Districtscompetitie 1e en 2e klasse deel 2
Vlissingen (NED),    16.11.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 100m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 3. Dames, 4 x 50m wisselslag, 11 - 17 jaar
Nr. 4. Alle, 25m vrije slag, 5 - 9 jaar    Nr. 5. Jongens, 100m wisselslag, 9 - 11 jaar
Nr. 6. Meisjes, 100m wisselslag, 9 - 11 jaar    Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag, 11 - 13 jaar
Nr. 9. Meisjes, 100m schoolslag, 11 - 13 jaar    Nr. 11. Jongens, 100m vlinderslag, 11 - 15 jaar
Nr. 12. Jongens, 50m vlinderslag, 11 - 15 jaar    Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag, 11 - 15 jaar
Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag, 11 - 15 jaar    Nr. 15. Jongens, 100m schoolslag, 11 - 17 jaar
Nr. 16. Jongens, 50m schoolslag, 11 - 17 jaar    Nr. 17. Dames, 100m schoolslag, 11 - 17 jaar
Nr. 18. Dames, 50m schoolslag, 11 - 17 jaar    Nr. 19. Heren, 200m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 21. Dames, 200m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 23. Alle, 50m schoolslag, 5 - 9 jaar
Nr. 24. Jongens, 50m vrije slag, 9 - 11 jaar    Nr. 26. Meisjes, 50m vrije slag, 9 - 11 jaar
Nr. 28. Jongens, 100m rugslag, 11 - 13 jaar    Nr. 29. Meisjes, 100m rugslag, 11 - 13 jaar
Nr. 30. Jongens, 100m vrije slag, 11 - 15 jaar    Nr. 32. Meisjes, 100m vrije slag, 11 - 15 jaar
Nr. 34. Jongens, 200m wisselslag, 11 - 17 jaar    Nr. 35. Dames, 200m wisselslag, 11 - 17 jaar
Nr. 36. Heren, 200m rugslag, 11 jaar en ouder    Nr. 37. Heren, 100m rugslag, 11 jaar en ouder
Nr. 38. Dames, 200m rugslag, 11 jaar en ouder    Nr. 39. Dames, 100m rugslag, 11 jaar en ouder
Nr. 40. Jongens, 4 x 50m wisselslag, 11 - 13 jaar    Nr. 41. Alle, 4 x 50m vrije slag, 9 - 11 jaar


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 100m vrije slag                   11 jaar en ouder
16.11.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Bevelanders 1              De Bevelanders         4:01.67            4:00.37           
        Nathan Tramper, 90                         Yanick Breukers, 90
        Tim Tramper, 94                            Dennis Boonman, 89
            26.77    57.01  1:25.67  1:59.45  2:27.87  3:00.62  3:27.92  4:00.37

  2. De Stormvogel 1               De Stormvogel          4:21.85            4:20.98           
        Ron van Vliet, 61                          Rowan Leijnse, 93
        Ozzie Hoogesteger, 95                      Pim Bekkers, 67
            30.14  1:03.59  1:35.70  2:12.50  2:42.77  3:16.96  3:47.04  4:20.98

  3. De Schelde 1                  De Schelde             4:29.00            4:28.72           
        Mark Legters, 93                           Nico Huijssen, 93
        Kevin Dickie, 94                           Jeroen de Putter, 92
            32.13  1:07.09  1:35.98  2:10.40  2:42.16  3:19.61  3:51.78  4:28.72

  4. De Bevelanders 2              De Bevelanders         4:35.13            4:45.83           
        Jordy de Kok, 94                           Stephan Tromper, 91
        Tibor Jansen, 94                           Robin Nahon, 94
            33.85  1:10.95  1:44.57  2:22.62  2:55.81  3:32.12  3:54.07  4:45.83





TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Dames, 4 x 50m wisselslag                       11 - 17 jaar
16.11.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Bevelanders 1              De Bevelanders         2:12.34            2:12.74           
        Miriam van Noorden, 91                     Jacqueline Boonman, 91
        Josephien Jansen, 93                       Larissa Jansen, 95
            33.77  1:11.15  1:42.78  2:12.74

  2. De Stormvogel 1               De Stormvogel          2:23.01            2:19.66           
        Sanne Klompe, 92                           Iris Dingemanse, 92
        Demi Dingemanse, 94                        Vivienne van Vliet, 94
            36.34  1:16.81  1:47.36  2:19.66

  3. De Bevelanders 2              De Bevelanders         2:23.20            2:26.35           
        Eline Vermue, 92                           Joy Tramper, 92
        Annelotte van Dieren, 93                   Ilse van Noorden, 94
            40.81  1:22.40  1:56.11  2:26.35

  4. De Schelde 1                  De Schelde             2:36.60            2:36.29           
        Nadine van Geersdaele, 94                  Manon van Geersdaele, 92
        Kirsti Sletten, 96                         Yentl Geelhoedt, 95
            42.23  1:25.03  2:02.08  2:36.29




