SPRINT 4 KAMP
Boxtel (NED),    7.12.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 50m vlinderslag, 8 - 9 jaar    Nr. 2. Jongens, 50m vlinderslag, 10 - 11 jaar
Nr. 3. Heren, 50m vlinderslag, 12 jaar en ouder    Nr. 4. Jongens, 25m vlinderslag, 7 jaar
Nr. 5. Meisjes, 25m rugslag, 6 - 7 jaar    Nr. 6. Meisjes, 50m rugslag, 8 - 9 jaar
Nr. 7. Meisjes, 50m rugslag, 10 - 11 jaar    Nr. 8. Dames, 50m rugslag, 12 jaar en ouder
Nr. 9. Jongens, 50m schoolslag, 8 - 9 jaar    Nr. 10. Jongens, 50m schoolslag, 10 - 11 jaar
Nr. 11. Heren, 50m schoolslag, 12 jaar en ouder    Nr. 12. Jongens, 25m schoolslag, 6 - 7 jaar
Nr. 13. Meisjes, 25m vrije slag, 6 - 7 jaar    Nr. 14. Meisjes, 50m vrije slag, 8 - 9 jaar
Nr. 15. Meisjes, 50m vrije slag, 10 - 11 jaar    Nr. 16. Dames, 50m vrije slag, 12 jaar en ouder
Nr. 17. Jongens, 50m rugslag, 8 - 9 jaar    Nr. 18. Jongens, 50m rugslag, 10 - 11 jaar
Nr. 19. Heren, 50m rugslag, 12 jaar en ouder    Nr. 20. Jongens, 25m rugslag, 6 - 7 jaar
Nr. 21. Meisjes, 25m vlinderslag, 7 jaar    Nr. 22. Meisjes, 50m vlinderslag, 8 - 9 jaar
Nr. 23. Meisjes, 50m vlinderslag, 10 - 11 jaar    Nr. 24. Dames, 50m vlinderslag, 12 jaar en ouder
Nr. 25. Jongens, 50m vrije slag, 8 - 9 jaar    Nr. 26. Jongens, 50m vrije slag, 10 - 11 jaar
Nr. 27. Heren, 50m vrije slag, 12 jaar en ouder    Nr. 28. Jongens, 25m vrije slag, 6 - 7 jaar
Nr. 29. Meisjes, 25m schoolslag, 6 - 7 jaar    Nr. 30. Meisjes, 50m schoolslag, 8 - 9 jaar
Nr. 31. Meisjes, 50m schoolslag, 10 - 11 jaar    Nr. 32. Dames, 50m schoolslag, 12 jaar en ouder


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Jongens, 50m vlinderslag                        minioren 3+4
07-12-2008 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joris te BOOY                 De Dommelbaarzen            NT 9901535      53.36           
 DIS Rik CILLISSEN                 SG Tritium                  NT 0000599    1:13.04 VC        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 50m vlinderslag                        minioren 5+6
07-12-2008 - 14:01                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniel van DIJK               SG Tritium               43.76 9701577      40.76           
  2. Fabian van BEEK               Zegenwerp                45.08 9800635      46.11           
  3. Bob SIMONIS                   Thalassa                 45.64 9708485      50.10           
  4. Gijs van WEELIE               Zegenwerp                50.80 9701253      55.48           
  5. Elias SEMUNOVIC               Zegenwerp              1:02.33 9801447    1:03.29           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Heren, 50m vlinderslag                         junioren 1+2
07-12-2008 - 14:03                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loek van HOUTERT              De Dommelbaarzen         32.28 9504515      31.87           
  2. Teun van HOUTERT              De Dommelbaarzen         34.41 9603065      35.36           
  3. Dieder SCHUURMANS             SG Tritium               38.50 9500447      36.06           
  4. Richie van EMPEL              Zegenwerp                38.55 9603631      37.55           
  5. Jeroen WILLEMSEN              SG Tritium               43.60 9600413      40.55           
  6. Bobby VISSER                  Zegenwerp                43.48 9601437      42.13           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Heren, 50m vlinderslag                         junioren 3+4
07-12-2008 - 14:03                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk van DOREMALEN            De Dommelbaarzen         34.08 9303487      30.89           
  2. Bern HOEVEN                   Zegenwerp                31.36 9301773      31.01           
  3. Ted RENIERS                   De Dommelbaarzen         33.08 9400519      33.52           
  4. Koen SEUREN                   SG Tritium               38.76 9401013      35.08           
  5. Haiko SLEUMER                 Zegenwerp                35.64 9304251      36.89           
  6. Koen van WEELDEN              SG Tritium               40.44 9401009      41.45           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Heren, 50m vlinderslag                            jeugd 1+2
07-12-2008 - 14:03                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan ENGELS                 Zegenwerp                32.24 9201985      32.70           
  2. Remko EIJSBOUTS               Thalassa                 37.15 9205601      35.57           
  3. Robin SIMONIS                 Thalassa                 42.17 9105685      39.76           
AFGE Faruk PEHLIVAN                Thalassa                 45.64 9206921                      
AFGE Jelte SCHUURMANS              SG Tritium               30.68 9104841                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Heren, 50m vlinderslag                             senioren
07-12-2008 - 14:03                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joppe SCHUURMANS              SG Tritium               27.70 8905447      27.85           
  2. Stef HOEVEN                   Zegenwerp                31.35 9001223      31.01           
