Gelderse Winter Kampioenschappen 2009
Doetinchem (NED),    10. - 11.1.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4 en later    Nr. 2. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 4 en later
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 4. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 1    Nr. 6. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 2    Nr. 8. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 1
Nr. 9. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 10. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 11. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3    Nr. 12. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 1    Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 3
Nr. 15. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2    Nr. 16. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4
Nr. 17. Jongens, 100m rugslag, Heren Jeugd 1    Nr. 18. Jongens, 100m rugslag, Heren Jeugd 2
Nr. 19. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 20. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 21. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4 en later    Nr. 22. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 4 en later
Nr. 23. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 24. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5
Nr. 25. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 1    Nr. 26. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6
Nr. 27. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 2    Nr. 28. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 1
Nr. 29. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 30. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 31. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 3    Nr. 32. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 2
Nr. 33. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Jeugd 1    Nr. 34. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 3
Nr. 35. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2    Nr. 36. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4
Nr. 37. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren    Nr. 38. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren
Nr. 39. Jongens, 100m schoolslag, Heren Jeugd 1    Nr. 40. Jongens, 100m schoolslag, Heren Jeugd 2
Nr. 41. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 2    Nr. 42. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 1
Nr. 43. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 1    Nr. 44. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 6
Nr. 45. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 1    Nr. 46. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 3
Nr. 47. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren    Nr. 48. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren
Nr. 49. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2    Nr. 50. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 4
Nr. 51. Jongens, 200m wisselslag, Heren Jeugd 1    Nr. 52. Jongens, 200m wisselslag, Heren Jeugd 2
Nr. 53. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren    Nr. 54. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren
Nr. 55. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4 en later    Nr. 56. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 4 en later
Nr. 57. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 58. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5
Nr. 59. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 1    Nr. 60. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 6
Nr. 61. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 2    Nr. 62. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 1
Nr. 63. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren    Nr. 64. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren
Nr. 65. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3    Nr. 66. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2
Nr. 67. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 1    Nr. 68. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 3
Nr. 69. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Jeugd 2    Nr. 70. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 4
Nr. 71. Jongens, 100m vlinderslag, Heren Jeugd 1    Nr. 72. Jongens, 100m vlinderslag, Heren Jeugd 2
Nr. 73. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren    Nr. 74. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren
Nr. 75. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4 en later    Nr. 76. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 4 en later
Nr. 77. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 78. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5
Nr. 79. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 1    Nr. 80. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6
Nr. 81. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3    Nr. 82. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2
Nr. 83. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 84. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 85. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 2    Nr. 86. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 1
Nr. 87. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 1    Nr. 88. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 3
Nr. 89. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2    Nr. 90. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4
Nr. 91. Jongens, 100m vrije slag, Heren Jeugd 1    Nr. 92. Jongens, 100m vrije slag, Heren Jeugd 2
Nr. 93. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 3    Nr. 94. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 2
Nr. 95. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 96. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                         Meisjes, 100m rugslag            Meisjes Minioren 4 en later
10-1-2009 - 14:15                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nina Geul                     9901080   Aqua Novio ´94           1:28.42     1:26.28       
            42.35  1:26.28
    2.  Sophie Schagen                9902218   De Houtrib               1:30.57     1:29.73       
            43.90  1:29.73
    3.  Isa Willemsen                 9900628   ZV Zaltbommel            1:40.29     1:32.41       
            43.93  1:32.41
    4.  Sanne Ditzel                  9901092   Aquapoldro               1:35.20     1:32.60       
            45.31  1:32.60
    5.  Sabine Voltman                9900106   ESCA Zwemmen             1:30.67     1:33.36       
            46.08  1:33.36
    6.  Vivian van de Wolfshaar       9900310   ZV Kerkdriel             1:30.60     1:34.36       
            45.66  1:34.36
    7.  Maaike Past                   9901598   Aquapoldro               1:39.30     1:34.68       
            46.78  1:34.68
    8.  Wieke Kool                    9900950   DWK                      1:38.89     1:36.48       
            47.12  1:36.48
    9.  Lotte van den Boogaard        9900720   De Gelenberg             1:39.54     1:36.87       
            47.27  1:36.87
   10.  Laura van de Kamp             9900526   Aqua Novio ´94           1:40.17     1:37.10       
            47.22  1:37.10
   11.  Nikki Herremans               9901270   ESCA Zwemmen             1:40.67     1:37.75       
            46.87  1:37.75
   12.  Naomi Oolthuis                9900780   ZPC Livo                 1:37.16     1:39.31       
            47.92  1:39.31
   13.  Marliene Grave                9901250   ZVV                      1:42.10     1:39.34       
            48.09  1:39.34
   14.  Laura van de Belt             9900600   GZV Marveld              1:42.74     1:41.37       
            50.44  1:41.37
   14.  Britt Landegge                9900112   Zc '90                   1:44.20     1:41.37       
            48.29  1:41.37
   16.  Brigit van der Vegte          0000714   Octopus                  1:44.07     1:41.94       
            49.46  1:41.94
   17.  Ellen Verschuuren             9900688   ZVW '74                  1:39.38     1:42.04       
            51.38  1:42.04
   18.  Mandy Snelder                 9901796   DWV                      1:41.89     1:44.47       
            50.79  1:44.47
 AFGEM  Naomi Geurts                  9900090   ZV Zaltbommel            1:42.76                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                         Jongens, 100m rugslag            Jongens Minioren 4 en later
10-1-2009 - 14:22                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Torben Lammerdink             9900745   De Berkelduikers         1:31.73     1:27.68       
            43.40  1:27.68
    2.  Harm-Jan Wijnhoud             9901469   ZVV                      1:31.67     1:28.01       
            42.64  1:28.01
    3.  Antoine Habeck                9900017   Aqua Novio ´94           1:30.70     1:30.14       
            43.38  1:30.14
    4.  Sam Furer                     9900185   Aqua Novio ´94           1:33.00     1:31.30       
            45.66  1:31.30
    5.  Niek Heethaar                 9900999   Aquapoldro               1:44.50     1:32.64       
            44.99  1:32.64
    6.  Mart Bluiminck                9900485   ZPC Livo                 1:35.39     1:33.42       
            44.50  1:33.42
    7.  Rino Kriljic                  9900533   TZC Vahalis              1:38.25     1:33.46       
            46.16  1:33.46
    8.  Joël Piroe                    9900049   ZV Wijchen               1:42.57     1:34.30       
            46.54  1:34.30
    9.  Kay Zittersteijn              9900037   De Rijn                  1:37.36     1:36.32       
            47.63  1:36.32
   10.  Rick van de Streek            9900215   Noord Veluwe             1:42.67     1:37.92       
            48.79  1:37.92
   11.  Thom Versteegh                9900235   Zv Olympia               1:42.42     1:40.28       
            48.97  1:40.28
   12.  Joost Schepers                9901017   De Meer                  1:42.93     1:41.01       
            48.87  1:41.01
   13.  Ebel van Geemen               9901095   NDD                      1:44.45     1:41.41       
            51.59  1:41.41
   14.  Nick Fraanje                  9901841   DWK                      1:45.00     1:42.19       
            49.27  1:42.19
   15.  Luuk Monker                   9900443   De Meer                  1:39.66     1:47.26       
            52.47  1:47.26
   DIS  Tim Durant                    9900415   ESCA Zwemmen             1:39.54     1:38.66  RD   
            48.21  1:38.66



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                         Meisjes, 100m rugslag                     Meisjes Minioren 5
10-1-2009 - 14:29                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Chelsea Merfol                9800870   De Rijn                  1:22.51     1:17.26       
            37.68  1:17.26
    2.  Alyce-Faye Eichelberger       9802922   De Rijn                  1:23.73     1:20.09       
            38.57  1:20.09
    3.  Daphne de Wildt               9800710   Aqua Novio ´94           1:21.23     1:20.30       
            39.27  1:20.30
    4.  Rosanne Leeuwis               9801974   DWK                      1:25.45     1:22.74       
            39.92  1:22.74
    5.  Blanca de Louw                9801268   Aquapoldro               1:26.73     1:22.89       
            40.65  1:22.89
    6.  Jinte Worsteling              9801844   De Houtrib               1:26.02     1:24.13  *    
            39.18  1:24.13
    7.  Anouk van Nellestijn          9800366   DWK                      1:24.80     1:25.23       
            41.44  1:25.23
    8.  Amber Aardema                 9801634   ESCA Zwemmen             1:29.17     1:25.73       
            42.13  1:25.73
    9.  Aniek Bloemendaal             9800432   DWV                      1:26.04     1:26.09       
            40.20  1:26.09
   10.  Sabrina Vosselman             9802360   ZVV                      1:30.76     1:26.36       
            42.02  1:26.36
   11.  Tamara Maassen                9801270   Aquapoldro               1:28.70     1:27.32       
            42.46  1:27.32
   12.  Tess Tjokrodikromo            9800172   De Houtrib               1:26.80     1:28.04       
            43.45  1:28.04
   13.  Lucy Jager                    9800944   TZC Vahalis              1:27.57     1:28.75       
            42.94  1:28.75
   14.  Carmen ter Weele              9800384   Octopus                  1:30.45     1:28.83       
            42.93  1:28.83
   15.  Loes van Herwijnen            9800010   ZV Kerkdriel             1:27.82     1:29.27       
            44.12  1:29.27
   16.  Kristy van Braak              9800938   ZPC Livo                 1:29.82     1:31.09       
            44.68  1:31.09
   17.  Mandy Gerritsen               9800700   De Gelenberg             1:29.32     1:31.47       
            43.77  1:31.47
   DIS  Lynn Kamphuis                 9800434   DWV                      1:28.73     1:26.90  RD   
            41.23  1:26.90



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                         Jongens, 100m rugslag                     Jongens Minioren 5
10-1-2009 - 14:36                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sook Willemsen                9800917   DWK                      1:26.95     1:25.17       
            41.64  1:25.17
    2.  Joey Papaioannou              9802269   Aqua Novio ´94           1:31.54     1:26.61       
            41.25  1:26.61
    3.  Wietse Waninge                9800023   Nunspeet                 1:30.36     1:28.65  *    
            43.64  1:28.65
    4.  Maarten Reuvekamp             9800265   ZPC Livo                 1:30.40     1:28.80       
            43.12  1:28.80
    5.  Perry van der Meer            9801941   Montferland              1:27.60     1:29.89       
            43.48  1:29.89
    6.  Ramon Lammers                 9800267   ZPC Livo                 1:31.30     1:30.10       
            44.11  1:30.10
    7.  Youri Dinnissen               9800411   Aqua Novio ´94           1:32.51     1:30.44       
            44.98  1:30.44
    8.  Lars Ruessink                 9800271   Noord Veluwe             1:33.02     1:31.12       
            44.40  1:31.12
    9.  Fabian Boer                   9800509   De Houtrib               1:33.58     1:32.05       
            44.83  1:32.05
   10.  Kelt Garritsen                9801703   NDD                      1:33.89     1:34.52       
            46.49  1:34.52
   11.  Marco den Breejen             9801065   ZV Zaltbommel            1:34.91     1:37.05       
            48.16  1:37.05
 AFGEM  Frank Roovers                 9800219   De Houtrib               1:17.52                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                         Meisjes, 100m rugslag                     Meisjes Junioren 1
10-1-2009 - 14:40                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Friskes                 9701566   De IJsselmeeuwen         1:20.57     1:15.13       
            36.28  1:15.13
    2.  Naomi Janssen                 9701390   ZV Wijchen               1:18.74     1:16.73       
            37.84  1:16.73
    3.  Latascha Kilian               9702308   De Meer                  1:18.86     1:17.87       
            37.39  1:17.87
    4.  Mendy de Rooi                 9700780   De Houtrib               1:18.74     1:18.11       
            38.15  1:18.11
    5.  Gaby Zittersteijn             9700104   De Rijn                  1:21.81     1:19.73       
            39.21  1:19.73
    6.  Jody Looman                   9701388   ZVV                      1:20.51     1:22.04       
            40.88  1:22.04



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                         Jongens, 100m rugslag                     Jongens Minioren 6
10-1-2009 - 14:43                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Peter Rothengatter            9701189   Aqua Novio ´94           1:19.72     1:16.69       
            38.10  1:16.69
    2.  Luuk Nijland                  9700333   De Berkelduikers         1:22.46     1:19.15       
            38.52  1:19.15
    3.  Jeroen van Beek               9700271   ZVV                      1:21.67     1:19.58       
            39.29  1:19.58
    4.  Nino Sieling                  9701845   DWK                      1:23.65     1:21.90       
            40.03  1:21.90
    5.  Gijs van der Wal              9700321   De Rijn                  1:24.02     1:22.25       
            39.31  1:22.25
    6.  Mike Fraanje                  9701847   DWK                      1:23.82     1:22.64       
            40.99  1:22.64



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Meisjes, 200m wisselslag                    Meisjes Junioren 2
10-1-2009 - 14:45                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esmée Bos                     9600662   DWK                      2:31.23     2:33.18       
            33.42  1:10.77  1:57.05  2:33.18
    2.  Esther Kuhlman                9601678   Aquapoldro               2:46.57     2:42.38       
            37.43  1:17.09  2:05.87  2:42.38
    3.  Aniek Broekhuizen             9600052   Zc '90                   2:50.48     2:46.14       
            35.36  1:17.03  2:08.65  2:46.14
    4.  Ilona Oomen                   9601818   ZV Zaltbommel            2:51.70     2:48.37       
            38.19  1:18.82  2:10.67  2:48.37
    5.  Susan Melchers                9603334   De Gelenberg             2:48.02     2:48.62       
            36.27  1:19.85  2:12.08  2:48.62
 AFGEM  Breanne Lensink               9600240   ZPC Livo                 2:43.29                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Jongens, 200m wisselslag                    Jongens Junioren 1
10-1-2009 - 14:49                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim Furer                     9600087   Aqua Novio ´94           2:45.16     2:42.90       
            35.25  1:16.36  2:09.18  2:42.90
    2.  Thomas Leeuwis                9601743   DWK                      2:42.70     2:45.01       
            35.92  1:15.97  2:08.27  2:45.01
    3.  Melvin van den Born           9601029   ZVW '74                  2:46.86     2:45.89       
            37.83  1:19.63  2:07.59  2:45.89
    4.  Josha van den Elzen           9602423   Aquapoldro               2:53.39     2:48.20       
            37.38  1:19.79  2:09.69  2:48.20
    5.  Casper Muselaers              9600399   Octopus                  2:53.64     2:49.89       
            35.72  1:18.96  2:10.86  2:49.89
    6.  Emiel Tholen                  9602089   De Berkelduikers         2:50.26     2:50.19       
            36.21  1:19.72  2:11.36  2:50.19



