Ine Vossen trofee 2008
Maastricht (NED),    9.11.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 100m vrije slag, Senioren Open    Nr. 2. Dames, 100m vrije slag, Senioren Open
Nr. 3. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 6 en later    Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag, Minioren 5 en later
Nr. 5. Alle, 50m rugslag, Minioren 4 en later    Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 4 en later
Nr. 7. Meisjes, 100m schoolslag, Jeugd 2 en later    Nr. 8. Jongens, 100m vrije slag, Junioren 2 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 3 en later    Nr. 10. Heren, 100m schoolslag, Senioren Open
Nr. 11. Dames, 100m schoolslag, Senioren Open    Nr. 12. Jongens, 100m vlinderslag, Minioren 6 en later
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag, Minioren 5 en later    Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 4 en later
Nr. 15. Meisjes, 100m vlinderslag, Jeugd 2 en later    Nr. 16. Alle, 50m vrije slag, Minioren 4 en later
Nr. 17. Heren, 100m rugslag, Senioren Open    Nr. 18. Dames, 100m rugslag, Senioren Open
Nr. 19. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 2 en later    Nr. 20. Meisjes, 100m schoolslag, Junioren 3 en later
Nr. 21. Jongens, 100m vrije slag, Junioren 4 en later    Nr. 22. Meisjes, 100m vrije slag, Jeugd 2 en later
Nr. 23. Heren, 100m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 24. Dames, 100m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 25. Alle, 50m schoolslag, Minioren 4 en later    Nr. 26. Jongens, 100m rugslag, Junioren 2 en later
Nr. 27. Meisjes, 100m rugslag, Junioren 3 en later    Nr. 28. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 6 en later
Nr. 29. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 5 en later    Nr. 30. Gemengd, 8 x 50m vrije slag, 11 jaar en ouder


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Heren, 100m vrije slag                 Heren senioren open
9.11.08 - 15:00                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander van Elburg             8800937 ZC Valkenburg            54.73     1.          
    2.  Sjors Pietermans              9106841 Patrick                  55.92     2.          
    3.  Tom van der Sterren           8502495 ZEPS                     56.17     3.          
    4.  Jordy Vroomen                 9400341 Eurode KZC               56.97     4.          
    5.  Roy Kleijkers                 8100881 ZEPS                     58.57     5.          
    6.  Jeroen Custers                9106319 Kimbria                  58.86     6.          
    7.  Tim Metsemakers               8902129 Patrick                  59.58     7.          
    8.  Marcel Meuffels               8101149 Patrick                1:00.07     8.          
    9.  Marc Verhaeg                  8905665 Hellas-Glana           1:00.58     9.          
   10.  Gertjan Winten                8803881 MZ&PC                  1:02.18    10.          
   11.  Thijs van der Sterren         9102207 ZEPS                   1:02.58    11.          
   12.  Sjo van Rooij                 9101943 Kimbria                1:03.67    12.          
   13.  Pim van Zeijl                 9003415 Kimbria                1:03.82    13.          
   14.  Peter Mertens                 8501725 MZ&PC                  1:05.35    14.          
   15.  Max Houben                    9100999 Hellas-Glana           1:07.80    15.          
   16.  Tom Goffin                    8604457 NIMO                   1:13.29    16.          
   17.  Sharmaine Sahusilawane        8805923 Hellas-Glana           1:14.92    17.          
   18.  Roy Lahou                     8906483 MZ&PC                  1:16.86    18.          
   19.  Tim Hustinx                   9203397 Hellas-Glana           1:17.32    19.          
   20.  David Burger                  9107381 NIMO                   1:19.02    20.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Dames, 100m vrije slag                 Dames senioren open
9.11.08 - 15:05                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rebecca Vroomen               9301772 Eurode KZC             1:05.25     1.          
    2.  Tessa Kierkels                9101602 ZC Valkenburg          1:05.32     2.          
    3.  Marianka Peeters              8803394 Patrick                1:05.42     3.          
    4.  Kathinka Vertommen            8201712 Kimbria                1:05.89     4.          
    5.  Roos Lemmen                   8403078 Eurode KZC             1:08.18     5.          
    6.  Jolien van Golde              9204200 ZC Valkenburg          1:09.02     6.          
    7.  Rianne Golsteijn              8601262 Patrick                1:10.23     7.          
    8.  Christa Craenen               9200384 Patrick                1:11.02     8.          
    9.  Annemieke de Heer             9200704 ZEPS                   1:11.16     9.          
   10.  Silvy Collin                  8900802 Hellas-Glana           1:11.21    10.          
   11.  Aimee Janssen                 9104864 Kimbria                1:11.42    11.          
   12.  Silvana Klander               8902252 Hellas-Glana           1:11.43    12.          
   13.  Meidrie Lensen                9002302 Hellas-Glana           1:13.77    13.          
   14.  Emma Willems                  9301036 NIMO                   1:14.07    14.          
   15.  Tina van Golde                9305820 Kimbria                1:14.45    15.          
   16.  Evelien Schwillens            9201602 MZ&PC                  1:14.80    16.          
   17.  Mieke Vranken                 8302508 ZEPS                   1:15.51    17.          
   18.  Noortje van Zeijl             9204156 Kimbria                1:16.04    18.          
   19.  Ashley de Vos                 8705882 ZEPS                   1:17.23    19.          
   20.  Rian Lensen                   8805688 Hellas-Glana           1:17.50    20.          
   21.  Priscilla Brouwer de          9307448 NIMO                   1:29.56    21.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Jongens, 100m schoolslag                minioren 6 en later
9.11.08 - 15:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lars van Didden               9701615 ZEPS                   1:33.67     1.          
