Nr. 1. Dames, 400m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 2. Heren, 400m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 3. Dames, 200m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 4. Heren, 200m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 5. Dames, 100m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 6. Heren, 100m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 7. Dames, 100m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 8. Heren, 100m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 9. Dames, 200m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 10. Heren, 200m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 11. Dames, 200m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 12. Heren, 200m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 13. Dames, 200m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 14. Heren, 200m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 15. Dames, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 16. Heren, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 17. Dames, 200m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 18. Heren, 200m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 19. Dames, 100m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 20. Heren, 100m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 21. Dames, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 22. Heren, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 23. Dames, 100m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 24. Heren, 100m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 25. Heren, 1500m vrije slag  alg. leeftijdsgroep


Limietwedstrijd
Barneveld, 22.11.2008


Programmanr. 1
22.11.08 - 14:30
Dames, 400m wisselslag alg. leeftijdsgroep
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Britt Bakker De Dolfijn 5:14.88 9100094 5:12.63
50m:
100m:

1:10.09
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:12.63
2. Esm�e Bos DWK 5:25.00 9600662 5:20.86
50m:
100m:

1:15.73
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:20.86
3. Shireen Post AZ&PC 5:40.92 9503286 5:29.22
50m:
100m:

1:14.97
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:29.22
4. Irene Teufer DAW-Finenzo NT 9602340 5:40.09
50m:
100m:

1:18.22
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:40.09
5. Maaike de Waard De Zeehond '73 NT 9600604 5:42.02
50m:
100m:

1:17.29
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:42.02
6. Lisanne Dikkers GZ en PC de Whee 6:04.26 9300204 5:59.92
50m:
100m:

1:23.42
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:59.92
7. Danielle Thijssen De Waalstroom 6:16.85 9306094 6:16.79
50m:
100m:

1:30.45
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

6:16.79


<< TOP >>
Programmanr. 2
22.11.08 - 14:45
Heren, 400m wisselslag alg. leeftijdsgroep
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Demi de Rooij DAW-Finenzo 4:53.51 9105607 4:57.70
50m:
100m:

1:07.30
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:57.70
2. Jacco Doest DWK 5:20.56 9400711 5:18.60
50m:
100m:

1:11.23
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:18.60
3. Jeffrey Buddenberg De Zeehond '73 5:43.27 9502289 5:32.57
50m:
100m:

1:15.01
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:32.57
AFGEM Floor Verhaar De Otters Het Gooi 4:48.68 9004603


<< TOP >>
Programmanr. 3
22.11.08 - 14:50
Dames, 200m vrije slag alg. leeftijdsgroep
Resultaten


Rang In.tijd 50m 100m 150m 200m
1. Melissa Zwaan DAW-Finenzo 2:11.47 9103666 1:05.26 2:13.39
2. Kelly de Jong De Dolfijn 2:18.19 9101474 1:02.72 2:14.19
3. Lana Voinov De Dolfijn 2:11.47 9103306 1:05.27 2:15.13
4. Macy Oortwijn DWK 2:18.31 9500722 1:06.92 2:16.53
5. Jamie de Jong De Dolfijn 2:15.34 9300898 1:05.11 2:17.60
6. Marloes Erkens DWK 2:16.80 9300234 1:04.42 2:18.10
7. Kim Anne Bouw DWK 2:19.09 9000500 1:07.67 2:18.45
8. Jip Mulkens Aquarijn 2:18.40 9402538 1:06.23 2:19.13
9. Natasha Bosma DWK 2:20.56 9300112 1:08.63 2:19.89
10. Jeanine Burgers DWK 2:23.70 9401862 1:08.53 2:21.15
11. Annika Arvin De Dolfijn 2:22.93 9500008 FJ 1 1:10.35 2:21.57
12. Maxime Verschuur De Dolfijn 2:25.06 9500804 FJ 2 1:08.76 2:21.57
13. Iris Berg De Columbiaan 2:31.08 9500788 1:10.04 2:22.45
14. Lenja Witlox ZC '90 2:28.29 9202004 1:08.81 2:22.78
15. Mandy Verhage DAW-Finenzo 2:23.66 9501382 1:09.13 2:23.82
16. Laura van Daalen De Columbiaan 2:32.76 9503474 1:10.36 2:24.15
17. Michelle Hoogendoorn GZ en PC de Whee 2:30.02 9503718 1:11.28 2:25.33
18. Anne Willers Aquarijn 2:28.44 9305626 1:09.38 2:26.32
19. Kimberley Kranenberg GZ en PC de Whee 2:29.02 9400292 1:11.13 2:26.36
20. Liselotte Mulder De Columbiaan 2:26.06 9503472 1:09.93 2:27.70
21. Linda Kamperman Aquarijn 2:30.73 9601238 1:10.26 2:28.37
22. Mirl de Boer DAW-Finenzo 2:33.94 9700468 1:12.38 2:28.70
23. Rebecca Thijssen De Waalstroom 2:32.84 9307192 1:13.32 2:31.67
24. Michelle Geisler Aquarijn 2:28.32 9502514 1:13.80 2:32.60
25. Janneke ten Brinke GZ en PC de Whee 2:40.80 9601334 1:17.56 2:38.03
26. Liesbeth van Mill DWK 2:41.06 8702786 1:21.92 2:46.36
27. Tosca Meeuse De IJsselmeeuwen 2:48.42 9403296 1:21.48 2:48.20
28. Cindy Hendriks De Waalstroom 2:47.48 9207672 1:20.87 2:48.63
NG Elina de Ruiter VZC-E&P 2:19.54 9403326


