Nr. 1. Heren, 4 x 100m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 3. Dames, 4 x 50m wisselslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 401. Alle, 50m vrije slag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 5. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 6. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 11. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 15. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 17. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 19. Heren, 200m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 21. Dames, 200m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 23. Alle, 50m schoolslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 24. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 26. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 28. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 29. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 30. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 34. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 35. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 36. Heren, 200m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 38. Dames, 200m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 40. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 41. Alle, 4 x 50m vrije slag  Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el


2e Competitiewedstrijd D1 AquAmigos
Vlijmen, 16.11.2008


Programmanr. 1
16.11.08
Heren, 4 x 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.AquAmigos 1AquAmigos3:52.143:51.78
Philippe van den Dungen
Bram Mommers
88
76
57.26Kevin de Kok
Oscar van Holsteyn
89
71
2.Argo 1Argo4:02.384:03.21
Stefan van Vught
Martijn de Jong
92
91
1:03.92Lex Habraken
Bart van Kaathoven
90
89
3.Njord 1Njord3:59.474:04.16
Ruud Scheepers
Jeroen van der Burgt
92
86
1:00.29Bas Rinzema
Kevin Kuijpers
91
90
4.Neptunus'58 1Neptunus'584:01.704:06.56
Mark Schellekens
Frank Hovenier
92
85
1:01.61Mark van Dinther
Roel vd Kleij
94
90
5.Argo 3Argo4:53.884:48.64
Rens van Heesch
Kevin de Beer
94
92
1:10.89Bart Schoonen
Marc van der Vleuten
94
92
NG.ZAArgo 2Argo4:20.49
Jop Smit
Anthony van Hout
94
75
Joost van Dongen
Eric van der Vleuten
89
95


<< TOP >>
Programmanr. 3
16.11.08
Dames, 4 x 50m wisselslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Njord 1Njord2:16.312:16.84
Judith van de Wijdeven
Ilse van der Heijden
95
94
34.16Wilma Verhoeven
Nelly Velthuijs
93
94
2.Argo 1Argo2:20.802:20.69
Hilde Grondhout
Elise Pennings
96
95
35.84Iris De Juncker
Lotte van Schijndel
91
91
3.AquAmigos 2AquAmigos2:27.742:25.90
Sanne de Laat
Linda de Kok
95
91
35.82Karin de Kok
Leonie Zwiers
93
94
4.Neptunus'58 1Neptunus'582:22.692:26.33
Elke Schellekens
Anouk van Lokven
93
94
38.58Bente van Bergen
Lisa Smits
96
93
5.Argo 2Argo2:39.742:36.50
Sanne Bonekamp
Reina van der Velden
91
92
36.53Meike Schoonen
Anne Gibbels
96
96


<< TOP >>
Programmanr. 401
16.11.08
50m vrije slagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Wessel BrandsArgo43.69990156343.12
2.Luuk KampersArgo47.99990199544.92
3.Sander SomersArgo45.88990095145.51
4.Pim de CromNeptunus'5847.70990036146.99
5.Tim VerhoevenAquAmigos1:03.05990146159.64

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Anouk VerhoevenNjord41.25000054440.05
2.Josse MarsmanNjord41.39000072241.76
3.Loes van EindhovenArgo41.99990152242.09
4.Colette van HappenArgo45.78990152442.38
5.Kyra JongmanNeptunus'5847.79990268843.67
6.Femke van EckArgo47.37990152644.91
7.Esther de LaatAquAmigos51.09000017449.10
8.Stephanie WoutersNjord47.89000095249.52
9.Fabiënne MesserschmidtNeptunus'58NT990269049.57
10.Anouk EickmansNeptunus'581:05.48990093057.10
11.Kiki SluijpersNeptunus'581:11.8099005641:00.90


