Speedo deel 2
Roermond (NED),    20.12.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 4 en later
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag, Minioren 4    Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag, Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 200m wisselslag, Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m vlinderslag, Junioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 200m vlinderslag, Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, Minioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag, Minioren 4 en later
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 4    Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m wisselslag, Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m rugslag, Junioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 200m rugslag, Junioren 1 en 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 100m vrije slag                     Minioren 2 en 3
20.12.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Romy Ewalds                   Mosa-Regio                  NT 0000164    1:41.78           
          1:41.78
AFGE Daphne van de Zwan            Eszet                       NT 0100702                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 100m schoolslag                 Minioren 4 en later
20.12.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Koster                   HZPC                   1:42.97 9900517    1:41.09           
          1:41.09
  2. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:59.16 0000267    1:54.86           
          1:54.86
  3. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig   1:58.22 0000263    1:55.18           
          1:55.18
  4. Sander Aerts                  HZPC                   2:05.73 9902045    1:59.92           
          1:59.92
  5. Giel van Megen                HZPC                   2:06.66 0000265    2:08.11           
          2:08.11
  6. Rick Delvaux                  Mosa-Regio                  NT 9901099    2:09.98           
          2:09.98
  7. Ian Sanders                   Eszet                       NT 0100373    2:11.05           
          2:11.05
 DIS Servé Nelissen                RZ                     1:51.80 9900579    1:51.60           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:51.60
 DIS Nick van Mölken               Eszet                       NT 9901981    2:40.31           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:40.31
AFGE Bart van der Zanden           Noord Limburg(SG)      2:08.30 9900849                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Meisjes, 100m rugslag                           Minioren 4
20.12.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sterre Schlicher              RZ                     1:44.05 9901672    1:44.92           
          1:44.92
  2. Hilde Litjens                 HZPC                   1:47.17 9901156    1:49.91           
          1:49.91
 DIS Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)      1:33.76 9901412    1:36.22           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:36.22



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 50m vlinderslag                          Minioren 5
20.12.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bart van der Linden           Mosa-Regio               52.76 9801229      47.27           
  2. Pieter Otten                  HZPC                     55.07 9800937      54.15           
 DIS Owen Ebskamp                  Noord Limburg(SG)           NT 9802891    1:00.68           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGE Jesper Lemmen                 HZPC                        NT 9802319                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 200m vrije slag                          Minioren 5
20.12.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maud Bruijnen                 Heldense Zwemverenig        NT 9801362    3:05.27           
          1:30.60  3:05.27
  2. Celine Buijssen               HZPC                        NT 9801484    3:12.26           
          1:32.01  3:12.26
  3. Milou Peeters                 HZPC                        NT 9800668    3:16.58           
          1:35.52  3:16.58
  4. Eva Hietkamp                  HZPC                   3:31.95 9803990    3:23.11           
          1:37.49  3:23.11
  5. Shae Bours                    RZ                          NT 9803982    3:24.81           
          1:34.05  3:24.81
  6. Michelle Smeets               Eszet                       NT 9802536    3:43.35           
          1:45.06  3:43.35
  7. Alette Litjens                HZPC                        NT 9802220    3:43.86           
          1:46.51  3:43.86
  8. Nikki Rovers                  RZ                          NT 9802411    3:48.49           
          1:44.33  3:48.49
 DIS Aniek Ketelings               RZ                          NT 9800588                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
AFGE Vivian Schraven               Mosa-Regio                  NT 9804138                      
AFGE Gina Feenstra                 Mosa-Regio                  NT 9802798                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 200m wisselslag                          Minioren 6
20.12.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                   2:53.21 9700879    2:44.50           
            36.28  2:44.50
  2. Ted Wilders                   Mosa-Regio             2:56.35 9701177    2:54.55           
            39.50  2:54.55
  3. Jitse Zonneveld               RZ                     3:08.88 9703133    3:03.63           
            41.65  3:03.63
  4. Tim Peeters                   RZ                          NT 9700363    3:17.34           
            46.86  3:17.34
  5. Guus Wolswinkel               RZ                     3:31.35 9701677    3:29.42           
            50.62  3:29.42
 DIS Zjef Nelissen                 RZ                     3:30.26 9701679            RF        
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
 DIS Tim Wienhoven                 Mosa-Regio                  NT 9702199    3:34.13           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
