Limb. Sprint en Estafettekampioenschap
Horst (NED),    13. - 14.12.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 23. Dames, 100m wisselslag, 16 jaar en ouder    Nr. 24. Heren, 100m wisselslag, 18 jaar en ouder
Nr. 25. Meisjes, 4 x 50m rugslag, Junioren 1 en later    Nr. 26. Jongens, 4 x 50m rugslag, Minioren 6 en later
Nr. 27. Meisjes, 50m schoolslag, Jeugd 1 en 2    Nr. 28. Jongens, 50m schoolslag, Junioren 3 en 4
Nr. 29. Meisjes, 4 x 50m rugslag, Junioren 3 en later    Nr. 30. Jongens, 4 x 50m rugslag, Junioren 2 en later
Nr. 31. Dames, 50m vrije slag, Senioren 1 en 2    Nr. 32. Jongens, 50m vrije slag, Jeugd 1 en 2
Nr. 33. Dames, 50m vlinderslag, 18 jaar en ouder    Nr. 34. Heren, 50m vlinderslag, 18 jaar en ouder
Nr. 35. Meisjes, 4 x 50m schoolslag, Junioren 1 en later    Nr. 36. Jongens, 4 x 50m schoolslag, Minioren 6 en later
Nr. 37. Meisjes, 50m rugslag, Jeugd 1 en 2    Nr. 38. Jongens, 50m rugslag, Junioren 3 en 4
Nr. 39. Meisjes, 4 x 50m schoolslag, Junioren 3 en later    Nr. 40. Jongens, 4 x 50m schoolslag, Junioren 2 en later
Nr. 41. Dames, 50m vlinderslag, Senioren 1 en 2    Nr. 42. Jongens, 50m vlinderslag, Jeugd 1 en 2
Nr. 43. Dames, 50m vrije slag, 18 jaar en ouder    Nr. 44. Heren, 50m vrije slag, 18 jaar en ouder


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Dames, 100m wisselslag                     16 jaar en ouder
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                   1:08.90 9102076    1:08.93           
  2. Ingrid van Horen              HZPC                   1:11.48 9204060    1:10.07           
  3. Lydia Colijn                  Nimo                   1:11.87 8600718    1:12.06           
  4. Maureen Muyen                 ZON/S&S                1:15.08 9102874    1:13.36           
  5. Alice Janssen                 HZPC                   1:15.74 8902012    1:13.97           
  6. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                1:14.50 8701024    1:14.18           
  7. Ilvy van Grimbergen           RZL                    1:15.59 8805442    1:15.07           
  8. Chlo Rutzerveld              Nimo                   1:14.60 9203450    1:15.22           
  9. Fanny Robbertsen              Nimo                   1:15.12 9102622    1:15.48           
 10. Debbie Hesen                  HZPC                   1:13.75 8601528    1:15.75           
 11. Melissa Geilen                ZON/S&S                1:15.11 9001128    1:16.42           
 12. Kimberley Teunissen           Noord Limburg(SG)      1:13.00 9201742    1:16.75           
  NG Ilse Clevers                  De Roersoppers         1:15.37 8503908                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Heren, 100m wisselslag                     18 jaar en ouder
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruud van Bommel               RZL                    1:01.32 8905181    1:00.90           
  2. Maikel Brouwers               HZPC                   1:00.91 8300339    1:01.36           
  3. Stefan Jacobs                 RZ                     1:02.76 8601407    1:01.56           
  4. Tom van der Sterren           Zeps                   1:03.84 8502495    1:03.87           
  5. Tristan Eisank                ZON/S&S                1:02.95 9000773    1:04.60           
  6. Sander van Elburg             ZC Valkenburg          1:06.81 8800937    1:04.74           
  7. Daan Pelders                  Patrick                1:06.89 8301647    1:06.35           
  8. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)      1:06.83 8800887    1:06.49           
  9. Rico Nemeth                   Brunssum               1:06.29 9004455    1:06.50           
 10. Christiaan Fusers             De Roersoppers         1:06.91 8700977    1:07.78           
 11. Niels van Dalen               RZL                    1:06.80 8906237    1:08.12           
 12. Math Smeets                   Nimo                   1:06.45 8704153    1:08.22           
  NG Peter Crijns                  RZL                    1:04.43 8800673                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Meisjes, 4 x 50m rugslag                 Junioren 1 en later
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       2:49.10            2:36.35           
        Ina Willigers, 97                          Irma van den Brandt, 97
        Renee Roosen, 99                           Audrey Bams, 98
            37.56  2:36.35

