2008-11-16=B-Competitie Deel 2
Deurne (NED),    16.11.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 5. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 9. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 11. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 13. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 14. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 15. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 16. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 19. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 22. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 23. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 24. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 25. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 26. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 27. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 29. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 30. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 31. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 32. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 33. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 34. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 35. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Jongens, 4 x 100m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
16-11-2008 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      4:02.87            4:04.94           
        Geoff Ebskamp, 93                          Nick Wientjens, 95
        Stan Gorree, 94                            Dion Dreesens, 93
            56.67  4:04.94

  2. Z&PV Nuenen 1                 Z&PV Nuenen            4:09.96            4:05.30           
        Sven Kardol, 93                            Jarmo van Zwol, 94
        Wouter Sijmons, 93                         Joris Willems, 95
            27.56    56.80  4:05.30

  3. Dzt'62 1                      Dzt'62                 4:12.58            4:10.53           
        Tristan Bron, 93                           Joey Smits, 93
        Huub Leijssen, 94                          Teun Verrijt, 93
            28.47  1:00.44  4:10.53

  4. SG Tritium 1                  SG Tritium             4:23.05            4:18.60           
        Mart Hendriks, 93                          Simon van den Broek, 93
        Koen Seuren, 94                            Dieder Schuurmans, 95
            58.04  4:18.60




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Alle, 4 x 50m vrije slag Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
16-11-2008 - 14:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dzt'62 1                      Dzt'62                 2:20.00            2:15.88           
        Loed Jacobs, 98                            Roy van der Heyden, 97
        Els van Gemert, 97                         Mandy Stevens, 97
            31.78  2:15.88

  2. Z&PV Nuenen 1                 Z&PV Nuenen            2:22.16            2:21.42           
        Joeri Phaff, 97                            Alain Vogels, 97
        Myrle Schoones, 98                         Erica Schoenmakers, 99
            35.22  2:21.42

  3. Z&PV Nuenen 2                 Z&PV Nuenen            2:29.72            2:26.32           
        Jeroen Schelling, 97                       Tobias Geurts, 98
        Maayke Voets, 97                           Eline Hartogs, 99
            36.04  2:26.32

  4. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      2:35.65            2:31.27           
        Hugo v. Iersel, 97                         Bart van der Zanden, 99
        Sarah Bos, 97                              Naomi Euwes, 97
            34.85  2:31.27

  5. SG Tritium 1                  SG Tritium             2:26.44            2:36.66           
        Daniel van Dijk, 97                        Sieb Wesseling, 98
        Helena Havekes, 99                         Manon Barten, 97
            36.28  2:36.66




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
16-11-2008 - 14:09                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Dreesens                 Noord Limburg(SG)      2:21.45 9105798    2:25.97           
            31.39  2:25.97
  2. Femke Hendrikx                Dzt'62                 2:27.38 8801698    2:27.20           
            31.61  2:27.20
  3. Sahar Hamam                   Dzt'62                 2:38.52 9405412    2:37.70           
            34.00  2:37.70
  4. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      2:33.36 9107878    2:38.95           
          2:38.95
  5. Wilma Scheepers               SG Tritium             2:46.00 8803836    2:41.67           
            33.74  2:41.67
  6. Laura de Jong                 Z&PV Nuenen            2:39.02 9103880    2:44.38           
            34.75  2:44.38
  7. Lieke Jager                   Z&PV Nuenen            2:48.26 8701930    2:47.67           
          2:47.67
  8. Lisanne Rutten                Dzt'62                 2:43.02 8903604    2:47.93           
            36.44  2:47.93
  9. Julie Thomassen               SG Tritium             2:42.06 8804278    2:51.14           
            35.74  2:51.14
 10. Laura vd Laar                 Dzt'62                 2:52.10 9201054    2:51.97           
            36.68  2:51.97
 11. Lindy Consemulder             Z&PV Nuenen            2:50.78 9006018    2:52.71           
            35.09  2:52.71
 12. Elodie Siroen                 SG Tritium             2:54.19 9003414    2:54.92           
            37.86  2:54.92
 13. Daphne de Boer                Noord Limburg(SG)      2:49.11 9306828    2:56.40           
            36.95  2:56.40
 14. Simone Scholten               Dzt'62                 3:09.67 9205164    3:00.60           
          3:00.60
 15. Renske van de Cruijssen       SG Tritium             2:47.74 8900836    3:02.06           
          3:02.06
 16. Amy van Lierop                Dzt'62                 3:04.55 8602280    3:04.62           
            42.94  3:04.62



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                 Heren Senioren Open
16-11-2008 - 14:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bram Wisse                    Dzt'62                   58.80 8503035      59.10           
            31.48    59.10
  2. Ronald Vullings               SG Tritium             1:03.73 8703655    1:03.80           
            29.14  1:03.80
  3. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)      1:03.16 8800887    1:03.81           
            29.38  1:03.81
  4. Mark Effing                   SG Tritium             1:05.86 8600761    1:04.44 FJ 1      
            30.25  1:04.44
  5. Dirk Filippini                Dzt'62                 1:06.22 8503559    1:04.44 FJ 2      
            29.63  1:04.44
  6. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:03.86 9000653    1:05.95           
            30.42  1:05.95
  7. Akke Toeter                   Z&PV Nuenen            1:06.77 9002923    1:07.93           
            36.67  1:07.93
  8. Tim Winkels                   Z&PV Nuenen            1:08.67 8705025    1:10.44           
            32.82  1:10.44
  9. Michiel Verrijk               Z&PV Nuenen            1:06.92 9003047    1:11.36           
          1:11.36
 10. Chiel Soeter                  Z&PV Nuenen            1:15.99 8804219    1:14.32           
            34.90  1:14.32
 11. Thijs Quaedvlieg              Noord Limburg(SG)      1:12.16 9204129    1:14.58           
            34.75  1:14.58
 12. Aad Vogelaar                  Dzt'62                 1:10.64 6100639    1:15.02           
            34.67  1:15.02
 13. Florian Verrijk               Z&PV Nuenen            1:14.32 9004325    1:15.82           
            32.30  1:15.82
 14. Ruud Stoffels                 Dzt'62                 1:17.11 8402169    1:17.86           
            34.76  1:17.86
 15. Arjan Maas                    Z&PV Nuenen            1:14.91 9104125    1:18.94           
            35.56  1:18.94
 16. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)      1:16.57 8805005    1:20.67           
            37.10  1:20.67
 17. Jeffrey Agterberg             Noord Limburg(SG)      1:26.95 9007283    1:25.84           
            37.52  1:25.84



