Brabantse Winter Kampioenschappen 2009
Roosendaal (NED),    10. - 11.1.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 12. Jongens, 4 x 100m vrije slag, 10 - 11 jaar    Nr. 13. Jongens, 4 x 100m vrije slag, 11 - 15 jaar
Nr. 14. Heren, 4 x 100m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 16. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, 11 - 13 jaar
Nr. 17. Dames, 4 x 100m wisselslag, 11 jaar en ouder    Nr. 18. Heren, 100m rugslag, 8 jaar en ouder
Nr. 19. Dames, 100m vlinderslag, 8 jaar en ouder    Nr. 20. Heren, 100m schoolslag, 8 jaar en ouder
Nr. 21. Dames, 100m vrije slag, 8 jaar en ouder    Nr. 22. Heren, 200m wisselslag, 8 jaar en ouder


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                  Jongens, 4 x 100m vrije slag                      10 - 11 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. DZT '62 1                     DZT '62                5:19.67            5:11.39           
        Cristhian van Schijndel, 98                Roy van der Heyden, 97
        Jorn Vogelaar, 98                          Loed Jacobs, 98
            36.67  1:20.07  5:11.39

  2. Z&PV Nuenen 1                 Z&PV Nuenen            5:17.92            5:13.37           
        Alain Vogels, 97                           Jelle de Wind, 98
        Jeroen Schelling, 97                       Joeri Phaff, 97
            36.12  1:16.40  5:13.37




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                  Jongens, 4 x 100m vrije slag                      11 - 15 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Z&PV Nuenen 1                 Z&PV Nuenen            4:05.40            4:00.41           
        Jarmo van Zwol, 94                         Joris Willems, 95
        Wouter Sijmons, 93                         Sven Kardol, 93
            29.13  1:01.69  4:00.41

  2. O.Z. & P.C. De Warande 1      O.Z. & P.C. De Waran   4:09.01            4:01.76           
        Remy den Boer, 94                          Harm Donkers, 93
        Pieter Pijnenburg, 93                      Sebastian de Been, 93
            28.07    59.36  4:01.76

  3. TRB-RES 1                     TRB-RES                4:06.76            4:10.26           
        Peter Rietveld, 96                         Matti de Bruijn, 93
        Thomas Rietveld, 94                        Tian Tjioe, 93
            31.67  1:06.64  4:10.26

  4. SBC2000 1                     SBC2000                4:15.69            4:15.51           
        Jordy Jongenelen, 95                       Yannick van Opdorp, 93
        Sven Alderlieste, 95                       Robert Groot, 93
            31.95  1:06.73  4:15.51

 DIS Tiamat                        Z.V. Tiamat            4:17.37                              
        EA - Te vroeg overgenomen., Diskwalificatie betreft overname van 1e naar 2e zwemmer
        Stijn Schoone, 93                          Marco van der Aalst, 93
        Stein Menting, 94                          Tom Tamerus, 93
            28.67  1:01.76




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                   Heren, 4 x 100m vrije slag                   11 jaar en ouder
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. BZV 1                         BZV                    3:37.56            3:36.73           
        Raga Flores, 89                            Kenny van Krieken, 90
        Bart van der Aar, 89                       Hermie Minkels, 87
            24.67    51.86  3:36.73

  2. TRB-RES 1                     TRB-RES                3:44.05            3:42.16           
        Robin van Gulik, 90                        Tim van Doesburg, 88
        Rik Bakker, 91                             Joey van Doesburg, 87
            26.89    57.39  3:42.16

  3. EIFFEL Swimmers PSV 1         EIFFEL Swimmers PSV    3:35.70            3:43.41           
        Frans Slaats, 93                           Date v.d. Zaag, 94
        Lars v.d. Heijden, 90                      Patrick Janssen, 91
            27.37    57.31  3:43.41

  4. Z&PV Nuenen 1                 Z&PV Nuenen            3:45.70            3:44.36           
        Rens van Eijk, 91                          Tim Winkels, 87
        Ferry J. Claassen, 92                      Martin de Wildt, 74
            27.17    56.42  3:44.36

  5. Z & Pc Dio 1                  Z & Pc Dio             3:48.45            3:48.87           
        Jan van Opstal, 86                         Ramon Bastiaansen, 93
        Bob van Hees, 91                           Paul Koster, 93
            26.87    57.27  3:48.87

  6. Tiamat                        Z.V. Tiamat            3:47.92            3:49.11           
        Pieter Joordens, 91                        Lars Rongen, 89
        Mitchel Heesakkers, 92                     Martijn Rongen, 87
            27.58    58.20  3:49.11

  7. O.Z. & P.C. De Warande 1      O.Z. & P.C. De Waran   3:51.37            3:49.39           
        David Vleeschouwer, 80                     Giel van Dijk, 91
        Tom Pel, 92                                Gerben Fiere, 91
            28.10  3:49.39

  NG ZVDO '74 1                    ZVDO '74               3:51.95                              
        Wietse Sterkenburg, 91                     Niels den Dekker, 91
        Martijn den Dekker, 87                     Gert-Jan den Dekker, 85




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                  Meisjes, 4 x 100m wisselslag                      11 - 13 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. TRB-RES 1                     TRB-RES                4:56.61            4:55.08           
        Marceline de Cloe, 96                      Michelle de Bruijn, 95
        Indy Diependaal, 95                        Kim Smulders, 95
            34.02  1:10.43  4:55.08

  2. Zeester/Meerval 1             Zeester/Meerval        4:59.71            4:56.00           
        Esma van Vonderen, 95                      Nikey van de Wetering, 95
        Nikki Habers, 96                           Lotte Langenhoff, 96
            35.92  1:15.23  4:56.00

  3. Njord 1                       Njord                  5:10.25            5:08.60           
        Judith van de Wijdeven, 95                 Mandy de Bruin, 95
        Jaimy Mous, 96                             Emy Liebregts, 95
            35.51  1:15.60  5:08.60

  4. SBC2000 1                     SBC2000                5:06.33            5:11.29           
        Lindi Verkooijen, 95                       Claudia den Ottelander, 95
        Kris Hutten, 95                            Maya Kingma, 95
            38.23  1:19.48  5:11.29

  5. Z&PV Nuenen 1                 Z&PV Nuenen            5:15.37            5:14.63           
        Susan Teijken, 95                          Samantha Kardol, 95
        Elke van den Hurk, 96                      Lisa Hartogs, 95
            38.75  1:18.98  5:14.63

  6. TRB-RES 2                     TRB-RES                5:21.68            5:16.03           
        Louise van de Meer, 95                     Madelon Schellekens, 95
        Eva Karapanagiotis, 95                     Femke van Hest, 96
          1:16.65  5:16.03

  7. DZT '62 1                     DZT '62                5:27.48            5:22.89           
        Vanessa van Schijndel, 95                  Ananda Veugen, 95
        Mandy Stevens, 97                          Lisa Koolen, 95
            40.13  1:22.57  5:22.89

  8. WZV 2                         WZV                    5:33.28            5:39.29           
        Manon Balvers, 95                          Anne Klijberg, 95
        Sanne van der Schans, 96                   Simone Balvers, 96
            40.76  1:24.64  5:39.29




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                   Dames, 4 x 100m wisselslag                   11 jaar en ouder
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. EIFFEL Swimmers PSV 1         EIFFEL Swimmers PSV    4:25.02            4:28.13           
        Ashley Verburg, 93                         Michelle Hendrikx, 93
        Lotte Goosen, 92                           Roxanne Linders, 92
            32.37  1:07.44  4:28.13

  2. Z & Pc Dio 1                  Z & Pc Dio             4:40.93            4:41.07           
        Ilse Resink, 93                            Anita Smits, 69
        Susanne van der Linden, 88                 Jolanda Post, 90
            34.26  1:11.80  4:41.07

  3. TRB-RES 1                     TRB-RES                4:44.39            4:44.89           
        Jannemieke van Avezaath, 89                Roos van Esch, 82
        Marjolijn Wuisman, 86                      Pascalle Rovers, 93
            36.04  1:14.83  4:44.89

  4. Tritium (SG) 1                Tritium (SG)           4:50.68            4:54.39           
        Petra Schuivens, 93                        Chantal Willems, 91
        Kim Loeffen, 94                            Merel Siroen, 88
            36.30  1:15.89  4:54.39

  5. ZVDO '74 1                    ZVDO '74               4:50.62            4:58.58           
        Narissa Lobregt, 92                        Robina Hoegee, 92
        Esther Vos, 82                             Kelly Hoegee, 95
            37.23  1:17.74  4:58.58