  2. Nimo 1                        Nimo                   2:56.51            2:42.77           
        Chayenne Poorts, 98                        Melanie Leunissen, 98
        Chantal Veldman, 97                        Mignon Peeters, 97
            39.79  2:42.77

  3. MOSA Regio 1                  MOSA Regio             2:51.29            2:48.28           
        Rianne Mooren, 97                          Judith Wienen, 97
        Lieke Seelen, 97                           Floor Brouwer, 97
            42.60  2:48.28

  4. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           2:55.16            2:53.08           
        Wendy Bex, 97                              Kayleigh Fortuin, 99
        Julia Lang, 99                             Kelly Craenen, 97
            37.72  2:53.08

  5. HZPC 1                        HZPC                   2:58.40            2:53.38           
        Lotte van Megen, 97                        Celine Buijssen, 98
        Milou Peeters, 98                          Manon Koster, 97
            43.31  2:53.38

  6. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      2:51.76            2:54.31           
        Sarah Bos, 97                              Fenne Vervoort, 98
        Maxime Rintjema, 97                        Jol Hoven, 97
            43.28  2:54.31

  7. Brunssum 1                    Brunssum               3:07.52            2:54.74 FJ 1      
        Kendra Viehmann, 97                        Mariska Craemers, 97
        Myrthe van der Haijden, 98                 Celine Smeets, 97
            43.81  2:54.74

  8. RZL 1                         RZL                    3:06.13            2:54.74 FJ 2      
        Ismay Sonnemans, 97                        Veerle Jansen, 97
        Femke Snijders, 97                         Rian Bongers, 98
            45.34  2:54.74

  9. Zwemclub Eijsden 2            Zwemclub Eijsden       3:11.42            3:01.13           
        Renee Frijns, 98                           Sabine Wetsels, 97
        Dahnee de la Croix, 98                     Celine Kerkhofs, 98
            44.55  3:01.13

 10. De Roersoppers 1              De Roersoppers         3:07.28            3:01.26           
        Lotte van Haarst, 97                       Amber Thevissen, 99
        Celine Jansen, 97                          Serafina Vlijt, 98
            37.83  3:01.26

 DIS RZ 1                          RZ                     3:12.76                              
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
        Aniek Ketelings, 98                        Natasja Wingers, 97
        Sterre Schlicher, 99                       Elke Teunissen, 97




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Jongens, 4 x 50m rugslag                 Minioren 6 en later
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Patrick 1                     Patrick                3:02.70            2:50.56           
        Luc Nelissen, 97                           Rick van Wegberg, 97
        Jasper Slobbe, 97                          Lars Hamacher, 97
            40.30  2:50.56

  2. Brunssum 1                    Brunssum               2:57.31            2:51.81           
        Lars van der Haijden, 99                   Daan Jente, 99
        Ivo Nemeth, 97                             Killian von den Hoff, 97
            45.76  2:51.81

  3. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       3:03.56            2:59.67           
        Sven Claessens, 97                         Stan Ceha, 97
        Raoul van Lijf, 98                         Toine Willigers, 99
            43.66  2:59.67

  4. MOSA Regio 1                  MOSA Regio             3:03.41            3:00.18           
        Bart van der Linden, 98                    Tim Wienhoven, 97
        Rick Delvaux, 99                           Ted Wilders, 97
            46.59  3:00.18

  5. De Roersoppers 1              De Roersoppers         3:21.70            3:10.00           
        Robbin Vonk, 98                            Koen Wijnands, 98
        Daan Zenden, 99                            Mark Tiemersma, 97
            43.07  3:10.00

 DIS RZ 1                          RZ                     2:59.61                    3e Zw     
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
        Guus Wolswinkel, 97                        Zjef Nelissen, 97
        Jitse Zonneveld, 97                        Tim Peeters, 97
            44.38

 DIS HZPC 1                        HZPC                   2:55.17            2:49.78 3e Zw     
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
        Koen Koster, 99                            Finn Timmermans, 98
        Max Peuten, 98                             Max Hermans, 97
            40.33  2:49.78

 DIS HZPC 2                        HZPC                   3:55.41            3:26.42 1e Zw     
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
        Pieter Otten, 98                           Jesper Lemmen, 98
        Sander Aerts, 99                           Eddie Soruvskis, 97
            53.11  3:26.42




