Zeeuwse Competitie Hoofdklasse deel 3
Vlissingen (NED),    9.11.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 200m rugslag, 11 jaar en ouder    Nr. 2. Heren, 200m rugslag, 11 jaar en ouder
Nr. 3. Dames, 50m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 4. Heren, 50m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 5. Dames, 1500m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 6. Heren, 200m vlinderslag, 11 jaar en ouder
Nr. 7. Dames, 100m wisselslag, 11 jaar en ouder    Nr. 8. Heren, 100m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 9. Dames, 50m schoolslag, 11 jaar en ouder    Nr. 10. Heren, 50m schoolslag, 11 jaar en ouder
Nr. 11. Dames, 4 x 100m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 12. Heren, 4 x 50m wisselslag, 11 jaar en ouder


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                                    Dames, 200m rugslag                                  11 jaar en ouder
09.11.2008 - 13:00                                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd          RT               
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            2:24.18     2:25.27                           
        NK limiet
            33.13  1:10.30  1:48.34  2:25.27
    2.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde               2:31.28     2:33.21                           
            35.73  1:14.22  1:53.83  2:33.21
    3.  Lotte Dalmeijer               9601166   Luctor et Emergo         2:50.75     2:39.16                           
        NJK limiet
            36.48  1:16.68  1:57.77  2:39.16
    4.  Jaimy Kort                    9205654   De Stormvogel            2:43.52     2:43.74                           
            38.74  1:20.00  2:02.65  2:43.74
    5.  Romy Hoogendijk               9601258   Luctor et Emergo         2:49.51     2:44.91                           
        NJK limiet
            36.71  1:18.34  2:01.66  2:44.91
    6.  Kelsey Onderdijk              9102340   Luctor et Emergo         2:44.98     2:45.31                           
            38.19  1:19.03  2:01.95  2:45.31
    7.  Charlotte Bral                9600258   ZCKoewacht               2:48.09     2:47.38                           
            38.94  1:21.11  2:04.39  2:47.38
    8.  Larissa Gelderland            9600476   ZCKoewacht               2:52.55     2:48.49                           
            38.91  1:21.68  2:06.08  2:48.49
    9.  Sabine van Waes               8503136   ZCKoewacht               2:45.43     2:51.99                           
            39.62  1:23.07  2:08.16  2:51.99
   10.  Saskia de Haard               9401972   Luctor et Emergo         2:48.00     2:55.59                           
            39.30  1:23.75  2:09.96  2:55.59
   11.  Sophie Bonte                  9600976   ZCKoewacht               2:59.88     2:55.73                           
            40.58  1:24.94  2:10.64  2:55.73
   12.  Dunya Luteijn                 9404040   De Schelde               2:57.51     2:56.55                           
          1:24.82  2:11.07  2:56.55
   13.  Melissa van Assel             9402552   ZCKoewacht               3:00.41     2:58.93                           
            42.08  1:27.60  2:13.34  2:58.93
   14.  Sabina van Doeselaar          8900962   ZCKoewacht               2:47.42     2:59.06                           
            40.03  1:25.00  2:12.19  2:59.06
   15.  Vivian Koopmanschap           9404010   De Stormvogel            3:11.76     3:03.80                           
            43.98  1:29.88  2:17.58  3:03.80
   16.  Corline Meulmeester           9502244   De Stormvogel            3:09.34     3:06.06                           
            43.54  1:30.93  2:19.40  3:06.06
   17.  Yentl Geelhoedt               9502660   De Schelde                    NT     3:06.26                           
            42.84  1:29.22  2:17.87  3:06.26
   18.  Manon Nijskens                9402984   ZCKoewacht               3:28.66     3:17.28                           
            43.96  1:33.96  2:26.26  3:17.28
   19.  Irène Stavast                 9703218   Luctor et Emergo         3:00.00     3:50.99                           
            54.76  1:53.93  2:54.85  3:50.99
   DIS  Kelly Bergez                  9603132   ZCKoewacht               2:59.55                                       
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
    NG  Danique van Peenen            9202888   De Stormvogel            3:05.07                                       
    NG  Emelie Bral                   9100430   ZCKoewacht               2:43.39                                       



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                                    Heren, 200m rugslag                                  11 jaar en ouder
09.11.2008 - 13:12                                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd          RT               
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde               2:16.66     2:13.43                           
        Zeeuws Jaargangrecord
            32.05  1:05.63  1:39.42  2:13.43
    2.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde               2:20.96     2:16.16                           
        NK Limiet
            32.28  1:06.85  1:42.06  2:16.16
    2.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo         2:19.76     2:16.16                           
            31.13  1:05.08  1:40.55  2:16.16
    4.  Niek de Ridder                8802819   Luctor et Emergo         2:33.69     2:20.35                           
            31.43  1:06.20  1:42.75  2:20.35
    5.  Bob Dalmeijer                 9402203   Luctor et Emergo         2:32.33     2:20.75                           
        Zeeuws Jaargangrecord, NJK Limiet
            33.38  1:08.81  1:44.84  2:20.75
    6.  Stefan Roovers                9102753   De Stormvogel            2:23.00     2:23.06                           
            34.09  1:10.05  1:46.69  2:23.06
    7.  Roderick van Doeselaar        9200261   ZCKoewacht               2:21.39     2:23.21                           
            33.97  1:10.12  1:46.92  2:23.21
    8.  Tommy van Overmeeren          8402887   De Schelde               2:32.42     2:32.00                           
            35.54  1:13.64  1:52.73  2:32.00
    9.  Steven Uijl                   9304075   Luctor et Emergo         2:43.33     2:33.62                           
            36.11  1:14.89  1:54.73  2:33.62
   10.  Paul van den Driest           9200283   Luctor et Emergo         2:34.24     2:36.65                           
            36.35  1:16.41  1:57.32  2:36.65
   11.  Arco Wagenvoort               6500989   Luctor et Emergo         2:50.00     2:36.78                           
            35.42  1:14.09  1:54.45  2:36.78
   12.  Philip van Moll               9700767   Luctor et Emergo         2:55.00     2:41.83                           
        Zeeuws Jaargangrecord
            37.42  1:18.79  2:00.61  2:41.83
   13.  Christoph Bral                9202391   ZCKoewacht               2:43.23     2:41.92                           
            37.27  1:18.87  2:00.50  2:41.92
   14.  Levy Kort                     9600583   De Stormvogel            2:47.39     2:47.84                           
            40.16  1:23.33  2:06.40  2:47.84
   15.  Kevin Dickie                  9402071   De Schelde               2:54.75     2:48.37                           
            38.84  1:22.39  2:06.78  2:48.37
   16.  Sjoerd van de Poele           9500265   ZCKoewacht               2:58.78     2:52.36                           
            39.39  1:22.98  2:08.19  2:52.36
   17.  Sjakko Bekkers                9501591   De Stormvogel            3:12.10     3:03.70                           
            42.31  1:28.89  2:16.71  3:03.70
   18.  Mariano Kamoen                9600559   ZCKoewacht               3:20.76     3:15.41                           
            45.05  1:35.44  2:28.24  3:15.41
   19.  Karsten van Assel             9501537   ZCKoewacht               3:34.79     3:20.90                           
            47.48  1:40.89  2:32.93  3:20.90



