Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  7 - 8 jaar
Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag  9 jaar
Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag  10 jaar
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag  10 jaar
Nr. 6. Jongens, 200m wisselslag  11 jaar
Nr. 7. Meisjes, 200m vlinderslag  11 - 12 jaar
Nr. 8. Jongens, 200m vlinderslag  12 - 13 jaar
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag  7 - 8 jaar
Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  9 jaar
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag  10 jaar
Nr. 13. Meisjes, 100m wisselslag  10 jaar
Nr. 14. Jongens, 100m vrije slag  11 jaar
Nr. 15. Meisjes, 200m rugslag  11 - 12 jaar
Nr. 16. Jongens, 200m rugslag  12 - 13 jaar
Nr. 17. Alle, 4 x 50m wisselslag  Minioren 2, 3 en 4
Nr. 18. Alle, 4 x 50m vrije slag  Minioren 4, 5 en (jongens) 6



Programmanr. 1
13.12.08
Meisjes, 100m vrije slag

7 - 8 jaar
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Naomi Tjon-asoide Veene1 / 21:40.2300003941:32.23
2.Lindy Elkerboutde Veene1 / 31:36.3600006041:32.80
3.Ellen SmeltVZ&PC1 / 51:44.9600004481:41.16
4.Madelon Jasper FaijerVZ&PC1 / 41:40.1100002721:42.82


Programmanr. 2
13.12.08
Jongens, 100m schoolslagMinioren 2, 3 en 4
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Koen BrummelaarGZ en PC de Whee1 / 22:03.3299000471:57.86
2.Ron TeunisDe Wieke1 / 42:02.7199014592:05.89
DISVincent Boschde Veene1 / 52:06.029900451
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISJarnieck SchildwachtVZ&PC1 / 1NT0100045
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISJelte VeldkampGZ en PC de Whee1 / 32:01.8299000511:59.82
SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


Programmanr. 3
13.12.08
Meisjes, 100m rugslag9 jaar
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Lauri Lesscherde Veene3 / 41:30.1699003181:29.26
2.Daphne Juriensde Veene3 / 31:00.3099003161:35.20
3.Irene LinderhofSC Salland1 / 2NT99010401:41.48
4.Gabrielle BolkOlde Vechte3 / 21:45.7699003441:45.42
5.Marjon Kuilderde Veene3 / 51:50.4899011601:49.98
6.Renske DaenenVZ&PC1 / 3NT99017921:50.02
7.Helene StaalDZ & PC de IJsel1 / 4NT99015781:51.10
8.Lisa LookampVZ&PC3 / 61:52.8399017901:51.76
9.Claudia NorderDZ & PC de IJsel2 / 52:06.9499015761:53.74
10.Laura HaanDe Zandstuve2 / 62:30.4599006021:54.76
11.Gitte SandermanVZ&PC2 / 21:54.8699009201:55.82
12.Mirthe ZwartGZ en PC de Whee2 / 41:54.1799000221:56.42
DISFabienne FokkeVZ&PC2 / 31:53.6799007261:46.17
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISJessie StegemanZPC Maarkel3 / 11:50.5499011761:47.36
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


Programmanr. 4
13.12.08
Jongens, 50m vlinderslag

10 jaar
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Gideon Teeuwde Veene3 / 340.60980123737.98
2.Mathieu Boersde Veene3 / 443.07980018740.30
3.Luc van DijkSC Salland3 / 246.34980209743.16
4.Luc NieuwenhuisHet Ravijn3 / 149.73980218545.04
5.Pepijn HilleniusDZ & PC de IJsel2 / 353.98980037945.67
6.Lars Eenkhoornde Veene3 / 548.13980070148.42
7.Wilco NijenhuisDZ & PC de IJsel1 / 5NT980246350.42
8.Jeroen BoessenkoolDedemsvaart-AC2 / 455.26980029554.26
9.Mart EgginkZPC Maarkel2 / 255.45980010154.86
10.Matthijs KoebruggeGZ en PC de Whee1 / 3NT980028556.57
11.Sybren KappertZPC Maarkel3 / 652.20980148156.70
12.Tobias RamermanDe Zandstuve2 / 6NT98007711:04.73
DISThomas van PiggelenGZ en PC de Whee1 / 4NT980009752.13
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISMartijn AltenaZPC Maarkel2 / 159.95980121958.51
VD - Schoolslagbenen gezwommen.
DISMarc Louterde Veene2 / 558.24980001359.29
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISRobin DekkerDe Grunte1 / 2NT98026891:00.89
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISBart CloostermanDZ & PC de IJsel1 / 1NT98022891:16.13
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