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                          Dames, 50m rugslag                      Dames Senioren Open
10-1-2009 - 14:53                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Chantal Kuipers               8702430   NDD                        30.73       30.16       
    2.  Iris Ebben                    9100836   Zv Olympia                 31.52       31.79       
    3.  Danique Stoop                 9106956   Zuiderzeezwemmers          31.76       31.82       
    4.  Anisa Memic                   9204260   WWV Winterswijk            32.02       32.47       
    5.  Diede Oldenhave               9205114   NDD                        32.39       32.79       
    6.  Tessa van der Aa              9302110   DWK                        32.43       33.24       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                         Heren, 50m rugslag                      Heren Senioren Open
10-1-2009 - 14:54                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Merijn Ellenkamp              8500691   DWK                        25.89       26.42       
    2.  Tim van Deutekom              9100459   DWK                        27.76       27.50       
    3.  Jos de Graaf                  9106095   DWK                        28.53       27.84       
    4.  Roy Awater                    9100043   RZC                        27.80       27.89       
    5.  Tom Driessen                  8700801   ESCA Zwemmen               27.90       28.04       
    6.  Pascal Timmermans             9202349   RZC                        28.00       28.15       
    7.  Olaf Achterberg               9000011   DWK                        28.66       28.77       
    8.  Raynor Wolf                   8903663   RZC                        28.82       29.07       
    9.  Sebas van Lith                9001841   Aqua Novio ´94             29.36       29.40       
   10.  Hjalmar de Ruiter             8902695   NDD                        28.83       29.42       
   11.  Floris Manni                  8805679   Octopus                    29.21       29.60       
   12.  Alex van der Hoeven           9202571   NDD                        29.40       30.50       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                        Meisjes, 100m rugslag                     Meisjes Junioren 3
10-1-2009 - 14:57                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Annemarie Worst               9500042   Octopus                  1:08.92     1:07.40       
            33.16  1:07.40
    2.  Carmen Nijenhuis              9500374   ZPC Livo                 1:11.45     1:11.07       
            34.70  1:11.07
    3.  Macy Oortwijn                 9500722   DWK                      1:14.09     1:11.54       
            34.81  1:11.54
    4.  Guusje Vrieze                 9502820   NDD                      1:11.64     1:11.99       
            35.38  1:11.99
    5.  Merel Kersten                 9503556   ESCA Zwemmen             1:13.64     1:12.85       
            34.88  1:12.85
    6.  Eline van der Linde           9503708   WWV Winterswijk          1:16.20     1:13.61       
            35.99  1:13.61
    7.  Cecily Sadowski               9500188   Aquapoldro               1:13.92     1:14.10       
            35.66  1:14.10
    8.  Tessa Mol                     9501396   De Rijn                  1:14.77     1:15.11       
            36.54  1:15.11
    9.  Lianne Slagter                9500940   WWV Winterswijk          1:14.80     1:15.46       
            36.89  1:15.46
   10.  Aimée Groenveld               9503394   De Houtrib               1:14.89     1:15.48       
            36.55  1:15.48
   11.  Vera Heesink                  9503534   ZVW '74                  1:14.51     1:15.53       
            37.41  1:15.53
   12.  Lotte Eising                  9502098   De Berkelduikers         1:16.80     1:18.26       
            37.04  1:18.26



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                        Jongens, 100m rugslag                     Jongens Junioren 2
10-1-2009 - 15:01                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Arjan Hanse                   9500657   Zuiderzeezwemmers        1:09.10     1:06.26       
            32.39  1:06.26
    2.  David Koers                   9501229   ZV Zaltbommel            1:09.23     1:08.44       
            33.46  1:08.44
    3.  Jory Willemsen                9500747   Octopus                  1:08.22     1:09.17       
            33.38  1:09.17
    4.  Sem van Lith                  9501851   Aqua Novio ´94           1:12.64     1:10.08       
            34.02  1:10.08
    5.  Maikel Mierop                 9503991   NDD                      1:11.89     1:11.88       
            35.22  1:11.88
    6.  Stijn Temmen                  9504079   ZVV                      1:13.06     1:12.23       
            35.48  1:12.23
    7.  Jeffry van Zetten             9500755   Octopus                  1:13.54     1:12.49       
            35.81  1:12.49
    8.  Niels Thomassen               9500293   Aquapoldro               1:14.98     1:13.42       
            35.65  1:13.42
    9.  Sjors Boverhoff               9500741   Octopus                  1:12.73     1:13.59       
            35.53  1:13.59
   10.  Marco Uppelschoten            9500375   De Houtrib               1:15.23     1:14.25       
            36.82  1:14.25
   11.  Kelvin Rozeboom               9504723   ESCA Zwemmen             1:16.55     1:16.13       
            36.85  1:16.13
   12.  Bryan Tankink                 9502829   WWV Winterswijk          1:17.64     1:16.59       
            37.27  1:16.59



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Meisjes, 100m vlinderslag                      Meisjes Jeugd 1
10-1-2009 - 15:05                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marjolein Delno               9400024   De Rijn                  1:08.12     1:07.88       
            32.21  1:07.88
    2.  Inge Pepping                  9402308   De Rijn                  1:10.04     1:08.77       
            32.08  1:08.77
    3.  Sharon Gelmers                9400416   Octopus                  1:12.58     1:10.43       
            32.62  1:10.43
    4.  Iris van Zuilen               9400216   Zv Olympia               1:10.80     1:11.18       
            33.09  1:11.18
    5.  Marjolein Maris               9400210   De Houtrib               1:11.82     1:12.89       
            33.63  1:12.89
    6.  Malou Memelink                9403064   NDD                      1:13.16     1:13.03       
            33.26  1:13.03



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Jongens, 100m vlinderslag                   Jongens Junioren 3
10-1-2009 - 15:07                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tom Brouwers                  9402027   RZC                      1:04.69     1:01.85       
            28.60  1:01.85
    2.  Stefan Timmermans             9403015   RZC                      1:11.14     1:06.75       
            30.03  1:06.75
    3.  Jacco Doest                   9400711   DWK                      1:08.89     1:08.00       
            31.66  1:08.00
    4.  Marcel van Essen              9400019   Octopus                  1:09.78     1:08.37       
            31.48  1:08.37
    5.  Jeroen Staakman               9404989   Aquapoldro               1:12.48     1:09.42       
            32.90  1:09.42
    6.  Thomas Meijer                 9402321   Aquapoldro               1:15.73     1:10.23       
            33.41  1:10.23
    7.  Bram Meijlis                  9401967   ESCA Zwemmen             1:12.62     1:10.40       
            32.52  1:10.40
    8.  Brian van de Graaf            9401653   De Houtrib               1:09.07     1:10.76       
            31.23  1:10.76
    9.  Mart Vrieze                   9400401   NDD                      1:14.42     1:12.45       
            33.13  1:12.45
   10.  Christian Renshoff            9404343   Octopus                  1:09.80     1:12.65       
            32.24  1:12.65
   11.  Daan Viering                  9403839   De Waalstroom            1:14.16     1:16.93       
            34.72  1:16.93
   DIS  Jelle Derksen                 9400017   DWK                      1:03.53     1:01.89  VE   
            29.14  1:01.89
    NG  Joren Woeltjes                9401225   GZV Marveld              1:13.20                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                        Meisjes, 100m rugslag                        Meisjes Jeugd 2
10-1-2009 - 15:11                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marloes Erkens                9300234   DWK                      1:11.20     1:09.33       
            33.86  1:09.33
    2.  Margreet Laar                 9304700   NDD                      1:09.55     1:10.43       
            33.31  1:10.43
    3.  Lodi Broeder                  9302620   De Gelenberg             1:10.30     1:10.65       
            34.09  1:10.65
    4.  Natasha Bosma                 9300112   DWK                      1:13.08     1:12.11       
            35.34  1:12.11
    5.  Linda Kolkman                 9302994   ESCA Zwemmen             1:12.58     1:12.14       
            35.37  1:12.14
    6.  Tessa van der Aa              9302110   DWK                      1:09.90     1:12.15       
            34.22  1:12.15



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                        Jongens, 100m rugslag                     Jongens Junioren 4
10-1-2009 - 15:13                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maarten Arntz                 9301921   De Rijn                  1:05.76     1:04.04       
            30.93  1:04.04
    2.  Berjan Ebbekink               9300761   De Berkelduikers         1:06.95     1:04.38       
            31.75  1:04.38
    3.  Wessel van der Maarel         9300325   De Rijn                  1:05.12     1:04.86       
            31.00  1:04.86
    4.  Robin Bos                     9302265   DWK                      1:07.77     1:06.22       
            32.02  1:06.22
    5.  Jordi Peters                  9302177   ZPC Livo                 1:05.62     1:07.82       
            32.16  1:07.82
    6.  Puck Smit                     9303357   RZC                      1:09.29     1:09.03       
            33.50  1:09.03



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                        Jongens, 100m rugslag                          Heren Jeugd 1
10-1-2009 - 15:15                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pascal Timmermans             9202349   RZC                      1:01.37     1:00.51       
            29.12  1:00.51
    2.  Sjors van Lith                9202869   Aqua Novio ´94           1:03.85     1:04.03       
            31.66  1:04.03
    3.  Bas Ebbers                    9201675   NDD                      1:06.09     1:05.35       
            32.14  1:05.35
    4.  Johan Veenstra                9201333   DWK                      1:06.36     1:05.79       
            32.12  1:05.79
    5.  Anton van Zantvoort           9201907   Zuiderzeezwemmers        1:09.04     1:06.96       
            32.96  1:06.96



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                        Jongens, 100m rugslag                          Heren Jeugd 2
10-1-2009 - 15:17                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jos de Graaf                  9106095   DWK                        59.76       57.71       
            28.18    57.71
    2.  Roy Awater                    9100043   RZC                      1:00.10       59.53       
            28.69    59.53
    3.  Bart Beumer                   9104547   RZC                      1:05.77     1:05.77       
            31.77  1:05.77
    4.  Stefan Hazeleger              9100867   De Meer                  1:05.51     1:06.24       
            32.78  1:06.24
    5.  Alex Wenderich                9106895   Aquapoldro               1:06.56     1:07.35       
            32.82  1:07.35
 NG.ZA  Bart Kiesewetter              9101203   ZVW '74                  1:06.90                   
 AFGEM  Robbert Vink                  9102993   Aqua Novio ´94           1:04.99                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                        Dames, 50m schoolslag                    Dames Senioren Open
10-1-2009 - 15:19                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anisa Memic                   9204260   WWV Winterswijk            34.94       35.02       
    2.  Marijke Monsma                8502100   DWK                        34.96       35.18       
    3.  Malou Memelink                9403064   NDD                        35.57       35.49       
    4.  Marjolein Delno               9400024   De Rijn                    36.45       35.96       
    5.  Charelle Cordewener           9200378   De Rijn                    35.65       36.08       
    6.  Lianne Slagter                9500940   WWV Winterswijk            35.54       36.17       
    7.  Loes van Ooijen               9205180   ESCA Zwemmen               36.46       36.22       
    8.  Marije Onnink                 9102344   WWV Winterswijk            36.06       36.37       
    9.  Sharon Verstegen              9003964   NDD                        35.51       36.79       
   10.  Evelien Veenstra              9103166   De Rijn                    36.48       36.93       
   11.  Cecily Sadowski               9500188   Aquapoldro                 36.03       37.14       
   12.  Anne Marleen van Keulen       9404280   Aquapoldro                 36.31       38.20       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                        Heren, 50m schoolslag                    Heren Senioren Open
10-1-2009 - 15:22                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Merijn Ellenkamp              8500691   DWK                        30.00       29.83       
    2.  Stefan Hazeleger              9100867   De Meer                    30.92       30.44       
    3.  Teunis Haklander              9100833   De Woelwaters              30.94       30.65       
    4.  Raynor Wolf                   8903663   RZC                        30.61       30.67       
    5.  Nick van Gemert               8900943   DWK                        30.82       30.70       
    6.  Sebas van Lith                9001841   Aqua Novio ´94             31.39       31.01       
    7.  Tim van Deutekom              9100459   DWK                        31.84       31.62       
    8.  John van Susteren             8502549   RZC                        31.96       31.72       
    9.  Tom van de Kamp               9101153   DWK                        31.69       31.75       
   10.  Johan Bosma                   9000361   Noord Veluwe               31.73       31.81       
   11.  Kevin van Susteren            8903085   RZC                        32.03       32.21       
   12.  Alex van der Hoeven           9202571   NDD                        32.09       32.79       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Meisjes, 100m schoolslag           Meisjes Minioren 4 en later
10-1-2009 - 15:25                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nina Geul                     9901080   Aqua Novio ´94           1:42.80     1:37.48       
            46.11  1:37.48
    2.  Sabine Voltman                9900106   ESCA Zwemmen             1:40.95     1:41.57       
            47.64  1:41.57
    3.  Vivian van de Wolfshaar       9900310   ZV Kerkdriel             1:45.54     1:42.46       
            48.88  1:42.46
    4.  Sanne Ditzel                  9901092   Aquapoldro               1:48.52     1:44.05       
            50.52  1:44.05
    5.  Sophie Schagen                9902218   De Houtrib               1:50.36     1:46.32       
            51.86  1:46.32
    6.  Laura van de Kamp             9900526   Aqua Novio ´94           1:44.92     1:48.16       
            49.60  1:48.16
    7.  Wieke Kool                    9900950   DWK                      1:50.58     1:49.73       
            52.30  1:49.73
    8.  Elaine Hoekzema               9900948   DWK                      1:50.43     1:50.18       
            52.71  1:50.18
    9.  Danielle Bijsterbosch         9900722   Octopus                  1:51.42     1:50.83       
            53.40  1:50.83
   10.  Shanna Holtrop                9900630   Zuiderzeezwemmers        1:50.77     1:51.19       
            53.72  1:51.19
   DIS  Naomi Oolthuis                9900780   ZPC Livo                 1:49.17              AA   
   DIS  Marije Westerveld             9901668   Natare                   1:51.16     1:51.56  SD   
            53.90  1:51.56



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Jongens, 100m schoolslag           Jongens Minioren 4 en later
10-1-2009 - 15:30                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sam Furer                     9900185   Aqua Novio ´94           1:46.76     1:40.97       
            48.18  1:40.97
    2.  Torben Lammerdink             9900745   De Berkelduikers         1:45.95     1:43.27       
            48.91  1:43.27
    3.  Bas Willemsen                 9900959   Nunspeet                 1:51.23     1:47.12       
            53.23  1:47.12
    4.  Tim Durant                    9900415   ESCA Zwemmen             1:47.23     1:47.52       
            51.18  1:47.52
    5.  Joël Piroe                    9900049   ZV Wijchen               1:51.92     1:47.60       
            50.62  1:47.60
    6.  Robin Meima                   9901143   Octopus                  1:50.00     1:47.77       
            52.13  1:47.77
    7.  Mart Bluiminck                9900485   ZPC Livo                 1:48.48     1:47.83       
            51.18  1:47.83
    8.  Thom Delno                    0000013   De Rijn                  1:53.84     1:51.51       
            52.80  1:51.51
    9.  Jan Willem Melchers           9900449   De Gelenberg             1:53.45     1:51.90  *    
            54.48  1:51.90
   10.  Niek Heethaar                 9900999   Aquapoldro               1:48.02     1:52.64       
            54.12  1:52.64
   11.  Joost Schepers                9901017   De Meer                  1:47.07     1:52.92  *    
            52.32  1:52.92
   12.  Luuk Monker                   9900443   De Meer                  1:50.91     1:58.63       
            55.66  1:58.63




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Meisjes, 100m schoolslag                    Meisjes Minioren 5
10-1-2009 - 15:55                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daphne de Wildt               9800710   Aqua Novio ´94           1:33.84     1:31.70       
            43.93  1:31.70
    2.  Amber Aardema                 9801634   ESCA Zwemmen             1:36.07     1:32.99       
            44.40  1:32.99
    3.  Anouk van Nellestijn          9800366   DWK                      1:36.63     1:34.00       
            44.38  1:34.00
    4.  Aniek Bloemendaal             9800432   DWV                      1:36.29     1:34.64       
            44.27  1:34.64
    5.  Alyce-Faye Eichelberger       9802922   De Rijn                  1:38.34     1:35.08       
            43.95  1:35.08
    6.  Blanca de Louw                9801268   Aquapoldro               1:37.49     1:35.56       
            45.49  1:35.56
    7.  Simone van Megen              9800054   ESCA Zwemmen             1:36.77     1:37.07       
            46.87  1:37.07
    8.  Sabrina Vosselman             9802360   ZVV                      1:38.96     1:38.37       
            47.51  1:38.37
    9.  Laura Keijser                 9800046   De Rijn                  1:39.12     1:38.87       
            48.17  1:38.87
   10.  Chelsea Merfol                9800870   De Rijn                  1:40.07     1:39.82       
            47.57  1:39.82
   11.  Kristy van Braak              9800938   ZPC Livo                 1:39.02     1:40.21       
            46.53  1:40.21
   12.  Tess Tjokrodikromo            9800172   De Houtrib               1:37.60     1:42.90       
            49.26  1:42.90



