Competitie 3
Valkenburg (NED),    18.1.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 12. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 15. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 16. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 17. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 20. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 21. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 22. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 23. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 25. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 28. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 30. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 31. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 33. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 34. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 200m vrije slag                Dames Senioren Open
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          8:46.96            8:52.51           
        Chantal Senden, 93                         Dimphy van de Laar, 92
        Sanne Scheerder, 94                        Lotte Greven, 87
          2:09.46  8:52.51

  2. Nimo 1                        Nimo                   9:18.16            9:18.19           
        Vera Weinberg, 93                          Michelle Hacking, 91
        Mara Pfeffer, 91                           Lydia Colijn, 86
          2:18.78  9:18.19

  3. ZC Valkenburg 2               ZC Valkenburg          9:13.84            9:25.24           
        Misty Coert, 93                            Simone Hendrikse, 90
        Tessa Kierkels, 91                         Jamie Schepers, 93
          2:18.97  9:25.24

  4. ZV Brunssum 1                 ZV Brunssum            9:51.25            9:53.08           
        Maud Geerssen, 95                          Sharon Schroyen, 95
        Lisanne Jente, 96                          Bonnie Ubachs, 87
          2:35.14  9:53.08

  5. ZV Brunssum 2                 ZV Brunssum           10:55.93           10:52.60           
        Ellen Borger, 96                           Robin Klasens, 96
        Lisa Borger, 95                            Amber Viehmann, 95
          2:48.92 10:52.60