  6. Z & Pc Dio 2                  Z & Pc Dio             4:56.73            5:03.16           
        Aniek Resink, 95                           Whitney van Hoeckel, 94
        Kristie Dekkers, 94                        Susette Lauwen, 93
            36.92  1:16.45  5:03.16

  7. De Krabben 1                  De Krabben             5:01.87            5:06.74           
        Nikki van der Zee, 95                      Wilma Mihaylova, 93
        Lotte Nederstigt, 93                       Marissa Minkman, 93
            38.02  1:19.33  5:06.74

 DIS DZT '62 1                     DZT '62                4:47.25                              
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
        Laura vd Laar, 92                          Sahar Hamam, 94
        Femke Hendrikx, 88                         Chantal van Herpen, 90

AFGE De Biesboschzwemmers 1        De Biesboschzwemmers   4:51.18                              
        Francijna de Kooter, 80                    Marcha Admiraal, 93
        Annette Wijnja-Visser, 67                  Tonny Methorst, 88

  NG SBC2000 1                     SBC2000                4:53.28                              
        Lindi Verkooijen, 95                       Renée Roks, 93
        Bente van Gennep, 92                       Chantal Verhoeff, 79




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                       Heren, 100m rugslag                           8 - 10 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loed Jacobs                   DZT '62                1:26.26 9800441    1:26.06           
            41.70  1:26.06
  2. Stefan van de Wijdeven        Njord                  1:31.31 9800995    1:29.91           
            43.05  1:29.91
  3. Elwin van Gerwen              Njord                  1:31.75 9801125    1:30.11           
            42.92  1:30.11
  4. Jelle de Wind                 Z&PV Nuenen            1:31.73 9801183    1:30.61           
            44.42  1:30.61


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                       Heren, 100m rugslag                               11 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floris van Mierlo             ZPK Budel              1:22.35 9700489    1:22.98           
            39.67  1:22.98
  2. Roy van der Heyden            DZT '62                1:24.41 9701209    1:24.89           
            40.90  1:24.89
  3. Daniel van Dijk               Tritium (SG)           1:30.87 9701577    1:25.64           
            41.23  1:25.64
  4. Yvo Bulham                    De Vennen              1:30.54 9701073    1:26.81           
            42.18  1:26.81
  5. Joeri Phaff                   Z&PV Nuenen            1:30.89 9701099    1:31.44           
            43.76  1:31.44


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                       Heren, 100m rugslag                               12 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mike van Herk                 EIFFEL Swimmers PSV    1:09.08 9601007    1:08.95           
            33.96  1:08.95
  2. Ramon Verhulst                Hieronymus             1:15.91 9601751    1:13.10           
            35.97  1:13.10
  3. Pepijn Smits                  EIFFEL Swimmers PSV    1:17.26 9600691    1:14.57           
            37.39  1:14.57
  4. Stan Pijnenburg               EIFFEL Swimmers PSV    1:14.40 9600427    1:15.21           
            37.01  1:15.21
  5. Stef van Zitteren             EIFFEL Swimmers PSV    1:18.43 9601459    1:18.12           
            38.32  1:18.12
  6. Jim Luca Widdershoven         De Dommelbaarzen       1:23.25 9603067    1:20.00           
            38.47  1:20.00
  7. Thijs van Galen               Zeester/Meerval        1:24.23 9602021    1:21.50           
            39.63  1:21.50
  8. Casper de Bruin               Zeester/Meerval        1:24.10 9602019    1:21.91           
            40.65  1:21.91
  9. Jan-Willem Vaneker            ZVDO '74               1:25.00 9601067    1:22.26           
            41.07  1:22.26
 10. Bob Scheiberlich              DBD                    1:26.41 9601005    1:22.99 FJ 1      
            40.66  1:22.99
 11. Teun van Houtert              De Dommelbaarzen       1:25.25 9603065    1:22.99 FJ 2      
            40.26  1:22.99
 12. Bart Gubbels                  TRB-RES                1:24.90 9602015    1:23.45           
            39.90  1:23.45
 13. Willem Kleinendorst           BZV                    1:25.84 9602443    1:23.88           
            39.89  1:23.88
 14. Peter Rietveld                TRB-RES                1:21.80 9601081    1:23.95           
            40.14  1:23.95
 15. Bart Wijnja                   De Biesboschzwemmers   1:24.78 9600563    1:27.80           
          1:27.80
  NG Rodney den Uijl               Arethusa               1:24.13 9602861                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                       Heren, 100m rugslag                               13 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maarten Brzoskowski           EIFFEL Swimmers PSV    1:06.86 9500769    1:05.95           
            31.62  1:05.95
  2. Joep van Grunsven             Arethusa               1:13.42 9500469    1:11.32           
            34.79  1:11.32
  3. Guus van Stiphout             Zeester/Meerval        1:15.51 9501081    1:12.06           
            35.10  1:12.06
  4. Alex in 't Groen              De Vennen              1:14.57 9502683    1:12.25           
            35.38  1:12.25
  5. Diederick Groeneveld          BZV                    1:14.02 9502123    1:12.62           
            33.52  1:12.62
  6. Loek van Houtert              De Dommelbaarzen       1:18.56 9504515    1:13.20           
          1:13.20
  7. Rick Hoekstra                 TRB-RES                1:15.50 9501437    1:14.45           
            36.60  1:14.45
  8. Jordy Jongenelen              SBC2000                1:12.66 9504995    1:14.58           
            36.86  1:14.58
  9. Dieder Schuurmans             Tritium (SG)           1:17.92 9500447    1:16.45           
            38.07  1:16.45
 10. Daryl Polder                  De Biesboschzwemmers   1:19.85 9504671    1:16.51           
            37.80  1:16.51
 11. Marc Tromp                    EIFFEL Swimmers PSV    1:18.53 9502151    1:16.65           
            37.68  1:16.65
 12. Fabian Sebregts               Hieronymus             1:18.57 9500689    1:16.86           
            37.23  1:16.86
 13. Sven Alderlieste              SBC2000                1:16.76 9501329    1:18.14           
            37.67  1:18.14
 14. Joris Willems                 Z&PV Nuenen            1:19.30 9502293    1:18.82           
            38.85  1:18.82
 15. Bram van de Water             Den Doorn              1:19.98 9501629    1:18.92           
            38.02  1:18.92


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                       Heren, 100m rugslag                               14 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Date v.d. Zaag                EIFFEL Swimmers PSV    1:04.86 9403919    1:03.96           
            30.81  1:03.96
  2. Mitchell Verburg              EIFFEL Swimmers PSV    1:07.14 9400277    1:06.36           
            31.69  1:06.36
  3. Erwin Mallens                 Njord                  1:14.73 9403097    1:12.50           
            33.66  1:12.50
  4. Thomas Rietveld               TRB-RES                1:12.87 9401803    1:13.09           
            35.98  1:13.09
  5. Jarmo van Zwol                Z&PV Nuenen            1:13.57 9402983    1:14.54           
            36.10  1:14.54


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                       Heren, 100m rugslag                               15 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen            1:00.31 9302135    1:02.25           
            30.31  1:02.25
  2. Sebastian de Been             O.Z. & P.C. De Waran   1:04.76 9302233    1:03.40           
            31.22  1:03.40
  3. Stef van der Struijk          DBD                    1:08.63 9305473    1:05.00           
            31.69  1:05.00
  4. Frans Slaats                  EIFFEL Swimmers PSV    1:07.71 9300461    1:05.35           
            31.53  1:05.35
  5. Paul Koster                   Z & Pc Dio             1:06.65 9304465    1:06.57           
            32.26  1:06.57
  6. Dirk Vogels                   Zeester/Meerval        1:07.83 9302427    1:07.10           
          1:07.10
  7. Mart Hendriks                 Tritium (SG)           1:09.00 9304079    1:07.39           
            32.29  1:07.39
  8. Luuk van Doremalen            De Dommelbaarzen       1:10.15 9303487    1:07.72           
            32.69  1:07.72
  9. Kevin Vermeulen               Arethusa               1:05.93 9305469    1:07.75           
            32.25  1:07.75
 10. Jeroen van den Corput         ZV Hydra               1:09.21 9303419    1:09.81           
            33.50  1:09.81
 11. Wesley Beck                   Hieronymus             1:10.69 9302123    1:11.13           
            34.45  1:11.13
 12. Robert Groot                  SBC2000                1:10.66 9301997    1:11.16           
            34.54  1:11.16
 DIS Ramon Bastiaansen             Z & Pc Dio             1:07.76 9303797                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                       Heren, 100m rugslag                               16 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Donny van Alphen              ZV Hydra               1:04.55 9202377    1:02.72           
            30.57  1:02.72
  2. Mitchel Heesakkers            Z.V. Tiamat            1:02.93 9200479    1:03.25           
            31.14  1:03.25
  3. Ferry J. Claassen             Z&PV Nuenen            1:09.24 9202217    1:04.82           
            31.46  1:04.82
  4. Tom Pel                       O.Z. & P.C. De Waran   1:09.59 9203237    1:08.76           
            33.35  1:08.76
  5. Roy Smits                     De Vennen              1:09.56 9202259    1:10.10           
            32.67  1:10.10
NG.Z Cas Hendriks                  Lutra                  1:09.87 9205303                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                       Heren, 100m rugslag                               17 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran   1:00.96 9102825    1:01.31           
            29.54  1:01.31
  2. Thom van de Wetering          Zeester/Meerval        1:07.00 9102551    1:05.20           
            31.64  1:05.20
  3. Jelte Schuurmans              Tritium (SG)           1:06.63 9104841    1:05.40           
            32.36  1:05.40
  4. Wouter de Mol                 Hieronymus             1:07.54 9101603    1:05.54           
            31.26  1:05.54
  5. Mathijs van der Logt          Z & Pc Dio             1:07.63 9105561    1:07.10           
            32.54  1:07.10
  6. Rik Bakker                    TRB-RES                1:07.57 9104625    1:09.32           
            33.79  1:09.32