    2.  Jeroen de Croock              9702025 ZC Valkenburg          1:33.68     2.          
    3.  Jordy Severins                9800559 Eurode KZC             1:37.07     3.          
    4.  Michaily Pappas               9700285 Kimbria                1:40.02     4.          
    5.  Ruben Delvoie                 9703833 MZ&PC                  1:40.98     5.          
    6.  Kevin Janssen                 9700585 Kimbria                1:41.20     6.          
    7.  Luc Nelissen                  9701381 Patrick                1:49.56     7.          
    8.  Martijn Huveneers             9700299 Hellas-Glana           1:50.20     8.          
    9.  Jasper Slobbe                 9700435 Patrick                2:00.39     9.          
   10.  Quint Jacobs                  9801671 NIMO                   2:01.64    10.          
   11.  Bart Köhlen                   9802453 Hellas-Glana           2:03.32    11.          
   12.  Lars Hamacher                 9703189 Patrick                2:06.97    12.          
   DIS  David Paulissen               9703489 NIMO                   2:13.56    DIS          
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                    Meisjes, 100m schoolslag                minioren 5 en later
9.11.08 - 15:20                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jessica van Dijk              9800552 Kimbria                1:35.07     1.          
    2.  Shania Haenen                 9802528 Eurode KZC             1:41.61     2.          
    3.  Tobie Saparuwe                9802954 Kimbria                1:42.62     3.          
    4.  Pernille Somers               9802310 Hellas-Glana           1:43.15     4.          
    5.  Janina Beckers                9800574 Eurode KZC             1:45.48     5.          
    6.  Esther Provaas                9803346 MZ&PC                  1:46.09     6.          
    7.  Rianne de Croock              9801466 ZC Valkenburg          1:48.07     7.          
    8.  Daphne Erkens                 9802372 NIMO                   1:50.09     8.          
    9.  Iris Provaas                  9803344 MZ&PC                  1:50.23     9.          
   10.  Hannah Billman                9800576 Eurode KZC             1:52.13    10.          
   11.  Minke Theunissen              9801826 ZC Valkenburg          1:55.07    11.          
   12.  Michelle Bartelet             9802184 MZ&PC                  1:56.13    12.          
   13.  Denise Craenen                9900040 Hellas-Glana           1:57.61    13.          
   14.  Pilar Algera                  9803020 NIMO                   2:02.54    14.          
   15.  Jaqueline van Dooren          9802970 MZ&PC                  2:06.52    15.          
   DIS  Kyra Janssen                  9800990 Kimbria                2:11.85    DIS          
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
 AFGEM  Anna Boshuis                  9803728 Hellas-Glana                    AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Jongens, 50m rugslag                  minioren 4 en later
9.11.08 - 15:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roel Slobbe                   9901287 Patrick                  49.84     1.          
    2.  Leroy Brouwer de              9900739 NIMO                     50.20     2.          
    3.  Corben Braun                  9900835 Eurode KZC               51.25     3.          
    4.  Liam Gadet                    9900307 MZ&PC                    51.90     4.          
    5.  Mariano Paulussen             9901283 Patrick                  54.00     5.          
    6.  Bas Dijkstra                  0000043 NIMO                     54.98     6.          
    7.  Costia Sumtsov                9902109 MZ&PC                    58.54     7.          
    8.  Marc van Meyel                9901597 Kimbria                1:03.02     8.          
    9.  Roel Hustinx                  9900885 Hellas-Glana           1:06.08     9.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Meisjes, 50m rugslag                  minioren 4 en later
9.11.08 - 15:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise Blok                   9900572 MZ&PC                    46.11     1.          
    2.  Julia Lang                    9900730 Hellas-Glana             46.20     2.          
    3.  Kayleigh Fortuin              9902072 Hellas-Glana             48.06     3.          
    4.  Jody Savelberg                9900438 Eurode KZC               49.53     4.          
    5.  Luca Cox                      9900576 MZ&PC                    50.42     5.          
    6.  Nina Vriezelaar               9900570 MZ&PC                    51.64     6.          
    7.  Amber Raadschilders           0000534 Kimbria                  54.00     7.          
    8.  Stella Peeters                9900812 NIMO                     54.29     8.          
    9.  Lieve Göbbels                 0000514 Eurode KZC               54.92     9.          
   10.  Chayenne Odenhoven            0000468 NIMO                     56.60    10.          
   11.  Sanne Hattum                  9900898 Eurode KZC               57.16    11.          
   12.  Robin-Marthe Ghijzen          9901442 Kimbria                  57.26    12.          
   13.  Kassandra Wolf                9901482 NIMO                   1:05.37    13.          
   14.  Lotte Beckers                 0000834 Patrick                1:13.37    14.          
   DIS  Robin Schnijderberg           0100256 Hellas-Glana             55.33    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Sjuul Gommans                 9902502 Hellas-Glana           1:00.16    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                    Jongens, 100m schoolslag                junioren 4 en later
9.11.08 - 15:35                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey Schijns               9401797 Eurode KZC             1:19.32     1.          
    2.  Wilco van der Sluis           9300469 Hellas-Glana           1:20.15     2.          
    3.  Marc Craenen                  9301055 Patrick                1:23.70     3.          
    4.  Stef Verheesen                9402405 Patrick                1:32.26     4.          
    5.  Jordi Hintzen                 9403907 Patrick                1:35.06     5.          
    6.  Tom Gulikers                  9405547 Kimbria                1:37.55     6.          
    7.  Luuk Nguyen                   9306511 Hellas-Glana           1:37.67     7.          
    8.  Bas van Zeijl                 9400821 Kimbria                1:39.29     8.          
   DIS  Eric Scheijen                 9405753 Hellas-Glana                      DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Vincent Wijsman               9405499 Hellas-Glana           1:45.82    DIS          
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 AFGEM  Glenn Rompelberg              9303807 Kimbria                         AFGEM          
    NG  Wouter Thonnon                9302957 MZ&PC                              NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                    Meisjes, 100m schoolslag                   jeugd 2 en later
9.11.08 - 15:40                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jennifer Nelissen             9602546 Eurode KZC             1:30.68     1.          
