KNZB Competitie deel 3
Alkmaar (NED),    18.1.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 3. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 4. Alle, 50m vlinderslag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 5. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 13. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 15. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 17. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 19. Alle, 50m rugslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 20. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 22. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 25. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 26. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 28. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 30. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 32. Jongens, 200m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 34. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 36. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 38. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 39. Alle, 4 x 25m schoolslag, Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el

FINA Point Scoring 2004

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                Heren, 4 x 100m wisselslag           Heren Senioren Open
18.1.09 - 13:30                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DAW-Finenzo 1                      DAW-Finenzo            4:21.77   509       
        Wouter Breton, 89                      Jeffrey Spaltman, 92
        Rian Visser, 90                        Bart Schram, 91
          1:06.06  4:21.77

    2.  EZV Enkhuizen 1                    EZV Enkhuizen          4:29.83   465       
        Derk de Boer, 92                       Wim de Boer, 89
        Shane Zoer, 91                         Menno Spataro, 94
          1:11.16  4:29.83

    3.  DAW-Finenzo 2                      DAW-Finenzo            4:33.84   445       
        Rowan Schaap, 89                       Rene de Boer, 64
        Roelof Veenvliet, 87                   Martijn van Gelderen, 89
          1:07.05  4:33.84

    4.  De Reuring 1                       De Reuring             4:56.46   351       
        Ger Sevenhuijsen, 90                   Job Boersma, 95
        Robin Stammes, 92                      Remco Visser, 95
          1:09.53  4:56.46

    5.  EZV Enkhuizen 2                    EZV Enkhuizen          5:04.20   325       
        Anne van Kuijk, 92                     Ilja Cusveller, 93
        Marcel van Alphen, 93                  Wouter Rustenburg, 93
          1:17.78  5:04.20




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                Dames, 4 x 100m vrije slag     Dames Senioren 2 en later
18.1.09 - 13:35                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DAW-Finenzo 1                      DAW-Finenzo            4:32.00   503       
        Sophie Padt, 96                        Rosa Schot, 92
        Laura Stokx, 96                        Rianne Koopman, 91
          4:32.00

    2.  DAW-Finenzo 2                      DAW-Finenzo            4:36.21   481       
        Ilse van Niekerk, 94                   Tess de Boer, 96
        Maxine Alfonsi, 95                     Ilana Schaap, 91
          1:08.34  4:36.21

    3.  EZV Enkhuizen 1                    EZV Enkhuizen          4:46.84   429       
        Hilde Boon, 95                         Lieke Bosman, 93
        Linde Rustenburg, 91                   Macha Groot, 93
          1:13.83  4:46.84

    4.  De Reuring 1                       De Reuring             5:05.48   355       
        Kim Hiemstra, 97                       Danielle Visser, 97
        Ilse Mulder, 96                        Annemiek Suiker, 95
          1:21.06  5:05.48

    5.  EZV Enkhuizen 2                    EZV Enkhuizen          5:22.46   302       
        Sanne Reinek, 93                       Merel Molenaar, 93
        Anne Benders, 93                       Anoek Dijkman, 92
          1:23.89  5:22.46