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Jongens, 25m vrije slag                          5 - 9 jaar
16.11.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thijs Beumer                  De Schelde                  NT 0001263      18.93           
  2. Jacek Lemieszka               De Schelde               19.54 9901377      19.04           
  3. Tim Valentijn                 De Bevelanders              NT 0000987      19.92           
  4. Teun de Pooter                De Schelde                  NT 9901715      20.63           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Meisjes, 25m vrije slag                          5 - 9 jaar
16.11.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eline Bekkers                 De Stormvogel               NT 9900740      18.16           
  2. Meike Romeijnsen              De Schelde               20.80 9901682      19.38           
  3. Anouk van Haaren              De Stormvogel               NT 9901548      19.95           
  4. Charlotte Allonsius           De Schelde               21.78 9901361      20.34           
  5. Esmée van Campenhout          De Schelde               22.15 9902728      21.21           
  6. Fabiënne Michielsen           De Schelde                  NT 0001302      22.09           
  7. Melanie Franssens             De Schelde               22.10 9902242      24.17           
  8. Melissa Pijpelink             De Schelde               26.09 0001532      25.66           
NG.Z Amber Rosé Heijdens           De Stormvogel               NT 0000610                      
AFGE Silvi de Weert                De Stormvogel               NT 9901550                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 100m wisselslag                         9 - 11 jaar
16.11.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nander Meerman                De Stormvogel          1:41.48 9801261    1:33.92           
            45.51  1:33.92
  2. Quinten de Putter             De Schelde             1:41.97 9702675    1:37.56           
            49.45  1:37.56
  3. Vincent de Vos                De Schelde             1:41.82 9703051    1:38.35           
            47.77  1:38.35
  4. Tom van Elsen                 De Stormvogel               NT 9703009    1:38.39           
            46.68  1:38.39
  5. Ruben Hamelink                De Bevelanders         1:46.60 9703003    1:38.68           
            47.86  1:38.68
  6. Jochem Neels                  De Stormvogel          1:42.53 9800999    1:41.93           
            51.10  1:41.93
  7. Jan Vermue                    De Bevelanders              NT 9703635    1:43.65           
            51.99  1:43.65
  8. Ruben de Vos                  De Schelde             1:50.89 9702677    1:50.12           
            52.80  1:50.12
 DIS Jeffrey Cats                  De Bevelanders              NT 9801937    1:51.21           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            53.90  1:51.21
 DIS Arco Nahon                    De Bevelanders         1:50.75 9701483    1:52.25           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            57.53  1:52.25
 DIS Jason de Visser               De Stormvogel               NT 9801739    1:57.15           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            59.36  1:57.15
 DIS Joey Sinke                    De Bevelanders              NT 9901945    1:58.68           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            57.59  1:58.68
 DIS Thijs Mallekote               De Bevelanders              NT 9703301    2:04.46           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:02.39  2:04.46
NG.Z Dennis van Leemput            De Schelde                  NT 9702193                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 100m wisselslag                         9 - 11 jaar
16.11.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Kloosterman             De Bevelanders         1:25.58 9702082    1:22.39           
            38.69  1:22.39
  2. Kabi Schouwenaar              De Bevelanders         1:31.37 9702086    1:27.71           
            42.57  1:27.71
  3. Vera de Regt                  De Bevelanders         1:33.64 9702080    1:30.34           
            44.70  1:30.34
  4. Iris Klapwijk                 De Stormvogel          1:34.86 9700854    1:31.39           
            44.19  1:31.39
  5. Fleur Wijdeveld               De Bevelanders              NT 9802592    1:34.80           
            44.52  1:34.80
  6. Manon Molewijk                De Schelde             1:36.41 9801812    1:36.10           
            48.33  1:36.10
  7. Felicia Groenewold            De Schelde                  NT 9802399    1:40.42           
            47.61  1:40.42
  8. Ylva Wolterman                De Stormvogel          1:48.96 9801718    1:40.45           
            48.41  1:40.45
  9. Claudia de Buck               De Schelde             1:42.33 9801810    1:41.81           
            51.73  1:41.81
 10. Demi van Campenhout           De Schelde             1:45.47 9703728    1:43.59           
            51.53  1:43.59
 11. Loes Janssen                  De Bevelanders         1:51.09 9702078    1:44.77           
            50.31  1:44.77
 12. Elvira de Nood                De Bevelanders         1:50.81 9703362    1:46.14           
            49.78  1:46.14
 13. Chloë Veenstra                De Schelde             1:49.99 9801838    1:47.09           
            51.24  1:47.09
 14. Indra Reijnhout               De Bevelanders         2:00.44 9802638    1:47.90           
            51.91  1:47.90
 15. Sylvana Vogel                 De Stormvogel               NT 9802688    1:49.71           
            54.70  1:49.71
 16. Cynthia van Gils              De Bevelanders              NT 9705086    1:52.15           
            52.96  1:52.15
 17. Daphne Louws                  De Stormvogel               NT 9802686    1:52.18           
            56.36  1:52.18
 18. Quinty de Ritter              De Schelde                  NT 9802368    1:52.56           
            57.55  1:52.56
 19. Daphne de Jonge               De Stormvogel               NT 9802690    1:53.10           
            55.81  1:53.10
 20. Anouk van Kaam                De Stormvogel          1:58.56 9802684    1:54.00           
            59.47  1:54.00
 21. Laura Alewijnse               De Stormvogel               NT 9703780    1:55.19           
            54.47  1:55.19
 22. Ilona de Groote               De Stormvogel               NT 9802682    1:55.37           
            56.23  1:55.37
 23. Natasja Böseler               De Bevelanders              NT 9803870    1:55.44           
            55.70  1:55.44
 24. Dominique Wessel              De Stormvogel          2:14.89 9802680    1:59.11           
            59.95  1:59.11
 25. Nadja van den Broeke          De Stormvogel               NT 9802678    2:02.01           
            59.04  2:02.01
 26. Esmee Koeman                  De Bevelanders              NT 9902682    2:06.85           
          1:03.35  2:06.85
 DIS Elise de Kwaadsteniet         De Schelde                  NT 9802366    1:46.49           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., RC
            51.70  1:46.49
 DIS Lieke Donze                   De Schelde             1:53.42 9703628    1:53.55           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            52.64  1:53.55
 DIS Kim Lamper                    De Bevelanders              NT 9803868    1:57.78           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            57.65  1:57.78
 DIS Lisa de Bruijne               De Schelde                  NT 9802280    1:59.38           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          1:02.19  1:59.38
 DIS Bapke de Meulmeester          De Bevelanders              NT 9803294    2:01.80           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:02.31  2:01.80
 DIS Romy Eversdijk                De Bevelanders              NT 9902680    2:02.75           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VH SK
            58.99  2:02.75
 DIS Aniek Valentijn               De Bevelanders              NT 9902678    2:05.15           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:03.37  2:05.15
AFGE Julia de Jager                De Bevelanders         1:48.70 9702084                      
AFGE Ylonka Pronk                  De Schelde             1:54.10 9703654                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 100m schoolslag                        11 - 13 jaar
16.11.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joost Gevaert                 De Bevelanders         1:34.98 9501029    1:29.85           
            42.55  1:29.85
  2. Ozzie Hoogesteger             De Stormvogel          1:36.91 9503413    1:31.33           
            42.97  1:31.33
  3. Jeroen Wezeman                De Schelde             1:37.74 9504437    1:32.39           
            43.25  1:32.39
  4. Mees Leijnse                  De Stormvogel          1:42.73 9503415    1:34.09           
            44.45  1:34.09
  5. Marijn Donze                  De Schelde             1:41.11 9503673    1:34.20           
            43.09  1:34.20
  6. Sjakko Bekkers                De Stormvogel          1:39.46 9501591    1:36.00           
            45.31  1:36.00
  7. Kevin van Haaren              De Stormvogel          1:38.88 9603031    1:37.22           
            45.99  1:37.22
  8. Jeroen Reijnhout              De Bevelanders         1:44.53 9602451    1:38.85           
            47.40  1:38.85
  9. Ismir Obarcanin               De Stormvogel          1:44.04 9504399    1:41.39           
            44.52  1:41.39
 10. Alexander Wessel              De Stormvogel          1:56.10 9603241    1:45.92           
            48.97  1:45.92
 11. Koen Legters                  De Schelde             1:47.41 9603193    1:48.57           
            50.77  1:48.57
 12. Sander de Ridder              De Schelde             1:53.42 9604139    1:50.38           
            53.26  1:50.38
 13. Menno van Kaam                De Stormvogel          2:02.89 9504401    1:55.70           
            53.81  1:55.70
 14. Jean-Paul de Pooter           De Stormvogel          1:57.15 9601693    1:58.17           
            56.67  1:58.17
 15. Sebastiaan Tromper            De Bevelanders              NT 9501221    2:10.73           
          1:00.48  2:10.73
 DIS Jasper van Riet               De Schelde             1:49.17 9604137    1:45.18           
        SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            49.42  1:45.18
NG.Z Erik Lobbezoo                 De Stormvogel               NT 9603431                      
AFGE Siegert van Dieren            De Bevelanders         1:34.63 9500849                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m schoolslag                        11 - 13 jaar
16.11.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Larissa Jansen                De Bevelanders         1:26.09 9500660    1:24.46           
            39.94  1:24.46
  2. Lois van den Berg             De Stormvogel          1:32.38 9502874    1:32.11           
            43.86  1:32.11
  3. Kirsti Sletten                De Schelde             1:34.54 9603784    1:33.06           
            45.26  1:33.06
  4. Rowena de Kok                 De Stormvogel          1:35.78 9602908    1:34.06           
            44.78  1:34.06
  5. Paula Zulfah                  De Stormvogel          1:42.17 9604488    1:35.29           
            43.61  1:35.29
  6. Corline Meulmeester           De Stormvogel          1:36.11 9502244    1:37.14           
            46.24  1:37.14
  7. Liza Koole                    De Stormvogel          1:37.55 9505670    1:38.21           
            45.48  1:38.21
  8. Rieke Vermue                  De Bevelanders         1:42.74 9504820    1:38.98           
            47.68  1:38.98
  9. Charissa Loof                 De Schelde             1:44.90 9603550    1:41.39           
            49.81  1:41.39
 10. Emma Pool                     De Schelde             1:44.63 9604886    1:41.91           
            48.32  1:41.91
 11. Jamie van Driel               De Schelde             1:41.54 9601332    1:43.47           
            50.34  1:43.47
 12. Sanne Koopmanschap            De Stormvogel          1:47.84 9602526    1:44.14           
            50.69  1:44.14
 13. Chelsea Schild                De Stormvogel          1:49.29 9502584    1:45.19           
            49.04  1:45.19
 14. Britt Wolterman               De Stormvogel          1:48.88 9503840    1:46.36           
            52.09  1:46.36
 15. Maja Sevic                    De Schelde             1:42.14 9702628    1:47.90           
            51.02  1:47.90
 16. Céline den Engelsman          De Stormvogel          1:47.81 9505294    1:50.82           
            51.28  1:50.82
 17. Joelle Siewe                  De Stormvogel          1:54.32 9605120    1:51.56           
            52.69  1:51.56
 18. Esmee de Kok                  De Bevelanders         1:52.30 9602886    1:51.99           
            52.95  1:51.99
 19. Esmée Siben                   De Schelde             1:58.17 9603782    1:52.94           
            53.91  1:52.94
 20. Lindsay van der Meer          De Bevelanders         1:58.44 9605106    1:55.48           
            54.36  1:55.48
 21. Laura de Jongh                De Schelde                  NT 9604730    1:57.22           
            53.20  1:57.22
NG.Z Faye Kisters                  De Stormvogel          1:48.25 9505934                      
AFGE Eva de Weert                  De Stormvogel          1:57.10 9605122                      
AFGE Sophie Hamelink               De Bevelanders         1:47.68 9504778                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 100m vlinderslag                       11 - 15 jaar
16.11.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy de Kok                  De Bevelanders         1:19.36 9403731    1:18.02           
            36.09  1:18.02
  2. Rowan Leijnse                 De Stormvogel          1:19.55 9302897    1:18.75           
            36.93  1:18.75
  3. Julian Aertssen               De Stormvogel               NT 9405591    1:38.20           
            41.94  1:38.20
  4. Tibor Jansen                  De Bevelanders         1:42.04 9401243    1:42.95           
            42.41  1:42.95
 DIS Ozzie Hoogesteger             De Stormvogel          1:19.87 9503413    1:22.04           
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            37.96  1:22.04
 DIS Robin Nahon                   De Bevelanders         1:59.77 9403733    1:34.01           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            42.16  1:34.01



