Competitie deel 2
Oldenzaal (NED),    15.11.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 4 x 200m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 2. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 3. Alle, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.    Nr. 4. Dames, 400m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 7. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 8. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 13. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 14. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 15. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 16. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 19. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 21. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 23. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 24. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 25. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 27. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 28. Heren, 400m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 30. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 31. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 32. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 33. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 34. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 35. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                   Jongens, 4 x 200m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
15-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. D Z & P C 1                   D Z & P C              9:22.69            9:20.80           
        Jonathan Rozema, 95                        Jelmer Groos, 96
        Erik Nijholt, 94                           Maiko Postma, 94
          2:12.60  9:20.80




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Jongens, 4 x 100m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
15-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Rijn 1                     De Rijn                4:11.58            4:05.13           
        Maarten Arntz, 93                          Joost de Bruijn, 93
        Jesse de Vries, 95                         Wessel van der Maarel, 93
            58.23  4:05.13

  2. O Z & P C 1                   O Z & P C              4:22.51            4:16.36           
        Robin Schollink, 95                        Hein Rödel, 95
        Remi Lempsink, 94                          Joey ten Doeschot, 94
          1:03.16  4:16.36




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Alle, 4 x 50m vrije slag Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
15-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Rijn 1                     De Rijn                2:19.45            2:14.48           
        Gijs van der Wal, 97                       Rens Oliemans, 97
        Germaine Tjou Tam Sin, 97                  Gaby Zittersteijn, 97
            31.57  2:14.48

  2. O Z & P C 1                   O Z & P C              2:20.83            2:17.14           
        Bas Neef, 98                               Rens van Amelsvoort, 97
        Eefje Slootweg, 98                         Lindy Nijhuis, 97
            36.23  2:17.14

  3. D Z & P C 1                   D Z & P C              2:28.47            2:21.31           
        Kevin Rozema, 97                           Jorn Steenbergen, 97
        Nynke Klokman, 98                          Claris de Vries, 97
            37.90  2:21.31

  4. O Z & P C 2                   O Z & P C              2:31.45            2:30.00           
        Michel Waanders, 97                        Lauren Bijen, 97
        Esmay Zoontjes, 97                         Marnix Klein, 99
            39.48  2:30.00

  5. De Rijn 2                     De Rijn                2:35.42            2:31.93           
        Kay Zittersteijn, 99                       Jochem Joosten, 97
        Janneke Enzerink, 98                       Chelsea Merfol, 98
            38.84  2:31.93




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 400m wisselslag                  Dames Senioren Open
15-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marjolein Delno               De Rijn                5:14.90 9400024    5:10.75           
          1:11.23  5:10.75
  2. Marieke Hanter                O Z & P C              5:17.76 8701792    5:27.26           
          1:14.81  5:27.26
  3. Paula Duursma                 D Z & P C              5:28.06 9300982    5:32.62           
          1:18.25  5:32.62
  4. Josephine Meerman             D Z & P C              5:35.25 9304258    5:33.06           
          1:19.33  5:33.06
  5. Loes Wijlens                  O Z & P C              5:36.66 8904728    5:33.13           
          1:14.51  5:33.13
  6. Melanie Kuiper                De Rijn                5:32.24 7600350    5:42.27           
          1:18.27  5:42.27
  7. Jolanda van Leijen            De Rijn                5:36.02 8802670    5:42.95           
          1:15.89  5:42.95
  8. Marloes Giesselink            O Z & P C              5:32.17 9200612    5:50.23           
          1:15.77  5:50.23
  9. Sharon Teunissen              O Z & P C              5:38.65 8904088    5:52.71           
          5:52.71
 10. Sanne Huisman                 D Z & P C              5:40.82 9301998    6:03.73           
          1:14.64  6:03.73




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                 Heren Senioren Open
15-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kay Beimin                    O Z & P C                58.26 8900163      59.60           
            59.60
  2. Ewoud Potiek                  D Z & P C                59.64 8902503    1:00.11           
          1:00.11
  3. Frank Hazewinkel              O Z & P C              1:00.36 8000535    1:00.72           
          1:00.72
  4. Stef Comello                  O Z & P C              1:02.92 8801133    1:04.64           
          1:04.64
  5. Jaap v/d Vegte                D Z & P C              1:04.60 8803485    1:05.42           
          1:05.42
  6. Johan Westerhuis              D Z & P C              1:06.88 8703763    1:06.33           
          1:06.33
  7. Wouter Smidt                  O Z & P C              1:06.13 8703093    1:06.95           
          1:06.95
  8. Jasper van der Maarel         De Rijn                1:07.25 9001907    1:07.26           
          1:07.26
  9. Maarten van Gessel            De Rijn                1:04.70 8100547    1:08.48           
          1:08.48
 10. Hans de Korte                 De Rijn                1:11.89 8601705    1:13.02           
          1:13.02
 11. Rick van Nieuwenhuizen        De Rijn                1:21.54 9002097    1:19.98           
          1:19.98
 12. Silko van der Vliet           De Rijn                1:19.00 9003123    1:21.11           
          1:21.11



