Nr. 1. Heren, 4 x 50m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 2. Dames, 4 x 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 21. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 4. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 5. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag  Dames Jeugd 1 en later
Nr. 7. Jongens, 50m rugslag  Jongens Junioren en Jeugd
Nr. 8. Meisjes, 100m wisselslag  Dames Senioren 1 en later
Nr. 9. Heren, 100m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 10. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 11. Heren, 4 x 50m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 12. Dames, 4 x 50m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 22. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 14. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 15. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 16. Meisjes, 50m vrije slag  Dames Jeugd 1 en later
Nr. 17. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren en Jeugd
Nr. 18. Meisjes, 50m vlinderslag  Dames Senioren 1 en later
Nr. 19. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 20. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren Open


Rabo-Cup 2008
Zwaagwesteinde, 6.12.2008


1 - zaterdag 6 december 2008 6-12-2008 - 14:00


Programmanr. 1
6-12-2008 - 14:00
Heren, 4 x 50m vrije slag
Rabobank te Zwaagwesteinde
Heren Senioren Open
Resultaten


Rang Startnum Vereniging Serie/Baan Inschrijftijd Eindtijd
1. Zpd 1 Zpd 1 / 3 1:47.26 1:46.10
Gefeliciteerd jullie zijn de snelste estafette ploeg.
Roelof de Jong
Oane van der Heide
89
87
26.39 Hendrik Ben v/d Boon
Ritske Reitsma
88
90
2. de Granaet 1 de Granaet 1 / 4 1:52.18 1:49.42
Thomas Veltman
Jappie Jongsma
92
92
26.26 Robin de Joode
Henk-Jan Verkaik
96
93
3. de Granaet 2 de Granaet 1 / 5 2:04.70 1:59.83
Symen de Jong
Sander Verkaik
91
94
29.48 Marnick Bloem
Elmar Veenstra
94
90
4. Orca 1 Orca 1 / 2 1:54.39 2:10.07
Pieter Ytsma
Joris Lettinga
95
92
30.34 Dennis Rauwerda
Jens Kuitert
96
96


<< TOP >>
Programmanr. 2
6-12-2008 - 14:03
Dames, 4 x 50m vrije slag
Rabobank te Zwaagwesteinde
Dames Senioren Open
Resultaten


Rang Startnum Vereniging Serie/Baan Inschrijftijd Eindtijd
1. de Granaet 1 de Granaet 2 / 4 2:05.34 2:01.04
Gefeliciteerd jullie zijn de snelste estafette ploeg.
Gerbranda Beijaard
Rixt Wilbers
90
95
30.82 Marianne van der Zee
Cynthia Verkaik
93
96
2. Zpd 1 Zpd 2 / 3 2:03.21 2:05.10
Charissa Zijlstra
Johanna de Boer
94
94
30.04 Hester de Vries
Liesbeth Hoekstra
89
92
3. de Granaet 3 de Granaet 1 / 3 2:12.93 2:09.51
Annette van Dolder
Ilse Dammer
95
94
32.89 Tineke Nicolai
Annemiek Meulenbeld
96
95
4. Orca 1 Orca 1 / 2 NT 2:13.13
Laura Jongbloed
Lonneke Oenema
95
91
32.47 Vera Lettinga
Rebecca Jansen
94
97
5. de Granaet 4 de Granaet 1 / 4 2:30.65 2:29.80
Amarins Zijlstra
Silke Bil
94
97
34.36 Jeldau Andringa
Maaijke de Boer
94
95
DIS de Granaet 2 de Granaet 2 / 2 2:08.37
EA - Te vroeg overgenomen.
Inge Zijlstra
Femke de Jong
93
93
30.05 Marissa Lindemulder
Maaijke de Boer
93
95


<< TOP >>
Programmanr. 21
6-12-2008 - 14:08
Jongens, 100m vrije slag
Fries jaargangsrecord jongens 9jr. 1.15.0
Jongens Minioren 6 en later
Resultaten