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                                   Dames, 50m vrije slag                                 11 jaar en ouder
09.11.2008 - 13:23                                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd          RT               
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel              27.06       27.17       +0,76               
        NK Limiet
    2.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel              27.77       27.59       +0,73               
        NK Limiet
    3.  Monique de Haard              9203828   Luctor et Emergo           29.68       29.13       +0,80               
    4.  Anniek Minderhoud             9302698   De Stormvogel              29.26       29.65       +0,74               
    5.  Zoë Braal                     8700550   Luctor et Emergo           29.40       30.16       +0,76               
    6.  Kelsey Onderdijk              9102340   Luctor et Emergo           30.32       30.35       +0,78               
    7.  Sabina van Doeselaar          8900962   ZCKoewacht                 30.71       30.58       +0,95               
    8.  Anouk Meesen                  8902828   ZCKoewacht                 30.14       30.77       +0,86               
    9.  Savannah Leenheer             9603072   De Stormvogel              32.70       30.85                           
   10.  Sabine van Waes               8503136   ZCKoewacht                 28.81       30.89                           
   11.  Willemijn Verhelst            9405394   De Schelde                 33.91       30.97                           
   12.  Eline Nijskens                8803194   ZCKoewacht                 31.87       31.01       +0,88               
   13.  Romy Hoogendijk               9601258   Luctor et Emergo           31.52       31.02       +0,69               
   14.  Leonie Edenburg               9005382   Luctor et Emergo           31.70       31.20       +0,75               
   15.  Esther Brinkman               9300136   Luctor et Emergo           31.25       31.28       +0,75               
   16.  Kelly Bergez                  9603132   ZCKoewacht                 31.24       31.34                           
   17.  Sophie Bonte                  9600976   ZCKoewacht                 31.54       31.55       +0,85               
   18.  Lotte Dalmeijer               9601166   Luctor et Emergo           32.60       31.67       +0,77               
   19.  Anneloek Schrijvershof        8603212   Luctor et Emergo           34.17       31.81       +0,74               
   20.  Amira Fathi                   9402974   De Stormvogel              32.97       31.90       +0,72               
   21.  Vivienne van Vliet            9404956   De Stormvogel              32.92       32.10       +0,86               
   22.  Bianca de Pooter              9202738   De Schelde                 32.54       32.25       +0,83               
   23.  Eline van der Werf            9404260   De Schelde                 32.71       32.27       +0,87               
   24.  Eline de Haard                9601004   Luctor et Emergo           35.16       32.34       +0,72               
   25.  Anouk Molewijk                9501916   De Schelde                 32.29       32.59                           
   26.  Chelsea Schild                9502584   De Stormvogel              34.55       32.87       +0,72               
   27.  Xantina Romkes-le Clercq      9403846   ZCKoewacht                 33.18       33.19                           
   28.  Corline Meulmeester           9502244   De Stormvogel              33.12       33.21                           
   29.  Saskia de Haard               9401972   Luctor et Emergo           32.24       33.38       +0,71               
   30.  Sophie van Bolderik           9702314   De Schelde                 34.79       33.50                           
   30.  Melissa van Assel             9402552   ZCKoewacht                 33.29       33.50                           
   30.  Geneva Joval                  9702108   Luctor et Emergo           34.11       33.50                           
   33.  Joanne Palsma                 9008188   Luctor et Emergo           33.72       33.53       +0,85               
   34.  Demi van der Werf             9701860   De Stormvogel              34.51       33.80       +0,93               
   35.  Talitha Romkes le Clercq      9104310   ZCKoewacht                 33.57       34.04       +0,91               
   36.  Vivian Koopmanschap           9404010   De Stormvogel              34.61       34.15       +0,71               
   37.  Romy de Bruijne               9602628   De Schelde                 34.71       34.18       +0,90               
   38.  Marianne Bhugwandass          9307322   De Stormvogel              37.01       34.47                           
   39.  Janneke van de Poele          9301128   ZCKoewacht                 33.37       34.56       +0,85               
   40.  Yentl Geelhoedt               9502660   De Schelde                 33.88       34.63       +0,98               
   41.  Manon van Geersdaele          9206908   De Schelde                 34.84       34.71       +0,73               
   42.  Josine van Dorsselaer         8801040   ZCKoewacht                 33.06       34.73       +0,82               
   43.  Paula Zulfah                  9604488   De Stormvogel              35.56       34.80       +0,78               
   44.  Rowena de Kok                 9602908   De Stormvogel              34.84       34.81       +0,96               
   45.  Simone de Rijcke              9603452   ZCKoewacht                 35.56       35.31                           
   46.  Ellen Ristau                  5400062   Luctor et Emergo           34.27       35.36       +0,95               
   47.  Britt Wolterman               9503840   De Stormvogel              37.74       35.51       +0,58               
   48.  Nadine van Geersdaele         9406366   De Schelde                 37.29       35.64       +0,84               
   49.  Liza Koole                    9505670   De Stormvogel              37.18       35.91       +0,90               
   50.  Maartje Oosterhoff            9702590   Luctor et Emergo           36.14       36.63       +0,86               
   51.  Manon Nijskens                9402984   ZCKoewacht                 37.14       36.99                           
   52.  Sarinah Leenheer              9703066   De Stormvogel              39.32       37.15       +0,85               
   53.  Charissa Loof                 9603550   De Schelde                 38.15       37.30       +0,84               
   54.  Mette Wagenvoort              9702532   Luctor et Emergo           38.36       37.49                           
   55.  Kirsten Kramer                9303996   De Stormvogel              40.12       37.90       +0,81               
   56.  Selina Dimkos                 9702458   ZCKoewacht                 38.07       38.45       +0,93               
   56.  Nadine Koster                 9701898   ZCKoewacht                 38.74       38.45                           
   58.  Cherida Dieleman              9700566   ZCKoewacht                 37.59       38.51                           
   59.  Alisa van der Werf            9402338   De Stormvogel              38.36       39.25                           
   60.  Jasmijn van den Berge         9703994   De Stormvogel              41.98       40.06       +0,88               
   61.  Eva de Weert                  9605122   De Stormvogel              44.65       40.07                           
   62.  Irène Stavast                 9703218   Luctor et Emergo           45.54       40.20                           
   63.  Irene de Buck                 9704000   De Stormvogel              43.61       40.95                           
   64.  Joelle Siewe                  9605120   De Stormvogel              43.62       41.12       +0,76               
   65.  Ane Sletten                   9307050   De Schelde                 41.32       41.18                           
   66.  Janine van den Driest         9704046   De Stormvogel              46.25       41.29       +0,88               
   67.  Sabine Menu                   9700676   ZCKoewacht                 47.37       44.08       +0,92               
   68.  Tessy Block                   9605540   ZCKoewacht                 47.39       44.78                           
   69.  Noortje Pompies               9703216   Luctor et Emergo           49.92       44.99                           
   70.  Indra Goossen                 9703962   ZCKoewacht                 46.53       45.19                           
   71.  Milou Bogaert                 9605426   ZCKoewacht                 51.40       47.34       +0,97               
   72.  Rowena Block                  9605538   ZCKoewacht                 53.45       49.68                           
   73.  Kelsey van de Broeke          9603938   ZCKoewacht                 50.81     1:07.01                           
   DIS  Lobke Bun                     9604016   ZCKoewacht                 47.07                                       
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  Shireen Westerweele           9704086   Luctor et Emergo           44.61                                       
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  Merel Beemster                9505069   De Schelde                 38.65                                       
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
    NG  Manon Boone                   9304238   De Schelde                 30.95                                       
    NG  Dymphie Huijssen              9502494   De Schelde                 35.15                                       
    NG  Emelie Bral                   9100430   ZCKoewacht                 29.20                                       
    NG  Merel Kuijs                   9704002   De Stormvogel              44.59                                       
    NG  Danique van Peenen            9202888   De Stormvogel              33.18                                       