<< TOP >>
Programmanr. 4
22.11.08 - 15:05
Heren, 200m vrije slag alg. leeftijdsgroep
Resultaten


Rang In.tijd 50m 100m 150m 200m
1. Richard Huisken GZ en PC de Whee 2:00.08 8501141 58.30 1:58.42
2. Hans Peter Hartog DAW-Finenzo 2:02.10 9100859 56.64 1:59.73
3. Emiel Huisken GZ en PC de Whee 2:01.36 8501139 58.14 2:00.33
4. Olaf Achterberg DWK 1:59.48 9000011 59.88 2:02.66
5. Bryan Meeuwissen De Waalstroom 2:05.29 9200893 1:01.38 2:04.58
6. Eduard Bremmer De Columbiaan 2:05.28 9200145 1:02.04 2:06.92
7. Tom Havekes De Waalstroom 2:08.86 8901119 1:03.49 2:08.58
8. Thom de Boer DAW-Finenzo 2:04.58 9100181 1:04.50 2:12.00
9. Stefan Timmermans RZC 2:15.52 9403015 1:03.79 2:13.09
10. Thijmen van de Waal Aquarijn 2:08.26 9203085 1:05.06 2:14.64
11. Ties Elzerman De Dolfijn 2:25.22 9502163 1:06.02 2:15.70
12. Sjoerd Murk Aquarijn 2:17.94 9500967 1:07.60 2:18.20
13. Andy Onderstal De Dolfijn 2:19.31 9504889 1:06.87 2:19.62
14. Donny van den Bosch Aquarijn 2:20.41 9502001 1:05.48 2:20.51
15. Jesper de Jong Aquarijn 2:25.40 9300775 1:07.47 2:21.42
16. Thomas Leeuwis DWK 2:28.42 9601743 1:10.16 2:28.39
17. Quinn Massee DWK 2:31.60 9501521 1:11.49 2:31.47
18. Niek de Brabander DWK 2:43.39 9502071 1:17.57 2:40.70
AFGEM Fred Smink De Otters Het Gooi 2:02.86 9104519


<< TOP >>
Programmanr. 5
22.11.08 - 15:15
Dames, 100m schoolslag alg. leeftijdsgroep
Resultaten


Rang In.tijd 50m 100m
1. Yvonne v.d. Pol AZ&PC NT 8803472 1:16.69
2. Yvette de Gier De Columbiaan 1:17.10 9402124 1:18.59
3. Marijke Monsma DWK 1:17.96 8502100 1:19.26
4. Lisa Deijl ZOB'66 1:23.21 9304108 1:22.06
5. Annemaj Wagenvoort GZ en PC de Whee 1:24.57 9201958 1:25.67
6. Laura Moormann GZ en PC de Whee 1:24.86 9300542 1:27.25
7. Chantal van der Horst ZC '90 1:27.01 9400616 1:27.27
8. Georgette Wortelboer RZC 1:30.29 9602144 1:29.35
9. Anouk de Lat GZ en PC de Whee 1:34.95 9300470 1:32.67
10. Susan Kok De IJsselmeeuwen 1:34.36 9702780 1:32.70
11. Kirsten Remerie De IJsselmeeuwen 1:33.38 8806296 1:35.73
12. Senna Pols De Zeehond '73 1:30.15 9700012 1:36.13
13. Carli Harteman DWK 1:38.51 9602882 FJ 1 1:39.06
14. Laura ter Stege RZC 1:38.18 9602364 FJ 2 1:39.06
15. Chantal van de Kraats VZC-E&P 1:45.23 9600280 1:43.00
16. Jannette Florijn DWK NT 9108346 1:46.45
17. Judith Breedveld DWK 1:52.81 9601558 1:46.77
18. Mariska Hazeleger DWK 1:52.87 9702560 1:49.38
DIS Anne Faber DWK 1:44.36 9704906
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start., SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt
AFGEM Hanneke Groen DWK 1:34.47 9605808