Rang Naam Startnum Vereniging Serie/Baan Inschrijftijd Eindtijd
1. Kevin de Joode 9800371 de Granaet 1 / 3 1:15.95 1:15.80
2. Jacob de Roos 9900553 Zpd 1 / 4 1:17.69 1:17.33
3. Patrick de Roos 9702071 Zpd 1 / 2 1:20.78 1:18.47
4. Jacko Korporaal 9802247 Zpd 1 / 5 1:23.32 1:21.31


<< TOP >>
Programmanr. 3
6-12-2008 - 14:10
Jongens, 50m rugslag Jongens Junioren 1 en 2
Resultaten


Rang Naam Startnum Vereniging Serie/Baan Inschrijftijd Eindtijd
1. Pieter Ytsma 9501809 Orca 3 / 3 36.58 34.92
2. Jens Kuitert 9603891 Orca 3 / 2 37.15 35.47
3. Robin de Joode 9601371 de Granaet 3 / 4 36.78 36.40
4. Dirk van der Eems 9501565 Wetterwille 3 / 5 38.04 37.84
5. Jeroen Tijsma 9503655 PWC Buitenpost 2 / 4 40.71 39.98
6. Bouke vd Zaag 9602255 PWC Buitenpost 3 / 1 40.41 42.03
7. Bart Muntendam 9501535 De Pinquin 1 / 4 44.87 42.13
8. Martin van Kammen 9502687 Zpd 2 / 2 42.84 42.64
9. Bram van der Sar 9603871 Orca 1 / 3 44.30 42.89
10. Matthijs Jansen 9602379 Wetterwille 1 / 2 45.70 44.63
11. Dennis Rauwerda 9603517 Orca 2 / 5 42.96 45.15
AFGEM Lennart van Ligtenberg 9501951 Wetterwille 2 / 3 40.60


<< TOP >>
Programmanr. 4
6-12-2008 - 14:14
Meisjes, 100m wisselslag Meisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


Rang Naam Startnum Vereniging Serie/Baan Inschrijftijd Eindtijd
1. Cynthia Verkaik 9601288 de Granaet 4 / 3 1:19.62 1:17.89
2. Rebecca Jansen 9703490 Orca 4 / 4 1:23.44 1:23.60
3. Anna Regnerus 9701656 Wetterwille 4 / 2 1:25.18 1:25.18
4. Marije Ploeger 9600488 De Pinquin 3 / 3 1:28.70 1:26.83
5. Tineke Nicolai 9603032 de Granaet 3 / 4 1:31.01 1:28.16
6. Roelie de Boer 9600508 Wetterwille 3 / 5 1:33.01 1:29.69
7. Aldith Pasveer 9701398 Orca 4 / 5 1:28.03 1:30.15
8. Esmee Verhoef 9603802 Orca 2 / 3 1:34.18 1:30.29
9. Marit Kramer 9602402 Wetterwille 1 / 3 1:44.71 1:34.95
10. Femke de Meer 9703080 Zpd 2 / 4 1:35.48 1:35.54
11. Evelien Veldman 9600980 De Pinquin 3 / 1 1:33.79 1:35.75
12. Marike de Boer 9702877 de Granaet 2 / 1 1:40.54 1:37.79
13. Silke Bil 9703942 de Granaet 1 / 2 1:53.15 1:39.76
14. Paulien Peterson 9700906 Zpd 2 / 5 1:40.07 1:40.53
15. Swanet van der Wal 9701930 Zpd 2 / 2 1:38.39 1:41.43
16. Siebrina van der Meulen 9700904 Zpd 1 / 4 1:45.59 1:43.82
DIS Nynke Ytsma 9701654 Wetterwille 4 / 1 1:28.61 1:26.40
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DIS Myran Kleefstra 9701658 Wetterwille 1 / 5 1:59.23 1:40.36
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DIS Corina Vaartjes 9602028 Wetterwille 3 / 2 1:31.66 1:40.75
VJ - Niet aangetikt bij het keer- en/of eindpunt (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 5
6-12-2008 - 14:23
Jongens, 50m vlinderslag Jongens Junioren 3 en 4
Resultaten