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                                   Heren, 50m vrije slag                                 11 jaar en ouder
09.11.2008 - 13:40                                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd          RT               
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo           24.07       24.12       +0,86               
    2.  Davy Bisslik                  8202351   Luctor et Emergo           26.69       24.96       +0,77               
    3.  Sander v. Nieuwenhuyzen       9104257   De Stormvogel              26.12       25.48       +0,86               
    4.  Martijn Mechielsen            9001933   De Stormvogel              26.32       25.53       +0,46               
    5.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde                 25.75       25.57       +0,72               
    6.  Cees van Houwelingen          6300351   De Schelde                 25.39       25.92       +0,89               
    7.  Tommy van Overmeeren          8402887   De Schelde                 25.68       26.20                           
    8.  Sonny Corré                   9303615   Luctor et Emergo           27.26       26.75                           
    9.  Jasper Rouwendal              9006069   De Stormvogel              26.71       26.83       +0,75               
   10.  Niels Suy                     9302967   De Schelde                 27.82       26.85       +0,83               
   11.  Rob Kluwen                    7201361   Luctor et Emergo           26.77       26.98       +0,86               
   12.  Ivar Jansen v Rosendaal       9203335   De Schelde                 27.95       28.24       +0,75               
   13.  Dominique Rombout             9101925   ZCKoewacht                 28.51       28.79       +0,86               
   14.  Richard Oskam                 9402119   De Schelde                 29.96       29.31       +0,91               
   15.  Nico Huijssen                 9303653   De Schelde                 30.50       29.69       +0,84               
   16.  Christian de Die              9501635   De Schelde                 31.46       29.77       +0,83               
   17.  Yaus Lekatompessy             8702039   Luctor et Emergo           30.38       30.26       +0,77               
   18.  Mark Legters                  9303361   De Schelde                 31.93       30.29       +0,83               
   19.  Raymond Tax                   9402765   De Stormvogel              30.77       30.33       +0,69               
   20.  Jeroen de Putter              9204149   De Schelde                    NT       30.75       +0,83               
   21.  Cas van Vorstenbos            9403241   De Schelde                 31.47       30.80       +0,61               
   22.  Gijs Manhave                  9403199   De Schelde                 33.02       30.86       +0,66               
   23.  Pedro Mol                     9600581   De Stormvogel              31.36       30.90       +0,71               
   24.  Andrew van Vliet              9107373   De Stormvogel              35.19       31.16       +0,73               
   25.  Casper Zwier                  9701355   Luctor et Emergo           31.87       31.25       +0,72               
   26.  Levy Kort                     9600583   De Stormvogel              31.96       31.47       +0,70               
   27.  Aaron v d Broeke              9306155   ZCKoewacht                 32.44       31.91                           
   28.  Jonathan Davidse              9702473   De Stormvogel              33.61       33.13                           
   29.  Tom van Gils                  9501799   Luctor et Emergo           33.33       33.15       +0,73               
   30.  Rachid Aburabaiya             9205673   Luctor et Emergo           31.11       33.54                           
   31.  Jeroen Ruissen                9504093   ZCKoewacht                 37.14       33.65       +0,69               
   32.  Bram van Bolderik             9503019   De Schelde                 35.55       34.10       +0,84               
   33.  Rik Rozendaal                 9503619   Luctor et Emergo           37.32       34.54                           
   34.  Jeroen Wezeman                9504437   De Schelde                 33.68       35.60                           
   35.  Didier Strijdonk              9107389   ZCKoewacht                 38.72       36.80       +0,95               
   36.  Alex Breel                    9700945   De Stormvogel              37.33       37.00                           
   37.  Ryan Verschuren               9502979   ZCKoewacht                 44.82       37.13       +0,91               
   38.  Jean-Paul de Pooter           9601693   De Stormvogel              37.59       37.42       +0,92               
   39.  Arno van Leuven               9604091   ZCKoewacht                 38.96       38.00       +0,84               
   40.  Maarten van Kalsbeek          9403973   Luctor et Emergo           39.01       38.13       +0,92               
   41.  Bas Goossen                   9501955   ZCKoewacht                 38.42       39.63                           
   42.  Sander de Ridder              9604139   De Schelde                 44.38       40.94       +0,89               
   43.  Koen Legters                  9603193   De Schelde                 42.53       41.03                           
   44.  Alexander Wessel              9603241   De Stormvogel              43.55       41.09       +0,64               
   45.  Abe Kramer                    5700481   De Stormvogel              41.03       41.37                           
   46.  René Langebeeke               9702357   Luctor et Emergo           47.10       44.28                           
   DIS  Christian Pavic               9700753   Luctor et Emergo           44.01                   +0,63               
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                                  Dames, 1500m vrije slag                                11 jaar en ouder
09.11.2008 - 13:48                                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd          RT               
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel           18:22.74    17:49.40       +0,77               
        Zeeuws Jaargangrecord
            31.17  1:05.00  1:40.03  2:15.18  2:50.17  3:25.53  4:00.80  4:36.77  5:12.42  5:48.29  6:24.37
          7:00.40  7:36.53  8:13.20  8:49.97  9:25.27 10:01.43 10:37.72 11:13.61 11:49.83 12:26.47 13:03.49
         13:40.09 14:16.92 14:53.93 15:30.86 16:06.00 16:41.87 17:15.98 17:49.40
    2.  Priscilla Meerman             9401428   Luctor et Emergo        18:59.17    19:26.19       +0,87               
            31.98  1:06.45  1:42.78  2:19.93  2:58.37  3:36.78  4:15.22  4:53.61  5:32.38  6:11.51  6:50.27
          7:29.60  8:08.44  8:47.91  9:26.90 10:06.75 10:46.23 11:26.58 12:06.56 12:45.85 13:25.17 14:05.07
         14:45.06 15:24.75 16:05.14 16:45.11 17:25.54 18:06.69 18:47.55 19:26.19
    3.  Eline Nijskens                8803194   ZCKoewacht                    NT    20:48.93       +0,85               
            35.63  1:15.07  1:55.75  2:36.99  3:18.32  4:00.09  4:42.11  5:23.73  6:05.71  6:47.75  7:29.87
          8:12.08  8:54.03  9:36.33 10:18.85 11:01.23 11:42.88 12:25.26 13:07.88 13:50.09 14:32.67 15:14.87
         15:57.31 16:39.49 17:21.75 18:03.72 18:45.52 19:27.31 20:08.41 20:48.93
    4.  Lieke Beezemer                9100152   De Schelde              22:22.07    21:50.92                           
            35.88  1:15.68  1:57.93  2:40.80  3:24.09  4:08.32  4:52.42  5:37.21  6:21.51  7:05.45  7:50.44
          8:34.88  9:19.74 10:03.92 10:48.16 11:33.10 12:17.89 13:01.90 13:47.07 14:30.80 15:15.07 15:58.75
         16:43.20 17:27.60 18:12.19 18:56.48 19:41.72 20:25.95 21:09.35 21:50.92



