Competitie Hoofdklasse deel 2 te Alkmaar
Alkmaar (NED),    16.11.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 4 x 200m vrije slag, 11 - 15 jaar    Nr. 3. Alle, 4 x 50m vrije slag, 9 - 11 jaar
Nr. 4. Dames, 400m wisselslag, 11 jaar en ouder    Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag, 11 jaar en ouder
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag, 11 - 17 jaar    Nr. 8. Jongens, 400m vrije slag, 11 - 17 jaar
Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag, 11 - 15 jaar    Nr. 12. Jongens, 100m vlinderslag, 11 - 15 jaar
Nr. 13. Dames, 50m schoolslag, 11 jaar en ouder    Nr. 14. Heren, 200m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 15. Meisjes, 200m wisselslag, 11 - 13 jaar    Nr. 16. Jongens, 100m vrije slag, 11 - 13 jaar
Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag, 9 - 11 jaar    Nr. 18. Jongens, 50m schoolslag, 9 - 11 jaar
Nr. 19. Dames, 200m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 20. Heren, 50m schoolslag, 11 jaar en ouder
Nr. 21. Dames, 400m vrije slag, 11 - 17 jaar    Nr. 23. Jongens, 100m schoolslag, 11 - 17 jaar
Nr. 24. Meisjes, 100m vlinderslag, 11 - 15 jaar    Nr. 25. Jongens, 200m rugslag, 11 - 15 jaar
Nr. 27. Dames, 100m vlinderslag, 11 jaar en ouder    Nr. 28. Heren, 400m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 30. Meisjes, 100m vrije slag, 11 - 13 jaar    Nr. 31. Jongens, 200m wisselslag, 11 - 13 jaar
Nr. 32. Meisjes, 50m schoolslag, 9 - 11 jaar    Nr. 33. Jongens, 100m rugslag, 9 - 11 jaar
Nr. 34. Dames, 4 x 100m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 35. Heren, 4 x 100m wisselslag, 11 jaar en ouder


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                   Jongens, 4 x 200m vrije slag                      11 - 15 jaar
16-11-2008 - 13:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. DAW-Finenzo 1                 DAW-Finenzo            8:43.67            8:38.78           
        Joey Stokx, 93                             Rico Roels, 94
        Jorrick Druyven, 94                        Mart de Boer, 93
            28.66  1:00.62  2:06.55  8:38.78

  2. LZ 1886-KartoenZ 1            LZ 1886-KartoenZ       8:58.01            8:55.36           
        Rowan Stobbart, 94                         Martijn Teske, 94
        Martijn Stalenburg, 93                     Lars Sieval, 93
            30.47  1:04.20  2:13.25  8:55.36

  3. Zwemlust/Utrecht(SG) 1        Zwemlust/Utrecht(SG)   9:09.78            9:08.09           
        Jesse Puts, 94                             Yassine Maniani, 95
        Paul Wijnbergen, 93                        Sander Ariaansz, 93
            29.90  1:04.07  2:15.56  9:08.09





TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Alle, 4 x 50m vrije slag                         9 - 11 jaar
16-11-2008 - 13:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. DAW-Finenzo 1                 DAW-Finenzo            2:20.48            2:11.47           
        Maurits de Bruijn, 97                      Lars van der Velden, 98
        Yvanna Zuurveld, 97                        Mirl de Boer, 97
            35.07  2:11.47

  2. LZ 1886-KartoenZ 1            LZ 1886-KartoenZ       2:13.91            2:11.65           
        Dion de Mooy, 97                           Mouhlis Sahi, 98
        Jasmijn Bink, 97                           Nine Roman, 97
            34.19  2:11.65