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                       Heren, 100m rugslag                      18 jaar en ouder
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Raga Flores                   BZV                    1:00.86 8900903      59.16           
            28.05    59.16
  2. Loek Herberts                 Zeester/Meerval        1:01.95 9001173    1:01.21           
            29.75  1:01.21
  3. Hermie Minkels                BZV                    1:02.02 8702249    1:01.24           
            29.41  1:01.24
  4. Tom Lommers                   WZV                    1:03.20 9001847    1:01.97           
            29.97  1:01.97
  5. Tim van Doesburg              TRB-RES                1:04.09 8800817    1:02.30           
            30.11  1:02.30
  6. Joppe Schuurmans              Tritium (SG)           1:02.53 8905447    1:03.08           
            29.70  1:03.08
  7. Jasper van Mierlo             ZPK Budel              1:03.43 9002005    1:03.39           
            30.57  1:03.39
  8. Gert-Jan den Dekker           ZVDO '74               1:03.56 8500519    1:03.57           
            30.85  1:03.57
  9. Martijn Rongen                Z.V. Tiamat            1:03.72 8705073    1:04.61           
            31.73  1:04.61



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 100m vlinderslag                         8 - 10 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrle Schoones                Z&PV Nuenen            1:36.05 9800206    1:32.82           
            42.04  1:32.82


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 100m vlinderslag                             11 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura van Leeuwen             EIFFEL Swimmers PSV    1:20.10 9701762    1:19.25           
            37.73  1:19.25
  2. Esmée Six                     EIFFEL Swimmers PSV    1:25.50 9700490    1:21.02 FJ 1      
            37.93  1:21.02
  3. Danique Scheepers             ZPK Budel              1:23.31 9700836    1:21.02 FJ 2      
            37.67  1:21.02
  4. Jo-Eny Polsbroek              Arethusa               1:27.86 9702238    1:22.73           
            37.76  1:22.73
  5. Nikki Burcksen                Hieronymus             1:31.50 9701424    1:27.29           
            38.38  1:27.29
  6. Louise van Houten             Arethusa               1:34.88 9703320    1:27.79           
            39.88  1:27.79
  7. Kathy Groot                   SBC2000                1:31.20 9700444    1:28.18           
            39.51  1:28.18
  8. Paulien Koenen                TRB-RES                1:29.99 9701856    1:30.57           
            39.67  1:30.57
  9. Ylva Hendriks                 De Dommelbaarzen       1:33.72 9704012    1:31.28           
            40.48  1:31.28
 10. Els van Gemert                DZT '62                1:34.44 9702878    1:31.89           
            41.39  1:31.89
 11. Romy van Herk                 EIFFEL Swimmers PSV    1:30.26 9702552    1:33.54           
            42.73  1:33.54
 DIS Mandy Stevens                 DZT '62                1:28.00 9702866                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 100m vlinderslag                             12 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Madelon van Dam               EIFFEL Swimmers PSV    1:17.16 9601624    1:16.01           
            34.63  1:16.01
  2. Lotte Langenhoff              Zeester/Meerval        1:21.59 9602580    1:16.95           
            36.64  1:16.95
  3. Marceline de Cloe             TRB-RES                1:19.32 9602050    1:17.15           
            34.75  1:17.15
  4. Bente v. Bergen               Neptunus'58            1:21.55 9600336    1:18.40           
            35.18  1:18.40
  5. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp              1:27.95 9605190    1:21.69           
            38.09  1:21.69
  6. Jaimy Mous                    Njord                  1:23.02 9602576    1:22.32           
            36.10  1:22.32
  7. Hilde Grondhout               Argo                   1:26.61 9602300    1:22.62           
            36.86  1:22.62
  8. Juliette van Latum            Zeester/Meerval        1:24.16 9600924    1:22.80           
            38.60  1:22.80
  9. Juliette van den Berg         Zeester/Meerval        1:28.86 9601286    1:26.85           
            39.79  1:26.85
 10. Rosanne van Wierst            EIFFEL Swimmers PSV    1:26.54 9600234    1:27.25           
            39.27  1:27.25
 DIS Evy Ulijn                     Arethusa               1:28.79 9604100    1:25.07           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
            36.54  1:25.07


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 100m vlinderslag                             13 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle de Bruijn            TRB-RES                1:12.63 9503090    1:12.64           
            33.18  1:12.64
  2. Nikey van de Wetering         Zeester/Meerval        1:16.04 9500336    1:13.87           
            34.71  1:13.87
  3. Ananda Veugen                 DZT '62                1:14.29 9502070    1:14.44           
            34.37  1:14.44
  4. Kim Smulders                  TRB-RES                1:16.16 9501248    1:15.39           
            34.39  1:15.39
  5. Mariska van Leeuwen           EIFFEL Swimmers PSV    1:18.41 9503780    1:16.86           
            35.00  1:16.86
  6. Samantha Kardol               Z&PV Nuenen            1:17.12 9502972    1:17.28           
            35.50  1:17.28
  7. Daisy van den Bos             SBC2000                1:20.61 9503880    1:18.04           
            35.91  1:18.04
  8. Madelon Schellekens           TRB-RES                1:22.06 9501888    1:18.38           
            35.60  1:18.38
  9. Evelien Schat                 EIFFEL Swimmers PSV    1:18.89 9504730    1:19.93           
            36.00  1:19.93
 10. Sanne Ter Burg                EIFFEL Swimmers PSV    1:19.30 9501058    1:22.00           
            37.40  1:22.00
 11. Lisa Koolen                   DZT '62                1:22.50 9502072    1:22.02           
            37.39  1:22.02
 12. Claudia den Ottelander        SBC2000                1:18.86 9500552    1:22.95           
            37.26  1:22.95
 13. Mandy de Bruin                Njord                  1:20.70 9500550    1:23.02           
            37.74  1:23.02


