Speedo deel 1
Panningen (NED),    8.11.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5    Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Minioren 6    Nr. 6. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 12. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6    Nr. 14. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Jongens, 100m vrije slag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
08-11-2008 - 13:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Koster                   HZPC                   1:22.07 9900517    1:20.99           
  2. Servé Nelissen                RZ                     1:29.06 9900579    1:25.50           
  3. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig   1:41.74 0000263    1:32.89           
  4. Timo Warnier                  Zwemclub Eijsden       1:33.75 9900145    1:34.00           
  5. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:35.30 0000267    1:34.17           
  6. Giel van Megen                HZPC                   1:52.72 0000265    1:42.57           
  7. Rick Delvaux                  MOSA~regio             1:47.03 9901099    1:44.30           
  8. Sander Aerts                  HZPC                   1:57.02 9902045    1:55.15           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Minioren 2 en 3
08-11-2008 - 13:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Romy Ewalds                   MOSA~regio                  NT 0000164    1:51.90           
  2. Lissa van der Beek            Eszet                       NT 0001112    2:28.62           
  3. Naomi Driessen                Eszet                       NT 0100704    2:34.56           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 5
08-11-2008 - 13:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Peuten                    HZPC                   1:43.81 9800431    1:40.22           
  2. Bart van der Linden           MOSA~regio                  NT 9801229    1:40.66           
  3. Michel Henkel                 RZ                     1:59.47 9802301    1:48.54           
  4. Pieter Otten                  HZPC                   1:59.89 9800937    1:55.03           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 50m vlinderslag                  Meisjes Minioren 4
08-11-2008 - 13:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Renee Roosen                  Zwemclub Eijsden         43.82 9900074      41.86           
  2. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)        49.78 9901412      45.22           
  3. Sterre Schlicher              RZ                       55.62 9901672      49.10           
  4. Hilde Litjens                 HZPC                   1:02.31 9901156      51.46           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 200m vrije slag                  Jongens Minioren 6
08-11-2008 - 13:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                   2:34.84 9700879    2:33.46           
          1:15.57  2:33.46
  2. Jitse Zonneveld               RZ                     2:58.11 9703133    2:35.05           
          1:16.24  2:35.05
  3. Ted Wilders                   MOSA~regio                  NT 9701177    2:36.64           
          1:16.93  2:36.64
  4. Sven Claessens                Zwemclub Eijsden       3:15.35 9700213    3:00.98           
          1:26.28  3:00.98
  5. Tim Peeters                   RZ                     3:07.51 9700363    3:01.59           
          1:26.56  3:01.59
  6. Zjef Nelissen                 RZ                     3:12.63 9701679    3:09.30           
          1:29.70  3:09.30
  7. Tim Wienhoven                 MOSA~regio                  NT 9702199    3:18.04           
          1:34.65  3:18.04



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 200m wisselslag                  Meisjes Minioren 5
08-11-2008 - 13:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)           NT 9802916    3:23.46           
            44.30  3:23.46
  2. Maud Bruynen                  Heldense Zwemverenig   3:39.89 9801362    3:29.64           
            49.13  3:29.64
  3. Celine Buijssen               HZPC                   3:35.53 9801484    3:33.38           
            50.01  3:33.38
  4. Aniek Ketelings               RZ                     3:40.72 9800588    3:39.78           
            53.23  3:39.78
  5. Milou Peeters                 HZPC                   3:55.53 9800668    3:40.75           
            58.09  3:40.75
  6. Gina Feenstra                 MOSA~regio             3:50.38 9802798    3:41.03           
            50.38  3:41.03
  7. Nina Pilmeyer                 Heldense Zwemverenig        NT 9801364    3:43.11           
