Nr. 1. Meisjes, 100m rugslag  9 - 10 jaar
Nr. 2. Jongens, 100m rugslag  9 - 10 jaar
Nr. 3. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 1 en 2
Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag  11 - 12 jaar
Nr. 5. Meisjes, 100m rugslag  13 - 14 jaar
Nr. 6. Jongens, 100m rugslag  13 - 14 jaar
Nr. 7. Meisjes, 100m schoolslag  15 - 16 jaar
Nr. 8. Jongens, 100m schoolslag  15 - 16 jaar
Nr. 9. Dames, 100m vlinderslag  17 jaar en ouder
Nr. 10. Heren, 100m vlinderslag  17 jaar en ouder
Nr. 11. Meisjes, 100m schoolslag  9 - 10 jaar
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag  9 - 10 jaar
Nr. 13. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 1 en 2
Nr. 14. Jongens, 100m rugslag  11 - 12 jaar
Nr. 15. Meisjes, 100m schoolslag  13 - 14 jaar
Nr. 16. Jongens, 100m schoolslag  13 - 14 jaar
Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag  15 - 16 jaar
Nr. 18. Jongens, 100m rugslag  15 - 16 jaar
Nr. 19. Dames, 100m vrije slag  17 jaar en ouder
Nr. 20. Heren, 100m vrije slag  17 jaar en ouder


Winterkring kampioenschap deel 1
Assen, 10.1.2009


Programmanr. 1
10.1.09 - 15:45
Meisjes, 100m rugslag9 - 10 jaar
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Revecka Reiber9802962ZPC Bikkel Hoogeveen1:28.421:23.73
2.Rebecca Jager9800402ZC De Toekomst1:28.421:26.10
3.Brigit Beukeveld9800216de Plons1:32.701:26.82
4.Anne van Asperen9800308ZPC Bikkel Hoogeveen1:29.691:28.93
5.Esra Hoogeveen9800946ZPC Bikkel Hoogeveen1:45.671:29.51
6.Eva Koops9800324ZC Borger1:39.521:32.71
7.Denise Iwema9801916De Spatters1:40.321:35.07
8.Cynthia Koerhuis9900088De Spatters1:37.081:35.63
9.Mathilde Nijzingh9900086De Spatters1:37.591:36.32
10.Simone Krans9900756De Kikker1:40.631:36.41
11.Lisa Bruggenkamp9801526Aqua'68-Najade1:34.921:37.15
12.Noor Uiterwijk Winkel9800556ZPC Bikkel Hoogeveen1:41.971:40.95
DISSandra Jorwerda9801420ZC Borger1:35.761:32.54
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISCoqo Hendriks9800180ZPC Bikkel Hoogeveen1:35.201:32.65
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMFenna Kranendonk9801316Aqua'68-Najade1:29.97
AFGEMIlona Jager9900198ZC De Toekomst1:42.34


<< TOP >>
Programmanr. 2
10.1.09 - 15:50
Jongens, 100m rugslag9 - 10 jaar
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Gauke Eilander9800603ZPC Bikkel Hoogeveen1:25.601:22.94
2.Friso van der Meulen9800617Aqua'68-Najade1:32.591:28.49
3.Tiemen Tijs ten Have9800457de Valken1:31.061:31.45
4.Ingmar Hartman9801013ZC Borger1:38.271:32.15
5.Robin van Grol9800129De Kikker1:32.811:33.10
6.Maik Huser9900265De Kikker1:38.891:35.66
7.Beeke Beeksma9801537De Kikker1:35.681:36.01
8.Tomas van der Heide9900019De Spatters1:40.591:38.13
9.Louis Flothuis9800393ZPC Bikkel Hoogeveen1:49.171:41.55
DISLauren Nab9900023De Kikker1:44.811:38.06
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMJan Hup9800637ZPC Bikkel Hoogeveen1:45.16


