Zuidelijke Cirkel 2008 (5)
Gorinchem (NED),    1.11.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 4 x 50m vrije slag, lft 80 - 359    Nr. 2. Alle, 25m rugslag, 20 - 94 jaar
Nr. 3. Alle, 200m vrije slag, 20 - 94 jaar    Nr. 4. Alle, 50m vlinderslag, 20 - 94 jaar
Nr. 5. Alle, 100m wisselslag, 20 - 94 jaar    Nr. 6. Alle, 25m vrije slag, 20 - 94 jaar
Nr. 7. Alle, 50m rugslag, 20 - 94 jaar    Nr. 8. Alle, 100m vlinderslag, 20 - 94 jaar
Nr. 9. Alle, 25m schoolslag, 20 - 94 jaar    Nr. 10. Alle, 50m vrije slag, 20 - 94 jaar
Nr. 11. Alle, 4 x 50m schoolslag, lft 80 - 359    Nr. 12. Alle, 200m wisselslag, 20 - 94 jaar


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Gemengd, 4 x 50m vrije slag                      80 - 99 jaar
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Biesboschzwemmers 1        De Biesboschzwemmers   1:53.45            1:56.82           
        Mark Visser, 88                            Sabrina Amperse-Boekhout, 81
        Tonny Methorst, 88                         Martyn Paans, 87
            26.56  1:56.82

  2. Neptunus'58 1                 Neptunus'58            2:01.14            2:03.58           
        Frank Hovenier, 85                         Sandra Schellekens, 85
        Arno van Os, 67                            Linda Schellekens, 88
            27.84  2:03.58

  3. BZV 2                         BZV                    2:27.42            2:22.26           
        Jesse van Bijnen, 81                       Anja Leijten, 75
        Yvonne van Zijl, 63                        Melissa Gumbs, 84
            32.87  2:22.26



-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Heren, 4 x 50m vrije slag                      lft 120 - 159
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Stormvogel 1               De Stormvogel          2:04.20            2:02.97           
        Lars Visser, 82                            John Wirtz, 63
        Patrick van Haaren, 67                     Ron van Vliet, 61
            32.29  2:02.97

  2. BZV 1                         BZV                         NT            2:22.08           
        Wim Slort, 62                              Wilco Vissers, 79
        Paul Schijven, 67                          Jos van der Helm, 76
            39.48  2:22.08



-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Dames, 4 x 50m vrije slag                      lft 120 - 159
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Stormvogel 1               De Stormvogel          2:09.73            2:11.03           
        Roelien Braber, 79                         Angelique Lok, 75
        Lana Ohlenroth, 78                         Marijke van Hoek, 58
            32.29  2:11.03



-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Gemengd, 4 x 50m vrije slag                     lft 120 - 159
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Biesboschzwemmers 1        De Biesboschzwemmers   1:56.01            1:53.86           
        Arjon de Bok, 69                           Francijna de Kooter, 80
        Annette Wijnja-Visser, 67                  Willjan van der Zouwen, 82
            26.46  1:53.86



-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Heren, 4 x 50m vrije slag                      lft 160 - 199
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Stormvogel 2               De Stormvogel          2:01.28            1:58.95           
        André Schutte, 60                          Peter de Lange, 60
        Hans van Elsen, 60                         Arno Wouters, 58
            31.93  1:58.95



-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Dames, 4 x 50m vrije slag                      lft 160 - 199
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Old Dutch 2                   Old Dutch              3:02.47            2:54.98           
        Meke Oomens, 70                            Mies Kuipers, 58
        Bep van den Heuvel, 66                     Kiki van Oosterhout-Schop, 52
            38.07  2:54.98



-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Gemengd, 4 x 50m vrije slag                     lft 160 - 199
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. AquAmigos 1                   AquAmigos              2:00.51            2:02.70           
        Oscar van Holsteyn, 71                     Joost de Kroon, 64
        Karin van den Heuvel, 66                   Patty Verhagen, 59
            26.38  2:02.70



-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Heren, 4 x 50m vrije slag                      lft 200 - 239
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Old Dutch 1                   Old Dutch              2:03.30            2:04.53           
        Mark Eligh, 57                             Pieter Husslage, 53
        Rinse Rooker, 66                           Mar van Geel, 47
            29.29  2:04.53