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                                  Heren, 200m vlinderslag                                11 jaar en ouder
09.11.2008 - 14:11                                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd          RT               
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Davy Bisslik                  8202351   Luctor et Emergo         2:28.95     2:12.99       +0,79               
        Zeeuws Jaargangrecord
            30.50  1:05.08  1:39.32  2:12.99
    2.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo         2:33.48     2:15.36       +0,74               
        Zeeuws Jaargangrecord, NJK Limiet
            29.92  1:05.37  1:39.51  2:15.36
    3.  Niek de Ridder                8802819   Luctor et Emergo         2:21.53     2:16.68       +0,78               
            31.08  1:06.01  1:41.35  2:16.68
    4.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo         2:27.26     2:22.64                           
            28.73  1:03.19  1:41.48  2:22.64
    5.  René van Wallenburg           9204413   Luctor et Emergo         2:25.00     2:25.08       +0,72               
            30.79  1:07.91  1:47.00  2:25.08
    6.  Stefan Roovers                9102753   De Stormvogel            2:30.22     2:29.43       +0,74               
            31.39  1:08.18  1:47.71  2:29.43
    7.  Niels Suy                     9302967   De Schelde                    NT     2:34.56       +0,87               
            31.86  1:10.72  1:53.00  2:34.56
    8.  Roderick van Doeselaar        9200261   ZCKoewacht               2:29.44     2:42.27       +0,87               
            32.23  1:11.66  1:56.94  2:42.27
    9.  Steven Uijl                   9304075   Luctor et Emergo         2:40.00     2:43.16       +0,81               
            35.36  1:16.30  1:58.88  2:43.16
   10.  Sjoerd van de Poele           9500265   ZCKoewacht                    NT     2:48.27       +0,87               
            36.29  1:18.56  2:02.83  2:48.27
   11.  Richard Oskam                 9402119   De Schelde               3:05.05     2:49.03       +0,88               
            35.44  1:19.20  2:07.12  2:49.03
   12.  Casper Zwier                  9701355   Luctor et Emergo         2:55.00     2:59.40       +0,72               
        Zeeuws Jaargangrecord
            40.51  1:28.53  2:15.27  2:59.40
   13.  Pedro Mol                     9600581   De Stormvogel            3:10.42     3:01.10                           
            37.72  1:25.33  2:14.59  3:01.10
   14.  Sjakko Bekkers                9501591   De Stormvogel                 NT     3:18.74       +0,76               
            42.49  1:33.49  2:26.75  3:18.74




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                                  Dames, 100m wisselslag                                 11 jaar en ouder
09.11.2008 - 14:25                                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd          RT               
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            1:07.99     1:07.55       +0,75               
        Zeeuws Jaargangrecord
            31.08  1:07.55
    2.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel            1:10.38     1:08.89                           
            31.65  1:08.89
    3.  Monique de Haard              9203828   Luctor et Emergo         1:12.00     1:12.11       +0,75               
            33.72  1:12.11
    4.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde               1:10.02     1:12.48       +0,91               
            33.37  1:12.48
    5.  Anniek Minderhoud             9302698   De Stormvogel            1:14.26     1:15.10       +0,56               
            35.02  1:15.10
    6.  Kelsey Onderdijk              9102340   Luctor et Emergo         1:13.69     1:15.85       +0,82               
            33.64  1:15.85
    7.  Willemijn Verhelst            9405394   De Schelde               1:18.76     1:15.88                           
            35.16  1:15.88
    8.  Anouk Meesen                  8902828   ZCKoewacht               1:14.99     1:16.01       +0,84               
            36.01  1:16.01
    9.  Jaimy Kort                    9205654   De Stormvogel            1:17.57     1:16.33                           
            35.69  1:16.33
   10.  Savannah Leenheer             9603072   De Stormvogel            1:22.41     1:16.34       +0,83               
            35.94  1:16.34
   11.  Zoë Braal                     8700550   Luctor et Emergo         1:15.93     1:16.56                           
            36.12  1:16.56
   12.  Larissa Gelderland            9600476   ZCKoewacht               1:20.13     1:17.89                           
            35.99  1:17.89
   13.  Sabine van Waes               8503136   ZCKoewacht               1:17.48     1:18.00       +0,52               
            34.49  1:18.00
   14.  Anneloek Schrijvershof        8603212   Luctor et Emergo         1:14.34     1:19.00       +0,81               
            36.40  1:19.00
   15.  Eline de Haard                9601004   Luctor et Emergo         1:21.00     1:19.60       +0,73               
            36.60  1:19.60
   16.  Leonie Edenburg               9005382   Luctor et Emergo         1:18.63     1:20.18                           
            36.78  1:20.18
   17.  Anouk Molewijk                9501916   De Schelde               1:20.92     1:20.71                           
            38.03  1:20.71
   18.  Sabina van Doeselaar          8900962   ZCKoewacht               1:18.84     1:20.80       +0,94               
            36.30  1:20.80
   19.  Sophie Bonte                  9600976   ZCKoewacht               1:22.30     1:21.40       +0,87               
            36.99  1:21.40
   20.  Dunya Luteijn                 9404040   De Schelde               1:23.61     1:21.44       +0,92               
            38.03  1:21.44
   21.  Bianca de Pooter              9202738   De Schelde               1:22.28     1:22.26       +0,84               
            38.25  1:22.26
   22.  Lotte Dalmeijer               9601166   Luctor et Emergo         1:25.43     1:22.99       +0,82               
            37.10  1:22.99
   23.  Janneke van de Poele          9301128   ZCKoewacht               1:21.34     1:23.06                           
            38.17  1:23.06
   24.  Charlotte Bral                9600258   ZCKoewacht               1:23.51     1:23.18                           
            39.74  1:23.18
   25.  Demi van der Werf             9701860   De Stormvogel            1:26.11     1:23.53                           
            39.64  1:23.53
   26.  Vivienne van Vliet            9404956   De Stormvogel            1:25.85     1:24.73       +0,84               
            39.80  1:24.73
   27.  Joanne Palsma                 9008188   Luctor et Emergo         1:20.00     1:25.19       +0,75               
            41.15  1:25.19
   28.  Corline Meulmeester           9502244   De Stormvogel            1:25.15     1:25.81       +0,93               
            41.77  1:25.81
   29.  Geneva Joval                  9702108   Luctor et Emergo         1:25.53     1:25.84       +0,73               
            39.37  1:25.84
   30.  Melissa van Assel             9402552   ZCKoewacht               1:26.92     1:26.25       +0,98               
            40.44  1:26.25
   31.  Chelsea Schild                9502584   De Stormvogel            1:25.89     1:26.34       +0,87               
            39.41  1:26.34
   32.  Vivian Koopmanschap           9404010   De Stormvogel            1:26.54     1:27.24       +0,76               
            40.52  1:27.24
   33.  Sophie van Bolderik           9702314   De Schelde               1:32.67     1:27.30       +0,95               
            40.70  1:27.30
   34.  Josine van Dorsselaer         8801040   ZCKoewacht               1:24.43     1:27.32       +0,87               
            39.95  1:27.32
   35.  Talitha Romkes le Clercq      9104310   ZCKoewacht               1:25.26     1:27.46                           
            40.35  1:27.46
   36.  Xantina Romkes-le Clercq      9403846   ZCKoewacht               1:30.23     1:27.61       +0,83               
            41.33  1:27.61
   37.  Rowena de Kok                 9602908   De Stormvogel            1:30.07     1:27.62                           
            43.65  1:27.62
   38.  Romy de Bruijne               9602628   De Schelde               1:26.52     1:27.97       +0,58               
            44.01  1:27.97
   39.  Manon van Geersdaele          9206908   De Schelde               1:25.76     1:28.02                           
            39.23  1:28.02
   40.  Yentl Geelhoedt               9502660   De Schelde               1:26.01     1:29.39                           
            43.21  1:29.39
   41.  Britt Wolterman               9503840   De Stormvogel            1:30.23     1:30.74       +0,77               
            43.62  1:30.74
   42.  Charissa Loof                 9603550   De Schelde               1:30.72     1:30.93       +0,77               
            42.53  1:30.93
   43.  Nadine van Geersdaele         9406366   De Schelde               1:35.63     1:32.01                           
            43.05  1:32.01
   44.  Marianne Bhugwandass          9307322   De Stormvogel            1:30.61     1:32.06                           
            43.39  1:32.06
   45.  Maartje Oosterhoff            9702590   Luctor et Emergo         1:36.51     1:34.15       +0,85               
            45.19  1:34.15
   46.  Manon Nijskens                9402984   ZCKoewacht               1:36.52     1:34.58       +0,97               
            44.69  1:34.58
   47.  Mette Wagenvoort              9702532   Luctor et Emergo         1:38.99     1:35.41       +0,63               
            44.52  1:35.41
   48.  Sarinah Leenheer              9703066   De Stormvogel            1:38.35     1:36.01                           
            45.29  1:36.01
   49.  Simone de Rijcke              9603452   ZCKoewacht               1:42.66     1:36.52                           
            46.67  1:36.52
   50.  Kirsten Kramer                9303996   De Stormvogel            1:37.33     1:37.06       +0,82               
            45.84  1:37.06
   51.  Cherida Dieleman              9700566   ZCKoewacht               1:37.05     1:37.36                           
            45.21  1:37.36
   52.  Ane Sletten                   9307050   De Schelde               1:38.68     1:37.70                           
            47.01  1:37.70
   53.  Alisa van der Werf            9402338   De Stormvogel            1:40.11     1:37.88                           
            47.97  1:37.88
   54.  Nadine Koster                 9701898   ZCKoewacht               1:40.70     1:40.16                           
            48.02  1:40.16
   55.  Jasmijn van den Berge         9703994   De Stormvogel                 NT     1:41.02       +0,84               
            51.04  1:41.02
   56.  Eva de Weert                  9605122   De Stormvogel                 NT     1:41.37                           
            50.68  1:41.37
   57.  Selina Dimkos                 9702458   ZCKoewacht               1:42.76     1:42.67                           
            49.08  1:42.67
   58.  Lobke Bun                     9604016   ZCKoewacht               1:34.77     1:43.72                           
            52.05  1:43.72
   59.  Demi van Campenhout           9703728   De Schelde               1:49.68     1:45.47       +0,82               
            49.92  1:45.47
   60.  Irene de Buck                 9704000   De Stormvogel                 NT     1:49.33       +0,80               
            52.37  1:49.33
   61.  Shireen Westerweele           9704086   Luctor et Emergo         1:59.85     1:56.83                           
            56.80  1:56.83
   62.  Sabine Menu                   9700676   ZCKoewacht               2:02.06     1:58.58       +0,94               
            57.37  1:58.58
   63.  Tessy Block                   9605540   ZCKoewacht                    NT     1:58.82                           
          1:03.78  1:58.82
   64.  Milou Bogaert                 9605426   ZCKoewacht                    NT     2:00.43                           
          1:01.02  2:00.43
   DIS  Eline van der Werf            9404260   De Schelde               1:25.76                                       
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  Kelly Bergez                  9603132   ZCKoewacht               1:22.03                                       
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  Noortje Pompies               9703216   Luctor et Emergo         2:04.93     1:54.47       +0,66               
        RH - RH:  Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            58.02  1:54.47
   DIS  Indra Goossen                 9703962   ZCKoewacht               2:14.46     2:06.68                           
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:03.32  2:06.68
   DIS  Rowena Block                  9605538   ZCKoewacht                    NT     2:08.66                           
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:03.43  2:08.66
    NG  Dymphie Huijssen              9502494   De Schelde               1:28.05                                       
    NG  Emelie Bral                   9100430   ZCKoewacht               1:16.30                                       
    NG  Manon Boone                   9304238   De Schelde               1:16.84                                       