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                      Jongens, 100m schoolslag                    Jongens Minioren 5
10-1-2009 - 16:00                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wietse Waninge                9800023   Nunspeet                 1:29.12     1:30.58       
            44.25  1:30.58
    2.  Sook Willemsen                9800917   DWK                      1:38.15     1:38.60       
            47.09  1:38.60
    3.  Kelt Garritsen                9801703   NDD                      1:41.56     1:38.62       
            46.92  1:38.62
    4.  Youri Dinnissen               9800411   Aqua Novio ´94           1:41.26     1:42.24       
            48.89  1:42.24
    5.  Perry van der Meer            9801941   Montferland              1:40.26     1:42.62       
            48.93  1:42.62
    6.  Oliver Jongbloed              9801645   Natare                   1:43.92     1:44.14       
            48.89  1:44.14
    7.  Nick Jansen                   9800467   De Rijn                  1:40.76     1:44.40  *    
            48.46  1:44.40
    8.  Lars Ruessink                 9800271   Noord Veluwe             1:43.00     1:45.06       
            50.14  1:45.06
    9.  Done Hieltjes                 9800895   GZV Marveld              1:44.20     1:46.11       
            50.95  1:46.11
   10.  Marco den Breejen             9801065   ZV Zaltbommel            1:43.39     1:48.45       
            51.75  1:48.45
   DIS  Maarten Reuvekamp             9800265   ZPC Livo                 1:43.93     1:43.09  SJ   
            48.72  1:43.09
 AFGEM  Frank Roovers                 9800219   De Houtrib               1:29.23                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Meisjes, 100m schoolslag                    Meisjes Junioren 1
10-1-2009 - 16:05                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anoeska van de Kraats         9701284   DWK                      1:28.21     1:24.86       
            40.58  1:24.86
    2.  Melissa van Houts             9700182   Aqua Novio ´94           1:28.94     1:26.24       
            41.80  1:26.24
    3.  Manon Friskes                 9701566   De IJsselmeeuwen         1:28.23     1:26.66       
            40.90  1:26.66
    4.  Carlijn Viering               9701142   De Waalstroom            1:28.90     1:29.13       
            42.65  1:29.13
    5.  Felicia Emanuelson            9703168   De Meer                  1:33.95     1:29.45       
            42.39  1:29.45
    6.  Latascha Kilian               9702308   De Meer                  1:29.86     1:29.47       
            42.77  1:29.47
    7.  Laura Willemsen               9700168   DWK                      1:31.50     1:29.80       
            42.87  1:29.80
    8.  Melissa de Jong               9701022   De Meer                  1:33.10     1:31.38       
            42.79  1:31.38
    9.  Susan Kok                     9702780   De IJsselmeeuwen         1:32.70     1:31.55       
            43.63  1:31.55
   10.  Marlieke Scholten             9700708   De Berkelduikers         1:31.86     1:32.87       
            43.43  1:32.87
   11.  Maike Blom                    9701264   NDD                      1:33.57     1:33.44       
            43.83  1:33.44
   DIS  Naomi Janssen                 9701390   ZV Wijchen               1:30.32     1:29.39  SP   
            42.70  1:29.39



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                      Jongens, 100m schoolslag                    Jongens Minioren 6
10-1-2009 - 16:09                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lennart Spies                 9701191   ZVW '74                  1:34.64     1:31.38       
            44.58  1:31.38
    2.  Peter Rothengatter            9701189   Aqua Novio ´94           1:31.62     1:33.88       
            45.34  1:33.88
    3.  Stan Ruessink                 9700829   Noord Veluwe             1:36.47     1:34.98       
            44.42  1:34.98
    4.  Ruben Jeurissen               9700969   ZV Wijchen               1:36.87     1:36.53       
            46.59  1:36.53
    5.  Jim Beckers                   9701951   Ezz                      1:36.71     1:40.42  *    
            46.27  1:40.42
   DIS  Jeroen Voltman                9700325   ESCA Zwemmen             1:21.55              AF   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Meisjes, 100m schoolslag                    Meisjes Junioren 2
10-1-2009 - 16:12                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esmée Bos                     9600662   DWK                      1:20.28     1:20.92       
            38.68  1:20.92
    2.  Helen Kleinnibbelink          9604112   ZPC Livo                 1:24.54     1:23.41       
            39.31  1:23.41
    3.  Marissa Taribuka              9602782   DWK                      1:26.87     1:25.76       
            40.15  1:25.76
    4.  Esther Kuhlman                9601678   Aquapoldro               1:27.99     1:28.92       
            43.09  1:28.92
    5.  Dieuwertje Stolte             9604266   De Vrije Slag            1:29.08     1:30.38       
            42.96  1:30.38
 AFGEM  Breanne Lensink               9600240   ZPC Livo                 1:20.48                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                      Jongens, 100m schoolslag                    Jongens Junioren 1
10-1-2009 - 16:14                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Niels Tjoonk                  9600995   De Berkelduikers         1:25.62     1:25.14       
            39.43  1:25.14
    2.  Erik Pape                     9601669   Noord Veluwe             1:29.29     1:25.71       
            40.66  1:25.71
    3.  Melvin van den Born           9601029   ZVW '74                  1:26.60     1:25.97       
            41.07  1:25.97
    4.  Tim Furer                     9600087   Aqua Novio ´94           1:30.04     1:26.75       
            41.79  1:26.75
    5.  Marvin van den Berg           9601725   DWV                      1:29.39     1:27.86       
            42.04  1:27.86
    6.  Josha van den Elzen           9602423   Aquapoldro               1:30.08     1:30.38       
            42.99  1:30.38



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                       Dames, 50m vlinderslag                    Dames Senioren Open
10-1-2009 - 16:17                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Danique Stoop                 9106956   Zuiderzeezwemmers          29.42       29.69       
    2.  Chantal Kuipers               8702430   NDD                        29.87       29.92       
    3.  Malou Memelink                9403064   NDD                        30.82       30.53       
    4.  Sharon Verstegen              9003964   NDD                        30.23       30.66       
    5.  Sharon Gelmers                9400416   Octopus                    31.08       30.77       
    6.  Inge Pepping                  9402308   De Rijn                    30.58       30.82       
    7.  Margot vd Kemp                7700382   NDD                        30.54       30.85       
    8.  Nynke van der Steur           9201690   ESCA Zwemmen               31.12       31.10       
    9.  Tieske Konings                9101708   GZV Marveld                31.18       31.23       
   10.  Madelon van Zanten            9103632   De Meer                    31.36       31.36       
   11.  Charlotte Maris               9201166   De Houtrib                 30.61       31.56       
   12.  Mieke Jansen                  9206720   NDD                        31.42       31.59       
   13.  Lodi Broeder                  9302620   De Gelenberg               31.44       31.73       
   14.  Lenja Witlox                  9202004   Zc '90                     31.87       31.89       
   15.  José Adema                    9100016   Aquapoldro                 31.02       32.02       
   16.  Margreet Laar                 9304700   NDD                        31.61       32.16       
   17.  Iris Ebben                    9100836   Zv Olympia                 31.27       32.69       
    NG  Jen-Ai van Soelen             9003510   De Houtrib                 30.65                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                       Heren, 50m vlinderslag                    Heren Senioren Open
10-1-2009 - 16:21                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim van Deutekom              9100459   DWK                        25.72       25.11       
    2.  Olaf Achterberg               9000011   DWK                        27.41       26.82       
    3.  Emile Manni                   9001901   Octopus                    26.96       26.83       
    4.  Tom Driessen                  8700801   ESCA Zwemmen               26.66       26.91       
    5.  Roy Awater                    9100043   RZC                        26.67       26.94       
    6.  Raynor Wolf                   8903663   RZC                        26.88       27.22       
    7.  Tom Brouwers                  9402027   RZC                        28.05       27.27       
    8.  Sebas van Lith                9001841   Aqua Novio ´94             27.82       27.42       
    9.  Tjark Blokzijl                7901771   TZC Vahalis                27.26       27.44       
   10.  Jelle den Ouden               8802617   Noord Veluwe               27.24       27.45       
   11.  Bas Krafft                    9303195   Aqua Novio ´94             27.95       27.60       
   12.  Pascal Timmermans             9202349   RZC                        27.42       27.74       
   13.  Jeroen Drewes                 9000735   De Vrije Slag              27.29       27.79       
   14.  Stefan van Susteren           8703283   RZC                        27.88       27.95       
   15.  Gijs de Rooij                 9104769   Aquapoldro                 27.45       28.01       
   16.  Niek Havekes                  8601127   De Waalstroom              28.17       28.27       
   17.  Alex van der Hoeven           9202571   NDD                        26.74       28.44       
   18.  Hjalmar de Ruiter             8902695   NDD                        27.58       28.85       
 AFGEM  Robbert Vink                  9102993   Aqua Novio ´94             27.86                   
    NG  Harald Sniekers               8201615   De Meer                    26.48                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                      Meisjes, 100m vlinderslag                   Meisjes Junioren 3
10-1-2009 - 16:24                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Macy Oortwijn                 9500722   DWK                      1:09.75     1:07.06       
            31.02  1:07.06
    2.  Annemarie Worst               9500042   Octopus                  1:14.02     1:11.61       
            33.53  1:11.61
    3.  Cecily Sadowski               9500188   Aquapoldro               1:13.80     1:12.89       
            34.06  1:12.89
    4.  Aimée Groenveld               9503394   De Houtrib               1:14.91     1:13.61       
            33.75  1:13.61
    5.  Romy van Alphen               9502776   Zv Olympia               1:16.20     1:14.51       
            35.00  1:14.51
    6.  Guusje Vrieze                 9502820   NDD                      1:17.57     1:19.78       
            35.07  1:19.78
    7.  Milou Schaverus               9503878   Flevo                    1:19.86     1:20.76       
            38.06  1:20.76
    8.  Vera Heesink                  9503534   ZVW '74                  1:19.30     1:21.02       
            38.24  1:21.02
    9.  Isolde de Louw                9503008   Aquapoldro               1:19.60     1:21.25       
            37.23  1:21.25
   10.  Merel Wilgenhof               9501728   De Berkelduikers         1:20.64     1:22.29       
            37.14  1:22.29
   11.  Anna Siebers                  9502550   SchuurmanBRC             1:19.86     1:26.13       
            38.71  1:26.13
 AFGEM  Niké Schuurmans               9502004   ZPC Livo                 1:18.67                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                      Jongens, 100m vlinderslag                   Jongens Junioren 2
10-1-2009 - 16:28                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Arjan Hanse                   9500657   Zuiderzeezwemmers        1:09.73     1:08.00       
            32.22  1:08.00
    2.  Sem van Lith                  9501851   Aqua Novio ´94           1:10.42     1:10.21       
            32.28  1:10.21
    3.  Stijn Temmen                  9504079   ZVV                      1:11.26     1:11.32       
            32.93  1:11.32
    4.  Luc Evertzen                  9502007   GZV Marveld              1:18.63     1:13.99       
            34.35  1:13.99
    5.  Jory Willemsen                9500747   Octopus                  1:11.86     1:14.36       
            33.42  1:14.36
    6.  Sjors Boverhoff               9500741   Octopus                  1:12.93     1:14.87       
            33.43  1:14.87
    7.  Jeffry van Zetten             9500755   Octopus                  1:15.99     1:15.51       
            34.43  1:15.51
    8.  David Koers                   9501229   ZV Zaltbommel            1:15.94     1:15.97       
            34.20  1:15.97
    9.  Marco Uppelschoten            9500375   De Houtrib               1:20.70     1:24.15       
            38.24  1:24.15



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                      Meisjes, 200m wisselslag                       Meisjes Jeugd 1
10-1-2009 - 16:32                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marjolein Delno               9400024   De Rijn                  2:25.81     2:26.64       
            32.12  1:08.64  1:51.49  2:26.64
    2.  Inge Pepping                  9402308   De Rijn                  2:32.51     2:30.12       
            32.55  1:10.05  1:55.06  2:30.12
    3.  Iris van Zuilen               9400216   Zv Olympia               2:33.44     2:33.99       
            33.81  1:13.24  1:57.36  2:33.99
    4.  Suzanne Brummel               9401366   Octopus                  2:40.42     2:38.46       
            34.32  1:15.58  1:59.43  2:38.46
    5.  Jeanine Burgers               9401862   DWK                      2:39.91     2:39.95       
            35.34  1:15.50  2:02.73  2:39.95
    6.  Marjolein Maris               9400210   De Houtrib               2:39.10     2:42.05       
            34.55  1:15.71  2:04.74  2:42.05
    7.  Malou Memelink                9403064   NDD                      2:38.45     2:44.98       
            35.56  1:17.40  2:05.13  2:44.98
    8.  Amber Huiskamp                9401678   ZVV                      2:46.20     2:45.40       
            37.64  1:20.69  2:09.42  2:45.40
    9.  Marloes van der Beek          9401364   Aquapoldro               2:44.08     2:45.43       
            34.75  1:17.97  2:07.16  2:45.43
   10.  Hermijntje Drenth             9401300   TZC Vahalis              2:44.31     2:49.85       
            36.47  1:17.97  2:09.88  2:49.85
   11.  Sara Konings                  9400064   GZV Marveld              2:46.23     2:51.66       
            37.47  1:20.20  2:12.89  2:51.66



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                      Jongens, 200m wisselslag                    Jongens Junioren 3
10-1-2009 - 16:39                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jelle Derksen                 9400017   DWK                      2:24.51     2:20.90       
            29.59  1:07.58  1:47.55  2:20.90
    2.  Jacco Doest                   9400711   DWK                      2:26.29     2:24.41       
            31.79  1:09.12  1:52.24  2:24.41
    3.  Thomas Meijer                 9402321   Aquapoldro               2:29.32     2:24.45       
            33.00  1:11.78  1:51.88  2:24.45
    4.  Michiel Bouw                  9400009   DWK                      2:31.64     2:25.70       
            31.46  1:10.67  1:51.05  2:25.70
    5.  Christian Renshoff            9404343   Octopus                  2:26.64     2:25.76       
            31.23  1:07.35  1:50.08  2:25.76
    6.  Jacko van der Meer            9402347   DWK                      2:29.13     2:27.09       
            33.01  1:11.27  1:52.24  2:27.09
    7.  Jeroen Staakman               9404989   Aquapoldro               2:28.89     2:27.27       
            32.32  1:11.29  1:55.57  2:27.27
    8.  Ivar van Ginkel               9400025   DWK                      2:29.25     2:27.52       
            32.99  1:10.32  1:53.38  2:27.52
    9.  Arjan Knipping                9401667   ZPC Livo                 2:30.83     2:27.97       
            33.34  1:11.54  1:54.25  2:27.97
   10.  Tom Brouwers                  9402027   RZC                      2:30.80     2:28.22       
            29.77  1:06.96  1:55.49  2:28.22
   11.  Marcel van Essen              9400019   Octopus                  2:31.81     2:29.12       
            32.84  1:11.62  1:53.47  2:29.12
   12.  Brian van de Graaf            9401653   De Houtrib               2:30.09     2:32.60       
            32.09  1:11.78  1:55.07  2:32.60



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                      Meisjes, 100m schoolslag                       Meisjes Jeugd 2
10-1-2009 - 16:46                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marloes Erkens                9300234   DWK                      1:22.64     1:21.97       
            39.22  1:21.97
    2.  Margreet Laar                 9304700   NDD                      1:23.40     1:22.18       
            38.56  1:22.18
    3.  Linda Kolkman                 9302994   ESCA Zwemmen             1:24.54     1:22.61       
            39.60  1:22.61
    4.  Annemiek Arts                 9303848   Montferland              1:21.60     1:24.71       
            39.76  1:24.71
    5.  Lodi Broeder                  9302620   De Gelenberg             1:25.54     1:27.05       
            41.48  1:27.05
 AFGEM  Iris Boon                     9303012   Aquapoldro               1:22.54                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                      Jongens, 100m schoolslag                    Jongens Junioren 4
10-1-2009 - 16:48                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roald Blok                    9302685   Octopus                  1:08.98     1:09.90       
            32.33  1:09.90
    2.  Sander Quirijns               9302913   ZV Kerkdriel             1:11.10     1:12.32       
            33.49  1:12.32
    3.  Jasper Verheijen              9303685   Aqua Novio ´94           1:13.82     1:12.75       
            33.85  1:12.75
    4.  Leander Oonk                  9303093   WWV Winterswijk          1:13.75     1:13.86       
            35.08  1:13.86
    5.  Ico Broekhuizen               9300069   Zc '90                   1:16.10     1:14.92       
            35.05  1:14.92
    6.  Maarten Arntz                 9301921   De Rijn                  1:16.39     1:15.00       
            35.30  1:15.00
    7.  Robin Bos                     9302265   DWK                      1:17.36     1:15.16       
            36.41  1:15.16
    8.  Wouter Kiesewetter            9303625   ZVW '74                  1:17.70     1:17.46       
            36.37  1:17.46
    9.  Wessel van der Maarel         9300325   De Rijn                  1:16.91     1:17.78       
            36.14  1:17.78
   10.  Puck Smit                     9303357   RZC                      1:18.83     1:18.14       
            36.53  1:18.14
   11.  Jordi Peters                  9302177   ZPC Livo                 1:18.40     1:21.72       
            37.61  1:21.72
   12.  Joost de Bruijn               9301933   De Rijn                  1:15.74     1:22.22       
            37.96  1:22.22



