Zeeuwse Winterkampioenschappen 2009
Terneuzen (NED),    10. - 11.1.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 27. Heren, 200m wisselslag, 11 jaar en ouder    Nr. 28. Dames, 100m schoolslag, 18 jaar en ouder
Nr. 29. Dames, 100m schoolslag, 16 - 17 jaar    Nr. 30. Meisjes, 100m schoolslag, 14 - 15 jaar
Nr. 31. Jongens, 100m vrije slag, 12 - 13 jaar    Nr. 32. Meisjes, 100m schoolslag, 12 - 13 jaar
Nr. 33. Jongens, 50m vlinderslag, 9 - 11 jaar    Nr. 34. Meisjes, 100m schoolslag, 9 - 11 jaar
Nr. 35. Heren, 100m vrije slag, 20 jaar en ouder    Nr. 36. Heren, 100m vrije slag, 18 - 19 jaar
Nr. 37. Jongens, 100m vrije slag, 16 - 17 jaar    Nr. 38. Jongens, 100m vrije slag, 14 - 15 jaar
Nr. 39. Dames, 100m rugslag, 18 jaar en ouder    Nr. 40. Dames, 100m rugslag, 16 - 17 jaar
Nr. 41. Meisjes, 100m rugslag, 14 - 15 jaar    Nr. 42. Heren, 100m vlinderslag, 20 jaar en ouder
Nr. 43. Heren, 100m vlinderslag, 18 - 19 jaar    Nr. 44. Jongens, 100m vlinderslag, 16 - 17 jaar
Nr. 45. Jongens, 100m vlinderslag, 14 - 15 jaar    Nr. 46. Jongens, 100m vlinderslag, 12 - 13 jaar
Nr. 47. Meisjes, 100m rugslag, 12 - 13 jaar    Nr. 48. Jongens, 100m vrije slag, 9 - 11 jaar
Nr. 49. Meisjes, 100m rugslag, 9 - 11 jaar    Nr. 50. Dames, 50m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 51. Heren, 4 x 100m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 52. Dames, 4 x 100m wisselslag, 11 jaar en ouder


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                       Heren, 200m wisselslag                         1997 en eerder
11.01.2009 - 14:15                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde               2:13.65     2:08.86
        Limiet voor NK, Kringrecord 20-24 jaar
          1:01.32  2:08.86
    2.  Niek de Ridder                8802819   Luctor et Emergo         2:15.25     2:12.85       
          1:02.99  2:12.85
    3.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo         2:14.42     2:14.61       
          1:01.20  2:14.61
    4.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo         2:17.02     2:14.88       
          1:00.56  2:14.88
    5.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde               2:17.76     2:16.42       
        NK Limiet jeugd 1
          1:03.19  2:16.42
    6.  Charles Potin                 8301701   Luctor et Emergo         2:18.34     2:17.24       
          1:03.04  2:17.24
    7.  Roderick van Doeselaar        9200261   ZCKoewacht               2:21.05     2:18.92       
        NK Limiet jeugd 1
          1:04.97  2:18.92
    7.  Davy Bisslik                  8202351   Luctor et Emergo         2:17.23     2:18.92       
          1:04.14  2:18.92
    9.  Alex Eversdijk                9000847   SZ&PC De Bruinvis        2:18.25     2:19.62       
          1:06.07  2:19.62
   10.  Martijn Mechielsen            9001933   De Stormvogel            2:23.79     2:23.85       
          1:09.79  2:23.85
   11.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo         2:17.70     2:24.15       
          1:06.19  2:24.15
   12.  Tom Erpelinck                 9100607   De Honte                 2:27.34     2:26.47       
          1:08.27  2:26.47
   13.  Stefan Roovers                9102753   De Stormvogel            2:26.14     2:28.21       
          1:06.07  2:28.21
   14.  Bob Dalmeijer                 9402203   Luctor et Emergo         2:27.48     2:29.20       
          1:10.82  2:29.20
   15.  Jasper Rouwendal              9006069   De Stormvogel            2:22.56     2:29.62       
          1:09.51  2:29.62
   16.  René van Wallenburg           9204413   Luctor et Emergo         2:23.62     2:34.69       
          1:10.70  2:34.69
 AFGEM  Jan Brink                     6200091   De Stormvogel            2:25.73                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                       Dames, 100m schoolslag                         1990 en eerder
11.01.2009 - 14:21                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stephanie Rombout             8803696   Luctor et Emergo         1:15.77     1:12.86       
        NK Limiet senioren
            33.91  1:12.86
    2.  Ryan Verplanke                7700696   Scheldestroom            1:16.91     1:19.73       
            37.90  1:19.73
    3.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde               1:19.85     1:20.47       
            38.21  1:20.47
    4.  Naomi Gelderland              9005276   ZCKoewacht               1:20.14     1:21.97       
            37.86  1:21.97
    5.  Anouk Meesen                  8902828   ZCKoewacht               1:20.51     1:22.14       
            38.96  1:22.14
    6.  Emke Erpelinck                9001026   De Honte                 1:23.05     1:22.68       
            38.67  1:22.68
    7.  Eline Nijskens                8803194   ZCKoewacht               1:20.42     1:23.56       
            39.79  1:23.56
    8.  Carmen de Ridder              8803634   SZ&PC De Bruinvis        1:24.85     1:24.69       
            40.45  1:24.69
    9.  Evi Erpelinck                 8901146   De Honte                 1:24.73     1:25.35       
            40.49  1:25.35
   10.  Nikita Kruis                  8902486   De Stormvogel            1:22.78     1:26.88       
            41.20  1:26.88
   11.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom            1:25.77     1:26.97       
            40.90  1:26.97
   12.  Daphne Wiskerke               8704704   SZ&PC De Bruinvis        1:24.20     1:26.99       
            40.70  1:26.99
   13.  Leonie Edenburg               9005382   Luctor et Emergo         1:29.01     1:29.74       
            42.00  1:29.74
   14.  Lisanne de Jong               8902082   De Schelde               1:28.97     1:30.53       
            41.59  1:30.53
   15.  Sabine van Waes               8503136   ZCKoewacht               1:30.63     1:32.92       
            43.90  1:32.92
   16.  Evelyn Verplanke              8101570   Scheldestroom            1:33.64     1:35.08       
            44.80  1:35.08
 AFGEM  Veronique Vasseur             8302026   Scheldestroom            1:29.61                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                       Dames, 100m schoolslag                      Gebjr 1991 - 1992
11.01.2009 - 14:26                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Monique de Haard              9203828   Luctor et Emergo         1:19.14     1:19.66       
            37.25  1:19.66
    2.  Mieke van Dort                9100780   De Stormvogel            1:25.51     1:25.45       
            40.20  1:25.45
    3.  Lieke Beezemer                9100152   De Schelde               1:26.53     1:25.92       
            40.96  1:25.92
    4.  Jaimy Kort                    9205654   De Stormvogel            1:25.76     1:26.00       
            39.61  1:26.00
    5.  Iris Dingemanse               9205056   De Stormvogel            1:26.08     1:26.35       
            41.04  1:26.35
    6.  Jacqueline Boonman            9100340   De Bevelanders           1:27.87     1:27.97       
            41.04  1:27.97
    7.  Yessica Wouters               9103608   Luctor et Emergo         1:27.57     1:29.20       
            41.97  1:29.20
    8.  Bianca de Pooter              9202738   De Schelde               1:29.57     1:29.22       
            42.20  1:29.22
    9.  Emelie Bral                   9100430   ZCKoewacht               1:29.51     1:29.41       
            42.34  1:29.41
   10.  Pauline Rootsaert             9205604   Scheldestroom            1:30.09     1:29.60       
            42.23  1:29.60
   11.  Liliane Solé                  9206088   De Stormvogel            1:31.36     1:30.31       
            42.66  1:30.31
   12.  Karen Coone                   9107762   SZ&PC De Bruinvis        1:30.08     1:31.19       
            42.12  1:31.19
   13.  Suzanne Eversdijk             9203636   SZ&PC De Bruinvis        1:33.17     1:31.37       
            43.15  1:31.37
   14.  Nicky Vanhijfte               9201806   Scheldestroom            1:30.37     1:31.90       
            43.00  1:31.90
   15.  Celine van Roeyen             9206528   ZCKoewacht               1:34.94     1:32.56       
            43.90  1:32.56
   16.  Miriam van Noorden            9102290   De Bevelanders           1:28.65     1:34.66       
            44.36  1:34.66



