Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 200m vlinderslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 1 en 2


Speedo deel 2
Amersfoort, 13.12.2008


Programmanr. 1
13-12-2008 - 14:00
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Myrthe BakkerAquarijnNT00008041:33.11
2.Renske BijemanAquarijnNT00008061:34.95
3.Margot AlAZ&PCNT00001881:42.46
4.Quinty JansenAquarijnNT00008101:43.16FJ 1
5.Claudia SchoutenAquarijnNT00008121:43.16FJ 2
6.Florien de LangeAZ&PCNT00001901:49.09


<< TOP >>
Programmanr. 2
13-12-2008 - 14:02
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Max BondZwemlust/Utrecht (SG)1:56.7699006051:53.41
2.Tim JongAZ&PCNT99020411:53.50
3.Tyrese WilsonDe Fuut2:04.0000002231:53.88
4.Skip de MönninkAZ&PC2:05.2099010351:55.92
5.Alex RazzakAZ&PC2:09.1199004931:58.15
6.Rutger Beijerde Vuursche2:06.3299020972:04.92
7.Alex Algrade Vuursche2:15.1099010472:07.64
8.Bart van Dijkde Vuursche2:19.4099020992:09.94
9.Tobias van Vulpende VuurscheNT00011072:21.87
DISFloris ReindersAZ&PCNT00006412:02.11
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISSantino GrittnerOne Team SwimmingNT99023612:13.31
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 3
13-12-2008 - 14:07
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Riemke BosmaAZ&PC1:48.5399022021:47.53
2.Sam NouwensDe FuutNT99016341:52.98
3.Laura CronauAquarijn2:14.1899007421:56.27
4.Manon Stalenhoefde VuurscheNT99028942:31.91
DISNicole KleinveldOne Team Swimming2:06.3299001142:02.82
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 4
13-12-2008 - 14:10
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Seser YasZwemlust/Utrecht (SG)41.33980090938.91
2.Friso StolkDe Fuut45.19980141741.39
3.Martijn de LeeuwOne Team Swimming46.61980070742.47
4.Erik AmbergenDe Duinkikkers55.49980123344.78
5.Reinier MathotDe Fuut49.73980141946.78
6.Nassim LaariZwemlust/Utrecht (SG)48.04980137548.51
7.Renzo StrangDe Duinkikkers1:21.45980115151.82
8.Camiel BootAZ&PC1:07.40980164752.11
9.Koen van HeertumZwemlust/Utrecht (SG)52.83980150752.17
10.Mitchell FennemaDe Duinkikkers1:09.82980158554.89
11.Frank van de ScheurDe Albatros1:13.18980272356.66
12.Pieter Stalenhoefde Vuursche1:00.1198021171:00.95
13.Derk van der SluisDe Duinkikkers1:27.1498009331:14.46
DISHaye de GrootAZ&PCNT980209956.96
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VD  Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontae vlak


<< TOP >>
Programmanr. 5
13-12-2008 - 14:14
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lotte StoiberDe FuutNT98036503:01.41
100m:1:29.70200m:3:01.41
2.Lieke RemmitsOne Team Swimming3:00.0498018803:02.75
100m:1:26.43200m:3:02.75
3.Chiara van WinsumAZ&PC3:15.5298003643:13.04
100m:1:33.47200m:3:13.04
4.Demi MolenaarDe FuutNT98031563:20.59
100m:1:34.69200m:3:20.59
5.Sophie BrouwerAZ&PCNT98021343:23.16
100m:1:36.78200m:3:23.16
6.Sybel Helm vanDe FuutNT98032703:24.86
7.Esmee MorelAZ&PCNT98023563:26.82
100m:1:40.50200m:3:26.82
8.Femke van der WoerdAZ&PCNT98035803:26.92
100m:1:39.60200m:3:26.92
9.Renske BassantAZ&PCNT98039403:27.25
100m:1:37.52200m:3:27.25
10.Nena BrouwerDe FuutNT98028243:30.12
100m:1:42.55200m:3:30.12
11.Rony HonkoopDe FuutNT98028883:30.61
100m:1:43.71200m:3:30.61
12.Kim Vastenburgde VuurscheNT98015063:33.64
100m:1:40.68200m:3:33.64
13.Eeke NijlandAZ&PCNT98022343:38.29
100m:1:41.73200m:3:38.29
14.Nancy VisserAZ&PCNT98029603:41.04
100m:1:46.86200m:3:41.04
15.Roos GeerarsOne Team Swimming3:45.8498023803:46.10
100m:1:46.42200m:3:46.10
16.Eline HendriksAZ&PCNT98027943:51.06
100m:1:50.35200m:3:51.06
NGMarlene BezemAZ&PCNT9801704


