Kring Speedo Club Meet 2008
Nieuwegein (NED),    23.11.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Gemengd, 4 x 50m vrije slag, 8 - 11 jaar    Nr. 2. Meisjes, 50m schoolslag, 5 - 12 jaar
Nr. 3. Jongens, 50m schoolslag, 5 - 12 jaar    Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag, 5 - 12 jaar
Nr. 5. Jongens, 50m vlinderslag, 5 - 12 jaar    Nr. 6. Meisjes, 100m vrije slag, 5 - 12 jaar
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag, 5 - 12 jaar    Nr. 8. Meisjes, 50m rugslag, 5 - 12 jaar
Nr. 9. Jongens, 50m rugslag, 5 - 12 jaar    Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag, 5 - 12 jaar
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag, 5 - 12 jaar    Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag, 5 - 12 jaar
Nr. 13. Jongens, 50m schoolslag, 5 - 12 jaar    Nr. 14. Meisjes, 50m vrije slag, 5 - 12 jaar
Nr. 15. Jongens, 50m vrije slag, 5 - 12 jaar    Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, 5 - 12 jaar
Nr. 17. Jongens, 100m vrije slag, 5 - 12 jaar    Nr. 18. Meisjes, 100m wisselslag, 5 - 12 jaar
Nr. 19. Jongens, 100m wisselslag, 5 - 12 jaar    Nr. 20. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, 8 - 10 jaar
Nr. 21. Jongens, 4 x 50m wisselslag, 9 - 11 jaar    


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                   Gemengd, 4 x 50m vrije slag                  Minioren  4,5,6
23.11.08 - 13:30                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vzc-E&p 1                             Vzc-E&p                2:28.09     1.          
        Amber van de Kraats, 99                   Lobke Schoonderbeek, 98
        Leroy van Ooijik, 98                      Justus Ykema, 99
            45.11  2:28.09

    2.  Aquarijn 1                            Aquarijn               2:31.09     2.          
        Renske Bijeman, 00                        Myrthe Bakker, 00
        Tim Bredenhof, 97                         Joshua Verkuil, 97
            42.70  2:31.09

    3.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  2:37.24     3.          
        Renske Bassant, 98                        Sophie Brouwer, 98
        Lennart Kruizinga, 97                     Skip de Mönnink, 99
            42.99  2:37.24

    4.  De Haaien 1                           De Haaien              2:58.08     4.          
        Jonne van Ingen, 99                       Mendy Koo, 99
        Milan ten Broek, 00                       Djamal van der Hoeven, 98
            51.74  2:58.08


        De Duinkikkers 1                      De Duinkikkers         2:59.11                 
        Eline Treep, 99                           Fleur Treep, 99
        Mitchell Fennema, 98                      Mark Beekhuis, 97
            50.83  2:59.11




