B-C competitie deel 2
Veenendaal (NED),    15.11.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 5. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 9. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 11. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 13. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 14. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 15. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 16. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 19. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 22. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 23. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 24. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 25. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 26. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 27. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 29. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 30. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 31. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 32. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 33. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 34. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 35. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Jongens, 4 x 100m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
15.11.2008 - 13:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aquarijn 1                    Aquarijn               4:04.00            4:03.67           
        Wouter Kaman, 93                           Donny van den Bosch, 95
        Jesse Schaekers, 93                        Sjoerd Murk, 95
            56.74  4:03.67

  2. GoSwim 1                      GoSwim                 4:16.30            4:20.89           
        Timo de Jong, 93                           Joren Harms, 94
        Frank Wilschut, 93                         Erik Wilmes, 94
          1:03.67  4:20.89

  3. VZC-E&P 1                     VZC-E&P                5:03.23            4:43.39           
        Marnix Ykema, 96                           Ard-Jan Methorst, 94
        Vincent van Burken, 94                     Jelle Nap, 95
          1:11.10  4:43.39




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Alle, 4 x 50m vrije slag Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
15.11.2008 - 13:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aquarijn 1                    Aquarijn               2:14.81            2:15.89           
        Tim Bredenhof, 97                          Joshua Verkuil, 97
        Shannon Mommersteeg, 97                    Denise Schulpen, 97
            34.45  2:15.89

  2. de Meer 1                     de Meer                2:27.67            2:23.89           
        Latascha Kilian, 97                        Britt Monker, 97
        Luuk Monker, 99                            Joost Schepers, 99
            40.29  2:23.89

  3. VZC-E&P 1                     VZC-E&P                2:22.86            2:28.10           
        Leroy van Ooijik, 98                       Justus Ykema, 99
        Amber van de Kraats, 99                    Lobke Schoonderbeek, 98
            34.51  2:28.10

  4. GoSwim 1                      GoSwim                 2:57.00            2:47.50           
        Mark van Ditmarsch, 97                     Martijn Kornet, 97
        Amy van Asselt, 97                         Demi Hulsebos, 97
            44.76  2:47.50




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
15.11.2008 - 13:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Charlotte Groeneveld          VZC-E&P                2:30.22 8701404    2:34.92           
            31.89  2:34.92
  2. Anne van den Brink            GoSwim                 2:35.36 8700588    2:40.34 FJ 1      
            35.02  2:40.34
  3. Monique van Lint              de Meer                2:43.48 8602312    2:40.34 FJ 2      
            33.76  2:40.34
  4. Rana van Beek                 GoSwim                 2:38.34 8400112    2:43.59           
            34.76  2:43.59
  5. Elke Jansen                   VZC-E&P                2:36.44 8501406    2:43.82           
          2:43.82
  6. Jip Mulkens                   Aquarijn               2:38.75 9402538    2:44.10           
            36.92  2:44.10
  7. Saskia de Klerk               GoSwim                 2:42.29 9004612    2:47.78           
            36.77  2:47.78
  8. Marlous de Jong               Aquarijn               2:51.20 9001782    2:47.92           
            35.89  2:47.92
  9. Jacqueline Nelisse            de Meer                2:48.00 8001632    2:57.04           
            35.42  2:57.04
 10. Lisanne van Harten            de Meer                2:56.24 9007928    2:59.73           
            38.39  2:59.73
 11. Mandy van Veenendaal          GoSwim                      NT 8806686    3:01.64           
          3:01.64



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                 Heren Senioren Open
15.11.2008 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim Wagenmans                 Aquarijn                 59.93 9104945    1:00.10           
          1:00.10
  2. Joost Groeneveld              VZC-E&P                  59.59 9200409    1:00.60           
          1:00.60
  3. Harald Sniekers               de Meer                1:02.13 8201615    1:03.43           
          1:03.43
  4. Guus van Middelaar            GoSwim                 1:03.15 9006293    1:04.16           
          1:04.16
  5. Johan van Roon                GoSwim                 1:01.32 8604239    1:04.48           
          1:04.48
  6. Erik Wolsing                  GoSwim                 1:02.33 8001777    1:04.54           
          1:04.54
  7. Erik van de Hoeff             de Meer                1:04.93 9004413    1:06.02           
          1:06.02
  8. Rudi Butselaar                GoSwim                 1:07.39 8700577    1:09.20           
          1:09.20
  9. Erwin vd Haar                 VZC-E&P                1:13.28 9001079    1:09.80           
          1:09.80
 10. Joris Matthee                 de Meer                1:09.62 7700637    1:10.11           
          1:10.11
 11. Quint Ottens                  VZC-E&P                1:13.04 8704583    1:10.92           
          1:10.92
 12. Peter van den Dool            GoSwim                 1:22.93 8704973    1:23.29           
          1:23.29