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m schoolslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg          1:32.47 9801412    1:34.24           
          1:34.24
  2. Chayenne Poorts               Nimo                   1:33.53 9800670    1:34.53           
          1:34.53
  3. Celine Smeets                 ZV Brunssum            1:39.36 9703366    1:38.82           
          1:38.82
  4. Mignon Peeters                Nimo                   1:43.64 9701048    1:38.90           
          1:38.90
  5. Kendra Viehmann               ZV Brunssum            1:43.34 9702128    1:38.92           
          1:38.92
  6. Rianne de Croock              ZC Valkenburg          1:47.66 9801466    1:42.34           
          1:42.34
  7. Melanie Leunissen             Nimo                   1:47.58 9800672    1:43.38           
          1:43.38
  8. Chantal Veldman               Nimo                   1:47.90 9703000    1:44.01           
          1:44.01
  9. Mariska Craemers              ZV Brunssum            1:50.88 9700650    1:46.23           
          1:46.23
 10. Myrthe van der Haijden        ZV Brunssum            1:52.99 9801174    1:48.32           
          1:48.32
 11. Daphne Erkens                 Nimo                   1:50.09 9802372    1:50.47           
          1:50.47
 12. Minke Theunissen              ZC Valkenburg          1:55.07 9801826    1:54.84           
          1:54.84
 13. Erin-Lisa Dalm                ZV Brunssum            1:51.43 9900398    1:54.88           
          1:54.88
 14. Elisa Helmer                  ZC Valkenburg               NT 9803366    2:02.34           
          2:02.34
 15. Fleur Geerssen                ZV Brunssum                 NT 9900058    2:05.30           
          2:05.30
 16. Seline Bastings               ZC Valkenburg               NT 9804032    2:23.67           
          2:23.67
 DIS Lotte Brouwers                ZC Valkenburg               NT 9902878    2:41.72           
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:41.72
AFGE Janelle van den Heuvel        ZV Brunssum            1:43.09 9700842                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Jongens, 50m rugslag                Jongens Minioren 4,5,6
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg            38.32 9702025      37.32           
  2. Vincent Jacobs                Nimo                     41.81 9801669      39.46           
  3. Daan Jente                    ZV Brunssum              42.48 9900277      41.02           
  4. Devi Weber                    Nimo                     39.27 9801215      41.09           
  5. Killian von den Hoff          ZV Brunssum              42.41 9700013      42.10           
  6. Ivo Nemeth                    ZV Brunssum              45.47 9700075      42.73           
  7. Danny Hamers                  ZC Valkenburg               NT 9701169      44.06           
  8. Victor Knibbeler              ZV Brunssum              55.56 9700795      47.28           
  9. Lars van der Haijden          ZV Brunssum              43.74 9900225      47.65           
 10. Ruben Dietzenbacher           ZV Brunssum              55.33 9703259      51.79           
 11. Tim Stassen                   ZC Valkenburg          1:02.37 9702939      53.44           
 12. Jhamiro Habets                ZV Brunssum              53.71 9800803      53.59           
 13. Stephan Hamers                ZC Valkenburg            57.89 9900095      56.96           
 DIS Wesley de Vree                ZC Valkenburg            55.82 9703809      50.42           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Junioren 3 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Merel Jaspers                 Nimo                   1:20.72 9602544    1:19.84           
          1:19.84
  2. Maud Geerssen                 ZV Brunssum            1:23.38 9501928    1:24.68           
          1:24.68
  3. Lisa Borger                   ZV Brunssum            1:22.73 9503194    1:25.16           
          1:25.16
  4. Kimberley Brouwer de          Nimo                   1:21.28 9505392    1:25.29           
          1:25.29
  5. Nieske Janssen                Nimo                   1:33.47 9601328    1:28.48           
          1:28.48
  6. Nina Grispen                  ZC Valkenburg          1:33.46 9700656    1:28.75           
          1:28.75
  7. Inge Bastings                 ZC Valkenburg          1:33.25 9603068    1:31.47           
          1:31.47
  8. Dominique Craemers            ZV Brunssum            1:41.19 9503196    1:41.73           
          1:41.73
 DIS Bo Kerkhoff                   Nimo                   1:20.82 9502376    1:22.12           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:22.12
 DIS HenriŽtte van der Roer        ZC Valkenburg          1:49.40 9600686    1:44.64           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:44.64
AFGE Jona Pisters                  Nimo                   1:12.53 9501784                      
  NG Nikki Viehmann                ZV Brunssum            1:51.40 9505606                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          1:13.48 9501941    1:14.18           
          1:14.18
  2. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          1:16.93 9500483    1:16.66           
          1:16.66
  3. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          1:24.32 9501239    1:24.88           
          1:24.88
  4. Max Grispen                   ZC Valkenburg          1:30.04 9501783    1:28.67           
          1:28.67
  5. Bas Kerckhoffs                ZC Valkenburg          1:34.67 9601571    1:34.47           
          1:34.47
  6. Andreas Waldus                Nimo                   1:35.01 9503581    1:34.53           
          1:34.53
  7. Joeri Kerkhoff                Nimo                   1:38.47 9501689    1:35.10           
          1:35.10
  8. Martijn Weinberg              Nimo                   1:46.60 9600955    1:43.40           
          1:43.40
  9. Mike Driessen                 ZV Brunssum            1:43.76 9601175    1:43.67           
          1:43.67
 10. Wouter Knibbeler              ZV Brunssum            1:53.40 9601617    1:43.99           
          1:43.99
 11. LuciŽn Thijssen               ZC Valkenburg          1:48.22 9500845    1:47.47           
          1:47.47
AFGE Dylan Notten                  ZC Valkenburg          1:31.48 9500099                      
AFGE Matteo Borsi                  ZV Brunssum            1:24.54 9603915                      
  NG Tom Niemark                   ZV Brunssum            1:40.01 9502397                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 50m vlinderslag                  Dames Senioren Open
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Greven                  ZC Valkenburg            29.14 8705620      29.09           
  2. Misty Coert                   ZC Valkenburg            30.97 9300162      32.03 FJ 1      
  3. Lydia Colijn                  Nimo                     31.30 8600718      32.03 FJ 2      
  4. Lisanne Jente                 ZV Brunssum              33.25 9600788      32.51           
  5. Chloť Rutzerveld              Nimo                     32.92 9203450      32.99           
  6. Simone Hendrikse              ZC Valkenburg            32.02 9005446      33.18           
  7. Bonnie Ubachs                 ZV Brunssum              32.04 8704896      33.64           
  8. Thessa Hopman                 ZC Valkenburg            35.90 9001588      33.89           
  9. Leslie Jacobs                 Nimo                     34.07 9108102      34.69           
 10. Sanne Kerkhoff                Nimo                     35.71 9305530      34.74           
 11. Ingrid Jansen                 Nimo                     34.77 8705592      36.18           
 DIS Elena Habets                  ZC Valkenburg          1:00.29 9007170      57.79           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m schoolslag                  Heren Senioren Open
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          2:24.28 8901553    2:25.49           
          1:09.66  2:25.49
  2. Freddie Geerlings             Nimo                   2:33.81 7900379    2:35.83           
          1:12.59  2:35.83
  3. Terrence Olaria               ZC Valkenburg          2:34.52 8602249    2:36.63           
          1:15.21  2:36.63
  4. Kay op den Kamp               ZC Valkenburg          2:24.55 9103425    2:40.18           
          1:14.28  2:40.18
  5. Sander Slaghuis               Nimo                   2:52.90 8805305    2:43.29           
          1:15.67  2:43.29
  6. Math Smeets                   Nimo                   2:45.64 8704153    2:44.96           
          1:19.45  2:44.96
  7. Richard Ricksen               ZV Brunssum            2:40.22 7000841    2:45.36           
          1:18.54  2:45.36
  8. Marcel Handler                ZV Brunssum            2:51.76 8200617    2:53.56           
          1:22.66  2:53.56
  9. Frank Klasens                 ZV Brunssum            3:03.02 6500479    2:56.31           
          1:21.91  2:56.31
 10. Jeroen Geurts                 ZC Valkenburg          3:01.52 8801099    3:00.33           
          1:25.88  3:00.33
 11. Michel Driessen               ZV Brunssum            2:52.75 8402991    3:01.73           
          1:25.60  3:01.73
 12. Sebastiaan Gergely            ZC Valkenburg          2:52.32 8704103    3:05.10           
          1:26.83  3:05.10
 13. Karsten Meijers               ZC Valkenburg          3:17.51 9004959    3:24.88           
          1:35.38  3:24.88
AFGE Sander van Elburg             ZC Valkenburg          2:51.60 8800937                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne Scheerder               ZC Valkenburg          1:01.09 9401316    1:01.69           
          1:01.69
  2. Vera Weinberg                 Nimo                   1:02.29 9302144    1:02.55           
          1:02.55
  3. Melissa Meijer                Nimo                   1:01.89 9304374    1:03.91           
          1:03.91
  4. Jamie Schepers                ZC Valkenburg          1:05.27 9300894    1:05.07           
          1:05.07
  5. Rylana Slaghuis               Nimo                   1:06.50 9401286    1:07.14           
          1:07.14
  6. Sharon Schroyen               ZV Brunssum            1:09.07 9502536    1:10.23           
          1:10.23
  7. Amber Viehmann                ZV Brunssum            1:10.89 9504400    1:11.41           
          1:11.41
  8. Robin Klasens                 ZV Brunssum            1:17.77 9604532    1:14.69           
          1:14.69



