Twente Circuit Deel 2
Denekamp (NED),    2.11.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 100m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 2. Heren, 100m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 3. Dames, 200m schoolslag, 11 jaar en ouder    Nr. 4. Heren, 200m schoolslag, 11 jaar en ouder
Nr. 5. Dames, 4 x 100m wisselslag, 11 jaar en ouder    Nr. 6. Dames, 100m rugslag, 11 jaar en ouder
Nr. 7. Heren, 100m rugslag, 11 jaar en ouder    Nr. 8. Dames, 200m vlinderslag, 11 jaar en ouder
Nr. 9. Heren, 200m vlinderslag, 11 jaar en ouder    Nr. 10. Heren, 200m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 11. Dames, 400m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 12. Heren, 4 x 100m wisselslag, 11 jaar en ouder

FINA Point Scoring 2004

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                  Dames, 100m vrije slag                11 jaar en ouder
2-11-2008                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kelly ter Doest               91   GZ en PC de Whee       1:01.97   619       
          1:01.97
    2.  Marleen Braakhuis             93   De Dinkel              1:02.02   617       
          1:02.02
    3.  Ellen Maris                   92   de Veene               1:03.33   580       
          1:03.33
    4.  Suzanne Konst                 90   De Dinkel              1:03.64   571       
          1:03.64
    5.  Danique Thijert               94   De Dinkel              1:03.72   569       
          1:03.72
    6.  Maud Hesselink                94   De Dinkel              1:03.76   568       
          1:03.76
    7.  Loes Westerhof                95   De Dinkel              1:03.82   566       
          1:03.82
    8.  Merel vd Kieft                92   E Z C                  1:03.98   562       
          1:03.98
    9.  Leonie Loman                  92   De Dinkel              1:04.02   561       
          1:04.02
   10.  Roselie Beumer                92   SG Twente              1:04.63   545       
          1:04.63
   11.  Annelette de Vries            86   de Veene               1:04.81   541       
          1:04.81
   12.  Danique Wagenvoort            95   De Dinkel              1:04.91   538       
          1:04.91
   13.  Sietske Veldkamp              95   GZ en PC de Whee       1:05.56   522       
          1:05.56
   14.  Emmy Soer                     85   SG Twente              1:05.66   520       
          1:05.66
   15.  Milou ten Heggeler            93   GZ en PC de Whee       1:05.70   519       
          1:05.70
   16.  Kimberly Ribberink            95   De Dinkel              1:05.88   515       
          1:05.88
   17.  Lisanne Kranenberg            92   GZ en PC de Whee       1:06.20   507       
          1:06.20
   18.  Kimberley Kranenberg          94   GZ en PC de Whee       1:06.28   506       
          1:06.28
   19.  Fayette Wagenvoort            92   De Dinkel              1:06.60   498       
          1:06.60
   20.  Paula van den Hoeven          93   de Veene               1:06.98   490       
          1:06.98
   21.  Evelien Terpstra              90   SG Twente              1:07.16   486       
          1:07.16
   22.  Joëll Kempers                 95   De Dinkel              1:07.29   483       
          1:07.29
   23.  Lisanne Dikkers               93   GZ en PC de Whee       1:07.46   479       
          1:07.46
   24.  Michelle Hoogendoorn          95   GZ en PC de Whee       1:07.87   471       
          1:07.87
   25.  Tessa Aarninkhof              94   De Dinkel              1:08.02   468       
          1:08.02
   26.  Larissa Beernink              93   de Veene               1:08.03   468       
          1:08.03
   27.  Lora Bosch                    96   E Z C                  1:08.26   463       
          1:08.26
   28.  Anique Aten                   96   De Dinkel              1:08.44   459       
          1:08.44
   29.  Joy-Ann Duursma               95   De Dinkel              1:08.54   457       
          1:08.54
   30.  Laura Moormann                93   GZ en PC de Whee       1:09.20   444       
          1:09.20
   30.  Laura Hagreis                 96   SG Twente              1:09.20   444       
          1:09.20
   32.  Lianne Molkenboer             96   E Z C                  1:09.52   438       
          1:09.52
   32.  Henrike de Vries              89   de Veene               1:09.52   438       
          1:09.52
   34.  Mayra Westerhof               96   De Dinkel              1:09.53   438       
          1:09.53
   35.  Marloes de Boer               95   GZ en PC de Whee       1:09.82   432       
          1:09.82
   36.  Emmy v/d Riet                 93   GZ en PC de Whee       1:10.08   428       