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                      Meisjes, 100m schoolslag                     Gebjr 1993 - 1994
11.01.2009 - 14:30                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            1:14.39     1:15.40       
        NK Limiet
            35.69  1:15.40
    2.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            1:20.29     1:16.28       
        NK Limiet
            36.61  1:16.28
    3.  Amira Fathi                   9402974   De Stormvogel            1:18.90     1:21.06       
            37.84  1:21.06
    4.  Rody Vanhijfte                9400806   Scheldestroom            1:23.12     1:24.27       
            39.54  1:24.27
    5.  Josephien Jansen              9302324   De Bevelanders           1:25.06     1:24.42       
            40.63  1:24.42
    6.  Willemijn Verhelst            9405394   De Schelde               1:25.14     1:25.08       
            39.89  1:25.08
    7.  Priscilla Meerman             9401428   Luctor et Emergo         1:23.86     1:25.09       
            39.96  1:25.09
    8.  Eline van der Werf            9404260   De Schelde               1:31.00     1:26.80       
            40.85  1:26.80
    9.  Kirsten de Boevere            9300082   Scheldestroom            1:27.48     1:27.29       
            40.56  1:27.29
   10.  Anniek Minderhoud             9302698   De Stormvogel            1:26.16     1:27.79       
            41.04  1:27.79
   11.  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                 1:28.13     1:29.59       
            42.50  1:29.59
   12.  Demi Dingemanse               9404236   De Stormvogel            1:28.32     1:30.07       
            42.12  1:30.07
   13.  Annelotte van Dieren          9302322   De Bevelanders           1:28.49     1:30.52       
            42.87  1:30.52
   14.  Dunya Luteijn                 9404040   De Schelde               1:31.15     1:31.40       
            42.66  1:31.40
   15.  Ilse van Noorden              9404104   De Bevelanders           1:31.12     1:33.43       
            44.34  1:33.43
   16.  Janneke van de Poele          9301128   ZCKoewacht               1:26.82     1:34.49       
            44.34  1:34.49



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                      Jongens, 100m vrije slag                     Gebjr 1995 - 1996
11.01.2009 - 14:41                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn Scherbeijn              9600349   Scheldestroom            1:01.98     1:01.60       
        NJK Limiet
            29.28  1:01.60
    2.  Christian de Die              9501635   De Schelde               1:04.97     1:04.80       
            30.73  1:04.80
    3.  Sjoerd van de Poele           9500265   ZCKoewacht               1:05.56     1:04.88       
            31.26  1:04.88
    4.  Joost Gevaert                 9501029   De Bevelanders           1:10.03     1:05.12       
            30.85  1:05.12
    5.  Diego De Meyer                9500467   SZ&PC De Bruinvis        1:07.86     1:05.34       
            31.19  1:05.34
    6.  Pedro Mol                     9600581   De Stormvogel            1:07.10     1:06.81       
            32.49  1:06.81
    7.  Ozzie Hoogesteger             9503413   De Stormvogel            1:10.71     1:08.90       
            32.28  1:08.90
    8.  Thijs de Vries                9502409   Scheldestroom            1:12.00     1:09.31       
            32.37  1:09.31
    9.  Levy Kort                     9600583   De Stormvogel            1:08.32     1:09.34       
            33.19  1:09.34
   10.  Sjakko Bekkers                9501591   De Stormvogel            1:13.34     1:11.35       
            34.06  1:11.35
   11.  Luka Jaksic                   9602267   De Schelde               1:12.48     1:11.43       
            32.99  1:11.43
   12.  Jeroen Ruissen                9504093   ZCKoewacht               1:14.29     1:13.25       
            34.33  1:13.25
   13.  Yoshua Rijk                   9502407   Scheldestroom            1:15.22     1:13.71       
            35.26  1:13.71
   14.  Wouter van Kerckhoven         9503641   De Honte                 1:13.25     1:13.90       
            34.47  1:13.90
   15.  Mariano Kamoen                9600559   ZCKoewacht               1:14.56     1:14.35       
            35.14  1:14.35
   16.  Siegert van Dieren            9500849   De Bevelanders           1:15.20     1:14.97       
            34.99  1:14.97
   17.  Nicky Joosse                  9600789   Luctor et Emergo         1:14.10     1:16.30       
            35.64  1:16.30



