Zeeuwse Winterkampioenschappen 2009
Terneuzen (NED),    10. - 11.1.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 200m wisselslag, Senioren Open    Nr. 2. Heren, 100m schoolslag, 20 jaar en ouder
Nr. 3. Heren, 100m schoolslag, Senioren 1 en 2    Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag, Jeugd 1 en 2
Nr. 5. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 3 en 4    Nr. 6. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 2 en 3
Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 1 en 2    Nr. 8. Meisjes, 50m vlinderslag, Junioren 1 en later
Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 6 en later    Nr. 10. Dames, 100m vrije slag, 18 jaar en ouder
Nr. 11. Dames, 100m vrije slag, Senioren 1 en 2    Nr. 12. Meisjes, 100m vrije slag, Jeugd 1 en 2
Nr. 13. Heren, 100m rugslag, 20 jaar en ouder    Nr. 14. Heren, 100m rugslag, Senioren 1 en 2
Nr. 15. Jongens, 100m rugslag, Jeugd 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 100m rugslag, Junioren 3 en 4
Nr. 17. Dames, 100m vlinderslag, 18 jaar en ouder    Nr. 18. Dames, 100m vlinderslag, Senioren 1 en 2
Nr. 19. Meisjes, 100m vlinderslag, Jeugd 1 en 2    Nr. 20. Meisjes, 100m vlinderslag, Junioren 2 en 3
Nr. 21. Jongens, 100m rugslag, Junioren 1 en 2    Nr. 22. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 1 en later
Nr. 23. Jongens, 100m rugslag, Minioren 6 en later    Nr. 24. Heren, 50m vrije slag, Senioren Open
Nr. 25. Dames, 4 x 100m vrije slag, Senioren Open    Nr. 26. Heren, 4 x 100m wisselslag, Senioren Open


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Dames, 200m wisselslag                          Senioren Open
10.01.2009 - 14:15                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            2:19.82     2:20.70
        NK Limiet jeugd 2, Kringrecord 16 jarigen
          1:05.88  2:20.70
    2.  Stephanie Rombout             8803696   Luctor et Emergo         2:23.10     2:21.25
        NK Limiet senioren, Kringrecord 20-24 jarigen
          1:05.56  2:21.25
    3.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            2:28.35     2:26.57       
        NK Limiet jeugd 2
          1:08.20  2:26.57
    4.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde               2:30.68     2:32.64       
          1:11.09  2:32.64
    5.  Carmen de Ridder              8803634   SZ&PC De Bruinvis        2:33.24     2:33.22       
          1:13.89  2:33.22
    6.  Monique de Haard              9203828   Luctor et Emergo         2:32.76     2:34.04       
          1:13.09  2:34.04
    7.  Romy Hoogendijk               9601258   Luctor et Emergo         2:39.71     2:37.16       
        Limiet voor NJK korte baan
          1:13.73  2:37.16
    8.  Anouk Meesen                  8902828   ZCKoewacht               2:40.37     2:40.21       
          1:17.37  2:40.21
    9.  Mieke van Dort                9100780   De Stormvogel            2:35.96     2:42.26       
          1:16.15  2:42.26
   10.  Priscilla Meerman             9401428   Luctor et Emergo         2:39.02     2:42.48       
          1:16.06  2:42.48
   11.  Anniek Minderhoud             9302698   De Stormvogel            2:41.84     2:43.11       
          1:16.42  2:43.11
   12.  Eline Nijskens                8803194   ZCKoewacht               2:41.54     2:43.93       
          1:21.86  2:43.93
   13.  Willemijn Verhelst            9405394   De Schelde               2:43.74     2:44.05       
          1:18.64  2:44.05
   14.  Savannah Leenheer             9603072   De Stormvogel            2:44.06     2:44.46       
        Limiet voor NJK korte baan
          1:18.32  2:44.46
   15.  Nikita Kruis                  8902486   De Stormvogel            2:41.22     2:46.18       
          1:17.30  2:46.18
   16.  Jaimy Kort                    9205654   De Stormvogel            2:45.57     2:46.74       
          1:18.73  2:46.74



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 100m schoolslag                         1988 en eerder
10.01.2009 - 14:22                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde               1:07.55     1:05.32       
        NK Limiet Senioren
            31.00  1:05.32
    2.  Niek de Ridder                8802819   Luctor et Emergo         1:11.70     1:07.95       
            31.72  1:07.95
    3.  Charles Potin                 8301701   Luctor et Emergo         1:10.05     1:09.14       
            32.61  1:09.14
    4.  Tommy van Overmeeren          8402887   De Schelde               1:08.58     1:09.40       
            32.15  1:09.40
    5.  Davy Bisslik                  8202351   Luctor et Emergo         1:11.59     1:10.19       
            32.32  1:10.19
    6.  Jurjen Pater                  8802653   Scheldestroom            1:08.59     1:10.82       
            31.69  1:10.82
    7.  Cees van Houwelingen          6300351   De Schelde               1:12.95     1:13.32       
            34.24  1:13.32
    8.  Erwin van Boven               8500343   De Otters Axel           1:13.63     1:14.28       
            34.43  1:14.28
    9.  Eelco van Gemert              7200299   De Stormvogel            1:12.94     1:14.30       
            34.23  1:14.30
   10.  Roel Dellaert                 8400447   SZ&PC De Bruinvis        1:18.07     1:17.96       
            35.71  1:17.96
   11.  Ruud Hamelink                 7700389   ZCKoewacht               1:20.80     1:19.66       
            37.06  1:19.66
   12.  Robbert Dellaert              8300477   SZ&PC De Bruinvis        1:19.37     1:19.97       
            36.30  1:19.97
   13.  José de Pooter                6900797   De Schelde               1:21.45     1:20.10       
            36.93  1:20.10
   14.  Bert van Waes                 7801179   ZCKoewacht               1:21.58     1:21.46       
            38.78  1:21.46
   15.  Robin Dellaert                8800745   Scheldestroom            1:20.58     1:21.49       
            38.09  1:21.49
   16.  Yaus Lekatompessy             8702039   Luctor et Emergo         1:19.75     1:22.03       
            38.25  1:22.03