    2.  Simone Vroemen                9405794 MZ&PC                  1:35.15     2.          
    3.  Anouk van den Boorn           9403902 Kimbria                1:36.26     3.          
    4.  Yvette Peulen                 9405298 Patrick                1:36.39     4.          
    5.  Munirah Braaf                 9305322 Hellas-Glana           1:36.87     5.          
    6.  Sarina Paulussen              9307426 Patrick                1:39.77     6.          
    7.  Veerle Corstjens              9401314 Patrick                1:41.56     7.          
    8.  Kyra Raadschilders            9602604 Kimbria                1:42.36     8.          
    9.  Simone Jongen                 9402028 Kimbria                1:43.69     9.          
   10.  Maud Meuwissen                9402078 Patrick                1:45.69    10.          
   11.  Charlotte Bex                 9306214 Hellas-Glana           1:48.92    11.          
   12.  Lisa Meyers                   9605054 Kimbria                1:59.79    12.          
 AFGEM  Desteny Karssenmakers         9700540 Eurode KZC                      AFGEM          
 AFGEM  Raymonde Weyzen               9405792 MZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                    Jongens, 100m vrije slag                junioren 2 en later
9.11.08 - 15:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mart Theunissen               9500483 ZC Valkenburg          1:01.48     1.          
    2.  Kevin Meuwissen               9502485 Patrick                1:06.50     2.          
    3.  Dylan Notten                  9500099 ZC Valkenburg          1:08.96     3.          
    4.  Robin Meuwissen               9602601 Patrick                1:10.39     4.          
    5.  Bart de Heer                  9500359 ZEPS                   1:10.95     5.          
    6.  Jeroen Martin                 9500839 MZ&PC                  1:14.93     6.          
    7.  Brian Schijns                 9500713 Eurode KZC             1:15.07     7.          
    8.  Kiowa Kamaansing              9506352 NIMO                   1:16.96     8.          
    9.  Tim Siegl                     9603783 Hellas-Glana           1:20.89     9.          
   10.  Jules Cortenraede             9504867 Kimbria                1:23.46    10.          
   11.  Mel Laumen                    9502079 NIMO                   1:27.36    11.          
   12.  Benjamin Kamely               9603765 Kimbria                1:31.42    12.          
   DIS  Jari Geurts                   9505407 Hellas-Glana                      DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Michiel Leenders              9604637 Hellas-Glana                    AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                    Meisjes, 100m vrije slag                junioren 3 en later
9.11.08 - 15:50                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fiona Meuffels                9504366 Patrick                1:09.64     1.          
    2.  Kimberley Brouwer de          9505392 NIMO                   1:13.50     2.          
    3.  Yorgia Pappas                 9500720 Kimbria                1:14.94     3.          
    4.  Nora Chrif                    9501002 MZ&PC                  1:15.36     4.          
    5.  Robin Janssen                 9505602 Kimbria                1:16.51     5.          
    6.  Maaike Greven                 9500826 MZ&PC                  1:17.02     6.          
    7.  Dyonne Lemmens                9502228 ZEPS                   1:18.95     7.          
    8.  Inge Bastings                 9603068 ZC Valkenburg          1:19.60     8.          
    9.  Shanna van Gelooven           9605444 MZ&PC                  1:19.70     9.          
   10.  Joyce Delsing                 9502594 Patrick                1:20.48    10.          
   11.  Lisanne Renet                 9502490 Patrick                1:21.08    11.          
   12.  Dominika Vanhouwe             9701890 ZEPS                   1:21.70    12.          
   13.  Nicole Delsing                9601290 Patrick                1:22.47    13.          
   14.  Laura van Kessel              9504040 Hellas-Glana           1:24.51    14.          
   15.  Katrien Kurvers               9503408 NIMO                   1:26.02    15.          
   16.  Anne van Meyel                9704206 Kimbria                1:28.80    16.          
   17.  Nicole Lora                   9703894 Kimbria                1:29.82    17.          
   18.  Shannon Odenhoven             9703608 NIMO                   1:34.64    18.          
   19.  Maxime Braun                  9703840 Eurode KZC             1:36.51    19.          
   20.  Vera Dijksma                  9605216 Hellas-Glana           1:40.82    20.          
   21.  Lisa Snijkers                 9700112 NIMO                   1:41.35    21.          
 AFGEM  Joëlle Savelberg              9702464 Eurode KZC                      AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Heren, 100m schoolslag                       senioren open
9.11.08 - 16:00                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pieter de Heer                8901141 Hellas-Glana           1:12.89     1.          
    2.  Tom van der Sterren           8502495 ZEPS                   1:14.92     2.          
    3.  Sjors Pietermans              9106841 Patrick                1:15.29     3.          
    4.  Marcel Meuffels               8101149 Patrick                1:18.67     4.          
    5.  Thijs van der Sterren         9102207 ZEPS                   1:23.74     5.          
    6.  Sjo van Rooij                 9101943 Kimbria                1:25.04     6.          
    7.  Tom Goffin                    8604457 NIMO                   1:26.36     7.          
    8.  Pim van Zeijl                 9003415 Kimbria                1:27.17     8.          
    9.  Tim Metsemakers               8902129 Patrick                1:27.55     9.          
   10.  Tim Hustinx                   9203397 Hellas-Glana           1:29.04    10.          
   11.  Sharmaine Sahusilawane        8805923 Hellas-Glana           1:30.09    11.          
   12.  Ivo Wanten                    9007239 Kimbria                1:38.60    12.          
   DIS  Jeffrey Schijns               9401797 Eurode KZC             1:20.04    DIS          
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
   DIS  Tom Hinskens                  9007241 NIMO                   1:31.43    DIS          
        SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
   DIS  Roy Lahou                     8906483 MZ&PC                  1:40.57    DIS          
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Dames, 100m schoolslag                       senioren open
9.11.08 - 16:05                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marianka Peeters              8803394 Patrick                1:24.40     1.          
