Nr. 1. Dames, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 2. Heren, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 3. Dames, 50m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 4. Heren, 50m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 5. Dames, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 6. Heren, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 8. Heren, 50m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 9. Dames, 800m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 10. Heren, 800m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 11. Dames, 100m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 12. Heren, 100m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 13. Dames, 100m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 14. Heren, 100m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 15. Dames, 100m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 16. Heren, 100m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 17. Dames, 100m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 18. Heren, 100m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 19. Dames, 200m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 20. Heren, 200m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 21. Dames, 100m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 22. Heren, 100m wisselslag  alg. leeftijdsgroep


Limietwedstrijd AZ&PC
Amersfoort, 30.11.2008


Programmanr. 1
30-11-2008
Dames, 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pauline GouwensDe Otters Het Gooi27.02840079027.17
2.Silvie KetelaarsAZ&PC27.12850377827.52
3.Lieke VeroudenAZ&PC29.64900394827.63
4.Mandy van WakerenZwemlust/Utrecht(SG)28.37860395428.00
5.Yvonne v.d. PolAZ&PC27.84880347228.06
6.Malissa van der HorstZwemlust/Utrecht(SG)27.66920081028.36
7.Tanja van EssenWiekslag28.41940467828.54
8.Michelle VeroudenEiffel Swimmers PSV29.39940015028.60
9.Iris SeltenAquarijn29.14920284028.75
10.Jip MulkensAquarijn28.69940253828.80
10.Janet van der PoelLZ 1886-KartoenZ29.44930184228.80
12.Tanja PeetersEiffel Swimmers PSV28.00910242829.05
13.Iris PijtakAZ&PC29.77930060229.16
14.Madelon van Zantende Meer28.79910363229.18
15.Laura MoolenaarAZ&PC30.47960065629.39
16.Shireen PostAZ&PC30.66950328629.47
17.Sarina SnijderVzc-E&p29.84910290629.88
18.Suzanne ErdbrinkVzc-E&p29.67870115029.89
19.Tessa van der AaDwk31.49930211029.96
20.Janine VerhaeghEiffel Swimmers PSV29.73950075430.02
21.Jasmijn RuijgrokLZ 1886-KartoenZ29.78940103230.20
22.Britte van SomerenZwemclub Zeist31.69950082830.80
23.Lianne MolkenboerE Z C31.13960203430.82
24.Desiree VisserAZ&PC31.23950531830.83
25.Lora BoschE Z C30.75960190031.17
26.Sedona de KeijzerAZ&PC33.07960316431.28
27.Annika van DijkZwemclub Zeist31.26920709631.33
28.Latascha Kiliande Meer31.12970230831.74
29.Lisanne SpoelstraLZ 1886-KartoenZ31.76950308633.06
30.Lisa de Goeide Meer33.80940464833.07
31.Ellen van DijkVzc-E&p33.18940157833.13
32.Shannen Bronkde Meer36.48930601433.26
33.Esther WagelaarDwk33.60930341833.30
34.Melanie van SomerenZwemclub Zeist33.94960012233.51
35.Chantal van de KraatsVzc-E&p36.09960028036.09