Programmanr. 5
13.12.08
Meisjes, 200m vrije slag

10 jaar
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Christa MarkslagHet Ravijn2 / 53:12.8998007162:47.57
2.Kirsten BiesDedemsvaart-AC2 / 32:48.2398005162:48.07FJ 1
3.Sterre MooiweerZPC Maarkel2 / 13:16.6198002362:48.07FJ 2
4.Sharon VelthuisHet Ravijn2 / 23:02.9598002222:49.98
5.Nadja SandermanVZ&PC2 / 42:56.5198000742:51.82
6.Renske van der Wijngaardde Veene2 / 63:23.4598006223:26.64
7.Lydia Stigterde Veene1 / 33:27.4798031523:27.45
8.Geralda Woolderinkde Veene1 / 43:49.9898016963:27.80
9.Esmee KielaDe Grunte1 / 2NT98005183:47.67


Programmanr. 6
13.12.08
Jongens, 200m wisselslag

11 jaar
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Mika SmeltVZ&PC2 / 33:12.2097000233:05.13
2.Kars VeldkampGZ en PC de Whee2 / 43:20.7197007473:11.89
3.Yannick StaalDZ & PC de IJsel2 / 23:34.9897010813:13.76
4.Ferdinand StruisSC Salland2 / 53:48.0797025273:34.20
5.Cengiz KaramanSC Salland2 / 63:52.8697028053:34.57
6.Sanharib Issade Veene2 / 13:51.7797016133:43.42
DISMenno BrinkmanDZ & PC de IJsel1 / 4NT97010833:31.60
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISMartijn WissinkZPC Maarkel1 / 33:56.5497011473:33.82
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISIbe ZwartGZ en PC de Whee1 / 5NT97001013:49.89
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMRuben van de GeestGZ en PC de Whee1 / 2NT9700079


Programmanr. 7
13.12.08
Meisjes, 200m vlinderslag

11 - 12 jaar
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Sabine van den Hoevende Veene3 / 32:44.2996000142:41.02
2.Hannah Teeuwde Veene3 / 43:12.6096011283:00.23
3.Franka Damde Veene3 / 23:19.5696023703:14.51
4.Marissa BotermanDZ & PC de IJsel1 / 4NT96008463:25.04
5.Iris FolbertVZ&PC3 / 53:29.8997006323:25.16
6.Elianne LetinkHet Ravijn2 / 3NT96001463:28.39
7.Janieke VliermaatDe Zandstuve2 / 5NT96000683:34.42
8.Mayke VelthuisHet Ravijn2 / 2NT96022523:36.20
9.Babette Aubride Veene3 / 63:58.2397009863:50.02
DISWivineke BolkOlde Vechte3 / 13:45.3296037523:43.54
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., VH
DISRosa KolkmanHet Ravijn1 / 3NT96005143:48.29
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISliset meulenbeldVZ&PC2 / 4NT96020644:30.48
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISRoos OldenhofHet Ravijn1 / 2NT96053824:49.67
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


Programmanr. 8
13.12.08
Jongens, 200m vlinderslag

12 - 13 jaar
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Tico WindHet Ravijn2 / 33:14.8095027052:57.42
2.Mark BeijeringDZ & PC de IJsel2 / 6NT95023792:58.76
3.Jesper Heuverde Veene2 / 43:18.2095019173:15.23
4.Pim TeunisDe Wieke1 / 4NT95044573:28.07
5.Bart VeurinkDe Grunte1 / 2NT95008093:33.76
6.Teun NijhofGZ en PC de Whee1 / 3NT96002913:38.73
DISAbe Veenstrade Veene2 / 53:40.3095019233:48.64
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMJeffrey Petersende Veene2 / 23:28.109501453


Programmanr. 9
13.12.08
Meisjes, 100m rugslag7 - 8 jaar
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Naomi Tjon-asoide Veene1 / 31:50.0200003941:47.42
2.Madelon Jasper FaijerVZ&PC1 / 52:00.6800002721:54.07
3.Lindy Elkerboutde Veene1 / 41:56.1600006041:54.23
4.Ellen SmeltVZ&PC1 / 21:59.7600004481:58.82


Programmanr. 10
13.12.08
Jongens, 100m wisselslagMinioren 2, 3 en 4
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Koen BrummelaarGZ en PC de Whee1 / 31:44.0799000471:45.42
2.Jelte VeldkampGZ en PC de Whee1 / 41:49.3099000511:50.00
3.Ron TeunisDe Wieke1 / 21:59.3099014591:52.89
DISJarnieck SchildwachtVZ&PC1 / 1NT01000451:57.98
VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
DISVincent Boschde Veene1 / 52:10.8099004512:05.42
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


