Nr. 1. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4 en later
Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 5 Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 4 en later
Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 5. Dames, 50m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 6. Heren, 50m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 7. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Minioren 4 en later
Nr. 8. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Minioren 5 Junioren 1
Nr. 9. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 4 en later
Nr. 10. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 11. Dames, 50m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 12. Heren, 50m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 13. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 4 en later
Nr. 14. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 5 Junioren 1
Nr. 15. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 4 en later
Nr. 17. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 16. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 19. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 4 en later
Nr. 20. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 5 Junioren 1
Nr. 21. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 4 en later
Nr. 22. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 23. Dames, 50m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 24. Heren, 50m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 25. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 4 en later
Nr. 26. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 5 Junioren 1
Nr. 27. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 4 en later
Nr. 28. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 29. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 30. Heren, 50m vrije slag  Heren Senioren Open


ZWV-Nereus Sprintgala 2008
Zaandam, 7.12.2008


Programmanr. 1
07.12.2008 - 13:00
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nikita VosHPC46.09990035648.00
2.Leonie VosDAW-Finenzo53.80990166252.97
3.Femke StevensZaanstad (SG)55.44990154654.69
4.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend1:04.58000041257.47
5.Myrthe van BeekDAW-Finenzo59.9199010741:02.47
DISSuzanne IvensOeza1:10.4399029041:03.09
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 2
07.12.2008 - 13:02
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 5 Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)37.62980106439.15
2.Jill JansenRapido '8239.36970017039.58
3.Demi KoelemeijZaanstad (SG)41.95970172440.35
4.Anne NoomZaanstad (SG)42.07980006240.55
5.Melina KnolZaanstad (SG)NT980223241.12
6.Saritha van ZantenZV Waterland40.42980122041.38
7.Chantal BeijerRapido '8239.36970088441.84
8.Lieke KoenderinkZaanstad (SG)41.47970356642.07
9.Daphne WassenaarZaanstad (SG)42.19970360642.53
10.Shanna VeermanWZ&PC Purmerend44.38980030243.75
11.Samira MijnenZaanstad (SG)49.87970132044.03
12.Linda BöhmRapido '8248.17970316444.67
13.Bianca DenekampWZ&PC Purmerend47.08970388845.68
14.Fenke BosschertDAW-Finenzo50.15970472447.68
15.Roanne StolkZV Waterland48.61980100248.21
16.Tori GijzenRapido '8251.17970316648.38
17.Merel TolEd-Vo47.88980030049.51
18.Lin KohenDe Dolfijn48.54980201251.12
19.Ilse van SteenZaanstad (SG)50.50970313051.53
20.Tarryn MacleodDAW-Finenzo51.54980162252.06
21.Nathalie MeijerZaanstad (SG)53.02980267054.96
DISFranka RotterdamZaanstad (SG)NT980065059.10
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISElise RotterdamZaanstad (SG)NT98006521:01.10
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
NGAnouk van DamHPC42.299800032


<< TOP >>
Programmanr. 3
07.12.2008 - 13:06
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas VlugtEd-Vo46.35990072745.71
2.Ian van TielWZ&PC Purmerend53.36000034954.48
3.Joppe van BeekDAW-FinenzoNT990062756.66
4.Jason MacleodDAW-FinenzoNT00009731:06.20
DISIwan VosHPCNT01000351:10.28
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 4
07.12.2008 - 13:07
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Levi TolEd-Vo38.38970035135.94
2.Michael TonsbeekDWT37.64970128737.21
3.Tim TuijpEd-Vo39.51980097538.42
4.David van GroenHPC40.99970134138.81
5.Navin KeizerDe Dolfijn41.90970133739.10
6.Lars van der VeldenDAW-Finenzo38.76980017539.19
7.Anis el BachaouiDe Dolfijn45.94970209341.80
8.Rick van ZantenZV Waterland40.04980035142.38
9.Simon de GrootRapido '8246.28980071742.57
10.Roy van der WoudeRapido '8241.12970057942.70
11.Lex SandburgZaanstad (SG)46.07980069943.11
12.Sanjay JagroepDAW-Finenzo43.24970162545.13
13.Sander KarregatEd-Vo48.19980036745.59
14.Rowan TomWZ&PC Purmerend51.93980221946.03
15.Nico KarregatEd-Vo50.68970100147.87
16.Jelle SchelvisZaanstad (SG)46.59970199349.55
17.Simon KoopenWZ&PC Purmerend56.47980212751.62
DISThomas HaneveldDAW-Finenzo44.89980163149.09
VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
DISGijs v.d. WoordHPC54.43970005957.26
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 5
07.12.2008 - 13:10
Dames, 50m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Junioren 2 en 3

1.Irene TeuferDAW-Finenzo33.00960234032.30
2.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn32.16960333833.12
3.Brenda ZwarthoedDAW-Finenzo36.36960493834.14
4.Lara DeulEd-Vo35.21960248034.56
5.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend34.75960086836.34
6.Renee v.d. BrinkMSV- Zeemacht37.15960273236.41
7.Dana van der ZeeRapido '8236.44950053237.48
8.Lindsey ReijsooRapido '8238.21960307837.61
9.Sabrina van der VisZV Waterland39.08950329839.70
10.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)39.50950545439.82
11.Esmee BontEd-Vo41.12950233640.43
12.Lisa MartelhoffHet Y42.42950425841.34
13.Carla ten KateHet Y41.52960083242.08
14.Eline den BraveZaanstad (SG)44.50960168243.88
15.Mandy v.d. LindenHPC42.04960063845.29
16.Sanne PetersRapido '8246.22950352845.60
17.Noortje RotterdamZaanstad (SG)55.22960321849.81

Meisjes Jeugd 1 en 2

1.Shelley de BoerZaanstad (SG)30.40930284031.36
2.Suzanne MoschMSV- Zeemacht33.24940054832.87
3.Nadia du FosséHPC33.46940111033.08
4.Inge KoopmanRapido '8235.54930338234.93
5.Els de BruinRapido '8238.26940166036.39
6.Cecca KwakmanEd-Vo39.94930744040.16
7.Hester BoesZV Waterland40.36940367040.43
8.Denise v.d. LindenHPC40.18940198641.73
9.Monica SanchezDAW-Finenzo37.55940618242.69
AFGEMMichelle MeierZaanstad (SG)NT9405948
NGKatelijn IJssennaggerDAW-Finenzo41.579306764