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 100m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
15-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Evelien Veenstra              De Rijn                1:18.20 9103166    1:18.96           
          1:18.96
  2. Marieke Nijhuis               O Z & P C              1:22.98 9201296    1:21.54           
          1:21.54
  3. Charelle Cordewener           De Rijn                1:17.27 9200378    1:21.92           
          1:21.92
  4. Nicole ter Bruggen            O Z & P C              1:17.68 9200328    1:22.80           
          1:22.80
  5. Dieneke Been                  D Z & P C              1:22.76 9303444    1:23.44           
          1:23.44
  6. Evelien Vos                   De Rijn                1:20.23 9201912    1:23.86           
          1:23.86
  7. Karin Los                     De Rijn                1:25.42 9104012    1:26.98           
          1:26.98
  8. Evelien Kip                   O Z & P C              1:22.46 9200932    1:27.35           
          1:27.35
  9. Renske de Groot               D Z & P C              1:28.56 9300276    1:31.08           
          1:31.08
 10. Fenna Hoefsloot               De Rijn                1:35.42 9204424    1:31.86           
          1:31.86



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 400m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
15-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fabian Beimin                 O Z & P C              4:16.11 9100087    4:13.64           
          2:01.95  4:13.64
  2. Laurens Pepping               De Rijn                4:20.31 9203529    4:22.76           
          4:22.76
  3. Thomas Nijenhuis              O Z & P C              4:36.98 9105565    4:30.05           
          4:30.05
  4. Maiko Postma                  D Z & P C              4:43.07 9400963    4:37.80           
          4:37.80
  5. Colin Siers                   O Z & P C              4:56.30 9201195    4:43.16           
          4:43.16
  6. Joost de Bruijn               De Rijn                5:00.32 9301933    4:47.02           
          4:47.02
  7. Rick Cristen                  O Z & P C              4:47.82 9200201    4:48.70           
          4:48.70
  8. Merwin Iedema                 D Z & P C                   NT 9202783    4:50.50           
          4:50.50
  9. Stefan Onderstal              De Rijn                5:08.71 9101713    5:07.41           
          5:07.41
 10. Huub Koster                   O Z & P C              5:29.89 9200741    5:26.51           
          5:26.51




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Meisjes, 200m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
15-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Inge Pepping                  De Rijn                2:31.94 9402308    2:31.54           
          2:31.54
  2. Maxime de Wilde               D Z & P C              2:35.00 9304658    2:38.60           
          2:38.60
  3. Nynke Groot Koerkamp          De Rijn                2:41.98 9301262    2:42.15           
          2:42.15
  4. Stefanie van der Walle        O Z & P C              2:46.70 9400288    2:44.39           
          2:44.39
  5. Anneke Asbroek                O Z & P C              2:55.13 9400174    2:48.96           
          2:48.96
  6. Minke Betten                  D Z & P C              2:49.56 9404012    2:52.22           
          2:52.22
  7. Annelies Vennegoor op Nijhuis De Rijn                2:56.30 9301268    2:56.26           
          2:56.26
  8. Anne Winter                   O Z & P C              2:59.76 9300848    3:07.20           
          3:07.20
 DIS Iris van Leeuwen              De Rijn                3:14.13 9301266    3:07.56           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          3:07.56