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                       Dames, 100m schoolslag                         Dames Senioren
10-1-2009 - 16:52                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Monique van de Hoeff          9200752   De Meer                  1:20.13     1:18.58       
            36.18  1:18.58
    2.  Anisa Memic                   9204260   WWV Winterswijk          1:15.44     1:18.81       
            36.87  1:18.81
    3.  Nynke van der Steur           9201690   ESCA Zwemmen             1:20.29     1:19.14       
            37.58  1:19.14
    4.  Loes van Ooijen               9205180   ESCA Zwemmen             1:20.20     1:19.20       
            37.15  1:19.20
    5.  Marijke Monsma                8502100   DWK                      1:17.96     1:19.52       
            37.54  1:19.52
    6.  Charelle Cordewener           9200378   De Rijn                  1:17.95     1:19.54       
            37.87  1:19.54
    7.  Marije Onnink                 9102344   WWV Winterswijk          1:19.81     1:20.40       
            37.82  1:20.40
    8.  Sharon Verstegen              9003964   NDD                      1:18.00     1:20.45       
            37.86  1:20.45
    9.  Evelien Veenstra              9103166   De Rijn                  1:18.96     1:21.32       
            37.74  1:21.32
   10.  Erika Aan het Rot             9000010   Octopus                  1:20.77     1:23.56       
            39.20  1:23.56
   11.  Evelien Vos                   9201912   De Rijn                  1:20.23     1:23.64       
            39.37  1:23.64
 NG.ZA  Madelon van Zanten            9103632   De Meer                  1:20.87                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                       Heren, 100m schoolslag                         Heren Senioren
10-1-2009 - 16:56                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Merijn Ellenkamp              8500691   DWK                      1:06.43     1:04.86       
            30.46  1:04.86
    2.  Nick van Gemert               8900943   DWK                      1:07.83     1:06.19       
            31.21  1:06.19
    3.  Sebas van Lith                9001841   Aqua Novio ´94           1:08.00     1:08.14       
            31.76  1:08.14
    4.  Johan Bosma                   9000361   Noord Veluwe             1:08.80     1:09.54       
            32.63  1:09.54
    5.  John van Susteren             8502549   RZC                      1:10.10     1:09.77       
            32.26  1:09.77
    6.  Emile Manni                   9001901   Octopus                  1:10.80     1:10.25       
            32.94  1:10.25
    7.  Raynor Wolf                   8903663   RZC                      1:10.62     1:10.69       
            31.89  1:10.69
    8.  Albert van Piekeren           8401767   Octopus                  1:10.96     1:11.77       
            33.52  1:11.77
    9.  Niek Havekes                  8601127   De Waalstroom            1:12.34     1:12.16       
            34.15  1:12.16
   10.  Sander de Vrught              8903499   ESCA Zwemmen             1:11.38     1:12.41       
            33.63  1:12.41
   11.  Kevin van Susteren            8903085   RZC                      1:12.51     1:12.59       
            33.50  1:12.59
 AFGEM  Simon van Ravesteijn          8001219   Zv Olympia               1:12.36                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                      Jongens, 100m schoolslag                         Heren Jeugd 1
10-1-2009 - 17:00                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Johan Veenstra                9201333   DWK                      1:09.87     1:09.63       
            32.89  1:09.63
    2.  Sjors van Lith                9202869   Aqua Novio ´94           1:13.98     1:12.52       
            34.14  1:12.52
    3.  Alex van der Hoeven           9202571   NDD                      1:12.04     1:13.18       
            34.55  1:13.18



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                      Jongens, 100m schoolslag                         Heren Jeugd 2
10-1-2009 - 17:02                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stefan Hazeleger              9100867   De Meer                  1:07.05     1:05.24       
            30.55  1:05.24
    2.  Teunis Haklander              9100833   De Woelwaters            1:09.80     1:09.00       
            32.03  1:09.00
    3.  Tom van de Kamp               9101153   DWK                      1:10.50     1:10.18       
            32.33  1:10.18
    4.  Tim van Deutekom              9100459   DWK                      1:10.27     1:11.52       
            34.54  1:11.52
    5.  Roy Awater                    9100043   RZC                      1:09.88     1:11.79       
            33.79  1:11.79
    6.  Gijs de Rooij                 9104769   Aquapoldro               1:12.36     1:13.24       
            34.21  1:13.24
 AFGEM  Romario Schenker              9104095   ESCA Zwemmen             1:15.60                   
 AFGEM  Dirk Zeelte                   9105911   De Waalstroom            1:09.55                   
 AFGEM  Robbert Vink                  9102993   Aqua Novio ´94           1:12.87                   
 AFGEM  Maik Steenkamp                9103847   NDD                      1:10.19                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                        Meisjes, 100m rugslag                     Meisjes Junioren 2
10-1-2009 - 17:06                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esmée Bos                     9600662   DWK                      1:08.45     1:06.67       
            32.38  1:06.67
    2.  Marissa Taribuka              9602782   DWK                      1:13.23     1:12.99       
            35.97  1:12.99
    3.  Esther Kuhlman                9601678   Aquapoldro               1:15.95     1:15.96       
            37.79  1:15.96
    4.  Susan Melchers                9603334   De Gelenberg             1:18.02     1:16.98       
            37.90  1:16.98
    5.  Aniek Broekhuizen             9600052   Zc '90                   1:15.95     1:18.47       
            37.98  1:18.47
 AFGEM  Breanne Lensink               9600240   ZPC Livo                 1:16.84                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                        Jongens, 100m rugslag                     Jongens Junioren 1
10-1-2009 - 17:09                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike van de Kraats            9600343   De Rijn                  1:16.14     1:13.66       
            36.22  1:13.66
    2.  Niels Tjoonk                  9600995   De Berkelduikers         1:14.26     1:13.92       
            36.24  1:13.92
    3.  Thomas Leeuwis                9601743   DWK                      1:15.69     1:14.05       
            36.36  1:14.05
    4.  Tim Furer                     9600087   Aqua Novio ´94           1:17.04     1:14.64       
            36.90  1:14.64
    5.  Melvin van den Born           9601029   ZVW '74                  1:18.13     1:18.12       
            38.27  1:18.12
    6.  Harmen van Middelkoop         9601121   De Berkelduikers         1:19.70     1:19.64       
            38.69  1:19.64
    7.  Youri Kool                    9600767   ZV Zaltbommel            1:20.54     1:20.41       
            39.60  1:20.41
    8.  Casper Muselaers              9600399   Octopus                  1:19.70     1:22.54       
            39.87  1:22.54
 AFGEM  Sem te Riele                  9600001   De Vrije Slag            1:19.81                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                      Meisjes, 200m wisselslag                    Meisjes Junioren 1
10-1-2009 - 17:13                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Laura Willemsen               9700168   DWK                      2:53.70     2:47.52       
            39.23  1:23.19  2:10.36  2:47.52
    2.  Latascha Kilian               9702308   De Meer                  2:50.07     2:47.72       
            36.20  1:20.53  2:10.48  2:47.72
    3.  Manon Friskes                 9701566   De IJsselmeeuwen         2:55.86     2:49.95       
            38.35  1:22.23  2:12.07  2:49.95
    4.  Melissa van Houts             9700182   Aqua Novio ´94           2:58.00     2:53.61       
            40.48  1:27.18  2:14.54  2:53.61
    5.  Naomi Janssen                 9701390   ZV Wijchen               2:58.70     2:55.85       
            40.10  1:24.14  2:15.52  2:55.85
    6.  Mendy de Rooi                 9700780   De Houtrib               2:53.67     2:57.91       
            37.39  1:21.97  2:15.90  2:57.91
    7.  Carlijn Viering               9701142   De Waalstroom            2:58.64     2:58.77       
            43.71  1:29.74  2:18.48  2:58.77
    8.  Sophie van den Broek          9700028   ZV Kerkdriel             3:00.58     2:59.41       
            39.07  1:25.82  2:19.51  2:59.41
    9.  Anoeska van de Kraats         9701284   DWK                      3:03.51     3:02.46       
            45.64  1:32.41  2:21.28  3:02.46
   10.  Charel Jansen                 9700376   ESCA Zwemmen             3:06.67     3:04.76       
            41.78  1:28.72  2:24.24  3:04.76
   11.  Jody Looman                   9701388   ZVV                      3:03.10     3:05.32       
            42.73  1:26.99  2:23.78  3:05.32



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                      Jongens, 200m wisselslag                    Jongens Minioren 6
10-1-2009 - 17:20                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Peter Rothengatter            9701189   Aqua Novio ´94           2:54.35     2:50.82       
            39.63  1:22.88  2:15.25  2:50.82
    2.  Jeroen Voltman                9700325   ESCA Zwemmen             2:53.89     2:54.15       
            40.27  1:26.69  2:15.10  2:54.15
    3.  Luuk Nijland                  9700333   De Berkelduikers         2:59.20     2:55.41       
            37.73  1:21.20  2:17.67  2:55.41
    4.  Ruben Jeurissen               9700969   ZV Wijchen               2:59.44     2:57.73       
            38.91  1:24.81  2:18.87  2:57.73
    5.  Gijs van der Wal              9700321   De Rijn                  3:03.95     3:03.34       
            40.27  1:26.69  2:21.40  3:03.34
   DIS  Jeroen van Beek               9700271   ZVV                      2:54.09     2:56.43  RC   
            37.51  1:21.29  2:17.24  2:56.43



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                      Meisjes, 100m schoolslag                       Meisjes Jeugd 1
10-1-2009 - 17:24                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marjolein Delno               9400024   De Rijn                  1:17.29     1:16.74       
            36.66  1:16.74
    2.  Iris van Zuilen               9400216   Zv Olympia               1:17.50     1:18.76       
            37.47  1:18.76
    3.  Malou Memelink                9403064   NDD                      1:18.80     1:19.95       
            37.41  1:19.95
    4.  Suzanne Brummel               9401366   Octopus                  1:19.91     1:20.71       
            38.21  1:20.71
    5.  Kelly van der Hoeven          9402618   NDD                      1:21.95     1:21.61       
            37.60  1:21.61
    6.  Sharon Gelmers                9400416   Octopus                  1:22.17     1:21.65       
            38.26  1:21.65
    7.  Inge Pepping                  9402308   De Rijn                  1:19.92     1:22.95       
            39.20  1:22.95
    8.  Anne Marleen van Keulen       9404280   Aquapoldro               1:20.53     1:24.20       
            39.06  1:24.20
    9.  Marloes van der Beek          9401364   Aquapoldro               1:24.92     1:24.56       
            39.76  1:24.56
   10.  Pleuni Bongers                9403222   ZVW '74                  1:20.47     1:24.74       
            39.58  1:24.74
   11.  Sophie de Been                9405626   Aquapoldro               1:26.76     1:27.87       
            42.09  1:27.87
   12.  Marjolein Maris               9400210   De Houtrib               1:24.60     1:27.96       
            41.13  1:27.96



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                      Jongens, 100m schoolslag                    Jongens Junioren 3
10-1-2009 - 17:29                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jelle Derksen                 9400017   DWK                      1:09.68     1:09.59       
            33.04  1:09.59
    2.  Jacko van der Meer            9402347   DWK                      1:12.70     1:12.29       
            34.48  1:12.29
    3.  Michiel Bouw                  9400009   DWK                      1:13.63     1:12.79       
            35.17  1:12.79
    4.  Marcel van Essen              9400019   Octopus                  1:12.22     1:14.44       
            34.74  1:14.44
    5.  Jacco Doest                   9400711   DWK                      1:16.19     1:14.98       
            35.46  1:14.98
    6.  Ivar van Ginkel               9400025   DWK                      1:16.14     1:15.28       
            35.80  1:15.28
    7.  Thomas Meijer                 9402321   Aquapoldro               1:16.99     1:16.28       
            37.08  1:16.28
    8.  Brian van de Graaf            9401653   De Houtrib               1:13.23     1:16.81       
            35.52  1:16.81
    9.  Christian Renshoff            9404343   Octopus                  1:16.34     1:17.95       
            35.76  1:17.95
   10.  Daan Viering                  9403839   De Waalstroom            1:21.36     1:23.02       
            39.46  1:23.02
   11.  Jeroen Staakman               9404989   Aquapoldro               1:21.44     1:23.56       
            39.68  1:23.56
   12.  Stefan Timmermans             9403015   RZC                      1:22.70     1:24.73       
            38.92  1:24.73
 AFGEM  Bart Fölker                   9401861   Aqua Novio ´94           1:21.73                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                       Dames, 200m wisselslag                         Dames Senioren
10-1-2009 - 17:33                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anisa Memic                   9204260   WWV Winterswijk          2:27.89     2:29.96       
            33.68  1:12.11  1:54.83  2:29.96
    2.  Tieske Konings                9101708   GZV Marveld              2:31.74     2:30.68       
            32.39  1:11.42  1:55.74  2:30.68
    3.  Loes van Ooijen               9205180   ESCA Zwemmen             2:32.77     2:30.73       
            33.29  1:13.20  1:56.26  2:30.73
    4.  Nynke van der Steur           9201690   ESCA Zwemmen             2:34.11     2:31.81       
            33.62  1:12.89  1:57.17  2:31.81
    5.  Danique Stoop                 9106956   Zuiderzeezwemmers        2:32.64     2:31.97       
            31.52  1:10.88  1:56.64  2:31.97
    6.  Margot vd Kemp                7700382   NDD                      2:29.82     2:33.52       
            31.66  1:10.55  1:56.57  2:33.52
    7.  Madelon van Zanten            9103632   De Meer                  2:36.75     2:36.73       
            32.93  1:13.38  1:59.22  2:36.73
    8.  Evelien Vos                   9201912   De Rijn                  2:33.92     2:38.56       
            33.91  1:13.92  2:00.99  2:38.56
    9.  Charelle Cordewener           9200378   De Rijn                  2:39.20     2:39.45       
            35.44  1:17.19  2:02.55  2:39.45
    9.  Lisanne Andeweg               8800092   Zuiderzeezwemmers        2:39.82     2:39.45       
            34.35  1:15.55  2:03.49  2:39.45
   11.  Monique van de Hoeff          9200752   De Meer                  2:39.80     2:41.54       
            34.49  1:17.91  2:03.75  2:41.54
   12.  José Adema                    9100016   Aquapoldro               2:37.51     2:41.63       
            34.23  1:15.08  2:04.83  2:41.63



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                       Heren, 200m wisselslag                         Heren Senioren
10-1-2009 - 17:40                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sebas van Lith                9001841   Aqua Novio ´94           2:14.19     2:14.70       
            29.28  1:03.66  1:42.83  2:14.70
    2.  Olaf Achterberg               9000011   DWK                      2:16.90     2:15.26       
            28.91  1:04.49  1:46.31  2:15.26
    3.  Emile Manni                   9001901   Octopus                  2:15.54     2:16.01       
            28.36  1:04.76  1:44.10  2:16.01
    4.  Nick van Gemert               8900943   DWK                      2:14.78     2:18.51       
            29.45  1:06.66  1:46.48  2:18.51
    5.  Niek Havekes                  8601127   De Waalstroom            2:16.15     2:19.06       
            29.91  1:05.84  1:47.04  2:19.06
    6.  John van Susteren             8502549   RZC                      2:21.48     2:20.91       
            29.73  1:05.37  1:46.04  2:20.91