<< TOP >>
Programmanr. 6
13-12-2008 - 14:25
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stijn AvezaatDe Fuut3:06.9997007292:57.34
2.Mohammed el BakkaliZwemlust/Utrecht (SG)2:56.9497009712:58.56
50m:38.37200m:2:58.56
3.Michael den OudstenAquarijn3:35.7097031813:24.44
4.Lennart KruizingaAZ&PC4:03.7597026333:27.48
50m:44.95200m:3:27.48
5.Joshua VerkuilAquarijn3:21.9897008593:29.79
50m:53.11200m:3:29.79
6.Thijn de FranceDe Fuut3:38.7197024433:31.26
50m:51.17200m:3:31.26
7.Tim BredenhofAquarijn3:31.9597022433:31.36
8.Jan-Willem KoensAZ&PC4:25.2897012473:42.43
50m:49.01200m:3:42.43
9.Tjeerd SmidAZ&PCNT97037233:44.41
50m:53.97200m:3:44.41
10.Florian KorzeliusAZ&PC4:00.1397007313:57.42
11.Steven PauwDe Albatros4:30.1897018173:59.44
12.Niek JanssenAZ&PCNT97022234:09.34FJ 1
50m:1:02.56200m:4:09.34
13.Mark BeekhuisDe Duinkikkers4:22.5097018774:09.34FJ 2
DISTim de ZoeteDe Duinkikkers3:51.769701875
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
DISTheo ArpAZ&PC3:59.9497018693:26.49
SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
50m:46.11200m:3:26.49
DISJoey AgemaZwemlust/Utrecht (SG)3:33.6897009373:38.36
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
50m:49.41200m:3:38.36
DISMarouane AmarouiZwemlust/Utrecht (SG)NT97030914:02.06
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
DISBoris SeinenAZ&PCNT97016614:03.18
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:1:01.15200m:4:03.18


<< TOP >>
Programmanr. 7
13-12-2008 - 14:38
Meisjes, 200m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke RemmitsOne Team Swimming3:02.1596036922:51.64
100m:1:18.42200m:2:51.64
2.Laura MoolenaarAZ&PC3:00.0096006563:03.61
100m:1:23.29200m:3:03.61
3.Lisanne vd LelijOne Team Swimming3:14.5596006663:04.25
100m:1:28.74200m:3:04.25
4.Jamilla van VeenOne Team Swimming3:21.5596031923:11.79
100m:1:28.04200m:3:11.79
5.Esmee In der MaurOne Team Swimming3:23.6496019123:14.69
100m:1:29.63200m:3:14.69
6.Wendy KleinveldOne Team Swimming3:23.5196003823:15.44
100m:1:29.95200m:3:15.44
7.Anja DaalhuizenDe Fuut3:40.5396024183:20.00
100m:1:32.42200m:3:20.00
8.Sedona de KeijzerAZ&PC3:20.0096031643:21.60
100m:1:31.76200m:3:21.60
9.Shannon MommersteegAquarijnNT97023983:32.86
100m:1:44.94200m:3:32.86
10.Esmee DekkingDe DuinkikkersNT97017804:08.82
11.Merel MonquilDe DuinkikkersNT97040884:39.39
100m:2:11.28200m:4:39.39
12.Melinda MaassenDe AlbatrosNT96038305:06.25
100m:2:25.86200m:5:06.25
DISMelissa SmienkDe Fuut4:00.559603004
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
DISMarloes LangerveldDe FuutNT97012403:32.42
VA - Na de start- en/of keerpunt meer dan iin arm-doortrekbeweging onder water gemaakt.
100m:1:43.72200m:3:32.42
DISQuinty van den BedemDe DuinkikkersNT97022444:16.88
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
100m:2:01.93200m:4:16.88
AFGEMFosiya Hur Abdide VuurscheNT9605784
NGStefanie van den HoedDe DuinkikkersNT9706212
NGCharlotte van der MolenDe DuinkikkersNT9704546