            51.30  3:34.13
AFGE Hugo v. Iersel                Noord Limburg(SG)           NT 9702287                      
AFGE Eddie Soruvskis               HZPC                   3:53.99 9702081                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 200m vlinderslag                    Junioren 1 en 2
20.12.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Koster                  HZPC                        NT 9701312    3:19.41           
          1:37.83  3:19.41
  2. Denise van der Klij           HZPC                   3:24.05 9600482    3:23.69           
          1:38.14  3:23.69
  3. Rianne Mooren                 Mosa-Regio                  NT 9703018    3:27.80           
          1:40.42  3:27.80
  4. Floor Brouwer                 Mosa-Regio                  NT 9703012    3:29.73           
          1:41.06  3:29.73
  5. Ilse Litjens                  HZPC                   3:35.61 9602640    3:32.25           
          1:41.32  3:32.25
  6. Carley Donders                Heldense Zwemverenig   3:57.27 9602096    3:44.70           
          1:36.01  3:44.70
  7. Lotte van Megen               HZPC                        NT 9701376    3:50.89           
          1:44.98  3:50.89
  8. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig        NT 9702664    3:54.48           
          1:45.11  3:54.48
  9. Lieke Seelen                  Mosa-Regio                  NT 9701642    4:05.18           
          1:57.57  4:05.18
AFGE Judith Wienen                 Mosa-Regio                  NT 9701644                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 200m vlinderslag                    Junioren 1 en 2
20.12.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven Brouwer                  Mosa-Regio                  NT 9504449    3:03.33           
          1:24.62  3:03.33
  2. Sam Derks                     HZPC                        NT 9600719    3:08.07           
          1:28.60  3:08.07
  3. Djeremy Hesseling             Mosa-Regio             3:36.40 9603197    3:20.64           
          1:36.75  3:20.64
  4. Nando Broeren                 HZPC                        NT 9601441    3:54.00           
          1:49.43  3:54.00
  5. Teun van Rens                 HZPC                        NT 9503949    4:29.15           
          2:04.85  4:29.15
 DIS Sem Hermans                   HZPC                        NT 9601259    2:48.89           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:21.45  2:48.89
AFGE Luuk Janssen                  Mosa-Regio                  NT 9503497                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 100m rugslag                      Minioren 2 en 3
20.12.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Romy Ewalds                   Mosa-Regio             1:47.37 0000164    1:51.00           
          1:51.00
  2. Lissa van der Beek            Eszet                       NT 0001112    2:32.61           
          2:32.61
  3. Samantha Schmidgall           Eszet                       NT 0002154    2:43.21           
          2:43.21
 DIS Julia Hietkamp                HZPC                        NT 0001638    2:29.57           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:29.57
AFGE Gwen Wouters                  Eszet                       NT 0001824                      
AFGE Daphne van de Zwan            Eszet                       NT 0100702                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 100m wisselslag                 Minioren 4 en later
20.12.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Koster                   HZPC                   1:33.25 9900517    1:30.10           
          1:30.10
  2. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig   1:56.86 0000263    1:43.57           
          1:43.57
  3. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:50.01 0000267    1:44.23           
          1:44.23
  4. Sander Aerts                  HZPC                   1:56.06 9902045    1:58.15           
          1:58.15
 DIS Servé Nelissen                RZ                     1:43.42 9900579    1:43.57 VD        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:43.57
 DIS Rick Delvaux                  Mosa-Regio                  NT 9901099    1:53.72           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:53.72
 DIS Giel van Megen                HZPC                        NT 0000265    1:55.81           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:55.81
 DIS Ian Sanders                   Eszet                       NT 0100373    2:23.54           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:23.54
AFGE Bart van der Zanden           Noord Limburg(SG)      2:03.94 9900849                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 100m vrije slag                          Minioren 4
20.12.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sterre Schlicher              RZ                     1:30.87 9901672    1:31.07           
          1:31.07
  2. Hilde Litjens                 HZPC                   1:37.65 9901156    1:34.97           
          1:34.97
  3. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)      1:31.39 9901412    1:38.88           
          1:38.88



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 100m schoolslag                          Minioren 5
20.12.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michel Henkel                 RZ                     1:53.13 9802301    1:46.81           
          1:46.81
  2. Pieter Otten                  HZPC                   1:54.96 9800937    1:52.24           
          1:52.24
  3. Bart van der Linden           Mosa-Regio             1:58.07 9801229    1:55.27           
          1:55.27
  4. Owen Ebskamp                  Noord Limburg(SG)           NT 9802891    2:06.51           
          2:06.51
AFGE Jesper Lemmen                 HZPC                   2:20.10 9802319                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Meisjes, 100m wisselslag                          Minioren 5
20.12.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maud Bruijnen                 Heldense Zwemverenig   1:50.01 9801362    1:35.72           
          1:35.72