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 400m wisselslag                     11 jaar en ouder
16-11-2008 - 13:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maaike Vooren                 DAW-Finenzo            5:16.81 9103324    5:18.79           
          5:18.79
  2. Rosanne de Boer               LZ 1886-KartoenZ       5:20.73 9104060    5:20.99           
          5:20.99
  3. Marjolein Post                Zwemlust/Utrecht(SG)   5:26.35 8903370    5:21.96           
          5:21.96
  4. Dieuwertje Vermeulen          LZ 1886-KartoenZ       5:21.02 8402574    5:29.43           
          5:29.43
  5. Melissa Zwaan                 DAW-Finenzo            5:29.71 9103666    5:30.69           
          5:30.69
  6. Marike Boersen                Zwemlust/Utrecht(SG)   5:32.29 8800402    5:32.07           
          5:32.07
  7. Janet van der Poel            LZ 1886-KartoenZ       5:40.35 9301842    5:35.83           
          5:35.83
  8. Marianne vd Poll              DAW-Finenzo            5:53.02 8903352    5:40.71           
          5:40.71
AFGE Ilse van Hoorn                Zwemlust/Utrecht(SG)   5:30.00 9001578                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                    11 jaar en ouder
16-11-2008 - 13:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marvin Kruin                  Zwemlust/Utrecht(SG)     56.87 8901815      58.11           
            58.11
  2. Kevin Lebis                   DAW-Finenzo              56.72 8101037    1:00.43           
          1:00.43
  3. Arjan Baron                   DAW-Finenzo            1:01.69 9100067    1:01.93           
          1:01.93
  4. Sjoerd Sieval                 LZ 1886-KartoenZ       1:03.31 9002663    1:02.33           
          1:02.33
  5. Martijn Bouwens               Zwemlust/Utrecht(SG)   1:01.75 8800461    1:02.54           
          1:02.54
  6. Xander Breton                 Zwemlust/Utrecht(SG)   1:03.00 8400299    1:04.21           
          1:04.21
  7. Jonathan de Graaff            LZ 1886-KartoenZ       1:04.25 8705045    1:05.18           
          1:05.18
  8. Dennis Eliveld                DAW-Finenzo            1:02.01 9202351    1:06.54           
          1:06.54
  9. Ralf van der Poel             LZ 1886-KartoenZ       1:08.24 8401783    1:07.39           
          1:07.39



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 100m schoolslag                         11 - 17 jaar
16-11-2008 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Malissa van der Horst         Zwemlust/Utrecht(SG)   1:22.85 9200810    1:22.21           
          1:22.21
  2. Paula van der Werff           LZ 1886-KartoenZ       1:16.15 9103484    1:22.55           
          1:22.55
  3. Danielle de Groot             DAW-Finenzo            1:24.18 9303868    1:22.92           
          1:22.92
  4. Elise Bouwens                 Zwemlust/Utrecht(SG)   1:23.72 9103964    1:23.23           
          1:23.23
  5. Seline Koek                   LZ 1886-KartoenZ       1:25.62 9400622    1:24.08           
          1:24.08
  6. Marit Visscher                DAW-Finenzo            1:26.52 9600004    1:26.48           
          1:26.48
  7. Dieuwertje Jorink             DAW-Finenzo            1:26.86 9302306    1:27.54           
          1:27.54
  8. Chantalle van der Fluit       DAW-Finenzo            1:33.51 9206406    1:30.02           
          1:30.02
  9. Tessa Kerkvliet               LZ 1886-KartoenZ       1:26.50 9202428    1:30.56           
          1:30.56
 10. Simone de Boer                LZ 1886-KartoenZ       1:31.10 9306858    1:32.98           
          1:32.98
AFGE Sabrina Charehbili            Zwemlust/Utrecht(SG)   1:31.78 9203370                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 400m vrije slag                        11 - 17 jaar
16-11-2008 - 14:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hans Peter Hartog             DAW-Finenzo            4:11.11 9100859    4:14.25           
          4:14.25
  2. Aziz Nosairi                  Zwemlust/Utrecht(SG)   4:22.73 9104645    4:20.59           
          4:20.59
  3. Demi de Rooij                 DAW-Finenzo            4:27.04 9105607    4:21.96           
          4:21.96
  4. Jelmar Kluiwstra              LZ 1886-KartoenZ       4:19.99 9204323    4:26.64           
          4:26.64
  5. Julian Diaz                   Zwemlust/Utrecht(SG)   4:40.00 9200241    4:28.75           
          4:28.75
  6. Thomas Hansen                 LZ 1886-KartoenZ       4:40.16 9204327    4:44.71           
          4:44.71
  7. Thom de Boer                  DAW-Finenzo            4:47.78 9100181    4:51.52           
          4:51.52
  8. Sven Regensburg               LZ 1886-KartoenZ       5:09.28 9101865    5:03.39           
          5:03.39
  9. Bas Zierikzee                 LZ 1886-KartoenZ       5:04.44 9204321    5:11.34           
          5:11.34




