Nr. 1. Alle, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Min. 3, 4 en 5, Jongens Min. 4, 5 en 6
Nr. 2. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 3
Nr. 3. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 5. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 6. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 8. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Minioren 3
Nr. 9. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 6
Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 14. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 3
Nr. 15. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 17. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 18. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 19. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 5
Nr. 20. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Meisjes Minioren 3, 4 en 5
Nr. 21. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Minioren 4, 5 en 6


Speedo Club Meet
Hilversum, 23.11.2008


Programmanr. 1
23.11.08 - 14:45
4 x 50m vrije slag
(1m,1j,1m,1j)
Meisjes Min. 3, 4 en 5, Jongens Min. 4, 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Oceanus 1Oceanus2:31.032:32.40
Cheryl Zethof
Bart Sommeling
98
98
37.51Suzanne Hobo
Daan Sommeling
98
99
2.De Dolfijn 1De Dolfijn2:45.792:43.22
Sabrin el Bacha
Tijmen Kuin
99
98
Lin Kohen
Cédric Pardieck
98
97
3.Zpch 1Zpch2:27.802:47.98
Aurian Veldt
Roy Moison
99
97
42.92Claire Luna van der Puijl
Jeroen Glansdorp
99
97
4.De Futen 1De Futen2:56.333:02.88
Renske Beek
Hassan Nawar
00
00
46.63Wietske Wiersma
Tim Stevens
00
97
5.Kon. AZ 1870 1Kon. AZ 18703:09.803:03.18
Sharon van der Lem
Brent van Kesteren
98
97
45.35Marianne Vellinga
Jordi van der Lem
98
00
6.Torpedo 1Torpedo3:15.413:04.65
Marit Leusink
Jesse van der Duin
99
00
Amber Hof
Ernesto Hof
98
00
DISW.Z. & P.C. Triton 1W.Z. & P.C. Triton2:59.09
EA - Te vroeg overgenomen.
Marieke Gorter
Job van Voorst
00
98
52.86Nienke van der Zee
Mike Pronk
98
98


<< TOP >>
Programmanr. 2
23.11.08 - 14:55
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lois HoebenTorpedo56.72000059850.75
2.Lianne BouwmeesterOceanus52.06000095651.02
3.Lotte ZwolsmanOceanus53.98000096055.94
4.Marieke GorterW.Z. & P.C. Triton1:01.19000075056.86
5.Lulu-May VerbeekOceanus58.45000095857.45
6.Maike van de VeldeZpch56.88000038257.76
7.Elita BeckKon. AZ 18701:05.11000152059.51
8.Samantha MantelDe Futen1:01.7400014421:00.36
9.Zenna ThiryW.Z. & P.C. TritonNT00020601:02.76
10.Sophie van WijngaardenDe Futen1:05.7300014441:03.70
11.Ivy de JongTorpedo1:08.1600010481:07.60
12.Lucia BoeréeTorpedo1:11.9700015061:10.90
13.Siv de RonZpch1:15.5400012361:17.84
14.Michelle WindZpch1:16.6000007321:22.82
DISKaylee de JongZpch52.26000123451.21
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISDian FrankenTorpedo1:04.5800015001:04.41
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISCecilie PedersenDe FutenNT00018601:07.73
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGEMEylin KokuluKon. AZ 18701:00.080000784


<< TOP >>
Programmanr. 3
23.11.08 - 15:00
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dennis WeeningOceanus50.55000081548.26
2.Ruben GriffioenOceanus51.25990077150.51
3.Joep de JongTorpedoNT000005151.52
4.Reijer BoodtDe Dolfijn1:00.76990100154.77
5.Job van WijkW.Z. & P.C. Triton54.19990104155.72
6.Thomas GlansdorpZpch57.08000007956.33
7.Noeri HentatiW.Z. & P.C. Triton1:00.7299010391:00.45FJ 1
8.Jordi van der LemKon. AZ 187059.5100001891:00.45FJ 2
9.Bas EelzakZpch59.3899014111:00.51
10.Ivar OldenhofZpch1:01.0900000811:00.95
11.Mart BroerseDe DolfijnNT99022171:02.64
DISEsra LoogmanZpch58.51000016758.36
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISMarijn KagchellandZpch1:01.3600006551:03.76
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGEMHassan NawarDe Futen56.960000947


