNENBURG            Argo                   2:07.13 9802654    1:55.23           
            54.80  1:55.23
 12. Puk de ROIJ                   Zegenwerp                   NT 9802020    1:57.26           
            56.48  1:57.26
 13. Anouk VERBERNE                BZV                         NT 9704638    2:03.67           
          1:00.92  2:03.67
 14. Rachel BRUNNEN                Neptunus'58            2:06.31 9704848    2:05.93           
            54.96  2:05.93
 15. Kayleigh van BREUGHEL         BZV                         NT 9901284    2:07.59           
          1:05.82  2:07.59
 16. Tessa van HELVOIRT            BZV                    2:24.04 9702978    2:09.88           
          1:04.22  2:09.88
AFGE Saartje VERMEULEN             BZV                    1:42.95 9900934                      
AFGE Janneke WOUTERS               BZV                    1:45.51 9900932                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Jongens, 100m rugslag          Jongens minioren 6 en later
18-01-2009 - 15:33                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Guus VERMEULEN                BZV                    1:33.60 9701593    1:29.89           
            43.36  1:29.89
  2. Fabian van BEEK               Zegenwerp              1:34.72 9800635    1:31.31           
            43.46  1:31.31
  3. Jeroen v. DINTHER             Neptunus'58            1:39.89 9701569    1:34.24           
            45.62  1:34.24
  4. Bart van EINDHOVEN            Argo                   1:35.76 9701093    1:35.84           
            46.86  1:35.84
  5. Pascal van BAKEL              Argo                   1:39.73 9803059    1:37.28           
            48.01  1:37.28
  6. Jannus van DINTHER            Argo                   1:40.31 9801971    1:42.50           
            47.85  1:42.50
  7. Ted HUIJSMANS                 Zegenwerp              1:52.09 9801231    1:44.08           
            50.92  1:44.08
  8. Gijs van WEELIE               Zegenwerp              1:49.21 9701253    1:46.60           
            51.32  1:46.60
  9. Elias SEMUNOVIC               Zegenwerp              1:48.55 9801447    1:46.65           
            52.74  1:46.65
 10. Teun MAURIX                   Zegenwerp              1:51.83 9702203    1:47.89           
            53.10  1:47.89
 11. Niels van den OETELAAR        Zegenwerp              1:55.86 9700911    1:50.44           
            52.99  1:50.44
 12. Sven BAIJENS                  Neptunus'58                 NT 9802697    1:50.61           
            53.61  1:50.61
 13. Lasse van GRINSVEN            Zegenwerp                   NT 9702627    1:53.38           
            52.47  1:53.38
 14. Bas GIBBELS                   Argo                   1:48.72 9801973    1:55.25           
            55.83  1:55.25
 15. Macs van der DOELEN           Neptunus'58            1:54.54 9802359    2:04.46           
          1:01.58  2:04.46
 DIS Gijs MULDER                   BZV                         NT 9900747    1:52.08 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            53.49  1:52.08
AFGE Noud v. BOVEN                 Neptunus'58            1:46.19 9800333                      
AFGE Martijn EICKMANS              Neptunus'58            1:51.83 9701941                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes junioren 3 en later
18-01-2009 - 15:41                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bente v. BERGEN               Neptunus'58              30.04 9600336      31.04           
  2. Robin HILGERDENAAR            Zegenwerp                31.17 9605190      31.56           
  3. Julie KLEIJZEN                BZV                      33.47 9502958      31.91           
  4. Julia MARASABESSY             BZV                      34.41 9601820      32.91           
  5. Shirley VOETS                 Neptunus'58              32.56 9504862      32.97           
  6. Aniek PENNINGS                Neptunus'58              33.70 9600114      33.64           
  7. Manouschka van BEEK           Zegenwerp                33.96 9603628      33.97           
  8. Anne GIBBELS                  Argo                     34.29 9602298      34.02           
  9. Manon van LITH                Zegenwerp                36.55 9605544      34.48           
 10. ZoŽ HELLINGS                  Neptunus'58              34.96 9600338      35.08           
 11. Lara v.d. VEN                 Neptunus'58              36.24 9602892      35.44           
 12. Monica ASSHAUER               Argo                     36.84 9605110      35.50           
 13. Mandy HUIJSMANS               Zegenwerp                37.51 9601546      36.33           
 14. Lotte van GRINSVEN            Zegenwerp                37.02 9601544      36.47           
 15. Meike SCHOONEN                Argo                     36.01 9605414      37.32           
 16. Daphne VOETS                  Neptunus'58              40.86 9604098      38.16           
 17. Iris de ROIJ                  Zegenwerp                41.75 9604722      39.25           
 18. Demi v. OS                    Neptunus'58              38.14 9603696      39.30           
 19. Femke KUIPERS                 Zegenwerp                41.53 9601548      41.12           
AFGE Daniela RIITANO               Zegenwerp                34.60 9506092                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens junioren 2 en later
18-01-2009 - 15:46                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Diederick GROENEVELD          BZV                      32.39 9502123      30.25           
  2. Fime NAMWANSA                 Argo                     32.06 9603827      31.73           