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Alle, 50m vlinderslag          Mix Minioren 4 en later
18.1.09 - 13:40                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leonie Vos                    99   DAW-Finenzo              48.79   151       
    2.  Joost van Erkelens            99   DAW-Finenzo              53.21    80       
    3.  Floor Koenen                  00   De Reuring               53.40   115       
    4.  Joppe van Beek                99   DAW-Finenzo              54.98    73       
    5.  Rowie Kamp                    00   De Reuring               57.16    94       
    6.  Erik Bult                     99   DAW-Finenzo              59.50    57       
    7.  Nicolah Cowles                99   DAW-Finenzo            1:00.34    80       
    8.  Steffi Schijf                 00   DAW-Finenzo            1:00.76    78       
    9.  Myrthe van Beek               99   DAW-Finenzo            1:01.48    76       
   10.  Saskia van der Velden         00   DAW-Finenzo            1:01.81    74       
   11.  Benthe Mulder                 99   De Reuring             1:06.99    58       
   12.  Jason Macleod                 00   DAW-Finenzo            1:07.34    40       
   DIS  Viveka Verhage                00   DAW-Finenzo                                
        VJ - Niet aangetikt met de handen bij het keer- en/of eindpunt.
   DIS  Denise Boonstra               99   DAW-Finenzo                                
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Raoul Lieverst                99   DAW-Finenzo              48.66             
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
   DIS  Jasmijn Padt                  99   DAW-Finenzo              51.53             
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
   DIS  Eline Wiersma                 00   DAW-Finenzo            1:11.34             
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
   DIS  Stefan Sijbesma               00   EZV Enkhuizen          1:22.53             
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Meisjes, 50m schoolslag     Meisjes Junioren 1 en later
18.1.09 - 13:45                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cyrilla Logman                97   DAW-Finenzo              46.86   270       
    2.  Merel Versteeg                97   DAW-Finenzo              48.05   250       
    3.  Lieke Alofs                   99   DAW-Finenzo              49.31   231       
    4.  Benthe de Vries               98   De Reuring               49.95   223       
    5.  Nataly Etman                  97   EZV Enkhuizen            50.01   222       
    6.  Tami de Lange                 97   DAW-Finenzo              50.54   215       
    7.  Lotte Hoogeterp               97   DAW-Finenzo              50.82   211       
    8.  Fenke Bosschert               97   DAW-Finenzo              51.46   204       
    9.  Jaimy Swinkels                98   De Reuring               51.86   199       
   10.  Maartje Feldberg              98   DAW-Finenzo              51.90   198       
   11.  Marit Groen                   97   De Reuring               53.71   179       
   12.  Pauline Tossings              98   DAW-Finenzo              53.96   177       
   13.  Ailsa Groeneveld              98   De Reuring               54.65   170       
   14.  Nora Dekker                   98   EZV Enkhuizen            54.81   168       
   15.  Isa Versteeg                  98   DAW-Finenzo              54.91   168       
   16.  Tarryn Macleod                98   DAW-Finenzo              55.37   163       
   17.  Mandy Voorthuizen             98   EZV Enkhuizen            55.44   163       
   18.  Kelly Doogan                  98   DAW-Finenzo              55.85   159       
   19.  Simone Mul                    99   De Reuring               55.93   159       
   20.  Mandy van Beveren             98   De Reuring               57.24   148       
   21.  Esmee Kruizinga               97   DAW-Finenzo            1:05.04   101       
 AFGEM  Manon van Duren               97   DAW-Finenzo                                
    NG  Sam Lakeman                   97   EZV Enkhuizen                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Jongens, 50m schoolslag     Jongens Minioren 6 en later
18.1.09 - 13:50                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sanjay Jagroep                97   DAW-Finenzo              45.24   206  FJ 1 
    2.  Frank Dekker                  98   DAW-Finenzo              45.24   206  FJ 2 
    3.  Huib Koenen                   97   De Reuring               48.16   171       
    4.  Hugo Blom                     98   De Reuring               51.85   137       
    5.  Max Pusch                     98   DAW-Finenzo              51.96   136       
    6.  Marc Dekker                   97   EZV Enkhuizen            54.19   120       
    7.  Kjeld Verhage                 97   DAW-Finenzo              54.34   119       
   DIS  Wibout Rustenburg             98   EZV Enkhuizen                              
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
    NG  Jan Boon                      97   EZV Enkhuizen                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Meisjes, 50m vlinderslag    Meisjes Junioren 3 en later
18.1.09 - 13:55                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rebecca Martens               96   DAW-Finenzo              35.82   382       
    2.  Elna van Deelen               96   EZV Enkhuizen            36.89   350       
    3.  Sophie Padt                   96   DAW-Finenzo              37.62   330       
    4.  Maxine Alfonsi                95   DAW-Finenzo              38.14   317       
    5.  Melissa Eliveld               95   DAW-Finenzo              38.93   298       
    6.  Lotte Rustenburg              96   EZV Enkhuizen            39.06   295       
    7.  Hilde Boon                    95   EZV Enkhuizen            39.72   280       
    8.  Laura Rustenburg              95   EZV Enkhuizen            40.14   272       
    9.  Tess de Boer                  96   DAW-Finenzo              40.81   259       
   10.  Marijke Lippe                 95   EZV Enkhuizen            43.97   207       
   11.  Yvonne de Jager               95   De Reuring               45.56   186       
   12.  Kyla Groeneveld               97   De Reuring               46.96   170       
   13.  Kim Hiemstra                  97   De Reuring               47.22   167       
   14.  Charlotte Kooy                95   De Reuring               48.83   151       
 AFGEM  Charita Furumaya              95   De Reuring                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Jongens, 50m vlinderslag    Jongens Junioren 2 en later
18.1.09 - 13:55                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jan Peereboom                 95   DAW-Finenzo              37.72   225       
    2.  Pepijn Jorink                 95   DAW-Finenzo              38.90   205       
    3.  Jasper Falk                   95   DAW-Finenzo              40.15   187       
    4.  Bas De Lange                  96   EZV Enkhuizen            40.38   184       
    5.  Rick de Moel                  96   EZV Enkhuizen            40.43   183       
    6.  Remco Visser                  95   De Reuring               41.56   168       
    7.  Rowin Meuffels                96   DAW-Finenzo              42.39   159       
    8.  Dani Hoetmer                  96   DAW-Finenzo              43.49   147       
    9.  Martijn Falk                  96   DAW-Finenzo              47.71   111       
   10.  Wiebe de Vries                96   De Reuring               48.85   104       
   11.  Brian de Pagter               96   DAW-Finenzo              50.99    91       
   12.  Tim Huisintveld               95   DAW-Finenzo              55.62    70       
   DIS  Derek Tool                    95   EZV Enkhuizen            46.14             
        VI - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Meisjes, 100m rugslag         Meisjes Jeugd 2 en later
18.1.09 - 14:00                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ilse van Niekerk              94   DAW-Finenzo            1:18.96   402       
          1:18.96
    2.  Annemiek Suiker               95   De Reuring             1:21.39   367       
          1:21.39
    3.  Laura Stokx                   96   DAW-Finenzo            1:22.08   358       
          1:22.08
    4.  Lieke Bosman                  93   EZV Enkhuizen          1:25.32   319       
          1:25.32
    5.  Elisia Logman                 93   DAW-Finenzo            1:25.89   312       
          1:25.89
    6.  Hilde Boon                    95   EZV Enkhuizen          1:27.20   299       
          1:27.20
    7.  Anne Benders                  93   EZV Enkhuizen          1:27.51   295       
          1:27.51
    8.  Katelijn IJssennagger         93   DAW-Finenzo            1:28.16   289       
          1:28.16
    9.  Danielle Visser               97   De Reuring             1:30.09   271       
          1:30.09
   10.  Sanne Reinek                  93   EZV Enkhuizen          1:35.15   230       
          1:35.15
   11.  Merel Molenaar                93   EZV Enkhuizen          1:40.50   195       
          1:40.50
   12.  Alicia Furumaya               97   De Reuring             1:43.92   176       
          1:43.92
   13.  Anne Groen                    95   De Reuring             1:50.76   146       
          1:50.76