<< TOP >>
Programmanr. 2
30-11-2008
Heren, 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robin van AggeleAZ&PC22.08840001723.08
2.Geert LantinkAZ&PC22.98860184923.40
3.Ewoud TammingaAZ&PC23.56820170123.55
4.Floor VerhaarDe Otters Het Gooi23.54900460323.70
5.Joost GroeneveldVzc-E&p24.86920040923.93
6.Robert YallopAZ&PC24.33890367924.10
7.Tom MaassenZC Ooievaar (SG)24.79860197924.51
8.John VerhagenEiffel Swimmers PSV24.37920532524.73
9.Stefan Hazelegerde Meer25.23910086725.20
10.Kristiaan LenosLZ 1886-KartoenZ25.30830133125.44
11.Sjoerd SievalLZ 1886-KartoenZ25.07900266325.47
12.Thijs HagelsteinVzc-E&p25.78910082725.57
13.Gert SikkemaZignea25.53630068725.71
14.Wouter KamanAquarijn25.79930024126.04
15.Dennis OverhageEiffel Swimmers PSV25.95900222326.07
16.Arnoud KeizerAZ&PC25.67840115126.16
17.Nick OortwijnDwk26.46920444726.23
18.Robin de RijkeAZ&PC27.52910638126.32
19.Tim NiekusVzc-E&p26.18910370926.42
20.Jesse PutsZwemlust/Utrecht(SG)26.71940114726.53
21.Jeroen v.d. BosAZ&PC26.62920229926.67
22.Jesper de JongAquarijn27.16930077526.80
23.Jesse SchaekersAquarijn28.33930198727.04
24.Florian ReumerDe Otters Het Gooi28.97930688527.60
25.Mark PijtakAZ&PC26.84900228727.67
25.Huub van HouwelingenAZ&PC30.54940601927.67
27.Maurice DeelenAZ&PC27.82710140727.77
28.Dominique SikkemaZignea27.86950039927.78
29.Ronald VermeulenAZ&PC29.14940010927.95
30.Niels KemperinkE Z C28.60960000528.16
31.Twan BootAZ&PC28.96960120128.29
32.Donny van den BoschAquarijn29.16950200128.60
33.Sjoerd MurkAquarijn29.53950096728.72FJ 1
34.Kevin Liemburgde Meer29.98930567728.72FJ 2
35.Rikus de LangeAZ&PC30.23940126129.36
36.Rick TheijnZwemclub Zeist32.34960032530.57
37.Lars van GinkelDwk30.98910069930.85
38.Daniël BuijsAZ&PC32.47960018331.77
39.Marnix YkemaVzc-E&p32.79960155532.36


<< TOP >>
Programmanr. 3
30-11-2008
Dames, 50m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sheri RijnbergeMNC Dordrecht33.05880365032.70
2.Zoë van ZijlAquarijn34.68950013634.57
3.Milou FeijtAZ&PC36.00910093235.42
4.Hanneke GroenDwk39.55960580836.60
5.Britt Monkerde Meer38.25970057638.74
6.Elles BeckerZwemclub Zeist40.11960062839.36


<< TOP >>
Programmanr. 4
30-11-2008
Heren, 50m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeffrey BreedijkAZ&PC27.16890045127.34
2.Rory Bob de HaanAnker Team Groningen27.51810060927.39
3.Sander SmeetsWvz27.61840209127.95
4.Frederik TammingaAZ&PC29.95870329330.55
5.Joeri ScheidtVzc-E&p31.07910201131.10
6.Willem de RollerDwk43.54960282344.36


<< TOP >>
Programmanr. 5
30-11-2008
Dames, 50m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Yvonne v.d. PolAZ&PC33.98880347234.28
2.Estrella WierikxZPCNumansdorp35.89940271235.03FJ 1
3.Kirsten van der SteenMNC Dordrecht34.96810142035.03FJ 2
4.Malissa van de HeuvelEiffel Swimmers PSV40.02930492236.87
5.Monique van de Hoeffde Meer36.76920075236.94
6.Iris SeltenAquarijn37.43920284037.13
7.Tamara van VlietDe Columbiaan35.84940356237.23
8.Elise de Graaffde Meer37.67950493637.89
9.Jasmijn RuijgrokLZ 1886-KartoenZ39.49940103241.00
10.Michelle GeislerAquarijn41.39950251441.02
11.Felicia Emanuelsonde Meer43.69970316843.38
12.Melissa de Jongde Meer43.46970102243.39
13.Manon van de KraatsVzc-E&p47.58950044844.96
14.Chantal van de KraatsVzc-E&p51.54960028048.80
15.Esther de RollerDwk56.80970255850.95


<< TOP >>
Programmanr. 6
30-11-2008
Heren, 50m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rudy Ted de HaanAnker Team Groningen28.32840080528.13
2.Timon EvenhuisAnker Team Groningen30.15900084328.98
3.Vincent BakkerAZ&PC30.04860010730.34
4.Kasper LeeuwE Z C31.66930443531.98FJ 1
5.Vincent VersteegZwemlust/Utrecht(SG)31.61770100331.98FJ 2
6.Jordan KraaijenhofAZ&PC35.48930111133.60
7.Sjoerd MurkAquarijn37.63950096736.86
8.Maurice DeelenAZ&PC42.04710140736.98
9.Bas PerikElectrolux AZC38.70950220937.88