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 49                      Meisjes, 100m vlinderslag                      Meisjes Jeugd 2
11-1-2009 - 14:15                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lodi Broeder                  9302620   De Gelenberg             1:10.55     1:11.39       
            33.20  1:11.39
    2.  Linda Kolkman                 9302994   ESCA Zwemmen             1:11.64     1:11.59       
            33.46  1:11.59
    3.  Marloes Erkens                9300234   DWK                      1:13.50     1:14.68       
            34.65  1:14.68
    4.  Sanne te Brinke               9303416   GZV Marveld              1:15.67     1:15.68       
            34.36  1:15.68



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 50                      Jongens, 100m vlinderslag                   Jongens Junioren 4
11-1-2009 - 14:17                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas Krafft                    9303195   Aqua Novio ´94           1:03.42     1:01.82       
            28.27  1:01.82
    2.  Robin Bos                     9302265   DWK                      1:06.33     1:04.48       
            30.77  1:04.48
    3.  Berjan Ebbekink               9300761   De Berkelduikers         1:07.20     1:05.77       
            29.99  1:05.77
    4.  Max Middelman                 9301635   ESCA Zwemmen             1:04.76     1:05.92       
            30.01  1:05.92
    5.  Jasper Verheijen              9303685   Aqua Novio ´94           1:08.26     1:07.53       
            30.62  1:07.53
    6.  Rodie de Groot                9302471   DWV                      1:09.55     1:07.59       
            30.99  1:07.59
    7.  Puck Smit                     9303357   RZC                      1:11.70     1:08.57       
            30.33  1:08.57
    8.  Ico Broekhuizen               9300069   Zc '90                   1:11.16     1:09.82       
            31.69  1:09.82
    9.  Joost de Bruijn               9301933   De Rijn                  1:08.30     1:09.89       
            31.64  1:09.89
   10.  Wessel van der Maarel         9300325   De Rijn                  1:08.60     1:10.17       
            31.42  1:10.17
   11.  Wouter Kiesewetter            9303625   ZVW '74                  1:11.33     1:11.47       
            32.30  1:11.47
    NG  Boris Bijl                    9304823   De Houtrib               1:08.48                   
    NG  Nick van de Esschert          9302769   Aquapoldro               1:10.10                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 51                      Jongens, 200m wisselslag                         Heren Jeugd 1
11-1-2009 - 14:21                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Johan Veenstra                9201333   DWK                      2:19.84     2:17.22       
            29.35  1:04.06  1:43.54  2:17.22
    2.  Laurens Pepping               9203529   De Rijn                  2:24.36     2:17.70       
            29.61  1:06.23  1:47.30  2:17.70
    3.  Pascal Timmermans             9202349   RZC                      2:21.59     2:20.91       
            28.07  1:02.82  1:46.69  2:20.91
    4.  Koen Sterenborg               9201259   ZPC Livo                 2:26.26     2:28.99       
            31.61  1:09.78  1:54.15  2:28.99
    5.  Koen van Asseldonk            9201955   De Vrije Slag            2:29.53     2:30.45       
            30.63  1:10.88  1:55.83  2:30.45
   DIS  Sjors van Lith                9202869   Aqua Novio ´94           2:26.46     2:21.85  RH   
            30.42  1:06.89  1:47.63  2:21.85



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 52                      Jongens, 200m wisselslag                         Heren Jeugd 2
11-1-2009 - 14:25                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim van Deutekom              9100459   DWK                      2:17.86     2:11.20       
            27.42  1:00.21  1:40.04  2:11.20
    2.  Stefan Hazeleger              9100867   De Meer                  2:15.21     2:12.51       
            28.83  1:04.21  1:40.57  2:12.51
    3.  Roy Awater                    9100043   RZC                      2:14.31     2:13.62       
            28.07  1:01.41  1:41.02  2:13.62
    4.  Jos de Graaf                  9106095   DWK                      2:21.32     2:21.86       
            28.65  1:02.20  1:47.76  2:21.86
    5.  Gijs de Rooij                 9104769   Aquapoldro               2:23.60     2:25.49  *    
            29.85  1:07.40  1:51.68  2:25.49
 AFGEM  Robbert Vink                  9102993   Aqua Novio ´94           2:16.82                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 53                       Dames, 100m vrije slag                         Dames Senioren
11-1-2009 - 14:28                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marion van den Berg           8600272   DWK                        59.85       59.40       
            28.79    59.40
    2.  Chantal Kuipers               8702430   NDD                        59.97     1:00.21       
            28.75  1:00.21
    3.  Loes van Ooijen               9205180   ESCA Zwemmen             1:00.23     1:00.33       
            29.15  1:00.33
    4.  Madelon van Zanten            9103632   De Meer                  1:01.82     1:01.59       
            29.71  1:01.59
    5.  Danique Stoop                 9106956   Zuiderzeezwemmers        1:00.36     1:01.83       
            29.19  1:01.83
    6.  Nynke van der Steur           9201690   ESCA Zwemmen             1:02.14     1:02.09       
            29.72  1:02.09
    7.  José Adema                    9100016   Aquapoldro               1:01.07     1:02.21       
            29.40  1:02.21
    8.  Thaisa Fiering                9100940   ZPC Livo                 1:01.39     1:02.30       
            29.99  1:02.30
    9.  Anisa Memic                   9204260   WWV Winterswijk          1:01.76     1:02.69       
            29.79  1:02.69
   10.  Manon van Essen               9100910   Octopus                  1:02.68     1:02.74       
            29.43  1:02.74
   11.  Evelien Vos                   9201912   De Rijn                  1:02.23     1:03.39       
            30.17  1:03.39
   12.  Tieske Konings                9101708   GZV Marveld              1:02.60     1:03.43       
            30.48  1:03.43



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 54                       Heren, 100m vrije slag                         Heren Senioren
11-1-2009 - 14:32                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Merijn Ellenkamp              8500691   DWK                        53.17       52.57       
            25.51    52.57
    2.  Olaf Achterberg               9000011   DWK                        53.60       52.97       
            25.99    52.97
    3.  Tjark Blokzijl                7901771   TZC Vahalis                53.19       53.31       
            25.75    53.31
    4.  Raynor Wolf                   8903663   RZC                        54.82       55.05       
            25.99    55.05
    5.  Tom Driessen                  8700801   ESCA Zwemmen               53.77       55.07       
            26.59    55.07
    6.  Sebas van Lith                9001841   Aqua Novio ´94             56.52       55.27       
            26.32    55.27
    7.  Emile Manni                   9001901   Octopus                    55.38       55.55       
            26.48    55.55
    8.  Johan Bosma                   9000361   Noord Veluwe               56.87       57.04       
            27.18    57.04
    9.  Jelle den Ouden               8802617   Noord Veluwe               56.40       57.30       
            28.20    57.30
   10.  Niek Havekes                  8601127   De Waalstroom              56.63       57.65       
            27.92    57.65
 AFGEM  Stefan van Susteren           8703283   RZC                        56.89                   
    NG  Harald Sniekers               8201615   De Meer                    56.02                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 55                      Meisjes, 50m vlinderslag           Meisjes Minioren 4 en later
11-1-2009 - 14:35                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vivian van de Wolfshaar       9900310   ZV Kerkdriel               43.17       39.85       
    2.  Nina Geul                     9901080   Aqua Novio ´94             43.04       40.06       
    3.  Naomi Oolthuis                9900780   ZPC Livo                   44.86       42.09       
    4.  Marliene Grave                9901250   ZVV                        49.16       44.26       
    5.  Sabine Voltman                9900106   ESCA Zwemmen               44.67       44.33       
    6.  Nikki Herremans               9901270   ESCA Zwemmen               50.26       45.47       
    7.  Sophie Schagen                9902218   De Houtrib                 48.98       46.30       
    8.  Mienke Waninge                9900062   Nunspeet                   48.74       47.01       
    9.  Sanne Ditzel                  9901092   Aquapoldro                 50.61       47.10       
   10.  Wieke Kool                    9900950   DWK                        49.13       47.18       
   11.  Yanne Toussaint               9901756   DOS                        46.57       47.60       
   12.  Maaike Past                   9901598   Aquapoldro                 47.11       47.79       
   13.  Merel van Lochem              9901962   ZPC Livo                   48.36       48.76       
   14.  Lisanne Poelstra              9901276   NDD                        48.57       49.86       
   15.  Laura van de Kamp             9900526   Aqua Novio ´94             48.40       49.97       
   16.  Romy van de Kop               9900912   TZC Vahalis                50.70       51.53       
   DIS  Lotte van den Boogaard        9900720   De Gelenberg               46.89       44.39  VC   
   DIS  Shanna Holtrop                9900630   Zuiderzeezwemmers          50.70       49.15  VH   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 56                      Jongens, 50m vlinderslag           Jongens Minioren 4 en later
11-1-2009 - 14:39                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Harm-Jan Wijnhoud             9901469   ZVV                        46.59       41.91       
    2.  Torben Lammerdink             9900745   De Berkelduikers           47.19       42.44       
    3.  Mart Bluiminck                9900485   ZPC Livo                   45.46       44.45       
    4.  Tim Durant                    9900415   ESCA Zwemmen               49.54       45.50       
    5.  Joël Piroe                    9900049   ZV Wijchen                 50.39       45.58       
    6.  Rino Kriljic                  9900533   TZC Vahalis                52.51       49.71       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 57                      Meisjes, 50m vlinderslag                    Meisjes Minioren 5
11-1-2009 - 14:41                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tess Tjokrodikromo            9800172   De Houtrib                 36.40       36.36       
    2.  Anouk van Nellestijn          9800366   DWK                        36.48       36.51       
    3.  Aniek Bloemendaal             9800432   DWV                        38.02       36.61       
    4.  Amber Aardema                 9801634   ESCA Zwemmen               39.31       36.88       
    5.  Daphne de Wildt               9800710   Aqua Novio ´94             38.36       37.16       
    6.  Alyce-Faye Eichelberger       9802922   De Rijn                    39.26       37.92       
    7.  Loes van Herwijnen            9800010   ZV Kerkdriel               42.29       38.27       
    8.  Kristy van Braak              9800938   ZPC Livo                   39.33       38.95       
    9.  Frederique Stuit              9800510   Zv Olympia                 44.19       39.33       
   10.  Sabrina Vosselman             9802360   ZVV                        39.32       39.70       
   11.  Chelsea Merfol                9800870   De Rijn                    41.81       40.42       
   12.  Simone van Megen              9800054   ESCA Zwemmen               41.32       41.06       
   13.  Lynn Kamphuis                 9800434   DWV                        41.07       41.29       
   14.  Tamara Maassen                9801270   Aquapoldro                 41.48       41.48       
   15.  Mandy Gerritsen               9800700   De Gelenberg               44.24       41.74       
   16.  Blanca de Louw                9801268   Aquapoldro                 41.88       42.22       
   17.  Kirsten Opmeer                9800014   Nunspeet                   44.52       42.27       
   DIS  Laura Keijser                 9800046   De Rijn                    44.10       46.45  VD   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 58                      Jongens, 50m vlinderslag                    Jongens Minioren 5
11-1-2009 - 14:45                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lars Ruessink                 9800271   Noord Veluwe               38.56       37.69       
    2.  Wietse Waninge                9800023   Nunspeet                   39.04       38.32       
    3.  Kelt Garritsen                9801703   NDD                        40.80       40.68       
    4.  Sook Willemsen                9800917   DWK                        42.81       40.86       
    5.  Maarten Reuvekamp             9800265   ZPC Livo                   44.52       41.41       
    6.  Fabian Boer                   9800509   De Houtrib                 44.17       41.87       
    7.  Joey Papaioannou              9802269   Aqua Novio ´94             45.39       45.00       
    8.  Youri Dinnissen               9800411   Aqua Novio ´94             45.11       45.82       
    9.  Justen Tankink                9801559   WWV Winterswijk            46.17       47.01       
   10.  Marco den Breejen             9801065   ZV Zaltbommel              44.86       48.35       
   DIS  Perry van der Meer            9801941   Montferland                41.89       41.09  VD   
   DIS  Kaan Ocalan                   9801561   Neptunus                   44.70       48.04  VC   
 AFGEM  Frank Roovers                 9800219   De Houtrib                 36.32                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 59                      Meisjes, 100m vlinderslag                   Meisjes Junioren 1
11-1-2009 - 14:48                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mendy de Rooi                 9700780   De Houtrib               1:19.06     1:17.74       
            36.23  1:17.74
    2.  Latascha Kilian               9702308   De Meer                  1:22.95     1:18.80       
            34.60  1:18.80
    3.  Laura Willemsen               9700168   DWK                      1:25.92     1:22.52       
            38.08  1:22.52
    4.  Naomi Janssen                 9701390   ZV Wijchen               1:27.97     1:23.55       
            38.07  1:23.55
    5.  Marlieke Scholten             9700708   De Berkelduikers         1:27.36     1:24.58       
            38.72  1:24.58
    6.  Sophie van den Broek          9700028   ZV Kerkdriel             1:23.48     1:25.68       
            37.75  1:25.68
    7.  Gaby Zittersteijn             9700104   De Rijn                  1:34.93     1:29.48       
            40.11  1:29.48
    8.  Jody Looman                   9701388   ZVV                      1:26.80     1:30.90       
            41.46  1:30.90
    9.  Sharon Lageschaar             9702134   ZPC Livo                 1:33.11     1:33.62       
            41.32  1:33.62
    9.  Maike Blom                    9701264   NDD                      1:36.07     1:33.62       
            42.14  1:33.62
   11.  Carlijn Viering               9701142   De Waalstroom            1:37.95     1:34.73       
            42.81  1:34.73
   12.  Estelle Witteveen             9702526   Aquapoldro               1:33.67     1:35.94       
            43.75  1:35.94



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 60                      Jongens, 100m vlinderslag                   Jongens Minioren 6
11-1-2009 - 14:53                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luuk Nijland                  9700333   De Berkelduikers         1:24.60     1:17.68       
            36.81  1:17.68
    2.  Peter Rothengatter            9701189   Aqua Novio ´94           1:26.04     1:20.41       
            37.69  1:20.41
    3.  Ruben Jeurissen               9700969   ZV Wijchen               1:23.43     1:24.36       
            37.07  1:24.36
    4.  Gijs van der Wal              9700321   De Rijn                  1:32.29     1:28.56       
            39.61  1:28.56
    5.  Stan Ruessink                 9700829   Noord Veluwe             1:34.80     1:31.77       
            41.03  1:31.77
    6.  Axel Julius                   9702221   Octopus                  1:35.78     1:33.96       
            43.19  1:33.96
    7.  Sjoerd van den Oord           9700267   ZV Kerkdriel             1:36.04     1:34.81       
            43.02  1:34.81
    8.  Bram Tombergen                9701517   ZPC Livo                 1:35.30     1:38.19       
            41.95  1:38.19
   DIS  Jeroen van Beek               9700271   ZVV                      1:19.31              AA   
            36.29