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                      Meisjes, 100m schoolslag                     Gebjr 1995 - 1996
11.01.2009 - 14:45                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Romy Hoogendijk               9601258   Luctor et Emergo         1:21.30     1:19.04
        NJK Limiet, Kringrecord 13-jarigen
            37.36  1:19.04
    2.  Savannah Leenheer             9603072   De Stormvogel            1:19.74     1:19.54       
        NJK Limiet
            37.33  1:19.54
    3.  Larissa Jansen                9500660   De Bevelanders           1:23.22     1:21.42       
            38.50  1:21.42
    4.  Merel van Drongelen           9502670   De Honte                 1:23.97     1:24.72       
            40.11  1:24.72
    5.  Larissa Gelderland            9600476   ZCKoewacht               1:24.07     1:24.84       
        NJK Limiet
            38.99  1:24.84
    6.  Tulany de Wilde               9601002   De Stormvogel            1:23.89     1:26.37       
            41.56  1:26.37
    7.  Anouk Bron                    9503212   Scheldestroom            1:25.88     1:27.69       
            41.48  1:27.69
    8.  Anouk Molewijk                9501916   De Schelde               1:29.66     1:29.07       
            41.11  1:29.07
    9.  Rani Rootsaert                9501298   Scheldestroom            1:29.06     1:29.43       
            41.43  1:29.43
   10.  Kelly Bergez                  9603132   ZCKoewacht               1:29.86     1:30.57       
            41.92  1:30.57
   11.  Eileen van Bunder             9600260   ZCKoewacht               1:30.95     1:30.83       
            42.34  1:30.83
   12.  Dymphie Huijssen              9502494   De Schelde               1:31.76     1:33.72       
            42.70  1:33.72
   13.  Romy de Bruijne               9602628   De Schelde               1:33.68     1:34.31       
            44.49  1:34.31
   14.  Sophie Bonte                  9600976   ZCKoewacht               1:32.11     1:34.46       
            44.32  1:34.46
   15.  Kirsti Sletten                9603784   De Schelde               1:33.06     1:34.49       
            43.74  1:34.49
 NG.ZA  Lois van den Berg             9502874   De Stormvogel            1:32.11                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                      Jongens, 50m vlinderslag                     Gebjr 1997 - 1999
11.01.2009 - 14:55                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Casper Zwier                  9701355   Luctor et Emergo           34.59       33.66       
    2.  Philip van Moll               9700767   Luctor et Emergo           37.27       35.52       
    3.  Wouter Stap                   9700935   De Stormvogel              36.48       36.58       
    4.  Gideon van Ee                 9801225   De Schelde                 39.70       38.21       
    5.  Ricardo Lauffer               9801157   Luctor et Emergo           44.09       38.25       
    6.  Sander de Hamer               9701541   Z&PC de Ganze              43.00       39.24       
    7.  Kalle van Gemert              9801259   De Stormvogel              41.49       40.05       
    8.  Jonathan Davidse              9702473   De Stormvogel              40.25       40.34       
    9.  Thom Allonsius                9702355   De Schelde                 42.98       41.36       
   10.  Jomme Bruijnzeel              9900755   De Schelde                 48.10       43.52       
   11.  Quinten de Putter             9702675   De Schelde                 45.75       44.72       
   12.  Arjen Hiel                    9801023   ZCKoewacht                 48.03       45.91       
   13.  Alex Breel                    9700945   De Stormvogel              47.22       47.57       
   14.  Enrique van Opdurp            9700161   ZCKoewacht                 48.29       47.63       
   15.  Jochem Neels                  9800999   De Stormvogel              48.95       48.65       
   16.  Carlo Fieret                  9701159   Scheldestroom              47.56       51.47       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                      Meisjes, 100m schoolslag                     Gebjr 1997 - 1999
11.01.2009 - 14:58                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amke Bruijnzeel               9701178   De Schelde               1:25.80     1:25.41       
            39.92  1:25.41
    2.  Manon Kloosterman             9702082   De Bevelanders           1:31.46     1:26.68       
            40.11  1:26.68
    3.  Demi van der Werf             9701860   De Stormvogel            1:28.79     1:28.71       
            41.95  1:28.71
    4.  Nadine Koster                 9701898   ZCKoewacht               1:37.78     1:35.68       
            45.25  1:35.68
    5.  Hinke Oosterhoff              9801296   Luctor et Emergo         1:42.50     1:36.10       
            45.54  1:36.10
    6.  Geneva Joval                  9702108   Luctor et Emergo         1:37.04     1:36.87       
            45.59  1:36.87
    7.  Sophie van Bolderik           9702314   De Schelde               1:37.02     1:37.10       
            45.93  1:37.10
    8.  Rigt van der Woude            9703998   De Stormvogel            1:38.57     1:37.50       
            43.84  1:37.50
    9.  Lisa Pieters                  9703364   De Bevelanders           1:39.01     1:39.04       
            48.15  1:39.04
   10.  Shanice Beekman               9900854   Luctor et Emergo         1:39.52     1:39.05       
            45.66  1:39.05
   11.  Romy van den Abeele           9701098   Scheldestroom            1:38.09     1:39.50       
            46.52  1:39.50
   12.  Tessa Eijkman                 9702316   De Schelde               1:42.44     1:40.97       
            48.34  1:40.97
   13.  Lore van Riel                 9701094   Scheldestroom            1:41.36     1:41.50       
            48.13  1:41.50
   14.  Maja Sevic                    9702628   De Schelde               1:42.14     1:44.11       
            48.76  1:44.11
   15.  Maartje Oosterhoff            9702590   Luctor et Emergo         1:43.91     1:44.36       
            49.38  1:44.36
   16.  Eva Pijpelink                 9701636   Z.V. Zeelandia           1:42.51     1:45.75       
            49.20  1:45.75
 AFGEM  Kabi Schouwenaar              9702086   De Bevelanders           1:38.21                   
 AFGEM  Lise Vossen                   9700658   ZV Onderdak              1:37.78                   
 AFGEM  Vera de Regt                  9702080   De Bevelanders           1:40.30                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                       Heren, 100m vrije slag                         1988 en eerder
11.01.2009 - 15:09                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde                 53.14       51.73
        NK Limiet Senioren, Kringrecord 20-24 jaar
            24.80    51.73
    2.  Niek de Ridder                8802819   Luctor et Emergo           54.83       54.61       
            26.70    54.61
    3.  Roel Dellaert                 8400447   SZ&PC De Bruinvis          55.12       55.40       
            26.42    55.40
    4.  Davy Bisslik                  8202351   Luctor et Emergo           55.47       55.43       
            26.57    55.43
    5.  Charles Potin                 8301701   Luctor et Emergo           54.85       55.57       
            26.70    55.57
    6.  Cees van Houwelingen          6300351   De Schelde                 56.48       56.24
        Kringrecord 45-49 jaar
            27.11    56.24
    7.  Tommy van Overmeeren          8402887   De Schelde                 57.38       57.15       
            27.10    57.15
    8.  Robbert Dellaert              8300477   SZ&PC De Bruinvis          57.51       57.99       
            28.12    57.99
    9.  Erwin van Boven               8500343   De Otters Axel             57.44       58.02       
            27.20    58.02
   10.  Bert van Waes                 7801179   ZCKoewacht                 59.76       58.95       
            27.51    58.95
   11.  Robin Dellaert                8800745   Scheldestroom            1:00.55     1:01.79       
            29.35  1:01.79
   12.  Martijn Eggermont             8200395   Scheldestroom            1:02.57     1:02.21       
            29.04  1:02.21
   13.  Pim Bekkers                   6700049   De Stormvogel            1:02.53     1:02.42       
            30.03  1:02.42
   14.  Jurjen Pater                  8802653   Scheldestroom            1:03.65     1:03.00       
            28.89  1:03.00
   15.  Yaus Lekatompessy             8702039   Luctor et Emergo         1:05.18     1:06.40       
            31.44  1:06.40
 NG.ZA  Rudi Goudswaard               6901437   Luctor et Emergo         1:00.61                   
 AFGEM  Jan Brink                     6200091   De Stormvogel              56.99                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                       Heren, 100m vrije slag                      Gebjr 1989 - 1990
11.01.2009 - 15:14                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo           51.53       52.76       
            25.88    52.76
    2.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo           54.91       54.21       
            26.09    54.21
    3.  Nathan Tramper                9002943   De Bevelanders             57.01       56.05       
            27.02    56.05
    4.  Dennis Boonman                8900349   De Bevelanders             57.20       56.79       
            27.16    56.79
    5.  Martijn Mechielsen            9001933   De Stormvogel              56.55       57.32       
            26.86    57.32
    6.  Jasper Rouwendal              9006069   De Stormvogel              58.08       58.10       
            28.07    58.10
    7.  Alex Eversdijk                9000847   SZ&PC De Bruinvis          58.26       58.65       
            28.20    58.65
    8.  Yanick Breukers               9000409   De Bevelanders           1:01.90     1:00.23       
            28.71  1:00.23
    9.  Mertijn Loof                  9001853   De Schelde                 59.42     1:00.65       
            28.56  1:00.65
   10.  Niek Kampman                  8901557   De Schelde               1:00.96     1:01.60       
            29.16  1:01.60
   11.  Erik Vermue                   8906357   Z&PC de Ganze            1:02.32     1:02.64       
            29.38  1:02.64
   12.  Arjan van Boven               9000391   De Otters Axel           1:02.73     1:03.62       
            29.76  1:03.62
   13.  Michael Rutze                 8902717   De Bevelanders           1:04.05     1:04.75       
            30.80  1:04.75
 AFGEM  Sebastiaan Haak               9001073   De Otters Axel           1:03.17                   
 AFGEM  Matthijs Droesbeke            9005223   De Otters Axel           1:07.36                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                      Jongens, 100m vrije slag                     Gebjr 1991 - 1992
11.01.2009 - 15:24                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde                 54.14       53.77       
        NK Limiet Jeugd 1
            25.82    53.77
    2.  René van Wallenburg           9204413   Luctor et Emergo           55.59       55.42       
        NK Limiet Jeugd 1
            26.75    55.42
    3.  Sander v. Nieuwenhuyzen       9104257   De Stormvogel              55.98       55.86       
            26.43    55.86
    4.  Roderick van Doeselaar        9200261   ZCKoewacht                 56.10       56.27       
        NK Limiet Jeugd 1
            27.48    56.27
    5.  Edwin de Jong                 9101111   De Schelde                 57.34       57.88       
            27.26    57.88
    6.  Tom Erpelinck                 9100607   De Honte                   58.24       58.11       
            27.74    58.11
    7.  Christoph Bral                9202391   ZCKoewacht                 59.54       58.51       
            27.69    58.51
    8.  Kevin Dooms                   9203337   De Schelde               1:00.03     1:00.00       
            28.71  1:00.00
    9.  Dennis Wolfert                9202509   De Schelde               1:00.00     1:00.20       
            28.86  1:00.20
   10.  Davy Hermans                  9103913   Scheldestroom            1:00.76     1:00.68       
            28.67  1:00.68
   11.  Stefan Roovers                9102753   De Stormvogel              58.84     1:01.09       
            29.52  1:01.09
   12.  Vincent Keijmel               9101169   Scheldestroom            1:00.96     1:01.45       
            29.77  1:01.45
   13.  Joris Boekhorst               9100163   Scheldestroom            1:03.88     1:01.68       
            29.69  1:01.68
   14.  Angelo De Meyer               9203501   SZ&PC De Bruinvis        1:03.80     1:02.81       
            29.31  1:02.81
   15.  Jorg Verhallen                9104689   De Honte                 1:02.84     1:03.23       
            29.93  1:03.23
   16.  Paul van den Driest           9200283   Luctor et Emergo         1:03.49     1:04.20       
            30.81  1:04.20
 AFGEM  Christian van Bommel          9100095   Z.V. Zeelandia           1:02.11                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                      Jongens, 100m vrije slag                     Gebjr 1993 - 1994
11.01.2009 - 15:27                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bob Dalmeijer                 9402203   Luctor et Emergo           55.66       55.54       
        NJK Limiet Junioren 3
            26.95    55.54
    2.  Sonny Corré                   9303615   Luctor et Emergo           56.81       56.19       
        NJK Limiet Junioren 4
            27.55    56.19
    3.  Niels Suy                     9302967   De Schelde                 57.50       57.57       
        NJK Limiet Junioren 4
            27.64    57.57
    4.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo           57.34       57.82       
            27.57    57.82
    5.  Steven Uijl                   9304075   Luctor et Emergo           58.18       58.42       
            28.36    58.42
    6.  Tim Tramper                   9400397   De Bevelanders           1:00.76       59.60       
        NJK Limiet Junioren 3
            28.51    59.60
    7.  Yannick Mol                   9302899   De Stormvogel              59.86     1:00.19       
            29.30  1:00.19
    8.  Sven Ivens                    9306165   SZ&PC De Bruinvis          59.56     1:00.26       
            28.83  1:00.26
    9.  Michiel Pater                 9300399   Scheldestroom              59.77     1:01.30       
            29.25  1:01.30
   10.  Richard Oskam                 9402119   De Schelde               1:03.89     1:03.02       
            29.79  1:03.02
   11.  Robin Hermans                 9400987   Scheldestroom            1:03.84     1:03.23       
            30.26  1:03.23
   12.  Mark Legters                  9303361   De Schelde               1:05.99     1:04.31       
            30.56  1:04.31
   13.  Raymond Tax                   9402765   De Stormvogel            1:07.68     1:04.74       
            30.54  1:04.74
   14.  Cas van Vorstenbos            9403241   De Schelde               1:07.40     1:05.03       
            31.47  1:05.03
   15.  Jordy de Kok                  9403731   De Bevelanders           1:06.80     1:05.10       
            30.99  1:05.10
   16.  Gijs Manhave                  9403199   De Schelde               1:07.48     1:05.27       
            32.27  1:05.27