Dames Senioren Open

1.Marianne vd PollDAW-Finenzo29.74890335231.53
2.Elke VensZaanstad (SG)31.39900390632.66
3.Marije LenosHPC31.97860226433.07
4.Anouk van der GrachtOeza32.71890140833.08
5.Maureen UdesWZ&PC Purmerend32.71910312833.40
6.Tessa MoschMSV- Zeemacht31.21910217233.45FJ 1
7.Nicole PalmboomOeza31.87910607233.45FJ 2
8.Daniëlle HoekOeza33.85880179033.84
9.Annemarie CrokOeza33.48890082833.89
10.Amber van BergeZaanstad (SG)34.89920367034.26
11.Simone de WitZwemvereniging Hoorn32.74860415234.39
12.Cindy van HeusdenZaanstad (SG)35.46920631034.65
13.Sandra KokEd-Vo34.70910742434.66
14.Anne Maaike Ferf JentinkDe Dolfijn34.41890545835.19
15.Nickey de KlerkWZ&PC Purmerend34.04860439435.75
16.Joyce GeschiereEd-Vo37.38900752636.18
17.Rianne KoopmanDAW-Finenzo35.17910172836.22
18.Elise KeijzerEd-Vo36.28920745636.63
19.Sylvia KwakmanEd-Vo41.14920758239.83


<< TOP >>
Programmanr. 6
07.12.2008 - 13:17
Heren, 50m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Junioren 1 en 2

1.Dave HeshofWZ&PC Purmerend30.21950140330.55
2.Ruben TolEd-Vo34.02950111930.84
3.Andy OnderstalDe Dolfijn31.16950488930.94
4.Klaas SchouteDAW-Finenzo34.00950089133.02
5.Paul de GraafZV Waterland34.50950010733.36
6.Lars HaarsmaZwemvereniging Hoorn34.50960074533.93
7.Diego Hélant MullerDe Dolfijn35.62950045134.96
8.Roel AlersWZ&PC Purmerend34.89950159335.25
9.Tim WalstockHPC36.32960149335.68
10.Rowdy SpaltmanDAW-Finenzo38.43950174737.32
11.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn37.82960052737.76
12.Dwight van SchoorlDe Dolfijn40.67960032739.73
13.Sander KroepRapido '8240.88960138940.26
14.Jordi BerendrechtZaanstad (SG)44.20950391342.67
15.Ruben PeraZwemvereniging Hoorn46.08960224944.07
16.Jos KalverboerZV Waterland45.01960224144.93
17.Matthijs FleumerZaanstad (SG)41.97960327345.18
18.Jason Maassen van den BrinkDWTNT950506346.96
19.Danny SchmidtZaanstad (SG)52.18960231149.86
20.Martijn FalkDAW-Finenzo48.90960145750.51

Jongens Junioren 3 en 4

1.Jorrick DruyvenDAW-Finenzo29.29940050729.47
2.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend30.32930306529.67
3.Mike ter HorstNVA/HHC30.95940278530.93
4.Tim ten KateHet Y31.76930024930.95
5.Roland HoogendoornDWT31.17930609931.15
6.Michael van DamHPC31.91940150131.33
7.Quincy Hélant MullerDe Dolfijn31.42930173531.39
8.Roy VensZaanstad (SG)31.28930363931.67
9.Aaron KoomenRapido '8234.58930438133.93
10.Rico RoelsDAW-Finenzo33.08940311933.99
11.Frans BijlHet Y33.95940131934.03
12.Fergil HestermanHet Y34.00930018734.21
13.Glenn SmitDAW-Finenzo37.78940159936.96
AFGEMRick BondEd-Vo34.129303871

Heren Senioren Open

1.Fred BondEd-Vo27.06890569726.94
2.Kenneth DeinumRapido '8227.84890064727.93
3.Bart SchramDAW-Finenzo27.83910368327.98
4.Stefan HaackRapido '8227.16820057528.04
5.Bas TietzeWZ&PC Purmerend27.65870335128.36
6.Michael BesMSV- Zeemacht28.30720120528.72
7.Wouter AllardRapido '8230.24900003128.98
8.Martijn GrasZaanstad (SG)29.64910075129.25
9.Matthijs DekkerZaanstad (SG)28.90900062129.35
10.Jory van der GrachtOeza29.45870109729.36
11.Jeroen BeemsterWZ&PC Purmerend27.50870015529.37
12.Joćo SchilderZV Waterland27.95920214529.46
13.Richard VeermanEd-Vo31.08910634529.54
14.Sverre OelenWZ&PC Purmerend29.07900214729.56
15.Robin SchilderEd-Vo30.32900678729.67FJ 2
16.Timo v.d. VeenHPC30.41910413329.67FJ 3
17.Martijn van GelderenDAW-Finenzo29.52890093930.81
18.Mathijs LenosHPC30.46840140730.90
19.Peter van de BorDWT30.71840289731.99
20.Axel TietzeWZ&PC Purmerend31.33880337932.06
21.Gerben RozieMSV- Zeemacht33.22900250732.70FJ 1
22.Michael GozelingRapido '8232.60920603132.70FJ 2
23.Dylan OnderstalDe Dolfijn31.72920412133.29
24.Richard BrinkMSV- Zeemacht34.50920369133.50
25.Casper GrasZaanstad (SG)44.31920040344.08
AFGEMMarc EversRapido '8228.859107425
NGMaikel BoesZV Waterland35.389204629


<< TOP >>
Programmanr. 7
07.12.2008 - 13:26
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke StevensZaanstad (SG)47.86990154649.89FJ 1
2.Michelle VerhoevenEd-VoNT000192249.89FJ 2
3.Denice HukemaEd-Vo53.83990184450.60
4.Nicolah CowlesDAW-FinenzoNT990291253.10
5.Denise BoonstraDAW-Finenzo53.28990266254.38
6.Rebecca SchipperZV Waterland55.22990224059.48


<< TOP >>
Programmanr. 8
07.12.2008 - 13:27
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Minioren 5 Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lotte VensZaanstad (SG)41.98970004439.96
2.Elise DekkerZaanstad (SG)40.94970097640.28
3.Saritha van ZantenZV Waterland42.79980122041.27
4.Tami de LangeDAW-Finenzo44.77970411642.09
5.Yvanna ZuurveldDAW-Finenzo41.64970299843.61
6.Bianca DenekampWZ&PC Purmerend47.20970388843.69
7.Merel TolEd-Vo48.56980030045.66
8.Fenke BosschertDAW-Finenzo47.68970472446.29
9.Lin KohenDe Dolfijn51.42980201247.57
10.Ilse van SteenZaanstad (SG)50.87970313050.06
11.Franka RotterdamZaanstad (SG)50.06980065051.46
12.Sarissa WiersumZaanstad (SG)NT970451851.50
13.Rachelle ReijsooRapido '8255.90970281052.43
14.Jodie MoraalZwemvereniging Hoorn57.54970516454.68
DISCarmen MeijerHPC44.81980020244.03
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISEline van ZijlZaanstad (SG)52.58980338257.09
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NGAnouk van DamHPC41.059800032


