Nr. 1. Meisjes, 300m vrije slag  Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 2. Jongens, 300m vrije slag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 400m vrije slag  Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 4. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 5. Meisjes, 800m vrije slag  Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 6. Jongens, 800m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 7. Meisjes, 1500m vrije slag  Meisjes Jeugd 1 en 2
Nr. 8. Dames, 1500m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 9. Jongens, 1500m vrije slag  Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 10. Jongens, 1500m vrije slag  Jongens Jeugd 1 en 2
Nr. 11. Heren, 1500m vrije slag  Heren Senioren Open


LAC 2 vrije slag
Brunssum, 30.11.2008


Programmanr. 1
30.11.2008
Meisjes, 300m vrije slagMeisjes Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.LANG, JuliaHellas-Glana5:44.9899007305:29.58
100m:1:43.18200m:3:37.52300m:5:29.58
2.FORTUIN, KayleighHellas-GlanaNT99020725:30.48
50m:47.10100m:1:43.89300m:5:30.48
3.DALM, Erin-LisaBrunssumNT99003985:37.45
50m:48.57100m:1:43.70200m:3:44.10300m:5:37.45


<< TOP >>
Programmanr. 2
30.11.2008
Jongens, 300m vrije slagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.DE MUNTER, VincentBrunssumNT00001814:37.93
50m:43.56100m:1:31.14200m:3:08.00300m:4:37.93
2.JENTE, DaanBrunssumNT99002774:41.10
50m:43.35100m:1:31.22200m:3:07.25300m:4:41.10
3.VAN DER HAIJDEN, LarsBrunssumNT99002255:15.39
50m:44.52100m:1:36.63200m:3:24.92300m:5:15.39
4.ARNOLDUSSEN, LucBrunssumNT99005436:12.37
50m:55.75200m:4:09.42300m:6:12.37


<< TOP >>
Programmanr. 3
30.11.2008
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Minioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.SINKIEWICZ, ElishiaZon/S&s5:37.4497021105:30.52
100m:1:16.87200m:2:40.02400m:5:30.52
2.BEX, WendyHellas-Glana5:51.0197012325:33.45
50m:36.60100m:1:18.70200m:2:41.67400m:5:33.45
3.POORTS, ChayenneNimo5:55.0098006705:46.16
50m:38.12100m:1:20.84200m:2:47.18400m:5:46.16
4.VAN DE RIJT, CarmenMz&pc5:50.0098014125:51.91
50m:38.82100m:1:23.66400m:5:51.91
5.PEETERS, MignonNimo5:55.0097010485:52.02
50m:37.75100m:1:21.11200m:2:50.84400m:5:52.02
6.GRISPEN, NinaZC Valkenburg6:02.2397006565:53.99
50m:40.28100m:1:25.28200m:2:58.62400m:5:53.99
7.SMEETS, CelineBrunssum6:35.8297033666:06.18
50m:42.08100m:1:29.47200m:3:06.79400m:6:06.18
8.VELDMAN, ChantalNimo5:56.9497030006:06.43
50m:41.31100m:1:27.25200m:3:01.85400m:6:06.43
9.LEUNISSEN, MelanieNimoNT98006726:17.05
50m:40.06100m:1:26.52200m:3:03.26400m:6:17.05
10.DE CROOCK, RianneZC Valkenburg6:37.2698014666:30.00
50m:44.76100m:1:32.19200m:3:12.41400m:6:30.00
11.SKRABANJA, RaniMosaquaNT98009926:41.36
50m:44.32100m:1:35.10200m:3:19.23400m:6:41.36
12.ERKENS, DaphneNimoNT98023726:52.10
50m:44.39100m:1:35.29200m:3:21.48400m:6:52.10
13.VIEHMANN, KendraBrunssum6:50.8697021287:02.61
100m:1:37.58200m:3:25.89400m:7:02.61
14.THEUNISSEN, MinkeZC ValkenburgNT98018267:06.45
50m:47.67100m:1:41.32200m:3:30.42400m:7:06.45
15.VAN DER HAIJDEN, MyrtheBrunssum8:03.8798011747:16.74
100m:1:37.84200m:3:29.81400m:7:16.74