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 25m rugslag                      Heren Pre-Masters
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Frank Hovenier                Neptunus'58              15.40 8503239      16.32           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Dames, 25m rugslag                      Dames Pre-Masters
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa Gumbs                 BZV                      18.20 8403310      17.16           
  2. Dian van Pelt                 De Biesboschzwemmers     18.61 8502296      18.68           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 25m rugslag                      Heren Masters 25+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars Visser                   De Stormvogel            19.01 8202379      17.50           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Dames, 25m rugslag                      Dames Masters 25+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Caroline Vervueren            Sportvereniging Aart     17.00 SVAZ/121     17.39           
  2. Jesse van Bijnen              BZV                      19.27 8101996      19.60           
  3. Roelien Braber                De Stormvogel            19.51 7901298      19.64           
  4. Hendrika de Kooter            BZV                      20.43 8202106      20.03           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 25m rugslag                      Heren Masters 30+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen van der Kallen         BZV                      16.65 7701417      16.52           
  2. Walter van Luenen             BZV                      19.26 7501237      19.75           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Dames, 25m rugslag                      Dames Masters 30+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Claudia van Drunen            AquAmigos                19.18 7700810      18.65           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 25m rugslag                      Heren Masters 35+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arjon de Bok                  De Biesboschzwemmers     14.87 6900125      14.64           
  2. Edwin van Eck                 TRB/RES                  16.00 7001473      16.73           
  3. Dennis van Markesteijn        Olympia                  17.29 7201333      17.15           
  4. Danny van Eck                 TRB/RES                  18.00 7301339      17.91           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Dames, 25m rugslag                      Dames Masters 35+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Trudie van Niejenhuis         DES                      17.38 7100444      16.98           
  2. Ellen Schravendeel            Aqua-Novio '94           18.00 7000742      17.93           
  3. Conzuela Brink                De Stormvogel               NT 7000744      18.66           
AFGE Jeannette Franken             BZV                         NT 7200790                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 25m rugslag                      Heren Masters 40+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Peter Fölker                  Aqua-Novio '94           15.82 6401021      16.29           
  2. Ron Korzelius                 AZ&PC                    16.00 6500513      16.73           
  3. Harold Matla                  PSV                      16.09 6800591      16.92           
  4. Roeland van der Heijden       PSV                      17.54 6701389      17.15           
  5. Rinse Rooker                  Old Dutch                17.85 6600675      17.30           
  6. Jan de Geus                   Olympia                  19.97 6501347      20.17           
  7. Rik van Gasteren              AquAmigos                21.47 6401015      22.03           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Dames, 25m rugslag                      Dames Masters 40+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Annette Wijnja-Visser         De Biesboschzwemmers     18.26 6700528      16.83           
  2. Bep van den Heuvel            Old Dutch                21.23 6600560      20.38           
  3. Elske Koulman                 AquAmigos                20.78 6800652      20.85           
  4. Ineke Slort                   BZV                      25.05 6600552      24.24           
AFGE Anne-Marie Weistra            Olympia                  18.67 6800710                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 25m rugslag                      Heren Masters 45+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Peter de Lange                De Stormvogel            15.75 6000933      15.95           
  2. Roelof van Lopik              DES                      15.03 5900773      16.13           
  3. Wim Slort                     BZV                      24.11 6201005      23.56           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Dames, 25m rugslag                      Dames Masters 45+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerda van der Ploeg-de Winter De Warande                  NT 6000256      21.82           
AFGE Ellie Admiraal - Vos          De Biesboschzwemmers     19.48 6200262                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 25m rugslag                      Heren Masters 50+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Willem Zwiers                 AquAmigos                17.20 5800505      17.19           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Dames, 25m rugslag                      Dames Masters 50+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marijke van Hoek              De Stormvogel            22.89 5800050      20.85           
  2. Janneke van Liesdonk          Arethusa                 27.24 5700060      26.79           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 25m rugslag                      Heren Masters 55+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pieter Husslage               Old Dutch                17.06 5300091      18.33           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Dames, 25m rugslag                      Dames Masters 55+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tineke van Diggelen           Oceanus                  24.00 5200048      23.84           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 25m rugslag                      Heren Masters 60+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mar van Geel                  Old Dutch                24.60 4700135      25.93           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Dames, 25m rugslag                      Dames Masters 60+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Leny Kamp                     Aquapoldro               24.00 4400008      24.34           
  2. Loekie v. Huissteden          AZ&PC                    24.92 4500002      25.51           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 25m rugslag                      Heren Masters 65+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Frans van der Walle           Old Dutch                20.88 4300089      20.80           
  2. Henk Abels                    PSV                      24.00 4100001      21.64           
  3. Nico Baay                     Old Dutch                24.10 4200053      23.56           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Dames, 25m rugslag                      Dames Masters 65+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Liesbeth ter Laak-Braun       Katwijk                  40.00 4200008      34.79           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 25m rugslag                      Heren Masters 70+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gregor Pompen                 Aqua-Novio '94           22.30 3700021      22.16           
  2. Hans Deelen                   KZV de Lansingh          29.63 3600021      29.19           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Dames, 25m rugslag                      Dames Masters 70+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lottie Geurts                 PSV                      23.42 3500008      23.56           
  2. Annie de Vos                  Old Dutch                31.69 3400004      27.17           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Dames, 25m rugslag                      Dames Masters 80+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marianne Maandonks            PSV                      37.32 2600004      37.26           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Heren, 200m vrije slag                    Heren Pre-Masters
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mark Visser                   De Biesboschzwemmers   2:10.15 8803627    2:11.92           
          2:11.92


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 200m vrije slag                    Dames Pre-Masters
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Hendrikx                DZT '62                2:09.84 8801698    2:14.15           
          2:14.15
  2. Tonny Methorst                De Biesboschzwemmers   2:25.10 8802998    2:26.10           
          2:26.10
  3. Linda Schellekens             Neptunus'58            2:17.26 8803854    2:28.37           
          2:28.37
  4. Sandra Schellekens            Neptunus'58            2:31.54 8503416    2:39.78           
          2:39.78


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Heren, 200m vrije slag                    Heren Masters 25+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Remco Driessen                BZV                    2:11.04 8302627    2:14.09           
          2:14.09
  2. Dennis Klop                   De Biesboschzwemmers   2:24.08 8302643    2:24.50           
          2:24.50
  3. Ingmar Visser                 De Biesboschzwemmers   3:10.79 8102317    3:02.67           
          3:02.67


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 200m vrije slag                    Dames Masters 25+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Francijna de Kooter           De Biesboschzwemmers   2:25.00 8000634    2:26.76           
          2:26.76
  2. Jesse van Bijnen              BZV                    2:35.55 8101996    2:35.24           
          2:35.24


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Heren, 200m vrije slag                    Heren Masters 30+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen van der Kallen         BZV                    2:31.16 7701417    2:30.56           
          2:30.56


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 200m vrije slag                    Dames Masters 30+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lana Ohlenroth                De Stormvogel          2:37.73 7801134    2:18.98           
          2:18.98
  2. Liselotte Joling              PSV                    2:25.00 7500268    2:23.66           
          2:23.66
  3. Helma Koot                    AZ&PC                  2:29.70 7600336    2:31.96           
          2:31.96
  4. Angelique Lok                 De Stormvogel          2:37.10 7500778    2:42.58           
          2:42.58


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 200m vrije slag                    Dames Masters 35+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kristien van de Moortel       SHARK                  2:44.64 SHARK/31   2:44.42           
          2:44.42


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Heren, 200m vrije slag                    Heren Masters 40+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erik van Dartel               PSV                    2:09.00 6700185    2:09.18           
          2:09.18
  2. Patrick Juncker               Swimming Luxembourg    2:25.20            2:23.65           
          2:23.65
  3. Joost de Kroon                AquAmigos              2:28.97 6400999    2:24.20           
          2:24.20
  4. Patrick van Haaren            De Stormvogel               NT 6701485    2:44.08           
          2:44.08
  5. Rik van Gasteren              AquAmigos              2:52.37 6401015    2:58.20           
          2:58.20


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 200m vrije slag                    Dames Masters 40+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ineke Bak                     Luctor et Emergo       3:00.69 6500004    2:58.76           
          2:58.76