  3. Angelo van ECK                Thalassa                 31.90 8804887      33.00           
  4. Michael ROOIJAKKERS           Thalassa                 39.69 9007221      39.02           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 25m vlinderslag                          minioren 2
07-12-2008 - 14:08                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 DIS Tygo van EMPEL                Zegenwerp                   NT 0100541      31.91 VC        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Meisjes, 25m rugslag                          minioren 1+2
07-12-2008 - 14:09                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nica van ROSSENBERG           SG Tritium               24.84 0100268      26.67           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Meisjes, 50m rugslag                          minioren 3+4
07-12-2008 - 14:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anouk GERRITS                 Zegenwerp                48.01 9900992      47.08           
  2. Jessica BLOKS                 De Dommelbaarzen         49.29 9900874      48.37           
  3. Donja SCHUTTE                 SG Tritium               57.77 9901468    1:04.82           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Meisjes, 50m rugslag                 minioren 5+junioren 1
07-12-2008 - 14:12                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ylva HENDRIKS                 De Dommelbaarzen         41.89 9704012      38.95           
  2. Jaimy VENNIX                  Zegenwerp                46.63 9703026      46.87           
  3. Robin van't HOF               Zegenwerp              1:06.76 9804192      59.13           
  4. Sanne BEKKERS                 Thalassa                 47.55 9704858    1:01.67           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Dames, 50m rugslag                           junioren 2+3
07-12-2008 - 14:14                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin HILGERDENAAR            Zegenwerp                37.44 9605190      37.93           
  2. Selina van de BERGE           Thalassa                 39.94 9505948      39.05           
  3. Claudia BLOKS                 De Dommelbaarzen         39.16 9501878      39.07           
  4. Amy van BERKEL                De Dommelbaarzen         42.02 9603642      39.71           
  5. Manon van LITH                Zegenwerp                41.76 9605544      40.65           
  6. Manouschka van BEEK           Zegenwerp                41.57 9603628      41.45           
  7. Lotte van GRINSVEN            Zegenwerp                44.13 9601544      42.20           
  8. Emmely TOONEN                 SG Tritium               41.99 9603374      42.70           
  9. Daniela RIITANO               Zegenwerp                45.66 9506092      43.95           
 10. Daphne PORTEGIJS              Zegenwerp                45.69 9504814      46.67           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Dames, 50m rugslag                              jeugd 1+2
07-12-2008 - 14:14                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim LOEFFEN                   SG Tritium               34.89 9403432      34.33           
  2. Shauny FEIDER                 SG Tritium               37.20 9305940      36.07           
  3. Emma VERHOEVEN                Zegenwerp                38.02 9303326      37.64           
  4. Charessa FEIDER               SG Tritium               39.62 9404340      37.95           
  5. Hanneke van der STEEN         Zegenwerp                37.26 9302280      38.74           
  6. Esther KRIELAART              De Dommelbaarzen         40.54 9404054      40.00           
  7. Tessa VISSER                  Zegenwerp                39.91 9306452      40.62           
  8. Lisa SIMONIS                  Thalassa                 42.82 9305774      42.39           
  9. Simone van BOMMEL             Thalassa                    NT 9405585      46.57           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Dames, 50m rugslag                               senioren
07-12-2008 - 14:14                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal WILLEMS               SG Tritium               32.78 9105482      33.51           
  2. Merel SIROEN                  SG Tritium               33.31 8804006      34.30           
  3. Elodie SIROEN                 SG Tritium               36.67 9003414      36.73           
  4. Naomi FEIDER                  SG Tritium               35.64 9107956      37.95           
  5. Anita ENGELS                  Zegenwerp                38.55 9001016      40.00           
  6. Katja EIJSBOUTS               Thalassa                 42.93 8906738      40.92           
  7. Anneleen LANGE                Thalassa                 42.65 9107064      43.18           




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Jongens, 50m schoolslag                        minioren 3+4
07-12-2008 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joris te BOOY                 De Dommelbaarzen            NT 9901535      52.18           
