Speedo Jaargang deel 2
Deurne (NED),    16.12.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 101. Alle, 25m vrije slag, 6 - 7 jaar    Nr. 201. Jongens, 25m vrije slag, 8 - 9 jaar
Nr. 301. Meisjes, 25m vrije slag, 8 - 9 jaar    Nr. 401. Jongens, 50m vrije slag, 10 jaar
Nr. 501. Meisjes, 50m vrije slag, 10 jaar    Nr. 601. Jongens, 50m vrije slag, 11 jaar
Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, 7 - 8 jaar    Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag, 7 - 9 jaar
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag, 9 jaar    Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag, 10 jaar
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag, 10 jaar    Nr. 6. Jongens, 200m wisselslag, 11 jaar
Nr. 7. Meisjes, 200m vlinderslag, 11 - 12 jaar    Nr. 8. Jongens, 200m vlinderslag, 12 - 13 jaar
Nr. 701. Alle, 25m vlinderslag, 6 - 7 jaar    Nr. 801. Jongens, 25m vlinderslag, 8 - 9 jaar
Nr. 901. Meisjes, 25m vlinderslag, 8 - 9 jaar    Nr. 1001. Jongens, 25m vlinderslag, 10 jaar
Nr. 1101. Meisjes, 25m vlinderslag, 10 jaar    Nr. 1201. Jongens, 100m wisselslag, 11 jaar
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, 7 - 8 jaar    Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag, 7 - 9 jaar
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag, 9 jaar    Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, 10 jaar
Nr. 13. Meisjes, 100m wisselslag, 10 jaar    Nr. 14. Jongens, 100m vrije slag, 11 jaar
Nr. 15. Meisjes, 200m rugslag, 11 - 12 jaar    Nr. 16. Jongens, 200m rugslag, 12 - 13 jaar
Nr. 1301. Alle, 4 x 25m schoolslag, 6 - 8 jaar    Nr. 1401. Meisjes, 4 x 25m schoolslag, 8 - 10 jaar


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 101                    Alle, 25m vrije slag                           6 - 7 jaar
16.12.07 - 14:00                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kayleigh Gijsels              0000538 Tempo Valkenswaard       22.68     1.          
    2.  Max Compen                    0000199 Zwem & Poloklub Bude     29.47     2.FJ 1      
    3.  Britney Raymakers             0000076 Zwem & Poloklub Bude     29.47     3.FJ 2      