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Jongens, 100m rugslag      Jongens Junioren 4 en later
18.1.09 - 14:05                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vincent Schram                94   DAW-Finenzo            1:07.78   430       
          1:07.78
    2.  Menno Spataro                 94   EZV Enkhuizen          1:10.76   378       
          1:10.76
    3.  Marcel van Alphen             93   EZV Enkhuizen          1:12.03   358       
          1:12.03
    4.  Job Boersma                   95   De Reuring             1:12.53   351       
          1:12.53
    5.  Ilja Cusveller                93   EZV Enkhuizen          1:12.62   349       
          1:12.62
    6.  Rico Roels                    94   DAW-Finenzo            1:13.15   342       
          1:13.15
    7.  Glenn Smit                    94   DAW-Finenzo            1:14.75   320       
          1:14.75
    8.  Wouter Rustenburg             93   EZV Enkhuizen          1:23.13   233       
          1:23.13
    9.  Jeroen Klijbroek              94   De Reuring             1:25.13   217       
          1:25.13
   10.  Wesley Erfmann                93   DAW-Finenzo            1:26.15   209       
          1:26.15
   11.  Thomas Kool                   93   EZV Enkhuizen          1:34.89   157       
          1:34.89
   DIS  Joep Bijlsma                  94   EZV Enkhuizen          1:41.48             
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          1:41.48
 AFGEM  Tom van der Zijden            93   DAW-Finenzo                                