  2. Rik CILLISSEN                 SG Tritium                  NT 0000599    1:00.26           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Jongens, 50m schoolslag                        minioren 5+6
07-12-2008 - 14:32                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniel van DIJK               SG Tritium               49.57 9701577      49.57           
  2. Gijs van WEELIE               Zegenwerp                48.45 9701253      52.08           
  3. Elias SEMUNOVIC               Zegenwerp                57.29 9801447      53.20           
  4. Fabian van BEEK               Zegenwerp                52.34 9800635      54.48           
  5. Bob SIMONIS                   Thalassa                 48.88 9708485      57.09           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Heren, 50m schoolslag                         junioren 1+2
07-12-2008 - 14:34                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dieder SCHUURMANS             SG Tritium               46.07 9500447      41.29           
  2. Richie van EMPEL              Zegenwerp                43.10 9603631      41.96           
  3. Loek van HOUTERT              De Dommelbaarzen         42.10 9504515      42.54           
  4. Teun van HOUTERT              De Dommelbaarzen         44.21 9603065      42.64           
  5. Bobby VISSER                  Zegenwerp                42.96 9601437      44.04           
  6. Jeroen WILLEMSEN              SG Tritium               47.34 9600413      44.19           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Heren, 50m schoolslag                         junioren 3+4
07-12-2008 - 14:34                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk van DOREMALEN            De Dommelbaarzen         35.13 9303487      34.54           
  2. Bern HOEVEN                   Zegenwerp                36.87 9301773      35.54           
  3. Koen SEUREN                   SG Tritium               39.51 9401013      38.86           
  4. Ted RENIERS                   De Dommelbaarzen         40.63 9400519      39.58           
  5. Koen van WEELDEN              SG Tritium               45.00 9401009      44.26           
 DIS Haiko SLEUMER                 Zegenwerp                46.60 9304251      47.07 SA        
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Heren, 50m schoolslag                            jeugd 1+2
07-12-2008 - 14:34                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Remko EIJSBOUTS               Thalassa                 41.26 9205601      40.23           
  2. Stefan ENGELS                 Zegenwerp                42.25 9201985      41.17           
  3. Robin SIMONIS                 Thalassa                 42.94 9105685      44.02           
AFGE Faruk PEHLIVAN                Thalassa                 51.02 9206921                      
AFGE Jelte SCHUURMANS              SG Tritium               36.04 9104841                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Heren, 50m schoolslag                             senioren
07-12-2008 - 14:34                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stef HOEVEN                   Zegenwerp                33.48 9001223      33.02           
  2. Joppe SCHUURMANS              SG Tritium               34.00 8905447      34.77           
  3. Angelo van ECK                Thalassa                 40.76 8804887      40.30           
  4. Michael ROOIJAKKERS           Thalassa                 48.58 9007221      47.83           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Jongens, 25m schoolslag                        minioren 1+2
07-12-2008 - 14:39                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tygo van EMPEL                Zegenwerp                27.50 0100541      27.29           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Meisjes, 25m vrije slag                        minioren 1+2
07-12-2008 - 14:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nica van ROSSENBERG           SG Tritium               23.73 0100268      23.00           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Meisjes, 50m vrije slag                        minioren 3+4
07-12-2008 - 14:41                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anouk GERRITS                 Zegenwerp                39.65 9900992      39.79           
  2. Jessica BLOKS                 De Dommelbaarzen         43.23 9900874      44.49           
  3. Donja SCHUTTE                 SG Tritium               56.45 9901468      57.42           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Meisjes, 50m vrije slag               minioren 5+junioren 1
07-12-2008 - 14:43                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ylva HENDRIKS                 De Dommelbaarzen         34.78 9704012      34.21           
  2. Jaimy VENNIX                  Zegenwerp                40.89 9703026      40.83           
  3. Sanne BEKKERS                 Thalassa                 49.56 9704858      47.89           