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Meisjes, 200m rugslag                         11 - 15 jaar
16-11-2008 - 14:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Kooijman                 Zwemlust/Utrecht(SG)   2:41.36 9503218    2:37.92           
          2:37.92
  2. Sharona Mlcoch                DAW-Finenzo            2:36.43 9406178    2:39.90           
          2:39.90
  3. Pieternel Braam               LZ 1886-KartoenZ       2:36.44 9501610    2:40.42           
          2:40.42
  4. Rosanne Padt                  DAW-Finenzo            2:37.59 9501582    2:40.95           
          2:40.95
  5. Lisa Koster                   DAW-Finenzo            2:42.59 9401682    2:45.79           
          2:45.79
  6. Karlijn Kerkvliet             LZ 1886-KartoenZ       2:43.39 9304024    2:46.98           
          2:46.98
  7. Jasmijn Ruijgrok              LZ 1886-KartoenZ       2:50.26 9401032    2:50.74           
          2:50.74
  8. Danielle Kuypers              Zwemlust/Utrecht(SG)   3:17.11 9502470    3:10.86           
          3:10.86




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 100m vlinderslag                       11 - 15 jaar
16-11-2008 - 14:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars Sieval                   LZ 1886-KartoenZ       1:02.47 9300723    1:03.03           
          1:03.03
  2. Joey Stokx                    DAW-Finenzo            1:03.90 9301251    1:03.40           
          1:03.40
  3. Jorrick Druyven               DAW-Finenzo            1:04.35 9400507    1:04.06           
          1:04.06
  4. Mart de Boer                  DAW-Finenzo            1:11.00 9303589    1:07.58           
          1:07.58
  5. Rowan Stobbart                LZ 1886-KartoenZ       1:05.35 9406045    1:07.96           
          1:07.96
  6. Sander Ariaansz               Zwemlust/Utrecht(SG)   1:11.14 9302053    1:08.37           
          1:08.37
  7. Jesse Puts                    Zwemlust/Utrecht(SG)   1:13.33 9401147    1:08.42           
          1:08.42
  8. Martijn Teske                 LZ 1886-KartoenZ       1:13.07 9401357    1:14.57           
          1:14.57
  9. Martijn Stalenburg            LZ 1886-KartoenZ       1:16.46 9306281    1:15.99           
          1:15.99
 10. Rico Roels                    DAW-Finenzo            1:17.82 9403119    1:22.99           
          1:22.99
 11. Paul Wijnbergen               Zwemlust/Utrecht(SG)        NT 9300621    1:24.13           
          1:24.13



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Dames, 50m schoolslag                     11 jaar en ouder
16-11-2008 - 14:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dieuwertje Vermeulen          LZ 1886-KartoenZ         36.33 8402574      36.58           
  2. Marike Boersen                Zwemlust/Utrecht(SG)     36.18 8800402      37.10           
  3. Rosanne de Boer               LZ 1886-KartoenZ         36.23 9104060      37.44           
  4. Marieke Verbeek               DAW-Finenzo              37.06 8904272      37.96           
  5. Mirjam Pannekeet              DAW-Finenzo              38.30 8201256      39.23           
  6. Mandy van Wakeren             Zwemlust/Utrecht(SG)     41.12 8603954      41.09           
  7. Linda van der Voort           LZ 1886-KartoenZ         38.88 9201908      41.31           
  8. Chantal Molenkamp             DAW-Finenzo              41.00 9002624      41.34           
NG.Z Tessa Lukassen                Zwemlust/Utrecht(SG)     37.18 8702620                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 200m vrije slag                     11 jaar en ouder
16-11-2008 - 14:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stanley Vleerlaag             DAW-Finenzo            1:55.14 8502813    1:57.93           
          1:57.93
  2. Mark Moussa                   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:57.48 9002059    1:58.99           
          1:58.99
  3. Kristiaan Lenos               LZ 1886-KartoenZ       2:00.51 8301331    2:00.14           
          2:00.14
  4. Xander Breton                 Zwemlust/Utrecht(SG)   2:03.00 8400299    2:00.81           
          2:00.81
  5. Sjoerd Sieval                 LZ 1886-KartoenZ       1:58.85 9002663    2:02.08           
          2:02.08
  6. Dennis Eliveld                DAW-Finenzo            2:01.53 9202351    2:02.44           
          2:02.44
  7. Marvin Kruin                  Zwemlust/Utrecht(SG)   1:56.63 8901815    2:02.97 FJ 1      
          2:02.97
  8. Patrick Molenkamp             DAW-Finenzo            2:02.01 8802427    2:02.97 FJ 2      
          2:02.97
  9. Martijn van Buuren            Zwemlust/Utrecht(SG)   2:00.99 7600169    2:03.03           
          2:03.03
 10. Arjan Baron                   DAW-Finenzo            2:08.48 9100067    2:19.31           
          2:19.31
 11. Jonathan de Graaff            LZ 1886-KartoenZ       2:14.09 8705045    2:20.57           
          2:20.57