Programmanr. 11
13.12.08
Meisjes, 100m vrije slag

9 jaar
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Lauri Lesscherde Veene3 / 41:28.8699003181:26.20
2.Gabrielle BolkOlde Vechte3 / 21:32.4599003441:26.32
3.Daphne Juriensde Veene3 / 31:28.7799003161:28.23
4.Jessie StegemanZPC Maarkel3 / 51:36.3299011761:32.89
5.Renske DaenenVZ&PC3 / 11:42.6499017921:34.61
6.Marjon Kuilderde Veene2 / 31:43.8599011601:39.16
7.Irene LinderhofSC Salland3 / 61:43.2699010401:39.53
8.Muriel SchildwachtVZ&PC2 / 61:49.8999009221:39.70
9.Claudia NorderDZ & PC de IJsel2 / 51:49.1599015761:41.20
10.Helene StaalDZ & PC de IJsel2 / 41:46.4099015781:42.26
11.Fabienne FokkeVZ&PC2 / 11:49.5499007261:42.92
12.Laura HaanDe Zandstuve2 / 21:46.6399006021:48.36
13.Lisa LookampVZ&PC1 / 31:50.9699017901:48.89
14.Gitte SandermanVZ&PC1 / 41:54.1399009201:50.02
15.Mirthe ZwartGZ en PC de Whee1 / 22:09.5199000221:54.70


Programmanr. 12
13.12.08
Jongens, 100m schoolslag

10 jaar
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Gideon Teeuwde Veene3 / 31:40.2198012371:40.02
2.Luc NieuwenhuisHet Ravijn3 / 21:46.9398021851:43.67
3.Luc van DijkSC Salland3 / 11:51.4898020971:50.02
4.Mart EgginkZPC Maarkel3 / 51:49.6498001011:53.39
5.Matthijs KoebruggeGZ en PC de Whee2 / 51:57.3998002851:53.67
6.Sybren KappertZPC Maarkel2 / 31:53.9698014811:53.98
7.Thomas van PiggelenGZ en PC de Whee2 / 62:01.4898000971:54.13
8.Robin DekkerDe Grunte2 / 41:55.9498026891:57.48
9.Marc Louterde Veene1 / 32:03.4298000131:58.20
10.Jeroen BoessenkoolDedemsvaart-AC2 / 21:56.4298002951:59.57
11.Wilco NijenhuisDZ & PC de IJsel1 / 62:38.0298024632:00.48
12.Martijn AltenaZPC Maarkel1 / 22:07.1098012192:02.16
13.Tobias RamermanDe Zandstuve1 / 52:08.9898007712:09.73
14.Bart CloostermanDZ & PC de IJsel1 / 42:03.5198022892:14.86
DISPepijn HilleniusDZ & PC de IJsel3 / 41:45.8498003791:46.64
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISLars Eenkhoornde Veene3 / 61:53.1698007011:50.39
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISMathieu Boersde Veene2 / 11:59.3698001871:59.42
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


Programmanr. 13
13.12.08
Meisjes, 100m wisselslag

10 jaar
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Sharon VelthuisHet Ravijn2 / 41:27.8998002221:26.48
2.Sterre MooiweerZPC Maarkel2 / 61:33.7798002361:28.86
3.Christa MarkslagHet Ravijn2 / 21:27.8998007161:29.33
4.Kirsten BiesDedemsvaart-AC2 / 51:31.4598005161:30.02
5.Nadja SandermanVZ&PC2 / 11:31.9398000741:32.48
6.Renske van der Wijngaardde Veene1 / 31:47.8298006221:48.89
7.Lydia Stigterde Veene2 / 31:00.4798031521:49.57
DISGeralda Woolderinkde Veene1 / 21:59.8998016961:51.10
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISEsmee KielaDe Grunte1 / 41:50.8198005181:58.82
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


Programmanr. 14
13.12.08
Jongens, 100m vrije slag

11 jaar
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Kars VeldkampGZ en PC de Whee2 / 31:16.1097007471:14.80FJ 1
2.Mika SmeltVZ&PC2 / 41:17.1597000231:14.80FJ 2
3.Yannick StaalDZ & PC de IJsel2 / 21:23.4597010811:19.51
4.Martijn WissinkZPC Maarkel2 / 61:29.8797011471:22.60
5.Cengiz KaramanSC Salland2 / 51:28.4897028051:24.95
6.Herman BrinkmanDedemsvaart-AC1 / 51:34.6497012331:27.36
7.Menno BrinkmanDZ & PC de IJsel1 / 31:30.2097010831:27.45
8.Sanharib Issade Veene1 / 61:36.6797016131:28.32
9.Ferdinand StruisSC Salland1 / 21:33.3497025271:33.60
10.Ibe ZwartGZ en PC de Whee1 / 11:35.9597001011:34.39
11.Andy VermanenDedemsvaart-AC1 / 41:31.4897022731:34.73
AFGEMRuben van de GeestGZ en PC de Whee2 / 11:29.679700079


