Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 200m vlinderslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 1 en 2


Speedo deel 2
Zaandam, 14.12.2008


Programmanr. 1
14.12.2008 - 13:00
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)NT00007261:38.46
2.Kaylin stelOeza1:57.8001002901:42.55
3.Fleur de BoerDe Zeeschuimers1:48.9200100001:42.91
4.Shira de HaanOeza1:58.1100011301:53.21


<< TOP >>
Programmanr. 2
14.12.2008 - 13:00
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wesley BosHpcNT99012411:55.01
2.Phil BrantjesKzcNT00004852:00.47
3.Niels MartensKzcNT01001112:00.86
4.Roy VlielandOeza2:12.7799015172:03.04
5.Stefan LoosKzcNT00004872:06.15
6.Tim KieftZaanstad (SG)NT99019212:07.32
7.Devon-Ray JacobsKzcNT99016852:07.79
DISKoen GaalOeza1:56.3899011131:57.78SL
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
NG.ZARoan TeerOezaNT0001153
AFGEMMitchell van DijkOeza2:04.119902145


<< TOP >>
Programmanr. 3
14.12.2008 - 13:05
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anne BerendrechtZaanstad (SG)1:33.2799007821:35.09
2.Isabel PuntA.Z.V.D.1:41.6299014041:39.56
3.Nikita VosHpc1:46.6399003561:40.03
4.Femke StevensZaanstad (SG)NT99015461:40.78
5.Nikki BernardsRapido '821:45.0399008101:46.96
6.Robyn SmithDe Zeeschuimers2:16.2999008921:54.53
7.Edith KristRapido '82NT99019541:57.75
8.Suzanne IvensOeza2:02.8599029042:04.62
9.Tessa WesterborgKzcNT99019142:18.56
10.Sofie LindemanRapido '82NT99018922:18.76
DISRegina van 't VeerZaanstad (SG)NT99007841:49.84RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 4
14.12.2008 - 13:10
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robin SchulteRapido '8243.07980079142.09
2.Bradley SapA.Z.V.D.40.12980102742.36
3.Simon de GrootRapido '8246.28980071743.07
4.Lex SandburgZaanstad (SG)43.11980069943.78
5.Jurriaan van der StruijkZaanstad (SG)NT980062145.64
6.Martijn de LeeuwRapido '8244.09980071546.48
7.Shai DataukerA.Z.V.D.47.72980181946.69
8.Jeljer AldershofRapido '8254.98980071947.37
9.Sander SchleeperZaanstad (SG)NT980184358.99
10.Sean TuinstraOeza1:04.9798016851:13.87
DISThomas SapKzcNT980235758.46VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISSven MartensKzcNT98014451:04.46VD
VD - Schoolslagbenen gezwommen.
AFGEMJob van der BergOeza1:12.939802637


<< TOP >>
Programmanr. 5
14.12.2008 - 13:15
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Serena StelOeza2:44.7998015282:37.25
100m:1:16.40200m:2:37.25
2.Lisa BrantjesKzc2:59.3098009502:51.13
100m:1:24.75200m:2:51.13
3.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)3:07.4898010642:51.94
100m:1:22.46200m:2:51.94
4.Carmen MeijerHpc2:55.4498002022:53.06
100m:1:24.97200m:2:53.06
5.Anouk van DamHpc3:05.4298000322:54.93
100m:1:25.71200m:2:54.93
6.Robin KneppersNva/Hhc2:57.3298016662:55.00
7.Melina KnolZaanstad (SG)NT98022322:57.75
8.Anne NoomZaanstad (SG)3:04.9998000623:07.90
9.Celine de JongA.Z.V.D.NT98034923:08.43
100m:1:30.50200m:3:08.43
10.Daisy BeetstraDe ZeeschuimersNT98033743:09.69
100m:1:33.42200m:3:09.69
11.Veerle ClaassenHpcNT98007823:12.12
100m:1:31.40200m:3:12.12
12.Kelsey OkkersZaanstad (SG)NT98010623:14.61
13.Franka RotterdamZaanstad (SG)NT98006503:14.97
100m:1:32.81200m:3:14.97
14.Sheri ZwieteringA.Z.V.D.NT98020363:19.00
100m:1:34.50200m:3:19.00
15.Kitty Lynn JoustraZaanstad (SG)NT98007903:28.70
16.Elise RotterdamZaanstad (SG)NT98006523:30.21
100m:1:38.91200m:3:30.21
17.Roxane DreuningZaanstad (SG)NT98025503:30.43
100m:1:40.82200m:3:30.43
18.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)NT98032283:38.84
100m:1:41.32200m:3:38.84
19.Chantal BouquetZaanstad (SG)NT98038423:41.64
100m:1:44.78200m:3:41.64
20.Eline van ZijlZaanstad (SG)NT98033823:45.00