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Meisjes, 50m schoolslag                        Jeugd 1 en 2
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rinske Becks                  HZPC                     39.98 9403098      37.66           
  2. Melissa Meijer                Nimo                     35.78 9304374      38.45           
  3. Svenja Zonneveld              RZ                       39.58 9301096      38.90           
  4. Sanne Kerkhoff                Nimo                     38.91 9305530      39.02 FJ 1      
  5. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig     39.62 9404962      39.02 FJ 2      
  6. Maaike Knops                  RZL                      40.43 9404018      39.02 FJ 3      
  7. Karin Bongers                 RZL                      40.90 9303800      39.20           
  8. Vera Weinberg                 Nimo                     40.86 9302144      39.42           
  9. Bo Peeters                    Nimo                     41.03 9306564      39.79           
 10. Selena van Cruchten           RZ                       40.64 9401608      39.84           
 11. Kyani Vullings                Heldense Zwemverenig     41.27 9402102      40.35           
 12. Varolien Francisca            RZ                       41.12 9305420      40.46           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Jongens, 50m schoolslag                     Junioren 3 en 4
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ramon Wassenberg              RZ                       34.58 9300715      34.01           
  2. Daan Jansen                   RZL                      35.29 9303621      35.12           
  3. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg            39.29 9403779      35.49           
  4. Patrick Janssen               HZPC                     37.79 9302009      36.25           
  5. Robin Ramaekers               ZON/S&S                  39.77 9304385      36.47           
  6. Joep Suskens                  De Roersoppers           38.06 9400627      37.78           
  7. Tim Sonnemans                 RZL                      39.85 9403017      38.35           
  8. Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                  39.95 9306693      38.93           
  9. Rick Hesen                    HZPC                     40.81 9300601      40.00           
 10. Yoeri Cuijpers                Nimo                     40.48 9403969      40.83           
 11. Silvan Viehmann               Brunssum                 40.31 9403763      40.94           
 DIS Robin Borger                  Brunssum                 39.70 9305183      39.04           
        SR - Meer dan n dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Meisjes, 4 x 50m rugslag                 Junioren 3 en later
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nimo 1                        Nimo                   2:33.67            2:24.43           
        Jona Pisters, 95                           Bo Kerkhoff, 95
        Kimberley Brouwer de, 95                   Merel Jaspers, 96
            33.46  2:24.43

  2. Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig   2:33.56            2:26.13           
        Eline van de Ven, 97                       Angelique Schouten, 95
        Carley Donders, 96                         Lizzy Janssen, 95
            39.55  2:26.13

  3. HZPC 1                        HZPC                   2:34.25            2:28.97           
        Juul van Berlo, 95                         Ilse Litjens, 96
        Denise van der Klij, 96                    Floor Weijmans, 95
            37.30  2:28.97

  4. Brunssum 1                    Brunssum               2:34.52            2:30.30           
        Lisa Borger, 95                            Amber Viehmann, 95
        Maud Geerssen, 95                          Lisanne Jente, 96
            38.81  2:30.30

  5. RZ 1                          RZ                     2:40.19            2:33.88           
        Jessica Hesen, 96                          Jara Wassenberg, 96
        Celina Austen, 96                          Maureen Wingers, 96
            39.03  2:33.88

  6. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       2:43.70            2:37.62           
        Astrid van den Brandt, 95                  Clara Willigers, 96
        Beau Warnier, 96                           Suzanne Leeters, 95
            38.91  2:37.62

  7. ZON/S&S 1                     ZON/S&S                2:41.61            2:38.80           
        Danae Remmel, 96                           Elishia Sinkiewicz, 97
        Cline Jennes, 96                          Karin van der Aalst, 95
            40.35  2:38.80

  8. Patrick 1                     Patrick                2:49.47            2:42.42           
        Fiona Meuffels, 95                         Elisa ten Braak, 95
        Joyce Delsing, 95                          Vanessa Snijkers, 96
            37.75  2:42.42

  9. De Roersoppers 1              De Roersoppers         2:52.55            2:43.04           
        Shanna Hintzen, 95                         Anne van Haarst, 95
        Jill Jansen, 95                            Lotte Verstraelen, 96
            39.95  2:43.04

 10. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      2:55.36            2:50.37           
        Naomi van Soest, 96                        Evi Schols, 96
        Meta v. Duren, 96                          Margot v. Iersel, 96
            47.37  2:50.37