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 200m wisselslag                        11 - 13 jaar
16-11-2008 - 14:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Irene Teufer                  DAW-Finenzo            2:43.29 9602340    2:41.56           
          2:41.56
  2. Davina van Perge              DAW-Finenzo            2:44.64 9503786    2:41.75           
          2:41.75
  3. Roxann Geenen                 DAW-Finenzo            2:48.98 9601518    2:45.09           
          2:45.09
  4. Mariska Teske                 LZ 1886-KartoenZ       2:45.99 9601712    2:45.12           
          2:45.12
  5. Mirre Thomas                  Zwemlust/Utrecht(SG)   2:47.63 9506002    2:51.14           
          2:51.14
  6. Myrthe van Gestel             LZ 1886-KartoenZ       2:54.13 9504938    2:52.56           
          2:52.56
  7. Brenda Zwarthoed              DAW-Finenzo            2:56.87 9604938    2:54.64           
          2:54.64
  8. Lisanne Spoelstra             LZ 1886-KartoenZ       2:56.28 9503086    2:57.27           
          2:57.27
  9. Courtney van Huizen           Zwemlust/Utrecht(SG)   3:04.82 9601686    3:02.68           
          3:02.68



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m vrije slag                        11 - 13 jaar
16-11-2008 - 14:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yassine Maniani               Zwemlust/Utrecht(SG)   1:02.41 9501755    1:01.28           
          1:01.28
  2. Klaas Schoute                 DAW-Finenzo            1:05.32 9500891    1:04.07           
          1:04.07
  3. Rowdy Spaltman                DAW-Finenzo            1:06.77 9501747    1:06.28           
          1:06.28
  4. Felix Geenen                  DAW-Finenzo            1:07.39 9501085    1:06.91           
          1:06.91
  5. Jasper Falk                   DAW-Finenzo            1:07.93 9502785    1:06.99           
          1:06.99
  6. Kjell Sieval                  LZ 1886-KartoenZ       1:11.14 9500823    1:11.21           
          1:11.21
  7. Indi Joore                    Zwemlust/Utrecht(SG)   1:12.16 9503761    1:12.24           
          1:12.24
  8. Thomas de Jager               LZ 1886-KartoenZ       1:13.04 9602373    1:13.66           
          1:13.66
  9. Amro Badawi                   LZ 1886-KartoenZ       1:18.34 9500881    1:16.71           
          1:16.71



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 100m rugslag                          9 - 11 jaar
16-11-2008 - 14:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mirl de Boer                  DAW-Finenzo            1:20.41 9700468    1:19.03           
          1:19.03
  2. Jasmijn Bink                  LZ 1886-KartoenZ       1:21.33 9700332    1:21.39           
          1:21.39
  3. Eelke Roman                   LZ 1886-KartoenZ       1:25.71 9900352    1:22.66           
          1:22.66
  4. Lara Bink                     LZ 1886-KartoenZ       1:29.55 9800076    1:29.34           
          1:29.34
  5. Nine Roman                    LZ 1886-KartoenZ       1:23.57 9702310    1:30.70           
          1:30.70
  6. Silke Jonk                    DAW-Finenzo            1:39.38 9802042    1:37.36           
          1:37.36
  7. Yvanna Zuurveld               DAW-Finenzo            1:40.97 9702998    1:40.22           
          1:40.22



