Brabantse Winter Kampioenschappen 2009
Roosendaal (NED),    10. - 11.1.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, 11 - 13 jaar    Nr. 3. Dames, 4 x 100m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 5. Jongens, 4 x 100m wisselslag, 11 - 15 jaar    Nr. 6. Heren, 4 x 100m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 7. Dames, 100m rugslag, 8 jaar en ouder    Nr. 8. Heren, 100m vlinderslag, 8 jaar en ouder
Nr. 9. Dames, 100m schoolslag, 8 jaar en ouder    Nr. 10. Heren, 100m vrije slag, 8 jaar en ouder
Nr. 11. Dames, 200m wisselslag, 8 jaar en ouder    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Meisjes, 4 x 100m vrije slag                      11 - 13 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. TRB-RES 1                     TRB-RES                4:22.39            4:22.08           
        Louise van de Meer, 95                     Marceline de Cloe, 96
        Kim Smulders, 95                           Michelle de Bruijn, 95
            31.78  1:07.74  4:22.08

  2. Zeester/Meerval 2             Zeester/Meerval        4:27.49            4:25.24           
        Esma van Vonderen, 95                      Nikki Habers, 96
        Nikey van de Wetering, 95                  Lotte Langenhoff, 96
            31.50  1:07.25  4:25.24

  3. SBC2000 1                     SBC2000                4:25.57            4:27.40           
        Claudia den Ottelander, 95                 Kris Hutten, 95
        Daisy van den Bos, 95                      Maya Kingma, 95
            31.75  1:05.40  4:27.40

  4. Z&PV Nuenen 1                 Z&PV Nuenen            4:30.89            4:27.41           
        Maxime Schoones, 95                        Lisa Hartogs, 95
        Susan Teijken, 95                          Samantha Kardol, 95
            32.88  1:09.76  4:27.41

  5. Njord 1                       Njord                  4:36.96            4:29.29           
        Emy Liebregts, 95                          Mandy de Bruin, 95
        Judith van de Wijdeven, 95                 Jaimy Mous, 96
            32.00  1:07.23  4:29.29

  6. DZT '62 1                     DZT '62                4:40.72            4:41.29           
        Vanessa van Schijndel, 95                  Lisa Koolen, 95
        Mandy Stevens, 97                          Ananda Veugen, 95
            34.36  1:12.29  4:41.29

  7. Argo 1                        Argo                   4:51.17            4:44.07           
        Anne Gibbels, 96                           Elise Pennings, 95
        Hilde Grondhout, 96                        Marijke van der Heijden, 97
            34.89  1:14.26  4:44.07

  8. WZV 1                         WZV                    4:50.21            4:57.28           
        Manon Balvers, 95                          Anne Verhoef, 97
        Simone Balvers, 96                         Anne Klijberg, 95
          1:14.16  4:57.28

 DIS TRB-RES 2                     TRB-RES                4:39.82                              
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Femke van Hest, 96                         Indy Diependaal, 95
        Paulien Koenen, 97                         Madelon Schellekens, 95
          1:09.65




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Dames, 4 x 100m vrije slag                   11 jaar en ouder
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. EIFFEL Swimmers PSV 1         EIFFEL Swimmers PSV    4:01.48            4:06.77           
        Lotte Goosen, 92                           Jocelyn Spruit, 93
        Noortje van den Boom, 94                   Ashley Verburg, 93
            28.67  1:00.77  4:06.77

  2. DZT '62 1                     DZT '62                4:11.97            4:10.32           
        Sahar Hamam, 94                            Chantal van Herpen, 90
        Vera Vinken, 94                            Femke Hendrikx, 88
          1:01.81  4:10.32

  3. TRB-RES 1                     TRB-RES                4:13.95            4:12.14           
        Kelly Mekes, 94                            Pascalle Rovers, 93
        Roos van Esch, 82                          Marjolijn Wuisman, 86
            31.26  1:05.74  4:12.14

  4. Tritium (SG) 1                Tritium (SG)           4:14.12            4:12.23           
        Merel Siroen, 88                           Kim Loeffen, 94
        Petra Schuivens, 93                        Chantal Willems, 91
            29.68  1:03.28  4:12.23

  5. ZVDO '74 1                    ZVDO '74               4:16.73            4:22.35           
        Diandra van Houwelingen, 89                Esther Vos, 82
        Kelly Hoegee, 95                           Robina Hoegee, 92
          1:08.01  4:22.35

  6. SBC2000 1                     SBC2000                4:15.64            4:29.45           
        Kitty Schiphorst Preuper, 91               Bente van Gennep, 92
        Renée Roks, 93                             Ela Hutten, 93
            32.04  1:09.36  4:29.45

AFGE De Biesboschzwemmers 1        De Biesboschzwemmers   4:18.22                              
        Anouk Goes, 94                             Annette Wijnja-Visser, 67
        Tonny Methorst, 88                         Marcha Admiraal, 93

AFGE Z & Pc Dio 1                  Z & Pc Dio             4:15.74                              
        Ilse Resink, 93                            Susette Lauwen, 93
        Kristie Dekkers, 94                        Jolanda Post, 90




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                   Jongens, 4 x 100m wisselslag                      11 - 15 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. O.Z. & P.C. De Warande 1      O.Z. & P.C. De Waran   4:36.28            4:26.03           
        Sebastian de Been, 93                      Remy den Boer, 94
        Pieter Pijnenburg, 93                      Harm Donkers, 93
            30.62  1:03.03  4:26.03

  2. Z&PV Nuenen 1                 Z&PV Nuenen            4:34.37            4:27.90           
        Sven Kardol Brabants record 100m Rugslag
        Sven Kardol, 93                            Wouter Sijmons, 93
        Joris Willems, 95                          Jarmo van Zwol, 94
            29.44  1:00.09  4:27.90

  3. TRB-RES 1                     TRB-RES                4:42.12            4:40.80           
        Matti de Bruijn, 93                        Thomas Rietveld, 94
        Rick Hoekstra, 95                          Tian Tjioe, 93
            34.59  1:11.10  4:40.80

  4. Tiamat                        Z.V. Tiamat            4:54.78            4:48.77           
        Tom Tamerus, 93                            Marco van der Aalst, 93
        Michel Joordens, 93                        Stijn Schoone, 93
            35.54  1:13.00  4:48.77

  5. SBC2000 1                     SBC2000                4:47.21            4:54.38           
        Sven Alderlieste, 95                       Jordy Jongenelen, 95
        Robert Groot, 93                           Yannick van Opdorp, 93
            37.28  1:18.68  4:54.38




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                    Heren, 4 x 100m wisselslag                   11 jaar en ouder
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. EIFFEL Swimmers PSV 1         EIFFEL Swimmers PSV    4:05.08            4:01.72           
        Lars v.d. Heijden, 90                      John Verhagen, 92
        Ruud van Heerbeek, 93                      Patrick Janssen, 91
            31.33  1:04.62  4:01.72

  2. BZV 1                         BZV                    4:03.71            4:02.92           
        Hermie Minkels, 87                         Raga Flores, 89
        Bart van der Aar, 89                       Kenny van Krieken, 90
            29.06  1:01.11  4:02.92

  3. TRB-RES 1                     TRB-RES                4:14.56            4:12.48           
        Rik Bakker, 91                             Tim van Doesburg, 88
        Robin van Gulik, 90                        Joey van Doesburg, 87
            33.07  1:07.86  4:12.48

  4. Z&PV Nuenen 1                 Z&PV Nuenen            4:14.53            4:15.15           
        Akke Toeter, 90                            Ferry J. Claassen, 92
        Martin de Wildt, 74                        Rens van Eijk, 91
            32.71  1:07.16  4:15.15

  5. Tiamat                        Z.V. Tiamat            4:15.60            4:16.54           
        Mitchel Heesakkers, 92                     Martijn Rongen, 87
        Pieter Joordens, 91                        Lars Rongen, 89
            31.36  1:04.89  4:16.54

  6. Z & Pc Dio 1                  Z & Pc Dio             4:20.32            4:17.86           
        Ramon Bastiaansen, 93                      Jan van Opstal, 86
        Christian Bingel, 93                       Paul Koster, 93
            32.72  1:07.76  4:17.86

  7. O.Z. & P.C. De Warande 1      O.Z. & P.C. De Waran   4:22.54            4:23.44           
        Tom Pel, 92                                Gerben Fiere, 91
        Giel van Dijk, 91                          David Vleeschouwer, 80
            34.60  1:10.36  4:23.44

  8. ZVDO '74 1                    ZVDO '74               4:23.49            4:34.23           
        Gert-Jan den Dekker, 85                    Wim Crielaard, 92
        Elmar Veldhuizen, 90                       Wietse Sterkenburg, 91
            31.82  1:05.23  4:34.23