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 61                      Meisjes, 100m vrije slag                    Meisjes Junioren 2
11-1-2009 - 14:58                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marissa Taribuka              9602782   DWK                      1:01.39     1:00.96       
            29.84  1:00.96
    2.  Esmée Bos                     9600662   DWK                      1:02.90     1:02.66       
            30.30  1:02.66
    3.  Susan Melchers                9603334   De Gelenberg             1:05.02     1:05.86       
            31.76  1:05.86
    4.  Aniek Broekhuizen             9600052   Zc '90                   1:06.64     1:06.84       
            32.13  1:06.84
    5.  Carli Harteman                9602882   DWK                      1:08.92     1:08.24       
            32.90  1:08.24
    6.  Denise van Ark                9604800   Aquapoldro               1:10.46     1:08.96       
            33.13  1:08.96
    7.  Lisanne Versteegh             9601834   Zv Olympia               1:10.85     1:10.02       
            33.54  1:10.02
    8.  Esther Kuhlman                9601678   Aquapoldro               1:08.47     1:10.17       
            34.04  1:10.17
    9.  Sanne Nieuwenhuis             9602756   NDD                      1:10.92     1:11.22       
            33.97  1:11.22
   10.  Georgette Wortelboer          9602144   RZC                      1:09.11     1:11.49       
            32.24  1:11.49
   11.  Julia Mijnen                  9602682   NDD                      1:10.73     1:11.77       
            33.60  1:11.77
   12.  Denise van de Kop             9603216   TZC Vahalis              1:11.26     1:12.02       
            34.01  1:12.02
 AFGEM  Breanne Lensink               9600240   ZPC Livo                 1:04.43                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 62                      Jongens, 100m vrije slag                    Jongens Junioren 1
11-1-2009 - 15:01                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim Furer                     9600087   Aqua Novio ´94           1:04.13     1:02.75       
            29.99  1:02.75
    2.  Thomas Leeuwis                9601743   DWK                      1:06.76     1:05.55       
            30.72  1:05.55
    3.  Casper Muselaers              9600399   Octopus                  1:08.67     1:06.36       
            31.52  1:06.36
    4.  Mike van de Kraats            9600343   De Rijn                  1:09.78     1:06.63       
            32.34  1:06.63
    5.  Niels Tjoonk                  9600995   De Berkelduikers         1:07.67     1:06.78       
            31.45  1:06.78
    6.  Emiel Tholen                  9602089   De Berkelduikers         1:08.29     1:06.87       
            32.04  1:06.87



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 63                         Dames, 100m rugslag                          Dames Senioren
11-1-2009 - 15:04                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marion van den Berg           8600272   DWK                      1:06.85     1:05.99       
            32.44  1:05.99
    2.  Chantal Kuipers               8702430   NDD                      1:06.02     1:06.08       
            32.70  1:06.08
    3.  Anisa Memic                   9204260   WWV Winterswijk          1:08.83     1:10.14       
            34.06  1:10.14
    4.  Loes van Ooijen               9205180   ESCA Zwemmen             1:09.18     1:10.64       
            35.60  1:10.64
    5.  José Adema                    9100016   Aquapoldro               1:09.48     1:12.78       
            34.88  1:12.78
   DIS  Diede Oldenhave               9205114   NDD                      1:10.27              AA   
            34.74



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 64                         Heren, 100m rugslag                          Heren Senioren
11-1-2009 - 15:06                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Merijn Ellenkamp              8500691   DWK                        58.68     1:00.62       
            27.92  1:00.62
    2.  Sebas van Lith                9001841   Aqua Novio ´94           1:02.32     1:01.64       
            30.50  1:01.64
    3.  Daan Ratering                 9002389   ZPC Livo                 1:00.76     1:02.55       
            30.18  1:02.55
    4.  Floris Manni                  8805679   Octopus                  1:02.97     1:03.20       
            29.85  1:03.20
    5.  Hjalmar de Ruiter             8902695   NDD                      1:02.28     1:04.86       
            31.13  1:04.86
    6.  Olaf Achterberg               9000011   DWK                      1:03.66     1:05.77       
            31.27  1:05.77



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 65                      Meisjes, 100m vrije slag                    Meisjes Junioren 3
11-1-2009 - 15:08                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Macy Oortwijn                 9500722   DWK                      1:01.51     1:00.05       
            28.78  1:00.05
    2.  Annemarie Worst               9500042   Octopus                  1:01.97     1:01.70       
            29.84  1:01.70
    3.  Lianne Slagter                9500940   WWV Winterswijk          1:04.20     1:03.57       
            30.38  1:03.57
    4.  Cecily Sadowski               9500188   Aquapoldro               1:03.54     1:04.74       
            31.14  1:04.74
    5.  Merel Wilgenhof               9501728   De Berkelduikers         1:05.74     1:05.21       
            31.32  1:05.21
    6.  Romy van Alphen               9502776   Zv Olympia               1:07.02     1:05.51       
            31.87  1:05.51
    7.  Iris Jager                    9504226   TZC Vahalis              1:05.95     1:06.25       
            31.37  1:06.25
    8.  Aimée Groenveld               9503394   De Houtrib               1:05.70     1:06.39       
            32.20  1:06.39
    9.  Alissa Onstenk                9501456   WWV Winterswijk          1:08.00     1:07.21       
            31.98  1:07.21
   10.  Vera Heesink                  9503534   ZVW '74                  1:06.19     1:07.69       
            32.98  1:07.69
   11.  Lotte Eising                  9502098   De Berkelduikers         1:05.30     1:07.70       
            31.72  1:07.70
   12.  Merel Kersten                 9503556   ESCA Zwemmen             1:07.48     1:07.85       
            32.62  1:07.85
    NG  Carmen Nijenhuis              9500374   ZPC Livo                 1:06.39                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 66                      Jongens, 100m vrije slag                    Jongens Junioren 2
11-1-2009 - 15:11                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stijn Temmen                  9504079   ZVV                      1:00.96     1:00.02       
            29.03  1:00.02
    2.  Arjan Hanse                   9500657   Zuiderzeezwemmers        1:02.76     1:00.44       
            29.58  1:00.44
    3.  Sem van Lith                  9501851   Aqua Novio ´94           1:03.07     1:00.74       
            28.27  1:00.74
    4.  Maikel Mierop                 9503991   NDD                      1:03.02     1:01.53       
            29.96  1:01.53
    5.  David Koers                   9501229   ZV Zaltbommel            1:03.20     1:02.12       
            29.92  1:02.12
    6.  Sjors Boverhoff               9500741   Octopus                  1:02.31     1:03.00       
            29.39  1:03.00
    7.  Nick Alink                    9500273   Zv Olympia               1:05.26     1:03.10       
            30.06  1:03.10
    8.  Jory Willemsen                9500747   Octopus                  1:01.17     1:03.69       
            28.93  1:03.69
    9.  Bryan Tankink                 9502829   WWV Winterswijk          1:04.10     1:03.77       
            30.98  1:03.77
   10.  Jeffry van Zetten             9500755   Octopus                  1:03.81     1:03.98       
            30.52  1:03.98
   11.  Marco Uppelschoten            9500375   De Houtrib               1:03.80     1:04.25       
            31.02  1:04.25
   12.  Niels Thomassen               9500293   Aquapoldro               1:05.74     1:05.12       
            31.14  1:05.12



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 67                        Meisjes, 100m rugslag                        Meisjes Jeugd 1
11-1-2009 - 15:15                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marjolein Delno               9400024   De Rijn                  1:08.07     1:07.67       
            32.45  1:07.67
    2.  Sharon Gelmers                9400416   Octopus                  1:08.57     1:09.54       
            33.09  1:09.54
    3.  Inge Pepping                  9402308   De Rijn                  1:11.09     1:09.81       
            33.67  1:09.81
    4.  Malou Memelink                9403064   NDD                      1:10.82     1:10.67       
            34.20  1:10.67
    5.  Iris van Zuilen               9400216   Zv Olympia               1:12.20     1:12.32       
            34.89  1:12.32
    6.  Jeanine Burgers               9401862   DWK                      1:14.05     1:13.12       
            35.71  1:13.12
    7.  Kelly van der Hoeven          9402618   NDD                      1:09.92     1:13.32       
            34.12  1:13.32
    8.  Marjolein Maris               9400210   De Houtrib               1:12.64     1:13.42       
            35.60  1:13.42
    9.  Hermijntje Drenth             9401300   TZC Vahalis              1:14.51     1:13.76       
            35.72  1:13.76
   10.  Sanne Rodenburg               9404714   RZC                      1:13.93     1:15.48       
            35.68  1:15.48
   11.  Femke Wolvetang               9404712   NDD                      1:15.16     1:15.75       
            36.07  1:15.75
   12.  Suzanne Brummel               9401366   Octopus                  1:15.14     1:16.85       
            36.45  1:16.85



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 68                        Jongens, 100m rugslag                     Jongens Junioren 3
11-1-2009 - 15:19                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jelle Derksen                 9400017   DWK                      1:05.62     1:03.88       
            31.51  1:03.88
    2.  Christian Renshoff            9404343   Octopus                  1:05.50     1:04.58       
            31.41  1:04.58
    3.  Mart Vrieze                   9400401   NDD                      1:07.53     1:06.07       
            32.02  1:06.07
    4.  Jacco Doest                   9400711   DWK                      1:08.93     1:06.34       
            32.21  1:06.34
    5.  Tom Brouwers                  9402027   RZC                      1:06.42     1:06.80       
            32.96  1:06.80
    6.  Marcel van Essen              9400019   Octopus                  1:08.82     1:07.48       
            33.61  1:07.48
    7.  Ivar van Ginkel               9400025   DWK                      1:10.82     1:08.79       
            33.49  1:08.79
    8.  Arjan Knipping                9401667   ZPC Livo                 1:10.14     1:09.15       
            33.94  1:09.15
    9.  Bram Meijlis                  9401967   ESCA Zwemmen             1:12.45     1:10.48       
            34.55  1:10.48
   10.  Michiel Bouw                  9400009   DWK                      1:13.39     1:10.80       
            34.42  1:10.80
   11.  Brian van de Graaf            9401653   De Houtrib               1:10.10     1:11.15       
            34.58  1:11.15
    NG  Joren Woeltjes                9401225   GZV Marveld              1:09.42                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 69                      Meisjes, 200m wisselslag                       Meisjes Jeugd 2
11-1-2009 - 15:23                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marloes Erkens                9300234   DWK                      2:32.54     2:31.44       
            34.03  1:11.39  1:56.15  2:31.44
    2.  Lodi Broeder                  9302620   De Gelenberg             2:35.86     2:34.67       
            32.99  1:10.40  1:59.54  2:34.67
    3.  Linda Kolkman                 9302994   ESCA Zwemmen             2:38.18     2:36.97       
            34.72  1:14.99  2:00.98  2:36.97



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 70                      Jongens, 200m wisselslag                    Jongens Junioren 4
11-1-2009 - 15:27                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin Bos                     9302265   DWK                      2:25.58     2:20.93       
            31.39  1:08.08  1:49.71  2:20.93
    2.  Wessel van der Maarel         9300325   De Rijn                  2:24.41     2:23.07       
            32.08  1:06.37  1:50.37  2:23.07
    3.  Maarten Arntz                 9301921   De Rijn                  2:26.80     2:23.40       
            32.37  1:07.49  1:49.89  2:23.40
    4.  Roald Blok                    9302685   Octopus                  2:23.65     2:23.68       
            32.80  1:09.13  1:49.14  2:23.68
    5.  Jasper Verheijen              9303685   Aqua Novio ´94           2:26.80     2:26.59       
            30.52  1:08.94  1:52.20  2:26.59
    6.  Leander Oonk                  9303093   WWV Winterswijk          2:28.90     2:27.65       
            33.64  1:11.56  1:53.29  2:27.65
    NG  Boris Bijl                    9304823   De Houtrib               2:24.45                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 71                      Jongens, 100m vlinderslag                        Heren Jeugd 1
11-1-2009 - 15:30                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pascal Timmermans             9202349   RZC                      1:01.86     1:00.91       
            27.53  1:00.91
    2.  Nick Oortwijn                 9204447   DWK                      1:02.86     1:03.21       
            28.84  1:03.21
    3.  Laurens Pepping               9203529   De Rijn                  1:04.16     1:03.97       
            29.88  1:03.97
    4.  Johan Veenstra                9201333   DWK                      1:04.19     1:04.07       
            29.73  1:04.07
    5.  Bryan Meeuwissen              9200893   De Waalstroom            1:03.79     1:04.17       
            29.95  1:04.17
    6.  Sjors van Lith                9202869   Aqua Novio ´94           1:06.29     1:05.41       
            30.14  1:05.41
    7.  Koen van Asseldonk            9201955   De Vrije Slag            1:04.47     1:05.44       
            30.42  1:05.44
    8.  Anton van Zantvoort           9201907   Zuiderzeezwemmers        1:08.16     1:06.86       
            30.82  1:06.86
    9.  Koen Sterenborg               9201259   ZPC Livo                 1:08.60     1:09.72       
            31.82  1:09.72



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 72                      Jongens, 100m vlinderslag                        Heren Jeugd 2
11-1-2009 - 15:34                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim van Deutekom              9100459   DWK                        59.29       58.97       
            27.58    58.97
    2.  Roy Awater                    9100043   RZC                        59.48       59.88       
            27.75    59.88
    3.  Jos de Graaf                  9106095   DWK                      1:06.23     1:00.16       
            27.23  1:00.16
    4.  Gijs de Rooij                 9104769   Aquapoldro               1:02.41     1:02.81       
            29.01  1:02.81
    5.  Stefan Hazeleger              9100867   De Meer                  1:04.24     1:03.04       
            29.04  1:03.04
    6.  Bart Kiesewetter              9101203   ZVW '74                  1:04.32     1:04.42       
            30.26  1:04.42
    7.  Jeffrey Uppelschoten          9104787   De Houtrib               1:07.02     1:08.06       
            31.29  1:08.06
    8.  Bart Beumer                   9104547   RZC                      1:07.98     1:09.06       
            30.80  1:09.06
    9.  Alex Wenderich                9106895   Aquapoldro               1:07.65     1:11.59       
            32.59  1:11.59
   DIS  Kevin Eltink                  9100589   NDD                      1:02.29              AA   
            27.99
 AFGEM  Robbert Vink                  9102993   Aqua Novio ´94           1:01.06                   
 AFGEM  Maik Steenkamp                9103847   NDD                      1:01.82                   




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 73                       Dames, 100m vlinderslag                        Dames Senioren
11-1-2009 - 15:57                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Danique Stoop                 9106956   Zuiderzeezwemmers        1:05.01     1:06.61       
            30.73  1:06.61
    2.  Margot vd Kemp                7700382   NDD                      1:06.39     1:07.89       
            31.34  1:07.89
    3.  Tieske Konings                9101708   GZV Marveld              1:10.08     1:08.50       
            32.12  1:08.50
    4.  Sharon Verstegen              9003964   NDD                      1:09.67     1:09.77       
            32.73  1:09.77
    5.  Madelon van Zanten            9103632   De Meer                  1:09.51     1:09.97       
            32.51  1:09.97
    6.  Nynke van der Steur           9201690   ESCA Zwemmen             1:11.40     1:10.59       
            32.62  1:10.59
    7.  Corry Floor                   9100954   ZV Kerkdriel             1:09.71     1:12.66       
            33.65  1:12.66
    8.  Evelien Vos                   9201912   De Rijn                  1:11.23     1:13.04       
            33.31  1:13.04
    9.  Lenja Witlox                  9202004   Zc '90                   1:12.90     1:13.71       
            34.32  1:13.71
    NG  Gerrie Zuyderwijk             8704828   TZC Vahalis              1:12.54                   
    NG  Jen-Ai van Soelen             9003510   De Houtrib               1:11.61                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 74                       Heren, 100m vlinderslag                        Heren Senioren
11-1-2009 - 16:01                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sebas van Lith                9001841   Aqua Novio ´94           1:01.20       59.26       
            27.31    59.26
    2.  Olaf Achterberg               9000011   DWK                      1:03.05       59.27       
            27.31    59.27
    3.  Emile Manni                   9001901   Octopus                    59.89     1:00.70       
            28.12  1:00.70
    4.  Tjark Blokzijl                7901771   TZC Vahalis              1:00.70     1:01.33       
            28.14  1:01.33
    5.  Tonny van de Sluijs           8201589   ZV Kerkdriel             1:01.21     1:02.01       
            28.78  1:02.01
    6.  Jelle den Ouden               8802617   Noord Veluwe             1:03.07     1:04.07       
            30.57  1:04.07
    7.  Floris Manni                  8805679   Octopus                  1:03.64     1:04.17       
            29.65  1:04.17
    8.  Yorick van Tricht             8704373   Aqua Novio ´94           1:04.23     1:04.62       
            30.52  1:04.62
    9.  Niek Havekes                  8601127   De Waalstroom            1:02.91     1:05.65       
            29.73  1:05.65
 AFGEM  Stefan van Susteren           8703283   RZC                      1:03.10                   
 AFGEM  Nico Chiapperini              7801701   NDD                      1:03.23                   
    NG  Harald Sniekers               8201615   De Meer                  1:02.13                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 75                      Meisjes, 100m vrije slag           Meisjes Minioren 4 en later
11-1-2009 - 16:05                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nina Geul                     9901080   Aqua Novio ´94           1:24.09     1:19.53       
            38.53  1:19.53
    2.  Sabine Voltman                9900106   ESCA Zwemmen             1:23.82     1:20.48       
            38.65  1:20.48
    3.  Laura van de Kamp             9900526   Aqua Novio ´94           1:25.86     1:23.14       
            39.92  1:23.14
    4.  Vivian van de Wolfshaar       9900310   ZV Kerkdriel             1:25.21     1:23.54       
            40.26  1:23.54
    5.  Sophie Schagen                9902218   De Houtrib               1:27.72     1:24.74       
            40.33  1:24.74
    6.  Naomi Oolthuis                9900780   ZPC Livo                 1:26.70     1:25.26       
            40.58  1:25.26
    7.  Nikki Herremans               9901270   ESCA Zwemmen             1:25.82     1:25.35       
            39.40  1:25.35
    8.  Maaike Past                   9901598   Aquapoldro               1:27.59     1:26.82       
            42.48  1:26.82
    9.  Wieke Kool                    9900950   DWK                      1:30.45     1:27.96       
            42.63  1:27.96
   10.  Romy van de Kop               9900912   TZC Vahalis              1:30.61     1:31.98       
            43.51  1:31.98
   11.  Selma Hajro                   9900928   WWV Winterswijk          1:30.56     1:35.02       
            43.11  1:35.02
   DIS  Sanne Ditzel                  9901092   Aquapoldro               1:25.43              AA   
            39.75



