Limb. Sprint en Estafettekampioenschap
Horst (NED),    13. - 14.12.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m wisselslag, Jeugd 2 en later    Nr. 2. Jongens, 100m wisselslag, Jeugd 2 en later
Nr. 3. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Junioren 1 en later    Nr. 4. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Minioren 6 en later
Nr. 5. Dames, 50m schoolslag, 18 jaar en ouder    Nr. 6. Heren, 50m schoolslag, 18 jaar en ouder
Nr. 7. Dames, 50m rugslag, Senioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Junioren 2 en later
Nr. 9. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Junioren 3 en later    Nr. 10. Jongens, 50m rugslag, Jeugd 1 en 2
Nr. 11. Meisjes, 50m vlinderslag, Jeugd 1 en 2    Nr. 12. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 3 en 4
Nr. 13. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Junioren 1 en later    Nr. 14. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Minioren 6 en later
Nr. 15. Dames, 50m rugslag, 18 jaar en ouder    Nr. 16. Heren, 50m rugslag, 18 jaar en ouder
Nr. 17. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Junioren 3 en later    Nr. 18. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Junioren 2 en later
Nr. 19. Dames, 50m schoolslag, Senioren 1 en 2    Nr. 20. Jongens, 50m schoolslag, Jeugd 1 en 2
Nr. 21. Meisjes, 50m vrije slag, Jeugd 1 en 2    Nr. 22. Jongens, 50m vrije slag, Junioren 3 en 4


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 100m wisselslag                    Jeugd 2 en later
13-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilona Remmel                  ZON/S&S                1:09.91 9302198    1:09.44           
  2. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:13.33 9500752    1:09.90           
  3. Jona Pisters                  Nimo                   1:16.73 9501784    1:12.62           
  4. Melissa Meijer                Nimo                   1:11.86 9304374    1:13.42           
  5. Svenja Zonneveld              RZ                     1:13.18 9301096    1:13.90           
  6. Karin Bongers                 RZL                    1:16.54 9303800    1:14.24           
  7. Vera Weinberg                 Nimo                   1:14.88 9302144    1:14.89           
  8. Bo Peeters                    Nimo                   1:17.26 9306564    1:15.45           
  9. Rinske Becks                  HZPC                   1:17.13 9403098    1:16.49           
 10. Michelle Meusen               RZL                    1:16.51 9400852    1:18.06           
 11. Maaike Knops                  RZL                    1:16.83 9404018    1:19.96           
 DIS Selena van Cruchten           RZ                     1:14.49 9401608                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 100m wisselslag                    Jeugd 2 en later
13-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aaron Eisank                  ZON/S&S                1:02.53 9100577    1:02.60           
  2. Alain Dassen                  Hellas-Glana           1:07.54 9203459    1:05.39 FJ 1      
  3. Ralph van Megen               HZPC                   1:07.09 9201613    1:05.39 FJ 2      
  4. Willem Jongen                 De Roersoppers         1:06.39 9103401    1:05.80           
  5. Robin Ramaekers               ZON/S&S                1:10.50 9304385    1:06.33           
  6. Patrick Lemmens               Brunssum               1:07.78 9106101    1:07.67           
  7. Ramon Wassenberg              RZ                     1:10.01 9300715    1:07.88           
  8. Martyn Slaghuis               Nimo                   1:10.87 9103035    1:08.51           
  9. Jory Niemark                  ZON/S&S                1:09.34 9204409    1:08.82           
 10. Jeroen Custers                Kimbria                1:12.64 9106319    1:09.79           
 11. Mathijs Meijers               De Roersoppers         1:13.07 9103403    1:13.65           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Meisjes, 4 x 50m wisselslag               Junioren 1 en later
13-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       2:34.04            2:28.87           
        Audrey Bams, 98                            Irma van den Brandt, 97
        Julie Theunissen, 97                       Ina Willigers, 97
            37.64  2:28.87

  2. Nimo 1                        Nimo                   2:37.72            2:34.27           
        Mignon Peeters, 97                         Chayenne Poorts, 98
        Chantal Veldman, 97                        Melanie Leunissen, 98
            37.30  2:34.27