          1:10.08
   37.  Anneke Seppenwoolde           95   SG Twente              1:10.11   427       
          1:10.11
   38.  Karla Westenberg              96   E Z C                  1:10.86   414       
          1:10.86
   39.  Loes Schasfoort               95   De Dinkel              1:10.98   412       
          1:10.98
   40.  Milou Bouwhuis                89   de Veene               1:11.23   407       
          1:11.23
   41.  Demi Hesselink                95   De Dinkel              1:11.53   402       
          1:11.53
   42.  Esmee Peters                  95   SG Twente              1:12.32   389       
          1:12.32
   43.  Anouk de Lat                  93   GZ en PC de Whee       1:12.33   389       
          1:12.33
   44.  Lynn Peters                   95   SG Twente              1:13.16   376       
          1:13.16
   45.  Thyra Blankestijn             95   SG Twente              1:13.29   374       
          1:13.29
   46.  Maren Kuipers                 96   GZ en PC de Whee       1:14.11   362       
          1:14.11
   47.  Joyce Mulder                  90   SG Twente              1:14.25   360       
          1:14.25
   48.  Willemijn Mink                94   de Veene               1:14.84   351       
          1:14.84
   49.  Loraine Seliger               95   E Z C                  1:15.00   349       
          1:15.00
   49.  Esmée Heijnekamp              97   SG Twente              1:15.00   349       
          1:15.00
   51.  Babette Aubri                 97   de Veene               1:15.51   342  FJ 1 
          1:15.51
   52.  Laura Schoeman                97   E Z C                  1:15.51   342  FJ 2 
          1:15.51
   53.  Danaé Kreuwel                 97   de Veene               1:15.80   338       
          1:15.80
   54.  Kitty Schasfoort              97   De Dinkel              1:16.23   332       
          1:16.23
   55.  Tessa Struis                  96   de Veene               1:16.57   328       
          1:16.57
   56.  Marit Kruise                  97   SG Twente              1:16.61   327       
          1:16.61
   57.  Janeri Fröberg                96   E Z C                  1:16.70   326       
          1:16.70
   58.  Cayen Paalhaar                92   De Dinkel              1:18.02   310       
          1:18.02
   59.  Soraya van Veen               95   E Z C                  1:18.12   309       
          1:18.12
   60.  Kirsten Masselink             96   E Z C                  1:18.67   302       
          1:18.67
   61.  Franka Dam                    96   de Veene               1:19.38   294       
          1:19.38
   62.  Tessa Meijering               96   de Veene               1:19.39   294       
          1:19.39
   63.  Emma Seppenwoolde             97   SG Twente              1:19.75   290       
          1:19.75
   64.  Rebecca van Klompenburg       95   de Veene               1:20.57   281       
          1:20.57
   64.  Loes Zanderink                96   De Dinkel              1:20.57   281       
          1:20.57
   66.  Amber Rikhof                  97   De Dinkel              1:21.12   276       
          1:21.12
   67.  Charel Wagenvoort             97   De Dinkel              1:24.54   244       
          1:24.54
   68.  Jikke Keupink                 97   De Dinkel              1:26.64   226       
          1:26.64
   69.  Kim Haafkes                   97   De Dinkel              1:31.48   192       
          1:31.48
 AFGEM  Amber Achterhuis              96   E Z C                                      
 AFGEM  Pauline Scheepbouwer          87   GZ en PC de Whee                           
 AFGEM  Michelle Schouten             94   GZ en PC de Whee                           
 AFGEM  Maud ten Heggeler             95   GZ en PC de Whee                           
 AFGEM  Loes Hegeman                  94   de Veene                                   
 AFGEM  Yvon Versteeg                 92   de Veene                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                  Heren, 100m vrije slag                11 jaar en ouder
2-11-2008                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Richard Huisken               85   GZ en PC de Whee         54.13   646       
            54.13
    2.  Pascal Bruins                 89   E Z C                    55.80   590       
            55.80
    3.  Rick Bruins                   89   E Z C                    55.85   588       
            55.85
    4.  Emiel Huisken                 85   GZ en PC de Whee         55.89   587       
            55.89
    5.  Bryan Morsink                 91   de Veene                 57.54   538       
            57.54