  3. Willem KLEINENDORST           BZV                      32.73 9602443      32.37           
  4. Marco HOOGENRAAD              BZV                      33.96 9503051      32.44           
  5. Richie van EMPEL              Zegenwerp                32.88 9603631      32.70           
  6. Eric van der VLEUTEN          Argo                     32.21 9502169      33.87           
  7. Luuk v. HELVOIRT              Neptunus'58              35.24 9601877      34.54           
  8. Sebastiaan BRANDS             Argo                     36.82 9604175      36.22           
  9. Jorg van HEESCH               Argo                     38.02 9601429      36.83 F2        
  9. Jeroen v. DINTHER             Neptunus'58              37.22 9701569      36.83 F1        
 11. Robin van ZIJL                BZV                      41.68 9601869      38.13           
 12. Camiel MASELAND               Neptunus'58              37.23 9504151      38.39           
 13. Joren den BOER                BZV                      46.40 9601463      44.00           
 14. Alex d. LAAT                  Neptunus'58              45.56 9601879      45.19           
 15. Bram van HULTEN               Zegenwerp                49.14 9603453      47.75           
NG.Z Boy RAAIJMAKERS               Zegenwerp                39.09 9503597                      
NG.Z Sofian RECHCHAD               BZV                      37.62 9502793                      
AFGE Sam MIR                       BZV                      42.59 9504341                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Meisjes, 200m wisselslag            Meisjes jeugd 2 en later
18-01-2009 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arja den BOER                 BZV                    2:46.97 9405634    2:44.54           
            37.16  2:44.54
  2. Elise PENNINGS                Argo                   2:57.07 9503608    2:45.05           
            36.53  1:17.30  2:45.05
  3. Emma VERHOEVEN                Zegenwerp              2:52.79 9303326    2:50.78           
            37.43  1:20.68  2:50.78
  4. Hilde GRONDHOUT               Argo                   3:15.99 9602300    2:51.36           
            38.83  2:51.36
  5. Hanneke van der STEEN         Zegenwerp              2:49.03 9302280    2:54.06           
            40.08  1:24.05  2:54.06
  6. Lisa SMITS                    Neptunus'58            3:06.15 9307080    2:54.89           
            39.56  1:25.89  2:54.89
  7. Anouk v. HELVOIRT             Neptunus'58            2:50.11 9405606    2:56.19           
            38.27  1:22.40  2:56.19
  8. Shirley VOETS                 Neptunus'58            2:59.27 9504862    2:59.30           
            37.68  2:59.30
  9. Myrte De JUNCKER              Argo                   3:05.34 9304060    3:02.56           
            44.85  1:31.73  3:02.56
 10. Desiree PELTENBURG            Zegenwerp              3:02.23 9403304    3:04.60           
            43.37  1:30.59  3:04.60
 11. Tessa VISSER                  Zegenwerp              3:16.02 9306452    3:07.78           
            40.46  3:07.78
 12. Anouk v. LOKVEN               Neptunus'58            3:01.35 9402680    3:09.26           
            40.92  3:09.26
 13. Esra PENNINGS                 Neptunus'58            3:03.48 9402180    3:11.84           
            39.83  1:34.05  3:11.84
 14. ZoŽ HELLINGS                  Neptunus'58            3:25.64 9600338    3:17.64           
            46.60  3:17.64
 15. Sietske van ZIJL              BZV                    3:18.06 9403232    3:20.43           
            48.03  1:38.03  3:20.43
 16. Lies v.d. BERSSELAAR          Neptunus'58            3:38.27 9402176    3:27.22           
            45.74  1:39.02  3:27.22
 17. Sophie van BAKEL              Argo                   3:30.30 9406946    3:29.91           
            51.30  1:42.05  3:29.91
 18. Anika KUIPERS                 Zegenwerp              3:24.02 9403452    3:35.25           
            53.94  1:47.31  3:35.25
NG.Z Roos de LAAT                  BZV                    3:16.06 9406246                      
NG.Z Djuna JOSEPA                  BZV                    3:09.79 9304600                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens junioren 4 en later
18-01-2009 - 16:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roberto VISSER                BZV                    2:40.00 9406151    2:31.59           
            31.83  1:08.55  2:31.59
  2. Bern HOEVEN                   Zegenwerp              2:49.89 9301773    2:36.27           
            32.71  1:13.10  2:36.27
  3. Mark v. DINTHER               Neptunus'58            2:36.73 9401471    2:36.45           
            33.64  2:36.45
  4. Jop SMIT                      Argo                   2:55.27 9404151    2:40.80           
            35.01  1:17.18  2:40.80
  5. Jeffrey DUIF                  BZV                    2:46.29 9401365    2:44.41           
            36.12  1:18.37  2:44.41
  6. Rens van HEESCH               Argo                   3:00.46 9402683    2:58.72           
            40.99  1:25.89  2:58.72
  7. Haiko SLEUMER                 Zegenwerp              3:00.10 9304251    3:02.95           
            41.89  3:02.95
  8. Jeroen TRIMBACH               Neptunus'58            3:12.13 9402629    3:04.78           
            43.20  1:29.89  3:04.78
  9. Bart SCHOONEN                 Argo                   2:58.58 9405907    3:13.46           
            43.57  3:13.46
 10. Luuk v. HELVOIRT              Neptunus'58            3:22.23 9601877    3:31.27           
            50.07  1:46.35  3:31.27
 11. Pim van HELVOIRT              BZV                    3:47.52 9404327    3:38.75           
            57.22  1:51.62  3:38.75



