Swimkick deel 2
Melick (NED),    30.11.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 25m vlinderslag, Mix Minioren 1 t/m 3    Nr. 2. Alle, 25m vlinderslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 5. Alle, 25m vrije slag, Mix Minioren 1 t/m 3    Nr. 6. Alle, 25m vrije slag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 7. Alle, 50m vrije slag, Mix Minioren 1 t/m 3    Nr. 8. Alle, 50m vrije slag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 9. Alle, 100m vrije slag, Mix Minioren 4 t/m (5)6    Nr. 10. Alle, 4 x 25m schoolslag, Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 11. Alle, 4 x 25m schoolslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Jongens, 25m vlinderslag            Jongens Minioren 1 t/m 3
30.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. DaniŽl Vlijt                  De Roersoppers              NT 0100183      23.05           
  2. Dimitar Kamnarovski           RZ                          NT 0000593      26.93           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 25m vlinderslag            Meisjes Minioren 1 t/m 3
30.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daphne Thijssen               De Roersoppers              NT 0001078      27.81           
 DIS Lotte Beckers                 ZV Patrick                  NT 0000834      28.27           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 25m vlinderslag            Jongens Minioren 4 t/m 6
30.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven Geenen                   RZL                         NT 9802695      24.43           
  2. Kenny Goertz                  De Roersoppers              NT 9703365      24.51           
  3. Erik Hernaamt                 De Roersoppers              NT 9701665      25.43           
  4. Mariano Paulussen             ZV Patrick               35.99 9901283      32.96           
 DIS Daan Gehlen                   De Roersoppers              NT 9701637      25.41           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Luuk Broens                   RZL                         NT 9802693      27.35           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Max Engelen                   De Roersoppers              NT 9801403      29.34           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Cas Roumen                    De Roersoppers              NT 9802565      29.41           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Tjeu Gehlen                   De Roersoppers              NT 9900535      30.26           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 25m vlinderslag            Meisjes Minioren 4 t/m 5
30.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sinead Buckers                De Roersoppers              NT 9902174      25.12           
  2. Beau Geenen                   RZL                         NT 9902320      25.29           
 DIS Fannie Schreurs               RZL                         NT 9801112      26.08           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Manouk Verstappen             RZL                         NT 9902322      28.75           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Sanne Timmermans              RZ                          NT 9902792      30.26           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Xenia Tijssen                 RZL                         NT 9803566      33.79           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
NG.Z Imke van Wandeloo             De Roersoppers           33.03 9801944                      





TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Jongens, 25m vrije slag            Jongens Minioren 1 t/m 3
30.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Twan Swagten                  De Roersoppers              NT 0001123      27.04           
  2. Enzo Schmetzer                De Roersoppers              NT 0100439      28.56           
  3. Benjamin Russ                 RZ                          NT 0001081      30.29           
  4. Axel Neitzke                  ZV Patrick                  NT 0001413      30.46           
  5. Eloy Mooren                   De Roersoppers              NT 0100651      30.47           
  6. Kasper van Montfort           RZ                       35.23 0100409      32.34           
  7. Stijn Gehlen                  De Roersoppers              NT 0100649      36.87           
  8. Thieme Bosman                 De Roersoppers              NT 0100437      39.15           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Meisjes, 25m vrije slag            Meisjes Minioren 1 t/m 3
30.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sarine van Rijt               ZV Patrick               23.70 0001194      22.30           
  2. Anouk Beeren                  De Roersoppers              NT 0001028      24.54           
  3. Daphne Thijssen               De Roersoppers           28.82 0001078      24.95           
  4. Lotte Beckers                 ZV Patrick               25.73 0000834      25.55           
  5. Shannan Minkenberg            De Roersoppers              NT 0002100      28.72 FJ 1      
  6. Jaimy Eerens                  De Roersoppers              NT 0002094      28.72 FJ 2      
  7. Elise Wolters                 De Roersoppers              NT 0100624      33.88           
  8. Fleur Claessen                De Roersoppers              NT 0002098      34.09           
  9. Anouk Soentjes                De Roersoppers           47.84 0001014      35.64           
AFGE Kiki de Nies                  De Roersoppers              NT 0100870                      
AFGE Charlotte Cox                 RZ                       25.55 0001626                      
AFGE Sarai Klink                   RZ                       31.08 0001624                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Jongens, 25m vrije slag            Jongens Minioren 4 t/m 6
30.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tjeu Gehlen                   De Roersoppers           23.93 9900535      22.44           
  2. William Schaefer              De Roersoppers              NT 9902413      25.00           
  3. Stan Knoops                   RZ                          NT 9803117      27.81           
AFGE Brain Heimens                 RZ                          NT 9800779                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Meisjes, 25m vrije slag            Meisjes Minioren 4 t/m 5
30.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rowena Beeren                 RZ                          NT 9803984      20.37           
  2. Sinead Buckers                De Roersoppers           25.12 9902174      21.56           
  3. Astrid van Houtum             De Roersoppers           27.89 9900354      22.92           
  4. Sanne Timmermans              RZ                          NT 9902792      24.34           
  5. Hannah Geraads                RZ                          NT 9902790      29.06           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Jongens, 50m vrije slag            Jongens Minioren 1 t/m 3
30.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dimitar Kamnarovski           RZ                       58.87 0000593      44.46           
  2. DaniŽl Vlijt                  De Roersoppers              NT 0100183      47.28           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Meisjes, 50m vrije slag            Meisjes Minioren 1 t/m 3
30.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sarine van Rijt               ZV Patrick               52.23 0001194      53.88           
  2. Jolie Dielemans               RZ                          NT 0001630      54.46 FJ 1      
  3. Hanneke van Montfort          RZ                          NT 0001620      54.46 FJ 2      
  4. Kelly van der Sluizen         RZ                          NT 0001628    1:03.05           
 DIS Lotte Beckers                 ZV Patrick             1:02.00 0000834                      
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Jongens, 50m vrije slag            Jongens Minioren 4 t/m 6
30.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Cas Louwarts                  RZ                          NT 9901249      42.84           
  2. Daan Gehlen                   De Roersoppers           56.28 9701637      45.00           
  3. Kenny Goertz                  De Roersoppers              NT 9703365      46.12           
  4. Erik Hernaamt                 De Roersoppers           55.57 9701665      48.41           
  5. Pim Vrehen                    ZV Patrick                  NT 9803525      49.30           
  6. Eric Wingers                  RZ                     1:03.74 9803119      49.70           
  7. Louis Guveau                  RZ                          NT 9703761      52.33           
  8. Mariano Paulussen             ZV Patrick               55.29 9901283      53.09           
  9. Max Engelen                   De Roersoppers         1:11.44 9801403      53.97           
 10. Cas Roumen                    De Roersoppers              NT 9802565      59.65           
 DIS Max Neitzke                   ZV Patrick                  NT 9803527                      
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Meisjes, 50m vrije slag            Meisjes Minioren 4 t/m 5
30.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvet Bremmers                 De Roersoppers              NT 9804306      44.81           
  2. Jiska van Rijt                ZV Patrick               49.58 9901880      46.75           
  3. Shania Visser                 RZ                       52.95 9902794      49.37           
  4. Luca Steffanie                RZ                     1:03.62 9803980      50.88           
  5. Anne van Straaten             ZV Patrick               56.42 9901884      52.75           
  6. Larissa Zegers                RZ                          NT 9902788      55.06           
NG.Z Imke van Wandeloo             De Roersoppers              NT 9801944                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 100m vrije slag            Jongens Minioren 4 t/m 6
30.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven Geenen                   RZL                         NT 9802695    1:39.02           
          1:39.02
  2. Luuk Broens                   RZL                         NT 9802693    1:59.09           
          1:59.09
AFGE Brain Heimens                 RZ                          NT 9800779                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m vrije slag            Meisjes Minioren 4 t/m 5
30.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fannie Schreurs               RZL                    1:52.98 9801112    1:41.80           
          1:41.80
  2. Beau Geenen                   RZL                         NT 9902320    1:47.71           
          1:47.71
  3. Rowena Beeren                 RZ                          NT 9803984    1:54.06           
          1:54.06
  4. Manouk Verstappen             RZL                         NT 9902322    2:06.25           
          2:06.25
  5. Xenia Tijssen                 RZL                         NT 9803566    2:06.86           
          2:06.86