<< TOP >>
Programmanr. 7
30-11-2008
Dames, 50m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lieke VeroudenAZ&PC30.95900394829.22
2.Mandy van WakerenZwemlust/Utrecht(SG)29.81860395429.76
3.Vivianne van den BroekWiekslag29.78920030229.86
4.Silvie KetelaarsAZ&PC29.54850377830.22
5.Janet van der PoelLZ 1886-KartoenZ32.64930184231.51FJ 1
6.Elles van LeeuwenWidex Gzc Donk31.35860224031.51FJ 2
7.Malissa van der HorstZwemlust/Utrecht(SG)31.29920081032.39
8.Desiree VisserAZ&PC34.10950531833.08
9.Elsbeth v. DorssenAZ&PC32.65850072433.22
10.Jasmijn RuijgrokLZ 1886-KartoenZ33.60940103233.28
11.Suzanne ErdbrinkVzc-E&p34.23870115033.38
12.Estrella WierikxZPCNumansdorp31.43940271233.60
13.Suzanne de VriesAZ&PC34.98950062834.12
14.Iris van de Hoefde Meer35.62940097035.85FJ 1
15.Annika van DijkZwemclub Zeist35.64920709635.85FJ 2
16.Shannen Bronkde Meer39.86930601436.65
17.Rozemarijn ErdbrinkVzc-E&p35.83930023236.86
18.Elles BeckerZwemclub Zeist38.01960062836.90
19.Manon van de KraatsVzc-E&p40.03950044838.67


<< TOP >>
Programmanr. 8
30-11-2008
Heren, 50m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ewoud TammingaAZ&PC24.53820170125.12
2.Marc KremerAnker Team Groningen25.42900466725.39
3.Sven JaegerHellas-Glana25.93830102125.65FJ 1
4.Geert LantinkAZ&PC25.41860184925.65FJ 2
5.Robert YallopAZ&PC26.06890367926.06
6.Arjan AssinkWvz26.14860006926.10
7.Teun GroenewegE Z C26.64870113326.32
8.Sil HovingEiffel Swimmers PSV27.42910394727.10
9.Nick OortwijnDwk28.02920444727.58
10.Lars SievalLZ 1886-KartoenZ27.50930072328.06
11.Dennis OverhageEiffel Swimmers PSV27.83900222328.11
12.Arnoud KeizerAZ&PC29.00840115128.76
13.Frederik TammingaAZ&PC29.11870329329.46
14.Jordan KraaijenhofAZ&PC31.06930111130.17
15.Rikus de LangeAZ&PC33.81940126133.10
16.Lars van GinkelDwk33.95910069933.82
17.Marnix YkemaVzc-E&p40.56960155537.76
18.Loris MisicVzc-E&p43.54960210143.67


<< TOP >>
Programmanr. 9
30-11-2008
Dames, 800m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rieneke TerinkAZ&PC8:44.5984024248:43.83
100m:1:01.37200m:2:07.47400m:4:19.79800m:8:43.83
2.Rachelle VisserAZ&PC9:43.6495001069:31.51
100m:1:07.16200m:2:18.60400m:4:43.60800m:9:31.51
3.Rosanne de BoerLZ 1886-KartoenZ9:31.7391040609:34.22
100m:1:06.79200m:2:19.01400m:4:43.54800m:9:34.22
4.Shireen PostAZ&PC10:02.2195032869:42.34
100m:1:09.40200m:2:23.15400m:4:50.84800m:9:42.34
5.Macy OortwijnDwk10:13.21950072210:00.79
100m:1:07.98200m:2:22.39400m:4:54.58800m:10:00.79
6.Jessie SmedingOrca10:25.80950452810:15.64
100m:1:11.48200m:2:29.10400m:5:05.60800m:10:15.64
7.Evelien van RuitenOrca10:49.90960292410:28.67
100m:1:11.16200m:2:30.82400m:5:13.48800m:10:28.67
8.Marre ZandringaOrca11:12.30970113610:40.43
100m:1:14.39200m:2:36.25400m:5:22.17800m:10:40.43
9.Denise SchulpenAquarijn11:12.86970015810:44.47
100m:1:14.22200m:2:34.98400m:5:18.26800m:10:44.47
10.Linda KampermanAquarijn10:53.13960123810:49.23
100m:1:13.95200m:2:35.64400m:5:22.77800m:10:49.23
11.Laura WillemsenDwk11:16.16970016810:58.89
100m:1:16.95200m:2:40.61400m:5:29.14800m:10:58.89
12.Dèlenn van Oostromde Meer11:27.42960005611:04.61
100m:1:17.66200m:2:42.95400m:5:29.54800m:11:04.61
13.Britt Monkerde Meer12:11.73970057612:26.87
100m:1:22.16200m:2:55.32400m:6:06.79800m:12:26.87