<< TOP >>
Programmanr. 5
16.11.08
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Daan LammersNjord1:39.169702117FJ 11:34.59
2.Stefan van de WijdevenNjord1:35.399800995FJ 21:34.59
3.Bart van EindhovenArgo1:36.9597010931:34.95
4.Jeroen van DintherNeptunus'581:40.0997015691:35.85
5.Pascal van BakelArgo1:40.6598030591:38.54
6.Niels van den HoutAquAmigos1:47.8198012691:40.63
7.Martijn EickmansNeptunus'581:53.3297019411:40.70
8.Eddy NeggersNjord1:47.9297011611:44.52
9.Cas BuitNjord1:50.7797023391:46.36
10.Brian KorthoutAquAmigosNT98024731:48.40
11.Bas GibbelsArgo1:51.3398019731:48.98
12.Sven BaijensNeptunus'58NT98026971:50.36
13.Macs vd DoelenNeptunus'58NT98023591:51.21
14.Noud van BovenNeptunus'581:47.8198003331:51.86
15.Luuk SantegoedsArgo1:53.0299020271:51.99
16.Bart JanssenAquAmigosNT98024711:58.72
17.Rens van OostArgoNT99020251:58.96
DISKonrad van BeekNjordNT97023371:44.57
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 6
16.11.08
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten

voolopige resultaten
RangIn.tijd50m100m
Bo VerhoevenNjord1:32.9698015621:28.19
Bo SluijpersNeptunus'581:29.9397026921:30.62
Nadien van LangNjord1:32.4097020121:31.21
Marijke van der HeijdenArgo1:31.0997048981:32.18
Xandra BlaauwNjord1:34.5897020101:33.83
Renée vd BesselaarAquAmigos1:53.0298017281:35.07
Joyce van GrinsvenArgo1:42.1097039181:37.25
Lisa CoppelmansAquAmigosNT98012501:42.41
Meike van MolNjordNT98015541:43.42
Chantal DentzAquAmigos1:59.9598017261:43.56
Jolijn MiedemaNjord1:44.3398015521:43.64
Eva BrandsArgo1:44.6298032661:44.12
Isa vd VenNeptunus'581:50.5798019561:49.01
Anouk van OsNeptunus'581:58.1999003221:50.52
Ilse CoppelmansAquAmigosNT98012541:52.52
Rachel BrunnenNeptunus'58NT97048481:53.42
DISLaura HoogervorstAquAmigos1:56.6897030701:44.34
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
NGArdian PeijnenburgArgo1:49.699802654


<< TOP >>
Programmanr. 7
16.11.08
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Fime NamwansaArgo1:35.3996038271:30.35
2.Nick EversAquAmigos1:39.6495021711:35.83
3.Jashja KempAquAmigos1:40.3395045731:38.20
4.Camiel MaselandNeptunus'581:48.3895041511:38.48
5.Jeffrey PoirtersArgo1:46.5395041271:41.92
6.Eric van der VleutenArgo1:53.5595021691:42.57
7.Chris JansenNjordNT95035931:46.76
8.Antonio DedaAquAmigos1:49.6496035471:47.91
9.Jorg van HeeschArgo1:44.4796014291:47.92
10.Jeroen van DintherNeptunus'581:48.6797015691:49.12
11.Pim van de VenNjord1:49.9896035771:49.52
12.Sebastiaan BrandsArgo1:48.6796041751:50.64
13.Aria GaforiNjordNT95062381:51.77
14.Jens van DeursenNjord1:52.8496035791:54.48
DISRobin SparksNjordNT96045831:58.56
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 9
16.11.08
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jaimy MousNjord1:26.5196025761:26.60
2.Sanne de LaatAquAmigos1:33.9395027301:29.68
3.Emy LiebregtsNjord1:29.7195050201:30.81
4.Lois KlompNjord1:34.6495038741:32.37
5.Mandy de BruinNjord1:36.1095005501:33.51
6.Judith van de WijdevenNjord1:34.2395038201:34.15
7.Hilde GrondhoutArgo1:36.2496023001:34.53
8.Shirley VoetsNeptunus'581:39.5495048621:36.29
9.Lara vd VenNeptunus'581:36.7696028921:38.83
10.Anne GibbelsArgo1:39.2796022981:39.06
11.Wiyanna van BelleAquAmigos1:36.9296008001:42.14
12.Aniek PenningsNeptunus'581:44.6496001141:42.73
13.Monica AsshauerArgo1:47.1296051101:42.78
14.Daphne VoetsNeptunus'581:52.3396040981:47.69
15.Eden SiregarNjord1:49.4796037401:48.06
16.Meike SchoonenArgoNT96054141:49.29
17.Brynne van BelleAquAmigos1:56.0695050501:49.76
18.Demi van OsNeptunus'581:53.1996036961:50.27
19.Anouk van MolNjord1:55.0396028541:55.63


