LAC 2
Boxtel (NED),    9.11.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 1500m vrije slag, Senioren Open    Nr. 2. Heren, 1500m vrije slag, 12 jaar en ouder
Nr. 3. Meisjes, 800m vrije slag, Junioren 2 en 3    Nr. 4. Jongens, 800m vrije slag, Junioren 1 en 2
Nr. 5. Meisjes, 400m vrije slag, Minioren 5 en junioren 1    Nr. 6. Jongens, 400m vrije slag, Minioren 5 en 6
Nr. 7. Meisjes, 300m vrije slag, Minioren 3 en 4    Nr. 8. Jongens, 300m vrije slag, Minioren 3 en 4
Nr. 9. Dames, 300m wisselslag, 14 jaar en ouder    Nr. 10. Heren, 300m wisselslag, 14 jaar en ouder
Nr. 11. Meisjes, 300m wisselslag, Junioren 2 en 3    Nr. 12. Jongens, 300m wisselslag, Junioren 1 en 2
Nr. 13. Meisjes, 100m wisselslag, Minioren 5 en junioren 1    Nr. 14. Jongens, 100m wisselslag, Minioren 5 en 6
Nr. 15. Meisjes, 100m wisselslag, Minioren 3 en 4    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 1500m vrije slag                       Senioren Open
09-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marcha ADMIRAAL               De Biesboschzwemmers  18:13.92 9300012   17:47.92           
          1:08.31  2:19.22  4:40.58  9:22.86 17:47.92
  2. Désirée EMMEN                 De Vennen             19:23.48 9204862   19:09.68           
          1:09.79  2:23.89  4:55.74 10:05.79 19:09.68
  3. Danielle SCHEEPERS            Njord                 20:54.80 9005428   19:41.00           
          1:10.42  2:27.17  5:04.64 10:22.08 19:41.00
  4. Inge ARTS                     Zeester Meerval       18:08.15 9203076   19:51.08           
          1:08.75  2:23.78  5:01.87 10:22.82 19:51.08
  5. Kim LOEFFEN                   Tritium                     NT 9403432   20:09.16           
          1:12.02  2:30.20  5:09.20 10:36.16 20:09.16
  6. Shauny FEIDER                 Tritium                     NT 9305940   20:53.13           
          1:17.51  2:39.23  5:25.80 11:04.42 20:53.13
  7. Juliska PEIJNENBURG           De Dommelbaarzen      20:48.51 9002892   21:08.00           
          1:16.43  2:38.66  5:26.38 11:08.20 21:08.00
  8. Tonny METHORST                De Biesboschzwemmers  21:00.00 8802998   21:13.65           
          1:16.20  2:38.84  5:27.70 11:11.88 21:13.65
  9. Rebecca THIJSSEN              De Waalstroom         21:15.15 9307192   21:28.02           
          1:17.39  2:42.95  5:34.64 11:23.16 21:28.02
 10. Emma VERHOEVEN                Zegenwerp             22:00.00 9303326   21:29.41           
          1:17.70  2:42.19  5:35.44 11:23.85 21:29.41
 11. Anita ENGELS                  Zegenwerp             22:40.47 9001016   21:43.81           
          1:18.87  2:43.22  5:36.71 11:27.47 21:43.81
 12. Marjoke DEBETS                De Waalstroom         21:00.15 8600768   21:58.48           
          1:20.04  2:45.92  5:39.13 11:29.02 21:58.48
 13. Wilma VERHOEVEN               Njord                       NT 9304610   22:01.36           
          1:19.02  2:43.48  5:37.23 11:31.80 22:01.36
 14. Danielle THIJSSEN             De Waalstroom         21:15.59 9306094   22:07.07           
          1:22.67  2:52.36  5:51.04 11:46.00 22:07.07
 15. Sandra SCHELLEKENS            Neptunus'58           21:54.99 8503416   22:27.82           
          2:58.54  5:42.73 11:45.32 22:27.82
 16. Anouk van HELVOIRT            Neptunus'58           22:30.00 9405606   22:35.27           
          1:18.67  2:47.46  5:50.49 11:58.99 22:35.27
 17. Naomi FEIDER                  Tritium                     NT 9107956   22:53.58           
          1:22.54  2:51.73  5:54.68 12:02.14 22:53.58
 18. Esther KRIELAART              De Dommelbaarzen      23:57.08 9404054   23:49.54           
          1:25.40  2:57.82  6:11.08 12:41.50 23:49.54
 19. Cindy HENDRIKS                De Waalstroom         21:30.02 9207672   24:31.20           
          1:26.29  3:00.36  6:18.04 13:09.02 24:31.20
 20. Tessa VISSER                  Zegenwerp             28:09.11 9306452   24:36.67           
          1:20.45  2:51.13  6:03.57 12:50.04 24:36.67
AFGE Marianne van BERCHUM          De Biesboschzwemmers  21:28.23 9200098                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 1500m vrije slag                    12 jaar en ouder
09-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hans Peter HARTOG             DAW-Finenzo           17:11.28 9100859   16:47.29           
          1:00.43  2:06.15  4:20.50  8:51.30 16:47.29
  2. Kasper LEEUW                  E Z C                 18:11.54 9304435   17:29.14           
          1:04.38  2:13.76  4:34.22  9:16.83 17:29.14
  3. Tom HAVEKES                   De Waalstroom         17:56.28 8901119   17:47.16           
          1:08.56  2:18.57  4:39.56  9:23.65 17:47.16
  4. Thomas van MIERLO             ZPK Budel             18:25.08 9300353   18:02.46           
          1:06.08  2:17.56  4:40.84  9:32.32 18:02.46
  5. Jeffrey THIJSSEN              Zeester Meerval       18:30.00 9400445   18:02.48           
          1:08.54  2:19.82  4:45.20  9:39.36 18:02.48
  6. Date v.d. ZAAG                Eiffel Swimmers PSV         NT 9403919   18:06.44           
          1:05.32  2:15.91  4:39.61  9:32.33 18:06.44
  7. Dirk VOGELS                   Zeester Meerval       18:09.93 9302427   18:16.30           
          1:06.41  2:16.73  4:40.98  9:33.87 18:16.30
  8. Bryan MEEUWISSEN              De Waalstroom         18:15.02 9200893   18:41.23           
          1:11.07  2:25.73  4:52.57  9:53.67 18:41.23
  9. Jo-an MUDDE                   Zeester Meerval       19:10.00 6701457   19:13.82           
          1:10.02  2:23.92  4:55.67 10:04.54 19:13.82
 10. Tim SOMERS                    De Waalstroom         20:15.38 9303815   19:15.99           
          1:13.16  2:31.08  5:08.18 10:22.35 19:15.99
 11. Daan VIERING                  De Waalstroom         19:48.22 9403839   19:16.57           
          1:13.15  2:32.73  5:10.15 10:20.79 19:16.57
 12. Niels KEMPERINK               E Z C                 21:00.00 9600005   19:21.57           
          1:04.16  2:27.28  5:00.54 10:13.84 19:21.57
 13. Mark SCHELLEKENS              Neptunus'58           18:45.00 9201153   19:26.95           
          1:08.60  2:20.45  4:54.89 10:12.67 19:26.95
 14. Pepijn SMITS                  Eiffel Swimmers PSV   19:54.28 9600691   19:43.51           
          1:11.36  2:29.02  5:06.89 10:26.32 19:43.51
 15. Guus van STIPHOUT             Zeester Meerval       20:49.96 9501081   19:58.45           
          1:13.63  2:31.44  5:11.48 10:32.22 19:58.45
 16. Luuk van DOREMALEN            De Dommelbaarzen      21:13.64 9303487   20:21.39           
          1:11.36  2:28.78  5:09.10 10:32.86 20:21.39
 17. Ted RENIERS                   De Dommelbaarzen      20:40.73 9400519   20:31.94           
          1:13.44  2:35.38  5:19.08 10:51.13 20:31.94
 18. Guus VERHOEVEN                Zegenwerp             24:51.80 9104629   22:19.51           
          1:14.16  2:38.02  5:33.54 11:38.20 22:19.51
 19. Haiko SLEUMER                 Zegenwerp             22:20.00 9304251   22:39.10           
          1:15.32  2:43.04  5:44.80 11:54.10 22:39.10
 20. Bart van BETUW                Zegenwerp             24:36.73 6500087   23:23.29           
          1:18.76  2:48.73  5:56.82 12:16.57 23:23.29
 21. Louis MATTHIJSSE              PSV Masters           28:14.74 6100787   28:06.66           
          1:36.76  3:27.86  7:13.60 14:51.97 28:06.66
 DIS Ruud SCHEEPERS                Njord                 20:44.05 9203411                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren)., AF
          1:07.52  2:25.71  5:11.62 10:55.04