  3. De Roersoppers 1              De Roersoppers         2:51.49            2:42.33           
        Lotte van Haarst, 97                       Serafina Vlijt, 98
        Amber Thevissen, 99                        Celine Jansen, 97
          2:42.33

  4. RZL 1                         RZL                    3:00.36            2:46.03           
        Rian Bongers, 98                           Femke Snijders, 97
        Veerle Jansen, 97                          Ismay Sonnemans, 97
            42.66  2:46.03

  5. HZPC 1                        HZPC                   2:49.50            2:49.00           
        Manon Koster, 97                           Lotte van Megen, 97
        Celine Buijssen, 98                        Eva Hietkamp, 98
            38.64  2:49.00

  6. MOSA Regio 1                  MOSA Regio             2:51.83            2:49.18           
        Rianne Mooren, 97                          Floor Brouwer, 97
        Lieke Seelen, 97                           Judith Wienen, 97
            42.46  2:49.18

  7. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           2:46.90            2:51.21           
        Julia Lang, 99                             Wendy Bex, 97
        Kelly Craenen, 97                          Denise Craenen, 99
          2:51.21

  8. Zwemclub Eijsden 2            Zwemclub Eijsden       2:56.18            2:52.48           
        Celine Kerkhofs, 98                        Renee Roosen, 99
        Dahnee de la Croix, 98                     Sabine Wetsels, 97
            45.70  2:52.48

  9. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      2:45.75            2:58.96           
        Jol Hoven, 97                             Ellen van Duren, 99
        Maxime Rintjema, 97                        Sarah Bos, 97
            47.02  2:58.96

 10. Brunssum 1                    Brunssum               3:01.43            2:59.61           
        Mariska Craemers, 97                       Kendra Viehmann, 97
        Erin-Lisa Dalm, 99                         Celine Smeets, 97
            43.43  2:59.61

 11. ROB 1                         ROB                    3:04.84            3:01.07           
        Malon Hanssen, 99                          Birgit Hanssen, 97
        Lisan van Emmerik, 97                      Mirthe Cichon, 98
            45.76  3:01.07




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                    Jongens, 4 x 50m wisselslag               Minioren 6 en later
13-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Brunssum 1                    Brunssum               2:50.26            2:40.86           
        Lars van der Haijden, 99                   Daan Jente, 99
        Killian von den Hoff, 97                   Ivo Nemeth, 97
            43.74  2:40.86

  2. RZ 1                          RZ                     2:51.14            2:41.33           
        Guus Wolswinkel, 97                        Tim Peeters, 97
        Zjef Nelissen, 97                          Jitse Zonneveld, 97
            42.29  2:41.33

  3. HZPC 1                        HZPC                   2:46.74            2:42.24           
        Koen Koster, 99                            Max Hermans, 97
        Finn Timmermans, 98                        Max Peuten, 98
            41.75  2:42.24

  4. Patrick 1                     Patrick                3:00.92            2:45.50           
        Lars Hamacher, 97                          Luc Nelissen, 97
        Chris Verheesen, 97                        Rick van Wegberg, 97
            44.60  2:45.50

  5. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       2:51.76            2:51.10           
        Toine Willigers, 99                        Sven Claessens, 97
        Timo Warnier, 99                           Stan Ceha, 97
            43.86  2:51.10

  6. MOSA Regio 1                  MOSA Regio             3:00.96            3:04.31           
        Bart van der Linden, 98                    Ted Wilders, 97
        Rick Delvaux, 99                           Tim Wienhoven, 97
            46.51  3:04.31

 DIS De Roersoppers 1              De Roersoppers         3:08.35            3:06.11           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
        Robbin Vonk, 98                            Koen Wijnands, 98
        Mark Tiemersma, 97                         Roel Wijnands, 99
            42.08  3:06.11

 DIS HZPC 2                        HZPC                   3:22.98            3:14.87           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
        Sander Aerts, 99                           Eddie Soruvskis, 97
        Pieter Otten, 98                           Jesper Lemmen, 98
            50.92  3:14.87