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 100m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
15.11.2008 - 14:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Monique van de Hoeff          de Meer                1:20.25 9200752    1:20.13           
          1:20.13
  2. Iris Selten                   Aquarijn               1:22.17 9202840    1:22.82           
          1:22.82
  3. Elise de Graaff               de Meer                1:22.48 9504936    1:25.39           
          1:25.39
  4. Rozemarijn Erdbrink           VZC-E&P                1:24.88 9300232    1:25.92           
          1:25.92
  5. Vita Schipper                 GoSwim                 1:24.45 9301858    1:27.39           
          1:27.39
  6. Sarina Snijder                VZC-E&P                1:28.23 9102906    1:30.69           
          1:30.69
  7. Petra van den Brink           GoSwim                 1:34.39 9100460    1:33.80           
          1:33.80
  8. Emmy Tuithof                  Aquarijn               1:37.57 9503418    1:37.55 FJ 1      
          1:37.55
  9. Lisa de Goei                  de Meer                1:38.24 9404648    1:37.55 FJ 2      
          1:37.55
 10. Merel Cornelissen             GoSwim                 1:39.48 9302894    1:38.10           
          1:38.10
 11. Suzanne Robberegt             de Meer                1:35.06 9203132    1:38.73           
          1:38.73
 12. Linda van Hees                Aquarijn                    NT 9406414    1:42.77           
          1:42.77
 13. Stefanie Boere                VZC-E&P                1:50.25 9405200    1:45.54           
          1:45.54
AFGE Rosalie Muller                VZC-E&P                1:33.82 9102202                      
AFGE Melissa de Jong               de Meer                1:33.10 9701022                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 200m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
15.11.2008 - 14:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robbin van Kilsdonk           GoSwim                 2:02.61 9200685    2:02.58           
            59.58  2:02.58
  2. Stefan Hazeleger              de Meer                2:03.09 9100867    2:02.74           
            58.74  2:02.74
  3. Joeri Scheidt                 VZC-E&P                2:06.26 9102011    2:04.10           
          1:00.29  2:04.10
  4. Tim Niekus                    VZC-E&P                2:09.26 9103709    2:08.98           
          1:02.26  2:08.98
  5. Jean Maurice van Zoelen       GoSwim                 2:17.24 9201565    2:12.87           
          1:04.15  2:12.87
  6. Jesse Schaekers               Aquarijn                    NT 9301987    2:19.34           
          1:05.21  2:19.34
  7. Tom Balfoort                  Aquarijn               2:27.96 9106815    2:25.16           
          1:08.02  2:25.16
  8. Marijn van Baaren             VZC-E&P                2:21.76 9203535    2:26.80           
          1:08.23  2:26.80
  9. Freek Brouwers                de Meer                     NT 9106175    2:34.20           
          1:10.00  2:34.20
 10. Carlo van Velzen              GoSwim                 2:29.40 9106905    2:34.54           
          1:09.89  2:34.54
 11. Berend Adan                   GoSwim                 2:28.00 9207101    2:35.70           
          1:13.26  2:35.70
AFGE Lennart Okkersen              Aquarijn               2:39.82 9200977                      
AFGE Thijmen van de Waal           Aquarijn               2:08.26 9203085                      
AFGE Kevin Liemburg                de Meer                2:19.14 9305677                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Meisjes, 200m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
15.11.2008 - 14:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Claire de Winter              GoSwim                 2:34.61 9406050    2:29.08           
          1:12.73  2:29.08
  2. Trudy van den Brink           GoSwim                 2:42.95 9301290    2:41.30           
          1:19.33  2:41.30
  3. Elina de Ruiter               VZC-E&P                2:54.11 9403326    2:45.46           
          1:22.17  2:45.46
  4. Romy van Slagmaat             GoSwim                 2:51.35 9403698    2:49.26           
          1:22.80  2:49.26
  5. Ellen van Dijk                VZC-E&P                3:00.96 9401578    2:56.76           
          1:28.32  2:56.76
  6. Britt Monker                  de Meer                3:01.90 9700576    3:00.42           
          1:30.58  3:00.42
  7. Marlot Langlere               GoSwim                      NT 9301022    3:03.95           
          1:30.20  3:03.95
  8. Ashley Smit                   VZC-E&P                3:14.32 9300722    3:08.67           
          1:33.45  3:08.67



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
15.11.2008 - 14:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zoë van Zijl                  Aquarijn               1:15.92 9500136    1:15.07           
          1:15.07
  2. Iris van de Hoef              de Meer                1:22.70 9400970    1:22.65           
          1:22.65
  3. Shannen Bronk                 de Meer                1:26.20 9306014    1:22.76           
          1:22.76
  4. Anne Willers                  Aquarijn               1:21.07 9305626    1:24.20           
          1:24.20
  5. Latascha Kilian               de Meer                1:18.86 9702308    1:26.64           
          1:26.64
  6. Marcella den Hertog           de Meer                1:31.31 9404242    1:30.07           
          1:30.07



