Nr. 1. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 2. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 3. Dames, 200m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 4. Heren, 200m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 5. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 6. Heren, 100m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 200m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 9. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 10. Heren, 200m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 11. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 12. Heren, 100m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 13. Dames, 200m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 14. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 15. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 16. Heren, 200m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 17. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 19. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 20. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 21. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 22. Heren, 200m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 23. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 24. Heren, 100m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 25. Dames, 200m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 26. Heren, 200m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 27. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 28. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 6 en later


Limiet wedstrijd ZPD
Zwaagwesteinde, 29.11.2008


1 - Limiet te Zwaagwesteinde29-11-2008 - 14:00


Programmanr. 1
29-11-2008 - 14:00
Jongens, 50m vrije slag
* Super de Boer Zwaagwesteinde *
Jongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Jacko Korporaal9802247ZPD1 / 436.6535.42
2.Daylam Dag9701301ZPD1 / 239.2539.16
3.Brent Molog9900889Orca1 / 5NT39.34
AFGEMOlivier Victor van de Voort9703035Zcnf'341 / 335.20


<< TOP >>
Programmanr. 2
29-11-2008 - 14:01
Meisjes, 50m vrije slag
* Super de Boer Zwaagwesteinde *
Meisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Maaike de Ruijter9704684Orca1 / 2NT36.81
2.Rianne Weggemans9703306Zcnf'342 / 337.6737.63
3.Karen Suradi9703926Orca1 / 4NT37.98
4.Swanet van der Wal9701930ZPD2 / 240.5038.89
5.Luuke Smit9802586Orca1 / 3NT40.51
DISBrigitte van de Veen9802600de Granaet2 / 439.15
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 3
29-11-2008 - 14:03
Dames, 200m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten

FWK 2009 Sneek Jun 1: 3:32.30;  Jun 2: 3:24.40;  Jun 3: 3:19.30;  Jgd 1: 3:17.40;  Jgd 2: 3:15.70;  16 +: 3:13.70


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Gea Hagting8801584Nova2 / 32:41.742:45.03
2.Monique van der Struik9502502ZPC Stadskanaal2 / 53:17.143:04.30
3.Andrea Bandstra9501520Neptunia '242 / 23:14.363:06.63
4.Ankie van der Meer9300504Orca2 / 43:11.623:07.10
5.Saskia Bergsma9301686Zcnf'341 / 5NT3:11.00
6.Sieta Ludema9500436PWC Buitenpost2 / 13:24.923:27.88
7.Nynke Ytsma9701654Wetterwille1 / 33:33.253:28.66
100m:1:38.871:38.87200m:3:28.661:49.79
DISKira Savannah Stavorinus9704122ZPD1 / 4NT3:34.21
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 4
29-11-2008 - 14:12
Heren, 200m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten

FWK 2009 Sneek Jun 1: 3:19.00;  Jun 2: 3:09.80;  Jun 3: 3:04.00;  Jun 4: 2:59.00;  Jgd 1: 2:57.60;  Jgd 2: 2:55.80;  18 +: 2:53.00


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Dennis Wijbenga9003283ZPC Stadskanaal3 / 32:29.232:31.44
2.Luc van der Wolde9500281ZPC Stadskanaal3 / 42:41.112:44.30
3.Gijs Gertsen9303485Orca3 / 22:49.202:46.13
4.Jurjen Hoomans8801527Neptunia '243 / 52:53.422:51.28
5.Bram ter Ellen9402689Orca2 / 43:04.682:55.87
6.Marco Barkhuis9500279ZPC Stadskanaal3 / 12:57.043:00.69
7.Joris Lettinga9206675Orca1 / 5NT3:02.22
8.Marco Krips9203835Neptunia '242 / 32:59.913:04.29
9.Sander Verkaik9404057de Granaet2 / 13:25.053:11.94
10.Jeroen Tijsma9503655PWC Buitenpost1 / 4NT3:12.86
11.Pieter Ytsma9501809Orca2 / 23:18.093:13.03
12.Hendrik Rozema9600281Neptunia '242 / 53:22.083:16.82
13.Daylam Dag9701301ZPD1 / 33:49.213:41.03
14.Thomas van Breemen9701299ZPD1 / 2NT3:41.18