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 100m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
16-11-2008 - 14:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kimberley Teunissen           Noord Limburg(SG)      1:21.16 9201742    1:24.79           
            40.29  1:24.79
  2. Esther Wittermans             Z&PV Nuenen            1:25.52 9204346    1:27.04           
            42.26  1:27.04
  3. Naomi Feider                  SG Tritium             1:28.51 9107956    1:28.57           
            41.13  1:28.57
  4. Alon Hopman                   SG Tritium             1:30.04 9301184    1:29.36           
            41.78  1:29.36
  5. Marin Smetsers                Dzt'62                 1:33.31 9107692    1:30.48           
            42.25  1:30.48
  6. Imke Houwers                  Z&PV Nuenen            1:29.62 9205536    1:31.00           
            43.64  1:31.00
  7. Larissa Rutten                Dzt'62                 1:27.29 9102690    1:31.39           
            42.51  1:31.39
  8. Melissa van de Steeg          SG Tritium             1:30.22 9202444    1:31.74           
            43.63  1:31.74
  9. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)      1:30.56 9405270    1:32.00           
            43.53  1:32.00
 10. Meike Nauta                   Z&PV Nuenen            1:31.01 9405180    1:32.14           
            44.56  1:32.14
 11. Joyce Coppieters              Z&PV Nuenen            1:31.95 9307220    1:33.07           
            44.53  1:33.07
 12. Manon Verrijt                 Dzt'62                 1:35.32 9204806    1:33.38           
          1:33.38
 13. Kelly Agterberg               Noord Limburg(SG)      1:29.71 9204882    1:33.94           
            43.48  1:33.94
 14. Karlijn Steeghs               Dzt'62                 1:36.43 9107128    1:36.30           
            44.51  1:36.30
 15. Evie van Uden                 Z&PV Nuenen            1:30.72 9103882    1:37.23           
            45.89  1:37.23
 16. Shauny Feider                 SG Tritium             1:38.71 9305940    1:37.39           
            45.48  1:37.39
 17. Inge Dedding                  Z&PV Nuenen            1:43.70 9505432    1:41.67           
            50.00  1:41.67
 18. Evi Schols                    Noord Limburg(SG)      1:42.07 9602912    1:46.62           
            48.64  1:46.62
 19. Ilse van den Eerenbeemd       Z&PV Nuenen            1:48.85 9505434    1:48.87           
            51.63  1:48.87
 20. Marijn Marinus                Z&PV Nuenen            1:49.84 9506044    1:50.25           
            51.19  1:50.25
 21. Suzanne Peeters               Noord Limburg(SG)      1:57.48 9207704    1:58.20           
            54.77  1:58.20
  NG Babet Boereboom               Noord Limburg(SG)      1:38.77 9306362                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 200m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
16-11-2008 - 14:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ferry J. Claassen             Z&PV Nuenen            2:08.19 9202217    2:02.54           
            28.42    59.23  2:02.54
  2. Rens van Eijk                 Z&PV Nuenen            2:02.76 9100573    2:05.53           
            28.77  1:00.26  2:05.53
  3. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)      2:07.59 9200249    2:05.94           
            28.00  1:00.60  2:05.94
  4. Leon Hendriks                 Noord Limburg(SG)      2:16.58 9106975    2:18.76           
            30.89  1:05.67  2:18.76
  5. Tristan Bron                  Dzt'62                 2:27.86 9301131    2:19.86           
            31.31  1:07.70  2:19.86
  6. Bart Maas                     SG Tritium             2:28.85 9205139    2:24.50           
            31.35  1:06.82  2:24.50
  7. Huub Leijssen                 Dzt'62                 2:21.51 9402755    2:26.00           
            32.41  1:09.25  2:26.00
  8. Jeroen Steinbruckner          SG Tritium             2:31.73 9206657    2:33.95           
          1:14.45  2:33.95
  9. Erik de Boer                  Noord Limburg(SG)      2:27.06 9106973    2:35.90           
            32.51  1:10.58  2:35.90
 10. Rens Mahler                   SG Tritium             2:37.73 9206411    2:43.26           
            33.26  1:12.35  2:43.26
 DIS Ogi Babic                     SG Tritium             3:13.32 9306225                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
  NG Bas Castelijns                Z&PV Nuenen            2:19.02 9106989                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Meisjes, 200m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
16-11-2008 - 14:42                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Minke Janssen                 Noord Limburg(SG)      2:35.50 9400830    2:34.40           
            36.85  1:15.94  2:34.40
  2. Mandy Stoop                   Z&PV Nuenen            2:41.62 9304294    2:39.64           
            37.61  1:17.64  2:39.64
  3. Samantha Kardol               Z&PV Nuenen            2:41.51 9502972    2:45.39           
            38.08  1:19.98  2:45.39
  4. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      2:47.32 9603098    2:47.00           
            39.23  1:21.64  2:47.00
  5. Denise Peeters                Noord Limburg(SG)      2:48.17 9406418    2:47.34           
            40.47  1:22.53  2:47.34
  6. Colet Claessens               Z&PV Nuenen            2:49.24 9405182    2:48.63           
            38.51  1:20.32  2:48.63
  7. Milena van Schijndel          Dzt'62                 2:52.39 9400818    2:54.03           
            40.65  1:24.65  2:54.03
  8. Lisanne de Graef              Dzt'62                 2:55.87 9306954    2:55.25           
            41.16  1:25.10  2:55.25
  9. Vera Vinken                   Dzt'62                 2:55.86 9401928    2:55.81           
            42.67  1:26.97  2:55.81
 10. Liza van Calis                Dzt'62                 3:03.54 9400382    3:01.29           
            42.54  1:28.10  3:01.29
 11. Nikki Crüts                   Z&PV Nuenen            3:12.48 9307040    3:08.51           
            40.11  1:28.27  3:08.51
NG.Z Inge Damen                    Dzt'62                 3:29.26 9403334                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
16-11-2008 - 14:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Loeffen                   SG Tritium             1:13.56 9403432    1:14.01           
            35.03  1:14.01
  2. Petra Schuivens               SG Tritium             1:17.60 9305036    1:15.45           
            36.53  1:15.45
  3. Charessa Feider               SG Tritium             1:26.43 9404340    1:25.06           
            40.78  1:25.06
  4. Elske Eikholt                 SG Tritium             1:25.62 9305032    1:30.36           
            44.16  1:30.36
AFGE Fieke Nelissen                SG Tritium             1:18.28 9401582                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 100m vlinderslag        Jongens Junioren 4 en later
16-11-2008 - 14:52                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen            1:01.56 9302135    1:00.05           
            28.60  1:00.05
  2. Geoff Ebskamp                 Noord Limburg(SG)      1:01.71 9301817    1:01.67           
            28.54  1:01.67
  3. Mart Hendriks                 SG Tritium             1:08.69 9304079    1:10.06           
            31.44  1:10.06
  4. Wouter Sijmons                Z&PV Nuenen            1:10.89 9302695    1:10.16           
            32.36  1:10.16
  5. Stan Gorree                   Noord Limburg(SG)      1:13.66 9401325    1:14.98           
            34.37  1:14.98
  6. Joey Smits                    Dzt'62                 1:12.92 9306029    1:15.16           
            35.30  1:15.16
  7. Sander Barten                 SG Tritium             1:18.29 9401899    1:18.56           
            36.29  1:18.56
  8. Jeffrey Swiers                Dzt'62                 1:28.86 9403685    1:20.11           
            37.49  1:20.11
  9. Simon van den Broek           SG Tritium             1:20.12 9302383    1:21.58           
            35.97  1:21.58
 10. Stijn Koehler                 Z&PV Nuenen            1:31.79 9404645    1:26.65           
            38.98  1:26.65
 11. Jarmo van Zwol                Z&PV Nuenen            1:22.07 9402983    1:27.13           
            38.39  1:27.13
 12. Koen Seuren                   SG Tritium             1:26.89 9401013    1:28.39           
            38.76  1:28.39
 13. Teun Verrijt                  Dzt'62                 1:27.59 9303003    1:30.29           
            40.60  1:30.29
 14. Koen van Weelden              SG Tritium             1:43.05 9401009    1:33.02           
            40.44  1:33.02
 15. Christian v. Iersel           Noord Limburg(SG)      1:35.36 9404217    1:36.32           
            40.91  1:36.32
AFGE Maico Koskamp                 SG Tritium                  NT 9305343                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Dames, 50m schoolslag                  Dames Senioren Open
16-11-2008 - 14:58                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Hendrikx                Dzt'62                   34.64 8801698      35.26           
  2. Laura de Jong                 Z&PV Nuenen              39.12 9103880      38.56           
  3. Lisanne Rutten                Dzt'62                   38.66 8903604      39.42           
  4. Moniek van den Bosch          Z&PV Nuenen              38.82 8905586      39.70           
  5. Yael Hopman                   SG Tritium               39.96 9103708      39.79           
  6. Silvia Vousten                Noord Limburg(SG)           NT 9004068      40.36           
  7. Mariska Verstegen             Noord Limburg(SG)        41.11 8503008      41.19 FJ 1      
  8. Simone Scholten               Dzt'62                   40.72 9205164      41.19 FJ 2      
  9. Elodie Siroen                 SG Tritium               40.83 9003414      41.31           
 10. Renske van de Cruijssen       SG Tritium               41.84 8900836      42.19           
 11. Eline Verrijk                 Z&PV Nuenen              43.09 9003952      42.29           
 12. Loretta Rutten                Dzt'62                   42.92 9201544      42.41           
 13. Amy van Lierop                Dzt'62                   43.12 8602280      42.87 FJ 1      
 14. Elke van den Hurk             Z&PV Nuenen              43.58 9601814      42.87 FJ 2      
 15. Nicole Huizing                Z&PV Nuenen              40.06 8100686      42.89           
 16. Jessica Manders               Z&PV Nuenen              46.28 9604004      44.22           
 17. Danielle de Pagter            Noord Limburg(SG)        43.12 9106306      45.02           
 18. Mónica van Schijndel          Dzt'62                   45.37 9202362      45.13           
 19. Rian Geurts                   SG Tritium               45.55 9007376      45.80           
 20. Fatma Khalfalla               Noord Limburg(SG)        46.92 9406916      46.07           
 21. Rosan Mijnders                SG Tritium               45.00 9501944      46.70           
 22. Hanneke de Groot              Z&PV Nuenen              50.48 9108040      48.75           
 23. Naomi van Soest               Noord Limburg(SG)        50.53 9605356      50.82           
 24. Jasmijn Liedtke               Z&PV Nuenen              50.00 9604374      51.95           
 25. Willeke Pas                   SG Tritium               45.00 9603702      52.08           
 26. Suzanne Peeters               Noord Limburg(SG)        53.86 9207704      53.95           
  NG Lotte de Winter               Z&PV Nuenen              38.18 9004354                      
  NG Babet Boereboom               Noord Limburg(SG)        47.86 9306362                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 200m vrije slag                  Heren Senioren Open
16-11-2008 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dion Dreesens                 Noord Limburg(SG)      1:53.85 9302189    1:55.11           
            27.09    56.15  1:55.11
  2. Joppe Wisse                   Dzt'62                 1:58.37 8903645    1:57.65           
            27.90    57.14  1:57.65
  3. Dirk Filippini                Dzt'62                 2:01.22 8503559    2:03.69           
            29.03  1:00.88  2:03.69
  4. Joppe Schuurmans              SG Tritium             2:01.67 8905447    2:04.00           
            28.26    58.89  2:04.00
  5. Martin de Wildt               Z&PV Nuenen            2:06.92 7400937    2:04.82           
            29.32  1:01.00  2:04.82
  6. Akke Toeter                   Z&PV Nuenen            2:09.54 9002923    2:10.41           
            31.02  1:05.02  2:10.41
  7. Aad Vogelaar                  Dzt'62                 2:08.86 6100639    2:10.60           
            31.23  1:05.20  2:10.60
  8. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)      2:08.28 8800887    2:12.00           
            29.60  1:02.59  2:12.00
  9. Mark Effing                   SG Tritium             2:11.64 8600761    2:12.08           
            31.86  1:05.70  2:12.08
 10. Ruud van Horssen              Dzt'62                 2:11.77 8601323    2:16.02           
            30.74  1:06.11  2:16.02
 11. Florian Verrijk               Z&PV Nuenen            2:13.45 9004325    2:16.39           
            31.75  1:06.58  2:16.39
 12. Marijn Verstappen             Dzt'62                 2:18.17 9003055    2:17.72           
            29.97  1:04.14  2:17.72
 13. Rob Gloudemans                SG Tritium             2:26.42 8701035    2:29.72           
            31.46  1:06.51  2:29.72
 14. Roel van Oorschot             Z&PV Nuenen            2:39.10 9006929    2:38.81           
            35.94  1:16.35  2:38.81



