Nr. 1. Alle, 100m wisselslag  Mix Minioren 3 en 4
Nr. 2. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 5 Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 4. Dames, 300m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 5. Heren, 300m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 6. Alle, 300m vrije slag  Mix Minioren 3 en 4
Nr. 7. Meisjes, 400m vrije slag  Meisjes Minioren 5 Junioren 1
Nr. 8. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 9. Meisjes, 800m vrije slag  Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 800m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 11. Dames, 1500m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 12. Heren, 1500m vrije slag  alg. leeftijdsgroep


LAC deel 2
Zaandam, 9.11.2008


Programmanr. 1
09.11.2008 - 13:00
100m wisselslagMix Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nikita VosHpc1:42.2299003561:37.06
2.Brian OtjesZv Aquarius1:43.5199011351:41.61
3.Wesley BosHpcNT99012411:42.17
4.Ian van TielWZ&PC Purmerend1:51.8000003491:46.60
5.Leonie VosDAW-Finenzo1:56.1399016621:47.66
6.Barry van EngeldorpZv Aquarius1:56.2399000891:49.69
7.Phil BrantjesKzc2:04.1500004851:53.07
8.Saskia van der VeldenDAW-FinenzoNT00014781:59.52


<< TOP >>
Programmanr. 2
09.11.2008 - 13:06
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 5 Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hannah RosinghHet Y1:25.4297003421:22.16
2.Tessa VermeulenDe Dolfijn1:24.7498000681:24.92
3.Serena StelOeza1:25.6198015281:28.25
4.José VerbeekWZ&PC Purmerend1:30.0897012481:31.47
5.Anouk van DamHpc1:33.8098000321:32.48
6.Silke JonkDAW-Finenzo1:35.7298020421:34.31
7.Lisa BrantjesKzc1:34.7298009501:34.62
8.Carmen MeijerHpc1:40.8698002021:38.15
9.Lotte HoogeterpDAW-FinenzoNT97038781:39.94
10.Merel VersteegDAW-FinenzoNT97048361:41.45
DISIsabel van den NieuwndijkZv Aquarius1:47.5698032221:47.67RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 3
09.11.2008 - 13:09
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.David van GroenHpc1:23.4397013411:22.89
2.Lars van der VeldenDAW-Finenzo1:24.2898001751:25.98
3.Sanjay JagroepDAW-Finenzo1:36.9697016251:30.28
4.Thomas HaneveldDAW-Finenzo1:34.3398016311:36.04
5.Sjors de BruinWZ&PC Purmerend1:37.4497036091:38.97
6.Rowan TomWZ&PC Purmerend1:40.3798022191:40.58
7.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend1:37.7697030331:41.46
8.Gijs v.d. WoordHpc1:43.6597000591:45.91
DISSimon KoopenWZ&PC Purmerend1:46.6998021271:44.99RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 4
09.11.2008 - 13:12
Dames, 300m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend4:05.6392027723:52.81
2.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend4:15.9194030303:53.48