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Jongens, 50m schoolslag                         9 - 11 jaar
16-11-2008 - 14:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars van der Velden           DAW-Finenzo              46.63 9800175      44.33           
  2. Maurits de Bruijn             DAW-Finenzo              46.09 9700917      44.97           
  3. Mohammed el Bakkali           Zwemlust/Utrecht(SG)     45.48 9700971      45.40           
  4. Moemen Badawi                 LZ 1886-KartoenZ         46.64 9700353      46.24           
  5. Mouhlis Sahi                  LZ 1886-KartoenZ         46.51 9800061      46.68           
  6. Thomas Haneveld               DAW-Finenzo              52.51 9801631      48.90           
  7. Dion de Mooy                  LZ 1886-KartoenZ         48.52 9701803      49.78           
  8. Seser Yas                     Zwemlust/Utrecht(SG)     52.91 9800909      50.89           
  9. Joey Agema                    Zwemlust/Utrecht(SG)     53.11 9700937      51.07           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 200m vrije slag                     11 jaar en ouder
16-11-2008 - 14:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marjolein Post                Zwemlust/Utrecht(SG)   2:06.83 8903370    2:11.58           
          2:11.58
  2. Maaike Vooren                 DAW-Finenzo            2:11.42 9103324    2:13.45           
          2:13.45
  3. Melissa Zwaan                 DAW-Finenzo            2:11.47 9103666    2:13.59           
          2:13.59
  4. Rosanne de Boer               LZ 1886-KartoenZ       2:12.18 9104060    2:14.50           
          2:14.50
  5. Marianne vd Poll              DAW-Finenzo            2:14.43 8903352    2:19.42           
          2:19.42
  6. Janet van der Poel            LZ 1886-KartoenZ       2:21.77 9301842    2:20.04           
          2:20.04
  7. Mandy van Wakeren             Zwemlust/Utrecht(SG)   2:25.35 8603954    2:22.16           
          2:22.16
  8. Linda van der Voort           LZ 1886-KartoenZ       2:17.92 9201908    2:29.57           
          2:29.57
NG.Z Tessa Lukassen                Zwemlust/Utrecht(SG)   2:15.04 8702620                      
AFGE Ilse van Hoorn                Zwemlust/Utrecht(SG)   2:10.54 9001578                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Heren, 50m schoolslag                     11 jaar en ouder
16-11-2008 - 14:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stanley Vleerlaag             DAW-Finenzo              31.31 8502813      31.64           
  2. Martijn Bouwens               Zwemlust/Utrecht(SG)     32.62 8800461      32.29           
  3. Martijn van Buuren            Zwemlust/Utrecht(SG)     32.54 7600169      33.27           
  4. Kevin Lebis                   DAW-Finenzo              32.32 8101037      33.52           
  5. Pieter Schoots                DAW-Finenzo              35.24 8702979      34.04           
  6. Ralf van der Poel             LZ 1886-KartoenZ         34.68 8401783      34.10           
  7. Jonathan de Graaff            LZ 1886-KartoenZ         33.92 8705045      34.42           
AFGE Camiel Villa Rikkers          Zwemlust/Utrecht(SG)     31.94 8905359                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 400m vrije slag                         11 - 17 jaar
16-11-2008 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elise Bouwens                 Zwemlust/Utrecht(SG)   4:29.92 9103964    4:20.82           
          4:20.82
  2. Malissa van der Horst         Zwemlust/Utrecht(SG)   4:38.17 9200810    4:38.42           
          4:38.42
  3. Seline Koek                   LZ 1886-KartoenZ       4:53.60 9400622    4:51.54           
          4:51.54
  4. Dieuwertje Jorink             DAW-Finenzo            4:57.33 9302306    4:53.95           
          4:53.95
  5. Mandy Verhage                 DAW-Finenzo            4:58.49 9501382    4:58.36           
          4:58.36
  6. Danielle de Groot             DAW-Finenzo            5:05.33 9303868    5:00.86           
          5:00.86
  7. Chantalle van der Fluit       DAW-Finenzo            5:31.44 9206406    5:01.76           
          5:01.76
  8. Tessa Kerkvliet               LZ 1886-KartoenZ       4:45.11 9202428    5:01.82           
          5:01.82
  9. Simone de Boer                LZ 1886-KartoenZ       5:12.79 9306858    5:04.21           
          5:04.21
 10. Paula van der Werff           LZ 1886-KartoenZ       5:01.32 9103484    5:19.60           
          5:19.60
AFGE Sabrina Charehbili            Zwemlust/Utrecht(SG)   5:10.00 9203370                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Jongens, 100m schoolslag                        11 - 17 jaar
16-11-2008 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Julian Diaz                   Zwemlust/Utrecht(SG)   1:09.87 9200241    1:09.07           
          1:09.07
  2. Aziz Nosairi                  Zwemlust/Utrecht(SG)   1:15.48 9104645    1:12.11           
          1:12.11
  3. Demi de Rooij                 DAW-Finenzo            1:15.10 9105607    1:14.80           
          1:14.80
  4. Hans Peter Hartog             DAW-Finenzo            1:15.67 9100859    1:15.50           
          1:15.50
  5. Thom de Boer                  DAW-Finenzo            1:18.68 9100181    1:15.86           
          1:15.86
  6. Sven Regensburg               LZ 1886-KartoenZ       1:17.56 9101865    1:16.01           
          1:16.01
  7. Thomas Hansen                 LZ 1886-KartoenZ       1:20.62 9204327    1:19.67           
          1:19.67
  8. Jelmar Kluiwstra              LZ 1886-KartoenZ       1:24.21 9204323    1:26.52           
          1:26.52
 DIS Bas Zierikzee                 LZ 1886-KartoenZ       1:19.71 9204321    1:23.61 SK        
          1:23.61