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 100m vlinderslag        Jongens Junioren 4 en later
15-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jonathan Rozema               D Z & P C                   NT 9501157    1:05.44           
          1:05.44
  2. Joey ten Doeschot             O Z & P C              1:10.54 9400145    1:07.42           
          1:07.42
  3. Wessel van der Maarel         De Rijn                1:10.33 9300325    1:08.60           
          1:08.60
  4. Erik Nijholt                  D Z & P C              1:17.71 9401349    1:13.07           
          1:13.07
  5. Maarten Arntz                 De Rijn                1:13.85 9301921    1:13.84           
          1:13.84
  6. Remi Lempsink                 O Z & P C              1:30.18 9401075    1:27.80           
          1:27.80
 DIS Haico van der Vliet           De Rijn                1:29.42 9301233    1:26.76           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:26.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Dames, 50m schoolslag                  Dames Senioren Open
15-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Paula Duursma                 D Z & P C                34.69 9300982      36.02           
  2. Kimberley Beimin              O Z & P C                35.06 8700218      36.14           
  3. Marjolein Delno               De Rijn                  36.45 9400024      36.54           
  4. Sharon Teunissen              O Z & P C                35.09 8904088      36.90           
  5. Loes Wijlens                  O Z & P C                41.23 8904728      38.34           
  6. Kyra Althanning               O Z & P C                36.49 8700068      38.51           
  7. Josephine Meerman             D Z & P C                40.32 9304258      40.14           
  8. Jolanda van Leijen            De Rijn                  40.00 8802670      40.40           
  9. Rianne Broeder                De Rijn                  41.37 8900616      41.44 FJ 1      
 10. Femke Groos                   D Z & P C                42.00 9404492      41.44 FJ 2      
AFGE Esther van Mierlo             De Rijn                  40.76 8906640                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 200m vrije slag                  Heren Senioren Open
15-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ewoud Potiek                  D Z & P C              1:53.14 8902503    1:57.10           
          1:57.10
  2. Michiel Beemster              O Z & P C              1:59.69 8000063    2:00.29           
          2:00.29
  3. Frank Hazewinkel              O Z & P C              1:58.08 8000535    2:01.80           
          2:01.80
  4. Kay Beimin                    O Z & P C              2:03.67 8900163    2:03.73           
          2:03.73
  5. Willem Jan v/d Vegte          D Z & P C              1:54.03 8703459    2:05.82           
          2:05.82
  6. Stef Comello                  O Z & P C              1:59.87 8801133    2:06.06           
          2:06.06
  7. Johan Westerhuis              D Z & P C              2:05.95 8703763    2:07.68           
          2:07.68
  8. Mark Oude Bennink             O Z & P C              2:01.48 8702489    2:11.10           
          2:11.10
  9. Jasper van der Maarel         De Rijn                2:09.18 9001907    2:11.91           
          2:11.91
 10. Remco Kamps                   D Z & P C              2:05.91 9001465    2:12.73           
          2:12.73
 11. Hans de Korte                 De Rijn                2:19.76 8601705    2:22.51           
          2:22.51
 12. Maarten van Gessel            De Rijn                2:08.85 8100547    2:22.95           
          2:22.95
 13. Rick van Nieuwenhuizen        De Rijn                2:30.99 9002097    2:31.58           
          2:31.58
 14. Silko van der Vliet           De Rijn                2:26.48 9003123    2:40.80           
          2:40.80



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 200m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
15-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa Mol                     De Rijn                2:44.67 9501396    2:45.36           
          2:45.36
  2. Nenne Venema                  D Z & P C              2:58.10 9503586    2:46.51           
          2:46.51
  3. Stefanie ter Bruggen          O Z & P C              2:52.72 9600204    2:48.98           
          2:48.98
  4. Rixt Menger                   D Z & P C              2:59.78 9602052    2:50.26           
          2:50.26
  5. Marte Stoorvogel              De Rijn                3:00.86 9501408    2:52.92           
          2:52.92
  6. Jill Muller                   D Z & P C              3:13.95 9600728    2:54.29           
          2:54.29
  7. Margot Reuvers                O Z & P C              2:59.92 9501260    2:58.89           
          2:58.89
  8. Air Tochaiyaphum              O Z & P C              3:11.40 9503768    3:00.92           
          3:00.92
  9. Maudi Groeneveld              O Z & P C              3:08.36 9600194    3:03.61           
          3:03.61
 10. Ilse Giesselink               O Z & P C              3:06.45 9600030    3:04.70           
          3:04.70
 11. Bente Zwaferink               O Z & P C              3:12.51 9600200    3:07.20           
          3:07.20
 12. Lisette Goelema               De Rijn                3:07.36 9600524    3:07.23           
          3:07.23
 13. Mara Langeveld                De Rijn                3:15.10 9600568    3:09.18           
          3:09.18