<< TOP >>
Programmanr. 6
22.11.08 - 15:20
Heren, 100m schoolslag alg. leeftijdsgroep
Resultaten


Rang In.tijd 50m 100m
1. Johan Veenstra DWK 1:09.87 9201333 1:10.67
2. Dirk Zeelte De Waalstroom 1:09.55 9105911 1:10.76
3. Tom van de Kamp DWK 1:10.50 9101153 1:11.22
4. Mart de Boer DAW-Finenzo 1:13.07 9303589 1:12.39
5. Kevin van Susteren RZC 1:12.71 8903085 1:13.47
6. Ferry Weertman De Otters Het Gooi 1:11.89 9201461 1:13.54
7. Roderik Meijers ZOB'66 1:13.37 8602063 1:13.66
8. Simon Veenstra DWK 1:10.82 9004377 1:14.10
9. Ico Broekhuizen ZC '90 1:16.95 9300069 1:16.10
10. Ivar van Ginkel DWK 1:17.10 9400025 1:16.14
11. Quint Ottens VZC-E&P 1:14.70 8704583 1:16.41
12. Sjoerd ten Brinke ZC '90 1:18.31 9200153 1:19.16
13. Antoine Veenstra DWK 1:24.82 9402351 1:24.54
14. Sjoerd Nijhof GZ en PC de Whee 1:26.70 9401117 1:26.19
15. Nick Oortwijn DWK 1:24.05 9204447 1:27.44
16. Jelle Nap VZC-E&P 1:29.98 9502875 1:31.51
17. Dylan Onderstal De Dolfijn 1:25.69 9204121 1:35.68
18. Loris Misic VZC-E&P 1:49.44 9602101 1:46.46
19. Willem de Roller DWK 1:51.80 9602823 1:56.51


<< TOP >>
Programmanr. 7
22.11.08 - 15:30
Dames, 100m vlinderslag alg. leeftijdsgroep
Resultaten


Rang In.tijd 50m 100m
1. Kelly ter Doest GZ en PC de Whee 1:05.92 9100750 1:08.82
2. Jara Schmidt De Columbiaan 1:11.01 9405062 1:12.32
3. Denise Schulpen Aquarijn 1:16.87 9700158 1:18.69
4. Diane Schoenmaker DWK 1:22.16 9502920 1:20.73
5. Vera Martens RZC 1:31.82 9600852 1:29.84
6. Suzanne Pots De IJsselmeeuwen 1:34.92 9600908 1:34.42
7. Tamara van de Wetering DWK 1:58.28 9703350 1:54.68


<< TOP >>
Programmanr. 8
22.11.08 - 15:30
Heren, 100m vlinderslag alg. leeftijdsgroep
Resultaten


Rang In.tijd 50m 100m
1. Floor Verhaar De Otters Het Gooi 56.11 9004603 56.40
2. Tim van Deutekom DWK 1:00.23 9100459 59.29
3. Joost Groeneveld VZC-E&P 59.59 9200409 59.91
4. Roy Awater RZC 59.86 9100043 1:00.04
5. Tim Wagenmans Aquarijn 59.93 9104945 1:00.41
6. Marcel Noordermeer ZOB'66 1:00.85 9003455 1:01.92
7. Pascal Timmermans RZC 1:01.86 9202349 1:02.19
8. Fred Smink De Otters Het Gooi 1:03.05 9104519 1:05.05
9. Dennis Pedersen De Zeehond '73 1:09.46 9205385 1:10.57
10. Dylan Onderstal De Dolfijn 1:14.00 9204121 1:14.12
11. Bas Neeleman RZC 1:31.08 9603015 1:29.92


<< TOP >>
Programmanr. 9
22.11.08 - 15:35
Dames, 200m rugslag alg. leeftijdsgroep
Resultaten


Rang In.tijd 50m 100m 150m 200m
1. Marion van den Berg DWK 2:21.70 8600272 1:09.32 2:23.90
2. Tessa van der Aa DWK 2:33.26 9302110 1:15.11 2:36.51
3. Yvette de Gier De Columbiaan 2:31.90 9402124 1:15.74 2:37.79
4. Lisanne van Velzen De Zeehond '73 2:51.29 9501318 1:19.86 2:43.13
5. Zo� van Zijl Aquarijn 2:44.95 9500136 1:20.23 2:43.95
6. Annika Arvin De Dolfijn 2:40.75 9500008 1:21.99 2:45.92
7. Aniek Broekhuizen ZC '90 2:45.06 9600052 1:21.65 2:46.24
8. Manon Friskes De IJsselmeeuwen NT 9701566 1:23.45 2:50.02
9. Sanne Willemsen DWK 3:00.67 9502080 1:24.09 2:50.82
10. Marloes de Boer GZ en PC de Whee 2:54.48 9500514 1:26.16 2:52.23
11. Nienke Pranger De Zeehond '73 NT 9701612 1:23.25 2:52.53
12. Laura van Reen De Waalstroom 2:50.64 9306300 1:25.42 2:56.02
13. Esther de Roller DWK NT 9702558 1:33.94 3:10.09