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Dames, 100m rugslag                           8 - 10 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bo Verhoeven                  Njord                  1:28.84 9801562    1:27.16           
            43.16  1:27.16
  2. Joyce Rabou                   De Dommelbaarzen       1:30.52 9801892    1:28.32           
            43.25  1:28.32
  3. Jade Groeneveld               De Biesboschzwemmers   1:30.57 9900480    1:29.64           
            41.82  1:29.64
  4. Eva van Ginneken              De Vennen              1:26.81 9800164    1:29.70           
            43.67  1:29.70
  5. Frederique Janssen            Arethusa               1:31.79 9901554    1:30.52           
            44.33  1:30.52
 DIS Erica Schoenmakers            Z&PV Nuenen            1:26.82 9900856    1:23.17           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            40.76  1:23.17


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Dames, 100m rugslag                               11 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Danique Scheepers             ZPK Budel              1:17.70 9700836    1:16.90           
            37.48  1:16.90
  2. Laura van Leeuwen             EIFFEL Swimmers PSV    1:19.31 9701762    1:18.40           
            38.53  1:18.40
  3. Esmée Six                     EIFFEL Swimmers PSV    1:23.35 9700490    1:20.66 FJ 1      
            40.23  1:20.66
  4. Nikki Burcksen                Hieronymus             1:23.36 9701424    1:20.66 FJ 2      
            38.05  1:20.66
  5. Jo-Eny Polsbroek              Arethusa               1:23.83 9702238    1:22.67           
            40.00  1:22.67
  6. Yasmin Esser                  Zeester/Meerval        1:23.14 9703924    1:22.90           
            40.74  1:22.90
  7. Paulien Koenen                TRB-RES                1:23.29 9701856    1:23.34           
            40.74  1:23.34
  8. Ida van de Water              Den Doorn              1:28.65 9702472    1:23.39           
            40.98  1:23.39
  8. Amber Rommelse                EIFFEL Swimmers PSV    1:25.00 9702562    1:23.39           
            40.82  1:23.39
 10. Anne Verhoef                  WZV                    1:26.68 9702510    1:23.80           
            40.96  1:23.80
 11. Marlijn van Vonderen          Zeester/Meerval        1:26.11 9700348    1:24.31           
            42.18  1:24.31
 12. Ylva Hendriks                 De Dommelbaarzen       1:27.97 9704012    1:24.36           
            40.60  1:24.36
 13. Selene Wortel                 Z & Pc Dio             1:25.92 9700654    1:24.72           
            42.08  1:24.72
 14. Isolde D'hert                 EIFFEL Swimmers PSV    1:27.02 9702564    1:24.76           
            41.51  1:24.76
 15. Romy van Herk                 EIFFEL Swimmers PSV    1:26.30 9702552    1:24.93           
            41.50  1:24.93
 16. Anne Hoevenaars               Zeester/Meerval        1:27.30 9700778    1:25.34           
            41.47  1:25.34
 17. Nadien van Lang               Njord                  1:25.37 9702012    1:26.34           
            41.25  1:26.34
 18. Mandy Stevens                 DZT '62                1:28.72 9702866    1:26.49           
            42.31  1:26.49
 19. Simone van den Elzen          BZV                    1:28.16 9701980    1:27.66           
            42.31  1:27.66
 20. Lonne Beskers                 O.Z. & P.C. De Waran   1:28.82 9702218    1:28.03           
            43.15  1:28.03
 21. Louise van Houten             Arethusa               1:30.97 9703320    1:28.04           
            42.82  1:28.04
 22. Eva van de Kerkhof            DZT '62                1:27.91 9703092    1:28.57           
            44.00  1:28.57
 23. Maayke Voets                  Z&PV Nuenen            1:27.82 9702982    1:29.02           
            44.32  1:29.02
 24. Mara van Loon                 EIFFEL Swimmers PSV    1:29.96 9703122    1:29.03           
            43.71  1:29.03
 25. Marlies Wilkens               Arethusa               1:30.63 9702240    1:29.16           
            43.46  1:29.16
 26. Bente Gerits                  EIFFEL Swimmers PSV    1:29.16 9702052    1:29.36           
          1:29.36
 27. Laurie Mabelis                SBC2000                1:30.86 9704682    1:29.56           
            43.73  1:29.56
 28. Renske den Dekker             ZVDO '74               1:29.53 9700138    1:31.20           
            44.39  1:31.20
 29. Kathy Groot                   SBC2000                1:26.98 9700444    1:31.41           
            43.55  1:31.41


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Dames, 100m rugslag                               12 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marceline de Cloe             TRB-RES                1:09.80 9602050    1:10.80           
            34.23  1:10.80
  2. Jaimy Mous                    Njord                  1:18.62 9602576    1:15.84           
            36.60  1:15.84
  3. Lotte Langenhoff              Zeester/Meerval        1:16.18 9602580    1:15.94           
            36.92  1:15.94
  4. Hilde Grondhout               Argo                   1:19.60 9602300    1:16.95           
            36.67  1:16.95
  5. Rosanne van Wierst            EIFFEL Swimmers PSV    1:19.98 9600234    1:17.20 FJ 1      
            38.08  1:17.20
  6. Madelon van Dam               EIFFEL Swimmers PSV    1:19.60 9601624    1:17.20 FJ 2      
            37.98  1:17.20
  7. Nikki Habers                  Zeester/Meerval        1:21.90 9600594    1:17.78           
            37.41  1:17.78
  8. Bente v. Bergen               Neptunus'58            1:24.58 9600336    1:21.62           
            39.34  1:21.62
  9. Amy van Lier                  De Vennen              1:22.47 9603022    1:22.02           
            40.02  1:22.02
 10. Jessica Manders               Z&PV Nuenen            1:26.00 9604004    1:23.07           
            40.18  1:23.07
 11. Davina Branderhorst           Den Doorn              1:23.89 9601046    1:23.17           
            40.07  1:23.17
 12. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp              1:22.84 9605190    1:23.46           
            40.14  1:23.46
 13. Evy Ulijn                     Arethusa               1:24.33 9604100    1:23.95           
            39.95  1:23.95


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Dames, 100m rugslag                               13 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle de Bruijn            TRB-RES                1:11.88 9503090    1:11.91           
            34.41  1:11.91
  2. Mariska van Leeuwen           EIFFEL Swimmers PSV    1:18.06 9503780    1:14.57           
            35.76  1:14.57
  3. Aniek Resink                  Z & Pc Dio             1:13.60 9500738    1:14.64           
            35.95  1:14.64
  4. Nikey van de Wetering         Zeester/Meerval        1:16.21 9500336    1:14.81           
            37.31  1:14.81
  5. Elise Pennings                Argo                   1:17.71 9503608    1:15.80           
            36.67  1:15.80
  6. Samantha Kardol               Z&PV Nuenen            1:15.12 9502972    1:16.31           
            37.19  1:16.31
  7. Judith Vos                    Zeester/Meerval        1:18.63 9502140    1:16.38           
            39.23  1:16.38
  8. Judith van de Wijdeven        Njord                  1:15.54 9503820    1:16.54           
            36.08  1:16.54
  9. Sanne Ter Burg                EIFFEL Swimmers PSV    1:15.80 9501058    1:16.63           
            37.09  1:16.63
 10. Nikki van der Zee             De Krabben             1:17.36 9503340    1:16.66           
            37.06  1:16.66
 11. Esma van Vonderen             Zeester/Meerval        1:15.31 9501112    1:17.15           
            36.92  1:17.15
 12. Tjitske Fetter                EIFFEL Swimmers PSV    1:19.23 9501372    1:17.21           
            37.64  1:17.21
 13. Madelon Schellekens           TRB-RES                1:20.26 9501888    1:17.51           
            36.76  1:17.51
 14. Emma van Delst                Zeester/Meerval        1:18.64 9504564    1:18.72           
            39.18  1:18.72
 15. Sanne de Laat                 AquAmigos              1:19.60 9502730    1:18.88           
            38.16  1:18.88
 16. Ananda Veugen                 DZT '62                1:19.56 9502070    1:18.95           
            38.54  1:18.95
 17. Jessie van den Broek          ZV Hydra               1:20.13 9502408    1:19.33           
            39.26  1:19.33
 18. Evelien Schat                 EIFFEL Swimmers PSV    1:18.43 9504730    1:19.53           
            38.35  1:19.53
 19. Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen            1:20.78 9505044    1:19.87           
            38.99  1:19.87
 20. Louise van de Meer            TRB-RES                1:17.48 9504198    1:19.88           
            38.99  1:19.88
 21. Daisy van den Bos             SBC2000                1:20.48 9503880    1:20.00           
            38.52  1:20.00
 22. Anne Klijberg                 WZV                    1:17.62 9503974    1:20.19           
            38.38  1:20.19
 23. Sarah van Beijsterveldt       Zeester/Meerval        1:20.74 9501552    1:21.04           
            39.39  1:21.04
 24. Kris Hutten                   SBC2000                1:20.42 9500688    1:21.60           
            39.10  1:21.60
 25. Susan Teijken                 Z&PV Nuenen            1:19.06 9504592    1:21.80           
            40.10  1:21.80
 26. Mandy de Bruin                Njord                  1:20.11 9500550    1:22.36           
            39.45  1:22.36