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 201                   Jongens, 25m vrije slag                         8 - 9 jaar
16.12.07 - 14:02                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marcoen Smits                 9900815 Eiffel Swimmers PSV      18.48     1.FJ 1      
    2.  Jelle de Wind                 9801183 Z&PV Nuenen              18.48     2.FJ 2      
    3.  Timo van Lint                 9801785 Eiffel Swimmers PSV      18.66     3.          
    4.  Stijn Simons                  9900813 Eiffel Swimmers PSV      19.04     4.          
    5.  Bernhard D'hert               9900817 Eiffel Swimmers PSV      19.86     5.          
    6.  Luc de Haas                   98-01241Tiamat                   21.75     6.          
    7.  Jurne Sleddens                98-01243Tiamat                   21.80     7.          
    8.  Felix Frijns                  9802193 Tempo Valkenswaard       21.95     8.          
    9.  Jorg van Beek                 99-JoBeeTiamat                   23.78     9.          
   10.  Thom van Haaften              9900721 Zwem & Poloklub Bude     26.44    10.          
    NG  Sven Antwerpen                98-SvAntTiamat                             NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 301                   Meisjes, 25m vrije slag                         8 - 9 jaar
16.12.07 - 14:04                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tamara Brouwers               9802494 Eiffel Swimmers PSV      17.07     1.          
    2.  Soraya Wasser                 9901358 Eiffel Swimmers PSV      17.65     2.          
    3.  Roobin Rijken                 98-RoRijTiamat                   19.42     3.          
    4.  Ymke van de Voort             98-YmVooTiamat                   19.66     4.          
    5.  Dionne Wieland                98-01702Tiamat                   20.34     5.          
    6.  Sanne Rijpers                 9801630 Zwem & Poloklub Bude     21.21     6.          
    7.  Susan van de Vrande           9802700 Dzt'62                   21.66     7.          
    8.  Anniek Raymakers              9800416 Zwem & Poloklub Bude     21.87     8.          
    9.  Janne Thirion                 9901222 Zwem & Poloklub Bude     22.66     9.          
   10.  Myrna Stals                   9900550 Zwem & Poloklub Bude     24.39    10.          
   11.  Amara Veugen                  9901556 Dzt'62                   24.43    11.          
   12.  Carlijn Mollen                98-CaMolTiamat                   26.57    12.          
   13.  Annemieke Vlassak             9900682 Zwem & Poloklub Bude     32.22    13.          
    NG  Amber Manders                 9802820 Zwem & Poloklub Bude               NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 401                   Jongens, 50m vrije slag                            10 jaar
16.12.07 - 14:08                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sjoerd Fransen                9702725 Dzt'62                   51.17     1.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 501                   Meisjes, 50m vrije slag                            10 jaar
16.12.07 - 14:10                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tessa Hinde                   9704332 Z&PV Nuenen              45.24     1.          
    2.  Liselotte van de Broek        97-LiBroTiamat                   46.82     2.          
    3.  Silke Verberkmoes             9702688 Zwem & Poloklub Bude     47.37     3.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 601                   Jongens, 50m vrije slag                            11 jaar
16.12.07 - 14:12                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Job van Cranenbroek           9600787 Zwem & Poloklub Bude     41.43     1.          
    2.  Kilian Rovers                 9603805 Zwem & Poloklub Bude     45.16     2.          
    3.  Stijn Dirne                   9603161 Z&PV Nuenen              48.23     3.          
    4.  Michael Masy                  9603531 Zwem & Poloklub Bude     57.05     4.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Meisjes, 100m vrije slag                         7 - 8 jaar
16.12.07 - 14:14                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Erica Schoenmakers            9900856 Z&PV Nuenen            1:27.58     1.          
            41.05  1:27.58
    2.  Eline Hartogs                 9901388 Z&PV Nuenen            1:35.86     2.          
            42.60  1:35.86



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                    Jongens, 100m schoolslag                         7 - 9 jaar
16.12.07 - 14:16                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thomas Manuel                 9800919 Eiffel Swimmers PSV    1:40.20     1.          
            47.54  1:40.20
    2.  Cristhian van Schijndel       9800131 Dzt'62                 1:46.04     2.          
            50.33  1:46.04
    3.  Loed Jacobs                   9800441 Dzt'62                 1:46.62     3.          
          1:46.62
    4.  Bram Jurrius                  98-01791Lutra                  1:54.10     4.          
            53.05  1:54.10
    5.  Stef Kissen                   9800113 Zwem & Poloklub Bude   1:54.40     5.          
          1:54.40
    6.  Luka van Wouden               98-01407Lutra                  2:05.01     6.          
            58.05  2:05.01
    7.  Harm van de Heuvel            9801159 Zwem & Poloklub Bude   2:06.11     7.          
            59.65  2:06.11
    8.  Tony Smits                    99-00819Lutra                  2:06.78     8.          
          2:06.78
    9.  Liam de Boer                  9801913 Zwem & Poloklub Bude   2:11.16     9.          
          1:02.57  2:11.16
   DIS  Jorn Vogelaar                 9800663 Dzt'62                            DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
            57.45
   DIS  Tobias Geurts                 9801185 Z&PV Nuenen            1:59.24    DIS          
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            55.10  1:59.24