<< TOP >>
Programmanr. 4
30.11.2008
Jongens, 400m vrije slagJongens Minioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.NEMETH, IvoBrunssumNT97000755:54.04
50m:40.39100m:1:25.95200m:2:58.64400m:5:54.04
2.JACOBS, VincentNimo6:45.0098016695:55.38
50m:38.21100m:1:22.87200m:2:53.32400m:5:55.38
3.VON DEN HOFF, KillianBrunssum6:13.7897000135:58.09
50m:39.18100m:1:23.18200m:2:55.03400m:5:58.09
4.DE CROOCK, JeroenZC Valkenburg6:23.6497020256:01.43
50m:40.28100m:1:27.78200m:2:59.64400m:6:01.43
5.WEBER, DeviNimo6:45.0098012156:11.66
50m:39.97100m:1:25.63200m:3:00.03400m:6:11.66
6.WOLTERS, DylanHellas-Glana7:19.5198002876:54.65
100m:1:35.69200m:3:20.89400m:6:54.65
7.HABETS, JhamiroBrunssum7:51.1698008037:03.49
100m:1:36.05200m:3:24.84400m:7:03.49
8.KÖHLEN, BartHellas-GlanaNT98024537:05.29
50m:46.48100m:1:39.89200m:3:27.26400m:7:05.29


<< TOP >>
Programmanr. 5
30.11.2008
Meisjes, 800m vrije slagMeisjes Junioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.SANDERS, MaaikeHellas-Glana11:18.23960280610:34.21
50m:36.55100m:1:14.43200m:2:33.96400m:5:14.78800m:10:34.21
2.PISTERS, JonaNimo11:30.00950178410:56.07
50m:34.60100m:1:13.76200m:2:35.10400m:5:21.86800m:10:56.07
3.KERKHOFF, BoNimo12:03.10950237611:11.92
50m:37.23100m:1:17.00200m:2:39.83400m:5:28.95800m:11:11.92
4.VIEHMANN, AmberBrunssum14:28.47950440011:15.12
50m:40.09100m:1:22.81200m:2:47.34400m:5:40.38800m:11:15.12
5.JENTE, LisanneBrunssumNT960078811:16.99
50m:39.62100m:1:22.21200m:2:48.96400m:5:42.99800m:11:16.99
6.JASPERS, MerelNimo13:40.87960254411:30.94
50m:38.64100m:1:21.03200m:2:47.33400m:5:43.32800m:11:30.94
7.JENNES, CélineZon/S&s13:19.14960215411:58.00
50m:39.00100m:1:22.00200m:2:50.30400m:5:52.20800m:11:58.00
8.REMMEL, DanaeZon/S&s13:00.78960058812:05.25
50m:38.24100m:1:21.46200m:2:50.85400m:5:54.80800m:12:05.25
9.ODEKERKEN, VeraMosaquaNT960246412:28.83
50m:39.74100m:1:23.83200m:2:56.83400m:6:09.04800m:12:28.83
10.HOUBEN, JoëlleHellas-Glana13:27.65960141612:34.10
50m:41.59100m:1:27.40200m:3:01.69400m:6:14.24800m:12:34.10
11.VAN DER AALST, KarinZon/S&s13:13.91950135612:40.86
50m:39.67100m:1:24.76200m:2:56.42400m:6:07.26800m:12:40.86
12.WILMS, WynonaHellas-GlanaNT950397012:50.07
50m:42.72100m:1:30.02200m:3:07.26400m:6:23.92800m:12:50.07
13.LINSSEN, EmmyZon/S&s14:45.93960059014:02.40
50m:44.34100m:1:35.08200m:3:18.90400m:6:55.68800m:14:02.40