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 76                      Jongens, 100m vrije slag           Jongens Minioren 4 en later
11-1-2009 - 16:09                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Torben Lammerdink             9900745   De Berkelduikers         1:18.57     1:17.49       
            36.92  1:17.49
    2.  Sam Furer                     9900185   Aqua Novio ´94           1:23.28     1:20.65       
            38.34  1:20.65
    3.  Harm-Jan Wijnhoud             9901469   ZVV                      1:23.70     1:21.59       
            38.34  1:21.59
    4.  Niek Heethaar                 9900999   Aquapoldro               1:25.16     1:21.67       
            37.14  1:21.67
    5.  Joost Schepers                9901017   De Meer                  1:28.72     1:22.09       
            38.83  1:22.09
    6.  Rino Kriljic                  9900533   TZC Vahalis              1:25.47     1:22.37       
            39.88  1:22.37
    7.  Mart Bluiminck                9900485   ZPC Livo                 1:29.23     1:24.10       
            39.33  1:24.10
    8.  Antoine Habeck                9900017   Aqua Novio ´94           1:27.17     1:25.43       
            39.38  1:25.43
    9.  Kay Zittersteijn              9900037   De Rijn                  1:26.67     1:26.87       
            40.56  1:26.87
   10.  Rick van de Streek            9900215   Noord Veluwe             1:32.40     1:28.28       
            41.70  1:28.28
   11.  Luuk Monker                   9900443   De Meer                  1:29.24     1:30.94       
            41.70  1:30.94
   12.  Tim Durant                    9900415   ESCA Zwemmen             1:32.39     1:34.33       
            42.82  1:34.33



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 77                      Meisjes, 100m vrije slag                    Meisjes Minioren 5
11-1-2009 - 16:14                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Alyce-Faye Eichelberger       9802922   De Rijn                  1:13.57     1:10.07       
            33.62  1:10.07
    2.  Daphne de Wildt               9800710   Aqua Novio ´94           1:10.67     1:10.19       
            33.51  1:10.19
    3.  Aniek Bloemendaal             9800432   DWV                      1:13.00     1:11.69       
            33.69  1:11.69
    4.  Anouk van Nellestijn          9800366   DWK                      1:15.66     1:12.75       
            34.59  1:12.75
    5.  Amber Aardema                 9801634   ESCA Zwemmen             1:14.39     1:13.63       
            35.30  1:13.63
    6.  Loes van Herwijnen            9800010   ZV Kerkdriel             1:19.08     1:13.67       
            35.40  1:13.67
    7.  Rosanne Leeuwis               9801974   DWK                      1:16.57     1:14.14       
            35.27  1:14.14
    8.  Kristy van Braak              9800938   ZPC Livo                 1:17.54     1:14.78       
            36.45  1:14.78
    9.  Tess Tjokrodikromo            9800172   De Houtrib               1:15.67     1:15.33       
            36.17  1:15.33
   10.  Sabrina Vosselman             9802360   ZVV                      1:18.39     1:15.52       
            36.60  1:15.52
   11.  Tamara Maassen                9801270   Aquapoldro               1:16.98     1:16.06       
            36.77  1:16.06
   12.  Chelsea Merfol                9800870   De Rijn                  1:18.86     1:18.15       
            36.98  1:18.15
   13.  Blanca de Louw                9801268   Aquapoldro               1:20.97     1:18.22       
            37.42  1:18.22
   14.  Lynn Kamphuis                 9800434   DWV                      1:17.39     1:18.31       
            36.99  1:18.31
   15.  Carmen ter Weele              9800384   Octopus                  1:20.08     1:19.71       
            37.34  1:19.71
   16.  Bibiana Rischen               9801934   TZC Vahalis              1:21.60     1:20.94       
            37.83  1:20.94
   17.  Matou Zwemmer                 9803672   De Rijn                  1:21.61     1:21.09       
            39.26  1:21.09
   18.  Simone van Megen              9800054   ESCA Zwemmen             1:19.78     1:21.75       
            38.07  1:21.75



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 78                      Jongens, 100m vrije slag                    Jongens Minioren 5
11-1-2009 - 16:20                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lars Ruessink                 9800271   Noord Veluwe             1:13.82     1:11.78       
            34.20  1:11.78
    2.  Sook Willemsen                9800917   DWK                      1:14.13     1:13.03       
            35.15  1:13.03
    3.  Youri Dinnissen               9800411   Aqua Novio ´94           1:17.89     1:16.08       
            36.17  1:16.08
    4.  Wietse Waninge                9800023   Nunspeet                 1:17.08     1:17.33       
            36.41  1:17.33
    5.  Fabian Boer                   9800509   De Houtrib               1:18.89     1:18.25       
            37.31  1:18.25
    6.  Perry van der Meer            9801941   Montferland              1:21.05     1:20.51       
            39.19  1:20.51
    7.  Done Hieltjes                 9800895   GZV Marveld              1:21.96     1:20.74       
            39.27  1:20.74
    8.  Thomas Luchies                9800839   De Berkelduikers         1:21.67     1:20.75       
            38.13  1:20.75
    9.  Oliver Jongbloed              9801645   Natare                   1:18.86     1:21.93       
            38.26  1:21.93
   10.  Joey Papaioannou              9802269   Aqua Novio ´94           1:22.67     1:22.36       
            38.21  1:22.36
   11.  Justen Tankink                9801559   WWV Winterswijk          1:21.05     1:22.79       
            41.23  1:22.79
   12.  Marco den Breejen             9801065   ZV Zaltbommel            1:20.55     1:23.82       
            39.36  1:23.82
 AFGEM  Frank Roovers                 9800219   De Houtrib               1:09.17                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 79                      Meisjes, 100m vrije slag                    Meisjes Junioren 1
11-1-2009 - 16:24                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Friskes                 9701566   De IJsselmeeuwen         1:08.59     1:05.23       
            31.58  1:05.23
    2.  Latascha Kilian               9702308   De Meer                  1:08.60     1:07.43       
            32.23  1:07.43
    3.  Naomi Janssen                 9701390   ZV Wijchen               1:09.80     1:07.61       
            32.39  1:07.61
    4.  Laura Willemsen               9700168   DWK                      1:11.58     1:08.88       
            33.39  1:08.88
    5.  Melissa van Houts             9700182   Aqua Novio ´94           1:12.05     1:11.20       
            34.64  1:11.20
    6.  Sophie van den Broek          9700028   ZV Kerkdriel             1:12.46     1:11.75       
            34.78  1:11.75
    7.  Marlieke Scholten             9700708   De Berkelduikers         1:12.89     1:12.47       
            34.42  1:12.47
    8.  Mendy de Rooi                 9700780   De Houtrib               1:12.20     1:12.69       
            34.99  1:12.69
    9.  Charel Jansen                 9700376   ESCA Zwemmen             1:11.89     1:13.57       
            34.96  1:13.57
   10.  Jody Looman                   9701388   ZVV                      1:12.80     1:14.23       
            36.67  1:14.23
   11.  Carlijn Viering               9701142   De Waalstroom            1:14.23     1:14.75       
            35.69  1:14.75
   12.  Rianne Hesse                  9703494   Aquapoldro               1:14.23     1:15.18       
            36.97  1:15.18



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 80                      Jongens, 100m vrije slag                    Jongens Minioren 6
11-1-2009 - 16:28                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gijs van der Wal              9700321   De Rijn                  1:09.92     1:08.52       
            32.93  1:08.52
    2.  Peter Rothengatter            9701189   Aqua Novio ´94           1:09.88     1:09.01       
            34.55  1:09.01
    3.  Luuk Nijland                  9700333   De Berkelduikers         1:10.26     1:09.72       
            34.23  1:09.72
    4.  Sjoerd van den Oord           9700267   ZV Kerkdriel             1:10.95     1:10.77       
            34.29  1:10.77
    5.  Ruben Jeurissen               9700969   ZV Wijchen               1:12.04     1:12.31       
            34.51  1:12.31
    6.  Stan Ruessink                 9700829   Noord Veluwe             1:12.44     1:13.71       
            34.69  1:13.71
    7.  Jeroen Voltman                9700325   ESCA Zwemmen             1:12.64     1:14.24       
            36.43  1:14.24
    8.  Jesse Thomassen               9700273   Aquapoldro               1:13.80     1:14.77       
            36.41  1:14.77
    9.  Axel Julius                   9702221   Octopus                  1:15.54     1:15.78       
            36.96  1:15.78
   10.  Mike Fraanje                  9701847   DWK                      1:15.97     1:17.27       
            36.84  1:17.27
   DIS  Jeroen van Beek               9700271   ZVV                      1:10.86              AA   
            34.38



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 81                      Meisjes, 100m schoolslag                    Meisjes Junioren 3
11-1-2009 - 16:32                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Milou Tjoonk                  9504170   De Berkelduikers         1:21.86     1:20.11       
            37.34  1:20.11
    1.  Lianne Slagter                9500940   WWV Winterswijk          1:20.41     1:20.11       
            37.97  1:20.11
    3.  Cecily Sadowski               9500188   Aquapoldro               1:20.03     1:20.36       
            37.55  1:20.36
    4.  Macy Oortwijn                 9500722   DWK                      1:23.95     1:20.51       
            37.86  1:20.51
    5.  Femke Klein Gunnewiek         9501074   ZPC Livo                 1:21.61     1:22.95       
            38.60  1:22.95
    6.  Guusje Vrieze                 9502820   NDD                      1:23.76     1:23.48       
            39.00  1:23.48
    7.  Marte Stoorvogel              9501408   De Rijn                  1:27.28     1:24.26       
            39.42  1:24.26
    8.  Annemarie Worst               9500042   Octopus                  1:25.42     1:24.27       
            40.09  1:24.27
    9.  Elise de Graaff               9504936   De Meer                  1:22.48     1:24.34       
            38.98  1:24.34
   10.  Judith van de Vrande          9500744   BZC Dolfijnen            1:25.51     1:27.68       
            40.63  1:27.68
   11.  Simone Waanders               9500964   Octopus                  1:27.73     1:29.61       
            42.52  1:29.61
   12.  Merel Wilgenhof               9501728   De Berkelduikers         1:28.10     1:30.62       
            41.70  1:30.62
 AFGEM  Niké Schuurmans               9502004   ZPC Livo                 1:22.07                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 82                      Jongens, 100m schoolslag                    Jongens Junioren 2
11-1-2009 - 16:36                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Arjan Hanse                   9500657   Zuiderzeezwemmers        1:15.98     1:13.42       
            34.81  1:13.42
    2.  Sem van Lith                  9501851   Aqua Novio ´94           1:18.36     1:14.37       
            35.24  1:14.37
    3.  Nick Alink                    9500273   Zv Olympia               1:21.59     1:18.58       
            37.10  1:18.58
    4.  Jory Willemsen                9500747   Octopus                  1:19.05     1:19.05       
            37.20  1:19.05
    5.  Leander Heuvels               9503059   NDD                      1:22.69     1:22.01       
            38.69  1:22.01
    6.  Stijn Temmen                  9504079   ZVV                      1:22.80     1:22.39       
            39.41  1:22.39



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 83                       Dames, 100m wisselslag                    Dames Senioren Open
11-1-2009 - 16:39                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Chantal Kuipers               8702430   NDD                      1:08.00     1:07.38       
            30.51  1:07.38
    2.  Marjolein Delno               9400024   De Rijn                  1:08.25     1:07.83       
            31.34  1:07.83
    3.  Anisa Memic                   9204260   WWV Winterswijk          1:08.23     1:09.64       
            32.38  1:09.64
    4.  Tieske Konings                9101708   GZV Marveld              1:10.19     1:10.06       
            33.56  1:10.06
    5.  Danique Stoop                 9106956   Zuiderzeezwemmers        1:08.75     1:10.33       
            32.08  1:10.33
    6.  Inge Pepping                  9402308   De Rijn                  1:10.29     1:10.49       
            32.19  1:10.49
    7.  Madelon van Zanten            9103632   De Meer                  1:11.62     1:10.76       
            33.42  1:10.76
    8.  Sharon Verstegen              9003964   NDD                      1:10.87     1:10.99       
            33.75  1:10.99
    9.  Margot vd Kemp                7700382   NDD                      1:09.95     1:11.38       
            32.50  1:11.38
   10.  Malou Memelink                9403064   NDD                      1:10.83     1:11.55       
            32.82  1:11.55
   11.  Evelien Vos                   9201912   De Rijn                  1:10.89     1:13.14       
            33.29  1:13.14
   12.  Lodi Broeder                  9302620   De Gelenberg             1:11.87     1:17.61       
            33.65  1:17.61