            51.43  3:43.11
  8. Shae Bours                    RZ                          NT 9803982    3:52.15           
            53.18  3:52.15
  9. Alette Litjens                HZPC                   4:08.12 9802220    3:52.36           
            54.47  3:52.36
 DIS Vivian Schraven               MOSA~regio                  NT 9804138    3:56.63 RH+VC     
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            53.90  3:56.63
 DIS Michelle Smeets               Eszet                       NT 9802536    4:19.35           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            57.22  4:19.35



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 200m vrije slag             Jongens Junioren 1 en 2
08-11-2008 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Janssen                  MOSA~regio             2:35.28 9503497    2:22.54           
          1:09.58  2:22.54
  2. Sem Hermans                   HZPC                   2:26.51 9601259    2:25.12           
          1:10.42  2:25.12
  3. Sam Derks                     HZPC                   2:37.64 9600719    2:35.18           
          1:15.80  2:35.18
  4. Sven Brouwer                  MOSA~regio             2:48.99 9504449    2:39.26           
          1:15.71  2:39.26
  5. Bram in 't Zandt              MOSA~regio             2:45.49 9601257    2:42.40           
          1:17.06  2:42.40
  6. Björn Piket                   HZPC                   3:04.61 9602133    2:42.77           
          1:20.31  2:42.77
  7. Djeremy Hesseling             MOSA~regio             3:04.91 9603197    2:43.44           
          1:20.74  2:43.44
  8. Xavier Wuts                   RZ                     3:25.03 9602661    2:44.77           
          1:19.70  2:44.77
  9. Nando Broeren                 HZPC                   2:43.85 9601441    2:46.90           
          1:18.19  2:46.90
 10. Max Vervoort                  RZ                     3:12.51 9601405    2:53.50           
          1:23.56  2:53.50
 11. Dylan Bos                     HZPC                   3:00.70 9600717    2:53.65           
          1:25.15  2:53.65
 12. Kay Thijssen                  HZPC                   3:00.29 9601799    2:54.78           
          1:24.28  2:54.78
 13. Teun van Rens                 HZPC                   2:58.79 9503949    2:58.48           
          1:24.31  2:58.48
 14. Tom Timmermans                RZ                     4:07.77 9602117    2:59.99           
          1:23.75  2:59.99
 15. Mark Linssen                  HZPC                   3:11.67 9500535    3:05.87           
          1:25.08  3:05.87
 16. Jeroen Kurvers                Heldense Zwemverenig        NT 9602921    3:12.40           
          1:32.08  3:12.40



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m vrije slag             Meisjes Junioren 1 en 2
08-11-2008 - 14:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilse Litjens                  HZPC                   2:45.28 9602640    2:37.29           
          1:14.95  2:37.29
  2. Manon Koster                  HZPC                   2:38.71 9701312    2:37.78           
          1:17.04  2:37.78
  3. Denise van der Klij           HZPC                   2:44.70 9600482    2:41.73           
          1:18.86  2:41.73
  4. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   3:09.14 9702664    2:48.04           
          1:18.65  2:48.04
  5. Carley Donders                Heldense Zwemverenig   3:02.14 9602096    2:49.77           
          1:19.05  2:49.77
  6. Lieke Seelen                  MOSA~regio                  NT 9701642    2:56.21           
          1:26.59  2:56.21
  7. Floor Brouwer                 MOSA~regio                  NT 9703012    2:57.60           
          1:28.30  2:57.60
  8. Rianne Mooren                 MOSA~regio                  NT 9703018    2:59.50           
          1:29.34  2:59.50
  9. Lotte van Megen               HZPC                   3:02.56 9701376    3:00.31           
          1:25.22  3:00.31
 10. Judith Wienen                 MOSA~regio                  NT 9701644    3:04.17           
          1:30.31  3:04.17
 11. Evie Roebroek                 RZ                          NT 9605774    3:12.10           
          1:33.87  3:12.10
 12. Natasja Wingers               RZ                     3:36.38 9702392    3:23.48           
          1:35.39  3:23.48
 13. Karin Strolenberg             Eszet                       NT 9604302    3:48.50           
          1:44.32  3:48.50
AFGE Kristina Kamnarovski          RZ                          NT 9604758                      