 11. Brunssum 2                    Brunssum               3:01.52            2:51.46           
        Dominique Craemers, 95                     Robin Klasens, 96
        Ellen Borger, 96                           Sharon Schroyen, 95
            46.85  2:51.46

 12. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           2:50.72            2:51.94           
        Wynona Wilms, 95                           Veerle Wauben, 95
        Laura van Kessel, 95                       Andra Dols, 95
            40.57  2:51.94




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Jongens, 4 x 50m rugslag                 Junioren 2 en later
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          2:34.56            2:22.00           
        Dylan Notten, 95                           Bas Kerckhoffs, 96
        Max Grispen, 95                            Mart Theunissen, 95
            36.64  2:22.00

  2. HZPC 1                        HZPC                   2:28.16            2:26.04           
        Sam Derks, 96                              Nando Broeren, 96
        Max Hermans, 97                            Sem Hermans, 96
            34.65  2:26.04

  3. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       2:32.96            2:26.91           
        Jochim Herben, 95                          Karl Schutt, 95
        Philip Bams, 96                            Laurent Bams, 96
            38.71  2:26.91

  4. MOSA Regio 1                  MOSA Regio             2:34.86            2:30.53           
        Ted Wilders, 97                            Sven Brouwer, 95
        Bram in 't Zandt, 96                       Luuk Janssen, 95
            40.77  2:30.53

  5. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           2:44.26            2:34.61           
        Kenny Sieben, 95                           Niels Hoogerwerf, 95
        Tim Siegl, 96                              Jan Aken, van, 95
            34.60  2:34.61

  6. HZPC 2                        HZPC                   2:46.29            2:40.35           
        Mark Linssen, 95                           Bjrn Piket, 96
        Teun van Rens, 95                          Kay Thijssen, 96
            40.22  2:40.35

  7. Patrick 1                     Patrick                2:50.59            2:43.51           
        Kevin Meuwissen, 95                        Robin Meuwissen, 96
        Luc Nelissen, 97                           Rick van Wegberg, 97
            37.50  2:43.51

  8. Brunssum 1                    Brunssum               2:51.55            2:48.35           
        Mike Driessen, 96                          Killian von den Hoff, 97
        Ivo Nemeth, 97                             Matteo Borsi, 96
            46.50  2:48.35

 DIS RZ 1                          RZ                     2:43.29            2:40.25 1e Zw     
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
        Maurice Henkel, 95                         Max Vervoort, 96
        Guus Wolswinkel, 97                        Jitse Zonneveld, 97
            35.69  2:40.25