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 50m schoolslag                         minioren 3
23.11.08 - 13:35                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Quinty Jansen                 0000810 Aquarijn                 50.29     1.          
    2.  Claudia Schouten              0000812 Aquarijn                 51.10     2.          
    3.  Margot Al                     0000188 AZ&PC                    52.67     3.          
    4.  Florien de Lange              0000190 AZ&PC                    52.86     4.          
    5.  Bibianne Oelderik             0000656 De Fuut                1:00.36     5.          
    6.  Marlou Honkoop                0000658 De Fuut                1:08.89     6.          
    7.  Shania Wijk van               0000968 De Fuut                1:10.30     7.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 50m schoolslag                    minioren 3 en 4
23.11.08 - 13:35                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robert Schinkel               9900967 Vzc-E&p                  49.86     1.          
    2.  Tim Jong                      9902041 AZ&PC                    50.36     2.          
    3.  Max Kunz                      9900401 Vzc-E&p                  50.63     3.          
    4.  Sjoerd Veldhuizen             9900015 De Haaien                50.73     4.          
    5.  Tyrese Wilson                 0000223 De Fuut                  51.21     5.          
    6.  Max van Keulen                9901999 De Duinkikkers           53.24     6.          
    7.  Rafie Douhou                  0001365 Aquarijn               1:06.62     7.          
    8.  Asim Muhammad                 0000073 Aquarijn               1:06.74     8.          
   DIS  Milan ten Broek               0000229 De Haaien                55.75    DIS          
        Meer dan één dolfijnslag  gemaakt na start en/of keerpunt
   DIS  Thijs Benschop                9902121 De Duinkikkers           59.02    DIS          
        Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte van de 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
   DIS  Freek van der Wal             9901549 Aquarijn               1:09.96    DIS          
        Met één hand keer en/of eindpunt aangetikt
   DIS  Zeno Schaekers                0001367 Aquarijn               1:10.29    DIS          
        Meer dan één dolfijnbeenslag gemaakt na start en/of keerpunt
    NG  Job Hendriksen                9900125 De Haaien                          NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                    Meisjes, 50m vlinderslag                         minioren 5
23.11.08 - 13:40                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sophie Brouwer                9802134 AZ&PC                    49.50     1.          
    2.  Eline Hendriks                9802794 AZ&PC                    53.74     2.          
    3.  Nena Brouwer                  9802824 De Fuut                  54.72     3.          
    4.  Inge den Breejen              9801302 De Duinkikkers           57.32     4.          
    5.  Sybel Helm van                9803270 De Fuut                  58.17     5.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                    Jongens, 50m vlinderslag                         minioren 6
23.11.08 - 13:45                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stijn Avezaat                 9700729 De Fuut                  37.48     1.          
    2.  Colin van der Bijl            9700631 Aquarijn                 40.10     2.          
    3.  Michael den Oudsten           9703181 Aquarijn                 44.10     3.          
    4.  Thijn de France               9702443 De Fuut                  50.49     4.          
    5.  Barry Toes                    9701873 De Duinkikkers           50.56     5.          
    6.  Joep Kuipers                  9700633 De Haaien                50.65     6.          
    7.  Florian Korzelius             9700731 AZ&PC                    53.58     7.          
    8.  Mike van de Bovenkamp         9703351 Vzc-E&p                  57.98     8.          
    9.  Rick Paardekooper             9701321 Vzc-E&p                1:04.81     9.          
   DIS  Yannick Meyer                 9701469 Vzc-E&p                  51.08    DIS          
        Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak
   DIS  Mark Beekhuis                 9701877 De Duinkikkers           55.69    DIS          
        Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht
    NG  Koen van Dam                  9700511 De Haaien                          NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                    Meisjes, 100m vrije slag                         minioren 4
23.11.08 - 13:45                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Riemke Bosma                  9902202 AZ&PC                  1:33.10     1.          
          1:33.10
    2.  Sam Nouwens                   9901634 De Fuut                1:38.68     2.          
          1:38.68
    3.  Mendy Koo                     9900065 De Haaien              1:39.41     3.          
          1:39.41
    4.  Marit Borgts                  9900498 De Duinkikkers         1:40.87     4.          
          1:40.87
    5.  Laura Cronau                  9900742 Aquarijn               1:42.36     5.          
          1:42.36
    6.  Amber van de Kraats           9900236 Vzc-E&p                1:43.48     6.          
          1:43.48
    7.  Lisa Korving                  9900382 Vzc-E&p                1:47.46     7.          
          1:47.46
    8.  Fleur Treep                   9902994 De Duinkikkers         1:49.76     8.          
          1:49.76
    9.  Babette van Bergenhenegouwen  9902874 De Duinkikkers         1:54.83     9.          
          1:54.83
   10.  Eline Treep                   9902876 De Duinkikkers         2:03.31    10.          
          2:03.31
   11.  Yara Verkuil                  9901706 De Fuut                2:10.24    11.          
          2:10.24
   12.  Majlen Tolboom                9901198 De Haaien              2:15.01    12.          
          2:15.01