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 50m vlinderslag                        11 - 15 jaar
16.11.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Dickie                  De Schelde               40.56 9402071      38.20           
  2. Bram van Bolderik             De Schelde               43.54 9503019      44.73           
NG.Z Casper Hermans                De Schelde               36.24 9404871                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Meisjes, 100m vlinderslag                       11 - 15 jaar
16.11.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Josephien Jansen              De Bevelanders         1:15.45 9302324    1:15.20           
            34.96  1:15.20
  2. Ilse van Noorden              De Bevelanders         1:38.49 9404104    1:19.48           
            35.66  1:19.48
  3. Annelotte van Dieren          De Bevelanders         1:24.22 9302322    1:22.59           
            38.19  1:22.59
  4. Vivienne van Vliet            De Stormvogel          1:27.97 9404956    1:26.14           
            37.32  1:26.14
  5. Ilse Hamelink                 De Bevelanders         1:29.59 9405604    1:30.60           
            40.48  1:30.60
  6. Demi Dingemanse               De Stormvogel               NT 9404236    1:33.20           
            41.04  1:33.20
  7. Vivian Koopmanschap           De Stormvogel               NT 9404010    1:35.23           
            45.08  1:35.23
  8. Lianda Vervloed               De Stormvogel               NT 9402336    1:41.19           
            47.61  1:41.19
  9. Joann Griep                   De Bevelanders         1:43.36 9305588    1:43.52           
            46.59  1:43.52
 10. Marianne Bhugwandass          De Stormvogel          1:57.60 9307322    1:49.49           
            48.34  1:49.49
 11. Kirsten Kramer                De Stormvogel          1:50.51 9303996    1:50.60           
            49.91  1:50.60
 DIS Samantha Lamper               De Bevelanders         1:44.15 9406122    1:45.58           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            45.06  1:45.58
AFGE Sylvia Crielaard              De Stormvogel               NT 9405742                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Meisjes, 50m vlinderslag                        11 - 15 jaar
16.11.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yentl Geelhoedt               De Schelde               43.39 9502660      39.49           
  2. Nadine van Geersdaele         De Schelde               47.12 9406366      42.39           
  3. Jamie van Driel               De Schelde               42.24 9601332      42.94           
  4. Roxan Pieters                 De Schelde               46.07 9406108      45.01           
  5. Ane Sletten                   De Schelde               47.47 9307050      46.38           
  6. Esmée Siben                   De Schelde               50.44 9603782      47.92           
  7. Elga de Klerk                 De Schelde                  NT 9307614      52.50           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Jongens, 100m schoolslag                        11 - 17 jaar
16.11.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim Tramper                   De Bevelanders         1:19.60 9400397    1:18.78           
            36.93  1:18.78
  2. Bas Mechielsen                De Stormvogel               NT 9205233    1:21.41           
            38.79  1:21.41
  3. Stephan Tromper               De Bevelanders              NT 9102689    1:37.12           
            46.04  1:37.12
AFGE Jordy de Nood                 De Stormvogel               NT 9205657                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Jongens, 50m schoolslag                        11 - 17 jaar
16.11.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nico Huijssen                 De Schelde               35.31 9303653      35.79           
  2. Jeroen de Putter              De Schelde               39.54 9204149      41.03           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 100m schoolslag                         11 - 17 jaar
16.11.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jacqueline Boonman            De Bevelanders         1:25.78 9100340    1:27.87           
            40.90  1:27.87
  2. Demi Dingemanse               De Stormvogel          1:28.32 9404236    1:29.84           
            42.07  1:29.84
  3. Miriam van Noorden            De Bevelanders         1:32.64 9102290    1:30.04           
            42.97  1:30.04
  4. Eline Vermue                  De Bevelanders         1:29.78 9203710    1:38.77           
            45.67  1:38.77
  5. Vivian Koopmanschap           De Stormvogel          1:46.03 9404010    1:46.00           
            51.26  1:46.00
  6. Alisa van der Werf            De Stormvogel          1:51.70 9402338    1:46.57           
            49.56  1:46.57
  7. Cynthia Lamper                De Bevelanders         1:55.27 9206822    1:54.38           
            54.98  1:54.38
  8. Nienke Dekker                 De Bevelanders         1:52.25 9204754    1:54.53           
            53.82  1:54.53
  9. Kirsten Kramer                De Stormvogel          1:59.49 9303996    1:54.74           
            54.45  1:54.74