Programmanr. 15
13.12.08
Meisjes, 200m rugslag11 - 12 jaar
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Hannah Teeuwde Veene4 / 42:58.0296011282:55.82
2.Babette Aubride Veene4 / 63:06.8297009862:56.73
3.Ayla BergDedemsvaart-AC3 / 53:16.2097034803:03.70
4.Iris FolbertVZ&PC1 / 2NT97006323:04.70
5.Danique WeghorstDe Wieke4 / 53:04.7096005403:06.82
6.Amber IJzebrinkDedemsvaart-AC4 / 13:04.7296022583:07.42
7.Rosa KolkmanHet Ravijn4 / 23:03.6496005143:12.00
8.Elianne LetinkHet Ravijn3 / 13:16.8696001463:12.64
9.Marije DankelmanDedemsvaart-AC2 / 33:21.8997015023:12.74
10.Mayke VelthuisHet Ravijn3 / 43:14.7696022523:14.36
11.Marissa BotermanDZ & PC de IJsel2 / 43:22.5696008463:16.23
12.Franka Damde Veene3 / 23:16.1496023703:17.29
13.Wivineke BolkOlde Vechte2 / 53:27.8296037523:25.86
14.Roos OldenhofHet Ravijn1 / 33:30.1096053823:29.39
15.Natacha GerritsDe Zandstuve2 / 23:26.8796037143:31.02
16.Hilde DiederixDedemsvaart-AC1 / 43:32.0097009143:31.39
DISJanieke VliermaatDe Zandstuve3 / 33:07.2996000683:08.56
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISliset meulenbeldVZ&PC3 / 63:17.6096020643:19.02
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NGSabine van den Hoevende Veene4 / 32:44.229600014


Programmanr. 16
13.12.08
Jongens, 200m rugslag12 - 13 jaar
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.Tico WindHet Ravijn2 / 32:43.2595027052:42.16
2.Mark BeijeringDZ & PC de IJsel2 / 22:57.4895023792:56.36
3.Joey NijboerDe Wieke1 / 33:06.3595046592:58.29
4.Abe Veenstrade Veene1 / 43:07.7095019233:00.89
5.Pim TeunisDe Wieke2 / 42:54.9595044573:01.20
6.Bart VeurinkDe Grunte2 / 53:03.7095008093:03.42
7.Jesper Heuverde Veene2 / 13:03.9595019173:09.16
8.Teun NijhofGZ en PC de Whee1 / 23:09.6496002913:12.67
DISJos SmitDedemsvaart-AC1 / 53:10.6495026933:05.33
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMJeffrey Petersende Veene2 / 63:04.689501453


Programmanr. 17
13.12.08
4 x 50m wisselslagMinioren 2, 3 en 4
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.de Veene 1de Veene1 / 33:25.763:26.95
Naomi Tjon-asoi
Vincent Bosch
00
99
51.42Lauri Lesscher
Lindy Elkerbout
99
00
DISVZ&PC 1VZ&PC1 / 4NT3:30.77
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VD
Fabienne Fokke
Gitte Sanderman
99
99
47.70Jarnieck Schildwacht
Madelon Jasper Faijer
01
00


Programmanr. 18
13.12.08
4 x 50m vrije slagMinioren 4, 5 en (jongens) 6
Resultaten


Rangs/binschr.tijdeindtijd
1.de Veene 1de Veene1 / 31:51.552:30.29
Daphne Juriens
Gideon Teeuw
99
98
41.02Lars Eenkhoorn
Mathieu Boers
98
98
2.VZ&PC 1VZ&PC1 / 1NT2:32.29
Nadja Sanderman
Renske Daenen
98
99
37.23Muriel Schildwacht
Mika Smelt
99
97
3.DZ & PC de IJsel 1DZ & PC de IJsel1 / 52:46.892:40.86
Yannick Staal
Claudia Norder
97
99
36.73Pepijn Hillenius
Helene Staal
98
99
4.Dedemsvaart-AC 1Dedemsvaart-AC1 / 22:40.692:43.64
Andy Vermanen
Jeroen Boessenkool
97
98
44.76Herman Brinkman
Kirsten Bies
97
98
5.de Veene 2de Veene1 / 42:38.862:48.42
Sanharib Issa
Marjon Kuilder
97
99
39.54Renske van der Wijngaard
Geralda Woolderink
98
98