<< TOP >>
Programmanr. 4
23.11.08 - 15:05
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michelle MeulenbroekOceanus44.62980113443.07
2.Emma LentingOceanus47.02980241245.20
3.Darleen KagchellandZpch49.38980013845.57
4.Nella DiepeveenDe Futen52.50980152048.36
5.Emma DiepeveenDe Futen54.43980150448.90
6.Emily de JongTorpedo48.95980098448.91
7.Esmee SalentijnDe Dolfijn52.84980276650.48
8.Sharon van der LemKon. AZ 187055.5798002701:12.05
DISLin KohenDe Dolfijn48.54980201251.12
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISMarianne VellingaKon. AZ 187052.7598039961:00.10
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 5
23.11.08 - 15:05
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rick de MercadoOceanus39.67970067339.11
2.Anis el BachaouiDe Dolfijn45.94970209339.92
3.Navin KeizerDe Dolfijn41.90970133739.94
4.Roy MoisonZpch42.26970072342.81
5.Michel van NieuwkerkDe Futen46.80970241346.73
6.Tim StevensDe Futen51.57970279752.57
7.Brent van KesterenKon. AZ 187056.28970105553.23
8.Sam-Lin Fung-A-LoiKon. AZ 18701:08.54970340957.94
DISTimon TuinTorpedoNT970109153.95
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGEMCasper BruningDe Futen50.609702055
AFGEMLars v.d. ZeeW.Z. & P.C. Triton41.489702427


<< TOP >>
Programmanr. 6
23.11.08 - 15:10
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nienke AalbersW.Z. & P.C. Triton1:31.0999002901:23.98
50m:38.26100m:1:23.98
2.Anouk van NoordOceanus1:34.1599012941:26.60
50m:41.48100m:1:26.60
3.Moesha WartesDe Dolfijn1:43.0799017241:28.13
50m:42.45100m:1:28.13
4.Dana BosmanOceanus1:37.5299012961:35.09
50m:44.56100m:1:35.09
5.Aurian VeldtZpch1:37.6499017581:36.67
50m:44.07100m:1:36.67
6.Fabiënne VorkOceanus1:37.1299024941:37.06
50m:43.70100m:1:37.06
7.Naomi VisserDe DolfijnNT99030381:39.55
50m:44.81100m:1:39.55
8.Roxy van KesterenKon. AZ 18702:00.2299006441:40.95
50m:44.70100m:1:40.95
9.Lianne TuinTorpedoNT99005321:47.41
50m:49.20100m:1:47.41
10.Madelon WallinDe Futen1:54.4899013901:50.23
50m:49.73100m:1:50.23
11.Frieke OosterheertW.Z. & P.C. TritonNT99032001:59.39
50m:54.26100m:1:59.39


<< TOP >>
Programmanr. 7
23.11.08 - 15:15
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben StamDe Futen1:13.3698003311:11.14
50m:34.26100m:1:11.14
2.Bart SommelingOceanus1:19.7498007651:16.64
50m:36.57100m:1:16.64
3.Mike PronkW.Z. & P.C. Triton1:21.5498007231:20.25
50m:38.85100m:1:20.25
4.Jason SlijngardDe Dolfijn1:26.2098012651:23.73
5.Gideon HeijTorpedo1:27.3698006551:27.45
50m:43.76100m:1:27.45
6.Yves-Maurice VorkOceanus1:30.2298005831:29.13
50m:43.29100m:1:29.13
7.Simon Martina PèrezZpch1:28.4498004211:30.16
50m:41.09100m:1:30.16
8.Bas SchranderZpch1:45.4098004231:31.58
50m:42.70100m:1:31.58
9.Jimmy WilkensTorpedo1:46.3498014371:32.48
50m:44.69100m:1:32.48
10.Nick LubbersDe Dolfijn1:35.5698009891:33.94
50m:45.25100m:1:33.94
DISBeau MaassenDe Futen2:09.429802895
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
AFGEMTijmen KuinDe Dolfijn1:34.889802183
AFGEMJob van VoorstW.Z. & P.C. Triton1:43.919800413