<< TOP >>
Programmanr. 3
10.1.09 - 15:55
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 1 en 2
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Kristel Hormann9601084De Spatters1:17.501:18.22
2.Rieka Heldoorn9604010Aqualero1:28.231:24.75
3.Dieudonnée Houtkamp9600982ZPC Bikkel Hoogeveen1:31.121:27.65
4.Anoeska Wonder9600840De Spatters1:26.771:27.65
5.Sanaz Tuls9603350De Reest1:31.441:30.18
6.Danique Scheltes9601316Aqua'68-Najade1:28.951:30.39
7.Irma Leistra9701764Aqualero1:35.151:33.13
8.Annelie la Rivière9700864ZC Borger1:32.081:33.18
9.Willeke Wonder9604510De Spatters1:33.541:34.13
10.Anouk Bos9600494de Valken1:35.111:34.89
11.Anne-Marie v d Vrugt9603502de Plons1:37.951:35.62
12.Bernadette Baron9601612De Kikker1:34.851:36.45
13.Sandra Loof9700464de Valken1:39.091:38.82
14.Marley Eiromkui9702340ZPC Bikkel Hoogeveen1:40.751:38.84
15.Inez Duursma9700256De Spatters1:40.021:39.47
16.Demi Heiligers9601220Ritola Z&PC1:37.941:39.94
17.Daniëlle Vrieling9601082De Spatters1:39.851:41.60
DISWiëlle Wolbers9700462de Valken1:38.451:38.13
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 4
10.1.09 - 16:05
Jongens, 100m schoolslag11 - 12 jaar
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Ardi Knol9603447ZPC Bikkel Hoogeveen1:31.551:27.75
2.Koen Lems9603709De Kikker1:33.041:30.70
3.Marco Wams9602081ZPC Bikkel Hoogeveen1:34.121:31.17
4.Finn van Wanrooij9600203Aqualero1:35.211:33.92
5.Ryan Beugels9700169De Spatters1:33.971:34.12
6.Maurice van der Ploeg9700305De Kikker1:34.431:35.79
AFGEMJari Michels9604289Aqua'68-Najade1:37.29


<< TOP >>
Programmanr. 5
10.1.09 - 16:10
Meisjes, 100m rugslag13 - 14 jaar
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Jakonien Koster9400068ZPC Bikkel Hoogeveen1:08.481:09.92
2.Kirsten Nieboer9501988Aqua'68-Najade1:13.851:12.76
3.Irene Wolbers9400450de Valken1:15.391:14.26
4.Beau Rijpers9402638ZPC Bikkel Hoogeveen1:15.481:14.26
5.Inez Zewuster9503700Vriledo1:15.641:16.18
6.Zoë Hendriks9405016ZPC Bikkel Hoogeveen1:17.651:16.66
7.Tessa Benjamins9500636Aqualero1:19.761:17.76
8.Marsha Hidding9402612De Kikker1:22.241:18.92
9.Daniëlle Kruizinga9402634ZPC Bikkel Hoogeveen1:21.201:19.92
10.Marsha Beukeveld9503552de Plons1:20.971:20.67
11.Leonie Boonstra9401324Aqua'68-Najade1:21.931:21.18
12.Marlou Meijer9501990Aqua'68-Najade1:24.171:21.38
13.Mireille van Burken9503588ZPC Bikkel Hoogeveen1:23.701:21.45
14.Kim Bouhuys9401756De Kikker1:21.641:22.47
15.Denise Koerhuis9400306De Spatters1:24.191:23.05
16.Jolein Welling9401084ZC Borger1:21.681:23.11
17.Ellen Naber9501536de Valken1:24.311:23.51
18.Christina van der Laan9504864Ritola Z&PC1:22.601:23.84
19.Desirée van der Wijk9500572ZPC Bikkel Hoogeveen1:25.061:24.36
20.Maaike Hup9501204ZPC Bikkel Hoogeveen1:23.831:26.50
21.Ilona Vlieghuis9401082ZC Borger1:25.661:26.81
22.Yvonne van Rein9501514Vriledo1:25.211:26.95
DISAnika ten Have9400712de Valken1:16.311:17.18
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISSanne Scheltes9404164Aqua'68-Najade1:24.401:22.60
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMViola van Houwelingen9406488ZPC Bikkel Hoogeveen1:25.11