<< TOP >>
Programmanr. 8
13-12-2008 - 14:51
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Max de VoogtOne Team Swimming3:19.8595023252:43.36
100m:1:18.57200m:2:43.36
2.Yassine ManianiZwemlust/Utrecht (SG)2:59.1795017552:44.66
100m:1:16.44200m:2:44.66
3.Valentijn StolkDe FuutNT96015632:51.78
100m:1:20.40200m:2:51.78
4.Daniël BuijsAZ&PC3:00.0096001832:57.31
100m:1:23.51200m:2:57.31
5.Bart KlokOne Team SwimmingNT96003512:59.97
100m:1:21.78200m:2:59.97
6.Daan RoordinkDe Fuut2:53.9195039793:10.58
100m:1:26.58200m:3:10.58
7.Rick SmitDe FuutNT96015213:21.86
100m:1:32.52200m:3:21.86
8.Paul KasteleinOne Team SwimmingNT96021033:42.78
100m:1:42.41200m:3:42.78
9.Denny Vastenburgde VuurscheNT95009273:48.76
100m:1:43.95200m:3:48.76
DISJules Vermeide VuurscheNT96024693:55.22
VA - Na de start- en/of keerpunt meer dan iin arm-doortrekbeweging onder water gemaakt.
100m:1:51.87200m:3:55.22
DISRobert Geelsde VuurscheNT96046034:06.62
VD - Schoolslagbenen gezwommen.
100m:1:53.27200m:4:06.62
NGJelle Baronde VuurscheNT9601699


<< TOP >>
Programmanr. 9
13-12-2008 - 14:58
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Renske BijemanAquarijnNT00008061:53.56
2.Quinty JansenAquarijnNT00008101:54.26
3.Margot AlAZ&PCNT00001882:06.10
4.Claudia SchoutenAquarijnNT00008122:09.82
5.Florien de LangeAZ&PCNT00001902:18.54
DISMyrthe BakkerAquarijnNT00008041:40.66
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 10
13-12-2008 - 15:00
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Max BondZwemlust/Utrecht (SG)1:40.8499006051:40.86
2.Tim JongAZ&PCNT99020411:51.22
3.Tyrese WilsonDe Fuut2:03.8900002231:52.80
4.Alex RazzakAZ&PC2:02.4299004931:55.06
5.Bart van Dijkde VuurscheNT99020992:10.65
DISSkip de MönninkAZ&PC1:50.9999010351:41.49
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISAlex Algrade VuurscheNT99010471:59.02
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISFloris ReindersAZ&PCNT00006412:09.41
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., RH  Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt
DISTobias van Vulpende VuurscheNT00011072:18.16
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISRutger Beijerde VuurscheNT99020972:20.12
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 11
13-12-2008 - 15:05
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Riemke BosmaAZ&PC1:33.1099022021:29.63
2.Sam NouwensDe Fuut1:38.6899016341:37.60
3.Laura CronauAquarijn1:42.3699007421:40.42
4.Nicole KleinveldOne Team Swimming1:50.8499001141:41.32
5.Manon Stalenhoefde VuurscheNT99028942:17.51


<< TOP >>
Programmanr. 12
13-12-2008 - 15:08
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Friso StolkDe Fuut1:43.9198014171:42.58
2.Martijn de LeeuwOne Team Swimming1:51.1998007071:46.52
3.Seser YasZwemlust/Utrecht (SG)1:48.9998009091:46.76
4.Renzo StrangDe Duinkikkers2:00.2498011511:47.42
5.Koen van HeertumZwemlust/Utrecht (SG)1:56.5898015071:55.73
6.Erik AmbergenDe Duinkikkers1:59.6898012331:56.08
7.Camiel BootAZ&PCNT98016471:56.89
8.Haye de GrootAZ&PCNT98020992:01.18
9.Frank van de ScheurDe Albatros2:03.2998027232:01.38
10.Pieter Stalenhoefde Vuursche2:01.8998021172:01.74
11.Mitchell FennemaDe Duinkikkers2:32.5598015852:05.28
12.Derk van der SluisDe Duinkikkers2:15.4698009332:13.51
DISReinier MathotDe Fuut1:56.9998014191:55.23
SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
DISNassim LaariZwemlust/Utrecht (SG)2:15.8998013752:03.90
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 13
13-12-2008 - 15:14
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lieke RemmitsOne Team Swimming1:28.1298018801:27.76
2.Lotte StoiberDe Fuut1:35.7498036501:34.88
3.Chiara van WinsumAZ&PC1:40.4398003641:40.32
4.Demi MolenaarDe Fuut1:40.4398031561:41.97
5.Sybel Helm vanDe Fuut1:45.3698032701:43.46
6.Sophie BrouwerAZ&PC1:48.4298021341:43.52
7.Eline HendriksAZ&PC1:57.1198027941:49.47
8.Kim Vastenburgde Vuursche1:48.8698015061:50.99
9.Rony HonkoopDe Fuut1:51.9098028881:52.80
10.Nancy VisserAZ&PC2:09.9298029601:56.26
11.Renske BassantAZ&PCNT98039401:59.52
12.Roos GeerarsOne Team Swimming2:00.5298023802:03.13
DISNena BrouwerDe Fuut1:48.1098028241:45.07
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., VD  Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak
DISEsmee MorelAZ&PC1:54.2898023561:46.36
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISEeke NijlandAZ&PCNT98022341:56.90
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISFemke van der WoerdAZ&PCNT98035802:02.54
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
NGMarlene BezemAZ&PC1:46.159801704