Rang Naam Startnum Vereniging Serie/Baan Inschrijftijd Eindtijd
1. Ramon Fredrik 9403933 Wetterwille 1 / 3 29.81 29.54
2. Jouke Minze Benedictus 9401149 PWC Buitenpost 1 / 4 34.91 33.86
3. Sander Verkaik 9404057 de Granaet 1 / 2 39.58 35.13
4. Marnick Bloem 9404627 de Granaet 1 / 5 50.60 36.90


<< TOP >>
Programmanr. 6
6-12-2008 - 14:25
Meisjes, 100m schoolslag Dames Jeugd 1 en later
Resultaten


Rang Naam Startnum Vereniging Serie/Baan Inschrijftijd Eindtijd
1. Johanna de Boer 9403944 Zpd 4 / 3 1:24.05 1:24.02
2. Rixt Wilbers 9503480 de Granaet 4 / 4 1:29.18 1:27.64
3. Laura Jongbloed 9503356 Orca 4 / 5 1:30.60 1:28.47
4. Sieta Ludema 9500436 PWC Buitenpost 4 / 2 1:29.55 1:29.09
5. Ilse Dammer 9403130 de Granaet 4 / 1 1:30.89 1:33.58
6. Maaijke de Boer 9505906 de Granaet 3 / 4 1:33.95 1:33.89
7. Anouk Ytsma 9503858 Wetterwille 3 / 2 1:34.31 1:36.27
8. Heleen ten Have 9403000 De Pinquin 3 / 3 1:32.83 1:37.23
9. Nikki Jepkema 9505956 Orca 2 / 3 1:40.40 1:38.73
10. Annemiek Meulenbeld 9506230 de Granaet 2 / 2 1:43.06 1:39.01
11. Kira Savannah Stavorinus 9704122 Zpd 3 / 1 1:36.77 1:39.39
12. Miloe Rosan Stavorinus 9406218 Zpd 2 / 4 1:42.80 1:40.57
13. Annette van Dolder 9501880 de Granaet 3 / 5 1:34.47 1:42.75
14. Vera Lettinga 9406258 Orca 2 / 5 1:44.90 1:45.72
15. Mylène Kok 9602674 De Pinquin 1 / 4 1:49.72 1:48.20
16. Priscilla Pieters 9504628 Zpd 1 / 3 1:48.85 1:48.98
17. Synthia Postma 9405356 Zpd 1 / 2 2:00.03 1:58.14


<< TOP >>
Programmanr. 7
6-12-2008 - 14:34
Jongens, 50m rugslag Jongens Junioren en Jeugd
Resultaten


Rang Naam Startnum Vereniging Serie/Baan Inschrijftijd Eindtijd
1. Jappie Jongsma 9204249 de Granaet 3 / 4 32.54 32.02
2. Haye Heidema 9200489 Zpd 3 / 3 31.20 32.04
3. Tom Vermeeren 9202431 Orca 3 / 5 34.82 35.21
4. Wijbe Bauke Wouda 9206495 Zpd 2 / 3 37.01 36.23
5. Symen de Jong 9106979 de Granaet 1 / 2 NT 37.23
6. Hendrik Wessel de Vries 9105619 Zpd 3 / 1 35.38 37.47
7. Thomas den Hamer 9203997 PWC Buitenpost 2 / 2 38.97 37.74
8. Daan van Adrichem 9400119 De Pinquin 2 / 4 38.36 38.02
9. Marvin Kok 9301981 De Pinquin 1 / 4 41.45 38.26
10. Hessel Korpershoek 9200739 PWC Buitenpost 1 / 3 39.59 38.95
AFGEM Daniel Pedro 9107027 Orca 3 / 2 34.27