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                         Dames, 100m rugslag                          1990 en eerder
11.01.2009 - 15:37                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stephanie Rombout             8803696   Luctor et Emergo         1:09.10     1:05.90
        NK Limiet senioren, Kringrecord 20-24 jaar
            31.38  1:05.90
    2.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde               1:08.38     1:09.39       
            33.12  1:09.39
    3.  Linda Vink                    8402602   De Honte                 1:10.79     1:12.64       
            35.85  1:12.64
    4.  Ryan Verplanke                7700696   Scheldestroom            1:11.78     1:13.19       
            35.51  1:13.19
    5.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom            1:12.80     1:13.37       
            35.60  1:13.37
    6.  Evi Erpelinck                 8901146   De Honte                 1:13.07     1:14.52       
            36.33  1:14.52
    7.  Nikita Kruis                  8902486   De Stormvogel            1:15.45     1:15.93       
            36.69  1:15.93
    8.  Sabina van Doeselaar          8900962   ZCKoewacht               1:16.46     1:16.59       
            37.78  1:16.59
    9.  Valerie Manhave               8802856   Scheldestroom            1:14.57     1:17.03       
            37.26  1:17.03
   10.  Emke Erpelinck                9001026   De Honte                 1:19.04     1:18.80       
            38.13  1:18.80
   11.  Sabine van Waes               8503136   ZCKoewacht               1:17.07     1:18.94       
            37.99  1:18.94
   12.  Anouk Meesen                  8902828   ZCKoewacht               1:19.55     1:19.90       
            38.52  1:19.90
   13.  Leonie Cornelis               8900812   Scheldestroom            1:19.05     1:20.92       
            39.12  1:20.92
   14.  Lisanne de Jong               8902082   De Schelde               1:20.89     1:22.14       
            39.75  1:22.14
   15.  Naomi Gelderland              9005276   ZCKoewacht               1:21.16     1:22.34       
            39.55  1:22.34
   16.  Eline Nijskens                8803194   ZCKoewacht               1:21.86     1:22.60       
            41.26  1:22.60



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                         Dames, 100m rugslag                       Gebjr 1991 - 1992
11.01.2009 - 15:41                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Miriam van Noorden            9102290   De Bevelanders           1:14.33     1:12.07       
            34.65  1:12.07
    2.  Monique de Haard              9203828   Luctor et Emergo         1:14.23     1:12.53       
            35.22  1:12.53
    3.  Kelsey Onderdijk              9102340   Luctor et Emergo         1:13.05     1:12.70       
            34.69  1:12.70
    4.  Mieke van Dort                9100780   De Stormvogel            1:15.92     1:15.44       
            36.65  1:15.44
    5.  Jacqueline Boonman            9100340   De Bevelanders           1:15.20     1:16.89       
            37.15  1:16.89
    6.  Karen Coone                   9107762   SZ&PC De Bruinvis        1:17.25     1:17.89       
            37.17  1:17.89
    7.  Emelie Bral                   9100430   ZCKoewacht               1:16.00     1:18.39       
            38.20  1:18.39
    8.  Jaimy Kort                    9205654   De Stormvogel            1:17.48     1:19.75       
            38.90  1:19.75
    9.  Celine van Roeyen             9206528   ZCKoewacht               1:20.84     1:21.10       
            39.73  1:21.10
   10.  Lieke Beezemer                9100152   De Schelde               1:21.60     1:21.33       
            39.57  1:21.33
   11.  Nicky Vanhijfte               9201806   Scheldestroom            1:20.31     1:21.38       
            40.23  1:21.38
   12.  Pauline Rootsaert             9205604   Scheldestroom            1:20.96     1:22.81       
            40.18  1:22.81
   13.  Yessica Wouters               9103608   Luctor et Emergo         1:21.90     1:23.68       
            40.18  1:23.68
   14.  Liliane Solé                  9206088   De Stormvogel            1:23.56     1:26.74       
            41.30  1:26.74
   DIS  Sanne Klompe                  9202138   De Stormvogel            1:15.19     1:19.78       
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            39.31  1:19.78
   DIS  Iris Dingemanse               9205056   De Stormvogel            1:20.34     1:22.07       
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            40.06  1:22.07