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                                  Heren, 100m wisselslag                                 11 jaar en ouder
09.11.2008 - 14:48                                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd          RT               
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde               1:00.75     1:00.82       +0,78               
            29.20  1:00.82
    2.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo         1:00.90     1:01.41       +0,91               
            27.93  1:01.41
    3.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde               1:03.82     1:03.82                           
            29.30  1:03.82
    4.  Bob Dalmeijer                 9402203   Luctor et Emergo         1:08.95     1:04.40       +0,74               
            29.09  1:04.40
    5.  Sander v. Nieuwenhuyzen       9104257   De Stormvogel            1:06.86     1:05.10       +0,84               
            29.52  1:05.10
    6.  Rob Kluwen                    7201361   Luctor et Emergo         1:06.00     1:06.14                           
            30.34  1:06.14
    7.  Martijn Mechielsen            9001933   De Stormvogel            1:07.20     1:06.29       +0,78               
            30.19  1:06.29
    8.  Roderick van Doeselaar        9200261   ZCKoewacht               1:05.51     1:06.51       +0,80               
            30.51  1:06.51
    9.  Christoph Bral                9202391   ZCKoewacht               1:08.75     1:08.21       +0,81               
            31.28  1:08.21
   10.  Niels Suy                     9302967   De Schelde               1:11.08     1:09.17       +0,86               
            31.70  1:09.17
   11.  Yaus Lekatompessy             8702039   Luctor et Emergo         1:12.64     1:11.61       +0,72               
            32.59  1:11.61
   12.  Paul van den Driest           9200283   Luctor et Emergo         1:12.26     1:12.33                           
            33.89  1:12.33
   13.  Ivar Jansen v Rosendaal       9203335   De Schelde               1:12.95     1:13.46       +0,76               
            33.11  1:13.46
   14.  Nico Huijssen                 9303653   De Schelde               1:20.42     1:14.52       +0,76               
            34.26  1:14.52
   15.  Christian de Die              9501635   De Schelde               1:20.15     1:15.50       +0,85               
            34.73  1:15.50
   16.  Richard Oskam                 9402119   De Schelde               1:16.91     1:15.84       +0,94               
            35.41  1:15.84
   17.  Dominique Rombout             9101925   ZCKoewacht               1:15.26     1:18.02       +0,84               
            35.98  1:18.02
   18.  Gijs Manhave                  9403199   De Schelde               1:23.26     1:18.93       +0,83               
            38.18  1:18.93
   19.  Mark Legters                  9303361   De Schelde               1:23.80     1:18.99       +0,89               
            38.82  1:18.99
   20.  Jeroen de Putter              9204149   De Schelde                    NT     1:19.24       +0,81               
            36.41  1:19.24
   21.  Andrew van Vliet              9107373   De Stormvogel                 NT     1:19.61       +0,73               
            38.28  1:19.61
   22.  Raymond Tax                   9402765   De Stormvogel            1:20.44     1:19.66                           
            37.49  1:19.66
   23.  Cas van Vorstenbos            9403241   De Schelde               1:22.35     1:19.84       +0,85               
            35.73  1:19.84
   24.  Aaron v d Broeke              9306155   ZCKoewacht               1:20.25     1:19.93       +0,84               
            37.65  1:19.93
   25.  Levy Kort                     9600583   De Stormvogel            1:22.66     1:20.37       +0,71               
            37.84  1:20.37
   26.  Philip van Moll               9700767   Luctor et Emergo         1:22.54     1:21.97                           
            37.51  1:21.97
   27.  Tom van Gils                  9501799   Luctor et Emergo         1:24.30     1:22.21                           
            38.87  1:22.21
   28.  Kevin Dickie                  9402071   De Schelde               1:23.22     1:24.01       +0,88               
            37.85  1:24.01
   29.  Rachid Aburabaiya             9205673   Luctor et Emergo         1:27.08     1:27.52       +0,78               
            39.98  1:27.52
   30.  Jonathan Davidse              9702473   De Stormvogel            1:28.85     1:28.34                           
            41.03  1:28.34
   31.  Jeroen Ruissen                9504093   ZCKoewacht               1:35.04     1:30.32       +0,74               
            42.88  1:30.32
   32.  Bram van Bolderik             9503019   De Schelde               1:33.75     1:31.11       +0,86               
            42.24  1:31.11
   33.  Rik Rozendaal                 9503619   Luctor et Emergo         1:35.40     1:31.52       +0,82               
            42.77  1:31.52
   34.  Alex Breel                    9700945   De Stormvogel            1:32.99     1:32.63       +0,85               
            45.47  1:32.63
   35.  Karsten van Assel             9501537   ZCKoewacht               1:39.60     1:33.22                           
            45.57  1:33.22
   36.  Maarten van Kalsbeek          9403973   Luctor et Emergo         1:36.29     1:34.90                           
            46.72  1:34.90
   37.  Ryan Verschuren               9502979   ZCKoewacht               1:49.42     1:37.83       +0,94               
            47.10  1:37.83
   38.  Didier Strijdonk              9107389   ZCKoewacht               1:40.05     1:38.18       +0,60               
            46.63  1:38.18
   39.  Jean-Paul de Pooter           9601693   De Stormvogel            1:38.17     1:41.39       +0,99               
            46.23  1:41.39
   40.  Sander de Ridder              9604139   De Schelde                    NT     1:43.99       +0,88               
            50.88  1:43.99
   41.  Christian Pavic               9700753   Luctor et Emergo         1:50.78     1:46.03       +0,80               
            52.34  1:46.03
   DIS  Mariano Kamoen                9600559   ZCKoewacht               1:28.12     1:30.71       +0,92               
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
            43.93  1:30.71
   DIS  Bas Goossen                   9501955   ZCKoewacht               1:42.31     1:39.75       +0,87               
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
            48.97  1:39.75
   DIS  Arno van Leuven               9604091   ZCKoewacht               1:43.47     1:41.44       +0,83               
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
            48.06  1:41.44
   DIS  René Langebeeke               9702357   Luctor et Emergo         1:58.53     1:54.65                           
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
            54.49  1:54.65