    6.  Kasper Leeuw                  93   E Z C                    58.04   524       
            58.04
    7.  Marien Willeme                89   De Dinkel                58.08   523       
            58.08
    8.  Brian Morssinkhof             85   GZ en PC de Whee         59.26   492       
            59.26
    9.  Peter Eshuis                  80   SG Twente                59.48   487       
            59.48
   10.  Jeroen Gijselaar              93   E Z C                    59.50   486       
            59.50
   11.  Marcel Reefhuis               81   de Veene                 59.72   481  FJ 1 
            59.72
   12.  Rick ter Doest                89   GZ en PC de Whee         59.72   481  FJ 2 
            59.72
   13.  Dylan Stapper                 90   SG Twente              1:00.28   468       
          1:00.28
   14.  Jasper de Boer                93   GZ en PC de Whee       1:00.62   460       
          1:00.62
   15.  Damon Peperkamp               95   De Dinkel              1:01.66   437       
          1:01.66
   16.  Niels Bent                    94   SG Twente              1:01.67   437       
          1:01.67
   17.  Bjorn Hietbrink               91   SG Twente              1:02.78   414       
          1:02.78
   18.  Dennis Timmerman              92   De Dinkel              1:03.17   406       
          1:03.17
   19.  Siebren Kuipers               94   GZ en PC de Whee       1:03.20   406       
          1:03.20
   20.  Joost Schasfoort              90   De Dinkel              1:03.23   405       
          1:03.23
   21.  Sebastiaan Baars              83   SG Twente              1:03.84   394       
          1:03.84
   22.  Wilte Barels                  92   SG Twente              1:04.60   380       
          1:04.60
   23.  Yoran Klos                    96   De Dinkel              1:04.65   379       
          1:04.65
   24.  Mark Arendshorst              94   de Veene               1:05.08   372       
          1:05.08
   25.  Yorick Kreuwel                94   de Veene               1:05.71   361       
          1:05.71
   26.  Mark Hietbrink                93   SG Twente              1:05.82   359       
          1:05.82
   27.  Mart Oude Weernink            93   De Dinkel              1:06.16   354       
          1:06.16
   28.  Jasper Nijsink                95   de Veene               1:07.50   333       
          1:07.50
   29.  Lorenzo Peperkamp             96   De Dinkel              1:07.90   327       
          1:07.90
   30.  Christopher Kole              94   E Z C                  1:07.98   326  FJ 1 
          1:07.98
   31.  Tjade Keetman                 94   SG Twente              1:07.98   326  FJ 2 
          1:07.98
   32.  Rik Heijdens                  96   De Dinkel              1:09.02   312       
          1:09.02
   33.  Cars Wiegman                  94   SG Twente              1:09.36   307       
          1:09.36
   34.  Sjoerd Nijhof                 94   GZ en PC de Whee       1:09.45   306       
          1:09.45
   35.  Dennis Hoogstraten            93   de Veene               1:09.46   306       
          1:09.46
   36.  Coen Reukers                  95   De Dinkel              1:10.86   288       
          1:10.86
   37.  Abe Veenstra                  95   de Veene               1:14.92   244       
          1:14.92
   37.  Yonno Paalhaar                95   De Dinkel              1:14.92   244       
          1:14.92
   39.  Tristan Wiegman               96   SG Twente              1:15.34   240       
          1:15.34
   40.  Nick Dood                     96   SG Twente              1:16.19   232  FJ 1 
          1:16.19
   41.  Tom van den Berg              96   E Z C                  1:16.19   232  FJ 2 
          1:16.19
 AFGEM  Bas Leurink                   93   SG Twente                                  
 AFGEM  Jesper Heuver                 95   de Veene                                   
 AFGEM  Rutger Borgerink              94   De Dinkel                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Dames, 200m schoolslag                11 jaar en ouder
2-11-2008                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Loes Zanderink                88   De Dinkel              2:46.39   600       
          2:46.39
    2.  Myrna Schasfoort              93   De Dinkel              2:46.46   599       
          2:46.46
    3.  Sabine van den Hoeven         96   de Veene               2:51.86   544       
          2:51.86
    4.  Lesley Sandvoort              93   De Dinkel              3:09.48   406       
          3:09.48
    5.  Michelle de Groot             94   E Z C                  3:10.74   398       
          3:10.74