<< TOP >>
Programmanr. 5
29-11-2008 - 14:24
Dames, 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten

FWK 2009 Sneek Jun 1: 1:16.00;  Jun 2: 1:13.00;  Jun 3: 1:11.20;  Jgd 1: 1:09.90;  Jgd 2: 1:09.10;  16 +: 1:08.00


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Iris Rozema9305108F.Z.C.'547 / 31:01.811:01.19
2.Mariska Meems8902812ZPC Stadskanaal7 / 41:02.811:03.04
3.Anna-Jetske Baron9203044F.Z.C.'547 / 21:04.371:06.19
4.Elisabeth Muthert9500062ZPC Stadskanaal7 / 11:05.331:06.75
5.Cynthia Verkaik9601288de Granaet6 / 41:07.661:06.90
6.Gerbranda Beijaard9000272de Granaet7 / 51:04.491:07.79
7.Annemiek Meulenbeld9506230de Granaet6 / 51:11.121:09.06
8.Laura Jongbloed9503356Orca5 / 11:13.201:11.03
9.Myrna Gorter9503158Neptunia '246 / 11:11.331:11.20FJ 1
10.Hester Ludema9300482PWC Buitenpost6 / 21:10.741:11.20FJ 2
11.Rixt-Nynke Baron9601896F.Z.C.'545 / 21:12.471:11.25
12.Lisa Rozema9600860F.Z.C.'545 / 51:12.921:11.28
13.Yvonne Dotinga9306096Neptunia '245 / 41:12.171:12.14
14.Jildau Schilstra9304656Zcnf'345 / 31:11.781:13.44
15.Janna Post9602061Neptunia '244 / 51:16.071:14.19
16.Liseth Flisijn9601176Neptunia '244 / 21:15.861:14.56
17.Bregje Tingen9500960Zcnf'343 / 21:16.711:14.62
18.Amarins Zijlstra9406566de Granaet4 / 11:16.281:14.91
19.Femke Koopmans9504488de Granaet2 / 41:20.131:15.01
20.Fenna Meijer9302792Orca4 / 31:14.721:15.21
21.Rebecca Jansen9703490Orca2 / 11:21.001:16.12
22.Arianne Huisman9403036Zcnf'341 / 1NT1:16.34
23.Yolanda de Vegt9500328Zcnf'343 / 41:16.441:18.24
24.Anouk Ytsma9503858Wetterwille4 / 41:15.571:19.00
24.Rosanne Baarda9603026Neptunia '243 / 11:19.541:19.00
26.Carolien Baarda9704060Orca1 / 51:34.441:19.18
27.Anke Koopmans9702702Neptunia '241 / 31:23.301:21.28
28.Willeke Jonkman9604304Zcnf'342 / 51:20.911:21.92
29.Synthia Postma9405356ZPD1 / 41:25.501:23.12
30.Corina Vaartjes9602028Wetterwille3 / 51:19.311:25.77
31.Heleen Visser9703414Neptunia '241 / 21:29.481:28.15
DISRoelie de Boer9600508Wetterwille2 / 21:20.49AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISAldith Pasveer9701398Orca2 / 31:19.72AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMNikki van der Pijl9403954ZPC Stadskanaal6 / 31:07.13
AFGEMTineke Nicolai9603032de Granaet3 / 31:16.28


<< TOP >>
Programmanr. 6
29-11-2008 - 14:37
Heren, 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten

FWK 2009 Sneek Jun 1: 1:08.40;  Jun 2: 1:05.90;  Jun 3: 1:04.10;  Jun 4: 1:02.30;  Jgd 1: 1:01.50;  Jgd 2: 1:01.10;  18 +: 1:00.30