<< TOP >>
Programmanr. 9
07.12.2008 - 13:30
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas MartelhoffHet Y39.89990034340.23
2.Wesley BosHPC48.18990124146.32
3.Erik BultDAW-Finenzo53.48990215349.15
4.Joppe van BeekDAW-Finenzo51.64990062752.01
5.Sam van GroenHPC51.69990157753.68
6.Iwan VosHPC1:05.0701000351:06.58


<< TOP >>
Programmanr. 10
07.12.2008 - 13:32
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.David van GroenHPC40.87970134139.15
2.Tim TuijpEd-Vo41.96980097540.41
3.Lex SandburgZaanstad (SG)43.52980069940.77
4.Maurits de BruijnDAW-Finenzo42.54970091741.77
5.Ryan SnelderwaardZaanstad (SG)46.24970123542.19
6.Thomas HaneveldDAW-Finenzo43.60980163143.10
7.Sjors de BruinWZ&PC PurmerendNT970360943.90
8.Sean TuinstraOeza46.42980168546.33
8.Ian BerkelZwemvereniging Hoorn48.69980119946.33
10.Gijs v.d. WoordHPC47.59970005946.62
11.Simon KoopenWZ&PC Purmerend51.87980212747.91
12.Sander SchleeperZaanstad (SG)NT980184349.26
13.Lorenzo RunderkampEd-Vo48.75970349150.67


<< TOP >>
Programmanr. 11
07.12.2008 - 13:34
Dames, 50m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Junioren 2 en 3

1.Rosa VeermanWZ&PC Purmerend33.14960086232.08
2.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend36.21960086835.03
3.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn33.81960333835.15
4.Anouk LimburgMSV- Zeemacht37.29950180635.23
5.Janine RookerWZ&PC Purmerend37.12960031635.98FJ 1
6.Irene TeuferDAW-Finenzo36.75960234035.98FJ 2
7.Laura StokxDAW-Finenzo35.97960151036.58
8.Lindsey ReijsooRapido '8243.16960307837.30
9.Britt JansenRapido '8239.17950052637.89
10.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn37.79960442638.41
11.Annemarie OtteEd-Vo41.03960381040.35
12.Monica SchoutenZV Waterland41.92960282840.94
13.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)41.28950545441.48
14.Carla ten KateHet Y42.88960083241.74
15.Eline den BraveZaanstad (SG)41.66960168242.48
16.Jamie Lee BronZaanstad (SG)44.35950602044.51
AFGEMArianne HendriksZaanstad (SG)46.289503028

Meisjes Jeugd 1 en 2

1.Shelley de BoerZaanstad (SG)31.35930284031.69
2.Suzanne MoschMSV- Zeemacht33.80940054834.00
3.Ilona BroedersHet Y34.57930103034.64
4.Linda CrokOeza35.69940106835.90
5.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)37.14940485237.84
6.Ellen HoornZaanstad (SG)37.93930113238.10
7.Ilse van NiekerkDAW-Finenzo37.53940618038.85
8.Marije VisserMSV- Zeemacht41.94930766040.83
9.Monica SanchezDAW-Finenzo41.57940618244.26

Dames Senioren Open

1.Corine RookerWZ&PC Purmerend33.92920152233.26
2.Daisy KleijneOeza32.44890228634.14
3.Lisa BakelsEd-Vo34.80900010634.28
4.Tessa MoschMSV- Zeemacht34.09910217234.29
5.Simone de WitZwemvereniging Hoorn33.09860415234.87
6.Ilana SchaapDAW-Finenzo35.63910271435.22
7.Marije LenosHPC33.79860226435.45
8.Chantal MolenkampDAW-Finenzo36.18900262437.20
9.Cheryl CornwallZaanstad (SG)40.10920375037.70
10.Nickey de KlerkWZ&PC Purmerend36.24860439437.75
11.Anouk van der GrachtOeza36.85890140837.95
12.Cindy van HeusdenZaanstad (SG)39.00920631038.80
13.Joyce GeschiereEd-Vo38.52900752639.09
DISDaphne ten BrinkWZ&PC Purmerend30.02850045431.97RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMSaskia van LangelaarZaanstad (SG)42.029105222


<< TOP >>
Programmanr. 12
07.12.2008 - 13:40
Heren, 50m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Junioren 1 en 2

1.Remco TolEd-Vo34.47950150533.44
2.Andy OnderstalDe Dolfijn35.51950488936.06
3.Rowdy SpaltmanDAW-Finenzo39.39950174738.32
4.Kevin SchaafRapido '8240.16960260338.79
5.Dwight van SchoorlDe Dolfijn39.13960032740.09
6.Sander KroepRapido '8245.10960138940.53
7.Pepijn JorinkDAW-Finenzo40.32950257541.13
8.Jeffrey CamphensDWT46.96950311344.16
9.Martijn FalkDAW-Finenzo44.34960145745.55
NG.ZALloyd MuylaertDWT56.619603233

Jongens Junioren 3 en 4

1.Jorrick DruyvenDAW-Finenzo30.92940050729.64
2.Ruben DekkerZaanstad (SG)29.58930062729.83
3.Robin Döderlein de WinWZ&PC Purmerend32.83930244732.00
4.Vincent SchramDAW-Finenzo33.37940204132.01
5.Aaron KoomenRapido '8233.67930438133.92
6.Michael van DamHPC33.99940150133.95
7.Quincy Hélant MullerDe Dolfijn34.90930173534.19
8.Glenn SmitDAW-Finenzo34.68940159935.41
9.Soufiane RidouaniDWT40.60940358737.73

Heren Senioren Open

1.Wouter BretonDAW-Finenzo28.14890046128.92
2.Peter SohlRapido '8230.14880320330.43
3.Jeroen BeemsterWZ&PC Purmerend29.16870015531.13
4.Rowan SchaapDAW-Finenzo30.89890272931.43
5.Michael BesMSV- Zeemacht31.62720120531.61
6.Tommy PosselDe Dolfijn32.85910423533.19
7.Mathijs LenosHPC33.82840140734.30
8.Bart van LeijdenDWT38.78920689337.99
NG.ZAPim HendriksDWT37.729203979