<< TOP >>
Programmanr. 10
30-11-2008
Heren, 800m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robin van AggeleAZ&PC8:08.2984000178:16.40
100m:57.73200m:1:59.48400m:4:03.31800m:8:16.40
2.Roy VisserDe Otters Het Gooi9:09.4791024238:55.80
100m:1:00.23200m:2:06.45400m:4:21.92800m:8:55.80
3.Jeffrey BreedijkAZ&PC9:05.1089004518:58.84
100m:1:01.31200m:2:09.29400m:4:22.05800m:8:58.84
4.Fred SminkDe Otters Het Gooi9:09.9791045199:16.67
100m:1:01.80200m:2:09.76400m:4:29.86800m:9:16.67
5.Stefan Hazelegerde Meer9:13.0891008679:21.51
100m:1:02.71200m:2:11.93400m:4:33.86800m:9:21.51
6.Huub van HouwelingenAZ&PC9:45.3894060199:44.45
100m:1:08.07200m:2:22.45400m:4:50.60800m:9:44.45
7.Daniël BuijsAZ&PCNT960018310:29.02
100m:1:11.23200m:2:29.32400m:5:03.29800m:10:29.02


<< TOP >>
Programmanr. 11
30-11-2008
Dames, 100m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lieke VeroudenAZ&PC58.90900394857.87
2.Linda WeekersEiffel Swimmers PSV59.3890041841:00.02
3.Lotte WilmsAZ&PC1:00.2284027701:00.11
4.Michelle VeroudenEiffel Swimmers PSV1:01.5594001501:00.46
5.Silvie KetelaarsAZ&PC1:00.1685037781:01.31
6.Iris PijtakAZ&PC1:02.2893006021:02.77
7.Janet van der PoelLZ 1886-KartoenZ1:02.5493018421:02.93
8.Iris SeltenAquarijn1:02.2892028401:03.42
9.Jasmijn RuijgrokLZ 1886-KartoenZ1:04.2894010321:03.56
10.Jip MulkensAquarijn1:02.9894025381:04.04
11.Sarina SnijderVzc-E&p1:05.5091029061:04.82
12.Milou FeijtAZ&PC1:08.0091009321:05.04
13.Zoë van ZijlAquarijn1:05.3995001361:05.15
14.Monique van de Hoeffde Meer1:04.9492007521:05.40
15.Heleen KaemingkZwemclub Zeist1:07.5695014381:05.80
16.Desiree VisserAZ&PC1:07.9195053181:07.11
17.Lora BoschE Z C1:07.0096019001:07.36
18.Sedona de KeijzerAZ&PC1:07.6496031641:09.04
19.Simone SoudantEiffel Swimmers PSV1:09.6695004301:09.32
20.Britte van SomerenZwemclub Zeist1:11.8395008281:09.39
21.Pieternel BraamLZ 1886-KartoenZ1:07.8595016101:09.51
22.Karla WestenbergE Z C1:10.8696017381:10.07
23.Latascha Kiliande Meer1:08.6097023081:10.17
24.Elise de Graaffde Meer1:10.8395049361:10.51
25.Robin TheijnZwemclub Zeist1:07.6093068901:10.61
26.Lisa de Goeide Meer1:12.4694046481:11.61
27.Lisanne SpoelstraLZ 1886-KartoenZ1:09.9995030861:11.83
28.Iris van de Hoefde Meer1:13.5794009701:14.21
29.Shannen Bronkde Meer1:15.0093060141:14.68
30.Manon van de KraatsVzc-E&p1:17.8995004481:17.70
31.Felicia Emanuelsonde Meer1:22.1497031681:19.08
32.Melissa de Jongde Meer1:24.7497010221:20.26