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Dames, 50m vrije slag        Dames Senioren 2 en later
18.1.09 - 14:10                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rianne Koopman                91   DAW-Finenzo              29.88   531       
    2.  Ilana Schaap                  91   DAW-Finenzo              29.94   527       
    3.  Rosa Schot                    92   DAW-Finenzo              30.46   501       
    4.  Macha Groot                   93   EZV Enkhuizen            32.11   428       
    5.  Linde Rustenburg              91   EZV Enkhuizen            33.10   390       
    6.  Ilse Mulder                   96   De Reuring               34.46   346       
    7.  Anoek Dijkman                 92   EZV Enkhuizen            35.09   328       
    8.  Anne Benders                  93   EZV Enkhuizen            35.95   305       
    9.  Becky Vendel                  96   De Reuring               36.56   290       
   10.  Charlotte Kooy                95   De Reuring               37.21   275       
   11.  Nathalie Veldboer             96   De Reuring               37.50   268       
   12.  Quensaira Passial             92   EZV Enkhuizen            38.40   250       
   13.  Sanne Reinek                  93   EZV Enkhuizen            39.18   235       
   DIS  Merel Molenaar                93   EZV Enkhuizen                              
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Jongens, 50m vrije slag        Jongens Jeugd 2 en later
18.1.09 - 14:15                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bart Schram                   91   DAW-Finenzo              24.82   630       
    2.  Shane Zoer                    91   EZV Enkhuizen            25.43   586       
    3.  Jeffrey Spaltman              92   DAW-Finenzo              26.99   490       
    4.  Menno Spataro                 94   EZV Enkhuizen            27.98   440       
    5.  Derk de Boer                  92   EZV Enkhuizen            28.52   415       
    6.  Marcel van Alphen             93   EZV Enkhuizen            28.87   400       
    7.  Ilja Cusveller                93   EZV Enkhuizen            30.06   355       
    8.  Rick de Haas                  92   DAW-Finenzo              30.60   336       
    9.  Anne van Kuijk                92   EZV Enkhuizen            31.72   302       
    9.  Tim Kramer                    95   De Reuring               31.72   302       
   11.  Wouter Bakker                 91   EZV Enkhuizen            33.49   257       
   12.  Thomas Kool                   93   EZV Enkhuizen            33.86   248       
   13.  Charly Hunter                 94   DAW-Finenzo              34.74   230       
   14.  Jelle Westendorp              96   De Reuring               37.40   184       
   15.  Wiebe de Vries                96   De Reuring               38.34   171       
   16.  Joep Bijlsma                  94   EZV Enkhuizen            38.81   165       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                 Dames, 200m schoolslag             Dames Senioren Open
18.1.09 - 14:20                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maxine Alfonsi                95   DAW-Finenzo            3:01.23   464       
          3:01.23
    2.  Wieteke Elzinga               86   DAW-Finenzo            3:02.75   453       
          3:02.75
    3.  Ilona Hogerheyde              74   DAW-Finenzo            3:11.98   390       
          3:11.98
    4.  Linde Rustenburg              91   EZV Enkhuizen          3:15.97   367       
          3:15.97
    5.  Channe Noort                  86   De Reuring             3:18.73   352       
          3:18.73
    6.  Renate Bergen                 88   De Reuring             3:19.89   346       
          3:19.89
    7.  Lieke Bosman                  93   EZV Enkhuizen          3:24.39   324       
          3:24.39
    8.  Yvonne de Jager               95   De Reuring             3:31.28   293       
          3:31.28
    9.  Ingeborg Klaar                90   DAW-Finenzo            3:32.87   286       
          3:32.87
   10.  Daphne Schouten               90   DAW-Finenzo            3:34.00   282       
          3:34.00
   11.  Anoek Dijkman                 92   EZV Enkhuizen          3:47.53   235       
          3:47.53
   12.  Quensaira Passial             92   EZV Enkhuizen          3:54.22   215       
          3:54.22
 AFGEM  Merel Molenaar                93   EZV Enkhuizen                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                 Heren, 200m schoolslag             Heren Senioren Open
18.1.09 - 14:25                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rian Visser                   90   DAW-Finenzo            2:37.86   511       
          2:37.86
    2.  Shane Zoer                    91   EZV Enkhuizen          2:45.78   442       
          2:45.78
    3.  Wouter Breton                 89   DAW-Finenzo            2:47.53   428       
          2:47.53
    4.  Wim de Boer                   89   EZV Enkhuizen          2:58.29   355       
          2:58.29
    5.  Hans Schoenmakers             69   DAW-Finenzo            2:58.34   355       
          2:58.34
    6.  Martijn van Gelderen          89   DAW-Finenzo            2:59.38   349       
          2:59.38
    7.  Rene de Boer                  64   DAW-Finenzo            3:00.10   344       
          3:00.10
    8.  Roelof Veenvliet              87   DAW-Finenzo            3:02.45   331       
          3:02.45
    9.  Fred Heemstra                 65   DAW-Finenzo            3:04.62   320       
          3:04.62
   10.  Robin Stammes                 92   De Reuring             3:14.43   274       
          3:14.43
   11.  Niels Barendse                81   DAW-Finenzo            3:26.15   230       
          3:26.15
   12.  Wouter Bakker                 91   EZV Enkhuizen          3:33.61   206       
          3:33.61
   DIS  Arjan Barendse                87   DAW-Finenzo            3:04.11             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          3:04.11
   DIS  Ger Sevenhuijsen              90   De Reuring             3:08.68             
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          3:08.68