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                      Dames, 50m vrije slag                      Senioren 1 en 2
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mara Pfeffer                  Nimo                     30.62 9105478      28.39           
  2. Judith van Meijel             HZPC                     28.87 9102076      28.70 FJ 1      
  3. Ingrid van Horen              HZPC                     28.30 9204060      28.70 FJ 2      
  4. Sabine Klesman                De Roersoppers           29.76 9202860      29.48           
  5. Jolien van Golde              ZC Valkenburg            31.22 9204200      30.16 FJ 1      
  6. Maureen Muyen                 ZON/S&S                  30.26 9102874      30.16 FJ 2      
  7. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg            29.81 9101602      30.17           
  8. Kimberley Teunissen           Noord Limburg(SG)        29.89 9201742      30.40           
  8. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig     30.79 9105162      30.40           
 10. Michelle Hacking              Nimo                     30.73 9107646      30.52           
 11. Chlo Rutzerveld              Nimo                     31.34 9203450      30.53           
 DIS Natalie Warnier               Zwemclub Eijsden         30.10 9103432                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Claudia Giezenaar             RZ                       31.04 9101022                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Jongens, 50m vrije slag                        Jeugd 1 en 2
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sjors Pietermans              Patrick                  26.03 9106841      25.31           
  2. Ralph van Megen               HZPC                     25.53 9201613      25.79           
  3. Patrick Lemmens               Brunssum                 26.16 9106101      26.24           
  4. Willem Jongen                 De Roersoppers           26.58 9103401      26.42           
  5. Alain Dassen                  Hellas-Glana             26.73 9203459      26.59           
  6. Jeroen Custers                Kimbria                  28.19 9106319      26.61           
  7. Ruud Bex                      RZL                      27.16 9204133      27.06           
  8. Jory Niemark                  ZON/S&S                  27.41 9204409      27.64           
  9. Tim Jacobs                    HZPC                     27.80 9201825      27.91           
 10. Thijs Villevoye               Nimo                     28.43 9106589      27.92           
 11. Mathijs Meijers               De Roersoppers           28.69 9103403      28.95           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Dames, 50m vlinderslag                     18 jaar en ouder
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lydia Colijn                  Nimo                     31.30 8600718      31.75           
  2. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                  32.25 8701024      31.90           
  3. Bonnie Ubachs                 Brunssum                 32.08 8704896      32.04           
  4. Debbie Hesen                  HZPC                     32.07 8601528      32.28           
  5. Alice Janssen                 HZPC                     32.97 8902012      32.50           
  6. Ilvy van Grimbergen           RZL                      32.85 8805442      32.90           
  7. Marianka Peeters              Patrick                  33.89 8803394      33.15           
  8. Saskia Coolen                 RZL                      33.90 8805440      33.87           
  9. Danique Ubags                 ZON/S&S                  34.72 9003780      35.15           
 10. Leone Kelleners               Patrick                  34.83 8805610      35.21           
 11. Melissa Geilen                ZON/S&S                  34.61 9001128      35.54           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Heren, 50m vlinderslag                     18 jaar en ouder
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruud van Bommel               RZL                      25.98 8905181      26.96           
  2. Stefan Jacobs                 RZ                       27.79 8601407      27.01           
  3. Niels van Dalen               RZL                      27.53 8906237      27.26           
  4. Tom van der Sterren           Zeps                     27.96 8502495      27.62           
  5. Maikel Brouwers               HZPC                     27.84 8300339      27.91           
  6. Stijn Agten                   RZL                      28.78 8700037      28.32           
  7. Sander van Elburg             ZC Valkenburg            27.99 8800937      28.36           
  8. Christiaan Fusers             De Roersoppers           29.22 8700977      28.62           
  9. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)        28.26 8800887      28.99           
 10. Tristan Eisank                ZON/S&S                  28.75 9000773      29.43           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                   Meisjes, 4 x 50m schoolslag               Junioren 1 en later
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       2:59.01            2:55.11           
        Ina Willigers, 97                          Irma van den Brandt, 97
        Audrey Bams, 98                            Julie Theunissen, 97
            42.40  2:55.11

  2. Nimo 1                        Nimo                   3:04.36            3:02.84           
        Chantal Veldman, 97                        Melanie Leunissen, 98
        Mignon Peeters, 97                         Chayenne Poorts, 98
            46.59  3:02.84

  3. MOSA Regio 1                  MOSA Regio             3:11.17            3:04.76           
        Judith Wienen, 97                          Rianne Mooren, 97
        Lieke Seelen, 97                           Floor Brouwer, 97
            46.85  3:04.76

  4. HZPC 1                        HZPC                   3:12.52            3:05.31           
        Lotte van Megen, 97                        Milou Peeters, 98
        Celine Buijssen, 98                        Manon Koster, 97
            46.72  3:05.31

  5. RZ 1                          RZ                     3:19.79            3:11.96           
        Sterre Schlicher, 99                       Elke Teunissen, 97
        Aniek Ketelings, 98                        Natasja Wingers, 97
            49.62  3:11.96

  6. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           3:11.66            3:15.30           
        Kelly Craenen, 97                          Kayleigh Fortuin, 99
        Julia Lang, 99                             Wendy Bex, 97
            46.77  3:15.30

  7. Zwemclub Eijsden 2            Zwemclub Eijsden       3:27.85            3:19.23           
        Sabine Wetsels, 97                         Jacqueline Charpentier, 98
        Kelly Geelen, 97                           Dahnee de la Croix, 98
            50.58  3:19.23

  8. Brunssum 1                    Brunssum               3:15.12            3:24.30           
        Myrthe van der Haijden, 98                 Erin-Lisa Dalm, 99
        Kendra Viehmann, 97                        Celine Smeets, 97
            51.15  3:24.30

  9. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      3:10.34            3:25.20           
        Maxime Rintjema, 97                        Jol Hoven, 97
        Sarah Bos, 97                              Fenne Vervoort, 98
            49.54  3:25.20

 10. Heldense Zwemvereniging       Heldense Zwemverenig        NT            3:28.51           
        Kim van Sebille, 99                        Nina Pilmeyer, 98
        Maud Bruynen, 98                           Daniek van de Ven, 97
            58.39  3:28.51