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Meisjes, 100m rugslag                              9 jaar
16.12.07 - 14:20                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrle Schoones                9800206 Zwem & Poloklub Bude   1:40.68     1.          
            47.77  1:40.68
    2.  Lisanne Haazen                9800620 Dzt'62                 1:52.04     2.          
            53.08  1:52.04
    3.  Wen Qin Bozelie               98-01946Lutra                  1:53.94     3.          
            54.71  1:53.94
    4.  Joyca Jansen                  98-01138Lutra                  1:54.68     4.          
            55.68  1:54.68
    5.  Nikki Hegge                   9800414 Zwem & Poloklub Bude   1:57.46     5.          
          1:57.46



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                    Jongens, 50m vlinderslag                            10 jaar
16.12.07 - 14:24                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floris van Mierlo             9700489 Zwem & Poloklub Bude     36.23     1.          
    2.  Joeri Phaff                   9701099 Z&PV Nuenen              44.82     2.          
    3.  Roy van der Heyden            9701209 Dzt'62                   45.10     3.          
    4.  Alain Vogels                  9701835 Z&PV Nuenen              45.82     4.          
    5.  Tim Paulusse                  9702063 Tempo Valkenswaard       46.50     5.          
    6.  Jeroen Schelling              9701837 Z&PV Nuenen              55.71     6.          
    7.  Willem Smits                  9701563 Dzt'62                   56.38     7.          
    8.  Bart Vlassak                  9701265 Zwem & Poloklub Bude     57.32     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                    Meisjes, 200m vrije slag                            10 jaar
16.12.07 - 14:28                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Laura van Leeuwen             9701762 Eiffel Swimmers PSV    2:38.09     1.          
            34.88  1:15.22  1:55.97  2:38.09
    2.  Esmée Six                     9700490 Eiffel Swimmers PSV    2:43.01     2.          
            37.20  1:19.43  2:02.19  2:43.01
    3.  Danique Scheepers             9700836 Zwem & Poloklub Bude   2:44.66     3.          
            35.70  1:16.69  2:00.38  2:44.66
    4.  Bente Gerits                  9702052 Eiffel Swimmers PSV    2:50.86     4.          
            38.35  1:22.15  2:50.86
    5.  Mara van Loon                 9703122 Eiffel Swimmers PSV    2:54.33     5.          
            38.55  1:24.37  2:10.71  2:54.33
    6.  Amber Rommelse                9702562 Eiffel Swimmers PSV    2:55.91     6.          
            38.78  1:25.06  2:10.35  2:55.91
    7.  Paulien Koenen                9701856 Eiffel Swimmers PSV    2:56.81     7.          
          2:56.81
    8.  Romy van Herk                 9702552 Eiffel Swimmers PSV    3:01.50     8.          
          3:01.50
    9.  Rebecca Fairley               9702736 Eiffel Swimmers PSV    3:06.74     9.          
            41.97  1:29.26  2:19.00  3:06.74
   10.  Isolde D'hert                 9702564 Eiffel Swimmers PSV    3:07.96    10.          
            39.94  1:28.72  2:18.39  3:07.96
   11.  Anne Verhappen                9702612 Eiffel Swimmers PSV    3:10.77    11.          
          3:10.77
   12.  Eva van de Kerkhof            9703092 Dzt'62                 3:10.78    12.          
          3:10.78
   13.  Maayke Voets                  9702982 Z&PV Nuenen            3:10.88    13.          
            44.60  1:33.18  2:23.20  3:10.88
   14.  Mandy Stevens                 9702866 Dzt'62                 3:12.06    14.          
          3:12.06
   15.  Els van Gemert                9702878 Dzt'62                 3:13.49    15.          
            42.82  1:34.16  2:24.18  3:13.49
   16.  Demi Vos                      9702054 Tempo Valkenswaard     3:13.53    16.          
            42.62  1:33.87  2:25.81  3:13.53
   17.  Lisa Verzijden                9701572 Tempo Valkenswaard     3:19.18    17.          
            44.82  1:37.46  2:29.55  3:19.18
   18.  Maud van Poppel               97-01508Tiamat                 3:22.48    18.          
            42.91  1:34.52  2:29.96  3:22.48
   19.  Kim de Wit                    97-01122Tiamat                 3:30.26    19.          
            45.39  1:40.22  2:38.45  3:30.26
   20.  Marjolein Wijnen              9702556 Z&PV Nuenen            3:31.77    20.          
            48.14  1:42.76  2:38.01  3:31.77
   21.  Chantal de Lau                9702846 Tempo Valkenswaard     3:36.70    21.          
            46.80  1:44.22  2:41.66  3:36.70
   22.  Kim Verheijen                 97-01174Lutra                  3:38.37    22.          
            47.21  1:23.10  2:42.54  3:38.37
   23.  Hanna Stals                   9701252 Zwem & Poloklub Bude   3:40.80    23.          
            49.96  1:47.00  2:45.81  3:40.80
    NG  Jill van der Jagt             9700910 Eiffel Swimmers PSV                NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                    Jongens, 200m wisselslag                            11 jaar
16.12.07 - 14:42                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pepijn Smits                  9600691 Eiffel Swimmers PSV    2:49.85     1.          
            37.02  2:49.85
    2.  Stan Pijnenburg               9600427 Eiffel Swimmers PSV    2:50.51     2.          
            40.96  1:24.74  2:13.74  2:50.51
    3.  Stef van Zitteren             9601459 Eiffel Swimmers PSV    2:53.44     3.          
            38.60  1:25.24  2:15.80  2:53.44
    4.  Teun Lamers                   9600785 Zwem & Poloklub Bude   3:27.85     4.          
          3:27.85
    5.  Mark Smits                    9602525 Dzt'62                 3:34.08     5.          
          3:34.08
    6.  Yaro Smetsers                 9601535 Dzt'62                 3:40.12     6.          
            52.45  3:40.12
    7.  Matthijs Heijmans             9600749 Zwem & Poloklub Bude   3:45.90     7.          
          1:00.60  1:55.23  2:58.82  3:45.90
    8.  Thijs van Tongerlo            9600751 Zwem & Poloklub Bude   3:46.95     8.          
            52.68  1:50.86  2:58.58  3:46.95