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Dames, 100m rugslag                               14 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Noortje van den Boom          EIFFEL Swimmers PSV    1:12.14 9400574    1:11.51           
            34.73  1:11.51
  2. Kim Loeffen                   Tritium (SG)           1:13.04 9403432    1:11.81           
            34.79  1:11.81
  3. Whitney van Hoeckel           Z & Pc Dio             1:12.80 9402390    1:12.78           
            35.65  1:12.78
  4. Karlijn Hoogstede             Zeester/Meerval        1:12.99 9404800    1:14.04           
            36.10  1:14.04
  5. Nelly Velthuijs               Njord                  1:18.13 9404028    1:14.89           
            35.82  1:14.89
  6. Colet Claessens               Z&PV Nuenen            1:15.65 9405182    1:15.86           
            35.91  1:15.86
  7. Vera van den Oord             Nautilus               1:17.76 9405432    1:16.22           
            36.74  1:16.22
  8. Arja den Boer                 BZV                    1:17.29 9405634    1:16.78           
            37.06  1:16.78
  9. Vaia Suijkerbuijk             Z & Pc Dio             1:14.03 9403998    1:16.80           
            36.33  1:16.80
 10. Dashney Verweij               TRB-RES                1:17.61 9403916    1:17.20           
            36.89  1:17.20
 11. Nathasja Scheepers            ZPK Budel              1:17.36 9405048    1:17.36           
            37.02  1:17.36
 12. Fieke Nelissen                Tritium (SG)           1:18.28 9401582    1:17.58           
            38.28  1:17.58


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Dames, 100m rugslag                               15 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marcha Admiraal               De Biesboschzwemmers   1:11.13 9300012    1:10.54           
            34.62  1:10.54
  2. Jocelyn Spruit                EIFFEL Swimmers PSV    1:12.33 9302044    1:11.29           
            35.38  1:11.29
  3. Kristel Doreleijers           EIFFEL Swimmers PSV    1:09.36 9302568    1:11.54           
            34.23  1:11.54
  4. Cyril Landstra                Zeester/Meerval        1:10.33 9305722    1:11.60           
            34.57  1:11.60
  5. Ilse Resink                   Z & Pc Dio             1:10.78 9303632    1:12.29           
            34.73  1:12.29
  6. Mandy Stoop                   Z&PV Nuenen            1:14.25 9304294    1:15.38           
            39.30  1:15.38
  7. Marlotte Spohr                WZV                    1:16.42 9305288    1:15.62           
            35.66  1:15.62
  8. Petra Schuivens               Tritium (SG)           1:15.45 9305036    1:16.47           
            36.30  1:16.47
  9. Wilma Mihaylova               De Krabben             1:15.18 9307504    1:16.74           
            36.83  1:16.74
 10. Susette Lauwen                Z & Pc Dio             1:16.77 9302398    1:17.28           
            37.60  1:17.28
 11. Renée Roks                    SBC2000                1:16.13 9303844    1:17.76           
            37.39  1:17.76
 11. Marit Stege                   Nautilus               1:17.18 9300746    1:17.76           
            37.61  1:17.76
 13. Jolijn van der Schoot         Zegenwerp              1:16.38 9302278    1:17.98           
            37.36  1:17.98
 14. Marleen Bakker                TRB-RES                1:17.00 9302874    1:21.23           
            38.67  1:21.23
 DIS Ashley Verburg                EIFFEL Swimmers PSV    1:07.15 9301616    1:07.76           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            32.19  1:07.76
AFGE Ela Hutten                    SBC2000                1:09.36 9300354                      
AFGE Petri Velthuis                ZVDO '74               1:12.72 9300794                      
AFGE Wilma Verhoeven               Njord                  1:16.53 9304610                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Dames, 100m rugslag                               16 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Goosen                  EIFFEL Swimmers PSV    1:07.71 9205306    1:07.92           
            33.07  1:07.92
  2. Désirée Emmen                 De Vennen              1:09.43 9204862    1:09.74           
            33.86  1:09.74
  3. Inge Maalsen                  Zeester/Meerval        1:14.13 9202236    1:13.64           
            36.42  1:13.64
  4. Robina Hoegee                 ZVDO '74               1:15.76 9200754    1:14.70           
            36.23  1:14.70
  5. Narissa Lobregt               ZVDO '74               1:15.72 9201122    1:16.72           
            36.64  1:16.72


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Dames, 100m rugslag                               17 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura de Jong                 Z&PV Nuenen            1:10.12 9103880    1:10.50           
            34.44  1:10.50
  2. Cora van Dorst                Hieronymus             1:13.34 9106218    1:13.58           
            35.85  1:13.58
  3. Chantal Willems               Tritium (SG)           1:12.53 9105482    1:13.70           
            35.29  1:13.70
  4. Eveline Wouters               Njord                  1:14.71 9104934    1:15.79           
            36.39  1:15.79
  5. Joyce Raemaekers              ZPK Budel              1:14.98 9106106    1:19.08           
            37.08  1:19.08


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Dames, 100m rugslag                      18 jaar en ouder
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Hendrikx                DZT '62                1:08.53 8801698    1:09.02           
            32.54  1:09.02
  2. Linda Schellekens             Neptunus'58            1:12.22 8803854    1:11.09           
            34.37  1:11.09
  3. Janneke Kaptheyns             Tempo Valkenswaard     1:11.62 8702096    1:11.45           
            34.54  1:11.45
  4. Roos van Esch                 TRB-RES                1:13.45 8200468    1:13.10           
            35.70  1:13.10
  5. Jannemieke van Avezaath       TRB-RES                1:12.88 8900132    1:15.62           
            36.00  1:15.62
  6. Merel Siroen                  Tritium (SG)           1:12.02 8804006    1:15.92           
            36.61  1:15.92
AFGE Jolanda Post                  Z & Pc Dio             1:12.32 9004848                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 100m vlinderslag                         8 - 10 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loed Jacobs                   DZT '62                1:31.83 9800441    1:33.65           
            40.38  1:33.65


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 100m vlinderslag                             11 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floris van Mierlo             ZPK Budel              1:20.59 9700489    1:19.24           
            36.20  1:19.24


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 100m vlinderslag                             12 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stef van Zitteren             EIFFEL Swimmers PSV    1:09.92 9601459    1:11.21           
            33.34  1:11.21
  2. Pepijn Smits                  EIFFEL Swimmers PSV    1:13.33 9600691    1:12.47           
            33.96  1:12.47
  3. Ramon Verhulst                Hieronymus             1:18.74 9601751    1:13.13           
            33.26  1:13.13
  4. Mike van Herk                 EIFFEL Swimmers PSV    1:16.86 9601007    1:16.15           
            34.31  1:16.15
  5. Stan Pijnenburg               EIFFEL Swimmers PSV    1:19.60 9600427    1:17.87           
            35.62  1:17.87
  6. Peter Rietveld                TRB-RES                1:18.18 9601081    1:21.70           
            37.04  1:21.70
  7. Richie van Empel              Zegenwerp              1:27.66 9603631    1:25.26           
            38.72  1:25.26
  8. Teun van Houtert              De Dommelbaarzen       1:27.12 9603065    1:26.22           
            39.53  1:26.22
  9. Jim Luca Widdershoven         De Dommelbaarzen       1:28.36 9603067    1:30.22           
            40.91  1:30.22


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 100m vlinderslag                             13 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maarten Brzoskowski           EIFFEL Swimmers PSV    1:08.15 9500769    1:07.88           
            30.60  1:07.88
  2. Loek van Houtert              De Dommelbaarzen       1:11.82 9504515    1:10.52           
            32.56  1:10.52
  3. Jordy Jongenelen              SBC2000                1:12.73 9504995    1:12.98           
            34.16  1:12.98
  4. Joep van Grunsven             Arethusa               1:14.66 9500469    1:13.59           
            33.66  1:13.59
  5. Guus van Stiphout             Zeester/Meerval        1:19.24 9501081    1:16.75           
            35.05  1:16.75
  6. Diederick Groeneveld          BZV                    1:20.22 9502123    1:17.06           
            35.09  1:17.06
  7. Bram van de Water             Den Doorn              1:21.97 9501629    1:19.14           
            36.17  1:19.14
  8. Sven Alderlieste              SBC2000                1:21.57 9501329    1:20.56           
            35.27  1:20.56
 DIS Rick Hoekstra                 TRB-RES                1:21.02 9501437    1:23.57           
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            37.03  1:23.57


