Nationale Zwemcompetitie landelijke C-klasse 2e ronde
HZC-Weusthag
Nationale Zwemcompetitie landelijke C-klasse 2e ronde
16. november. 2008
Lochem  15-11-08

Uitslag overzicht

25m bad
Sebastiaan Baars83 : 200m vrije slag
  50m schoolslag

6
3
2:18.41
   36.52
200m wisselslag 2:35.27
Wilte Barels92 : 200m vrije slag

5 2:19.10 100m schoolslag7 1:31.80
Loran Bent97 : 100m vrije slag

10 1:22.43 200m wisselslag8 3:33.63
Niels Bent94 : 100m rugslag2 1:13.16 100m vlinderslag

2 1:13.95
Roselie Beumer92 : 200m vrije slag

2 2:19.29 100m schoolslag3 1:26.82
Thyra Blankestijn

95 : 200m vrije slag9 2:40.04 100m schoolslag7 1:30.95
Nick Dood96 : 100m vrije slag

6 1:16.06 200m wisselslag6 3:10.50
Peter Eshuis80 : 200m vrije slag
  50m schoolslag

2
1
2:12.48
   35.44
200m wisselslag2 2:28.42
Eva Groenendijk98 : 100m rugslag8 1:36.78  50m schoolslag

9   51.14
Leonie Groeneweg

95 : 200m vrije slag4 2:25.80 100m schoolslag2 1:24.72
Eva Hagreis98 : 100m rugslag10 1:42.51  50m schoolslag

8   49.96
Laura Hagreis96 : 100m rugslag1 1:18.68 100m vlinderslag

2 1:20.69
Esmée Heijnekamp97 : 100m rugslag6 1:33.20  50m schoolslag

7   49.53
Stef Heijnekamp94 : 200m vrije slag
100m vlinderslag

1
1
2:09.61
1:05.38
200m wisselslag1 2:25.23
Bjorn Hietbrink91 : 200m vrije slag

3 2:17.94 100m schoolslag2 1:21.54
Mark Hietbrink93 : 100m rugslag5 1:18.93 100m vlinderslag

6 1:24.28
Jort Keetman92 : 200m vrije slag

1 2:03.22 100m schoolslag1 1:15.02
Tjade Keetman94 : 100m rugslag11 1:24.73 100m vlinderslag

5 1:23.26
Marit Kruise97 : 100m rugslag4 1:32.23  50m schoolslag

4   48.20
Timo Kuilder92 : 200m vrije slag

2 2:12.26 100m schoolslag6 1:30.45
Thomas de Lange97 : 100m rugslag4 1:32.60  50m schoolslag

1   42.11
Luuk ter Mors98 : 100m rugslag3 1:31.33  50m schoolslag

   47.19
Joyce Mulder90 : 200m vrije slag
  50m schoolslag

8
7
2:47.00
   43.42
200m wisselslag8 3:05.67
Marc den Oudsten98 : 100m rugslag9 1:45.40  50m schoolslag

4   48.42
Esmee Peters95 : 100m rugslag6 1:22.95 100m vlinderslag

4 1:26.30
Lynn Peters95 : 100m vrije slag

5 1:11.57 200m wisselslag3 2:54.88
Sander Riezebos94 : 100m rugslag4 1:17.71 100m vlinderslag

1:12.26
JesseDerk v Schravendijk97 : 100m rugslag2 1:26.75  50m schoolslag

2   46.28
Anneke Seppenwoolde

95 : 100m vrije slag3 1:09.76 200m wisselslag4 3:06.07
Emma Seppenwoolde97 : 100m rugslag5 1:32.54  50m schoolslag

6   49.42
Emmy Soer85 : 200m vrije slag
100m vlinderslag

2
6
2:22.24
1:25.53
200m wisselslag5 2:50.37
Dylan Stapper90 : 200m vrije slag
100m vlinderslag

5
2
2:16.07
1:06.89
200m wisselslag5 2:35.13
Evelien Terpstra90 :  50m schoolslag
100m vlinderslag

6
1
   42.73
1:15.51
200m wisselslag3 2:44.63
Hans-Jan Westerhof

97 : 100m vrije slag8 1:19.06 200m wisselslag4 3:01.66
Cars Wiegman94 : 100m rugslag10 1:24.02 100m vlinderslag

9 1:34.61
Tristan Wiegman96 : 100m vrije slag

5 1:13.99 200m wisselslag 3:17.36
Justin Wiggers97 : 100m vrije slag

7 1:16.29 200m wisselslag7 3:11.06
Deborah Wissink95 : 100m vrije slag

1 1:04.17 200m wisselslag2 2:53.06
Janneke Wynia90 : 200m vrije slag
  50m schoolslag

7
4
2:44.85
   41.79
100m vlinderslag9 1:40.08
Michael Yallop91 :  50m schoolslag
100m vlinderslag

2
6
   36.17
1:14.44
200m wisselslag6 2:40.10
Aniek Zonder95 : 100m rugslag8 1:26.13 100m vlinderslag

8 1:37.27


4 x 50m vrije slag Gemengd:Justin Wiggers
Emma Seppenwoolde
97
97
Luuk ter Mors
Eva Hagreis
98
98
32:21.97

4 x 50m vrije slag Gemengd

:

Hans-Jan Westerhof
Esmée Heijnekamp

97
97

JesseDerk v Schravendijk
Marit Kruise

97
97

1

2:14.36

4 x 100m vrije slag Heren

:

Niels Bent
Mark Hietbrink

94
93

Sander Riezebos
Stef Heijnekamp

94
94

1

4:06.05

4 x 100m vrije slag Dames

:

Leonie Groeneweg
Anneke Seppenwoolde

95
95

Aniek Zonder
Lynn Peters

95
95

3

4:51.48

4 x 100m wisselslag Heren

:

Niels Bent
Jort Keetman

94
92

Stef Heijnekamp
Dylan Stapper

94
90

1

4:28.39