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                    Meisjes, 200m vlinderslag                      11 - 12 jaar
16.12.07 - 14:52                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Samantha Kardol               9502972 Z&PV Nuenen            2:56.88     1.          
            37.46  1:22.18  2:09.99  2:56.88
    2.  Madelon van Dam               9601624 Eiffel Swimmers PSV    3:09.65     2.          
            40.15  1:27.65  2:18.56  3:09.65
    3.  Rosanne van Wierst            9600234 Eiffel Swimmers PSV    3:23.96     3.          
            43.25  1:36.55  2:30.80  3:23.96
    4.  Lisa Hartogs                  9505044 Z&PV Nuenen            3:42.03     4.          
            47.16  1:45.01  2:44.38  3:42.03
    5.  Anouk van Schaik              9601636 Tempo Valkenswaard     3:49.98     5.          
            46.88  1:47.15  2:50.40  3:49.98
    6.  Jessica Manders               9604004 Z&PV Nuenen            3:56.69     6.          
            48.72  1:50.01  2:53.57  3:56.69
    7.  Anouk Coppieters              9505430 Z&PV Nuenen            4:07.17     7.          
          2:00.98  3:05.79  4:07.17
    8.  Inge v.d. Boogaard            96-03834Lutra                  4:09.90     8.          
          4:09.90



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                    Jongens, 200m vlinderslag                      12 - 13 jaar
16.12.07 - 14:58                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leandros Sidiropulos          94-05727Lutra                  3:58.66     1.          
            49.19  1:52.88  2:59.00  3:58.66
   DIS  Rens Jonker                   9403507 Tempo Valkenswaard     4:04.66    DIS          
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            54.72  1:58.06  3:02.43  4:04.66