<< TOP >>
Programmanr. 6
10.1.09 - 16:20
Jongens, 100m rugslag13 - 14 jaar
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Daniël van der Deen9500721ZC Borger1:05.701:03.78
2.Chris Bolding9503427ZPC Bikkel Hoogeveen1:08.501:09.29
3.Rowan Keen9500727ZC Borger1:20.291:15.07
4.Richard Hovenkamp9400497De Spatters1:16.421:15.88
5.Sander Polling9405061Ritola Z&PC1:20.881:16.59
6.Jorick van der Vlag9405353ZC Borger1:19.261:19.57
7.Jeroen Lorius9500523ZPC Bikkel Hoogeveen1:17.341:19.57
8.Sven Bloem9404405Ritola Z&PC1:19.661:20.47
9.Koen Rooseboom9502703De Spatters1:23.201:21.45
10.Bjorn Jansen9402501Aqua'68-Najade1:20.721:22.61
11.Hugo Biemold9402741Aqualero1:21.951:23.60
12.Matthijs Bos9504479de Valken1:23.181:24.44
DISEdwin Bolt9500859ZPC Bikkel Hoogeveen1:23.881:25.47
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 7
10.1.09 - 16:25
Meisjes, 100m schoolslag15 - 16 jaar
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Aukje Jenster9200856de Valken1:29.361:25.48
2.Danielle Middel9301280ZPC Bikkel Hoogeveen1:26.711:25.90
3.Aniek Marissen9301436ZC Borger1:23.511:26.50
4.Cynthia Kreleger9305754Aqualero1:24.531:27.42
5.Amber Jongerhuis9304128De Reest1:27.371:28.86
6.Sandra van der Wijk9204288ZPC Bikkel Hoogeveen1:27.551:29.90
7.Reinette Sluijk9202102Aqua'68-Najade1:28.631:30.20
8.Antje van der Meer9204146De Kikker1:28.571:30.67
9.Marissa Spieard9202752ZC Borger1:29.921:31.14
10.Rowan Klaassens9200942De Spatters1:26.311:31.23
11.Mariska Kinds9200928ZC Borger1:30.921:33.09
NG.ZALisette Doeven9300902Ritola Z&PC1:25.67


<< TOP >>
Programmanr. 8
10.1.09 - 16:30
Jongens, 100m schoolslag15 - 16 jaar
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Peter Paul Houtkamp9300651ZPC Bikkel Hoogeveen1:11.971:08.51
2.Ricardo Bolt9303521ZPC Bikkel Hoogeveen1:18.131:16.14
3.Kevin Meinders9300769De Spatters1:22.631:16.73
4.Erik Krijnsen9301463ZZG de Boskikkers1:18.051:18.36
5.Taco Wonder9303197De Spatters1:18.411:18.76
6.Kars ten Have9200467de Valken1:22.931:20.21
7.Peter Hummel9300699De Kikker1:22.761:22.26
8.Henrik Diphoorn9204929de Valken1:22.901:22.29
9.Bas Blaauwgeers9206201de Plons1:21.741:22.92
10.Sven Damen9200217Aqua'68-Najade1:20.891:23.22
11.Jerome Appeldoorn9201597Aqua'68-Najade1:23.171:23.48
12.Kieran Keen9200703ZC Borger1:22.721:23.70
13.Niels Schoemaker9300449ZPC Bikkel Hoogeveen1:24.021:27.39
AFGEMChris Bekkering9202329ZZG de Boskikkers1:22.97