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Jos Duit9000745ZPC Stadskanaal6 / 354.7055.34
2.Jorrit Visser8903393F.Z.C.'546 / 256.1956.11FJ 1
3.Maurits Muthert9200941ZPC Stadskanaal6 / 455.7756.11FJ 2
4.Jildert Prins8902509F.Z.C.'546 / 557.5556.92
5.Ritske Reitsma9002409ZPD5 / 358.2257.50
6.Thomas Veltman9201355de Granaet6 / 157.6458.38
7.Hendrik Ben v/d Boon8804761ZPD5 / 459.2859.59FJ 1
8.Henk-Jan Verkaik9305447de Granaet5 / 51:00.7559.59FJ 2
9.Gerard Brondijk9206867F.Z.C.'544 / 31:01.391:00.15
10.Frank Bosma8700399F.Z.C.'545 / 259.901:00.40
11.Sven Alkema9303083Orca5 / 11:00.771:01.78
12.Levi Hilbolling9500593Nova4 / 11:03.451:01.84
13.Willem van de Ende9305129Neptunia '244 / 21:02.541:02.38
14.Myrdin Willemse9500951Orca4 / 41:01.861:02.48
15.Abe Ringnalda8302849SG. Bolsward-Workum3 / 21:06.141:03.50
16.Rick Veldman9503705ZPC Stadskanaal4 / 51:02.861:03.62
17.Jouke Minze Benedictus9401149PWC Buitenpost3 / 51:06.561:04.79
18.Marnick Bloem9404627de Granaet3 / 41:05.951:06.55FJ 1
19.Robin de Joode9601371de Granaet3 / 31:05.391:06.55FJ 2
20.Cor Sytsma9503385SG. Bolsward-Workum2 / 31:08.421:07.97
21.Axl Akkermans9301885Zcnf'342 / 21:10.741:08.81
22.Jens Kuitert9603891Orca2 / 41:10.371:12.25
23.Thomas de Boer9603127Zcnf'341 / 31:16.091:17.90
24.Dennis Rauwerda9603517Orca1 / 21:28.141:26.70
AFGEMTom Vermeeren9202431Orca3 / 11:07.17
AFGEMRobin Keuning9504681SG. Bolsward-Workum1 / 41:19.90


<< TOP >>
Programmanr. 7
29-11-2008 - 14:48
Dames, 200m rugslagDames Senioren Open
Resultaten

FWK 2009 Sneek Jun 1: 3:11.00;  Jun 2: 3:03.00;  Jun 3: 2:57.90;  Jgd 1: 2:54.30;  Jgd 2: 2:52.40;  16 +: 2:50.10


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Nathasja Bos9100362ZPC Stadskanaal2 / 32:38.152:39.22
2.Mirthe Alkema9603616Orca2 / 22:53.982:45.16
3.Maaijke de Boer9505906de Granaet1 / 33:15.182:48.90
4.Jannie de Boer9202662Wetterwille2 / 42:52.762:57.12
5.Willeke Willems9600232Zcnf'342 / 52:59.462:57.84
6.Esmee Verhoef9603802Orca1 / 43:18.432:59.61
7.Femke van der Gaast9404142SG. Bolsward-Workum1 / 2NT3:03.10
8.Annette van Dolder9501880de Granaet2 / 13:09.343:09.00


<< TOP >>
Programmanr. 8
29-11-2008 - 14:55
Jongens, 50m vlinderslag
* Super de Boer Zwaagwesteinde *
Jongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Jacob de Roos9900553ZPD1 / 342.2839.69
2.Luuk Veldman9900981Neptunia '241 / 2NT41.59
3.Jacob de Boer9701369ZPD1 / 447.9542.94
3.Kevin de Joode9800371de Granaet2 / 241.4242.94
5.Thomas van Breemen9701299ZPD2 / 440.5843.93
AFGEMOlivier Victor van de Voort9703035Zcnf'342 / 337.84