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 100m vlinderslag                             14 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Date v.d. Zaag                EIFFEL Swimmers PSV    1:06.70 9403919    1:05.03           
            29.85  1:05.03
  2. Mitchell Verburg              EIFFEL Swimmers PSV    1:13.49 9400277    1:09.45           
            31.75  1:09.45
  3. Thomas Rietveld               TRB-RES                1:12.09 9401803    1:09.57           
            32.65  1:09.57
  4. Ted Reniers                   De Dommelbaarzen       1:15.01 9400519    1:12.89           
            33.16  1:12.89
  5. Stein Menting                 Z.V. Tiamat            1:15.83 9404289    1:17.16           
            34.36  1:17.16
  6. Stan Brok                     AquAmigos              1:15.51 9401473    1:17.48           
            33.67  1:17.48
  7. Walter van der Stelt          Den Doorn              1:15.54 9401327    1:18.08           
            32.58  1:18.08


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 100m vlinderslag                             15 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen              59.50 9302135    1:00.41           
            28.84  1:00.41
  2. Paul Koster                   Z & Pc Dio             1:05.77 9304465    1:01.81           
            28.02  1:01.81
  3. Ruud van Heerbeek             EIFFEL Swimmers PSV    1:04.26 9301769    1:04.44           
            29.66  1:04.44
  4. Frans Slaats                  EIFFEL Swimmers PSV    1:04.43 9300461    1:04.87           
            29.84  1:04.87
  5. Sebastian de Been             O.Z. & P.C. De Waran   1:07.28 9302233    1:04.90           
            29.93  1:04.90
  6. Tristan Bron                  DZT '62                1:12.01 9301131    1:06.67           
            30.95  1:06.67
  7. Mart Hendriks                 Tritium (SG)           1:08.69 9304079    1:08.16           
            29.94  1:08.16
  8. Robert Groot                  SBC2000                1:10.04 9301997    1:08.43           
            30.80  1:08.43
  9. Wouter Sijmons                Z&PV Nuenen            1:10.16 9302695    1:09.03           
            31.74  1:09.03
 10. Thomas van Mierlo             ZPK Budel              1:09.26 9300353    1:09.35           
            31.39  1:09.35
 11. Joey Smits                    DZT '62                1:12.92 9306029    1:11.57           
            32.70  1:11.57
 12. Jeroen van den Corput         ZV Hydra               1:12.30 9303419    1:13.56           
            32.94  1:13.56
 13. Bern Hoeven                   Zegenwerp              1:12.79 9301773    1:16.30           
            33.58  1:16.30
 DIS Stef van der Struijk          DBD                    1:10.25 9305473    1:05.29           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
            29.37  1:05.29


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 100m vlinderslag                             16 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. John Verhagen                 EIFFEL Swimmers PSV      57.45 9205325      58.14           
            27.51    58.14
  2. Luuk Onrust                   Zeester/Meerval        1:00.96 9205125    1:00.75           
            28.45  1:00.75
  3. Donny van Alphen              ZV Hydra               1:03.50 9202377    1:03.41           
            29.07  1:03.41
  4. Ferry J. Claassen             Z&PV Nuenen            1:04.24 9202217    1:04.17           
            29.86  1:04.17
  5. Dustin Bolte                  Tempo Valkenswaard     1:07.11 9204813    1:06.86           
            30.29  1:06.86
  6. Rick van Hamond               De Dommelbaarzen       1:07.82 9205873    1:07.22           
            31.15  1:07.22
  7. Mitchel Heesakkers            Z.V. Tiamat            1:07.44 9200479    1:07.43           
            30.53  1:07.43
  8. Kevin Janssen                 Zeester/Meerval        1:08.23 9204109    1:09.53           
            31.59  1:09.53
  9. Mark Schellekens              Neptunus'58            1:07.97 9201153    1:10.16           
            32.17  1:10.16
  NG Cas Hendriks                  Lutra                  1:08.34 9205303                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 100m vlinderslag                             17 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     57.08 9102825      58.28           
            26.57    58.28
  2. Wouter de Mol                 Hieronymus             1:02.28 9101603    1:02.83 FJ 1      
            28.41  1:02.83
  3. Giel van Dijk                 O.Z. & P.C. De Waran   1:02.13 9104211    1:02.83 FJ 2      
            29.23  1:02.83
  4. Mehmet Demirci                BZV                    1:03.94 9100451    1:03.53           
            28.94  1:03.53
  5. Pieter Joordens               Z.V. Tiamat            1:04.16 9101133    1:06.51           
            29.83  1:06.51
  6. Thom van de Wetering          Zeester/Meerval        1:05.58 9102551    1:06.52           
            30.92  1:06.52
  7. Bob van Hees                  Z & Pc Dio             1:07.36 9103851    1:07.89           
            30.07  1:07.89


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 100m vlinderslag                    18 jaar en ouder
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Raga Flores                   BZV                      56.98 8900903      57.46           
            26.44    57.46
  2. Tim van Doesburg              TRB-RES                  59.86 8800817      59.67           
            27.59    59.67
  3. Tom Lommers                   WZV                    1:00.51 9001847    1:00.10           
            28.39  1:00.10
  4. Jasper van Mierlo             ZPK Budel              1:01.39 9002005    1:00.67           
            27.95  1:00.67
  5. Joey van Doesburg             TRB-RES                1:02.01 8700735    1:00.81           
            28.00  1:00.81
  6. Joost Mulder                  De Vennen              1:02.93 8602153    1:01.35           
            28.56  1:01.35
  7. Lars v.d. Heijden             EIFFEL Swimmers PSV    1:01.75 9005167    1:02.40           
            29.12  1:02.40
  8. Robin van Gulik               TRB-RES                1:02.64 9001061    1:03.22           
            29.05  1:03.22
  9. Martijn Rongen                Z.V. Tiamat            1:03.04 8705073    1:03.50           
            29.63  1:03.50
 10. Mark Visser                   De Biesboschzwemmers   1:02.79 8803627    1:03.61           
            29.80  1:03.61
 11. Kenny van Krieken             BZV                    1:04.32 9001675    1:05.13           
            29.38  1:05.13
 12. Tim Vinckx                    De Wildert             1:04.87 9005367    1:06.51           
            31.02  1:06.51
 13. Hermie Minkels                BZV                    1:04.33 8702249    1:08.54           
            30.77  1:08.54
 DIS Lars Rongen                   Z.V. Tiamat            1:04.03 8902635                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Steven Nonnekes               EIFFEL Swimmers PSV      59.64 9003749                      
  NG Erik Drewes                   De Biesboschzwemmers   1:03.30 8400543                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Dames, 100m schoolslag                          8 - 10 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura van Dijke               De Krabben             1:40.92 9801152    1:36.89           
            45.82  1:36.89
  2. Myrle Schoones                Z&PV Nuenen            1:41.68 9800206    1:37.53           
            45.48  1:37.53
  3. Tamara Brouwers               EIFFEL Swimmers PSV    1:40.58 9802494    1:38.26           
            45.97  1:38.26
  4. Erica Schoenmakers            Z&PV Nuenen            1:39.05 9900856    1:38.73           
            47.73  1:38.73
  5. Eva van Ginneken              De Vennen              1:39.64 9800164    1:40.00           
            48.15  1:40.00
  6. Lisan Tjioe                   TRB-RES                1:41.29 9800736    1:40.79           
            46.30  1:40.79


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Dames, 100m schoolslag                              11 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Rommelse                EIFFEL Swimmers PSV    1:30.21 9702562    1:28.72           
            42.06  1:28.72
  2. Jo-Eny Polsbroek              Arethusa               1:30.06 9702238    1:29.37           
            41.49  1:29.37
  3. Laura van Leeuwen             EIFFEL Swimmers PSV    1:29.01 9701762    1:29.43           
            43.12  1:29.43
  4. Marlijn van Vonderen          Zeester/Meerval        1:34.66 9700348    1:31.61           
            43.00  1:31.61
  5. Louise van Houten             Arethusa               1:34.73 9703320    1:32.56           
            42.83  1:32.56
  6. Mara van Loon                 EIFFEL Swimmers PSV    1:35.48 9703122    1:34.73           
            44.20  1:34.73
  7. Kathy Groot                   SBC2000                1:34.57 9700444    1:34.94           
            45.85  1:34.94
  8. Simone van den Elzen          BZV                    1:36.44 9701980    1:35.23           
            45.39  1:35.23
  9. Mandy Stevens                 DZT '62                1:38.42 9702866    1:35.48           
            45.54  1:35.48
 10. Paulien Koenen                TRB-RES                1:33.71 9701856    1:35.54           
            44.89  1:35.54
 11. Maud Jansen                   ZV Hydra               1:38.91 9703484    1:35.95           
            46.04  1:35.95
 12. Marit van Tilburg             O.Z. & P.C. De Waran   1:37.16 9701208    1:36.01           
            45.35  1:36.01
 13. Vera van der Stelt            Den Doorn              1:35.44 9702476    1:37.73           
            44.82  1:37.73
 14. Nikki Burcksen                Hieronymus             1:38.59 9701424    1:40.22           
            46.46  1:40.22
 DIS Isolde D'hert                 EIFFEL Swimmers PSV    1:32.43 9702564    1:34.51           
        SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
            45.67  1:34.51