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 100m vlinderslag                             14 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nelly Velthuijs               Njord                  1:14.17 9404028    1:12.88           
            32.41  1:12.88
  2. Sahar Hamam                   DZT '62                1:13.39 9405412    1:13.13           
            34.66  1:13.13
  3. Karlijn Hoogstede             Zeester/Meerval        1:14.27 9404800    1:13.45           
            35.02  1:13.45
  4. Vera van den Oord             Nautilus               1:15.26 9405432    1:14.69           
            34.38  1:14.69
  5. Dashney Verweij               TRB-RES                1:16.13 9403916    1:15.08           
            34.08  1:15.08
  6. Whitney van Hoeckel           Z & Pc Dio             1:15.36 9402390    1:16.20           
            34.92  1:16.20
  7. Kim Loeffen                   Tritium (SG)           1:16.89 9403432    1:16.67           
            34.36  1:16.67
  8. Suzan van Boxtel              TRB-RES                1:15.58 9402578    1:17.42           
            34.61  1:17.42
  9. Rebecca Schmidt               De Biesboschzwemmers   1:18.35 9400348    1:19.79           
            36.94  1:19.79
 DIS Sophie Sollie                 Zeester/Meerval        1:07.60 9400140                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 100m vlinderslag                             15 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marcha Admiraal               De Biesboschzwemmers   1:07.08 9300012    1:08.14           
            31.64  1:08.14
  2. Michelle Hendrikx             EIFFEL Swimmers PSV    1:07.67 9303186    1:09.70           
            33.07  1:09.70
  3. Renée Roks                    SBC2000                1:11.80 9303844    1:11.26           
            31.89  1:11.26
  4. Cyril Landstra                Zeester/Meerval        1:13.51 9305722    1:13.82           
          1:13.82
  5. Ashley Verburg                EIFFEL Swimmers PSV    1:12.05 9301616    1:15.76           
            33.13  1:15.76
 DIS Karin de Kok                  AquAmigos              1:15.87 9301010                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Ela Hutten                    SBC2000                1:11.96 9300354                      
AFGE Wilma Verhoeven               Njord                  1:14.59 9304610                      
  NG Petri Velthuis                ZVDO '74               1:13.13 9300794                      
  NG Kristel Doreleijers           EIFFEL Swimmers PSV    1:07.97 9302568                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 100m vlinderslag                             16 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Goosen                  EIFFEL Swimmers PSV    1:02.61 9205306    1:04.57           
            30.02  1:04.57
  2. Roxanne Linders               EIFFEL Swimmers PSV    1:07.30 9204230    1:06.52           
            31.62  1:06.52
  3. Inge Arts                     Zeester/Meerval        1:06.16 9203076    1:06.80           
            30.67  1:06.80
  4. Robina Hoegee                 ZVDO '74               1:13.31 9200754    1:14.03 FJ 1      
            33.89  1:14.03
  5. Désirée Emmen                 De Vennen              1:11.96 9204862    1:14.03 FJ 2      
            32.50  1:14.03
  6. Inge Maalsen                  Zeester/Meerval        1:10.68 9202236    1:14.92           
            34.02  1:14.92
  7. Daphne Kievit                 O.Z. & P.C. De Waran   1:14.82 9207058    1:15.08           
            34.36  1:15.08


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 100m vlinderslag                             17 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stephanie Janssen             Zeester/Meerval        1:06.26 9101450    1:05.16           
            29.78  1:05.16
  2. Cora van Dorst                Hieronymus             1:09.49 9106218    1:10.59           
            32.49  1:10.59
  3. Chantal Willems               Tritium (SG)           1:11.87 9105482    1:12.07           
            33.13  1:12.07
  4. Laura de Jong                 Z&PV Nuenen            1:10.92 9103880    1:13.05           
            33.71  1:13.05


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 100m vlinderslag                    18 jaar en ouder
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Hendrikx                DZT '62                1:08.79 8801698    1:07.74           
            30.64  1:07.74
  2. Linda Schellekens             Neptunus'58            1:08.97 8803854    1:09.19           
            31.39  1:09.19
  3. Anita Smits                   Z & Pc Dio             1:09.32 6900522    1:09.76           
            32.82  1:09.76
  4. Esther Vos                    ZVDO '74               1:11.87 8201762    1:10.34           
            32.00  1:10.34
  5. Jolanda Post                  Z & Pc Dio             1:09.16 9004848    1:10.73           
            32.80  1:10.73
  6. Roos van Esch                 TRB-RES                1:10.19 8200468    1:10.79           
            33.21  1:10.79
  7. Linda Weekers                 EIFFEL Swimmers PSV    1:10.18 9004184    1:11.48           
            32.92  1:11.48
  8. Danielle Scheepers            Njord                  1:09.68 9005428    1:11.94           
            32.44  1:11.94



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Heren, 100m schoolslag                          8 - 10 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thomas Manuel                 EIFFEL Swimmers PSV    1:37.08 9800919    1:37.42           
            46.76  1:37.42
  2. Loed Jacobs                   DZT '62                1:41.73 9800441    1:40.45           
            48.36  1:40.45


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Heren, 100m schoolslag                              11 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rick Minkman                  De Krabben             1:35.72 9701097    1:33.72           
            45.88  1:33.72
  2. Floris van Mierlo             ZPK Budel              1:33.91 9700489    1:35.38           
            45.96  1:35.38


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Heren, 100m schoolslag                              12 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mike van Herk                 EIFFEL Swimmers PSV    1:19.12 9601007    1:20.58           
            38.22  1:20.58
  2. Stan Pijnenburg               EIFFEL Swimmers PSV    1:22.20 9600427    1:22.59           
            38.93  1:22.59
  3. Stef van Zitteren             EIFFEL Swimmers PSV    1:29.60 9601459    1:27.13           
            41.80  1:27.13
  4. Bart Gubbels                  TRB-RES                1:31.14 9602015    1:27.23           
            41.39  1:27.23
  5. Fime Namwansa                 Argo                   1:30.35 9603827    1:28.48           
            40.80  1:28.48
  6. Ramon Verhulst                Hieronymus             1:30.98 9601751    1:28.94           
            42.00  1:28.94
  7. Richie van Empel              Zegenwerp              1:32.11 9603631    1:29.23           
            42.51  1:29.23
  8. Teun van Houtert              De Dommelbaarzen       1:34.04 9603065    1:30.86           
            42.89  1:30.86
  9. Sander van Bentum             Hieronymus             1:34.52 9602391    1:32.67           
            43.70  1:32.67
 10. Jelle Sterkenburg             ZVDO '74               1:34.82 9601069    1:35.83           
            43.90  1:35.83
AFGE Bobby Visser                  Zegenwerp              1:29.91 9601437                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Heren, 100m schoolslag                              13 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joep van Grunsven             Arethusa               1:16.32 9500469    1:15.12           
            35.11  1:15.12
  2. Rick Hoekstra                 TRB-RES                1:19.36 9501437    1:18.38           
            37.24  1:18.38
  3. Joris Willems                 Z&PV Nuenen            1:22.44 9502293    1:20.90           
            38.60  1:20.90
  4. Colin de Wit                  Bijtelskil             1:27.64 9500363    1:24.65           
            39.28  1:24.65
  5. Alex in 't Groen              De Vennen              1:25.85 9502683    1:25.32           
            40.01  1:25.32
  6. Marc Tromp                    EIFFEL Swimmers PSV    1:24.53 9502151    1:25.45           
            40.64  1:25.45
  7. Freek Verhagen                ZV Hydra               1:27.57 9503311    1:25.86           
            40.41  1:25.86
  8. Diederick Groeneveld          BZV                    1:25.00 9502123    1:26.37           
            41.24  1:26.37
  9. Jordy Jongenelen              SBC2000                1:24.29 9504995    1:26.39           
            41.26  1:26.39
 10. Maarten Brzoskowski           EIFFEL Swimmers PSV    1:26.89 9500769    1:26.43           
            41.01  1:26.43
 11. Loek van Houtert              De Dommelbaarzen       1:27.29 9504515    1:26.60           
            41.40  1:26.60
 12. Daryl Polder                  De Biesboschzwemmers   1:26.81 9504671    1:28.58           
            41.20  1:28.58
 13. Fabian Sebregts               Hieronymus             1:26.55 9500689    1:30.07           
            41.95  1:30.07