<< TOP >>
Programmanr. 9
29-11-2008 - 14:58
Meisjes, 50m vlinderslag
* Super de Boer Zwaagwesteinde *
Meisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Ellen Jager9801384PWC Buitenpost1 / 338.4238.87
2.Corien van der Gaast9800258SG. Bolsward-Workum1 / 248.6048.91
3.Meike Holdinga9802602de Granaet1 / 555.0053.52
NG.ZAIlse Marije Sijpersma9901014Neptunia '241 / 446.10


<< TOP >>
Programmanr. 10
29-11-2008 - 14:59
Heren, 200m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten

FWK 2009 Sneek Jun 1: 2:56.00;  Jun 2: 2:49.00;  Jun 3: 2:44.20;  Jun 4: 2:40.00;  Jgd 1: 2:38.50;  Jgd 2: 2:37.50;  18 +: 2:35.10


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Arno Nieuwhof9302375F.Z.C.'541 / 32:31.362:22.41
2.Levi Hilbolling9500593Nova1 / 42:34.002:26.90
3.Sietse Wijbenga9301967ZPD1 / 22:39.602:33.13
4.Robert Westerdijk9402139Neptunia '241 / 52:45.742:51.46


<< TOP >>
Programmanr. 11
29-11-2008 - 15:03
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten

FWK 2009 Sneek Jun 1: 1:29.40;  Jun 2: 1:25.20;  Jun 3: 1:22.50;  Jgd 1: 1:20.90;  Jgd 2: 1:20.60;  16 +: 1:19.00


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Fraukje Puts9206470ZPC Stadskanaal2 / 31:12.971:12.97
2.Johanna de Boer9403944ZPD2 / 41:20.301:17.22
3.Cynthia Verkaik9601288de Granaet2 / 21:22.391:22.78FJ 1
4.Indyra Hummel9600624Zcnf'342 / 11:25.031:22.78FJ 2
5.Femke Koopmans9504488de Granaet1 / 21:58.701:23.57
6.Andrea Bandstra9501520Neptunia '241 / 41:33.541:30.66
7.Sieta Ludema9500436PWC Buitenpost1 / 31:30.861:32.50
AFGEMLiesbeth Hoekstra9206404ZPD2 / 51:24.66


<< TOP >>
Programmanr. 12
29-11-2008 - 15:07
Heren, 100m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten

FWK 2009 Sneek Jun 1: 1:21.40;  Jun 2: 1:17.50;  Jun 3: 1:14.80;  Jun 4: 1:12.70;  Jgd 1: 1:12.30;  Jgd 2: 1:11.60;  18 +: 1:10.50


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Aydin Hummel9201577Zcnf'342 / 31:05.531:07.34
2.Ramon Fredrik9403933Wetterwille2 / 41:13.911:09.12
3.Jens Kobesen9500117ZPC Stadskanaal2 / 21:17.701:10.85
4.Ritske Reitsma9002409ZPD1 / 31:18.231:14.19
5.Rick Veldman9503705ZPC Stadskanaal2 / 51:17.981:18.74
6.Pieter Ytsma9501809Orca1 / 41:20.691:20.71
7.Dirk van der Eems9501565Wetterwille1 / 21:45.331:36.68


<< TOP >>
Programmanr. 13
29-11-2008 - 15:12
Dames, 200m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten

FWK 2009 Sneek Jun 1: 2:45.00;  Jun 2: 2:38.70;  Jun 3: 2:34.70;  Jgd 1: 2:31.90;  Jgd 2: 2:30.30;  16 +: 2:28.00


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Nathalja Pragt9500030Nova2 / 32:22.912:22.97
2.Claudia Hacke9602936Orca2 / 42:29.982:28.16
3.Maaijke de Boer9505906de Granaet2 / 22:43.752:36.18
4.Marit Brink9503940Zcnf'341 / 2NT2:44.59
5.Aldith Pasveer9701398Orca1 / 32:45.992:47.81
6.Annette van Dolder9501880de Granaet2 / 52:45.002:56.44
7.Marike de Boer9702877de Granaet1 / 42:56.953:09.77