<< TOP >>
Programmanr. 9
10.1.09 - 16:35
Dames, 100m vlinderslag17 jaar en ouder
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Mariët Koster8301162ZPC Bikkel Hoogeveen1:02.751:05.66
2.Charlotte Mol9102138ZPC Bikkel Hoogeveen1:06.761:06.73
3.Rochelle Kirindongo8601924ZPC Bikkel Hoogeveen1:07.911:08.63
4.Mariëlle ter Stege9102974ZPC Bikkel Hoogeveen1:09.761:10.73
5.Wendy van der Iest8701904ZPC Bikkel Hoogeveen1:08.811:11.13
6.Nienke van Eck9100838ZPC Bikkel Hoogeveen1:09.651:12.14
7.Anita Scheper8803862ZC Borger1:10.461:14.60
8.Jante Wolbers8904804de Valken1:13.941:14.89
9.Linda Boxma8500416De Spatters1:12.181:14.98
10.Manon Jellinek8902042Aqualero1:18.021:15.76
11.Berdien Welling9103476ZC Borger1:18.141:17.75
AFGEMMeryl Tetelepta8704060ZPC Bikkel Hoogeveen1:14.33


<< TOP >>
Programmanr. 10
10.1.09 - 16:40
Heren, 100m vlinderslag17 jaar en ouder
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Niels Koster8701851ZPC Bikkel Hoogeveen1:00.461:01.20
2.Lars Hamming9005491Ritola Z&PC1:02.601:02.92
3.Martijn Viel9003091ZC Borger1:05.921:07.17
4.Hans Westerhoff8502957Ritola Z&PC1:06.831:10.54
5.Patrick Wolbers8803915De Reest1:12.291:12.02
6.Jeroen Keizer9005097ZZG de Boskikkers1:10.881:14.55
7.Sander Hoogeveen9001267ZPC Bikkel Hoogeveen1:07.381:15.65
DISErik Nederman8602175ZPC Bikkel Hoogeveen1:13.70
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISNiels van Eck8900793ZPC Bikkel Hoogeveen1:01.54
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMMichel Popken9002321Ritola Z&PC1:11.41
AFGEMCoen van Leeuwen8603743Vriledo1:11.42
AFGEMRobert Klinkhamer9101241ZPC Bikkel Hoogeveen58.00
AFGEMRobin Wolbers8503051De Reest1:08.47
AFGEMRico Ramaker9101857ZPC Bikkel Hoogeveen1:08.07


<< TOP >>
Programmanr. 11
10.1.09 - 16:45
Meisjes, 100m schoolslag9 - 10 jaar
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Rebecca Jager9800402ZC De Toekomst1:36.311:34.56
2.Revecka Reiber9802962ZPC Bikkel Hoogeveen1:40.141:36.13
3.Sandra Jorwerda9801420ZC Borger1:41.871:39.34
4.Brigit Beukeveld9800216de Plons1:47.441:43.39
5.Mathilde Nijzingh9900086De Spatters1:42.371:43.51
6.Suzanne Hospers9801832De Kikker1:43.841:43.64
7.Eva Koops9800324ZC Borger1:46.191:45.71
8.Simone Krans9900756De Kikker1:45.261:46.10
9.Coqo Hendriks9800180ZPC Bikkel Hoogeveen1:49.981:46.43
10.Lisa Bruggenkamp9801526Aqua'68-Najade1:44.541:47.17
11.Esra Hoogeveen9800946ZPC Bikkel Hoogeveen1:44.861:47.93
12.Lisette Wolbers9800340de Valken1:53.491:47.98
13.Hilde Dekker9901926Ritola Z&PC1:57.051:49.57
14.Anne van Asperen9800308ZPC Bikkel Hoogeveen1:52.131:50.66
15.Denise Iwema9801916De Spatters1:46.191:50.82
16.Romy Kruizinga9803288ZPC Bikkel Hoogeveen1:53.491:51.68
17.Ilse Rynja9802432Aqua'68-Najade1:57.701:54.18
18.Noor Uiterwijk Winkel9800556ZPC Bikkel Hoogeveen1:55.541:58.42
DISMarije Slot9900966ZPC Bikkel Hoogeveen1:56.89
AFGEMIlona Jager9900198ZC De Toekomst1:55.63
AFGEMFenna Kranendonk9801316Aqua'68-Najade1:55.56