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Heren, 100m schoolslag                              14 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Remy den Boer                 O.Z. & P.C. De Waran   1:15.60 9401759    1:13.81 FJ 1      
            35.05  1:13.81
  2. Bas de Bruijn                 Hieronymus             1:17.11 9402509    1:13.81 FJ 2      
            34.43  1:13.81
  3. Jeffrey Thijssen              Zeester/Meerval        1:17.04 9400445    1:14.64           
            34.70  1:14.64
  4. Date v.d. Zaag                EIFFEL Swimmers PSV    1:20.06 9403919    1:17.39           
            35.89  1:17.39
  5. Jeffrey Duif                  BZV                    1:19.56 9401365    1:19.67           
            35.67  1:19.67
  6. Koen Wessels                  ZV Hydra               1:24.81 9403041    1:22.12           
            39.03  1:22.12
  7. Mitchell Verburg              EIFFEL Swimmers PSV    1:22.30 9400277    1:23.64           
            39.32  1:23.64
  8. Mark v. Dinther               Neptunus'58            1:24.65 9401471    1:26.11           
            40.04  1:26.11
  9. Jarmo van Zwol                Z&PV Nuenen            1:24.80 9402983    1:26.43           
            39.90  1:26.43
 10. Jelle Westerlaken             ZVDO '74               1:22.97 9400255    1:28.89           
            41.82  1:28.89
 DIS Walter van der Stelt          Den Doorn              1:18.07 9401327                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
  NG Iwan Elshout                  ZVDO '74               1:21.37 9400257                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Heren, 100m schoolslag                              15 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruud van Heerbeek             EIFFEL Swimmers PSV    1:10.12 9301769    1:09.36           
            31.90  1:09.36
  2. Christian Bingel              Z & Pc Dio             1:12.59 9303207    1:10.52           
            33.46  1:10.52
  3. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen            1:13.70 9302135    1:12.59           
            34.36  1:12.59
  4. Frans Slaats                  EIFFEL Swimmers PSV    1:14.57 9300461    1:14.67           
            34.61  1:14.67
  5. Pieter Pijnenburg             O.Z. & P.C. De Waran   1:18.09 9305227    1:14.76           
            34.70  1:14.76
  6. Robert Groot                  SBC2000                1:14.89 9301997    1:14.92           
            34.42  1:14.92
  7. Stef van der Struijk          DBD                    1:17.27 9305473    1:15.60           
            35.13  1:15.60
  8. Jeroen van den Corput         ZV Hydra               1:15.29 9303419    1:15.79           
            34.91  1:15.79
  9. Sebastian de Been             O.Z. & P.C. De Waran   1:17.39 9302233    1:16.00           
            35.46  1:16.00
 10. Luuk van Doremalen            De Dommelbaarzen       1:18.63 9303487    1:16.23           
            35.45  1:16.23
 11. Mart Hendriks                 Tritium (SG)           1:17.71 9304079    1:17.19           
            35.61  1:17.19
 12. Thomas van Mierlo             ZPK Budel              1:19.54 9300353    1:17.87           
            36.34  1:17.87
 13. Harm Donkers                  O.Z. & P.C. De Waran   1:18.94 9301809    1:18.36           
            36.89  1:18.36
 14. Bern Hoeven                   Zegenwerp              1:17.95 9301773    1:18.50           
            36.46  1:18.50
 15. Tristan Bron                  DZT '62                1:19.58 9301131    1:19.43           
            36.43  1:19.43


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Heren, 100m schoolslag                              16 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Coen de Bruijn                Hieronymus             1:13.03 9205151    1:08.82           
            33.03  1:08.82
  2. Kevin Janssen                 Zeester/Meerval        1:08.85 9204109    1:09.91           
            32.26  1:09.91
  3. Mark Schellekens              Neptunus'58            1:12.76 9201153    1:13.14           
            34.24  1:13.14
  4. Donny van Alphen              ZV Hydra               1:14.88 9202377    1:16.73 FJ 1      
            35.76  1:16.73
  5. Enzo Diependaal               TRB-RES                1:16.87 9206691    1:16.73 FJ 2      
            35.70  1:16.73
  6. Rick van Hamond               De Dommelbaarzen       1:17.70 9205873    1:17.43           
            36.44  1:17.43
  7. Roy Smits                     De Vennen              1:16.99 9202259    1:18.10           
            36.04  1:18.10


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Heren, 100m schoolslag                              17 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wouter de Mol                 Hieronymus             1:09.54 9101603    1:08.09           
            31.54  1:08.09
  2. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran   1:10.51 9102825    1:09.26           
            32.29  1:09.26
  3. Pieter Joordens               Z.V. Tiamat            1:12.82 9101133    1:11.48           
            33.20  1:11.48
  4. Rens van Eijk                 Z&PV Nuenen            1:12.79 9100573    1:14.49           
            34.99  1:14.49
  5. Lars Duinhouwer               Den Doorn              1:16.14 9107161    1:15.68           
            35.09  1:15.68
  6. Giel van Dijk                 O.Z. & P.C. De Waran   1:16.26 9104211    1:15.89           
            35.42  1:15.89
  7. Thom van de Wetering          Zeester/Meerval        1:15.73 9102551    1:16.44           
            36.04  1:16.44
  8. Bob van Hees                  Z & Pc Dio             1:15.17 9103851    1:17.86           
            36.29  1:17.86


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Heren, 100m schoolslag                     18 jaar en ouder
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bart van der Aar              BZV                    1:08.88 8900005    1:08.21           
            31.08  1:08.21
  2. Kenny van Krieken             BZV                    1:09.78 9001675    1:08.48           
            31.92  1:08.48
  3. Ralph de Bie                  Zeester/Meerval        1:07.74 8700243    1:09.00           
            32.42  1:09.00
  4. Robin van Gulik               TRB-RES                1:12.82 9001061    1:09.05           
            31.72  1:09.05
  5. Jasper van Mierlo             ZPK Budel              1:11.38 9002005    1:10.58           
            32.89  1:10.58
  6. Joey van Doesburg             TRB-RES                1:11.51 8700735    1:11.27           
            32.96  1:11.27
  7. Daan van Erp                  TRB-RES                1:12.86 8903833    1:13.53           
            33.85  1:13.53
AFGE Steven Nonnekes               EIFFEL Swimmers PSV    1:06.52 9003749                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 100m vrije slag                          8 - 10 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrle Schoones                Z&PV Nuenen            1:15.58 9800206    1:12.92           
            34.32  1:12.92
  2. Bo Verhoeven                  Njord                  1:15.38 9801562    1:14.15           
            35.01  1:14.15
  3. Tamara Brouwers               EIFFEL Swimmers PSV    1:16.31 9802494    1:15.02           
            34.70  1:15.02
  4. Sanne ten Kate                EIFFEL Swimmers PSV    1:22.34 9803836    1:16.54           
            34.81  1:16.54
  5. Erica Schoenmakers            Z&PV Nuenen            1:21.47 9900856    1:17.10           
            37.82  1:17.10
  6. Eva van Ginneken              De Vennen              1:15.10 9800164    1:18.27           
            37.36  1:18.27
  7. Soraya Wasser                 EIFFEL Swimmers PSV    1:20.14 9901358    1:18.78           
            37.90  1:18.78
  8. Frederique Janssen            Arethusa               1:21.94 9901554    1:19.20           
            37.02  1:19.20
  9. Renée vd Besselaar            AquAmigos              1:21.40 9801728    1:19.71           
            37.14  1:19.71
 10. Lotte Verbiesen               Zeester/Meerval        1:20.59 9802120    1:19.88           
            37.60  1:19.88
 11. Eline Hartogs                 Z&PV Nuenen            1:20.49 9901388    1:20.57           
            39.02  1:20.57
 12. Laura Roelevink               SBC2000                1:22.74 9802258    1:21.11           
            37.91  1:21.11
 13. Sanne van de Pol              De Biesboschzwemmers   1:19.35 9800722    1:21.70           
            38.39  1:21.70
 14. Aniek de Peijper              SBC2000                1:22.38 9801644    1:25.14           
            38.38  1:25.14
 15. Maaike Zandberg               TRB-RES                1:22.23 9901138    1:25.29           
            42.23  1:25.29
  NG Joyce Rabou                   De Dommelbaarzen       1:20.56 9801892                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 100m vrije slag                              11 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Danique Scheepers             ZPK Budel              1:07.09 9700836    1:08.26           
            32.64  1:08.26
  2. Laura van Leeuwen             EIFFEL Swimmers PSV    1:10.28 9701762    1:08.70           
            33.67  1:08.70
  3. Esmée Six                     EIFFEL Swimmers PSV    1:09.85 9700490    1:09.02           
            33.92  1:09.02
  4. Nikki Burcksen                Hieronymus             1:11.84 9701424    1:11.51           
            33.82  1:11.51
  5. Mandy Stevens                 DZT '62                1:12.91 9702866    1:11.90           
            33.68  1:11.90
  6. Jo-Eny Polsbroek              Arethusa               1:13.58 9702238    1:12.45           
            34.82  1:12.45
  7. Ida van de Water              Den Doorn              1:19.14 9702472    1:13.45           
            36.00  1:13.45
  8. Louise van Houten             Arethusa               1:14.00 9703320    1:13.49           
            34.55  1:13.49
  9. Paulien Koenen                TRB-RES                1:12.35 9701856    1:13.93           
            35.12  1:13.93
 10. Ylva Hendriks                 De Dommelbaarzen       1:16.14 9704012    1:13.97 FJ 1      
            35.10  1:13.97
 11. Anne Verhoef                  WZV                    1:15.16 9702510    1:13.97 FJ 2      
            35.19  1:13.97
 12. Bente Gerits                  EIFFEL Swimmers PSV    1:17.04 9702052    1:14.04           
            35.92  1:14.04
 13. Amber Rommelse                EIFFEL Swimmers PSV    1:14.51 9702562    1:14.40           
            34.95  1:14.40
 14. Xandra Blaauw                 Njord                  1:17.92 9702010    1:14.69           
            36.18  1:14.69
 15. Anne Hoevenaars               Zeester/Meerval        1:18.81 9700778    1:15.39           
            36.22  1:15.39
 16. Sofie Nooyen                  Zeester/Meerval        1:17.72 9702092    1:15.55 FJ 1      
            36.54  1:15.55
 17. Nadien van Lang               Njord                  1:18.18 9702012    1:15.55 FJ 2      
            35.42  1:15.55
 18. Jill van der Jagt             EIFFEL Swimmers PSV    1:17.68 9700910    1:15.93           
            36.27  1:15.93
 19. Selene Wortel                 Z & Pc Dio             1:18.46 9700654    1:16.01           
            36.92  1:16.01
 20. Jill Greven                   Arethusa               1:18.92 9704398    1:16.17           
            36.34  1:16.17
 21. Simone van den Elzen          BZV                    1:16.36 9701980    1:16.18           
            36.19  1:16.18
 22. Romy van Herk                 EIFFEL Swimmers PSV    1:17.00 9702552    1:16.36           
            36.58  1:16.36
 23. Marlies Wilkens               Arethusa               1:18.95 9702240    1:17.37           
            36.46  1:17.37
 24. Renske den Dekker             ZVDO '74               1:17.30 9700138    1:17.49           
            36.70  1:17.49
 25. Kathy Groot                   SBC2000                1:17.03 9700444    1:17.51           
            37.70  1:17.51
 26. Marlijn van Vonderen          Zeester/Meerval        1:16.36 9700348    1:17.58           
            36.84  1:17.58
 27. Bo Sluijpers                  Neptunus'58            1:18.39 9702692    1:18.48           
            35.92  1:18.48