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 200m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
16-11-2008 - 15:14                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ananda Veugen                 Dzt'62                 2:57.46 9502070    2:52.00           
            36.58  2:52.00
  2. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      2:59.98 9603098    2:55.89           
            38.10  2:55.89
  3. Vanessa van Schijndel         Dzt'62                 2:58.22 9500400    2:55.92 FJ 1      
            38.26  2:55.92
  4. Lisa Koolen                   Dzt'62                 2:56.92 9502072    2:55.92 FJ 2      
            38.02  2:55.92
  5. Anouk Coppieters              Z&PV Nuenen            3:04.66 9505430    2:58.53           
            42.53  2:58.53
  6. Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen            3:08.37 9505044    2:58.76           
          2:58.76
  7. Susan Teijken                 Z&PV Nuenen            3:03.24 9504592    3:03.24           
            42.21  3:03.24
  8. Maxime Schoones               Z&PV Nuenen            3:03.02 9503520    3:03.68           
            37.39  3:03.68
  9. Merle Schoofs                 Noord Limburg(SG)      3:18.40 9603016    3:07.82           
            41.29  3:07.82
 10. Emmely Toonen                 SG Tritium                  NT 9603374    3:10.54           
            43.80  3:10.54
 11. Lisa Peeters                  Noord Limburg(SG)      3:15.12 9503136    3:11.03           
            42.00  3:11.03
 12. Lyvia Verheyen                SG Tritium             3:19.60 9503886    3:12.80           
            40.40  3:12.80
 13. Christa Schuivens             SG Tritium             3:26.14 9603730    3:16.55           
            46.90  3:16.55
 14. Hildy Siroen                  SG Tritium             3:36.48 9502154    3:20.64           
            46.13  3:20.64
 15. Inge van den Boogaard         Dzt'62                      NT 9603934    3:27.64           
            46.07  3:27.64