<< TOP >>
Programmanr. 8
6-12-2008 - 14:38
Meisjes, 100m wisselslag Dames Senioren 1 en later
Resultaten


Rang Naam Startnum Vereniging Serie/Baan Inschrijftijd Eindtijd
1. Marianne van der Zee 9305648 de Granaet 3 / 5 1:22.05 1:18.19
2. Femke de Jong 9306390 de Granaet 3 / 4 1:19.33 1:18.42
3. Charissa Zijlstra 9402514 Zpd 3 / 3 1:18.44 1:18.86
4. Marissa Lindemulder 9306392 de Granaet 2 / 3 1:22.37 1:19.64
5. Hester Ludema 9300482 PWC Buitenpost 3 / 2 1:21.65 1:20.94
6. Rixt Baarsma 9306274 Orca 3 / 1 1:22.16 1:22.27
7. Jannie de Boer 9202662 Wetterwille 2 / 5 1:23.72 1:23.59
8. Mirna Spoelstra 9304050 PWC Buitenpost 2 / 1 1:23.84 1:24.34
9. Fenna Meijer 9302792 Orca 1 / 4 1:26.42 1:24.89
10. Liesbeth Hoekstra 9206404 Zpd 2 / 2 1:23.60 1:25.13
11. Iris Wolters 9307126 Zpd 1 / 3 1:24.94 1:25.23
12. Maaike Sikma 9402060 PWC Buitenpost 2 / 4 1:23.51 1:26.57
13. Amarins Zijlstra 9406566 de Granaet 1 / 2 1:28.38 1:27.80
14. Jeldau Andringa 9405722 de Granaet 1 / 1 1:37.06 1:32.52
15. Folyanne Antuma 9304048 PWC Buitenpost 1 / 5 1:29.71 1:33.00


<< TOP >>
Programmanr. 9
6-12-2008 - 14:44
Heren, 100m schoolslag Heren Senioren Open
Resultaten


Rang Naam Startnum Vereniging Serie/Baan Inschrijftijd Eindtijd
1. Oane van der Heide 8704903 Zpd 3 / 3 1:11.34 1:11.57
2. Henk-Jan Verkaik 9305447 de Granaet 3 / 2 1:14.72 1:13.78
3. Thomas Veltman 9201355 de Granaet 3 / 4 1:12.02 1:14.23
4. Hendrik Ben v/d Boon 8804761 Zpd 3 / 1 1:18.07 1:17.78
5. Roelof de Jong 8905551 Zpd 3 / 5 1:17.26 1:20.10
6. Richard Loots 8802231 De Pinquin 1 / 4 1:25.23 1:24.16
7. Elmar Veenstra 9007083 de Granaet 2 / 5 1:22.89 1:24.83
8. Johnny Westra 7601017 Zpd 2 / 4 1:21.06 1:25.45
9. Sander de Boer 8900301 PWC Buitenpost 1 / 2 1:26.36 1:27.03
DIS Joris Lettinga 9206675 Orca 1 / 3 1:25.21
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).
AFGEM Marco Kraaijeveld 8801997 Orca 2 / 2 1:22.36
AFGEM Ritske Reitsma 9002409 Zpd 2 / 3 1:18.17


<< TOP >>
Programmanr. 10
6-12-2008 - 14:50
Dames, 100m wisselslag Dames Senioren Open
Resultaten


Rang Naam Startnum Vereniging Serie/Baan Inschrijftijd Eindtijd
1. Gerbranda Beijaard 9000272 de Granaet 2 / 3 1:13.98 1:15.42
2. Inge Zijlstra 9301736 de Granaet 2 / 4 1:18.73 1:17.67
3. Gretha de Vries 7400602 Zpd 2 / 5 1:23.70 1:24.09
4. Janneke Antuma 9007092 PWC Buitenpost 1 / 4 1:25.81 1:24.13
5. Lonneke Oenema 9102314 Orca 1 / 3 1:25.75 1:24.39
6. Hester de Vries 8904492 Zpd 2 / 2 1:22.11 1:26.02
7. Joke Weening 9007094 PWC Buitenpost 1 / 2 1:30.35 1:29.68