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Heren, 200m vrije slag                    Heren Masters 45+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aad Vogelaar                  DZT '62                2:08.70 6100639    2:09.09           
          2:09.09
  2. Edzo Huisman                  Aquapoldro             2:20.74 6301029    2:21.77           
          2:21.77
  3. Hans van Elsen                De Stormvogel          2:30.62 6000963    2:29.66           
          2:29.66
AFGE Louis Matthijsse              PSV                    3:10.00 6100787                      
AFGE Jan de Laat                   AquAmigos              3:02.45 6000861                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Heren, 200m vrije slag                    Heren Masters 50+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arno Wouters                  De Stormvogel               NT 5800667    2:20.77           
          2:20.77
  2. Willem Zwiers                 AquAmigos              2:22.58 5800505    2:26.72           
          2:26.72
  3. André Pantekoek               MNC Dordrecht          2:52.50 5800321    2:51.80           
          2:51.80


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 200m vrije slag                    Dames Masters 50+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marijke van Hoek              De Stormvogel          2:49.99 5800050    2:47.30           
          2:47.30
  2. Mies Kuipers                  Old Dutch              4:00.00 5800659    4:30.55           
          4:30.55


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 200m vrije slag                    Dames Masters 55+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gonnie Bak                    Swol 1894              3:50.00 5100002    3:25.49           
          3:25.49
  2. Kiki van Oosterhout-Schop     Old Dutch              3:59.01 5200054    3:53.36           
          3:53.36


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Heren, 200m vrije slag                    Heren Masters 60+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruud Sloof                    De Rijn                2:58.08 4400073    2:57.96           
          2:57.96
  2. Mar van Geel                  Old Dutch              3:00.67 4700135    3:08.95           
          3:08.95


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Heren, 200m vrije slag                    Heren Masters 65+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wim ter Laak                  Katwijk                3:55.00 4000027    3:57.72           
          3:57.72
AFGE Ad Tersteeg                   Old Dutch              3:51.75 3900021                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Heren, 200m vrije slag                    Heren Masters 70+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nic Geers                     Van Uden-De Gouwe      2:34.58 3800007    2:34.40           
        Europees Masters Record
          2:34.40
  2. Jan van de Wouw               Old Dutch              3:41.88 3500017    3:46.97           
          3:46.97


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 200m vrije slag                    Dames Masters 70+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lottie Geurts                 PSV                    3:07.74 3500008    3:12.23           
          3:12.23
  2. Annie de Vos                  Old Dutch              4:39.73 3400004    4:13.36           
          4:13.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 50m vlinderslag                    Heren Pre-Masters
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Martyn Paans                  De Biesboschzwemmers     31.10 8702509      30.14           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 50m vlinderslag                    Dames Pre-Masters
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Susanne van der Linden        Z & PC DIO               34.08 8802736      34.96           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 50m vlinderslag                    Heren Masters 25+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Martijn de Lepper             BZV                      29.84 8000921      30.11           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 50m vlinderslag                    Dames Masters 25+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sabrina Amperse-Boekhout      De Biesboschzwemmers     34.86 8100120      36.39           
  2. Inge de Laat                  AquAmigos                39.41 8101994      38.67           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 50m vlinderslag                    Dames Masters 30+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Claudia de Vos-Boersen        Olympia                  43.00 7500848      42.95           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 50m vlinderslag                    Heren Masters 35+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Oscar van Holsteyn            AquAmigos                29.26 7100373      28.91           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 50m vlinderslag                    Dames Masters 35+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anita Smits                   Z & PC DIO               31.52 6900522      32.94           
  2. Meke Oomens                   Old Dutch                43.90 7000370      41.64           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 50m vlinderslag                    Heren Masters 40+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Peter Fölker                  Aqua-Novio '94           33.50 6401021      33.53           
  2. Rik van Gasteren              AquAmigos                52.64 6401015      51.18           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 50m vlinderslag                    Dames Masters 40+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Annette Wijnja-Visser         De Biesboschzwemmers     36.31 6700528      36.39           
  2. Karin van den Heuvel          AquAmigos                36.21 6600188      37.16           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 50m vlinderslag                    Heren Masters 45+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. André Schutte                 De Stormvogel            35.87 6000521      35.42           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 50m vlinderslag                    Dames Masters 45+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gabrielle Verdonk             Luctor et Emergo         38.60 6200210      38.58           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 50m vlinderslag                    Heren Masters 50+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mark Eligh                    Old Dutch                31.35 5700497d     31.44           
  2. Arno Wouters                  De Stormvogel               NT 5800667      33.04           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 50m vlinderslag                    Heren Masters 55+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Brend Brevé                   PSV                      32.50 5200265      31.60           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 100m wisselslag                    Dames Pre-Masters
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Renee de Kok                  PSV                    1:30.00 8403350    1:25.22           
          1:25.22


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 100m wisselslag                    Dames Masters 25+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joyce Muskens                 AquAmigos              1:23.10 83-01426   1:22.94           
          1:22.94
  2. Hendrika de Kooter            BZV                    1:26.49 8202106    1:25.97           
          1:25.97


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Heren, 100m wisselslag                    Heren Masters 35+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Danny van Eck                 TRB/RES                1:10.00 7301339    1:17.95           
          1:17.95
  2. Edwin van Eck                 TRB/RES                1:22.83 7001473    1:27.05           
          1:27.05


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 100m wisselslag                    Dames Masters 35+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Conzuela Brink                De Stormvogel          1:23.08 7000744    1:24.85           
          1:24.85


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Heren, 100m wisselslag                    Heren Masters 40+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Harold Matla                  PSV                    1:06.90 6800591    1:07.30           
          1:07.30
  2. Peter v. Meerveld             AZ&PC                  1:10.80 6700649    1:10.66           
          1:10.66
  3. Roeland van der Heijden       PSV                    1:15.98 6701389    1:13.77           
          1:13.77
  4. Patrick Juncker               Swimming Luxembourg    1:11.12            1:14.91           
          1:14.91
  5. Jeroen den Boer               TRB/RES                1:15.00 6701475    1:15.72           
          1:15.72