<< TOP >>
Programmanr. 12
10.1.09 - 16:55
Jongens, 100m schoolslag9 - 10 jaar
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Robin van Grol9800129De Kikker1:38.991:41.98
2.Gauke Eilander9800603ZPC Bikkel Hoogeveen1:41.871:43.71
3.Friso van der Meulen9800617Aqua'68-Najade1:47.151:46.14
4.Louis Flothuis9800393ZPC Bikkel Hoogeveen1:46.111:46.20
5.Ingmar Hartman9801013ZC Borger1:45.191:46.79
6.Arjan Heldoorn9801995Aqualero1:52.721:47.39
7.Rico Vroom9802363Ritola Z&PC1:47.561:47.41
8.Beeke Beeksma9801537De Kikker1:48.241:48.79
9.Maik Huser9900265De Kikker1:48.561:51.51
DISLauren Nab9900023De Kikker1:47.031:46.73
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
NG.ZAMarnix van den Berg9800305Ritola Z&PC1:52.13
AFGEMJan Hup9800637ZPC Bikkel Hoogeveen1:50.91


<< TOP >>
Programmanr. 13
10.1.09 - 17:00
Meisjes, 100m rugslagJunioren 1 en 2
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Dieudonnée Houtkamp9600982ZPC Bikkel Hoogeveen1:14.331:14.53
2.Saranda Hofstra9700526De Kikker1:25.651:19.92
3.Kristel Hormann9601084De Spatters1:26.971:20.14
4.Rieka Heldoorn9604010Aqualero1:23.201:22.11
5.Daniëlle Vrieling9601082De Spatters1:23.701:22.50
6.Willeke Wonder9604510De Spatters1:27.741:23.67
7.Sharonne Urbanus9700944ZPC Bikkel Hoogeveen1:28.121:23.86
8.Thyra de Meer9600766ZC Borger1:28.491:26.54
9.Irma Leistra9701764Aqualero1:28.261:27.20
10.Wiëlle Wolbers9700462de Valken1:29.421:28.28
11.Anoeska Wonder9600840De Spatters1:26.621:28.70
12.Anne-Marie v d Vrugt9603502de Plons1:30.001:28.89
13.Sandra Loof9700464de Valken1:27.341:29.30
14.Inez Duursma9700256De Spatters1:29.271:29.55
15.Anouk Bos9600494de Valken1:31.021:30.24
16.Marley Eiromkui9702340ZPC Bikkel Hoogeveen1:29.571:31.02
17.Anne Siersema9604610Moby Dick1:31.881:33.09
DISDanique Scheltes9601316Aqua'68-Najade1:24.091:23.73
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISBernadette Baron9601612De Kikker1:25.591:26.02
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISAnnelie la Rivière9700864ZC Borger1:30.011:33.51
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 14
10.1.09 - 17:10
Jongens, 100m rugslag11 - 12 jaar
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Ardi Knol9603447ZPC Bikkel Hoogeveen1:17.201:14.82
2.Ryan Beugels9700169De Spatters1:20.831:17.15
3.Maurice van der Ploeg9700305De Kikker1:19.091:23.95
4.Koen Lems9603709De Kikker1:29.001:29.07