<< TOP >>
Programmanr. 13
07.12.2008 - 13:44
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nikita VosHPC1:37.0699003561:40.80
2.Denice HukemaEd-Vo1:49.8199018441:47.51
3.Leonie VosDAW-Finenzo1:48.2599016621:50.18
4.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend2:00.6600004121:55.22
5.Kaylin StelOezaNT01002901:56.13
6.Shira de HaanOeza2:03.5000011301:59.60
7.Rim AardenRapido '82NT99021762:03.60
8.Myrthe van BeekDAW-Finenzo2:06.1499010742:04.35
9.Rebecca SchipperZV Waterland2:09.4599022402:11.76
DISDeborah HartmanHPCNT01003262:39.18VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
NG.ZAAbigail PengelHet YNT9902002


<< TOP >>
Programmanr. 14
07.12.2008 - 13:48
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 5 Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Demi KoelemeijZaanstad (SG)1:32.0797017241:26.40
2.Anne NoomZaanstad (SG)1:30.5098000621:27.51
3.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)1:27.3298010641:29.19
4.Lieke KoenderinkZaanstad (SG)1:35.5397035661:30.22
5.Daphne WassenaarZaanstad (SG)1:32.4397036061:31.52
6.Saritha van ZantenZV Waterland1:29.8398012201:32.23
7.Melina KnolZaanstad (SG)1:27.3298022321:32.78
8.Chantal BeijerRapido '821:32.7597008841:32.88
9.Shanna VeermanWZ&PC Purmerend1:32.0398003021:33.05
10.Samira MijnenZaanstad (SG)1:31.6197013201:33.16
11.Elise DekkerZaanstad (SG)1:31.7997009761:33.40
12.Carmen MeijerHPC1:34.5498002021:36.02
13.Linda BöhmRapido '821:40.0797031641:36.33
14.Tori GijzenRapido '821:36.2897031661:38.36
15.Yvanna ZuurveldDAW-Finenzo1:29.8597029981:39.47
16.Fenke BosschertDAW-Finenzo1:39.0297047241:40.26
17.Naomi CohenZV Waterland1:39.5198012221:40.47
18.Emily MikhailZaanstad (SG)NT97034261:41.27
19.Melanie SibbeleeWZ&PC Purmerend1:45.3797048261:44.72
20.Rachelle ReijsooRapido '821:52.4797028101:50.04
21.Nathalie MeijerZaanstad (SG)1:50.7198026701:53.84
DISTarryn MacleodDAW-Finenzo1:46.7798016221:48.96RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISLaura HartmanHPC1:54.1398005541:57.88RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMIsabelle OtteEd-Vo1:38.529702646
NGAnouk van DamHPC1:32.489800032


<< TOP >>
Programmanr. 15
07.12.2008 - 13:56
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wesley BosHPC1:42.1799012411:41.37
2.Koen GaalOeza1:49.3799011131:43.89
3.Joost van ErkelensDAW-FinenzoNT99019271:47.11
4.Vito MeijZV Waterland2:08.2399007771:47.47
5.Joppe van BeekDAW-FinenzoNT99006271:55.57


<< TOP >>
Programmanr. 17
07.12.2008 - 13:59
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michael TonsbeekDWT1:22.0897012871:20.35
2.Lars van der VeldenDAW-Finenzo1:24.2898001751:22.59
3.Levi TolEd-Vo1:29.2997003511:24.21
4.Sanjay JagroepDAW-Finenzo1:28.8097016251:28.87
5.Simon de GrootRapido '821:28.7598007171:29.07
6.Rick van ZantenZV Waterland1:32.7398003511:32.71
7.Ryan SnelderwaardZaanstad (SG)1:31.9197012351:33.44
8.Rowan TomWZ&PC Purmerend1:40.3798022191:35.85
9.Anis el BachaouiDe Dolfijn1:38.0097020931:36.11
10.Sjors de BruinWZ&PC Purmerend1:37.4497036091:39.79
11.Gijs v.d. WoordHPC1:43.6597000591:49.86
DISRobin SchulteRapido '821:30.6798007911:29.58VB
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 16
07.12.2008 - 14:03
Dames, 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Junioren 2 en 3

1.Rosa VeermanWZ&PC Purmerend1:14.7496008621:12.02
2.Anouk LimburgMSV- Zeemacht1:17.9295018061:15.99
3.Janine RookerWZ&PC Purmerend1:15.4396003161:16.30
4.Lindsey ReijsooRapido '821:22.5796030781:19.04
5.Maxine AlfonsiDAW-Finenzo1:19.1895029001:19.52
6.Lara DeulEd-Vo1:20.3496024801:19.98
7.Brenda ZwarthoedDAW-Finenzo1:21.9396049381:20.33
8.Laura StokxDAW-Finenzo1:22.1896015101:21.86
9.Dana van der ZeeRapido '821:21.1995005321:22.65
10.Esmee BontEd-Vo1:23.9095023361:24.76
11.Simone DruijfZwemvereniging Hoorn1:25.3395058301:26.16
12.Lisa MartelhoffHet Y1:42.4995042581:27.40
13.Renee v.d. BrinkMSV- Zeemacht1:25.7396027321:28.11
14.Carla ten KateHet Y1:32.3296008321:30.11
15.Sanne PetersRapido '821:33.1795035281:33.06
16.Noortje RotterdamZaanstad (SG)1:35.6196032181:34.11
17.Mandy v.d. LindenHPC1:36.6396006381:34.41
18.Monica SchoutenZV Waterland1:39.1496028281:38.01
19.Aniek PadmosHPC2:05.4196053661:54.96
20.Evi AardenRapido '822:01.8095061041:56.76

Meisjes Jeugd 1 en 2

1.Linda CrokOeza1:19.7594010681:18.50
2.Marjolein VinkOeza1:18.3793064781:18.78
3.Inge KoopmanRapido '821:25.6793033821:19.28
4.Laura van der VeenA.Z.V.D.1:21.3494040901:20.59
5.Ilse van NiekerkDAW-Finenzo1:23.7894061801:22.52
6.Amber 't HoenHet Y1:33.8893063061:24.34
7.Hester BoesZV Waterland1:32.5694036701:28.66
8.Denise v.d. LindenHPC1:35.1294019861:31.33
AFGEMMichelle MeierZaanstad (SG)NT9405948
NGKatelijn IJssennaggerDAW-Finenzo1:25.099306764