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 100m vlinderslag        Jongens Junioren 4 en later
15.11.2008 - 14:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wouter Kaman                  Aquarijn               1:03.55 9300241    1:04.80           
          1:04.80
  2. Erik Wilmes                   GoSwim                 1:13.31 9400575    1:15.39           
          1:15.39
  3. Timo de Jong                  GoSwim                 1:17.82 9301147    1:18.56           
          1:18.56
  4. Joren Harms                   GoSwim                 1:22.89 9403163    1:18.82           
          1:18.82
  5. Frank Wilschut                GoSwim                 1:35.00 9302465    1:22.89           
          1:22.89
  6. Jelle Nap                     VZC-E&P                1:26.34 9502875    1:26.63           
          1:26.63
  7. Marcin Braams                 Aquarijn               1:27.33 9306623    1:28.82           
          1:28.82
  8. Remi Ronner                   de Meer                     NT 9405797    1:32.00           
          1:32.00
  9. Alex Braams                   Aquarijn               1:32.15 9306637    1:33.07           
          1:33.07
 10. Jeffrey Tito                  GoSwim                 1:56.01 9403875    1:44.67           
          1:44.67
AFGE Jesse Schaekers               Aquarijn               1:17.48 9301987                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Dames, 50m schoolslag                  Dames Senioren Open
15.11.2008 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Charlotte Groeneveld          VZC-E&P                  37.13 8701404      38.11           
  2. Rana van Beek                 GoSwim                   37.64 8400112      39.04           
  3. Saskia de Klerk               GoSwim                   38.54 9004612      40.32           
  4. Jacqueline Nelisse            de Meer                  43.00 8001632      41.07           
  5. Jip Mulkens                   Aquarijn                 40.08 9402538      41.73           
  6. Suzanne Erdbrink              VZC-E&P                  43.51 8701150      42.89           
  7. Stéphanie van Zoelen          GoSwim                   42.09 8705862      43.06           
  8. Sandra den Oudsten            GoSwim                   42.13 8906664      43.13           
  9. Mandy van Veenendaal          GoSwim                      NT 8806686      44.52           
 10. Lisanne van Harten            de Meer                  43.56 9007928      45.04           
 11. Mette Bijeman                 Aquarijn                    NT 9506282      46.29           
 DIS Marlous de Jong               Aquarijn                 39.47 9001782                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Linda van Hees                Aquarijn                    NT 9406414      48.13           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 200m vrije slag                  Heren Senioren Open
15.11.2008 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joost Groeneveld              VZC-E&P                1:57.35 9200409    1:58.32           
            57.42  1:58.32
  2. Thijs Hagelstein              VZC-E&P                2:01.86 9100827    2:01.20           
            58.64  2:01.20
  3. Tim Wagenmans                 Aquarijn               1:58.63 9104945    2:01.54           
            58.13  2:01.54
  4. Erik Wolsing                  GoSwim                 2:03.03 8001777    2:05.90           
          1:00.97  2:05.90
  5. Guus van Middelaar            GoSwim                 2:06.07 9006293    2:07.70           
          1:00.36  2:07.70
  6. Harald Sniekers               de Meer                2:04.84 8201615    2:11.26           
          1:02.04  2:11.26
  7. Christiaan Sloof              de Meer                2:10.30 8703073    2:14.13           
          1:04.10  2:14.13
  8. Johan van Roon                GoSwim                 2:06.07 8604239    2:15.45           
          1:05.90  2:15.45
  9. Erik van de Hoeff             de Meer                2:10.33 9004413    2:15.64           
          1:05.54  2:15.64
 10. Joris Matthee                 de Meer                2:15.19 7700637    2:19.04           
          1:06.83  2:19.04
 11. Quint Ottens                  VZC-E&P                2:13.75 8704583    2:20.16           
          1:08.51  2:20.16
 12. Kasper Boers                  Aquarijn               2:23.13 8100165    2:20.55           
          1:06.05  2:20.55
 13. Rudi Butselaar                GoSwim                 2:15.45 8700577    2:21.87           
          1:08.86  2:21.87
 14. Peter van den Dool            GoSwim                 2:20.97 8704973    2:25.17           
          1:07.26  2:25.17
 15. Barend Kamphuis               Aquarijn               2:23.13 8100835    2:27.54           
          1:08.51  2:27.54