 DIS RZL 1                         RZL                    3:21.08            3:07.23 2e Zw     
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
        Rian Bongers, 98                           Femke Snijders, 97
        Veerle Jansen, 97                          Ismay Sonnemans, 97
            50.80  3:07.23




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                   Jongens, 4 x 50m schoolslag               Minioren 6 en later
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. RZ 1                          RZ                     3:04.21            3:04.99           
        Michel Henkel, 98                          Jitse Zonneveld, 97
        Tim Peeters, 97                            Zjef Nelissen, 97
            43.91  3:04.99

  2. HZPC 1                        HZPC                   3:07.24            3:07.75           
        Koen Koster, 99                            Max Peuten, 98
        Finn Timmermans, 98                        Max Hermans, 97
            45.00  3:07.75

  3. De Roersoppers 1              De Roersoppers         3:26.94            3:20.64           
        Robbin Vonk, 98                            Mark Tiemersma, 97
        Daan Zenden, 99                            Koen Wijnands, 98
            49.64  3:20.64

  4. MOSA Regio 1                  MOSA Regio             3:23.66            3:23.23           
        Bart van der Linden, 98                    Tim Wienhoven, 97
        Rick Delvaux, 99                           Ted Wilders, 97
            52.61  3:23.23

 DIS Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       3:24.05                              
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
        Jules Sinsel, 98                           Sven Claessens, 97
        Raoul van Lijf, 98                         Timo Warnier, 99

 DIS Brunssum 1                    Brunssum               3:19.50            3:15.95 1e 2e     
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
        Jhamiro Habets, 98                         Ivo Nemeth, 97
        Daan Jente, 99                             Killian von den Hoff, 97
            54.48  3:15.95

 DIS Patrick 1                     Patrick                3:37.35            3:28.82 2e Zw     
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
        Luc Nelissen, 97                           Luuk Willems, 97
        Lars Hamacher, 97                          Jasper Slobbe, 97
            48.00  3:28.82




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                      Meisjes, 50m rugslag                          Jeugd 1 en 2
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Karin Bongers                 RZL                      34.56 9303800      34.02           
  2. Svenja Zonneveld              RZ                       32.30 9301096      34.37           
  3. Denise Austen                 RZ                       35.05 9303778      34.45           
  4. Selena van Cruchten           RZ                       37.11 9401608      34.53           
  5. Chidi Hennigfeld              ZON/S&S                  34.71 9303332      35.16           
  6. Michelle Meusen               RZL                      36.34 9400852      35.37           
  7. Floor Rutten                  Heldense Zwemverenig     36.16 9403792      35.57           
  8. Linda Dehing                  RZ                       36.06 9400022      35.60 FJ 1      
  9. Melissa Meijer                Nimo                     35.27 9304374      35.60 FJ 2      
 10. Veerle Corstjens              Patrick                  36.41 9401314      36.07           
 11. Bo Peeters                    Nimo                     36.87 9306564      36.22           
 12. Maud Rutjens                  HZPC                     36.89 9305632      37.44           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                      Jongens, 50m rugslag                       Junioren 3 en 4
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Ramaekers               ZON/S&S                  30.20 9304385      30.39           
  2. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg            31.25 9403779      30.83           
  3. Silvan Viehmann               Brunssum                 33.47 9403763      31.82           
  4. Ramon Wassenberg              RZ                       34.38 9300715      32.97           
  5. Rick Hesen                    HZPC                     33.68 9300601      33.26           
  6. Maurice Zelis                 RZ                       34.16 9401031      33.64           
  7. Shing Long Lin                MOSA Regio               35.37 9305999      33.65           
  8. Yoeri Cuijpers                Nimo                     35.48 9403969      34.25           
  9. Camiel Smeets                 Nimo                     36.62 9400911      34.90           
 10. Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                  36.32 9306693      35.40           
 11. Patrick Janssen               HZPC                     36.48 9302009      35.58           
 12. Robin Borger                  Brunssum                 35.97 9305183      35.92           
AFGE Christian v. Iersel           Noord Limburg(SG)        36.64 9404217                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                   Meisjes, 4 x 50m schoolslag               Junioren 3 en later
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig   2:44.13            2:37.12           
        Carley Donders, 96                         Angelique Schouten, 95
        Eline van de Ven, 97                       Lizzy Janssen, 95
            41.85  2:37.12