<< TOP >>
Programmanr. 14
29-11-2008 - 15:18
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Jacob de Roos9900553ZPD1 / 31:27.831:27.77
2.Kevin de Joode9800371de Granaet1 / 41:28.941:31.96
DISBrent Molog9900889Orca1 / 11:48.311:45.93RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMJacob de Boer9701369ZPD1 / 51:37.51
AFGEMThomas van Breemen9701299ZPD1 / 21:31.84


<< TOP >>
Programmanr. 15
29-11-2008 - 15:36
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Ellen Jager9801384PWC Buitenpost2 / 31:28.541:28.17
2.Rianne Weggemans9703306Zcnf'342 / 21:50.031:36.46
3.Maaike de Ruijter9704684Orca1 / 4NT1:39.29
4.Karen Suradi9703926Orca1 / 3NT1:41.82
5.Brigitte van de Veen9802600de Granaet2 / 41:46.601:42.30
6.Luuke Smit9802586Orca1 / 2NT1:48.18


<< TOP >>
Programmanr. 16
29-11-2008 - 15:40
Heren, 200m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten

FWK 2009 Sneek Jun 1: 2:30.30;  Jun 2: 2:25.70;  Jun 3: 2:20.90;  Jun 4: 2:17.00;  Jgd 1: 2:15.00;  Jgd 2: 2:14.30;  18 +: 2:13.00


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Bernd Kobesen9300981ZPC Stadskanaal3 / 42:02.771:59.44
2.Jorrit Visser8903393F.Z.C.'543 / 32:02.402:02.24
3.Maurits Muthert9200941ZPC Stadskanaal3 / 22:04.402:04.15
4.Gijs Gertsen9303485Orca3 / 52:04.502:06.91
5.Hendrik Ben v/d Boon8804761ZPD3 / 12:10.922:13.00
6.Marco Barkhuis9500279ZPC Stadskanaal1 / 32:18.482:14.59
7.Gerard Brondijk9206867F.Z.C.'542 / 52:18.272:15.48
8.Frank Bosma8700399F.Z.C.'542 / 32:17.372:15.72
9.Willem van de Ende9305129Neptunia '241 / 42:22.302:16.45
10.Levi Hilbolling9500593Nova2 / 42:17.542:17.58
11.Ruben Post9106623Neptunia '242 / 22:18.232:18.74
12.Bram ter Ellen9402689Orca1 / 22:25.262:23.11
13.Thomas van Breemen9701299ZPD1 / 1NT3:04.80


<< TOP >>
Programmanr. 17
29-11-2008 - 15:49
Dames, 100m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten

FWK 2009 Sneek Jun 1: 1:38.80;  Jun 2: 1:35.20;  Jun 3: 1:32.80;  Jgd 1: 1:31.90;  Jgd 2: 1:31.00;  16 +: 1:30.00