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lester Snackers               ZC Valkenburg          2:26.50 9400947    2:24.38           
          2:24.38
  2. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          2:36.39 9403779    2:27.00           
          2:27.00
  3. Silvan Viehmann               ZV Brunssum            2:41.09 9403763    2:38.11           
          2:38.11
  4. Yoeri Cuijpers                Nimo                   2:50.33 9403969    2:45.76           
          2:45.76
  5. Camiel Smeets                 Nimo                   3:06.84 9400911    2:50.79           
          2:50.79
  6. Pedro Nemeth                  ZV Brunssum            3:04.89 9401575    2:53.64           
          2:53.64
 DIS Josiah Markink                ZC Valkenburg               NT 9406095                      
        AM - Gebruik maken van hulpmiddelen ., +SL
AFGE Raoul Frenken                 ZC Valkenburg               NT 9306725                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 200m wisselslag            Dames Senioren 2 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Senden                ZC Valkenburg          2:30.00 9300698    2:30.73           
          2:30.73
  2. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          2:31.10 9201052    2:33.88           
          2:33.88
  3. Bo Peeters                    Nimo                   2:51.64 9306564    2:45.15           
          2:45.15
  4. Jolien van Golde              ZC Valkenburg          2:53.78 9204200    2:45.64           
          2:45.64
  5. Mara Pfeffer                  Nimo                   2:49.83 9105478    2:45.73           
          2:45.73
  6. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg          2:42.73 9101602    2:45.89           
          2:45.89
  7. Iris Hopman                   ZC Valkenburg          2:48.88 9101330    2:49.98           
          2:49.98
  8. Annora de Rijck               ZV Brunssum            2:50.45 9201502    3:02.03           
          3:02.03
  9. Ellen Borger                  ZV Brunssum            3:22.36 9600786    3:11.79           
          3:11.79
 DIS Michelle Hacking              Nimo                   2:43.83 9107646                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 100m vlinderslag           Jongens Jeugd 2 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mitch Notten                  ZC Valkenburg            59.00 9202505    1:01.01           
          1:01.01
  2. Yannick Mommers               ZC Valkenburg          1:02.34 9101613    1:02.47           
          1:02.47
  3. Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg          1:06.04 9200333    1:05.67           
          1:05.67
  4. Patrick Lemmens               ZV Brunssum            1:08.52 9106101    1:06.90           
          1:06.90
  5. Robin Borger                  ZV Brunssum            1:05.67 9305183    1:06.98           
          1:06.98
  6. Dean Coert                    ZC Valkenburg          1:04.26 9100393    1:08.07           
          1:08.07
  7. Martyn Slaghuis               Nimo                   1:12.29 9103035    1:13.91           
          1:13.91
  8. Ronald Waldus                 Nimo                   1:19.76 9206275    1:18.88           
          1:18.88
AFGE Thijs Villevoye               Nimo                   1:13.44 9106589                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                       Dames, 200m rugslag                   Dames Senioren Open
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Misty Coert                   ZC Valkenburg          2:28.74 9300162    2:31.24           
          1:15.16  2:31.24
  2. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          2:29.23 8705620    2:34.59           
          1:15.38  2:34.59
  3. Lydia Colijn                  Nimo                   2:35.69 8600718    2:35.30           
          1:15.84  2:35.30
  4. Lisanne Jente                 ZV Brunssum            2:44.74 9600788    2:40.21           
          1:19.25  2:40.21
  5. Fanny Robbertsen              Nimo                   2:37.05 9102622    2:41.73           
          1:18.82  2:41.73
  6. Thessa Hopman                 ZC Valkenburg          2:47.78 9001588    2:43.06           
          1:19.79  2:43.06
  7. Bonnie Ubachs                 ZV Brunssum            2:43.14 8704896    2:43.40           
          1:18.59  2:43.40
  8. Anke Snijkers                 Nimo                   2:50.24 9201638    2:44.33           
          1:20.18  2:44.33
  8. Simone Hendrikse              ZC Valkenburg          2:35.57 9005446    2:44.33           
          1:19.64  2:44.33
 10. Leslie Jacobs                 Nimo                   2:50.57 9108102    2:51.53           
          1:23.32  2:51.53
 11. Elena Habets                  ZC Valkenburg          3:57.98 9007170    3:57.32           
          1:57.29  3:57.32