3.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend3:57.0485004544:01.06
4.Tessa MoschMSV- Zeemacht4:26.8391021724:14.86
5.Dieuwertje JorinkDAW-Finenzo4:24.0793023064:15.36
6.Nickey de KlerkWZ&PC Purmerend4:28.3886043944:19.54
7.Corine RookerWZ&PC Purmerend4:14.5192015224:19.81
8.Roxann GeenenDAW-FinenzoNT96015184:20.06
9.Linda CrokOeza4:40.0094010684:25.22
10.Laura OotesDe Dolfijn4:14.8292013404:28.37
11.Romy WillemsenA.Z.V.D.4:36.1193039824:31.87
12.Tara KokDe Otters Het GooiNT94051144:36.14
13.Laura van der VeenA.Z.V.D.5:00.9494040904:36.98
14.Marit VisscherDAW-FinenzoNT96000044:38.39
15.Shannon AdemaA.Z.V.D.NT96014224:39.51
16.Laura StokxDAW-FinenzoNT96015104:41.20
17.Channe NoortDe Reuring4:49.1986050324:41.47
18.Marcha KempWZ&PC PurmerendNT95048104:41.48
19.Danique MallonOeza4:50.0094021144:41.82
20.Ashley KretschWzk4:36.9392071704:45.00
21.Teresa PuntA.Z.V.D.NT96030744:45.38
22.Nina JoostenA.Z.V.D.4:52.3694035184:51.43
23.Renee v.d. BrinkMSV- ZeemachtNT96027324:53.56
24.Esther BeerlingA.Z.V.D.4:51.4284001204:57.75
25.Rachael KretschWzkNT96029044:58.12
26.Claudia SpiekermanWZ&PC PurmerendNT94069725:19.66
AFGEMRosa VeermanEd-VoNT9600862
NGEvelien KokA.Z.V.D.4:13.239002028
NGLidewij VinkOeza4:30.009007508
NGKatinka van VastenhovenNva/Hhc4:04.008402500


<< TOP >>
Programmanr. 5
09.11.2008 - 13:27
Heren, 300m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michael van der LindenDe Zijl LGB3:34.1886019213:32.28
2.Dennis EliveldDAW-Finenzo3:41.3792023513:34.82
3.Rob van VlietWzk3:34.3584024593:35.70
4.Raoul EngelenburgDe Dolfijn3:49.0889008433:39.25
5.Bart BeemsterWZ&PC Purmerend3:48.2587001533:44.70
6.Fred SminkDe Otters Het Gooi3:54.3091045193:50.02
7.Alexander HullemanDe Zijl LGB3:49.0083009893:50.86
8.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend4:02.7593002693:52.68
9.Robbert Jan BreeDe Otters Het Gooi4:10.0091002833:52.90
10.Jory van der GrachtOeza3:55.3687010973:53.75
11.Quintin TrauselA.Z.V.D.3:55.7487034033:53.82
12.Karel BolDAW-Finenzo4:00.0087003273:55.69
13.Dirk HoekDe Zijl LGB3:54.0082024453:56.73
14.Michael van DamHpcNT94015014:01.01
15.Jorrick DruyvenDAW-Finenzo4:06.0294005074:01.42
16.Gerben RozieMSV- Zeemacht4:20.0090025074:09.18
17.Andy OnderstalDe DolfijnNT95048894:10.42
18.Pieter CrokOeza3:56.2591004134:13.51
19.Felix GeenenDAW-FinenzoNT95010854:19.71
20.Barry KleijneOeza4:25.0793006614:22.74
21.Richard BrinkMSV- Zeemacht4:30.2092036914:28.15
22.Robin StammesDe ReuringNT92028094:31.15
23.Pepijn JorinkDAW-Finenzo5:06.8095025754:34.72
24.Jeroen JongertA.Z.V.D.NT96004454:42.09
25.Carlo KempWZ&PC PurmerendNT96004674:42.50
26.Rowin MeuffelsDAW-FinenzoNT96033254:43.44
27.Jasper FalkDAW-Finenzo5:16.0895027854:43.60
28.Martijn FalkDAW-FinenzoNT96014575:19.89