<< TOP >>
Programmanr. 11
6-12-2008 - 15:09
Heren, 4 x 50m wisselslag
Rabobank te Zwaagwesteinde
Heren Senioren Open
Resultaten


Rang Startnum Vereniging Serie/Baan Inschrijftijd Eindtijd
1. Zpd 1 Zpd 1 / 3 2:03.21 2:03.51
Gefeliciteerd jullie zijn de snelste estafette ploeg.
Ritske Reitsma
Oane van der Heide
90
87
32.73 Hendrik Ben v/d Boon
Roelof de Jong
88
89
2. de Granaet 1 de Granaet 1 / 4 2:12.61 2:04.69
Henk-Jan Verkaik
Jappie Jongsma
93
92
32.50 Thomas Veltman
Robin de Joode
92
96
3. Orca 1 Orca 1 / 5 2:16.96 2:20.87
Pieter Ytsma
Tom Vermeeren
95
92
36.69 Joris Lettinga
Bram van der Sar
92
96
4. PWC Buitenpost 1 PWC Buitenpost 1 / 2 2:14.67 2:21.50
Thomas den Hamer
Hessel Korpershoek
92
92
38.92 Jouke Minze Benedictus
Sander de Boer
94
89
DIS de Granaet 2 de Granaet 1 / 1 2:28.96
EA - Te vroeg overgenomen.
Marnick Bloem
Sander Verkaik
94
94
38.64 Elmar Veenstra
Symen de Jong
90
91


<< TOP >>
Programmanr. 12
6-12-2008 - 15:12
Dames, 4 x 50m wisselslag
Rabobank te Zwaagwesteinde
Dames Senioren Open
Resultaten


Rang Startnum Vereniging Serie/Baan Inschrijftijd Eindtijd
1. de Granaet 1 de Granaet 2 / 2 2:24.95 2:21.13
Gefeliciteerd jullie zijn de snelste estafette ploeg.
Marianne van der Zee
Cynthia Verkaik
93
96
37.01 Gerbranda Beijaard
Rixt Wilbers
90
95
2. de Granaet 2 de Granaet 2 / 3 1:48.26 2:25.03 FJ 1
Inge Zijlstra
Marissa Lindemulder
93
93
36.86 Femke de Jong
Maaijke de Boer
93
95
3. Zpd 1 Zpd 2 / 4 2:21.44 2:25.03 FJ 2
Charissa Zijlstra
Johanna de Boer
94
94
36.52 Liesbeth Hoekstra
Hester de Vries
92
89
4. PWC Buitenpost 1 PWC Buitenpost 2 / 5 2:27.25 2:26.97
Hester Ludema
Sieta Ludema
93
95
38.36 Mirna Spoelstra
Maaike Sikma
93
94
5. de Granaet 3 de Granaet 1 / 4 2:39.85 2:34.52
Annemiek Meulenbeld
Tineke Nicolai
95
96
39.54 Ilse Dammer
Annette van Dolder
94
95
6. Orca 1 Orca 1 / 3 2:31.08 2:34.75
Lonneke Oenema
Fenna Meijer
91
93
37.93 Rixt Baarsma
Aldith Pasveer
93
97
7. de Granaet 4 de Granaet 1 / 2 3:02.77 2:58.10
Amarins Zijlstra
Marike de Boer
94
97
42.45 Silke Bil
Jeldau Andringa
97
94


<< TOP >>
Programmanr. 22
6-12-2008 - 15:19
Jongens, 100m rugslag
Fries jaargangsrecord jongens 9jr. 1.26.0
Jongens Minioren 6 en later
Resultaten


Rang Naam Startnum Vereniging Serie/Baan Inschrijftijd Eindtijd
1. Kevin de Joode 9800371 de Granaet 1 / 3 1:28.65 1:27.62
2. Jacob de Roos 9900553 Zpd 1 / 4 1:29.15 1:28.14
3. Patrick de Roos 9702071 Zpd 1 / 5 1:37.17 1:33.62
DIS Jacko Korporaal 9802247 Zpd 1 / 2 1:33.28
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.