  2. Aniek Ketelings               RZ                     1:36.82 9800588    1:38.23           
          1:38.23
  3. Celine Buijssen               HZPC                   1:38.93 9801484    1:39.64           
          1:39.64
  4. Shae Bours                    RZ                     1:44.81 9803982    1:42.68           
          1:42.68
  5. Milou Peeters                 HZPC                   1:41.79 9800668    1:42.90           
          1:42.90
  6. Alette Litjens                HZPC                   1:51.10 9802220    1:44.27           
          1:44.27
  7. Eva Hietkamp                  HZPC                        NT 9803990    1:45.29           
          1:45.29
  8. Michelle Smeets               Eszet                  1:55.72 9802536    1:52.99           
          1:52.99
  9. Nikki Rovers                  RZ                          NT 9802411    2:02.04           
          2:02.04
AFGE Gina Feenstra                 Mosa-Regio             1:39.23 9802798                      
AFGE Vivian Schraven               Mosa-Regio                  NT 9804138                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 100m vrije slag                          Minioren 6
20.12.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                   1:10.22 9700879    1:10.07           
          1:10.07
  2. Ted Wilders                   Mosa-Regio             1:10.26 9701177    1:10.21           
          1:10.21
  3. Jitse Zonneveld               RZ                     1:13.97 9703133    1:12.84           
          1:12.84
  4. Zjef Nelissen                 RZ                     1:23.66 9701679    1:23.27           
          1:23.27
  5. Tim Peeters                   RZ                     1:25.64 9700363    1:23.78           
          1:23.78
  6. Guus Wolswinkel               RZ                     1:24.18 9701677    1:25.16           
          1:25.16
  7. Tim Wienhoven                 Mosa-Regio             1:25.83 9702199    1:25.50           
          1:25.50
  8. Tom van Mölken                Eszet                       NT 9702703    2:42.34           
          2:42.34
AFGE Hugo v. Iersel                Noord Limburg(SG)      1:24.02 9702287                      
AFGE Eddie Soruvskis               HZPC                   1:35.54 9702081                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Meisjes, 200m rugslag                      Junioren 1 en 2
20.12.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilse Litjens                  HZPC                   3:00.24 9602640    2:53.87           
          1:26.28  2:53.87
  2. Manon Koster                  HZPC                        NT 9701312    2:54.93           
          1:27.71  2:54.93
  3. Denise van der Klij           HZPC                   2:59.49 9600482    3:01.10           
          1:28.82  3:01.10
  4. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig        NT 9702664    3:07.65           
          1:31.22  3:07.65
  5. Floor Brouwer                 Mosa-Regio                  NT 9703012    3:08.25           
          1:33.60  3:08.25
  6. Lieke Seelen                  Mosa-Regio                  NT 9701642    3:16.03           
          1:37.46  3:16.03
  7. Rianne Mooren                 Mosa-Regio                  NT 9703018    3:18.80           
          1:38.99  3:18.80
  8. Lotte van Megen               HZPC                        NT 9701376    3:19.93           
          1:39.33  3:19.93
  9. Elke Teunissen                RZ                          NT 9703446    3:25.78           
          1:41.33  3:25.78
 10. Karin Strolenberg             Eszet                       NT 9604302    4:24.03           
          2:06.51  4:24.03
 DIS Carley Donders                Heldense Zwemverenig   3:08.69 9602096                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
 DIS Jessica Heesen                RZ                     3:03.86 9601194    2:55.96           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:25.84  2:55.96
 DIS Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig        NT 9704548    3:33.31           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:43.39  3:33.31
 DIS Evie Roebroek                 RZ                          NT 9605774    3:39.64           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:44.77  3:39.64
AFGE Judith Wienen                 Mosa-Regio                  NT 9701644                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Jongens, 200m rugslag                      Junioren 1 en 2
20.12.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sam Derks                     HZPC                   2:45.60 9600719    2:41.50           
          1:21.21  2:41.50
  2. Sem Hermans                   HZPC                   2:42.81 9601259    2:42.18           
          1:21.12  2:42.18
  3. Sven Brouwer                  Mosa-Regio             3:04.05 9504449    2:58.62           
          1:26.90  2:58.62
  4. Kay Thijssen                  HZPC                   3:03.45 9601799    2:59.31           
          1:28.76  2:59.31
  5. Björn Piket                   HZPC                   3:12.60 9602133    3:01.62           
          1:32.77  3:01.62
  6. Djeremy Hesseling             Mosa-Regio                  NT 9603197    3:05.83           
          1:37.17  3:05.83
  7. Dylan Bos                     HZPC                   3:37.86 9600717    3:12.82           
          1:34.71  3:12.82
  8. Teun van Rens                 HZPC                   3:12.77 9503949    3:15.38           
          1:35.15  3:15.38
  9. Nando Broeren                 HZPC                   3:16.89 9601441    3:16.85           
          1:37.90  3:16.85
 10. Mark Linssen                  HZPC                   3:19.06 9500535    3:21.78           
          1:38.63  3:21.78
 11. Tom Timmermans                RZ                     3:30.26 9602117    3:28.22           
          1:39.67  3:28.22
 12. Bas Geurts                    HZPC                        NT 9505307    3:44.65           
          1:47.76  3:44.65
AFGE Luuk Janssen                  Mosa-Regio             2:45.41 9503497                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to Eszet