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                        Heren, 100m schoolslag                        Senioren 1 en 2
10.01.2009 - 14:26                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo         1:14.38     1:09.62       
            33.01  1:09.62
    2.  Nathan Tramper                9002943   De Bevelanders           1:12.01     1:09.78       
            32.33  1:09.78
    3.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo         1:10.86     1:09.97       
            33.33  1:09.97
    4.  Alex Eversdijk                9000847   SZ&PC De Bruinvis        1:09.64     1:10.26       
            32.83  1:10.26
    5.  Jasper Rouwendal              9006069   De Stormvogel            1:11.77     1:12.36       
            33.35  1:12.36
    6.  Mertijn Loof                  9001853   De Schelde               1:18.72     1:18.59       
            37.29  1:18.59
    7.  Niek Kampman                  8901557   De Schelde               1:15.95     1:18.90       
            37.01  1:18.90
    8.  Michael Rutze                 8902717   De Bevelanders           1:22.59     1:22.90       
            38.51  1:22.90
    9.  Sebastiaan Haak               9001073   De Otters Axel           1:22.73     1:23.03       
            38.35  1:23.03
   10.  Arjan van Boven               9000391   De Otters Axel           1:29.88     1:27.85       
            41.11  1:27.85
   DIS  Yanick Breukers               9000409   De Bevelanders           1:19.76     1:19.30       
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
            36.43  1:19.30
 AFGEM  Matthijs Droesbeke            9005223   De Otters Axel           1:24.51                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Jongens, 100m schoolslag                          Jeugd 1 en 2
10.01.2009 - 14:30                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde               1:08.49     1:08.77       
        NK Limiet Jeugd 1
            31.94  1:08.77
    2.  Christoph Bral                9202391   ZCKoewacht               1:11.55     1:11.47       
            32.78  1:11.47
    3.  Sander v. Nieuwenhuyzen       9104257   De Stormvogel            1:13.54     1:12.77       
            33.75  1:12.77
    4.  René van Wallenburg           9204413   Luctor et Emergo         1:18.64     1:14.21       
            34.47  1:14.21
    5.  Sander Boidin                 9200111   Scheldestroom            1:15.61     1:15.88       
            35.33  1:15.88
    6.  Roderick van Doeselaar        9200261   ZCKoewacht               1:17.14     1:16.41       
            36.28  1:16.41
    7.  Davy Hermans                  9103913   Scheldestroom            1:21.29     1:17.50       
            36.55  1:17.50
    8.  Angelo De Meyer               9203501   SZ&PC De Bruinvis        1:21.66     1:18.54       
            36.62  1:18.54
    9.  Tom Erpelinck                 9100607   De Honte                 1:20.54     1:18.61       
            37.93  1:18.61
   10.  Paul van den Driest           9200283   Luctor et Emergo         1:22.33     1:21.04       
            38.17  1:21.04
   11.  Kevin Dooms                   9203337   De Schelde               1:21.34     1:22.08       
            38.17  1:22.08
   12.  Joris Boekhorst               9100163   Scheldestroom            1:21.20     1:22.78       
            39.00  1:22.78
   13.  Stefan Roovers                9102753   De Stormvogel            1:22.73     1:22.98       
            39.65  1:22.98
   14.  Vincent Keijmel               9101169   Scheldestroom            1:24.74     1:24.26       
            39.76  1:24.26
   15.  Dominique Rombout             9101925   ZCKoewacht               1:21.17     1:24.37       
            38.25  1:24.37
 AFGEM  Christian van Bommel          9100095   Z.V. Zeelandia           1:24.82                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Jongens, 100m schoolslag                       Junioren 3 en 4
10.01.2009 - 14:41                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo         1:06.50     1:07.11       
        NJK Limiet Junioren 4, Kringrecord 16 jarigen
            31.32  1:07.11
    2.  Sonny Corré                   9303615   Luctor et Emergo         1:13.10     1:12.85       
            34.52  1:12.85
    3.  Yannick Mol                   9302899   De Stormvogel            1:15.04     1:13.43       
            33.92  1:13.43
    4.  Tim Tramper                   9400397   De Bevelanders           1:15.86     1:14.93       
        NJK Limiet Junioren 3
            35.72  1:14.93
    5.  Bob Dalmeijer                 9402203   Luctor et Emergo         1:20.19     1:16.43       
            35.77  1:16.43
    6.  Steven Uijl                   9304075   Luctor et Emergo         1:19.10     1:16.75       
            35.99  1:16.75
    7.  Nico Huijssen                 9303653   De Schelde               1:19.11     1:17.95       
            35.88  1:17.95
    8.  Robin Hermans                 9400987   Scheldestroom            1:20.58     1:21.02       
            38.48  1:21.02
    9.  Richard Oskam                 9402119   De Schelde               1:23.64     1:22.36       
            38.48  1:22.36
   10.  Michiel Pater                 9300399   Scheldestroom            1:20.91     1:22.84       
            38.56  1:22.84
   11.  Mark Legters                  9303361   De Schelde               1:28.10     1:24.98       
            41.03  1:24.98
   12.  Tibor Jansen                  9401243   De Bevelanders           1:26.81     1:25.79       
            39.32  1:25.79
   13.  Jordy de Kok                  9403731   De Bevelanders           1:27.34     1:27.35       
            41.77  1:27.35
   14.  Joris van Bunder              9302381   ZCKoewacht               1:27.20     1:27.86       
            40.92  1:27.86
   15.  Sven Ivens                    9306165   SZ&PC De Bruinvis        1:27.64     1:28.07       
            41.56  1:28.07
   16.  Dylan van Opdurp              9402437   ZCKoewacht               1:27.22     1:29.30       
            41.29  1:29.30



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Meisjes, 100m vrije slag                       Junioren 2 en 3
10.01.2009 - 14:45                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Larissa Jansen                9500660   De Bevelanders           1:03.82     1:04.10       
        NJK Limiet
            30.32  1:04.10
    2.  Romy Hoogendijk               9601258   Luctor et Emergo         1:06.50     1:05.09       
        NJK Limiet
            31.38  1:05.09
    3.  Lotte Dalmeijer               9601166   Luctor et Emergo         1:09.05     1:05.89       
        NJK Limiet
            31.19  1:05.89
    4.  Eline van Moll                9503412   Luctor et Emergo         1:08.66     1:07.07       
            31.51  1:07.07
    5.  Kelly Bergez                  9603132   ZCKoewacht               1:08.39     1:07.64       
            31.68  1:07.64
    6.  Savannah Leenheer             9603072   De Stormvogel            1:07.69     1:08.15       
            31.68  1:08.15
    7.  Sophie Bonte                  9600976   ZCKoewacht               1:08.28     1:08.60       
            32.55  1:08.60
    8.  Rieke Vermue                  9504820   De Bevelanders           1:12.13     1:09.42       
            32.70  1:09.42
    9.  Larissa Gelderland            9600476   ZCKoewacht               1:09.29     1:10.21       
            33.83  1:10.21
   10.  Eline de Haard                9601004   Luctor et Emergo         1:12.73     1:11.09       
            33.79  1:11.09
   11.  Charlotte Bral                9600258   ZCKoewacht               1:12.78     1:12.04       
            34.23  1:12.04
   12.  Anouk Molewijk                9501916   De Schelde               1:11.34     1:12.34       
            33.45  1:12.34
   13.  Rani Rootsaert                9501298   Scheldestroom            1:10.68     1:12.70       
            33.75  1:12.70
   14.  Merel van Drongelen           9502670   De Honte                 1:12.74     1:13.52       
            34.27  1:13.52
   15.  Vicky Vermeire                9600660   Scheldestroom            1:13.51     1:13.72       
            35.28  1:13.72
   16.  Tulany de Wilde               9601002   De Stormvogel            1:11.86     1:14.10       
            34.35  1:14.10