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                        Meisjes, 100m rugslag                      Gebjr 1993 - 1994
11.01.2009 - 15:51                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            1:05.44     1:05.94
        NK Limiet, Kringrecord 16-jaar
            32.36  1:05.94
    2.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            1:07.32     1:07.13       
        NK Limiet
            32.45  1:07.13
    3.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel            1:10.03     1:09.92       
            33.81  1:09.92
    4.  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                 1:10.03     1:13.42       
            35.53  1:13.42
    5.  Priscilla Meerman             9401428   Luctor et Emergo         1:15.27     1:15.37       
            36.18  1:15.37
    6.  Saskia de Haard               9401972   Luctor et Emergo         1:19.06     1:17.50       
            37.82  1:17.50
    7.  Josephien Jansen              9302324   De Bevelanders           1:21.20     1:17.91       
            38.29  1:17.91
    8.  Anniek Minderhoud             9302698   De Stormvogel            1:15.22     1:18.75       
            38.15  1:18.75
    9.  Rody Vanhijfte                9400806   Scheldestroom            1:19.49     1:19.79       
            39.26  1:19.79
   10.  Esther Brinkman               9300136   Luctor et Emergo         1:18.62     1:20.20       
            39.09  1:20.20
   11.  Joline Verhallen              9401404   De Honte                 1:21.14     1:20.41       
            37.89  1:20.41
   12.  Willemijn Verhelst            9405394   De Schelde               1:20.19     1:20.44       
            38.86  1:20.44
   13.  Janneke van de Poele          9301128   ZCKoewacht               1:15.42     1:20.59       
            39.22  1:20.59
   14.  Kirsten de Boevere            9300082   Scheldestroom            1:19.61     1:22.03       
            40.04  1:22.03
   15.  Melissa van Assel             9402552   ZCKoewacht               1:21.23     1:23.28       
            39.40  1:23.28
   16.  Dunya Luteijn                 9404040   De Schelde               1:20.78     1:24.34       
            40.51  1:24.34



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                       Heren, 100m vlinderslag                        1988 en eerder
11.01.2009 - 15:56                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Davy Bisslik                  8202351   Luctor et Emergo           57.40       58.67       
            27.68    58.67
    2.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde                 58.95       59.13       
            27.68    59.13
    3.  Charles Potin                 8301701   Luctor et Emergo           59.77     1:00.45       
            28.30  1:00.45
    4.  Niek de Ridder                8802819   Luctor et Emergo         1:00.80     1:01.30       
            29.00  1:01.30
    5.  Erwin van Boven               8500343   De Otters Axel           1:05.79     1:05.76       
            30.28  1:05.76
    6.  Roel Dellaert                 8400447   SZ&PC De Bruinvis        1:03.66     1:07.07       
            28.92  1:07.07
    7.  Jurjen Pater                  8802653   Scheldestroom            1:07.93     1:08.55       
            29.70  1:08.55
    8.  Robbert Dellaert              8300477   SZ&PC De Bruinvis        1:07.71     1:08.95       
            31.97  1:08.95
    9.  Robin Dellaert                8800745   Scheldestroom            1:07.64     1:10.33       
            31.72  1:10.33
   10.  Cees van Houwelingen          6300351   De Schelde               1:08.71     1:10.34       
            32.39  1:10.34
   11.  Bert van Waes                 7801179   ZCKoewacht               1:13.55     1:12.47       
            33.76  1:12.47
 NG.ZA  René van Oudenaarde           8301619   Z.V. Zeelandia           1:13.96                   

    BM  Martijn Eggermont             8200395   Scheldestroom                 NT     1:12.51       
            32.73  1:12.51



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                       Heren, 100m vlinderslag                     Gebjr 1989 - 1990
11.01.2009 - 16:05                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo           57.54       57.56       
        NK-limiet, Kringrecord 20-24 jaar
            26.85    57.56
    2.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo           59.02     1:00.02       
            28.38  1:00.02
    3.  Nathan Tramper                9002943   De Bevelanders           1:04.79     1:01.26       
            28.13  1:01.26
    4.  Dennis Boonman                8900349   De Bevelanders           1:02.52     1:02.74       
            29.30  1:02.74
    5.  Alex Eversdijk                9000847   SZ&PC De Bruinvis        1:03.58     1:02.87       
            29.69  1:02.87
    6.  Mertijn Loof                  9001853   De Schelde               1:02.53     1:03.68       
            28.83  1:03.68
    7.  Niek Kampman                  8901557   De Schelde               1:07.74     1:09.58       
            31.86  1:09.58
    8.  Martijn Mechielsen            9001933   De Stormvogel            1:05.65     1:10.03       
            29.54  1:10.03
    9.  Michael Rutze                 8902717   De Bevelanders           1:12.13     1:11.68       
            32.67  1:11.68
   10.  Jasper Rouwendal              9006069   De Stormvogel            1:07.48     1:13.50       
            29.59  1:13.50
   11.  Erik Vermue                   8906357   Z&PC de Ganze            1:24.35     1:22.08       
            36.30  1:22.08
   12.  Arjan van Boven               9000391   De Otters Axel           1:26.19     1:22.27       
            34.95  1:22.27
 AFGEM  Sebastiaan Haak               9001073   De Otters Axel           1:19.80                   
 AFGEM  Matthijs Droesbeke            9005223   De Otters Axel           1:20.99                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                      Jongens, 100m vlinderslag                    Gebjr 1991 - 1992
11.01.2009 - 16:09                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde               1:00.59     1:00.33       
        NK Limiet Jeugd 1, evenaring Kringrecord 17-jaar
            27.97  1:00.33
    2.  René van Wallenburg           9204413   Luctor et Emergo         1:00.52     1:01.12       
        NK Limiet Jeugd 1
            28.38  1:01.12
    3.  Roderick van Doeselaar        9200261   ZCKoewacht               1:02.91     1:03.59       
            29.47  1:03.59
    4.  Stefan Roovers                9102753   De Stormvogel            1:04.58     1:04.64       
            30.24  1:04.64
    5.  Tom Erpelinck                 9100607   De Honte                 1:05.45     1:05.99       
            30.63  1:05.99
    6.  Christoph Bral                9202391   ZCKoewacht               1:08.09     1:07.11       
            30.26  1:07.11
    7.  Sander v. Nieuwenhuyzen       9104257   De Stormvogel            1:06.15     1:07.53       
            29.51  1:07.53
    8.  Davy Hermans                  9103913   Scheldestroom            1:08.16     1:07.61       
            31.41  1:07.61
    9.  Sander Boidin                 9200111   Scheldestroom            1:11.26     1:09.43       
            31.61  1:09.43
   10.  Paul van den Driest           9200283   Luctor et Emergo         1:12.86     1:11.15       
            32.69  1:11.15
   11.  Edwin de Jong                 9101111   De Schelde               1:11.09     1:11.22       
            30.87  1:11.22
   12.  Kevin Dooms                   9203337   De Schelde               1:10.97     1:11.87       
            31.91  1:11.87
   13.  Ole Wicke                     9207055   ZCKoewacht               1:16.00     1:15.33       
            33.71  1:15.33
   14.  Joris Boekhorst               9100163   Scheldestroom            1:18.01     1:16.85       
            33.25  1:16.85
   15.  Dominique Rombout             9101925   ZCKoewacht               1:17.03     1:21.25       
            36.34  1:21.25
   DIS  Jorg Verhallen                9104689   De Honte                 1:16.30                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Christian van Bommel          9100095   Z.V. Zeelandia           1:17.26                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                      Jongens, 100m vlinderslag                    Gebjr 1993 - 1994
11.01.2009 - 16:19                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo         1:00.62     1:02.10       
        NJK Limiet Junioren 4
            29.29  1:02.10
    2.  Bob Dalmeijer                 9402203   Luctor et Emergo         1:03.92     1:02.58       
        NJK Limiet Junioren 3
            29.65  1:02.58
    3.  Sonny Corré                   9303615   Luctor et Emergo         1:04.73     1:05.59       
            30.67  1:05.59
    4.  Niels Suy                     9302967   De Schelde               1:07.80     1:07.29       
            30.38  1:07.29
    5.  Tim Tramper                   9400397   De Bevelanders           1:10.13     1:07.38       
            31.02  1:07.38
    6.  Steven Uijl                   9304075   Luctor et Emergo         1:10.81     1:10.66       
            32.40  1:10.66
    7.  Richard Oskam                 9402119   De Schelde               1:12.78     1:11.16       
            32.56  1:11.16
    8.  Yannick Mol                   9302899   De Stormvogel            1:11.66     1:13.33       
            32.39  1:13.33
    9.  Sven Ivens                    9306165   SZ&PC De Bruinvis        1:11.90     1:13.47       
            32.04  1:13.47
   10.  Michiel Pater                 9300399   Scheldestroom            1:12.08     1:15.35       
            34.41  1:15.35
   11.  Raymond Tax                   9402765   De Stormvogel            1:20.37     1:17.40       
            35.38  1:17.40
   12.  Aaron v d Broeke              9306155   ZCKoewacht               1:15.52     1:17.53       
            36.05  1:17.53
   13.  Nico Huijssen                 9303653   De Schelde               1:22.12     1:18.61       
            34.08  1:18.61
   14.  Jordy de Kok                  9403731   De Bevelanders           1:18.02     1:18.96       
            34.93  1:18.96
   15.  Robin Hermans                 9400987   Scheldestroom            1:16.22     1:19.07       
            36.99  1:19.07
   16.  Gijs Manhave                  9403199   De Schelde               1:20.02     1:19.12       
            37.10  1:19.12