Dames Senioren Open

1.Evelien KokA.Z.V.D.1:09.5090020281:13.84
2.Marianne vd PollDAW-Finenzo1:14.9489033521:16.42
3.Annemarie CrokOeza1:16.3889008281:16.70
4.Sandra KokEd-Vo1:18.1791074241:16.75
5.Daniëlle HoekOeza1:17.1488017901:17.23
6.Nickey de KlerkWZ&PC Purmerend1:17.4886043941:17.66
7.Amber van BergeZaanstad (SG)1:18.8192036701:19.26
8.Lidewij VinkOeza1:16.3690075081:20.39
9.Rianne KoopmanDAW-Finenzo1:18.3191017281:20.64
10.Ilana SchaapDAW-Finenzo1:15.3591027141:20.93
11.Lisa BakelsEd-Vo1:22.2690001061:21.32
12.Elise KeijzerEd-Vo1:25.6092074561:24.65
13.Cheryl CornwallZaanstad (SG)1:22.4492037501:24.97


<< TOP >>
Programmanr. 18
07.12.2008 - 14:16
Heren, 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Junioren 1 en 2

1.Ruben TolEd-Vo1:15.9395011191:10.86
2.Dave HeshofWZ&PC Purmerend1:35.8895014031:12.40
3.Lars HaarsmaZwemvereniging Hoorn1:17.6096007451:14.46
4.Klaas SchouteDAW-Finenzo1:15.6495008911:15.45
5.Tim WalstockHPC1:19.5896014931:19.96
6.Roel AlersWZ&PC Purmerend1:30.8295015931:21.20
7.Remco TolEd-Vo1:21.5995015051:21.35
8.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn1:24.1696005271:24.56
9.Kevin SchaafRapido '821:22.8996026031:25.19
10.Jasper FalkDAW-Finenzo1:25.3595027851:25.60
11.Dwight van SchoorlDe Dolfijn1:30.5496003271:25.95
12.Pepijn JorinkDAW-Finenzo1:24.7395025751:26.46
13.Matthijs FleumerZaanstad (SG)1:33.2996032731:29.78
14.Ruben PeraZwemvereniging Hoorn1:41.7796022491:32.39
15.Emiel OsingaRapido '821:46.4596013311:34.71FJ 1
16.Danny SchmidtZaanstad (SG)1:37.0396023111:34.71FJ 2
17.Kevin PhilippoHPC2:00.3995047791:49.02
DISJordi BerendrechtZaanstad (SG)1:36.5695039131:31.92RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.

Jongens Junioren 3 en 4

1.Jorrick DruyvenDAW-Finenzo1:06.5894005071:06.52
2.Ruben DekkerZaanstad (SG)1:05.6193006271:06.94
3.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend1:09.8593030651:07.79
4.Tim ten KateHet Y1:35.5193002491:12.35
5.Roy VensZaanstad (SG)1:11.3493036391:13.57
6.Roland HoogendoornDWT1:16.2493060991:13.62
7.Frans BijlHet Y1:25.3994013191:14.15
8.Rico RoelsDAW-Finenzo1:16.3094031191:15.35
9.Wessel van GeldorpDWT1:21.6993067471:22.18
AFGEMRick BondEd-Vo1:14.969303871

Heren Senioren Open

1.Wouter BretonDAW-Finenzo1:02.0989004611:04.43
2.Joćo SchilderZV Waterland1:05.7192021451:05.12
3.Sverre OelenWZ&PC Purmerend1:05.9890021471:06.58
4.Rowan SchaapDAW-Finenzo1:07.7689027291:08.74FJ 1
5.Jory van der GrachtOeza1:09.1187010971:08.74FJ 2
6.Dennis de GraafDWT1:06.8187010771:09.35
7.Matthijs DekkerZaanstad (SG)1:06.3290006211:10.92
8.Kristian StamZaanstad (SG)1:12.3191021871:12.08
9.Robin SchilderEd-Vo1:12.2390067871:14.08
10.Richard BrinkMSV- Zeemacht1:19.3992036911:17.89
11.Michael GozelingRapido '821:18.8392060311:18.72
12.Bas CavadinoEd-Vo1:20.1892068871:18.90
13.Jorit van GeldorpDWT1:27.4491073491:24.34
14.Casper GrasZaanstad (SG)1:29.6392004031:25.63
AFGEMMarc EversRapido '821:09.829107425
NGKlaas van BeekOeza1:10.548805941
NGMaikel BoesZV Waterland1:23.159204629
NGKevin van RaanHet Y1:12.118902529


<< TOP >>
Programmanr. 19
07.12.2008 - 14:28
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke StevensZaanstad (SG)49.77990154650.98
2.Michelle VerhoevenEd-Vo51.65000192252.82
3.Nicolah CowlesDAW-Finenzo57.58990291256.57
4.Shira de HaanOeza1:00.88000113057.09
5.Rebecca SchipperZV Waterland57.68990224058.15
6.Kaylin StelOeza1:05.53010029058.38
7.Suzanne IvensOeza58.28990290458.87
8.Rim AardenRapido '8259.45990217659.39
9.Myrthe van BeekDAW-Finenzo1:00.6999010741:00.34
10.Denise BoonstraDAW-Finenzo59.5599026621:02.29
11.Deborah HartmanHPCNT01003261:16.12
NG.ZAAbigail PengelHet Y49.479902002


<< TOP >>
Programmanr. 20
07.12.2008 - 14:31
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 5 Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lotte VensZaanstad (SG)43.18970004442.00
2.Demi KoelemeijZaanstad (SG)45.10970172442.67
3.Yvanna ZuurveldDAW-Finenzo43.23970299844.19
4.Melina KnolZaanstad (SG)48.06980223245.80
5.Bianca DenekampWZ&PC Purmerend45.82970388846.23FJ 1
6.Shanna VeermanWZ&PC Purmerend47.04980030246.23FJ 2
7.Jill JansenRapido '8245.20970017046.49
8.Roanne StolkZV Waterland53.02980100249.64
9.Franka RotterdamZaanstad (SG)50.93980065049.72
10.Melanie SibbeleeWZ&PC PurmerendNT970482650.69
11.Tami de LangeDAW-Finenzo53.39970411650.99
12.Emily MikhailZaanstad (SG)53.03970342651.09
13.Naomi CohenZV Waterland50.58980122251.77
14.Elise RotterdamZaanstad (SG)54.07980065252.39
15.Sarissa WiersumZaanstad (SG)NT970451854.14
16.Lin KohenDe Dolfijn53.26980201255.35
17.Nicole KaandorpHet Y55.54970226256.08
18.Eline van ZijlZaanstad (SG)57.50980338257.20
19.Laura HartmanHPC1:02.0098005541:01.77
AFGEMIsabelle OtteEd-Vo50.249702646