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                    Jongens, 100m vrije slag                         minioren 5
23.11.08 - 13:55                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Djamal van der Hoeven         9800127 De Haaien              1:16.89     1.          
          1:16.89
    2.  Leroy van Ooijik              9800361 Vzc-E&p                1:17.94     2.          
          1:17.94
    3.  Reinier Mathot                9801419 De Fuut                1:19.92     3.          
          1:19.92
    4.  Ruben Nap                     9800213 Vzc-E&p                1:25.30     4.          
          1:25.30
    5.  Erik Ambergen                 9801233 De Duinkikkers         1:25.95     5.          
          1:25.95
    6.  Camiel Boot                   9801647 AZ&PC                  1:26.60     6.          
          1:26.60
    7.  Mitchell Fennema              9801585 De Duinkikkers         1:32.32     7.          
          1:32.32
    8.  Renzo Strang                  9801151 De Duinkikkers         1:33.02     8.          
          1:33.02
    9.  Haye de Groot                 9802099 AZ&PC                  1:36.11     9.          
          1:36.11
   10.  Derk van der Sluis            9800933 De Duinkikkers         1:37.25    10.          
          1:37.25



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Meisjes, 50m rugslag                           minioren 3
23.11.08 - 14:00                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Bakker                 0000804 Aquarijn                 47.62     1.          
    2.  Margot Al                     0000188 AZ&PC                    52.16     2.          
    3.  Quinty Jansen                 0000810 Aquarijn                 53.59     3.          
    4.  Bibianne Oelderik             0000656 De Fuut                  57.55     4.          
    5.  Florien de Lange              0000190 AZ&PC                    59.63     5.          
    NG  Julie Lensselink              0000896 De Haaien                          NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Jongens, 50m rugslag                      minioren 3 en 4
23.11.08 - 14:00                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Kunz                      9900401 Vzc-E&p                  46.65     1.          
    2.  Sjoerd Veldhuizen             9900015 De Haaien                47.82     2.          
    3.  Robert Schinkel               9900967 Vzc-E&p                  49.37     3.          
    4.  Tyrese Wilson                 0000223 De Fuut                  51.12     4.          
    5.  Max van Keulen                9901999 De Duinkikkers           51.65     5.          
    6.  Freek van der Wal             9901549 Aquarijn               1:07.09     6.          
    7.  Thijs Benschop                9902121 De Duinkikkers         1:10.05     7.          
    8.  Asim Muhammad                 0000073 Aquarijn               1:13.15     8.          
    9.  Rafie Douhou                  0001365 Aquarijn               1:18.50     9.          
   DIS  Tim Jong                      9902041 AZ&PC                    49.69    DIS          
        Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn
    NG  Job Hendriksen                9900125 De Haaien                          NG          
    NG  Alex Razzak                   9900493 AZ&PC                              NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                   Meisjes, 100m wisselslag                         minioren 5
23.11.08 - 14:05                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lobke Schoonderbeek           9802070 Vzc-E&p                1:29.62     1.          
          1:29.62
    2.  Sybel Helm van                9803270 De Fuut                1:45.36     2.          
          1:45.36
    3.  Nena Brouwer                  9802824 De Fuut                1:48.10     3.          
          1:48.10
    4.  Rony Honkoop                  9802888 De Fuut                1:51.90     4.          
          1:51.90
    5.  Inge den Breejen              9801302 De Duinkikkers         1:54.25     5.          
          1:54.25
   DIS  Lotte Stoiber                 9803650 De Fuut                1:35.74    DIS          
        Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt
          1:35.74
   DIS  Marlene Bezem                 9801704 AZ&PC                  1:51.77    DIS          
        Armen niet over het water naar voren gebracht
          1:51.77
   DIS  Elyne Pardoel                 9803142 Aquarijn               2:22.12    DIS          
        Armen niet over het water naar voren gebracht
          2:22.12
    NG  Chiara van Winsum             9800364 AZ&PC                              NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                   Jongens, 100m wisselslag                         minioren 6
23.11.08 - 14:10                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Brian vd Bovenkamp            9701223 Vzc-E&p                1:30.14     1.          
          1:30.14
    2.  Michael den Oudsten           9703181 Aquarijn               1:34.07     2.          
          1:34.07
    3.  Lennart Kruizinga             9702633 AZ&PC                  1:35.54     3.          
          1:35.54
    4.  Tim de Zoete                  9701875 De Duinkikkers         1:36.47     4.          
          1:36.47
    5.  Thijn de France               9702443 De Fuut                1:39.16     5.          
          1:39.16
    6.  Barry Toes                    9701873 De Duinkikkers         1:40.51     6.          
          1:40.51
    7.  Tjeerd Smid                   9703723 AZ&PC                  1:43.90     7.          
          1:43.90
    8.  Mike van de Bovenkamp         9703351 Vzc-E&p                1:47.66     8.          
          1:47.66
    9.  Rick Paardekooper             9701321 Vzc-E&p                1:54.27     9.          
          1:54.27
   10.  Sem Boog                      9703487 Aquarijn               1:57.56    10.          
          1:57.56
   DIS  Colin van der Bijl            9700631 Aquarijn               1:31.27    DIS          
        Met één hand keer en/of eindpunt aangetikt