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Meisjes, 100m vlinderslag                       11 - 15 jaar
16-11-2008 - 15:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosanne Padt                  DAW-Finenzo            1:11.35 9501582    1:11.51           
          1:11.51
  2. Sharona Mlcoch                DAW-Finenzo            1:11.69 9406178    1:12.95           
          1:12.95
  3. Lisa Koster                   DAW-Finenzo            1:18.15 9401682    1:19.02           
          1:19.02
  4. Jasmijn Ruijgrok              LZ 1886-KartoenZ       1:18.08 9401032    1:19.20           
          1:19.20
  5. Karlijn Kerkvliet             LZ 1886-KartoenZ       1:15.06 9304024    1:20.47           
          1:20.47
  6. Anne Kooijman                 Zwemlust/Utrecht(SG)   1:24.16 9503218    1:24.79           
          1:24.79
  7. Danielle Kuypers              Zwemlust/Utrecht(SG)   1:27.28 9502470    1:26.57           
          1:26.57
  8. Marit Visscher                DAW-Finenzo            1:32.90 9600004    1:30.31           
          1:30.31
  9. Pieternel Braam               LZ 1886-KartoenZ       1:23.00 9501610    1:30.46           
          1:30.46



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Jongens, 200m rugslag                         11 - 15 jaar
16-11-2008 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars Sieval                   LZ 1886-KartoenZ       2:21.39 9300723    2:21.26           
          2:21.26
  2. Joey Stokx                    DAW-Finenzo            2:22.91 9301251    2:22.88           
          2:22.88
  3. Jorrick Druyven               DAW-Finenzo            2:25.00 9400507    2:24.56           
          2:24.56
  4. Rowan Stobbart                LZ 1886-KartoenZ       2:30.00 9406045    2:31.06           
          2:31.06
  5. Martijn Stalenburg            LZ 1886-KartoenZ       2:37.93 9306281    2:35.06           
          2:35.06
  6. Sander Ariaansz               Zwemlust/Utrecht(SG)   2:36.41 9302053    2:35.54           
          2:35.54
  7. Rico Roels                    DAW-Finenzo            2:43.59 9403119    2:38.57           
          2:38.57
  8. Mart de Boer                  DAW-Finenzo            2:39.48 9303589    2:40.88           
          2:40.88
  9. Jesse Puts                    Zwemlust/Utrecht(SG)   2:49.82 9401147    2:41.32           
          2:41.32
 10. Martijn Teske                 LZ 1886-KartoenZ       2:39.53 9401357    2:45.23           
          2:45.23
 11. Paul Wijnbergen               Zwemlust/Utrecht(SG)        NT 9300621    3:11.26           
          3:11.26