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 100m wisselslag                    Dames Masters 40+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ineke Bak                     Luctor et Emergo       1:33.80 6500004    1:32.38           
          1:32.38
AFGE Anne-Marie Weistra            Olympia                1:30.23 6800710                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Heren, 100m wisselslag                    Heren Masters 45+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Edwin van Norden              AZ&PC                  1:00.28 6300563    1:01.75           
        Nederlands Masters Record
          1:01.75
  2. Ron van Vliet                 De Stormvogel          1:10.64 6100849    1:11.72           
          1:11.72
  3. John Wirtz                    De Stormvogel          1:17.42 6301131    1:20.53           
          1:20.53
  4. Wim Slort                     BZV                         NT 6201005    1:46.89           
          1:46.89


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 100m wisselslag                    Dames Masters 45+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Patty Verhagen                AquAmigos              1:19.94 5900146    1:22.22           
          1:22.22
  2. Yvonne van Zijl               BZV                         NT 6300402    1:58.78           
          1:58.78


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Heren, 100m wisselslag                    Heren Masters 50+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. André Pantekoek               MNC Dordrecht          1:45.00 5800321    1:36.86           
          1:36.86


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 100m wisselslag                    Dames Masters 55+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gonnie Bak                    Swol 1894              1:50.00 5100002    1:43.18           
          1:43.18
  2. Tineke van Diggelen           Oceanus                1:47.06 5200048    1:48.02           
          1:48.02