<< TOP >>
Programmanr. 10
22.11.08 - 15:45
Heren, 200m rugslag alg. leeftijdsgroep
Resultaten


Rang In.tijd 50m 100m 150m 200m
1. Henk van Niejenhuis De Dolfijn 2:02.42 8905063 59.63 2:03.58
2. Felix Broekhuizen DWK 2:10.95 9000439 1:03.23 2:09.42
3. Robin Bos DWK 2:23.57 9302265 1:09.89 2:22.86


<< TOP >>
Programmanr. 11
22.11.08 - 15:45
Dames, 200m wisselslag alg. leeftijdsgroep
Resultaten


Rang In.tijd 50m 100m 150m 200m
1. Tania Jacobs De Columbiaan 2:36.66 9400864 34.22 2:36.46
2. Jeanine Burgers DWK 2:40.28 9401862 35.89 2:42.00
3. Iris Kool DWK 2:48.07 9300428 38.47 2:50.85
4. Anne Willers Aquarijn 2:46.63 9305626 37.92 2:51.16
5. Laura Stokx DAW-Finenzo 2:53.69 9601510 37.70 2:52.98
6. Aniek Garritsen De IJsselmeeuwen NT 9504290 38.82 3:00.35
7. Liesbeth van Mill DWK 2:58.44 8702786 38.87 3:01.29
8. Anoeska van de Kraats DWK 3:10.36 9701284 43.89 3:03.51
9. Manon van de Kraats VZC-E&P 3:14.16 9500448 41.45 3:05.54
10. Tosca Meeuse De IJsselmeeuwen 3:09.84 9403296 42.85 3:14.82


<< TOP >>
Programmanr. 12
22.11.08 - 15:55
Heren, 200m wisselslag alg. leeftijdsgroep
Resultaten


Rang In.tijd 50m 100m 150m 200m
1. Ryan van Voskuilen De Dolfijn 2:17.32 9102449 2:13.42
2. Roy Visser De Otters Het Gooi 2:17.60 9102423 28.26 2:17.60
3. Olaf Achterberg DWK 2:16.90 9000011 29.52 2:18.20
4. Brandon van Voskuilen De Dolfijn 2:25.13 9300539 30.48 2:19.67
5. Wouter Kaman Aquarijn 2:25.94 9300241 29.59 2:19.92
6. Jos de Graaf DWK 2:23.82 9106095 28.70 2:21.32
7. Joey Stokx DAW-Finenzo 2:26.06 9301251 29.85 2:24.15
8. Jeffrey Buddenberg De Zeehond '73 2:40.11 9502289 33.04 2:36.16
9. Donny van den Bosch Aquarijn 2:47.93 9502001 33.47 2:38.78
10. Thomas Leeuwis DWK 2:43.42 9601743 36.34 2:44.84
11. Lars van Ginkel DWK 2:49.60 9100699 34.49 2:54.23
12. Niek de Brabander DWK 3:12.42 9502071 44.42 3:07.67
13. Willem de Roller DWK 3:33.85 9602823 52.13 3:33.39
NG Marnix Ykema VZC-E&P 3:08.51 9601555


<< TOP >>
Programmanr. 13
22.11.08 - 16:00
Dames, 200m schoolslag alg. leeftijdsgroep
Resultaten


Rang In.tijd 50m 100m 150m 200m
1. Anouk Elzerman De Dolfijn 2:37.06 9005914 1:16.92 2:41.64
2. Nicky Deijl ZOB'66 3:09.00 9601360 1:27.80 3:01.17
3. Annelotte Mulder De Columbiaan NT 9701348 1:29.33 3:04.47
4. Esther Wagelaar DWK 3:07.17 9303418 FJ 1 1:29.00 3:05.54
5. Sanne van der Meer De Columbiaan 3:10.47 9601648 FJ 2 1:29.76 3:05.54
6. Chantal van der Horst ZC '90 3:05.56 9400616 1:30.86 3:09.16
7. Laura Willemsen DWK 3:16.64 9700168 1:33.40 3:12.27
8. Maud ten Heggeler GZ en PC de Whee 3:19.39 9500236 1:37.08 3:22.22
9. Jolijn Keegstra DWK 3:27.54 9602284 1:41.06 3:29.59
10. Senna Pols De Zeehond '73 3:21.61 9700012 1:40.67 3:30.00