<< TOP >>
Programmanr. 13
6-12-2008 - 15:21
Jongens, 100m wisselslag Jongens Junioren 1 en 2
Resultaten


Rang Naam Startnum Vereniging Serie/Baan Inschrijftijd Eindtijd
1. Robin de Joode 9601371 de Granaet 3 / 3 1:16.73 1:16.46
2. Pieter Ytsma 9501809 Orca 3 / 4 1:18.73 1:18.18
3. Dirk van der Eems 9501565 Wetterwille 3 / 2 1:20.39 1:19.97
4. Jeroen Tijsma 9503655 PWC Buitenpost 3 / 5 1:24.54 1:20.58
5. Jens Kuitert 9603891 Orca 3 / 1 1:29.07 1:29.16
6. Martin van Kammen 9502687 Zpd 2 / 3 1:31.53 1:30.72
7. Bouke vd Zaag 9602255 PWC Buitenpost 2 / 4 1:31.82 1:32.81
8. Matthijs Jansen 9602379 Wetterwille 2 / 5 1:34.70 1:33.29
9. Bram van der Sar 9603871 Orca 1 / 3 1:36.44 1:34.15
10. Dennis Rauwerda 9603517 Orca 1 / 4 1:36.95 1:41.62
DIS Bart Muntendam 9501535 De Pinquin 1 / 2 1:46.27 1:46.59
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEM Lennart van Ligtenberg 9501951 Wetterwille 2 / 2 1:34.24


<< TOP >>
Programmanr. 14
6-12-2008 - 15:28
Meisjes, 50m rugslag Meisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


Rang Naam Startnum Vereniging Serie/Baan Inschrijftijd Eindtijd
1. Cynthia Verkaik 9601288 de Granaet 4 / 3 37.61 37.21
2. Anna Regnerus 9701656 Wetterwille 4 / 4 38.82 38.08
3. Roelie de Boer 9600508 Wetterwille 3 / 3 42.17 40.38
4. Rebecca Jansen 9703490 Orca 3 / 2 42.84 40.47
5. Aldith Pasveer 9701398 Orca 4 / 5 40.55 40.62
6. Esmee Verhoef 9603802 Orca 4 / 2 40.28 41.03
7. Tineke Nicolai 9603032 de Granaet 3 / 1 44.01 41.85
8. Nynke Ytsma 9701654 Wetterwille 4 / 1 42.03 41.97
9. Paulien Peterson 9700906 Zpd 3 / 5 43.03 42.65
10. Femke de Meer 9703080 Zpd 2 / 3 44.74 43.25
11. Swanet van der Wal 9701930 Zpd 3 / 4 42.48 45.02
12. Silke Bil 9703942 de Granaet 2 / 2 46.69 45.37
13. Myran Kleefstra 9701658 Wetterwille 2 / 1 47.87 45.80
14. Marit Kramer 9602402 Wetterwille 1 / 4 49.60 47.52
15. Marike de Boer 9702877 de Granaet 2 / 4 46.40 48.15
16. Kira Savannah Stavorinus 9704122 Zpd 1 / 2 53.60 49.38
17. Siebrina van der Meulen 9700904 Zpd 1 / 3 49.47 50.08
18. Corina Vaartjes 9602028 Wetterwille 2 / 5 47.65 50.09


<< TOP >>
Programmanr. 15
6-12-2008 - 15:33
Jongens, 100m vrije slag Jongens Junioren 3 en 4
Resultaten