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Dames, 50m schoolslag                     18 jaar en ouder
13-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maddy Thielen                 HZPC                     37.81 9003732      38.14           
  2. Ilvy van Grimbergen           RZL                      37.48 8805442      38.79 FJ 1      
  3. Lydia Colijn                  Nimo                     39.14 8600718      38.79 FJ 2      
  4. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                  39.82 8701024      39.29           
  5. Alice Janssen                 HZPC                     41.11 8902012      39.54           
  6. Inge Snijkers                 Nimo                     41.25 9008112      40.85           
  7. Linda Maas                    MOSA Regio               40.89 9002440      41.43           
 DIS Debbie Hesen                  HZPC                     39.31 8601528                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Danique Ubags                 ZON/S&S                  40.03 9003780                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NG.Z Marianka Peeters              Patrick                  39.20 8803394                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Heren, 50m schoolslag                     18 jaar en ouder
13-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maikel Brouwers               HZPC                     29.73 8300339      30.75           
  2. Patrick Creemers              RZ                       33.50 9000579      32.87           
  3. Martin Teley                  RZL                      33.33 8906059      32.99           
  4. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)        33.44 8800887      33.27           
  5. Marcel Meuffels               Patrick                  34.56 8101149      33.71           
  5. Tom van der Sterren           Zeps                     33.54 8502495      33.71           
  5. Math Smeets                   Nimo                     33.16 8704153      33.71           
  8. Mark van Enckevort            HZPC                        NT 9000797      34.44 FJ 1      
  9. Dennis Colijn                 Nimo                     34.84 8400405      34.44 FJ 2      
 10. Rico Nemeth                   Brunssum                 34.64 9004455      34.62           
 11. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig     34.74 8900033      35.00           
  NG Frank Klasens                 Brunssum                 33.71 6500479                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Dames, 50m rugslag                        Senioren 1 en 2
13-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                     31.85 9102076      31.37           
  2. Maureen Muyen                 ZON/S&S                  31.84 9102874      32.04           
  3. Kimberley Teunissen           Noord Limburg(SG)        33.63 9201742      33.53 FJ 1      
  4. Ingrid van Horen              HZPC                     34.73 9204060      33.53 FJ 2      
  5. Mara Pfeffer                  Nimo                     34.81 9105478      33.92           
  6. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig     33.89 9105162      34.85           
  7. Anke Snijkers                 Nimo                     35.59 9201638      34.95           
  8. Christa Craenen               Patrick                  35.97 9200384      35.67           
  9. Fanny Robbertsen              Nimo                     35.04 9102622      35.92           
 10. Sabine Klesman                De Roersoppers           36.28 9202860      36.13           
 11. Claudia Giezenaar             RZ                       36.00 9101022      36.28 FJ 1      
 12. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg            36.63 9101602      36.28 FJ 2      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                    Jongens, 4 x 50m wisselslag               Junioren 2 en later
13-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          2:19.10            2:13.53           
        Dylan Notten, 95                           Max Grispen, 95
        Mart Theunissen, 95                        Jeroen de Croock, 97
            34.41  2:13.53

  2. HZPC 1                        HZPC                   2:23.14            2:19.42           
        Sam Derks, 96                              Sem Hermans, 96
        Max Hermans, 97                            Nando Broeren, 96
            34.91  2:19.42

  3. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       2:22.71            2:20.11           
        Laurent Bams, 96                           Philip Bams, 96
        Karl Schutt, 95                            Jochim Herben, 95
            33.46  2:20.11

  4. RZ 1                          RZ                     2:24.91            2:22.32           
        Max Vervoort, 96                           Jitse Zonneveld, 97
        Maurice Henkel, 95                         Daan Wolswinkel, 95
            39.36  2:22.32

  5. MOSA Regio 1                  MOSA Regio             2:23.61            2:24.34           
        Luuk Janssen, 95                           Bram in 't Zandt, 96
        Ted Wilders, 97                            Sven Brouwer, 95
            34.15  2:24.34

  6. Patrick 1                     Patrick                2:34.43            2:28.11           
        Luc Nelissen, 97                           Robin Meuwissen, 96
        Kevin Meuwissen, 95                        Rick van Wegberg, 97
            41.84  2:28.11

  7. Brunssum 1                    Brunssum               2:38.20            2:32.89           
        Matteo Borsi, 96                           Mike Driessen, 96
        Killian von den Hoff, 97                   Ivo Nemeth, 97
            34.68  2:32.89