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
16-11-2008 - 15:26                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joris Willems                 Z&PV Nuenen            1:08.80 9502293    1:07.54           
            33.32  1:07.54
  2. Dieder Schuurmans             SG Tritium             1:10.60 9500447    1:08.29           
            33.23  1:08.29
  3. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)      1:08.71 9503691    1:08.60           
            32.48  1:08.60
  4. Alex Bos                      Noord Limburg(SG)      1:09.46 9501273    1:09.42           
            33.26  1:09.42
  5. Jeroen Willemsen              SG Tritium             1:13.15 9600413    1:11.96           
            34.72  1:11.96
  6. Teun Strijbosch               SG Tritium             1:19.17 9603041    1:13.68           
            34.92  1:13.68
  7. Roy van der Heyden            Dzt'62                 1:18.39 9701209    1:17.99           
            36.31  1:17.99
  8. Mark Smits                    Dzt'62                 1:19.48 9602525    1:21.09           
            38.25  1:21.09
  9. Mark Westerterp               Z&PV Nuenen            1:22.59 9504325    1:21.58           
            39.42  1:21.58
 10. Yaro Smetsers                 Dzt'62                 1:21.33 9601535    1:24.86           
            39.64  1:24.86
 11. Scout Mosmüller               SG Tritium             2:00.13 9604377    1:37.27           
            43.59  1:37.27
 DIS Joeri Phaff                   Z&PV Nuenen            1:18.42 9701099                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 100m rugslag     Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
16-11-2008 - 15:31                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mandy Stevens                 Dzt'62                 1:29.37 9702866    1:28.72           
            43.78  1:28.72
  2. Erica Schoenmakers            Z&PV Nuenen            1:29.96 9900856    1:29.00           
            44.26  1:29.00
  3. Eva van de Kerkhof            Dzt'62                 1:27.91 9703092    1:29.14           
            44.01  1:29.14
  4. Sarah Bos                     Noord Limburg(SG)      1:29.64 9700918    1:29.54           
            44.20  1:29.54
  5. Maayke Voets                  Z&PV Nuenen            1:27.99 9702982    1:29.93           
            44.71  1:29.93
  6. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      1:30.09 9701374    1:31.77           
            45.36  1:31.77
  7. Myrle Schoones                Z&PV Nuenen            1:35.43 9800206    1:32.13           
            44.13  1:32.13
  8. Els van Gemert                Dzt'62                 1:33.48 9702878    1:32.91           
            45.58  1:32.91
  9. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)      1:50.84 9802916    1:33.18           
            45.94  1:33.18
 10. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)      1:43.82 9901412    1:33.76           
            45.86  1:33.76
 11. Manon Barten                  SG Tritium             1:33.29 9701452    1:35.42           
            46.76  1:35.42
 12. Eline Hartogs                 Z&PV Nuenen            1:38.46 9901388    1:38.54           
            48.64  1:38.54
 13. Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen            1:49.10 9702556    1:46.50           
            51.46  1:46.50
 14. Helena Havekes                SG Tritium                  NT 9902968    2:06.46           
          1:00.85  2:06.46
 15. Donja Schutte                 SG Tritium             2:15.91 9901468    2:06.81           
          1:01.84  2:06.81
 DIS Kiki Reijnders                Noord Limburg(SG)           NT 9803784                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
 DIS Joël Hoven                    Noord Limburg(SG)           NT 9704816    1:46.78           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            51.72  1:46.78



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Jongens, 50m schoolslag              Jongens Minioren 4,5,6
16-11-2008 - 15:39                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Cristhian van Schijndel       Dzt'62                   47.42 9800131      46.20           
  2. Loed Jacobs                   Dzt'62                   47.01 9800441      46.96           
  3. Alain Vogels                  Z&PV Nuenen              46.41 9701835      48.26           
  4. Dewin Jansen                  SG Tritium               50.05 9703881      49.26           
  5. Jeroen Schelling              Z&PV Nuenen              49.36 9701837      49.48           
  6. Daniel van Dijk               SG Tritium               50.33 9701577      49.57           
  7. Sieb Wesseling                SG Tritium               51.34 9800489      50.10           
  8. Jelle de Wind                 Z&PV Nuenen              52.38 9801183      50.38           
  9. Tobias Geurts                 Z&PV Nuenen              53.18 9801185      51.39           
 10. Paul Flintrop                 SG Tritium               55.55 9701305      53.39           
 11. Ruben Hermsen                 SG Tritium                  NT 9803169      54.86           
 12. Owen Ebskamp                  Noord Limburg(SG)        58.11 9802891      56.73           
 DIS Hugo v. Iersel                Noord Limburg(SG)        50.28 9702287      50.10           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
 DIS Jorn Vogelaar                 Dzt'62                   54.57 9800663      51.73           
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
 DIS Bart van der Zanden           Noord Limburg(SG)        57.11 9900849      57.13           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag., SL - Met een hand keer- en/of eindpunt aangetikt



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 200m vrije slag                  Dames Senioren Open
16-11-2008 - 15:44                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Dreesens                 Noord Limburg(SG)      2:07.15 9105798    2:10.29           
            30.11  1:03.16  2:10.29
  2. Femke Hendrikx                Dzt'62                 2:09.84 8801698    2:11.47           
            30.46  1:04.26  2:11.47
  3. Sahar Hamam                   Dzt'62                 2:16.57 9405412    2:18.13           
            32.23  1:07.42  2:18.13
  4. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      2:19.75 9107878    2:22.61           
            32.03  1:07.70  2:22.61
  5. Chantal Willems               SG Tritium             2:21.37 9105482    2:24.41           
            33.27  1:09.26  2:24.41
  6. Wilma Scheepers               SG Tritium             2:24.89 8803836    2:26.54           
            34.11  1:11.81  2:26.54
  7. Laura de Jong                 Z&PV Nuenen            2:17.29 9103880    2:26.72           
            34.04  1:11.91  2:26.72
  8. Chantal van Herpen            Dzt'62                 2:28.08 9008164    2:27.67           
            33.60  1:11.26  2:27.67
  9. Merel Siroen                  SG Tritium             2:14.62 8804006    2:28.50           
            29.85  1:04.94  2:28.50
 10. Lindy Consemulder             Z&PV Nuenen            2:28.00 9006018    2:32.07           
            35.54  1:14.60  2:32.07
 11. Eline Verrijk                 Z&PV Nuenen            2:37.29 9003952    2:36.58           
            35.09  1:15.05  2:36.58
 12. Danila vd Hoogenband          Z&PV Nuenen            2:31.95 9001558    2:36.97           
            36.09  1:16.47  2:36.97
 13. Renee Harkx                   Noord Limburg(SG)      2:34.67 9202220    2:37.79           
            35.61  1:15.51  2:37.79
 14. Marin Smetsers                Dzt'62                 2:41.45 9107692    2:38.50           
            34.56  1:15.10  2:38.50
 15. Moniek van den Bosch          Z&PV Nuenen            2:48.66 8905586    2:44.23           
            35.94  1:16.06  2:44.23
 16. Rian Geurts                   SG Tritium             2:39.82 9007376    2:47.76           
            36.54  1:18.21  2:47.76
 17. Amy van Lierop                Dzt'62                 2:43.99 8602280    2:48.29           
            38.20  1:20.51  2:48.29