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Dames, 50m schoolslag                         11 - 17 jaar
16.11.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon van Geersdaele          De Schelde               46.86 9206908      47.43           
  2. Roxan Pieters                 De Schelde               49.99 9406108      47.90           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Heren, 200m vrije slag                     11 jaar en ouder
16.11.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nathan Tramper                De Bevelanders         2:08.66 9002943    2:08.37           
            27.94  1:00.08  1:34.07  2:08.37
  2. Ivar Jansen v Rosendaal       De Schelde             2:19.25 9203335    2:20.97           
            31.31  1:07.62  1:45.05  2:20.97
  3. Dennis Boonman                De Bevelanders         2:14.38 8900349    2:25.01           
            26.10  1:07.24  1:48.36  2:25.01
  4. Yanick Breukers               De Bevelanders         2:29.92 9000409    2:26.29           
            32.16  1:08.65  1:46.61  2:26.29
  5. Pim Bekkers                   De Stormvogel          2:21.94 6700049    2:26.36           
            31.71  1:08.23  1:48.20  2:26.36
  6. Mark Legters                  De Schelde             2:30.67 9303361    2:28.70           
            33.78  1:11.73  1:50.64  2:28.70
  7. Ron van Vliet                 De Stormvogel          2:30.36 6100849    2:29.14           
            33.66  1:10.36  1:50.16  2:29.14
  8. Jeroen de Putter              De Schelde             2:31.83 9204149    2:34.26           
            34.77  1:13.72  1:54.68  2:34.26
  9. Michiel Vermue                De Bevelanders         2:44.47 8703525    2:50.48           
            35.37  1:16.78  2:02.75  2:50.48
NG.Z Casper Hermans                De Schelde             2:50.09 9404871                      
AFGE Remy van de Guchte            De Bevelanders         2:36.51 8300797                      
AFGE Michael Rutze                 De Bevelanders         2:33.62 8902717                      
AFGE André Schutte                 De Stormvogel          2:42.87 6000521                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 200m vrije slag                     11 jaar en ouder
16.11.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Monique Lindenberg            De Bevelanders         2:24.32 9002360    2:26.20           
            32.06  1:07.55  1:45.96  2:26.20
  2. Iris Dingemanse               De Stormvogel          2:35.51 9205056    2:28.61           
            33.74  1:11.67  1:51.74  2:28.61
  3. Sanne Klompe                  De Stormvogel          2:31.34 9202138    2:28.81           
            32.93  1:10.54  1:50.05  2:28.81
  4. Joy Tramper                   De Bevelanders         2:22.89 9201780    2:29.95           
            32.80  1:10.01  1:50.15  2:29.95
  5. Yentl Geelhoedt               De Schelde             2:47.34 9502660    2:46.20           
            36.89  1:19.73  2:03.86  2:46.20
  6. Chelsea Schild                De Stormvogel          2:46.19 9502584    2:49.13           
            35.97  1:17.53  2:03.79  2:49.13
  7. Manon van Geersdaele          De Schelde             2:51.82 9206908    2:54.59           
            38.50  1:21.68  2:09.06  2:54.59
  8. Rowena de Kok                 De Stormvogel          3:01.10 9602908    2:54.80           
            38.23  1:23.21  2:09.29  2:54.80
  9. Tessa Wisse                   De Bevelanders         2:54.39 8704710    2:57.73           
            39.30  1:25.04  2:12.41  2:57.73
AFGE Layla van Driel               De Schelde             2:48.46 9205794                      
AFGE Tessa Dekker                  De Bevelanders              NT 9006850                      





TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Jongens, 50m schoolslag                          5 - 9 jaar
16.11.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thijs Beumer                  De Schelde               53.14 0001263      51.79           
  2. Jacek Lemieszka               De Schelde               52.20 9901377      52.25           
  3. Teun de Pooter                De Schelde               57.80 9901715      58.85           
  4. Tim Valentijn                 De Bevelanders              NT 0000987    1:00.35           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Meisjes, 50m schoolslag                          5 - 9 jaar
16.11.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eline Bekkers                 De Stormvogel            52.10 9900740      51.35           
  2. Anouk van Haaren              De Stormvogel            53.81 9901548      54.75           
  3. Charlotte Allonsius           De Schelde               56.58 9901361      55.31           
  4. Meike Romeijnsen              De Schelde               56.90 9901682      56.77           
  5. Fabiënne Michielsen           De Schelde               56.44 0001302      56.90           
  6. Melanie Franssens             De Schelde             1:01.29 9902242    1:03.73           
  7. Melissa Pijpelink             De Schelde             1:03.61 0001532    1:04.04           
 DIS Esmée van Campenhout          De Schelde             1:00.35 9902728      58.70           
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NG.Z Amber Rosé Heijdens           De Stormvogel          1:01.45 0000610                      
AFGE Silvi de Weert                De Stormvogel            58.78 9901550                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Jongens, 50m vrije slag                         9 - 11 jaar
16.11.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom van Elsen                 De Stormvogel            35.22 9703009      35.30           
  2. Quinten de Putter             De Schelde               38.49 9702675      36.75           
  3. Vincent de Vos                De Schelde               40.49 9703051      37.55           
  4. Nander Meerman                De Stormvogel            41.50 9801261      39.24           
  5. Jan Vermue                    De Bevelanders           43.58 9703635      40.10           
  6. Ruben Hamelink                De Bevelanders           42.60 9703003      40.46           
  7. Arco Nahon                    De Bevelanders           41.76 9701483      40.50           
  8. Jochem Neels                  De Stormvogel            43.11 9800999      41.13           
  9. Jason van Boom                De Schelde               46.51 9801695      41.74           
 10. Romano de Bruijne             De Schelde               41.84 9802417      42.57           
 11. Jeffrey Cats                  De Bevelanders           47.00 9801937      42.95           
 12. Nick Soetmulder               De Schelde               46.70 9802403      44.31           
 13. Jason de Visser               De Stormvogel            44.31 9801739      45.31           
 14. Ruben de Vos                  De Schelde               44.57 9702677      45.32           
 15. Dimitri Geers                 De Schelde               50.97 9703263      46.31           
 16. Thijs Mallekote               De Bevelanders           53.83 9703301      48.19           
 17. Cas van der Peijl             De Schelde               49.28 9802143      49.70           
 18. Björn Cousin                  De Schelde                  NT 9703929      51.17           
 19. Joey Sinke                    De Bevelanders           52.39 9901945      51.29           
 20. Dennis Machielsen             De Schelde               52.35 9802405      55.54           
NG.Z Dennis van Leemput            De Schelde               48.28 9702193                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Meisjes, 50m vrije slag                         9 - 11 jaar
16.11.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Kloosterman             De Bevelanders           33.28 9702082      33.22           
  2. Kabi Schouwenaar              De Bevelanders           35.65 9702086      33.91           
  3. Vera de Regt                  De Bevelanders           36.70 9702080      35.33           
  4. Fleur Wijdeveld               De Bevelanders           40.12 9802592      36.59           
  5. Iris Klapwijk                 De Stormvogel            39.94 9700854      37.02           
  6. Manon Molewijk                De Schelde               40.06 9801812      38.70           
  7. Claudia de Buck               De Schelde               37.69 9801810      39.07           
  8. Elvira de Nood                De Bevelanders           41.23 9703362      40.06           
  9. Ylva Wolterman                De Stormvogel            44.66 9801718      40.21           
 10. Anouk van Kaam                De Stormvogel            44.19 9802684      40.62           
 11. Chloë Veenstra                De Schelde               39.89 9801838      41.19           
 12. Felicia Groenewold            De Schelde               46.27 9802399      41.33           
 13. Cynthia van Gils              De Bevelanders              NT 9705086      41.41           
 14. Loes Janssen                  De Bevelanders           42.78 9702078      41.47           
 15. Sylvana Vogel                 De Stormvogel            44.53 9802688      43.81           
 16. Sabien Dieleman               De Schelde               53.85 9803540      44.21           
 17. Daphne de Jonge               De Stormvogel            45.44 9802690      44.29           
 18. Lisa de Bruijne               De Schelde               45.42 9802280      44.51           
 19. Romy Eversdijk                De Bevelanders              NT 9902680      44.53           
 19. Daphne Louws                  De Stormvogel            46.07 9802686      44.53           
 21. Ilona de Groote               De Stormvogel            44.51 9802682      44.84           
 22. Veronique Kamerling           De Schelde               54.53 9802852      45.13           
 23. Kim Lamper                    De Bevelanders           50.09 9803868      46.04           
 24. Quinty de Ritter              De Schelde               43.88 9802368      46.18           
 25. Indra Reijnhout               De Bevelanders           48.12 9802638      46.38           
 26. Lieke Donze                   De Schelde               49.28 9703628      47.76           
 27. Femke van Tatenhove           De Schelde               51.50 9802401      47.91           
 28. Nora Pool                     De Schelde               46.14 9803576      48.92           
 29. Dominique Wessel              De Stormvogel            48.83 9802680      49.56           
 30. Laura Alewijnse               De Stormvogel            48.02 9703780      49.78           
 31. Bapke de Meulmeester          De Bevelanders           54.74 9803294      50.10           
 32. Nadja van den Broeke          De Stormvogel            48.00 9802678      50.47           
 33. Natasja Böseler               De Bevelanders           58.00 9803870      51.86           
 34. Aniek Valentijn               De Bevelanders              NT 9902678      52.70           
 35. Esmee Koeman                  De Bevelanders              NT 9902682      52.77           
NG.Z Elise de Kwaadsteniet         De Schelde               48.89 9802366                      
NG.Z Demi van Campenhout           De Schelde               40.38 9703728                      
AFGE Ylonka Pronk                  De Schelde               48.12 9703654                      
AFGE Julia de Jager                De Bevelanders           42.56 9702084                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                      Jongens, 100m rugslag                         11 - 13 jaar
16.11.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joost Gevaert                 De Bevelanders         1:20.95 9501029    1:20.85           
            38.32  1:20.85
  2. Ozzie Hoogesteger             De Stormvogel          1:23.44 9503413    1:24.95           
            40.81  1:24.95
  3. Sjakko Bekkers                De Stormvogel          1:35.92 9501591    1:27.57           
            43.53  1:27.57
  4. Mees Leijnse                  De Stormvogel          1:29.71 9503415    1:28.79           
            42.37  1:28.79
  5. Jeroen Wezeman                De Schelde             1:37.21 9504437    1:33.03           
            46.36  1:33.03
  6. Kevin van Haaren              De Stormvogel          1:39.27 9603031    1:33.84           
            46.23  1:33.84
  7. Jasper van Riet               De Schelde                  NT 9604137    1:40.24           
            48.54  1:40.24
  8. Marijn Donze                  De Schelde             1:49.35 9503673    1:40.95           
            48.25  1:40.95
  9. Ismir Obarcanin               De Stormvogel          1:56.18 9504399    1:43.04           
            51.61  1:43.04
 10. Menno van Kaam                De Stormvogel          1:51.98 9504401    1:45.99           
            50.91  1:45.99
 11. Sander de Ridder              De Schelde                  NT 9604139    1:46.07           
            50.99  1:46.07
 12. Alexander Wessel              De Stormvogel          2:17.15 9603241    1:56.88           
          1:56.88
 13. Sebastiaan Tromper            De Bevelanders              NT 9501221    2:03.16           
            58.84  2:03.16
 DIS Jean-Paul de Pooter           De Stormvogel          1:31.72 9601693    1:35.76           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            46.94  1:35.76
 DIS Jeroen Reijnhout              De Bevelanders         1:39.09 9602451    1:39.21           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            48.14  1:39.21
 DIS Koen Legters                  De Schelde             1:43.89 9603193    1:40.49           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            48.46  1:40.49
NG.Z Erik Lobbezoo                 De Stormvogel               NT 9603431                      
AFGE Siegert van Dieren            De Bevelanders         1:26.01 9500849                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                      Meisjes, 100m rugslag                         11 - 13 jaar
16.11.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Larissa Jansen                De Bevelanders         1:24.98 9500660    1:19.78           
            38.07  1:19.78
  2. Rieke Vermue                  De Bevelanders         1:24.18 9504820    1:22.52           
            40.23  1:22.52
  3. Chelsea Schild                De Stormvogel          1:26.41 9502584    1:24.76           
            41.06  1:24.76
  4. Corline Meulmeester           De Stormvogel          1:32.45 9502244    1:28.81           
            43.95  1:28.81
  5. Sanne Koopmanschap            De Stormvogel          1:43.40 9602526    1:30.18           
            41.89  1:30.18
  6. Lois van den Berg             De Stormvogel          1:33.16 9502874    1:32.67           
            45.95  1:32.67
  7. Jamie van Driel               De Schelde             1:32.34 9601332    1:34.21           
            47.95  1:34.21
  8. Lindsay van der Meer          De Bevelanders         1:41.99 9605106    1:35.26           
            44.21  1:35.26
  9. Charissa Loof                 De Schelde             1:41.55 9603550    1:35.31           
            46.29  1:35.31
 10. Paula Zulfah                  De Stormvogel          1:43.78 9604488    1:35.58           
            47.94  1:35.58
 11. Céline den Engelsman          De Stormvogel          1:38.52 9505294    1:38.76           
            47.82  1:38.76
 12. Maja Sevic                    De Schelde             1:42.75 9702628    1:40.38           
          1:40.38
 13. Kirsti Sletten                De Schelde             1:50.88 9603784    1:41.08           
            49.36  1:41.08
 14. Esmée Siben                   De Schelde             1:50.10 9603782    1:43.09           
            49.82  1:43.09
 15. Esmee de Kok                  De Bevelanders         1:42.23 9602886    1:44.30           
            51.14  1:44.30
 16. Emma Pool                     De Schelde             1:51.25 9604886    1:45.84           
            50.66  1:45.84
 17. Laura de Jongh                De Schelde             1:52.76 9604730    1:55.01           
            55.09  1:55.01
 DIS Britt Wolterman               De Stormvogel          1:33.63 9503840    1:29.83           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            44.93  1:29.83
 DIS Liza Koole                    De Stormvogel          1:44.94 9505670    1:38.79           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            47.74  1:38.79
 DIS Joelle Siewe                  De Stormvogel          1:53.05 9605120    1:48.14           
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
            51.43  1:48.14
NG.Z Faye Kisters                  De Stormvogel               NT 9505934                      
AFGE Sophie Hamelink               De Bevelanders         1:41.58 9504778                      
AFGE Eva de Weert                  De Stormvogel          1:56.44 9605122                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Jongens, 100m vrije slag                        11 - 15 jaar
16.11.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rowan Leijnse                 De Stormvogel          1:06.09 9302897    1:03.31           
            30.44  1:03.31
  2. Mark Legters                  De Schelde             1:06.20 9303361    1:06.50           
            32.18  1:06.50
  3. Jordy de Kok                  De Bevelanders         1:07.92 9403731    1:06.80           
            32.13  1:06.80
  4. Tibor Jansen                  De Bevelanders         1:09.76 9401243    1:10.65           
            33.63  1:10.65
  5. Robin Nahon                   De Bevelanders         1:15.91 9403733    1:12.67           
            34.63  1:12.67
  6. Kevin Dickie                  De Schelde             1:10.84 9402071    1:12.80           
            34.46  1:12.80
  7. Julian Aertssen               De Stormvogel          1:26.15 9405591    1:15.22           
            35.61  1:15.22
  8. Mees Leijnse                  De Stormvogel          1:14.05 9503415    1:15.27           
            36.21  1:15.27
  9. Bram van Bolderik             De Schelde             1:17.11 9503019    1:20.51           
            38.70  1:20.51