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Jongens, 100m schoolslag                       Junioren 1 en 2
10.01.2009 - 14:55                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn Scherbeijn              9600349   Scheldestroom            1:24.07     1:20.23       
        NJK Limiet
            38.20  1:20.23
    2.  Sjoerd van de Poele           9500265   ZCKoewacht               1:21.78     1:20.87       
            38.28  1:20.87
    3.  Diego De Meyer                9500467   SZ&PC De Bruinvis        1:23.12     1:21.26       
            37.98  1:21.26
    4.  Luka Jaksic                   9602267   De Schelde               1:27.39     1:24.70       
            39.68  1:24.70
    5.  Christian de Die              9501635   De Schelde               1:31.51     1:26.14       
            40.93  1:26.14
    6.  Pedro Mol                     9600581   De Stormvogel            1:31.33     1:27.40       
            41.79  1:27.40
    7.  Levy Kort                     9600583   De Stormvogel            1:29.98     1:28.44       
            41.85  1:28.44
    8.  Joost Gevaert                 9501029   De Bevelanders           1:29.85     1:29.35       
            41.95  1:29.35
    9.  Marijn Donze                  9503673   De Schelde               1:34.20     1:29.93       
            41.96  1:29.93
   10.  Siegert van Dieren            9500849   De Bevelanders           1:31.09     1:32.75       
            43.51  1:32.75
   11.  Karsten van Assel             9501537   ZCKoewacht               1:35.54     1:34.42       
            45.37  1:34.42
   12.  Jan Kindt                     9503639   De Honte                 1:36.92     1:34.45       
            43.52  1:34.45
   13.  Mariano Kamoen                9600559   ZCKoewacht               1:32.47     1:34.57       
            44.90  1:34.57
   14.  Nicky Joosse                  9600789   Luctor et Emergo         1:36.51     1:39.22       
            46.53  1:39.22
   15.  Wouter van Kerckhoven         9503641   De Honte                 1:38.08     1:40.65       
            47.23  1:40.65
   DIS  Thijs de Vries                9502409   Scheldestroom            1:31.09     1:30.79       
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
            41.83  1:30.79



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Meisjes, 50m vlinderslag                   Junioren 1 en later
10.01.2009 - 14:59                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Kloosterman             9702082   De Bevelanders             37.25       35.27       
    2.  Amke Bruijnzeel               9701178   De Schelde                 36.58       35.81       
    3.  Hinke Oosterhoff              9801296   Luctor et Emergo           37.86       36.82       
    4.  Geneva Joval                  9702108   Luctor et Emergo           38.29       37.21       
    5.  Leonie van Moll               9701126   Luctor et Emergo           40.43       38.39       
    6.  Sophie van Bolderik           9702314   De Schelde                 38.73       38.54       
    7.  Demi van der Werf             9701860   De Stormvogel              40.70       39.26       
    8.  Tessa Eijkman                 9702316   De Schelde                 41.18       39.45       
    9.  Mette Wagenvoort              9702532   Luctor et Emergo           42.79       40.72       
   10.  Lore van Riel                 9701094   Scheldestroom              41.46       40.84       
   11.  Nikita van den Ouden          9900622   Luctor et Emergo           42.62       41.98       
   12.  Manon Scherbeijn              9800114   Scheldestroom              41.98       42.82       
   13.  Cherida Dieleman              9700566   ZCKoewacht                 42.82       42.93       
   14.  Sarinah Leenheer              9703066   De Stormvogel              43.34       43.68       
   15.  Romy Bonte                    9800426   ZCKoewacht                 44.54       45.10       
 NG.ZA  Sabine Verweel                9801298   ZV Onderdak                43.95                   
 AFGEM  Kabi Schouwenaar              9702086   De Bevelanders             40.72                   
 AFGEM  Vera de Regt                  9702080   De Bevelanders             41.42                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Jongens, 100m schoolslag                   Minioren 6 en later
10.01.2009 - 15:08                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thom Allonsius                9702355   De Schelde               1:32.29     1:28.39       
            42.70  1:28.39
    2.  Philip van Moll               9700767   Luctor et Emergo         1:35.13     1:29.72       
            43.18  1:29.72
    3.  Casper Zwier                  9701355   Luctor et Emergo         1:36.92     1:35.50       
            44.60  1:35.50
    4.  Wouter Stap                   9700935   De Stormvogel            1:39.38     1:36.33       
            46.12  1:36.33
    5.  Gideon van Ee                 9801225   De Schelde               1:39.24     1:38.85       
            46.49  1:38.85
    6.  Jonathan Davidse              9702473   De Stormvogel            1:41.71     1:38.91       
            47.02  1:38.91
    7.  Arjen Hiel                    9801023   ZCKoewacht               1:47.15     1:41.36       
            50.67  1:41.36
    8.  Ruben de Kraker               9800639   Scheldestroom            1:45.71     1:42.18       
            48.74  1:42.18
    9.  Kalle van Gemert              9801259   De Stormvogel            1:43.56     1:42.35       
            48.00  1:42.35
   10.  Carlo Fieret                  9701159   Scheldestroom            1:48.47     1:43.97       
            51.10  1:43.97
   11.  Niels van Geersaem            9700847   SZ&PC De Bruinvis        1:48.85     1:45.83       
            50.24  1:45.83
   12.  Nander Meerman                9801261   De Stormvogel            1:48.51     1:48.61       
            51.12  1:48.61
   13.  Jochem Beumer                 9702189   De Schelde               1:44.88     1:49.17       
            50.48  1:49.17
   14.  Niek van Heesch               9802141   ZCKoewacht               1:48.85     1:52.17       
            52.45  1:52.17
   DIS  Jomme Bruijnzeel              9900755   De Schelde               1:47.85                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Ricardo Lauffer               9801157   Luctor et Emergo         1:46.30     1:44.58       
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            49.37  1:44.58



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                       Dames, 100m vrije slag                         1990 en eerder
10.01.2009 - 15:13                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stephanie Rombout             8803696   Luctor et Emergo           59.22       57.54       
        NK Limiet senioren
            27.67    57.54
    2.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde               1:01.23     1:02.59       
            29.95  1:02.59
    3.  Ryan Verplanke                7700696   Scheldestroom            1:01.60     1:03.20       
            29.94  1:03.20
    4.  Nikita Kruis                  8902486   De Stormvogel            1:03.32     1:03.22       
            30.74  1:03.22
    5.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom            1:02.14     1:03.36       
            30.25  1:03.36
    6.  Carmen de Ridder              8803634   SZ&PC De Bruinvis        1:03.90     1:03.70       
            30.96  1:03.70
    7.  Evi Erpelinck                 8901146   De Honte                 1:04.02     1:05.01       
            31.00  1:05.01
    8.  Zoë Braal                     8700550   Luctor et Emergo         1:04.68     1:05.37       
            31.70  1:05.37
    9.  Emke Erpelinck                9001026   De Honte                 1:06.82     1:06.21       
            31.82  1:06.21
   10.  Anouk Meesen                  8902828   ZCKoewacht               1:06.67     1:06.35       
            31.77  1:06.35
   11.  Sabine van Waes               8503136   ZCKoewacht               1:04.09     1:06.43       
            31.16  1:06.43
   12.  Naomi Gelderland              9005276   ZCKoewacht               1:05.89     1:06.65       
            32.04  1:06.65
   13.  Lisanne de Jong               8902082   De Schelde               1:05.93     1:07.91       
            32.27  1:07.91
   14.  Eline Nijskens                8803194   ZCKoewacht               1:07.77     1:08.34       
            32.61  1:08.34
   15.  Sabina van Doeselaar          8900962   ZCKoewacht               1:06.52     1:08.59       
            31.85  1:08.59
   16.  Daphne Wiskerke               8704704   SZ&PC De Bruinvis        1:08.40     1:11.19       
            33.59  1:11.19