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 800m vrije slag                     Junioren 2 en 3
09-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nikey van de WETERING         Zeester Meerval       10:57.19 9500336   10:19.33           
          1:15.51  2:34.14  5:09.87 10:19.33
  2. Lotte LANGENHOFF              Zeester Meerval       11:08.95 9602580   10:32.13           
          1:14.82  2:33.18  5:12.63 10:32.13
  3. Nikki HABERS                  Zeester Meerval       11:44.77 9600594   10:44.48           
          1:14.60  2:33.86  5:16.30 10:44.48
  4. Jeanine KOCKEN                Eiffel Swimmers PSV   11:17.71 9601816   11:05.62           
          1:17.14  2:41.71  5:30.79 11:05.62
  5. Esma van VONDEREN             Zeester Meerval       11:10.00 9501112   11:08.29           
          1:17.89  2:42.13  5:36.11 11:08.29
  6. Emy LIEBREGTS                 Njord                       NT 9505020   11:18.28           
          1:15.68  2:40.14  5:32.50 11:18.28
  7. Claudia BLOKS                 De Dommelbaarzen      11:29.60 9501878   11:28.60           
          1:21.51  2:48.67  5:42.39 11:28.60
  8. Mandy de BRUIN                Njord                       NT 9500550   11:37.02           
          1:17.00  2:42.45  5:38.77 11:37.02
  9. Amy van LIER                  De Vennen             12:17.10 9603022   11:49.23           
          1:18.11  2:46.48  5:47.54 11:49.23
 10. Christa SCHUIVENS             Tritium                     NT 9603730   12:37.38           
          1:26.07  3:00.30  6:12.56 12:37.38
 11. Zoë HELLINGS                  Neptunus'58           13:00.00 9600338   12:40.36           
          1:23.64  2:57.23  6:11.67 12:40.36
 12. Manouschka van BEEK           Zegenwerp             12:40.00 9603628   12:46.61           
          1:26.39  3:02.36  6:20.00 12:46.61
 13. Lara vd VEN                   Neptunus'58           13:00.00 9602892   12:49.17           
          1:25.89  3:02.50  6:20.11 12:49.17
 DIS Daphne PORTEGIJS              Zegenwerp             13:12.00 9504814                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren)., AF
          1:32.02  3:20.23  6:58.42