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                      Jongens, 100m vlinderslag                    Gebjr 1995 - 1996
11.01.2009 - 16:23                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn Scherbeijn              9600349   Scheldestroom            1:11.47     1:10.17       
        NJK Limiet
            32.60  1:10.17
    2.  Diego De Meyer                9500467   SZ&PC De Bruinvis        1:22.03     1:12.04       
            32.86  1:12.04
    3.  Sjoerd van de Poele           9500265   ZCKoewacht               1:11.87     1:12.40       
            33.89  1:12.40
    4.  Pedro Mol                     9600581   De Stormvogel            1:19.78     1:16.01       
            35.59  1:16.01
    5.  Christian de Die              9501635   De Schelde               1:23.55     1:16.03       
            35.06  1:16.03
    6.  Ozzie Hoogesteger             9503413   De Stormvogel            1:19.87     1:16.98       
            35.63  1:16.98
    7.  Luka Jaksic                   9602267   De Schelde               1:22.65     1:21.93       
            37.16  1:21.93
    8.  Levy Kort                     9600583   De Stormvogel            1:25.96     1:22.17       
            37.40  1:22.17
    9.  Siegert van Dieren            9500849   De Bevelanders           1:28.79     1:24.13       
            38.96  1:24.13
   10.  Thijs de Vries                9502409   Scheldestroom            1:32.41     1:25.06       
            38.42  1:25.06
   11.  Sjakko Bekkers                9501591   De Stormvogel            1:33.29     1:26.34       
            40.35  1:26.34
   12.  Yoshua Rijk                   9502407   Scheldestroom            1:30.92     1:26.49       
            39.08  1:26.49
   13.  Nicky Joosse                  9600789   Luctor et Emergo         1:30.78     1:34.17       
            42.66  1:34.17
   14.  Karsten van Assel             9501537   ZCKoewacht               1:37.79     1:37.87       
            45.18  1:37.87
   15.  Jeroen Ruissen                9504093   ZCKoewacht               1:43.40     1:39.96       
            42.54  1:39.96
   16.  Mariano Kamoen                9600559   ZCKoewacht               1:37.66     1:43.16       
            47.81  1:43.16
   17.  Wouter van Kerckhoven         9503641   De Honte                 1:42.88     1:45.15       
            45.32  1:45.15