<< TOP >>
Programmanr. 11
16.11.08
Jongens, 100m vlinderslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Mark van DintherNeptunus'581:20.0094014711:18.09
2.Jesper SpeekenbrinkAquAmigos1:28.3493011971:21.06
3.Jop SmitArgo1:29.2694041511:23.36
4.Christopher SparksNjordNT94035051:23.79
5.Erwin MallensNjord1:35.7294030971:26.29
6.Roderick van GilsNjord1:44.9293046751:27.24
7.Cas BiekmannNjord1:27.9893067511:29.30
8.Rens van HeeschArgo1:32.0994026831:34.43
9.Jeroen TrimbachNeptunus'58NT94026291:37.06
10.Bram van MolNjord2:02.9293049571:38.39
11.Luuk van HelvoirtNeptunus'58NT96018771:43.82
12.Bart SchoonenArgo1:48.4494059071:44.14
DISJojie OomensAquAmigosNT94041491:26.10
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 13
16.11.08
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Nelly VelthuijsNjord1:15.2094040281:16.96
2.Wilma VerhoevenNjord1:16.2393046101:19.22
3.Karin de KokAquAmigos1:15.8793010101:19.38
4.Anouk van HelvoirtNeptunus'581:21.1894056061:19.45
5.Elise PenningsArgo1:20.0095036081:25.81
6.Bente van BergenNeptunus'581:25.0096003361:26.98
7.Leonie ZwiersAquAmigos1:31.6494014161:29.37
8.Esra PenningsNeptunus'581:23.6394021801:30.16
9.Joyce VervoortNjord1:30.5694053701:30.63
10.Zoë HellingsNeptunus'581:44.6096003381:35.30
11.Chantal VervoortNjord1:43.7396031341:36.89
12.Annebeth TrepelsNjord1:38.4194031841:41.35
13.Noelle ViguursAquAmigos1:53.9293071801:46.83
14.Sophie van BakelArgoNT94069461:53.96


<< TOP >>
Programmanr. 15
16.11.08
Jongens, 100m schoolslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Mark SchellekensNeptunus'581:12.7692011531:14.56
2.Jarst van BelleAquAmigos1:21.9792000611:20.86
3.Martijn de JongArgo1:20.7791031391:21.41
4.Jeroen van VarkNjord1:21.8091055871:23.90
5.Marijn de LepperNjord1:24.7092049211:24.47
6.Stefan van VughtArgo1:26.2992043451:28.29
7.Kevin de BeerArgo1:28.8392050591:29.16
8.Ruud ScheepersNjord1:29.6492034111:30.31
9.Marc van der VleutenArgo1:41.4892040031:37.20
10.Alex van BovenNeptunus'581:41.0492070291:46.25


<< TOP >>
Programmanr. 17
16.11.08
Dames, 100m schoolslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ilse van der HeijdenNjord1:29.5694028781:29.69
2.Eveline WoutersNjord1:23.8691049341:30.65
3.Lotte van SchijndelArgo1:30.4591041921:30.71
4.Linda de KokAquAmigos1:29.9791016861:31.40
5.Anouk van LokvenNeptunus'581:30.9194026801:31.94
6.Iris De JunckerArgo1:31.1191042741:32.89
7.Elke SchellekensNeptunus'581:34.0093015501:35.13
8.Reina van der VeldenArgo1:35.5192060001:35.28
9.Iris VelthuijsNjord1:42.6092072341:40.24
10.Manissa vd BrandNeptunus'581:38.8192050981:40.86
11.Jet vd BersselaarNeptunus'581:41.8292050961:41.51
12.Lies vd BersselaarNeptunus'581:47.4594021761:46.99
13.Kelly SchelleNeptunus'58NT93076561:57.36