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 800m vrije slag                     Junioren 1 en 2
09-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mike van HERK                 Eiffel Swimmers PSV         NT 9601007   10:01.14           
          1:09.14  2:24.95  4:56.80 10:01.14
  2. Alex in 't GROEN              De Vennen             11:36.37 9502683   10:33.26           
          1:11.73  2:31.71  5:13.79 10:33.26
  3. Loek van HOUTERT              De Dommelbaarzen            NT 9504515   10:35.04           
          1:14.02  2:34.10  5:13.51 10:35.04
  4. Richie van EMPEL              Zegenwerp             12:00.00 9603631   11:53.02           
          1:18.92  2:48.89  5:53.71 11:53.02
  5. Koen NUCHELMANS               De Dommelbaarzen      11:34.00 9501761   11:54.30           
          1:17.33  2:46.69  5:51.47 11:54.30
  6. Teun STRIJBOSCH               Tritium                     NT 9603041   12:20.04           
          1:20.23  2:52.23  6:01.42 12:20.04
  7. Bobby VISSER                  Zegenwerp             15:11.41 9601437   12:29.67           
          1:23.86  2:57.67  6:09.48 12:29.67
  8. Frans PEIJNENBURG             De Dommelbaarzen      13:09.57 9602017   12:40.17           
          1:27.29  3:02.45  6:15.88 12:40.17