Rang Naam Startnum Vereniging Serie/Baan Inschrijftijd Eindtijd
1. Ramon Fredrik 9403933 Wetterwille 1 / 3 1:05.69 1:03.55
2. Jouke Minze Benedictus 9401149 PWC Buitenpost 1 / 2 1:06.56 1:05.25
3. Marnick Bloem 9404627 de Granaet 1 / 4 1:05.95 1:05.88
4. Sander Verkaik 9404057 de Granaet 1 / 5 1:12.02 1:11.33


<< TOP >>
Programmanr. 16
6-12-2008 - 15:35
Meisjes, 50m vrije slag Dames Jeugd 1 en later
Resultaten


Rang Naam Startnum Vereniging Serie/Baan Inschrijftijd Eindtijd
1. Charissa Zijlstra 9402514 Zpd 4 / 3 29.93 30.11
2. Rixt Wilbers 9503480 de Granaet 3 / 3 32.67 30.39
3. Annemiek Meulenbeld 9506230 de Granaet 2 / 4 34.99 31.21
4. Johanna de Boer 9403944 Zpd 4 / 4 30.51 31.50
5. Maaike Sikma 9402060 PWC Buitenpost 4 / 1 32.53 32.36
6. Laura Jongbloed 9503356 Orca 3 / 5 33.97 32.87
7. Annette van Dolder 9501880 de Granaet 4 / 2 31.33 33.15
8. Heleen ten Have 9403000 De Pinquin 4 / 5 32.27 33.22
9. Maaijke de Boer 9505906 de Granaet 2 / 2 36.38 33.46
10. Ilse Dammer 9403130 de Granaet 3 / 4 33.59 33.55
11. Anouk Ytsma 9503858 Wetterwille 3 / 2 33.59 34.53
12. Vera Lettinga 9406258 Orca 2 / 3 34.63 35.35
13. Marije Ploeger 9600488 De Pinquin 3 / 1 34.20 35.53
14. Priscilla Pieters 9504628 Zpd 1 / 3 37.72 37.37
15. Nikki Jepkema 9505956 Orca 2 / 1 37.25 37.60 FJ 1
16. Evelien Veldman 9600980 De Pinquin 2 / 5 37.11 37.60 FJ 2
17. Synthia Postma 9405356 Zpd 1 / 4 38.13 38.43
18. Mylène Kok 9602674 De Pinquin 1 / 2 38.15 39.19 FJ 1
19. Miloe Rosan Stavorinus 9406218 Zpd 1 / 5 39.33 39.19 FJ 2


<< TOP >>
Programmanr. 17
6-12-2008 - 15:40
Jongens, 100m wisselslag Jongens Junioren en Jeugd
Resultaten


Rang Naam Startnum Vereniging Serie/Baan Inschrijftijd Eindtijd
1. Thomas Veltman 9201355 de Granaet 3 / 3 1:05.84 1:06.64
2. Henk-Jan Verkaik 9305447 de Granaet 3 / 2 1:10.52 1:08.66
3. Haye Heidema 9200489 Zpd 3 / 4 1:08.47 1:12.31
4. Tom Vermeeren 9202431 Orca 2 / 3 1:16.40 1:15.06
5. Hendrik Wessel de Vries 9105619 Zpd 3 / 1 1:15.63 1:16.94
6. Hessel Korpershoek 9200739 PWC Buitenpost 2 / 4 1:19.95 1:19.66
7. Wijbe Bauke Wouda 9206495 Zpd 1 / 2 NT 1:22.62
8. Thomas den Hamer 9203997 PWC Buitenpost 2 / 2 1:24.63 1:24.25
9. Daan van Adrichem 9400119 De Pinquin 1 / 3 1:24.74 1:25.51
10. Marvin Kok 9301981 De Pinquin 1 / 4 1:25.99 1:27.58
AFGEM Daniel Pedro 9107027 Orca 3 / 5 1:13.41


<< TOP >>
Programmanr. 18
6-12-2008 - 15:46
Meisjes, 50m vlinderslag Dames Senioren 1 en later
Resultaten