<< TOP >>
Programmanr. 19
16.11.08
Heren, 200m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Lex HabrakenArgo2:10.3290041071:02.102:05.40
2.Bram MommersAquAmigos2:06.6976006471:02.872:07.96
3.Philippe van den DungenAquAmigos2:02.0088008931:02.452:09.74
4.Oscar van HolsteynAquAmigos2:19.5471003731:04.122:11.36
5.Roel vd KleijNeptunus'582:08.6090015711:04.072:13.00
6.Kevin de KokAquAmigos2:12.5789017051:04.732:14.04
7.Jeroen van der BurgtNjord2:10.0186005251:06.762:17.63
8.Bart van KaathovenArgo2:17.5689065791:07.292:20.41
9.Tom van WanrooijArgo2:19.7486034451:08.462:21.77
10.Mark van DintherNeptunus'582:22.2094014711:08.512:22.40
11.Kevin KuijpersNjord2:15.2790067511:08.992:24.40
12.Joost van DongenArgo2:28.3989007431:09.902:26.96
13.Bas RinzemaNjord2:23.0091063951:10.762:28.67
14.Frank HovenierNeptunus'582:29.7885032391:11.652:32.19
15.Anthony van HoutArgo2:28.1775011551:11.572:33.38
16.Jeffrey SmitsNjordNT90072571:17.452:55.00


<< TOP >>
Programmanr. 21
16.11.08
Dames, 200m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Vivian van der BurgtNjord2:14.9390006561:06.532:19.31
2.Linda SchellekensNeptunus'582:17.2688038541:09.722:21.72
3.Wilma VerhoevenNjord2:24.4193046101:09.832:25.24
4.Nelly VelthuijsNjord2:24.3594040281:10.662:28.02
5.Sanne BonekampArgo2:29.0291041881:12.392:29.43
6.Lisa SmitsNeptunus'582:33.4293070801:12.662:30.91
7.Sophie van den AkkerArgo2:25.0091041861:09.952:31.64
8.Sandra SchellekensNeptunus'582:31.5485034161:14.732:33.36
9.Joyce MuskensAquAmigosNT83014261:16.502:39.19
10.Marjan de JongArgo2:39.5889020901:15.882:42.59
11.Marleen van de WijdevenArgo2:39.5790042921:17.642:44.02
12.Viviënne vd DungenAquAmigos2:38.4990053341:20.962:50.43
13.Vera van BakelArgo2:57.5490073481:20.972:54.63
14.Nina HaverkampArgoNT88066461:26.053:09.25
NGSuzanne vd WeijenbergAquAmigos2:31.628603994
AFGEMDanielle ScheepersNjord2:20.999005428


<< TOP >>
Programmanr. 23
16.11.08
50m schoolslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Wessel BrandsArgo53.96990156354.93
2.Pim de CromNeptunus'5859.86990036155.73
3.Sander SomersArgo54.56990095155.81
4.Luuk KampersArgo1:02.3299019951:00.07
5.Tim VerhoevenAquAmigos1:17.0499014611:14.26

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Femke van EckArgo54.02990152654.00
2.Loes van EindhovenArgo59.11990152256.34
3.Colette van HappenArgo58.01990152457.16
4.Anouk VerhoevenNjord56.61000054457.18
5.Josse MarsmanNjord55.20000072259.32
6.Fabiënne MesserschmidtNeptunus'58NT99026901:00.72
7.Kyra JongmanNeptunus'581:01.7699026881:00.97
8.Anouk EickmansNeptunus'581:04.9599009301:02.11
9.Stephanie WoutersNjord1:02.5700009521:02.85
10.Esther de LaatAquAmigos1:15.1900001741:05.40
11.Kiki SluijpersNeptunus'581:14.3799005641:11.00


<< TOP >>
Programmanr. 24
16.11.08
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stefan van de WijdevenNjord36.52980099537.43
2.Bart van EindhovenArgo37.74970109337.97
3.Pascal van BakelArgo38.42980305938.62
4.Jeroen van DintherNeptunus'5837.22970156938.74FJ 1
5.Daan LammersNjord40.91970211738.74FJ 2
6.Niels van den HoutAquAmigos46.90980126941.16
7.Cas BuitNjord40.42970233941.41
8.Noud van BovenNeptunus'5841.16980033341.94
9.Brian KorthoutAquAmigos45.54980247342.45
10.Martijn EickmansNeptunus'5843.10970194142.90
11.Konrad van BeekNjord48.09970233742.96
12.Macs vd DoelenNeptunus'5842.42980235943.16
13.Bas GibbelsArgo45.74980197343.81
14.Rens van OostArgo46.43990202544.66
15.Eddy NeggersNjord45.92970116144.95
16.Luuk SantegoedsArgo47.70990202746.20
17.Sven BaijensNeptunus'5851.82980269746.48
18.Harm van de HeijdenAquAmigos51.23980250550.60
19.Niels JacobsAquAmigosNT980246955.86