    6.  Karien Meinders               94   De Dinkel              3:13.61   381       
          3:13.61
    7.  Nynke de Pijper               93   de Veene               3:15.76   368       
          3:15.76
    8.  Thyra Blankestijn             95   SG Twente              3:18.42   354       
          3:18.42
    9.  Sam Fransen                   95   E Z C                  3:36.76   271       
          3:36.76
   10.  Marit Kruise                  97   SG Twente              3:41.32   255       
          3:41.32
   11.  Emma Seppenwoolde             97   SG Twente              3:41.76   253       
          3:41.76
   DIS  Sharon Hemeltjen              93   De Dinkel              3:14.89             
        SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          3:14.89
 AFGEM  Veronique van der Velde       96   De Dinkel                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Heren, 200m schoolslag                11 jaar en ouder
2-11-2008                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pieter Pickhardt              83   GZ en PC de Whee       2:40.84   484       
          2:40.84
    2.  Jort Keetman                  92   SG Twente              2:42.91   465       
          2:42.91
    3.  Bart Arendshorst              93   de Veene               2:44.02   456       
          2:44.02
    4.  Jeroen Koenraadt              94   E Z C                  2:57.00   363       
          2:57.00
    5.  Niels Kemperink               96   E Z C                  3:00.94   340       
          1:23.95  3:00.94
    6.  Tiemen Maris                  94   de Veene               3:04.52   320       
          3:04.52



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                Dames, 4 x 100m wisselslag              11 jaar en ouder
2-11-2008                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SG Twente 1                        SG Twente              5:11.06   447       
        Evelien Terpstra, 90                   Roselie Beumer, 92
        Thyra Blankestijn, 95                  Emmy Soer, 85
          1:17.08  5:11.06

    2.  E Z C 1                            E Z C                  5:11.32   446       
        Lora Bosch, 96                         Merel vd Kieft, 92
        Michelle de Groot, 94                  Loraine Seliger, 95
          1:19.54  5:11.32




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                   Dames, 100m rugslag                  11 jaar en ouder
2-11-2008                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kelly ter Doest               91   GZ en PC de Whee       1:09.51   589       
          1:09.51
    2.  Maud Hesselink                94   De Dinkel              1:13.40   501       
          1:13.40
    3.  Milou ten Heggeler            93   GZ en PC de Whee       1:15.42   461       
          1:15.42
    4.  Lisanne Kranenberg            92   GZ en PC de Whee       1:16.98   434       
          1:16.98
    5.  Suzanne Konst                 90   De Dinkel              1:17.14   431       
          1:17.14
    6.  Emmy v/d Riet                 93   GZ en PC de Whee       1:17.32   428       
          1:17.32
    7.  Michelle Hoogendoorn          95   GZ en PC de Whee       1:17.36   428       
          1:17.36
    8.  Kimberly Ribberink            95   De Dinkel              1:17.45   426       
          1:17.45
    9.  Kimberley Kranenberg          94   GZ en PC de Whee       1:17.48   426       
          1:17.48
   10.  Loes Schasfoort               95   De Dinkel              1:18.20   414       
          1:18.20
   11.  Karla Westenberg              96   E Z C                  1:18.42   410       
          1:18.42
   12.  Lora Bosch                    96   E Z C                  1:18.51   409       
          1:18.51
   13.  Laura Moormann                93   GZ en PC de Whee       1:19.42   395       
          1:19.42
   14.  Myrna Schasfoort              93   De Dinkel              1:20.10   385       
          1:20.10
   15.  Lianne Molkenboer             96   E Z C                  1:20.22   383       
          1:20.22
   16.  Laura Hagreis                 96   SG Twente              1:20.32   382       
          1:20.32
   17.  Fayette Wagenvoort            92   De Dinkel              1:20.54   379       
          1:20.54
   18.  Lesley Sandvoort              93   De Dinkel              1:20.71   377       
          1:20.71
   19.  Danique Wagenvoort            95   De Dinkel              1:21.26   369       
          1:21.26
   20.  Lisanne Dikkers               93   GZ en PC de Whee       1:21.92   360       
          1:21.92
   21.  Marloes de Boer               95   GZ en PC de Whee       1:22.20   356       