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Yolanda de Vegt9500328Zcnf'344 / 21:28.081:25.73
2.Elisabeth Muthert9500062ZPC Stadskanaal4 / 31:24.101:27.55
3.Hester Ludema9300482PWC Buitenpost4 / 51:30.491:30.67
4.Cynthia Verkaik9601288de Granaet3 / 31:31.811:31.45
5.Mirthe Alkema9603616Orca3 / 11:34.161:32.36
6.Maaijke de Boer9505906de Granaet3 / 51:33.951:33.10
7.Amarins Zijlstra9406566de Granaet2 / 41:34.701:33.53
8.Femke van der Gaast9404142SG. Bolsward-Workum3 / 41:32.861:34.51
9.Liseth Flisijn9601176Neptunia '242 / 11:37.131:38.11
9.Yvonne Dotinga9306096Neptunia '243 / 21:33.541:38.11
11.Anouk Ytsma9503858Wetterwille2 / 31:34.311:38.17
12.Annemiek Meulenbeld9506230de Granaet1 / 51:43.061:40.01FJ 1
13.Marike de Boer9702877de Granaet1 / 41:41.891:40.01FJ 2
14.Willeke Willems9600232Zcnf'341 / 31:40.641:42.04
15.Kira Savannah Stavorinus9704122ZPD2 / 51:36.771:42.27
16.Heleen Visser9703414Neptunia '241 / 1NT1:44.89
17.Corina Vaartjes9602028Wetterwille1 / 21:41.971:50.11
DISWilleke Jonkman9604304Zcnf'344 / 11:30.721:30.51SL
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMNikki van der Pijl9403954ZPC Stadskanaal4 / 41:24.57
AFGEMTineke Nicolai9603032de Granaet2 / 21:35.77


<< TOP >>
Programmanr. 18
29-11-2008 - 15:58
Heren, 100m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten

FWK 2009 Sneek Jun 1: 1:31.80;  Jun 2: 1:27.50;  Jun 3: 1:24.90;  Jun 4: 1:22.60;  Jgd 1: 1:22.00;  Jgd 2: 1:21.10;  18 +: 1:19.90


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Dennis Wijbenga9003283ZPC Stadskanaal3 / 31:08.741:11.30
2.Henk-Jan Verkaik9305447de Granaet3 / 51:14.721:13.38
3.Thomas Veltman9201355de Granaet3 / 41:11.931:13.58
4.Sven Alkema9303083Orca2 / 31:18.071:16.50
5.Luc van der Wolde9500281ZPC Stadskanaal3 / 21:13.971:17.33
6.Aydin Hummel9201577Zcnf'343 / 11:16.951:17.70
7.Jurjen Hoomans8801527Neptunia '242 / 41:21.091:18.88
8.Joris Lettinga9206675Orca2 / 21:25.211:22.98
9.Sander Verkaik9404057de Granaet2 / 51:27.601:28.36
10.Jeroen Tijsma9503655PWC Buitenpost2 / 11:29.801:33.02
11.Hendrik Rozema9600281Neptunia '241 / 31:37.001:33.58
12.Daylam Dag9701301ZPD1 / 41:40.771:42.54
AFGEMRobin Keuning9504681SG. Bolsward-Workum1 / 21:43.55


<< TOP >>
Programmanr. 19
29-11-2008 - 16:04
Dames, 200m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten

FWK 2009 Sneek Jun 1: 3:14.60;  Jun 2: 3:06.40;  Jun 3: 3:01.80;  Jgd 1: 2:58.20;  Jgd 2: 2:56.90;  16 +: 2:54.20


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Gea Hagting8801584Nova3 / 32:26.542:30.11
2.Mariska Meems8902812ZPC Stadskanaal3 / 42:29.462:30.53
3.Anna-Jetske Baron9203044F.Z.C.'543 / 22:42.402:48.43
4.Johanna de Boer9403944ZPD3 / 52:44.422:50.15
5.Laura Jongbloed9503356Orca1 / 33:20.552:57.12
6.Indyra Hummel9600624Zcnf'342 / 23:05.922:58.24
7.Jannie de Boer9202662Wetterwille2 / 32:55.882:59.46
8.Rebecca Jansen9703490Orca2 / 13:15.413:04.48
9.Bregje Tingen9500960Zcnf'342 / 53:15.233:05.21
10.Jildau Schilstra9304656Zcnf'341 / 5NT3:08.03
11.Carolien Baarda9704060Orca1 / 24:07.913:11.56
12.Nynke Ytsma9701654Wetterwille1 / 43:24.863:15.54
DISFraukje Puts9206470ZPC Stadskanaal3 / 12:45.502:44.86VH
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMLiesbeth Hoekstra9206404ZPD2 / 42:56.37