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Dames, 100m vrije slag                        Senioren 1 en 2
10.01.2009 - 15:23                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Monique de Haard              9203828   Luctor et Emergo         1:02.27     1:02.37       
            29.78  1:02.37
    2.  Jacqueline Boonman            9100340   De Bevelanders           1:02.66     1:03.93       
            30.37  1:03.93
    3.  Mieke van Dort                9100780   De Stormvogel            1:03.75     1:04.08       
            30.90  1:04.08
    4.  Kelsey Onderdijk              9102340   Luctor et Emergo         1:04.60     1:04.42       
            30.88  1:04.42
    5.  Miriam van Noorden            9102290   De Bevelanders           1:03.74     1:05.37       
            30.98  1:05.37
    6.  Emelie Bral                   9100430   ZCKoewacht               1:05.17     1:05.59       
            31.55  1:05.59
    7.  Iris Dingemanse               9205056   De Stormvogel            1:06.83     1:06.21       
            32.27  1:06.21
    8.  Joy Tramper                   9201780   De Bevelanders           1:08.46     1:06.54       
            31.79  1:06.54
    9.  Jaimy Kort                    9205654   De Stormvogel            1:08.60     1:07.40       
            31.90  1:07.40
    9.  Lieke Beezemer                9100152   De Schelde               1:07.65     1:07.40       
            32.06  1:07.40
   11.  Liliane Solé                  9206088   De Stormvogel            1:07.75     1:07.68       
            32.21  1:07.68
   12.  Karen Coone                   9107762   SZ&PC De Bruinvis        1:07.49     1:08.47       
            31.95  1:08.47
   13.  Pauline Rootsaert             9205604   Scheldestroom            1:09.45     1:09.28       
            33.08  1:09.28
   14.  Nicky Vanhijfte               9201806   Scheldestroom            1:10.69     1:09.85       
            33.22  1:09.85
   15.  Sanne Klompe                  9202138   De Stormvogel            1:08.89     1:09.89       
            33.17  1:09.89
   16.  Celine van Roeyen             9206528   ZCKoewacht               1:09.64     1:10.11       
            33.24  1:10.11
 AFGEM  Danique van Peenen            9202888   De Stormvogel            1:10.16                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Meisjes, 100m vrije slag                          Jeugd 1 en 2
10.01.2009 - 15:27                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel              58.36       58.50
        NK Limiet, Kringrecord 16 jarigen
            28.34    58.50
    2.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel              59.30       59.82       
        NK Limiet
            29.10    59.82
    3.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel              58.76       59.85       
        NK Limiet
            29.19    59.85
    4.  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                 1:02.70     1:04.01       
            30.80  1:04.01
    5.  Priscilla Meerman             9401428   Luctor et Emergo         1:02.96     1:04.39       
            30.72  1:04.39
    6.  Josephien Jansen              9302324   De Bevelanders           1:05.71     1:05.02       
            31.15  1:05.02
    7.  Anniek Minderhoud             9302698   De Stormvogel            1:03.90     1:05.88       
            31.88  1:05.88
    8.  Rody Vanhijfte                9400806   Scheldestroom            1:07.31     1:06.79       
            31.50  1:06.79
    9.  Kirsten de Boevere            9300082   Scheldestroom            1:06.90     1:06.90       
            32.14  1:06.90
   10.  Ilse van Noorden              9404104   De Bevelanders           1:06.07     1:08.50       
            32.72  1:08.50
   11.  Joline Verhallen              9401404   De Honte                 1:11.32     1:09.47       
            32.26  1:09.47
   12.  Saskia de Haard               9401972   Luctor et Emergo         1:08.53     1:09.75       
            32.75  1:09.75
   13.  Amira Fathi                   9402974   De Stormvogel            1:11.15     1:09.98       
            33.25  1:09.98
   14.  Eline van der Werf            9404260   De Schelde               1:11.74     1:10.25       
            33.04  1:10.25
   15.  Esther Brinkman               9300136   Luctor et Emergo         1:08.56     1:10.36       
            32.81  1:10.36
   16.  Willemijn Verhelst            9405394   De Schelde               1:10.25     1:10.70       
            33.33  1:10.70



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                         Heren, 100m rugslag                          1988 en eerder
10.01.2009 - 15:37                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde               1:00.43       59.46       
        Kringrecord 20-24 jarigen
            28.88    59.46
    2.  Davy Bisslik                  8202351   Luctor et Emergo         1:04.43     1:02.22       
            30.38  1:02.22
    3.  Niek de Ridder                8802819   Luctor et Emergo         1:03.29     1:02.55       
            30.33  1:02.55
    4.  Charles Potin                 8301701   Luctor et Emergo         1:03.02     1:03.09       
            30.52  1:03.09
    5.  Eelco van Gemert              7200299   De Stormvogel            1:05.06     1:06.26       
            32.00  1:06.26
    6.  Roel Dellaert                 8400447   SZ&PC De Bruinvis        1:05.07     1:06.58       
            31.90  1:06.58
    7.  Jan Brink                     6200091   De Stormvogel            1:05.65     1:07.78       
            32.99  1:07.78
    8.  Erwin van Boven               8500343   De Otters Axel           1:06.90     1:07.91       
            32.92  1:07.91
    9.  Robbert Dellaert              8300477   SZ&PC De Bruinvis        1:09.85     1:09.70       
            33.51  1:09.70
   10.  Arco Wagenvoort               6500989   Luctor et Emergo         1:14.09     1:10.82       
            33.69  1:10.82
   11.  Bert van Waes                 7801179   ZCKoewacht               1:11.19     1:11.83       
            34.95  1:11.83
   12.  Cees van Houwelingen          6300351   De Schelde               1:12.15     1:13.47       
            35.10  1:13.47
   13.  Jurjen Pater                  8802653   Scheldestroom            1:13.93     1:15.98       
            36.48  1:15.98
   14.  Yaus Lekatompessy             8702039   Luctor et Emergo         1:14.46     1:16.52       
            37.57  1:16.52
   15.  Martijn Eggermont             8200395   Scheldestroom            1:17.59     1:16.64       
            37.05  1:16.64
   16.  Robin Dellaert                8800745   Scheldestroom            1:14.93     1:18.33       
            38.25  1:18.33