<< TOP >>
Programmanr. 21
07.12.2008 - 14:35
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas VlugtEd-Vo49.69990072749.12
2.Joost van ErkelensDAW-Finenzo50.78990192751.91
3.Ian van TielWZ&PC Purmerend53.09000034953.60
4.Koen GaalOeza52.64990111353.87
5.Sam van GroenHPC56.93990157755.68
6.Jason MacleodDAW-Finenzo55.19000097356.57
7.Erik BultDAW-FinenzoNT990215356.83
8.Vito MeijZV Waterland56.40990077759.29


<< TOP >>
Programmanr. 22
07.12.2008 - 14:37
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.David van GroenHPC45.93970134144.53
2.Maurits de BruijnDAW-Finenzo44.97970091744.78
3.Navin KeizerDe Dolfijn46.75970133745.01
4.Simon de GrootRapido '8245.75980071745.05
5.Roy van der WoudeRapido '8245.92970057945.48
6.Lex SandburgZaanstad (SG)45.07980069945.93
7.Nico KarregatEd-Vo49.30970100150.12
8.Sander SchleeperZaanstad (SG)52.26980184351.28
9.Jelle SchelvisZaanstad (SG)NT970199351.57
10.Rowan TomWZ&PC Purmerend53.40980221952.78
11.Sean TuinstraOeza50.30980168553.15
12.Thomas HaneveldDAW-Finenzo48.90980163153.78
13.Lorenzo RunderkampEd-Vo54.21970349156.34
14.Ian BerkelZwemvereniging Hoorn59.9898011991:01.21


<< TOP >>
Programmanr. 23
07.12.2008 - 14:40
Dames, 50m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Junioren 2 en 3

1.Irene TeuferDAW-Finenzo39.36960234039.15
2.Maxine AlfonsiDAW-Finenzo40.26950290040.27
3.Anouk LimburgMSV- Zeemacht42.62950180640.76
4.Jamie Lee BronZaanstad (SG)42.89950602041.46
5.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn42.89960442642.46
6.Sabrina van der VisZV Waterland41.09950329844.14
7.Britt JansenRapido '8245.49950052644.43
8.Eline den BraveZaanstad (SG)48.37960168247.43
9.Monica SchoutenZV Waterland52.03960282851.00
10.Aniek PadmosHPC55.03960536651.40
11.Evi AardenRapido '8253.86950610452.60
AFGEMArianne HendriksZaanstad (SG)43.549503028

Meisjes Jeugd 1 en 2

1.Nadia du FosséHPC40.11940111038.40
2.Marjolein VinkOeza40.99930647840.96
3.Ellen HoornZaanstad (SG)42.62930113241.46
4.Inge KoopmanRapido '8241.00930338242.00
5.Cecca KwakmanEd-Vo44.45930744043.08
6.Marije VisserMSV- Zeemacht44.25930766043.47
7.Els de BruinRapido '8243.18940166043.82
8.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)46.32940485245.66
9.Denise v.d. LindenHPC48.33940198650.04
AFGEMMichelle MeierZaanstad (SG)NT9405948
NGKatelijn IJssennaggerDAW-Finenzo41.259306764

Dames Senioren Open

1.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend36.57850045437.31
2.Elke VensZaanstad (SG)35.68900390637.65
3.Cindy van HeusdenZaanstad (SG)36.95920631038.39
4.Maureen UdesWZ&PC Purmerend38.75910312839.37
5.Anne Maaike Ferf JentinkDe Dolfijn41.60890545839.53
6.Chantal MolenkampDAW-Finenzo41.00900262441.01
7.Ilana SchaapDAW-Finenzo39.43910271441.25
8.Terry TakkenRapido '8244.26880664243.79
AFGEMSaskia van LangelaarZaanstad (SG)45.919105222


<< TOP >>
Programmanr. 24
07.12.2008 - 14:45
Heren, 50m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Junioren 1 en 2

1.Klaas SchouteDAW-Finenzo38.23950089137.89
2.Paul de GraafZV Waterland39.75950010740.05
3.Diego Hélant MullerDe Dolfijn43.89950045142.68
4.Matthijs FleumerZaanstad (SG)48.18960327344.56
5.Sander KroepRapido '8248.20960138945.16
6.Jasper FalkDAW-Finenzo46.44950278545.18
7.Pepijn JorinkDAW-Finenzo46.78950257545.99
8.Jeffrey CamphensDWT49.34950311346.34
9.Emiel OsingaRapido '8255.92960133147.97
10.Danny SchmidtZaanstad (SG)50.06960231148.06
11.Jos KalverboerZV Waterland48.96960224148.85
12.Kevin PhilippoHPC58.73950477954.50

Jongens Junioren 3 en 4

1.Stefan SchulteRapido '8233.15930244333.68
2.Jan BatstraHet Y35.44930273734.58
3.Mike ter HorstNVA/HHC34.75940278535.60
4.Tim ten KateHet Y35.78930024936.83
5.Vincent SchramDAW-Finenzo38.10940204138.82
6.Glenn SmitDAW-Finenzo41.18940159939.54
7.Frans BijlHet Y37.64940131940.81
8.Fergil HestermanHet Y44.92930018743.68

Heren Senioren Open

1.Bas TietzeWZ&PC Purmerend30.60870335131.17
2.Stefan HaackRapido '8230.57820057531.97
3.Wouter BretonDAW-Finenzo30.33890046132.20
4.Kenneth DeinumRapido '8233.90890064732.66
5.Bart SchramDAW-Finenzo32.12910368332.86
6.Timo v.d. VeenHPC33.51910413333.83
7.Wouter AllardRapido '8237.38900003133.94
8.Martijn GrasZaanstad (SG)35.29910075134.75
9.Axel TietzeWZ&PC Purmerend34.11880337934.96
10.Tommy PosselDe Dolfijn33.64910423535.22
11.Martijn van GelderenDAW-Finenzo33.18890093935.72
12.Gerben RozieMSV- Zeemacht36.22900250737.07
13.Kristian StamZaanstad (SG)37.28910218738.24
14.Bas CavadinoEd-Vo41.25920688741.21
NGKevin van RaanHet Y35.758902529


<< TOP >>
Programmanr. 25
07.12.2008 - 14:50
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nikita VosHPC40.23990035639.41
2.Denice HukemaEd-Vo45.86990184443.34
3.Leonie VosDAW-Finenzo44.20990166244.90
4.Denise BoonstraDAW-Finenzo45.65990266245.35
5.Suzanne IvensOeza47.89990290446.72
6.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend49.10000041246.98
7.Kaylin StelOeza54.45010029048.06
8.Michelle VerhoevenEd-Vo44.16000192248.17
9.Nicolah CowlesDAW-Finenzo46.53990291249.67
10.Shira de HaanOeza50.23000113050.42
11.Rim AardenRapido '821:01.77990217651.43
12.Deborah HartmanHPCNT01003261:13.77