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Dames, 100m schoolslag                              12 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nikki Habers                  Zeester/Meerval        1:23.97 9600594    1:23.19           
            38.95  1:23.19
  2. Jaimy Mous                    Njord                  1:26.06 9602576    1:24.27           
            39.62  1:24.27
  3. Lotte Langenhoff              Zeester/Meerval        1:28.02 9602580    1:24.55           
            40.42  1:24.55
  4. Rosanne van Wierst            EIFFEL Swimmers PSV    1:27.60 9600234    1:25.32           
            40.82  1:25.32
  5. Emmely Toonen                 Tritium (SG)           1:28.32 9603374    1:28.00           
            40.86  1:28.00
  6. Elke van den Hurk             Z&PV Nuenen            1:33.81 9601814    1:30.02           
            42.60  1:30.02
  7. Sanne van der Schans          WZV                    1:32.04 9602714    1:30.48           
            42.39  1:30.48
  8. Hilde Grondhout               Argo                   1:34.53 9602300    1:30.81           
            42.63  1:30.81
  9. Jeanine Kocken                EIFFEL Swimmers PSV    1:32.92 9601816    1:32.30 FJ 1      
            43.60  1:32.30
 10. Juliette van den Berg         Zeester/Meerval        1:33.47 9601286    1:32.30 FJ 2      
            43.31  1:32.30
 11. Femke van Hest                TRB-RES                1:31.06 9604294    1:32.39           
            43.14  1:32.39
 12. Marceline de Cloe             TRB-RES                1:32.57 9602050    1:33.95           
            43.57  1:33.95
 13. Julia Marasabessy             BZV                    1:34.06 9601820    1:34.00           
            43.12  1:34.00
 14. Celine van Houtum             WZV                    1:34.85 9604508    1:34.25           
            45.38  1:34.25
 15. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp              1:30.95 9605190    1:34.86           
            44.98  1:34.86
 16. Thelma van Beek               Tempo Valkenswaard     1:33.51 9601634    1:34.89           
            45.69  1:34.89


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Dames, 100m schoolslag                              13 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elise Pennings                Argo                   1:25.09 9503608    1:22.61           
            38.83  1:22.61
  2. Kim Smulders                  TRB-RES                1:24.08 9501248    1:23.32           
            39.39  1:23.32
  3. Tjitske Fetter                EIFFEL Swimmers PSV    1:24.49 9501372    1:23.67           
            39.07  1:23.67
  4. Kris Hutten                   SBC2000                1:23.16 9500688    1:24.01           
            38.99  1:24.01
  5. Nikey van de Wetering         Zeester/Meerval        1:23.41 9500336    1:25.97           
            40.84  1:25.97
  6. Mariska van Leeuwen           EIFFEL Swimmers PSV    1:25.27 9503780    1:26.10           
            40.48  1:26.10
  7. Emy Liebregts                 Njord                  1:29.71 9505020    1:26.72           
            41.37  1:26.72
  8. Sanne Ter Burg                EIFFEL Swimmers PSV    1:26.01 9501058    1:27.11           
            41.58  1:27.11
  9. Evelien Schat                 EIFFEL Swimmers PSV    1:24.90 9504730    1:27.48           
            40.42  1:27.48
 10. Julie Kleijzen                BZV                    1:26.93 9502958    1:28.22           
            40.67  1:28.22
 11. Claudia den Ottelander        SBC2000                1:26.71 9500552    1:28.47           
            41.47  1:28.47
 12. Indy Diependaal               TRB-RES                1:28.73 9504976    1:28.86           
            42.00  1:28.86
 13. Laura Renders                 DBD                    1:29.10 9500538    1:29.06           
            41.70  1:29.06
 14. Aniek Resink                  Z & Pc Dio             1:27.29 9500738    1:29.26           
            40.92  1:29.26
 15. Kelly Hoegee                  ZVDO '74               1:27.69 9500404    1:29.94           
            41.88  1:29.94
 16. Lindi Verkooijen              SBC2000                1:29.00 9503826    1:31.20           
            42.40  1:31.20
 17. Sanne de Laat                 AquAmigos              1:29.68 9502730    1:32.76           
            43.67  1:32.76
 18. Madelon Schellekens           TRB-RES                1:30.43 9501888    1:35.01           
            43.96  1:35.01


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Dames, 100m schoolslag                              14 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Loeffen                   Tritium (SG)           1:20.91 9403432    1:19.91           
            36.94  1:19.91
  2. Sahar Hamam                   DZT '62                1:23.67 9405412    1:20.15           
            37.81  1:20.15
  3. Colet Claessens               Z&PV Nuenen            1:26.03 9405182    1:22.72           
            39.51  1:22.72
  4. Karlijn Hoogstede             Zeester/Meerval        1:21.83 9404800    1:22.93           
            39.34  1:22.93
  5. Kristie Dekkers               Z & Pc Dio             1:20.82 9402068    1:23.06           
            38.27  1:23.06
  6. Arja den Boer                 BZV                    1:23.21 9405634    1:24.09           
            38.78  1:24.09
  7. Nelly Velthuijs               Njord                  1:27.74 9404028    1:25.73           
            39.98  1:25.73
  8. Whitney van Hoeckel           Z & Pc Dio             1:23.64 9402390    1:25.85           
            41.00  1:25.85
  9. Nathasja Scheepers            ZPK Budel              1:26.28 9405048    1:26.43           
            40.15  1:26.43
 10. Dashney Verweij               TRB-RES                1:24.29 9403916    1:26.57           
            39.83  1:26.57
 11. Monique Vaneker               ZVDO '74               1:27.25 9401362    1:26.72           
            40.96  1:26.72
 12. Ilse van der Heijden          Njord                  1:28.38 9402878    1:27.22           
            41.32  1:27.22
 12. Kelly Mekes                   TRB-RES                1:25.57 9402724    1:27.22           
            39.96  1:27.22
 14. Esther Krielaart              De Dommelbaarzen       1:28.49 9404054    1:28.03           
            41.44  1:28.03
 15. Desiree Peltenburg            Zegenwerp              1:27.34 9403304    1:28.82           
            42.64  1:28.82
 16. Suzan van Boxtel              TRB-RES                1:26.80 9402578    1:32.09           
            42.09  1:32.09


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Dames, 100m schoolslag                              15 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kristel Doreleijers           EIFFEL Swimmers PSV    1:16.96 9302568    1:17.50           
            36.72  1:17.50
  2. Marissa Minkman               De Krabben             1:24.27 9306054    1:20.79           
            37.57  1:20.79
  3. Lotte Nederstigt              De Krabben             1:21.86 9303062    1:21.20           
            37.92  1:21.20
  4. Cyril Landstra                Zeester/Meerval        1:19.84 9305722    1:21.31           
            38.08  1:21.31
  5. Pascalle Rovers               TRB-RES                1:23.92 9301064    1:23.82           
            38.82  1:23.82
  6. Marlotte Spohr                WZV                    1:24.61 9305288    1:25.05           
            39.56  1:25.05
  7. Ashley Verburg                EIFFEL Swimmers PSV    1:23.82 9301616    1:25.95           
            40.29  1:25.95
  8. Ilse Resink                   Z & Pc Dio             1:25.15 9303632    1:26.57           
            40.36  1:26.57
  9. Hanneke van der Steen         Zegenwerp              1:25.57 9302280    1:27.03           
            40.27  1:27.03
 10. Renée Roks                    SBC2000                1:25.76 9303844    1:28.58           
            40.49  1:28.58
AFGE Ela Hutten                    SBC2000                1:21.63 9300354                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Dames, 100m schoolslag                              16 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Goosen                  EIFFEL Swimmers PSV    1:15.03 9205306    1:14.50           
            34.80  1:14.50
  2. Kiki van Boesschoten          De Vennen              1:23.70 9206630    1:28.21           
            40.08  1:28.21


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Dames, 100m schoolslag                     18 jaar en ouder
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Hendrikx                DZT '62                1:15.86 8801698    1:16.89           
            36.26  1:16.89
  2. Marjolijn Wuisman             TRB-RES                1:18.27 8604202    1:18.08           
            36.23  1:18.08
  3. Esther Vos                    ZVDO '74               1:18.34 8201762    1:18.73           
            36.78  1:18.73
  4. Susanne van der Linden        Z & Pc Dio             1:20.54 8802736    1:22.28           
            38.60  1:22.28