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Heren, 25m vrije slag                    Heren Pre-Masters
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Martyn Paans                  De Biesboschzwemmers     13.50 8702509      12.18           
  2. Mark Visser                   De Biesboschzwemmers     12.61 8803627      12.36           
  3. Frank Hovenier                Neptunus'58              12.58 8503239      13.28           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Dames, 25m vrije slag                    Dames Pre-Masters
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Hendrikx                DZT '62                  12.80 8801698      13.20           
  2. Linda Schellekens             Neptunus'58              13.78 8803854      13.92           
  3. Melissa Gumbs                 BZV                      14.37 8403310      14.38           
  4. Sandra Schellekens            Neptunus'58              14.69 8503416      14.69           
  5. Dian van Pelt                 De Biesboschzwemmers     15.43 8502296      15.72           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Heren, 25m vrije slag                    Heren Masters 25+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Remco Driessen                BZV                         NT 8302627      13.04           
  2. Wilco Vissers                 BZV                         NT 7901829      14.28           
  3. Lars Visser                   De Stormvogel            15.74 8202379      14.35           
  4. Ingmar Visser                 De Biesboschzwemmers     15.00 8102317      16.12           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Dames, 25m vrije slag                    Dames Masters 25+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roelien Braber                De Stormvogel            14.40 7901298      14.67           
  2. Francijna de Kooter           De Biesboschzwemmers     14.66 8000634      14.74           
  3. Sabrina Amperse-Boekhout      De Biesboschzwemmers     15.42 8100120      14.99           
  4. Jesse van Bijnen              BZV                      15.36 8101996      15.07           
  5. Inge de Laat                  AquAmigos                15.93 8101994      15.75           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Heren, 25m vrije slag                    Heren Masters 30+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen van der Kallen         BZV                      12.80 7701417      13.06           
  2. Jos van der Helm              BZV                      15.39 7601355      13.82           
  3. Bastiaan Meijers              Olympia                  14.61 7401263      14.74           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Dames, 25m vrije slag                    Dames Masters 30+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Claudia van Drunen            AquAmigos                14.64 7700810      13.65           
  2. Anja Leijten                  BZV                      17.20 7500806      17.29           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Heren, 25m vrije slag                    Heren Masters 35+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Oscar van Holsteyn            AquAmigos                12.34 7100373      12.20           
  2. Arjon de Bok                  De Biesboschzwemmers     12.10 6900125      12.31           
  3. Dennis van Markesteijn        Olympia                  13.88 7201333      13.59           
  4. Edwin van Eck                 TRB/RES                  14.00 7001473      14.58           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Dames, 25m vrije slag                    Dames Masters 35+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ellen Schravendeel            Aqua-Novio '94           14.00 7000742      13.94           
  2. Trudie van Niejenhuis         DES                      14.59 7100444      14.39           
  3. Kristien van de Moortel       SHARK                    15.69 SHARK/31     15.29           
  4. Meke Oomens                   Old Dutch                16.17 7000370      16.05           
AFGE Jeannette Franken             BZV                      16.45 7200790                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Heren, 25m vrije slag                    Heren Masters 40+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ron Korzelius                 AZ&PC                    12.50 6500513      12.98           
  2. Peter Fölker                  Aqua-Novio '94           13.25 6401021      13.22           
  3. Rinse Rooker                  Old Dutch                13.02 6600675      13.30           
  4. Jeroen den Boer               TRB/RES                  13.17 6701475      13.43           
  5. Joost de Kroon                AquAmigos                13.34 6400999      13.67           
  6. Patrick van Haaren            De Stormvogel               NT 6701485      14.50           
  7. Jan de Geus                   Olympia                  15.20 6501347      15.60           
  8. Arno van Os                   Neptunus'58              15.68 6701437      15.72           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Dames, 25m vrije slag                    Dames Masters 40+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Karin van den Heuvel          AquAmigos                16.02 6600188      15.51           
  2. Ineke Slort                   BZV                      16.50 6600552      17.29           
  3. Bep van den Heuvel            Old Dutch                17.79 6600560      17.65           
  4. Elske Koulman                 AquAmigos                17.01 6800652      17.81           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Heren, 25m vrije slag                    Heren Masters 45+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aad Vogelaar                  DZT '62                  12.06 6100639      12.65           
  2. Ron van Vliet                 De Stormvogel            12.54 6100849      12.82           
  3. Roelof van Lopik              DES                      13.25 5900773      13.30           
  4. Edzo Huisman                  Aquapoldro               13.50 6301029      13.53           
  5. Peter de Lange                De Stormvogel            13.64 6000933      13.54           
AFGE Louis Matthijsse              PSV                      17.26 6100787                      
AFGE Jan de Laat                   AquAmigos                14.48 6000861                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Dames, 25m vrije slag                    Dames Masters 45+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gabrielle Verdonk             Luctor et Emergo         15.12 6200210      15.39           
  2. Gerda van der Ploeg-de Winter De Warande                  NT 6000256      17.64           
AFGE Ellie Admiraal - Vos          De Biesboschzwemmers     15.93 6200262                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Heren, 25m vrije slag                    Heren Masters 50+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arno Wouters                  De Stormvogel               NT 5800667      12.51           
  2. Willem Zwiers                 AquAmigos                13.43 5800505      13.30           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Dames, 25m vrije slag                    Dames Masters 50+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marijke van Hoek              De Stormvogel            15.63 5800050      15.29           
  2. Janneke van Liesdonk          Arethusa                 22.25 5700060      21.80           
  3. Mies Kuipers                  Old Dutch                22.00 5800659      23.45           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Heren, 25m vrije slag                    Heren Masters 55+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pieter Husslage               Old Dutch                13.41 5300091      13.59           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Dames, 25m vrije slag                    Dames Masters 55+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tineke van Diggelen           Oceanus                  20.00 5200048      19.00           
  2. Kiki van Oosterhout-Schop     Old Dutch                21.28 5200054      20.77           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Heren, 25m vrije slag                    Heren Masters 60+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruud Sloof                    De Rijn                  15.37 4400073      15.39           
  2. Mar van Geel                  Old Dutch                16.63 4700135      16.39           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Dames, 25m vrije slag                    Dames Masters 60+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loekie v. Huissteden          AZ&PC                    20.11 4500002      19.22           
  2. Leny Kamp                     Aquapoldro               24.00 4400008      24.83           
  3. Nelly Jansen                  Old Dutch                34.07 4600020      31.08           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Heren, 25m vrije slag                    Heren Masters 65+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ernest van Iersel             Arethusa                 17.09 3900007      16.83           
  1. Henk Abels                    PSV                      18.00 4100001      16.83           
  3. Wim ter Laak                  Katwijk                  23.50 4000027      19.08           
  4. Frans van der Walle           Old Dutch                18.47 4300089      19.18           
  5. Nico Baay                     Old Dutch                19.50 4200053      20.17           
AFGE Ad Tersteeg                   Old Dutch                19.66 3900021                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Dames, 25m vrije slag                    Dames Masters 65+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Liesbeth ter Laak-Braun       Katwijk                  28.00 4200008      29.32           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Heren, 25m vrije slag                    Heren Masters 70+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hans Deelen                   KZV de Lansingh          25.30 3600021      22.55           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Dames, 25m vrije slag                    Dames Masters 70+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Annie de Vos                  Old Dutch                28.13 3400004      26.41           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Dames, 50m rugslag                      Dames Pre-Masters
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa Gumbs                 BZV                      38.89 8403310      37.99           
  2. Tonny Methorst                De Biesboschzwemmers     37.73 8802998      39.51           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Heren, 50m rugslag                      Heren Masters 25+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Willjan van der Zouwen        De Biesboschzwemmers     35.13 8202295      31.81           
  2. Dennis Klop                   De Biesboschzwemmers     38.06 8302643      38.27           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Heren, 50m rugslag                      Heren Masters 30+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Walter van Luenen             BZV                      44.73 7501237      44.92           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Dames, 50m rugslag                      Dames Masters 30+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lana Ohlenroth                De Stormvogel            41.69 7801134      40.75           
  2. Claudia de Vos-Boersen        Olympia                  44.36 7500848      43.60           
  3. Anja Leijten                  BZV                      43.45 7500806      44.08           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Heren, 50m rugslag                      Heren Masters 35+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis van Markesteijn        Olympia                  37.63 7201333      38.51           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Dames, 50m rugslag                      Dames Masters 35+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Trudie van Niejenhuis         DES                      35.76 7100444      36.39           
  2. Conzuela Brink                De Stormvogel            40.20 7000744      40.36           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Heren, 50m rugslag                      Heren Masters 40+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Harold Matla                  PSV                      33.57 6800591      33.76           
  2. Jan de Geus                   Olympia                  46.49 6501347      46.33           
  3. Rik van Gasteren              AquAmigos                47.36 6401015      48.72           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Heren, 50m rugslag                      Heren Masters 45+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roelof van Lopik              DES                      34.13 5900773      34.16           
  2. André Schutte                 De Stormvogel            39.66 6000521      38.41           
  3. Wim Slort                     BZV                      51.29 6201005      52.40           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Dames, 50m rugslag                      Dames Masters 45+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Patty Verhagen                AquAmigos                39.01 5900146      41.49           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Heren, 50m rugslag                      Heren Masters 50+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. André Pantekoek               MNC Dordrecht            45.00 5800321      41.14           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Dames, 50m rugslag                      Dames Masters 60+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Leny Kamp                     Aquapoldro               54.00 4400008      56.65           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Heren, 50m rugslag                      Heren Masters 65+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nico Baay                     Old Dutch                51.06 4200053      53.32           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Heren, 50m rugslag                      Heren Masters 70+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nic Geers                     Van Uden-De Gouwe        40.00 3800007      42.97           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Dames, 50m rugslag                      Dames Masters 70+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lottie Geurts                 PSV                      47.80 3500008      51.35           
  2. Annie de Vos                  Old Dutch              1:04.19 3400004    1:01.82           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 100m vlinderslag                   Heren Masters 25+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Martijn de Lepper             BZV                    1:09.80 8000921    1:10.97           
          1:10.97


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Dames, 100m vlinderslag                   Dames Masters 25+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Caroline Vervueren            Sportvereniging Aart   1:24.98 SVAZ/121   1:23.90           
          1:23.90


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Dames, 100m vlinderslag                   Dames Masters 30+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Liselotte Joling              PSV                    1:15.00 7500268    1:16.21           
          1:16.21
  2. Angelique Lok                 De Stormvogel          1:21.95 7500778    1:22.11           
          1:22.11


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 100m vlinderslag                   Heren Masters 35+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arjon de Bok                  De Biesboschzwemmers   1:04.16 6900125    1:03.87           
          1:03.87
  2. Oscar van Holsteyn            AquAmigos              1:04.33 7100373    1:04.54           
          1:04.54


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Dames, 100m vlinderslag                   Dames Masters 35+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anita Smits                   Z & PC DIO             1:09.18 6900522    1:10.26           
          1:10.26
  2. Meke Oomens                   Old Dutch              1:34.95 7000370    1:35.00           
          1:35.00
  3. Kristien van de Moortel       SHARK                  1:38.68 SHARK/31   1:37.06           
          1:37.06