  8. HZPC 2                        HZPC                   2:44.60            2:45.52           
        Bjrn Piket, 96                            Kay Thijssen, 96
        Mark Linssen, 95                           Dylan Bos, 96
            43.14  2:45.52

 DIS Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           2:34.14            2:29.64 SK        
        SL - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
        Jan Aken, van, 95                          Kenny Sieben, 95
        Niels Hoogerwerf, 95                       Tim Siegl, 96
            37.51  2:29.64




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                    Meisjes, 4 x 50m wisselslag               Junioren 3 en later
13-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig   2:27.97            2:19.64           
        Carley Donders, 96                         Lizzy Janssen, 95
        Eline van de Ven, 97                       Angelique Schouten, 95
            38.49  2:19.64

  2. Brunssum 1                    Brunssum               2:26.99            2:21.81           
        Amber Viehmann, 95                         Lisanne Jente, 96
        Sharon Schroyen, 95                        Lisa Borger, 95
            37.80  2:21.81

  3. Nimo 1                        Nimo                   2:30.05            2:22.24           
        Kimberley Brouwer de, 95                   Jona Pisters, 95
        Merel Jaspers, 96                          Bo Kerkhoff, 95
            36.56  2:22.24

  4. ZON/S&S 1                     ZON/S&S                2:30.98            2:26.15           
        Cline Jennes, 96                          Karin van der Aalst, 95
        Danae Remmel, 96                           Elishia Sinkiewicz, 97
            39.87  2:26.15

  5. HZPC 1                        HZPC                   2:33.51            2:28.04           
        Juul van Berlo, 95                         Floor Weijmans, 95
        Denise van der Klij, 96                    Ilse Litjens, 96
            37.92  2:28.04

  6. RZ 1                          RZ                     2:38.00            2:32.43           
        Maureen Wingers, 96                        Jara Wassenberg, 96
        Celina Austen, 96                          Jessica Hesen, 96
            36.96  2:32.43

  7. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       2:37.06            2:33.23           
        Clara Willigers, 96                        Astrid van den Brandt, 95
        Beau Warnier, 96                           Suzanne Leeters, 95
            41.48  2:33.23

  8. Patrick 1                     Patrick                2:38.05            2:35.95           
        Elisa ten Braak, 95                        Vanessa Snijkers, 96
        Joyce Delsing, 95                          Fiona Meuffels, 95
            40.96  2:35.95

  9. De Roersoppers 1              De Roersoppers         2:41.72            2:37.54           
        Anne van Haarst, 95                        Shanna Hintzen, 95
        Lotte Verstraelen, 96                      Jill Jansen, 95
            45.93  2:37.54

 10. Brunssum 2                    Brunssum               2:50.23            2:38.23           
        Ellen Borger, 96                           Maud Geerssen, 95
        Nikki Viehmann, 95                         Robin Klasens, 96
            44.54  2:38.23

AFGE Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           2:33.33                              
        Wynona Wilms, 95                           Andra Dols, 95
        Maaike Sanders, 96                         Laura van Kessel, 95

  NG Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      2:44.10                              
        Margot v. Iersel, 96                       Merle Schoofs, 96
        Evi Schols, 96                             Meta v. Duren, 96