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg            52.57 8901553      53.79           
            53.79
  2. Terrence Olaria               ZC Valkenburg            52.92 8602249      55.00           
            55.00
  3. Jeroen Geurts                 ZC Valkenburg            57.28 8801099      57.89           
            57.89
  4. Math Smeets                   Nimo                     59.78 8704153      59.44           
            59.44
  5. Sander van den Berg           Nimo                     58.78 8700211      59.46           
            59.46
  6. Sander Slaghuis               Nimo                     58.22 8805305      59.96           
            59.96
  7. Marcel Handler                ZV Brunssum              59.28 8200617    1:00.88           
          1:00.88
  8. Sebastiaan Gergely            ZC Valkenburg            57.51 8704103    1:01.20           
          1:01.20
  9. Frank Klasens                 ZV Brunssum            1:03.85 6500479    1:02.28           
          1:02.28
 10. Michel Driessen               ZV Brunssum            1:00.76 8402991    1:03.24           
          1:03.24
 11. Rick Hellenbrand              Nimo                   1:03.62 8901173    1:05.51           
          1:05.51
 12. Karsten Meijers               ZC Valkenburg          1:05.42 9004959    1:08.86           
          1:08.86
AFGE Sander van Elburg             ZC Valkenburg            54.44 8800937                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 50m rugslag      Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mignon Peeters                Nimo                     37.30 9701048      36.90           
  2. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg            39.72 9801412      39.51           
  3. Chayenne Poorts               Nimo                     39.79 9800670      39.75           
  4. Daphne Erkens                 Nimo                     42.00 9802372      40.23           
  5. Chantal Veldman               Nimo                     45.30 9703000      41.94           
  6. Celine Smeets                 ZV Brunssum              42.94 9703366      42.84           
  7. Mariska Craemers              ZV Brunssum              43.43 9700650      43.82           
  8. Rianne de Croock              ZC Valkenburg            45.14 9801466      44.06           
  9. Melanie Leunissen             Nimo                     45.39 9800672      45.10           
 10. Kendra Viehmann               ZV Brunssum              43.81 9702128      46.15           
 11. Myrthe van der Haijden        ZV Brunssum              50.28 9801174      47.36           
 12. Minke Theunissen              ZC Valkenburg            55.54 9801826      49.82           
 13. Erin-Lisa Dalm                ZV Brunssum              57.03 9900398      54.67           
 14. Elisa Helmer                  ZC Valkenburg            57.43 9803366      59.79           
 15. Fleur Geerssen                ZV Brunssum              57.85 9900058    1:00.33           
 16. Lotte Brouwers                ZC Valkenburg               NT 9902878    1:05.21           
 17. Seline Bastings               ZC Valkenburg          1:08.10 9804032    1:07.67           
AFGE Janelle van den Heuvel        ZV Brunssum              42.52 9700842                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Jongens, 100m schoolslag              Jongens Minioren 4,5,6
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg          1:33.68 9702025    1:37.15 FJ 1      
          1:37.15
  2. Killian von den Hoff          ZV Brunssum            1:36.68 9700013    1:37.15 FJ 2      
          1:37.15
  3. Devi Weber                    Nimo                   1:41.23 9801215    1:42.28           
          1:42.28
  4. Ivo Nemeth                    ZV Brunssum            1:42.44 9700075    1:42.86           
          1:42.86
  5. Daan Jente                    ZV Brunssum            1:45.00 9900277    1:44.89           
          1:44.89
  6. Vincent Jacobs                Nimo                   1:51.44 9801669    1:51.21           
          1:51.21
  7. Danny Hamers                  ZC Valkenburg               NT 9701169    1:51.56           
          1:51.56
  8. Tim Stassen                   ZC Valkenburg          2:29.57 9702939    1:57.23           
          1:57.23
  9. Ruben Dietzenbacher           ZV Brunssum            2:10.22 9703259    2:00.00           
          2:00.00
 10. Lars van der Haijden          ZV Brunssum            2:06.57 9900225    2:01.00           
          2:01.00
 11. Jhamiro Habets                ZV Brunssum            2:01.61 9800803    2:01.22           
          2:01.22
 12. Victor Knibbeler              ZV Brunssum            2:03.85 9700795    2:01.72           
          2:01.72
 13. Wesley de Vree                ZC Valkenburg               NT 9703809    2:03.90           
          2:03.90
 14. Stephan Hamers                ZC Valkenburg               NT 9900095    2:13.04           
          2:13.04