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 701                    Alle, 25m vlinderslag                          6 - 7 jaar
16.12.07 - 15:02                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kayleigh Gijsels              0000538 Tempo Valkenswaard       25.94     1.          
    2.  Max Compen                    0000199 Zwem & Poloklub Bude     36.40     2.          
    3.  Britney Raymakers             0000076 Zwem & Poloklub Bude     37.80     3.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 801                  Jongens, 25m vlinderslag                         8 - 9 jaar
16.12.07 - 15:04                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stijn Simons                  9900813 Eiffel Swimmers PSV      22.84     1.          
    2.  Marcoen Smits                 9900815 Eiffel Swimmers PSV      24.36     2.          
    3.  Bernhard D'hert               9900817 Eiffel Swimmers PSV      25.01     3.          
    4.  Felix Frijns                  9802193 Tempo Valkenswaard       25.44     4.          
    5.  Jelle de Wind                 9801183 Z&PV Nuenen              25.61     5.          
    6.  Timo van Lint                 9801785 Eiffel Swimmers PSV      27.48     6.          
    7.  Luc de Haas                   98-01241Tiamat                   31.96     7.          
    8.  Jurne Sleddens                98-01243Tiamat                   34.14     8.          
    9.  Thom van Haaften              9900721 Zwem & Poloklub Bude     41.67     9.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 901                  Meisjes, 25m vlinderslag                         8 - 9 jaar
16.12.07 - 15:06                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tamara Brouwers               9802494 Eiffel Swimmers PSV      20.67     1.          
    2.  Soraya Wasser                 9901358 Eiffel Swimmers PSV      21.54     2.          
    3.  Susan van de Vrande           9802700 Dzt'62                   23.26     3.          
    4.  Janne Thirion                 9901222 Zwem & Poloklub Bude     23.27     4.          
    5.  Sanne Rijpers                 9801630 Zwem & Poloklub Bude     25.75     5.          
    6.  Ymke van de Voort             98-YmVooTiamat                   25.78     6.          
    7.  Dionne Wieland                98-01702Tiamat                   26.29     7.          
    8.  Amara Veugen                  9901556 Dzt'62                   28.48     8.          
    9.  Myrna Stals                   9900550 Zwem & Poloklub Bude     32.90     9.          
   10.  Anniek Raymakers              9800416 Zwem & Poloklub Bude     33.02    10.          
   11.  Annemieke Vlassak             9900682 Zwem & Poloklub Bude     46.42    11.          
   DIS  Roobin Rijken                 98-RoRijTiamat                   26.77    DIS          
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
    NG  Amber Manders                 9802820 Zwem & Poloklub Bude               NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1001                 Jongens, 25m vlinderslag                            10 jaar
16.12.07 - 15:08                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sjoerd Fransen                9702725 Dzt'62                   24.59     1.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1101                 Meisjes, 25m vlinderslag                            10 jaar
16.12.07 - 15:10                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Silke Verberkmoes             9702688 Zwem & Poloklub Bude     24.59     1.          
    2.  Tessa Hinde                   9704332 Z&PV Nuenen              25.60     2.          
    3.  Liselotte van de Broek        97-LiBroTiamat                   30.81     3.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1201                 Jongens, 100m wisselslag                            11 jaar
16.12.07 - 15:12                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kilian Rovers                 9603805 Zwem & Poloklub Bude   1:53.59     1.          
            55.41  1:53.59
    2.  Job van Cranenbroek           9600787 Zwem & Poloklub Bude   1:55.31     2.          
          1:55.31
    3.  Stijn Dirne                   9603161 Z&PV Nuenen            2:10.52     3.          
          2:10.52
   DIS  Michael Masy                  9603531 Zwem & Poloklub Bude   2:24.90    DIS          
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:24.90