    2.  Leonora Arets                 9504690 Eurode KZC             1:24.69     2.          
    3.  Silvana Klander               8902252 Hellas-Glana           1:26.57     3.          
    4.  Rian Lensen                   8805688 Hellas-Glana           1:29.82     4.          
    5.  Kathinka Vertommen            8201712 Kimbria                1:30.64     5.          
    6.  Aimee Janssen                 9104864 Kimbria                1:35.11     6.          
    7.  Evelien Schwillens            9201602 MZ&PC                  1:35.57     7.          
    8.  Christa Craenen               9200384 Patrick                1:35.65     8.          
    9.  Lieke Janssen                 9305954 NIMO                   1:37.49     9.          
   10.  Ashley de Vos                 8705882 ZEPS                   1:38.83    10.          
   11.  Noortje van Zeijl             9204156 Kimbria                1:39.01    11.          
   12.  Tina van Golde                9305820 Kimbria                1:39.26    12.          
   13.  Mieke Vranken                 8302508 ZEPS                   1:39.34    13.          
   14.  Rianne Golsteijn              8601262 Patrick                1:39.38    14.          
   15.  Verena di Bartolomeo          9602438 NIMO                   1:40.67    15.          
   16.  Laureen Mertens               9203888 Hellas-Glana           1:42.64    16.          
 AFGEM  Mandy Bouman                  8700522 Hellas-Glana                    AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                   Jongens, 100m vlinderslag               minioren 6 en later
9.11.08 - 16:10                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lars van Didden               9701615 ZEPS                   1:25.11     1.          
    2.  Jordy Severins                9800559 Eurode KZC             1:35.52     2.          
    3.  Jeroen de Croock              9702025 ZC Valkenburg          1:43.48     3.          
    4.  Luc Nelissen                  9701381 Patrick                1:44.02     4.          
    5.  Kevin Janssen                 9700585 Kimbria                1:55.28     5.          
   DIS  Martijn Huveneers             9700299 Hellas-Glana                      DIS          
        AM - Gebruik maken van hulpmiddelen .
   DIS  Michaily Pappas               9700285 Kimbria                1:48.92    DIS          
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
   DIS  Bart Köhlen                   9802453 Hellas-Glana           2:02.28    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Lars Hamacher                 9703189 Patrick                2:03.95    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Jasper Slobbe                 9700435 Patrick                2:04.99    DIS          
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                   Meisjes, 100m vlinderslag               minioren 5 en later
9.11.08 - 16:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jessica van Dijk              9800552 Kimbria                1:39.94     1.          
    2.  Shania Haenen                 9802528 Eurode KZC             1:43.65     2.          
    3.  Janina Beckers                9800574 Eurode KZC             1:44.10     3.          
    4.  Julia Lang                    9900730 Hellas-Glana           1:50.22     4.          
    5.  Tobie Saparuwe                9802954 Kimbria                1:51.94     5.          
    6.  Daphne Erkens                 9802372 NIMO                   1:52.45     6.          
   DIS  Rianne de Croock              9801466 ZC Valkenburg          1:48.92    DIS          
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
   DIS  Denise Craenen                9900040 Hellas-Glana           1:59.51    DIS          
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
   DIS  Kyra Janssen                  9800990 Kimbria                2:08.70    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                   Jongens, 100m vlinderslag               junioren 4 en later
9.11.08 - 16:20                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marc Craenen                  9301055 Patrick                1:17.08     1.          
    2.  Stef Verheesen                9402405 Patrick                1:19.97     2.          
    3.  Wilco van der Sluis           9300469 Hellas-Glana           1:21.02     3.          
    4.  Timo Billman                  9601033 Eurode KZC             1:22.20     4.          
    5.  Dylan Notten                  9500099 ZC Valkenburg          1:25.10     5.          
    6.  Jeroen Martin                 9500839 MZ&PC                  1:31.29     6.          
    7.  Bas van Zeijl                 9400821 Kimbria                1:37.54     7.          
    8.  Eric Scheijen                 9405753 Hellas-Glana           1:38.54     8.          
    9.  Luuk Nguyen                   9306511 Hellas-Glana           1:49.17     9.          
   DIS  Tom Gulikers                  9405547 Kimbria                1:31.83    DIS          
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
   DIS  Jordi Hintzen                 9403907 Patrick                1:49.40    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 AFGEM  Glenn Rompelberg              9303807 Kimbria                         AFGEM          
    NG  Wouter Thonnon                9302957 MZ&PC                              NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                   Meisjes, 100m vlinderslag                  jeugd 2 en later
9.11.08 - 16:25                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Veerle Corstjens              9401314 Patrick                1:27.11     1.          
    2.  Anouk van den Boorn           9403902 Kimbria                1:27.98     2.          
    3.  Yvette Peulen                 9405298 Patrick                1:29.23     3.          
    4.  Maud Meuwissen                9402078 Patrick                1:32.29     4.          
    5.  Robin Janssen                 9505602 Kimbria                1:32.55     5.          
    6.  Sarina Paulussen              9307426 Patrick                1:33.07     6.          
    7.  Jennifer Nelissen             9602546 Eurode KZC             1:36.61     7.          
    8.  Simone Vroemen                9405794 MZ&PC                  1:41.80     8.          
   DIS  Charlotte Bex                 9306214 Hellas-Glana                      DIS          
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
   DIS  Carlijn Jaspers               9405798 NIMO                   1:34.02    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Simone Jongen                 9402028 Kimbria                1:34.26    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 AFGEM  Raymonde Weyzen               9405792 MZ&PC                           AFGEM          
 AFGEM  Maxime Braun                  9703840 Eurode KZC                      AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 50m vrije slag                minioren 4 en later
9.11.08 - 16:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roel Slobbe                   9901287 Patrick                  40.86     1.          
    2.  Corben Braun                  9900835 Eurode KZC               43.70     2.          
    3.  Liam Gadet                    9900307 MZ&PC                    46.87     3.          
    4.  Leroy Brouwer de              9900739 NIMO                     48.96     4.          
    5.  Costia Sumtsov                9902109 MZ&PC                    49.57     5.          
    6.  Bas Dijkstra                  0000043 NIMO                     50.60     6.          
    7.  Roel Hustinx                  9900885 Hellas-Glana             55.14     7.          
    8.  Mariano Paulussen             9901283 Patrick                  55.29     8.          
    9.  Marc van Meyel                9901597 Kimbria                  58.84     9.          
   10.  Xavier Braun                  0100423 Eurode KZC             1:05.85    10.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 50m vrije slag                minioren 4 en later
9.11.08 - 16:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise Blok                   9900572 MZ&PC                    38.16     1.          