<< TOP >>
Programmanr. 14
13-12-2008 - 15:21
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stijn AvezaatDe Fuut1:10.5097007291:11.07
2.Mohammed el BakkaliZwemlust/Utrecht (SG)1:11.9397009711:12.88
3.Joey AgemaZwemlust/Utrecht (SG)1:21.5997009371:21.03
4.Joshua VerkuilAquarijn1:18.5097008591:21.90
5.Tim BredenhofAquarijn1:21.1897022431:22.11
6.Michael den OudstenAquarijn1:25.6397031811:22.26
7.Tim de ZoeteDe Duinkikkers1:23.1697018751:23.68
8.Theo ArpAZ&PC1:29.9597018691:24.71
9.Tjeerd SmidAZ&PC1:28.2997037231:25.14
10.Lennart KruizingaAZ&PC1:30.0897026331:26.17
11.Thijn de FranceDe Fuut1:28.1597024431:28.24
12.Steven PauwDe Albatros1:34.6497018171:31.63
13.Jan-Willem KoensAZ&PC1:36.0997012471:35.32
14.Florian KorzeliusAZ&PC1:32.4497007311:36.60
15.Niek JanssenAZ&PC1:50.3397022231:40.66
16.Marouane AmarouiZwemlust/Utrecht (SG)1:44.9597030911:43.60
17.Boris SeinenAZ&PC1:56.9797016611:46.98
18.Jelle SchoutenAquarijnNT97039691:49.05
19.Mark BeekhuisDe Duinkikkers1:43.6297018771:50.24
NGSem BoogAquarijn1:55.149703487
NGAlexandro Puit ObesoAquarijn1:37.369704055
NGDaan SpijkersZwemlust/Utrecht (SG)2:07.669703175


<< TOP >>
Programmanr. 15
13-12-2008 - 15:29
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke RemmitsOne Team Swimming2:40.5296036922:41.44
100m:1:20.06200m:2:41.44
2.Laura MoolenaarAZ&PC2:42.1196006562:43.44
100m:1:20.96200m:2:43.44
3.Jamilla van VeenOne Team Swimming2:58.1096031922:46.69
100m:1:21.93200m:2:46.69
4.Lisanne vd LelijOne Team Swimming2:53.1296006662:53.78
100m:1:23.42200m:2:53.78
5.Sedona de KeijzerAZ&PC2:57.7696031642:55.24
100m:1:26.87200m:2:55.24
6.Wendy KleinveldOne Team Swimming3:02.8996003822:57.54
100m:1:28.07200m:2:57.54
7.Courtney van HuizenZwemlust/Utrecht (SG)3:01.9496016862:58.56
100m:1:27.05200m:2:58.56
8.Esmee In der MaurOne Team Swimming3:05.8696019123:07.86
100m:1:31.95200m:3:07.86
9.Melissa SmienkDe Fuut3:08.9196030043:09.34
100m:1:33.84200m:3:09.34
10.Manon BroezeAZ&PCNT97034683:13.85
100m:1:34.35200m:3:13.85
11.Marloes LangerveldDe FuutNT97012403:14.27
100m:1:37.48200m:3:14.27
12.Anja DaalhuizenDe Fuut3:13.7096024183:16.17
100m:1:34.67200m:3:16.17
13.Shannon MommersteegAquarijn3:16.5797023983:18.84
100m:1:39.90200m:3:18.84
14.Lotte ArpAZ&PC3:25.8496032703:25.54
100m:1:40.57200m:3:25.54
15.Sanne BolanderDe FuutNT97041523:29.09
100m:1:43.50200m:3:29.09
16.Laura KievitDe Fuut3:47.9596035443:39.67
100m:1:48.20200m:3:39.67
17.Quinty van den BedemDe DuinkikkersNT97022443:40.32
100m:1:51.28200m:3:40.32
18.Esmee DekkingDe DuinkikkersNT97017803:43.63
100m:1:50.08200m:3:43.63
19.Zoë MeinenAZ&PCNT97001103:45.91
100m:1:53.10200m:3:45.91
20.Jasmin LotfolahianAZ&PCNT97031483:50.39
100m:1:50.39200m:3:50.39
21.Merel MonquilDe DuinkikkersNT97040883:56.60
100m:1:57.80200m:3:56.60
22.Charlotte van der MolenDe DuinkikkersNT97045463:57.76
100m:1:52.64200m:3:57.76
23.Melinda MaassenDe Albatros4:10.8096038304:06.74
100m:2:02.77200m:4:06.74
DISNadieh van DuijnOne Team Swimming3:36.1296012423:27.82
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
100m:1:39.52200m:3:27.82
DISNynke BreeuwsmaOne Team SwimmingNT97044763:36.05
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
100m:1:43.90200m:3:36.05
DISAnnika DoesAZ&PCNT96047764:04.97
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen., RH  Het eindpunt niet in de rugligging aangeraakt  
100m:2:00.47200m:4:04.97
DISKim ZijderveldDe AlbatrosNT97044844:30.14
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
100m:2:13.33200m:4:30.14
NG.ZAJacqueline van RossumZwemlust/Utrecht (SG)3:28.189601400
AFGEMFosiya Hur Abdide VuurscheNT9605784
NGStefanie van den HoedDe DuinkikkersNT9706212