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                       Dames, 200m rugslag           Meisjes senioren 2 en later
18-01-2009 - 16:14                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Margit TIBOSCH                BZV                    2:44.67 9104696    2:47.16           
            38.70  1:20.73  2:47.16
  2. Sanne BONEKAMP                Argo                   2:47.67 9104188    2:49.03           
            39.68  1:22.65  2:49.03
  3. Lotte van SCHIJNDEL           Argo                   2:58.52 9104192    2:49.71           
            41.19  1:24.81  2:49.71
  4. Elke SCHELLEKENS              Neptunus'58            2:53.55 9301550    2:51.62           
            40.87  1:24.92  2:51.62
  5. Melissa van der SCHOOT        Zegenwerp              2:45.68 9203120    2:55.12           
            43.20  1:27.45  2:55.12
  6. Linda COELINGH                BZV                    2:50.29 9104986    2:56.71           
            41.09  1:24.56  2:56.71
  7. Iris De JUNCKER               Argo                   3:08.55 9104274    3:02.39           
            42.29  1:28.57  3:02.39
  8. Reina van der VELDEN          Argo                   3:10.06 9206000    3:09.44           
            43.49  1:30.56  3:09.44
 DIS Jet v.d. BERSSELAAR           Neptunus'58            3:13.90 9205096            AF        
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
AFGE Vera d. LAAT                  Neptunus'58            3:13.05 9403576                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                      Jongens, 200m rugslag             Jongens jeugd 2 en later
18-01-2009 - 16:21                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mark SCHELLEKENS              Neptunus'58            2:28.93 9201153    2:30.64           
            36.42  1:14.16  2:30.64
  2. Mehmet DEMIRCI                BZV                    2:36.78 9100451    2:31.28           
            34.46  1:12.77  2:31.28
  3. Stefan van VUGHT              Argo                   2:53.59 9204345    2:42.27           
            39.00  1:20.96  2:42.27
  4. Stefan ENGELS                 Zegenwerp              2:43.60 9201985    2:42.50           
            38.38  1:21.04  2:42.50
  5. Guus VERHOEVEN                Zegenwerp              2:57.38 9104629    2:52.28           
            39.72  1:23.58  2:52.28
  6. Mike VAES                     BZV                    3:05.53 9106821    2:59.13           
            42.39  1:28.26  2:59.13
  7. Marc van der VLEUTEN          Argo                   3:25.83 9204003    3:03.37           
            44.05  1:31.23  3:03.37
 DIS Kevin de BEER                 Argo                   3:08.08 9205059    3:11.16 RC+RF     
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            41.02  1:29.36  3:11.16
AFGE Alex v. BOVEN                 Neptunus'58                 NT 9207029                      
  NG Martijn de JONG               Argo                   2:39.68 9103139                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Dames, 100m vrije slag                       Dames senioren
18-01-2009 - 16:29                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Linda SCHELLEKENS             Neptunus'58            1:02.28 8803854    1:02.73           
            30.16  1:02.73
  2. Sandra SCHELLEKENS            Neptunus'58            1:07.77 8503416    1:07.45           
            32.84  1:07.45
  3. Laura van HASSEL              BZV                    1:06.76 8302552    1:09.72           
            32.68  1:09.72
  4. Patricia BECKS                Zegenwerp              1:09.86 8705946    1:10.72           
            34.33  1:10.72
  5. Marjan de JONG                Argo                   1:11.48 8902090    1:12.22           
            34.92  1:12.22
  6. Anne JANSEN                   Zegenwerp              1:13.10 8802054    1:13.42           
            34.57  1:13.42