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Heren, 100m vrije slag                          8 - 10 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loed Jacobs                   DZT '62                1:11.51 9800441    1:13.54           
            35.39  1:13.54
  2. Sieb Wesseling                Tritium (SG)           1:17.45 9800489    1:17.44           
            36.69  1:17.44
  3. Thomas Manuel                 EIFFEL Swimmers PSV    1:19.42 9800919    1:17.92           
            37.54  1:17.92
  4. Ramón Pleijers                De Dommelbaarzen       1:19.76 9802013    1:19.05           
            37.73  1:19.05
  5. Timo van Lint                 EIFFEL Swimmers PSV    1:19.38 9801785    1:19.26           
            38.39  1:19.26
  6. Stefan van de Wijdeven        Njord                  1:22.03 9800995    1:21.04           
            37.95  1:21.04
  7. Cristhian van Schijndel       DZT '62                1:22.80 9800131    1:21.50           
            37.68  1:21.50
  8. Jari den Ottelander           SBC2000                1:20.92 9800059    1:21.70           
            37.64  1:21.70
  9. Jelle de Wind                 Z&PV Nuenen            1:22.59 9801183    1:27.62           
            39.48  1:27.62
  NG Tobias Geurts                 Z&PV Nuenen            1:22.94 9801185                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Heren, 100m vrije slag                              11 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floris van Mierlo             ZPK Budel              1:09.73 9700489    1:10.78           
            33.74  1:10.78
  2. Rick Minkman                  De Krabben             1:14.22 9701097    1:13.60           
            34.26  1:13.60
  3. Stefan Hoekstra               TRB-RES                1:14.77 9700223    1:14.58           
            35.67  1:14.58
  4. Joeri Phaff                   Z&PV Nuenen            1:18.42 9701099    1:15.35           
            35.60  1:15.35
  5. Robin Lefeu                   O.Z. & P.C. De Waran   1:18.80 9703847    1:15.40           
            35.12  1:15.40
  6. Yvo Bulham                    De Vennen              1:14.84 9701073    1:15.70           
            36.43  1:15.70
  7. Roy van der Heyden            DZT '62                1:17.30 9701209    1:16.41           
            35.26  1:16.41
  8. Alain Vogels                  Z&PV Nuenen            1:17.18 9701835    1:17.70           
            37.49  1:17.70
  9. Ruben Schellekens             TRB-RES                1:16.71 9702747    1:19.29           
            36.57  1:19.29


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Heren, 100m vrije slag                              12 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mike van Herk                 EIFFEL Swimmers PSV    1:02.66 9601007    1:01.73 FJ 1      
            30.08  1:01.73
  2. Stan Pijnenburg               EIFFEL Swimmers PSV    1:02.02 9600427    1:01.73 FJ 2      
            29.95  1:01.73
  3. Ramon Verhulst                Hieronymus             1:04.64 9601751    1:02.98           
            30.61  1:02.98
  4. Stef van Zitteren             EIFFEL Swimmers PSV    1:04.69 9601459    1:04.95           
            31.54  1:04.95
  5. Pepijn Smits                  EIFFEL Swimmers PSV    1:06.58 9600691    1:05.90           
            32.23  1:05.90
  6. Peter Rietveld                TRB-RES                1:05.80 9601081    1:07.28           
            32.08  1:07.28
  7. Bart Gubbels                  TRB-RES                1:12.29 9602015    1:08.84           
            32.56  1:08.84
  8. Teun Strijbosch               Tritium (SG)           1:13.68 9603041    1:09.47           
            33.18  1:09.47
  9. Richie van Empel              Zegenwerp              1:09.97 9603631    1:10.76           
            33.66  1:10.76
 10. Thijs van Galen               Zeester/Meerval        1:14.48 9602021    1:11.73           
            34.70  1:11.73
 11. Jeroen Willemsen              Tritium (SG)           1:11.10 9600413    1:11.95           
            34.33  1:11.95
 12. Willem Kleinendorst           BZV                    1:11.89 9602443    1:12.02           
            33.92  1:12.02
 13. Jim Luca Widdershoven         De Dommelbaarzen       1:13.64 9603067    1:13.18           
            35.55  1:13.18
 14. Jan-Willem Vaneker            ZVDO '74               1:15.10 9601067    1:14.16           
            36.26  1:14.16
 15. Teun van Houtert              De Dommelbaarzen       1:14.60 9603065    1:14.26           
            36.42  1:14.26
 16. Bastiaan van Muyden           ZVDO '74               1:13.83 9604011    1:14.55           
            33.71  1:14.55
AFGE Tom Donders                   TRB-RES                1:13.51 9603677                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Heren, 100m vrije slag                              13 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maarten Brzoskowski           EIFFEL Swimmers PSV      59.61 9500769      59.63           
            28.57    59.63
  2. Alex in 't Groen              De Vennen              1:03.48 9502683    1:03.07           
            29.73  1:03.07
  3. Guus van Stiphout             Zeester/Meerval        1:04.67 9501081    1:03.09           
            30.14  1:03.09
  4. Joep van Grunsven             Arethusa               1:04.16 9500469    1:03.20           
            29.99  1:03.20
  5. Loek van Houtert              De Dommelbaarzen       1:06.42 9504515    1:04.06           
            31.29  1:04.06
  6. Sven Alderlieste              SBC2000                1:05.28 9501329    1:05.64           
            30.42  1:05.64
  7. Rick Hoekstra                 TRB-RES                1:07.74 9501437    1:05.76           
            31.79  1:05.76
  8. Daryl Polder                  De Biesboschzwemmers   1:08.72 9504671    1:06.16           
            31.91  1:06.16
  9. Diederick Groeneveld          BZV                    1:06.90 9502123    1:06.47           
            31.85  1:06.47
 10. Jordy Jongenelen              SBC2000                1:07.01 9504995    1:06.82           
            32.16  1:06.82
 11. Bram van de Water             Den Doorn              1:07.92 9501629    1:06.94           
            33.15  1:06.94
 12. Joris Willems                 Z&PV Nuenen            1:07.54 9502293    1:06.96           
            32.28  1:06.96
 13. Wouter van Eekelen            Z & Pc Dio             1:06.95 9503127    1:07.33           
            32.34  1:07.33
 14. Marc Tromp                    EIFFEL Swimmers PSV    1:08.29 9502151    1:07.88           
            32.28  1:07.88
 15. Dieder Schuurmans             Tritium (SG)           1:08.29 9500447    1:07.97           
            32.59  1:07.97
 16. Fabian Sebregts               Hieronymus             1:08.41 9500689    1:08.64           
            32.66  1:08.64
 17. Eric van der Vleuten          Argo                   1:09.76 9502169    1:08.68           
            33.18  1:08.68
  NG Wilko Heemskerk               De Treffers            1:08.51 9504322                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Heren, 100m vrije slag                              14 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Date v.d. Zaag                EIFFEL Swimmers PSV      56.34 9403919      55.98           
            26.71    55.98
  2. Remy den Boer                 O.Z. & P.C. De Waran     59.86 9401759      59.42           
            28.07    59.42
  3. Thomas Rietveld               TRB-RES                1:01.44 9401803    1:00.20           
            29.80  1:00.20
  4. Walter van der Stelt          Den Doorn              1:02.69 9401327    1:01.07           
            28.71  1:01.07
  5. Mark v. Dinther               Neptunus'58            1:02.17 9401471    1:01.17           
            28.36  1:01.17
  6. Mitchell Verburg              EIFFEL Swimmers PSV    1:01.58 9400277    1:01.34           
            29.31  1:01.34
  7. Jarmo van Zwol                Z&PV Nuenen            1:01.46 9402983    1:02.95           
            29.82  1:02.95
  8. Jop Smit                      Argo                   1:03.61 9404151    1:03.41           
            29.69  1:03.41
  9. Ted Reniers                   De Dommelbaarzen       1:02.70 9400519    1:03.54           
            30.20  1:03.54
  NG Jelle Westerlaken             ZVDO '74               1:04.67 9400255                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Heren, 100m vrije slag                              15 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Paul Koster                   Z & Pc Dio               54.80 9304465      54.09           
            25.65    54.09
  2. Thomas van Mierlo             ZPK Budel                56.26 9300353      56.54           
            27.04    56.54
  3. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen              56.46 9302135      56.56           
            27.62    56.56
  4. Sebastian de Been             O.Z. & P.C. De Waran     57.67 9302233      56.78           
            27.94    56.78
  5. Mart Hendriks                 Tritium (SG)             57.02 9304079      56.90           
            26.89    56.90
  6. Stef van der Struijk          DBD                    1:01.98 9305473      57.81           
            27.94    57.81
  6. Christian Bingel              Z & Pc Dio               58.92 9303207      57.81           
            27.64    57.81
  8. Frans Slaats                  EIFFEL Swimmers PSV      57.15 9300461      57.86           
            27.26    57.86
  9. Ramon Bastiaansen             Z & Pc Dio               58.45 9303797      58.26           
            28.14    58.26
 10. Ruud van Heerbeek             EIFFEL Swimmers PSV      58.59 9301769      58.71           
            28.00    58.71
 11. Wouter Sijmons                Z&PV Nuenen              59.94 9302695      59.31           
            28.76    59.31
 12. Robert Groot                  SBC2000                1:00.57 9301997      59.61           
            28.14    59.61
 13. Luuk van Doremalen            De Dommelbaarzen         59.95 9303487      59.74           
            28.11    59.74
 14. Dirk Vogels                   Zeester/Meerval          59.70 9302427      59.77           
            28.49    59.77
 15. Kevin Vermeulen               Arethusa                 59.76 9305469    1:00.11           
            28.25  1:00.11
 16. Tian Tjioe                    TRB-RES                  59.50 9306093    1:00.32           
            28.57  1:00.32
 17. Bern Hoeven                   Zegenwerp              1:00.93 9301773    1:00.36           
            29.06  1:00.36
 18. Wesley Beck                   Hieronymus             1:00.66 9302123    1:00.76           
            28.48  1:00.76
 19. Tristan Bron                  DZT '62                1:00.44 9301131    1:00.81           
            29.26  1:00.81
 20. Matti de Bruijn               TRB-RES                1:00.02 9305071    1:01.12           
            29.27  1:01.12
 21. Tom Tamerus                   Z.V. Tiamat            1:02.24 9302205    1:01.28           
            29.05  1:01.28
 22. Pepijn Warrink                DBD                    1:01.87 9302633    1:01.44           
            28.86  1:01.44
 23. Harm Donkers                  O.Z. & P.C. De Waran   1:02.38 9301809    1:02.92           
            29.94  1:02.92