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                        Meisjes, 100m rugslag                      Gebjr 1995 - 1996
11.01.2009 - 16:34                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte Dalmeijer               9601166   Luctor et Emergo         1:16.68     1:11.35       
        NJK Limiet
            34.92  1:11.35
    2.  Romy Hoogendijk               9601258   Luctor et Emergo         1:17.74     1:12.87       
        NJK Limiet
            34.73  1:12.87
    3.  Eline van Moll                9503412   Luctor et Emergo         1:15.39     1:14.34       
            35.43  1:14.34
    4.  Sophie Bonte                  9600976   ZCKoewacht               1:16.37     1:17.16       
            36.99  1:17.16
    5.  Larissa Gelderland            9600476   ZCKoewacht               1:17.88     1:18.03       
            38.41  1:18.03
    6.  Charlotte Bral                9600258   ZCKoewacht               1:20.88     1:19.10       
            38.95  1:19.10
    7.  Eline de Haard                9601004   Luctor et Emergo         1:21.51     1:19.49       
            38.31  1:19.49
    8.  Larissa Jansen                9500660   De Bevelanders           1:19.78     1:19.66       
            39.46  1:19.66
    9.  Savannah Leenheer             9603072   De Stormvogel            1:23.53     1:20.65       
            38.46  1:20.65
   10.  Rieke Vermue                  9504820   De Bevelanders           1:22.52     1:21.04       
            40.06  1:21.04
   11.  Rani Rootsaert                9501298   Scheldestroom            1:19.82     1:21.09       
            39.03  1:21.09
   12.  Anouk Molewijk                9501916   De Schelde               1:22.48     1:22.77       
            40.07  1:22.77
   13.  Eva Oyevaar                   9602292   Z&PC de Ganze            1:24.73     1:23.01       
            40.17  1:23.01
   14.  Merel van Drongelen           9502670   De Honte                 1:20.85     1:23.11       
            39.95  1:23.11
   DIS  Kelly Bergez                  9603132   ZCKoewacht               1:19.39     1:18.70       
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            37.07  1:18.70
   DIS  Anouk Bron                    9503212   Scheldestroom            1:26.05     1:26.87       
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            42.23  1:26.87
 AFGEM  Chelsea Schild                9502584   De Stormvogel            1:24.76                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                      Jongens, 100m vrije slag                     Gebjr 1997 - 1999
11.01.2009 - 16:38                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Casper Zwier                  9701355   Luctor et Emergo         1:07.77     1:06.16       
            31.89  1:06.16
    2.  Philip van Moll               9700767   Luctor et Emergo         1:13.92     1:09.88       
            33.25  1:09.88
    3.  Wouter Stap                   9700935   De Stormvogel            1:11.04     1:10.70       
            34.01  1:10.70
    4.  Thom Allonsius                9702355   De Schelde               1:14.12     1:12.32       
            34.62  1:12.32
    5.  Gideon van Ee                 9801225   De Schelde               1:15.06     1:12.69       
            34.27  1:12.69
    6.  Jonathan Davidse              9702473   De Stormvogel            1:14.65     1:14.14       
            34.63  1:14.14
    7.  Tom van Elsen                 9703009   De Stormvogel            1:25.34     1:16.52       
            35.92  1:16.52
    8.  Kalle van Gemert              9801259   De Stormvogel            1:20.38     1:17.38       
            37.77  1:17.38
    9.  Quinten de Putter             9702675   De Schelde               1:19.18     1:19.88       
            38.01  1:19.88
   10.  Enrique van Opdurp            9700161   ZCKoewacht               1:19.61     1:21.05       
            37.70  1:21.05
   11.  Jomme Bruijnzeel              9900755   De Schelde               1:21.19     1:21.59       
            38.42  1:21.59
   12.  Alex Breel                    9700945   De Stormvogel            1:21.11     1:22.01       
            39.01  1:22.01
   13.  Sander de Hamer               9701541   Z&PC de Ganze            1:21.49     1:22.93       
            39.52  1:22.93
   14.  Carlo Fieret                  9701159   Scheldestroom            1:23.23     1:25.17       
            40.87  1:25.17
   15.  Nander Meerman                9801261   De Stormvogel            1:24.46     1:27.46       
            40.82  1:27.46
   DIS  Ricardo Lauffer               9801157   Luctor et Emergo         1:20.18                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 49                        Meisjes, 100m rugslag                      Gebjr 1997 - 1999
11.01.2009 - 16:49                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Demi van der Werf             9701860   De Stormvogel            1:22.21     1:21.54       
            39.53  1:21.54
    2.  Leonie van Moll               9701126   Luctor et Emergo         1:23.57     1:21.63       
            39.42  1:21.63
    3.  Manon Kloosterman             9702082   De Bevelanders           1:24.99     1:22.23       
            38.70  1:22.23
    4.  Geneva Joval                  9702108   Luctor et Emergo         1:23.51     1:23.26       
            40.95  1:23.26
    5.  Sophie van Bolderik           9702314   De Schelde               1:23.50     1:24.90       
            41.54  1:24.90
    6.  Amke Bruijnzeel               9701178   De Schelde               1:28.26     1:28.07       
            42.98  1:28.07
    7.  Tessa Eijkman                 9702316   De Schelde               1:33.42     1:28.14       
            42.87  1:28.14
    8.  Manon Aerssens                9900294   Scheldestroom            1:30.51     1:28.79       
            43.95  1:28.79
    9.  Nikita van den Ouden          9900622   Luctor et Emergo         1:30.45     1:29.24       
            42.94  1:29.24
   10.  Maartje Oosterhoff            9702590   Luctor et Emergo         1:33.26     1:32.04       
            45.24  1:32.04
   11.  Cherida Dieleman              9700566   ZCKoewacht               1:32.33     1:32.09       
            43.65  1:32.09
   12.  Manon Scherbeijn              9800114   Scheldestroom            1:34.18     1:32.40       
            44.88  1:32.40
   13.  Romy van den Abeele           9701098   Scheldestroom            1:33.42     1:33.25       
            45.25  1:33.25
   DIS  Hinke Oosterhoff              9801296   Luctor et Emergo         1:25.42     1:24.03       
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            41.29  1:24.03
   DIS  Lisa Pieters                  9703364   De Bevelanders           1:34.38     1:32.48       
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            45.73  1:32.48
   DIS  Rigt van der Woude            9703998   De Stormvogel            1:32.25     1:34.16       
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            43.63  1:34.16



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 50                        Dames, 50m vrije slag                         1997 en eerder
11.01.2009 - 16:53                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel              26.60       26.60
        NK Limiet jeugd 2, Kringrecord 16-jaar
    2.  Stephanie Rombout             8803696   Luctor et Emergo           27.24       26.81       
        NK Limiet senioren
    3.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel              27.42       27.48       
        NK Limiet jeugd 2
    4.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel              28.46       27.58       
        NK Limiet jeugd 2
    5.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde                 28.37       28.65       
    6.  Ryan Verplanke                7700696   Scheldestroom              28.01       28.97       
    7.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom              28.49       29.00       
    8.  Nikita Kruis                  8902486   De Stormvogel              28.86       29.04       
    9.  Monique de Haard              9203828   Luctor et Emergo           29.13       29.10       
    9.  Jacqueline Boonman            9100340   De Bevelanders             28.01       29.10       
   11.  Larissa Jansen                9500660   De Bevelanders             29.42       29.23       
        Limiet voor NJK korte baan
   12.  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                   29.42       29.85       
   13.  Carmen de Ridder              8803634   SZ&PC De Bruinvis          29.54       29.86       
   14.  Josephien Jansen              9302324   De Bevelanders             30.02       29.92       
   15.  Priscilla Meerman             9401428   Luctor et Emergo           29.42       29.93       
   16.  Sabine van Waes               8503136   ZCKoewacht                 28.81       29.99       
   17.  Anniek Minderhoud             9302698   De Stormvogel              29.26       30.19       
   18.  Evi Erpelinck                 8901146   De Honte                   29.50       30.26       
   19.  Lisanne de Jong               8902082   De Schelde                 29.41       30.41       
   20.  Mieke van Dort                9100780   De Stormvogel              29.99       30.44       
   21.  Iris Dingemanse               9205056   De Stormvogel              30.21       30.54       
   22.  Miriam van Noorden            9102290   De Bevelanders             29.42       30.68       
   23.  Naomi Gelderland              9005276   ZCKoewacht                 29.73       31.16       
   DIS  Emelie Bral                   9100430   ZCKoewacht                 30.18                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 51                     Heren, 4 x 100m vrije slag                       1997 en eerder
11.01.2009 - 17:03                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         3:36.27     3:36.39       
        NK Limiet, Kring Estafetterecord Senioren
        Toby Aarnoutse, 89                           Davy Bisslik, 82
        Joeri van Wallenburg, 90                     Niek de Ridder, 88
            25.31    52.32  1:17.97  1:47.70  2:13.54  2:42.36  3:07.87  3:36.39

    2.  De Schelde 1                            De Schelde               3:41.41     3:38.67       
        Bas van Houwelingen, 92                      Tommy van Overmeeren, 84
        Cees van Houwelingen, 63                     Kevin Hondsmerk, 88
            26.37    55.18  1:22.15  1:51.34  2:17.27  2:47.47  3:11.72  3:38.67

    3.  Luctor et Emergo 2                      Luctor et Emergo         3:47.99     3:51.32       
        Sonny Corré, 93                              Steven Uijl, 93
        Simon Edenburg, 93                           René van Wallenburg, 92
            27.88    56.73  1:24.24  1:54.94  2:23.11  2:54.44  3:21.37  3:51.32

    4.  De Stormvogel 1                         De Stormvogel            3:49.45     3:53.51       
        Martijn Mechielsen, 90                       Jasper Rouwendal, 90
        Stefan Roovers, 91                           Sander v. Nieuwenhuyzen, 91
            27.12    57.70  1:25.99  1:58.00  2:26.13  2:56.45  3:22.82  3:53.51

    5.  SZ&PC De Bruinvis 1                     SZ&PC De Bruinvis        3:50.45     3:53.89       
        Sven Ivens, 93                               Robbert Dellaert, 83
        Alex Eversdijk, 90                           Roel Dellaert, 84
            29.68  1:01.63  1:28.60  1:58.79  2:26.89  2:58.18  3:24.89  3:53.89