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 100m vrije slag                              12 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Langenhoff              Zeester/Meerval        1:04.39 9602580    1:04.86           
            31.02  1:04.86
  2. Madelon van Dam               EIFFEL Swimmers PSV    1:07.38 9601624    1:05.04           
            31.54  1:05.04
  3. Marceline de Cloe             TRB-RES                1:06.50 9602050    1:06.02           
            31.23  1:06.02
  4. Jaimy Mous                    Njord                  1:09.00 9602576    1:06.10           
            31.07  1:06.10
  5. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp              1:07.88 9605190    1:07.14           
            32.52  1:07.14
  6. Nikki Habers                  Zeester/Meerval        1:09.60 9600594    1:07.32           
            32.64  1:07.32
  7. Hilde Grondhout               Argo                   1:10.99 9602300    1:07.95           
            32.39  1:07.95
  8. Femke van Hest                TRB-RES                1:09.39 9604294    1:08.48           
            32.60  1:08.48
  9. Jeanine Kocken                EIFFEL Swimmers PSV    1:10.54 9601816    1:10.14           
            33.76  1:10.14
 10. Evy Ulijn                     Arethusa               1:11.18 9604100    1:10.24           
            33.33  1:10.24
 11. Rosanne van Wierst            EIFFEL Swimmers PSV    1:11.64 9600234    1:10.60           
            34.07  1:10.60
 11. Bente v. Bergen               Neptunus'58            1:10.31 9600336    1:10.60           
            34.51  1:10.60
 13. Julia Marasabessy             BZV                    1:13.27 9601820    1:11.06           
            33.76  1:11.06
 14. Amy van Lier                  De Vennen              1:12.00 9603022    1:11.20           
            33.86  1:11.20
 15. Jessica Manders               Z&PV Nuenen            1:15.39 9604004    1:11.23           
            34.42  1:11.23
 16. Juliette van den Berg         Zeester/Meerval        1:12.43 9601286    1:11.43           
            33.74  1:11.43
 17. Femke Beskers                 O.Z. & P.C. De Waran   1:12.98 9602496    1:11.59           
            33.61  1:11.59
 18. Anne Gibbels                  Argo                   1:14.50 9602298    1:12.43           
            34.58  1:12.43
 19. Renate Peppenster             TRB-RES                1:12.57 9604298    1:12.45           
            34.05  1:12.45
 20. Davina Branderhorst           Den Doorn              1:15.27 9601046    1:13.21           
            34.88  1:13.21
 21. Christa Schuivens             Tritium (SG)           1:14.73 9603730    1:13.48           
            34.67  1:13.48
 22. Sanne van der Schans          WZV                    1:15.44 9602714    1:14.23           
            35.14  1:14.23
 23. Daphne Verstijnen             TRB-RES                1:13.51 9603844    1:14.51           
            35.32  1:14.51
 24. Elke van den Hurk             Z&PV Nuenen            1:14.69 9601814    1:15.02           
            35.64  1:15.02
 25. Simone Balvers                WZV                    1:15.13 9600878    1:16.30           
            36.50  1:16.30
 26. Marie-Rose Heijkoop           Streekzwemclub Daphn   1:13.65 9602584    1:17.57           
            36.22  1:17.57
 DIS Cheyenne Melis                ZPK Budel              1:15.32 9604082                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 100m vrije slag                              13 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle de Bruijn            TRB-RES                1:03.00 9503090    1:02.73           
            30.16  1:02.73
  2. Claudia den Ottelander        SBC2000                1:04.75 9500552    1:03.80           
            31.13  1:03.80
  3. Maya Kingma                   SBC2000                1:04.44 9503824    1:04.89           
            31.14  1:04.89
  4. Elise Pennings                Argo                   1:06.18 9503608    1:05.02           
            30.89  1:05.02
  5. Samantha Kardol               Z&PV Nuenen            1:06.10 9502972    1:05.16           
            30.87  1:05.16
  6. Kim Smulders                  TRB-RES                1:05.45 9501248    1:05.22           
            32.09  1:05.22
  7. Judith van de Wijdeven        Njord                  1:08.11 9503820    1:05.67           
            30.73  1:05.67
  8. Emy Liebregts                 Njord                  1:07.95 9505020    1:06.27           
            32.25  1:06.27
  9. Esma van Vonderen             Zeester/Meerval        1:06.05 9501112    1:06.62           
            31.32  1:06.62
 10. Daisy van den Bos             SBC2000                1:07.38 9503880    1:06.76           
            32.13  1:06.76
 11. Anne Klijberg                 WZV                    1:06.50 9503974    1:06.80           
            31.34  1:06.80
 12. Kelly Hoegee                  ZVDO '74               1:06.72 9500404    1:06.95           
            31.76  1:06.95
 13. Jessie van den Broek          ZV Hydra               1:07.66 9502408    1:06.98           
            32.84  1:06.98
 14. Susan Teijken                 Z&PV Nuenen            1:07.01 9504592    1:07.24           
            33.02  1:07.24
 15. Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen            1:07.91 9505044    1:07.52           
            32.96  1:07.52
 16. Madelon Schellekens           TRB-RES                1:08.79 9501888    1:07.64           
            32.03  1:07.64
 17. Aniek Resink                  Z & Pc Dio             1:07.80 9500738    1:07.83           
            32.64  1:07.83
 18. Nikey van de Wetering         Zeester/Meerval        1:07.45 9500336    1:07.98           
            32.52  1:07.98
 19. Lindi Verkooijen              SBC2000                1:09.84 9503826    1:08.51           
            32.52  1:08.51
 20. Louise van de Meer            TRB-RES                1:07.44 9504198    1:08.53 FJ 1      
            31.72  1:08.53
 21. Evelien Schat                 EIFFEL Swimmers PSV    1:07.38 9504730    1:08.53 FJ 2      
            32.20  1:08.53
 22. Ananda Veugen                 DZT '62                1:05.49 9502070    1:08.72           
            32.50  1:08.72
 23. Tjitske Fetter                EIFFEL Swimmers PSV    1:08.26 9501372    1:08.92           
            32.66  1:08.92
 24. Sarah van Beijsterveldt       Zeester/Meerval        1:09.63 9501552    1:09.09           
            33.26  1:09.09
 25. Judith Vos                    Zeester/Meerval        1:10.10 9502140    1:09.32           
            34.51  1:09.32
 26. Indy Diependaal               TRB-RES                1:09.29 9504976    1:09.99 FJ 1      
            33.67  1:09.99
 27. Kris Hutten                   SBC2000                1:09.00 9500688    1:09.99 FJ 2      
            32.74  1:09.99
 28. Sanne de Laat                 AquAmigos              1:10.23 9502730    1:10.36           
            33.92  1:10.36
 29. Maxime Schoones               Z&PV Nuenen            1:09.87 9503520    1:10.60           
            33.67  1:10.60
 30. Sanne Ter Burg                EIFFEL Swimmers PSV    1:09.92 9501058    1:11.51           
            34.50  1:11.51