<< TOP >>
Programmanr. 20
29-11-2008 - 16:16
Jongens, 50m rugslag
* Super de Boer Zwaagwesteinde *
Jongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Jacob de Roos9900553ZPD1 / 340.5740.37
2.Jacko Korporaal9802247ZPD1 / 442.9142.95


<< TOP >>
Programmanr. 21
29-11-2008 - 16:17
Meisjes, 50m rugslag
* Super de Boer Zwaagwesteinde *
Meisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Ellen Jager9801384PWC Buitenpost1 / 340.5339.67
2.Swanet van der Wal9701930ZPD1 / 442.4842.89
3.Meike Holdinga9802602de Granaet1 / 553.8244.59
4.Corien van der Gaast9800258SG. Bolsward-Workum1 / 244.3444.61
5.Brigitte van de Veen9802600de Granaet1 / 154.4145.82


<< TOP >>
Programmanr. 22
29-11-2008 - 16:18
Heren, 200m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten

FWK 2009 Sneek Jun 1: 2:59.50;  Jun 2: 2:52.90;  Jun 3: 2:47.50;  Jun 4: 2:44.00;  Jgd 1: 2:40.00;  Jgd 2: 2:38.90;  18 +: 2:36.40


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Jos Duit9000745ZPC Stadskanaal2 / 32:15.982:17.01
2.Marco Krips9203835Neptunia '242 / 42:39.622:40.06
3.Sietse Wijbenga9301967ZPD2 / 12:49.002:41.70
4.Robert Westerdijk9402139Neptunia '241 / 32:49.772:49.60
5.Jouke Minze Benedictus9401149PWC Buitenpost2 / 52:47.752:50.87
6.Axl Akkermans9301885Zcnf'341 / 2NT2:56.71
DISRobin de Joode9601371de Granaet2 / 22:41.66AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISDirk van der Eems9501565Wetterwille1 / 43:01.132:49.89VB
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 23
29-11-2008 - 16:26
Dames, 100m rugslagDames Senioren Open
Resultaten

FWK 2009 Sneek Jun 1: 1:28.50;  Jun 2: 1:25.10;  Jun 3: 1:22.80;  Jgd 1: 1:21.00;  Jgd 2: 1:20.10;  16 +: 1:19.20


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Nathasja Bos9100362ZPC Stadskanaal5 / 41:13.231:12.32
2.Gerbranda Beijaard9000272de Granaet5 / 31:11.761:13.01
3.Ankie van der Meer9300504Orca5 / 21:14.891:15.06
4.Saskia Bergsma9301686Zcnf'341 / 4NT1:15.56
5.Claudia Hacke9602936Orca1 / 31:38.471:19.22
6.Elisabeth Muthert9500062ZPC Stadskanaal5 / 51:16.591:20.12FJ 1
7.Lisa Rozema9600860F.Z.C.'545 / 11:21.051:20.12FJ 2
8.Myrna Gorter9503158Neptunia '244 / 31:22.861:20.31
9.Femke Koopmans9504488de Granaet4 / 11:26.431:24.00
10.Arianne Huisman9403036Zcnf'344 / 41:23.341:25.26
11.Esmee Verhoef9603802Orca4 / 51:26.281:26.08
12.Janna Post9602061Neptunia '243 / 51:28.581:26.69
13.Roelie de Boer9600508Wetterwille2 / 31:31.531:27.37
14.Fenna Meijer9302792Orca3 / 21:27.541:27.65
14.Annette van Dolder9501880de Granaet4 / 21:24.821:27.65
16.Aldith Pasveer9701398Orca3 / 41:27.501:28.57
17.Rosanne Baarda9603026Neptunia '243 / 11:30.451:33.33
18.Synthia Postma9405356ZPD2 / 21:35.691:35.43
19.Anke Koopmans9702702Neptunia '242 / 41:33.181:36.09
DISMarit Brink9503940Zcnf'341 / 2NT1:30.64RE
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
AFGEMTineke Nicolai9603032de Granaet3 / 31:27.15