<< TOP >>
Programmanr. 6
14.12.2008 - 13:20
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michael TonsbeekDwt3:02.1497012872:56.65
50m:41.03200m:2:56.65
2.David van GroenHpc3:04.5497013412:56.81
50m:41.27200m:2:56.81
3.Stan BlokRapido '823:15.8697005693:08.20
4.Roy van der WoudeRapido '823:19.6397005793:17.25
5.Justin SpaansZaanstad (SG)3:30.3397009133:28.61
50m:48.58200m:3:28.61
6.Koen de JongZaanstad (SG)3:34.6297003473:35.71
50m:55.78200m:3:35.71
7.David Veen, van derAquafit3:26.7897020753:36.86
8.Martijn BraspenningHpcNT97028753:50.28
DISJelle SchelvisZaanstad (SG)NT97019933:22.45RF+SL
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISChris DekkerZaanstad (SG)3:31.3597009153:22.79VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:45.61200m:3:22.79
DISTimo HuitengaRapido '823:55.4397023173:42.12RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:58.44200m:3:42.12
DISMatthijs EngelkesRapido '82NT97023153:43.03RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
50m:54.60200m:3:43.03
DISDaan Kaars SijpesteinHpcNT97011073:47.15VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:59.14200m:3:47.15
DISBram KooiZaanstad (SG)3:58.7797009793:48.60VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
NGRyan SnelderwaardZaanstad (SG)NT9701235


<< TOP >>
Programmanr. 7
14.12.2008 - 13:30
Meisjes, 200m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke AanZaanstad (SG)2:50.4396014982:49.03
100m:1:20.50200m:2:49.03
2.Lindsey ReijsooRapido '823:19.2796030783:02.70
100m:1:24.82200m:3:02.70
3.Lola HolsboerDe ZeeschuimersNT96015543:05.94
100m:1:24.07200m:3:05.94
4.Kimberly AnicetoZaanstad (SG)NT97017263:24.39
5.Teresa PuntA.Z.V.D.3:36.8896030743:31.04
100m:1:35.43200m:3:31.04
6.Chantal BeijerRapido '823:31.3097008843:34.15
7.Caitlin SmithDe ZeeschuimersNT97011003:38.28
100m:1:43.29200m:3:38.28
8.Jill JansenRapido '823:40.5897001703:46.38
9.Sylle HoogeveenHpcNT97031803:55.40
100m:1:48.17200m:3:55.40
10.Demi KoelemeijZaanstad (SG)NT97017244:06.67
100m:1:50.08200m:4:06.67
11.Tori GijzenRapido '824:36.8497031664:15.96
100m:1:57.51200m:4:15.96
12.Rachelle ReijsooRapido '82NT97028104:27.70
100m:2:06.71200m:4:27.70
DISNadine ScheeveZaanstad (SG)NT97006843:49.60VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
100m:1:43.82200m:3:49.60
DISLinda BöhmRapido '82NT97031644:12.87VH
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
100m:1:59.19200m:4:12.87
DISRosa WesterborgKzcNT97029664:56.54VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMJade BroekA.Z.V.D.NT9702300
AFGEMMandy v.d. LindenHpc4:11.789600638
AFGEMDaphne WassenaarZaanstad (SG)NT9703606


<< TOP >>
Programmanr. 8
14.12.2008 - 13:40
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeroen JongertA.Z.V.D.3:18.2296004453:15.25
100m:1:32.09200m:3:15.25
2.Jeroen BraspenningHpc3:37.2895028133:17.09
3.Ruben SapA.Z.V.D.3:38.7296011453:22.78
100m:1:29.49200m:3:22.78
4.Tim WalstockHpcNT96014933:25.53
100m:1:37.43200m:3:25.53
5.Erno SnoekZaanstad (SG)NT96009253:26.06
100m:1:38.94200m:3:26.06
6.Sander KroepRapido '823:39.4596013893:34.40
7.Kevin SchaafRapido '82NT96026033:38.08
8.Jordi BerendrechtZaanstad (SG)4:08.7795039133:43.72
100m:1:40.74200m:3:43.72
9.Matthijs FleumerZaanstad (SG)NT96032734:14.21
10.Tom GoossensRapido '82NT96013354:16.29
100m:2:01.18200m:4:16.29
DISEmiel OsingaRapido '82NT9601331AF
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
DISJesse KneppersNva/HhcNT96031753:36.06VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
100m:1:43.00200m:3:36.06
DISGwyn BirdHpcNT96014913:58.58VB
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISJaimy Paul BernardsRapido '82NT96019574:07.39VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
100m:1:53.28200m:4:07.39
AFGEMWiebe HeetveltNva/HhcNT9602477
AFGEMFloris van WieringenHpc3:18.699500387