<< TOP >>
Programmanr. 14
22.11.08 - 16:10
Heren, 200m schoolslag alg. leeftijdsgroep
Resultaten


Rang In.tijd 50m 100m 150m 200m
1. Rutger Sloof DWK 2:16.82 8803141 1:06.51 2:19.63
2. Tom Odding De Dolfijn 2:24.49 8902301 1:11.43 2:32.11
3. Dirk Zeelte De Waalstroom 2:32.38 9105911 1:14.29 2:33.42
4. Tom van de Kamp DWK 2:33.67 9101153 1:14.36 2:35.67
5. Simon Veenstra DWK 2:31.92 9004377 1:16.48 2:38.82
6. Patrick Molenkamp DAW-Finenzo 2:40.29 8802427 1:16.52 2:40.58
7. Jacko van der Meer DWK 2:45.92 9402347 1:16.57 2:42.54
8. Rick de Waard De Zeehond '73 2:50.90 9401095 1:17.86 2:46.17
9. Thijmen van de Waal Aquarijn 2:44.51 9203085 1:20.02 2:47.04
10. Ties Elzerman De Dolfijn 3:03.60 9502163 1:22.42 2:50.25
11. Ico Broekhuizen ZC '90 2:50.54 9300069 1:22.82 2:51.60
12. Sjoerd Murk Aquarijn 2:54.94 9500967 1:24.44 2:54.40
13. Antoine Veenstra DWK 3:04.23 9402351 1:26.82 3:00.64


<< TOP >>
Programmanr. 15
22.11.08 - 16:20
Dames, 50m vrije slag alg. leeftijdsgroep
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Sanne Rodenburg RZC 28.52 9404714 28.57
2. Lana Voinov De Dolfijn 28.32 9103306 28.82
3. Rianne Zeegers DWK 28.12 9103634 28.98 FJ 1
4. Melissa Zwaan DAW-Finenzo 28.27 9103666 28.98 FJ 2
5. Jip Mulkens Aquarijn 28.69 9402538 29.34
6. Marijke Monsma DWK 28.37 8502100 29.48
7. Robin Handana De Dolfijn 28.76 9001350 29.81
8. Maxime Verschuur De Dolfijn 29.20 9500804 30.11
9. Linda Kamperman Aquarijn 31.41 9601238 31.07
10. Iranila Pattipilohy De Dolfijn 31.58 9605230 31.59
11. Michelle Geisler Aquarijn 30.73 9502514 32.54
12. Ellen van Dijk VZC-E&P 33.18 9401578 32.85 FJ 1
13. Vera Martens RZC 32.13 9600852 32.85 FJ 2
14. Cindy Hendriks De Waalstroom 33.45 9207672 34.14
15. Jannette Florijn DWK 36.29 9108346 35.25
16. Anne Faber DWK NT 9704906 35.42
17. Mariska Hazeleger DWK 36.32 9702560 36.71
18. Luci�nne Brom DWK NT 9207714 37.08
19. Esther de Roller DWK 40.98 9702558 37.10
20. Annemarie Broer DWK NT 9207712 37.45
AFGEM Hanneke Groen DWK 33.53 9605808


<< TOP >>
Programmanr. 16
22.11.08 - 16:20
Heren, 50m vrije slag alg. leeftijdsgroep
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Thom de Boer DAW-Finenzo 25.09 9100181 24.88
2. Roderik Meijers ZOB'66 24.76 8602063 25.26
2. Thijs Hagelstein VZC-E&P 25.95 9100827 25.26
4. Emiel Huisken GZ en PC de Whee 25.49 8501139 25.53
5. Tom Brouwers RZC 26.18 9402027 25.61
6. Richard Huisken GZ en PC de Whee 25.11 8501141 25.82
7. Tim Wagenmans Aquarijn 25.25 9104945 26.30
8. Wouter Kaman Aquarijn 25.79 9300241 26.32
9. Stefan Timmermans RZC 26.75 9403015 26.45
10. Puck Smit RZC 26.60 9303357 26.63
11. Joeri Scheidt VZC-E&P 26.34 9102011 26.68
12. Bryan Meeuwissen De Waalstroom 27.15 9200893 27.20
13. Jesper de Jong Aquarijn 27.16 9300775 27.26
14. Andy Onderstal De Dolfijn 27.67 9504889 27.75
15. Quinn Massee DWK 31.14 9501521 30.72
AFGEM Maurits Brandt ZOB'66 26.98 9100277