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 400m vrije slag            Minioren 5 en junioren 1
09-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Esmée SIX                     Eiffel Swimmers PSV    5:34.39 9700490    5:31.14           
          1:19.01  2:43.62  5:31.14
  2. Carlijn VIERING               De Waalstroom          5:36.30 9701142    5:32.77           
          1:19.76  2:45.50  5:32.77
  3. Bente GERITS                  Eiffel Swimmers PSV    5:34.62 9702052    5:34.21           
          1:19.76  2:45.71  5:34.21
  4. Anouk van NELLESTIJN          DWK                    6:03.70 9800366    5:42.67           
          1:20.00  2:47.89  5:42.67
  5. Mara van LOON                 Eiffel Swimmers PSV    5:50.49 9703122    5:42.80           
          1:19.51  2:46.10  5:42.80
  6. Romy van HERK                 Eiffel Swimmers PSV    6:16.37 9702552    5:42.95           
          1:20.10  2:46.57  5:42.95
  7. Amber ROMMELSE                Eiffel Swimmers PSV    5:59.58 9702562    5:43.61           
          1:20.25  2:46.94  5:43.61
  8. Rebecca JAGER                 ZC De Toekomst         5:40.31 9800402    5:54.74           
          1:22.54  2:50.83  5:54.74
  9. Isolde D'HERT                 Eiffel Swimmers PSV    6:15.24 9702564    5:55.08           
          1:20.95  2:52.51  5:55.08
 10. Rebecca FAIRLEY               Eiffel Swimmers PSV    6:27.25 9702736    6:07.36           
          1:23.02  2:56.13  6:07.36
 11. Jill van der JAGT             Eiffel Swimmers PSV    6:35.43 9700910    6:16.39           
          1:26.87  3:02.87  6:16.39
 12. Bo SLUIJPERS                  Neptunus'58            6:39.42 9702692    6:20.10           
          1:27.85  3:05.39  6:20.10
 13. Tamara BROUWERS               Eiffel Swimmers PSV    6:28.00 9802494    6:32.14           
          1:29.72  3:08.49  6:32.14



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 400m vrije slag                     Minioren 5 en 6
09-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thomas MANUEL                 Eiffel Swimmers PSV    6:01.40 9800919    6:09.16           
          1:29.57  3:05.32  6:09.16
  2. Sieb WESSELING                Tritium                     NT 9800489    6:16.97           
          1:29.31  3:05.62  6:16.97
  3. Daniel van DIJK               Tritium                     NT 9701577    6:22.30           
          1:28.89  3:08.04  6:22.30
  4. Fabian van BEEK               Zegenwerp              6:30.00 9800635    6:35.92           
          1:31.62  3:13.37  6:35.92
  5. Eddy NEGGERS                  Njord                       NT 9701161    7:46.04           
          1:48.36  3:51.26  7:46.04



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 300m vrije slag                     Minioren 3 en 4
09-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anouk GERRITS                 Zegenwerp              6:54.11 9900992    5:17.10           
          1:33.43  3:24.66  5:17.10
  2. Josse MARSMAN                 Njord                       NT 0000722    5:26.02           
          1:39.58  3:32.68  5:26.02
  3. Ilona JAGER                   ZC De Toekomst              NT 9900198    5:28.60           
          1:43.16  3:35.60  5:28.60
  4. Manon KAMPMAN                 Zegenwerp              7:20.08 0000614    5:50.95           
          5:50.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 300m vrije slag                     Minioren 3 en 4
09-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marcoen SMITS                 Eiffel Swimmers PSV    4:40.60 9900815    4:56.51           
          1:30.54  3:13.82  4:56.51
  2. Bernard D'HERT                Eiffel Swimmers PSV    4:41.80 9900817    5:06.73           
          1:34.64  3:20.95  5:06.73