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Dames, 100m vlinderslag                    11 jaar en ouder
16-11-2008 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marike Boersen                Zwemlust/Utrecht(SG)   1:08.98 8800402    1:08.95           
          1:08.95
  2. Mandy van Wakeren             Zwemlust/Utrecht(SG)   1:09.69 8603954    1:08.99           
          1:08.99
  3. Maaike Vooren                 DAW-Finenzo            1:08.95 9103324    1:10.29           
          1:10.29
  4. Mirjam Pannekeet              DAW-Finenzo            1:10.83 8201256    1:10.74           
          1:10.74
  5. Dieuwertje Vermeulen          LZ 1886-KartoenZ       1:13.49 8402574    1:12.53           
          1:12.53
  6. Janet van der Poel            LZ 1886-KartoenZ       1:11.26 9301842    1:13.21           
          1:13.21
  7. Linda van der Voort           LZ 1886-KartoenZ       1:12.24 9201908    1:16.23           
          1:16.23
  8. Marianne vd Poll              DAW-Finenzo            1:11.49 8903352    1:17.25           
          1:17.25
  9. Marieke Verbeek               DAW-Finenzo            1:19.14 8904272    1:19.38           
          1:19.38
NG.Z Tessa Lukassen                Zwemlust/Utrecht(SG)   1:14.50 8702620                      
AFGE Ilse van Hoorn                Zwemlust/Utrecht(SG)   1:08.18 9001578                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Heren, 400m wisselslag                     11 jaar en ouder
16-11-2008 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stanley Vleerlaag             DAW-Finenzo            4:45.34 8502813    4:42.94           
          4:42.94
  2. Kristiaan Lenos               LZ 1886-KartoenZ       4:51.82 8301331    4:52.09           
          4:52.09
  3. Dennis Eliveld                DAW-Finenzo            4:47.81 9202351    4:52.53           
          4:52.53
  4. Mark Moussa                   Zwemlust/Utrecht(SG)   4:47.08 9002059    4:54.40           
          4:54.40
  5. Ralf van der Poel             LZ 1886-KartoenZ       5:05.01 8401783    5:02.13           
          5:02.13
  6. Marvin Kruin                  Zwemlust/Utrecht(SG)   4:49.98 8901815    5:03.98           
          5:03.98
  7. Sjoerd Sieval                 LZ 1886-KartoenZ       4:52.90 9002663    5:06.84           
          5:06.84
  8. Patrick Molenkamp             DAW-Finenzo            5:18.82 8802427    5:10.12           
          5:10.12
  9. Martijn Bouwens               Zwemlust/Utrecht(SG)   5:10.30 8800461    5:13.10           
          5:13.10
AFGE Camiel Villa Rikkers          Zwemlust/Utrecht(SG)   4:50.00 8905359                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Meisjes, 100m vrije slag                        11 - 13 jaar
16-11-2008 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Brenda Zwarthoed              DAW-Finenzo            1:06.21 9604938    1:03.96           
          1:03.96
  2. Davina van Perge              DAW-Finenzo            1:04.94 9503786    1:04.92           
          1:04.92
  3. Mandy Verhage                 DAW-Finenzo            1:05.62 9501382    1:06.17           
          1:06.17
  4. Mariska Teske                 LZ 1886-KartoenZ       1:04.92 9601712    1:06.23           
          1:06.23
  5. Myrthe van Gestel             LZ 1886-KartoenZ       1:06.22 9504938    1:06.29 FJ 1      
          1:06.29
  6. Roxann Geenen                 DAW-Finenzo            1:07.30 9601518    1:06.29 FJ 2      
          1:06.29
  7. Mirre Thomas                  Zwemlust/Utrecht(SG)   1:07.47 9506002    1:06.60           
          1:06.60
  8. Irene Teufer                  DAW-Finenzo            1:07.16 9602340    1:06.86           
          1:06.86
  9. Courtney van Huizen           Zwemlust/Utrecht(SG)   1:08.35 9601686    1:09.30           
          1:09.30
 10. Lisanne Spoelstra             LZ 1886-KartoenZ       1:09.99 9503086    1:10.23           
          1:10.23



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Jongens, 200m wisselslag                        11 - 13 jaar
16-11-2008 - 15:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Klaas Schoute                 DAW-Finenzo            2:40.68 9500891    2:39.65           
          2:39.65
  2. Yassine Maniani               Zwemlust/Utrecht(SG)   2:50.74 9501755    2:40.37           
          2:40.37
  3. Felix Geenen                  DAW-Finenzo            2:49.84 9501085    2:47.83           
          2:47.83
  4. Kjell Sieval                  LZ 1886-KartoenZ       3:01.43 9500823    2:57.45           
          2:57.45
  5. Rowdy Spaltman                DAW-Finenzo            2:57.50 9501747    3:00.18           
          3:00.18
  6. Amro Badawi                   LZ 1886-KartoenZ       3:05.16 9500881    3:04.57           
          3:04.57
  7. Jasper Falk                   DAW-Finenzo            2:59.26 9502785    3:04.73           
          3:04.73
  8. Indi Joore                    Zwemlust/Utrecht(SG)        NT 9503761    3:10.84           
          3:10.84
  9. Thomas de Jager               LZ 1886-KartoenZ       3:05.80 9602373    3:12.80           
          3:12.80