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bo Kerkhoff                   Nimo                   1:34.45 9502376    1:31.53           
          1:31.53
  2. Maud Geerssen                 ZV Brunssum            1:37.67 9501928    1:39.42           
          1:39.42
  3. Merel Jaspers                 Nimo                   1:37.31 9602544    1:40.39           
          1:40.39
  4. Nina Grispen                  ZC Valkenburg          1:44.16 9700656    1:41.02           
          1:41.02
  5. Nieske Janssen                Nimo                   1:49.89 9601328    1:44.97           
          1:44.97
  6. Inge Bastings                 ZC Valkenburg          1:47.32 9603068    1:46.03           
          1:46.03
  7. HenriŽtte van der Roer        ZC Valkenburg          1:46.01 9600686    1:46.90           
          1:46.90
  8. Kimberley Brouwer de          Nimo                   1:46.96 9505392    1:47.70           
          1:47.70
  9. Dominique Craemers            ZV Brunssum            1:51.45 9503196    1:48.39           
          1:48.39
AFGE Jona Pisters                  Nimo                   1:26.14 9501784                      
  NG Nikki Viehmann                ZV Brunssum            1:39.72 9505606                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 2 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          1:08.35 9501941    1:09.71           
          1:09.71
  2. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          1:11.26 9500483    1:12.53           
          1:12.53
  3. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          1:12.46 9501239    1:14.07           
          1:14.07
  4. Max Grispen                   ZC Valkenburg          1:22.51 9501783    1:18.46           
          1:18.46
  5. Bas Kerckhoffs                ZC Valkenburg          1:17.93 9601571    1:18.71           
          1:18.71
  6. Joeri Kerkhoff                Nimo                   1:19.95 9501689    1:19.17           
          1:19.17
  7. Andreas Waldus                Nimo                   1:19.18 9503581    1:21.75           
          1:21.75
  8. Martijn Weinberg              Nimo                   1:28.23 9600955    1:30.20           
          1:30.20
  9. LuciŽn Thijssen               ZC Valkenburg          1:31.13 9500845    1:30.81           
          1:30.81
 10. Mike Driessen                 ZV Brunssum            1:35.54 9601175    1:40.35           
          1:40.35
 11. Wouter Knibbeler              ZV Brunssum            1:48.79 9601617    1:43.98           
          1:43.98
AFGE Dylan Notten                  ZC Valkenburg          1:12.83 9500099                      
AFGE Matteo Borsi                  ZV Brunssum            1:14.65 9603915                      
  NG Tom Niemark                   ZV Brunssum            1:30.07 9502397                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Greven                  ZC Valkenburg            59.51 8705620    1:01.47           
          1:01.47
  2. Misty Coert                   ZC Valkenburg          1:01.64 9300162    1:02.79 FJ 1      
          1:02.79
  3. Lydia Colijn                  Nimo                   1:01.60 8600718    1:02.79 FJ 2      
          1:02.79
  4. Lisanne Jente                 ZV Brunssum            1:06.07 9600788    1:06.49           
          1:06.49
  5. Bonnie Ubachs                 ZV Brunssum            1:05.41 8704896    1:06.89           
          1:06.89
  6. Thessa Hopman                 ZC Valkenburg          1:08.87 9001588    1:06.96           
          1:06.96
  7. Chloť Rutzerveld              Nimo                   1:06.12 9203450    1:07.21           
          1:07.21
  8. Simone Hendrikse              ZC Valkenburg          1:02.60 9005446    1:07.76           
          1:07.76
  9. Anke Snijkers                 Nimo                   1:08.51 9201638    1:10.62           
          1:10.62
 10. Ingrid Jansen                 Nimo                        NT 8705592    1:11.64           
          1:11.64
 11. Elena Habets                  ZC Valkenburg          1:33.14 9007170    1:33.71           
          1:33.71