<< TOP >>
Programmanr. 8
23.11.08 - 15:20
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lianne BouwmeesterOceanus46.98000095648.51
2.Lulu-May VerbeekOceanus49.93000095849.57
3.Marieke GorterW.Z. & P.C. Triton54.36000075050.32
4.Samantha MantelDe Futen51.81000144250.54
5.Lois HoebenTorpedo1:03.05000059851.07
6.Ariane SmitTorpedoNT000165253.02
7.Lotte ZwolsmanOceanus50.55000096054.17
8.Dian FrankenTorpedo56.40000150054.68
9.Maike van de VeldeZpch51.58000038254.86
10.Renske BeekDe Futen58.64000051656.72
11.Lianne SchoonderwoerdW.Z. & P.C. TritonNT000202257.82
12.Wietske WiersmaDe Futen59.0100005181:00.78
13.Elita BeckKon. AZ 18701:03.6400015201:03.60
14.Lucia BoeréeTorpedoNT00015061:09.71
15.Sophie van WijngaardenDe Futen1:15.6300014441:12.98
16.Siv de RonZpchNT00012361:20.87
17.Cecilie PedersenDe FutenNT00018601:40.84
DISKaylee de JongZpch50.10000123454.39
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMEylin KokuluKon. AZ 187059.780000784


<< TOP >>
Programmanr. 9
23.11.08 - 15:30
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ricardo GraafmansDe Futen48.65990040942.13
2.Dennis WeeningOceanus48.00000081543.26
3.Ruben GriffioenOceanus42.56990077143.48
4.Joep de JongTorpedo46.96000005145.12
5.Reijer BoodtDe Dolfijn53.67990100149.13
6.Jesse van der DuinTorpedo1:02.66000064549.47
7.Pascal de HeijZpch51.20990029751.39
8.Esra LoogmanZpch53.75000016752.07
9.Hassan NawarDe Futen53.11000094752.67
10.Job van WijkW.Z. & P.C. Triton52.37990104153.89
11.Mart BroerseDe Dolfijn1:00.32990221756.20
12.Jordi van der LemKon. AZ 187055.40000018957.69
13.Ivar OldenhofZpch56.19000008158.36
14.Thomas GlansdorpZpch58.50000007958.82
15.Noeri HentatiW.Z. & P.C. Triton1:00.04990103959.68
16.Ernesto HofTorpedoNT00011051:05.89
DISBas EelzakZpch57.86990141152.29
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISMarijn KagchellandZpchNT00006551:18.92
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