DISMike ter HorstNva/HhcNT94027853:48.12SK
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
NG.ZAJeroen BraspenningHpcNT9502813
NGPaul OudendijkOeza3:44.158101287
NGJeroen BeemsterWZ&PC Purmerend3:46.188700155


<< TOP >>
Programmanr. 6
09.11.2008 - 13:42
300m vrije slagMix Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nikita VosHpcNT99003564:42.55
50m:42.19100m:1:29.12200m:3:08.01300m:4:42.55
2.Raoul LieverstZaanstad (SG)NT99007135:06.98
50m:43.64100m:1:34.54200m:3:21.37300m:5:06.98
3.Wesley BosHpcNT99012415:10.06
50m:46.04100m:1:39.35200m:3:23.89300m:5:10.06
4.Brian OtjesZv AquariusNT99011355:23.66
50m:45.63100m:1:38.84200m:3:22.82300m:5:23.66
5.Ian van TielWZ&PC PurmerendNT00003495:28.36
50m:48.09100m:1:44.23200m:3:39.70300m:5:28.36
6.Barry van EngeldorpZv AquariusNT99000895:29.83
50m:47.88100m:1:42.71200m:3:35.97300m:5:29.83
7.Leonie VosDAW-FinenzoNT99016625:51.40
50m:52.00100m:1:50.62200m:3:52.30300m:5:51.40
8.Phil BrantjesKzcNT00004855:51.65
50m:52.46100m:1:54.01200m:3:57.38300m:5:51.65
9.Saskia van der VeldenDAW-FinenzoNT00014786:16.98
50m:53.95100m:1:58.45200m:4:05.64300m:6:16.98


<< TOP >>
Programmanr. 7
09.11.2008 - 13:48
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Minioren 5 Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hannah RosinghHet Y5:36.1297003425:34.91
50m:38.21100m:1:20.16200m:2:46.02400m:5:34.91
2.Serena StelOeza5:49.3298015285:40.44
50m:38.97100m:1:21.34200m:2:49.88400m:5:40.44
3.Tessa VermeulenDe Dolfijn5:49.3898000685:53.37
50m:40.51100m:1:24.65200m:2:55.10400m:5:53.37
4.Samira MijnenZaanstad (SG)6:41.3397013205:57.45
50m:40.65100m:1:25.01200m:2:57.66400m:5:57.45
5.Elise DekkerZaanstad (SG)6:04.2497009766:08.82
50m:40.46100m:1:26.20200m:3:01.63400m:6:08.82
6.José VerbeekWZ&PC Purmerend6:01.3697012486:09.21
50m:41.78100m:1:28.55200m:3:03.38400m:6:09.21
7.Lisa BrantjesKzcNT98009506:14.52
50m:42.96100m:1:29.58200m:3:06.31400m:6:14.52
8.Carmen MeijerHpcNT98002026:18.43
50m:41.80100m:1:27.77200m:3:03.55400m:6:18.43
9.Anne NoomZaanstad (SG)6:40.1598000626:31.29
50m:40.89100m:1:29.48200m:3:10.95400m:6:31.29
10.Silke JonkDAW-FinenzoNT98020426:33.39
50m:43.73100m:1:31.70200m:3:11.76400m:6:33.39
11.Lotte HoogeterpDAW-FinenzoNT97038786:43.13
50m:45.55100m:1:35.53200m:3:19.46400m:6:43.13
12.Merel VersteegDAW-FinenzoNT97048367:22.00
50m:46.21100m:1:40.56200m:3:32.35400m:7:22.00
13.Isabel van den NieuwndijkZv AquariusNT98032227:30.44
50m:47.87100m:1:45.40200m:3:41.90400m:7:30.44
NGNadine ScheeveZaanstad (SG)NT9700684


<< TOP >>
Programmanr. 8
09.11.2008 - 14:00
Jongens, 400m vrije slagJongens Minioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars van der VeldenDAW-Finenzo5:58.9398001755:41.90
50m:38.41100m:1:21.84200m:2:51.66400m:5:41.90