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                   Alle, 50m rugslag            Mix Minioren 4 en later
18.1.09 - 14:35                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leonie Vos                    99   DAW-Finenzo              45.60   213       
    2.  Raoul Lieverst                99   DAW-Finenzo              47.08   128       
    3.  Jasmijn Padt                  99   DAW-Finenzo              48.38   178       
    4.  Joppe van Beek                99   DAW-Finenzo              48.64   116       
    5.  Rowie Kamp                    00   De Reuring               49.28   169       
    6.  Nicolah Cowles                99   DAW-Finenzo              49.96   162       
    7.  Floor Koenen                  00   De Reuring               50.58   156       
    8.  Denise Boonstra               99   DAW-Finenzo              51.74   146       
    9.  Erik Bult                     99   DAW-Finenzo              54.28    84       
   10.  Saskia van der Velden         00   DAW-Finenzo              54.89   122       
   11.  Jason Macleod                 00   DAW-Finenzo              56.68    73       
   12.  Viveka Verhage                00   DAW-Finenzo              57.69   105       
   13.  Steffi Schijf                 00   DAW-Finenzo              57.84   104       
   14.  Benthe Mulder                 99   De Reuring               58.28   102       
   15.  Eline Wiersma                 00   DAW-Finenzo              59.50    96       
   DIS  Joost van Erkelens            99   DAW-Finenzo              50.68             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
   DIS  Myrthe van Beek               99   DAW-Finenzo              53.08             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
   DIS  Lieke Alofs                   99   DAW-Finenzo              57.16             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
   DIS  Stefan Sijbesma               00   EZV Enkhuizen          1:05.68             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                 Meisjes, 100m rugslag      Meisjes Junioren 1 en later
18.1.09 - 14:40                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tami de Lange                 97   DAW-Finenzo            1:33.75   240       
          1:33.75
    2.  Kim Hiemstra                  97   De Reuring             1:33.80   240       
          1:33.80
    3.  Lotte Hoogeterp               97   DAW-Finenzo            1:36.88   218       
          1:36.88
    4.  Benthe de Vries               98   De Reuring             1:39.18   203       
          1:39.18
    5.  Fenke Bosschert               97   DAW-Finenzo            1:42.25   185       
          1:42.25
    6.  Maartje Feldberg              98   DAW-Finenzo            1:42.72   183       
          1:42.72
    7.  Cyrilla Logman                97   DAW-Finenzo            1:42.90   182       
          1:42.90
    8.  Mandy van Beveren             98   De Reuring             1:43.62   178       
          1:43.62
    9.  Nataly Etman                  97   EZV Enkhuizen          1:44.68   173       
          1:44.68
   10.  Merel Versteeg                97   DAW-Finenzo            1:47.52   159       
          1:47.52
   11.  Tarryn Macleod                98   DAW-Finenzo            1:49.96   149       
          1:49.96
   12.  Mandy Voorthuizen             98   EZV Enkhuizen          1:50.01   149       
          1:50.01
   13.  Jaimy Swinkels                98   De Reuring             1:53.25   136       
          1:53.25
   14.  Pauline Tossings              98   DAW-Finenzo            1:54.12   133       
          1:54.12
   15.  Marit Groen                   97   De Reuring             1:57.18   123       
          1:57.18
   16.  Simone Mul                    99   De Reuring             1:57.93   121       
          1:57.93
   17.  Isa Versteeg                  98   DAW-Finenzo            2:15.06    80       
          2:15.06
   DIS  Nora Dekker                   98   EZV Enkhuizen                              
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
   DIS  Esmee Kruizinga               97   DAW-Finenzo            1:52.49             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:52.49
   DIS  Kelly Doogan                  98   DAW-Finenzo            1:59.07             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:59.07
   DIS  Ailsa Groeneveld              98   De Reuring             1:59.50             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:59.50
 AFGEM  Manon van Duren               97   DAW-Finenzo                                