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 100m vlinderslag                   Heren Masters 40+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erik van Dartel               PSV                    1:06.35 6700185    1:05.72           
          1:05.72


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Dames, 100m vlinderslag                   Dames Masters 40+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Karin van den Heuvel          AquAmigos              1:22.87 6600188    1:22.12           
          1:22.12


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 100m vlinderslag                   Heren Masters 45+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Edwin van Norden              AZ&PC                  1:00.28 6300563    1:01.24           
        Nederlands Masters Record
          1:01.24
  2. Hans van Elsen                De Stormvogel               NT 6000963    1:26.71           
          1:26.71



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Heren, 25m schoolslag                    Heren Pre-Masters
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mark Visser                   De Biesboschzwemmers     15.50 8803627      15.49           
  2. Frank Hovenier                Neptunus'58              17.06 8503239      17.49           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Dames, 25m schoolslag                    Dames Pre-Masters
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa Gumbs                 BZV                      19.51 8403310      19.36           
  2. Dian van Pelt                 De Biesboschzwemmers     19.32 8502296      20.15           
  3. Sandra Schellekens            Neptunus'58                 NT 8503416      20.74           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Heren, 25m schoolslag                    Heren Masters 25+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis Klop                   De Biesboschzwemmers     16.48 8302643      16.49           
  2. Wilco Vissers                 BZV                         NT 7901829      18.14           
  3. Lars Visser                   De Stormvogel               NT 8202379      20.23           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Dames, 25m schoolslag                    Dames Masters 25+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hendrika de Kooter            BZV                      18.89 8202106      18.67           
  2. Jesse van Bijnen              BZV                      19.12 8101996      19.66           
  3. Inge de Laat                  AquAmigos                20.41 8101994      20.19           
  4. Roelien Braber                De Stormvogel            20.52 7901298      20.47           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Heren, 25m schoolslag                    Heren Masters 30+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen van der Kallen         BZV                         NT 7701417      16.91           
  2. Bastiaan Meijers              Olympia                  18.45 7401263      19.11           
  3. Walter van Luenen             BZV                      19.54 7501237      19.62           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Dames, 25m schoolslag                    Dames Masters 30+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Claudia van Drunen            AquAmigos                18.67 7700810      18.54           
  2. Lana Ohlenroth                De Stormvogel            19.20 7801134      20.08           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Heren, 25m schoolslag                    Heren Masters 35+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arjon de Bok                  De Biesboschzwemmers     15.58 6900125      15.49           
  2. Danny van Eck                 TRB/RES                  18.00 7301339      17.84           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Dames, 25m schoolslag                    Dames Masters 35+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ellen Schravendeel            Aqua-Novio '94           20.00 7000742      18.22           
  2. Conzuela Brink                De Stormvogel            18.69 7000744      18.51           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Heren, 25m schoolslag                    Heren Masters 40+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Patrick Juncker               Swimming Luxembourg      15.22              15.49           
  2. Joost de Kroon                AquAmigos                16.64 6400999      16.86           
  3. Paul Schijven                 BZV                      18.78 6701415      18.67           
  4. Arno van Os                   Neptunus'58              20.23 6701437      19.19           
  5. Jan de Geus                   Olympia                  20.45 6501347      21.13           
NG.Z Roeland van der Heijden       PSV                      15.63 6701389                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Dames, 25m schoolslag                    Dames Masters 40+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Annette Wijnja-Visser         De Biesboschzwemmers     17.72 6700528      17.84           
  2. Ineke Slort                   BZV                      20.46 6600552      20.91           
  3. Elske Koulman                 AquAmigos                21.01 6800652      21.26           
  4. Bep van den Heuvel            Old Dutch                22.88 6600560      22.04           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Heren, 25m schoolslag                    Heren Masters 45+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Peter de Lange                De Stormvogel               NT 6000933      17.04           
AFGE Jan de Laat                   AquAmigos                19.15 6000861                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Dames, 25m schoolslag                    Dames Masters 45+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerda van der Ploeg-de Winter De Warande                  NT 6000256      21.29           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Heren, 25m schoolslag                    Heren Masters 50+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Willem Zwiers                 AquAmigos                16.54 5800505      16.49           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Dames, 25m schoolslag                    Dames Masters 50+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marijke van Hoek              De Stormvogel            20.11 5800050      19.88           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Heren, 25m schoolslag                    Heren Masters 55+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pieter Husslage               Old Dutch                17.50 5300091      17.84           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Dames, 25m schoolslag                    Dames Masters 55+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tineke van Diggelen           Oceanus                  24.00 5200048      23.57           
  2. Kiki van Oosterhout-Schop     Old Dutch                23.66 5200054      25.42           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Heren, 25m schoolslag                    Heren Masters 60+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mar van Geel                  Old Dutch                18.94 4700135      19.08           
  2. Ruud Sloof                    De Rijn                  19.61 4400073      20.01           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Dames, 25m schoolslag                    Dames Masters 60+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loekie v. Huissteden          AZ&PC                    26.70 4500002      26.00           
  2. Leny Kamp                     Aquapoldro               28.00 4400008      27.81           
  3. Nelly Jansen                  Old Dutch                30.00 4600020      32.12           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Heren, 25m schoolslag                    Heren Masters 65+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nico Baay                     Old Dutch                19.66 4200053      20.51           
  2. Henk Abels                    PSV                      22.00 4100001      22.44           
AFGE Ad Tersteeg                   Old Dutch                23.97 3900021                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Dames, 25m schoolslag                    Dames Masters 65+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Liesbeth ter Laak-Braun       Katwijk                  28.00 4200008      30.68           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Heren, 25m schoolslag                    Heren Masters 70+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hans Deelen                   KZV de Lansingh          32.07 3600021      29.95           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Dames, 25m schoolslag                    Dames Masters 80+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marianne Maandonks            PSV                      38.43 2600004      40.70           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Heren, 50m vrije slag                    Heren Pre-Masters
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mark Visser                   De Biesboschzwemmers     25.94 8803627      26.95           
  2. Martyn Paans                  De Biesboschzwemmers     27.99 8702509      27.28           
  3. Frank Hovenier                Neptunus'58              27.56 8503239      28.29           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Dames, 50m vrije slag                    Dames Pre-Masters
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Hendrikx                DZT '62                  27.31 8801698      27.69           
  2. Tonny Methorst                De Biesboschzwemmers     29.65 8802998      30.26           
  3. Susanne van der Linden        Z & PC DIO               30.25 8802736      31.11           
  4. Renee de Kok                  PSV                      33.38 8403350      32.65           