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Heren, 50m schoolslag                  Heren Senioren Open
16-11-2008 - 15:53                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Martin de Wildt               Z&PV Nuenen              30.00 7400937      30.64           
  2. Dirk Filippini                Dzt'62                   32.73 8503559      32.62           
  3. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)        33.44 8800887      33.89           
  3. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)        33.59 9000653      33.89           
  5. Pieter van Os                 SG Tritium               37.00 8602301      34.44           
  6. Akke Toeter                   Z&PV Nuenen              34.94 9002923      34.75           
  7. Ruud van Horssen              Dzt'62                   35.40 8601323      36.14           
  8. Ruud Stoffels                 Dzt'62                   35.80 8402169      36.52           
  9. Rob Gloudemans                SG Tritium               36.42 8701035      36.90           
 10. Marijn Verstappen             Dzt'62                   39.21 9003055      37.70           
 11. Jeffrey Agterberg             Noord Limburg(SG)        39.95 9007283      39.56           
 12. Chiel Soeter                  Z&PV Nuenen              40.53 8804219      39.65           
 13. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)        39.50 8805005      40.17           
 14. Roel van Oorschot             Z&PV Nuenen              43.15 9006929      44.16           
 15. Jauke Sloos                   Z&PV Nuenen              43.60 9206745      44.86           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 200m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
16-11-2008 - 15:57                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura vd Laar                 Dzt'62                 2:27.03 9201054    2:23.82           
            32.48  1:09.57  2:23.82
  2. Kimberley Teunissen           Noord Limburg(SG)      2:23.12 9201742    2:26.36           
          1:11.64  2:26.36
  3. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)      2:27.17 9405270    2:26.98           
            33.97  1:11.64  2:26.98
  4. Imke Houwers                  Z&PV Nuenen            2:34.42 9205536    2:27.63           
            33.86  1:11.10  2:27.63
  5. Melissa van de Steeg          SG Tritium             2:26.80 9202444    2:28.17           
            34.36  1:12.36  2:28.17
  6. Esther Wittermans             Z&PV Nuenen            2:34.70 9204346    2:30.50           
            35.19  1:13.19  2:30.50
  7. Naomi Feider                  SG Tritium             2:30.95 9107956    2:30.65           
            33.79  1:11.96  2:30.65
  8. Irma Verbeek                  Dzt'62                 2:23.36 9207566    2:32.37           
            34.70  1:13.33  2:32.37
  9. Shauny Feider                 SG Tritium             2:29.51 9305940    2:33.39           
            34.77  1:14.89  2:33.39
 10. Alon Hopman                   SG Tritium             2:30.23 9301184    2:34.23           
          1:15.39  2:34.23
 11. Larissa Rutten                Dzt'62                 2:31.62 9102690    2:34.62           
            34.62  1:13.21  2:34.62
 12. Kelly Agterberg               Noord Limburg(SG)      2:37.35 9204882    2:35.36           
            35.20  1:15.11  2:35.36
 13. Karlijn Steeghs               Dzt'62                 2:36.40 9107128    2:37.06           
            36.91  1:18.33  2:37.06
 14. Manon Verrijt                 Dzt'62                 2:35.70 9204806    2:37.89           
          1:18.02  2:37.89
 15. Joyce Coppieters              Z&PV Nuenen            2:35.57 9307220    2:39.58           
            37.69  1:17.40  2:39.58
 16. Meike Nauta                   Z&PV Nuenen            2:48.25 9405180    2:39.76           
            37.92  1:18.89  2:39.76
 17. Nikki Crüts                   Z&PV Nuenen            2:46.85 9307040    2:50.57           
            39.10  1:22.10  2:50.57
 18. Evie van Uden                 Z&PV Nuenen            2:48.82 9103882    3:06.56           
            40.96  1:28.20  3:06.56