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Heren, 50m vlinderslag                  Heren Senioren Open
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg            27.08 8901553      27.81           
  2. Terrence Olaria               ZC Valkenburg            28.66 8602249      28.38           
  3. Jeroen Geurts                 ZC Valkenburg            28.56 8801099      29.28           
  4. Richard Ricksen               ZV Brunssum              29.54 7000841      29.58           
  5. Marcel Handler                ZV Brunssum              29.61 8200617      29.77           
  6. Sander van den Berg           Nimo                     29.78 8700211      30.07           
  7. Freddie Geerlings             Nimo                     29.15 7900379      30.10           
  8. Frank Klasens                 ZV Brunssum              31.95 6500479      30.46           
  9. Sebastiaan Gergely            ZC Valkenburg            30.16 8704103      31.97           
 10. Rick Hellenbrand              Nimo                     31.39 8901173      33.02           
 11. Michel Driessen               ZV Brunssum              35.25 8402991      36.46           
 12. Karsten Meijers               ZC Valkenburg            37.26 9004959      39.38           
AFGE Sander van Elburg             ZC Valkenburg            27.70 8800937                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Meisjes, 200m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jamie Schepers                ZC Valkenburg          2:31.33 9300894    2:33.14           
          2:33.14
  2. Sanne Scheerder               ZC Valkenburg          2:33.63 9401316    2:36.57           
          2:36.57
  3. Melissa Meijer                Nimo                   2:37.02 9304374    2:39.64           
          2:39.64
  4. Vera Weinberg                 Nimo                   2:39.59 9302144    2:42.49           
          2:42.49
  5. Sharon Schroyen               ZV Brunssum            2:46.17 9502536    2:53.02           
          2:53.02
  6. Rylana Slaghuis               Nimo                   2:55.15 9401286    2:56.11           
          2:56.11
  7. Amber Viehmann                ZV Brunssum            3:03.57 9504400    3:02.81           
          3:02.81
 DIS Robin Klasens                 ZV Brunssum            3:24.52 9604532    3:13.40           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          3:13.40