<< TOP >>
Programmanr. 12
30-11-2008
Heren, 100m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Geert LantinkAZ&PC50.75860184951.08
2.Ewoud TammingaAZ&PC51.42820170151.83
3.Ferry WeertmanDe Otters Het Gooi55.68920146154.39
4.Sil HovingEiffel Swimmers PSV54.52910394754.51
5.Sjoerd SievalLZ 1886-KartoenZ54.02900266354.73
6.Dennis OverhageEiffel Swimmers PSV55.78900222355.76
7.Thijs HagelsteinVzc-E&p55.24910082755.94
8.Gert SikkemaZignea55.67630068756.51
9.Vincent BakkerAZ&PC54.58860010756.67
10.Daniel van der DeenZC Borger57.95950072156.93
11.Jeroen GijselaarE Z C58.40930077758.24
12.Ruud van HeerbeekEiffel Swimmers PSV59.16930176958.59FJ 1
13.Joeri ScheidtVzc-E&p57.10910201158.59FJ 2
14.Tim NiekusVzc-E&p58.07910370958.85
15.Jesse SchaekersAquarijn1:02.63930198759.28
16.Jesper de JongAquarijn1:00.27930077559.53
17.Jeroen v.d. BosAZ&PC58.8992022991:00.11
18.Mark PijtakAZ&PC1:00.4890022871:01.45
19.Niels KemperinkE Z C1:01.8196000051:02.22
20.Maurice DeelenAZ&PC1:01.7571014071:02.47
21.Donny van den BoschAquarijn1:02.2995020011:02.92FJ 1
22.Ronald VermeulenAZ&PC1:02.5194001091:02.92FJ 2
23.Kevin Liemburgde Meer1:04.1693056771:03.45
24.Marnix YkemaVzc-E&p1:11.1096015551:11.51
25.Loris MisicVzc-E&p1:17.7996021011:17.57
26.Willem de RollerDwk1:20.9496028231:20.20


<< TOP >>
Programmanr. 13
30-11-2008
Dames, 100m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rieneke TerinkAZ&PC1:04.2484024241:04.83
2.Sheri RijnbergeMNC Dordrecht1:09.7388036501:10.10FJ 1
3.Tanja PeetersEiffel Swimmers PSV1:06.6991024281:10.10FJ 2
4.Tessa van der AaDwk1:09.9093021101:10.60
5.Marloes ResinkDwk1:10.9290030781:10.88
6.Tanja van EssenWiekslag1:15.3094046781:11.53
7.Laura MoolenaarAZ&PC1:18.8096006561:16.60
8.Karla WestenbergE Z C1:16.2696017381:17.85
9.Hanneke GroenDwk1:22.4996058081:19.69
10.Lisanne SpoelstraLZ 1886-KartoenZ1:22.2395030861:20.06
11.Sanne WillemsenDwk1:18.3695020801:20.29
12.Lianne MolkenboerE Z C1:19.9896020341:20.36
13.Jasmijn BinkLZ 1886-KartoenZ1:21.3397003321:20.84
14.Laura WillemsenDwk1:22.1097001681:23.05
15.Ellen van DijkVzc-E&p1:23.1394015781:23.61
16.Britt Monkerde Meer1:23.4497005761:25.67
17.Esther de RollerDwk1:29.8997025581:29.72


<< TOP >>
Programmanr. 14
30-11-2008
Heren, 100m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robert YallopAZ&PC57.30890367957.84
2.Rory Bob de HaanAnker Team Groningen59.83810060959.02
3.Sander SmeetsWvz59.5584020911:00.39
4.Joost GroeneveldVzc-E&p1:02.5892004091:02.14
5.Arnoud KeizerAZ&PC1:05.3484011511:05.54
6.Kasper LeeuwE Z C1:06.7393044351:06.08
7.Lars SievalLZ 1886-KartoenZ1:03.7993007231:06.84
8.Jeroen GijselaarE Z C1:05.3293007771:07.30FJ 1
9.Frederik TammingaAZ&PC1:05.8387032931:07.30FJ 2
10.Bas PerikElectrolux AZC1:08.2895022091:07.76
11.Dominique SikkemaZignea1:09.4595003991:09.61
12.Rikus de LangeAZ&PC1:12.1394012611:11.00
13.Twan BootAZ&PC1:12.6496012011:13.18
14.Lars van GinkelDwk1:15.7091006991:16.37