<< TOP >>
Programmanr. 26
07.12.2008 - 14:53
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 5 Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lotte VensZaanstad (SG)36.62970004434.80
2.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)35.14980106435.28
3.Lieke KoenderinkZaanstad (SG)38.07970356636.15
4.Anne NoomZaanstad (SG)37.13980006236.34
5.Elise DekkerZaanstad (SG)35.59970097636.82
6.Samira MijnenZaanstad (SG)35.45970132037.00
7.Carmen MeijerHPC36.55980020237.20
8.Jill JansenRapido '8235.86970017037.22
9.Daphne WassenaarZaanstad (SG)37.43970360637.43
10.Linda BöhmRapido '8238.57970316438.45
11.Chantal BeijerRapido '8236.97970088438.78
12.Tori GijzenRapido '8236.69970316639.07
13.Emily MikhailZaanstad (SG)43.21970342639.77
14.Merel TolEd-Vo40.32980030039.97
15.Roanne StolkZV Waterland40.28980100240.29
16.Ilse van SteenZaanstad (SG)42.32970313040.68FJ 1
17.Jodie MoraalZwemvereniging Hoorn40.21970516440.68FJ 2
18.Naomi CohenZV Waterland37.96980122241.30
19.Tami de LangeDAW-Finenzo39.18970411641.66
20.Tarryn MacleodDAW-Finenzo43.03980162242.32
21.Elise RotterdamZaanstad (SG)42.46980065242.68
22.Melanie SibbeleeWZ&PC Purmerend40.82970482643.11
23.Sarissa WiersumZaanstad (SG)45.22970451845.30
24.Nathalie MeijerZaanstad (SG)48.33980267045.56
25.Rachelle ReijsooRapido '8247.66970281046.39
26.Nicole KaandorpHet Y48.94970226246.44
27.Eline van ZijlZaanstad (SG)47.68980338246.89
28.Laura HartmanHPC46.11980055447.67


<< TOP >>
Programmanr. 27
07.12.2008 - 14:57
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas MartelhoffHet Y36.21990034334.39
2.Bas VlugtEd-Vo37.93990072736.96
3.Koen GaalOeza39.76990111339.37
4.Wesley BosHPC46.43990124139.65
5.Joost van ErkelensDAW-Finenzo43.86990192743.97
6.Sam van GroenHPC49.47990157745.01
7.Vito MeijZV Waterland46.70990077747.80
8.Erik BultDAW-FinenzoNT990215349.71
9.Jason MacleodDAW-Finenzo51.05000097354.20
10.Iwan VosHPC1:02.00010003556.14


<< TOP >>
Programmanr. 28
07.12.2008 - 14:59
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Levi TolEd-Vo34.66970035132.60FJ 1
2.Lars van der VeldenDAW-Finenzo33.89980017532.60FJ 2
3.Sanjay JagroepDAW-Finenzo36.89970162534.91
4.Maurits de BruijnDAW-Finenzo34.84970091735.46
5.Navin KeizerDe Dolfijn36.26970133735.50
6.Roy van der WoudeRapido '8235.41970057935.59
7.Tim TuijpEd-Vo35.16980097535.90
8.Sjors de BruinWZ&PC Purmerend35.94970360936.00
9.Robin SchulteRapido '8239.10980079137.05FJ 1
10.Anis el BachaouiDe Dolfijn38.59970209337.05FJ 2
11.Ryan SnelderwaardZaanstad (SG)37.76970123537.41
12.Sander KarregatEd-Vo38.69980036738.05
13.Nico KarregatEd-Vo41.74970100138.43
14.Rick van ZantenZV Waterland37.20980035139.03
15.Sean TuinstraOeza38.15980168539.50
16.Jelle SchelvisZaanstad (SG)39.63970199339.69
17.Simon KoopenWZ&PC Purmerend39.91980212740.53
18.Ian BerkelZwemvereniging Hoorn40.51980119942.09
19.Sander SchleeperZaanstad (SG)44.57980184342.48
20.Lorenzo RunderkampEd-Vo46.57970349144.25


<< TOP >>
Programmanr. 29
07.12.2008 - 15:03
Dames, 50m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Junioren 2 en 3

1.Rosa VeermanWZ&PC Purmerend29.24960086228.38
2.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn28.87960333830.06
3.Janine RookerWZ&PC Purmerend29.74960031630.41
4.Brenda ZwarthoedDAW-Finenzo30.36960493830.44
5.Lara DeulEd-Vo32.35960248031.11
6.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend32.54960086831.78
7.Simone DruijfZwemvereniging Hoorn32.20950583031.96
8.Dana van der ZeeRapido '8232.16950053231.97
9.Maxine AlfonsiDAW-Finenzo32.37950290032.14
10.Laura StokxDAW-Finenzo32.65960151032.38FJ 1
11.Renee v.d. BrinkMSV- Zeemacht33.60960273232.38FJ 2
12.Britt JansenRapido '8232.23950052632.95
13.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn32.65960442633.15
14.Esmee BontEd-Vo32.53950233633.16
15.Lisa MartelhoffHet Y34.49950425834.94
16.Annemarie OtteEd-Vo36.22960381035.63
17.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)35.34950545435.76
18.Jamie Lee BronZaanstad (SG)37.87950602037.54
19.Noortje RotterdamZaanstad (SG)39.05960321837.78
20.Mandy v.d. LindenHPC39.95960063839.65
21.Evi AardenRapido '8245.79950610443.59
22.Aniek PadmosHPCNT960536647.69
AFGEMArianne HendriksZaanstad (SG)36.559503028

Meisjes Jeugd 1 en 2

1.Shelley de BoerZaanstad (SG)27.85930284028.32
2.Suzanne MoschMSV- Zeemacht29.05940054829.50
3.Laura van der VeenA.Z.V.D.30.16940409030.28
4.Ilona BroedersHet Y31.14930103030.85
5.Linda CrokOeza31.75940106831.44
6.Nadia du FosséHPC31.22940111032.08
7.Els de BruinRapido '8233.02940166032.26
8.Ilse van NiekerkDAW-Finenzo31.80940618032.40
9.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)32.02940485232.51
10.Amber 't HoenHet Y32.42930630632.64
11.Ellen HoornZaanstad (SG)34.76930113233.39
12.Marije VisserMSV- Zeemacht36.48930766034.82
13.Hester BoesZV Waterland34.03940367035.43
14.Monica SanchezDAW-Finenzo34.27940618237.99