  7. Annemijn van GRINSVEN         BZV                    1:08.75 8801450    1:13.95           
            35.19  1:13.95
  8. Manon JANSEN                  Zegenwerp              1:11.93 9001738    1:14.25           
            35.46  1:14.25
  9. Joke MINKELS                  Zegenwerp              1:12.70 9002592    1:14.75           
            36.50  1:14.75
 10. Yolande STUPERS               BZV                    1:10.92 9007978    1:15.39           
            35.39  1:15.39
 11. Manissa v.d. BRAND            Neptunus'58            1:16.10 9205098    1:17.85           
            37.12  1:17.85
 12. Cindy DUIF                    BZV                    1:20.86 9205960    1:23.62           
            39.36  1:23.62
AFGE Nina HAVERKAMP                Argo                   1:25.09 8806646                      
AFGE Vera van BAKEL                Argo                   1:19.56 9007348                      
  NG Sophie van den AKKER          Argo                   1:06.72 9104186                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Heren, 100m vrije slag                       Heren senioren
18-01-2009 - 16:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Raga FLORES                   BZV                      52.26 8900903      52.70           
            25.29    52.70
  2. Hermie MINKELS                BZV                      53.22 8702249      54.88           
            25.43    54.88
  3. Bart van der AAR              BZV                      56.25 8900005      56.68           
            27.14    56.68
  4. Lex HABRAKEN                  Argo                     56.78 9004107      57.35           
            28.62    57.35
  5. Kenny van KRIEKEN             BZV                      55.83 9001675      57.94           
            27.18    57.94
  6. Bart van KAATHOVEN            Argo                     56.98 8906579      58.67           
            28.26    58.67
  7. Leon HUIJSMANS                Zegenwerp                58.72 6900441      58.84           
            28.58    58.84
  8. Roel v.d. KLEIJ               Neptunus'58              55.72 9001571      59.53           
            28.42    59.53
  9. Stef HOEVEN                   Zegenwerp                58.42 9001223      59.63           
            28.65    59.63
 10. Stevin van LEEUWEN            Zegenwerp                59.41 8401397    1:00.53           
            28.64  1:00.53
 11. Remco DRIESSEN                BZV                      59.73 8302627    1:01.27           
            29.64  1:01.27
 12. Luuk LEERING                  Zegenwerp              1:02.65 8702021    1:02.97           
            29.67  1:02.97
 13. Frank HOVENIER                Neptunus'58            1:02.86 8503239    1:04.76           
            31.00  1:04.76
 14. Tom van WANROOIJ              Argo                   1:03.04 8603445    1:04.91           
            31.18  1:04.91
 15. Martijn HAMERS                Zegenwerp              1:06.02 8300833    1:07.02           
            32.34  1:07.02
 16. Wilm CORNELISSEN              Argo                   1:04.70 7801571    1:08.65           
            32.74  1:08.65
NG.Z Fons TERSTAPPEN               BZV                    1:06.23 8905815                      
NG.Z Jeroen STRAATMAN              Zegenwerp              1:12.60 9207041                      
AFGE Anthony van HOUT              Argo                   1:05.22 7501155                      
AFGE Joost van DONGEN              Argo                   1:05.99 8900743                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                   Meisjes, 4 x 50m wisselslag          Meisjes jeugd 2 en later
18-01-2009 - 16:42                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Neptunus'58 1                 Neptunus'58            2:22.69            2:25.10           
        Elke SCHELLEKENS, 93                       Bente v. BERGEN, 96
        Anouk v. LOKVEN, 94                        Lisa SMITS, 93
            36.89  2:25.10