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Meisjes, 100m vrije slag                        11 - 15 jaar
16.11.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilse van Noorden              De Bevelanders         1:07.51 9404104    1:06.07           
            32.18  1:06.07
  2. Josephien Jansen              De Bevelanders         1:05.71 9302324    1:06.29           
            31.89  1:06.29
  3. Vivienne van Vliet            De Stormvogel          1:10.64 9404956    1:10.59           
            33.15  1:10.59
  4. Annelotte van Dieren          De Bevelanders         1:12.57 9302322    1:12.88           
            34.45  1:12.88
  5. Vivian Koopmanschap           De Stormvogel          1:21.64 9404010    1:16.77           
            35.62  1:16.77
  6. Lianda Vervloed               De Stormvogel          1:25.19 9402336    1:18.24           
            37.82  1:18.24
  7. Demi Dingemanse               De Stormvogel          1:27.46 9404236    1:20.34           
            37.37  1:20.34
  8. Ilse Hamelink                 De Bevelanders         1:19.13 9405604    1:20.78           
            38.09  1:20.78
  9. Joann Griep                   De Bevelanders         1:20.90 9305588    1:20.90           
            38.46  1:20.90
 10. Nadine van Geersdaele         De Schelde             1:33.17 9406366    1:21.54           
            40.27  1:21.54
 11. Marianne Bhugwandass          De Stormvogel          1:24.82 9307322    1:23.59           
            38.97  1:23.59
 12. Samantha Lamper               De Bevelanders         1:28.51 9406122    1:27.89           
            41.27  1:27.89
 13. Alisa van der Werf            De Stormvogel          1:27.42 9402338    1:27.96           
            41.62  1:27.96
 14. Ane Sletten                   De Schelde             1:29.77 9307050    1:30.07           
            42.68  1:30.07
 15. Esmée Siben                   De Schelde             1:30.68 9603782    1:33.93           
            44.18  1:33.93
 DIS Elga de Klerk                 De Schelde                  NT 9307614                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
            43.96
AFGE Sylvia Crielaard              De Stormvogel          1:21.68 9405742                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                    Jongens, 200m wisselslag                        11 - 17 jaar
16.11.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim Tramper                   De Bevelanders         2:44.21 9400397    2:33.36           
            32.64  1:11.80  1:56.94  2:33.36
  2. Ivar Jansen v Rosendaal       De Schelde             2:38.36 9203335    2:40.06           
            33.39  1:15.23  2:02.97  2:40.06
  3. Bas Mechielsen                De Stormvogel          3:06.56 9205233    2:50.87           
            37.92  1:22.41  2:10.71  2:50.87
  4. Nico Huijssen                 De Schelde             3:00.28 9303653    3:00.01           
            36.42  1:21.60  2:12.89  3:00.01
  5. Sjakko Bekkers                De Stormvogel          3:02.17 9501591    3:05.37           
            41.47  1:29.87  2:25.27  3:05.37
  6. Stephan Tromper               De Bevelanders              NT 9102689    3:11.95           
            41.36  1:29.82  2:28.87  3:11.95
 DIS Julian Aertssen               De Stormvogel          3:26.73 9405591    3:14.67           
        VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
            43.35  1:33.69  2:29.29  3:14.67
NG.Z Casper Hermans                De Schelde                  NT 9404871                      
AFGE Jordy de Nood                 De Stormvogel          2:54.06 9205657                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Dames, 200m wisselslag                         11 - 17 jaar
16.11.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jacqueline Boonman            De Bevelanders         2:41.31 9100340    2:42.79           
            33.16  1:14.92  2:05.25  2:42.79
  2. Miriam van Noorden            De Bevelanders         2:41.71 9102290    2:42.94           
            34.95  1:15.45  2:06.47  2:42.94
  3. Joy Tramper                   De Bevelanders         2:44.12 9201780    2:54.68           
            35.65  1:22.64  2:14.89  2:54.68
  4. Corline Meulmeester           De Stormvogel          3:23.75 9502244    3:07.98           
            44.14  1:31.78  2:25.12  3:07.98
  5. Rowena de Kok                 De Stormvogel          3:20.33 9602908    3:10.19           
            43.00  1:36.18  2:26.81  3:10.19
  6. Lois van den Berg             De Stormvogel          3:13.82 9502874    3:10.69           
            44.52  1:35.05  2:29.03  3:10.69
  7. Eline Vermue                  De Bevelanders         3:05.09 9203710    3:13.67           
            42.99  1:32.80  2:28.38  3:13.67
  8. Vivienne van Vliet            De Stormvogel          3:39.17 9404956    3:14.27           
            43.16  1:32.28  2:29.38  3:14.27
  9. Kirsten Kramer                De Stormvogel          3:37.04 9303996    3:33.60           
            51.07  1:42.55  2:45.86  3:33.60
 10. Nienke Dekker                 De Bevelanders         4:53.79 9204754    3:49.71           
            52.01  1:51.05  2:55.53  3:49.71
 11. Cynthia Lamper                De Bevelanders         4:03.04 9206822    3:54.05           
            50.82  1:50.28  2:56.75  3:54.05
 DIS Yentl Geelhoedt               De Schelde             3:10.36 9502660    3:10.93           
        VL - Tijdens de race op de rug gedraaid.
            42.29  1:30.62  2:26.90  3:10.93
 DIS Roxan Pieters                 De Schelde                  NT 9406108    3:29.01           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            48.70  1:43.00  2:39.30  3:29.01
 DIS Alisa van der Werf            De Stormvogel               NT 9402338    3:44.30           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd., SL
            52.95  1:46.40  2:49.24  3:44.30
AFGE Layla van Driel               De Schelde             3:00.51 9205794                      
AFGE Sylvia Crielaard              De Stormvogel          3:28.82 9405742                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                       Heren, 200m rugslag                      11 jaar en ouder
16.11.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nathan Tramper                De Bevelanders         2:24.38 9002943    2:27.40           
            33.69  1:10.89  1:49.34  2:27.40
  2. Dennis Boonman                De Bevelanders         2:35.64 8900349    2:44.60           
            38.41  1:20.43  2:03.75  2:44.60
  3. Rowan Leijnse                 De Stormvogel               NT 9302897    2:46.28           
            40.57  1:22.96  2:05.60  2:46.28
  4. Ron van Vliet                 De Stormvogel               NT 6100849    2:49.05           
            38.19  1:20.84  2:05.60  2:49.05
  5. Yanick Breukers               De Bevelanders         2:48.27 9000409    2:51.43           
            40.56  1:23.51  2:08.13  2:51.43
  6. Ozzie Hoogesteger             De Stormvogel          3:13.46 9503413    2:59.17           
            41.81  1:27.48  2:13.66  2:59.17
  7. Michiel Vermue                De Bevelanders         3:07.42 8703525    3:16.30           
            44.31  1:33.07  2:25.24  3:16.30
NG.Z Remy van de Guchte            De Bevelanders         2:49.70 8300797                      
AFGE André Schutte                 De Stormvogel          2:59.29 6000521                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                       Heren, 100m rugslag                      11 jaar en ouder
16.11.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Dickie                  De Schelde             1:17.14 9402071    1:16.65           
            37.41  1:16.65
  2. Jeroen de Putter              De Schelde             1:19.38 9204149    1:18.42           
            38.59  1:18.42
  3. Mark Legters                  De Schelde             1:30.04 9303361    1:25.71           
            41.46  1:25.71