Dames Senioren Open

1.Tessa MoschMSV- Zeemacht27.75910217227.82
2.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend27.04850045427.95
3.Nicole PalmboomOeza28.58910607229.68
4.Marianne vd PollDAW-Finenzo28.23890335230.06
5.Maureen UdesWZ&PC Purmerend29.21910312830.18
6.Daniëlle HoekOeza29.49880179030.24
7.Simone de WitZwemvereniging Hoorn28.90860415230.25
7.Evelien KokA.Z.V.D.28.44900202830.25
9.Corine RookerWZ&PC Purmerend29.94920152230.55
10.Elke VensZaanstad (SG)29.15900390630.68
11.Annemarie CrokOeza30.36890082830.69
12.Rianne KoopmanDAW-Finenzo30.03910172830.73
13.Chantal MolenkampDAW-Finenzo29.63900262430.78
14.Sandra KokEd-Vo31.61910742430.81
15.Daisy KleijneOeza29.66890228631.00
16.Anne Maaike Ferf JentinkDe Dolfijn30.82890545831.34
17.Lisa BakelsEd-Vo37.40900010631.38
17.Cheryl CornwallZaanstad (SG)31.55920375031.38
19.Lidewij VinkOeza29.17900750831.68
20.Elise KeijzerEd-Vo32.22920745631.80
21.Marije LenosHPC30.48860226431.93
22.Anouk van der GrachtOeza31.57890140832.39
23.Amber van BergeZaanstad (SG)32.48920367033.16
24.Joyce GeschiereEd-Vo33.25900752633.83
25.Sylvia KwakmanEd-Vo34.24920758234.27
26.Terry TakkenRapido '8238.57880664238.46
AFGEMSaskia van LangelaarZaanstad (SG)34.219105222


<< TOP >>
Programmanr. 30
07.12.2008 - 15:12
Heren, 50m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Junioren 1 en 2

1.Dave HeshofWZ&PC Purmerend28.99950140327.25
2.Ruben TolEd-Vo28.86950111927.28
3.Andy OnderstalDe Dolfijn27.67950488927.78
4.Lars HaarsmaZwemvereniging Hoorn30.57960074529.00
5.Paul de GraafZV Waterland30.99950010729.93
6.Remco TolEd-Vo31.37950150530.06
7.Rowdy SpaltmanDAW-Finenzo30.82950174730.91
8.Tim WalstockHPC30.15960149331.20
9.Diego Hélant MullerDe Dolfijn32.52950045132.11
10.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn32.84960052732.69
11.Roel AlersWZ&PC Purmerend32.47950159332.71
12.Jasper FalkDAW-Finenzo31.99950278532.88
13.Kevin SchaafRapido '8233.48960260333.41
14.Jordi BerendrechtZaanstad (SG)34.80950391334.00
15.Jason Maassen van den BrinkDWT37.20950506334.23FJ 1
16.Ruben PeraZwemvereniging Hoorn35.45960224934.23FJ 2
17.Martijn FalkDAW-Finenzo36.91960145736.65
18.Jos KalverboerZV Waterland38.35960224136.94
19.Emiel OsingaRapido '8239.62960133138.59
20.Kevin PhilippoHPC41.10950477945.77
NGLloyd MuylaertDWT43.089603233

Jongens Junioren 3 en 4

1.Jan BatstraHet Y26.67930273725.65
2.Ruben DekkerZaanstad (SG)26.40930062726.08
3.Mike ter HorstNVA/HHC26.28940278526.30
4.Michael van DamHPC28.13940150127.36
5.Vincent SchramDAW-Finenzo27.36940204127.74
6.Stefan SchulteRapido '8228.15930244327.91FJ 1
7.Quincy Hélant MullerDe Dolfijn28.65930173527.91FJ 2
8.Roy VensZaanstad (SG)28.77930363928.17
9.Robin Döderlein de WinWZ&PC Purmerend29.21930244728.47
10.Rico RoelsDAW-Finenzo29.84940311928.95
11.Fergil HestermanHet Y29.58930018730.49
12.Wessel van GeldorpDWT32.01930674730.95
13.Soufiane RidouaniDWT33.04940358731.10
14.Aaron KoomenRapido '8231.96930438131.14
AFGEMRick BondEd-Vo29.429303871

Heren Senioren Open

1.Fred BondEd-Vo24.80890569724.59
2.Bart SchramDAW-Finenzo24.46910368324.90
3.Bas TietzeWZ&PC Purmerend24.84870335125.36
4.Richard VeermanEd-Vo26.81910634525.40
5.Peter SohlRapido '8225.28880320325.86
6.Martijn van GelderenDAW-Finenzo25.22890093925.90
7.Sverre OelenWZ&PC Purmerend25.68900214725.93
8.Kenneth DeinumRapido '8226.34890064725.97
9.Wouter AllardRapido '8226.62900003126.13
10.Martijn GrasZaanstad (SG)26.35910075126.39
11.Timo v.d. VeenHPC26.68910413326.50
12.Joćo SchilderZV Waterland26.32920214526.55
12.Matthijs DekkerZaanstad (SG)26.52900062126.55
14.Robin SchilderEd-Vo27.60900678726.65
15.Jeroen BeemsterWZ&PC Purmerend25.62870015526.84
16.Rowan SchaapDAW-Finenzo26.70890272927.08
17.Michael BesMSV- Zeemacht26.40720120527.17
18.Axel TietzeWZ&PC Purmerend27.22880337927.18
19.Jory van der GrachtOeza27.25870109727.46
20.Dennis de GraafDWT26.62870107727.57
21.Tommy PosselDe Dolfijn26.62910423527.63
22.Peter van de BorDWT28.23840289728.17
23.Mathijs LenosHPC26.89840140728.89
24.Michael GozelingRapido '8228.69920603129.51
25.Gerben RozieMSV- Zeemacht29.96900250729.67
26.Kristian StamZaanstad (SG)29.61910218729.81
27.Richard BrinkMSV- Zeemacht29.32920369130.22
28.Pim HendriksDWT30.88920397930.63
29.Dylan OnderstalDe Dolfijn29.34920412131.46
30.Bas CavadinoEd-Vo33.40920688731.69
31.Bart van LeijdenDWT33.51920689332.69
32.Jorit van GeldorpDWT34.16910734933.40
33.Casper GrasZaanstad (SG)35.23920040333.52
AFGEMMarc EversRapido '8227.889107425
NGMaikel BoesZV Waterland30.589204629
NGKlaas van BeekOeza26.818805941