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 50m rugslag                          Jeugd 1 en 2
13-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ralph van Megen               HZPC                     31.18 9201613      30.68           
  2. Alain Dassen                  Hellas-Glana             30.87 9203459      30.84           
  3. Jeroen Custers                Kimbria                  32.36 9106319      31.94 FJ 1      
  4. Patrick Lemmens               Brunssum                 32.03 9106101      31.94 FJ 2      
  5. Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden         34.50 9204561      32.55           
  6. Jory Niemark                  ZON/S&S                  32.55 9204409      32.70           
  7. Tim Jacobs                    HZPC                     34.10 9201825      33.21           
  8. Mathijs Meijers               De Roersoppers           33.51 9103403      33.38           
  9. Martyn Slaghuis               Nimo                     34.95 9103035      33.51           
 10. Ronald Waldus                 Nimo                     34.11 9206275      34.13           
 11. Dennis Creemers               De Roersoppers           34.68 9202243      34.92           
 DIS Willem Jongen                 De Roersoppers           30.86 9103401      30.94           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 50m vlinderslag                        Jeugd 1 en 2
13-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Danique Agterberg             Hellas-Glana             30.70 9401054      31.21           
  2. Ilona Remmel                  ZON/S&S                  31.61 9302198      31.63           
  3. Vera Weinberg                 Nimo                     32.02 9302144      32.11           
  4. Svenja Zonneveld              RZ                       32.25 9301096      32.13           
  5. Selena van Cruchten           RZ                       33.86 9401608      32.45           
  6. Denise Austen                 RZ                       34.54 9303778      33.53           
  7. Bo Peeters                    Nimo                     33.07 9306564      33.98           
  8. Melissa Meijer                Nimo                     32.77 9304374      34.25           
  9. Sophie Cleuren                HZPC                     34.29 9300158      34.26           
 10. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)        35.00 9405270      34.31           
 11. Karin Bongers                 RZL                      34.93 9303800      34.46           
 12. Michelle Meusen               RZL                      34.88 9400852      34.95           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 50m vlinderslag                     Junioren 3 en 4
13-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Borger                  Brunssum                 29.95 9305183      29.62           
  2. Robin Ramaekers               ZON/S&S                  30.51 9304385      29.81           
  3. Silvan Viehmann               Brunssum                 31.58 9403763      30.17           
  4. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg            33.00 9403779      30.82           
  5. Ramon Wassenberg              RZ                       32.48 9300715      30.87           
  6. Rick Hesen                    HZPC                     31.70 9300601      31.13           
  7. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden         32.70 9405853      31.16           
  8. Maurice Zelis                 RZ                       32.29 9401031      31.68           
  9. Florens Cals                  MOSA Regio               33.20 9304659      31.79           
 10. Yoeri Cuijpers                Nimo                     33.27 9403969      31.89           
 11. Jim Ketelings                 RZ                       33.69 9403901      33.66           
 12. Shing Long Lin                MOSA Regio               33.56 9305999      33.81           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag               Junioren 1 en later
13-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       2:15.09            2:11.40           
        Audrey Bams, 98                            Irma van den Brandt, 97
        Sabine Wetsels, 97                         Ina Willigers, 97
            31.70  2:11.40

  2. Nimo 1                        Nimo                   2:17.51            2:15.48           
        Mignon Peeters, 97                         Chantal Veldman, 97
        Melanie Leunissen, 98                      Chayenne Poorts, 98
            32.92  2:15.48

  3. MOSA Regio 1                  MOSA Regio             2:25.42            2:24.40           
        Judith Wienen, 97                          Rianne Mooren, 97
        Lieke Seelen, 97                           Floor Brouwer, 97
            36.71  2:24.40

  4. De Roersoppers 1              De Roersoppers         2:29.50            2:26.99           
        Lotte van Haarst, 97                       Celine Jansen, 97
        Amber Thevissen, 99                        Serafina Vlijt, 98
            32.50  2:26.99

  5. Zwemclub Eijsden 2            Zwemclub Eijsden       2:34.28            2:29.49           
        Celine Kerkhofs, 98                        Jacqueline Charpentier, 98
        Renee Frijns, 98                           Renee Roosen, 99
            38.14  2:29.49

  6. HZPC 1                        HZPC                   2:27.68            2:30.37           
        Lotte van Megen, 97                        Celine Buijssen, 98
        Eva Hietkamp, 98                           Manon Koster, 97
            38.00  2:30.37

  7. RZL 1                         RZL                    2:39.37            2:31.77           
        Rian Bongers, 98                           Veerle Jansen, 97
        Ismay Sonnemans, 97                        Femke Snijders, 97
            39.92  2:31.77

  8. Brunssum 1                    Brunssum               2:33.17            2:32.09           
        Kendra Viehmann, 97                        Mariska Craemers, 97
        Myrthe van der Haijden, 98                 Celine Smeets, 97
            38.64  2:32.09

  9. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           2:26.87            2:33.37           
        Wendy Bex, 97                              Julia Lang, 99
        Denise Craenen, 99                         Kelly Craenen, 97
            31.99  2:33.37

 10. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      2:26.80            2:40.64           
        Jol Hoven, 97                             Sarah Bos, 97
        Ellen van Duren, 99                        Maxime Rintjema, 97
            41.48  2:40.64