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Meisjes, 100m rugslag                          7 - 8 jaar
16.12.07 - 15:14                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Erica Schoenmakers            9900856 Z&PV Nuenen            1:39.60     1.          
          1:39.60
   DIS  Eline Hartogs                 9901388 Z&PV Nuenen            1:50.28    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:50.28



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                   Jongens, 100m wisselslag                         7 - 9 jaar
16.12.07 - 15:18                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Loed Jacobs                   9800441 Dzt'62                 1:32.24     1.          
          1:32.24
    2.  Thomas Manuel                 9800919 Eiffel Swimmers PSV    1:37.47     2.          
          1:37.47
    3.  Tobias Geurts                 9801185 Z&PV Nuenen            1:46.58     3.          
          1:46.58
    4.  Cristhian van Schijndel       9800131 Dzt'62                 1:48.28     4.          
          1:48.28
    5.  Bram Jurrius                  98-01791Lutra                  1:50.78     5.          
          1:50.78
    6.  Tony Smits                    99-00819Lutra                  1:55.43     6.          
          1:55.43
    7.  Jorn Vogelaar                 9800663 Dzt'62                 1:56.99     7.          
          1:56.99
    8.  Harm van de Heuvel            9801159 Zwem & Poloklub Bude   1:59.23     8.          
          1:59.23
    9.  Luka van Wouden               98-01407Lutra                  2:02.07     9.          
          2:02.07
   DIS  Stef Kissen                   9800113 Zwem & Poloklub Bude   1:46.02    DIS          
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:46.02
   DIS  Liam de Boer                  9801913 Zwem & Poloklub Bude   2:05.60    DIS          
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:05.60



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                   Meisjes, 100m vrije slag                             9 jaar
16.12.07 - 15:22                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrle Schoones                9800206 Zwem & Poloklub Bude   1:25.29     1.          
            40.89  1:25.29
    2.  Joyca Jansen                  98-01138Lutra                  1:42.22     2.          
            47.89  1:42.22
    3.  Lisanne Haazen                9800620 Dzt'62                 1:45.94     3.          
          1:45.94
    4.  Wen Qin Bozelie               98-01946Lutra                  1:47.30     4.          
            49.93  1:47.30
    5.  Nikki Hegge                   9800414 Zwem & Poloklub Bude   1:49.10     5.          
            51.38  1:49.10



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                   Jongens, 100m schoolslag                            10 jaar
16.12.07 - 15:26                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floris van Mierlo             9700489 Zwem & Poloklub Bude   1:39.23     1.          
            46.92  1:39.23
    2.  Joeri Phaff                   9701099 Z&PV Nuenen            1:50.54     2.          
            51.40  1:50.54
    3.  Roy van der Heyden            9701209 Dzt'62                 1:51.00     3.          
            52.80  1:51.00
    4.  Jeroen Schelling              9701837 Z&PV Nuenen            1:52.75     4.          
            55.04  1:52.75
    5.  Willem Smits                  9701563 Dzt'62                 1:55.27     5.          
            54.43  1:55.27
    6.  Tim Paulusse                  9702063 Tempo Valkenswaard     2:00.34     6.          
            57.22  2:00.34
    7.  Bart Vlassak                  9701265 Zwem & Poloklub Bude   2:09.37     7.          
          1:02.19  2:09.37
   DIS  Alain Vogels                  9701835 Z&PV Nuenen            1:52.87    DIS          
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            54.71  1:52.87