          1:22.20
   22.  Anouk de Lat                  93   GZ en PC de Whee       1:22.95   347       
          1:22.95
   23.  Esmee Peters                  95   SG Twente              1:23.02   346       
          1:23.02
   24.  Demi Hesselink                95   De Dinkel              1:23.08   345       
          1:23.08
   25.  Janeri Fröberg                96   E Z C                  1:23.20   344       
          1:23.20
   26.  Willemijn Mink                94   de Veene               1:23.23   343       
          1:23.23
   27.  Babette Aubri                 97   de Veene               1:23.26   343       
          1:23.26
   28.  Annelette de Vries            86   de Veene               1:23.95   335       
          1:23.95
   29.  Laura Schoeman                97   E Z C                  1:24.16   332       
          1:24.16
   30.  Suzan Bos                     96   De Dinkel              1:24.26   331       
          1:24.26
   31.  Cayen Paalhaar                92   De Dinkel              1:25.64   315       
          1:25.64
   32.  Tessa Struis                  96   de Veene               1:26.17   309       
          1:26.17
   33.  Maren Kuipers                 96   GZ en PC de Whee       1:26.60   305       
          1:26.60
   34.  Soraya van Veen               95   E Z C                  1:26.77   303       
          1:26.77
   35.  Sam Fransen                   95   E Z C                  1:27.17   299       
          1:27.17
   36.  Michelle de Groot             94   E Z C                  1:27.83   292       
          1:27.83
   37.  Henrike de Vries              89   de Veene               1:28.08   290       
          1:28.08
   38.  Amber Rikhof                  97   De Dinkel              1:28.29   288       
          1:28.29
   39.  Loes Zanderink                96   De Dinkel              1:29.07   280       
          1:29.07
   40.  Loraine Seliger               95   E Z C                  1:30.16   270       
          1:30.16
   41.  Kitty Schasfoort              97   De Dinkel              1:30.57   266       
          1:30.57
   42.  Franka Dam                    96   de Veene               1:30.76   265       
          1:30.76
   43.  Kirsten Masselink             96   E Z C                  1:31.86   255       
          1:31.86
   44.  Karien Meinders               94   De Dinkel              1:31.94   255       
          1:31.94
   45.  Charel Wagenvoort             97   De Dinkel              1:34.60   234       
          1:34.60
   46.  Jikke Keupink                 97   De Dinkel              1:36.10   223       
          1:36.10
   47.  Tessa Meijering               96   de Veene               1:37.26   215       
          1:37.26
   48.  Kim Haafkes                   97   De Dinkel              1:41.19   191       
          1:41.19
   DIS  Danique Thijert               94   De Dinkel              1:22.30             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:22.30
 AFGEM  Michelle Schouten             94   GZ en PC de Whee                           
 AFGEM  Loes Hegeman                  94   de Veene                                   
 AFGEM  Maud ten Heggeler             95   GZ en PC de Whee                           
 AFGEM  Pauline Scheepbouwer          87   GZ en PC de Whee                           
 AFGEM  Amber Achterhuis              96   E Z C                                      
    NG  Sharon Hemeltjen              93   De Dinkel                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                   Heren, 100m rugslag                  11 jaar en ouder
2-11-2008                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bryan Morsink                 91   de Veene               1:02.23   555       
          1:02.23
    2.  Emiel Huisken                 85   GZ en PC de Whee       1:08.39   418       
          1:08.39
    3.  Rick ter Doest                89   GZ en PC de Whee       1:09.10   405       
          1:09.10
    4.  Dylan Stapper                 90   SG Twente              1:10.64   379       
          1:10.64
    5.  Damon Peperkamp               95   De Dinkel              1:10.76   378       
          1:10.76
    6.  Niels Bent                    94   SG Twente              1:11.88   360       
          1:11.88
    7.  Wilte Barels                  92   SG Twente              1:13.73   334       
          1:13.73
    8.  Christopher Kole              94   E Z C                  1:13.95   331       
          1:13.95
    9.  Dennis Hoogstraten            93   de Veene               1:15.64   309       
          1:15.64
   10.  Yoran Klos                    96   De Dinkel              1:16.58   298       