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                         Heren, 100m rugslag                         Senioren 1 en 2
10.01.2009 - 15:41                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo         1:01.80     1:00.94       
        Kringrecord 19 jarigen
            30.06  1:00.94
    2.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo         1:01.38     1:01.23       
            30.03  1:01.23
    3.  Nathan Tramper                9002943   De Bevelanders           1:07.74     1:05.05       
            31.85  1:05.05
    4.  Alex Eversdijk                9000847   SZ&PC De Bruinvis        1:06.74     1:07.25       
            33.38  1:07.25
    5.  Mertijn Loof                  9001853   De Schelde               1:09.72     1:09.51       
            33.56  1:09.51
    6.  Dennis Boonman                8900349   De Bevelanders           1:11.08     1:09.62       
            33.31  1:09.62
    7.  Niek Kampman                  8901557   De Schelde               1:06.11     1:10.21       
            33.88  1:10.21
    8.  Yanick Breukers               9000409   De Bevelanders           1:20.64     1:15.09       
            35.95  1:15.09
    9.  Sebastiaan Haak               9001073   De Otters Axel           1:13.74     1:16.68       
            37.54  1:16.68
   10.  Arjan van Boven               9000391   De Otters Axel           1:15.51     1:18.22       
            37.06  1:18.22
 AFGEM  Matthijs Droesbeke            9005223   De Otters Axel           1:27.13                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                        Jongens, 100m rugslag                           Jeugd 1 en 2
10.01.2009 - 15:51                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde               1:01.07     1:01.94       
        NK Limiet Jeugd 1
            29.87  1:01.94
    2.  Stefan Roovers                9102753   De Stormvogel            1:03.59     1:04.10       
            31.26  1:04.10
    3.  Roderick van Doeselaar        9200261   ZCKoewacht               1:04.42     1:05.33       
            32.07  1:05.33
    4.  René van Wallenburg           9204413   Luctor et Emergo         1:07.54     1:06.08       
            32.08  1:06.08
    5.  Sander v. Nieuwenhuyzen       9104257   De Stormvogel            1:06.81     1:06.52       
            31.79  1:06.52
    6.  Tom Erpelinck                 9100607   De Honte                 1:09.87     1:07.46       
            32.58  1:07.46
    7.  Davy Hermans                  9103913   Scheldestroom            1:09.97     1:10.14       
            33.85  1:10.14
    8.  Christoph Bral                9202391   ZCKoewacht               1:11.83     1:10.44       
            34.14  1:10.44
    9.  Sander Boidin                 9200111   Scheldestroom            1:11.28     1:10.53       
            34.36  1:10.53
   10.  Kevin Dooms                   9203337   De Schelde               1:12.68     1:12.56       
            35.66  1:12.56
   11.  Angelo De Meyer               9203501   SZ&PC De Bruinvis        1:19.64     1:13.54       
            36.76  1:13.54
   12.  Vincent Keijmel               9101169   Scheldestroom            1:12.57     1:14.20       
            36.63  1:14.20
   13.  Joris Boekhorst               9100163   Scheldestroom            1:19.54     1:19.09       
            39.27  1:19.09
   14.  Dominique Rombout             9101925   ZCKoewacht               1:18.19     1:20.93       
            38.23  1:20.93
   DIS  Paul van den Driest           9200283   Luctor et Emergo         1:10.67     1:11.55       
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            34.43  1:11.55
 AFGEM  Christian van Bommel          9100095   Z.V. Zeelandia           1:11.18                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                        Jongens, 100m rugslag                        Junioren 3 en 4
10.01.2009 - 15:55                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bob Dalmeijer                 9402203   Luctor et Emergo         1:01.18     1:00.95       
        NJK Limiet Junioren 3, Kringrecord 15 jarigen
            29.79  1:00.95
    2.  Sonny Corré                   9303615   Luctor et Emergo         1:06.20     1:04.67       
        NJK Limiet Junioren 4
            31.65  1:04.67
    3.  Niels Suy                     9302967   De Schelde               1:07.96     1:06.52       
            32.49  1:06.52
    4.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo         1:07.78     1:06.76       
            32.41  1:06.76
    5.  Yannick Mol                   9302899   De Stormvogel            1:08.84     1:08.27       
            33.62  1:08.27
    6.  Tim Tramper                   9400397   De Bevelanders           1:13.73     1:08.85       
            33.81  1:08.85
    7.  Steven Uijl                   9304075   Luctor et Emergo         1:11.02     1:09.31       
            33.66  1:09.31
    8.  Michiel Pater                 9300399   Scheldestroom            1:09.23     1:10.78       
            34.64  1:10.78
    9.  Sven Ivens                    9306165   SZ&PC De Bruinvis        1:12.88     1:11.40       
            35.20  1:11.40
   10.  Richard Oskam                 9402119   De Schelde               1:14.97     1:12.31       
            34.75  1:12.31
   11.  Robin Hermans                 9400987   Scheldestroom            1:11.92     1:14.50       
            37.00  1:14.50
   12.  Joris van Bunder              9302381   ZCKoewacht               1:14.64     1:14.82       
            36.29  1:14.82
   13.  Cas van Vorstenbos            9403241   De Schelde               1:16.07     1:15.16       
            36.99  1:15.16
   14.  Kevin Dickie                  9402071   De Schelde               1:16.51     1:15.45       
            36.12  1:15.45
   15.  Gijs Manhave                  9403199   De Schelde               1:20.62     1:19.12       
            38.26  1:19.12
   16.  Nico Huijssen                 9303653   De Schelde               1:18.78     1:21.72       
            38.71  1:21.72



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                       Dames, 100m vlinderslag                        1990 en eerder
10.01.2009 - 16:05                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stephanie Rombout             8803696   Luctor et Emergo         1:04.74     1:04.10       
        NK Limiet senioren
            29.40  1:04.10
    2.  Ryan Verplanke                7700696   Scheldestroom            1:06.92     1:08.03       
            31.46  1:08.03
    3.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde               1:10.99     1:10.77       
            32.96  1:10.77
    4.  Carmen de Ridder              8803634   SZ&PC De Bruinvis        1:11.43     1:10.90       
            33.38  1:10.90
    5.  Evi Erpelinck                 8901146   De Honte                 1:11.55     1:11.60       
            33.19  1:11.60
    6.  Emke Erpelinck                9001026   De Honte                 1:13.75     1:13.66       
            33.86  1:13.66
    7.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom            1:13.17     1:14.99       
            33.40  1:14.99
    8.  Leonie Edenburg               9005382   Luctor et Emergo         1:13.64     1:15.04       
            34.11  1:15.04
    9.  Anouk Meesen                  8902828   ZCKoewacht               1:15.53     1:15.69       
            35.12  1:15.69
   10.  Sabine van Waes               8503136   ZCKoewacht               1:12.25     1:16.46       
            34.06  1:16.46
   11.  Zoë Braal                     8700550   Luctor et Emergo         1:16.93     1:16.97       
            35.77  1:16.97
   12.  Nikita Kruis                  8902486   De Stormvogel            1:16.89     1:17.49       
            35.28  1:17.49
   13.  Naomi Gelderland              9005276   ZCKoewacht               1:20.77     1:17.92       
            34.86  1:17.92
   14.  Eline Nijskens                8803194   ZCKoewacht               1:19.11     1:20.66       
            38.17  1:20.66
   15.  Valerie Manhave               8802856   Scheldestroom            1:21.48     1:21.13       
            36.35  1:21.13
   16.  Sabina van Doeselaar          8900962   ZCKoewacht               1:19.09     1:23.96       
            37.34  1:23.96