    2.  Jody Savelberg                9900438 Eurode KZC               42.76     2.FJ 1      
    3.  Kayleigh Fortuin              9902072 Hellas-Glana             42.76     3.FJ 2      
    4.  Lieve Göbbels                 0000514 Eurode KZC               43.04     4.          
    5.  Nina Vriezelaar               9900570 MZ&PC                    43.26     5.          
    6.  Amber Raadschilders           0000534 Kimbria                  43.63     6.          
    7.  Stella Peeters                9900812 NIMO                     45.14     7.          
    8.  Robin-Marthe Ghijzen          9901442 Kimbria                  45.53     8.          
    9.  Luca Cox                      9900576 MZ&PC                    46.67     9.          
   10.  Kassandra Wolf                9901482 NIMO                     47.16    10.          
   11.  Robin Schnijderberg           0100256 Hellas-Glana             49.93    11.          
   12.  Sanne Hattum                  9900898 Eurode KZC               50.62    12.          
   13.  Sjuul Gommans                 9902502 Hellas-Glana             50.97    13.          
   14.  Chayenne Odenhoven            0000468 NIMO                     52.75    14.          
   DIS  Lotte Beckers                 0000834 Patrick                           DIS          
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Heren, 100m rugslag                        senioren open
9.11.08 - 16:40                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tom van der Sterren           8502495 ZEPS                   1:01.41     1.          
    2.  Jordy Vroomen                 9400341 Eurode KZC             1:04.90     2.          
    3.  Pieter de Heer                8901141 Hellas-Glana           1:05.40     3.FJ 1      
    4.  Sander van Elburg             8800937 ZC Valkenburg          1:05.40     4.FJ 2      
    5.  Marc Verhaeg                  8905665 Hellas-Glana           1:10.44     5.          
    6.  Sjors Pietermans              9106841 Patrick                1:10.86     6.          
    7.  Jeroen Custers                9106319 Kimbria                1:12.08     7.          
    8.  Thijs van der Sterren         9102207 ZEPS                   1:15.51     8.          
    9.  Marcel Meuffels               8101149 Patrick                1:15.67     9.          
   10.  Gertjan Winten                8803881 MZ&PC                  1:15.94    10.          
   11.  Tim Metsemakers               8902129 Patrick                1:17.36    11.          
   12.  Peter Mertens                 8501725 MZ&PC                  1:17.98    12.          
   13.  Max Houben                    9100999 Hellas-Glana           1:19.50    13.          
   14.  Tom Hinskens                  9007241 NIMO                   1:30.36    14.          
   15.  Ivo Wanten                    9007239 Kimbria                1:34.11    15.          
   16.  Roy Lahou                     8906483 MZ&PC                  1:39.13    16.          
   17.  David Burger                  9107381 NIMO                   1:39.47    17.          
   DIS  Tim Hustinx                   9203397 Hellas-Glana           1:33.18    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Dames, 100m rugslag                        senioren open
9.11.08 - 16:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rebecca Vroomen               9301772 Eurode KZC             1:10.94     1.          
    2.  Kathinka Vertommen            8201712 Kimbria                1:16.75     2.          
    3.  Rianne Golsteijn              8601262 Patrick                1:20.04     3.          
    4.  Silvana Klander               8902252 Hellas-Glana           1:20.96     4.          
    5.  Silvy Collin                  8900802 Hellas-Glana           1:22.00     5.          
    6.  Annemieke de Heer             9200704 ZEPS                   1:22.42     6.          
    7.  Emma Willems                  9301036 NIMO                   1:22.47     7.          
    8.  Jolien van Golde              9204200 ZC Valkenburg          1:24.89     8.          
    9.  Marianka Peeters              8803394 Patrick                1:28.76     9.          
   10.  Laureen Mertens               9203888 Hellas-Glana           1:28.96    10.          
   11.  Mieke Vranken                 8302508 ZEPS                   1:38.73    11.          
   12.  Noortje van Zeijl             9204156 Kimbria                1:40.03    12.          
   13.  Ashley de Vos                 8705882 ZEPS                   1:48.05    13.          
   14.  Priscilla Brouwer de          9307448 NIMO                   1:50.84    14.          
   DIS  Christa Craenen               9200384 Patrick                1:17.56    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Stephanie Engels              9200516 Hellas-Glana           1:36.46    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                   Jongens, 100m schoolslag                junioren 2 en later
9.11.08 - 16:50                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mart Theunissen               9500483 ZC Valkenburg          1:20.06     1.          
    2.  Kevin Meuwissen               9502485 Patrick                1:26.34     2.          
    3.  Bart de Heer                  9500359 ZEPS                   1:30.20     3.          
    4.  Timo Billman                  9601033 Eurode KZC             1:33.50     4.          
    5.  Robin Meuwissen               9602601 Patrick                1:37.07     5.          
    6.  Jeroen Martin                 9500839 MZ&PC                  1:37.39     6.          
    7.  Jari Geurts                   9505407 Hellas-Glana           1:48.20     7.          
    8.  Jules Cortenraede             9504867 Kimbria                1:48.59     8.          
    9.  Benjamin Kamely               9603765 Kimbria                1:49.85     9.          
   DIS  Kiowa Kamaansing              9506352 NIMO                              DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Tim Siegl                     9603783 Hellas-Glana           1:56.22    DIS          
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 AFGEM  Michiel Leenders              9604637 Hellas-Glana                    AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                   Meisjes, 100m schoolslag                junioren 3 en later
9.11.08 - 16:55                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leonora Arets                 9504690 Eurode KZC             1:27.63     1.          
    2.  Joyce Delsing                 9502594 Patrick                1:27.78     2.          
    3.  Fiona Meuffels                9504366 Patrick                1:28.64     3.          
    4.  Nora Chrif                    9501002 MZ&PC                  1:36.14     4.          
    5.  Yorgia Pappas                 9500720 Kimbria                1:37.84     5.          
    6.  Dyonne Lemmens                9502228 ZEPS                   1:38.29     6.          
    7.  Maaike Greven                 9500826 MZ&PC                  1:38.35     7.          
    8.  Nina van Soest                9502510 NIMO                   1:40.34     8.          
    9.  Dominika Vanhouwe             9701890 ZEPS                   1:41.18     9.          
   10.  Lisanne Renet                 9502490 Patrick                1:43.04    10.          
   11.  Nicole Delsing                9601290 Patrick                1:47.17    11.          
   12.  Inge Bastings                 9603068 ZC Valkenburg          1:47.32    12.          
   13.  Katrien Kurvers               9503408 NIMO                   1:47.40    13.          
   14.  Vera Dijksma                  9605216 Hellas-Glana           1:53.40    14.          
   15.  Anne van Meyel                9704206 Kimbria                1:53.54    15.          
   16.  Nicole Lora                   9703894 Kimbria                1:57.06    16.          
   DIS  Shanna van Gelooven           9605444 MZ&PC                  1:38.87    DIS          
        SP - De eerste slag na start/keerpunt een dolfijnbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.