          1:16.58
   11.  Joost Schasfoort              90   De Dinkel              1:18.20   280       
          1:18.20
   12.  Sjoerd Nijhof                 94   GZ en PC de Whee       1:19.54   266       
          1:19.54
   13.  Abe Veenstra                  95   de Veene               1:22.16   241       
          1:22.16
   14.  Coen Reukers                  95   De Dinkel              1:22.80   236       
          1:22.80
   15.  Tom van den Berg              96   E Z C                  1:26.38   208       
          1:26.38
   16.  Rik Heijdens                  96   De Dinkel              1:27.67   198       
          1:27.67
   17.  Teun Nijhof                   96   GZ en PC de Whee       1:29.16   189       
          1:29.16
   18.  Yorick Kreuwel                94   de Veene               1:40.42   132       
          1:40.42
   DIS  Marien Willeme                89   De Dinkel              1:06.54             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:06.54
 AFGEM  Bas Leurink                   93   SG Twente                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Dames, 200m vlinderslag                11 jaar en ouder
2-11-2008                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ellen Maris                   92   de Veene               2:33.45   548       
          2:33.45
    2.  Sabine van den Hoeven         96   de Veene               2:44.29   447       
          2:44.29
    3.  Roselie Beumer                92   SG Twente              2:45.82   434       
          2:45.82
    4.  Leonie Loman                  92   De Dinkel              2:52.99   382       
          2:52.99
    5.  Milou Bouwhuis                89   de Veene               3:03.02   323       
          3:03.02
    6.  Lynn Peters                   95   SG Twente              3:11.64   281       
          3:11.64
    7.  Joyce Mulder                  90   SG Twente              3:11.70   281       
          1:32.29  3:11.70
    8.  Nynke de Pijper               93   de Veene               3:12.57   277       
          3:12.57
    9.  Paula van den Hoeven          93   de Veene               3:18.73   252       
          3:18.73
   10.  Rebecca van Klompenburg       95   de Veene               3:26.30   226       
          3:26.30
   11.  Esmée Heijnekamp              97   SG Twente              3:40.73   184       
          3:40.73
 AFGEM  Yvon Versteeg                 92   de Veene                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Heren, 200m vlinderslag                11 jaar en ouder
2-11-2008                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kasper Leeuw                  93   E Z C                  2:26.10   456       
          2:26.10
    2.  Bart Arendshorst              93   de Veene               2:29.42   426       
          2:29.42
    3.  Jeroen Gijselaar              93   E Z C                  2:36.02   374       
          2:36.02
    4.  Marcel Reefhuis               81   de Veene               2:45.02   316       
          2:45.02
    5.  Damon Peperkamp               95   De Dinkel              2:45.07   316       
          2:45.07
    6.  Siebren Kuipers               94   GZ en PC de Whee       2:48.62   297       
          2:48.62
    7.  Lorenzo Peperkamp             96   De Dinkel              2:55.70   262       
          2:55.70
    8.  Niels Kemperink               96   E Z C                  3:03.67   229       
          3:03.67
   DIS  Yonno Paalhaar                95   De Dinkel              3:21.45             
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          3:21.45
 AFGEM  Jesper Heuver                 95   de Veene                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Heren, 200m wisselslag                11 jaar en ouder
2-11-2008                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pascal Bruins                 89   E Z C                  2:16.39   603       
          2:16.39
    2.  Rick Bruins                   89   E Z C                  2:17.02   594       
          2:17.02
    3.  Richard Huisken               85   GZ en PC de Whee       2:20.13   556       
          2:20.13
    4.  Brian Morssinkhof             85   GZ en PC de Whee       2:29.10   461       
          2:29.10
    5.  Peter Eshuis                  80   SG Twente              2:29.67   456       
          2:29.67
    6.  Pieter Pickhardt              83   GZ en PC de Whee       2:30.02   453       
          2:30.02
    7.  Jasper de Boer                93   GZ en PC de Whee       2:36.03   403       
          2:36.03
    8.  Sebastiaan Baars              83   SG Twente              2:38.45   384       
          2:38.45