  4. Robin van't HOF               Zegenwerp                55.57 9804192      54.36           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Dames, 50m vrije slag                         junioren 2+3
07-12-2008 - 14:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin HILGERDENAAR            Zegenwerp                31.48 9605190      31.48           
  2. Claudia BLOKS                 De Dommelbaarzen         32.96 9501878      33.01           
  3. Emmely TOONEN                 SG Tritium               36.48 9603374      33.29           
  4. Manouschka van BEEK           Zegenwerp                33.96 9603628      34.20           
  5. Amy van BERKEL                De Dommelbaarzen         36.46 9603642      34.46           
  6. Daniela RIITANO               Zegenwerp                35.25 9506092      34.89           
  7. Manon van LITH                Zegenwerp                39.07 9605544      36.55           
  8. Selina van de BERGE           Thalassa                 38.79 9505948      36.59           
  9. Daphne PORTEGIJS              Zegenwerp                37.58 9504814      36.73           
 10. Lotte van GRINSVEN            Zegenwerp                37.17 9601544      37.02           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Dames, 50m vrije slag                            jeugd 1+2
07-12-2008 - 14:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim LOEFFEN                   SG Tritium               29.37 9403432      29.89           
  2. Emma VERHOEVEN                Zegenwerp                30.99 9303326      31.29           
  3. Shauny FEIDER                 SG Tritium               31.98 9305940      31.61           
  4. Esther KRIELAART              De Dommelbaarzen         32.24 9404054      32.14           
  5. Charessa FEIDER               SG Tritium               33.64 9404340      32.33           
  6. Hanneke van der STEEN         Zegenwerp                31.07 9302280      32.51           
  7. Tessa VISSER                  Zegenwerp                32.49 9306452      32.92           
  8. Desiree PELTENBURG            Zegenwerp                34.00 9403304      33.20           
  9. Lisa SIMONIS                  Thalassa                 36.72 9305774      38.20           
 10. Simone van BOMMEL             Thalassa                 40.56 9405585      40.92           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Dames, 50m vrije slag                             senioren
07-12-2008 - 14:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Merel SIROEN                  SG Tritium               28.09 8804006      29.02           
  2. Chantal WILLEMS               SG Tritium               28.88 9105482      29.30           
  3. Elodie SIROEN                 SG Tritium               31.26 9003414      31.44           
  4. Naomi FEIDER                  SG Tritium               30.09 9107956      31.92           
  5. Anita ENGELS                  Zegenwerp                31.60 9001016      32.20           
  6. Katja EIJSBOUTS               Thalassa                 34.33 8906738      35.36           
  7. Anneleen LANGE                Thalassa                 35.29 9107064      35.44           




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Jongens, 50m rugslag                          minioren 3+4
07-12-2008 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joris te BOOY                 De Dommelbaarzen         49.67 9901535      50.70           
  2. Rik CILLISSEN                 SG Tritium                  NT 0000599      55.82           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Jongens, 50m rugslag                          minioren 5+6
07-12-2008 - 15:01                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniel van DIJK               SG Tritium               41.22 9701577      41.29           
  2. Bob SIMONIS                   Thalassa                 51.10 9708485      45.34           
  3. Fabian van BEEK               Zegenwerp                45.06 9800635      46.20           
  4. Gijs van WEELIE               Zegenwerp                46.49 9701253      48.05           
  5. Elias SEMUNOVIC               Zegenwerp                48.91 9801447      49.11           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                       Heren, 50m rugslag                           junioren 1+2
07-12-2008 - 15:03                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dieder SCHUURMANS             SG Tritium               36.03 9500447      36.16           
  2. Loek van HOUTERT              De Dommelbaarzen         36.23 9504515      36.67           
  3. Teun van HOUTERT              De Dommelbaarzen         39.77 9603065      38.20           
  4. Jeroen WILLEMSEN              SG Tritium               40.18 9600413      38.95           
  5. Richie van EMPEL              Zegenwerp                40.03 9603631      39.44           
  6. Bobby VISSER                  Zegenwerp                43.83 9601437      43.48           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                       Heren, 50m rugslag                           junioren 3+4