  NG Elke Teunissen                RZ                     3:49.60 9703446                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Jongens, 100m rugslag           Jongens Minioren 2, 3 en 4
08-11-2008 - 14:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Koster                   HZPC                   1:35.40 9900517    1:33.23           
  2. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig        NT 0000267    1:45.57           
  3. Timo Warnier                  Zwemclub Eijsden            NT 9900145    1:49.34           
  4. Rick Delvaux                  MOSA~regio                  NT 9901099    1:52.98           
  5. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig        NT 0000263    1:54.56           
  6. Giel van Megen                HZPC                   1:53.88 0000265    1:55.63           
  7. Sander Aerts                  HZPC                   2:05.99 9902045    2:00.72           
  8. Ian Sanders                   Eszet                       NT 0100373    2:21.11           
 DIS Nick van Molken               Eszet                       NT 9901981                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
 DIS Servé Nelissen                RZ                     1:42.34 9900579    1:38.25           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Jort Ottenheijm               Eszet                       NT 0000673    2:20.18           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Meisjes, 100m wisselslag             Meisjes Minioren 2 en 3
08-11-2008 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Romy Ewalds                   MOSA~regio                  NT 0000164    1:44.12           
 DIS Lissa van der Beek            Eszet                       NT 0001112    2:41.50 RH+VC     
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 5
08-11-2008 - 14:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michel Henkel                 RZ                     1:39.48 9802301    1:26.95           
  2. Max Peuten                    HZPC                   1:36.26 9800431    1:28.34           
  3. Bart van der Linden           MOSA~regio             1:40.61 9801229    1:32.87           
  4. Pieter Otten                  HZPC                   1:47.09 9800937    1:43.88           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 4
08-11-2008 - 14:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Renee Roosen                  Zwemclub Eijsden       1:43.54 9900074    1:44.12           
  2. Sterre Schlicher              RZ                     1:54.58 9901672    1:48.66           
  3. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)      1:55.65 9901412    1:54.35           
  4. Hilde Litjens                 HZPC                   2:03.82 9901156    1:55.32           
  5. Kelly Drissen                 Eszet                       NT 9901196    2:17.39           
 DIS Amber Vervoort                RZ                     2:05.32 9901188    2:11.99           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Minioren 6
08-11-2008 - 14:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                   1:20.39 9700879    1:19.40           
  2. Ted Wilders                   MOSA~regio             1:33.05 9701177    1:22.39           
  3. Jitse Zonneveld               RZ                     1:25.44 9703133    1:24.37           
  4. Zjef Nelissen                 RZ                     1:36.55 9701679    1:32.16           
  5. Tim Peeters                   RZ                     1:36.57 9700363    1:34.65           
  6. Sven Claessens                Zwemclub Eijsden       1:35.03 9700213    1:39.29           
  7. Tim Wienhoven                 MOSA~regio             1:50.17 9702199    1:46.53           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
08-11-2008 - 14:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)      1:37.83 9802916    1:22.11           
  2. Celine Buijssen               HZPC                   1:30.06 9801484    1:28.52           
  3. Maud Bruynen                  Heldense Zwemverenig   1:32.17 9801362    1:30.38           
  4. Aniek Ketelings               RZ                     1:31.72 9800588    1:31.55           
  5. Milou Peeters                 HZPC                   1:35.20 9800668    1:32.74           
  6. Eva Hietkamp                  HZPC                        NT 9803990    1:32.86           
  7. Nina Pilmeyer                 Heldense Zwemverenig   1:33.18 9801364    1:32.94           
  8. Gina Feenstra                 MOSA~regio             1:32.00 9802798    1:33.60           
  9. Shae Bours                    RZ                          NT 9803982    1:35.88           