    9.  Tiemen Maris                  94   de Veene               2:41.67   362       
          2:41.67
   10.  Mark Hietbrink                93   SG Twente              2:44.16   346       
          2:44.16
   11.  Mart Oude Weernink            93   De Dinkel              2:44.36   344       
          2:44.36
   12.  Dennis Timmerman              92   De Dinkel              2:45.26   339       
          2:45.26
   13.  Bjorn Hietbrink               91   SG Twente              2:45.86   335       
          2:45.86
   14.  Jeroen Koenraadt              94   E Z C                  2:46.64   330       
          2:46.64
   15.  Tjade Keetman                 94   SG Twente              2:50.36   309       
          2:50.36
   16.  Mark Arendshorst              94   de Veene               2:57.92   272       
          2:57.92
   17.  Cars Wiegman                  94   SG Twente              3:03.34   248       
          3:03.34
   18.  Teun Nijhof                   96   GZ en PC de Whee       3:09.29   225       
          3:09.29
   19.  Tristan Wiegman               96   SG Twente              3:10.86   220       
          3:10.86
   20.  Nick Dood                     96   SG Twente              3:11.26   219       
          3:11.26
   DIS  Jort Keetman                  92   SG Twente              2:34.98             
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
          2:34.98
 AFGEM  Rutger Borgerink              94   De Dinkel                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Dames, 400m vrije slag                11 jaar en ouder
2-11-2008                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maud Hesselink                94   De Dinkel              4:51.77   565       
          4:51.77
    2.  Sietske Veldkamp              95   GZ en PC de Whee       4:54.80   548       
          2:24.57  4:54.80
    3.  Danique Thijert               94   De Dinkel              5:03.51   502       
          5:03.51
    4.  Merel vd Kieft                92   E Z C                  5:05.37   493       
          5:05.37
    5.  Marleen Braakhuis             93   De Dinkel              5:10.36   470       
          1:02.36  5:10.36
    6.  Loes Westerhof                95   De Dinkel              5:12.51   460       
          5:12.51
    7.  Tessa Aarninkhof              94   De Dinkel              5:14.73   451       
          5:14.73
    8.  Joëll Kempers                 95   De Dinkel              5:15.57   447       
          5:15.57
    9.  Emmy Soer                     85   SG Twente              5:21.86   421       
          5:21.86
   10.  Fayette Wagenvoort            92   De Dinkel              5:26.54   403       
          5:26.54
   11.  Anneke Seppenwoolde           95   SG Twente              5:27.60   399       
          5:27.60
   12.  Larissa Beernink              93   de Veene               5:27.94   398       
          5:27.94
   13.  Evelien Terpstra              90   SG Twente              5:28.10   398       
          5:28.10
   14.  Anique Aten                   96   De Dinkel              5:30.89   388       
          5:30.89
   15.  Joy-Ann Duursma               95   De Dinkel              5:32.00   384       
          5:32.00
   16.  Mayra Westerhof               96   De Dinkel              5:34.88   374       
          5:34.88
   17.  Suzan Bos                     96   De Dinkel              5:50.76   325       
          5:50.76
   18.  Danaé Kreuwel                 97   de Veene               5:52.26   321       
          5:52.26
 AFGEM  Veronique van der Velde       96   De Dinkel                                  
    NG  Sharon Hemeltjen              93   De Dinkel                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12               Heren, 4 x 100m wisselslag              11 jaar en ouder
2-11-2008                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  E Z C 1                            E Z C                  4:33.48   447       
        Niels Kemperink, 96                    Jeroen Gijselaar, 93
        Kasper Leeuw, 93                       Jeroen Koenraadt, 94
          1:11.82  4:33.48

    2.  SG Twente 1                        SG Twente              4:35.16   439       
        Dylan Stapper, 90                      Peter Eshuis, 80
        Jort Keetman, 92                       Bjorn Hietbrink, 91
          1:10.39  4:35.16

    3.  de Veene 1                         de Veene               4:37.67   427       
        Bart Arendshorst, 93                   Bryan Morsink, 91
        Yorick Kreuwel, 94                     Marcel Reefhuis, 81
          1:03.59  4:37.67




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Dinkel