07-12-2008 - 15:03                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bern HOEVEN                   Zegenwerp                32.40 9301773      32.28           
  2. Luuk van DOREMALEN            De Dommelbaarzen         33.37 9303487      33.31           
  3. Ted RENIERS                   De Dommelbaarzen         36.06 9400519      36.06           
  4. Koen SEUREN                   SG Tritium               40.22 9401013      38.07           
  5. Haiko SLEUMER                 Zegenwerp                38.29 9304251      38.63           
  6. Koen van WEELDEN              SG Tritium               38.39 9401009      40.32           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                       Heren, 50m rugslag                              jeugd 1+2
07-12-2008 - 15:03                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan ENGELS                 Zegenwerp                33.11 9201985      33.76           
  2. Remko EIJSBOUTS               Thalassa                 38.54 9205601      37.23           
  3. Robin SIMONIS                 Thalassa                 41.09 9105685      40.36           
AFGE Faruk PEHLIVAN                Thalassa                 51.10 9206921                      
AFGE Jelte SCHUURMANS              SG Tritium               30.72 9104841                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                       Heren, 50m rugslag                               senioren
07-12-2008 - 15:03                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joppe SCHUURMANS              SG Tritium               29.00 8905447      29.29           
  2. Angelo van ECK                Thalassa                 33.72 8804887      34.39           
  3. Stef HOEVEN                   Zegenwerp                34.27 9001223      36.54           
  4. Michael ROOIJAKKERS           Thalassa                 40.98 9007221      40.67           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Jongens, 25m rugslag                          minioren 1+2
07-12-2008 - 15:08                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tygo van EMPEL                Zegenwerp                24.78 0100541      23.73           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Meisjes, 25m vlinderslag                          minioren 2
07-12-2008 - 15:09                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 DIS Nica van ROSSENBERG           SG Tritium               29.63 0100268      32.36 VC        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Meisjes, 50m vlinderslag                        minioren 3+4
07-12-2008 - 15:11                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anouk GERRITS                 Zegenwerp                44.38 9900992      47.23           
  2. Jessica BLOKS                 De Dommelbaarzen         48.54 9900874      47.30           
 DIS Donja SCHUTTE                 SG Tritium             1:03.64 9901468    1:04.91 VC        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Meisjes, 50m vlinderslag               minioren 5+junioren 1
07-12-2008 - 15:13                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ylva HENDRIKS                 De Dommelbaarzen         41.50 9704012      40.82           
  2. Jaimy VENNIX                  Zegenwerp                57.32 9703026      57.29           
  3. Robin van't HOF               Zegenwerp                   NT 9804192    1:14.07           
 DIS Sanne BEKKERS                 Thalassa                    NT 9704858    1:01.22 VC        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Dames, 50m vlinderslag                         junioren 2+3
07-12-2008 - 15:14                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin HILGERDENAAR            Zegenwerp                37.06 9605190      36.65           
  2. Selina van de BERGE           Thalassa                 38.66 9505948      37.87           
  3. Emmely TOONEN                 SG Tritium               43.51 9603374      40.00           
  4. Manouschka van BEEK           Zegenwerp                38.42 9603628      40.70           
  5. Daniela RIITANO               Zegenwerp                44.48 9506092      41.47           
  6. Claudia BLOKS                 De Dommelbaarzen         38.36 9501878      41.48           
  7. Lotte van GRINSVEN            Zegenwerp                43.27 9601544      42.10           
  8. Amy van BERKEL                De Dommelbaarzen         43.59 9603642      42.32           
  9. Daphne PORTEGIJS              Zegenwerp                44.54 9504814      44.14           
 10. Manon van LITH                Zegenwerp                49.52 9605544      46.06           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Dames, 50m vlinderslag                            jeugd 1+2
07-12-2008 - 15:14                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim LOEFFEN                   SG Tritium               34.00 9403432      34.45           
  2. Emma VERHOEVEN                Zegenwerp                33.40 9303326      34.75           