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Alle, 4 x 25m schoolslag                Mix Minioren 1 t/m 3
30.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. RZ 1                          RZ                          NT            1:57.30           
        Hanneke van Montfort, 00                   Jolie Dielemans, 00
        Kasper van Montfort, 01                    Dimitar Kamnarovski, 00
          1:57.30

  2. De Roersoppers 3              De Roersoppers         2:38.07            2:15.36           
        Twan Swagten, 00                           Anouk Soentjes, 00
        DaniŽl Vlijt, 01                           Elise Wolters, 01
          2:15.36

 DIS De Roersoppers 1              De Roersoppers         2:16.93            2:19.69           
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
        Anouk Beeren, 00                           Daphne Thijssen, 00
        Thieme Bosman, 01                          Stijn Gehlen, 01
          2:19.69

 DIS De Roersoppers 2              De Roersoppers         2:33.62            2:21.55           
        SG - Na de 1e armslag na start en/of keerpunt de handen voorbij de heuplijn gebracht.
        Fleur Claessen, 00                         Jaimy Eerens, 00
        Eloy Mooren, 01                            Enzo Schmetzer, 01
          2:21.55

AFGE RZ 2                          RZ                          NT                              
        Hanneke van Montfort, 00                   Sarai Klink, 00
        Benjamin Russ, 00                          Kelly van der Sluizen, 00




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Alle, 4 x 25m schoolslag             Mix Minioren 4 t/m (5)6
30.11.08                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Roersoppers 1              De Roersoppers         1:57.85            1:47.74           
        Astrid van Houtum, 99                      Cas Roumen, 98
        Tjeu Gehlen, 99                            Kenny Goertz, 97
          1:47.74

  2. RZ 2                          RZ                          NT            1:53.32           
        Shania Visser, 99                          Hannah Geraads, 99
        Eric Wingers, 98                           Luca Steffanie, 98
          1:53.32

  3. RZL 1                         RZL                         NT            1:59.73           
        Luuk Broens, 98                            Sven Geenen, 98
        Beau Geenen, 99                            Manouk Verstappen, 99
          1:59.73

 DIS RZ 1                          RZ                          NT            1:48.03           
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
        Larissa Zegers, 99                         Sanne Timmermans, 99
        Stan Knoops, 98                            Cas Louwarts, 99
          1:48.03

 DIS De Roersoppers 2              De Roersoppers         2:06.21            1:52.16           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
        Yvet Bremmers, 98                          Sinead Buckers, 99
        Max Engelen, 98                            Daan Gehlen, 97
          1:52.16




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Roersoppers