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                       Dames, 200m rugslag                      11 jaar en ouder
16.11.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Monique Lindenberg            De Bevelanders         2:43.21 9002360    2:42.77           
            38.02  1:17.99  1:59.89  2:42.77
  2. Sanne Klompe                  De Stormvogel          2:46.39 9202138    2:49.38           
            38.88  1:21.73  2:05.78  2:49.38
  3. Iris Dingemanse               De Stormvogel          2:55.36 9205056    2:53.45           
            41.06  1:25.04  2:10.70  2:53.45
  4. Lianda Vervloed               De Stormvogel               NT 9402336    3:14.47           
            46.07  1:35.07  2:26.14  3:14.47
  5. Tessa Wisse                   De Bevelanders         3:15.19 8704710    3:21.00           
            47.91  1:37.45  3:21.00
AFGE Tessa Dekker                  De Bevelanders              NT 9006850                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                       Dames, 100m rugslag                      11 jaar en ouder
16.11.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon van Geersdaele          De Schelde             1:27.84 9206908    1:30.37           
            43.86  1:30.37
AFGE Layla van Driel               De Schelde             1:24.51 9205794                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                   Jongens, 4 x 50m wisselslag                      11 - 13 jaar
16.11.2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Stormvogel 1               De Stormvogel          2:35.84            2:36.67           
        Mees Leijnse, 95                           Ozzie Hoogesteger, 95
        Ismir Obarcanin, 95                        Sjakko Bekkers, 95
            40.17  1:25.44  2:01.90  2:36.67