<< TOP >>
Programmanr. 9
14.12.2008 - 13:50
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kaylin stelOezaNT01002901:51.94
2.Fleur de BoerDe ZeeschuimersNT00100001:55.60
3.Eline LoosKzcNT01008382:15.68
DISShira de HaanOeza2:20.530001130RE
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
DISHannah BervoetsZaanstad (SG)NT00007261:51.81RF
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


<< TOP >>
Programmanr. 10
14.12.2008 - 13:55
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wesley BosHpc1:42.1799012411:40.84
2.Koen GaalOeza1:49.3799011131:41.85
3.Phil BrantjesKzc1:53.0700004851:48.15
4.Niels MartensKzcNT01001112:05.13
5.Roy VlielandOezaNT99015172:11.49
DISTim KieftZaanstad (SG)NT99019211:49.88VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISStefan LoosKzcNT00004872:04.77VC+SJ
SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
NG.ZARoan TeerOezaNT0001153
AFGEMMitchell van DijkOezaNT9902145


<< TOP >>
Programmanr. 11
14.12.2008 - 13:55
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anne BerendrechtZaanstad (SG)1:29.2099007821:28.35
2.Isabel PuntA.Z.V.D.1:30.2099014041:29.62
3.Nikki BernardsRapido '821:26.9599008101:30.01
4.Nikita VosHpc1:25.8999003561:31.09
5.Femke StevensZaanstad (SG)1:38.8999015461:34.88
6.Regina van 't VeerZaanstad (SG)1:42.2299007841:40.88
7.Suzanne IvensOezaNT99029041:45.36
8.Robyn SmithDe Zeeschuimers1:58.7499008921:51.06
9.Edith KristRapido '821:52.2999019541:54.28
10.Tessa WesterborgKzcNT99019141:58.71
11.Sofie LindemanRapido '821:52.2899018922:02.02


<< TOP >>
Programmanr. 12
14.12.2008 - 14:00
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bradley SapA.Z.V.D.1:36.1998010271:33.57
2.Jeljer AldershofRapido '821:46.3898007191:35.88
3.Martijn de LeeuwRapido '821:36.1598007151:36.16
4.Simon de GrootRapido '821:37.8098007171:37.33
5.Lex SandburgZaanstad (SG)1:37.5998006991:40.02
6.Robin SchulteRapido '821:46.8598007911:42.81
7.Shai DataukerA.Z.V.D.1:50.1498018191:47.94
8.Jurriaan van der StruijkZaanstad (SG)NT98006211:53.19
9.Sander SchleeperZaanstad (SG)NT98018431:54.72
10.Sean TuinstraOeza1:54.2198016851:54.93
11.Sven MartensKzc2:01.9998014452:07.01
DISThomas SapKzcNT98023572:01.94SK
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMJob van der BergOeza2:04.179802637


<< TOP >>
Programmanr. 13
14.12.2008 - 14:05
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)1:27.3298010641:27.25
2.Serena StelOeza1:25.6198015281:27.29
3.Anne NoomZaanstad (SG)1:27.5198000621:28.29
4.Lisa BrantjesKzc1:31.0398009501:32.33
5.Melina KnolZaanstad (SG)1:27.3298022321:32.48
6.Carmen MeijerHpc1:34.5498002021:34.57
7.Kelsey OkkersZaanstad (SG)NT98010621:34.84
8.Anouk van DamHpc1:32.4898000321:36.19
9.Robin KneppersNva/Hhc1:31.3098016661:36.93
10.Celine de JongA.Z.V.D.1:47.7398034921:37.03
11.Daisy BeetstraDe Zeeschuimers1:41.6498033741:42.22
12.Kitty Lynn JoustraZaanstad (SG)NT98007901:43.78FJ 1
13.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)NT98032281:43.78FJ 2
14.Sheri ZwieteringA.Z.V.D.1:48.6798020361:44.09
15.Franka RotterdamZaanstad (SG)1:48.3998006501:44.90
16.Roxane DreuningZaanstad (SG)1:45.7898025501:45.21
17.Elise RotterdamZaanstad (SG)1:56.5198006521:48.90
18.Veerle ClaassenHpc1:44.0198007821:49.64
19.Eline van ZijlZaanstad (SG)NT98033821:58.31
DISChantal BouquetZaanstad (SG)1:51.9798038421:50.86VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 14
14.12.2008 - 14:10
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michael TonsbeekDwt1:11.5897012871:10.19
2.David van GroenHpc1:12.5197013411:13.76
3.Stan BlokRapido '821:15.3997005691:15.14
4.Roy van der WoudeRapido '821:17.5097005791:15.58
5.Koen de JongZaanstad (SG)1:24.2297003471:23.99
6.Chris DekkerZaanstad (SG)1:21.9297009151:24.90
7.Justin SpaansZaanstad (SG)1:27.0597009131:28.96
8.David Veen, van derAquafit1:20.0697020751:29.43
9.Timo HuitengaRapido '821:31.9797023171:31.00
10.Martijn BraspenningHpc1:40.3397028751:31.18
11.Jelle SchelvisZaanstad (SG)1:30.1497019931:31.71
12.Bram KooiZaanstad (SG)1:34.7597009791:36.38
13.Matthijs EngelkesRapido '821:40.7497023151:37.49
14.Daan Kaars SijpesteinHpc1:40.6397011071:41.01
AFGEMMatthew de WitOezaNT9703831
NGRyan SnelderwaardZaanstad (SG)1:27.549701235