<< TOP >>
Programmanr. 6
30.11.2008
Jongens, 800m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.GREVEN, LucasZC Valkenburg9:32.6895019419:23.00
50m:33.16100m:1:08.13200m:2:18.45400m:4:39.70800m:9:23.00
2.WOLTERS, KevinHellas-Glana9:49.8195019659:36.97
50m:33.39100m:1:08.25200m:2:18.96400m:4:46.67800m:9:36.97
3.VAN NOORDEN, ArthurZC Valkenburg10:00.9495012399:39.62
50m:34.18100m:1:09.90200m:2:22.93400m:4:48.49800m:9:39.62
4.NOTTEN, DylanZC Valkenburg10:21.85950009910:08.16
50m:35.28100m:1:13.00200m:2:29.10400m:5:02.56800m:10:08.16
5.THEUNISSEN, MartZC Valkenburg13:08.12950048310:08.32
50m:32.51100m:1:08.73200m:2:22.07400m:4:55.64800m:10:08.32
6.SIEBEN, KennyHellas-Glana10:54.08950366310:46.32
50m:34.57100m:1:13.80200m:2:32.26400m:5:17.07800m:10:46.32
7.GRISPEN, MaxZC Valkenburg11:28.10950178310:57.34
50m:37.25100m:1:17.91200m:2:41.76400m:5:31.03800m:10:57.34
8.WALDUS, AndreasNimo12:06.33950358111:44.19
50m:36.03100m:1:18.00200m:2:43.94400m:5:42.44800m:11:44.19
9.RAMAEKERS, TimZon/S&s12:39.26960062911:46.68
50m:38.73100m:1:21.85200m:2:51.11400m:5:49.93800m:11:46.68
10.KERKHOFF, JoeriNimo12:56.73950168911:46.85
50m:36.98100m:1:19.08200m:2:47.83400m:5:48.18800m:11:46.85
11.SKRABANJA, AxelMosaqua12:45.00950364512:10.04
50m:36.06100m:1:17.54200m:2:47.29400m:5:54.58800m:12:10.04
12.VAN DE KUIT, YannicZon/S&sNT950482513:16.67
50m:39.91100m:1:28.84200m:3:09.24400m:6:30.49800m:13:16.67


<< TOP >>
Programmanr. 7
30.11.2008
Meisjes, 1500m vrije slagMeisjes Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.AGTERBERG, DaniqueHellas-Glana20:15.76940105420:16.02
50m:35.92100m:1:14.80200m:2:35.70400m:5:15.32800m:10:39.761500m:20:16.02
2.WEINBERG, VeraNimo21:01.50930214420:35.76
50m:34.94100m:1:13.51200m:2:34.32400m:5:18.95800m:10:50.091500m:20:35.76
3.HUSTINX, AnoukHellas-Glana22:09.19940226621:13.96
50m:37.58100m:1:17.65200m:2:40.14400m:5:29.21800m:11:12.181500m:21:13.96
4.SLAGHUIS, RylanaNimo22:20.81940128621:19.93
50m:35.22100m:1:14.66200m:2:37.25400m:5:28.66800m:11:16.151500m:21:19.93
5.FRANSSEN, JamillaZon/S&s25:33.50940487223:15.57
50m:39.98100m:1:25.03200m:2:54.12400m:5:56.24800m:12:10.801500m:23:15.57
6.HENSELS, AshleyMosaquaNT940066823:59.22
50m:37.91100m:1:20.91200m:2:52.56400m:6:04.12800m:12:37.501500m:23:59.22
7.JANSSEN, LiekeNimoNT930595424:02.53
50m:38.48100m:1:22.83200m:2:56.27400m:6:06.01800m:12:33.511500m:24:02.53
8.RAMAEKERS, LisetteZon/S&s25:52.34940398426:08.50
50m:40.32100m:1:27.03200m:3:03.53400m:6:30.88800m:13:41.501500m:26:08.50


<< TOP >>
Programmanr. 8
30.11.2008
Dames, 1500m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.COLIJN, LydiaNimo19:16.49860071819:15.32
50m:34.13100m:1:11.42200m:2:27.64400m:4:59.26800m:10:10.161500m:19:15.32
2.PFEFFER, MaraNimo21:04.00910547819:55.56
50m:34.91100m:1:13.00200m:2:32.41400m:5:14.00800m:10:36.661500m:19:55.56
3.HACKING, MichelleNimo21:02.45910764620:12.22
50m:35.19100m:1:13.34200m:2:32.62400m:5:14.98800m:10:40.371500m:20:12.22
4.UBACHS, BonnieBrunssum20:08.92870489620:48.14
50m:37.30100m:1:17.02200m:2:37.40400m:5:20.52800m:11:01.931500m:20:48.14
5.KIERKELS, TessaZC Valkenburg20:55.75910160221:12.75
50m:37.02100m:1:17.95200m:2:41.57400m:5:31.10800m:11:15.391500m:21:12.75
6.VAN GOLDE, JolienZC Valkenburg22:22.80920420021:22.91
50m:40.22100m:1:22.88200m:2:48.97400m:5:42.41800m:11:26.001500m:21:22.91
7.HOPMAN, ThessaZC Valkenburg21:36.94900158821:43.71
50m:36.93100m:1:18.25200m:2:43.52400m:5:37.64800m:11:30.181500m:21:43.71
8.LENSEN, MeidrieHellas-Glana22:00.51900230221:47.40
50m:37.31100m:1:17.72200m:2:43.56400m:5:37.12800m:11:30.841500m:21:47.40
9.HENSELS, AudreyMosaquaNT910122623:02.30
50m:39.07100m:1:24.83200m:2:50.48400m:5:54.92800m:12:10.571500m:23:02.30
AFGEMMARTENS, EvaHellas-Glana20:35.839206966
AFGEMROBBERTSEN, FannyNimo20:03.739102622