2.David van GroenHpc6:13.0097013415:42.61
50m:37.83100m:1:20.81200m:2:49.25400m:5:42.61
3.Tim TuijpEd-VoNT98009756:06.32
50m:40.46100m:1:25.61200m:2:59.62400m:6:06.32
4.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend6:16.1797030336:10.75
50m:42.22100m:1:31.36200m:3:06.95400m:6:10.75
5.Sjors de BruinWZ&PC Purmerend6:15.3397036096:18.09
50m:41.23100m:1:27.52200m:3:05.31400m:6:18.09
6.Sanjay JagroepDAW-Finenzo7:05.8297016256:18.88
50m:41.38100m:1:27.79200m:3:07.65400m:6:18.88
7.Thomas HaneveldDAW-FinenzoNT98016316:40.13
50m:44.46100m:1:34.73200m:3:18.29400m:6:40.13
8.Simon KoopenWZ&PC PurmerendNT98021277:10.20
50m:46.48100m:1:38.78200m:3:26.63400m:7:10.20
9.Rowan TomWZ&PC PurmerendNT98022197:11.00
50m:47.13100m:1:41.38200m:3:29.69400m:7:11.00
10.Gijs v.d. WoordHpcNT97000597:27.99
50m:45.84100m:1:41.80200m:3:38.64400m:7:27.99


<< TOP >>
Programmanr. 9
09.11.2008 - 14:12
Meisjes, 800m vrije slagMeisjes Junioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Esmee VermeulenDe Dolfijn9:55.4296006789:22.63
50m:30.82100m:1:04.61200m:2:14.41400m:4:36.58800m:9:22.63
2.Janine RookerWZ&PC Purmerend10:01.8396003169:38.15
50m:32.43100m:1:07.65200m:2:20.22400m:4:47.45800m:9:38.15
3.Rosa VeermanEd-Vo10:12.22960086210:06.01
50m:32.08100m:1:07.46200m:2:21.40400m:4:54.56800m:10:06.01
4.Mandy VerhageDAW-Finenzo11:22.37950138210:28.16
50m:33.13100m:1:10.73200m:2:29.21400m:5:08.80800m:10:28.16
5.Kimberly MijnenZaanstad (SG)10:49.10950364410:31.00
50m:34.22100m:1:12.34200m:2:30.51400m:5:10.51800m:10:31.00
6.Irene TeuferDAW-Finenzo10:38.28960234010:36.98
50m:33.86100m:1:11.09200m:2:30.38400m:5:13.26800m:10:36.98
7.Roxann GeenenDAW-Finenzo12:38.99960151810:43.56
50m:35.53100m:1:15.29200m:2:36.06400m:5:19.15800m:10:43.56
8.Sanne BommerZaanstad (SG)10:58.40950113210:44.86
50m:33.16100m:1:10.41200m:2:29.23400m:5:13.98800m:10:44.86
9.Mariska van EngeldorpZv AquariusNT950232610:46.13
50m:33.96100m:1:11.63200m:2:30.98400m:5:15.97800m:10:46.13
10.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend11:20.81960086810:47.20
50m:34.92100m:1:13.69200m:2:33.67400m:5:19.92800m:10:47.20
11.Amber RuigZaanstad (SG)11:43.25960324010:57.24
50m:37.29100m:1:18.31200m:2:41.04400m:5:28.03800m:10:57.24
12.Maxine AlfonsiDAW-FinenzoNT950290011:22.48
50m:35.28100m:1:14.04200m:2:36.49400m:5:30.95800m:11:22.48
13.Marit VisscherDAW-FinenzoNT960000411:26.49
50m:36.82100m:1:19.07200m:2:48.56400m:5:44.65800m:11:26.49
14.Nienke van der ZeeZv AquariusNT960543011:44.55
50m:37.09100m:1:19.45200m:2:46.30400m:5:45.65800m:11:44.55
15.Melissa EliveldDAW-Finenzo12:08.37950052411:47.71
50m:38.12100m:1:21.09200m:2:50.52400m:5:52.30800m:11:47.71
16.Laura StokxDAW-Finenzo13:01.80960151011:47.89
50m:38.41100m:1:22.98200m:2:52.01400m:5:52.67800m:11:47.89