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lester Snackers               ZC Valkenburg            56.53 9400947      56.49           
            56.49
  2. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg            57.74 9403779      57.41           
            57.41
  3. Silvan Viehmann               ZV Brunssum            1:01.07 9403763    1:02.20           
          1:02.20
  4. Yoeri Cuijpers                Nimo                   1:05.70 9403969    1:02.43           
          1:02.43
  5. Camiel Smeets                 Nimo                   1:03.94 9400911    1:06.08           
          1:06.08
  6. Pedro Nemeth                  ZV Brunssum            1:10.65 9401575    1:11.18           
          1:11.18
  7. Josiah Markink                ZC Valkenburg               NT 9406095    1:11.47           
          1:11.47
AFGE Raoul Frenken                 ZC Valkenburg          1:22.77 9306725                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Dames, 100m vlinderslag           Dames Senioren 2 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Senden                ZC Valkenburg          1:04.35 9300698    1:07.25           
          1:07.25
  2. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          1:10.15 9201052    1:11.94           
          1:11.94
  3. Jolien van Golde              ZC Valkenburg          1:12.01 9204200    1:12.82           
          1:12.82
  4. Michelle Hacking              Nimo                   1:12.31 9107646    1:13.67           
          1:13.67
  5. Iris Hopman                   ZC Valkenburg          1:12.47 9101330    1:15.07           
          1:15.07
  6. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg          1:13.61 9101602    1:15.62           
          1:15.62
  7. Mara Pfeffer                  Nimo                   1:15.65 9105478    1:18.08           
          1:18.08
  8. Bo Peeters                    Nimo                   1:17.65 9306564    1:19.40           
          1:19.40
  9. Annora de Rijck               ZV Brunssum            1:18.74 9201502    1:25.09           
          1:25.09
 10. Ellen Borger                  ZV Brunssum            1:25.85 9600786    1:30.65           
          1:30.65



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Jongens, 200m wisselslag            Jongens Jeugd 2 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mitch Notten                  ZC Valkenburg          2:17.56 9202505    2:16.97           
          2:16.97
  2. Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg          2:20.75 9200333    2:21.94           
          2:21.94
  3. Patrick Lemmens               ZV Brunssum            2:32.75 9106101    2:27.25           
          2:27.25
  4. Martyn Slaghuis               Nimo                   2:34.35 9103035    2:33.15           
          2:33.15
  5. Robin Borger                  ZV Brunssum            2:34.13 9305183    2:35.61           
          2:35.61
  6. Ronald Waldus                 Nimo                   2:47.56 9206275    2:46.53           
          2:46.53
AFGE Thijs Villevoye               Nimo                   2:37.26 9106589                      
  NG Dean Coert                    ZC Valkenburg          2:28.39 9100393                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 200m schoolslag                  Dames Senioren Open
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          2:47.28 8705620    2:49.83           
          1:23.04  2:49.83
  2. Simone Hendrikse              ZC Valkenburg          2:47.16 9005446    2:56.53           
          1:24.41  2:56.53
  3. Chloť Rutzerveld              Nimo                   2:59.95 9203450    3:00.74 FJ 1      
          1:26.43  3:00.74
  4. Fanny Robbertsen              Nimo                   2:59.98 9102622    3:00.74 FJ 2      
          1:25.41  3:00.74
  5. Lisanne Jente                 ZV Brunssum            3:04.85 9600788    3:06.57           
          1:29.70  3:06.57
  6. Thessa Hopman                 ZC Valkenburg          3:24.50 9001588    3:13.81           
          1:34.08  3:13.81
  7. Sanne Kerkhoff                Nimo                   3:19.28 9305530    3:15.10           
          1:32.21  3:15.10
  8. Bonnie Ubachs                 ZV Brunssum            3:09.41 8704896    3:18.36           
          1:35.50  3:18.36
  9. Inge Snijkers                 Nimo                   3:29.72 9008112    3:21.62           
          1:37.03  3:21.62