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
15-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Schollink               O Z & P C              1:04.46 9500103    1:02.67           
          1:02.67
  2. Hein Rödel                    O Z & P C              1:09.52 9500895    1:06.36           
          1:06.36
  3. Niels van Henten              De Rijn                1:08.91 9500335    1:07.95           
          1:07.95
  4. Jesse de Vries                De Rijn                1:13.22 9503811    1:08.78           
          1:08.78
  5. Jelmer Groos                  D Z & P C              1:09.08 9602945    1:08.88           
          1:08.88
  6. Mike van de Kraats            De Rijn                1:10.25 9600343    1:09.78           
          1:09.78
  7. Bert Veenstra                 De Rijn                1:15.73 9600043    1:13.58           
          1:13.58
  8. Mark Folkertsma               D Z & P C              1:14.66 9601413    1:13.89           
          1:13.89
  9. Christopher ter Horst         O Z & P C              1:20.42 9602533    1:16.63           
          1:16.63



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 100m rugslag     Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
15-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lindy Nijhuis                 O Z & P C              1:19.51 9700010    1:19.36           
          1:19.36
  2. Claris de Vries               D Z & P C              1:20.56 9700942    1:20.48           
          1:20.48
  3. Gaby Zittersteijn             De Rijn                1:22.80 9700104    1:21.81           
          1:21.81
  4. Chelsea Merfol                De Rijn                1:25.07 9800870    1:22.51           
          1:22.51
  5. Germaine Tjou Tam Sin         De Rijn                1:26.53 9700508    1:26.44           
          1:26.44
  6. Eefje Slootweg                O Z & P C              1:32.90 9800218    1:28.54           
          1:28.54
  7. Lauren Bijen                  O Z & P C              1:37.45 9701362    1:28.96           
          1:28.96
  8. Esmay Zoontjes                O Z & P C              1:34.42 9700050    1:30.16           
          1:30.16
  9. Nynke Klokman                 D Z & P C              1:31.05 9801424    1:33.39           
          1:33.39
 10. Laureen Bekhuis               O Z & P C              1:39.92 9800276    1:34.84           
          1:34.84
 11. Wendy Bergsma                 D Z & P C              1:33.45 9701316    1:36.14           
          1:36.14
 12. Janneke Enzerink              De Rijn                1:46.26 9801216    1:38.54           
          1:38.54
 13. Mirjam Groendijk              De Rijn                1:47.95 9800982    1:40.07           
          1:40.07
 14. Aniek Giesselink              O Z & P C              1:46.12 9900004    1:40.45           
          1:40.45
 15. Kim Hutchinson                De Rijn                1:45.57 9800482    1:41.13           
          1:41.13
 16. Isa Verwaal                   De Rijn                1:58.70 9800978    1:41.26           
          1:41.26
 17. Denise Ruijsch                De Rijn                1:48.60 9800708    1:42.64           
          1:42.64
 18. Hester Stoorvogel             De Rijn                1:47.02 9800484    1:44.58           
          1:44.58
 19. Renske Mulder                 O Z & P C              1:47.36 9900136    1:47.27           
          1:47.27
 DIS Naomi Schreurs                O Z & P C              1:40.67 9701050    1:36.48           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:36.48
AFGE Anne Jochemsen                De Rijn                1:48.23 9701662                      

  BM Demi Rothe                    O Z & P C              1:30.73 9703388    1:25.30           
          1:25.30