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Meisjes, 50m schoolslag                         9 - 11 jaar
16-11-2008 - 15:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mirl de Boer                  DAW-Finenzo              44.20 9700468      42.04           
  2. Jasmijn Bink                  LZ 1886-KartoenZ         43.54 9700332      42.91           
  3. Yvanna Zuurveld               DAW-Finenzo              46.59 9702998      43.23           
  4. Nine Roman                    LZ 1886-KartoenZ         49.41 9702310      45.69           
  5. Lara Bink                     LZ 1886-KartoenZ         46.23 9800076      46.89           
  6. Eelke Roman                   LZ 1886-KartoenZ         49.53 9900352      50.39           
  7. Silke Jonk                    DAW-Finenzo              53.00 9802042      52.07           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                      Jongens, 100m rugslag                          9 - 11 jaar
16-11-2008 - 15:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dion de Mooy                  LZ 1886-KartoenZ       1:23.01 9701803    1:23.19           
          1:23.19
  2. Lars van der Velden           DAW-Finenzo            1:24.90 9800175    1:24.82           
          1:24.82
  3. Mohammed el Bakkali           Zwemlust/Utrecht(SG)   1:23.38 9700971    1:26.95           
          1:26.95
  4. Moemen Badawi                 LZ 1886-KartoenZ       1:26.93 9700353    1:28.64 FJ 1      
          1:28.64
  5. Mouhlis Sahi                  LZ 1886-KartoenZ       1:27.64 9800061    1:28.64 FJ 2      
          1:28.64
  6. Seser Yas                     Zwemlust/Utrecht(SG)   1:28.17 9800909    1:29.09           
          1:29.09
  7. Joey Agema                    Zwemlust/Utrecht(SG)   1:36.90 9700937    1:31.43           
          1:31.43
  8. Maurits de Bruijn             DAW-Finenzo            1:29.18 9700917    1:31.55           
          1:31.55
 DIS Thomas Haneveld               DAW-Finenzo            1:33.65 9801631    1:30.45 RC        
          1:30.45



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                   Dames, 4 x 100m vrije slag                   11 jaar en ouder
16-11-2008 - 16:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemlust/Utrecht(SG) 1        Zwemlust/Utrecht(SG)   3:59.22            4:03.11           
        Elise Bouwens, 91                          Marjolein Post, 89
        Mandy van Wakeren, 86                      Malissa van der Horst, 92
            57.55  4:03.11

  2. DAW-Finenzo 1                 DAW-Finenzo            4:05.00            4:08.19           
        Melissa Zwaan, 91                          Maaike Vooren, 91
        Danielle de Groot, 93                      Lisa Koster, 94
          1:01.02  4:08.19

  3. LZ 1886-KartoenZ 1            LZ 1886-KartoenZ       4:12.02            4:16.41           
        Jasmijn Ruijgrok, 94                       Dieuwertje Vermeulen, 84
        Paula van der Werff, 91                    Rosanne de Boer, 91
          1:04.28  4:16.41

  4. DAW-Finenzo 2                 DAW-Finenzo            4:13.15            4:19.76           
        Rosanne Padt, 95                           Davina van Perge, 95
        Marianne vd Poll, 89                       Sharona Mlcoch, 94
          1:05.58  4:19.76




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                   Heren, 4 x 100m wisselslag                   11 jaar en ouder
16-11-2008 - 16:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemlust/Utrecht(SG) 1        Zwemlust/Utrecht(SG)   4:02.96            4:03.02           
        Xander Breton, 84                          Marvin Kruin, 89
        Julian Diaz, 92                            Martijn van Buuren, 76
          1:00.80  4:03.02

  2. DAW-Finenzo 1                 DAW-Finenzo            4:01.75            4:07.32           
        Pieter Schoots, 87                         Kevin Lebis, 81
        Stanley Vleerlaag, 85                      Thom de Boer, 91
          1:03.94  4:07.32

  3. LZ 1886-KartoenZ 1            LZ 1886-KartoenZ       4:08.68            4:14.24           
        Jelmar Kluiwstra, 92                       Lars Sieval, 93
        Kristiaan Lenos, 83                        Sjoerd Sieval, 90
          1:04.98  4:14.24

  4. DAW-Finenzo 2                 DAW-Finenzo            4:12.94            4:18.92           
        Dennis Eliveld, 92                         Arjan Baron, 91
        Patrick Molenkamp, 88                      Hans Peter Hartog, 91
          1:04.71  4:18.92




SPLASH Meet Manager 2007Registered to DAW-FINENZO