17.Annemiek SuikerDe Reuring13:08.12950163611:48.70
50m:35.39100m:1:14.65200m:2:42.11400m:5:43.54800m:11:48.70
18.Shannon AdemaA.Z.V.D.12:07.78960142211:57.74
50m:39.26100m:1:22.57200m:2:52.82400m:5:55.43800m:11:57.74
19.Teresa PuntA.Z.V.D.NT960307412:11.35
50m:39.32100m:1:24.36200m:2:57.61400m:6:06.10800m:12:11.35
20.Denise OtjesZv AquariusNT960137813:09.70
50m:41.50100m:1:28.01200m:3:06.10400m:6:26.58800m:13:09.70
21.Mandy v.d. LindenHpcNT960063813:17.26
50m:42.06100m:1:29.23200m:3:08.14400m:6:34.26800m:13:17.26


<< TOP >>
Programmanr. 10
09.11.2008 - 14:48
Jongens, 800m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dave HeshofWZ&PC Purmerend12:01.62950140310:11.17
50m:31.97100m:1:08.95200m:2:26.32400m:5:01.84800m:10:11.17
2.Felix GeenenDAW-Finenzo12:04.63950108510:35.36
50m:35.41100m:1:16.68200m:2:39.19400m:5:22.21800m:10:35.36
3.Job BoersmaDe Reuring11:48.38950118510:36.38
50m:32.21100m:1:09.20200m:2:27.47400m:5:09.36800m:10:36.38
4.Jasper FalkDAW-Finenzo12:27.78950278510:36.39
50m:35.86100m:1:16.36200m:2:39.09400m:5:22.36800m:10:36.39
5.Pepijn JorinkDAW-Finenzo11:54.17950257511:15.70
50m:35.33100m:1:17.12200m:2:40.14400m:5:27.56800m:11:15.70
6.Mitch MeeusenHet YNT950076711:22.32
50m:35.79100m:1:17.82200m:2:43.14400m:5:37.53800m:11:22.32
7.Jeroen JongertA.Z.V.D.13:16.66960044511:38.71
50m:38.55100m:1:21.75200m:2:48.87400m:5:46.59800m:11:38.71
8.Rowin MeuffelsDAW-FinenzoNT960332511:43.82
50m:40.19100m:1:24.44200m:2:54.32400m:5:54.73800m:11:43.82
9.Jeroen BraspenningHpc12:26.74950281311:50.25
50m:37.56100m:1:21.74200m:2:50.70400m:5:49.90800m:11:50.25
10.Jordi BerendrechtZaanstad (SG)NT950391311:52.52
50m:39.12100m:1:21.79200m:2:52.01400m:5:55.50800m:11:52.52
11.Martijn FalkDAW-Finenzo13:20.87960145712:29.23
50m:42.15100m:1:29.32200m:3:05.13400m:6:16.30800m:12:29.23
DISMatthijs FleumerZaanstad (SG)NT9603273AF
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
AFGEMDanny SchmidtZaanstad (SG)NT9602311


<< TOP >>
Programmanr. 11
09.11.2008 - 15:12
Dames, 1500m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Alice BravoHet Y18:07.29870534617:53.53
50m:32.97100m:1:08.00200m:2:19.82400m:4:44.58800m:9:31.721500m:17:53.53
2.Evelien SohlHet Y17:39.17860334618:00.32
50m:33.26100m:1:08.64200m:2:20.07400m:4:44.32800m:9:35.001500m:18:00.32
3.Melissa ZwaanDAW-Finenzo18:44.56910366618:46.88
50m:33.04100m:1:09.49200m:2:23.38400m:4:52.47800m:9:54.831500m:18:46.88
4.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend18:43.49850045418:48.15
50m:33.46100m:1:10.36200m:2:24.75400m:4:54.86800m:9:59.921500m:18:48.15
5.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend19:48.05920277219:08.56
50m:35.15100m:1:13.03200m:2:30.34400m:5:05.42800m:10:11.461500m:19:08.56