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Jongens, 50m schoolslag              Jongens Minioren 4,5,6
15-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorn Steenbergen              D Z & P C                45.43 9700039      43.77           
  2. Rens Oliemans                 De Rijn                  45.98 9700639      46.13           
  3. Rens van Amelsvoort           O Z & P C                51.86 9700385      46.76           
  4. Gijs van der Wal              De Rijn                  46.94 9700321      46.98           
  5. Bas Neef                      O Z & P C                49.45 9800019      49.70           
  6. Marnix Klein                  O Z & P C                52.09 9900071      50.55           
  7. Kevin Rozema                  D Z & P C                53.74 9701451      51.86           
  8. Jochem Joosten                De Rijn                  55.82 9700749      52.92           
  9. Bram Zeelte                   O Z & P C                55.42 9700203      53.26           
 10. Michel Waanders               O Z & P C                54.26 9700803      54.13           
 11. Kay Zittersteijn              De Rijn                  56.92 9900037      58.32           
 12. Bryan Wijnveld                De Rijn                1:08.13 9900705    1:11.26           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 200m vrije slag                  Dames Senioren Open
15-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marjolein Delno               De Rijn                2:11.70 9400024    2:10.07           
          2:10.07
  2. Femke Groos                   D Z & P C              2:17.51 9404492    2:18.32           
          2:18.32
  3. Marloes Giesselink            O Z & P C              2:15.96 9200612    2:18.70           
          2:18.70
  4. Loes Wijlens                  O Z & P C              2:19.95 8904728    2:20.84           
          2:20.84
  5. Kelly Teunissen               O Z & P C              2:20.64 9201740    2:20.89           
          2:20.89
  6. Josephine Meerman             D Z & P C              2:20.13 9304258    2:21.04           
          2:21.04
  7. Melanie Kuiper                De Rijn                2:16.88 7600350    2:21.76           
          2:21.76
  8. Marieke Hanter                O Z & P C              2:15.06 8701792    2:22.73           
          2:22.73
  9. Anne Boomars                  O Z & P C              2:13.11 8900460    2:23.78           
          2:23.78
 10. Sanne Huisman                 D Z & P C              2:19.09 9301998    2:25.02           
          2:25.02
 11. Jolanda van Leijen            De Rijn                2:28.64 8802670    2:27.12           
          2:27.12
 12. Rianne Broeder                De Rijn                2:35.28 8900616    2:39.48           
          2:39.48
AFGE Esther van Mierlo             De Rijn                2:21.36 8906640                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Heren, 50m schoolslag                  Heren Senioren Open
15-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jaap v/d Vegte                D Z & P C                30.16 8803485      30.07           
  2. Ramon Grootelaar              O Z & P C                30.63 8300793      31.40           
  3. Willem Jan v/d Vegte          D Z & P C                32.04 8703459      32.08           
  4. Michiel Beemster              O Z & P C                32.80 8000063      32.34           
  5. Mark Oude Bennink             O Z & P C                31.18 8702489      32.67           
  6. Kay Beimin                    O Z & P C                32.80 8900163      32.76           
  7. Jasper van der Maarel         De Rijn                  32.67 9001907      33.82           
  8. Wouter Smidt                  O Z & P C                35.34 8703093      34.55 FJ 1      
  9. Maarten van Gessel            De Rijn                  33.37 8100547      34.55 FJ 2      
 10. Hans de Korte                 De Rijn                  38.45 8601705      37.76           
 11. Silko van der Vliet           De Rijn                  37.48 9003123      38.42           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 400m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
15-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marieke Nijhuis               O Z & P C              4:20.02 9201296    4:17.76           
          4:17.76
  2. Evelien Vos                   De Rijn                4:46.50 9201912    4:47.86           
          4:47.86
  3. Evelien Kip                   O Z & P C              4:56.70 9200932    4:50.02           
          4:50.02
  4. Renske de Groot               D Z & P C              4:43.01 9300276    4:53.88           
          4:53.88
  5. Dieneke Been                  D Z & P C              4:53.87 9303444    5:00.86           
          5:00.86
  6. Charelle Cordewener           De Rijn                5:16.26 9200378    5:04.47           
          5:04.47
  7. Fenna Hoefsloot               De Rijn                5:11.83 9204424    5:04.60           
          5:04.60
  8. Nicole ter Bruggen            O Z & P C              4:57.34 9200328    5:06.45           
          5:06.45
  9. Karin Los                     De Rijn                5:15.10 9104012    5:12.84           
          5:12.84
 10. Evelien Veenstra              De Rijn                5:28.23 9103166    5:48.17           
          5:48.17




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Jongens, 100m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
15-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fabian Beimin                 O Z & P C              1:13.76 9100087    1:11.76           
          1:11.76
  2. Rick Cristen                  O Z & P C              1:14.11 9200201    1:13.87           
          1:13.87
  3. Thomas Nijenhuis              O Z & P C              1:17.73 9105565    1:15.13           
          1:15.13
  4. Joost de Bruijn               De Rijn                1:15.74 9301933    1:17.89           
          1:17.89
  5. Laurens Pepping               De Rijn                1:17.26 9203529    1:18.14           
          1:18.14
  6. Huub Koster                   O Z & P C              1:21.57 9200741    1:19.29           
          1:19.29
  7. Colin Siers                   O Z & P C              1:23.13 9201195    1:20.84           
          1:20.84
  8. Maiko Postma                  D Z & P C              1:24.13 9400963    1:21.82           
          1:21.82
  9. Stefan Onderstal              De Rijn                1:26.21 9101713    1:21.86           
          1:21.86
 10. Merwin Iedema                 D Z & P C                   NT 9202783    1:27.08           
          1:27.08