<< TOP >>
Programmanr. 16
13-12-2008 - 15:45
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Twan BootAZ&PC2:34.5496012012:33.83
100m:1:14.63200m:2:33.83
2.Max de VoogtOne Team Swimming2:37.6595023252:34.11
100m:1:17.54200m:2:34.11
3.Daan RoordinkDe Fuut2:37.2395039792:41.76
100m:1:14.47200m:2:41.76
4.Valentijn StolkDe Fuut2:43.9496015632:44.35
100m:1:21.38200m:2:44.35
5.Daniël BuijsAZ&PC2:54.4896001832:46.46
100m:1:23.10200m:2:46.46
6.Yassine ManianiZwemlust/Utrecht (SG)2:50.6895017552:47.64
100m:1:22.56200m:2:47.64
7.Bart KlokOne Team SwimmingNT96003512:55.54
100m:1:26.12200m:2:55.54
8.Rick SmitDe FuutNT96015212:58.92
100m:1:28.79200m:2:58.92
9.Jeroen EssinkDe Fuut3:16.1395038013:03.36
100m:1:32.30200m:3:03.36
10.Martijn BartelsAZ&PC3:15.2396034933:10.71
100m:1:32.92200m:3:10.71
11.Ramon SunterDe Duinkikkers3:23.5095039293:11.36
100m:1:32.43200m:3:11.36
12.Marcel RazzakAZ&PC3:40.4595039193:11.90
100m:1:34.77200m:3:11.90
13.Paul KasteleinOne Team Swimming3:13.0996021033:17.39
100m:1:36.39200m:3:17.39
14.Denny Vastenburgde VuurscheNT95009273:22.81
100m:1:36.46200m:3:22.81
15.Bas AndelaZwemlust/Utrecht (SG)NT96030993:28.64
100m:1:43.64200m:3:28.64
16.Rens KlokOne Team Swimming3:40.4796020453:32.23
100m:1:45.45200m:3:32.23
17.Shi Shi JieZwemlust/Utrecht (SG)NT96040073:33.72
100m:1:44.48200m:3:33.72
18.Nigel PloegDe FuutNT96034133:33.97
100m:1:50.31200m:3:33.97
19.Ysbrand van WingerdenAZ&PCNT96039773:35.82
100m:1:48.03200m:3:35.82
20.Jules Vermeide VuurscheNT96024693:50.71
100m:1:54.77200m:3:50.71
DISIndi JooreZwemlust/Utrecht (SG)3:16.5295037613:02.19
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
100m:1:29.78200m:3:02.19
DISVincent GijsbertseAZ&PCNT96023453:14.58
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
100m:1:35.44200m:3:14.58
DISHein van VlietZwemlust/Utrecht (SG)3:24.6595032133:27.30
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
100m:1:45.05200m:3:27.30
DISRyan van ReenenAZ&PCNT96028053:31.97
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
100m:1:43.62200m:3:31.97
DISRobert Geelsde VuurscheNT96046034:04.10
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
100m:2:00.86200m:4:04.10
NGZakaria el MansoriZwemlust/Utrecht (SG)3:25.689503281
NGWesley GroenesteinDe FuutNT9602565
NGJelle Baronde VuurscheNT9601699