Nr. 1. Alle, 100m vrije slag  Minioren 4 en later
Nr. 2. Alle, 300m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 400m vrije slag  Minioren 5 en junioren 1
Nr. 4. Jongens, 400m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 5. Alle, 100m rugslag  Minioren 4 en later
Nr. 6. Meisjes, 800m vrije slag  Junioren 2 en 3
Nr. 7. Jongens, 800m vrije slag  Junioren 1 en 2
Nr. 8. Dames, 1500m vrije slag  14 jaar en ouder
Nr. 9. Heren, 1500m vrije slag  14 jaar en ouder


LAC 3, 2008
Huizen, 30.11.2008


Programmanr. 1
30.11.08
100m vrije slagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sofie PannemanIJsselmeer2:05.1199029081:49.39
50m:54.64100m:1:49.39
2.Florian van GemerenDe Futen2:29.7599018572:00.26
50m:57.82100m:2:00.26
3.Romy SpoelderZV De AalscholverNT01004062:03.16
50m:56.07100m:2:03.16
4.Cecilie PedersenDe FutenNT00018602:44.02
50m:1:13.59100m:2:44.02
NG.ZAHannah McHendrieDe FutenNT9902634
NG.ZALars de GrootDe Futen2:26.209901601


<< TOP >>
Programmanr. 2
30.11.08
300m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ricardo GraafmansDe Futen5:05.5299004094:20.51
50m:37.36100m:1:21.33150m:2:06.61200m:2:52.00250m:3:38.14300m:4:20.51
2.Niek HeldoornIJsselmeerNT99001994:55.45
50m:42.70100m:1:32.95150m:2:23.54200m:3:14.64250m:4:05.73300m:4:55.45
3.Ilona JagerZC De Toekomst5:28.6099001985:23.97
50m:48.33300m:5:23.97
4.Renske BeekDe FutenNT00005166:26.56
50m:53.70100m:2:02.45150m:3:09.99200m:4:18.03250m:5:25.46300m:6:26.56


<< TOP >>
Programmanr. 3
30.11.08
Meisjes, 400m vrije slagMinioren 5 en junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rebecca JagerZC De Toekomst5:40.3198004025:40.77
50m:35.02100m:1:16.26200m:2:41.45400m:5:40.77
2.Chantal KosmisDe Futen6:49.7797020346:36.25
50m:43.61100m:1:32.07200m:3:13.88400m:6:36.25
3.Esmee DekkingDe Duinkikkers6:54.1997017806:58.01
50m:44.38100m:1:36.07200m:3:21.70400m:6:58.01
4.Kyra LoenZV De Aalscholver7:41.6197032707:06.40
50m:46.95100m:1:39.24200m:3:29.80400m:7:06.40
5.Deborah StegemanZV De AalscholverNT97044387:25.10
50m:48.57100m:1:43.54200m:3:37.98400m:7:25.10
6.Leonie HemelrijkDe FutenNT97031767:26.02
50m:49.42100m:1:46.02200m:3:43.14400m:7:26.02
7.Emma DiepeveenDe FutenNT98015047:31.98
50m:49.36100m:1:45.23200m:3:43.80400m:7:31.98
8.Nella DiepeveenDe FutenNT98015207:37.51
50m:49.82100m:1:47.45200m:3:48.04400m:7:37.51


<< TOP >>
Programmanr. 4
30.11.08
Jongens, 400m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben StamDe Futen6:08.7198003315:35.34
50m:36.68100m:1:18.68200m:2:46.49400m:5:35.34
2.Ivar de JongZV De Aalscholver6:05.5897008695:35.48
50m:36.45100m:1:19.02200m:2:45.67400m:5:35.48
3.Joris DiepeveenDe Futen6:48.8197009416:02.68
50m:38.10100m:1:21.70200m:2:57.12400m:6:02.68
4.Rick MooiIJsselmeerNT97033176:04.29
50m:39.70100m:1:23.95200m:2:57.36400m:6:04.29
5.Michel van NieuwkerkDe FutenNT97024136:14.74
50m:41.85100m:1:28.53200m:3:03.97400m:6:14.74
6.Jos UdingaZV De AalscholverNT97003316:23.78
50m:40.65100m:1:28.56200m:3:05.01400m:6:23.78
7.Tim StevensDe FutenNT97027977:16.95
50m:47.20100m:1:42.02200m:3:35.29400m:7:16.95
DISCasper BruningDe Futen6:48.819702055
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 5
30.11.08
100m rugslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Niek HeldoornIJsselmeer1:39.7899001991:42.39
50m:51.04100m:1:42.39
2.Sofie PannemanIJsselmeerNT99029081:58.29
50m:1:01.00100m:1:58.29
3.Romy SpoelderZV De AalscholverNT01004062:23.43
50m:1:12.37100m:2:23.43
4.Cecilie PedersenDe FutenNT00018602:51.19
50m:1:22.51100m:2:51.19
DISFlorian van GemerenDe Futen2:15.6799018572:17.68
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NG.ZALars de GrootDe Futen2:23.689901601
NG.ZAHannah McHendrieDe FutenNT9902634