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                                   Dames, 50m schoolslag                                 11 jaar en ouder
09.11.2008 - 15:03                                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd          RT               
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel              38.06       36.39       +0,74               
    2.  Monique de Haard              9203828   Luctor et Emergo           37.90       37.55                           
    3.  Savannah Leenheer             9603072   De Stormvogel              39.22       37.62                           
    4.  Amira Fathi                   9402974   De Stormvogel              37.55       37.75       +0,80               
    5.  Romy Hoogendijk               9601258   Luctor et Emergo           38.30       37.88       +0,70               
    6.  Willemijn Verhelst            9405394   De Schelde                 38.72       38.48       +0,82               
    7.  Eline Nijskens                8803194   ZCKoewacht                 38.44       38.76       +0,93               
    8.  Anouk Meesen                  8902828   ZCKoewacht                 37.69       38.85       +0,85               
    9.  Larissa Gelderland            9600476   ZCKoewacht                 39.73       39.26                           
   10.  Anneloek Schrijvershof        8603212   Luctor et Emergo           38.64       39.40       +0,79               
   11.  Jaimy Kort                    9205654   De Stormvogel              39.80       39.53       +0,84               
   12.  Anniek Minderhoud             9302698   De Stormvogel              39.92       39.77       +0,74               
   13.  Leonie Edenburg               9005382   Luctor et Emergo           41.90       40.86       +0,79               
   14.  Eline van der Werf            9404260   De Schelde                 41.28       41.34       +0,93               
   15.  Anouk Molewijk                9501916   De Schelde                 41.33       41.88       +0,90               
   16.  Joanne Palsma                 9008188   Luctor et Emergo           43.09       41.91       +0,76               
   17.  Dunya Luteijn                 9404040   De Schelde                 41.71       42.10       +0,94               
   18.  Demi van der Werf             9701860   De Stormvogel              44.08       42.59                           
   19.  Bianca de Pooter              9202738   De Schelde                 42.20       42.85                           
   20.  Esther Brinkman               9300136   Luctor et Emergo           42.45       42.95       +0,71               
   21.  Paula Zulfah                  9604488   De Stormvogel              45.37       43.39       +0,79               
   22.  Romy de Bruijne               9602628   De Schelde                 38.30       43.66                           
   23.  Rowena de Kok                 9602908   De Stormvogel              43.26       44.03       +0,98               
   24.  Eline de Haard                9601004   Luctor et Emergo           45.56       44.94       +0,54               
   25.  Talitha Romkes le Clercq      9104310   ZCKoewacht                 42.49       45.00       +0,91               
   26.  Charlotte Bral                9600258   ZCKoewacht                 44.32       45.09                           
   27.  Liza Koole                    9505670   De Stormvogel              43.16       45.23       +0,92               
   28.  Geneva Joval                  9702108   Luctor et Emergo           46.21       45.73       +0,79               
   29.  Sophie van Bolderik           9702314   De Schelde                 46.81       45.88                           
   30.  Josine van Dorsselaer         8801040   ZCKoewacht                 44.71       46.04       +0,83               
   31.  Marianne Bhugwandass          9307322   De Stormvogel              46.13       46.10       +0,61               
   32.  Saskia de Haard               9401972   Luctor et Emergo           43.50       46.76       +0,73               
   33.  Xantina Romkes-le Clercq      9403846   ZCKoewacht                 43.94       46.97       +0,88               
   34.  Nadine Koster                 9701898   ZCKoewacht                 46.54       47.34                           
   35.  Lobke Bun                     9604016   ZCKoewacht                 57.77       47.61                           
   36.  Ane Sletten                   9307050   De Schelde                 47.81       47.86                           
   37.  Charissa Loof                 9603550   De Schelde                 47.45       47.98       +0,86               
   38.  Cherida Dieleman              9700566   ZCKoewacht                 48.43       48.47       +0,87               
   39.  Tessy Block                   9605540   ZCKoewacht                 50.73       48.81                           
   40.  Simone de Rijcke              9603452   ZCKoewacht                 49.54       49.76       +0,91               
   41.  Maartje Oosterhoff            9702590   Luctor et Emergo           54.53       49.84       +0,90               
   42.  Kirsten Kramer                9303996   De Stormvogel              55.15       50.09       +0,82               
   43.  Britt Wolterman               9503840   De Stormvogel              51.26       50.14       +0,80               
   44.  Alisa van der Werf            9402338   De Stormvogel              51.05       50.40       +0,91               
   45.  Merel Beemster                9505069   De Schelde                 49.14       50.51                           
   46.  Demi van Campenhout           9703728   De Schelde                 53.48       51.09                           
   47.  Irène Stavast                 9703218   Luctor et Emergo           54.22       51.10                           
   48.  Shireen Westerweele           9704086   Luctor et Emergo           50.45       51.30       +0,85               
   49.  Selina Dimkos                 9702458   ZCKoewacht                 50.94       51.35       +0,90               
   50.  Eva de Weert                  9605122   De Stormvogel              53.67       51.39                           
   51.  Jasmijn van den Berge         9703994   De Stormvogel              58.25       51.45       +0,85               
   52.  Mette Wagenvoort              9702532   Luctor et Emergo           53.00       51.90       +0,82               
   53.  Joelle Siewe                  9605120   De Stormvogel              51.23       51.93                           
   54.  Janine van den Driest         9704046   De Stormvogel                 NT       52.83                           
   55.  Noortje Pompies               9703216   Luctor et Emergo           55.98       53.49                           
   56.  Irene de Buck                 9704000   De Stormvogel              59.82       54.09       +0,87               
   57.  Rowena Block                  9605538   ZCKoewacht                 55.68       55.54       +0,89               
   58.  Sabine Menu                   9700676   ZCKoewacht                 54.86       55.97       +0,83               
   59.  Milou Bogaert                 9605426   ZCKoewacht                 57.36       56.21                           
   60.  Indra Goossen                 9703962   ZCKoewacht                 58.99       57.78       +0,96               
   61.  Kelsey van de Broeke          9603938   ZCKoewacht                 53.81       59.11       +0,98               
    NG  Manon Boone                   9304238   De Schelde                 39.15                                       
    NG  Dymphie Huijssen              9502494   De Schelde                 44.93                                       
    NG  Merel Kuijs                   9704002   De Stormvogel              53.28                                       