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                 Jongens, 100m rugslag      Jongens Minioren 6 en later
18.1.09 - 14:45                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sanjay Jagroep                97   DAW-Finenzo            1:27.22   202       
          1:27.22
    2.  Kjeld Verhage                 97   DAW-Finenzo            1:37.82   143       
          1:37.82
    3.  Huib Koenen                   97   De Reuring             1:38.31   141       
          1:38.31
    4.  Hugo Blom                     98   De Reuring             1:42.24   125       
          1:42.24
    5.  Frank Dekker                  98   DAW-Finenzo            1:42.88   123       
          1:42.88
    6.  Max Pusch                     98   DAW-Finenzo            1:46.71   110       
          1:46.71
    7.  Wibout Rustenburg             98   EZV Enkhuizen          1:57.58    82       
          1:57.58
   DIS  Marc Dekker                   97   EZV Enkhuizen          1:42.03             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:42.03
    NG  Jan Boon                      97   EZV Enkhuizen                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                Meisjes, 50m vrije slag     Meisjes Junioren 3 en later
18.1.09 - 14:45                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maxine Alfonsi                95   DAW-Finenzo              31.11   470       
    2.  Melissa Eliveld               95   DAW-Finenzo              31.68   445       
    3.  Sophie Padt                   96   DAW-Finenzo              32.23   423       
    4.  Hilde Boon                    95   EZV Enkhuizen            32.74   403       
    5.  Elna van Deelen               96   EZV Enkhuizen            33.19   387       
    6.  Rebecca Martens               96   DAW-Finenzo              33.96   361       
    7.  Tess de Boer                  96   DAW-Finenzo              34.35   349       
    8.  Lotte Rustenburg              96   EZV Enkhuizen            34.43   347       
    9.  Laura Rustenburg              95   EZV Enkhuizen            34.60   342       
   10.  Marijke Lippe                 95   EZV Enkhuizen            35.11   327       
   11.  Kyla Groeneveld               97   De Reuring               37.16   276       
   12.  Alicia Furumaya               97   De Reuring               40.04   221       
 AFGEM  Charita Furumaya              95   De Reuring                                 
    NG  Sam Lakeman                   97   EZV Enkhuizen                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                Jongens, 50m vrije slag     Jongens Junioren 2 en later
18.1.09 - 14:50                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jasper Falk                   95   DAW-Finenzo              30.46   341       
    2.  Jan Peereboom                 95   DAW-Finenzo              32.03   293       
    3.  Tim Kramer                    95   De Reuring               32.16   290       
    4.  Remco Visser                  95   De Reuring               33.26   262       
    5.  Pepijn Jorink                 95   DAW-Finenzo              33.50   256       
    6.  Rowin Meuffels                96   DAW-Finenzo              33.63   253       
    7.  Bas De Lange                  96   EZV Enkhuizen            34.43   236       
    8.  Rick de Moel                  96   EZV Enkhuizen            35.38   218       
    9.  Martijn Falk                  96   DAW-Finenzo              35.84   209       
   10.  Dani Hoetmer                  96   DAW-Finenzo              36.78   194       
   11.  Jelle Westendorp              96   De Reuring               38.06   175       
   12.  Derek Tool                    95   EZV Enkhuizen            38.87   164       
   13.  Tim Huisintveld               95   DAW-Finenzo              41.03   140       
   14.  Brian de Pagter               96   DAW-Finenzo              42.33   127       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                Meisjes, 200m wisselslag       Meisjes Jeugd 2 en later
18.1.09 - 14:50                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Annemiek Suiker               95   De Reuring             2:53.00   413       
            36.91  2:53.00
    2.  Ilse van Niekerk              94   DAW-Finenzo            2:54.65   401       
            41.13  2:54.65
    3.  Laura Stokx                   96   DAW-Finenzo            2:58.91   373       
            38.21  2:58.91
    4.  Lieke Bosman                  93   EZV Enkhuizen          3:02.83   350       
            42.40  3:02.83
    5.  Katelijn IJssennagger         93   DAW-Finenzo            3:03.29   347       
            42.47  3:03.29
    6.  Danielle Visser               97   De Reuring             3:05.83   333       
            41.97  3:05.83
    7.  Macha Groot                   93   EZV Enkhuizen          3:06.50   329       
            41.96  3:06.50
    8.  Elna van Deelen               96   EZV Enkhuizen          3:09.39   315       
            46.35  3:09.39
    9.  Anne Benders                  93   EZV Enkhuizen          3:10.25   310       
            43.03  3:10.25
   10.  Elisia Logman                 93   DAW-Finenzo            3:10.33   310       
            44.46  3:10.33
   11.  Anne Groen                    95   De Reuring             3:51.72   172       
            52.67  3:51.72
   DIS  Charlotte Kooy                95   De Reuring             3:52.39             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            51.50  3:52.39



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                Jongens, 200m wisselslag    Jongens Junioren 4 en later
18.1.09 - 15:00                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Job Boersma                   95   De Reuring             2:35.65   406       
            32.73  2:35.65
    2.  Menno Spataro                 94   EZV Enkhuizen          2:37.60   391       
            35.17  2:37.60
    3.  Rico Roels                    94   DAW-Finenzo            2:38.22   386       
            33.67  2:38.22
    4.  Marcel van Alphen             93   EZV Enkhuizen          2:43.60   349       
            38.81  2:43.60
    5.  Glenn Smit                    94   DAW-Finenzo            2:46.88   329       
            37.33  2:46.88
    6.  Ilja Cusveller                93   EZV Enkhuizen          2:47.22   327       
            38.21  2:47.22
    7.  Vincent Schram                94   DAW-Finenzo            2:49.43   314       
            38.30  2:49.43
    8.  Wouter Rustenburg             93   EZV Enkhuizen          2:53.54   293       
            39.37  2:53.54
    9.  Wesley Erfmann                93   DAW-Finenzo            3:02.75   251       
            39.28  3:02.75
   10.  Remco Visser                  95   De Reuring             3:07.84   231       
            44.51  3:07.84
   11.  Thomas Kool                   93   EZV Enkhuizen          3:16.61   201       
            45.02  3:16.61
   DIS  Joep Bijlsma                  94   EZV Enkhuizen          3:30.58             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            47.21  3:30.58
 AFGEM  Tom van der Zijden            93   DAW-Finenzo                                