          1:31.27
   DIS  Yannick Meyer                 9701469 Vzc-E&p                1:42.08    DIS          
        Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak
          1:42.08
   DIS  Alexandro Puit Obeso          9704055 Aquarijn               1:48.16    DIS          
        Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht;  VC Armen niet over het water naar voren gebracht
          1:48.16
    NG  Koen van Dam                  9700511 De Haaien                          NG          
    NG  Joey Gomes                    9700857 De Haaien                          NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Meisjes, 50m schoolslag                         minioren 4
23.11.08 - 14:20                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kathleen de Boer              9900848 De Haaien                51.85     1.          
    2.  Marit Borgts                  9900498 De Duinkikkers           54.56     2.          
    3.  Riemke Bosma                  9902202 AZ&PC                    55.35     3.          
    4.  Yara Verkuil                  9901706 De Fuut                  55.82     4.          
    5.  Amber van de Kraats           9900236 Vzc-E&p                  57.84     5.          
    6.  Fleur Treep                   9902994 De Duinkikkers           58.11     6.          
    7.  Lisa Korving                  9900382 Vzc-E&p                  58.30     7.FJ 1      
    8.  Majlen Tolboom                9901198 De Haaien                58.30     8.FJ 2      
    9.  Laura Cronau                  9900742 Aquarijn                 58.98     9.          
   10.  Jonne van Ingen               9901200 De Haaien              1:03.92    10.          
   11.  Babette van Bergenhenegouwen  9902874 De Duinkikkers         1:05.02    11.          
   12.  Eline Treep                   9902876 De Duinkikkers         1:13.97    12.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 50m schoolslag                         minioren 5
23.11.08 - 14:20                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michiel Floor                 9800575 De Haaien                45.20     1.          
    2.  Friso Stolk                   9801417 De Fuut                  47.51     2.          
    3.  Renzo Strang                  9801151 De Duinkikkers           48.68     3.          
    4.  Ruben Nap                     9800213 Vzc-E&p                  49.86     4.          
    5.  Niels van Beek                9800409 Vzc-E&p                  53.36     5.          
    6.  Camiel Boot                   9801647 AZ&PC                    54.60     6.          
    7.  Derk van der Sluis            9800933 De Duinkikkers           57.67     7.          
    8.  Haye de Groot                 9802099 AZ&PC                    58.72     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Meisjes, 50m vrije slag                         minioren 3
23.11.08 - 14:25                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Renske Bijeman                0000806 Aquarijn                 43.32     1.          
    2.  Claudia Schouten              0000812 Aquarijn                 44.31     2.          
    3.  Margot Al                     0000188 AZ&PC                    48.42     3.          
    4.  Florien de Lange              0000190 AZ&PC                    49.54     4.          
    5.  Shania Wijk van               0000968 De Fuut                  50.45     5.          
    6.  Bibianne Oelderik             0000656 De Fuut                  57.10     6.          
    7.  Marlou Honkoop                0000658 De Fuut                1:09.41     7.          
    NG  Julie Lensselink              0000896 De Haaien                          NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Jongens, 50m vrije slag                   minioren 3 en 4 
23.11.08 - 14:30                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Justus Ykema                  9900029 Vzc-E&p                  34.77     1.          
    2.  Skip de Mönnink               9901035 AZ&PC                    38.69     2.          
    3.  Max Kunz                      9900401 Vzc-E&p                  39.17     3.          
    4.  Tyrese Wilson                 0000223 De Fuut                  40.79     4.          
    5.  Robert Schinkel               9900967 Vzc-E&p                  44.08     5.          
    6.  Max van Keulen                9901999 De Duinkikkers           44.23     6.          
    7.  Milan ten Broek               0000229 De Haaien                49.41     7.          
    8.  Freek van der Wal             9901549 Aquarijn               1:00.08     8.          
    9.  Asim Muhammad                 0000073 Aquarijn               1:01.23     9.          
   10.  Thijs Benschop                9902121 De Duinkikkers         1:09.75    10.          
   11.  Zeno Schaekers                0001367 Aquarijn               1:13.46    11.          
   12.  Rafie Douhou                  0001365 Aquarijn               1:13.56    12.          
    NG  Alex Razzak                   9900493 AZ&PC                              NG          
    NG  Job Hendriksen                9900125 De Haaien                          NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                   Meisjes, 100m vrije slag                        minioren 5 
23.11.08 - 14:30                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lobke Schoonderbeek           9802070 Vzc-E&p                1:21.70     1.          
          1:21.70
    2.  Lotte Stoiber                 9803650 De Fuut                1:27.21     2.          
          1:27.21
    3.  Rony Honkoop                  9802888 De Fuut                1:35.59     3.          
          1:35.59
    4.  Marlene Bezem                 9801704 AZ&PC                  1:37.42     4.FJ 1      
          1:37.42
    5.  Renske Bassant                9803940 AZ&PC                  1:37.42     5.FJ 2      
          1:37.42
    6.  Inge den Breejen              9801302 De Duinkikkers         1:43.90     6.          
          1:43.90
    7.  Elyne Pardoel                 9803142 Aquarijn               2:15.41     7.          
          2:15.41