<< TOP >>
Programmanr. 15
10.1.09 - 17:10
Meisjes, 100m schoolslag13 - 14 jaar
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Beau Rijpers9402638ZPC Bikkel Hoogeveen1:26.171:26.53
2.Manon Wolbers9501506de Valken1:26.481:27.35
3.Floor Rüwen9402746de Plons1:31.761:28.29
4.Anika ten Have9400712de Valken1:24.321:28.38
5.Sanne Scheltes9404164Aqua'68-Najade1:31.671:28.92
6.Daniëlle Kruizinga9402634ZPC Bikkel Hoogeveen1:29.921:29.26
7.Marsha Hidding9402612De Kikker1:26.721:29.26
8.Jakonien Koster9400068ZPC Bikkel Hoogeveen1:32.531:29.39
9.Denise Koerhuis9400306De Spatters1:33.401:30.22
10.Jemaine Wolbers9403048de Valken1:31.541:30.28
11.Ilona Vlieghuis9401082ZC Borger1:31.001:31.27
12.Irene Wolbers9400450de Valken1:32.571:31.70
13.Mireille van Burken9503588ZPC Bikkel Hoogeveen1:32.381:32.10
14.Zoë Hendriks9405016ZPC Bikkel Hoogeveen1:34.491:32.24
15.Tessa Benjamins9500636Aqualero1:32.681:32.80
16.Marsha Beukeveld9503552de Plons1:30.121:33.13
17.Rosalie Kiers9400710de Valken1:33.021:35.13
18.Marieke Ipema9401290Vriledo1:34.511:35.17
19.Inez Zewuster9503700Vriledo1:36.201:36.13
20.Kirsten Nieboer9501988Aqua'68-Najade1:32.871:37.02
21.Christina van der Laan9504864Ritola Z&PC1:33.801:38.14
22.Desirée van der Wijk9500572ZPC Bikkel Hoogeveen1:36.881:38.18
23.Maaike Hup9501204ZPC Bikkel Hoogeveen1:36.191:38.33
24.Gerdi Thiele9401190Moby Dick1:36.191:38.57
25.Kyra Wams9504792Ritola Z&PC1:36.541:38.80
AFGEMJolein Welling9401084ZC Borger1:36.88
AFGEMLyan Koning9406608Moby Dick1:31.46
AFGEMViola van Houwelingen9406488ZPC Bikkel Hoogeveen1:32.29


<< TOP >>
Programmanr. 16
10.1.09 - 17:20
Jongens, 100m schoolslag13 - 14 jaar
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Daniël van der Deen9500721ZC Borger1:16.681:12.85
2.Chris Bolding9503427ZPC Bikkel Hoogeveen1:24.041:21.86
3.Jorick van der Vlag9405353ZC Borger1:23.891:23.25
4.Richard Hovenkamp9400497De Spatters1:24.911:24.57
5.Rowan Keen9500727ZC Borger1:28.701:25.64
6.Rowan Brouwer9404377Aqualero1:30.361:25.84
7.Marcel Aalderink9406049de Valken1:30.421:28.58
8.Tim Tiggelaar9400919De Reest1:32.811:29.49
9.Mitchell Beugels9400495De Spatters1:31.441:29.67
10.Jeroen Lorius9500523ZPC Bikkel Hoogeveen1:32.571:31.61
11.Sven Bloem9404405Ritola Z&PC1:30.991:33.26
12.Hugo Biemold9402741Aqualero1:32.361:34.44
13.Thomas Nes9404965de Plons1:30.331:41.48


<< TOP >>
Programmanr. 17
10.1.09 - 17:30
Meisjes, 100m rugslag15 - 16 jaar
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Danielle Middel9301280ZPC Bikkel Hoogeveen1:06.331:09.08
2.Aukje Jenster9200856de Valken1:12.901:13.83
3.Antje van der Meer9204146De Kikker1:16.011:18.73
4.Rochelle Beukeveld9306430de Plons1:19.881:18.76
5.Elianne Douma9300998Vriledo1:21.511:19.64
6.Marissa Spieard9202752ZC Borger1:19.881:20.20
7.Tasia Rodink9301688ZPC Bikkel Hoogeveen1:19.671:20.28
8.Eline Haandrikman9203662De Spatters1:15.981:20.45
9.Aniek Marissen9301436ZC Borger1:15.501:20.65
10.Nienke Eilander9306010ZPC Bikkel Hoogeveen1:20.411:21.48
NG.ZALisette Doeven9300902Ritola Z&PC1:17.72
AFGEMRianne Aartsma9204186Aqua'68-Najade1:18.76