 11. ROB 1                         ROB                    2:50.61            2:41.88           
        Malon Hanssen, 99                          Lisan van Emmerik, 97
        Mirthe Cichon, 98                          Birgit Hanssen, 97
            40.82  2:41.88

 DIS RZ 1                          RZ                     2:41.18                    3e zw     
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Aniek Ketelings, 98                        Natasja Wingers, 97
        Sterre Schlicher, 99                       Elke Teunissen, 97
            41.89




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                   Jongens, 4 x 50m vrije slag               Minioren 6 en later
13-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Patrick 1                     Patrick                2:29.78            2:20.96           
        Rick van Wegberg, 97                       Luc Nelissen, 97
        Jasper Slobbe, 97                          Chris Verheesen, 97
            33.39  2:20.96

  2. RZ 1                          RZ                     2:27.74            2:21.28           
        Jitse Zonneveld, 97                        Zjef Nelissen, 97
        Tim Peeters, 97                            Guus Wolswinkel, 97
            32.79  2:21.28

  3. Brunssum 1                    Brunssum               2:31.50            2:27.20           
        Jhamiro Habets, 98                         Ivo Nemeth, 97
        Daan Jente, 99                             Killian von den Hoff, 97
            39.26  2:27.20

  4. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       2:31.96            2:29.78           
        Stan Ceha, 97                              Sven Claessens, 97
        Raoul van Lijf, 98                         Toine Willigers, 99
            37.77  2:29.78

  5. HZPC 1                        HZPC                   2:28.60            2:30.41           
        Koen Koster, 99                            Eddie Soruvskis, 97
        Max Peuten, 98                             Max Hermans, 97
            37.21  2:30.41

  6. De Roersoppers 1              De Roersoppers         2:39.30            2:39.92           
        Robbin Vonk, 98                            Mark Tiemersma, 97
        Roel Wijnands, 99                          Koen Wijnands, 98
            35.89  2:39.92

  7. MOSA Regio 1                  MOSA Regio             2:39.65            2:41.92           
        Tim Wienhoven, 97                          Bart van der Linden, 98
        Rick Delvaux, 99                           Ted Wilders, 97
            36.58  2:41.92

  8. HZPC 2                        HZPC                   2:58.30            2:59.06           
        Finn Timmermans, 98                        Sander Aerts, 99
        Jesper Lemmen, 98                          Pieter Otten, 98
            41.49  2:59.06




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                       Dames, 50m rugslag                       18 jaar en ouder
13-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alice Janssen                 HZPC                     34.69 8902012      33.34           
  2. Lydia Colijn                  Nimo                     33.70 8600718      33.68           
  3. Ilvy van Grimbergen           RZL                      34.70 8805442      34.43           
  4. Linda Custers                 HZPC                     35.49 8600738      35.12           
  5. Thessa Hopman                 ZC Valkenburg            36.08 9001588      36.01           
  6. Debbie Hesen                  HZPC                     35.14 8601528      36.13           
  7. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                  35.70 8701024      36.14           
  8. Rianne Golsteijn              Patrick                  36.16 8601262      36.67           
  9. Danique Ubags                 ZON/S&S                  37.13 9003780      37.27           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 50m rugslag                       18 jaar en ouder
13-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom van der Sterren           Zeps                     28.53 8502495      28.53           
  2. Maikel Brouwers               HZPC                     30.07 8300339      29.45           
  3. Rico Nemeth                   Brunssum                 29.44 9004455      29.91           
  4. Christiaan Fusers             De Roersoppers           29.72 8700977      29.93           
  5. Stijn Agten                   RZL                      31.76 8700037      31.26           
  6. Mark van Enckevort            HZPC                     31.66 9000797      31.67           
  7. Math Smeets                   Nimo                     32.12 8704153      31.70           
  8. Sander van den Berg           Nimo                     31.48 8700211      31.83           
  9. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)        31.45 8800887      32.01           
 10. Patrick Creemers              RZ                       30.80 9000579      32.47           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag               Junioren 3 en later
13-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nimo 1                        Nimo                   2:08.70            2:06.29           
        Bo Kerkhoff, 95                            Merel Jaspers, 96
        Kimberley Brouwer de, 95                   Jona Pisters, 95
            32.78  2:06.29