<< TOP >>
Programmanr. 17
22.11.08 - 16:25
Dames, 200m vlinderslag alg. leeftijdsgroep
Resultaten


Rang In.tijd 50m 100m 150m 200m
1. Kelly de Jong De Dolfijn 2:27.53 9101474 1:11.33 2:30.33
2. Macy Oortwijn DWK 2:36.13 9500722 1:13.92 2:33.90
3. Shireen Post AZ&PC 2:47.85 9503286 1:16.18 2:40.21
4. Esm�e Bos DWK 2:48.04 9600662 1:17.14 2:41.87
5. Lisa Deijl ZOB'66 2:50.00 9304108 1:16.31 2:42.50


<< TOP >>
Programmanr. 18
22.11.08 - 16:25
Heren, 200m vlinderslag alg. leeftijdsgroep
Resultaten


Rang In.tijd 50m 100m 150m 200m
1. Henk van Niejenhuis De Dolfijn 2:18.66 8905063 1:05.36 2:18.54
2. Nick Oortwijn DWK 2:32.34 9204447 1:11.22 2:45.28


<< TOP >>
Programmanr. 19
22.11.08 - 16:30
Dames, 100m rugslag alg. leeftijdsgroep
Resultaten


Rang In.tijd 50m 100m
1. Marion van den Berg DWK 1:06.24 8600272 1:06.89
2. Kelly ter Doest GZ en PC de Whee 1:06.85 9100750 1:09.00
3. Marloes Resink DWK 1:10.92 9003078 1:10.92
4. Anouk Elzerman De Dolfijn 1:11.97 9005914 1:12.72
5. Kim Anne Bouw DWK 1:11.06 9000500 1:12.76
5. Jamie de Jong De Dolfijn 1:12.33 9300898 1:12.76
7. Maaike de Waard De Zeehond '73 1:14.67 9600604 FJ 1 1:13.08
8. Natasha Bosma DWK 1:12.72 9300112 FJ 2 1:13.08
9. Zo� van Zijl Aquarijn 1:15.92 9500136 1:16.29
10. Diane Schoenmaker DWK 1:17.04 9502920 1:18.94
11. Nienke Pranger De Zeehond '73 1:25.67 9701612 1:20.44
12. Nicky Deijl ZOB'66 1:21.85 9601360 1:20.82
13. Laura Stokx DAW-Finenzo 1:20.16 9601510 1:21.29
14. Kirsten Remerie De IJsselmeeuwen 1:18.89 8806296 1:22.54
15. Rebecca Thijssen De Waalstroom 1:28.98 9307192 1:25.00
16. Susan Kok De IJsselmeeuwen 1:27.15 9702780 1:32.34
17. Suzanne Pots De IJsselmeeuwen 1:34.67 9600908 1:32.76
18. Chantal van de Kraats VZC-E&P 1:39.41 9600280 1:35.86
19. Judith Breedveld DWK 1:39.33 9601558 1:40.48


<< TOP >>
Programmanr. 20
22.11.08 - 16:35
Heren, 100m rugslag alg. leeftijdsgroep
Resultaten


Rang In.tijd 50m 100m
1. Felix Broekhuizen DWK 59.16 9000439 59.26
2. Jos de Graaf DWK 59.76 9106095 1:00.64
3. Joost Groeneveld VZC-E&P 1:02.58 9200409 1:01.31
4. Roy Awater RZC 1:00.10 9100043 1:02.57
5. Tim van Deutekom DWK 1:01.48 9100459 1:02.88
6. Joey Stokx DAW-Finenzo 1:06.32 9301251 1:05.12
7. Marcel Noordermeer ZOB'66 1:05.40 9003455 1:07.54
8. Emiel Huisken GZ en PC de Whee 1:07.07 8501139 1:07.56
9. Tom Havekes De Waalstroom 1:08.29 8901119 1:09.71
10. Thomas Leeuwis DWK 1:15.69 9601743 1:15.80
11. Bas Neeleman RZC 1:34.67 9603015 1:29.92
DIS Loris Misic VZC-E&P 1:33.29 9602101 1:33.60
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 21
22.11.08 - 16:40
Dames, 50m schoolslag alg. leeftijdsgroep
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Marijke Monsma DWK 34.98 8502100 35.39
2. Laura ter Stege RZC 44.42 9602364 43.96
3. Sanne Willemsen DWK 43.71 9502080 44.28
4. Luci�nne Brom DWK NT 9207714 50.66
5. Mariska Hazeleger DWK 1:00.32 9702560 51.64
AFGEM Hanneke Groen DWK 43.04 9605808