  5. Sandra Schellekens            Neptunus'58              31.08 8503416      32.73           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Heren, 50m vrije slag                    Heren Masters 25+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Willjan van der Zouwen        De Biesboschzwemmers     29.15 8202295      27.45           
  2. Remco Driessen                BZV                      27.75 8302627      28.06           
  3. Lars Visser                   De Stormvogel            31.92 8202379      31.72           
  4. Wilco Vissers                 BZV                      33.41 7901829      32.59           
  5. Ingmar Visser                 De Biesboschzwemmers     37.25 8102317      35.55           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Dames, 50m vrije slag                    Dames Masters 25+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Caroline Vervueren            Sportvereniging Aart     31.13 SVAZ/121     30.52           
  2. Francijna de Kooter           De Biesboschzwemmers     30.89 8000634      31.35           
  3. Joyce Muskens                 AquAmigos                32.59 83-01426     32.95           
  4. Roelien Braber                De Stormvogel            31.01 7901298      33.45           
  5. Sabrina Amperse-Boekhout      De Biesboschzwemmers     32.60 8100120      33.81           
  6. Inge de Laat                  AquAmigos                33.81 8101994      33.85           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Heren, 50m vrije slag                    Heren Masters 30+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Walter van Luenen             BZV                      31.45 7501237      31.86           
  2. Jos van der Helm              BZV                      33.03 7601355      32.25           
  3. Bastiaan Meijers              Olympia                  33.86 7401263      35.63           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Dames, 50m vrije slag                    Dames Masters 30+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Claudia van Drunen            AquAmigos                31.73 7700810      30.91           
  2. Liselotte Joling              PSV                      31.50 7500268      31.13           
  3. Lana Ohlenroth                De Stormvogel            32.69 7801134      32.91           
  4. Anja Leijten                  BZV                      38.18 7500806      37.73           
  5. Claudia de Vos-Boersen        Olympia                  38.67 7500848      39.31           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Heren, 50m vrije slag                    Heren Masters 35+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis van Markesteijn        Olympia                  30.96 7201333      31.03           
  2. Edwin van Eck                 TRB/RES                  32.97 7001473      31.43           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Dames, 50m vrije slag                    Dames Masters 35+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ellen Schravendeel            Aqua-Novio '94           30.00 7000742      30.26           
  2. Trudie van Niejenhuis         DES                      30.86 7100444      30.95           
  3. Kristien van de Moortel       SHARK                    33.03 SHARK/31     33.22           
  4. Meke Oomens                   Old Dutch                38.02 7000370      36.60           
AFGE Jeannette Franken             BZV                      35.38 7200790                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Heren, 50m vrije slag                    Heren Masters 40+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Peter Fölker                  Aqua-Novio '94           28.50 6401021      28.72           
  2. Rinse Rooker                  Old Dutch                28.78 6600675      28.94           
  3. Joost de Kroon                AquAmigos                29.18 6400999      29.36           
  4. Arno van Os                   Neptunus'58              33.99 6701437      34.97           
  5. Jan de Geus                   Olympia                  35.35 6501347      37.49           
  6. Paul Schijven                 BZV                         NT 6701415      38.86           
NG.Z Jeroen den Boer               TRB/RES                  29.42 6701475                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Dames, 50m vrije slag                    Dames Masters 40+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Karin van den Heuvel          AquAmigos                34.27 6600188      34.30           
  2. Elske Koulman                 AquAmigos                38.95 6800652      40.29           
  3. Bep van den Heuvel            Old Dutch                40.53 6600560      40.66           
  4. Ineke Slort                   BZV                      38.47 6600552      44.18           
AFGE Anne-Marie Weistra            Olympia                  35.29 6800710                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Heren, 50m vrije slag                    Heren Masters 45+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aad Vogelaar                  DZT '62                  26.12 6100639      27.10           
  2. Edzo Huisman                  Aquapoldro               28.63 6301029      28.40           
  3. Ron van Vliet                 De Stormvogel            30.30 6100849      29.22           
  4. Roelof van Lopik              DES                      28.95 5900773      29.75           
  5. Peter de Lange                De Stormvogel            29.45 6000933      30.70           
  6. John Wirtz                    De Stormvogel            30.23 6301131      31.39           
AFGE Louis Matthijsse              PSV                      37.53 6100787                      
AFGE Jan de Laat                   AquAmigos                33.42 6000861                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Dames, 50m vrije slag                    Dames Masters 45+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Patty Verhagen                AquAmigos                31.68 5900146      34.04           
  2. Gabrielle Verdonk             Luctor et Emergo         33.94 6200210      34.30           
  3. Yvonne van Zijl               BZV                      40.30 6300402      40.66           
AFGE Ellie Admiraal - Vos          De Biesboschzwemmers     37.22 6200262                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Heren, 50m vrije slag                    Heren Masters 50+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arno Wouters                  De Stormvogel               NT 5800667      27.97           
  2. Mark Eligh                    Old Dutch                45.00 5700497d     28.80           
  3. Willem Zwiers                 AquAmigos                28.24 5800505      28.95           
  4. André Pantekoek               MNC Dordrecht            35.00 5800321      32.40           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Dames, 50m vrije slag                    Dames Masters 50+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marijke van Hoek              De Stormvogel            33.71 5800050      33.79           
  2. Janneke van Liesdonk          Arethusa                 50.09 5700060      49.60           
  3. Mies Kuipers                  Old Dutch                48.00 5800659      55.16           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Dames, 50m vrije slag                    Dames Masters 55+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tineke van Diggelen           Oceanus                  42.00 5200048      42.09           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Heren, 50m vrije slag                    Heren Masters 60+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruud Sloof                    De Rijn                  38.94 4400073      34.78           
  2. Mar van Geel                  Old Dutch                35.72 4700135      37.12           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Dames, 50m vrije slag                    Dames Masters 60+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Leny Kamp                     Aquapoldro               54.00 4400008      54.59           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Heren, 50m vrije slag                    Heren Masters 65+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ernest van Iersel             Arethusa                 38.17 3900007      38.55           
  2. Henk Abels                    PSV                      40.00 4100001      39.56           
  3. Wim ter Laak                  Katwijk                  34.17 4000027      44.01           
  4. Nico Baay                     Old Dutch                43.59 4200053      44.95           
AFGE Ad Tersteeg                   Old Dutch                47.17 3900021                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Heren, 50m vrije slag                    Heren Masters 70+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nic Geers                     Van Uden-De Gouwe        32.00 3800007      32.71           
  2. Gregor Pompen                 Aqua-Novio '94           37.05 3700021      36.58           
  3. Jan van de Wouw               Old Dutch                45.48 3500017      46.41           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Dames, 50m vrije slag                    Dames Masters 70+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Annie de Vos                  Old Dutch              1:02.24 3400004      56.94           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Dames, 50m vrije slag                    Dames Masters 80+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marianne Maandonks            PSV                    1:12.83 2600004    1:14.72           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                   Gemengd, 4 x 50m schoolslag                      80 - 99 jaar
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Biesboschzwemmers 1        De Biesboschzwemmers   2:28.06            2:32.73           
        Dennis Klop, 83                            Mark Visser, 88
        Tonny Methorst, 88                         Dian van Pelt, 85
            35.77  2:32.73