  2. ZON/S&S 1                     ZON/S&S                2:45.87            2:44.57           
        Danae Remmel, 96                           Elishia Sinkiewicz, 97
        Cline Jennes, 96                          Karin van der Aalst, 95
            40.21  2:44.57

  3. Brunssum 1                    Brunssum               2:56.74            2:50.41           
        Lisa Borger, 95                            Lisanne Jente, 96
        Amber Viehmann, 95                         Sharon Schroyen, 95
            46.60  2:50.41

  4. HZPC 1                        HZPC                   3:00.90            2:50.51           
        Denise van der Klij, 96                    Ilse Litjens, 96
        Juul van Berlo, 95                         Floor Weijmans, 95
            43.84  2:50.51

  5. Nimo 1                        Nimo                   3:01.57            2:52.28           
        Merel Jaspers, 96                          Bo Kerkhoff, 95
        Nina van Soest, 95                         Jona Pisters, 95
            43.50  2:52.28

  6. Patrick 1                     Patrick                2:56.97            2:57.33           
        Joyce Delsing, 95                          Fiona Meuffels, 95
        Vanessa Snijkers, 96                       Elisa ten Braak, 95
            40.40  2:57.33

  7. RZ 1                          RZ                     3:06.49            2:57.47           
        Jara Wassenberg, 96                        Celina Austen, 96
        Elke Teunissen, 97                         Jessica Hesen, 96
            43.29  2:57.47

  8. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       3:02.55            2:58.27           
        Astrid van den Brandt, 95                  Ina Willigers, 97
        Clara Willigers, 96                        Beau Warnier, 96
            44.57  2:58.27

  9. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           2:51.26            2:58.76           
        Andra Dols, 95                             Laura van Kessel, 95
        Veerle Wauben, 95                          Wynona Wilms, 95
            41.23  2:58.76

 10. De Roersoppers 1              De Roersoppers         3:06.05            2:58.82           
        Shanna Hintzen, 95                         Lotte Verstraelen, 96
        Anne van Haarst, 95                        Jill Jansen, 95
            43.10  2:58.82

 11. ROB 1                         ROB                    3:11.97            3:08.18           
        Maud Gijpmans, 95                          Shirley Thijssen, 96
        Jesse Hebben, 96                           Birgit Hanssen, 97
            46.88  3:08.18

 12. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      3:09.95            3:12.26           
        Margot v. Iersel, 96                       Meta v. Duren, 96
        Evi Schols, 96                             Naomi van Soest, 96
            47.47  3:12.26




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                   Jongens, 4 x 50m schoolslag               Junioren 2 en later
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          2:50.55            2:37.99           
        Mart Theunissen, 95                        Bas Kerckhoffs, 96
        Dylan Notten, 95                           Max Grispen, 95
            34.53  2:37.99

  2. HZPC 1                        HZPC                   2:52.63            2:42.20           
        Max Hermans, 97                            Kay Thijssen, 96
        Mark Linssen, 95                           Sem Hermans, 96
            39.92  2:42.20

  3. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       3:00.16            2:44.59           
        Philip Bams, 96                            Karl Schutt, 95
        Jochim Herben, 95                          Laurent Bams, 96
            41.47  2:44.59

  4. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           3:00.20            2:58.23           
        Kenny Sieben, 95                           Tim Siegl, 96
        Niels Hoogerwerf, 95                       Jan Aken, van, 95
            40.30  2:58.23

  5. Brunssum 1                    Brunssum               3:02.06            3:00.68           
        Ivo Nemeth, 97                             Killian von den Hoff, 97
        Mike Driessen, 96                          Matteo Borsi, 96
            48.90  3:00.68

  6. Patrick 1                     Patrick                3:09.20            3:02.15           
        Kevin Meuwissen, 95                        Robin Meuwissen, 96
        Luc Nelissen, 97                           Luuk Willems, 97
            35.87  3:02.15

 DIS MOSA Regio 1                  MOSA Regio             2:44.21                              
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
        Bram in 't Zandt, 96                       Sven Brouwer, 95
        Ted Wilders, 97                            Luuk Janssen, 95

 DIS RZ 1                          RZ                     2:57.69            2:47.50 2e Zw     
        SL - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
        Maurice Henkel, 95                         Max Vervoort, 96
        Zjef Nelissen, 97                          Jitse Zonneveld, 97
            34.43  2:47.50