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Meisjes, 100m vlinderslag           Meisjes Jeugd 2 en later
15-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Inge Pepping                  De Rijn                1:10.04 9402308    1:10.04           
          1:10.04
  2. Minke Betten                  D Z & P C              1:12.12 9404012    1:13.28           
          1:13.28
  3. Maxime de Wilde               D Z & P C              1:24.32 9304658    1:17.84           
          1:17.84
  4. Stefanie van der Walle        O Z & P C              1:20.67 9400288    1:19.83           
          1:19.83
  5. Anneke Asbroek                O Z & P C              1:22.44 9400174    1:19.89           
          1:19.89
  6. Nynke Groot Koerkamp          De Rijn                1:26.97 9301262    1:23.36           
          1:23.36
  7. Iris van Leeuwen              De Rijn                1:40.30 9301266    1:36.81           
          1:36.81
  8. Annelies Vennegoor op Nijhuis De Rijn                1:47.04 9301268    1:40.36           
          1:40.36
 DIS Anne Winter                   O Z & P C              1:21.61 9300848    1:24.20           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:24.20



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
15-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wessel van der Maarel         De Rijn                2:21.75 9300325    2:20.60           
          2:20.60
  2. Maarten Arntz                 De Rijn                2:22.29 9301921    2:24.04           
          2:24.04
  3. Erik Nijholt                  D Z & P C              2:37.84 9401349    2:25.70           
          2:25.70
  4. Jonathan Rozema               D Z & P C                   NT 9501157    2:28.41           
          2:28.41
  5. Joey ten Doeschot             O Z & P C              2:42.38 9400145    2:33.07           
          2:33.07
  6. Remi Lempsink                 O Z & P C              3:00.46 9401075    2:58.29           
          2:58.29
  7. Haico van der Vliet           De Rijn                     NT 9301233    3:01.52           
          3:01.52
AFGE Oebele v/d Velde              D Z & P C              3:02.42 9502731                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Dames, 100m vlinderslag                 Dames Senioren Open
15-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marjolein Delno               De Rijn                1:08.12 9400024    1:09.31           
          1:09.31
  2. Kelly Teunissen               O Z & P C              1:10.13 9201740    1:11.07           
          1:11.07
  3. Sanne Huisman                 D Z & P C              1:09.52 9301998    1:11.60           
          1:11.60
  4. Jolanda van Leijen            De Rijn                1:12.52 8802670    1:13.08           
          1:13.08
  5. Marieke Hanter                O Z & P C              1:09.72 8701792    1:13.14           
          1:13.14
  6. Anne Boomars                  O Z & P C              1:10.79 8900460    1:13.62           
          1:13.62
  7. Sharon Teunissen              O Z & P C              1:11.95 8904088    1:13.92           
          1:13.92
  8. Paula Duursma                 D Z & P C              1:12.99 9300982    1:14.67           
          1:14.67
  9. Melanie Kuiper                De Rijn                     NT 7600350    1:21.32           
          1:21.32
 10. Rianne Broeder                De Rijn                1:24.95 8900616    1:27.64           
          1:27.64



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Heren, 400m wisselslag                  Heren Senioren Open
15-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jaap v/d Vegte                D Z & P C              5:03.92 8803485    4:48.82           
          1:06.29  4:48.82
  2. Frank Hazewinkel              O Z & P C              4:49.55 8000535    4:51.29           
          1:04.48  4:51.29
  3. Ewoud Potiek                  D Z & P C              5:00.83 8902503    5:01.94           
          1:05.44  5:01.94
  4. Mark Oude Bennink             O Z & P C              5:02.82 8702489    5:04.86           
          1:08.32  5:04.86
  5. Mathijs Brandhorst            O Z & P C                   NT 8800481    5:06.80           
          1:06.18  5:06.80
  6. Michiel Beemster              O Z & P C              5:12.68 8000063    5:10.82           
          1:07.64  5:10.82
  7. Jasper van der Maarel         De Rijn                5:22.76 9001907    5:25.82           
          1:12.42  5:25.82
  8. Remco Kamps                   D Z & P C              5:09.98 9001465    5:25.89           
          1:12.10  5:25.89
  9. Maarten van Gessel            De Rijn                5:25.14 8100547    5:52.84           
          1:16.25  5:52.84
 10. Silko van der Vliet           De Rijn                     NT 9003123    6:08.13           
          1:24.51  6:08.13
 DIS Hans de Korte                 De Rijn                5:28.92 8601705    5:32.61           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:19.54  5:32.61