<< TOP >>
Programmanr. 15
30-11-2008
Dames, 100m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lieke VeroudenAZ&PC1:12.3090039481:12.47
2.Yvonne v.d. PolAZ&PC1:15.1488034721:15.76
3.Estrella WierikxZPCNumansdorp1:18.1094027121:19.26
4.Malissa van de HeuvelEiffel Swimmers PSV1:25.5693049221:20.82
5.Janet van der PoelLZ 1886-KartoenZ1:21.4193018421:22.45
6.Tamara van VlietDe Columbiaan1:18.6794035621:23.04
7.Elsbeth v. DorssenAZ&PC1:23.4885007241:23.59
8.Suzanne de VriesAZ&PC1:24.3795006281:24.16
9.Elise de Graaffde Meer1:22.4895049361:24.80
10.Esther WagelaarDwk1:28.2093034181:28.55
11.Lora BoschE Z C1:27.7396019001:30.02
12.Latascha Kiliande Meer1:29.8697023081:30.55
13.Michelle GeislerAquarijn1:30.6495025141:31.04
14.Desiree VisserAZ&PC1:31.8695053181:33.33
15.Melissa de Jongde Meer1:33.1097010221:34.10
16.Sedona de KeijzerAZ&PC1:36.2096031641:34.68
17.Felicia Emanuelsonde Meer1:33.9597031681:37.32
18.Elles BeckerZwemclub Zeist1:38.6996006281:37.95
19.Lisa de Goeide Meer1:37.5594046481:38.16


<< TOP >>
Programmanr. 16
30-11-2008
Heren, 100m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sebastian BakkerAnker Team Groningen1:03.6288001191:04.57
2.Sven JaegerHellas-Glana1:06.0583010211:06.13
3.Teun GroenewegE Z C1:08.7687011331:07.89
4.Kristiaan LenosLZ 1886-KartoenZ1:09.3683013311:08.93
5.Vincent VersteegZwemlust/Utrecht(SG)1:11.7577010031:13.07
6.Jordan KraaijenhofAZ&PC1:14.2793011111:13.93
7.Florian ReumerDe Otters Het Gooi1:15.9093068851:16.75
8.Huub van HouwelingenAZ&PC1:18.4094060191:17.26
9.Sjoerd MurkAquarijn1:20.7795009671:19.39
10.Niels KemperinkE Z C1:23.9596000051:19.57
11.Maurice DeelenAZ&PC1:26.4571014071:21.35
12.Bas PerikElectrolux AZC1:22.9295022091:21.48


<< TOP >>
Programmanr. 17
30-11-2008
Dames, 100m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pauline GouwensDe Otters Het Gooi1:05.1384007901:05.39
2.Lotte WilmsAZ&PC1:05.0384027701:07.28
3.Vivianne van den BroekWiekslag1:07.8892003021:07.83
4.Mandy van WakerenZwemlust/Utrecht(SG)1:08.9986039541:08.21
5.Silvie KetelaarsAZ&PC1:07.5785037781:09.02
6.Elles van LeeuwenWidex Gzc Donk1:09.3286022401:10.09
7.Shireen PostAZ&PC1:12.1795032861:11.82
8.Monique van de Hoeffde Meer1:15.5992007521:15.20
9.Jasmijn RuijgrokLZ 1886-KartoenZ1:18.0894010321:18.30
10.Iris van de Hoefde Meer1:19.7894009701:21.11
11.Suzanne de VriesAZ&PC1:20.8795006281:23.83
12.Jasmijn BinkLZ 1886-KartoenZ1:24.3897003321:24.62
13.Laura WillemsenDwk1:26.8197001681:25.92
14.Annika van DijkZwemclub Zeist1:25.1092070961:26.28
15.Dèlenn van Oostromde Meer1:32.3396000561:32.64


<< TOP >>
Programmanr. 18
30-11-2008
Heren, 100m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robin van AggeleAZ&PC51.86840001754.65
2.Rudy Ted de HaanAnker Team Groningen55.54840080555.35
3.Marc KremerAnker Team Groningen56.41900466755.89
4.Ewoud TammingaAZ&PC53.58820170156.26
5.Timon EvenhuisAnker Team Groningen59.13900084357.32
6.Tom MaassenZC Ooievaar (SG)57.31860197958.40
7.Floor VerhaarDe Otters Het Gooi56.11900460358.61
8.Geert LantinkAZ&PC59.70860184959.80
9.Roy VisserDe Otters Het Gooi1:01.8591024231:01.33
10.Nick OortwijnDwk1:03.5392044471:02.86
11.Ruud van HeerbeekEiffel Swimmers PSV1:04.6393017691:04.26
12.Kasper LeeuwE Z C1:04.9293044351:04.64
13.Fred SminkDe Otters Het Gooi1:04.0691045191:10.16
14.Donny van den BoschAquarijn1:12.7395020011:13.36
15.Kevin Liemburgde Meer1:13.2093056771:15.14
16.Mitchell van WinsumAZ&PC1:24.5795006191:28.58
17.Willem de RollerDwk1:49.6096028231:56.00