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                       Dames, 100m vlinderslag                       Senioren 1 en 2
10.01.2009 - 16:09                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jacqueline Boonman            9100340   De Bevelanders           1:07.98     1:08.78       
            31.65  1:08.78
    2.  Monique de Haard              9203828   Luctor et Emergo         1:10.12     1:10.83       
            32.09  1:10.83
    3.  Mieke van Dort                9100780   De Stormvogel            1:10.37     1:12.45       
            33.53  1:12.45
    4.  Iris Dingemanse               9205056   De Stormvogel            1:13.91     1:14.52       
            34.16  1:14.52
    5.  Kelsey Onderdijk              9102340   Luctor et Emergo         1:19.08     1:15.32       
            34.30  1:15.32
    6.  Joy Tramper                   9201780   De Bevelanders           1:23.23     1:16.99       
            34.78  1:16.99
    7.  Celine van Roeyen             9206528   ZCKoewacht               1:17.69     1:18.36       
            35.82  1:18.36
    8.  Yessica Wouters               9103608   Luctor et Emergo         1:22.04     1:20.52       
            36.97  1:20.52
    9.  Lieke Beezemer                9100152   De Schelde               1:20.64     1:21.05       
            37.31  1:21.05
   10.  Liliane Solé                  9206088   De Stormvogel            1:19.05     1:21.39       
            36.79  1:21.39
   11.  Emelie Bral                   9100430   ZCKoewacht               1:22.92     1:22.27       
            36.81  1:22.27
   12.  Sanne Klompe                  9202138   De Stormvogel            1:21.46     1:22.88       
            36.74  1:22.88
   13.  Jaimy Kort                    9205654   De Stormvogel            1:21.73     1:25.32       
            38.22  1:25.32
   14.  Manon van Geersdaele          9206908   De Schelde               1:27.02     1:27.12       
            39.46  1:27.12
   15.  Karen Coone                   9107762   SZ&PC De Bruinvis        1:22.33     1:29.10       
            39.14  1:29.10
   DIS  Miriam van Noorden            9102290   De Bevelanders           1:15.23                   
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Meisjes, 100m vlinderslag                         Jeugd 1 en 2
10.01.2009 - 16:19                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
BJP16                  1:05.65  Stephanie Rombout                     Oostburg                 2004
BJP15                  1:04.23  Judith Stap                           Amsterdam                2008
NK Limiet              1:10.60  Jeugd 1
NK Limiet              1:08.70  Jeugd 2
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            1:04.23     1:05.21
        NK Limiet, Kringrecord 16 jarigen
            30.35  1:05.21
    2.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            1:07.35     1:06.92       
        NK Limiet
            31.08  1:06.92
    3.  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                 1:09.16     1:08.75       
            32.14  1:08.75
    4.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel            1:08.37     1:08.91       
            31.58  1:08.91
    5.  Josephien Jansen              9302324   De Bevelanders           1:15.20     1:15.52       
            34.66  1:15.52
    6.  Priscilla Meerman             9401428   Luctor et Emergo         1:14.03     1:17.22       
            35.09  1:17.22
    7.  Saskia de Haard               9401972   Luctor et Emergo         1:18.36     1:17.81       
            35.53  1:17.81
    8.  Anniek Minderhoud             9302698   De Stormvogel            1:14.42     1:18.27       
            34.58  1:18.27
    9.  Willemijn Verhelst            9405394   De Schelde               1:18.81     1:19.91       
            36.71  1:19.91
   10.  Annelotte van Dieren          9302322   De Bevelanders           1:22.59     1:20.55       
            37.92  1:20.55
   11.  Ilse van Noorden              9404104   De Bevelanders           1:19.48     1:21.19       
            36.77  1:21.19
   12.  Kirsten de Boevere            9300082   Scheldestroom            1:20.60     1:22.82       
            36.34  1:22.82
   13.  Rody Vanhijfte                9400806   Scheldestroom            1:24.92     1:24.20       
            37.56  1:24.20
   14.  Amira Fathi                   9402974   De Stormvogel            1:23.41     1:26.49       
            38.67  1:26.49
   15.  Janneke van de Poele          9301128   ZCKoewacht               1:18.17     1:27.03       
            38.92  1:27.03
   16.  Esther Brinkman               9300136   Luctor et Emergo         1:24.81     1:27.29       
            39.32  1:27.29



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Meisjes, 100m vlinderslag                      Junioren 2 en 3
10.01.2009 - 16:23                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Savannah Leenheer             9603072   De Stormvogel            1:16.91     1:12.49       
        NJK Limiet
            32.60  1:12.49
    2.  Larissa Gelderland            9600476   ZCKoewacht               1:17.40     1:16.49       
        NJK Limiet
            35.26  1:16.49
    3.  Romy Hoogendijk               9601258   Luctor et Emergo         1:20.79     1:18.52       
            35.64  1:18.52
    4.  Larissa Jansen                9500660   De Bevelanders           1:22.45     1:18.74       
            35.41  1:18.74
    5.  Kelly Bergez                  9603132   ZCKoewacht               1:22.82     1:20.49       
            36.07  1:20.49
    6.  Eline de Haard                9601004   Luctor et Emergo         1:19.02     1:21.34       
            36.12  1:21.34
    7.  Rani Rootsaert                9501298   Scheldestroom            1:24.25     1:21.71       
            36.59  1:21.71
    8.  Sophie Bonte                  9600976   ZCKoewacht               1:21.75     1:21.97       
            37.11  1:21.97
    9.  Lotte Dalmeijer               9601166   Luctor et Emergo         1:23.78     1:22.73       
            36.97  1:22.73
   10.  Eva Oyevaar                   9602292   Z&PC de Ganze            1:28.56     1:25.53       
            39.34  1:25.53
   11.  Charlotte Bral                9600258   ZCKoewacht               1:29.85     1:25.86       
            38.68  1:25.86
   12.  Femke Hiel                    9604014   ZCKoewacht               1:32.94     1:28.11       
            40.28  1:28.11
   13.  Anouk Molewijk                9501916   De Schelde               1:27.15     1:28.98       
            39.12  1:28.98
   14.  Merel van Drongelen           9502670   De Honte                 1:32.86     1:29.73       
            38.73  1:29.73
   15.  Tulany de Wilde               9601002   De Stormvogel            1:28.09     1:30.91       
            40.34  1:30.91
   16.  Laura Reijm                   9500732   De Honte                 1:28.88     1:31.66       
            43.96  1:31.66



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                        Jongens, 100m rugslag                        Junioren 1 en 2
10.01.2009 - 16:34                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn Scherbeijn              9600349   Scheldestroom            1:11.98     1:10.10       
        NJK Limiet
            34.13  1:10.10
    2.  Christian de Die              9501635   De Schelde               1:13.48     1:11.18       
            34.94  1:11.18
    3.  Diego De Meyer                9500467   SZ&PC De Bruinvis        1:15.16     1:15.05       
            36.79  1:15.05
    4.  Sjoerd van de Poele           9500265   ZCKoewacht               1:18.23     1:16.80       
            37.08  1:16.80
    5.  Levy Kort                     9600583   De Stormvogel            1:19.21     1:17.84       
            38.58  1:17.84
    6.  Joost Gevaert                 9501029   De Bevelanders           1:20.85     1:17.96       
            37.77  1:17.96
    7.  Pedro Mol                     9600581   De Stormvogel            1:21.02     1:18.20       
            38.99  1:18.20
    8.  Thijs de Vries                9502409   Scheldestroom            1:22.60     1:21.74       
            38.98  1:21.74
    9.  Luka Jaksic                   9602267   De Schelde               1:22.29     1:22.79       
            40.12  1:22.79
   10.  Siegert van Dieren            9500849   De Bevelanders           1:26.01     1:23.25       
            40.04  1:23.25
   11.  Yoshua Rijk                   9502407   Scheldestroom            1:27.17     1:24.93       
            40.12  1:24.93
   12.  Nicky Joosse                  9600789   Luctor et Emergo         1:23.48     1:25.00       
            41.56  1:25.00
   13.  Mariano Kamoen                9600559   ZCKoewacht               1:27.38     1:27.91       
            42.89  1:27.91
   14.  Wouter van Kerckhoven         9503641   De Honte                 1:29.95     1:30.63       
            43.46  1:30.63
   15.  Rik Rozendaal                 9503619   Luctor et Emergo         1:30.78     1:32.51       
            44.82  1:32.51
   DIS  Jeroen Ruissen                9504093   ZCKoewacht               1:27.50     1:26.13       
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            40.83  1:26.13