<< TOP >>
Programmanr. 22
22.11.08 - 16:40
Heren, 50m schoolslag alg. leeftijdsgroep
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Ryan van Voskuilen De Dolfijn 30.44 9102449 30.20
2. Dirk Zeelte De Waalstroom 32.48 9105911 32.50
3. Kevin van Susteren RZC 32.03 8903085 32.67
4. Roderik Meijers ZOB'66 33.07 8602063 32.92
5. Mart de Boer DAW-Finenzo 33.36 9303589 33.39
6. Thijmen van de Waal Aquarijn 34.92 9203085 34.74
7. Niek de Brabander DWK 42.66 9502071 42.45
8. Lars van Ginkel DWK 42.07 9100699 42.87
9. Willem de Roller DWK 54.04 9602823 54.73


<< TOP >>
Programmanr. 23
22.11.08 - 16:45
Dames, 100m vrije slag alg. leeftijdsgroep
Resultaten


Rang In.tijd 50m 100m
1. Rianne Zeegers DWK 1:01.64 9103634 1:01.76
2. Marloes Erkens DWK 1:02.09 9300234 1:02.09
3. Sanne Rodenburg RZC 1:05.16 9404714 1:04.02
4. Jip Mulkens Aquarijn 1:02.98 9402538 1:04.26
5. Maxime Verschuur De Dolfijn 1:04.13 9500804 1:04.73
6. Robin Handana De Dolfijn 1:02.18 9001350 1:04.92
7. Lenja Witlox ZC '90 1:04.33 9202004 1:05.46
8. Kimberley Kranenberg GZ en PC de Whee 1:06.28 9400292 1:05.97
9. Michelle Hoogendoorn GZ en PC de Whee 1:07.87 9503718 1:06.36
10. Aniek Broekhuizen ZC '90 1:07.15 9600052 1:06.64
11. Zo� van Zijl Aquarijn 1:05.39 9500136 1:06.67
12. Mandy Verhage DAW-Finenzo 1:05.62 9501382 1:06.73
13. Annemaj Wagenvoort GZ en PC de Whee 1:06.28 9201958 1:07.13
14. Denise Schulpen Aquarijn 1:06.02 9700158 1:07.14
15. Lisanne Dikkers GZ en PC de Whee 1:05.48 9300204 1:08.40
16. Manon Friskes De IJsselmeeuwen 1:10.06 9701566 1:08.59
17. Lisanne van Velzen De Zeehond '73 1:08.85 9501318 1:08.96
18. Iris Kool DWK 1:08.41 9300428 1:09.16
19. Laura van Reen De Waalstroom 1:10.33 9306300 1:09.26
20. Mirl de Boer DAW-Finenzo 1:11.66 9700468 1:09.53
21. Georgette Wortelboer RZC 1:09.11 9602144 1:09.93
22. Danielle Thijssen De Waalstroom 1:09.19 9306094 1:10.11
23. Iranila Pattipilohy De Dolfijn 1:10.70 9605230 1:10.13
24. Laura Moormann GZ en PC de Whee 1:08.95 9300542 1:10.42
25. Marloes de Boer GZ en PC de Whee 1:09.82 9500514 1:10.47
26. Carli Harteman DWK 1:08.92 9602882 1:10.53
27. Ellen van Dijk VZC-E&P 1:11.95 9401578 1:10.63
28. Janneke ten Brinke GZ en PC de Whee 1:10.64 9601334 1:11.25
29. Laura Willemsen DWK 1:11.77 9700168 1:11.58
30. Esther Wagelaar DWK 1:11.06 9303418 1:12.04
31. Maud ten Heggeler GZ en PC de Whee 1:18.54 9500236 1:12.42
32. Anouk de Lat GZ en PC de Whee 1:12.33 9300470 1:13.00
33. Aniek Garritsen De IJsselmeeuwen 1:13.88 9504290 1:13.27
34. Michelle Geisler Aquarijn 1:06.41 9502514 1:13.54
35. Liesbeth van Mill DWK 1:13.33 8702786 1:14.62
36. Laura ter Stege RZC 1:18.48 9602364 1:17.09
37. Cindy Hendriks De Waalstroom 1:14.50 9207672 1:18.06
38. Manon van de Kraats VZC-E&P 1:20.41 9500448 1:18.13
39. Anoeska van de Kraats DWK 1:19.17 9701284 1:19.60
40. Jannette Florijn DWK NT 9108346 1:20.08
41. Anne Faber DWK NT 9704906 1:22.02
42. Esther de Roller DWK 1:28.76 9702558 1:22.62
43. Annemarie Broer DWK 1:24.25 9207712 1:23.19
44. Jolijn Keegstra DWK 1:23.43 9602284 1:25.89
45. Tamara van de Wetering DWK 1:35.56 9703350 1:28.45
NG Elina de Ruiter VZC-E&P 1:03.57 9403326