  2. De Bevelanders 1              De Bevelanders         2:43.46            2:48.69           
        Jan Vermue, 97                             Joost Gevaert, 95
        Jeroen Reijnhout, 96                       Ruben Hamelink, 97
            48.31  1:36.09  2:10.38  2:48.69

  3. De Schelde 1                  De Schelde             2:47.40            2:50.83           
        Marijn Donze, 95                           Bram van Bolderik, 95
        Jeroen Wezeman, 95                         Jasper van Riet, 96
            44.93  1:27.11  2:13.77  2:50.83




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                    Alle, 4 x 50m vrije slag                         9 - 11 jaar
16.11.2008                             (1j, 1m, 1j, 1m)                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Stormvogel 1               De Stormvogel          2:37.72            2:30.94           
        Nander Meerman, 98                         Tom van Elsen, 97
        Iris Klapwijk, 97                          Eline Bekkers, 99
            40.84  1:17.21  1:51.72  2:30.94

  2. De Schelde 1                  De Schelde             2:36.73            2:32.24           
        Quinten de Putter, 97                      Vincent de Vos, 97
        Manon Molewijk, 98                         Claudia de Buck, 98
            37.74  1:15.89  1:52.82  2:32.24

  3. De Bevelanders 1              De Bevelanders         2:33.29            2:35.27           
        Arco Nahon, 97                             Ruben Hamelink, 97
        Manon Kloosterman, 97                      Kabi Schouwenaar, 97
            40.44  1:13.30  1:55.99  2:35.27

  4. De Schelde 2                  De Schelde             2:49.16            2:45.92           
        Romano de Bruijne, 98                      Jason van Boom, 98
        Chloë Veenstra, 98                         Demi van Campenhout, 97
            42.09  1:22.20  2:05.90  2:45.92

  5. De Stormvogel 2               De Stormvogel          2:57.68            2:51.49           
        Jochem Neels, 98                           Jason de Visser, 98
        Anouk van Kaam, 98                         Anouk van Haaren, 99
            43.18  1:31.06  2:09.78  2:51.49

 DIS De Bevelanders 2              De Bevelanders         2:50.06            2:50.25           
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Thijs Mallekote, 97                        Jeffrey Cats, 98
        Vera de Regt, 97                           Loes Janssen, 97
            48.57  1:24.28  2:08.62  2:50.25




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Stormvogel