<< TOP >>
Programmanr. 9
30.11.2008
Jongens, 1500m vrije slagJongens Junioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.SNACKERS, LesterZC Valkenburg17:13.85940094717:02.74
50m:30.02100m:1:02.42200m:2:10.20400m:4:26.92800m:9:01.511500m:17:02.74
2.RAMAEKERS, RobinZon/S&s17:40.26930438518:45.18
50m:31.33100m:1:04.17200m:2:12.36400m:4:32.79800m:9:35.621500m:18:45.18
3.PELTZER, JelleZC Valkenburg20:14.02940377919:04.28
50m:32.28100m:1:09.03200m:2:26.31400m:5:01.59800m:10:13.251500m:19:04.28
4.BOER, Remy denDe WarandeNT940175919:17.85
50m:31.53100m:1:06.22200m:2:20.19400m:4:55.22800m:10:05.631500m:19:17.85
5.TUMMERS, StanHellas-GlanaNT940064919:20.98
50m:35.30100m:1:13.10200m:2:30.00400m:5:03.82800m:10:14.891500m:19:20.98
6.VAN DE KUIT, BjornZon/S&s20:00.00930669320:58.30
50m:37.46100m:1:17.93200m:2:40.55400m:5:28.18800m:11:04.781500m:20:58.30
7.WEBER, VinceNimoNT940423321:44.53
50m:35.10100m:1:15.32200m:2:42.06400m:5:37.12800m:11:31.721500m:21:44.53
AFGEMNEMETH, PedroBrunssumNT9401575


<< TOP >>
Programmanr. 10
30.11.2008
Jongens, 1500m vrije slagJongens Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.NOTTEN, MitchZC Valkenburg16:42.90920250516:50.22
50m:31.41100m:1:03.94200m:2:10.16400m:4:24.79800m:8:55.381500m:16:50.22
2.FEIJS, JeroenZC Valkenburg17:41.36920033317:29.91
50m:32.22100m:1:06.50200m:2:16.79400m:4:36.22800m:9:17.001500m:17:29.91
3.NIEMARK, JoryZon/S&s18:30.45920440918:40.80
50m:32.95100m:1:07.46200m:2:20.25400m:4:48.70800m:9:53.831500m:18:40.80
4.VILLEVOYE, ThijsNimo19:54.96910658918:59.94
50m:32.90100m:1:08.78200m:2:22.37400m:4:52.87800m:10:00.731500m:18:59.94
5.SLAGHUIS, MartynNimo19:10.56910303519:42.82
50m:33.35100m:1:09.60200m:2:27.70400m:5:01.82800m:10:20.901500m:19:42.82


<< TOP >>
Programmanr. 11
30.11.2008
Heren, 1500m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.VAN ELBURG, SanderZC Valkenburg18:55.34880093718:41.51
50m:32.31100m:1:06.24200m:2:16.71400m:4:45.15800m:9:48.541500m:18:41.51
2.MEIJERS, KarstenZC Valkenburg22:15.32900495922:36.18
50m:35.21100m:1:17.11200m:2:43.68400m:5:43.40800m:11:50.581500m:22:36.18
3.HOOFS, EloyMosaquaNT900125322:37.34
50m:34.25100m:1:15.44200m:2:45.03400m:5:48.19800m:11:55.531500m:22:37.34
AFGEMNEMETH, RicoBrunssumNT9004455