6.Shelley de BoerZaanstad (SG)19:37.01930284019:27.93
50m:33.93100m:1:11.87200m:2:28.78400m:5:03.75800m:10:18.141500m:19:27.93
7.Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend20:10.34940278819:35.44
50m:33.45100m:1:10.09200m:2:24.70400m:4:57.07800m:10:06.731500m:19:35.44
8.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend19:33.49940303019:38.31
50m:33.25100m:1:10.96200m:2:27.53400m:5:03.99800m:10:21.841500m:19:38.31
9.Suzanne MoschMSV- Zeemacht19:42.26940054819:48.11
50m:36.71100m:1:16.43200m:2:37.03400m:5:16.00800m:10:33.801500m:19:48.11
10.Tessa MoschMSV- Zeemacht19:34.62910217219:58.02
50m:34.95100m:1:14.11200m:2:33.67400m:5:13.30800m:10:33.861500m:19:58.02
11.Cynthia NoordermeerZaanstad (SG)19:44.23700035820:09.44
50m:36.64100m:1:15.39200m:2:34.22400m:5:14.97800m:10:41.221500m:20:09.44
12.Irene van der LaanLZ 188619:59.0060009620:19.03
50m:37.71100m:1:18.23200m:2:39.11400m:5:22.20800m:10:51.641500m:20:19.03
13.Nickey de KlerkWZ&PC Purmerend20:33.06860439420:21.22
50m:35.37100m:1:13.56200m:2:33.37400m:5:14.86800m:10:41.121500m:20:21.22
14.Dieuwertje JorinkDAW-Finenzo20:12.21930230620:38.64
50m:36.76100m:1:17.20200m:2:37.65400m:5:22.09800m:10:55.731500m:20:38.64
15.Daisy KleijneOeza20:17.52890228620:43.35
50m:36.61100m:1:15.72200m:2:36.29400m:5:22.36800m:10:57.361500m:20:43.35
16.Linda CrokOeza21:18.10940106820:58.60
50m:37.41100m:1:18.69200m:2:43.04400m:5:34.11800m:11:14.271500m:20:58.60
17.Elke VensZaanstad (SG)20:06.09900390621:03.61
50m:36.00100m:1:14.13200m:2:33.92400m:5:20.09800m:10:58.331500m:21:03.61
18.Anouk van der GrachtOeza20:36.10890140821:04.17
50m:36.60100m:1:17.31200m:2:41.67400m:5:30.18800m:11:12.211500m:21:04.17
19.Tara KokDe Otters Het GooiNT940511421:34.07
50m:39.07100m:1:22.05200m:2:48.39400m:5:41.32800m:11:29.681500m:21:34.07
20.Ashley SchouwenaarMSV- Zeemacht20:00.00920569221:51.44
50m:37.82100m:1:19.74200m:2:45.68400m:5:35.92800m:11:27.611500m:21:51.44
21.Channe NoortDe Reuring22:20.22860503221:52.51
50m:38.18100m:1:19.43200m:2:43.92400m:5:39.18800m:11:32.401500m:21:52.51
22.Laura van der VeenA.Z.V.D.23:17.46940409021:54.62
50m:38.46100m:1:21.69200m:2:49.09400m:5:45.26800m:11:38.641500m:21:54.62
23.Nina JoostenA.Z.V.D.22:24.10940351822:27.73
50m:39.09100m:1:22.54200m:2:51.07400m:5:51.85800m:11:57.481500m:22:27.73
24.Esther BeerlingA.Z.V.D.23:08.30840012022:44.39
50m:40.23100m:1:23.68200m:2:52.69400m:5:53.72800m:12:02.571500m:22:44.39
25.Denise v.d. LindenHpcNT940198622:46.37
50m:41.11100m:1:26.67200m:2:58.31400m:6:02.82800m:12:09.371500m:22:46.37
26.Danique MallonOeza23:47.44940211423:54.12
50m:40.55100m:1:25.18200m:2:58.16400m:6:11.29800m:12:40.971500m:23:54.12
27.Saskia van LangelaarZaanstad (SG)24:08.01910522224:16.35