  3. Esther KRIELAART              De Dommelbaarzen         37.13 9404054      36.16           
  4. Shauny FEIDER                 SG Tritium               36.52 9305940      36.89           
  5. Tessa VISSER                  Zegenwerp                36.98 9306452      37.36           
  6. Hanneke van der STEEN         Zegenwerp                37.29 9302280      38.28           
  7. Charessa FEIDER               SG Tritium               37.86 9404340      38.48           
  8. Lisa SIMONIS                  Thalassa                 44.28 9305774      48.82           
 DIS Simone van BOMMEL             Thalassa                 50.16 9405585      50.04 VC        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Dames, 50m vlinderslag                             senioren
07-12-2008 - 15:14                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal WILLEMS               SG Tritium               31.42 9105482      32.26           
  2. Merel SIROEN                  SG Tritium               33.26 8804006      33.70           
  3. Naomi FEIDER                  SG Tritium               34.60 9107956      36.37           
  4. Elodie SIROEN                 SG Tritium               36.50 9003414      36.45           
  5. Katja EIJSBOUTS               Thalassa                 39.16 8906738      39.25           
  6. Anita ENGELS                  Zegenwerp                39.07 9001016      41.20           
  7. Anneleen LANGE                Thalassa                 43.07 9107064      42.74           




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Jongens, 50m vrije slag                        minioren 3+4
07-12-2008 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joris te BOOY                 De Dommelbaarzen         40.85 9901535      43.39           
  2. Rik CILLISSEN                 SG Tritium                  NT 0000599      49.26           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Jongens, 50m vrije slag                        minioren 5+6
07-12-2008 - 15:31                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniel van DIJK               SG Tritium               36.28 9701577      36.77           
  2. Fabian van BEEK               Zegenwerp                37.48 9800635      37.70           
  3. Gijs van WEELIE               Zegenwerp                40.67 9701253      39.72           
  4. Elias SEMUNOVIC               Zegenwerp                40.05 9801447      41.95           
  5. Bob SIMONIS                   Thalassa                 36.99 9708485      44.08           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Heren, 50m vrije slag                         junioren 1+2
07-12-2008 - 15:33                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loek van HOUTERT              De Dommelbaarzen         30.42 9504515      30.19           
  2. Dieder SCHUURMANS             SG Tritium               31.68 9500447      31.04           
  3. Richie van EMPEL              Zegenwerp                32.88 9603631      32.96 FJ 2      
  3. Teun van HOUTERT              De Dommelbaarzen         32.72 9603065      32.96 FJ 3      
  3. Jeroen WILLEMSEN              SG Tritium               33.18 9600413      32.96 FJ 1      
  6. Bobby VISSER                  Zegenwerp                34.96 9601437      36.48           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Heren, 50m vrije slag                         junioren 3+4
07-12-2008 - 15:33                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bern HOEVEN                   Zegenwerp                27.25 9301773      26.89           
  2. Luuk van DOREMALEN            De Dommelbaarzen         27.71 9303487      28.12           
  3. Ted RENIERS                   De Dommelbaarzen         29.10 9400519      29.02           
  4. Koen SEUREN                   SG Tritium               29.57 9401013      30.23           
  5. Haiko SLEUMER                 Zegenwerp                30.41 9304251      31.54           
  6. Koen van WEELDEN              SG Tritium               35.21 9401009      34.70           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Heren, 50m vrije slag                            jeugd 1+2
07-12-2008 - 15:33                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan ENGELS                 Zegenwerp                28.00 9201985      28.48           
  2. Remko EIJSBOUTS               Thalassa                 32.96 9205601      30.92           
  3. Robin SIMONIS                 Thalassa                 33.85 9105685      32.00           
AFGE Faruk PEHLIVAN                Thalassa                 35.99 9206921                      
AFGE Jelte SCHUURMANS              SG Tritium               26.40 9104841                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Heren, 50m vrije slag                             senioren
07-12-2008 - 15:33                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joppe SCHUURMANS              SG Tritium               25.19 8905447      25.76           
  2. Stef HOEVEN                   Zegenwerp                27.24 9001223      27.15           