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 84                       Heren, 100m wisselslag                    Heren Senioren Open
11-1-2009 - 16:42                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Merijn Ellenkamp              8500691   DWK                        57.80       58.56       
            26.80    58.56
    2.  Sebas van Lith                9001841   Aqua Novio ´94           1:02.07     1:01.07       
            28.41  1:01.07
    3.  Stefan Hazeleger              9100867   De Meer                  1:04.29     1:01.26       
            29.48  1:01.26
    4.  Roy Awater                    9100043   RZC                      1:01.06     1:01.79       
            28.13  1:01.79
    5.  Raynor Wolf                   8903663   RZC                      1:00.48     1:02.36       
            28.29  1:02.36
    6.  Emile Manni                   9001901   Octopus                  1:02.47     1:02.71       
            28.58  1:02.71
    7.  Olaf Achterberg               9000011   DWK                      1:02.14     1:03.03       
            28.87  1:03.03
    8.  John van Susteren             8502549   RZC                      1:04.40     1:04.42       
            29.49  1:04.42
    9.  Daan Ratering                 9002389   ZPC Livo                 1:02.15     1:05.39       
            29.58  1:05.39
   10.  Tonny van de Sluijs           8201589   ZV Kerkdriel             1:03.43     1:05.59       
            29.57  1:05.59
   11.  Alex van der Hoeven           9202571   NDD                      1:03.45     1:06.35       
            30.84  1:06.35
   12.  Hjalmar de Ruiter             8902695   NDD                      1:04.71     1:09.09       
            30.17  1:09.09
 AFGEM  Robbert Vink                  9102993   Aqua Novio ´94           1:04.35                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 85                      Meisjes, 100m vlinderslag                   Meisjes Junioren 2
11-1-2009 - 16:46                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esmée Bos                     9600662   DWK                      1:13.83     1:09.85       
            32.23  1:09.85
    2.  Aniek Broekhuizen             9600052   Zc '90                   1:18.42     1:16.87       
            35.68  1:16.87
    3.  Kelly Combé                   9601304   Neptunus                 1:27.39     1:22.20       
            36.25  1:22.20
    4.  Esther Robakiewicz            9603430   De Houtrib               1:23.80     1:24.24       
            36.44  1:24.24
    5.  Vera van Aalten               9600314   ZVW '74                  1:24.29     1:25.43       
            38.74  1:25.43
   DIS  Susan Melchers                9603334   De Gelenberg             1:17.60              AF   
            36.98
 AFGEM  Breanne Lensink               9600240   ZPC Livo                 1:23.00                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 86                      Jongens, 100m vlinderslag                   Jongens Junioren 1
11-1-2009 - 16:50                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sem te Riele                  9600001   De Vrije Slag            1:20.64     1:16.20       
            35.49  1:16.20
    2.  Tim Furer                     9600087   Aqua Novio ´94           1:19.39     1:18.41       
            35.39  1:18.41
    2.  Josha van den Elzen           9602423   Aquapoldro               1:22.04     1:18.41       
            36.64  1:18.41
    4.  Thomas Leeuwis                9601743   DWK                      1:18.24     1:18.61       
            35.85  1:18.61
    5.  Casper Muselaers              9600399   Octopus                  1:24.21     1:19.25       
            37.61  1:19.25
    6.  Youri Kool                    9600767   ZV Zaltbommel            1:25.83     1:21.90       
            36.28  1:21.90
    7.  Emiel Tholen                  9602089   De Berkelduikers         1:20.97     1:22.05       
            36.96  1:22.05
    8.  Harmen van Middelkoop         9601121   De Berkelduikers         1:24.47     1:22.25       
            38.17  1:22.25
    9.  Melvin van den Born           9601029   ZVW '74                  1:25.17     1:22.52       
            38.06  1:22.52
   10.  Jesse Smilda                  9600851   Natare                   1:26.68     1:26.01       
            38.77  1:26.01
   11.  Marvin van den Berg           9601725   DWV                      1:27.60     1:27.10       
            39.12  1:27.10
   12.  Robin Bonnink                 9601233   ZPC Livo                 1:26.69     1:31.29       
            39.31  1:31.29



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 87                      Meisjes, 100m vrije slag                       Meisjes Jeugd 1
11-1-2009 - 16:55                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marjolein Delno               9400024   De Rijn                  1:00.98     1:00.52       
            29.60  1:00.52
    2.  Inge Pepping                  9402308   De Rijn                  1:01.71     1:01.54       
            30.13  1:01.54
    3.  Sharon Gelmers                9400416   Octopus                  1:02.55     1:02.91       
            30.20  1:02.91
    4.  Iris van Zuilen               9400216   Zv Olympia               1:03.70     1:03.04       
            30.57  1:03.04
    5.  Daphne Krabben                9403170   GZV Marveld              1:03.02     1:03.98       
            30.50  1:03.98
    6.  Jeanine Burgers               9401862   DWK                      1:04.69     1:04.14       
            30.40  1:04.14
    7.  Malou Memelink                9403064   NDD                      1:03.89     1:04.79       
            30.96  1:04.79
    8.  Sanne Rodenburg               9404714   RZC                      1:04.02     1:05.13       
            30.75  1:05.13
    9.  Hermijntje Drenth             9401300   TZC Vahalis              1:04.42     1:05.26       
            30.93  1:05.26
   10.  Marloes van der Beek          9401364   Aquapoldro               1:05.76     1:05.33       
            31.14  1:05.33
   11.  Marjolein van den Broek       9400984   ZV Kerkdriel             1:05.22     1:06.00       
            31.96  1:06.00
   12.  Marjolein Maris               9400210   De Houtrib               1:04.89     1:06.71       
            31.51  1:06.71



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 88                      Jongens, 100m vrije slag                    Jongens Junioren 3
11-1-2009 - 16:58                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jelle Derksen                 9400017   DWK                        55.13       53.71       
            25.90    53.71
    2.  Tom Brouwers                  9402027   RZC                        56.82       56.49       
            27.34    56.49
    3.  Stefan Timmermans             9403015   RZC                        59.89       57.67       
            27.38    57.67
    4.  Jacco Doest                   9400711   DWK                        58.88       58.07       
            28.29    58.07
    5.  Ivar van Ginkel               9400025   DWK                        58.60       58.77       
            28.22    58.77
    6.  Jeroen Staakman               9404989   Aquapoldro                 59.16       59.52       
            28.76    59.52
    7.  Thomas Meijer                 9402321   Aquapoldro               1:01.73     1:00.41       
            29.69  1:00.41
    8.  Michiel Bouw                  9400009   DWK                      1:00.75     1:00.42       
            29.69  1:00.42
    9.  Mart Vrieze                   9400401   NDD                      1:02.36     1:00.61       
            29.26  1:00.61
   10.  Arjan Knipping                9401667   ZPC Livo                 1:00.83     1:00.82       
            29.35  1:00.82
   11.  Christian Renshoff            9404343   Octopus                    59.31     1:00.93       
            29.30  1:00.93
   12.  Brian van de Graaf            9401653   De Houtrib               1:00.39     1:01.19       
            29.06  1:01.19
   13.  Bram Meijlis                  9401967   ESCA Zwemmen             1:00.04     1:01.26       
            29.34  1:01.26
   13.  Marcel van Essen              9400019   Octopus                  1:00.68     1:01.26       
            29.14  1:01.26
   15.  Daan de Jong                  9400929   Noord Veluwe             1:03.70     1:02.55       
            29.71  1:02.55
    NG  Joren Woeltjes                9401225   GZV Marveld                59.41                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 89                      Meisjes, 100m vrije slag                       Meisjes Jeugd 2
11-1-2009 - 17:03                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marloes Erkens                9300234   DWK                      1:02.09     1:02.04       
            29.88  1:02.04
    2.  Lodi Broeder                  9302620   De Gelenberg             1:02.48     1:02.16       
            30.30  1:02.16
    3.  Linda Kolkman                 9302994   ESCA Zwemmen             1:03.57     1:04.05       
            31.42  1:04.05
    4.  Margreet Laar                 9304700   NDD                      1:03.83     1:04.21       
            30.06  1:04.21
    5.  Nynke Groot Koerkamp          9301262   De Rijn                  1:05.60     1:05.40       
            30.74  1:05.40
    6.  Natasha Bosma                 9300112   DWK                      1:05.56     1:05.61       
            31.50  1:05.61



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 90                      Jongens, 100m vrije slag                    Jongens Junioren 4
11-1-2009 - 17:06                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jasper Verheijen              9303685   Aqua Novio ´94             56.55       56.50       
            27.04    56.50
    2.  Robin Bos                     9302265   DWK                        57.19       56.79       
            27.73    56.79
    3.  Wessel van der Maarel         9300325   De Rijn                    56.80       57.01       
            27.42    57.01
    4.  Berjan Ebbekink               9300761   De Berkelduikers           58.64       58.37       
            27.99    58.37
    5.  Maarten Arntz                 9301921   De Rijn                    58.23       58.41       
            27.67    58.41
    6.  Bas Krafft                    9303195   Aqua Novio ´94             58.80       58.48       
            28.09    58.48
    7.  Puck Smit                     9303357   RZC                        58.10       58.58       
            27.89    58.58
    8.  Wouter Kiesewetter            9303625   ZVW '74                    58.77       58.59       
            28.18    58.59
    9.  Max Middelman                 9301635   ESCA Zwemmen               59.39       59.62       
            28.32    59.62
   10.  Sander Quirijns               9302913   ZV Kerkdriel               59.45       59.86       
            28.74    59.86
   11.  Leander Oonk                  9303093   WWV Winterswijk            59.89     1:00.96       
            28.68  1:00.96
   12.  Jordi Peters                  9302177   ZPC Livo                   59.82     1:01.73       
            28.71  1:01.73
    NG  Boris Bijl                    9304823   De Houtrib                 58.13                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 91                      Jongens, 100m vrije slag                         Heren Jeugd 1
11-1-2009 - 17:09                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pascal Timmermans             9202349   RZC                        54.16       52.85       
            25.07    52.85
    2.  Laurens Pepping               9203529   De Rijn                    55.66       54.73       
            26.49    54.73
    3.  Koen Sterenborg               9201259   ZPC Livo                   56.20       55.21       
            26.87    55.21
    4.  Johan Veenstra                9201333   DWK                        56.84       55.97       
            27.18    55.97
    5.  Anton van Zantvoort           9201907   Zuiderzeezwemmers          57.20       57.18       
            27.80    57.18
    6.  Sjors van Lith                9202869   Aqua Novio ´94             57.71       57.45       
            27.70    57.45
    7.  Bas Ebbers                    9201675   NDD                        57.83       58.13       
            28.55    58.13
    8.  Bryan Meeuwissen              9200893   De Waalstroom              58.36       59.52       
            28.65    59.52
    9.  Jochem Benthem                9203293   RZC                        58.67       59.75       
            28.81    59.75
   10.  Nick Oortwijn                 9204447   DWK                        57.64     1:00.70       
            28.59  1:00.70
   11.  Sascha van den Hurk           9202325   De Gelenberg               59.51     1:00.84       
            28.89  1:00.84
   12.  Thijs Bomers                  9202687   GZV Marveld                59.97     1:01.31       
            29.28  1:01.31



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 92                      Jongens, 100m vrije slag                         Heren Jeugd 2
11-1-2009 - 17:13                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim van Deutekom              9100459   DWK                        53.76       52.30       
            25.37    52.30
    2.  Kevin Eltink                  9100589   NDD                        53.82       53.82       
            26.03    53.82
    3.  Jos de Graaf                  9106095   DWK                        56.49       53.93       
            25.63    53.93
    4.  Gijs de Rooij                 9104769   Aquapoldro                 54.68       55.69       
            26.79    55.69
    5.  Roy Awater                    9100043   RZC                        54.70       56.24       
            26.76    56.24
    6.  Stefan Hazeleger              9100867   De Meer                    55.42       56.55       
            26.88    56.55
    7.  Martijn van Tricht            9103581   Aqua Novio ´94             57.30       57.32       
            27.39    57.32
    8.  Bart Kiesewetter              9101203   ZVW '74                    57.57       57.51       
            28.10    57.51
    9.  Jeffrey Uppelschoten          9104787   De Houtrib                 58.57       59.27       
            28.38    59.27
   10.  Bart Beumer                   9104547   RZC                        58.65       59.44       
            28.15    59.44
 AFGEM  Romario Schenker              9104095   ESCA Zwemmen               58.56                   
 AFGEM  Robbert Vink                  9102993   Aqua Novio ´94             56.05                   
 AFGEM  Maik Steenkamp                9103847   NDD                        58.54                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 93                      Meisjes, 200m wisselslag                    Meisjes Junioren 3
11-1-2009 - 17:16                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Macy Oortwijn                 9500722   DWK                      2:33.60     2:31.31       
            32.79  1:12.11  1:56.51  2:31.31
    2.  Annemarie Worst               9500042   Octopus                  2:35.67     2:35.11       
            34.45  1:12.44  2:00.10  2:35.11
    3.  Cecily Sadowski               9500188   Aquapoldro               2:35.77     2:37.66       
            35.67  1:16.81  2:00.40  2:37.66
    4.  Aimée Groenveld               9503394   De Houtrib               2:42.67     2:41.93       
            34.58  1:16.16  2:05.18  2:41.93
    5.  Guusje Vrieze                 9502820   NDD                      2:40.48     2:42.21       
            36.15  1:17.54  2:04.31  2:42.21
    6.  Milou Tjoonk                  9504170   De Berkelduikers         2:42.58     2:44.17       
            36.95  1:19.87  2:03.89  2:44.17
    7.  Merel Kersten                 9503556   ESCA Zwemmen             2:45.80     2:44.24       
            36.25  1:16.74  2:05.40  2:44.24
    8.  Lianne Slagter                9500940   WWV Winterswijk          2:45.23     2:44.60       
            37.02  1:19.52  2:07.46  2:44.60
    9.  Romy van Alphen               9502776   Zv Olympia               2:48.02     2:46.21       
            36.29  1:19.63  2:09.70  2:46.21
   10.  Tessa Mol                     9501396   De Rijn                  2:44.67     2:46.39       
            37.09  1:17.49  2:07.50  2:46.39
   11.  Vera Heesink                  9503534   ZVW '74                  2:48.63     2:49.81       
            37.51  1:18.65  2:10.98  2:49.81
   12.  Femke Klein Gunnewiek         9501074   ZPC Livo                 2:48.23     2:51.69       
            39.81  1:23.52  2:10.18  2:51.69
 AFGEM  Niké Schuurmans               9502004   ZPC Livo                 2:44.20                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 94                      Jongens, 200m wisselslag                    Jongens Junioren 2
11-1-2009 - 17:23                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Arjan Hanse                   9500657   Zuiderzeezwemmers        2:34.02     2:26.69       
            33.28  1:11.19  1:52.52  2:26.69
    2.  Sem van Lith                  9501851   Aqua Novio ´94           2:34.92     2:31.60       
            33.73  1:13.10  1:56.41  2:31.60
    3.  Stijn Temmen                  9504079   ZVV                      2:34.48     2:34.39       
            33.74  1:14.24  1:59.94  2:34.39
    4.  Jeffry van Zetten             9500755   Octopus                  2:40.54     2:39.36       
            35.30  1:15.48  2:04.66  2:39.36
    5.  Jory Willemsen                9500747   Octopus                  2:40.13     2:40.35       
            33.94  1:14.30  2:02.40  2:40.35
    6.  Bryan Tankink                 9502829   WWV Winterswijk          2:39.86     2:45.42       
            37.51  1:18.07  2:06.71  2:45.42



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 95                        Dames, 50m vrije slag                    Dames Senioren Open
11-1-2009 - 17:27                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Loes van Ooijen               9205180   ESCA Zwemmen               27.29       27.56       
    1.  Marissa Taribuka              9602782   DWK                        27.93       27.56       
    3.  Danique Stoop                 9106956   Zuiderzeezwemmers          27.42       27.82       
    4.  Chantal Kuipers               8702430   NDD                        27.76       27.83       
    5.  Nynke van der Steur           9201690   ESCA Zwemmen               28.09       28.02       
    6.  Marion van den Berg           8600272   DWK                        27.95       28.19       
    7.  Marjolein Delno               9400024   De Rijn                    28.29       28.32       
    8.  Manon van Essen               9100910   Octopus                    28.25       28.41       
    9.  Sharon Verstegen              9003964   NDD                        27.90       28.43       
   10.  Malou Memelink                9403064   NDD                        28.51       28.88       
   11.  Anisa Memic                   9204260   WWV Winterswijk            28.23       29.02       
   12.  José Adema                    9100016   Aquapoldro                 28.26       29.05       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 96                        Heren, 50m vrije slag                    Heren Senioren Open
11-1-2009 - 17:29                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Merijn Ellenkamp              8500691   DWK                        24.31       23.63       
    2.  Tom Driessen                  8700801   ESCA Zwemmen               23.98       24.03       
    3.  Tim van Deutekom              9100459   DWK                        23.60       24.11       
    4.  Pascal Timmermans             9202349   RZC                        24.36       24.29       
    5.  Raynor Wolf                   8903663   RZC                        24.27       24.80       
    6.  Kevin Eltink                  9100589   NDD                        24.64       24.98       
    7.  Olaf Achterberg               9000011   DWK                        24.29       25.06       
    8.  Tjark Blokzijl                7901771   TZC Vahalis                24.79       25.24       
    9.  Stefan Hazeleger              9100867   De Meer                    25.20       25.29       
   10.  Emile Manni                   9001901   Octopus                    25.19       25.45       
   11.  Jelle den Ouden               8802617   Noord Veluwe               25.30       25.67       
   12.  Anton van Zantvoort           9201907   Zuiderzeezwemmers          25.46       25.85       



SPLASH Meet Manager 2007Registered to NDD