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Jongens, 100m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
16-11-2008 - 16:07                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:09.38 9200249    1:09.80           
            33.04  1:09.80
  2. Rens van Eijk                 Z&PV Nuenen            1:12.73 9100573    1:14.15           
            35.24  1:14.15
  3. Tristan Bron                  Dzt'62                 1:24.10 9301131    1:19.58           
            36.62  1:19.58
  4. Ferry J. Claassen             Z&PV Nuenen            1:19.53 9202217    1:19.93           
          1:19.93
  5. Leon Hendriks                 Noord Limburg(SG)      1:20.15 9106975    1:20.44           
            37.76  1:20.44
  6. Arjan Maas                    Z&PV Nuenen            1:18.19 9104125    1:20.86           
            37.36  1:20.86
  7. Bart Maas                     SG Tritium             1:22.38 9205139    1:24.68           
            38.65  1:24.68
  8. Stijn Koehler                 Z&PV Nuenen            1:24.74 9404645    1:25.13           
          1:25.13
  9. Erik de Boer                  Noord Limburg(SG)      1:22.99 9106973    1:26.36           
            39.51  1:26.36
 10. Rens Mahler                   SG Tritium             1:27.41 9206411    1:27.80           
            40.60  1:27.80
 11. Jeroen Steinbruckner          SG Tritium             1:30.86 9206657    1:28.69           
            41.70  1:28.69
 12. Huub Leijssen                 Dzt'62                 1:26.48 9402755    1:33.09           
          1:33.09
 DIS Ogi Babic                     SG Tritium             1:41.25 9306225    1:34.16           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag., SL - Met een hand keer- en/of eindpunt aangetikt
            43.43  1:34.16
  NG Bas Castelijns                Z&PV Nuenen            1:24.33 9106989                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Meisjes, 100m vlinderslag           Meisjes Jeugd 2 en later
16-11-2008 - 16:14                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Minke Janssen                 Noord Limburg(SG)      1:12.73 9400830    1:13.89           
            35.04  1:13.89
  2. Kim Loeffen                   SG Tritium             1:18.58 9403432    1:17.68           
            34.34  1:17.68
  3. Petra Schuivens               SG Tritium             1:18.54 9305036    1:18.64 FJ 1      
            34.71  1:18.64
  4. Samantha Kardol               Z&PV Nuenen            1:17.12 9502972    1:18.64 FJ 2      
            36.02  1:18.64
  5. Milena van Schijndel          Dzt'62                 1:20.77 9400818    1:21.07           
            37.82  1:21.07
  6. Lisanne de Graef              Dzt'62                 1:17.45 9306954    1:23.67           
            37.45  1:23.67
  7. Vera Vinken                   Dzt'62                 1:23.84 9401928    1:24.07           
            39.10  1:24.07
  8. Daphne de Boer                Noord Limburg(SG)      1:16.84 9306828    1:24.40           
            37.96  1:24.40
  9. Charessa Feider               SG Tritium             1:26.68 9404340    1:25.71           
            38.84  1:25.71
 10. Mandy Stoop                   Z&PV Nuenen            1:26.29 9304294    1:25.75           
            39.36  1:25.75
 11. Elske Eikholt                 SG Tritium             1:27.56 9305032    1:29.51           
            40.94  1:29.51
 12. Denise Peeters                Noord Limburg(SG)      1:24.85 9406418    1:29.70           
          1:29.70
 13. Liza van Calis                Dzt'62                 1:30.93 9400382    1:32.16           
            42.51  1:32.16
 14. Colet Claessens               Z&PV Nuenen            1:26.82 9405182    1:33.02           
            39.95  1:33.02
 15. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      1:58.17 9701374    1:51.11           
            49.74  1:51.11
 16. Fatma Khalfalla               Noord Limburg(SG)      1:52.32 9406916    1:54.54           
            50.73  1:54.54
NG.Z Inge Damen                    Dzt'62                 1:35.69 9403334                      
AFGE Fieke Nelissen                SG Tritium             1:22.90 9401582                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
16-11-2008 - 16:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen            2:18.75 9302135    2:15.86           
          1:06.10  2:15.86
  2. Geoff Ebskamp                 Noord Limburg(SG)      2:33.73 9301817    2:27.78           
            33.46  1:11.12  2:27.78
  3. Wouter Sijmons                Z&PV Nuenen            2:43.09 9302695    2:35.97           
            37.50  1:16.47  2:35.97
  4. Jarmo van Zwol                Z&PV Nuenen            2:38.54 9402983    2:42.13           
            37.89  1:19.07  2:42.13
  5. Joey Smits                    Dzt'62                 2:49.76 9306029    2:44.50           
            38.16  1:19.85  2:44.50
  6. Jeffrey Swiers                Dzt'62                 2:52.93 9403685    2:50.04           
          1:24.42  2:50.04
  7. Stan Gorree                   Noord Limburg(SG)      2:52.52 9401325    2:50.21           
            39.74  1:22.74  2:50.21
  8. Teun Verrijt                  Dzt'62                 2:54.76 9303003    3:03.42           
            42.78  1:29.83  3:03.42
  9. Christian v. Iersel           Noord Limburg(SG)      2:57.56 9404217    3:07.26           
            43.70  1:31.73  3:07.26



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
16-11-2008 - 16:28                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mart Hendriks                 SG Tritium             1:09.00 9304079    1:12.67           
          1:12.67
  2. Sander Barten                 SG Tritium             1:17.70 9401899    1:20.17           
            38.85  1:20.17
  3. Koen Seuren                   SG Tritium             1:24.09 9401013    1:25.26           
            41.20  1:25.26
  4. Koen van Weelden              SG Tritium             1:28.48 9401009    1:29.03           
            42.59  1:29.03
 DIS Simon van den Broek           SG Tritium             1:22.23 9302383    1:24.26           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            40.51  1:24.26
AFGE Maico Koskamp                 SG Tritium             1:47.74 9305343                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Dames, 100m vlinderslag                 Dames Senioren Open
16-11-2008 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura de Jong                 Z&PV Nuenen            1:11.79 9103880    1:10.92           
            33.48  1:10.92
  2. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      1:12.89 9107878    1:13.54           
            33.45  1:13.54
  3. Chantal Willems               SG Tritium             1:11.87 9105482    1:14.22           
            33.47  1:14.22
  4. Sahar Hamam                   Dzt'62                 1:13.39 9405412    1:15.75           
          1:15.75
  5. Lieke Jager                   Z&PV Nuenen            1:16.09 8701930    1:16.71           
            35.80  1:16.71
  6. Chantal van Herpen            Dzt'62                 1:16.02 9008164    1:17.82           
            35.12  1:17.82
  7. Danila vd Hoogenband          Z&PV Nuenen            1:17.58 9001558    1:18.95           
            37.71  1:18.95
  8. Lindy Consemulder             Z&PV Nuenen            1:19.71 9006018    1:22.04           
            37.89  1:22.04
  9. Silvia Vousten                Noord Limburg(SG)           NT 9004068    1:22.30           
            37.99  1:22.30
 10. Julie Thomassen               SG Tritium             1:17.70 8804278    1:22.74           
            35.90  1:22.74
 11. Mónica van Schijndel          Dzt'62                 1:19.85 9202362    1:22.76           
            38.42  1:22.76
 12. Renee Harkx                   Noord Limburg(SG)      1:22.47 9202220    1:23.89           
            37.95  1:23.89
 13. Nicole Huizing                Z&PV Nuenen            1:17.50 8100686    1:24.07           
            38.67  1:24.07
 14. Lisanne Rutten                Dzt'62                 1:20.82 8903604    1:24.52           
            39.96  1:24.52
 15. Yael Hopman                   SG Tritium             1:31.90 9103708    1:29.23           
            39.73  1:29.23
 16. Mariska Verstegen             Noord Limburg(SG)      1:25.00 8503008    1:30.64           
            40.20  1:30.64
 17. Loretta Rutten                Dzt'62                 1:41.92 9201544    1:44.64           
          1:44.64
 18. Hanneke de Groot              Z&PV Nuenen            1:42.40 9108040    1:44.98           
            45.64  1:44.98