-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                   Gemengd, 4 x 50m schoolslag                     lft 120 - 159
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Biesboschzwemmers 1        De Biesboschzwemmers   2:21.99            2:29.33           
        Willjan van der Zouwen, 82                 Francijna de Kooter, 80
        Annette Wijnja-Visser, 67                  Arjon de Bok, 69
            35.71  2:29.33

  2. BZV 1                         BZV                    2:48.73            2:47.15           
        Jeannette Franken, 72                      Martijn de Lepper, 80
        Hendrika de Kooter, 82                     Jeroen van der Kallen, 77
            46.88  2:47.15



-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                   Gemengd, 4 x 50m schoolslag                     lft 160 - 199
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. AquAmigos 1                   AquAmigos              2:38.41            2:41.95           
        Willem Zwiers, 58                          Joost de Kroon, 64
        Claudia van Drunen, 77                     Karin van den Heuvel, 66
            37.83  2:41.95

  2. De Stormvogel 1               De Stormvogel          2:47.17            2:43.93           
        Lana Ohlenroth, 78                         John Wirtz, 63
        Marijke van Hoek, 58                       Hans van Elsen, 60
            43.84  2:43.93



-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                   Gemengd, 4 x 50m schoolslag                     lft 200 - 239
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Old Dutch 3                   Old Dutch              3:14.10            3:15.28           
        Nico Baay, 42                              Bep van den Heuvel, 66
        Kiki van Oosterhout-Schop, 52              Mar van Geel, 47
            45.22  3:15.28




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 200m wisselslag                    Dames Pre-Masters
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Linda Schellekens             Neptunus'58            2:35.89 8803854    2:42.94           
          2:42.94


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 200m wisselslag                    Dames Masters 25+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roelien Braber                De Stormvogel               NT 7901298    3:19.63           
          3:19.63


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 200m wisselslag                    Dames Masters 30+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Helma Koot                    AZ&PC                  3:01.60 7600336    2:59.46           
          2:59.46
  2. Angelique Lok                 De Stormvogel          3:02.80 7500778    3:05.86           
          3:05.86


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 200m wisselslag                    Heren Masters 35+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Oscar van Holsteyn            AquAmigos              2:44.52 7100373    2:32.56           
          2:32.56
  2. Danny van Eck                 TRB/RES                2:45.00 7301339    2:57.74           
          2:57.74


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 200m wisselslag                    Dames Masters 35+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Conzuela Brink                De Stormvogel               NT 7000744    3:10.76           
          3:10.76
  2. Kristien van de Moortel       SHARK                  3:27.59 SHARK/31   3:22.46           
          3:22.46


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 200m wisselslag                    Heren Masters 40+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Harold Matla                  PSV                    2:29.72 6800591    2:29.31           
          2:29.31
  2. Ron Korzelius                 AZ&PC                  2:37.76 6500513    2:33.18           
          2:33.18
  3. Peter v. Meerveld             AZ&PC                  2:36.65 6700649    2:34.58           
          2:34.58
  4. Erik van Dartel               PSV                    2:30.00 6700185    2:35.16           
          2:35.16
  5. Patrick Juncker               Swimming Luxembourg    2:35.62            2:40.84           
          2:40.84
  6. Rik van Gasteren              AquAmigos              3:44.36 6401015    3:43.08           
          3:43.08


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 200m wisselslag                    Dames Masters 40+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ineke Bak                     Luctor et Emergo       3:26.10 6500004    3:22.79           
          3:22.79


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 200m wisselslag                    Heren Masters 45+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Edwin van Norden              AZ&PC                  2:18.19 6300563    2:15.56           
        Nederlands Masters Record
          2:15.56
  2. Ron van Vliet                 De Stormvogel          2:43.90 6100849    2:45.95           
          2:45.95
  3. Edzo Huisman                  Aquapoldro             3:00.00 6301029    2:55.86           
          2:55.86
AFGE Jan de Laat                   AquAmigos              3:21.34 6000861                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 200m wisselslag                    Dames Masters 45+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Patty Verhagen                AquAmigos              2:50.39 5900146    2:59.28           
          2:59.28


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 200m wisselslag                    Heren Masters 50+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arno Wouters                  De Stormvogel               NT 5800667    2:52.28           
          2:52.28


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 200m wisselslag                    Heren Masters 55+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Brend Brevé                   PSV                    3:00.00 5200265    2:47.45           
          2:47.45
  2. Pieter Husslage               Old Dutch              3:00.00 5300091    3:01.26           
          3:01.26


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 200m wisselslag                    Heren Masters 70+
1.11.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nic Geers                     Van Uden-De Gouwe      3:15.00 3800007    3:17.50           
          3:17.50



SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Biesboschzwemmers