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                   Meisjes, 100m wisselslag                            10 jaar
16.12.07 - 15:32                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Laura van Leeuwen             9701762 Eiffel Swimmers PSV    1:22.83     1.          
          1:22.83
    2.  Danique Scheepers             9700836 Zwem & Poloklub Bude   1:23.91     2.          
          1:23.91
    3.  Esmée Six                     9700490 Eiffel Swimmers PSV    1:27.07     3.          
          1:27.07
    4.  Paulien Koenen                9701856 Eiffel Swimmers PSV    1:31.80     4.          
          1:31.80
    5.  Amber Rommelse                9702562 Eiffel Swimmers PSV    1:32.39     5.          
          1:32.39
    6.  Bente Gerits                  9702052 Eiffel Swimmers PSV    1:34.00     6.          
          1:34.00
    7.  Mara van Loon                 9703122 Eiffel Swimmers PSV    1:34.52     7.          
          1:34.52
    8.  Maayke Voets                  9702982 Z&PV Nuenen            1:35.03     8.          
          1:35.03
    9.  Isolde D'hert                 9702564 Eiffel Swimmers PSV    1:38.03     9.          
          1:38.03
   10.  Anne Verhappen                9702612 Eiffel Swimmers PSV    1:38.52    10.          
          1:38.52
   11.  Romy van Herk                 9702552 Eiffel Swimmers PSV    1:39.53    11.          
          1:39.53
   12.  Mandy Stevens                 9702866 Dzt'62                 1:40.41    12.          
          1:40.41
   13.  Eva van de Kerkhof            9703092 Dzt'62                 1:41.44    13.          
          1:41.44
   14.  Els van Gemert                9702878 Dzt'62                 1:41.75    14.          
          1:41.75
   15.  Lisa Verzijden                9701572 Tempo Valkenswaard     1:43.38    15.          
          1:43.38
   16.  Rebecca Fairley               9702736 Eiffel Swimmers PSV    1:43.56    16.          
          1:43.56
   17.  Hanna Stals                   9701252 Zwem & Poloklub Bude   1:44.74    17.          
          1:44.74
   18.  Demi Vos                      9702054 Tempo Valkenswaard     1:45.09    18.          
          1:45.09
   19.  Chantal de Lau                9702846 Tempo Valkenswaard     1:46.85    19.          
          1:46.85
   20.  Kim Verheijen                 97-01174Lutra                  1:48.00    20.          
          1:48.00
   21.  Marjolein Wijnen              9702556 Z&PV Nuenen            1:48.80    21.          
          1:48.80
   22.  Kim de Wit                    97-01122Tiamat                 1:51.58    22.          
          1:51.58
   DIS  Maud van Poppel               97-01508Tiamat                 1:43.86    DIS          
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:43.86
    NG  Jill van der Jagt             9700910 Eiffel Swimmers PSV                NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                   Jongens, 100m vrije slag                            11 jaar
16.12.07 - 15:40                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stan Pijnenburg               9600427 Eiffel Swimmers PSV    1:07.24     1.          
            32.84  1:07.24
    2.  Stef van Zitteren             9601459 Eiffel Swimmers PSV    1:08.97     2.          
            34.16  1:08.97
    3.  Pepijn Smits                  9600691 Eiffel Swimmers PSV    1:10.24     3.          
            34.43  1:10.24
    4.  Mark Smits                    9602525 Dzt'62                 1:20.98     4.          
            38.41  1:20.98
    5.  Teun Lamers                   9600785 Zwem & Poloklub Bude   1:23.19     5.          
            39.51  1:23.19
    6.  Yaro Smetsers                 9601535 Dzt'62                 1:31.52     6.          
            38.80  1:31.52
    7.  Matthijs Heijmans             9600749 Zwem & Poloklub Bude   1:35.12     7.          
            43.85  1:35.12
    8.  Thijs van Tongerlo            9600751 Zwem & Poloklub Bude   1:38.43     8.          
            47.69  1:38.43