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 200m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
15.11.2008 - 14:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Linda Kamperman               Aquarijn               2:49.55 9601238    2:45.32           
          2:45.32
  2. Michelle Geisler              Aquarijn               2:51.78 9502514    2:50.61           
            36.00  2:50.61
  3. Elise de Graaff               de Meer                2:54.83 9504936    2:56.11           
            40.08  2:56.11
  4. Dèlenn van Oostrom            de Meer                3:05.26 9600056    2:59.91           
            40.54  2:59.91
  5. Suzan Stange                  de Meer                3:27.22 9501238    3:07.64           
            46.33  3:07.64
  6. Manon van de Kraats           VZC-E&P                3:14.16 9500448    3:08.44           
            40.59  3:08.44
  7. Katja Bos                     VZC-E&P                3:08.96 9503782    3:12.80           
            42.17  3:12.80
  8. Michelle Muller               VZC-E&P                3:24.62 9603484    3:18.36           
            44.92  3:18.36
  9. Jessica van de Geer           Aquarijn                    NT 9605338    3:19.26           
            45.95  3:19.26
 10. Rinske Dirksen                VZC-E&P                3:30.29 9501122    3:19.28           
            44.98  3:19.28
 11. Janita Verkuil                Aquarijn               3:24.71 9503320    3:24.80           
            49.45  3:24.80
 12. Molly Harris                  GoSwim                 3:25.00 9605040    3:30.86           
          3:30.86
 DIS Chantal van de Kraats         VZC-E&P                3:54.42 9600280    3:19.45           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            48.26  3:19.45
 DIS Babs van der Land             GoSwim                 3:30.00 9504642    3:32.54           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            45.07  3:32.54
 DIS Jessie Harms                  GoSwim                 3:52.99 9503628    3:49.84           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            54.71  3:49.84
AFGE Davita Mooij                  VZC-E&P                3:33.10 9701418                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
15.11.2008 - 14:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Donny van den Bosch           Aquarijn               1:03.00 9502001    1:02.29           
          1:02.29
  2. Sjoerd Murk                   Aquarijn               1:03.01 9500967    1:03.32           
          1:03.32
  3. Derk van Grootheest           VZC-E&P                     NT 9505179    1:07.89           
          1:07.89
  4. Marnix Ykema                  VZC-E&P                1:11.58 9601555    1:11.82           
          1:11.82
  5. Matthijs Wilschut             GoSwim                 1:13.23 9501679    1:12.69           
          1:12.69
  6. Loris Misic                   VZC-E&P                1:20.57 9602101    1:17.79           
          1:17.79
  7. Merijn Huiberts               GoSwim                 1:18.49 9600235    1:20.07           
          1:20.07
  8. Lorenzo Missione              GoSwim                 1:42.66 9602433    1:29.76           
          1:29.76
  9. Ruben Verboon                 GoSwim                 1:43.35 9604095    1:38.82           
          1:38.82
 10. Florian Stam                  GoSwim                 1:50.87 9504639    1:45.70           
          1:45.70
 11. Jarno Groenveld               GoSwim                      NT 9604179    2:12.47           
          2:12.47
AFGE Coen Stange                   de Meer                1:26.28 9700087                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 100m rugslag     Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
15.11.2008 - 14:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Schulpen               Aquarijn               1:12.35 9700158    1:15.36           
          1:15.36
  2. Britt Monker                  de Meer                1:23.44 9700576    1:24.89           
          1:24.89
  3. Felicia Emanuelson            de Meer                1:35.03 9703168    1:31.79           
          1:31.79
  4. Shannon Mommersteeg           Aquarijn               1:31.46 9702398    1:32.34           
          1:32.34
  5. Lobke Schoonderbeek           VZC-E&P                1:52.12 9802070    1:34.95           
          1:34.95
  6. Myrthe Schepers               de Meer                1:45.11 9802114    1:44.02           
          1:44.02
  7. Anaëlle De Briais Backer      de Meer                1:45.96 9803490    1:44.24           
          1:44.24
  8. Demi Hulsebos                 GoSwim                 1:43.23 9702710    1:45.82           
          1:45.82
  9. Amy van Asselt                GoSwim                 2:07.22 9702708    1:58.33           
          1:58.33
 10. Amber van de Kraats           VZC-E&P                2:23.36 9900236    2:06.03           
          2:06.03
 11. Merel Eikens                  GoSwim                 2:17.05 9901128    2:15.29           
          2:15.29
 12. Iris Schepers                 de Meer                     NT 9902670    2:17.19           
          2:17.19
 13. Renske Feenstra               GoSwim                      NT 9902026    2:19.32           
          2:19.32
 14. Kim Ronner                    de Meer                2:23.53 9802126    2:24.36           
          2:24.36
 15. Laura Akkerman                GoSwim                      NT 9902030    2:33.07           
          2:33.07
 DIS Anne Hoekendijk               GoSwim                      NT 9803276    2:12.34           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          2:12.34
AFGE Lisa Korving                  VZC-E&P                2:05.52 9900382                      
AFGE Melissa de Jong               de Meer                1:33.42 9701022                      
AFGE Davita Mooij                  VZC-E&P                1:42.89 9701418                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Jongens, 50m schoolslag              Jongens Minioren 4,5,6
15.11.2008 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michael den Oudsten           Aquarijn                 47.84 9703181      45.92           
  2. Justus Ykema                  VZC-E&P                  48.26 9900029      46.48           
  3. Joshua Verkuil                Aquarijn                 47.43 9700859      48.71           
  4. Ruben Nap                     VZC-E&P                  52.39 9800213      49.28           
  5. Martijn Kornet                GoSwim                   56.81 9700231      49.46           
  6. Justin Hannewijk              GoSwim                   53.62 9901445      49.54 FJ 1      
  7. Mike van de Bovenkamp         VZC-E&P                  56.67 9703351      49.54 FJ 2      
  8. Joost Schepers                de Meer                  49.51 9901017      49.62 FJ 1      
  9. Tim Bredenhof                 Aquarijn                 49.32 9702243      49.62 FJ 2      
 10. Leroy van Ooijik              VZC-E&P                  53.01 9800361      50.30           
 11. Devin van Cuijlenborg         de Meer                     NT 9803267      51.98           
 12. Niels van Beek                VZC-E&P                  50.45 9800409      52.16 FJ 1      
 13. Colin van der Bijl            Aquarijn                 50.96 9700631      52.16 FJ 2      
 14. Luuk Monker                   de Meer                  50.39 9900443      53.82           
 15. David Koymans                 GoSwim                 1:02.39 9900671      58.05           
 16. Mark van Ditmarsch            GoSwim                 1:07.72 9701943    1:01.70           
 17. Sander van Ditmarsch          GoSwim                 1:05.96 9900669    1:02.95           
 DIS Gino Kraan                    GoSwim                      NT 9802451                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Balder Haze                   GoSwim                 1:09.37 9802449                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
  NG Gert-Jan van Osch             GoSwim                      NT 9803399                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 200m vrije slag                  Dames Senioren Open
15.11.2008 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Monique van Lint              de Meer                2:18.82 8602312    2:17.13           
          1:07.00  2:17.13
  2. Jip Mulkens                   Aquarijn               2:18.40 9402538    2:17.91           
          1:06.25  2:17.91
  3. Charlotte Groeneveld          VZC-E&P                2:11.60 8701404    2:19.02           
          1:07.16  2:19.02
  4. Suzanne Erdbrink              VZC-E&P                2:17.22 8701150    2:19.57           
          1:07.63  2:19.57
  5. Madelon van Zanten            de Meer                2:17.19 9103632    2:23.15           
          1:08.09  2:23.15
  6. Anne van den Brink            GoSwim                 2:18.42 8700588    2:23.46           
          1:09.05  2:23.46
  7. Rana van Beek                 GoSwim                 2:19.76 8400112    2:23.54           
          1:08.89  2:23.54
  8. Jacqueline Nelisse            de Meer                2:35.00 8001632    2:25.98           
          1:10.15  2:25.98
  9. Elke Jansen                   VZC-E&P                2:14.08 8501406    2:26.09           
          1:09.36  2:26.09
 10. Marlous de Jong               Aquarijn               2:29.82 9001782    2:29.39           
          1:11.48  2:29.39
 11. Sandra den Oudsten            GoSwim                 2:28.06 8906664    2:34.81           
          1:11.34  2:34.81
 12. Lisanne van Harten            de Meer                2:38.04 9007928    2:40.48           
          1:16.65  2:40.48