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
16-11-2008 - 16:37                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bram Wisse                    Dzt'62                 2:11.89 8503035    2:16.30 FJ 1      
            29.02  2:16.30
  2. Joppe Wisse                   Dzt'62                 2:12.32 8903645    2:16.30 FJ 2      
            29.99  2:16.30
  3. Dion Dreesens                 Noord Limburg(SG)      2:15.64 9302189    2:21.20           
            29.36  2:21.20
  4. Martin de Wildt               Z&PV Nuenen            2:13.00 7400937    2:21.81           
            31.09  2:21.81
  5. Joppe Schuurmans              SG Tritium             2:24.56 8905447    2:24.00           
          2:24.00
  6. Ronald Vullings               SG Tritium             2:23.00 8703655    2:25.80           
            29.70  2:25.80
  7. Pieter van Os                 SG Tritium             2:32.00 8602301    2:26.77           
            31.23  2:26.77
  8. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)      2:21.91 9000653    2:32.23           
            31.89  2:32.23
  9. Ruud Stoffels                 Dzt'62                 2:29.90 8402169    2:32.29           
            33.95  2:32.29
 10. Michiel Verrijk               Z&PV Nuenen            2:29.24 9003047    2:34.85           
            31.64  2:34.85
 11. Ruud van Horssen              Dzt'62                 2:39.89 8601323    2:35.32           
          2:35.32
 12. Tim Winkels                   Z&PV Nuenen            2:37.23 8705025    2:35.72           
            33.10  2:35.72
 13. Aad Vogelaar                  Dzt'62                 2:39.10 6100639    2:40.49           
            34.27  2:40.49
 14. Thijs Quaedvlieg              Noord Limburg(SG)      2:51.17 9204129    2:44.80           
            34.26  2:44.80
 15. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)      2:46.06 8805005    2:50.08           
            38.30  2:50.08
 16. Marijn Verstappen             Dzt'62                 2:44.48 9003055    2:52.00           
            36.93  2:52.00
 17. Jauke Sloos                   Z&PV Nuenen            3:21.25 9206745    3:12.91           
            45.22  3:12.91



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
16-11-2008 - 16:47                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ananda Veugen                 Dzt'62                 1:07.07 9502070    1:07.51           
            33.13  1:07.51
  2. Susan Teijken                 Z&PV Nuenen            1:09.64 9504592    1:10.75           
            35.47  1:10.75
  3. Lisa Koolen                   Dzt'62                 1:13.10 9502072    1:10.95           
            34.02  1:10.95
  4. Maxime Schoones               Z&PV Nuenen            1:09.99 9503520    1:11.10           
          1:11.10
  5. Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen            1:10.85 9505044    1:11.26           
            35.23  1:11.26
  6. Vanessa van Schijndel         Dzt'62                 1:11.66 9500400    1:11.74           
            34.93  1:11.74
  7. Anouk Coppieters              Z&PV Nuenen            1:15.20 9505430    1:12.07           
            35.65  1:12.07
  8. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      1:11.35 9603098    1:12.42           
            34.47  1:12.42
  9. Merle Schoofs                 Noord Limburg(SG)      1:16.33 9603016    1:12.47           
            34.27  1:12.47
 10. Christa Schuivens             SG Tritium             1:20.56 9603730    1:14.73           
            36.09  1:14.73
 11. Jessica Manders               Z&PV Nuenen            1:17.10 9604004    1:15.39           
            36.49  1:15.39
 12. Elke van den Hurk             Z&PV Nuenen            1:18.75 9601814    1:16.36           
            36.60  1:16.36
 13. Lyvia Verheyen                SG Tritium             1:15.53 9503886    1:17.88           
            35.85  1:17.88
 14. Lisa Peeters                  Noord Limburg(SG)      1:20.35 9503136    1:18.23           
            37.07  1:18.23
 15. Rosan Mijnders                SG Tritium             1:16.26 9501944    1:18.70           
            37.02  1:18.70
 16. Hildy Siroen                  SG Tritium             1:22.37 9502154    1:18.83           
            38.72  1:18.83
 17. Emmely Toonen                 SG Tritium             1:20.64 9603374    1:19.07           
            38.44  1:19.07
 18. Ilse van den Eerenbeemd       Z&PV Nuenen            1:20.18 9505434    1:19.21           
            37.32  1:19.21
 19. Inge Dedding                  Z&PV Nuenen            1:21.86 9505432    1:21.61           
            40.64  1:21.61
 20. Marijn Marinus                Z&PV Nuenen            1:23.09 9506044    1:23.30           
            38.77  1:23.30
 21. Inge van den Boogaard         Dzt'62                 1:23.83 9603934    1:26.25           
            40.06  1:26.25
 22. Jasmijn Liedtke               Z&PV Nuenen            1:23.84 9604374    1:29.02           
            41.32  1:29.02
 23. Evi Schols                    Noord Limburg(SG)      1:33.32 9602912    1:34.32           
            42.86  1:34.32
 24. Naomi van Soest               Noord Limburg(SG)      1:42.63 9605356    1:37.67           
            45.45  1:37.67
 25. Willeke Pas                   SG Tritium             1:42.04 9603702    1:38.33           
            44.09  1:38.33



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 2 en later
16-11-2008 - 16:57                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alex Bos                      Noord Limburg(SG)      2:51.00 9501273    2:48.54           
            37.45  2:48.54
  2. Joris Willems                 Z&PV Nuenen            3:17.02 9502293    2:50.67           
            39.11  2:50.67
  3. Dieder Schuurmans             SG Tritium             3:03.80 9500447    2:56.10           
            38.50  2:56.10
  4. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)      3:04.93 9503691    2:56.60           
            38.51  2:56.60
  5. Teun Strijbosch               SG Tritium             3:26.38 9603041    3:06.15           
            42.05  3:06.15
  6. Jeroen Willemsen              SG Tritium             3:13.06 9600413    3:09.29           
            43.95  3:09.29
  7. Roy van der Heyden            Dzt'62                 3:14.15 9701209    3:13.75           
            44.06  3:13.75
  8. Joeri Phaff                   Z&PV Nuenen            3:21.95 9701099    3:18.83           
            46.61  3:18.83
  9. Mark Smits                    Dzt'62                 3:34.08 9602525    3:29.37           
            50.00  3:29.37
 10. Yaro Smetsers                 Dzt'62                 3:35.53 9601535    3:30.63           
            52.59  3:30.63
 DIS Mark Westerterp               Z&PV Nuenen            3:39.28 9504325    3:25.13           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            53.63  3:25.13
 DIS Scout Mosmüller               SG Tritium                  NT 9604377    4:06.18           
        VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht., RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt
          1:00.40  4:06.18