   DIS  Laura van Kessel              9504040 Hellas-Glana           1:48.51    DIS          
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 AFGEM  Desteny Karssenmakers         9700540 Eurode KZC                      AFGEM          
 AFGEM  Joëlle Savelberg              9702464 Eurode KZC                      AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                   Jongens, 100m vrije slag                junioren 4 en later
9.11.08 - 17:05                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wilco van der Sluis           9300469 Hellas-Glana           1:04.43     1.          
    2.  Marc Craenen                  9301055 Patrick                1:06.20     2.          
    3.  Jeffrey Schijns               9401797 Eurode KZC             1:06.82     3.          
    4.  Stef Verheesen                9402405 Patrick                1:07.78     4.          
    5.  Tom Gulikers                  9405547 Kimbria                1:12.07     5.          
    6.  Eric Scheijen                 9405753 Hellas-Glana           1:13.53     6.          
    7.  Bas van Zeijl                 9400821 Kimbria                1:15.83     7.          
    8.  Luuk Nguyen                   9306511 Hellas-Glana           1:19.70     8.          
    9.  Jordi Hintzen                 9403907 Patrick                1:26.44     9.          
   10.  Vincent Wijsman               9405499 Hellas-Glana           1:28.08    10.          
 AFGEM  Glenn Rompelberg              9303807 Kimbria                         AFGEM          
    NG  Wouter Thonnon                9302957 MZ&PC                              NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                   Meisjes, 100m vrije slag                   jeugd 2 en later
9.11.08 - 17:10                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yvette Peulen                 9405298 Patrick                1:10.21     1.          
    2.  Sarina Paulussen              9307426 Patrick                1:10.63     2.          
    3.  Anouk van den Boorn           9403902 Kimbria                1:13.10     3.          
    4.  Munirah Braaf                 9305322 Hellas-Glana           1:14.32     4.          
    5.  Veerle Corstjens              9401314 Patrick                1:14.63     5.          
    6.  Carlijn Jaspers               9405798 NIMO                   1:18.35     6.          
    7.  Maud Meuwissen                9402078 Patrick                1:19.83     7.          
    8.  Jennifer Nelissen             9602546 Eurode KZC             1:20.75     8.          
    9.  Simone Jongen                 9402028 Kimbria                1:21.70     9.          
   10.  Charlotte Bex                 9306214 Hellas-Glana           1:21.92    10.          
   11.  Simone Vroemen                9405794 MZ&PC                  1:21.97    11.          
 AFGEM  Raymonde Weyzen               9405792 MZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Heren, 100m vlinderslag                      senioren open
9.11.08 - 17:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander van Elburg             8800937 ZC Valkenburg          1:01.88     1.          
    2.  Tom van der Sterren           8502495 ZEPS                   1:03.66     2.          
    3.  Pieter de Heer                8901141 Hellas-Glana           1:04.47     3.          
    4.  Jordy Vroomen                 9400341 Eurode KZC             1:04.89     4.          
    5.  Tim Metsemakers               8902129 Patrick                1:06.68     5.          
    6.  Gertjan Winten                8803881 MZ&PC                  1:07.98     6.          
    7.  Roy Kleijkers                 8100881 ZEPS                   1:09.97     7.          
    8.  Marc Verhaeg                  8905665 Hellas-Glana           1:12.56     8.          
    9.  Sjors Pietermans              9106841 Patrick                1:13.70     9.          
   10.  Marcel Meuffels               8101149 Patrick                1:13.83    10.          
   11.  Pim van Zeijl                 9003415 Kimbria                1:14.51    11.          
   12.  Jeroen Custers                9106319 Kimbria                1:16.31    12.          
   13.  Thijs van der Sterren         9102207 ZEPS                   1:19.16    13.          
   14.  Max Houben                    9100999 Hellas-Glana           1:28.66    14.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Dames, 100m vlinderslag                      senioren open
9.11.08 - 17:20                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rebecca Vroomen               9301772 Eurode KZC             1:10.97     1.          
    2.  Iris Hopman                   9101330 ZC Valkenburg          1:13.27     2.          
    3.  Tessa Kierkels                9101602 ZC Valkenburg          1:14.54     3.          
    4.  Kathinka Vertommen            8201712 Kimbria                1:19.46     4.          
    5.  Christa Craenen               9200384 Patrick                1:19.68     5.          
    6.  Rianne Golsteijn              8601262 Patrick                1:20.13     6.          
    7.  Marianka Peeters              8803394 Patrick                1:20.19     7.          
    8.  Roos Lemmen                   8403078 Eurode KZC             1:20.29     8.          
    9.  Evelien Schwillens            9201602 MZ&PC                  1:22.93     9.          
   10.  Silvy Collin                  8900802 Hellas-Glana           1:25.07    10.          
   11.  Meidrie Lensen                9002302 Hellas-Glana           1:29.11    11.          
   12.  Aimee Janssen                 9104864 Kimbria                1:29.38    12.          
   13.  Noortje van Zeijl             9204156 Kimbria                1:30.68    13.          
   14.  Lieke Janssen                 9305954 NIMO                   1:34.68    14.          
   15.  Verena di Bartolomeo          9602438 NIMO                   1:46.29    15.          
   16.  Ashley de Vos                 8705882 ZEPS                   1:49.84    16.          
   DIS  Stephanie Engels              9200516 Hellas-Glana           1:46.83    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 AFGEM  Mandy Bouman                  8700522 Hellas-Glana                    AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Jongens, 50m schoolslag                minioren 4 en later
9.11.08 - 17:25                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Corben Braun                  9900835 Eurode KZC               53.75     1.          