 10. Alette Litjens                HZPC                   1:52.44 9802220    1:40.26           
 11. Nikki Rovers                  RZ                     2:01.30 9802411    1:44.89           
 12. Michelle Smeets               Eszet                       NT 9802536    1:50.03           
 13. Vivian Schraven               MOSA~regio                  NT 9804138    1:51.15           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Jongens, 200m schoolslag             Jongens Junioren 1 en 2
08-11-2008 - 14:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Janssen                  MOSA~regio             3:08.42 9503497    2:57.57           
          1:27.41  2:57.57
  2. Sem Hermans                   HZPC                   3:04.71 9601259    2:59.14           
          1:27.65  2:59.14
  3. Sven Brouwer                  MOSA~regio             3:11.49 9504449    3:02.33           
          1:27.11  3:02.33
  4. Bram in 't Zandt              MOSA~regio             3:30.59 9601257    3:17.57           
          1:38.60  3:17.57
  5. Sam Derks                     HZPC                   3:31.18 9600719    3:22.01           
          1:38.25  3:22.01
  6. Max Vervoort                  RZ                     3:39.15 9601405    3:22.78           
          1:37.48  3:22.78
  7. Kay Thijssen                  HZPC                   3:33.71 9601799    3:25.53           
          1:42.18  3:25.53
  8. Mark Linssen                  HZPC                   3:42.21 9500535    3:27.63           
          1:41.53  3:27.63
  9. Björn Piket                   HZPC                   4:03.34 9602133    3:36.37           
          1:45.15  3:36.37
 10. Xavier Wuts                   RZ                          NT 9602661    3:38.51           
          1:45.11  3:38.51
 11. Djeremy Hesseling             MOSA~regio                  NT 9603197    3:47.60           
          1:50.25  3:47.60
 12. Tom Timmermans                RZ                          NT 9602117    3:48.42           
          1:51.42  3:48.42
 13. Teun van Rens                 HZPC                   4:02.38 9503949    4:15.18           
          2:04.22  4:15.18
 DIS Dylan Bos                     HZPC                        NT 9600717    3:42.29           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          3:42.29
 DIS Nando Broeren                 HZPC                   4:16.95 9601441    4:04.01 SL        
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:01.40  4:04.01



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 200m schoolslag             Meisjes Junioren 1 en 2
08-11-2008 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig        NT 9702664    3:10.98           
          1:32.08  3:10.98
  2. Carley Donders                Heldense Zwemverenig   3:35.63 9602096    3:18.91           
          1:34.82  3:18.91
  3. Denise van der Klij           HZPC                   3:26.54 9600482    3:26.25           
          1:39.27  3:26.25
  4. Manon Koster                  HZPC                        NT 9701312    3:28.27           
          1:41.32  3:28.27
  5. Ilse Litjens                  HZPC                   3:37.99 9602640    3:30.38           
          1:40.94  3:30.38
  6. Floor Brouwer                 MOSA~regio                  NT 9703012    3:30.41           
          1:43.08  3:30.41
  7. Lotte van Megen               HZPC                        NT 9701376    3:36.26           
          1:45.08  3:36.26
  8. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig        NT 9704548    3:36.88           
          1:41.82  3:36.88
  9. Lieke Seelen                  MOSA~regio                  NT 9701642    3:43.47           
          1:48.50  3:43.47
 10. Evie Roebroek                 RZ                          NT 9605774    3:46.14           
          1:50.18  3:46.14
 11. Rianne Mooren                 MOSA~regio                  NT 9703018    3:50.53           
          1:54.22  3:50.53
 12. Karin Strolenberg             Eszet                       NT 9604302    4:11.16           
          1:59.65  4:11.16
 13. Natasja Wingers               RZ                          NT 9702392    4:11.27           
          2:00.04  4:11.27
 DIS Judith Wienen                 MOSA~regio                  NT 9701644    3:46.61           
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
          1:51.58  3:46.61
AFGE Kristina Kamnarovski          RZ                     4:13.30 9604758                      
  NG Elke Teunissen                RZ                          NT 9703446                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to Heldense Zwemvereniging