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Heren, 50m schoolslag                  Heren Senioren Open
15.11.2008 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Martijn Mulder                de Meer                  33.14 8904587      33.16           
  2. Thijs Hagelstein              VZC-E&P                  32.95 9100827      33.30           
  3. Erwin vd Haar                 VZC-E&P                  32.90 9001079      33.50           
  4. Tim Wagenmans                 Aquarijn                 33.49 9104945      33.65           
  5. Christiaan Sloof              de Meer                  35.90 8703073      33.70           
  6. Quint Ottens                  VZC-E&P                  33.44 8704583      34.42           
  7. Erik Wolsing                  GoSwim                   34.47 8001777      34.67           
  8. Guus van Middelaar            GoSwim                   34.24 9006293      35.65           
  9. Joris Matthee                 de Meer                  36.77 7700637      36.85           
 10. Johan van Roon                GoSwim                   35.68 8604239      37.26           
 11. Harald Sniekers               de Meer                  37.23 8201615      38.43           
 12. Erik van de Hoeff             de Meer                  36.23 9004413      39.20           
 13. Peter van den Dool            GoSwim                   38.54 8704973      39.24           
 14. Barend Kamphuis               Aquarijn                 37.36 8100835      40.04           
 15. Rudi Butselaar                GoSwim                   40.11 8700577      40.48           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 200m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
15.11.2008 - 15:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Iris Selten                   Aquarijn               2:16.74 9202840    2:17.76           
          1:06.46  2:17.76
  2. Monique van de Hoeff          de Meer                2:19.86 9200752    2:20.35           
          1:08.09  2:20.35
  3. Vita Schipper                 GoSwim                 2:25.55 9301858    2:20.97           
          1:07.26  2:20.97
  4. Sarina Snijder                VZC-E&P                2:22.89 9102906    2:26.14           
          1:09.81  2:26.14
  5. Petra van den Brink           GoSwim                 2:18.70 9100460    2:30.09           
          1:11.45  2:30.09
  6. Merel Cornelissen             GoSwim                 2:33.88 9302894    2:30.36           
          1:26.64  2:30.36
  7. Suzanne Robberegt             de Meer                2:37.12 9203132    2:33.67           
          1:13.27  2:33.67
  8. Rozemarijn Erdbrink           VZC-E&P                2:34.61 9300232    2:37.02           
          1:16.07  2:37.02
  9. Lisa de Goei                  de Meer                2:38.10 9404648    2:39.70           
          1:15.61  2:39.70
 10. Emmy Tuithof                  Aquarijn               2:48.76 9503418    2:54.08           
          1:23.38  2:54.08
 11. Stefanie Boere                VZC-E&P                3:26.31 9405200    3:17.25           
          1:30.26  3:17.25
AFGE Rosalie Muller                VZC-E&P                2:23.54 9102202                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Jongens, 100m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
15.11.2008 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan Hazeleger              de Meer                1:07.05 9100867    1:07.07           
          1:07.07
  2. Tim Niekus                    VZC-E&P                1:15.08 9103709    1:16.01           
          1:16.01
  3. Joeri Scheidt                 VZC-E&P                1:17.89 9102011    1:17.40           
          1:17.40
  4. Joren Harms                   GoSwim                 1:19.90 9403163    1:18.61           
          1:18.61
  5. Jean Maurice van Zoelen       GoSwim                 1:20.81 9201565    1:18.96           
          1:18.96
  6. Robbin van Kilsdonk           GoSwim                 1:21.17 9200685    1:24.20           
          1:24.20
  7. Carlo van Velzen              GoSwim                 1:28.47 9106905    1:25.64           
          1:25.64
  8. Berend Adan                   GoSwim                 1:32.73 9207101    1:26.58           
          1:26.58
  9. Jesse Schaekers               Aquarijn                    NT 9301987    1:27.76           
          1:27.76
 10. Freek Brouwers                de Meer                     NT 9106175    1:27.87           
          1:27.87
 11. Tom Balfoort                  Aquarijn               1:31.28 9106815    1:30.26           
          1:30.26
 12. Marijn van Baaren             VZC-E&P                1:32.20 9203535    1:30.91           
          1:30.91
AFGE Kevin Liemburg                de Meer                1:35.26 9305677                      
AFGE Lennart Okkersen              Aquarijn               1:22.47 9200977                      
AFGE Thijmen van de Waal           Aquarijn               1:14.98 9203085                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Meisjes, 100m vlinderslag           Meisjes Jeugd 2 en later
15.11.2008 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Claire de Winter              GoSwim                 1:19.22 9406050    1:13.93           
          1:13.93
  2. Elina de Ruiter               VZC-E&P                1:17.58 9403326    1:14.78           
          1:14.78
  3. Trudy van den Brink           GoSwim                 1:14.29 9301290    1:15.46           
          1:15.46
  4. Iris van de Hoef              de Meer                1:19.78 9400970    1:19.97           
          1:19.97
  5. Romy van Slagmaat             GoSwim                 1:15.79 9403698    1:23.07           
          1:23.07
  6. Latascha Kilian               de Meer                1:23.95 9702308    1:23.50           
          1:23.50
  7. Anne Willers                  Aquarijn               1:25.26 9305626    1:23.51           
          1:23.51
  8. Shannen Bronk                 de Meer                1:29.20 9306014    1:26.57           
          1:26.57
  9. Marlot Langlere               GoSwim                 1:25.90 9301022    1:28.41           
          1:28.41
 10. Marcella den Hertog           de Meer                1:39.02 9404242    1:31.62           
          1:31.62
 11. Ellen van Dijk                VZC-E&P                1:38.74 9401578    1:35.01           
          1:35.01
 12. Ashley Smit                   VZC-E&P                1:50.06 9300722    1:41.96           
          1:41.96
 DIS Zoë van Zijl                  Aquarijn               1:24.54 9500136    1:28.73           
        VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:28.73