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                   Jongens, 100m vrije slag                         minioren 6
23.11.08 - 14:35                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stijn Avezaat                 9700729 De Fuut                1:10.50     1.          
          1:10.50
    2.  Joep Kuipers                  9700633 De Haaien              1:12.31     2.          
          1:12.31
    3.  Tim Bredenhof                 9702243 Aquarijn               1:21.18     3.          
          1:21.18
    4.  Brian vd Bovenkamp            9701223 Vzc-E&p                1:21.71     4.          
          1:21.71
    5.  Tim de Zoete                  9701875 De Duinkikkers         1:23.16     5.          
          1:23.16
    6.  Joshua Verkuil                9700859 Aquarijn               1:26.59     6.          
          1:26.59
    7.  Tjeerd Smid                   9703723 AZ&PC                  1:28.29     7.          
          1:28.29
    8.  Florian Korzelius             9700731 AZ&PC                  1:32.44     8.          
          1:32.44
    9.  Mike van de Bovenkamp         9703351 Vzc-E&p                1:33.64     9.          
          1:33.64
   10.  Yannick Meyer                 9701469 Vzc-E&p                1:35.77    10.          
          1:35.77
   11.  Alexandro Puit Obeso          9704055 Aquarijn               1:37.36    11.          
          1:37.36
   12.  Rick Paardekooper             9701321 Vzc-E&p                1:39.11    12.          
          1:39.11
   13.  Mark Beekhuis                 9701877 De Duinkikkers         1:43.62    13.          
          1:43.62
   14.  Sem Boog                      9703487 Aquarijn               2:00.51    14.          
          2:00.51
    NG  Joey Gomes                    9700857 De Haaien                          NG          
    NG  Koen van Dam                  9700511 De Haaien                          NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                   Meisjes, 100m wisselslag                         minioren 4
23.11.08 - 14:45                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sam Nouwens                   9901634 De Fuut                1:51.66     1.          
          1:51.66
    2.  Mendy Koo                     9900065 De Haaien              1:53.48     2.          
          1:53.48
    3.  Lisa Korving                  9900382 Vzc-E&p                1:55.72     3.          
          1:55.72
    4.  Kathleen de Boer              9900848 De Haaien              1:56.07     4.          
          1:56.07
    5.  Laura Cronau                  9900742 Aquarijn               1:58.81     5.          
          1:58.81
    6.  Jonne van Ingen               9901200 De Haaien              2:10.50     6.          
          2:10.50
   DIS  Riemke Bosma                  9902202 AZ&PC                  1:51.22    DIS          
        Armen niet over het water naar voren gebracht
          1:51.22
   DIS  Marit Borgts                  9900498 De Duinkikkers         2:00.73    DIS          
        Armen niet over het water naar voren gebracht
          2:00.73
   DIS  Yara Verkuil                  9901706 De Fuut                2:06.48    DIS          
        Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht
          2:06.48