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Meisjes, 100m vrije slag                   Junioren 1 en later
10.01.2009 - 16:38                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinke Oosterhoff              9801296   Luctor et Emergo         1:12.28     1:10.36       
            34.13  1:10.36
    2.  Sophie van Bolderik           9702314   De Schelde               1:12.89     1:11.03       
            33.88  1:11.03
    3.  Manon Kloosterman             9702082   De Bevelanders           1:14.37     1:11.05       
            32.90  1:11.05
    4.  Demi van der Werf             9701860   De Stormvogel            1:14.91     1:11.21       
            34.37  1:11.21
    5.  Geneva Joval                  9702108   Luctor et Emergo         1:13.38     1:11.91       
            34.73  1:11.91
    6.  Amke Bruijnzeel               9701178   De Schelde               1:16.72     1:18.17       
            37.27  1:18.17
    7.  Leonie van Moll               9701126   Luctor et Emergo         1:16.67     1:18.38       
            36.62  1:18.38
    8.  Manon Aerssens                9900294   Scheldestroom            1:21.76     1:19.55       
            37.72  1:19.55
    9.  Nikita van den Ouden          9900622   Luctor et Emergo         1:19.22     1:19.67       
            37.91  1:19.67
   10.  Fleur Wijdeveld               9802592   De Bevelanders           1:22.86     1:19.84       
            37.60  1:19.84
   11.  Simone van Kerckhoven         9703260   De Honte                 1:21.35     1:20.78       
            37.18  1:20.78
   12.  Sabine Verweel                9801298   ZV Onderdak              1:21.69     1:21.09       
            39.17  1:21.09
   13.  Tessa Eijkman                 9702316   De Schelde               1:23.92     1:21.46       
            38.29  1:21.46
   14.  Claudia de Buck               9801810   De Schelde               1:24.36     1:24.13       
            40.71  1:24.13
   15.  Mette Wagenvoort              9702532   Luctor et Emergo         1:21.81     1:24.17       
            38.72  1:24.17
   16.  Nadine Koster                 9701898   ZCKoewacht               1:23.15     1:24.87       
            40.07  1:24.87
 AFGEM  Kabi Schouwenaar              9702086   De Bevelanders           1:19.71                   
 AFGEM  Vera de Regt                  9702080   De Bevelanders           1:20.32                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                        Jongens, 100m rugslag                    Minioren 6 en later
10.01.2009 - 16:48                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Philip van Moll               9700767   Luctor et Emergo         1:16.99     1:17.47       
            37.30  1:17.47
    2.  Casper Zwier                  9701355   Luctor et Emergo         1:27.60     1:21.26       
            39.86  1:21.26
    3.  Wouter Stap                   9700935   De Stormvogel            1:25.16     1:21.41       
            39.90  1:21.41
    4.  Thom Allonsius                9702355   De Schelde               1:24.97     1:22.73       
            40.85  1:22.73
    5.  Jonathan Davidse              9702473   De Stormvogel            1:27.68     1:26.30       
            42.92  1:26.30
    6.  Sander de Hamer               9701541   Z&PC de Ganze            1:32.45     1:27.57       
            42.44  1:27.57
    7.  Gideon van Ee                 9801225   De Schelde               1:30.23     1:28.07       
            43.08  1:28.07
    8.  Enrique van Opdurp            9700161   ZCKoewacht               1:30.58     1:29.04       
            42.49  1:29.04
    9.  Carlo Fieret                  9701159   Scheldestroom            1:38.33     1:33.66       
            46.60  1:33.66
   10.  Ricardo Lauffer               9801157   Luctor et Emergo         1:32.61     1:33.87       
            46.39  1:33.87
   11.  Jomme Bruijnzeel              9900755   De Schelde               1:36.47     1:34.33       
            47.02  1:34.33
   12.  Ruben de Kraker               9800639   Scheldestroom            1:37.08     1:37.01       
            48.73  1:37.01
   13.  Quinten de Putter             9702675   De Schelde               1:41.73     1:38.29       
            47.97  1:38.29
   14.  Nander Meerman                9801261   De Stormvogel            1:39.20     1:41.46       
            48.57  1:41.46
   DIS  Kalle van Gemert              9801259   De Stormvogel            1:34.37     1:30.32       
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            43.32  1:30.32
 NG.ZA  Arco Nahon                    9701483   De Bevelanders           1:42.12                   
 AFGEM  Daniël Waterman               9801337   Scheldestroom            1:42.03                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                        Heren, 50m vrije slag                          Senioren Open
10.01.2009 - 16:53                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde                 24.12       23.69
        Limiet voor NK, Kringrecord 20-24 jarigen
    2.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo           24.01       23.75       
        Limiet voor NK
    3.  Davy Bisslik                  8202351   Luctor et Emergo           24.96       24.82       
    4.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo           25.18       24.86       
    5.  Roel Dellaert                 8400447   SZ&PC De Bruinvis          25.39       25.31       
    6.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde                 25.57       25.48       
    7.  Niek de Ridder                8802819   Luctor et Emergo           25.54       25.52       
    8.  Dennis Boonman                8900349   De Bevelanders             25.86       25.55       
    9.  Sander v. Nieuwenhuyzen       9104257   De Stormvogel              25.48       25.59       
   10.  Cees van Houwelingen          6300351   De Schelde                 25.39       25.66       
   11.  Bob Dalmeijer                 9402203   Luctor et Emergo           25.86       25.75
        Kringrecord 15 jarigen
   12.  Nathan Tramper                9002943   De Bevelanders             26.29       25.83       
   13.  Robbert Dellaert              8300477   SZ&PC De Bruinvis          25.54       25.86       
   14.  Charles Potin                 8301701   Luctor et Emergo           25.29       25.93       
   15.  René van Wallenburg           9204413   Luctor et Emergo           25.82       26.06       
   16.  Erwin van Boven               8500343   De Otters Axel             25.94       26.28       
   16.  Bert van Waes                 7801179   ZCKoewacht                 25.94       26.28       
   18.  Roderick van Doeselaar        9200261   ZCKoewacht                 26.00       26.34       
   19.  Eelco van Gemert              7200299   De Stormvogel              26.00       26.57       
   20.  Jan Brink                     6200091   De Stormvogel              26.39       26.64       
   21.  Kevin Dooms                   9203337   De Schelde                 26.74       27.20       
   22.  Yanick Breukers               9000409   De Bevelanders             26.77       27.25       
   23.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo           26.76       27.39       
   24.  Sonny Corré                   9303615   Luctor et Emergo           26.42       27.66       
    NG  Rudi Goudswaard               6901437   Luctor et Emergo           26.33                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 4 x 100m vrije slag                        Senioren Open
10.01.2009 - 17:03                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Stormvogel 1                         De Stormvogel            3:59.74     4:02.72       
        NK Limiet
        Manon Minneboo, 93                           Merel van der Ent, 93
        Nikita Kruis, 89                             Judith Stap, 93
            28.36    59.47  1:29.97  2:02.71  2:31.63  3:03.28  3:31.44  4:02.72

    2.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         4:09.05     4:09.66       
        Stephanie Rombout, 88                        Kelsey Onderdijk, 91
        Priscilla Meerman, 94                        Monique de Haard, 92
            27.95    57.95  1:28.84  2:02.08  2:32.65  3:06.63  3:36.02  4:09.66

    3.  De Bevelanders 1                        De Bevelanders           4:15.30     4:18.15       
        Larissa Jansen, 95                           Joy Tramper, 92
        Miriam van Noorden, 91                       Jacqueline Boonman, 91
            30.41  1:03.58  1:33.93  2:07.94  2:39.29  3:14.65  3:44.94  4:18.15

    4.  De Honte 1                              De Honte                 4:18.72     4:19.12       
        Iris Erpelinck, 93                           Emke Erpelinck, 90
        Linda Vink, 84                               Evi Erpelinck, 89
            30.89  1:03.93  1:35.13  2:10.34  2:41.02  3:15.56  3:45.95  4:19.12