Rang Naam Startnum Vereniging Serie/Baan Inschrijftijd Eindtijd
1. Femke de Jong 9306390 de Granaet 3 / 4 34.43 33.07
2. Marianne van der Zee 9305648 de Granaet 3 / 3 34.18 34.51
3. Sieta Ludema 9500436 PWC Buitenpost 3 / 1 35.52 35.97
4. Rixt Baarsma 9306274 Orca 3 / 2 34.94 36.00
5. Marissa Lindemulder 9306392 de Granaet 2 / 3 35.62 36.88 FJ 1
6. Mirna Spoelstra 9304050 PWC Buitenpost 2 / 2 36.75 36.88 FJ 2
7. Liesbeth Hoekstra 9206404 Zpd 3 / 5 35.22 37.08
8. Jannie de Boer 9202662 Wetterwille 2 / 4 36.06 37.21
9. Hester Ludema 9300482 PWC Buitenpost 2 / 5 38.53 37.49
10. Iris Wolters 9307126 Zpd 2 / 1 39.73 38.56
11. Fenna Meijer 9302792 Orca 1 / 3 40.58 41.76
12. Folyanne Antuma 9304048 PWC Buitenpost 1 / 4 41.00 42.18
13. Amarins Zijlstra 9406566 de Granaet 1 / 2 44.71 44.31
14. Jeldau Andringa 9405722 de Granaet 1 / 5 47.08 44.69


<< TOP >>
Programmanr. 19
6-12-2008 - 15:50
Heren, 100m wisselslag
Prijs uitreiking Rabo-cup is na programma 20.
Heren Senioren Open
Resultaten


Rang Naam Startnum Vereniging Serie/Baan Inschrijftijd Eindtijd
1. Oane van der Heide 8704903 Zpd 3 / 4 1:06.95 1:05.71
2. Ritske Reitsma 9002409 Zpd 3 / 2 1:07.06 1:07.54 FJ 1
3. Jappie Jongsma 9204249 de Granaet 3 / 3 1:05.97 1:07.54 FJ 2
4. Roelof de Jong 8905551 Zpd 2 / 3 1:11.07 1:08.44
5. Richard Loots 8802231 De Pinquin 2 / 2 1:13.40 1:11.63
6. Hendrik Ben v/d Boon 8804761 Zpd 3 / 1 1:10.13 1:12.68
7. Joris Lettinga 9206675 Orca 2 / 5 1:15.76 1:16.23
8. Johnny Westra 7601017 Zpd 2 / 4 1:12.18 1:16.54
9. Symen de Jong 9106979 de Granaet 1 / 4 1:18.12 1:16.95
10. Sander de Boer 8900301 PWC Buitenpost 1 / 3 1:16.50 1:18.84
11. Elmar Veenstra 9007083 de Granaet 1 / 2 1:19.25 1:20.16
AFGEM Marco Kraaijeveld 8801997 Orca 3 / 5 1:08.15


<< TOP >>
Programmanr. 20
6-12-2008 - 15:55
Dames, 100m vrije slag
Prijs uitreiking Rabo-cup is na dit programma.
Dames Senioren Open
Resultaten


Rang Naam Startnum Vereniging Serie/Baan Inschrijftijd Eindtijd
1. Inge Zijlstra 9301736 de Granaet 2 / 3 1:05.51 1:05.72
2. Gerbranda Beijaard 9000272 de Granaet 2 / 2 1:09.06 1:09.72
3. Hester de Vries 8904492 Zpd 2 / 4 1:07.93 1:10.51
4. Lonneke Oenema 9102314 Orca 2 / 5 1:12.38 1:14.90
5. Gretha de Vries 7400602 Zpd 1 / 3 1:14.10 1:15.75
6. Janneke Antuma 9007092 PWC Buitenpost 1 / 4 1:16.65 1:16.64
7. Joke Weening 9007094 PWC Buitenpost 1 / 2 1:21.26 1:24.34