<< TOP >>
Programmanr. 10
23.11.08 - 15:35
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tessa VermeulenDe Dolfijn1:24.7498000681:22.39
2.Darleen KagchellandZpch1:33.2298001381:35.92
3.Suzanne HoboOceanus1:39.9598024081:36.54
4.Cheryl ZethofOceanus1:36.9598013141:36.62
5.Emily de JongTorpedo1:39.2898009841:43.69
6.Emma DiepeveenDe Futen2:01.8098015041:44.70
7.Nienke van der ZeeW.Z. & P.C. Triton1:54.8498028081:45.08
8.Marianne VellingaKon. AZ 18702:08.0098039961:55.63
9.Melanie KaspersDe Futen2:07.1098021881:57.96
10.Carline VerhagenDe DolfijnNT98041761:58.19
11.Amber HofTorpedo2:01.0598027302:00.22
12.Sharon van der LemKon. AZ 18701:57.0998002702:02.30
DISEsmee SalentijnDe Dolfijn1:49.8198027661:44.21
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 11
23.11.08 - 15:40
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joris DiepeveenDe Futen1:25.7397009411:23.41
2.Rick de MercadoOceanus1:25.7497006731:27.98
3.Navin KeizerDe Dolfijn1:32.7897013371:29.48
4.Jeroen GlansdorpZpch1:28.3697003031:31.73
5.Michel van NieuwkerkDe Futen1:36.8997024131:37.54
6.Pieter OosterheertW.Z. & P.C. TritonNT97011491:39.08
7.Brent van KesterenKon. AZ 18701:46.6897010551:43.84
8.Sam-Lin Fung-A-LoiKon. AZ 18701:53.7697034091:54.06
DISIdo GolanTorpedoNT97023971:37.54
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMHayden Robert BurgerDe Dolfijn1:35.829703391


<< TOP >>
Programmanr. 12
23.11.08 - 15:45
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marit LeusinkTorpedo54.88990157051.72
2.Anouk van NoordOceanus51.09990129453.18
3.Judith PruissenOceanus52.73990210053.64
4.Sabrin el BachaDe Dolfijn55.51990054853.66
5.Roxy van KesterenKon. AZ 187055.74990064454.10
6.Fabiënne VorkOceanus52.94990249455.70
7.Naomi VisserDe DolfijnNT990303856.35
8.Lianne TuinTorpedo1:04.6499005321:01.97
9.Claire Luna van der PuijlZpch1:08.5999019961:06.73
DISFrieke OosterheertW.Z. & P.C. TritonNT990320059.44
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISMadelon WallinDe Futen1:08.3699013901:02.16
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.


<< TOP >>
Programmanr. 13
23.11.08 - 15:50
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sander KirillovaOceanus47.96980012147.31
2.Jesse GroenendaalW.Z. & P.C. Triton51.23980072149.79
3.Tijmen KuinDe Dolfijn54.61980218351.72
4.Job van VoorstW.Z. & P.C. TritonNT980041353.27
5.Bas SchranderZpch57.78980042355.26
6.Beau MaassenDe FutenNT980289556.87
7.Jimmy WilkensTorpedo56.70980143758.36
DISYves-Maurice VorkOceanus53.36980058357.18
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISNick LubbersDe Dolfijn56.86980098957.75SA/SD
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.


<< TOP >>
Programmanr. 14
23.11.08 - 15:55
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lulu-May VerbeekOceanus44.97000095844.41
2.Kaylee de JongZpch45.50000123444.76
3.Ariane SmitTorpedo43.54000165246.86
4.Renske BeekDe Futen46.05000051646.95
5.Lianne BouwmeesterOceanus47.40000095647.18
6.Maike van de VeldeZpch48.82000038249.14
7.Lotte ZwolsmanOceanus52.50000096051.14
8.Wietske WiersmaDe Futen45.83000051851.19
9.Dian FrankenTorpedo52.73000150052.38
10.Lianne SchoonderwoerdW.Z. & P.C. TritonNT000202254.38
11.Lucia BoeréeTorpedo57.7000015061:00.63
12.Elita BeckKon. AZ 187058.6400015201:00.70
13.Sophie van WijngaardenDe FutenNT00014441:04.09
14.Zenna ThiryW.Z. & P.C. TritonNT00020601:05.07
15.Michelle WindZpch1:04.7900007321:09.07
16.Siv de RonZpch1:11.1400012361:16.06
17.Cecilie PedersenDe FutenNT00018601:18.71
DISIvy de JongTorpedo49.800001048
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMEylin KokuluKon. AZ 187055.540000784