<< TOP >>
Programmanr. 24
22.11.08 - 17:00
Heren, 100m vrije slag alg. leeftijdsgroep
Resultaten


Rang In.tijd 50m 100m
1. Floor Verhaar De Otters Het Gooi 51.91 9004603 52.32
2. Olaf Achterberg DWK 53.60 9000011 53.85
3. Pascal Timmermans RZC 54.16 9202349 54.16
4. Richard Huisken GZ en PC de Whee 54.13 8501141 54.53
5. Rutger Sloof DWK 53.91 8803141 54.66
6. Thijs Hagelstein VZC-E&P 55.24 9100827 54.67
7. Roy Visser De Otters Het Gooi 55.00 9102423 54.79
8. Hans Peter Hartog DAW-Finenzo 56.08 9100859 55.26
9. Jos de Graaf DWK 56.76 9106095 56.49
10. Eduard Bremmer De Columbiaan 56.42 9200145 56.56
11. Tom Brouwers RZC 58.00 9402027 56.82
12. Patrick Molenkamp DAW-Finenzo 56.27 8802427 56.89
13. Johan Veenstra DWK 56.84 9201333 56.98
14. Quint Ottens VZC-E&P 57.07 8704583 57.42
15. Demi de Rooij DAW-Finenzo 56.92 9105607 57.59
16. Robin Bos DWK 58.00 9302265 FJ 1 57.61
17. Joeri Scheidt VZC-E&P 57.10 9102011 FJ 2 57.61
18. Tom Odding De Dolfijn 55.88 8902301 57.76
19. Tim Wagenmans Aquarijn 54.66 9104945 58.07
20. Bryan Meeuwissen De Waalstroom 58.99 9200893 58.89
21. Puck Smit RZC 58.10 9303357 59.16
22. Simon Veenstra DWK 59.04 9004377 59.44
23. Tom van de Kamp DWK 59.00 9101153 59.54
24. Jesper de Jong Aquarijn 1:00.27 9300775 1:01.46
25. Dennis Pedersen De Zeehond '73 1:00.88 9205385 1:01.59
26. Jacko van der Meer DWK 1:01.59 9402347 1:01.73
27. Sjoerd ten Brinke ZC '90 1:01.99 9200153 1:02.23
28. Donny van den Bosch Aquarijn 1:03.00 9502001 1:03.86
29. Sjoerd Murk Aquarijn 1:03.01 9500967 1:04.76
30. Quinn Massee DWK 1:08.83 9501521 1:07.34
31. Antoine Veenstra DWK 1:11.08 9402351 1:07.67
32. Sjoerd Nijhof GZ en PC de Whee 1:09.45 9401117 1:10.01
NG Marnix Ykema VZC-E&P 1:11.58 9601555


<< TOP >>
Programmanr. 25
22.11.08 - 17:05
Heren, 1500m vrije slag alg. leeftijdsgroep
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Ferry Weertman De Otters Het Gooi 16:58.28 9201461 16:52.32
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.41
2:11.11

4:25.22
1:02.41
1:08.70
500m:
600m:
700m:
800m:



8:54.98
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:


16:52.32
2. Ivar van Ginkel DWK 18:20.00 9400025 17:53.32 FJ 1
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.91
2:20.16

4:45.61
1:07.91
1:12.25
500m:
600m:
700m:
800m:



9:36.49
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:


17:53.32
3. Fred Smink De Otters Het Gooi 17:13.73 9104519 17:53.32 FJ 2
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.74
2:11.17

4:32.21
1:02.74
1:08.43
500m:
600m:
700m:
800m:



9:25.15
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:


17:53.32
4. Jacco Doest DWK 18:12.48 9400711 17:53.73
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.21
2:16.29

4:40.61
1:05.21
1:11.08
500m:
600m:
700m:
800m:



9:30.73
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:


17:53.73
5. Huub van Houwelingen AZ&PC 18:55.30 9406019 18:37.73
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.09
2:22.26

4:53.48
1:08.09
1:14.17
500m:
600m:
700m:
800m:



9:55.61
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:


18:37.73
6. Jelle Nap VZC-E&P NT 9502875 21:04.36
100m:
200m:
300m:
400m:
1:18.29
2:42.06

5:32.51
1:18.29
1:23.77
500m:
600m:
700m:
800m:



11:15.02
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:


21:04.36
AFGEM Maurits Brandt ZOB'66 19:00.00 9100277


</