<< TOP >>
Programmanr. 26
16.11.08
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bo VerhoevenNjord37.29980156235.21
2.Bo SluijpersNeptunus'5834.60970269235.39
3.Marijke van der HeijdenArgo37.02970489835.53
4.Renée vd BesselaarAquAmigos41.12980172836.22
5.Xandra BlaauwNjord35.34970201036.54
6.Jip LangermansAquAmigos39.39980217437.06
7.Joyce van GrinsvenArgo39.62970391837.21
8.Nadien van LangNjord36.01970201237.27
9.Kim van der HeijdenNjord38.09970066237.70
10.Lisa CoppelmansAquAmigos41.62980125040.64
11.Eva BrandsArgo42.50980326641.20
12.Jolijn MiedemaNjord39.84980155241.60
13.Laura HoogervorstAquAmigos45.87970307041.85
14.Rachel BrunnenNeptunus'58NT970484845.02
15.Isa vd VenNeptunus'5844.28980195645.97
16.Berber DamenAquAmigos54.62980217246.11
17.Anouk van OsNeptunus'5849.00990032248.92
NGArdian PeijnenburgArgo46.419802654


<< TOP >>
Programmanr. 28
16.11.08
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Eric van der VleutenArgo1:35.6195021691:27.56
2.Camiel MaselandNeptunus'581:35.989504151FJ 11:28.85
3.Chris JansenNjord1:28.469503593FJ 21:28.85
4.Jeffrey PoirtersArgo1:39.2195041271:29.56
5.Nick EversAquAmigos1:32.8495021711:30.26
6.Sebastiaan BrandsArgo1:37.2296041751:36.11
7.Luuk van HelvoirtNeptunus'581:41.7896018771:43.53
8.Pim van de VenNjord1:43.3596035771:45.38
9.Jorg van HeeschArgo1:44.6996014291:45.68
10.Jens van DeursenNjord1:48.5296035791:49.20
11.Jashja KempAquAmigos2:03.0395045731:51.01
12.Antonio DedaAquAmigos1:56.5096035471:53.48
13.Aria GaforiNjordNT95062382:08.45
DISRobin SparksNjordNT9604583
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
DISFime NamwansaArgo1:37.3096038271:27.42
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 29
16.11.08
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Judith van de WijdevenNjord1:16.3295038201:17.43
2.Elise PenningsArgo1:22.2695036081:17.71
3.Jaimy MousNjord1:23.8896025761:19.17
4.Sanne de LaatAquAmigos1:23.4195027301:19.60
5.Mandy de BruinNjord1:20.2495005501:20.29
6.Hilde GrondhoutArgo1:19.9696023001:20.74
7.Shirley VoetsNeptunus'581:26.369504862FJ 11:26.44
8.Emy LiebregtsNjord1:28.549505020FJ 21:26.44
9.Zoë HellingsNeptunus'581:28.4096003381:27.57
10.Lois KlompNjord1:29.0695038741:28.37
11.Aniek PenningsNeptunus'581:34.0496001141:28.38
12.Lara vd VenNeptunus'581:30.2396028921:31.64
13.Eden SiregarNjord1:38.7396037401:33.03
14.Meike SchoonenArgo1:48.2696054141:35.70
15.Wiyanna van BelleAquAmigos1:40.7096008001:36.64
16.Demi van OsNeptunus'581:38.6096036961:36.98
17.Monica AsshauerArgo1:44.2796051101:39.15
18.Brynne van BelleAquAmigosNT95050501:46.40
DISAnouk van MolNjordNT96028541:51.02
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMBente van BergenNeptunus'581:24.589600336


<< TOP >>
Programmanr. 30
16.11.08
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Mark van DintherNeptunus'581:03.7894014711:04.26
2.Jop SmitArgo1:04.9994041511:04.77
3.Roderick van GilsNjord1:09.9593046751:05.71
4.Cas BiekmannNjord1:07.1493067511:08.27
5.Jesper SpeekenbrinkAquAmigos1:08.1593011971:08.28
6.Erwin MallensNjord1:08.4894030971:08.37
7.Jojie OomensAquAmigos1:12.4694041491:08.76
8.Christopher SparksNjord1:15.2794035051:09.15
9.Rens van HeeschArgo1:09.6694026831:12.92
10.Jeroen TrimbachNeptunus'581:14.2394026291:13.50
11.Bart SchoonenArgo1:14.4594059071:13.94
12.Bram van MolNjord1:25.3893049571:14.29