<< TOP >>
Programmanr. 19
30-11-2008
Dames, 200m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rieneke TerinkAZ&PC2:16.0784024242:18.47
50m:30.16200m:2:18.47
2.Michelle VeroudenEiffel Swimmers PSV2:27.7394001502:27.28
50m:31.77200m:2:27.28
3.Rachelle VisserAZ&PC2:35.3495001062:30.58
50m:31.74200m:2:30.58
4.Linda WeekersEiffel Swimmers PSV2:27.7390041842:31.10
50m:33.11200m:2:31.10
5.Lotte WilmsAZ&PC2:23.8084027702:32.51
50m:31.89200m:2:32.51
6.Jessie SmedingOrca2:42.0695045282:40.70
50m:35.04200m:2:40.70
7.Janine VerhaeghEiffel Swimmers PSV2:47.1695007542:43.89
50m:37.95200m:2:43.89
8.Simone SoudantEiffel Swimmers PSV2:43.4395004302:44.29
50m:35.26200m:2:44.29
9.Michelle GeislerAquarijn2:50.6195025142:50.50
50m:38.08200m:2:50.50
10.Laura MoolenaarAZ&PC2:55.4296006562:50.79
50m:36.04200m:2:50.79
11.Pieternel BraamLZ 1886-KartoenZ2:51.2195016102:51.38
50m:40.41200m:2:51.38
12.Linda KampermanAquarijn2:45.3296012382:54.40
50m:38.26200m:2:54.40
13.Rozemarijn ErdbrinkVzc-E&p2:58.0593002322:56.51
50m:40.23200m:2:56.51
14.Esther de RollerDwk3:47.8997025583:23.07
50m:47.97200m:3:23.07
DISJanet van der PoelLZ 1886-KartoenZ2:34.519301842
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 20
30-11-2008
Heren, 200m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robert YallopAZ&PC2:06.9189036792:10.88
50m:27.68200m:2:10.88
2.John VerhagenEiffel Swimmers PSV2:10.5192053252:12.04
50m:27.42200m:2:12.04
3.Ferry WeertmanDe Otters Het Gooi2:22.1292014612:15.77
50m:28.37200m:2:15.77
4.Daniel van der DeenZC Borger2:27.8795007212:23.35
50m:30.48200m:2:23.35
5.Jordan KraaijenhofAZ&PC2:36.6193011112:23.64
50m:32.80200m:2:23.64
6.Huub van HouwelingenAZ&PC2:29.9994060192:31.36
50m:31.38200m:2:31.36
7.Rikus de LangeAZ&PC2:45.9294012612:38.73
50m:34.57200m:2:38.73
8.Twan BootAZ&PC2:44.0296012012:46.22
50m:36.09200m:2:46.22
9.Mitchell van WinsumAZ&PC2:53.4295006192:58.38
50m:39.87200m:2:58.38


<< TOP >>
Programmanr. 21
30-11-2008
Dames, 100m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Iris PijtakAZ&PC1:15.5393006021:12.69
2.Jasmijn RuijgrokLZ 1886-KartoenZ1:19.4294010321:16.86
3.Lianne MolkenboerE Z C1:22.1496020341:19.63
4.Sanne WillemsenDwk1:23.2895020801:22.61
5.Britte van SomerenZwemclub Zeist1:22.7695008281:24.03
6.Melanie van SomerenZwemclub Zeist1:27.6796001221:26.02


<< TOP >>
Programmanr. 22
30-11-2008
Heren, 100m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kristiaan LenosLZ 1886-KartoenZ1:02.7383013311:02.39
2.Teun GroenewegE Z C1:02.7087011331:02.50
3.Jeroen GijselaarE Z C1:07.8293007771:07.61
4.Ronald VermeulenAZ&PC1:18.2394001091:14.75