    5.  Scheldestroom 1                         Scheldestroom            4:17.95     4:21.55       
        Ryan Verplanke, 77                           Rody Vanhijfte, 94
        Marlinda Eggermont, 85                       Kirsten de Boevere, 93
            30.10  1:04.00  1:33.50  2:06.69  2:38.08  3:13.46  3:45.26  4:21.55

    6.  ZCKoewacht 1                            ZCKoewacht               4:21.82     4:27.16       
        Emelie Bral, 91                              Naomi Gelderland, 90
        Anouk Meesen, 89                             Sabine van Waes, 85
            32.06  1:07.14  1:38.67  2:14.36  2:45.60  3:21.10  3:52.14  4:27.16

    7.  Luctor et Emergo 2                      Luctor et Emergo         4:37.44     4:33.90       
        Romy Hoogendijk, 96                          Eline de Haard, 96
        Lotte Dalmeijer, 96                          Eline van Moll, 95
            31.99  1:07.62  1:39.42  2:15.58  2:48.99  3:25.65  3:57.50  4:33.90

    8.  De Schelde 1                            De Schelde               4:25.06     4:35.27       
        Lieke Beezemer, 91                           Willemijn Verhelst, 94
        Josje van Houwelingen, 90                    Lisanne de Jong, 89
            33.36  1:10.43  1:40.74  2:13.91  2:47.66  3:26.08  3:57.92  4:35.27

    9.  ZCKoewacht 2                            ZCKoewacht               4:30.96     4:36.91       
        Sabina van Doeselaar, 89                     Sophie Bonte, 96
        Kelly Bergez, 96                             Eline Nijskens, 88
            33.83  1:09.40  1:42.13  2:20.26  2:52.89  3:29.51  4:01.79  4:36.91

   10.  Scheldestroom 2                         Scheldestroom            4:39.43     4:40.29       
        Valerie Manhave, 88                          Nicky Vanhijfte, 92
        Pauline Rootsaert, 92                        Rani Rootsaert, 95
            33.23  1:08.95  1:42.04  2:18.78  2:52.20  3:28.51  4:02.20  4:40.29

   11.  De Stormvogel 2                         De Stormvogel            4:24.00     4:40.50       
        Anniek Minderhoud, 93                        Jaimy Kort, 92
        Liliane Solé, 92                             Mieke van Dort, 91
            31.97  1:08.11  1:42.02  2:21.81  2:54.29  3:30.90  4:02.64  4:40.50

   12.  De Bevelanders 2                        De Bevelanders           4:38.28     4:40.94       
        Josephien Jansen, 93                         Ilse van Noorden, 94
        Manon Kloosterman, 97                        Rieke Vermue, 95
            32.61  1:08.32  1:42.12  2:21.93  2:54.22  3:30.27  4:03.58  4:40.94

   DIS  SZ&PC De Bruinvis 1                     SZ&PC De Bruinvis        4:30.88                   
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Suzanne Eversdijk, 92                        Karen Coone, 91
        Daphne Wiskerke, 87                          Carmen de Ridder, 88
            34.17  1:12.88




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Heren, 4 x 100m wisselslag                        Senioren Open
10.01.2009 - 17:13                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         4:02.11     3:59.15       
        NK Limiet
        Joeri van Wallenburg, 90                     Davy Bisslik, 82
        Niek de Ridder, 88                           Toby Aarnoutse, 89
            30.06  1:01.80  1:32.91  2:09.12  2:36.22  3:07.74  3:32.21  3:59.15

    2.  De Schelde 1                            De Schelde               4:05.32     4:03.35       
        NK Limiet
        Bas van Houwelingen, 92                      Mertijn Loof, 90
        Tommy van Overmeeren, 84                     Kevin Hondsmerk, 88
            29.82  1:01.18  1:31.48  2:09.04  2:37.46  3:12.40  3:36.35  4:03.35

    3.  Luctor et Emergo 2                      Luctor et Emergo         4:11.86     4:15.99       
        NJK Limiet
        Bob Dalmeijer, 94                            Sonny Corré, 93
        Simon Edenburg, 93                           Steven Uijl, 93
            30.83  1:03.42  1:34.80  2:10.77  2:40.61  3:16.16  3:44.31  4:15.99

    4.  De Stormvogel 1                         De Stormvogel            4:17.76     4:25.88       
        Stefan Roovers, 91                           Eelco van Gemert, 72
        Sander v. Nieuwenhuyzen, 91                  Jan Brink, 62
            31.86  1:05.51  1:39.92  2:20.92  2:51.37  3:27.33  3:55.08  4:25.88

    5.  De Bevelanders 1                        De Bevelanders           4:28.13     4:26.35       
        Nathan Tramper, 90                           Dennis Boonman, 89
        Tim Tramper, 94                              Yanick Breukers, 90
            32.23  1:05.84  1:41.92  2:22.92  2:51.47  3:25.78  3:54.32  4:26.35

    6.  SZ&PC De Bruinvis 1                     SZ&PC De Bruinvis        4:20.98     4:29.76       
        Roel Dellaert, 84                            , 
        Alex Eversdijk, 90                           Robbert Dellaert, 83
            33.62  1:10.02  1:42.14  2:19.72  2:51.90  3:29.01  3:57.49  4:29.76

    7.  Scheldestroom 1                         Scheldestroom            4:25.97     4:31.82       
        Davy Hermans, 91                             Robin Dellaert, 88
        Jurjen Pater, 88                             Michiel Pater, 93
            34.09  1:10.50  1:41.84  2:21.37  2:51.98  3:30.42  3:59.32  4:31.82

    8.  ZCKoewacht 1                            ZCKoewacht               4:27.60     4:33.63       
        Roderick van Doeselaar, 92                   Sjoerd van de Poele, 95
        Christoph Bral, 92                           Bert van Waes, 78
            32.82  1:07.26  1:40.88  2:20.96  2:54.88  3:33.64  4:01.66  4:33.63

    9.  Scheldestroom 2                         Scheldestroom            4:38.40     4:47.10       
        Robin Hermans, 94                            Bjorn Scherbeijn, 96
        Sander Boidin, 92                            Vincent Keijmel, 91
            36.64  1:13.86  1:50.60  2:32.92  3:06.47  3:45.50  4:14.69  4:47.10

   10.  ZCKoewacht 2                            ZCKoewacht               5:04.93     5:11.53       
        Joris van Bunder, 93                         Ruud Hamelink, 77
        Dominique Rombout, 91                        Jeroen Ruissen, 95
            36.73  1:16.31  1:56.05  2:43.16  3:15.82  3:55.79  4:30.77  5:11.53

   11.  Scheldestroom 3                         Scheldestroom            5:18.84     5:23.27       
        Yoshua Rijk, 95                              Joris Boekhorst, 91
        Thijs de Vries, 95                           Martijn Eggermont, 82
            41.23  1:26.25  2:10.30  3:01.25  3:34.18  4:21.96  4:50.62  5:23.27

   12.  De Honte 1                              De Honte                 5:45.43     5:53.51       
        Wouter van Kerckhoven, 95                    Tom Erpelinck, 91
        Jan Kindt, 95                                Michael van Acker, 97
            45.29  1:34.26  2:19.07  3:10.71  3:42.01  4:19.47  5:00.70  5:53.51




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Schelde