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
15.11.2008 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erik Wilmes                   GoSwim                 2:43.75 9400575    2:39.36           
          1:17.61  2:39.36
  2. Timo de Jong                  GoSwim                 2:42.77 9301147    2:41.25           
          1:18.54  2:41.25
  3. Joren Harms                   GoSwim                 2:45.27 9403163    2:47.10           
          1:20.69  2:47.10
  4. Frank Wilschut                GoSwim                 2:52.12 9302465    2:52.87           
          1:25.34  2:52.87
  5. Jelle Nap                     VZC-E&P                3:01.86 9502875    2:57.65           
          1:27.14  2:57.65
  6. Jeffrey Tito                  GoSwim                 3:27.03 9403875    3:22.68           
          1:39.97  3:22.68



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
15.11.2008 - 15:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wouter Kaman                  Aquarijn               1:09.99 9300241    1:11.67           
          1:11.67
  2. Alex Braams                   Aquarijn               1:30.44 9306637    1:25.12           
          1:25.12
  3. Remi Ronner                   de Meer                1:27.41 9405797    1:30.81           
          1:30.81
 DIS Marcin Braams                 Aquarijn               1:23.50 9306623    1:23.09           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:23.09
 DIS Florian Stam                  GoSwim                 2:04.39 9504639    2:04.97           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:04.97
 DIS Jarno Groenveld               GoSwim                      NT 9604179    2:28.95           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:28.95
AFGE Jesse Schaekers               Aquarijn               1:17.48 9301987                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Dames, 100m vlinderslag                 Dames Senioren Open
15.11.2008 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Charlotte Groeneveld          VZC-E&P                1:06.72 8701404    1:09.84           
          1:09.84
  2. Madelon van Zanten            de Meer                1:09.51 9103632    1:13.25           
          1:13.25
  3. Elke Jansen                   VZC-E&P                1:09.48 8501406    1:14.13           
          1:14.13
  4. Monique van Lint              de Meer                1:13.41 8602312    1:14.47           
          1:14.47
  5. Anne van den Brink            GoSwim                 1:13.67 8700588    1:17.57           
          1:17.57
  6. Rana van Beek                 GoSwim                 1:16.27 8400112    1:18.02           
          1:18.02
  7. Suzanne Erdbrink              VZC-E&P                1:18.44 8701150    1:18.51           
          1:18.51
  8. Jip Mulkens                   Aquarijn               1:14.93 9402538    1:21.01           
          1:21.01
  9. Marlous de Jong               Aquarijn               1:26.00 9001782    1:23.31           
          1:23.31
 10. Lisanne van Harten            de Meer                1:18.00 9007928    1:24.96           
          1:24.96



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
15.11.2008 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim Wagenmans                 Aquarijn               2:15.55 9104945    2:17.50           
            29.05  2:17.50
  2. Erik Wolsing                  GoSwim                 2:17.07 8001777    2:19.64           
            29.80  2:19.64
  3. Joost Groeneveld              VZC-E&P                2:17.12 9200409    2:21.08           
            29.81  2:21.08
  4. Guus van Middelaar            GoSwim                 2:23.86 9006293    2:23.75           
            30.69  2:23.75
  5. Thijs Hagelstein              VZC-E&P                2:23.99 9100827    2:24.19           
            32.03  2:24.19
  6. Harald Sniekers               de Meer                2:24.31 8201615    2:25.80           
            29.20  2:25.80
  7. Erik van de Hoeff             de Meer                2:26.42 9004413    2:29.58           
            32.04  2:29.58
  8. Johan van Roon                GoSwim                 2:22.02 8604239    2:33.83           
            30.22  2:33.83
  9. Rudi Butselaar                GoSwim                 2:34.87 8700577    2:42.82           
            34.32  2:42.82
 10. Kasper Boers                  Aquarijn               2:43.67 8100165    2:46.47           
            33.94  2:46.47
 11. Christiaan Sloof              de Meer                2:25.30 8703073    2:47.00           
            33.36  2:47.00
 12. Peter van den Dool            GoSwim                 2:47.41 8704973    2:57.04           
            36.25  2:57.04
 13. Barend Kamphuis               Aquarijn               2:47.53 8100835    3:01.49           
            39.56  3:01.49