<< TOP >>
Programmanr. 24
29-11-2008 - 16:36
Heren, 100m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten

FWK 2009 Sneek Jun 1: 1:20.70;  Jun 2: 1:17.50;  Jun 3: 1:15.30;  Jun 4: 1:13.40;  Jgd 1: 1:12.70;  Jgd 2: 1:12.20;  18 +: 1:10.90


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Arno Nieuwhof9302375F.Z.C.'543 / 31:06.951:04.24
2.Jildert Prins8902509F.Z.C.'543 / 41:07.261:05.88
3.Jens Kobesen9500117ZPC Stadskanaal3 / 51:15.681:09.13
4.Ritske Reitsma9002409ZPD3 / 21:09.051:09.81
5.Ramon Fredrik9403933Wetterwille2 / 31:18.011:13.48
6.Abe Ringnalda8302849SG. Bolsward-Workum1 / 5NT1:15.19
7.Myrdin Willemse9500951Orca2 / 21:20.231:17.46
8.Pieter Ytsma9501809Orca2 / 51:20.501:18.19
9.Jens Kuitert9603891Orca2 / 11:21.971:19.57
10.Cor Sytsma9503385SG. Bolsward-Workum2 / 41:18.511:20.20
11.Marnick Bloem9404627de Granaet1 / 31:23.411:20.90
12.Thomas de Boer9603127Zcnf'341 / 1NT1:34.73
13.Jacob de Boer9701369ZPD1 / 21:35.951:35.09
14.Dennis Rauwerda9603517Orca1 / 41:33.811:36.33
AFGEMTom Vermeeren9202431Orca3 / 11:16.21


<< TOP >>
Programmanr. 25
29-11-2008 - 16:42
Dames, 200m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten

FWK 2009 Sneek Jun 1: 3:18.90;  Jun 2: 3:09.50;  Jun 3: 3:03.80;  Jgd 1: 3:00.20;  Jgd 2: 2:59.70;  16 +: 2:56.40


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Monique van der Struik9502502ZPC Stadskanaal1 / 42:58.212:46.38
2.Iris Rozema9305108F.Z.C.'541 / 2NT2:51.37
3.Nathalja Pragt9500030Nova1 / 32:50.342:51.91
4.Rixt-Nynke Baron9601896F.Z.C.'541 / 5NT3:27.07


<< TOP >>
Programmanr. 26
29-11-2008 - 16:46
Heren, 200m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten

FWK 2009 Sneek Jun 1: 3:02.20;  Jun 2: 2:53.70;  Jun 3: 2:47.70;  Jun 4: 2:43.00;  Jgd 1: 2:42.00;  Jgd 2: 2:40.60;  18 +: 2:38.30


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Bernd Kobesen9300981ZPC Stadskanaal1 / 32:31.392:26.36
2.Ruben Post9106623Neptunia '241 / 42:44.502:41.75


<< TOP >>
Programmanr. 27
29-11-2008 - 16:49
Meisjes, 50m schoolslag
* Super de Boer Zwaagwesteinde *
Meisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Rianne Weggemans9703306Zcnf'341 / 346.3946.19
2.Meike Holdinga9802602de Granaet1 / 449.7350.56
3.Ilse Marije Sijpersma9901014Neptunia '241 / 555.4450.77
4.Corien van der Gaast9800258SG. Bolsward-Workum1 / 251.9353.35


<< TOP >>
Programmanr. 28
29-11-2008 - 16:50
Jongens, 50m schoolslag
* Super de Boer Zwaagwesteinde *
Jongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Jacko Korporaal9802247ZPD1 / 450.3649.87
2.Kevin de Joode9800371de Granaet1 / 251.4550.74
DISLuuk Veldman9900981Neptunia '241 / 552.4549.08
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMOlivier Victor van de Voort9703035Zcnf'341 / 346.89