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                       Heren, 200m rugslag                   Heren Senioren Open
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          2:11.86 8901553    2:13.68           
          1:06.71  2:13.68
  2. Terrence Olaria               ZC Valkenburg          2:19.96 8602249    2:22.35           
          1:10.87  2:22.35
  3. Dean Coert                    ZC Valkenburg          2:15.46 9100393    2:23.34           
          1:09.81  2:23.34
  4. Math Smeets                   Nimo                   2:31.00 8704153    2:29.57           
          1:11.18  2:29.57
  5. Jeroen Geurts                 ZC Valkenburg          2:29.95 8801099    2:31.32           
          1:14.45  2:31.32
  6. Sander van den Berg           Nimo                   2:31.96 8700211    2:32.00           
          1:15.12  2:32.00
  7. Freddie Geerlings             Nimo                   2:27.79 7900379    2:32.18           
          1:14.32  2:32.18
  8. Frank Klasens                 ZV Brunssum            2:38.97 6500479    2:38.51 FJ 1      
          1:17.35  2:38.51
  9. Sander Slaghuis               Nimo                   2:45.03 8805305    2:38.51 FJ 2      
          1:18.20  2:38.51
 10. Michel Driessen               ZV Brunssum            2:43.97 8402991    2:49.74           
          1:21.09  2:49.74
 11. Marcel Handler                ZV Brunssum            2:41.58 8200617    2:52.34           
          1:24.42  2:52.34
 12. Karsten Meijers               ZC Valkenburg          3:05.55 9004959    3:09.91           
          1:32.75  3:09.91
 DIS Sebastiaan Gergely            ZC Valkenburg          2:46.16 8704103    2:57.35           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:25.13  2:57.35
AFGE Sander van Elburg             ZC Valkenburg               NT 8800937                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag       Meisjes Junioren 3 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZV Brunssum 1                 ZV Brunssum            2:11.12            2:07.91           
        Lisa Borger, 95                            Sharon Schroyen, 95
        Maud Geerssen, 95                          Lisanne Jente, 96
            32.67  2:07.91

  2. Nimo 1                        Nimo                   2:05.48            2:08.33           
        Bo Kerkhoff, 95                            Mignon Peeters, 97
        Kimberley Brouwer de, 95                   Merel Jaspers, 96
            32.03  2:08.33

  3. ZV Brunssum 2                 ZV Brunssum            2:25.17            2:22.99           
        Robin Klasens, 96                          Ellen Borger, 96
        Celine Smeets, 97                          Amber Viehmann, 95
            34.68  2:22.99




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                  Jongens, 4 x 100m wisselslag       Jongens Junioren 4 en later
18-1-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          4:31.89            4:26.32           
        Jelle Peltzer, 94                          Arthur van Noorden, 95
        Lucas Greven, 95                           Lester Snackers, 94
          1:05.59  4:26.32

  2. ZC Valkenburg 2               ZC Valkenburg               NT            5:03.94           
        Josiah Markink, 94                         Max Grispen, 95
        Mart Theunissen, 95                        Bas Kerckhoffs, 96
          1:25.22  5:03.94

  3. ZV Brunssum 1                 ZV Brunssum            4:48.21            5:04.41           
        Pedro Nemeth, 94                           Robin Borger, 93
        Killian von den Hoff, 97                   Silvan Viehmann, 94
          1:17.41  5:04.41

  4. Nimo 1                        Nimo                   5:12.21            5:09.03           
        Joeri Kerkhoff, 95                         Yoeri Cuijpers, 94
        Andreas Waldus, 95                         Camiel Smeets, 94
          1:18.18  5:09.03




SPLASH Meet Manager 2007Registered to ZC Valkenburg