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                   Jongens, 100m wisselslag                         minioren 5
23.11.08 - 14:50                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michiel Floor                 9800575 De Haaien              1:33.36     1.          
          1:33.36
    2.  Reinier Mathot                9801419 De Fuut                1:37.91     2.FJ 1      
          1:37.91
    3.  Niels van Beek                9800409 Vzc-E&p                1:37.91     3.FJ 2      
          1:37.91
    4.  Friso Stolk                   9801417 De Fuut                1:38.36     4.          
          1:38.36
    5.  Ruben Nap                     9800213 Vzc-E&p                1:39.00     5.          
          1:39.00
    6.  Erik Ambergen                 9801233 De Duinkikkers         1:40.35     6.          
          1:40.35
    7.  Mitchell Fennema              9801585 De Duinkikkers         1:50.44     7.          
          1:50.44
    8.  Derk van der Sluis            9800933 De Duinkikkers         2:07.13     8.          
          2:07.13
   DIS  Camiel Boot                   9801647 AZ&PC                  1:41.82    DIS          
        De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd
          1:41.82
   DIS  Haye de Groot                 9802099 AZ&PC                  1:57.56    DIS          
        VD Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak  VB Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht
          1:57.56



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                  Meisjes, 4 x 50m wisselslag                   minioren 3,4,5
23.11.08 - 14:55                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Fuut 1                             De Fuut                3:15.04     1.          
        Lotte Stoiber, 98                         Nena Brouwer, 98
        Sybel Helm van, 98                        Rony Honkoop, 98
            45.79  3:15.04

    2.  AZ&PC 1                               AZ&PC                  3:25.80     2.          
        Sophie Brouwer, 98                        Eline Hendriks, 98
        Chiara van Winsum, 98                     Marlene Bezem, 98
            51.25  3:25.80

   DIS  Aquarijn 1                            Aquarijn                          DIS          
        Te vroeg overgenomen (geen tijd noteren)
        Myrthe Bakker, 00                         Renske Bijeman, 00
        Quinty Jansen, 00                         Claudia Schouten, 00
            48.71

    NG  De Haaien 1                           De Haaien                          NG          
        Kathleen de Boer, 99                      Majlen Tolboom, 99
        Julie Lensselink, 00                      , 




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                  Jongens, 4 x 50m wisselslag                   minioren 4,5,6
23.11.08 - 15:00                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vzc-E&p 1                             Vzc-E&p                2:46.73     1.          
        Niels van Beek, 98                        Justus Ykema, 99
        Brian vd Bovenkamp, 97                    Leroy van Ooijik, 98
            45.72  2:46.73

    2.  Aquarijn 1                            Aquarijn               2:47.37     2.          
        Joshua Verkuil, 97                        Colin van der Bijl, 97
        Michael den Oudsten, 97                   Tim Bredenhof, 97
            44.68  2:47.37

    3.  De Fuut 1                             De Fuut                2:48.90     3.          
        Reinier Mathot, 98                        Stijn Avezaat, 97
        Friso Stolk, 98                           Thijn de France, 97
            46.05  2:48.90

    4.  De Haaien 1                           De Haaien              2:54.54     4.          
        Joep Kuipers, 97                          Djamal van der Hoeven, 98
        Michiel Floor, 98                         Sjoerd Veldhuizen, 99
            44.15  2:54.54

   DIS  De Duinkikkers 1                      De Duinkikkers         2:57.86    DIS          
        De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd
        Tim de Zoete, 97                          Erik Ambergen, 98
        Renzo Strang, 98                          Barry Toes, 97
            45.72  2:57.86

   DIS  AZ&PC 1                               AZ&PC                  3:09.79    DIS          
        Met één hand keer en/of eindpunt aangetikt
        Skip de Mönnink, 99                       Florian Korzelius, 97
        Lennart Kruizinga, 97                     Tjeerd Smid, 97
            47.86  3:09.79




SPLASH Meet Manager 2007Registered to Kring Utrecht