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Dames, 300m wisselslag                     14 jaar en ouder
09-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marcha ADMIRAAL               De Biesboschzwemmers   4:03.89 9300012    3:54.17           
          3:54.17
  2. Danielle SCHEEPERS            Njord                       NT 9005428    4:17.92           
          4:17.92
  3. Petra SCHUIVENS               Tritium                     NT 9305036    4:23.10           
          4:23.10
  4. Chantal WILLEMS               Tritium                     NT 9105482    4:33.08           
          4:33.08
  5. Wilma VERHOEVEN               Njord                       NT 9304610    4:35.95           
          4:35.95
  6. Tamarah van der PASCH         Zegenwerp                   NT 9403398    4:37.08           
          4:37.08
  7. Charessa FEIDER               Tritium                     NT 9404340    4:42.89           
          4:42.89
  8. Esther KRIELAART              De Dommelbaarzen            NT 9404054    4:48.70           
          4:48.70
  9. Joke MINKELS                  Zegenwerp              5:07.89 9002592    4:57.63           
          4:57.63
AFGE Marianne van BERCHUM          De Biesboschzwemmers   4:29.98 9200098                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Heren, 300m wisselslag                     14 jaar en ouder
09-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hans Peter HARTOG             DAW-Finenzo            3:43.10 9100859    3:47.73           
          3:47.73
  2. Tim SOMERS                    De Waalstroom          4:21.21 9303815    4:23.02           
          4:23.02
  3. Erwin MALLENS                 Njord                       NT 9403097    4:32.64           
          4:32.64
  4. Bart van BETUW                Zegenwerp              4:42.21 6500087    4:35.19           
          4:35.19



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 300m wisselslag                     Junioren 2 en 3
09-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van de WIJDEVEN        Njord                       NT 9503820    4:33.82           
          4:33.82
  2. Bente van BERGEN              Neptunus'58            4:45.00 9600336    4:34.73           
          4:34.73
  3. Emy LIEBREGTS                 Njord                       NT 9505020    4:42.23           
          4:42.23
  4. Mandy de BRUIN                Njord                       NT 9500550    4:45.86           
          4:45.86
  5. Manouschka van BEEK           Zegenwerp              5:03.00 9603628    5:08.22           
          5:08.22
 DIS Daphne PORTEGIJS              Zegenwerp              5:00.00 9504814    4:53.79           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RD
          4:53.79



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 300m wisselslag                     Junioren 1 en 2
09-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loek van HOUTERT              De Dommelbaarzen            NT 9504515    4:17.72           
          4:17.72
  2. Richie van EMPEL              Zegenwerp              4:42.00 9603631    4:46.07           
          4:46.07
  3. Bobby VISSER                  Zegenwerp              4:50.00 9601437    5:03.67           
          5:03.67



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Meisjes, 100m wisselslag            Minioren 5 en junioren 1
09-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anouk van NELLESTIJN          DWK                    1:26.46 9800366    1:25.57           
          1:25.57
  2. Rebecca JAGER                 ZC De Toekomst         1:29.20 9800402    1:29.04           
          1:29.04
  3. Robin van't HOF               Zegenwerp              2:20.00 9804192    2:08.94           
          2:08.94



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 100m wisselslag                     Minioren 5 en 6
09-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniel van DIJK               Tritium                1:34.57 9701577    1:32.36           
          1:32.36
  2. Sieb WESSELING                Tritium                1:32.94 9800489    1:33.86           
          1:33.86
  3. Stefan van de WIJDEVEN        Njord                  1:35.39 9800995    1:35.12           
          1:35.12
  4. Fabian van BEEK               Zegenwerp              1:39.25 9800635    1:40.30           
          1:40.30
  5. Eddy NEGGERS                  Njord                  1:47.92 9701161    1:51.04           
          1:51.04



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 100m wisselslag                     Minioren 3 en 4
09-11-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anouk GERRITS                 Zegenwerp              1:42.68 9900992    1:43.42           
          1:43.42
  2. Manon KAMPMAN                 Zegenwerp              1:47.31 0000614    1:45.20           
          1:45.20
  3. Josse MARSMAN                 Njord                  1:41.71 0000722    1:49.42           
          1:49.42
  4. Ilona JAGER                   ZC De Toekomst         1:51.98 9900198    1:50.67           
          1:50.67




SPLASH Meet Manager 2007Registered to zegenwerp