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                  Dames, 200m rugslag         Dames Senioren 2 en later
18.1.09 - 15:10                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rianne Koopman                91   DAW-Finenzo            2:49.47   400       
          2:49.47
    2.  Ilana Schaap                  91   DAW-Finenzo            2:53.38   374       
          2:53.38
    3.  Melissa Eliveld               95   DAW-Finenzo            2:54.38   367       
          2:54.38
    4.  Rosa Schot                    92   DAW-Finenzo            2:57.36   349       
          2:57.36
    5.  Linde Rustenburg              91   EZV Enkhuizen          3:10.37   282       
          3:10.37
    6.  Macha Groot                   93   EZV Enkhuizen          3:14.35   265       
          3:14.35
    7.  Ilse Mulder                   96   De Reuring             3:16.34   257       
          3:16.34
    8.  Becky Vendel                  96   De Reuring             3:19.75   244       
          3:19.75
    9.  Nathalie Veldboer             96   De Reuring             3:22.96   233       
          3:22.96
   10.  Sanne Reinek                  93   EZV Enkhuizen          3:27.62   218       
          3:27.62
   DIS  Quensaira Passial             92   EZV Enkhuizen          3:35.21             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          3:35.21



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                 Jongens, 200m rugslag         Jongens Jeugd 2 en later
18.1.09 - 15:15                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bart Schram                   91   DAW-Finenzo            2:27.00   442       
          2:27.00
    2.  Derk de Boer                  92   EZV Enkhuizen          2:42.04   330       
          2:42.04
    3.  Anne van Kuijk                92   EZV Enkhuizen          2:51.99   276       
          2:51.99
    4.  Robin Stammes                 92   De Reuring             2:55.25   261       
          2:55.25
    5.  Wouter Rustenburg             93   EZV Enkhuizen          3:10.98   201       
          3:10.98
    6.  Wiebe de Vries                96   De Reuring             3:38.39   135       
          3:38.39
   DIS  Rick de Haas                  92   DAW-Finenzo                                
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Jeffrey Spaltman              92   DAW-Finenzo            2:36.56             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:36.56



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                 Dames, 100m vrije slag             Dames Senioren Open
18.1.09 - 15:20                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wieteke Elzinga               86   DAW-Finenzo            1:06.93   491       
          1:06.93
    2.  Sophie Padt                   96   DAW-Finenzo            1:08.17   465       
          1:08.17
    3.  Ilona Hogerheyde              74   DAW-Finenzo            1:08.42   460       
          1:08.42
    4.  Renate Bergen                 88   De Reuring             1:10.00   429       
          1:10.00
    5.  Channe Noort                  86   De Reuring             1:10.53   420       
          1:10.53
    6.  Ingeborg Klaar                90   DAW-Finenzo            1:15.53   342       
          1:15.53
    7.  Daphne Schouten               90   DAW-Finenzo            1:20.39   283       
          1:20.39
    8.  Anoek Dijkman                 92   EZV Enkhuizen          1:23.16   256       
          1:23.16
    9.  Kyla Groeneveld               97   De Reuring             1:24.23   246       
          1:24.23
   10.  Kim Hiemstra                  97   De Reuring             1:26.11   231       
          1:26.11
   11.  Quensaira Passial             92   EZV Enkhuizen          1:33.66   179       
          1:33.66
   12.  Marit Groen                   97   De Reuring             1:43.71   132       
          1:43.71
 AFGEM  Charita Furumaya              95   De Reuring                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                 Heren, 100m vrije slag             Heren Senioren Open
18.1.09 - 15:25                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rian Visser                   90   DAW-Finenzo              57.05   552       
            57.05
    2.  Shane Zoer                    91   EZV Enkhuizen            57.97   526       
            57.97
    3.  Wouter Breton                 89   DAW-Finenzo            1:00.18   470       
          1:00.18
    4.  Rene de Boer                  64   DAW-Finenzo            1:00.36   466       
          1:00.36
    5.  Rowan Schaap                  89   DAW-Finenzo            1:00.64   459       
          1:00.64
    6.  Martijn van Gelderen          89   DAW-Finenzo            1:00.76   457       
          1:00.76
    7.  Ger Sevenhuijsen              90   De Reuring             1:00.84   455       
          1:00.84
    8.  Wim de Boer                   89   EZV Enkhuizen          1:01.21   447       
          1:01.21
    9.  Job Boersma                   95   De Reuring             1:02.07   428       
          1:02.07
   10.  Fred Heemstra                 65   DAW-Finenzo            1:02.65   417       
          1:02.65
   11.  Derk de Boer                  92   EZV Enkhuizen          1:02.77   414       
          1:02.77
   12.  Roelof Veenvliet              87   DAW-Finenzo            1:03.13   407       
          1:03.13
   13.  Arjan Barendse                87   DAW-Finenzo            1:04.98   373       
          1:04.98
   14.  Hans Schoenmakers             69   DAW-Finenzo            1:07.37   335       
          1:07.37
   15.  Jeroen Klijbroek              94   De Reuring             1:10.49   292       
          1:10.49
   16.  Tim Kramer                    95   De Reuring             1:11.59   279       
          1:11.59
   17.  Anne van Kuijk                92   EZV Enkhuizen          1:11.92   275       
          1:11.92
   18.  Charly Hunter                 94   DAW-Finenzo            1:16.37   230       
          1:16.37
   19.  Niels Barendse                81   DAW-Finenzo            1:17.66   219       
          1:17.66
   20.  Wouter Bakker                 91   EZV Enkhuizen          1:18.54   211       
          1:18.54
   21.  Jelle Westendorp              96   De Reuring             1:27.45   153       
          1:27.45