<< TOP >>
Programmanr. 6
30.11.08
Meisjes, 800m vrije slagJunioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dorien HeinDe Futen12:13.95950301011:35.30
100m:1:17.76200m:2:45.07400m:5:42.94800m:11:35.30
2.Esther KoxTorpedo12:22.68960061211:44.00
100m:1:18.39200m:2:47.81400m:5:50.42800m:11:44.00
3.Jennifer StamDe Futen13:27.89960289011:45.76
100m:1:20.21200m:2:49.29400m:5:50.43800m:11:45.76
4.Daniëlle SpoelderZV De Aalscholver13:31.02960464012:39.61
100m:1:27.76200m:3:04.73400m:6:20.20800m:12:39.61
5.Tiffany PikkerIJsselmeer14:30.23960338013:42.92
100m:1:37.05200m:3:23.18400m:6:58.01800m:13:42.92
6.Sammie BouwmeesterZV De AalscholverNT960553214:18.42
100m:1:40.00200m:3:27.00400m:7:07.02800m:14:18.42
7.Jodie van VlokhovenDe Futen15:14.87960353214:22.82
100m:1:35.10200m:3:22.54400m:7:02.16800m:14:22.82
8.Michelle RuheDe Futen14:49.05950360414:45.12
100m:1:35.73400m:7:05.85800m:14:45.12


<< TOP >>
Programmanr. 7
30.11.08
Jongens, 800m vrije slagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tijmen SchaapherderTorpedo11:16.51950214110:43.88
200m:2:31.92400m:5:16.07800m:10:43.88
2.Roy GraafmansDe Futen12:12.94950211911:37.39
100m:1:16.18200m:2:42.58400m:5:44.42800m:11:37.39
3.Raymon OstendorfZV De Aalscholver13:08.51960084511:55.10
100m:1:22.06200m:2:52.06400m:5:54.77800m:11:55.10
4.Thomas BruningDe Futen12:53.42950116112:31.09
100m:1:21.65200m:2:55.58400m:6:09.95800m:12:31.09
5.Freek DiepeveenDe Futen14:12.30950274313:07.42
100m:1:28.00200m:3:08.89400m:6:30.20800m:13:07.42
6.Teun SteinrothTorpedoNT960251913:56.95
100m:1:32.36200m:3:15.51400m:6:54.60800m:13:56.95


<< TOP >>
Programmanr. 8
30.11.08
Dames, 1500m vrije slag14 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Katinka van VastenhovenNva/Hhc18:30.00840250018:35.75
100m:1:06.14200m:2:18.42400m:4:45.73800m:9:45.441500m:18:35.75
2.Eva JanssenIJsselmeerNT770101420:06.39
100m:1:16.64200m:2:38.76400m:5:24.54800m:11:41.641500m:20:06.39
3.Merel ToussaintDe Futen21:02.09920378820:39.22
100m:1:14.42200m:2:35.84400m:5:22.50800m:11:00.001500m:20:39.22
4.Debby DistelblomIJsselmeer21:46.74940474821:27.06
100m:1:18.66200m:2:43.67400m:5:34.78800m:11:20.561500m:21:27.06
5.Milja BreedTorpedo21:31.22880059421:48.39
100m:1:16.57200m:2:41.66400m:5:35.47800m:11:29.931500m:21:48.39
6.Jora BroerseDe Futen23:45.55920394623:29.56
100m:1:23.74200m:2:54.76400m:6:01.61800m:12:21.461500m:23:29.56
7.Daniëlle BrouwerDe Futen23:51.96930348423:29.66
100m:1:21.68200m:2:52.70400m:6:00.45800m:12:21.701500m:23:29.66
8.Esmeralda de VinkTorpedo23:36.76910794223:51.07
100m:1:20.92200m:2:52.86400m:6:03.73800m:12:28.781500m:23:51.07
9.Marijke SchoutenDe FutenNT930760427:15.02
100m:1:35.03200m:3:19.81400m:6:55.77800m:14:22.501500m:27:15.02
DISSamantha de VinkTorpedoNT9406654
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
100m:1:40.54200m:3:45.01400m:7:56.42
AFGEMCaroline GoedhartZV De Aalscholver21:38.739105892


<< TOP >>
Programmanr. 9
30.11.08
Heren, 1500m vrije slag14 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas UdingaZV De Aalscholver18:39.70920132118:16.52
100m:1:06.45200m:2:17.89400m:4:45.37800m:9:43.241500m:18:16.52
2.Chester HautvastTorpedo18:32.53920435918:16.74
100m:1:05.59200m:2:18.05400m:4:44.50800m:9:41.301500m:18:16.74
3.Robbin BlokpoelDe Duinkikkers18:33.01840016119:14.63
100m:1:06.15200m:2:18.83400m:4:49.14800m:9:59.511500m:19:14.63
4.Nicolaas van der VoortTorpedo20:34.23920423119:54.27
100m:1:11.32200m:2:31.39400m:5:16.86800m:10:41.101500m:19:54.27
5.Brian Roy OstendorfZV De Aalscholver19:31.57900409519:58.20
100m:1:07.89200m:2:26.48400m:5:11.32800m:10:36.701500m:19:58.20
6.Daryl DekkingDe Duinkikkers22:33.18930268321:22.60
100m:1:15.42200m:2:37.54400m:5:30.39800m:11:19.071500m:21:22.60
7.Friedrich VinkIJsselmeer22:48.22940461322:42.23
100m:1:19.64200m:2:46.07400m:5:47.73800m:11:46.641500m:22:42.23
8.Jasper BiemoltZV De Aalscholver24:27.10940309522:55.66
100m:1:22.12200m:2:51.16400m:5:50.86800m:12:03.641500m:22:55.66
9.Lex LoenZV De AalscholverNT690138923:04.54
100m:1:19.45200m:2:48.95400m:5:52.64800m:12:10.421500m:23:04.54
AFGEMMike VerweijZV De Aalscholver20:55.589305245
AFGEMDaan SpringveldZV De Aalscholver24:26.729400055
AFGEMRobbert SpringveldZV De Aalscholver17:42.808302015
AFGEMWouter VosIJsselmeer22:27.239003161

BMSjors LieverstDAW-Finenzo19:10.18950138918:59.05
100m:1:07.99200m:2:22.84400m:4:55.72800m:10:05.371500m:18:59.05