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
15.11.2008 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Linda Kamperman               Aquarijn               1:07.16 9601238    1:05.80           
          1:05.80
  2. Elise de Graaff               de Meer                1:10.83 9504936    1:10.98 FJ 1      
          1:10.98
  3. Michelle Geisler              Aquarijn               1:06.41 9502514    1:10.98 FJ 2      
          1:10.98
  4. Dèlenn van Oostrom            de Meer                1:14.15 9600056    1:12.17           
          1:12.17
  5. Mette Bijeman                 Aquarijn               1:19.95 9506282    1:14.32           
          1:14.32
  6. Suzan Stange                  de Meer                1:15.56 9501238    1:15.32           
          1:15.32
  7. Katja Bos                     VZC-E&P                1:16.82 9503782    1:16.45           
          1:16.45
  8. Manon van de Kraats           VZC-E&P                1:20.41 9500448    1:17.89           
          1:17.89
  9. Michelle Muller               VZC-E&P                1:20.06 9603484    1:19.89           
          1:19.89
 10. Janita Verkuil                Aquarijn               1:17.53 9503320    1:21.48           
          1:21.48
 11. Chantal van de Kraats         VZC-E&P                1:21.82 9600280    1:22.34           
          1:22.34
 12. Jessica van de Geer           Aquarijn               1:24.09 9605338    1:22.69           
          1:22.69
 13. Molly Harris                  GoSwim                 1:25.62 9605040    1:24.49           
          1:24.49
 14. Babs van der Land             GoSwim                 1:29.39 9504642    1:25.98           
          1:25.98
 15. Rinske Dirksen                VZC-E&P                1:25.23 9501122    1:29.50           
          1:29.50
 16. Jessie Harms                  GoSwim                 1:38.54 9503628    1:33.35           
          1:33.35
AFGE Davita Mooij                  VZC-E&P                1:33.68 9701418                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 2 en later
15.11.2008 - 15:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Donny van den Bosch           Aquarijn               2:36.70 9502001    2:37.76           
            33.86  2:37.76
  2. Sjoerd Murk                   Aquarijn               2:36.46 9500967    2:39.18           
            36.22  2:39.18
  3. Marnix Ykema                  VZC-E&P                3:08.51 9601555    3:02.50           
            40.84  3:02.50
  4. Matthijs Wilschut             GoSwim                 3:26.13 9501679    3:08.04           
            42.45  3:08.04
  5. Loris Misic                   VZC-E&P                3:25.81 9602101    3:20.13           
            45.98  3:20.13
  6. Merijn Huiberts               GoSwim                 3:18.39 9600235    3:25.26           
            43.94  3:25.26
 DIS Lorenzo Missione              GoSwim                 3:45.00 9602433    3:45.07           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            51.67  3:45.07
 DIS Ruben Verboon                 GoSwim                      NT 9604095    4:04.28           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            56.13  4:04.28
AFGE Coen Stange                   de Meer                3:41.39 9700087                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Meisjes, 50m schoolslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
15.11.2008 - 16:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Schulpen               Aquarijn                 42.41 9700158      42.68           
  2. Felicia Emanuelson            de Meer                  45.67 9703168      43.69           
  3. Lobke Schoonderbeek           VZC-E&P                  50.36 9802070      46.35           
  4. Britt Monker                  de Meer                  48.16 9700576      47.46           
  5. Amy van Asselt                GoSwim                   53.71 9702708      50.54           
  6. Shannon Mommersteeg           Aquarijn                 53.80 9702398      52.04           
  7. Myrthe Schepers               de Meer                  54.54 9802114      52.80           
  8. Anaëlle De Briais Backer      de Meer                  50.95 9803490      53.13           
  9. Renske Feenstra               GoSwim                   55.96 9902026      54.35           
 10. Demi Hulsebos                 GoSwim                   59.90 9702710      56.46           
 11. Amber van de Kraats           VZC-E&P                  56.20 9900236      56.54           
 12. Iris Schepers                 de Meer                     NT 9902670      56.98           
 13. Laura Akkerman                GoSwim                 1:03.02 9902030    1:02.26           
 14. Kim Ronner                    de Meer                1:04.95 9802126    1:03.02           
 15. Anne Hoekendijk               GoSwim                      NT 9803276    1:04.31           
 16. Merel Eikens                  GoSwim                 1:08.39 9901128    1:05.91           
AFGE Melissa de Jong               de Meer                  43.46 9701022                      
AFGE Lisa Korving                  VZC-E&P                  58.77 9900382                      
AFGE Davita Mooij                  VZC-E&P                  49.38 9701418                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                      Jongens, 100m rugslag               Jongens Minioren 4,5,6
15.11.2008 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Justus Ykema                  VZC-E&P                1:29.13 9900029    1:30.46           
          1:30.46
  2. Niels van Beek                VZC-E&P                1:35.13 9800409    1:32.29           
          1:32.29
  3. Martijn Kornet                GoSwim                 1:34.37 9700231    1:33.72           
          1:33.72
  4. Michael den Oudsten           Aquarijn               1:36.26 9703181    1:33.97           
          1:33.97
  5. Leroy van Ooijik              VZC-E&P                1:32.43 9800361    1:35.61           
          1:35.61
  6. Colin van der Bijl            Aquarijn               1:36.68 9700631    1:35.76           
          1:35.76
  7. Tim Bredenhof                 Aquarijn               1:39.57 9702243    1:36.91           
          1:36.91
  8. Ruben Nap                     VZC-E&P                1:36.47 9800213    1:37.42           
          1:37.42
  9. Mike van de Bovenkamp         VZC-E&P                1:50.22 9703351    1:40.07           
          1:40.07
 10. Joshua Verkuil                Aquarijn               1:33.55 9700859    1:42.93           
          1:42.93
 11. Luuk Monker                   de Meer                1:39.66 9900443    1:45.32           
          1:45.32
 12. Justin Hannewijk              GoSwim                 2:02.74 9901445    1:51.73           
          1:51.73
 13. David Koymans                 GoSwim                 1:49.73 9900671    1:52.99           
          1:52.99
 14. Sander van Ditmarsch          GoSwim                      NT 9900669    2:01.16           
          2:01.16
 15. Mark van Ditmarsch            GoSwim                 1:59.91 9701943    2:01.17           
          2:01.17
 16. Balder Haze                   GoSwim                      NT 9802449    2:23.97           
          2:23.97
 DIS Joost Schepers                de Meer                1:42.93 9901017    1:43.30           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:43.30
 DIS Gino Kraan                    GoSwim                 2:02.15 9802451    1:55.64           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          1:55.64
 DIS Devin van Cuijlenborg         de Meer                     NT 9803267    2:19.39           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:19.39
  NG Gert-Jan van Osch             GoSwim                      NT 9803399                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                   Dames, 4 x 100m vrije slag                Dames Senioren Open
15.11.2008 - 16:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. VZC-E&P 1                     VZC-E&P                4:07.88            4:15.30           
        Elke Jansen, 85                            Elina de Ruiter, 94
        Suzanne Erdbrink, 87                       Charlotte Groeneveld, 87
          1:04.39  4:15.30