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
15-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa Mol                     De Rijn                1:08.91 9501396    1:08.13           
          1:08.13
  2. Nenne Venema                  D Z & P C              1:08.61 9503586    1:08.26           
          1:08.26
  3. Stefanie ter Bruggen          O Z & P C              1:10.88 9600204    1:09.16           
          1:09.16
  4. Rixt Menger                   D Z & P C              1:13.93 9602052    1:09.54           
          1:09.54
  5. Marte Stoorvogel              De Rijn                1:13.29 9501408    1:09.92           
          1:09.92
  6. Air Tochaiyaphum              O Z & P C              1:14.36 9503768    1:10.10           
          1:10.10
  7. Lisette Goelema               De Rijn                1:15.85 9600524    1:13.02           
          1:13.02
  8. Jill Muller                   D Z & P C              1:14.34 9600728    1:13.13           
          1:13.13
  9. Maudi Groeneveld              O Z & P C              1:17.69 9600194    1:13.59           
          1:13.59
 10. Margot Reuvers                O Z & P C              1:13.67 9501260    1:13.64           
          1:13.64
 11. Bente Zwaferink               O Z & P C              1:13.53 9600200    1:13.92           
          1:13.92
 12. Ilse Giesselink               O Z & P C              1:15.03 9600030    1:16.51           
          1:16.51
 13. Mara Langeveld                De Rijn                1:25.24 9600568    1:17.26           
          1:17.26



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 2 en later
15-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Schollink               O Z & P C              2:38.02 9500103    2:36.80           
          2:36.80
  2. Hein Rödel                    O Z & P C              2:43.92 9500895    2:47.40           
          2:47.40
  3. Jesse de Vries                De Rijn                2:53.54 9503811    2:49.95           
          2:49.95
  4. Niels van Henten              De Rijn                2:58.35 9500335    2:53.15           
          2:53.15
  5. Mike van de Kraats            De Rijn                2:54.74 9600343    2:56.86           
          2:56.86
  6. Mark Folkertsma               D Z & P C              3:03.84 9601413    2:59.89           
          2:59.89
  7. Jelmer Groos                  D Z & P C              2:56.91 9602945    3:02.42           
          3:02.42
  8. Christopher ter Horst         O Z & P C              3:07.51 9602533    3:08.35           
          3:08.35
  9. Bert Veenstra                 De Rijn                3:15.20 9600043    3:11.45           
          3:11.45



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Meisjes, 50m schoolslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
15-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laureen Bekhuis               O Z & P C                50.52 9800276      44.36           
  2. Gaby Zittersteijn             De Rijn                  46.11 9700104      45.18 FJ 1      
  3. Claris de Vries               D Z & P C                46.67 9700942      45.18 FJ 2      
  4. Eefje Slootweg                O Z & P C                44.80 9800218      45.43           
  5. Lauren Bijen                  O Z & P C                57.72 9701362      45.86           
  6. Germaine Tjou Tam Sin         De Rijn                  48.90 9700508      46.27           
  7. Lindy Nijhuis                 O Z & P C                48.59 9700010      46.33           
  8. Naomi Schreurs                O Z & P C                47.80 9701050      46.44           
  9. Nynke Klokman                 D Z & P C                51.96 9801424      48.04           
 10. Chelsea Merfol                De Rijn                  47.70 9800870      48.57           
 11. Esmay Zoontjes                O Z & P C                50.54 9700050      49.51           
 12. Wendy Bergsma                 D Z & P C                53.42 9701316      50.73           
 13. Hester Stoorvogel             De Rijn                  52.36 9800484      50.80           
 14. Renske Mulder                 O Z & P C                52.00 9900136      51.21           
 15. Isa Verwaal                   De Rijn                  57.04 9800978      51.39           
 16. Aniek Giesselink              O Z & P C                55.26 9900004      54.16           
 17. Kim Hutchinson                De Rijn                  57.48 9800482      54.23           
 18. Mirjam Groendijk              De Rijn                1:00.82 9800982      54.70           
 19. Janneke Enzerink              De Rijn                  59.77 9801216      55.43           
 20. Denise Ruijsch                De Rijn                1:00.73 9800708      57.80           
AFGE Anne Jochemsen                De Rijn                  56.63 9701662                      