    6.  De Bevelanders 1                        De Bevelanders           3:56.51     3:58.33       
        Yanick Breukers, 90                          Dennis Boonman, 89
        Tim Tramper, 94                              Nathan Tramper, 90
            29.72  1:01.47  1:30.43  2:02.59  2:29.99  3:01.34  3:27.90  3:58.33

    7.  ZCKoewacht 1                            ZCKoewacht               4:00.96     4:03.38       
        Roderick van Doeselaar, 92                   Sjoerd van de Poele, 95
        Christoph Bral, 92                           Bert van Waes, 78
            27.56    57.55  1:25.72  1:57.48  2:28.72  3:03.12  3:31.34  4:03.38

    8.  Scheldestroom 1                         Scheldestroom            4:02.04     4:06.00       
        Davy Hermans, 91                             Vincent Keijmel, 91
        Robin Dellaert, 88                           Michiel Pater, 93
            29.49  1:01.16  1:30.07  2:02.35  2:31.63  3:03.65  3:33.11  4:06.00

    9.  Scheldestroom 2                         Scheldestroom            4:09.54     4:11.28       
        Sander Boidin, 92                            Jurjen Pater, 88
        Bjorn Scherbeijn, 96                         Martijn Eggermont, 82
            30.29  1:02.61  1:33.12  2:06.85  2:35.26  3:09.40  3:38.31  4:11.28

   10.  De Honte 1                              De Honte                 4:29.37     4:31.78       
        Tom Erpelinck, 91                            Wouter van Kerckhoven, 95
        Jorg Verhallen, 91                           Bart Verhallen, 62
            27.97    58.19  1:28.16  2:01.59  2:36.77  3:16.91  3:50.36  4:31.78

   11.  Scheldestroom 3                         Scheldestroom            4:34.94     4:36.58       
        Robin Hermans, 94                            Thijs de Vries, 95
        Joris Boekhorst, 91                          Yoshua Rijk, 95
            31.99  1:05.95  1:35.72  2:08.11  2:41.83  3:19.53  3:56.13  4:36.58

   12.  ZCKoewacht 2                            ZCKoewacht               4:29.47     4:38.52       
        Ole Wicke, 92                                Joris van Bunder, 93
        Dominique Rombout, 91                        Aaron v d Broeke, 93
            31.43  1:06.12  1:38.16  2:14.81  2:47.27  3:24.79  4:00.15  4:38.52

 AFGEM  De Otters Axel 1                        De Otters Axel           4:10.70                   
        Erwin van Boven, 85                          Matthijs Droesbeke, 90
        Arjan van Boven, 90                          Sebastiaan Haak, 90




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 52                     Dames, 4 x 100m wisselslag                       1997 en eerder
11.01.2009 - 17:13                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Stormvogel 1                         De Stormvogel            4:29.75     4:33.48       
        NK Limiet, KRing Estafetterecord tot 17 jaar
        Manon Minneboo, 93                           Judith Stap, 93
        Amira Fathi, 94                              Merel van der Ent, 93
            31.74  1:06.25  1:44.07  2:28.26  2:57.89  3:33.00  4:01.78  4:33.48

    2.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         4:39.89     4:43.61       
        Kelsey Onderdijk, 91                         Stephanie Rombout, 88
        Monique de Haard, 92                         Priscilla Meerman, 94
            35.41  1:14.03  1:51.65  2:34.54  3:03.24  3:37.97  4:08.64  4:43.61

    3.  De Honte 1                              De Honte                 4:47.02     4:45.62       
        Linda Vink, 84                               Iris Erpelinck, 93
        Emke Erpelinck, 90                           Evi Erpelinck, 89
            35.16  1:11.93  1:49.46  2:33.68  3:05.26  3:42.30  4:12.53  4:45.62

    4.  De Bevelanders 1                        De Bevelanders           4:50.61     4:51.30       
        Miriam van Noorden, 91                       Jacqueline Boonman, 91
        Larissa Jansen, 95                           Joy Tramper, 92
            34.79  1:12.27  1:50.73  2:35.00  3:07.23  3:44.57  4:15.47  4:51.30

    5.  Scheldestroom 1                         Scheldestroom            4:49.74     4:55.95       
        Marlinda Eggermont, 85                       Ryan Verplanke, 77
        Rody Vanhijfte, 94                           Kirsten de Boevere, 93
            35.82  1:13.55  1:52.03  2:37.09  3:08.91  3:46.81  4:19.09  4:55.95

    6.  De Schelde 1                            De Schelde               5:03.23     5:03.58       
        Josje van Houwelingen, 90                    Willemijn Verhelst, 94
        Lieke Beezemer, 91                           Lisanne de Jong, 89
            33.40  1:10.19  1:51.06  2:36.60  3:11.46  3:56.46  4:27.73  5:03.58

    7.  ZCKoewacht 1                            ZCKoewacht               4:54.56     5:06.64       
        Emelie Bral, 91                              Sabine van Waes, 85
        Eline Nijskens, 88                           Naomi Gelderland, 90
            38.87  1:19.62  1:58.18  2:41.62  3:15.31  3:57.83  4:28.95  5:06.64

    8.  ZCKoewacht 2                            ZCKoewacht               5:03.32     5:07.13       
        Sabina van Doeselaar, 89                     Larissa Gelderland, 96
        Anouk Meesen, 89                             Kelly Bergez, 96
            37.88  1:17.14  1:55.31  2:39.14  3:15.47  3:58.11  4:30.13  5:07.13

    9.  Luctor et Emergo 2                      Luctor et Emergo         5:05.26     5:08.36       
        Eline van Moll, 95                           Eline de Haard, 96
        Romy Hoogendijk, 96                          Lotte Dalmeijer, 96
            36.06  1:15.53  1:53.70  2:38.83  3:15.66  4:00.11  4:31.95  5:08.36

   10.  SZ&PC De Bruinvis 1                     SZ&PC De Bruinvis        4:58.51     5:12.87       
        Karen Coone, 91                              Carmen de Ridder, 88
        Daphne Wiskerke, 87                          Suzanne Eversdijk, 92
            37.69  1:19.13  1:59.89  2:47.58  3:20.95  4:00.56  4:34.36  5:12.87

   11.  De Bevelanders 2                        De Bevelanders           5:15.25     5:19.28       
        Rieke Vermue, 95                             Josephien Jansen, 93
        Manon Kloosterman, 97                        Ilse van Noorden, 94
            38.77  1:21.11  2:02.71  2:53.11  3:27.95  4:09.56  4:42.53  5:19.28

   12.  Scheldestroom 2                         Scheldestroom            5:14.61     5:23.19       
        Valerie Manhave, 88                          Rani Rootsaert, 95
        Anouk Bron, 95                               Leonie Cornelis, 89
            37.10  1:16.38  1:57.34  2:44.39  3:21.50  4:10.69  4:44.45  5:23.19

   13.  Scheldestroom 3                         Scheldestroom            5:46.62     5:44.87       
        Lotte Boone, 93                              Nicky Vanhijfte, 92
        Pauline Rootsaert, 92                        Lore van Riel, 97
            39.35  1:21.73  2:03.93  2:53.97  3:31.46  4:20.78  5:00.23  5:44.87

   DIS  De Stormvogel 2                         De Stormvogel            4:49.20                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
        Sanne Klompe, 92                             Mieke van Dort, 91
        Savannah Leenheer, 96                        Anniek Minderhoud, 93
            37.26  1:17.51

SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Schelde