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38              Meisjes, 4 x 50m wisselslag      Meisjes Jeugd 2 en later
18.1.09 - 15:30                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DAW-Finenzo 1                      DAW-Finenzo            2:27.08   412       
        Laura Stokx, 96                        Rebecca Martens, 96
        Maxine Alfonsi, 95                     Sophie Padt, 96
            37.58  2:27.08

    2.  DAW-Finenzo 2                      DAW-Finenzo            2:35.20   350       
        Ilse van Niekerk, 94                   Tess de Boer, 96
        Katelijn IJssennagger, 93              Elisia Logman, 93
            39.70  2:35.20

    3.  EZV Enkhuizen 1                    EZV Enkhuizen          2:38.40   330       
        Hilde Boon, 95                         Lieke Bosman, 93
        Elna van Deelen, 96                    Macha Groot, 93
            39.74  2:38.40

    4.  EZV Enkhuizen 2                    EZV Enkhuizen          2:40.29   318       
        Anne Benders, 93                       Sanne Reinek, 93
        Laura Rustenburg, 95                   Lotte Rustenburg, 96
            40.79  2:40.29

   DIS  De Reuring 2                       De Reuring             2:56.42             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
        Nathalie Veldboer, 96                  Becky Vendel, 96
        Yvonne de Jager, 95                    Kyla Groeneveld, 97
            46.79  2:56.42




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                Alle, 4 x 25m schoolslag Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el
18.1.09 - 15:35                    (1j, 1m, 1j, 1m)                            Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DAW-Finenzo 1                      DAW-Finenzo            1:27.98   224       
        Sanjay Jagroep, 97                     Frank Dekker, 98
        Fenke Bosschert, 97                    Tami de Lange, 97
          1:27.98

    2.  De Reuring 1                       De Reuring             1:30.84   203       
        Hugo Blom, 98                          Huib Koenen, 97
        Alicia Furumaya, 97                    Benthe de Vries, 98
          1:30.84

    3.  EZV Enkhuizen 1                    EZV Enkhuizen          1:35.53   175       
        Marc Dekker, 97                        Wibout Rustenburg, 98
        Nataly Etman, 97                       Mandy Voorthuizen, 98
          1:35.53

    4.  DAW-Finenzo 3                      DAW-Finenzo            1:39.25   156       
        Joppe van Beek, 99                     Max Pusch, 98
        Jasmijn Padt, 99                       Cyrilla Logman, 97
          1:39.25

    5.  DAW-Finenzo 4                      DAW-Finenzo            1:39.93   153       
        Erik Bult, 99                          Joost van Erkelens, 99
        Maartje Feldberg, 98                   Tarryn Macleod, 98
          1:39.93

   DIS  DAW-Finenzo 2                      DAW-Finenzo            1:36.40             
        EF - Een ander ploeglid te water gegaan voordat alle ploegen de wedstrijd hebben beŽindigd.
        Raoul Lieverst, 99                     Kjeld Verhage, 97
        Lotte Hoogeterp, 97                    Merel Versteeg, 97
          1:36.40




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Reuring