  BM Demi Rothe                    O Z & P C                43.69 9703388      42.32           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                      Jongens, 100m rugslag               Jongens Minioren 4,5,6
15-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorn Steenbergen              D Z & P C              1:20.61 9700039    1:24.16           
          1:24.16
  2. Gijs van der Wal              De Rijn                1:27.12 9700321    1:26.72 FJ 1      
          1:26.72
  3. Rens van Amelsvoort           O Z & P C              1:35.35 9700385    1:26.72 FJ 2      
          1:26.72
  4. Bas Neef                      O Z & P C              1:28.45 9800019    1:27.73           
          1:27.73
  5. Marnix Klein                  O Z & P C              1:39.13 9900071    1:34.06           
          1:34.06
  6. Rens Oliemans                 De Rijn                1:36.45 9700639    1:38.95           
          1:38.95
  7. Michel Waanders               O Z & P C              1:45.73 9700803    1:45.39           
          1:45.39
  8. Kay Zittersteijn              De Rijn                1:37.36 9900037    1:46.83           
          1:46.83
  9. Jochem Joosten                De Rijn                1:47.57 9700749    1:48.82           
          1:48.82
 10. Bram Zeelte                   O Z & P C              1:51.76 9700203    1:52.26           
          1:52.26
 11. Bryan Wijnveld                De Rijn                     NT 9900705    1:55.90           
          1:55.90
 DIS Kevin Rozema                  D Z & P C              1:37.77 9701451                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                   Dames, 4 x 100m vrije slag                Dames Senioren Open
15-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. O Z & P C 1                   O Z & P C              3:56.36            4:04.29           
        Evelien Kip, 92                            Marloes Giesselink, 92
        Anne Boomars, 89                           Marieke Nijhuis, 92
          1:01.54  4:04.29

  2. De Rijn 1                     De Rijn                4:08.96            4:10.86           
        Inge Pepping, 94                           Melanie Kuiper, 76
        Evelien Vos, 92                            Marjolein Delno, 94
          1:02.54  4:10.86

  3. D Z & P C 1                   D Z & P C              4:08.34            4:16.82           
        Renske de Groot, 93                        Femke Groos, 94
        Sanne Huisman, 93                          Maxime de Wilde, 93
          1:05.18  4:16.82

  4. De Rijn 2                     De Rijn                4:25.27            4:30.02           
        Jolanda van Leijen, 88                     Tessa Mol, 95
        Charelle Cordewener, 92                    Karin Los, 91
          1:07.45  4:30.02


  BM O Z & P C 2                   O Z & P C              4:36.40            4:48.60           
        Stefanie ter Bruggen, 96                   Demi Rothe, 97
        Margot Reuvers, 95                         Lindy Nijhuis, 97
          1:10.13  4:48.60




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                   Heren, 4 x 100m wisselslag                Heren Senioren Open
15-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. D Z & P C 1                   D Z & P C              3:56.49            4:00.48           
        Johan Westerhuis, 87                       Willem Jan v/d Vegte, 87
        Jaap v/d Vegte, 88                         Ewoud Potiek, 89
          1:02.11  4:00.48

  2. O Z & P C 1                   O Z & P C              4:01.78            4:04.84           
        Fabian Beimin, 91                          Kay Beimin, 89
        Ramon Grootelaar, 83                       Michiel Beemster, 80
          1:01.90  4:04.84

  3. O Z & P C 2                   O Z & P C              4:12.44            4:17.39           
        Mark Oude Bennink, 87                      Frank Hazewinkel, 80
        Rick Cristen, 92                           Stef Comello, 88
          1:06.10  4:17.39

  4. De Rijn 1                     De Rijn                4:21.95            4:24.36           
        Maarten Arntz, 93                          Laurens Pepping, 92
        Jasper van der Maarel, 90                  Wessel van der Maarel, 93
          1:06.20  4:24.36

  5. O Z & P C 3                   O Z & P C              4:22.88            4:29.86           
        Colin Siers, 92                            Mathijs Brandhorst, 88
        Wouter Smidt, 87                           Thomas Nijenhuis, 91
          1:08.39  4:29.86

  6. De Rijn 2                     De Rijn                5:32.12            5:30.85           
        Niels van Henten, 95                       Mike van de Kraats, 96
        Jesse de Vries, 95                         Gijs van der Wal, 97
          1:22.95  5:30.85




SPLASH Meet Manager 2007Registered to OZ&PC