  3. Angelo van ECK                Thalassa                 28.57 8804887      28.57           
  4. Michael ROOIJAKKERS           Thalassa                 35.64 9007221      36.26           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Jongens, 25m vrije slag                        minioren 1+2
07-12-2008 - 15:37                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tygo van EMPEL                Zegenwerp                20.80 0100541      21.80           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Meisjes, 25m schoolslag                        minioren 1+2
07-12-2008 - 15:39                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nica van ROSSENBERG           SG Tritium               30.13 0100268      29.40           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Meisjes, 50m schoolslag                        minioren 3+4
07-12-2008 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anouk GERRITS                 Zegenwerp                50.37 9900992      53.73           
  2. Jessica BLOKS                 De Dommelbaarzen         54.86 9900874      54.28           
 DIS Donja SCHUTTE                 SG Tritium               59.61 9901468    1:05.62 SA        
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Meisjes, 50m schoolslag               minioren 5+junioren 1
07-12-2008 - 15:42                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jaimy VENNIX                  Zegenwerp                48.08 9703026      47.89           
  2. Sanne BEKKERS                 Thalassa                 52.59 9704858      55.57           
  3. Robin van't HOF               Zegenwerp              1:01.39 9804192    1:00.51           
 DIS Ylva HENDRIKS                 De Dommelbaarzen         47.73 9704012      45.92 SK        
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                      Dames, 50m schoolslag                         junioren 2+3
07-12-2008 - 15:44                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Emmely TOONEN                 SG Tritium               43.21 9603374      41.36           
  2. Daniela RIITANO               Zegenwerp                43.98 9506092      42.29           
  3. Robin HILGERDENAAR            Zegenwerp                41.92 9605190      43.92           
  4. Claudia BLOKS                 De Dommelbaarzen         43.60 9501878      45.32           
  5. Amy van BERKEL                De Dommelbaarzen         47.99 9603642      46.58           
  6. Selina van de BERGE           Thalassa                 44.84 9505948      46.76           
  7. Manouschka van BEEK           Zegenwerp                43.96 9603628      46.86           
  8. Manon van LITH                Zegenwerp                47.76 9605544      47.16           
  9. Daphne PORTEGIJS              Zegenwerp                48.16 9504814      47.76           
 10. Lotte van GRINSVEN            Zegenwerp                50.41 9601544      50.16           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                      Dames, 50m schoolslag                            jeugd 1+2
07-12-2008 - 15:44                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim LOEFFEN                   SG Tritium               38.54 9403432      38.29           
  2. Esther KRIELAART              De Dommelbaarzen         41.10 9404054      40.02           
  3. Desiree PELTENBURG            Zegenwerp                42.26 9403304      41.02           
  4. Hanneke van der STEEN         Zegenwerp                39.48 9302280      41.33           
  5. Charessa FEIDER               SG Tritium               42.90 9404340      41.97           
  6. Emma VERHOEVEN                Zegenwerp                42.84 9303326      43.92           
  7. Shauny FEIDER                 SG Tritium               45.48 9305940      44.07           
  8. Tessa VISSER                  Zegenwerp                46.16 9306452      47.17           
  9. Lisa SIMONIS                  Thalassa                 47.79 9305774      50.06           
 10. Simone van BOMMEL             Thalassa                 54.16 9405585      52.91           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                      Dames, 50m schoolslag                             senioren
07-12-2008 - 15:44                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal WILLEMS               SG Tritium               42.46 9105482      40.20           
  2. Elodie SIROEN                 SG Tritium               40.83 9003414      40.97           
  3. Naomi FEIDER                  SG Tritium               40.17 9107956      41.48           
  4. Merel SIROEN                  SG Tritium               40.29 8804006      43.23           
  5. Anita ENGELS                  Zegenwerp                44.33 9001016      44.64           
  6. Anneleen LANGE                Thalassa                 45.20 9107064      46.39           
  7. Katja EIJSBOUTS               Thalassa                 44.62 8906738      47.75           



SPLASH Meet Manager 2007Registered to zegenwerp