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Meisjes, 200m rugslag                        11 - 12 jaar
16.12.07 - 15:46                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Samantha Kardol               9502972 Z&PV Nuenen            2:44.75     1.          
            39.54  1:22.06  2:04.11  2:44.75
    2.  Rosanne van Wierst            9600234 Eiffel Swimmers PSV    2:52.67     2.          
            41.18  1:25.53  2:10.00  2:52.67
    3.  Madelon van Dam               9601624 Eiffel Swimmers PSV    2:54.03     3.          
            42.00  1:26.06  2:11.60  2:54.03
    4.  Vanessa van Schijndel         9500400 Dzt'62                 2:59.02     4.          
            41.36  1:26.74  2:59.02
    5.  Ashley Vos                    9503138 Tempo Valkenswaard     3:00.09     5.          
            43.06  1:29.30  2:16.43  3:00.09
    6.  Susan Teijken                 9504592 Z&PV Nuenen            3:02.20     6.          
            43.40  1:29.02  2:16.11  3:02.20
    7.  Lisa Hartogs                  9505044 Z&PV Nuenen            3:05.87     7.          
            42.88  1:29.72  2:12.44  3:05.87
    8.  Jeanine Kocken                9601816 Eiffel Swimmers PSV    3:09.30     8.          
            44.96  1:32.72  2:21.69  3:09.30
    9.  Anouk Coppieters              9505430 Z&PV Nuenen            3:17.41     9.          
            48.27  1:39.25  2:29.62  3:17.41
   10.  Jessica Manders               9604004 Z&PV Nuenen            3:19.68    10.          
            47.00  1:39.25  2:31.91  3:19.68
   11.  Ilse van den Eerenbeemd       9505434 Z&PV Nuenen            3:37.71    11.          
            49.60  1:46.15  2:41.57  3:37.71
   12.  Inge v.d. Boogaard            96-03834Lutra                  3:39.25    12.          
            51.50  1:47.44  2:43.97  3:39.25
   13.  Inge Dedding                  9505432 Z&PV Nuenen            3:43.54    13.          
            55.90  1:51.79  3:43.54
   DIS  Demi Sidiropulos              96-05332Lutra                  4:23.26    DIS          
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            53.71  2:06.79  3:14.88  4:23.26



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Jongens, 200m rugslag                        12 - 13 jaar
16.12.07 - 15:56                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jarmo van Zwol                9402983 Z&PV Nuenen            2:45.61     1.          
            37.64  1:19.09  2:01.82  2:45.61
    2.  Rens Jonker                   9403507 Tempo Valkenswaard     3:43.14     2.          
            55.25  1:52.18  2:49.61  3:43.14
   DIS  Leandros Sidiropulos          94-05727Lutra                  3:36.41    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            49.81  1:46.74  3:36.41
 AFGEM  Stijn Koehler                 9404645 Z&PV Nuenen                     AFGEM          
    NG  Jordi de Backer               9502815 Dzt'62                             NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1301                 Alle, 4 x 25m schoolslag                minioren 3 en later
16.12.07 - 16:02                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eiffel Swimmers PSV 1                 Eiffel Swimmers PSV    1:39.60     1.          
        Bernhard D'hert, 99                       Marcoen Smits, 99
        Soraya Wasser, 99                         Stijn Simons, 99
          1:39.60

    2.  Zwem & Poloklub Budel 1               Zwem & Poloklub Bude   2:13.69     2.          
        Max Compen, 00                            Thom van Haaften, 99
        Myrna Stals, 99                           Janne Thirion, 99
          2:13.69




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1401                Meisjes, 4 x 25m schoolslag                      8 - 10 jaar
16.12.07 - 16:02                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zwem & Poloklub Budel 1               Zwem & Poloklub Bude   2:01.00     1.          
        Silke Verberkmoes, 97                     Sanne Rijpers, 98
        Anniek Raymakers, 98                      Annemieke Vlassak, 99
            58.75  2:01.00

   DIS  Tiamat                                Tiamat                 1:48.39    DIS          
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
        Liselotte van de Broek, 97                Ymke van de Voort, 98
        Roobin Rijken, 98                         Dionne Wieland, 98
            54.94  1:48.39





Splash Meet Manager 2007Registered to DZT'62