<< TOP >>
Programmanr. 15
14.12.2008 - 14:20
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Amber RuigZaanstad (SG)2:45.1196032402:45.17
2.Samira MijnenZaanstad (SG)3:01.1197013202:54.31
3.Lola HolsboerDe Zeeschuimers3:09.3796015542:55.50
4.Teresa PuntA.Z.V.D.3:10.9696030743:02.12
5.Jade BroekA.Z.V.D.NT97023003:02.43
6.Demi KoelemeijZaanstad (SG)3:15.1497017243:03.21
7.Elise DekkerZaanstad (SG)NT97009763:04.85
8.Charlotte JongebloetDe ZeeschuimersNT97011023:10.82
9.Lotte VensZaanstad (SG)NT97000443:11.35
10.Nadine ScheeveZaanstad (SG)3:11.6297006843:16.17
11.Jill JansenRapido '82NT97001703:19.12
12.Chantal BeijerRapido '82NT97008843:19.47
13.Caitlin SmithDe ZeeschuimersNT97011003:21.66
14.Sylle HoogeveenHpcNT97031803:24.62
15.Linda BöhmRapido '82NT97031643:34.41
16.Emily MikhailZaanstad (SG)NT97034263:34.85
17.Ilse van SteenZaanstad (SG)NT97031303:40.06
18.Tori GijzenRapido '82NT97031663:42.00
19.Sanne de JongZaanstad (SG)3:37.9097044023:43.46
20.Sarissa WiersumZaanstad (SG)NT97045183:52.58
21.Rachelle ReijsooRapido '82NT97028103:59.51
DISAniek PadmosHpcNT9605366RE
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
DISLindsey ReijsooRapido '823:16.239603078AF
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
DISRosa WesterborgKzcNT9702966RE
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
DISKimberly AnicetoZaanstad (SG)3:05.9297017263:01.53RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISKaylee BeckZaanstad (SG)NT96056703:29.90RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISNoortje RotterdamZaanstad (SG)3:49.3796032183:34.62RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISEmma WagensveldNva/HhcNT97049324:01.49RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMMelanie JongejanZaanstad (SG)NT9605546
AFGEMDaphne WassenaarZaanstad (SG)3:30.929703606
AFGEMMandy v.d. LindenHpc3:40.009600638
AFGEMAnna BakkerOeza3:32.429703720
AFGEMLisanne GrulOezaNT9704406


<< TOP >>
Programmanr. 16
14.12.2008 - 14:35
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kevin SchaafRapido '822:52.2896026032:49.99
2.Jeroen JongertA.Z.V.D.NT96004452:50.96
3.Jeroen BraspenningHpc2:52.7195028132:51.68
4.Tim WalstockHpcNT96014932:58.08
5.Ruben SapA.Z.V.D.NT96011453:01.16
6.Erno SnoekZaanstad (SG)3:02.1096009253:03.68
7.Jesse KneppersNva/HhcNT96031753:05.33
8.Gwyn BirdHpcNT96014913:09.23
9.Jordi BerendrechtZaanstad (SG)3:07.5495039133:09.96
10.Sander KroepRapido '823:11.7296013893:10.02
11.Matthijs FleumerZaanstad (SG)NT96032733:11.64
12.Corné BorstOeza3:19.4896023353:18.05
13.Danny SchmidtZaanstad (SG)3:21.5496023113:25.75
14.Tom GoossensRapido '82NT96013353:31.75
15.Emiel OsingaRapido '82NT96013313:37.59
16.Jaimy Paul BernardsRapido '82NT96019573:46.43
DISDjurre HoogeveenHpc3:23.5395045713:19.86RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISKevin PhilippoHpc3:54.5395047793:51.29RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NG.ZAAllard de VriesOeza3:26.659602337
AFGEMFloris van WieringenHpc3:03.889500387
AFGEMWiebe HeetveltNva/HhcNT9602477