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Heren, 100m vrije slag                              16 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. John Verhagen                 EIFFEL Swimmers PSV      52.00 9205325      52.99           
            25.96    52.99
  2. Ferry J. Claassen             Z&PV Nuenen              55.19 9202217      54.84           
            26.56    54.84
  3. Luuk Onrust                   Zeester/Meerval          56.88 9205125      56.54           
            26.92    56.54
  4. Coen de Bruijn                Hieronymus               57.94 9205151      56.82           
            27.39    56.82
  5. Kevin Janssen                 Zeester/Meerval          57.08 9204109      57.23           
            27.13    57.23
  6. Donny van Alphen              ZV Hydra                 57.86 9202377      57.99 FJ 1      
            27.58    57.99
  7. Dustin Bolte                  Tempo Valkenswaard       57.86 9204813      57.99 FJ 2      
            27.85    57.99
  8. Rick van Hamond               De Dommelbaarzen         59.03 9205873      58.71           
            28.76    58.71
  9. Ruud Scheepers                Njord                  1:00.15 9203411      59.31           
            27.92    59.31
 10. Mitchel Heesakkers            Z.V. Tiamat              58.06 9200479      59.34           
            28.67    59.34
 11. Aron Heerkens                 Nautilus               1:00.01 9201751      59.67           
            28.07    59.67
 12. Enzo Diependaal               TRB-RES                  58.57 9206691      59.93           
            28.33    59.93
 13. Mark Schellekens              Neptunus'58              59.56 9201153    1:00.07           
            28.59  1:00.07
 14. Gerben de Laat                WZV                      59.84 9205411    1:00.68           
            28.74  1:00.68


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Heren, 100m vrije slag                              17 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Patrick Janssen               EIFFEL Swimmers PSV      51.51 9102817      52.30           
            25.08    52.30
  2. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     53.35 9102825      53.29           
            25.76    53.29
  3. Wouter de Mol                 Hieronymus               55.47 9101603      56.15 FJ 1      
            27.01    56.15
  4. Rens van Eijk                 Z&PV Nuenen              56.33 9100573      56.15 FJ 2      
            27.23    56.15
  5. Giel van Dijk                 O.Z. & P.C. De Waran     56.09 9104211      56.50           
            56.50
  6. Mehmet Demirci                BZV                      56.74 9100451      57.30           
            27.42    57.30
  7. Wietse Sterkenburg            ZVDO '74                 57.67 9102205      57.62           
            27.33    57.62
  8. Rik Bakker                    TRB-RES                  56.82 9104625      58.63           
            28.19    58.63
  9. Pieter Joordens               Z.V. Tiamat              57.96 9101133      59.61           
            28.36    59.61


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Heren, 100m vrije slag                     18 jaar en ouder
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jasper van Mierlo             ZPK Budel                51.77 9002005      51.50           
            24.58    51.50
  2. Tom Lommers                   WZV                      53.10 9001847      52.26           
            25.57    52.26
  3. Raga Flores                   BZV                      52.26 8900903      52.60           
            25.04    52.60
  4. Jasper Groothelm              DBD                      54.92 9005735      53.72           
            25.61    53.72
  5. Hermie Minkels                BZV                      53.22 8702249      54.25           
            25.38    54.25
  6. Joey van Doesburg             TRB-RES                  54.31 8700735      54.55           
            25.80    54.55
  7. Lars Rongen                   Z.V. Tiamat              55.94 8902635      54.67           
            25.89    54.67
  8. Tim van Doesburg              TRB-RES                  55.32 8800817      55.23           
            26.45    55.23
  9. Joppe Schuurmans              Tritium (SG)             55.37 8905447      55.34           
            26.64    55.34
 10. Bart van der Aar              BZV                      56.25 8900005      55.80           
            26.86    55.80
 11. Gert-Jan den Dekker           ZVDO '74                 55.26 8500519      56.10           
            26.95    56.10
 12. Martijn Rongen                Z.V. Tiamat              55.82 8705073      56.34           
            27.24    56.34
 13. Lars v.d. Heijden             EIFFEL Swimmers PSV      56.43 9005167      56.79           
            27.03    56.79
 14. Joost Mulder                  De Vennen                55.62 8602153      57.02           
            26.42    57.02
 15. Kenny van Krieken             BZV                      55.83 9001675      57.41           
            27.59    57.41
 16. Roel v.d. Kleij               Neptunus'58              55.72 9001571      58.15           
            28.03    58.15
AFGE Steven Nonnekes               EIFFEL Swimmers PSV      50.61 9003749                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 200m wisselslag                          8 - 10 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bo Verhoeven                  Njord                  3:11.39 9801562    3:10.44           
            41.00  3:10.44
  2. Eva van Ginneken              De Vennen              3:09.36 9800164    3:10.73           
            43.49  3:10.73
  3. Myrle Schoones                Z&PV Nuenen            3:11.29 9800206    3:13.18           
            42.34  3:13.18


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 200m wisselslag                              11 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura van Leeuwen             EIFFEL Swimmers PSV    2:50.30 9701762    2:49.51           
            37.91  2:49.51
  2. Esmée Six                     EIFFEL Swimmers PSV    2:58.91 9700490    2:50.20           
            38.60  2:50.20
  3. Jo-Eny Polsbroek              Arethusa               2:54.15 9702238    2:54.89           
            38.02  2:54.89
  4. Amber Rommelse                EIFFEL Swimmers PSV    3:02.36 9702562    2:58.98           
            42.39  2:58.98
  5. Paulien Koenen                TRB-RES                3:03.41 9701856    3:00.14           
            39.96  3:00.14
  6. Danique Scheepers             ZPK Budel              3:01.24 9700836    3:00.97           
            37.31  3:00.97
  7. Louise van Houten             Arethusa               3:06.93 9703320    3:02.62           
            40.08  3:02.62
  8. Bente Gerits                  EIFFEL Swimmers PSV    3:08.47 9702052    3:04.16           
            42.89  3:04.16
  9. Kathy Groot                   SBC2000                3:05.90 9700444    3:05.75           
            41.03  3:05.75
 10. Nikki Burcksen                Hieronymus             3:09.53 9701424    3:06.61           
            38.58  3:06.61
 11. Anne Verhoef                  WZV                    3:08.75 9702510    3:07.34           
            41.44  3:07.34
 DIS Isolde D'hert                 EIFFEL Swimmers PSV    3:09.26 9702564    3:03.50           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            43.04  3:03.50