    2.  Roel Slobbe                   9901287 Patrick                  57.74     2.          
    3.  Mariano Paulussen             9901283 Patrick                  58.32     3.          
    4.  Liam Gadet                    9900307 MZ&PC                    59.36     4.          
    5.  Marc van Meyel                9901597 Kimbria                1:01.55     5.          
    6.  Costia Sumtsov                9902109 MZ&PC                  1:02.84     6.          
    7.  Leroy Brouwer de              9900739 NIMO                   1:05.88     7.          
    8.  Roel Hustinx                  9900885 Hellas-Glana           1:06.51     8.          
   DIS  Bas Dijkstra                  0000043 NIMO                   1:03.86    DIS          
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
   DIS  Xavier Braun                  0100423 Eurode KZC             1:11.25    DIS          
        SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Meisjes, 50m schoolslag                minioren 4 en later
9.11.08 - 17:25                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nina Vriezelaar               9900570 MZ&PC                    51.16     1.          
    2.  Luca Cox                      9900576 MZ&PC                    51.25     2.          
    3.  Jody Savelberg                9900438 Eurode KZC               51.63     3.          
    4.  Kayleigh Fortuin              9902072 Hellas-Glana             51.99     4.          
    5.  Denise Blok                   9900572 MZ&PC                    53.13     5.          
    6.  Robin-Marthe Ghijzen          9901442 Kimbria                  55.73     6.          
    7.  Stella Peeters                9900812 NIMO                     56.60     7.          
    8.  Sjuul Gommans                 9902502 Hellas-Glana             56.84     8.          
    9.  Amber Raadschilders           0000534 Kimbria                  59.78     9.          
   10.  Lieve Göbbels                 0000514 Eurode KZC             1:00.56    10.          
   11.  Sanne Hattum                  9900898 Eurode KZC             1:01.20    11.          
   12.  Lotte Beckers                 0000834 Patrick                1:08.41    12.          
   13.  Chayenne Odenhoven            0000468 NIMO                   1:10.02    13.          
   DIS  Kassandra Wolf                9901482 NIMO                     57.68    DIS          
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
   DIS  Robin Schnijderberg           0100256 Hellas-Glana           1:11.06    DIS          
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Jongens, 100m rugslag                 junioren 2 en later
9.11.08 - 17:35                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dylan Notten                  9500099 ZC Valkenburg          1:17.34     1.          
    2.  Bart de Heer                  9500359 ZEPS                   1:21.99     2.          
    3.  Kevin Meuwissen               9502485 Patrick                1:24.78     3.          
    4.  Brian Schijns                 9500713 Eurode KZC             1:25.57     4.          
    5.  Jeroen Martin                 9500839 MZ&PC                  1:28.29     5.          
    6.  Jules Cortenraede             9504867 Kimbria                1:33.36     6.          
    7.  Timo Billman                  9601033 Eurode KZC             1:33.78     7.          
    8.  Robin Meuwissen               9602601 Patrick                1:34.20     8.          
    9.  Tim Siegl                     9603783 Hellas-Glana           1:37.09     9.          
   10.  Mel Laumen                    9502079 NIMO                   1:39.29    10.          
   11.  Benjamin Kamely               9603765 Kimbria                1:48.65    11.          
   12.  Jari Geurts                   9505407 Hellas-Glana           1:59.53    12.          
 AFGEM  Michiel Leenders              9604637 Hellas-Glana                    AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Meisjes, 100m rugslag                 junioren 3 en later
9.11.08 - 17:40                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fiona Meuffels                9504366 Patrick                1:19.94     1.          
    2.  Kimberley Brouwer de          9505392 NIMO                   1:21.28     2.          
    3.  Nina van Soest                9502510 NIMO                   1:27.20     3.          
    4.  Maaike Greven                 9500826 MZ&PC                  1:27.33     4.          
    5.  Shanna van Gelooven           9605444 MZ&PC                  1:28.66     5.          
    6.  Dyonne Lemmens                9502228 ZEPS                   1:29.07     6.          
    7.  Leonora Arets                 9504690 Eurode KZC             1:29.86     7.          
    8.  Nora Chrif                    9501002 MZ&PC                  1:30.32     8.          
    9.  Robin Janssen                 9505602 Kimbria                1:31.42     9.          
   10.  Joyce Delsing                 9502594 Patrick                1:33.62    10.          
   11.  Inge Bastings                 9603068 ZC Valkenburg          1:34.29    11.          
   12.  Lisa Meyers                   9605054 Kimbria                1:36.25    12.          
   13.  Kyra Raadschilders            9602604 Kimbria                1:41.04    13.          
   14.  Nicole Delsing                9601290 Patrick                1:41.56    14.          
   15.  Laura van Kessel              9504040 Hellas-Glana           1:42.15    15.          
   16.  Lisanne Renet                 9502490 Patrick                1:42.69    16.          
   17.  Shannon Odenhoven             9703608 NIMO                   1:45.03    17.          
   18.  Lisa Snijkers                 9700112 NIMO                   1:48.00    18.          
   19.  Maxime Braun                  9703840 Eurode KZC             1:49.70    19.          
   20.  Vera Dijksma                  9605216 Hellas-Glana           1:58.63    20.          
 AFGEM  Desteny Karssenmakers         9700540 Eurode KZC                      AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                   Jongens, 100m vrije slag                minioren 6 en later
9.11.08 - 17:50                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jordy Severins                9800559 Eurode KZC             1:11.24     1.          