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                                  Heren, 50m schoolslag                                 11 jaar en ouder
09.11.2008 - 15:17                                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd          RT               
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo           31.51       31.07       +0,72               
        Zeeuws Jaargangrecord
    2.  Davy Bisslik                  8202351   Luctor et Emergo           33.44       31.51       +0,72               
    3.  Tommy van Overmeeren          8402887   De Schelde                 30.88       31.62       +0,78               
    4.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde                 32.02       31.93                           
    5.  Niek de Ridder                8802819   Luctor et Emergo           33.57       32.21       +0,80               
    6.  Christoph Bral                9202391   ZCKoewacht                 33.18       33.25       +0,78               
    7.  Sander v. Nieuwenhuyzen       9104257   De Stormvogel              34.80       33.56                           
    7.  Cees van Houwelingen          6300351   De Schelde                 34.02       33.56       +0,86               
        Zeeuws Jaargangrecord
    9.  Rob Kluwen                    7201361   Luctor et Emergo           36.24       33.57       +0,87               
   10.  Jasper Rouwendal              9006069   De Stormvogel              34.03       33.74       +0,76               
   11.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo           34.56       33.92       +0,75               
   12.  Sonny Corré                   9303615   Luctor et Emergo           33.54       33.99       +0,79               
   13.  Nico Huijssen                 9303653   De Schelde                 35.31       35.33       +0,77               
   14.  René van Wallenburg           9204413   Luctor et Emergo           37.11       36.62       +0,78               
   15.  Dominique Rombout             9101925   ZCKoewacht                 35.87       36.88       +0,85               
   16.  Steven Uijl                   9304075   Luctor et Emergo           36.99       36.96       +0,85               
   17.  Paul van den Driest           9200283   Luctor et Emergo           37.34       37.49       +0,92               
   18.  Stefan Roovers                9102753   De Stormvogel              38.96       37.88                           
   19.  Sjoerd van de Poele           9500265   ZCKoewacht                 39.06       38.12       +0,82               
   20.  Andrew van Vliet              9107373   De Stormvogel              41.55       39.38       +0,76               
   21.  Richard Oskam                 9402119   De Schelde                 39.51       40.56       +0,92               
   22.  Mark Legters                  9303361   De Schelde                 41.32       40.83       +0,90               
   23.  Rachid Aburabaiya             9205673   Luctor et Emergo           42.33       40.95       +0,82               
   24.  Jeroen Wezeman                9504437   De Schelde                 42.11       41.24                           
   25.  Jeroen de Putter              9204149   De Schelde                    NT       41.54       +0,88               
   26.  Pedro Mol                     9600581   De Stormvogel              43.18       41.69       +0,75               
   27.  Tom van Gils                  9501799   Luctor et Emergo           42.76       42.73                           
   28.  Gijs Manhave                  9403199   De Schelde                 43.26       43.05       +0,70               
   29.  Mariano Kamoen                9600559   ZCKoewacht                 43.08       44.18                           
   30.  Didier Strijdonk              9107389   ZCKoewacht                 47.36       46.49                           
   31.  Alex Breel                    9700945   De Stormvogel              47.38       46.92                           
   32.  Jonathan Davidse              9702473   De Stormvogel              47.01       46.96       +0,83               
   33.  Casper Zwier                  9701355   Luctor et Emergo           45.02       46.98       +0,73               
   34.  Karsten van Assel             9501537   ZCKoewacht                 47.02       47.01                           
   35.  Jeroen Ruissen                9504093   ZCKoewacht                 49.26       47.83       +0,82               
   36.  Rik Rozendaal                 9503619   Luctor et Emergo           49.10       48.17                           
   37.  Alexander Wessel              9603241   De Stormvogel              51.11       48.47       +0,69               
   38.  Maarten van Kalsbeek          9403973   Luctor et Emergo           46.99       49.35       +0,91               
   39.  Ryan Verschuren               9502979   ZCKoewacht                 51.16       50.09       +0,98               
   40.  Abe Kramer                    5700481   De Stormvogel              54.15       50.92                           
   41.  Koen Legters                  9603193   De Schelde                 49.06       51.30       +0,95               
   42.  Arno van Leuven               9604091   ZCKoewacht                 50.46       51.92       +0,85               
   43.  Sander de Ridder              9604139   De Schelde                 53.79       53.41                           
   44.  René Langebeeke               9702357   Luctor et Emergo           56.38     1:01.51                           
   DIS  Bas Goossen                   9501955   ZCKoewacht                 52.09       50.62                           
        SK - SK:  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
   DIS  Christian Pavic               9700753   Luctor et Emergo           54.63       52.88                           
        SJ - SJ:  Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                               Dames, 4 x 100m vrije slag                               11 jaar en ouder
09.11.2008 - 15:27                                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd          RT               
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Stormvogel 1                         De Stormvogel            4:03.49     4:02.29       +0,76               
        Zeeuws Estafetterecord, NK Limiet
        Merel van der Ent, 93                                  Manon Minneboo, 93
        Anniek Minderhoud, 93                                  Judith Stap, 93
            29.24    59.79  1:30.39  2:04.10  2:32.37  3:03.40  3:31.39  4:02.29

    2.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         4:21.73     4:18.95       +0,86               
        Zoë Braal, 87                                          Kelsey Onderdijk, 91
        Monique de Haard, 92                                   Priscilla Meerman, 94
            30.92  1:05.22  1:35.63  2:08.66  2:40.12  3:14.43  3:44.45  4:18.95

    3.  ZCKoewacht 2                            ZCKoewacht               4:22.57     4:34.65                           
        Eline Nijskens, 88                                     Sabine van Waes, 85
        Sabina van Doeselaar, 89                               Anouk Meesen, 89
            32.63  1:08.17  1:41.07  2:17.29  2:49.44  3:25.21  3:58.21  4:34.65