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Meisjes, 50m schoolslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
16-11-2008 - 17:06                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)        43.93 9701374      45.04           
  2. Mandy Stevens                 Dzt'62                   45.53 9702866      46.09 FJ 1      
  3. Myrle Schoones                Z&PV Nuenen              45.38 9800206      46.09 FJ 2      
  4. Manon Barten                  SG Tritium               46.56 9701452      46.91           
  5. Maayke Voets                  Z&PV Nuenen              45.78 9702982      47.18           
  6. Erica Schoenmakers            Z&PV Nuenen              47.37 9900856      47.93           
  7. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)        47.81 9802916      48.04           
  8. Sarah Bos                     Noord Limburg(SG)        50.14 9700918      50.66           
  9. Els van Gemert                Dzt'62                   50.81 9702878      51.21           
 10. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)        51.41 9901412      52.26           
 11. Eva van de Kerkhof            Dzt'62                   54.07 9703092      52.32           
 12. Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen              51.12 9702556      52.39           
 13. Eline Hartogs                 Z&PV Nuenen              57.31 9901388      56.58           
 14. Kiki Reijnders                Noord Limburg(SG)        53.66 9803784      58.37           
 15. Helena Havekes                SG Tritium               58.52 9902968      58.52           
 16. Joël Hoven                    Noord Limburg(SG)        59.57 9704816      59.79           
 17. Donja Schutte                 SG Tritium               59.61 9901468    1:00.28           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                      Jongens, 100m rugslag               Jongens Minioren 4,5,6
16-11-2008 - 17:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loed Jacobs                   Dzt'62                 1:27.67 9800441    1:26.26           
            43.00  1:26.26
  2. Daniel van Dijk               SG Tritium             1:31.16 9701577    1:30.87           
            44.60  1:30.87
  3. Alain Vogels                  Z&PV Nuenen            1:34.80 9701835    1:34.20           
            45.70  1:34.20
  4. Hugo v. Iersel                Noord Limburg(SG)      1:33.46 9702287    1:34.89           
            46.67  1:34.89
  5. Jeroen Schelling              Z&PV Nuenen            1:37.03 9701837    1:35.10           
            46.93  1:35.10
  6. Tobias Geurts                 Z&PV Nuenen            1:40.29 9801185    1:36.21           
            46.79  1:36.21
  7. Cristhian van Schijndel       Dzt'62                 1:34.86 9800131    1:37.02           
            46.30  1:37.02
  8. Jelle de Wind                 Z&PV Nuenen            1:31.73 9801183    1:37.95           
            47.42  1:37.95
  9. Jorn Vogelaar                 Dzt'62                 1:45.00 9800663    1:44.36           
            50.40  1:44.36
 10. Owen Ebskamp                  Noord Limburg(SG)           NT 9802891    1:48.10           
            55.29  1:48.10
 11. Bart van der Zanden           Noord Limburg(SG)      1:47.92 9900849    1:50.44           
            52.80  1:50.44
 12. Dewin Jansen                  SG Tritium             1:58.46 9703881    1:56.92           
            56.54  1:56.92
 13. Ruben Hermsen                 SG Tritium                  NT 9803169    1:58.44           
            58.00  1:58.44
 DIS Sieb Wesseling                SG Tritium             1:33.11 9800489    1:37.57           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            47.82  1:37.57
 DIS Paul Flintrop                 SG Tritium             1:47.19 9701305    1:50.44           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            54.29  1:50.44



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                   Dames, 4 x 100m vrije slag                Dames Senioren Open
16-11-2008 - 17:18                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dzt'62 1                      Dzt'62                 4:12.17            4:12.89           
        Chantal van Herpen, 90                     Ananda Veugen, 95
        Sahar Hamam, 94                            Femke Hendrikx, 88
            29.86  1:04.92  4:12.89

  2. SG Tritium 1                  SG Tritium             4:12.78            4:18.15           
        Merel Siroen, 88                           Kim Loeffen, 94
        Petra Schuivens, 93                        Chantal Willems, 91
            30.11  1:03.90  4:18.15

  3. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      4:17.19            4:20.76           
        Bernadette Verstegen, 91                   Minke Janssen, 94
        Kimberley Teunissen, 92                    Lisa Dreesens, 91
          1:06.51  4:20.76

  4. Z&PV Nuenen 1                 Z&PV Nuenen            4:21.23            4:28.76           
        Lieke Jager, 87                            Lindy Consemulder, 90
        Mandy Stoop, 93                            Laura de Jong, 91
            31.73  1:06.01  4:28.76

  5. Dzt'62 2                      Dzt'62                 4:32.63            4:33.81           
        Irma Verbeek, 92                           Larissa Rutten, 91
        Milena van Schijndel, 94                   Vera Vinken, 94
          1:07.24  4:33.81

  6. Noord Limburg(SG) 2           Noord Limburg(SG)      4:41.60            4:40.04           
        Daphne de Boer, 93                         Renee Harkx, 92
        Kelly Agterberg, 92                        Vera Hendriks, 94
            34.23  1:11.45  4:40.04

  7. Z&PV Nuenen 2                 Z&PV Nuenen            4:34.81            4:40.83           
        Esther Wittermans, 92                      Susan Teijken, 95
        Danila vd Hoogenband, 90                   Samantha Kardol, 95
            32.74  1:08.21  4:40.83

  8. Z&PV Nuenen 3                 Z&PV Nuenen            4:42.88            4:58.57           
        Moniek van den Bosch, 89                   Joyce Coppieters, 93
        Evie van Uden, 91                          Meike Nauta, 94
            33.18  1:10.66  4:58.57

  NG Z&PV Nuenen 4                 Z&PV Nuenen            4:56.39                              
        Lotte de Winter, 90                        Meike Nauta, 94
        Nikki Crüts, 93                            Evie van Uden, 91




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                   Heren, 4 x 100m wisselslag                Heren Senioren Open
16-11-2008 - 17:29                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dzt'62 1                      Dzt'62                 4:05.17            4:06.08           
        Dirk Filippini, 85                         Bram Wisse, 85
        Joppe Wisse, 89                            Aad Vogelaar, 61
            32.00  1:05.04  4:06.08

  2. Z&PV Nuenen 1                 Z&PV Nuenen            4:06.79            4:14.60           
        Sven Kardol, 93                            Ferry J. Claassen, 92
        Martin de Wildt, 74                        Rens van Eijk, 91
            31.25  1:03.48  4:14.60

  3. SG Tritium 1                  SG Tritium             4:20.89            4:17.28           
        Joppe Schuurmans, 89                       Mark Effing, 86
        Pieter van Os, 86                          Ronald Vullings, 87
            31.19  1:02.53  4:17.28

  4. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      4:12.69            4:18.68           
        Geoff Ebskamp, 93                          Job v. Duijnhoven, 88
        Kasper v. Dijk, 92                         Dion Dreesens, 93
          1:09.74  4:18.68

  5. Z&PV Nuenen 2                 Z&PV Nuenen            4:30.92            4:42.03           
        Florian Verrijk, 90                        Michiel Verrijk, 90
        Akke Toeter, 90                            Tim Winkels, 87
          1:12.03  4:42.03

  6. Dzt'62 2                      Dzt'62                 4:41.39            4:50.07           
        Ruud Stoffels, 84                          Ruud van Horssen, 86
        Joey Smits, 93                             Tristan Bron, 93
            35.51  1:13.02  4:50.07

  7. Z&PV Nuenen 3                 Z&PV Nuenen            5:02.62            5:08.57           
        Jauke Sloos, 92                            Chiel Soeter, 88
        Arjan Maas, 91                             Roel van Oorschot, 90
          1:23.70  5:08.57

 DIS Noord Limburg(SG) 2           Noord Limburg(SG)      4:53.09                              
        EA - Te vroeg overgenomen., 4e zwemmer te vroeg overgenomen
        Rob Arts, 88                               Leon Hendriks, 91
        Thijs Quaedvlieg, 92                       Stan Gorree, 94
            38.30  1:16.94




SPLASH Meet Manager 2007Registered to DZT'62