50m:39.25100m:1:23.35200m:2:57.26400m:6:12.35800m:12:49.461500m:24:16.35
28.Jolina StapDe Bron24:30.00930339025:05.71
50m:39.61100m:1:23.44200m:2:56.80400m:6:14.23800m:13:05.691500m:25:05.71
AFGEMRomy WillemsenA.Z.V.D.21:32.119303982
NGLidewij VinkOeza19:28.979007508
NGEvelien KokA.Z.V.D.20:21.149002028
NGKatinka van VastenhovenNva/Hhc18:30.008402500
NGNina BrouwersWZ&PC Purmerend24:07.479301414


<< TOP >>
Programmanr. 12
09.11.2008 - 17:03
Heren, 1500m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sebastiaan ReijnenHet Y16:08.43860253316:38.46
50m:29.31100m:1:01.91200m:2:09.14400m:4:25.02800m:8:51.531500m:16:38.46
2.Matthijs DekkerZaanstad (SG)17:21.53900062116:40.39
50m:29.81100m:1:02.05200m:2:09.29400m:4:25.07800m:8:53.181500m:16:40.39
3.Jan-Willem v.d. GraaffHet Y16:54.12890102317:05.10
50m:30.65100m:1:04.49200m:2:13.62400m:4:31.84800m:9:07.521500m:17:05.10
4.Daan GlorieHet Y17:04.29880111517:05.25
50m:30.97100m:1:04.43200m:2:12.93400m:4:28.53800m:9:03.461500m:17:05.25
5.Dennis EliveldDAW-Finenzo17:26.16920235117:18.07
50m:31.12100m:1:04.64200m:2:13.73400m:4:31.94800m:9:08.441500m:17:18.07
6.Rob van VlietWzk17:21.80840245917:19.17
50m:30.86100m:1:04.55200m:2:12.76400m:4:31.20800m:9:08.881500m:17:19.17
7.Bart BeemsterWZ&PC Purmerend17:43.61870015317:24.72
50m:32.13100m:1:06.27200m:2:14.26400m:4:41.43800m:9:12.251500m:17:24.72
8.Marcel SchoutenRapido '8217:58.75930065317:28.08
50m:31.45100m:1:06.06200m:2:14.15400m:4:31.46800m:9:12.301500m:17:28.08
9.Michael van der LindenDe Zijl LGB16:10.20860192117:31.87
50m:30.84100m:1:04.23200m:2:11.70400m:4:27.48800m:9:04.141500m:17:31.87
10.Fred SminkDe Otters Het Gooi17:13.73910451917:33.79
50m:31.53100m:1:05.07200m:2:13.86400m:4:32.43800m:9:14.751500m:17:33.79
11.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend18:45.43920002717:37.13
50m:32.07100m:1:06.50200m:2:15.23400m:4:34.80800m:9:21.741500m:17:37.13
12.Alexander HullemanDe Zijl LGB16:50.00830098917:41.02
50m:30.82100m:1:04.15200m:2:12.75400m:4:32.01800m:9:14.151500m:17:41.02
13.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend17:35.60930026917:44.45
50m:31.33100m:1:04.86200m:2:13.67400m:4:34.47800m:9:21.891500m:17:44.45
14.Mike ter HorstNva/Hhc18:48.59940278517:55.54
50m:29.51100m:1:02.37200m:2:12.01400m:4:34.60800m:9:26.011500m:17:55.54
15.Tom VerbeekHet Y17:13.94880352717:58.96
50m:30.71100m:1:04.02200m:2:12.61400m:4:32.71800m:9:21.371500m:17:58.96
16.Ruben DekkerZaanstad (SG)18:15.13930062718:03.97
50m:30.06100m:1:04.57200m:2:14.30400m:4:34.94800m:9:25.831500m:18:03.97
17.Jorrick DruyvenDAW-Finenzo18:07.48940050718:06.26
50m:32.06100m:1:07.86200m:2:19.60400m:4:44.73800m:9:37.761500m:18:06.26
18.Martijn GrasZaanstad (SG)18:15.86910075118:23.46
50m:32.33100m:1:07.80200m:2:20.50400m:4:46.29800m:9:41.571500m:18:23.46