  2. Aquarijn 1                    Aquarijn               4:16.80            4:16.80 FJ 1      
        Zoë van Zijl, 95                           Iris Selten, 92
        Jip Mulkens, 94                            Denise Schulpen, 97
          1:06.08  4:16.80

  3. de Meer 1                     de Meer                4:22.51            4:16.80 FJ 2      
        Monique van de Hoeff, 92                   Madelon van Zanten, 91
        Jacqueline Nelisse, 80                     Monique van Lint, 86
          1:04.94  4:16.80

  4. GoSwim 1                      GoSwim                 4:11.09            4:18.45           
        Claire de Winter, 94                       Anne van den Brink, 87
        Petra van den Brink, 91                    Rana van Beek, 84
          1:00.82  4:18.45

  5. GoSwim 2                      GoSwim                 4:15.30            4:20.08           
        Trudy van den Brink, 93                    Vita Schipper, 93
        Romy van Slagmaat, 94                      Saskia de Klerk, 90
          1:05.47  4:20.08

  6. de Meer 2                     de Meer                4:40.93            4:52.22           
        Latascha Kilian, 97                        Lisanne van Harten, 90
        Suzanne Robberegt, 92                      Elise de Graaff, 95
          1:11.50  4:52.22

  7. de Meer 3                     de Meer                4:59.41            4:54.02           
        Dèlenn van Oostrom, 96                     Marcella den Hertog, 94
        Lisa de Goei, 94                           Shannen Bronk, 93
          1:12.23  4:54.02




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                   Heren, 4 x 100m wisselslag                Heren Senioren Open
15.11.2008 - 16:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. VZC-E&P 1                     VZC-E&P                4:13.88            4:17.56           
        Joeri Scheidt, 91                          Joost Groeneveld, 92
        Erwin vd Haar, 90                          Thijs Hagelstein, 91
          1:06.28  4:17.56

  2. GoSwim 1                      GoSwim                 4:13.26            4:19.26           
        Erik Wolsing, 80                           Johan van Roon, 86
        Timo de Jong, 93                           Guus van Middelaar, 90
          1:03.70  4:19.26

  3. de Meer 1                     de Meer                4:11.52            4:21.08           
        Christiaan Sloof, 87                       Harald Sniekers, 82
        Stefan Hazeleger, 91                       Martijn Mulder, 89
          1:12.91  4:21.08

  4. Aquarijn 1                    Aquarijn               4:24.97            4:31.66           
        Donny van den Bosch, 95                    Tim Wagenmans, 91
        Wouter Kaman, 93                           Jesse Schaekers, 93
          1:12.68  4:31.66

  5. GoSwim 2                      GoSwim                 4:32.81            4:41.01           
        Robbin van Kilsdonk, 92                    Rudi Butselaar, 87
        Joren Harms, 94                            Jean Maurice van Zoelen, 92
          1:06.89  4:41.01

 DIS GoSwim 3                      GoSwim                 5:08.81            5:13.20           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
        Frank Wilschut, 93                         Erik Wilmes, 94
        Berend Adan, 92                            Peter van den Dool, 87
          1:21.07  5:13.20

AFGE de Meer 2                     de Meer                4:52.41                              
        Kevin Liemburg, 93                         Erik van de Hoeff, 90
        Joris Matthee, 77                          Freek Brouwers, 91




SPLASH Meet Manager 2007Registered to VZC Veenendaal