<< TOP >>
Programmanr. 32
16.11.08
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Wilma VerhoevenNjord1:04.5093046101:04.63
2.Lisa SmitsNeptunus'581:10.4793070801:08.98
3.Karin de KokAquAmigos1:06.2093010101:09.73
4.Ilse van der HeijdenNjord1:08.4294028781:10.17
5.Anouk van HelvoirtNeptunus'581:08.1694056061:10.28
6.Hilde GrondhoutArgo1:11.2296023001:12.16
7.Leonie ZwiersAquAmigos1:20.5394014161:15.98
8.Esra PenningsNeptunus'581:13.0294021801:16.25
9.Noelle ViguursAquAmigos1:19.3193071801:17.02
10.Anne GibbelsArgo1:14.5096022981:17.21
11.Joyce VervoortNjord1:13.6494053701:17.65
12.Annebeth TrepelsNjord1:17.4194031841:19.08
13.Daphne VoetsNeptunus'581:28.5496040981:25.34
14.Sophie van BakelArgo1:23.6194069461:26.09
15.Lies vd BersselaarNeptunus'581:24.4194021761:27.10
16.Kelly SchelleNeptunus'58NT93076561:42.34
AFGEMBente van BergenNeptunus'581:10.679600336


<< TOP >>
Programmanr. 34
16.11.08
Jongens, 200m wisselslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Mark SchellekensNeptunus'582:23.64920115333.242:30.55
2.Jarst van BelleAquAmigos2:37.64920006134.352:39.82
3.Marijn de LepperNjord2:43.85920492134.112:41.31
4.Stefan van VughtArgo2:41.59920434533.952:41.76
5.Martijn de JongArgo2:37.72910313935.572:42.19
6.Bas RinzemaNjord2:50.56910639534.642:47.30
7.Jeroen van VarkNjord2:46.51910558735.822:47.48
8.Ruud ScheepersNjord2:44.43920341134.232:52.36
9.Marc van der VleutenArgo3:22.27920400340.783:01.31
10.Kevin de BeerArgoNT920505942.823:06.19
DISAlex van BovenNeptunus'58NT920702946.423:34.46
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 35
16.11.08
Dames, 200m wisselslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Nelly VelthuijsNjord2:51.74940402834.652:47.06
2.Linda de KokAquAmigos2:49.5491016862:47.72
3.Lotte van SchijndelArgo2:51.79910419238.822:50.52
4.Mandy de BruinNjord2:54.67950055038.262:51.00
5.Iris De JunckerArgo2:55.24910427439.642:57.89
6.Shirley VoetsNeptunus'583:03.37950486239.382:59.27
7.Reina van der VeldenArgo3:05.26920600038.902:59.62
8.Anouk van LokvenNeptunus'583:06.62940268038.833:01.35
9.Anouk van HelvoirtNeptunus'582:57.54940560639.073:01.83
10.Eveline WoutersNjord2:36.16910493441.233:03.11
11.Iris VelthuijsNjord3:23.04920723445.933:11.88
12.Jet vd BersselaarNeptunus'583:10.97920509642.623:11.98
13.Chantal VervoortNjord3:42.01960313440.923:15.35
14.Manissa vd BrandNeptunus'583:18.54920509846.263:19.63


<< TOP >>
Programmanr. 36
16.11.08
Heren, 200m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Lex HabrakenArgo2:35.5690041071:13.102:25.73
2.Philippe van den DungenAquAmigos2:27.0088008931:15.592:34.40
3.Roel vd KleijNeptunus'582:42.6290015711:15.882:37.45
4.Kevin de KokAquAmigos2:41.9289017051:17.232:39.66
5.Bram MommersAquAmigos2:35.6976006471:17.942:40.87
6.Jeroen van der BurgtNjord2:33.5086005251:19.222:42.74
7.Frank HovenierNeptunus'582:49.9585032391:20.652:47.74
8.Erwin MallensNjord2:51.7494030971:25.582:48.78
9.Anthony van HoutArgo2:47.6275011551:24.442:50.19
10.Joost van DongenArgo3:07.1089007431:24.682:51.66
11.Tom van WanrooijArgo2:42.1086034451:23.042:51.67
12.Kevin KuijpersNjordNT90067511:23.852:53.34
13.Jeffrey SmitsNjord3:13.6790072571:30.473:05.10
NGBart van KaathovenArgo2:42.918906579