<< TOP >>
Programmanr. 15
23.11.08 - 16:00
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ricardo GraafmansDe Futen36.90990040937.06
2.Joep de JongTorpedo38.32000005138.36
3.Daan SommelingOceanus39.08990076738.41
4.Dennis WeeningOceanus39.20000081538.65
5.Reijer BoodtDe Dolfijn43.22990100144.25
6.Esra LoogmanZpch45.13000016745.82
7.Jesse van der DuinTorpedo52.50000064545.90
8.Pascal de HeijZpch47.56990029746.22
9.Job van WijkW.Z. & P.C. Triton44.39990104146.82
10.Hassan NawarDe Futen48.57000094746.90
11.Jordi van der LemKon. AZ 187051.50000018949.03
12.Thomas GlansdorpZpch48.64000007949.80
13.Bas EelzakZpch47.32990141150.26
14.Noeri HentatiW.Z. & P.C. Triton49.99990103951.06
15.Mart BroerseDe Dolfijn53.25990221751.37
16.Ivar OldenhofZpch53.58000008156.08
17.Ernesto HofTorpedo55.10000110557.23
18.Marijn KagchellandZpch59.5600006551:04.80


<< TOP >>
Programmanr. 16
23.11.08 - 16:05
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tessa VermeulenDe Dolfijn1:15.4298000681:13.25
50m:35.29100m:1:13.25
2.Michelle MeulenbroekOceanus1:20.4298011341:20.67
50m:38.80100m:1:20.67
3.Darleen KagchellandZpch1:24.9298001381:26.69
50m:41.37100m:1:26.69
4.Emma LentingOceanus1:31.1298024121:29.74
50m:41.95100m:1:29.74
5.Emily de JongTorpedo1:29.0298009841:29.99
50m:43.47100m:1:29.99
6.Nienke van der ZeeW.Z. & P.C. Triton1:30.5398028081:30.73
50m:41.69100m:1:30.73
7.Nella DiepeveenDe Futen1:43.5498015201:34.64
50m:46.12100m:1:34.64
8.Amber HofTorpedo1:42.1498027301:45.04
50m:50.40100m:1:45.04
9.Sharon van der LemKon. AZ 18701:45.1598002701:49.72
50m:49.76100m:1:49.72
10.Carline VerhagenDe DolfijnNT98041761:53.88
50m:53.84100m:1:53.88
11.Melanie KaspersDe Futen1:46.6198021881:55.03
50m:54.15100m:1:55.03
12.Marianne VellingaKon. AZ 18702:05.6998039961:55.32
50m:53.11100m:1:55.32


<< TOP >>
Programmanr. 17
23.11.08 - 16:10
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rick de MercadoOceanus1:10.8297006731:11.39
50m:34.83100m:1:11.39
2.Roy MoisonZpch1:12.9597007231:13.40
50m:35.52100m:1:13.40
3.Joris DiepeveenDe Futen1:15.1297009411:17.36
50m:37.33100m:1:17.36
4.Cédric PardieckDe Dolfijn1:19.7397003431:19.56
50m:37.38100m:1:19.56
5.Anis el BachaouiDe Dolfijn1:31.1697020931:28.65
50m:40.85100m:1:28.65
6.Pieter OosterheertW.Z. & P.C. Triton1:30.5197011491:29.49
50m:42.60100m:1:29.49
7.Timon TuinTorpedo1:28.2997010911:29.81
50m:42.73100m:1:29.81
8.Tim StevensDe Futen1:39.1197027971:30.89
50m:41.75100m:1:30.89
9.Ido GolanTorpedo1:26.3497023971:31.50
50m:40.18100m:1:31.50
10.Brent van KesterenKon. AZ 18701:32.5897010551:37.08
50m:46.84100m:1:37.08
11.Sam-Lin Fung-A-LoiKon. AZ 18701:43.6297034091:45.48
50m:49.11100m:1:45.48
AFGEMCasper BruningDe Futen1:33.569702055