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 200m wisselslag                              12 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Langenhoff              Zeester/Meerval        2:39.82 9602580    2:38.37           
            36.29  2:38.37
  2. Madelon van Dam               EIFFEL Swimmers PSV    2:43.18 9601624    2:43.93           
            37.22  2:43.93
  3. Marceline de Cloe             TRB-RES                2:45.81 9602050    2:45.43           
            36.02  2:45.43
  4. Jaimy Mous                    Njord                  3:00.19 9602576    2:48.60           
            36.96  2:48.60
  5. Nikki Habers                  Zeester/Meerval        2:51.80 9600594    2:52.60           
            40.29  2:52.60
  6. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp              3:03.52 9605190    2:57.20           
            39.89  2:57.20
  7. Bente v. Bergen               Neptunus'58            3:03.32 9600336    2:57.68           
            38.07  2:57.68
  8. Femke van Hest                TRB-RES                2:53.80 9604294    2:57.90           
            41.38  2:57.90
  9. Femke Beskers                 O.Z. & P.C. De Waran   2:59.88 9602496    2:58.70           
            39.74  2:58.70
 10. Jeanine Kocken                EIFFEL Swimmers PSV    2:58.32 9601816    2:59.69           
            44.73  2:59.69
 11. Evy Ulijn                     Arethusa               2:55.71 9604100    3:02.11           
            37.87  3:02.11
 12. Jessica Manders               Z&PV Nuenen            3:02.65 9604004    3:07.08           
            42.24  3:07.08
  NG Juliette van Latum            Zeester/Meerval        2:59.16 9600924                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 200m wisselslag                              13 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nikey van de Wetering         Zeester/Meerval        2:39.74 9500336    2:40.26           
            35.54  2:40.26
  2. Sanne Ter Burg                EIFFEL Swimmers PSV    2:41.66 9501058    2:43.07           
            37.04  2:43.07
  3. Claudia den Ottelander        SBC2000                2:42.42 9500552    2:43.60           
            36.92  2:43.60
  4. Mariska van Leeuwen           EIFFEL Swimmers PSV    2:43.92 9503780    2:44.28           
            35.06  2:44.28
  5. Kim Smulders                  TRB-RES                2:42.23 9501248    2:44.40           
            35.95  2:44.40
  6. Judith van de Wijdeven        Njord                  2:52.98 9503820    2:47.74           
            37.36  2:47.74
  7. Esma van Vonderen             Zeester/Meerval        2:49.26 9501112    2:50.39           
            38.26  2:50.39
  8. Maya Kingma                   SBC2000                2:47.92 9503824    2:50.50           
            39.60  2:50.50
  9. Kris Hutten                   SBC2000                2:48.16 9500688    2:50.57           
            38.51  2:50.57
 10. Anne Klijberg                 WZV                    2:50.69 9503974    2:50.97           
            37.57  2:50.97
 11. Samantha Kardol               Z&PV Nuenen            2:53.91 9502972    2:51.11           
            35.58  2:51.11
 12. Tjitske Fetter                EIFFEL Swimmers PSV    2:47.04 9501372    2:51.30           
            38.36  2:51.30
 13. Mandy de Bruin                Njord                  2:51.00 9500550    2:52.30           
            36.85  2:52.30
 14. Madelon Schellekens           TRB-RES                2:53.96 9501888    2:52.81           
            36.62  2:52.81
 15. Lindi Verkooijen              SBC2000                2:50.62 9503826    2:52.83           
            39.26  2:52.83
 16. Evelien Schat                 EIFFEL Swimmers PSV    2:42.92 9504730    2:53.33           
            37.80  2:53.33
 17. Ananda Veugen                 DZT '62                2:51.26 9502070    2:53.64           
            35.20  2:53.64
 18. Indy Diependaal               TRB-RES                2:53.11 9504976    2:56.48           
            36.77  2:56.48
 19. Kelly Hoegee                  ZVDO '74               2:50.16 9500404    2:57.10           
            38.51  2:57.10
 20. Daisy van den Bos             SBC2000                2:53.31 9503880    2:58.64           
            37.70  2:58.64
NG.Z Michelle de Bruijn            TRB-RES                2:36.99 9503090                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 200m wisselslag                              14 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Noortje van den Boom          EIFFEL Swimmers PSV    2:39.61 9400574    2:33.83           
            33.04  2:33.83
  2. Sahar Hamam                   DZT '62                2:37.70 9405412    2:36.18           
            34.27  2:36.18
  3. Karlijn Hoogstede             Zeester/Meerval        2:38.82 9404800    2:38.19           
            34.38  2:38.19
  4. Kim Loeffen                   Tritium (SG)           2:42.62 9403432    2:39.93           
            35.43  2:39.93
  5. Whitney van Hoeckel           Z & Pc Dio             2:39.25 9402390    2:41.87           
            35.84  2:41.87
  6. Nelly Velthuijs               Njord                  2:47.06 9404028    2:42.13           
            32.82  2:42.13
  7. Vera van den Oord             Nautilus               2:49.52 9405432    2:44.40           
            35.07  2:44.40
  8. Dashney Verweij               TRB-RES                2:46.55 9403916    2:45.36           
            34.36  2:45.36
  9. Arja den Boer                 BZV                    2:46.97 9405634    2:47.10           
            37.59  2:47.10
 10. Suzan van Boxtel              TRB-RES                2:46.02 9402578    2:49.15           
            35.86  2:49.15
 11. Kelly Mekes                   TRB-RES                2:47.23 9402724    2:50.26           
            37.13  2:50.26
 12. Lisa van Casteren             Zeester/Meerval        2:47.66 9403552    2:51.07           
            39.60  2:51.07
 13. Vera Vinken                   DZT '62                2:49.82 9401928    2:51.17           
            39.01  2:51.17
 14. Colet Claessens               Z&PV Nuenen            2:49.25 9405182    2:53.71           
            38.34  2:53.71


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 200m wisselslag                              15 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marcha Admiraal               De Biesboschzwemmers   2:29.47 9300012    2:28.07           
            31.54  2:28.07
  2. Jocelyn Spruit                EIFFEL Swimmers PSV    2:27.14 9302044    2:28.11           
            31.22  2:28.11
  3. Cyril Landstra                Zeester/Meerval        2:34.20 9305722    2:33.14           
            33.99  2:33.14
  4. Marissa Minkman               De Krabben             2:43.12 9306054    2:40.61           
            33.94  2:40.61
  5. Pascalle Rovers               TRB-RES                2:42.05 9301064    2:40.69           
            36.23  2:40.69
  6. Lotte Nederstigt              De Krabben             2:45.96 9303062    2:46.86           
            38.01  2:46.86
  7. Renée Roks                    SBC2000                2:39.89 9303844    2:48.39           
            33.64  2:48.39
 DIS Ilse Resink                   Z & Pc Dio             2:42.56 9303632                      
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
            37.15
AFGE Ela Hutten                    SBC2000                2:33.42 9300354                      
AFGE Petri Velthuis                ZVDO '74               2:38.73 9300794                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 200m wisselslag                              16 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Goosen                  EIFFEL Swimmers PSV    2:25.68 9205306    2:29.42           
            30.20  2:29.42
  2. Robina Hoegee                 ZVDO '74               2:39.42 9200754    2:37.13           
            32.92  2:37.13
  3. Désirée Emmen                 De Vennen              2:37.31 9204862    2:38.37           
            33.05  2:38.37
  4. Inge Maalsen                  Zeester/Meerval        2:37.54 9202236    2:38.43           
            33.83  2:38.43
AFGE Agaath Bont                   De Dommelbaarzen       2:44.44 9204688                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 200m wisselslag                              17 jaar
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Cora van Dorst                Hieronymus             2:38.05 9106218    2:37.44           
            32.51  2:37.44
  2. Eveline Wouters               Njord                  2:40.61 9104934    2:40.10           
            35.51  2:40.10
  3. Christel Peeters              O.Z. & P.C. De Waran   2:41.67 9102424    2:43.92           
            33.77  2:43.92


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 200m wisselslag                     18 jaar en ouder
10.1.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Hendrikx                DZT '62                2:27.20 8801698    2:27.23           
            30.91  2:27.23
  2. Linda Weekers                 EIFFEL Swimmers PSV    2:27.73 9004184    2:29.72           
            32.35  2:29.72
  3. Linda Schellekens             Neptunus'58            2:35.89 8803854    2:30.96           
            32.77  2:30.96
  4. Marjolijn Wuisman             TRB-RES                2:35.03 8604202    2:37.73           
            32.60  2:37.73
  5. Roos van Esch                 TRB-RES                2:33.76 8200468    2:37.87           
            33.67  2:37.87
  6. Esther Vos                    ZVDO '74               2:34.57 8201762    2:40.22           
            34.27  2:40.22
  7. Simone van der Linden         Z & Pc Dio             2:42.38 9002358    2:42.07           
            34.76  2:42.07
  8. Susanne van der Linden        Z & Pc Dio             2:39.02 8802736    2:42.10           
            35.80  2:42.10
  9. Danielle Scheepers            Njord                  2:38.29 9005428    2:42.80           
            33.51  2:42.80
AFGE Jolanda Post                  Z & Pc Dio             2:35.58 9004848                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Biesboschzwemmers