    4.  Luctor et Emergo 2                      Luctor et Emergo         4:32.15     4:43.19       +0,72               
        Esther Brinkman, 93                                    Leonie Edenburg, 90
        Anneloek Schrijvershof, 86                             Saskia de Haard, 94
            33.39  1:08.89  1:42.71  2:20.70  2:53.76  3:30.60  4:04.06  4:43.19

    5.  De Schelde 1                            De Schelde               4:40.19     4:44.26       +0,88               
        Lieke Beezemer, 91                                     Bianca de Pooter, 92
        Josje van Houwelingen, 90                              Willemijn Verhelst, 94
            33.32  1:11.25  1:41.27  2:13.89  2:50.82  3:32.16  4:05.71  4:44.26

    6.  ZCKoewacht 1                            ZCKoewacht               4:45.52     4:47.47       +0,79               
        Sophie Bonte, 96                                       Charlotte Bral, 96
        Larissa Gelderland, 96                                 Kelly Bergez, 96
            32.97  1:09.52  1:23.10  1:44.64  2:57.84  3:36.12  4:09.02  4:47.47

    7.  Luctor et Emergo 3                      Luctor et Emergo         4:47.82     4:54.74       +0,77               
        Romy Hoogendijk, 96                                    Eline de Haard, 96
        Lotte Dalmeijer, 96                                    Maartje Oosterhoff, 97
            33.21  1:10.00  1:43.54  2:21.48  2:55.96  3:33.86  4:12.09  4:54.74

    8.  De Schelde 2                            De Schelde               4:50.03     4:56.16       +0,88               
        Anouk Molewijk, 95                                     Yentl Geelhoedt, 95
        Dunya Luteijn, 94                                      Eline van der Werf, 94
            35.40  1:13.67  1:48.47  2:26.27  3:02.37  3:43.11  4:17.80  4:56.16

    9.  De Stormvogel 3                         De Stormvogel            4:58.26     5:05.35       +0,86               
        Chelsea Schild, 95                                     Corline Meulmeester, 95
        Demi van der Werf, 97                                  Savannah Leenheer, 96
            35.84  1:16.75  1:52.01  2:32.51  3:10.54  3:53.08  4:26.51  5:05.35

   10.  De Stormvogel 4                         De Stormvogel            5:16.88     5:21.93       +0,56               
        Britt Wolterman, 95                                    Liza Koole, 95
        Paula Zulfah, 96                                       Rowena de Kok, 96
            37.73  1:17.48  1:54.41  2:38.37  3:18.61  4:02.45  4:39.54  5:21.93

   11.  De Schelde 3                            De Schelde               5:36.14     5:33.30                           
        Charissa Loof, 96                                      Merel Beemster, 95
        Romy de Bruijne, 96                                    Sophie van Bolderik, 97
            40.88  1:26.25  2:04.91  2:48.95  3:31.87  4:18.92  4:54.15  5:33.30

   12.  De Stormvogel 5                         De Stormvogel            5:32.41     5:35.52       +0,81               
        Sarinah Leenheer, 97                                   Kirsten Kramer, 93
        Marianne Bhugwandass, 93                               Vivian Koopmanschap, 94
            39.66  1:26.97  2:04.73  2:48.95  3:30.42  4:16.74  4:53.67  5:35.52

   13.  De Stormvogel 6                         De Stormvogel            6:14.08     6:02.43                           
        Vivienne van Vliet, 94                                 Joelle Siewe, 96
        Jasmijn van den Berge, 97                              Irene de Buck, 97
            35.66  1:15.37  1:59.59  2:50.11  3:32.87  4:21.05  5:09.62  6:02.43

   DIS  ZCKoewacht 3                            ZCKoewacht               5:09.83                                       
        EA - EA:  Te vroeg overgenomen  (geen eindtijd noteren). Toelichting: bij de verenigingszwemcompetitie en de nationale estafettekampioenschappen de tijd voorop het proces-verbaal vermelden., 3e zwemmer
        Melissa van Assel, 94                                  Xantina Romkes-le Clercq, 94
        Manon Nijskens, 94                                     Josine van Dorsselaer, 88
            35.88  1:14.52  1:53.49  2:42.61

    NG  De Stormvogel 2                         De Stormvogel            4:40.55                                       
        Vivienne van Vliet, 94                                 Jaimy Kort, 92
        Danique van Peenen, 92                                 Amira Fathi, 94




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                                Heren, 4 x 50m wisselslag                               11 jaar en ouder
09.11.2008 - 15:40                                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd          RT               
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         1:53.17     1:50.73                           
        Joeri van Wallenburg, 90                               Niek de Ridder, 88
        Davy Bisslik, 82                                       Toby Aarnoutse, 89
            28.94    59.39  1:27.01  1:50.73

    2.  De Schelde 1                            De Schelde               1:53.57     1:53.66                           
        Bas van Houwelingen, 92                                Kevin Hondsmerk, 88
        Tommy van Overmeeren, 84                               Cees van Houwelingen, 63
            29.75  1:00.99  1:27.77  1:53.66

    3.  Luctor et Emergo 2                      Luctor et Emergo         2:01.50     1:57.64                           
        Zeeuws Estafetterecord
        Bob Dalmeijer, 94                                      Sonny Corré, 93
        Simon Edenburg, 93                                     Steven Uijl, 93
            30.33  1:01.06  1:30.76  1:57.64

    4.  De Stormvogel 1                         De Stormvogel            2:02.71     1:57.75                           
        Stefan Roovers, 91                                     Sander v. Nieuwenhuyzen, 91
        Jasper Rouwendal, 90                                   Martijn Mechielsen, 90
            30.29  1:03.92  1:31.93  1:57.75

    5.  Luctor et Emergo 3                      Luctor et Emergo         2:02.26     2:07.17                           
        Philip van Moll, 97                                    Rudi Goudswaard, 69
        Yaus Lekatompessy, 87                                  Rob Kluwen, 72
            35.17  1:10.45  1:39.00  2:07.17

    6.  ZCKoewacht 1                            ZCKoewacht               2:04.62     2:08.30                           
        Roderick van Doeselaar, 92                             Sjoerd van de Poele, 95
        Christoph Bral, 92                                     Dominique Rombout, 91
            31.05  1:04.67  1:38.36  2:08.30

    7.  De Schelde 2                            De Schelde               2:17.18     2:17.84                           
        Christian de Die, 95                                   Richard Oskam, 94
        Ivar Jansen v Rosendaal, 92                            Mark Legters, 93
            33.44  1:11.65  1:46.61  2:17.84

    8.  De Stormvogel 2                         De Stormvogel            2:28.34     2:29.43                           
        Pedro Mol, 96                                          Raymond Tax, 94
        Levy Kort, 96                                          Jonathan Davidse, 97
            37.15  1:19.47  1:54.49  2:29.43

    9.  ZCKoewacht 2                            ZCKoewacht               2:18.10     2:43.41                           
        Jeroen Ruissen, 95                                     Aaron v d Broeke, 93
        Mariano Kamoen, 96                                     Karsten van Assel, 95
            42.86  1:29.12  2:05.88  2:43.41

   DIS  ZCKoewacht 3                            ZCKoewacht               2:53.48     2:20.52                           
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht., 3e zwemmer
        Ryan Verschuren, 95                                    Arno van Leuven, 96
        Didier Strijdonk, 91                                   Bas Goossen, 95
            44.21  1:31.36  1:46.07  2:20.52




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Stormvogel