19.Karel BolDAW-Finenzo17:29.27870032718:31.35
50m:31.90100m:1:06.37200m:2:18.19400m:4:46.13800m:9:45.841500m:18:31.35
20.Michael van DamHpc19:32.86940150118:32.25
50m:32.12100m:1:08.48200m:2:21.78400m:4:50.75800m:9:55.661500m:18:32.25
21.Martijn ButterOeza17:45.63790023118:35.44
50m:35.18100m:1:12.62200m:2:27.29400m:4:57.34800m:9:55.731500m:18:35.44
22.Pieter CrokOeza18:51.86910041319:04.09
50m:34.06100m:1:10.62200m:2:25.91400m:4:57.82800m:10:04.001500m:19:04.09
23.Dirk HoekDe Zijl LGB17:40.00820244519:10.00
50m:32.84100m:1:09.40200m:2:24.62400m:4:55.71800m:10:01.841500m:19:10.00
24.Sjors LieverstZaanstad (SG)19:12.70950138919:10.18
50m:33.00100m:1:09.39200m:2:24.65400m:4:57.25800m:10:08.811500m:19:10.18
25.Robbert Jan BreeDe Otters Het Gooi18:35.66910028319:10.80
50m:31.62100m:1:06.31200m:2:16.15400m:4:43.81800m:9:39.691500m:19:10.80
26.Jory van der GrachtOeza19:22.18870109719:26.56
50m:32.90100m:1:09.15200m:2:23.25400m:4:54.89800m:10:10.901500m:19:26.56
27.Bjorn de GoedeZaanstad (SG)19:27.90870104119:36.13
50m:34.27100m:1:11.49200m:2:28.27400m:5:05.89800m:10:25.691500m:19:36.13
28.Kristian StamZaanstad (SG)18:45.98910218719:37.13
50m:34.68100m:1:12.40200m:2:28.97400m:5:06.08800m:10:24.551500m:19:37.13
29.Reinier WillemsenA.Z.V.D.19:29.32900517719:46.04
50m:33.08100m:1:11.11200m:2:29.93400m:5:09.26800m:10:28.111500m:19:46.04
30.Barry KleijneOeza19:39.96930066120:11.76
50m:33.60100m:1:11.54200m:2:30.49400m:5:13.96800m:10:41.221500m:20:11.76
31.Gerben RozieMSV- Zeemacht21:50.00900250720:17.54
50m:33.45100m:1:10.46200m:2:29.23400m:5:12.79800m:10:40.861500m:20:17.54
32.Jesse MeijerZaanstad (SG)21:26.45940363320:30.37
50m:36.11100m:1:16.65200m:2:38.20400m:5:19.76800m:10:53.221500m:20:30.37
33.Maarten van der ParkZaanstad (SG)23:01.13940280120:46.00
50m:36.31100m:1:16.84200m:2:38.55400m:5:29.48800m:10:58.171500m:20:46.00
34.Robin StammesDe Reuring22:37.55920280921:42.00
50m:35.61100m:1:16.57200m:2:41.43400m:5:34.56800m:11:24.541500m:21:42.00
35.Arno StapLZ 188621:30.00610057521:43.48
50m:36.17100m:1:18.82200m:2:45.33400m:5:36.33800m:11:27.381500m:21:43.48
36.Dennis de ReeZaanstad (SG)19:50.01800122321:51.28
50m:37.43100m:1:18.46200m:2:41.08400m:5:32.79800m:11:24.961500m:21:51.28
37.Casper GrasZaanstad (SG)22:59.96920040322:12.66
50m:38.22100m:12:03.32200m:2:48.06400m:5:47.82800m:11:44.201500m:22:12.66
38.Stefan TijmsOeza22:01.82930086322:24.33
50m:37.47100m:1:19.59200m:2:46.55400m:5:42.33800m:11:40.771500m:22:24.33
39.Richard BrinkMSV- Zeemacht22:51.18920369122:36.47
50m:36.01100m:1:17.07200m:2:45.18400m:5:47.22800m:11:59.601500m:22:36.47
AFGEMKingue StruijfWZ&PC Purmerend18:25.209400913
NGJeroen BeemsterWZ&PC Purmerend17:00.198700155
NGPaul OudendijkOeza18:41.598101287