<< TOP >>
Programmanr. 38
16.11.08
Dames, 200m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Linda SchellekensNeptunus'582:37.2088038541:17.562:36.76
2.Sanne BonekampArgo2:50.1691041881:23.132:47.67
3.Vivian van der BurgtNjord2:49.0090006561:23.232:48.37
4.Judith van de WijdevenNjord2:45.8395038201:25.222:50.66
5.Elise PenningsArgo2:54.5495036081:26.292:51.13
6.Elke SchellekensNeptunus'582:53.5593015501:26.482:53.57
7.Sandra SchellekensNeptunus'582:54.4785034161:27.062:59.42
8.Joyce MuskensAquAmigosNT83014261:25.763:00.23
9.Viviënne vd DungenAquAmigos2:55.4890053341:31.153:06.50
10.Marjan de JongArgo2:56.8689020901:30.963:06.90
11.Emy LiebregtsNjord3:10.1695050201:35.083:13.30
12.Vera van BakelArgo3:15.2490073481:35.103:16.34
13.Eveline WoutersNjordNT91049341:37.693:19.75
14.Nina HaverkampArgoNT88066461:48.603:45.39
NGSuzanne vd WeijenbergAquAmigos2:46.978603994
AFGEMDanielle ScheepersNjord2:42.039005428


<< TOP >>
Programmanr. 40
16.11.08
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Argo 1Argo2:44.122:39.51
Eric van der Vleuten
Jorg van Heesch
95
96
40.36Fime Namwansa
Jeffrey Poirters
96
95
2.AquAmigos 3AquAmigos3:11.562:49.78
Niels Goedhart
Jashja Kemp
95
95
47.71Nick Evers
Antonio Deda
95
96
3.Neptunus'58 1Neptunus'582:53.432:53.40
Camiel Maseland
Jeroen van Dinther
95
97
40.66Martijn Eickmans
Luuk van Helvoirt
97
96
4.Njord 1Njord3:06.343:03.16
Cas Buit
Pim van de Ven
97
96
45.25Chris Jansen
Jens van Deursen
95
96


<< TOP >>
Programmanr. 41
16.11.08
4 x 50m vrije slag
(1j, 1m, 1j, 1m)
Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el
Resultaten

voolopige resultaten
RangIn.tijdTijd
Njord 1Njord2:30.062:27.10
Stefan van de Wijdeven
Bo Verhoeven
98
98
37.10Daan Lammers
Xandra Blaauw
97
97
Argo 1Argo2:32.802:29.03
Pascal van Bakel
Joyce van Grinsven
98
97
38.38Bart van Eindhoven
Marijke van der Heijden
97
97
AquAmigos 4AquAmigos3:00.262:41.57
Niels van den Hout
Lisa Coppelmans
98
98
40.70Bart Janssen
Renée vd Besselaar
98
98
Njord 2Njord2:48.112:44.80
Konrad van Beek
Nadien van Lang
97
97
43.09Eddy Neggers
Meike van Mol
97
98
Neptunus'58 1Neptunus'582:42.462:49.76
Noud van Boven
Isa vd Ven
98
98
44.23Macs vd Doelen
Bo Sluijpers
98
97
Argo 2Argo2:57.932:50.41
Bas Gibbels
Loes van Eindhoven
98
99
44.36Luuk Santegoeds
Eva Brands
99
98
AquAmigos 5AquAmigos3:01.302:53.20
Harm van de Heijden
Chantal Dentz
98
98
50.57Brian Korthout
Jip Langermans
98
98
AquAmigos 6AquAmigos3:48.793:28.78
Niels Jacobs
Ilse Coppelmans
98
98
54.47Tim Verhoeven
Berber Damen
99
98
DISNeptunus'58 2Neptunus'583:13.52
EA - Te vroeg overgenomen.
Sven Baijens
Rachel Brunnen
98
97
46.31Pim de Crom
Anouk van Os
99
99