    2.  Lars van Didden               9701615 ZEPS                   1:11.40     2.          
    3.  Ruben Delvoie                 9703833 MZ&PC                  1:17.26     3.          
    4.  Luc Nelissen                  9701381 Patrick                1:20.45     4.          
    5.  Michaily Pappas               9700285 Kimbria                1:21.60     5.          
    6.  Martijn Huveneers             9700299 Hellas-Glana           1:21.72     6.          
    7.  Kevin Janssen                 9700585 Kimbria                1:21.81     7.          
    8.  Caio Passos-newman            9801043 Kimbria                1:23.28     8.          
    9.  Jasper Slobbe                 9700435 Patrick                1:24.32     9.          
   10.  Bart Köhlen                   9802453 Hellas-Glana           1:35.85    10.          
   11.  Lars Hamacher                 9703189 Patrick                1:35.92    11.          
   12.  Quint Jacobs                  9801671 NIMO                   1:44.91    12.          
   13.  David Paulissen               9703489 NIMO                   1:48.66    13.          
   DIS  Jeroen de Croock              9702025 ZC Valkenburg                     DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                   Meisjes, 100m vrije slag                minioren 5 en later
9.11.08 - 17:55                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jessica van Dijk              9800552 Kimbria                1:17.53     1.          
    2.  Janina Beckers                9800574 Eurode KZC             1:17.88     2.          
    3.  Tobie Saparuwe                9802954 Kimbria                1:21.65     3.          
    4.  Daphne Erkens                 9802372 NIMO                   1:22.21     4.          
    5.  Rianne de Croock              9801466 ZC Valkenburg          1:22.83     5.          
    6.  Shania Haenen                 9802528 Eurode KZC             1:24.57     6.          
    7.  Esther Provaas                9803346 MZ&PC                  1:28.48     7.          
    8.  Julia Lang                    9900730 Hellas-Glana           1:32.62     8.          
    9.  Michelle Bartelet             9802184 MZ&PC                  1:32.66     9.          
   10.  Iris Provaas                  9803344 MZ&PC                  1:32.86    10.          
   11.  Minke Theunissen              9801826 ZC Valkenburg          1:33.12    11.          
   12.  Kyra Janssen                  9800990 Kimbria                1:34.10    12.          
   13.  Denise Craenen                9900040 Hellas-Glana           1:34.32    13.          
   14.  Pernille Somers               9802310 Hellas-Glana           1:38.59    14.          
   15.  Hannah Billman                9800576 Eurode KZC             1:45.20    15.          
   16.  Jaqueline van Dooren          9802970 MZ&PC                  1:48.68    16.          
   17.  Pilar Algera                  9803020 NIMO                   2:06.04    17.          
 AFGEM  Anna Boshuis                  9803728 Hellas-Glana                    AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                  Gemengd, 8 x 50m vrije slag        dames/heren senioren open
9.11.08 - 18:00                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Patrick 1                             Patrick                3:51.69     1.          
        Marianka Peeters, 88                      Sarina Paulussen, 93
        Marcel Meuffels, 81                       Kevin Meuwissen, 95
        Rianne Golsteijn, 86                      Christa Craenen, 92
        Sjors Pietermans, 91                      Tim Metsemakers, 89
            29.77  3:51.69

    2.  Hellas-Glana 1                        Hellas-Glana           4:00.66     2.          
        Silvy Collin, 89                          Silvana Klander, 89
        Pieter de Heer, 89                        Max Houben, 91
        Munirah Braaf, 93                         Meidrie Lensen, 90
        Marc Verhaeg, 89                          Wilco van der Sluis, 93
            32.00  4:00.66

    3.  Kimbria 1                             Kimbria                4:04.83     3.          
        Aimee Janssen, 91                         Anouk van den Boorn, 94
        Sjo van Rooij, 91                         Pim van Zeijl, 90
        Yorgia Pappas, 95                         Kathinka Vertommen, 82
        Tom Gulikers, 94                          Jeroen Custers, 91
            33.33  4:04.83

    4.  ZC Valkenburg 1                       ZC Valkenburg          4:09.10     4.          
        Tessa Kierkels, 91                        Jolien van Golde, 92
        Sander van Elburg, 88                     Dylan Notten, 95
        Iris Hopman, 91                           Inge Bastings, 96
        Mart Theunissen, 95                       Jeroen de Croock, 97
            30.43  4:09.10

    5.  Eurode KZC 1                          Eurode KZC             4:10.57     5.          
        Jennifer Nelissen, 96                     Rebecca Vroomen, 93
        Brian Schijns, 95                         Jeffrey Schijns, 94
        Leonora Arets, 95                         Roos Lemmen, 84
        Timo Billman, 96                          Jordy Vroomen, 94
            34.67  4:10.57

    6.  ZEPS 1                                ZEPS                   4:13.45     6.          
        Dyonne Lemmens, 95                        Mieke Vranken, 83
        Lars van Didden, 97                       Roy Kleijkers, 81
        Ashley de Vos, 87                         Annemieke de Heer, 92
        Thijs van der Sterren, 91                 Tom van der Sterren, 85
            36.27  4:13.45

    7.  MZ&PC 1                               MZ&PC                  4:23.48     7.          
        Simone Vroemen, 94                        Nora Chrif, 95
        Ruben Delvoie, 97                         Wouter Thonnon, 93
        Maaike Greven, 95                         Evelien Schwillens, 92
        Peter Mertens, 85                         Gertjan Winten, 88
            36.04  4:23.48

    8.  NIMO 1                                NIMO                   4:31.65     8.          
        Carlijn Jaspers, 94                       Kimberley Brouwer de, 95
        Kiowa Kamaansing, 95                      Tom Hinskens, 90
        Lieke Janssen, 93                         Emma Willems, 93
        David Burger, 91                          Tom Goffin, 86
            34.66  4:31.65

    9.  Hellas-Glana 2                        Hellas-Glana           4:35.62     9.          
        Laura van Kessel, 95                      Charlotte Bex, 93
        Eric Scheijen, 94                         Tim Hustinx, 92
        Laureen Mertens, 92                       Rian Lensen, 88
        Sharmaine Sahusilawane, 88                Luuk Nguyen, 93
            37.05  4:35.62

   10.  Kimbria 2                             Kimbria                4:55.25    10.          
        Robin Janssen, 95                         Noortje van Zeijl, 92
        Bas van Zeijl, 94                         Benjamin Kamely, 96
        Simone Jongen, 94                         Lisa Meyers, 96
        Jules Cortenraede, 95                     Ivo Wanten, 90
            37.21  4:55.25




SPLASH Meet Manager 2007Registered to kimbria