 DIS HZPC 2                        HZPC                   3:20.81            3:11.45 1e Zw     
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
        Nando Broeren, 96                          Bjrn Piket, 96
        Teun van Rens, 95                          Sam Derks, 96
            48.67  3:11.45




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                     Dames, 50m vlinderslag                      Senioren 1 en 2
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                     30.46 9102076      30.21           
  2. Ingrid van Horen              HZPC                     32.23 9204060      31.23           
  3. Maureen Muyen                 ZON/S&S                  32.07 9102874      32.20           
  4. Jolien van Golde              ZC Valkenburg            33.77 9204200      32.45           
  5. Kimberley Teunissen           Noord Limburg(SG)        31.52 9201742      32.60           
  6. Natalie Warnier               Zwemclub Eijsden         32.17 9103432      33.06           
  7. Chlo Rutzerveld              Nimo                     33.57 9203450      33.30           
  8. Michelle Hacking              Nimo                     32.65 9107646      33.32           
  9. Mara Pfeffer                  Nimo                     33.73 9105478      33.47           
 10. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig     33.45 9105162      34.11           
 11. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg            34.10 9101602      34.36           
 12. Sabine Klesman                De Roersoppers           33.10 9202860      35.06           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                    Jongens, 50m vlinderslag                        Jeugd 1 en 2
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ralph van Megen               HZPC                     28.02 9201613      28.50           
  2. Alain Dassen                  Hellas-Glana             28.93 9203459      28.63           
  3. Sjors Pietermans              Patrick                  29.06 9106841      29.42           
  4. Patrick Lemmens               Brunssum                 29.87 9106101      30.11 FJ 1      
  5. Jory Niemark                  ZON/S&S                  29.89 9204409      30.11 FJ 2      
  6. Leon Hendriks                 Noord Limburg(SG)        30.91 9106975      30.58           
  7. Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden         31.78 9204561      30.62           
  8. Willem Jongen                 De Roersoppers           30.64 9103401      30.96           
  9. Mathijs Meijers               De Roersoppers           31.98 9103403      32.23           
 10. Thijs Villevoye               Nimo                     32.24 9106589      33.08           
 11. Joop van der Linden           MOSA Regio               32.25 9104839      33.34           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                      Dames, 50m vrije slag                     18 jaar en ouder
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lydia Colijn                  Nimo                     28.32 8600718      28.53           
  2. Debbie Hesen                  HZPC                     29.25 8601528      29.25           
  3. Marianka Peeters              Patrick                  29.77 8803394      29.71 FJ 1      
  4. Saskia Coolen                 RZL                      29.61 8805440      29.71 FJ 2      
  5. Alice Janssen                 HZPC                     30.03 8902012      29.84           
  6. Melissa Geilen                ZON/S&S                  29.70 9001128      30.09           
  7. Renske Venner                 RZL                      30.26 9008012      30.36           
  8. Bonnie Ubachs                 Brunssum                 29.43 8704896      30.42           
  9. Ilvy van Grimbergen           RZL                      29.97 8805442      30.53           
 10. Leone Kelleners               Patrick                  30.83 8805610      30.56           
 11. Danique Ubags                 ZON/S&S                  30.66 9003780      30.67 FJ 1      
 12. Rianne Golsteijn              Patrick                  30.30 8601262      30.67 FJ 2      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                      Heren, 50m vrije slag                     18 jaar en ouder
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruud van Bommel               RZL                      23.74 8905181      24.39 FJ 1      
  2. Stefan Jacobs                 RZ                       24.65 8601407      24.39 FJ 2      
  3. Tom van der Sterren           Zeps                     25.56 8502495      25.38           
  4. Maikel Brouwers               HZPC                     25.37 8300339      25.55 FJ 1      
  5. Sander van Elburg             ZC Valkenburg            25.39 8800937      25.55 FJ 2      
  6. Martin Teley                  RZL                      25.46 8906059      25.58 FJ 1      
  7. Niels van Dalen               RZL                      25.14 8906237      25.58 FJ 2      
  8. Tim Metsemakers               Patrick                  25.91 8902129      25.78           
  9. Patrick Creemers              RZ                       25.93 9000579      26.10           
 10. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)        25.91 8800887      26.36           
 11. Stijn Agten                   RZL                      26.37 8700037      26.38           
 12. Math Smeets                   Nimo                     26.32 8704153      27.12           



SPLASH Meet Manager 2007Registered to HZPC