  2. Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig   2:08.89            2:06.57           
        Carley Donders, 96                         Angelique Schouten, 95
        Eline van de Ven, 97                       Lizzy Janssen, 95
            34.12  2:06.57

  3. Brunssum 1                    Brunssum               2:11.12            2:07.32           
        Lisa Borger, 95                            Sharon Schroyen, 95
        Maud Geerssen, 95                          Lisanne Jente, 96
            33.02  2:07.32

  4. HZPC 1                        HZPC                   2:13.00            2:09.20           
        Denise van der Klij, 96                    Ilse Litjens, 96
        Juul van Berlo, 95                         Floor Weijmans, 95
            32.60  2:09.20

  5. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       2:15.99            2:13.10           
        Astrid van den Brandt, 95                  Beau Warnier, 96
        Clara Willigers, 96                        Suzanne Leeters, 95
            32.69  2:13.10

  6. ZON/S&S 1                     ZON/S&S                2:24.69            2:13.72           
        Danae Remmel, 96                           Elishia Sinkiewicz, 97
        Cline Jennes, 96                          Karin van der Aalst, 95
            33.52  2:13.72

  7. De Roersoppers 1              De Roersoppers         2:15.91            2:13.75           
        Shanna Hintzen, 95                         Jill Jansen, 95
        Anne van Haarst, 95                        Lotte van Haarst, 97
            32.55  2:13.75

  8. Patrick 1                     Patrick                2:23.45            2:18.71 FJ 1      
        Fiona Meuffels, 95                         Joyce Delsing, 95
        Vanessa Snijkers, 96                       Elisa ten Braak, 95
            32.60  2:18.71

  9. RZ 1                          RZ                     2:22.03            2:18.71 FJ 2      
        Jessica Hesen, 96                          Elke Teunissen, 97
        Celina Austen, 96                          Jara Wassenberg, 96
            32.38  2:18.71

 10. Brunssum 2                    Brunssum               2:31.31            2:21.11           
        Nikki Viehmann, 95                         Robin Klasens, 96
        Ellen Borger, 96                           Amber Viehmann, 95
            38.37  2:21.11

AFGE Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           2:14.16                              
        Maaike Sanders, 96                         Laura van Kessel, 95
        Wynona Wilms, 95                           Andra Dols, 95

  NG Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      2:24.28                              
        Merle Schoofs, 96                          Meta v. Duren, 96
        Margot v. Iersel, 96                       Evi Schols, 96




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                   Jongens, 4 x 50m vrije slag               Junioren 2 en later
13-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       2:02.53            2:00.52           
        Laurent Bams, 96                           Karl Schutt, 95
        Jochim Herben, 95                          Philip Bams, 96
            28.06  2:00.52

  2. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          2:02.80            2:00.95           
        Mart Theunissen, 95                        Dylan Notten, 95
        Jeroen de Croock, 97                       Max Grispen, 95
            27.54  2:00.95

  3. HZPC 1                        HZPC                   2:08.35            2:04.32           
        Sam Derks, 96                              Nando Broeren, 96
        Max Hermans, 97                            Sem Hermans, 96
            30.54  2:04.32

  4. MOSA Regio 1                  MOSA Regio             2:06.99            2:04.88           
        Bram in 't Zandt, 96                       Sven Brouwer, 95
        Ted Wilders, 97                            Luuk Janssen, 95
            31.65  2:04.88

  5. RZ 1                          RZ                     2:16.03            2:09.44           
        Max Vervoort, 96                           Maurice Henkel, 95
        Jitse Zonneveld, 97                        Daan Wolswinkel, 95
            35.71  2:09.44

  6. Patrick 1                     Patrick                2:17.65            2:12.04           
        Kevin Meuwissen, 95                        Robin Meuwissen, 96
        Rick van Wegberg, 97                       Luc Nelissen, 97
            28.42  2:12.04

  7. Brunssum 1                    Brunssum               2:22.22            2:14.79           
        Ivo Nemeth, 97                             Mike Driessen, 96
        Killian von den Hoff, 97                   Matteo Borsi, 96
            36.68  2:14.79

  8. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           2:16.86            2:15.49           
        Kenny Sieben, 95                           Niels Hoogerwerf, 95
        Tim Siegl, 96                              Jan Aken, van, 95
            30.43  2:15.49