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 100m vrije slag                              14 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sahar Hamam                   DZT '62                1:01.78 9405412    1:00.89           
            29.86  1:00.89
  2. Sophie Sollie                 Zeester/Meerval        1:00.88 9400140    1:01.04           
            29.02  1:01.04
  3. Kim Loeffen                   Tritium (SG)           1:03.26 9403432    1:02.16           
            29.58  1:02.16
  4. Karlijn Hoogstede             Zeester/Meerval        1:03.04 9404800    1:03.08           
            30.30  1:03.08
  5. Kristie Dekkers               Z & Pc Dio             1:03.83 9402068    1:03.97           
            30.03  1:03.97
  6. Vera Vinken                   DZT '62                1:07.41 9401928    1:04.92           
            30.57  1:04.92
  7. Vera van den Oord             Nautilus               1:07.07 9405432    1:05.04           
            31.02  1:05.04
  8. Nelly Velthuijs               Njord                  1:05.49 9404028    1:05.19           
            30.58  1:05.19
  9. Kelly Mekes                   TRB-RES                1:05.67 9402724    1:05.22           
            31.21  1:05.22
 10. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp              1:06.73 9403308    1:05.26           
            31.73  1:05.26
 11. Vaia Suijkerbuijk             Z & Pc Dio             1:07.67 9403998    1:05.87           
            31.00  1:05.87
 12. Fieke Nelissen                Tritium (SG)           1:07.79 9401582    1:06.48           
            31.14  1:06.48
 13. Maike Korthout                WZV                    1:07.75 9406034    1:06.80           
            32.39  1:06.80
 14. Arja den Boer                 BZV                    1:07.41 9405634    1:07.29           
            32.07  1:07.29
 15. Suzan van Boxtel              TRB-RES                1:07.08 9402578    1:07.70           
            32.20  1:07.70
 16. Ilse van der Heijden          Njord                  1:08.27 9402878    1:07.84           
            32.36  1:07.84
 17. Nathasja Scheepers            ZPK Budel              1:07.07 9405048    1:07.89           
            31.78  1:07.89
 18. Anouk Goes                    De Biesboschzwemmers   1:07.90 9400340    1:08.52           
            33.07  1:08.52
 19. Anouk v. Helvoirt             Neptunus'58            1:08.16 9405606    1:09.07           
            32.92  1:09.07


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 100m vrije slag                              15 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marcha Admiraal               De Biesboschzwemmers     58.49 9300012      59.04           
            28.64    59.04
  2. Cyril Landstra                Zeester/Meerval        1:01.40 9305722    1:01.85           
            30.17  1:01.85
  3. Ashley Verburg                EIFFEL Swimmers PSV    1:00.92 9301616    1:01.92           
            29.76  1:01.92
  4. Pascalle Rovers               TRB-RES                1:03.05 9301064    1:02.68           
            30.03  1:02.68
  5. Petra Schuivens               Tritium (SG)           1:04.38 9305036    1:04.54           
            30.77  1:04.54
  6. Renée Roks                    SBC2000                1:04.52 9303844    1:04.66           
            30.69  1:04.66
  7. Ilse Resink                   Z & Pc Dio             1:03.82 9303632    1:04.95           
            30.48  1:04.95
  8. Marissa Minkman               De Krabben             1:05.73 9306054    1:05.16           
            30.82  1:05.16
  9. Marit Stege                   Nautilus               1:06.24 9300746    1:05.44           
            30.45  1:05.44
 10. Michelle Hendrikx             EIFFEL Swimmers PSV    1:07.05 9303186    1:05.66           
            31.72  1:05.66
 11. Birgit van der Wegen          O.Z. & P.C. De Waran   1:06.11 9304942    1:06.54           
            31.10  1:06.54
 12. Marlotte Spohr                WZV                    1:07.44 9305288    1:07.00           
            31.73  1:07.00
 13. Karin de Kok                  AquAmigos              1:06.20 9301010    1:07.09           
            32.57  1:07.09
 14. Alon Hopman                   Tritium (SG)           1:07.29 9301184    1:07.53           
            32.16  1:07.53
 15. Jennemieke Aanraad            SBC2000                1:06.05 9301834    1:08.72           
            32.40  1:08.72
 16. Susette Lauwen                Z & Pc Dio             1:06.95 9302398    1:09.11           
            33.00  1:09.11
 DIS Emma Verhoeven                Zegenwerp              1:06.50 9303326                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Ela Hutten                    SBC2000                1:00.33 9300354                      
AFGE Wilma Verhoeven               Njord                  1:04.50 9304610                      
  NG Petri Velthuis                ZVDO '74               1:03.25 9300794                      
  NG Kristel Doreleijers           EIFFEL Swimmers PSV    1:03.09 9302568                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 100m vrije slag                              16 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roxanne Linders               EIFFEL Swimmers PSV      58.30 9204230      59.23           
            28.70    59.23
  2. Lotte Goosen                  EIFFEL Swimmers PSV    1:00.86 9205306    1:00.13           
            29.02  1:00.13
  3. Inge Arts                     Zeester/Meerval        1:01.05 9203076    1:01.04           
            29.36  1:01.04
  4. Désirée Emmen                 De Vennen              1:01.56 9204862    1:01.65           
            29.44  1:01.65
  5. Inge Maalsen                  Zeester/Meerval        1:02.92 9202236    1:04.65           
            31.03  1:04.65
  6. Agaath Bont                   De Dommelbaarzen       1:05.41 9204688    1:04.82           
            30.80  1:04.82
  7. Robina Hoegee                 ZVDO '74               1:03.32 9200754    1:04.98           
            30.62  1:04.98
  8. Daphne Kievit                 O.Z. & P.C. De Waran   1:05.22 9207058    1:05.33           
            31.45  1:05.33
  NG Bente van Gennep              SBC2000                1:05.09 9200590                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 100m vrije slag                              17 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stephanie Janssen             Zeester/Meerval          59.21 9101450    1:00.48           
            28.89  1:00.48
  2. Linda de Kok                  AquAmigos              1:02.45 9101686    1:00.82           
            29.89  1:00.82
  3. Cora van Dorst                Hieronymus             1:03.01 9106218    1:03.05           
            30.70  1:03.05
  4. Laura de Jong                 Z&PV Nuenen            1:01.46 9103880    1:04.02           
            30.45  1:04.02
  5. Chantal Willems               Tritium (SG)           1:04.03 9105482    1:04.83           
            30.69  1:04.83


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 100m vrije slag                     18 jaar en ouder
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Hendrikx                DZT '62                  58.81 8801698      58.80           
            27.67    58.80
  2. Jolanda Post                  Z & Pc Dio             1:00.29 9004848    1:00.02           
            29.26  1:00.02
  3. Linda Weekers                 EIFFEL Swimmers PSV      59.95 9004184    1:00.20           
            28.89  1:00.20
  4. Marjolijn Wuisman             TRB-RES                  59.90 8604202    1:01.45           
            28.92  1:01.45
  5. Linda Schellekens             Neptunus'58            1:02.28 8803854    1:02.09           
            29.65  1:02.09
  6. Danielle Scheepers            Njord                  1:02.99 9005428    1:02.91           
            30.43  1:02.91
  7. Esther Vos                    ZVDO '74               1:03.44 8201762    1:03.36           
            29.57  1:03.36
  8. Merel Siroen                  Tritium (SG)           1:02.45 8804006    1:04.50           
            30.87  1:04.50
  9. Chantal van Herpen            DZT '62                1:03.91 9008164    1:04.54           
            30.80  1:04.54



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Heren, 200m wisselslag                              11 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floris van Mierlo             ZPK Budel              2:54.83 9700489    2:57.70           
            36.14  2:57.70
  2. Rick Minkman                  De Krabben             3:04.25 9701097    3:00.76           
            39.20  3:00.76
  3. Stefan Hoekstra               TRB-RES                3:04.62 9700223    3:02.31           
            41.80  3:02.31
  4. Ruben Schellekens             TRB-RES                3:04.23 9702747    3:05.80           
            42.67  3:05.80
  5. Yvo Bulham                    De Vennen              3:07.80 9701073    3:06.69           
            44.22  3:06.69