<< TOP >>
Programmanr. 18
10.1.09 - 17:30
Jongens, 100m rugslag15 - 16 jaar
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Peter Paul Houtkamp9300651ZPC Bikkel Hoogeveen1:09.041:05.41
2.Kars ten Have9200467de Valken1:07.111:05.82
3.Taco Wonder9303197De Spatters1:07.591:07.19
4.Kevin Meinders9300769De Spatters1:14.421:10.26
5.Erik Krijnsen9301463ZZG de Boskikkers1:13.271:10.41
6.Kieran Keen9200703ZC Borger1:15.281:10.80
7.Jerome Appeldoorn9201597Aqua'68-Najade1:11.281:11.20
8.Niels Schoemaker9300449ZPC Bikkel Hoogeveen1:11.841:12.07
9.Bas Blaauwgeers9206201de Plons1:11.601:12.75
10.Bart Verbon9302273De Kikker1:15.411:13.14
11.Peter Hummel9300699De Kikker1:13.831:13.36
12.Koen Rüwen9202587de Plons1:14.741:13.84
13.Maxiem Wagenaar9304645Ritola Z&PC1:14.381:14.95
DISRicardo Bolt9303521ZPC Bikkel Hoogeveen1:15.471:15.92
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMDennis Thomas9204301Aqua'68-Najade1:10.00
AFGEMChris Bekkering9202329ZZG de Boskikkers1:10.28


<< TOP >>
Programmanr. 19
10.1.09 - 17:40
Dames, 100m vrije slag17 jaar en ouder
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Mariët Koster8301162ZPC Bikkel Hoogeveen58.4959.83
2.Charlotte Mol9102138ZPC Bikkel Hoogeveen58.231:00.72
3.Rochelle Kirindongo8601924ZPC Bikkel Hoogeveen59.971:00.98
4.Nienke van Eck9100838ZPC Bikkel Hoogeveen59.251:01.34
5.Mariëlle ter Stege9102974ZPC Bikkel Hoogeveen1:00.341:01.79
6.Wendy van der Iest8701904ZPC Bikkel Hoogeveen1:02.171:02.96
7.Berdien Welling9103476ZC Borger1:02.071:03.09
8.Linda Boxma8500416De Spatters1:01.371:03.42
9.Jante Wolbers8904804de Valken1:05.161:06.60
10.Cynthia Grooteboer8901462De Reest1:04.951:07.42
11.Anita Scheper8803862ZC Borger1:03.521:07.64
12.Manon Jellinek8902042Aqualero1:06.881:07.85
13.Ilonka van Doren6900824Aqua'68-Najade1:07.501:08.01
14.Iris Rüwen9003230de Plons1:10.641:11.06
15.Lize Roosma9007136Aqua'68-Najade1:08.571:11.19
16.Marloes Benjamins9105110Aqualero1:10.971:12.52
AFGEMDanique Pater9105828ZPC Bikkel Hoogeveen1:11.60
AFGEMAnnick van Dijk8600844Vriledo1:09.45
AFGEMMeryl Tetelepta8704060ZPC Bikkel Hoogeveen1:03.12


<< TOP >>
Programmanr. 20
10.1.09 - 17:45
Heren, 100m vrije slag17 jaar en ouder
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Niels van Eck8900793ZPC Bikkel Hoogeveen51.5653.25
2.Niels Koster8701851ZPC Bikkel Hoogeveen53.0855.10
3.Lars Hamming9005491Ritola Z&PC54.5355.13
4.Hans Westerhoff8502957Ritola Z&PC56.4758.86
5.Pepijn Stenveld9002797Ritola Z&PC59.0259.67
6.Patrick Wolbers8803915De Reest59.0659.92
7.Martijn Viel9003091ZC Borger58.951:00.40
8.Sander Hoogeveen9001267ZPC Bikkel Hoogeveen57.921:00.48
9.Jan Hofstede8601269De Reest1:04.721:02.71
10.Erik Nederman8602175ZPC Bikkel Hoogeveen1:03.541:03.92
11.Jeroen van der Vlist9003133ZC Borger1:03.421:04.43
12.Sander Peeters9105525De Reest1:04.501:05.76
13.Harjan Kooiker8701813ZPC Bikkel Hoogeveen1:04.771:07.32
DISJeroen Keizer9005097ZZG de Boskikkers1:01.04
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMCoen van Leeuwen8603743Vriledo1:00.12
AFGEMRico Ramaker9101857ZPC Bikkel Hoogeveen56.46
AFGEMRobin Wolbers8503051De Reest59.46
AFGEMMichel Popken9002321Ritola Z&PC57.43
AFGEMRobert Klinkhamer9101241ZPC Bikkel Hoogeveen53.30