  2. Zegenwerp 1                   Zegenwerp              2:23.99            2:27.69           
        Emma VERHOEVEN, 93                         Tessa VISSER, 93
        Hanneke van der STEEN, 93                  Robin HILGERDENAAR, 96
            37.33  2:27.69

  3. Argo 1                        Argo                   2:27.90            2:29.13           
        Myrte De JUNCKER, 93                       Hilde GRONDHOUT, 96
        Elise PENNINGS, 95                         Anne GIBBELS, 96
            40.31  2:29.13

  4. BZV 1                         BZV                    2:29.19            2:32.93           
        Julie KLEIJZEN, 95                         Julia MARASABESSY, 96
        Arja den BOER, 94                          Sietske van ZIJL, 94
            37.50  2:32.93

  5. Neptunus'58 2                 Neptunus'58            2:30.02            2:33.29           
        Anouk v. HELVOIRT, 94                      Esra PENNINGS, 94
        Lara v.d. VEN, 96                          Shirley VOETS, 95
            39.00  2:33.29

  6. Zegenwerp 2                   Zegenwerp              2:38.88            2:40.25           
        Manon van LITH, 96                         Manouschka van BEEK, 96
        Desiree PELTENBURG, 94                     Anika KUIPERS, 94
            38.80  2:40.25

  7. Argo 2                        Argo                   2:46.02            2:50.28           
        Sophie van BAKEL, 94                       Meike SCHOONEN, 96
        Monica ASSHAUER, 96                        Marijke van der HEIJDEN, 97
            43.30  2:50.28




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                   Gemengd, 4 x 25m schoolslag      J min 6 el/M jun 1 el (jmjm)
18-01-2009 - 16:49                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Neptunus'58 1                 Neptunus'58            1:36.71            1:34.54           
        Macs van der DOELEN, 98                    Jeroen v. DINTHER, 97
        Isa v.d. VEN, 98                           Bo SLUIJPERS, 97
          1:34.54

  2. Zegenwerp 1                   Zegenwerp              1:32.27            1:34.67           
        Fabian van BEEK, 98                        Niels van den OETELAAR, 97
        Jaimy VENNIX, 97                           Anouk GERRITS, 99
          1:34.67

  3. Argo 1                        Argo                   1:38.30            1:36.72           
        Pascal van BAKEL, 98                       Bart van EINDHOVEN, 97
        Joyce van GRINSVEN, 97                     Eva BRANDS, 98
          1:36.72

  4. BZV 1                         BZV                    1:40.62            1:37.43           
        Guus VERMEULEN, 97                         Gijs MULDER, 99
        Dempsey van LIESHOUT, 00                   Simone van den ELZEN, 97
          1:37.43

  5. Neptunus'58 2                 Neptunus'58                 NT            1:39.17           
        Pim d. CROM, 99                            Sven BAIJENS, 98
        Anouk v. OS, 99                            Rachel BRUNNEN, 97
          1:39.17

  6. Argo 2                        Argo                   1:44.25            1:44.40           
        Jannus van DINTHER, 98                     Bas GIBBELS, 98
        Loes van EINDHOVEN, 99                     Femke van ECK, 99
          1:44.40




SPLASH Meet Manager 2007Registered to zegenwerp