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Heren, 200m wisselslag                              12 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mike van Herk                 EIFFEL Swimmers PSV    2:37.51 9601007    2:35.45           
            35.10  2:35.45
  2. Stef van Zitteren             EIFFEL Swimmers PSV    2:43.98 9601459    2:40.98           
            34.33  2:40.98
  3. Pepijn Smits                  EIFFEL Swimmers PSV    2:42.80 9600691    2:41.02           
            35.20  2:41.02
  4. Ramon Verhulst                Hieronymus             2:50.07 9601751    2:43.07           
            35.47  2:43.07
  5. Stan Pijnenburg               EIFFEL Swimmers PSV    2:39.40 9600427    2:43.82           
            36.89  2:43.82
  6. Peter Rietveld                TRB-RES                2:54.90 9601081    2:52.51           
            35.81  2:52.51
  7. Bart Gubbels                  TRB-RES                3:01.72 9602015    2:59.09           
            41.91  2:59.09
  8. Teun van Houtert              De Dommelbaarzen       3:03.92 9603065    3:01.88           
            43.47  3:01.88


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Heren, 200m wisselslag                              13 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maarten Brzoskowski           EIFFEL Swimmers PSV    2:30.75 9500769    2:31.89           
            31.48  2:31.89
  2. Joep van Grunsven             Arethusa               2:35.59 9500469    2:36.39           
            35.64  2:36.39
  3. Diederick Groeneveld          BZV                    2:40.76 9502123    2:37.70           
            36.10  2:37.70
  4. Loek van Houtert              De Dommelbaarzen       2:47.89 9504515    2:39.15           
            34.12  2:39.15
  5. Jordy Jongenelen              SBC2000                2:39.98 9504995    2:42.04           
            34.14  2:42.04
  6. Guus van Stiphout             Zeester/Meerval        2:45.60 9501081    2:43.49           
            35.37  2:43.49
  7. Rick Hoekstra                 TRB-RES                2:46.36 9501437    2:44.44           
            39.68  2:44.44
  8. Joris Willems                 Z&PV Nuenen            2:50.67 9502293    2:46.54           
            40.02  2:46.54
  9. Alex in 't Groen              De Vennen              2:51.09 9502683    2:48.08           
            42.48  2:48.08
 10. Marc Tromp                    EIFFEL Swimmers PSV    2:49.41 9502151    2:53.60           
            38.49  2:53.60
 11. Fabian Sebregts               Hieronymus             2:50.31 9500689    2:55.86           
            38.86  2:55.86


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Heren, 200m wisselslag                              14 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Thijssen              Zeester/Meerval        2:27.21 9400445    2:19.57           
            28.89  2:19.57
  2. Date v.d. Zaag                EIFFEL Swimmers PSV    2:21.69 9403919    2:23.48           
            30.00  2:23.48
  3. Remy den Boer                 O.Z. & P.C. De Waran   2:30.69 9401759    2:27.82           
            32.07  2:27.82
  4. Mitchell Verburg              EIFFEL Swimmers PSV    2:35.95 9400277    2:32.39           
            31.87  2:32.39
  5. Thomas Rietveld               TRB-RES                2:34.35 9401803    2:35.51           
            33.20  2:35.51
  6. Ted Reniers                   De Dommelbaarzen       2:40.70 9400519    2:35.84           
            33.70  2:35.84
  7. Jarmo van Zwol                Z&PV Nuenen            2:39.35 9402983    2:38.26           
            33.64  2:38.26
  8. Mark v. Dinther               Neptunus'58            2:36.73 9401471    2:41.02           
            34.46  2:41.02


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Heren, 200m wisselslag                              15 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen            2:17.42 9302135    2:16.51           
            28.86  2:16.51
  2. Sebastian de Been             O.Z. & P.C. De Waran   2:24.17 9302233    2:20.31           
            30.36  2:20.31
  3. Paul Koster                   Z & Pc Dio             2:20.86 9304465    2:21.51           
            29.45  2:21.51
  4. Ruud van Heerbeek             EIFFEL Swimmers PSV    2:20.67 9301769    2:23.02           
            30.89  2:23.02
  5. Stef van der Struijk          DBD                    2:26.66 9305473    2:25.06           
            30.86  2:25.06
  6. Thomas van Mierlo             ZPK Budel              2:31.28 9300353    2:28.51           
            31.79  2:28.51
  7. Dirk Vogels                   Zeester/Meerval        2:30.89 9302427    2:29.16           
            32.18  2:29.16
  8. Luuk van Doremalen            De Dommelbaarzen       2:34.75 9303487    2:29.95           
            32.80  2:29.95
  9. Harm Donkers                  O.Z. & P.C. De Waran   2:32.60 9301809    2:30.50           
            35.10  2:30.50
 10. Ramon Bastiaansen             Z & Pc Dio             2:33.25 9303797    2:30.73           
            32.10  2:30.73
 11. Mart Hendriks                 Tritium (SG)           2:29.57 9304079    2:31.48           
            30.76  2:31.48


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Heren, 200m wisselslag                              16 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Donny van Alphen              ZV Hydra               2:21.80 9202377    2:18.92           
            29.57  2:18.92
  2. Coen de Bruijn                Hieronymus             2:26.27 9205151    2:21.03           
            30.63  2:21.03
  3. Mark Schellekens              Neptunus'58            2:23.64 9201153    2:22.36           
            31.36  2:22.36
  4. Mitchel Heesakkers            Z.V. Tiamat            2:23.14 9200479    2:27.57           
            30.89  2:27.57
  5. Kevin Janssen                 Zeester/Meerval        2:28.50 9204109    2:28.59           
            32.11  2:28.59
  6. Rick van Hamond               De Dommelbaarzen       2:29.50 9205873    2:31.86           
            31.57  2:31.86
 DIS Ferry J. Claassen             Z&PV Nuenen            2:27.89 9202217    2:21.80           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            30.23  2:21.80
NG.Z Cas Hendriks                  Lutra                  2:28.96 9205303                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Heren, 200m wisselslag                              17 jaar
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Patrick Janssen               EIFFEL Swimmers PSV    2:10.08 9102817    2:10.02           
            27.70  2:10.02
  2. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran   2:15.57 9102825    2:15.86           
            27.60  2:15.86
  3. Wouter de Mol                 Hieronymus             2:19.60 9101603    2:21.04           
            29.23  2:21.04
  4. Rens van Eijk                 Z&PV Nuenen            2:25.21 9100573    2:24.89           
            31.17  2:24.89
  5. Pieter Joordens               Z.V. Tiamat            2:23.94 9101133    2:25.76           
            30.02  2:25.76
  6. Giel van Dijk                 O.Z. & P.C. De Waran   2:23.67 9104211    2:26.73           
            30.23  2:26.73
  7. Bob van Hees                  Z & Pc Dio             2:28.13 9103851    2:27.82           
            31.29  2:27.82
  8. Thom van de Wetering          Zeester/Meerval        2:23.54 9102551    2:28.47           
            32.04  2:28.47
  9. Rik Bakker                    TRB-RES                2:27.55 9104625    2:28.75           
            31.37  2:28.75


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Heren, 200m wisselslag                     18 jaar en ouder
11.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jasper van Mierlo             ZPK Budel              2:15.45 9002005    2:11.92           
            27.80  2:11.92
  2. Hermie Minkels                BZV                    2:19.10 8702249    2:15.53           
            28.09  2:15.53
  3. Joey van Doesburg             TRB-RES                2:16.31 8700735    2:16.23           
            28.80  2:16.23
  4. Tim van Doesburg              TRB-RES                2:17.43 8800817    2:16.48           
            28.40  2:16.48
  5. Tom Lommers                   WZV                    2:19.78 9001847    2:18.54           
            30.54  2:18.54
  6. Lex Habraken                  Argo                   2:23.20 9004107    2:19.21           
            29.77  2:19.21
  7. Loek Herberts                 Zeester/Meerval        2:19.28 9001173    2:20.05           
            30.49  2:20.05
  8. Martijn Rongen                Z.V. Tiamat            2:23.52 8705073    2:21.29           
            29.73  2:21.29
  9. Kenny van Krieken             BZV                    2:24.89 9001675    2:21.56           
            29.26  2:21.56
 10. Lars v.d. Heijden             EIFFEL Swimmers PSV    2:19.84 9005167    2:21.73           
            30.10  2:21.73
 11. Joppe Schuurmans              Tritium (SG)           2:24.00 8905447    2:25.10           
            29.67  2:25.10
 12. Bart van der Aar              BZV                    2:23.00 8900005    2:25.46           
            30.57  2:25.46
 13. Daan van Erp                  TRB-RES                2:23.86 8903833    2:27.10           
            32.39  2:27.10
 14. Gert-Jan den Dekker           ZVDO '74               2:22.44 8500519    2:28.23           
            32.04  2:28.23
 15. Ralph de Bie                  Zeester/Meerval        2:23.48 8700243    2:35.43           
            34.17  2:35.43
AFGE Steven Nonnekes               EIFFEL Swimmers PSV    2:14.67 9003749                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Biesboschzwemmers