  9. HZPC 2                        HZPC                   2:24.41            2:25.12           
        Dylan Bos, 96                              Mark Linssen, 95
        Kay Thijssen, 96                           Bjrn Piket, 96
            36.32  2:25.12




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Dames, 50m schoolslag                      Senioren 1 en 2
13-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                     36.04 9102076      35.76           
  2. Chlo Rutzerveld              Nimo                     36.84 9203450      36.61           
  3. Ingrid van Horen              HZPC                     38.50 9204060      38.23           
  4. Jolien van Golde              ZC Valkenburg            40.98 9204200      38.71           
  5. Kimberley Teunissen           Noord Limburg(SG)        37.69 9201742      39.28           
  6. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg            39.60 9101602      39.38           
  7. Suzan Suskens                 De Roersoppers           40.64 9201718      39.89           
  8. Maureen Muyen                 ZON/S&S                  39.98 9102874      40.30           
  9. Fanny Robbertsen              Nimo                     39.84 9102622      40.46           
 10. Michelle Hacking              Nimo                     42.29 9107646      41.36 FJ 1      
 11. Sabine Klesman                De Roersoppers           41.06 9202860      41.36 FJ 2      
 12. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig     42.11 9105162      42.50           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Jongens, 50m schoolslag                        Jeugd 1 en 2
13-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aaron Eisank                  ZON/S&S                  28.96 9100577      29.61           
  2. Patrick Lemmens               Brunssum                 33.62 9106101      33.27           
  3. Willem Jongen                 De Roersoppers           34.85 9103401      33.93           
  4. Martyn Slaghuis               Nimo                     35.65 9103035      35.00           
  5. Ralph van Megen               HZPC                     35.59 9201613      35.36           
  6. Kevin van den Bekerom         HZPC                     35.70 9200057      35.68           
  7. Tim Jacobs                    HZPC                     38.18 9201825      35.72           
  8. Jory Niemark                  ZON/S&S                  37.45 9204409      36.99           
  9. Dennis Creemers               De Roersoppers           37.75 9202243      37.49           
 10. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig     39.37 9204443      40.76           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Meisjes, 50m vrije slag                        Jeugd 1 en 2
13-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilona Remmel                  ZON/S&S                  29.38 9302198      29.07 FJ 1      
  2. Vera Weinberg                 Nimo                     29.64 9302144      29.07 FJ 2      
  3. Danique Agterberg             Hellas-Glana             28.97 9401054      29.42           
  4. Melissa Meijer                Nimo                     28.40 9304374      29.44           
  5. Selena van Cruchten           RZ                       29.82 9401608      29.71           
  6. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)        30.50 9405270      29.82           
  7. Svenja Zonneveld              RZ                       29.79 9301096      30.35           
  8. Maaike Knops                  RZL                      30.65 9404018      30.43           
  9. Karin Bongers                 RZL                      30.34 9303800      30.65           
 10. Michelle Meusen               RZL                      30.39 9400852      30.86           
 11. Roxane Wilms                  Hellas-Glana             30.45 9305946      31.78           
 12. Denise Austen                 RZ                       30.63 9303778      31.91           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Jongens, 50m vrije slag                     Junioren 3 en 4
13-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Ramaekers               ZON/S&S                  27.56 9304385      26.67 FJ 1      
  2. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg            27.10 9403779      26.67 FJ 2      
  3. Rick Hesen                    HZPC                     27.87 9300601      27.67           
  4. Ramon Wassenberg              RZ                       27.83 9300715      27.92           
  5. Maurice Zelis                 RZ                       28.35 9401031      27.97           
  6. Silvan Viehmann               Brunssum                 29.47 9403763      28.18           
  7. Ivo Hover                     Patrick                  28.82 9404679      28.60           
  8. Robin Borger                  Brunssum                 29.18 9305183      28.75           
  9. Glenn Rompelberg              Kimbria                  28.77 9303807      28.77           
 10. Daan Jansen                   RZL                      28.68 9303621      28.87           
 11. Shing Long Lin                MOSA Regio               28.91 9305999      28.89 FJ 1      
 12. Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                  29.05 9306693      28.89 FJ 2      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to HZPC