<< TOP >>
Programmanr. 18
23.11.08 - 16:15
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nienke AalbersW.Z. & P.C. Triton1:39.4499002901:34.98
2.Anouk van NoordOceanus1:41.4899012941:36.99
3.Moesha WartesDe Dolfijn1:42.9499017241:38.98
4.Marit LeusinkTorpedoNT99015701:47.20
5.Fabiënne VorkOceanus2:00.0099024941:49.88
6.Dana BosmanOceanus2:00.0099012961:50.40
7.Aurian VeldtZpch1:47.2999017581:50.73
8.Roxy van KesterenKon. AZ 18701:53.4599006441:52.94
9.Sabrin el BachaDe Dolfijn1:56.1399005481:54.94
10.Madelon WallinDe Futen2:26.9299013902:04.07


<< TOP >>
Programmanr. 19
23.11.08 - 16:20
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben StamDe Futen1:26.9098003311:24.22
2.Sander KirillovaOceanus1:28.8998001211:29.33
3.Jason SlijngardDe Dolfijn1:35.3598012651:39.59
4.Simon Martina PèrezZpch1:39.3398004211:40.52
5.Jesse GroenendaalW.Z. & P.C. Triton1:39.3898007211:40.67
6.Tijmen KuinDe Dolfijn1:46.3298021831:41.54
DISGideon HeijTorpedo1:46.5698006551:46.35
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISYves-Maurice VorkOceanus1:50.0098005831:50.43
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISBeau MaassenDe FutenNT98028952:20.46
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMJob van VoorstW.Z. & P.C. Triton1:49.189800413


<< TOP >>
Programmanr. 20
23.11.08 - 16:25
Meisjes, 4 x 50m wisselslagMeisjes Minioren 3, 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Dolfijn 1De Dolfijn3:07.462:54.68
Lin Kohen
Moesha Wartes
98
99
47.52Tessa Vermeulen
Esmee Salentijn
98
98
2.Oceanus 1Oceanus3:00.913:00.48
Cheryl Zethof
Judith Pruissen
98
99
45.12Michelle Meulenbroek
Suzanne Hobo
98
98
3.De Futen 1De Futen3:19.393:19.92
Emma Diepeveen
Melanie Kaspers
98
98
50.14Nella Diepeveen
Samantha Mantel
98
00
4.W.Z. & P.C. Triton 1W.Z. & P.C. TritonNT3:46.22
Lianne Schoonderwoerd
Zenna Thiry
00
00
59.83Nienke Aalbers
Frieke Oosterheert
99
99
DISTorpedo 1TorpedoNT
EA - Te vroeg overgenomen.
Ariane Smit
Lois Hoeben
00
00
54.82Lianne Tuin
Ivy de Jong
99
00
AFGEMKon. AZ 1870 1Kon. AZ 18703:49.64
Elita Beck, Eylin Kokulu, Sharon van der Lem, Roxy van Kesteren


<< TOP >>
Programmanr. 21
23.11.08 - 16:30
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Minioren 4, 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Futen 1De Futen2:41.192:41.65
Joris Diepeveen
Michel van Nieuwkerk
97
97
42.28Ruben Stam
Ricardo Graafmans
98
99
2.De Dolfijn 1De Dolfijn2:49.582:51.22
Nick Lubbers
Jason Slijngard
98
98
46.50Navin Keizer
Cédric Pardieck
97
97
3.Oceanus 1Oceanus2:56.342:53.97
Bart Sommeling
Ruben Griffioen
98
99
41.98Sander Kirillova
Daan Sommeling
98
99
4.Torpedo 1TorpedoNT3:19.86
Ido Golan
Jimmy Wilkens
97
98
Timon Tuin
Gideon Heij
97
98
DISW.Z. & P.C. Triton 1W.Z. & P.C. Triton2:54.093:05.76
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
Jesse Groenendaal
Job van Voorst
98
98
43.58Mike Pronk
Pieter Oosterheert
98
97
DISZpch 1Zpch3:10.223:15.82
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
Pascal de Heij
Simon Martina Pèrez
99
98
52.93Jeroen Glansdorp
Bas Schrander
97
98